Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én minden colát utálok csak a coca cola lightet nem, amugy csak ezt vagy csendes vizet iszom, de hogy szokok le róla? Még bele sem merek gondolni... :cry:

Ablak, szerintem majdnem tök hideg van ezért félek. Van hogy éjszaka bezárom, hajnal 1körül, de Málna 4kor felkel, csendben van csak forgolódik s amíg nem nyitom ki nem alszik nyugodtan, tehát hozzászokott. De jó mert mindig friss levegő van. :)

és a többiek?

Amúgy hogy vagy bárány? Mondtad fáradékony vagy "ilyenkor", hogy viseled?

Na pusszancs mindenkinek!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Én be nézegettem többszőr is de nem volt senki!
Én imádom a Coca-Cola Lyght-ot és Pepsi Lyght-ot is, és a Pepsi Maxot és a citromosat is, és a vanília fagyis kólát is imádom, de ezt már nagyon régen ittam, de szilveszterkor fogok inni.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fuuu, vanilia klás fagyis izé? Ez mi? juj, de furi :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

 
 

Szia Nszoke!

Van ahol Flikk-Flakk-nak hívják.
a pohár aljára tesznek 1 gombóc fincsi vanília fagyit és utána öntenek rá 1dl colát, nagy pohárba kell rakni mert a cola habzik de én utána jól összekeverem, és isteni fincsi, nekem legalábbis, de én csak szemre szoktam csinálni (régen), csak 1 baja van, hogy nem lyght-os.

Szia

Erika

Úgy volt hogy ma kezdem a fogyidat, de a gyerek nem hagyot 5 előtt vacsizni, úgyhogy holnapra tolódott a kezdés! sajna

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Most ne utáljatok, de már csak 3 kiló van rajtam... :D pedig nem fogyózok!!! a szopival olvadoznak a kilóim. ma rám is szólt anyósom, hogy tovább ne fogyjak. én mondtam, hogy aki este 10-kor zsíros kenyeret vacsizik, az nem fogyókúrázik. kétkedve hallgatott, szerintem azt hiszi, hogy fogyózok. pedig tényleg nem. azértse. mert kell Elcsónak a zsíros tejcsi.
nyitott ablak??? én éjjelre nem hagyom nyitva az ablakot, mert akkor hová fűtök??? meg én félteném Elcsót, mindig kitakarózik. Elcsó szobájában van a termosztát, tehát ott nem mehet 22 fok fölé a hőmérséklet, mert akkor kikapcsol automatice a kazán. viszont egész nap kint alszik a kisasszony, már amikor hajlandó aludni. nagyon jókat alszik kint, de éjjelre azért nem nyitok ablakot.
én imádom a kólát. de nem iszom, mert egészségtelen. úgyhogy félévente egyszer, ha rákapok.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Klauszka,valóban nem gazdaságos a nyitott ablak,én is gondoltam már rá,hogy az utcát fütjük....
Elcsi baba még pici,igazából még nem jött el a felsőléguti betegségeknek az ideje(2-5év).Majd ha eljön,muszáj lesz kinyitni.Addig igazából tényleg nem muszály ,csak jó.
Nszokénél más a helyzet mert Málna már volt egyszer kétszer beteg szegényke.

Egyébként jól vagyok,fáradt vagyok és egész nap zabálok.Kiváncsi vagyok mi lesz hétfőn...A barátnőm akinek már volt elhalt terhessége azt mondta Ő rosszul volt,hát én nem vagyok rosszul.

Ugy test súly index szerint rajtam szerintem egy kiló fölösleg sincs,de ennek ellenére ocsmánynak érzem magam,lehet,hogy torna kéne nekem nem diéta.
Vendég
 


Jó reggelt!

De jó neked, Klauszka, hogy csak félévente egyszer iszod, ugy irigyellek, akkor te ásv.vizes vagy?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Hogy milyen jóóóóóóóóóóóó idő van! A gyerekkel sétáltunk is egy jó nagyot.

Klauszka
de jóóóóóóóóóóóóóóóó neked, hogy így olvadoznak rólad le a kilók!
De irigyellek érte!

Bárány
Ha nincs rajtad fölös kiló, akkor mi a gond magaddal? Mi nem tetszik magadon?

Nszoke
akkor most te is olvadozol! De jóóóóóóóó neked is. Kitartást hozzá!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika!Valahogy már ennyi szülés és 30év fölött,hiába vagyok ugyan annyi kiló,valahogy nem jól helyezkedik el,olyan beles vagyok és van úszogumim,a csipőnadrágokból szépen kibuggyan főleg amikor ülök.Nem tudok rászokni az olyan öltözködésre ami takar,én még mindig a csipőfarmernál tartok és az olyan kis felsőknél amiből kint a hasam és a derekam.
Tornacipő trikó,nem komolyodok e téren.
Vendég
 


Szia Bárány!

Én a csipő gatyákat szeretem, de csak azokat amiből nincs ki az egész hátsó (ill. bugyim). Hasam az van nekem is, de én azokat a pólókat szeretem ami legalább csipő középig érnek, nem szeretem ha ki van a hasam, főleg hogy ekkora. Tornacipőt és társait (sportcipő) én is szeretem, most is van egy ócska le se szakad rólam (még jó hogy ilyen idő van), mert sajna a többi feltöri v. a sarkamat v. a talpamon csinál hólyagot. Pedig már próbálgattam őket hogy nehogy télen legyen ilyen gond, de hiába.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

a Bárány szerintem tök jól néz ki!!! Ja a Klauszka is, már az Rtl-en is jó alakja volt főleg ha még fogy is. A végén csontok lesznek :)
Bár csak én lennék csonti ... hmmm

Erika nem akarsz egy képet felrakni? Téged még nem is láttalak.

Sportcipő, mellény, felsők(már ha kapok magamra) én is imádom. Farmer. Én is imádtam a csípőfarmert, na de már örülök, hogy egyáltalán feljön rám valamilyen farmer, ugyhogy nem nagyon válogathatok, de van kb.10-15gatya a szekrényben, hátha jó lesz majd rám még valaha...
bár most nőiesedek és újra(sajna) feketében járok, mert slankít. De szívesebben vagyok sportos. Laza.

Ja és Bárány szeretnék ennyi gyerek után olyan lenni mint te.

Fogyás Erika! Ez az amit mondtam, hogy fogysz amíg a szervezet hozzá nem szokik a kevesebb kajához, ha hozzászokott akkor áll.
Vagy kevesebbet kell kajálni vagy többet mozogni.
Ennél kevesebbet nem tudok enni, na de én mozogjak...??????? :oops:
Szóval 5kilo és most áll. Se le se fel.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

fénykép? Én utálom ha fényképeznek, az életben csak 1-2 olyan fénykép van amin tetszem magamnak. Főleg kisgyerekkori. Úgyhogy ami van is jól elzártam, és ha tudnám még a gépből is kitörölném, nem hogy mutogassam.
Sajnos most nem tudom hogy mennyit mutatna alattam a mázsáló, mert elromlott, és majd csak otthon a szüleimnél fogok tudni méreckedni, meg anyukámnak van egy felesleges mázsálója az lesz a mienk, de én megelégednék annyival ha lapos lenne a hasam, de sajnos, a + kilok előszőr oda mennek mindig.

Kitartás, egy idő után bizti elindul megint a fogyi!!!!!!!!!!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


A fényképezésben egyetértünk én is utálom. Ritka randa vagyok a képeken. :twisted:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Nszoke,eggyáltalán nem vagy ronda a képeken pedig én rendszeresen nézem az iwiwedet!!
Le is fogsz fogyni,még fiatal vagy szerintem simán le fog menni.Még csak egy éve szültél és én sok olyan nőt ismerek akinek 2-3évbe is beletelt mire,visszanyeret az alakját.
Klauszka,tényleg nagyon jó csaj!!!
Erika,nagyon kiváncsi vagyok én is rád,mivel,klauszkát,és Nszökét,láttam már!!!!

Mjdnem túl vagyok a karácsonyi bevásárláson!!!!Ti,hogy álltok???
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány, szarul...! a gond az, hogy néhány családtagomnak még ki sem találtam. ráadásul egyedül vagyok kénytelen megoldani a vásárlást, mert apa a bizniszt nyomja, karácsony főszezon.
na, nehogy azt higgyétek, hogy én pl. meg vagyok magammal elégedve!!! igaz, apa már nem szólít kistehénnek, de azért vannak még takargatnivalóim. :lol: talán már rám jönnek a régi gatyáim, jó lenne, mert nemrég újítottam fel a ruhatáramat felsőkből és tetemes összeget költöttem el... apának meg sem mertem mondani, még a felét sem.
a lábam viszont trapára ment. nem tudok semmilyen cipőt felvenni!!! egyedül a 8 éves panama papucsomat tudom elviselni, na de télen is??????
most van 3 pár új cipőm, hát asszem, egyelőre pénzkidobás...
öltözködés: farmer, kényelmes felső, papucs, de leginkább maciban megyek mindenhová. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Ma (is) jó sűrű napunk volt, ezért nem jöttem előbb, meg sajna amúgy is elég ritkán tudok leülni a gép elé, Geszti minden pillanatomat leköti. Általában egyedül vagyok vele itthon egész nap, páromnak olyan a munkája, hogy bizonyos napokon késő estig dolgozik (ma is), és más segítségem nincs. Na de nem panaszkodom, mert amikor itthon van, akkor maximálisan segít mindenben!

Látom, hogy itt is (és a másik topikomban is) nagyon téma a fogyókúra, fogyás, ki hány kiló stb. Bocsi de én ehhez nem szólnék hozzá, mert én nem vagyok az a fajta akit ez különösebben izgat, mert én alapjáraton nem vagyok vékony, sosem voltam az, most a terhesség alatt 17 kg jött rám, amiből már 12 lement, de még így is túlsúlyosnak számítok. Terhesség előtt is 100 fölött voltam, elég ennyi gondolom. És higyjétek el, semmit nem számít a kiló, mármint ha az ember egészséges. Mert én hálistennek az vagyok, a terhességem alatt sem volt az égvilágon semmi problémám (se magas vérnyomás, se vizesedés, se magas cukor, semmi!). Na jó a végefelé picit vizesebb volt a bokám a kánikulában, de kinek nem az? Aztán amikor Geszti megszületett, hamar lement a nagyja, de megmaradt a kiinduló súlyom. Valamennyit még le kéne adnom, de hogyan?... Sosem fogyóztam, és most szoptatás alatt nem is fogok. Szobabiciklizni kéne, régen a párommal versenyt bringáztunk (persze mindig ő nyert). Egyébként ő így ismert meg engem, a duci csajokat szereti, ill. most már engem. :wink:
Na ennyit erről. :lol:

Kép
mamy
 
 


sziasztok!

Jó neked Mamy hogy ilyen vagy és így gondolkozol!
én sem voltam sosem sovány, de nem is voltam ennyire gáz, én magamat így rosszul érzem azért szeretnék fogyni. Fáj a lábam és szeretnénk még babát, viszon tnálam sajna cukron kívűl minden volt a terhességben, ezért is kéne fogyizni, hogy ezeknek kisebb legyen az esélye újból előbújni.

Klauszka én ugy vagyok vele mire felújítom a ruhatáram addigra másik stílusom lesz, de rá kell jönnom gyerek mellett könnyebb a maci meg tán a farmer, ami itt már alkalminak számít. :?

Jó éjt!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi!
Szerintem csak azért gondolkodom így, mert gyerekkorom óta ilyen vagyok, és volt időm hozzászokni. Tudod vannak emberek, akik nem azért ducik, mert zabálnak, hanem mert alkatilag olyanok. Nahát én az utóbbiak közé tartozom. EGyáltalán nem eszem többet mint más, és mégis ilyen vagyok.
Na de azért nektek sok sikert a fogyózáshoz, aztán majd talán én is rászánom magam a szobabicóra. :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Én az a fajta vagyok aki azért hizik mert zabál.Ellntétben veletek!
Egyszerüen remegni tudok a kajáért.Gyerekkoromban betegesen sovány voltam 12 évik tömték belém az étvágygerjesztőt(peritol),akkor semmi hatása nem volt.Lehet,hogy egy kicsit elkésett a hatás.Mondjuk olyat is szoktam falni ami nem hizlal,tegnap pl megettem vagy fél kiló savanyitott karfiolt,ugyan ennyi uborkát,meg egy csomó citromot,szoval én ilyen hülyeségeket is tömök.
Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó Ég te miket eszel Bárány? :? Én ilyet nem tudok elképzelni csak úgy magába, tömni, na dehát egészségedre :) mert jobb ezeket enni mint egy zacskó chipset.

Én sem vagyok alkatilag a sovi típus, de igyekszem azt elérni ami amúgy vagyok, egy finoman divatosan dundi, teltkarcsú csajszi.
Szóval ez vagyok én is. Ha kimegyek és jó nagyot harapok a friss levegőbe akkor is hízók 2kilót. :oops:

No cupp mindenkinek majd még bekukkolok.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert legyalulták a gépet, meg újra mindent fel, mire idejutottam volna hozzá, addigra már aludtam.
A "súlyos" témához én is szeretnék hozzászólni. Mamyval szerintem egy cipőben járok, én is világ életemben duci voltam, én is 100 fölött kezdtem a terhességet, és 10 kilo jött rám a 9 hónap alatt. Azóta visszaálltam az eredetire, és én is jól érzem magam így, mert akinek nem megy, az ne erőltesse. Nem akarom leélni úgy az életem, hogy állandóan azt figyeljem, megehetem-e amit kívánok, vagy nem. Nekem is volt időm ehhez a tényhez hozzászokni, és tényleg, ha egészséges vagy, jól érzed magad, akkor nincsen gond. Nálam is az a helyzet, hogy nem a sok evés, hanem a genetika miatt vagyok ilyen. Gyerekkoromban nehéz volt, de azóta elfogadtam magam.És a férjem is így szeret, néha mondom, hogy jó lenne fogyni, de ő nem akarja.Na nem mintha ez számítana, de egyszerűen nincs akaraterőm, és kedvem se hozzá. Az meg, hogy 1-2 kilo maradt valakin, szerintem pláne nem probléma.Élvezzétek az életet, a gyermeketek minden percét, mert sose lehet tudni, meddig tart(sajnos tapasztalat, 5 hetes volt Balázs, amikor meghalt apukám balesetben).

Szép napot mindenkinek! :wink: Kép

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Nszoke,imádom a savanyúságot,egész nyáron rakjuk el a koviubit, és naponta egy kilót biztos bezabálok!ilyenkor,meg más savanyúságokat,sőt már ahogy írom attol is folyik a nyálam.
De a zöldségeket is imádom nyersen mindent,még a gombát meg a krumplit is,zöldborsóbol 2 kilót szoktam megenni együltő helyembe,úgy hogy elötte beveszek két nospát,hogy kibirjam a görcsöket.
Majdnem inden evő vagyok kivéve pacal,tökfőzelék,rakottkrumpli,na ha csak ez a 3 étel létezne már nagyon sovány lennék.

Zsutita,akkor te nem is híztál sokat a terhesség alatt!Jó a kép,mostmár csak Erikát nem láttuk!!!
Vendég
 


Köszi, ez nyáron készült, augusztus 20-án, a debreceni virágkarneválon. Debreceni vagyok, de Pesten élek lassan 5 éve.
Nem sokat tudok magamról mutatni, mert utálom magam képeken látni, ha lehet, inkább a párommal fotózom a gyereket.

Kép
zsutita
 
 


Tényleg, megtalállak benneteket az iwiw-en?


Merre? :)

Kép
zsutita
 
 


Hahó!!!

Elcsó most egy picit hagy netezni, és foglalkozik az üres ragasztószalagos karikájával. Imádom, hogy ezeket a tárgyakat becsüli a legtöbbre, a játékok csak ideig óráig érdeklik, de a műanyag flakon, ping-pong labda és társaik egyszerűen ámulatba ejtik. :lol:
Mindenkinek megvan a maga keresztje, nektek magasabb a súlyotok, viszont így szeret a párotok, engem állandóan szekál a még megmaradt kilókért... :x Ez sem jobb a kilóknál.
Zsuita, engem Nagy Klaudia néven megtalálsz az iwiw-en!!!!
Bárány, a legjobb kajákat utálod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a koviubiért én is remegek... na meg a lecsóért. amikor azt visszautasítottam, anyósom rögtön kapcsolt, hogy csakis terhes lehetek. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Helloka!
Ns majd kerítek fotókat én is. Kicsit gáz, de nektek megmutatom.
de semmi visszaélés vagy zsarolás vele ok :wink: :?: :lol:

Iwiw: Heinrich-szőke-noémi ez vagyok én Heinrich Málna az a gyermekem, s a férjem a változatosság kedvéért Heinrich Tibor!

És ti? Már aki még nincs az ismerőseim között?

Kint vagyok a kertben a gyerekkel már 1órája, de már befagy a se..em. Huuu, de hideg van.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Én is fél órát voltam csak sétálni a gyerekkel, mert tényleg q hideg van. Én Gévay-Nagy Zsuzsa Réka néven futok eredetilag.

További szép napot mindenkinek, délután megyünk kutyázni, mert Balázs imádja őket!

Kép
zsutita
 
 


Szia! én elküldtem priviben a nevem de most látom,hogy te meg ide írtad a neved úgyhogy megjelöllek!ok?
Vendég
 


Hova mentek kutyázni???
Vendég
 


Zsuzsita,megjelöltelek,jók a képek szépek vagytok!!!Csak nagyon kicsik,de azért láni.
Vendég
 


Sziasztok!


Juhéjj de jó ilyen sok édi képet nézegetni!!!! :)

Zsutita merre laktok?
Én kiírom ide a nevem, mert annyira nem titok. A nevemmel még úgysem tud mit kezdeni senki...szerintem.

De van aki nagyon szeret inkognitóba maradni, rendesen rejtőzködik. Sok ilyen van. 8)

No cupp!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Tök jó látni benneteket képen is, aranyosak a gyermekek.
Mi egyébként Kőbányán az Árkád mellett lakunk, de sajna nem saját, hanem szolgálati.
Kutyázni egy ismerőshöz megyünk, 11 bobtail kölyök volt náluk, már csak 5 van, de hátha elég lesz annyi is+a mami.
Majd este jelentkezem még, pusszanat mindenkinek


Kép

Kép
zsutita
 
 


Szolgálati? Férj munkája? Vagy mi szösz?
Jól láttam tanárnéni vagy? Matek-ének? Kuncsorognék.
Ha gondolod, de nem kötelező! Statisztika korrepra lenne szükségem, egyetemre, de csak 2es kéne legalább s konkrétan feladattípusokra készülni. Az idő szorít, de fizetnék!

Csak kérdezem, de tényleg nem muszáj, mert tudom gyerkőccel nem könnyű! :roll:

Pusszancs.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Zsuzsita,a kisfiad nagyon édes ezen a képen is.Nagyon hasonlit az apukájára!
A bobtail nagyban is nagyon szép biztos kicsiben még szebb...
Álltalánosban tanitassz,én nem tudtam,hogy tanár vagy csak most tudtam meg Nszökétől.
Nézzétek csak a vonalzómat!!4 nap múlva buli van!!!
Vendég
 


Húú most visszaolvastam,és nyugtáztam,hogy a leg összefüggéstelenebb szövegeket én tudom produkálni....
Vendég
 


Sziasztok!

Na megjöttem, tudtam egy kicsit takarítani, így már nem úgy nézünk ki mint ahova épp bomba csapott be.

fénykép: nem tudom, hogy melyikőtök, Nszoke v. Bárány írta hogy olvasott máshol is, de végülis bárki olvashat ha be megy a profilomba, és ott látni fogja hogy még hova irogatok, és hát ügye ez a világon bárki lehet, és szerintem ha ti is beleolvastok akkor megértitek hogy miért nem akarom feltenni sehova az én v. a párom fényképét, a gyerek az változik, de mi már nem annyira (ok: a lombik miértjének az egyik oka)
Remélem hogy ezért nem haragudtok meg rám. De nem akarom hogy bárki is utána ha véletlenül meglát az utcán akkor furán nézzen rám.

Fogyás: nekem már csak azért is muszály lenne mert 159cm-hez mikor 72 kg voltam társult magas cukor szint, mikor lefogytam 60kg-ra rendeződött, a terhesség alatt is diétáznom és a végén insulinoznom kellett magam. És most is a dokim kért terheléses vércukor vizsgálatot + inzulinszint mérést a tesoprojekthez.

Zsutita
nagyon aranyos a pici babókátok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Szerintem érthető és lényegretörő amit írsz bárány. Viszont én tudom magamról, hogy elég rizsázó vagyok. Sokat kerítek mire a lényegre térek, de nem azért mert félek valamit is kimondani hanem mert azt akarom a másik értsen. Na ilyen szép mondatokat szertek írni, meg mondani. :oops:

Erika én olvastam bele, vagyis én is. Szóval ez kicsit magas nekem most. Azért nem akarsz képet rakni, hogy nehogy megismerjenek?
Meg arról beszéljenek, hogy neked lombik meg ilyenek?

Mert én nem akarok kötözködni se vitatkozni, de szerintem ez badarság. félsz vállalni valamit? Mert én tökre ezt érzem a szavaidból. Persze igaz hogy egy szenya és mocskos, visszaélek országban élünk, na de a babaneten is titkolózzak?
Akkor amúgy tényleg bekéne nézned az iwiwre! Ott aztán nincs titok, csak picike, ha van. Na mindegy, csak nem vagy nehezen értelek, de ha te nem akarsz valamit akkor persze nem erőltetjük. Ahogy neked jó úgy cselekedj.

olyan lassú a netem hogy csak na!!!! Mi a tosz van?

Tud valaki valamit Spanyolról? Bármi jöhet.
Megy a drágám kedden reggel :cry: :cry: :cry: :cry: de a pénz nagy úr! Utálom a pénzt!!!! Mindennek az elrontója!!!
Ugy fog hiányozni. Jajh már most fáj a szívem ha rágondolok. Ez 99,99% sajna. Eddig is mehetett volna, de mindig találtam kifogást. Nem is kifogás csak félek, hogy elmegy, itthagy minket és hiányozni fog és a gyerek hogy bírja majd...stb.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

írtam privit!
Mit fog kint csinálni a párod Spanyolországban?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok! Kép

Na a kutyázásból nem lett semmi, lemondták az ucsó pillanatban.Sajnálom, de helyette Ikeáztunk.Jó nagy hülyék voltunk.Annyi idióta embert, 3/4 óra sorbanállás, és csak játéktartót meg evősalátétet vettünk.Szerencsére Bazsi jól viselte. utálom a tömeget.

Nszoke! Igen tanárnéni vagyok általános suliban, de az az igazság, hogy a statisztikához nem nagyon értek. Kérdeztem a drága férjemet, hátha tud ő segíteni, de ő is fél tőle. Esetleg küldjél tipusfeladatokat emilen, megnézzük, tudunk-e segíteni. nekem pl nem is volt statisztika tantárgyam. Milyen suliba jársz?Műszaki?Közgáz?Hanyad éves vagy? Én mindenkit tisztelek, aki gyerek mellett meri vállalni a tanulást. Én is gondolkodtam rajta, de pont február elején szültem, így nem tudtam beadni a jelentkezést sehova.Közgázra vagy Államigazgatásira akartam menni.Most helyette megpróbálom az ECDL-t, mert nem akarok visszamenni tanítani, kéne valami más irány. Mit ajánlotok?

Kép
zsutita
 
 


nszoke!

Most láttam az iwiw-edet, esetleg ezt a matek dolgot megbeszélhetjük MSN-en is

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Erika! Szépen mondva építőiparban utazik magyarul pedig kőműves. Már tuti hogy megy. Ő sem akar, csak a pénz miatt :cry:

Aztán ha minden jól megy utána mi is kiköltözünk. Pár hónap múlva remélem, ha nem jó akkor pedig ő is hazajön.

Zsutita!Zrínyire járok, gazdálkodás/pénzügy számvitel szakra. 3os vagyok, de sajna leállítam amikor a gyerek született. Tavaly novben és azóta nem bírtam tőle elválni még tanulni sem, mármint bejárni.
De most beadom keresztfélévre is, valami humánra (ha kiraknák a szűrömet most az egyetemről) és rendesen is felvételizek több helyre, még most pontosítok és szakközépbe is beadom. Egészségügyibe. ha minden összejön akkor mindenhova megyek tanulni, csak nem akarom abbahagyni!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Erika

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke

megkaptam

és megint írtam ha nem baj

Szia

Erika

Ui: te ennyire szeretsz tanulni?
Én még suliba eljárnék meg minden mert sok minden érdekel, de vizsgázni - na ez már nem menne mert utálok, és a beszélőkém sem jó

Kép

Kép
erika13
 
 


Nekem a beszélőkám az eszem. Annyit tudok pofizni hogy csak na. volt tavaly üzleti kommunikációm. Akkor ismertem meg a tételeket amikor kihúztam. Azt sem tudtam mi ez a tárgy, a jelentésén kívűl és 4esre vizsgáztam. :)
Na de nem minden tanár vevő a rizsára. Sajna. Nekem a bejárással van a gond. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én Wc-re sem tudok Zsebi nélkül menni. Amióta megszületett összesen 1napot voltunk távol egymástól, összesen, tehát részletekben.
Ez baj ugye? De annyira féltem, félek hogy nem leszek ott ha szüksége van rám. :oops:
Lehet ha nem lett volna koraszülött akkor nem paráznék ennyire, de pl.6hónapos koráig egy percre sem hagytam anyura se, senkire. Csak én etettem, öltöztettem, stb. Mostmár anyu és az apja is csinálnak mindenfélét. Szerencsémre, de itt hagyni...? :?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Zsutitának üdv! Vagy már mondtam? :roll:
Nektek mi a véleményetek a védőoltásokról? Egyik reggel hallottam, hogy nagyon hasznosak, de baromi drágák... holnap megyünk védőnőhöz, kifaggatom a dokit.
Nszoke, én szerettem a statisztikát. de már egy kukkot se tudok belőle. Szar lehet, hogy elmegy a férjed... :(
Bárány, hogy van a lelked?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Hű, a mai napunk se volt semmi.... :shock: Geszti délelőtt kisangyalként aludt 11-ig, a reggeli szopi után, de utána!... Megállás nélkül nyüszizett, csak karban volt hajlandó csöndben maradni, ha letettük, igazi kislányos hisztirohamot kapott. Abból gondolom hogy csak hiszti volt, mert cici nem kellett (előtte lakott jól), pelus tiszta volt, hasfájás nem volt (azt már megismerem), tehát elvileg semmi baja nem volt, csak unatkozott egyedül a játszószőnyegén. Na de most alszik (remélem!).

Zsutita!
Nagyon örülök hogy van egy hasonló "sorstársam" :wink: teljesen igazad van, én is azt mondom, hogy ha az ember jól érzi magát a bőrében, akkor kit érdekelnek a kilók??? Ezzel az erővel az egész élet egy folyamatos fogyókúra lehetne, mert ami jó, az hizlal. Én meg nem vagyok hajlandó reszelt sárgarépán és káposztalevesen élni! :wink: De emelett nem zabálok, teljesen normálisan étkezem, ugyanazt mint a férjem, vagy bárki más. A férjem teljesen normál testalkatú. Persze néha nekem is eszembe jut, jó lenne fogyni pár kilót, de nekem sincs sok kedvem és energiám hozzá.
Amúgy nagyon közel lakunk egymáshoz!!! Mi az Örs másik oldalán, Zuglóban vagyunk, de kb. 10 percnyire az Ikeától. Esetleg néha séta közben összefuthatnánk?...
Ha jól látom, a képen a kisfiad már ül a babakocsiban? Akkor amikor készült a kép, Gesztikém 1 napos volt :wink:. Nagyon aranyos Balázska a többi képen is!

Erika!
Sejtem, de nem igazán értem amit írtál arról, hogy miért nem akarod feltenni a képeteket? Meg hogy a lombiknak ehhez mi köze? Egyébként én is így vagyok a dologgal, itt bárki beleolvashat bármibe, és nem azt nem akarom, hogy felismerjenek, mert nincs semmi titkolnivalóm, csak a fölösleges hátammögött-mutogatást akarom elkerülni, mert senkinek semmi köze a dolgaimhoz, akinek akarom, annak úgyis megadom az elérhetőségemet, képeinket, stb. mint ahogy itt is teszünk fel néha egy-egy képet, de én nem vagyok híve annak hogy ország-világ lássa a családi fotókat premier plánban.

Mára búcsúzom is mert hulla vagyok (a változatosság kedvéért), levezetésként játszom egy kicsit...
Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Szar is Klauszka, szerencsések vagytok hogy ti itthon megoldottátok ezt a munka dolgot. Irigy vagyok, de csak egy picit.

Mamy igazad van mindenben, mármint a kilókkal, meg ilyesmi. Na meg az ország-világ, csak Erikánál nem értettem ide miért nem rak 1-2képet, de már mindegy. Megprobálok ugy aludni hogy elképzelem Erikát. :wink:

Na de zárom soraimat. Jó éjszakát mindenkinek. Lassan itt a karácsony. :)

Bárány, hogy vagy? Holnap mész dokihoz ugye?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,annyit írtatok,hogy alog birom visszaolvasni!

Zsizsita!
Én a helyedben,bizti,hogy a tanitásnál maradnék,mert most akartam a lányomat,korrepetálásra beiratni,és az iskolábol egy tanár(barátilag,olcsón)1500-ért adott volna egy órát.Na ezek szerint nem olcsón vagy 2 rongy egy óra.Ha csak délután minden nap elvállalsz 2-3 gyereket akkor van egy kilód havonta.És nem dolgoztad agyon magad!A lányom iskolájában elég sokan ebből profitálnak.Na ezt csak azért írtam,mert te kérdezted,hogy mit javaslunk,amúgy nyilván semmi közöm hozzá.

Erika,a lombik nem ciki(én nem olvastalak más topikban)aki cikinek tartja az egy primitív idiota állat.

Nszoke,elég gyászos kedvem van és félek a mai naptól,nemsokára indulok is.Majd leirom mi volt
N
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap besz..rt a net meg a TV, és igazság szerint örültem neki, mert csend volt. Néha jól esne egy órát a csndben lenni, de ez nagyon régóta nem sikerült nekem.Ti hogy vagytok ezzel?

Sok mindent írtatok, megpróbálok válaszolgatni.

nszoke: remélem azért sikerül a vizsgád, de nem reagáltál a metak dologra.Agyaltam azóta, de senki ismerős nem jutott eszembe, aki tudna segíteni.De ha valahogy mutatnál tipusfeladatokat, lehet hogy ketten is össze tudnánk hozni a párommal. Egyébként van egy nagyon jó könyv, nekem anak idején rengeteget segített, a Bólyai sorozat.Nem tudom, hogy van-e külön statisztika, de a valószínűségszámítás is elég részletes, és egyébként a kettő ugyanaz.Nézd meg könyvtárban esetleg(én egy vizsga kedvéért nem fektetnék be rá).Nem tudom neked odaadni, mert valakinek régebben kölcsönadtam az enyémet, és hát elfelejtődött.De annak idején nekem is az segített valségből, pedig benn ültem minden órán.Nekem ez volt a mumus az egész főiskola alatt.Írj valamit, ha tudsz.Próbálunk segíteni, de a fizetésről nem szeretnék többet hallani.Igaz, hogy két közalkalmazotti fiuból élünk, de ismerőstől sose fogadok el pénzt segítségért.Csak adj kiindulópontot, hogy kb mi kéne.

mamy
: Tökjó, hogy itt laksz a közelben és én is örülnék, ha összefutnánk séta közben.Egyébként elég sűrűn járunk át oda sétálni, mert csendesebb.Remélem össze tudjuk egyeztetni a sétát. Mi minden nap 10-1/2 11 körül megyünk le, mert Bazsi délelőtt csak a levegőn hajlandó aludni, tehát ez a fixebb.Általában dél körül jövünk, de nem ritka az 1 sem. A délután változó, de ha jó idő van, akkor 1,5-2 órát is lenn vagyunk. Nektek mikor jobb inkáb?Írj és megbeszéljük a talit. Zuglóban az utcaneveket nem nagyon ismerem, de a Plus környékére biztosan odatalálok(valami Pláza, könyvtár, meg ilyenek vannak ott).

bárány. van igazság abban, amit a tanításról írsz, de azért hagy mondjak róla pár dolgot. Ugye egy tanárnak egész délelőtt órája van(ez lehet 5 de lehet 8 is), és mire odáig jut, hogy elmenjen magánba tanítani, addigra egyszerűen már leáll az agya.Én legalábbis így voltam vele, 2 évig csináltam, de nem nagyon bírtam.A pénz jól jött volna, de nem mindenáron.Gondold el: letanítottam 7-8 óra matekot(6óra+korrep vagy szakkör) és 3-4 körül indultam el tanítani.Ráadásul én mentem a gyerekhez, mert a suli közelébe lakott, én meg messze tőle, odaértem, és néha már azt se értettem, hogy mit kérdez. Azért 8 órán keresztül számolni elég megterhelő, és amikor igazából a "legfontosabb" órád van, már nem bírsz koncentrálni.Én így voltam. A pénz az jó volt, én is meglepődtem, hogy mennyire pofátlanul sokat el lehet kérni itt Pesten egy óráért. Én is 1500-ért tartottamegy órát, tehát a biznisz az jó, de nekem nem ment. Most meg gyerek mellett nem tudom megcsinálni, mert a férjem 5 körül ér haza, akkor tudnék elindulni, de akkor meg már nem nagyon szeretik a gyerekek a tanulást(és őszinte leszek, meg is értem). Azzal, meg ha csak magán van, nem érek sokat, mert én nem hiszek a nem bejelentett munkában, mert lehet, hogy akkor tök jó, de nyugdíjas koromban mi lesz? Az állásomat soha nem hagynám ot a bizonytalanra.És mi van, ha a kölyök nem jön el, nem nyit ajtót, vagy a szülő megunja a fizetést, és azt mondja, hogy köszöni, elég volt? Nekem volt ilyen tapasztalatom, egy törtető anyuka, aki nem akarta elfogadni, ogy a gyereke átlagos képességű, azért fizetett nekem, hogy készítsem fel a gyerekét 6 osztályos gimibe. Az elején mondtam neki, hogy én nem javaslom, mert a gyerek nem olyan képességű, de ő mindenképpen ezt akarta.Egyébként a kislány bevallotta nekem, hogy semmi kedve otthagyni a régi osztályát. 1,5 évet gyötörtem, teljesen reménytelenül elment felvételizni, természetesen nem sikerült, és ki volt a hibás?Én!!!kirakott.Hiába mondogattam, nem érdekelte.És én lettem az oka.Akinek nincs logikai érzéke, azt hiába gyötröd logikai feladatokkal, akkor sem tudja megcsinálni, ha ezret megcsináltál vele közösen.Hiányzik az összefüggés meglátása, akkor nem megy.
A másik, hogy szerintem jó, hogy az iskolai tanárt nem fogadtátok meg(ha jól értettem), mert az csak komplikációkat okozhat.Nem tud objektív maradni a gyerekkel a suliban, vagy ha nem is saját tanár, akkor is előbb-utóbb kiszivárog, hogy tanítja, és ha a saját mattanára szereti az illetőt, akor irreálisan értékeli, ha nem akkor a gyereket szivathatja, hogy bebizonyítsa, mégse volt jó választás. Sajnos ez mindennapos a pedák között, egymás között elég irigyek tudnak lenni. Igaz én ezt sose értettem miért, de sajna megtapasztaltam saját bőrön.Én akkor megfogadtam, hogy soha többé nem tanítok gyereket magánban saját suliból.
Egyébként én is szorítok neked a dokihoz, bár nem tudom pontosan, mi a baj.


Naszép napot mindenkinek!Pusszanat!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Zsutita!
De jó! :lol: Lesz "sétatársunk"!
Melyik Plusra gondoltál egyébként, mert kettő is van. Az egyik a Csertő parkban, mi ahhoz lakunk a legközelebb, ez a Vezér úti lakótelepen van, ott van egy kínai büfé is, meg valami pub mellette. A másik Plus kicsit odébb van, a 80-as troli végállomás közelében. Én könyvtárra nem emlékszem hogy hol van...
Időpont nálunk nagyon változó sajna, minden a Kisasszony hangulatától függ, még kicsi ahhoz hogy kialakult rend legyen a sétára. Pl. most fogunk lemenni, célirányosan a Plusba mert vásárolni kell. De még alszik, ki tudja mikor ébred?
Remélem egyszer össze tudjuk hangolni, majd ha úgy alakul hogy mi is akkor tudnánk menni amikor ti (amit leírtál időpontot) akkor előtte gyorsan írok neked privit, és lefixáljuk hogy pontosan hol talizzunk!

Bárány!

Szorítok nagyon... Majd írjál ám ha lesz lelkierőd!!!

Na megyek, mert ezer dolgom van amit meg kéne csinálni, amíg alszik...

Két új kép:
Nagyon ügyes nagykislányok vagyunk ám!...
Kép

Úgy tudunk aludni, mint egy angyalka...
Kép

Kép
mamy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: