Új privát üzeneted érkezett!

És Zsófi tűri az orrszívást? Kitartást Kingusnak és jobbulást!

A fogíny beduzzadt?
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Lányok, lenne egy kérdésem. Szerintetek játszószőnyeget érdemes venni? Mivel mostanában kezdett érdeklődni a színek és a plüss állatok iránt, gondoltam vennék egyet neki. Vagy felesleges? Elég húzós ára van. 12000Ft-ért láttam.

Jucus

jucus1
 
 


Jucus!

Ízlés dolga, nekünk van, és még most is használjuk, de ha veszel, csak olyat vegyél, ahol külön levehető a felülről lelógó játékkarély, mert azt csak bedobod a gépbe és kész.
Ági rendszeresen lebukja, így én heti 2* mosomKép
Mi 14000 vettünk Babyfehn márkájút, annak külön kupolája volt, de van Kukacos is (mamas&papas márkájú), az nagyon tetszik, csak az egy 20000-as körül van.

Van aki simán leterít egy plédet az is jó, rajtad múlik szeretnél e erre költeni.

Pocak!

A férjem átrendezte a gyerekszobát és így van egy 8 m2-es játszósarka ahol szabadon garázdálkodhat, és nekem oda beraktunk egy kanapét, hogy mégse a földön üljekKép

Ági már lassan 2 hónapja a Humana Baby Fit 2-t és a Humana Folgemilch 2-t eszi.
Ezeken nin cstámogatás, de más mint, az 1-es táp, prebiotikus, ami azt jelenti, hogy felkészíti a kicsi gyomrát a hozzátápláláshoz. Ezért érdemes fél éves kor körül már ezt adni nekik, ha tápról van szó.
Ági napi 2* eszik tápot, így az ára sem olyan gáz. Nem beszélve arról,hogy szabadáras termék, és patikánként változó az ára...Nálunk itt 4 patika van, ezért tudom Kép

Fricky!
Mázlitok van a foggal, mi már hetek óta szenvedünk, folyik a nyála és nyűgős, de a fog még sehol...

Tibicsoki!
Email megy este, leírom, nekünk mi oldotta meg Ági is pont ezt csinálta, hídba lement evés közben...

Kizsó!

Jobbulást a kicsiknek, reméljük már hamarosan jobban lesznek.

Jobbra el a férjem ugyanis mindjárt éhenhal, és még a holnapi ebéd sincs elkezdve...

POCAK ÍME A MELEGÍTÕ
Kép
Vendég
 

 
 

Nagggyon komoly a melegítő Kép
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógyulási jókívánságokat, remélem ezek is használnak! Kép
Azért van ám egy nagy örömünk is, ma derült ki, hogy dec. 3.-án költözünk a saját lakásba! Kép Kép Kép
Mondtuk a Kingusnak, hogy már oda fog jönni a Mikulás is, erre a bútorboltban az eladónak előadta, hogy oda fog költözni hozzánk a Mikulás! Kép

Jucus!
Mi nem vettünk egyik gyereknek sem ilyen "csodaszőnyeget". Mi leterítettünk egy vastag takarót a földre, és azon játszik mostmár Zsófi is. Nem is nagyon tudna megmaradni azon a kicsi szőnyegen, mert már sokat mozog. Képzeljétek, már halad előre, úgy, hogy behúzza maga alá a lábait és vetődik egy nagyot előre! Olyan édes! Így már sokszor elérte azt a tárgyat, amit messze akartunk rakni előle. Kép

Pocak!
Íny nincs beduzzadva, de még mindig nem bújt neki elő! Már akartam írni neked, hogy amit felraktál keresztelős képet, azon nagyon hasonlít Kingusra Fruzsi! Ja! És Zsófi nem nagyon szereti az orrszívást, de kénytelen elviselni!

Dóri!
Nagyon nagylányos ebben a melegítőben Ági! Éppen be akarja kapni a cippzárt?

kizsó
 
 


Jucus!
Mi vettünk annakidején játszószőnyeget, akciós volt így egészen normális áron (kb. 12000 volt), de ha használta vagy öt alkalommal, akkor sokat mondok. Amikor már igazán izgatta a fantáziáját a dolog addigra már úgy mászott kúszott ezerrel, hogy nem maradt meg két percnél tovább rajta KépAmi nekünk most nagyon bevált az a HabTapi. Leraktam a szobáját alját ezzel. Színes, ha esik nem üti be magát, szétszedheti, rághatja szóval abszolút multifunkciós Kép Ja, és még hőszigetelő is, így nem tud felfázni alulról.

Dóri!
Nálunk is a melegítő a menő. Bencét is már rendes "nagyfiús" cuccokba öltöztetem régóta. Annyira cukik benne! Kép Van egy igen komoly 74es farmer kertészgatyánk is KépKép Ja, és az elengedhetetlen kockás ing hozzá Kép

Kizsó!
Nagy gratula a kéglihez! Tuti bazi izgatott vagy már! Meg a gyerkőcök is Kép

Mi is a múlt hétvégén rendeztük át Bence szobáját, neki is lett egy igazán nagy placc, ahol tud jókodni. Majd megpróbálok feltenni képet, de pill. lemerült az elem a gépben KépKép

És a végére a kérdésem: szerintetek mikor érdemes a kiságyat lecserélni?

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok nagyon Kizsó családnak az új lakáshoz!!!!! Kép Így lesz aztán igazi a karácsony isKép

A habtapi nagyon jó ötlet, mi is beszerezzük.
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Akkor azt hiszem kimarad az életünkből a játszószőnyeg. Van itthon szép kis takaró, majd azon hancúrozhat.

Mi jót fogtok csinálni ezen a hosszú hétvégén? Én egy nagytakarítást terveztem. Eddig nem igazán volt lehetőségem, Gergő szinte minden percem lefoglalja, de most, hogy itthon lesz a férjem, így lesz időm suvickólni. Van mit! Kép

Kizsó: én is gratulálok a költözéshez. A legjobb a saját otthon.

Ja, ez a habtapi tényleg klassz lehet, hol lehet kapni? És mekkora?

Jucus

jucus1
 
 


Jucus,

Nekünk volt/van játszószőnegünk, de tényleg úgy van, ahogy a lányok mondják: mire értékelni tudná, addigra lemászik róla. Szerintem vegyetek egy babatornáztatót (műanyagból álló vázon mindenfél játék lóg), és azt tegyétek a takaróra a baba feje fölé. Így tulajdonképpen ugyanazt a hatást éritek el, mint a játszószőnyeggel, viszont lényegesen kevesebbe kerül.
Habtapit szinte mindenhol lehet kapni. Tescoban tegnap láttam akciósan. Az árára sajna nem emlékkszem. Négyzet alakú részekből kell összeállítani, mint egy puzzle-t. Általában 9-10 rész van egy csomagban. Annyit raksz ki, amennyit akarsz, ill. amennyi hely van. Egy részen belül is van egy kisebb összerakható állat, jármű, stb. képe. Arra figyelj, hogy a belső képek ne tartalmazzanak túl kicsi darabokat. Nekem a darabkák felét el kellett tennem, mert féltem, hogy Danca lenyeli.

Kizsó,

Én is gratulálok az új kuckóhoz!

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! Tényleg izgatottak vagyunk már, de nem tudok teljesen örülni. Idegesít, hogy a lányok lassan gyógyulnak. Kingus tegnap óta láztalan már, viszont most Zsófi kezdett el köhögni. Hát nem tudom, csöbörből vödörbe?

Fricky!

Mi Kingusnak 2 évesen cseréltük le az ágyát, addig volt a jó világ. Azóta alszik ritkábban délutánonként. A kiságyba csak beraktam és lassan elaludt, de az ágyból kimászkált és már nem is érdekelte annyira az alvás.

Jucus!

Mi elutazunk anyósomékhoz holnap, és majd csak hétfőn jövünk meg. Tényleg, akkor nem is tudok veletek beszélgetni! Ó! Na majd ha visszajöttünk. Remélem kibirjátok nélkülem! Kép
Mgpróbáltam keresni képet, amin rajta van a habtapi, felrakom neked. Éppen azzal játszik a Kingus. Nem a legjobb kép!
Kép

kizsó
 
 


Csajok!
Igen az egyetlen gond a túl kicsi darabok. De azt nagyon jól meglehet oldani ha a hátlapján leragasztod mondjuk vastag cellux-al.
Mi a Tesco-ban vettük, a teljes angol ABC (talán 25 db) volt 4500, a tíz darabos készlet ami lehet számos, virágos, járműs. Ezek 2500be kerülnek.

Na jól van, akkor még várok az ágy cserével Kép

Mi a hétvégén megyünk anyumékhoz, megköszöntjük őket. És kihasználjuk hogy apa is itthon van, és végre együtt lehet a family. Én tuti nem fogok takarítani, most fejeztem be hétfőn Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Nekünk is van habtapinkKép a Megatoysban vettük, kuponakciósan és valami 1600.- Ft volt így.Még akkor vettük, mikor Fannesz a hasamban volt és még várhatunk vele egy darabig, de biztosan tetszeni fog neki.

Jó hétvégét mindenkinek!

....és köszi a tanácsokat hasfájás ügyben

KépKép
tibicsoki75
 
 


Nagy-nagy gratula Kizsónak lakásügybenKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!Kép Kép Kép

Végre! Merre jártál? Köszi a gratulát és a virágot!
Hogy vagytok? Kép

kizsó
 
 


sziasztok

Picipocak19: köszönjük a discséretet

Jucus: Én vettem játszószönyeget és a 4 hós Maja egyelőre nagyon értékeli, nagyokat kacag a fölé logó tükrös résznek, akár egy óráig is elvan benne és a legfontosabb alig volt 5000Ft!!! a XIII. ker Visegrádi u. 33(?) Mária nagykereskedés itt van olcsóbb és drágább is, én az olcsóbbat vettem és tökéletesen megfelel.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


mintaKép
Kép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!

Milyen kedves tőled, hogy gondolsz másokra is, ez nagyon klassz és az ára is baráti!!!!!!!!!!
Lehet, hogy beújítunk mi is.Jók a színei!
Maja édes, tetszik a haja.

Kizsó!

Hiányoztam?Kép
Babázok ezerrel, Fanni csütörtökön volt 5 hetes, úgyhogy van mit csinálni.Jó baba, eszik, alszik, csak mint írtam esténként hasfájos, most próbálkozom a "gyógyításával".
Szépen fejlődik, tegnap volt 3960 gr.Nekünk ez nagy-nagy öröm, mert hazadádkor csak 2560 gr volt és napról napra hízik, kezdi kinőni a csöpp ruháitKép
Egyébként imádom, ebben a szép napos októberben kihasználunk minden alkalmat a sétára.
Mellesleg megvan a véleményem a panelházak tervezőiről, a liftbe épphogy befér a 3 kerekű kocsi,jó, mondjuk batár nagy, lépcsőn levinni is baro, főleg a császáros vágással!Csináltak ugyan valami babakocsiletolónak valót a lépcsők közé, de olyan meredek, hogy a féket szorítom állandóan.De azért napról napra kevesebbet szerencsétlenkedekKép

TB kártya: 09.22.-én született a gyerek, 10.08.-án küldték el a Teve u.-ból és a mai napig nem érkezett meg..........érdekes,pl Németországba 3 nap alatt ott van a levél légipostán, simán max 1 hét.
Budapesten belül valahogy lassabban megy.

Próbáltam felrakni képet a kislányomról, de nem sikerült, majd talán holnap.

KépKép
tibicsoki75
 
 


sziasztok

Jucus, Tibicsoki
szerdán megyek a Mária Nk-be, én ott nagyker áron vásárolok ez a szönyeg így 4750- volt. Hozzak nektek? Erzsébetre ki tudom juttatni, ott lakik anycám.
szóval ha kell írjatokKép
üdv: eper

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!

Méreteket tudnál írni? Illetve mosható a felső része is meg az alsó is külön-külön?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki
milyen méretet?
igen az alsó rész leválasztható és (gondolom) mosható, a felsőrész két merevebb rud ami hajlítható azt minek is mosni?Kép
a két zöld béka csipog, a virág tükrös ezek is leszedhetőek.
De van más mintába is, de ez volt annó a legszínesebb én ez alapján választottam.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!

Ha tényleg nem gond, akkor tudnál venni nekem olyan szép színes játszószőnyeget? Ami Majának van, az tökéletes lenne. Ennyi pénzért nagyon megéri.
Azt meg, hogy hova kell mennem éret, majd megbeszéljük.
Előre is köszönöm szépen!!

Jucus

jucus1
 
 


Jucus
okéKép

küldj egy email címet, megírom a telefonszámomat és akkor meg tudjuk beszélni.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!

Email címem: judit.gyurcsanyi@invitel.hu

Még 1x köszönöm!

jucus1
 
 


Eper!

Az aljának az átmérője kb hány centi? Belefér majd egy járókába?Még nem nagyon láttam ilyeneket, mivel még nem aktuális, a bababoltokban meg nem figyeltem.
De mi is benevezünk erre, ha ilyen kedvesen felajánlottad.
Mail: coooh@freemail.hu

Köszi, Timi

KépKép
tibicsoki75
 
 


Eper!
Jó lehet ez a nagyker ha ilyen klasszt cuccot lehet ott venni. Oda "mezei" ember is mehet vásáronli? Mindent tartanak? Úgy értem baba cuccokatKép
picipocak19
 
 


Hali

Tibicsoki: kör alakú, az átmérője 80cm, szerintem befér a járokába, amennyiben normál fa járokád van. (nem az a kicsi hálos)
Amúgy 2 hónapos kora óta "használja" Maja Kép
Picipocak: igen "mezei" ember is mehet oda vásárolni, csak más áron kapja a cuccokat, amúgy kb 1000 m2 és minden van a kiságytól a babakocsiig, ruhák felszerelések stb...

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Sziasztok lányok!
Kicsit eltűntem, de a párom éjjel-nappal dolgozott a gépen. Plussz én is eljártam dolgozni kb. napi 3 órát, azután meg indul a menet: séta, főzés, alvás, stb. Emma egyfolytában jön-megy, barangol a lakásban, ha néha gép elé jutottam, gyorsan csak átfutottam mi újság veletek. Aztán Emma felkéredzkedik, és mindig végig kell nézni vele a babáitok képeit. Fruzsira nevet a legnagyobbakat, meg Gergőnek arra a képére, amikor az apukája válla fölött kukucskál.
Szóval: gratuláció Jucusnak, Tibicsokinak!!! Így utólag is. És az Új 1 évesnek!!! És Kizsóéknak a kéglihez!
Tibicsoki!Nálunk a hasfájáson csak a kézben ringatás segített. De hat hét után elmúlt a dolog. Addig pedig sétáltunk esténként fel-alá kitartóan.
nyeste
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk ám, csak már nagyon fáradt vagyok így majd holnap dumcsizunk!
Jó éjt mindenkinek!

kizsó
 
 


Sziasztok Lányok!
Mi is vagyunk, csak időközben sikeresen felköltöztünk a tetőtérbe! Kép
És a nagy hír!! Immáron 9 foggal rendelkezünk Kép
Egyébként minden a legnagyobb rendben nálunk.
Ja, és végre megérkeztek az újabb fotók is! Mindjárt teszek is fel egyet!


Ezvicc!! HOL VAGY??

Kép Kép
fricky
 
 


Hát nagyon sajnálom, de én nem tudok vmiért mellékletet feltölteni Kép brühühühühühü....

Kép Kép
fricky
 
 


Eper!

küldtem mélt!

Nyeste!

Igen, nálunk is a fel-alá járkálás megy a legjobban de csak nálam nem üvölt, pedig apukája is rengeteget foglalkozik vele ha itthon van, de neki nincs tejecske illata ugye.Ez elég fárasztó így, mert ő közben mocorog, nézelődik stb...nekem a derekam meg kész van.
Tegnap először nem volt sírás sokáig, mert elővettük a műanyag tornázóját és azzal remekül elszórakozott.Csütörtökön lesz 6 hetesKép

A gripe water volt még eddig a legjobb!

üdv:Tibicsoki

KépKép
tibicsoki75
 
 


Na sziasztok!

Meglátogattuk anyósékat a messzi távolban. Most először, mióta Zsófi megvan. Elég jól bírta a 2 és 1/2 órás utat autóban. Kingus meg a fél órás köhögési rohama után végig aludta az utat.

Fricky!

Hogy csinálod a képfeltöltést? Le szoktad kicsinyíteni a képet? Ha igen bocs az okoskodásért! Kép

kizsó
 
 


Szia Nyeste!
Jó, hogy benéztél, mostanában csak fogyatkozunk nem gyarapszunkKép Örülök, hogy Fruzsi megnevettette EmmátKép Küldhetnél friss képet a leányzóról!

Fricky!
Gratula nektek az újabb fogacskához! Nehéz "szülés" volt? Vagy már rutinból ment? Kép
Azért csak próbálgasd a fotót hátha sikerül feltenniKép
picipocak19
 
 


Sziasztok!
Elnezest, hogy ugy eltuntem, de muszaj volt egy kis idore. Jol vagyunk minden rendben, es mar furdesnel sem sirunk.
Ha lesz egy kis idom visszaolvasok. Tudjatok megkezdodott az utolso evem a fosulin, es hazik mellett a diplomamunkat is el kene kezdenem. Az Atti meg szinte minden idomet lefoglalja. Alig alszik a dragam.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ja, es megduplaztuk a szuletesi sulyunkat (3700g) Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


szia Ezvicc
na végre csakhogy előkerültél Kép

lányok nincs valakinek eladó elektromos baby hintája?

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!

Nézd meg, a www.teszvesz.hu oldalon, a baba-mama/egyéb kategóriában. Ott van egy elektromos hinta, a kikiáltási ár 25 ezer Ft-t. /3 ÁLLÍTHATÓ SEBESSÉG, 13 FÉLE DALLAMOT JÁTSZIK 3 HANGERÕVEL, ÁLLÍTHATÓ DÕLÉSSZÖGÛ HÁTTÁMLÁVAL. A TETEJÉN 3 FORGATHATÓ PLÜSSÁLLATKÁVAL, LEVEHETÕ, MOSHATÓ HUZATTAL./ Ezt onnan másoltam ki neked.

(délután csörgög, hogy mikor és hova kell mennem a szőnyegért!)

Jucus

jucus1
 
 


Sziasztok!

Szeretnek tanacsot kerni etetoszek ugyeben. Most a Brendonban a Peg Perego Prima Pappa 35eft-rol 25eft-ra van leengedve. Mi a velemenyetek?

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Pocak!
nektek van ilyen szeketek, megneztem a regebbi hozzaszolasokat gyorsan. Mi a velemenyed?

Dori!
nektek melyik Cam etetoszeketek van?

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Ezvicc!

Nekünk pont ez van. Bevált. Végül beletettem már 5 hónaposan. Kényelmes jól el van benne Fruzsi, én ajánlomKép
picipocak19
 
 


Pocak!
Tennel meg fel kepet az etetoszekrol es Fruzsirol? A magassagat is lehet allitani?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

CAMPIONE ETETÕSZÉK

ÚJ! Az olasz design jegyében született Campione mindazt tudja, amit Ön egy korszerű etetőszéktől elvárhat.

EGYSZERÛ HASZNÁLAT: Egy mozdulattal kinyitható és összecsukható a kosáron található kar segítségével. Szintén egy mozdulattal lehet állítani a vastagon párnázott ülés magasságát 6 különböző helyzetben. A szabadalmaztatott szerkezetnek köszönhetően a háttámla és a lábtartó szöge egyszerre állítható - 5 pozícióban -, így evés után könnyedén egy kényelmes fekvőhellyé alakítható.

Az etetőszék mozgatását a négy kereke segíti, melyek közül a hátsó kettő fékezhető.

BIZTONSÁG: A Campione legfontosabb jellemzői: Könnyű és rendkívül stabil műanyag váz. Ötpontos biztonsági öv és a második biztonsági tálca. A műanyag alkatrészek mindenhol lekerekítettek, mentesek az élektől, így biztos, hogy semmilyen sérülést nem okozhatnak sem a babának, sem a mamának.

PRAKTIKUS: Az új nagy tálca egy kézzel levehető és az asztalra téve is vízszintesen áll. Az etetőszék lábait úgy alakítottuk ki, hogy a mama könnyen és kényelmesen hozzáférjen a babához. Alul elhelyeztünk egy széles kosarat is, amely pl. a játékok tárolására is alkalmas. Összecsukva a Campione egészen kis helyet foglal és egyedül megáll. Könnyű tisztítani. Elöl minden irányban forgatható golyós kerekek, hátul nagyméretű, fékezhető kerekek biztosítják a könnyű helyváltoztatást.

MÉRETEK: 63 x 82 x 110 cm

SÚLY: 9,6 kg


nekünk ez van, 32000 Ft körül vettük.
Imádom, és már 4 és fél hónaposan etettem benne Ágit, mert igen jól dönthető.

A Prima Papa is hasonló, csak nem ennyire dönthető, de ha csak fél éves kortól használod akkor csapj le rá!

Üdv: Dóri
Vendég
 


Ezvicc!
Nem tudom mennyit szánsz rá, de 2 dolog:
1.) Sztem Dóriéké jobb. Tényleg hamarabb beleteheted Attit és ha már nem csak anyatejes egyszerűbb az etetés. Én 5 hónapnál előbb nem mertem beletenni, akkor is csak rövid időre.
2.) Valami nem stimmel ezzel az akciós árral, mert eredetileg is ennyi a katalógusban. Van Brendon katalógusod?

Dóri!
Ti hol veszitek a Fehn-es játékokat?
picipocak19
 
 


A magassága amúgy állítható természetesen.
Kép
picipocak19
 
 


sziasztok

Jucus, Tibicsoki!
Nem vettem játszószönyeget, mert nem tetszett,nem voltak túl színesek: 2 fajta volt egy rózsaszin zsiráfos a ráakasztós kockákkal, egy barna mackó formájú(ez még aranyos is volt) de egyiken sem volt tükrös játék, márpedig az én manóm azt szereti a legjobban, így nem mertem megvenni. Sajnálom,
Esetleg jővőhéten ismét lenézek, hátha kapnak árut.

Jucus azt a hírdetést én is láttam, de olcsóbban szertnékKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Magasság 7 fokozat, székdöntés 4 fokozat.
picipocak19
 
 


Kizsó!
Persze, le van kicsinyítve a kép, már alapból a melléklet feltöltése mint lehetőség nem jön be nekem. Hiába kattintok rá....

Pocak!
Szerencsére egyálatalán nem volt nehéz szülés a 9ik, egész picit volt nyűgösebb, de nem is tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, egyszercsak észrevettem egy hatalmas kacagás közepette a kis hegyét a szemfognak. Most várom a 10iket, úgyis mindig párosával jönnek Kép

Ezvicc!
Miből írod a diplomádat? Hátha tudok segíteni....

Etetőszék: addig, amíg Bence nem tudott igazán ülni, én a hordozóba kötöttem be, és úgy etettem. Nekünk tökéletesen megfelelt. Utána meg a sima fa etetőszéket vettem, ami később átalakítható kis szék+asztalkává. Ezt csak azért írtam le, mert igazából iszonyat, hogy milyen árakat elkérnek egy-egy etetőszékért. Persze mindenkinek a saját döntése, hogy mire mennyit szán, csak hát leírtam, hogy ez is egy lehetőség.

Kép Kép
fricky
 
 


Pocak!
Koszi a sok infot, katalogusom nincs, de a brendon.hu neztem, ott az akcioknal. Akkor szemetek, ha akcio nelkul is ennyiert adjak.

Dori!
Koszi szepen. Kerhetnek esetleg olyan kepet, amin a legmagasabb pozicioban van a szek? Alul a kosarat ki tudod hasznalni?

Fricky!
Hat elvileg kozgazdasz leszek, de idegenforgalmi szakon igy kastelyokrol irok majd, ha tul leszek most a hazikon, es utana a vizsgakon. Aranyos vagy nagyon. Mennenk am nagyon uszasra, de az a korai indulas, az nem nagyon tetszik.

Hordozoban, sot pihiszekben sem tudok neki enni (gyumik) adni, mert emeli a fejet, es az egeszet beletorli az elokebe. Nagyon rossz ebben etetni.

Dori!
meg annyit kerdeznek, hogy Aginak milyen eloke van azon a kepen, amin az etetoszeket mutattad be? Nekunk teljesen tonkre mentek az elokek az almas desszertol.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Végre, végre! Kép Jó megint "hallani" rólatok!

Fricky!

Javult már valamit a kép feltevés problémád? Kiváncsi vagyok ám már! Kép
Csatlakozom én is hozzád az etetőszékes dologban. Mi is a Kingust a hordozóban etettük, amíg nem tudott ülni magától az etetőszékben, és ugyan olyan van nekünk is. Zsófival is ez a tervünk. Múltkor megprobáltuk beleültetni az etetőszékbe, hát mit ne mondjak, dőlt jobbra-balra. Azt hiszem ez még várat magára egy kicsit! Kép

És a legfontosabb: még 26 nap! Kép

kizsó
 
 


Kizsó!
Hát majd teszek fel új képeket az albumunkba. Aztán belinkelem ide a címet, mert egyszerűen nem enged feltölteni ide Kép

Ezvicc!
Én is közgazdász vagyok ám! KépKépKép Csakhát már 2 éve a diplomámnak KépDe ha kell tényleg segítség írj nyugodtan!

Kép Kép
fricky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: