Új privát üzeneted érkezett!

Fiona!

Köszi, én is ezt fogom venni :)!

Kriszta!

Van faxom :)

Momó!

Megírom emilkébe :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


momó!

Írtam emilkét :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia witch26 köszi megvan,majd jelentkezem.
Vendég
 

 
 

Kismamik,

Remélem nem hari meg, de kicsit OFF-olom a topikot :oops: :oops:

Azért írok, mert mint tudjátok néhányan, jelenleg manikűr-pedikűr-műkörmös iskolába járok, és hamarosan vizsgázni fogok. A vizsgához szükségem lenne még sok-sok gyakorlásra, és ehhez keresek modelleket.
Szóval ha szeretnél szinte ingyen műkörmöt - ez azt jelenti, hogy csak az anyagköltség egy részébe kell beszállnod, ami jelképesen: 1000 Ft -, akkor kérlek jelezd minél hamarabb.

Amit tudni kell:

Az alábbi típusú műkörmökből választhatsz:

-épített porcelán (ragasztás nélkül)
-tip porcelán (ragasztott köröm, rá porcelán réteg)
-épített zselé (ragasztás nélkül)
-tip zselé (ragasztott köröm, rá zselé réteg)

Építeni akkor tudok, ha legalább 1-2 mm-es a körmöd fehér része.

A teljes elkészülés kb. 3-4 órát vesz igénybe, mivel még csiszológépet nem használhatok, és így lassabb a munka.

A helyszín: Budapest, XVIII. kerület (esetenként XIX. kerület) illetve igény szerint házhoz is megyek. (Ha nem a kerületben vagy, ekkor ebben az esetben 1500 Ft-ot kérek összesen az 1000 Ft helyett Bp. területén).
Időpont: szeptember 5.-ig bezárólag, egyeztetés alapján főként délután, de lesznek napok, amikor délelőtt is megoldható.

Ha érdekel, kérlek, írj privit!

Köszönöm a figyelmet!

Boldogságos pocaknövesztést mindenkinek :wink:

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Én még mindig a másik topic lakója vagyok, de remélem hamarosan már átjöhetek hozzátok. Szoktalak titeket olvasni és TubiKrisztának írnék:
én is tartom a szénhidrát diétát és én korábban voltam előadáson is. Ott azt mondták hogy az 5 étkezés között lehet enni szénhidrátmentes ételeket, fehérjét és zöldséget mert azok ugye nem emelik meg az inzulinszintet. Olyan zöldségeket ehetsz, amiknek 100g-ban kevesebb mint 5g szénhidrát van.

Még annyit azért leírok hogy a progiszuris dilemma megoldódott. A közelünkben van egy rendelő és ott beadják. Még ki kell deríteni hogy hol van az ügyelet hogy 20-án és hétvégén is be tudják adni.

Mindenkit üdvözlök!!!!!!

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!
Na visszatérek hozzátok! :) Elment a barátnőm, úgyhogy már nyugi van és van időm mindenre! :lol:
Én annyit kinlódok a hasammal, hogy már egészen elkeseredtem. De ma csoda történt! Nem fáj semmim, tök jól vagyok! :) Ilyen is már rég volt! Kezdtem ezzel a hasmars mizériával és hiába múlt el, a hasam még mindíg fájt. De leginkább a felállásnál volt gond. Olyan mintha nem engednének a szalagok. Ha bejáratódik akkor már jó! De a nődoki azt mondta, hogy ez nem függ össze a terhességgel. Úgyhogy körzeti...
Zsókuci!
Ha nem laknék ilyen messze tőled, vagy megjavulna a férjem kocsija és az enyémet végre visszakaphatnám, én tuti mennék hozzád. Na nem a műköröm miatt, mert azt megcsinálom magamnak ha kell, mivel műkörmös is vagyok, csak ennek az egésznek a titka a gyakorlás. Ha csak 2-3 hétig nem csinálod az elején, nagyon sokat felejtesz. Külömben a csiszológépről csak annyit, hogy nekem van, de nagyon ritkán használtam. Szerintem sokkal szebben lehet dolgozni nélküle és nem fogsz anyagot pazarolni. A csiszoló hírtelen lekap annyi zselét vagy porcelánt... De persze ez csak az én véleményem, tapasztalatom. Azért ha kérdeznél valamit szívesen válaszolok!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!
Igaz nem nagyon szoktam írogatni, (olvasgatok csak)de most adok magunkról egy kis helyzetjelentést, ha esetleg valakit érdekelne és miért is ne....
szóval, ma voltam AFP vérvételen egy hét múlva gondolom már lesz eredmény, mondanom sem kell, hogy izgatott vagyok, hogy milyen lesz az eredmény! Aztán szept.01-én megyek a 18.heti kötelező uh-ra a kórházba.
Ja, és a múlt héten voltam kedden uh-n és kiderült hogy kisfiunk lesz, nagyon örülünk neki, de mindegy mi lesz, csak egészség legyen!!!!!
Neve még nincs ill. agyalunk rajta, nem egyszerű. Nektek hogy ment, megy a névválasztás??
A babakocsik nagyon klasszak amiket választottatok, engem is a mózeskosaras- sportos megoldás érdekel,mint pl. a Pierre Gardin P686 vagy P692.
Mindenkinek puszi ja és mindjárt jó étvágyat!!
baby.81
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak most megint elmentünk pár napra! :)

Olyanok leszünk, mint az utazó nagykövetek. :)

Kriszta!

Nekem is nézett vércukrot a védőnő. reggeli után volt 5,2.
Erre azt mondta, hogy tökéletes.

Bessy!

gratulálok a kiscsajszihoz. :)

Most beszéltem a dokival, és csak jövő héten megyek, mert addigra tudok neki vinni laboreredményt is.

Átküldöm a 4D-s linket.http://4dultrahang.hu/index.php?option= ... &Itemid=24

Nemone,

Ha jól emlékszem Téged érdekelt még. :)

Kép
nika28
 
 



Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nika,
Köszi a tippet, engem is érdekel, de én csak 28 körüli héten megyek, persze, ha kibírom addig :)

Hova utaztatok megint? milyen szép helyen jártatok?

Baby,
én holnap megyek vérvételre(cukor) és elkérem az AFP eredményt is, hát én is izgulok rendesen, de ne félj Te sem nem lesz semmi baj!!! Nekem is egy hetet mondtak, de remélem, hogy meg lesz az eredmény is.

Kira,
hát reméljük, hogy semmi baj nincs, nem lehet, hogy tényleg a szallagok húzodnak? majd írd meg, hogy mit mondott a körzeti, amúgy nekem is szokott olyan lenni, hogy amikor felkelek hirtelen olyan érzésem van, mintha nem tudnék járni, mert kicsit fáj a hajlatnál a comb felső részénél.

Vucuska,
Köszönöm a tippet. Szombat óta már folyamatosan tartom a 160 g-os diétát, de már előtte is tartottam, csak nem annyira durván, amikor kiderült, hogy nagyon magas a cukrom. holnap megyek reggel, nem tudom, hogy ez a három nap használt-e vagy sem, a diétás nővér azt mondta, hogy már most meg kéne mutatkozzon az értékeimen, hogy diétázok....
akkor majd szénhidrátszegény kajákat meg eszem, mert van amikor nagyon éhes vagyok és nem akarom, hogy babának valami baja legyen a pocimban.

Az jó, hír, hogy be tudják adni a szúrikat, én nem félek tűtől, de inkább magamnak soha nem adtam be, hanem megkértem valakit illetve ügyeletre mentem, ami kb 10 percre volt tőlünk.

Witch,
hogy álltok?

Többiek,
Hogy vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziaszok!

Nika
Köszi :wink: :D
Neked még nincs meg az AFP eredmény?
Megnéztem a linket, de nem találtam meg az árakat :roll: te megtaláltad? Vagy tudod, mennyiért dolgoznak?

Baby
Gratulálok a kissráchoz! :D

Zsókuci
Ha pesti lennék, már mennék is hozzád, így sajna nem tudok :roll: :? :wink:

Vucuska
Én is remélem, hogy nem sokára átjössz közénk! Nagyon szorítok neked! :wink:

Kira
Remélem hamarosan rendbe jön a hasad. :wink:
bessy76
 
 


zsókuci!!!!!!!!!!!a lányomat feltétlen érdekli így ez a műköröm.jelentkezünk.
Vendég
 


Kriszta!

Én is azon gondolkoztam, hogy nem sietjük el a dolgokat és mi is akkortájt mennénk. :)
Persze ha mi is kibírjuk! :)

Csütörtökön-pénteken Akasztón voltunk egy baráti házaspárral.
A fiúk nagyon szeretnek horgászni.....szép pontyokat fogtak. :)
Szombat-vasárnap pedig Kecskeméten a repülő napon, mert a férjem dolgozott én pedig elkísértem. :)

Bessy!

Megvan az AFP-m. Kicsit aggaszt, mert 0.98 lett....:(

Én sem találtam az árakat, de utána érdeklődtem, és 8-10000 ft az uh.

Kép
nika28
 
 


szia witch26! nagyon köszönöm a festéket,vigyázz magadra,sokat pihenj,ha megszülsz,akkor újra találkozunk.fönt vagy iwiw-en?ha igen,légyszi jelölj be.szia puszi
Vendég
 


szia witch26!!!!!! az előbb elfelejtettem,hogy szeretnénk kérni tőled,hogy a sziámi cicusodról tegyél fel fotót ,ha tudsz.köszi M.
Vendég
 


Sziasztok!

Áhhh, én csak fájdítom a szívem ezzel a babakocsival! Lehet, megpróbálom eladni a régit, és "kis" ráfizetéssel beruházok egy ilyenbe. Család még nem nyilatkozott, h akar-e beszállni valamibe az újszülöttel kapcsolatban. Biztos kiadnak, h új babakocsit akarok, de be vagyok kattanva. Ha már kiságya régi lesz. :wink: :lol:

<b>Kriszta</b>
átküldenéd nekem a diétát?! Érdekelne, h miből áll. Remélem, nem lesz rá szükség, de legalább látom, h mennyi ch-t eszek meg egy nap. Igyekszem figyelni, de nem eszem olyan tudatosan, mint az előző terhességnél. Meg hát, majdnem 10 kg-val többel kezdtem. A "szentséges" szoptatás égisze alatt sikerült szépen kigömbölyödnöm. :twisted:

Lányok,
AFP miatt ne izguljatok! Nem megbízható igazán ez a vizsgálat. EU-ban sok helyen már nem is végzik. A genetikai uh-k sokkal megnyugatóbbak - legalábbis számomra.

Kép
Kép
share
 
 


Nika
Én úgy tudom, hogy 0,5 az alsó határ, ne idegeskedj! Mikor mész dokihoz?
Köszi az ár infót! :wink:
bessy76
 
 


Share!

Tudom, hogy elavult módszer az AFP, de az ember mégis csak izgul....:)

Bessy!

Ma hívtam a dokit, és úgy beszéltük meg, hogy jövő hét kedden megyek.:)

Kép
nika28
 
 


Momó!

Nincs mit, iwiwen bejelöltelek, ott van kép a cicusról is :)

Lányok!

Nem kell izgulni az AFP miatt, sok ismerősöm megcsináltatta, rossz volt az eredmény, a gyerek meg makk egészséges...
NO PARA! :lol:

Kriszta!

A kupi közepén, az én szobám már úgy ahogy kész van, most anyuékén a sor...
Nem semmi hogy az ember mennyi szemetet őriz, 3-4 zsák simán kijött :oops:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok én a babásba irogatok csak most bejöttem ide kiváncsiskodni :) meg okoskodni egy kicsit, remélem megbocsátjátok!

Baby! Lehet nem emlékszel rám, de azért gratulálok neked, most tudtam meg, hogy neked is sikerült. Te is jó régi topiklakó vagy már :) Sok boldogságot!

Nika! Az AFP-n mi aggaszt? Ez tökéletes eredmény! Tényleg igaz, hogy nem ér semmit ez a vizsgálat, de ha lenne értelme akkor a 0.98 amúgy is tökéletes lenne. Nekünk 0,55 volt, emiatt azért én is paráztam egy kicsit, hát kár volt.

AFP! Aki még előtte van, annak javaslom, hogy menjen el egy kombinált tesztre és akkor nem kell izgulni a hülye AFP miatt. Istenhegyin csinálnak ilyet 3-as és 4-es tesztet is, figyelem 12. héten van az első vizsgálat. Ha még egyszer babás leszek én ezt fogom tenni.
gombahölgy
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a táppénzes papíromért, és megcsinálták a 18. heti uh-t is.
Minden tökéletes! :)
Ez a kis francos az Istenért nem mutatná meg magát. :D
Úgy felhúzza a lábait.......:)

Gombahölgy!

Köszi a megnyugtató szavakat! :)
Tudom, hogy elavult vizsgálat az AFP, de az ember mégis csak izgul...:)
Én megcsináltattam a kombinált szűrést, és azért lepett meg ez az eredmény, mert akkor 1,38 lett.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Vucuska,
Remélem, nemsokára köztünk leszel!

Nika,
Köszi a 4D UH-ot, pont itt van a munkahelyem közelében.

Baby,
Gratula a kisfiatokhoz!

Tegnap voltam a kombinált teszten és az UH-on. Olyan jó volt látni a picinket több, mint 5 hét után! :D Már megvan mindene, és össze-vissza forgolódott, a dokinő mondta is, hogy maradjon már nyugton, mert nem tudja megmérni. Minden rendben van vele, már 68 mm, és 2 mm a nyaki redője. Viszont így azt írták a papíromra, hogy 13 hetes 1 napos, ezért a kombinált teszt vérvételén jelzett a gép, hogy elmúltam már 12 hetes 6 napos, pedig tuti csak 12+3 voltam tegnap. Remélem, nem lesz gond az eredménnyel, ráadásul a 20-a miatt csak 2 hét múlva lesz kész az eredmény, mert csak szerdánként van vérszállítás. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Momó!!!!!!!!!!
Naháááát! Mit látok!!!!! Csak nem Albertfalván nőttél fel?????? Mert, hogy odajártál általánosba! Én is!!! Talán 2 évfolyammal voltál felettem! Én 20 évig laktam ott! oda születtem! De persze kép nincs rólad az iwiw-en! :( A nővéremmel járhattál egy évfolyamba de nem emlékszem melyik osztályba járt. Régen volt! :oops: Kicsi a világ... :lol: :lol: :lol:

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Ma voltam megint vércukor mérésen, majd csütörtökre lesz meg az eredménye. Az AFP eredményem még mindig nincs meg és csütörtökön lesz két hete.
Igaz pénteken megyek genetikai uh-ra így remélem, hogy addig meglesz az eredmény.

Nika,
Te a kórházban érdeklődtél az AFP eredmény miatt?
Gratulálok, hogy minden okés a babóval. Biztos, hogy majd megmutatja magát, csak most szégyenlős, mint egy kislány :)

Gombahölgy,
Köszönjük a nyugató szavakat, de én akkor is izgulok nem tudom, hogy miért....talán rosszabb eredménnyel már a doki sem úgy áll hozzád, ha az uh-t nézi, mármint már ezt is hallottam sajnos.

Nemone,
Neked is gratula, nem kaptál képet a babóról, amit fel tudnál tenni nekünk?
Nekem is számoltak csak én egy hét mínuszban voltam a méretek alapján, amire meg elértük a 12 hetes ultrahangot, amire a mentem akkor már 13 hetes voltam és akkor már egyezett a méret az idővel is. Én is aggódtam miatta, de már tudom, hogy felesleges volt.

Witch,
Kitartás Nektek a felújításhoz, nekünk majd most jön csak szeptember elején! Pedig mi csak festünk szóval nem teljes nagy munka, mint nálatok! Majd írj priviben egy fax számot és átfaxolom a táblázatot.

Share,
Írok neked privit, ha tudsz adni fax számot neked is átfaxolom a táblázatot és írok majd privit, hogy mit mondott a diétás nővér.

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta,
Köszi szépen! Sajnos képet nem kaptam, mert itt külön kérni kell, és fizetni is kell érte egy jelképes összeget. Majd legközelebb, most megnyugodtam, hogy minden rendben van! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kriszta!

Amikor levették a vért AFP-hez akkor mondták, hogy mikor lesz meg és hova kell menni érte.
Egy hetet mondtak rá. Ehhez képest megnéztem a papíron, a dátumokat....pénteken voltam, és hétfőre már minden megvolt.

Kép
nika28
 
 


Nika,
Köszi, remélem, hogy az én papíromat nem keverték el, ma voltam bent és még nem érkezett meg, pedig már két hete volt, hogy voltam csütörtökön.

Witch,
Neked a klinikára kell menned az AFP leletért? vagy majd a dokid visszi az istenhegyire? véletlenül nem tudod, hogy hova küldi a klinika az afp-ket, mert már úgy tudom, hogy nem ott értékelik ki.

Nemone,
Majd legközelebb, ha kapsz teszel fel képet :) biztos, hogy nagyon jó érzés amikor láttad, már én is nagyon várom, hogy pénteken lássam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

A klinikára kell menni, mert kedden voltam, szerdán viszik a vért, és kövi hét szerdán hozzák a leleteket, így csütörtökön megyek érte...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Köszi, csak akkor azt nem értem, hogy neked durván egy hét az eredmény, én ma kérdeztem, és nekem csütörtökön lesz két hét, ezért sem értem, hogy az enyém még miért nincs ott. Hát remélem, hogy pénteken nem potyára megyek a klinikára uh-ra, ha igen abba bele sem merek gondolni.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Ezzel most megijesztettél, nekem a vérvételen, meg az ambulancián mondták ezt, remélem meg lesz, mert 26.ára kell a dokinak... Sztem majd betelefonálok mielőtt elindulnék...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch,

Nem ijesztgetni szeretnélek, én is betelefonálok csütörtökön, hogy biztos ott van e a leletem. Nekem a vérvételnél mondták az egy hetet és tegnap már az ambulancián pedig a jó két hetet....azért jó lenne, ha legalább egy dolgot mondanának....reménykedem, hogy meglesz, ha elkeverték a leletemet akkor meg megyek az istenhegyire biztos ami biztos alapon....

Kellemes 20-át mindenkinek!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Vucuska! Nagy drukk holnapra a beültetéshez!

Masut
masut
 
 


szia witch nagyon szép lett a szoba ,tényleg jó szín ,nem túl sötét.a lányom örül. már tudod mi lesz a baba neve? szia puszi
Vendég
 


momó!

Örülök, hogy tetszik a lánykádnak :)
Ugye 80% hogy kicsi lány, akkor Jamina Viktória, ha mégis csak kicsi fiú, akkor Dávid Zoltán, a Nagy vezetéknévhez szerintem egész jók.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

A vércukor szintem három napi diétázás után csökkent, de nem olyan sokkal, így most belgyógyászatra kell mennem, ahol valószínű, hogy inzulinra fognak beállítani.....csak mehetnék már, mert nem szeretném, hogy a babának a cukor miatt legyen valami baja....

Witch,
Nagyon szép neveket választottál:)
Megmozdult már Neked a babó?

Lányok,
Hogy telt a tegnapi nap? Ki volt kint megnézni a tűzijátékot?

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Sajnálom, ezt a cukor dolgot! :(

Tudsz már valamit az AFP eredményről, vagy csak ezután fogsz telefonálni?

Én ma voltam megint laborban a II. vér és vizelet vizsgálaton. Már lassan olyan lesz a vénám, mint egy drogosnak. :shock:

Kép
nika28
 
 


Kriszta!

Nem igazán tudom eldönteni hogy a manó mozog, vagy mi az, mondjuk én elég husikás is vagyok, így vszeg később fogom érezni...

AFP nekem sincs még, telefonáltam, de semmi...

Nem biztos hogy inzulint kapsz, lehet tabi is...

Neked mozog már a babó?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika,
Még nem tudok semmit az AFP-ről, majd 11-kor hívom a dokim, akkor rákérdezek az eredményre, hogy megjött-e vagy sem.

én hetente járok vérvételre, és napi kétszer szúrnak jobb esetben, mert a klinikán van egy nő, aki múltkor sem találta a vénám, először 8-szor szúrt meg, most kedden meg négyszer.....meglátom és már kész vagyok tőle....

Witch,
Neked sincs még meg a lelet, és mikorra mondták? én biztos, hogy tök mérges leszek, ha nem lesz meg holnapig....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Witch,
én még jobban húsis vagyok, mint TE :) így még én sem érzem, hogy mozogna....igaz néha érzek valami érdekes dolgot, de utána nem szerintem az nem a mozgás....vagy ki tudja :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Csoda ha valaki husisabb nálam, legutóbb 96 kg-ot mért a védőnő, a 171 cm-emhez, elég mókás, de majd lemegy a manó születése után...
Én sem tudom mit kéne érezni, néha olyan mintha őt érezném, de tényleg nem tudom hogy ő vagy sem...
Nekem azt mondták bármikor meglehet, telefonálgassak, de jövő keddre kell, mert a dokihoz akkor megyek genetikaira...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Reménykedem én is....

a dokim most a szülőszobán van, így majd csak 14 óra körül kell felhívnom...akkor megmondja, hogy megjött-e az afp leletem ....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Nem semmi ez a vérvételes sztori....... :shock:

Nem értem mit szaroznak már ezen az AFP-n?!?!?!

Kép
nika28
 
 


Ebben az egész AFP-ben az a mókás, hogy a SOTE II.-es a Bajcsy-ba küldi a vért, én meg a Bajcsytól 10 percre lakok, mondhatta volna a doki...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Bocsánat, hogy bepofátlankodom!


Witch26!


W. doki mobilját megtudnád adni esetleg?


Köszönöm Hajni

Kép
estike66
 
 


sziasztok a bébi mozgásával kapcsolatban annyit írnék,hogy kb. a 6.hónaptól lehet érezni főleg az elsőnél ,pedig én akkor még sovány voltam.többedik terhességnél én előbb is éreztem pl a 6. babánál az 5.hónapban is éreztem a mozgást. na most rohanok.
Vendég
 


Sziasztok!
Az AFP leletről annyit, hogy nekem 2 hétig kellett várnom, de ezt meg is mondták amikor levették a vért! Úgyhogy türelem! :)
Ez a babamozgás meg tényleg nagyon változó! Én 18. héten kezdtem érezni, most vagyok a 20. hétben és kirúgja a hasfalamat! Szemmel látható ahogy mozog. Egy ismim meg a 6. hónaptól érezte... Úgyhogy biztos függ a hasi-husitól, meg azt is hallottam, hogy a fiúkat elöbb lehet érezni. De ez persze csak mende-monda!!!
Kriszta!
Sajnálom ezt a cukor mizériádat, de hidd el, ez ma már annyira kezelhető és ahogy megszülöd a babát, rögtön rendbe jön a cukrod. Ha most inzulin kell netán, had kelljen! Ennél nagyobb problémád ne legyen!!! :) Nem egy cukros kismamit ismertem...
Végülis nemmentem el a körzetihez a hasammal, mert magától rendbejött. Beletelt több mint egy hétbe, de mostmár tökéletes! :)

Kép
kira76
 
 


Momó,
köszönjük a nyugtató szavakat!jó, hogy mondasz ilyen tanácsokat, hiszen Te vagy a legtapasztaltabb közöttünk :)

Witch,
Nekem is 10 percre van a Bajcsy, csak én nem ott lakom, hanem minden nap arra járok dolgozni. Mindjárt hívom a dokit, kíváncsi vagyok, hogy megkapta-e az eredményem....
Te telefonáltál már újra?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kira,
Tudom-tudom, hogy az insulin vagy a gyógyszer a legkisebb gond. Csak már tartanék ott, hogy beállítják, de még csak kedden mehetek belgyógyászhoz, mert addig akit a dokim javasolt szabin van. és hát az még majdnem egy hét...ok, addig tartom a diétát, de minél előbb jó lenne felkeresni egy szakorvost, aki gyors segítséget tud adni.

Most beszéltem a dokival az AFP leletem még mindig nincs ott, így holnap reggel hívom fél kilenckor és ha akkor sem lesz ott, akkor nem megyek holnap genetikai uh-ra, mert anélkül nem lehet....de remélem, hogy holnap meglesz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Igen sajnos anélkül nem lehet menni! :( De reméljük reggelre csak megkapod már!

Kép
kira76
 
 


Kriszta!

Nem telcsiztem még, majd holnap reggel, de nekem nem mondta a doki, hogy anélkül nem lehet genetikai UH... :shock:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: