Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Szalamandra én is gratulálok, nagyon szép a pici lányod! Igazi kis szépség! HA van időd, majd írj, hogy mi volt, hogy volt!

nikicske örülök, hogy neked is tetszik a Dr. Úr,nagyon jó fej, laza ember:) Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Két barátnőmet is hozzá irányítottam, már meg is szültek, és nekik is nagyon tetszett! Remélem mostmár lassan a bátyáméknak is összejön a baba, és akkor a sógornőm is hozzá fog járni! (mellesleg anyukám már megálmodta, h fekete hajú kislányuk lesz:) )

Na aztán mi is jól vagyunk, minden rendben, csak 2 hétig nem volt netünk, nem tudtam ide jönni. Gergőm már hatalmas, vasárnap volt 2 hónapos, 6,5 kg, és 60 cm. Rengeteget szopik, még többet alszik, már este 8-fél 9-kor alszik reggel 4-ig. Egy kis tünemény. Nem hiszti, nem nyűgös, csak akkor üvölt, ha nem adom azonnal a kaját! De akkor aztán dobjon el mindenki mindent! :) Tünemény. Tejcim még mindig baromi sok van, egy kisbabának hordja is el tőlem az anyukája, szóval én nem panaszkodom!
Mátém nagyon sokat okosodott,móta Gergő megszületett! Teljesen egyedül eszik, a levest is (!) Rajzol, festeget (szigorúan csak apával), öcsikét imádja, törölgeti a száját, ha kifolyt a kaja, segít fürdetni, szóval minden jól alakul. 16-án lesz a keresztelő is.

Ja apropó megint alkottam egy tök jó tortát, anyukám-apukám szülinapjára, emeletes szív alakú. 4 órát tartott de megérte, mert nagyon klassz lett.
képet majd teszek fel, ha újra lesz telepítve a photoshop!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok!

Nikicske pont ma tettem fel a ZITA betüket a kiscsaj falára:)
aranyos a micimacis dekor is

Zsuzska örülök hogy jól vagytok, tényleg jó nagy Gergő... Zitus is hatalmas, pedig kislány.... :roll:

Kismamáknak, többi anyukáknak kitartást!

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!

Jár most valaki szülésfelkészítőre a klinikára? Érdemes elmenni? Épp most néztem a programot. Keddenként van 14:30-tól. Jövőhéten pont szülőszoba látogatás van betervezve. Én szerintem megnézem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 

 
 

Sziasztok!
Nem tudom hallottatok-e a Vigantol ügyről.. Én futottam egy kört a védőnőnél. Ők mit sem tudtak róla... Ha esetleg valaki nem hallotta, itt egy határozat:

http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

Azt tanácsolta, hogy egyenlőre ne adjam a Vigantolt, várjak míg születik valami döntés azzal kapcsolatban, hogy most lehet, vagy nem....
Azt írja a határozat, hogy nem jelent biztonsági kockázatot. Ok. De azt is írja, hogy Magyarországon nem került forgalomba. Na most a mi Vigantolunk gyári száma: 6635502.........

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok
a mienk is benne van, én sem adom pár napja, bár elvileg lehet...
ma jól megnapoztattam Zitát, természetes úton megy belé a d vitamin :)

szóljatok ha kiderül valami, én csak csütörtökön megyek a gyerekorvoshoz.. 2 hós oltás.. :roll:

puszik

Kép
zpilla
 
 


sziasztok,

nikicske: én lehet, hol elmennék arra a felkészítőre. még nem voltam.. fél 3-kor lesz? :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Henne: Igen, fél 3-kor kezdődik. Gyere mindenképp, szerintem érdemes lesz. Megnézzük a szülőszobát, legalább tudni fogjuk merre vegyük az irányt a nagy napon... :D

Perla! Te is gyere, ha tudsz!!!

Na meg a többiek is, akik még előtte vannak a szülésnek :wink:

Szép napot mindenkinek! :lol:

Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


nikicske: nem kell oda bejelentkezni? vagy csak úgy lehet bármikor csatlakozni? :) mert nekem van egy szórólapom, amin anno azt írták, jelentkezni kell rá.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

A szülésfelkészítő szórólapját is néztem, meg a honlapot is, de mindkettő azt írja, hogy érkezéskor regisztrálni kell a klinika felvételi irodáján... Előzetes bejelentkezésről én nem tudok...

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Szeretném megtudni Dr. Gidai János doktor úr magánrendelésének elérhetőségét.
Kérlek segítsetek!

Köszönöm!

Seni

Seni
seni24
 
 


Sziasztok!

Dr. Gidai János magánrendelésének elérhetőségét szeretném megtudni, kérlek segítsetek!

Köszönöm!

Seni

Seni
seni24
 
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok nőgyógyászt illetően. Sok jót olvastam Dr. Gidai Jánosról, szeretném elkérni tőletek a magánrendelőjének címét, illetve telefonszámát.

Köszönöm!

Seni

Seni
seni24
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a védőnőt, aki tartja a klinikán a szülésfelkészítőt... Háááát rossz hír :( Szülőszoba látogatásra valóban előre be kell jelentkezni és már csak november 26-ra van hely... :cry: Ezt nem gondoltam volna... Mindenesetre a többi programra csak a felvételi irodán kell érkezéskor regisztrálni. Ma légzésgyakorlatok és relaxáció lesz a másik program. Kicsit szomorú vagyok, mert beleéltem magam, hogy ma végre megnézhetem a szülőszobát... :shock: Na de sebaj! Azért elmegyek :)

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki!
Ma menni akartam,mert pont a szülőszobalátogatás érdekelt volna,de így nem valószinű!Hol kell bejelentkezni szülőszoba látogatásra?Majd mesélj,hogy milyen volt a mai!Sokan járnak?Férjek is vannak?
Szép napot mindenkinek!
perla1979
 
 


Niki!
Ma menni akartam,mert pont a szülőszobalátogatás érdekelt volna,de így nem valószinű!Hol kell bejelentkezni szülőszoba látogatásra?Majd mesélj,hogy milyen volt a mai!Sokan járnak?Férjek is vannak?
Szép napot mindenkinek!
perla1979
 
 


oh, nekem a nov.26 már késő.. elviekben nov 19-re vagyok kiírva. :)

seni: priviben megírtam a tel.számot amin be tudsz jelentkezni hozzá. ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok lányok.

Látom mindenki nagyon jól van :wink: hál istennek.
Nekem most a doki azt mondta,hogy legközelebb a klinikára menjek, és most már 2 hetente. Jövőhéten megyek hozzá.
Lányok a klinikán is van neki vizit díja mint a magán rendelésen?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!

Élménybeszámoló:

Tegnap elmentem a szülésfelkészítőre és nagyon pozitív élményekkel tértem haza. Nagyon hasznosnak találtam. Rengeteg dolgot elmondtak a szüléssel kapcsolatban és elmagyarázták, hogy mit miért kell csinálni. Elég sokan voltunk, de nemcsak anyukák, hanem apukák is. Szóval összességében azt mondom, hogy érdemes eljárni...

Henne: Hívd fel a védőnőt, aki a honlapon, ill. a szórólapon is fel van tüntetve és be fog tenni a november 9-i csoportba. Más is volt, akinek már késő lett volna a november vége és talált neki helyet. A tegnapi napon is a sok kismama és kispapa miatt, aki szülőszobát akart nézni, indítottak még 4 órakor egy plusz csoportot. Tehát tényleg nagyon segítőkészek.

Perla: A védőnő elérhetősége: http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir. ... ews_id=972 Nála kell jelentkezni a szülőszoba látogatásra, illetve ezen a honlapon tudod megnézni a következő előadás témáját is.

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


beus84 írta:Sziasztok lányok.

Látom mindenki nagyon jól van :wink: hál istennek.
Nekem most a doki azt mondta,hogy legközelebb a klinikára menjek, és most már 2 hetente. Jövőhéten megyek hozzá.
Lányok a klinikán is van neki vizit díja mint a magán rendelésen?


nincs :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én épp ma jelentkeztem be a dr.úrhoz. Második babámat várom, már van egy nagy 8 éves lányom :-))). Így 8 év után annyira új ez az egész, hogy szinte félek, mi hogyan fog történni, pedig nagyon is tudom :-).
Furcsán hangzik, de kényelmi funkciók vezéreltek amikor a II. Klinikát kinéztem magamnak. Közel lakunk hozzá, nem kell nagyon távol lennem a családtól. Aztán egy ismerős ismerőse ajánlotta Gidai doktort, majd megtaláltam ezt a fórumot, úgyhogy most már kezdek kicsit megnyugodni, jól választottam. Persze tudom a személyes találkozó is sokat számít.

Remélem én is Gidai fan leszek :-)))).

ÜDv Mindenkinek
mahotka1
 
 


Sziasztok lányok!

Nikicske, ez tök jó. sajnos én mindkét terhességemnél elszalasztottam a szülőszobalátogatást. du 2-kor a 40 fokban nem lett volna túl jó bemenni Pestre, meg amúgy is. De így legalább nem tudtam mitől kell félni:)

Beus szia! Hogy vagytok? Hogy érzed magad? Milyen szülésre készültök, simára vagy császár lesz?? Mit mond a dr úr? Már neked sem sok van hátra!

Mahotka üdv a fun clubban! :) Biztos hogy az leszel te is, olyan nincs hogy nem! :D Aztán majd meglátod milyen aranyos a drbácsi:) Mikor mész hozzá! Mennyi idős terhes vagy? Mesélj egy kicsit magadról. Merre laksz? Ha csinálsz vonalzót, nyomon tudjuk követni, hogy hol jársz!

Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Lányok, újra kérdésem lenne: hat hetes kontrollra a magánrendelésre kell menni, vagy még a klinikára?

Jól vagyunk amúgy, csak nagyon megküzdünk a két baba körüli teendők összehangolásával. Például, hogy hogy aludjon el egyszerre a két gyerek. Megoldás még nincs, csak próbálkozások, de lassan talán tisztul a kép :)

Puszi mindenkinek :)
És üdv az újaknak!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok.

Zsuzska, köszönöm, hogy érdeklődsz felőlem.:)
Még nem tudom, hogy mire készüljek, mert ezt nem beszéltük meg.
Amúgy épp kórházba voltam, mert szúrt a hasam, de már itthon vagyok:):) Múlt héten szabin volt a doki, de azért benézett hozzám, ez nagyon jól esett.Ti hogy vagytok? Kicsi manó jól viselkedik?

Voltam lent a szülőszobán megnéztem. Nagyon szép és korrekt minden:)Egy dolog nem tetszik, hogy még mindig használnak vákumot...hát inkább kaszaboljon szét a doki....
Szülésznők nagyon aranyosak:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szia beus!

Örülök, hogy nincs komolyabb baj. Pihenjél ám sokat, ne erőltesd meg magad, lesz mit csinálnod a két babóval hidd el! Mi jól vagyunk, még mindig minden olyan mint a mesében! Gergő már napközben többet van fent, olyankor nevetgél folyton, tényleg jó baba! Most alszik mind a 2 ,ezért van kis időm, de már megyek is főzni, meg mosni , mert hát azt is kell vkinek!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


szalamandra írta:Sziasztok!

Lányok, újra kérdésem lenne: hat hetes kontrollra a magánrendelésre kell menni, vagy még a klinikára?

Jól vagyunk amúgy, csak nagyon megküzdünk a két baba körüli teendők összehangolásával. Például, hogy hogy aludjon el egyszerre a két gyerek. Megoldás még nincs, csak próbálkozások, de lassan talán tisztul a kép :)

Puszi mindenkinek :)
És üdv az újaknak!


Szia!
A nekem magánba kellett mennem a 6 hetes kontrollra.
Kitartást az "alvásösszehangolás"-hoz :) :) Gondolom, hogy nem egyszerű, mert nekem is minden dolgomat tologatnom kell függően attól, hogy a kisasszony mikor szenderül álomba. Így néha Máté marad tovább a suliba, ha úgy jön ki az evés-alvás...

Puszi nektek, és azért remélem egy hógolyózást már csak össze tudunk hozni :) :) :) :)

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Múlthéten csütörtökön találkoztam a dokival személyesen. Most már biztos vagyok benne, jól döntöttem, hogy őt választottam.
Zsuzska88: köszi az érdeklődést :-). 9 hetes vagyok. A nagylányomra 2 évet vártunk. Volt minden: vizsgálatok, műtét, hormonok. Amikor viszont beletörődtem, feladtam a görcsös akarást, megérkezett :-). Most eleve úgy kezdtünk bele, hogy nincs görcs, ha jön, jön.... Így a legnagyobb meglepetést okozva szinte azonnal sikerült :-). Titkon reménykedem egy fiúban, de lesz ami lesz, nagy szeretettel várjuk :-). Említettem múltkor, hogy azért választottam a II.-s és Gidai dokit, mert közel van. Mi a IX. kerületben lakunk, így gyorsan be fogunk érni a nagy napon.

Üdv mindenkinek!!!
mahotka1
 
 


Sziasztok!

Szülésznő ügyben tud segíteni valaki? Elfelejtettem megkérdezni az orvost a múltkor, és a felkeresésével nem akarok várni a legközelebbi vizsgálatig, mert az már a 32. hét végén lesz...

Nagyon köszi!!

Szép napot mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Eladó kislányruhák ha érdekel küldj privit

http://picasaweb.google.com/bonihard/El ... directlink
Vendég
 


Nikicske!
Voltál a mai tanfolyamon?Milyen volt?Sajna beteg lettem és még nem akartam a kismamikat ijesztgetni az orrfújásommal és köhögésemmel!Pedig nagyon szívesen mentem volna a a maira!Jövő héten talán már sikerül eljutnom :cry: És akkor már tudni fogom,hogy fiú vagy lány!!!!!!Nagyon izgulunk! :wink:
Minden jót kíván: Perla
perla1979
 
 


Sziasztok!

Ma is voltam a szülésfelkészítőn, szintén jó tapasztalatokkal jöttem el. Ma a szülési fájdalom csillapításáról, meg a komplikációkról volt szó. Jövőhéten filmvetítés lesz a szülésről, illetve a szülésznővel való kapcsolattartásról. Szerintem mindenképp érdemes eljönni ;)

Szép estét!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok,

én is lejelentkezem. :)

azt hiszem, nekem már kimaradnak ezek a szülésfelkészítős előadások.. valahogy mindig közbe jön valami.

holnap megyek strepto szűrésre, már a klinikára hívott a doktor úr. fel is hívtam tegnap telefonon, holnap 10-re megyek hozzá.. viszont elfelejtettem megkérdezni, ugye ilyenkor is be kell jelentkezni ott lent? :oops:

nikicske: hát én még szülésznőről nem kérdeztem, de holnap rá akarok kérdezni. bár nálam nagy az esély a császárra, de kíváncsi vagyok, mit mond majd ő.

a hétvégén már összepakolom a kórházi motyómat, azt hiszem, ennek is eljött az ideje. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne be kell jelentkezni, vagyl ent, vagy az ambulancián.

Kép
zpilla
 
 


köszi zpilla. akkor majd előtte lent bejelentkezem, aztán felmegyek. 10kor úgyis fel kell őt hívnom, hogy itt vagyok.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!

Mindenképp írd meg, amit megtudsz holnap....

Nagyon köszi!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok,

hát, nikicske, sajnos nem tudtam meg ezzel kapcsolatban semmit sem. ugyanis közbe jött neki egy sürgős eset, és csak pár mondatot tudtunk beszélni. de kedden megyek ctg-re, akkor beszélünk majd. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


sziasztok,

lányok, amikor ti ctg-re mentetek, akkor utána mindig volt vizsgálat is nektek, ugye? holnap megyek ctg-re, és mondta a doktor úr, hogy ha kész vagyok, hívjam fel telefonon.

Akik már túl vagytok, megkérdezhetem, hogy mikor kezdődtek a jósló fájások, és milyenek voltak?
az éjszaka eléggé görcsölgettem időnként.. ma reggel pedig émelyegtem is már...

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Henne!
Én is mindig hívtam ctg után, de nem szokott megvizsgálni, csak megnézi az eredményt. Volt olyan is, hogy a ctg-s asszisztens hívta. Mindig megkérdezi, hogy kell-e menned hozzá. Néha elég, ha ő megnézi /ctg-s/, és majd mondja, hogy "én önt most nyugodt szívvel elengedem" :) :)
Nekem egyáltalán nem voltak jóslófájásaim, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Annyi jele volt, hogy nemsokára szülni fogok, hogy előző nap hasmenésem volt. Mint utólag kiderült, ez is egy jel volt....

Üdv
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Ja azt elfelejtettem, ha esetleg a ctg-n valami nem stimmel, akkor még Flowmetriára is el kell menned /áramlás vizsg./ Az lent az alagsorban van, ahol az UH.

E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Enikő: Neked volt fogadott szülésznőd? Ha igen, ki volt és milyen volt, és egyáltalán kell-e, érdemes-e fogadni...

Henne: Holnap rákérdezel esetleg, hogy a doktor Úr kit ajánl?

Nagyon köszi:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


köszi enikő, akkor majd kiderül. én nem bánnám, ha holnap lenne vizsgálat, mert utoljára a 32. héten volt. szeretném tudni, hogy is állunk. :)

nikicske: persze, holnap rákérdezek! ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

henne! a jóslófájásokat arról ismered meg, hogy elég rendszertelen, nem is fáj igazán, inkább csak kellemetlen! Ha ezt érzed vegyél egy meleg fürdőt, ettől általában elmúlik, és csökken a fájások közti idő. Nekem is volt ilyen, én elmentem a férjemmel sétálni pár ucát (szigorúan vkivel, nem egyedül) mert ha nem jósló, akkor erősödnek és sűrűsödnek!
Mondjuk én külön eset vagyok, nekem az 5 perces fájásaim is elmúltak, pont mikor már indultunk volna.Na erre a doki sem tudta a magyarázatot. Pedig az már az volt, hiszen attól nyíltam ki 3 ujjnyira, szóval ha bemegyünk, ugyanúgy burokrepesztés, na akkor jönnek csak az igazik.
Az első fiammal viszont nem volt jóslóm, de ott rögtön 5 perces fájásaim lettek, el sem akartam hinni! De azt tuti észre fogod venni, azt nem lehet összetéveszteni! Főleg ha elmegy a magzatvíz is!
Amúgy nekem csak 1x csinált vizsgálatot ctg után, nem szokása állandóan vizsgálgatni. legalábbis nálam így volt. Barátnőmet másik orvos havonta nézte, és annyira durván, h mindig vérezgetett utána. Tehát nekem ez tök jó volt.

Nikicske!

A szülésznő neve pedig akivel ő szokott dolgozni Gönczi Kata. Szerintem ha megkéred, akkor biztos bemutat neki!

EE!
Ez a mondta annyira jellemző Annára (a ctg-s hölgy). Nagyon bírtam a stílusát, jó fej volt! Nekem mindig mondta: "Zsuzsanna, hát ez tökéletes, tankönyvbe való! "Még a szülés előtt reggel is :)
Jól megviccelte Gergő:)

Sok puszi, kitartás kismamik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzska. Te vele szültél? Mik voltak a tapasztalataid?

Henne! Mikor mész holnap ctg-re? 2:30-tól szülésfelkészítő... :) Egyébként filmvetítés lesz a szülésről. Ha pont ez idő tájt jársz bent a klinikán, akkor gyere fel :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


köszi lányok a jósló fájásokkal kapcsolatban írtakat..
én nem tudom, olyan enyhébb menszi-szerű görcseim voltak, és sokáig tartott, majd elmúlt.. most megint érzem egy ideje..
gondolom ha már igazi fájások lesznek, észre fogom venni. :) holnap pedig első ctg, már várom. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


nikicske: köszi, de fél 3-ra megyek ctg-re. utána pedig doki. így pont nem tudnék elmenni.. :(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


zsuzska88 írta:Sziasztok!

EE!
Ez a mondta annyira jellemző Annára (a ctg-s hölgy). Nagyon bírtam a stílusát, jó fej volt! Nekem mindig mondta: "Zsuzsanna, hát ez tökéletes, tankönyvbe való! "Még a szülés előtt reggel is :)
Jól megviccelte Gergő:)

Sok puszi, kitartás kismamik!


Hát igen, Annát nem lehet összetéveszteni. Igazi egyéniség :) :) Ezért is írtam.. hihihihi

Kép
Kép
enimeniko
 
 


nikicske!

Hát ez érdekes volt, én tulajdonképpen nem vele szültem, vagyis nem kértem fel őt, de ő is bejött hozzám a szülőszobára, nagyon aranyos volt, kedves, kis fiatal. De van itt olyan aki vele szült azt hiszem, ő talán többet tud mondani. Én az elsőt a Mészáros Judittal szültem, a másodikat pedig a ZSoldosné Etelkával. Mindkettő ügyeletes volt, nekem nem volt fogadottam, de teljesen normális kedves volt mindig. Én még nem hallottam, h lenne rossz szülésznő itt a klinikákon:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok
hjaaaj Anna egy tünemény, maga a megtestesült nyugalom :) Mindig mondta hogy Indul a Mandula :)

Én a Gidai-Gönczi párossal szültem :)
Katinál jobb ember nem is lehetett volna velem közben, egy tündér, ha kell csacsog hogy elterelje a figyelmedet, ha kell bátorít, ha kell határozott, én mindenkinek maximálisan ajánlani tudom! Ha még egyet szülnék ugyanezzel a párossal tenném..

Kép
zpilla
 
 


sziasztok,

tegnap voltunk ctg-n. A ctg-s hölgy tényleg egy tünemény. :) jól elbeszélgettünk. :)
viszont megint nem volt szerencsém, amikor odaértem, mondta a doktor úrnak el kellett mennie.. így az ügyeletest kérte meg, hogy majd nézze meg a ctg-met, és csinált uh-t is..
jövő héten megint lesz ctg, most már reménykedem, hogy akkor ott lesz a dokink.. egy-két dolgot azért már szeretnék vele megbeszélni.. :) a héten töltjük a 37. hetet. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Segítséget kérnék, szeretném megtudi Dr. Gidai János elérhetőségét magán és korházi is érdekelne!

Köszönöm
brixi4
Budapest IV. kerület
 
 


brixi4 írta:Sziasztok!

Segítséget kérnék, szeretném megtudi Dr. Gidai János elérhetőségét magán és korházi is érdekelne!

Köszönöm

Szia
írtam privit!

Kép
zpilla
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: