Új privát üzeneted érkezett!

R
Szépek a vonalzók :wink:

Majd jövök... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ripley sajnos nem, én 15 körül voltam. Én azért nem aggódom az AFP miatt, mert pont azon a héten volt kedden a magzatvízvételem és annak az eredménye 1000 %-os. Igaz, még nem jött meg, de nem is telefonáltak, hogy bármi gond lenne. Úgyhogy számomra nem igazán lesz mérvadó az AFP-s vérvétel.
Jövő héten megyek 17.30-ra. Ripley Neked mikorra van időpontod?

Judy mi mindig ilyen korán kelünk... a férjem postásként dolgozik Érden, úgyhogy 1/2 5kor kelünk... megkávézunk... ő elmegy dolgozni én meg gépezek egy kicsit. Van pár interneten játszódó játék, amit mindketten játszunk... ilyenkor reggelente tudok velük kicsit foglalkozni :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Hűűű, de jó hogy így begyorsultatok...nem győzők visszaolvasni. :)

Nálunk jelenleg tejcsi hiány van, úgyhogy 2 napja minden szoptatás után fejek és a következő szopizás után megkapja az előző maradékot üvegből. :cry: Kicsit lusta is a drágám, mert amikor már nem folyik gyorsan, akkor nem nagyon akar szopizni, de reklamálni azt tud, mert éhes. :roll: De én is érzem, hogy csökkent a tej mennyiségem, valószínűleg nem használ a kialvatlanság, a fáradtság, az "össze-vissza amikor tudok bekapok egy falatot evés" stb....ráadásul inni is keveset iszom, sose voltam valami nagy ivó.

Kia,
nem könnyű két gyerekkel, de nem is vészes. (Mondom ezt úgy, hogy a férjem heti 1-2 napot megy csak Pestre, a többin itthonról dolgozik.) Most Gergő megint beteg, a változatosság kedvéért most hörgőgyulladása van és tüdőgyulladás-gyanús. A doki szerint ezt nem fogja Peti elkapni...hát nagyon remélem, hogy igaza lesz. Na, így azért kicsit necces a két gyerekkel, mert Gergő rettenetesen anyás és ha beteg, akkor le se akar szállni rólam. (Ráadásul még tanulnom is kéne, mert vasárnap megyek vizsgázni. :roll: )

Mi mindkét gyerekkel voltunk 4D-s uh-n, szerintem nagyon jó volt a mozizás. Kértük dvd-n is, így később, ha nagyok lesznek jó élmény lesz újra megnézni őket.

Kia,
Nyíregyházán voltatok már az állatkertben (vagy vadaspark?)? Ha voltatok, írsz véleményt? Érdemes elmenni?

Kép
Kép
chessy
 
 

 
 

Sziasztok!

Az állatkert (Chessy) szerintem érdemes.. szép hely (mindenki dícséri), bár már
rég voltam (4-5 éve :? ), azóta biztos sokat változott.
Megyünk idén, de majd csak július vége felé... itt nyaral (ha ő is akarja és kibírja anya nélkül)
a keresztlányunk a nagyijánál és együtt megyünk...
Majd megírom, hogy milyen volt. :wink:

Gergőnek JOBBULÁST!!
Te pedig igyál sokat!!! a vízből lesz tej!!!! (jó lenne napi másfél - 2 liter min.)

Milyen volt a vizsga? Hogy sikerült?

1 hét Anyuval, Apuval és a két pasimmal :P
Ha nem jönnék már... bocsi... pakolgatok, mert szerda reggel indulunk a Balcsira.
Ha visszajöttünk jövök... addig is 1-2 friss kép:
- azt mondja moto bokó (bukós.) és megy megy is :lol:
Kép
- köntöspróba
Kép
- a nagy kádban
Kép

Sziasztok! Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

Chessy, nem irigyellek, hogy 2 gyerek mellett még sulit is csinálsz :shock: ennél már csak az a durvább, ha valaki még dolgozik is mindezek mellett!
Mikor Győző még baba volt, ő is lusta volt a szopihoz és én is fejtem tejet plusszba az éjszaka közepén( mert akkor nem kelt fel enni kérni). 5 hónapos korától már kellett tápszer is, meg egy kis hozzátáplálás, mert akkor már tényleg kevés volt a tejem. 8 hónapos korától aztán abba maradt a szopizás. Nem tudom, hogy az új kis jövevénnyel hogy lesz...
vt72, amíg várandós nem lettem, én is korán keltem önszorgalomból jógázni, de mostmár nem vagyok olyan "nagy legény" a felkeléssel.

Üdv. Kép Győző

Kép

Kép
ripley
 
 


Hahó, van itt valaki?
Tán mindenki nyaralni ment?
Én éppen most menekültem el a MÁV genetikai Uh-járól, mert annyian voltak előttem,(pedig reggelre mentem oda) amennyi embert én még nem láttam rendelőben. A 18.heti genetikai UH-ot kéne megcsináltatnom és már kiváncsi lennék a pocaklakó nemére is.
Mi van veletek?

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley, erre a 18. heti uh-ra kaptál külön beutalót? Én a múlt héten voltam a dokinál és nem mondta, hogy mennem kell. Igaz, nekem a 16. héten volt a magzatvízvétel és az előtt csináltak egy rendes ultrahangot is, amin mindent rendben találtak. Így én most úgy gondoltam, hogy nem mennék ilyen gyakran uh-ra. Én már kétszer voltam ott a genetikai uh-n a MÁV-ba és viszonylag szerencsésen, 1 órán belül megúsztam mindig.

Te hogy oldod meg a terheléses cukorvizsgálatot? Nekem valahogy vissza kell mennem majd a körzeti sztk-ba, hogy ott csinálják meg, mert a kórházban már nem lehet.

Ja és a legfontosabb! A múlt heti vizsgálaton uh-n megnézte a doki és szerinte fiú :) :) :) Persze 100 % akkor lesz, ha megjön a papírja a magzatvízvételnek... de azért mi már nagyon örülünk :) :):)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok!
Timi, gratula a kisfiúhoz!! Neveken gondolkoztatok már?

Szörnyű, ami ebben a kórházban megy, a következő babámat biztos nem itt fogom szülni. Szerintem a normális rendszer sosem fog kialakulni.

Mi már jól vagyunk, Vivi beteg volt a hétvégén, de tegnap óta nem lázas. Szerencsére a gyerekdoki sem adott egyből antibiotikumot, szegény Viv szedett már eleget.

Mi itthon nyaralunk:) Tegnap ki sem tudtunk menni, de ma muszáj lesz, ha enni akarunk, a kenyér nem jön házhoz:)

Gömbölyödnek már a pocik? Jajj, de jó nektek:) Úgy várom már, hogy újra terhes legyek..., de arra még várnom kell:)

KépKép
b_judyt
 
 


Akkor már ez a kórház sem az, ami miatt ezt választottunk. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nemrég csatlakoztam hozzátok, dokit kellett váltanom és a 28.héten nagyon kedvesen elvállalt. Most már a 36.hetet kezdtem. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy tudjátok-e, hogy a szülés mennyibe kerül nála, vagy, hogy szokott ez működni vele? Az előző dokimnak annyit adtunk, amennyit gondoltunk(meg tudtunk), nála ez hogy van? Én csak a magánrendelésén voltam, soha nem hívott a kórházba, ez vajon számít?
Ha tud valaki infót, azt megköszönném!
Virág
vircsimókus
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de sajnos Gergő is beteg volt és hát két gyerekkel, főleg hogy az egyik beteg.... :roll: nem egyszerű.

Kia,
a vizsgám sikerült. :D Már csak egy van hátra ebből az évből és az előírt 18-ból...

Tejcsi terén nem vagyunk sokkal előrébb, sajnos kell a kiegészítés Petinek. :cry: Néha azt gondolom, hogy nagyon sokat eszik, pl. ma este is benyomott 90 ml anyatejet és még utána 80(!) ml tápszert. Gergő 5 és fél hónapig csak anyatejet kapott és nála nem méregettem mennyit eszik, de így Petinél látom és ezt a mennyiséget kicsit soknak találom. Szerintetek?

Babaimádó,
igazad van, sajnos a kórház már nem olyan, mint rég és főleg nem nyújtja azt, ami miatt választottuk. :x

Vircsimókus,
szia, üdv. nálunk! Nem tudom, hogy most hogy működik nála (sajnos szabin volt, mikor Peti született), de 3 éve Gergőnél mi is annyit adtunk amennyit gondoltunk. Szerintem most sincs megszabott ár nála. A kórházi helyzet elég sokat változott az összevonás óta, sok mindent szigorítottak és tiltanak (pl. szülésznőt se lehet választani, vért se vehetnek le stb.), szerintem ezért sem szívesen hív senkit a kórházba. Lehet, hogy ezt is ferde szemmel nézi már a vezetőség...ki tudja. :roll:

Timi,
én is gratulálok!

Judyt,
mi baja volt Vivinek? A ti orvosotok foglalkozik homeopátiával?

Kép
Kép
chessy
 
 


Hello mindenkinek,

Örülök, hogy itt vagytok + Vircsimókusnak. A szülés díja most sincs meghatározva, azt mondta az assziszense, hogy amennyit gondolunk... :roll:

Babaimádó, ha megkérdezhetem, ti mióta próbálkoztok gyerekügyben?

vt72, a 18.heti UH-hoz nem kell beutaló, de ha tényleg nemrég voltál UH-on+magzatvíz vizsgálaton, akkor szerintem sem kell mégegy UH. Ha gondolod, azért csörgesd meg a Gulyás dokit és kérdezd meg, ő mit gondol. Nekem van egy ún. amnion szalag a méhen belül és emiatt, azt mondták gyakrabban kell megmutatni magam UH-n.
És nálunk is biztosra kiderült, hogy FIÚ lesz! Úgyhogy két kukissal leszek megáldva :D , sőt apjukkal együtt hárommal :lol:
A cukorterheléses vizsgálatról egyenlőre nem tudok, 07.02-n megyek a dokihoz és megkérdezem hol lehet megcsináltatni. Úgy látszik a kórházban semmit nem lehet, ez olyan fura :(

Judyt, örülök, hogy Vivi jobban van. Az én pocakom igen nagy, mindenki "előrébb haladott" terhesnek néz. Te Vivit a Gulyás dokinál szülted a MÁV-ban? Hadd kérdezzem meg milyen volt?

Chessy, szerintem ne aggódj, hogy mennyit eszik Peti. Ezekben a kicsikben még benne van a "természet bölcsessége" :idea: és pont annyit esznek, amire szükségük van. A mostani tápszerek meg igen jók.
Tőled is megkérdezném, hogy milyen volt a szülés Gulyás dokinál (Gergő)?

Sziasztok.

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley gratulálok a kisfiúhoz!!! Szinte egyidős fiúcskáink lesznek :) :)
Közben én is átgondoltam sokat és mivel a 16. heti uh-n mindent rendben találtak, így a 18. hetit én most kihagyom.

Már azt is sikerült kideríteni, hogy azért nem jött eddig eredmény a magzatvízvételről, mert 3 hétig tenyésztik a vizet (tehát most kedden végeztek), úgyhogy már valószínű, hogy egy héten belül meglesz az eredmény... már úgy várom :) :) szegény postaládát minden este szuggeráltam eddig, hogy levél... levél... levél :)

A babó egyre többet mozog. Éjszaka főleg aktív, de napközben is néha észreveszem, hogy mozgolódik. Ha tényleg fiú, akkor Zsolt-nak fogják hívni. Ha esetleg lány lesz, akkor pedig Adrienn.

A pocakom nekem is akkora már mint egy nagy dinnye... nemrég egy hölgy augusztusra tippelte a babát :D :D

Judy: Vivinek jobbulást... lassan a jó idő is visszajön és újra lehet kint játszani :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Ripley,
én a terheléses cukorvizsgálatot itt nálunk a rendelőben csináltattam meg, a háziorvos is tud adni beutalót és akkor nem kell bemenni a kórháza. De szerintem kérdezd meg a védőnőt is, ő is biztosan tudja.

Gergő születése elég egyszerű volt, programozott császár. Farfekvéses volt és első gyereknél nem vállalják be a természetes szülést. Hétfő reggel 9-re bementünk, vizsgálatok a szülőszobán (csak mi voltunk, tök hangulatos volt :D ) aztán jött dokibácsi kicsit viccelődtük, betoltak a műtőbe és kiemelték Gergőt. Ezzel kapcsolatban annyit mondhatok még, hogy szépen vág a doki, egyébként sebész szakvizsgája is van. Peti születésénél sajnos pont szabadságon volt, de biztos jobb lett volna vele, mint azzal akinél végül szültem. :)

Engem is 3 fiú boldogít! :roll: :D

Kép
Kép
chessy
 
 


Timi, én is gratulálok a te kis Zsoltikádhoz!!! :D
Tényleg közel egyszerre várhatók ezek a manók! Tán a szülőszobában összefutunk. :lol:
Nálam a lehetséges fiú nevek: Kolos, Zalán, Kristóf. Apjával kell kompromisszumra jutni. :wink:

Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Üdv Virág itt!
Én még a kórházba jártam terhesrendelésre, de úgy tudom, már nem lehet. Szerintem tiszta hülyeség. A kismama döntsön már arról, hogy akar-e a magánba menni. Igaz akkor menjen SZTK-ba, ami ingyenes.

Chessy, gratula a vizsgához!!! :D :D :D
Vivi csak lázas volt pár éjszaka, ami 38 fölé sem ment föl. De sem étvágytalan, sem nyűgös nem volt. Az agyhártya óta most először volt beteg, így nem tudom, hogy a doki foglalkozik-e homeopátiával. Gondolom látta, hogy nincs nagy baj, ezért nem adott antibiotikumot. Örülök neki nagyon, Picur kapott már eleget :cry:

Igen, Vivi Gulyás dokinál született. Este 8-ra értünk be a kórházba, fél óra alatt bent volt, ahogy hívták. Én teljesen meg voltam elégedve vele a szülésnél is és a terhesség alatt is.

KépKép
b_judyt
 
 


judyt, írj privit, mi újság.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello,

Mi a helyzet veletek?
Chessy, Judyt köszönöm a szülésekkel kapcsolatos infót. Mivel én a "nagyfiamat" a Nyírő Gyula kórházban szültem, teljesen más dokinál, kiváncsi vagyok, milyen lesz a MÁV és a Gulyás doki.
Timi, megjött már a magzatvíz eredmény?
Virág - ha itt vagy még - egyben vagytok még?

Sziasztok

ui: esetleg ott volt valaki a Depeche Mode koncerten?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de elmentünk még egy kicsit a Balatonra, mielőtt megérkezik Dömötör, a trónörökös :) (az első kettő lány).
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, hogy reagáltatok. Csütörtökön megyek hozzá, akkor lehet, hogy rákérdezek az asszisztensnél is, majd meglátom milyen a helyzet, de amiket írtatok, az biztató...
Én júli. 21.-re vagyok betervezve (császár), de reménykedek, hogy hátha megindul előbb, mégiscsak jobb lenne, mint a programozott...
Lesz még valaki akkoriban a kórházban?

sziasztok,
vircsimókus
vircsimókus
 
 


Ripley, sajnos még nem jött meg az eredmény, de már nagyon várom. Remélem a héten megjön. Tudom közben a szívem mélyén, hogy minden rendben van (akkor már hívtak volna telefonon), csak jó lenne már kézben fogni.

Vircsi, ezen a fórumon rajtad kívül csak Ripley és én vagyunk babavárók, de mi még kicsit később megyünk majd csak kórházba. Remélem :D
De remélem hamarosan a már kisbabás lányok és Babai is csatlakozik a babavárók társaságához.

Timi
Kép
vt72
 
 


Vircsimókus, írod h a Balatonon voltatok. Fürödtél a tóban? Mi is megyünk majd, és hát szívesen fürdenék, de nem tudom, hogy így várandósan lehet-e.
Én is megyek a dokihoz csütörtök n5-re, lehet hogy találkozunk?

Timi, nagyon helyes ez a pozítiv hozzáállás!

Sziasztok

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre..
..a héten még visszaolvasok és jövök...

Jól vagyunk... Levi lassan alvási rekordot dönt..
(mostanában 12 órát is alszik éjjel :lol: )

Néhány képecske... Balaton és esküvő (ahonnan csak a menyasszonytánc
után indultunk haza - jól bírta Levi :P )

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép ..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
12 óra? :shock: Elkényeztet Téged ez a gyerek! Akkor jöhet is a kistesó! Már van rá időd és energiád! :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ripley!

Én már nem fürödtem a tóban, mert a végén vagyok és hátha nyitva a méhszáj... De voltak ott kismamák kisebb pocival, ők fürödtek, szóval elvileg lehet, ha amúgy minden rendben!
Én 3kor voltam a dokinál csütörtökön, úgyhogy nem láthattuk egymást.. :(
Jó nyaralást mindenkinek!

Vircsimókus
vircsimókus
 
 


Sziasztok!

Babai.
Apa most ismét azt mondogatja, hogy még nem akar tesót :roll:
De.. mi lesz, ha "véletlenül" összejön :twisted:
Tényleg jó, hogy Levi ennyit alszik, így kipihent vagyok. :lol:

Ripley
Győző szép nagyfiú ! :wink:
Gratula a 2. pici fiadhoz!
(de sok fiú van / lesz a topikban :P )
A Balcsiban én is fürödtem 26-27 hetesen.
A vize tisztább, mint egy strand.. olyan helyre nem is mentünk 2007-ben. :wink:
Ha nincs semmi gondja a kismamának és babának, akkor fürödhet..
végigkérdezgettem annó a védőnőket, dokikat... :lol:

Vt
Fiú :P Remélem jön az eredény a hét elején :wink:

Chessy
Gratula a vizsgához! :P

Virág - Szia! Üdv itt!
Remélem júli. 21 előtt indul be a szülés és minden rendben lesz.
Gratulálok - 3 gyerek :D

A dokival nekem is csak + élményeim vannak (bár mi még a Szabolcsban szültünk)
Épp bent lehetett amikor bementünk (eltűnt méhszájjal), felhívták és néhány percen belül
már ott is volt... végig... és 2x meglátogatott a kórteremben :P

Rólunk:
Levinek még most is 12 foga van.. ahogy érzem a két alsó hátsó kezd beindulni..
Rengeteget beszél (már szépen összerakja a szavakat
pl. anya keze bent - ez azt jelenti, hogy a ruha alatt van a kezem :lol: )
Már szépen tudunk beszélgetni , ügyesen mondja a szavakat
(most a kedvenc a dindin = dinnye :P )
Cici még most is van - este...

A lakásra még nincs vevő :( de jelenleg az egyik kolléganőnk költözik be néhány hétre...
Reméljük aztán jön egy vevő is :roll:

A múltkori kis fogyózásom alatt lement 4 kg és aminek nagyon örülök, hogy nem is jött
vissza a Balcsi alatt :lol:
1-2 nap múlva elkezdem a 90 naposat... jó lenne még fogyni... :roll:

Ma kaptam néhány képet - rakok fel, ha nem gond...
Templomban (uncsitesómék esküvője):
Kép
Néhányan énekeltek, ő pedig:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Timi, megvan már az eredmény??

Virág, ha esetleg előbb beindul a szülés, írj majd nekünk 1 sort, hogy elmentem szülni. Csak hogy tudjuk és izgulhassunk érted. Persze, ha lesz rá időd :D

Kia, LeviManó ébred éjjel szopizni? Vagy nálatok nappal van? Nem alszotok egy ágyban? Vivi nem alszik éjjel 10óránál többet, de néha elég neki 8 is. Kezd önállósodni a Drágám. Egyedül próbál enni, egyedül el tud aludni(!!!), és éjjel nem kel föl annyit.
Este lefekvés előtt megzavarodik a lelkem :lol: Rohangál föl-alá, közben hörög, sikoltozik, kacag, én meg csak nézem, hogy vajon most rosszul van, vagy csak játszik :lol:
LeviManó is milyen nagyfiú már...
Amúgy Vivi még egy értelmes szót sem mond, de várok még vele, és ha nyár végéig nem szólal meg, elviszem szakemberhez.

Babaim. merre jársz??

Ripley, szép a vonalzód nagyon, de a MUCI mit takar?? :lol:
Aktívak a babók odabent?

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Kicsit rohangálós volt a hétvége, de igen, csütörtökön megjött az eredmény és minden rendben van odabent, és tényleg, 1000 %-osan kisfiú lesz.
Mocorog rendesen, teljesen változó időpontokban érzem, hogy van valaki odabent :) Szerintem ez még nem a rugdosás, hanem csak a forgolódását érzem.

REmélem mindenkinek jól telik nyár. Én dolgozom most egész nyáron, majd szeptemberben megyünk egy hétre nyaralni még kicsit... utána majd már csak hármasban tervezünk nyaralást :D :D

Szép hetet mindenkinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, itt vagyok. Már mennek a szuik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judit
A szopi este, lefekvés előtt van...
20 után vacsi, 21 után fürdés, cici...még 1 kis játék és 22 körül alszik el.

Gratula, jó neked, hogy egyedül elaszik... én csak várom ezt a nagy eseményt...
jó lenne, ha Levi is így tenne. :lol:

A beszéd.. van olyan gyerek, aki 2 éves koráig - szinte - nem akar megszólalni.. :roll:

Babai.
DRUKK!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, hogy nő ez a gyerek :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim., meddig mennek a szurik, mikor jön a lombik?

Timi, örülök nagyon, hogy minden rendben a vizsgálattal.
A 20. és a 30.hét között nem nagyon van mit csinálni. Úgyértem konkrét vizsgálat. Talán van egy UH? Olyan rég volt már... :D
Nekem jól telik a nyár, nincs az a dög meleg, mint tavaly, úúúgy nem szeressem.... Nyaralni pedig csak jövőre tudunk menni...

Vivien átaludta az éjszakát, hát nem édes? :D Csak így én is kipihentem magam, és fél 5 óta fent vagyok, de sebaj.

Hol vagytok lányok?

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, uh-tól függ, mert akkor látjuk a tüszők nagyságát és az a döntő. Sok van, megint biztos fájdalmas lesz. Már fáj a hasam eléggé így is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, látom beindultak a dolgok itt!

Kia, gratulálok a -4 kg-hoz és kitartást kívánok a továbbiakhoz!
Levi olyan aranyos... :)
Timi, nagyon jó, hogy papíron is minden rendben. Én is össze-vissza érzem a mozgolódását a pocaklakónak, de mindig úgy örülök neki. Mi nemsokára megyünk szabadságra, már jól fog esni az egész családnak.
Vircsimókus, tényleg addj életjelet, mielőtt szülni mész!
Judyt, neked is jó dolgod van, ha Vivien rendesen hagy aludni. De jó is az! A beszéd miatt szerintem nem kell aggódnod, bőven van még idő. Győző sem beszélt még 2 évesen sem, a védőnők már kezdtek ijesztgetni. Pedig 1 és 1,5 éves kora között mondott szavakat aztán utána másfél évig csend volt. 3 évesen kezdte el végül a beszédet... és azóta is elképesztő szövege van. :)
A pocaklakónak egyenlőre csak beceneve a Muci, meg Öcsi, meg ilyenek, majd lesz "rendes" neve is :) .

Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Babai, nagyon drukk Neked!

Megjött a meleg, de meglepően jól bírom. Persze melegem van, de azért nem olyan vészes. A munkahely jó hűvös, reggel utazni még egész jó időben tudok, úgyhogy csak a hazafele út, ami kicsit meleg, de többen jövünk és így gyorsabban telik az idő.

Kia, a 90 naposat nálunk most a férjem csinálja, ő 6 hét alatt 10 kg fogyott. Nekem is tetszik ez a módszer, nagyjából azt eszem én is amit ő. Így a babó is megkap mindent, én meg nem zabálok össze-vissza. Így is hízom elég rendesen :) :)

Lassan megyek vízszintbe, bocsi, akinek nem írtam, de a gyerkőc jelzi, hogy aludni szeretne. Legalábbis remélem ezt sugallja... én álmos vagyok :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim. gratulálok a 14 szép, és okos babához :lol: Most mi következik? Mikortól várható, hogy kismama leszel?
A bnőm hétfőn volt a 3. inszem-en, nagyon remélem, hogy ez végre sikerült neki.

Lányok, hogy bírjátok ezt a dög meleget? Mi nehezen, Vivi is csak vergődik éjjel..., mikor jön már egy kis hűvös?????????????

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, köszi. Tulajdonképpen már az vagyok, ha úgy vesszük. A leszívás napja (szerda)-14 napot számolnak ilyenkor utolsó mensinek, mert ugye itt nem úgy van, mint sima terhességnél.Itt beleavatkoznak, irányítják, hogy mikor mensizel és mikor van tüszőérésed. Summa summárum, azt mondták tegnap, hogy nagyon szépek és megpróbálják elvinni őket blasztó állapotig. Ha sikerül, akkor hétfőn hazahozzuk a legerősebbeket. Ha holnapra nem lenne ilyen rózsás a helyzet, akkor már holnap.A biológus dönti el.
Csajok, kérek drukkokat ezerrel, mert nagyon szükségünk van rájuk!
Puszi nektek.
Drukk a barátnődnek. (Az a 2 hét várakozás a legnehezebb, de kitartás neki.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. természetesen megy a drukk folyamatosan!!!

Mostmár értem hogy megy. Független, hogy eü-s vagyok, nem foglalkozom a lombikkal, tiszta hülye vagyok hozzá :oops:
A lényeg, hogy ami pl nekem bent, neked kint történik? Akkor a petesejtek már megtermékenyültek? Akkor tényleg kismami vagy, már csak be kell költözniük? REmélem az hétfő lesz, az lenne a jó, nem?

KépKép
b_judyt
 
 


Igen Judyt, pontosan így zajlik. Igen, a hétfő lenne jó, mert holnap csak akkor lesz beülti, ha nem szépek.
Ne aggódj, örülj, hogy keveset tudsz róla. Egyébként azoknak az orvosoknak, akiknek más a szakterületük, sokszor halvány lila dunsztjuk sincs a dologról. Ezt tapasztalatból mondom. Még a nőgyógyászok mindegyike sem tudja annyira, mint mi.sajnos.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. majd tájékoztass légyszí, hogy mi volt ma, jó??

KépKép
b_judyt
 
 


Vivinek mostanában az a mániája, hogy hátrafelé megy, beleütközik vmibe, aztán rötyög :D
Tegnap voltunk játszóházban, az én lánykámnak felcsillant a szeme, én el lettem felejtve, azt sem tudta, mivel játsszon :lol:
De jó, hogy nekik még nincs ennél nagyobb gondjuk...

Hol vagytok lányok? Mindenki fekszik ebben a melegben?

Szerintem Virág már nagyon a végén van, lehet megszült???

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Virág tényleg eltűnt...
Reméljük minden úgy alakul(t), ahogy szerette volna...

...de én is eltűntem... :roll:
Pár napig otthon / a másik mamáéknál "nyaraltunk" Levivel, most pedig Apa hugáék
vannak itt(hon). Levi nagyon élvezi, hogy van játszótárs... bár ő már 5 éves múlt...

Manó sokat fejlődött beszédügyileg..
Már neveket is mond... vezetéknevét, Apa nevét, Papák nevét...
Pl: Levente helyett Vente , Levi helyett Jevi... :lol:
Olyan jó, hogy már lehet vele beszélgetni :P

Foga még most is csak 12, a kaka - pisi szavakat nem akarja mondani...
de néha magától megy és felteszi a wc-re a szűkítőt... (főleg kaki után :P )

Babai
DRUKK++++++++++++++++++++++++++++DRUKK++++++++++++++++++++++

Judit
A meleget mi sem bírjuk.... bár jól alszik éjjel Levi...
Mostanában csak egy body + pelusban.
...a hideg jön... reméljük jég nem lesz.

A fogyás...
Már több, mint 5 kg... (de még esténként most is van cici) így nem tudok más trükköt bevetni...
(Timi) A 90 naposat nem kezdtem el még (szerintem is ez a legjobb módszer - nem
koplal és nem is zabál az ember) - otthon nem mondhattam Anyunak,
hogy bocsi, de én nem eszek.. (...jó néha az ő főztjét enni :lol: )
...és azt olvastam, hogy fogyó holdnál jó elkezdeni, az pedig a múlt héten volt :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Holnap kapok vissza a babákból 2-t vagy 3-at (elvileg). Nagyon erős drukk kell nekik a megtapadáshoz, hogy ők végre megszülethessenek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim nagyon mennek a drukkok! Biztos sikerülni fog!!

Ez a meleg a héten nagyon szörnyű volt. Ha a munkahelyem nem lenne kellemesen hűvös, akkor nem tudom, hogy bírtam volna. Itthon biztos sokkal rosszabb lett volna.
Tegnap már elmentünk anyukámmal babakocsit nézni, mert már nagyon rajtam volt, hogy igazi, valódi babakocsikat akarok látni :)
Azért anyumat vittem, mert a babakocsit átvállalta. Persze bele is szeretett egy Herry nevű lengyel szupercsodába, tényleg nagyon klassz, a kocsiskor legvégéig jó, csak az ára az egy kicsit borsos. 50 eFt-ot kérnek érte. De már találtam hasonló típusút legalább 10-15 eFt-tal olcsóbban. Jövő hétvégén majd elviszem egy újabb túrára, hátha átszeret egy másikba :D :D

Ripley hogy vagy? Nekem teljesen összevissza mozog a babóm, reggel és este a legaktívabb, de van, hogy napközben is érzem, hogy mocorog. Csütörtökön megyek a dokihoz, jó lesz már, 5 hete nem voltam.

A jövő hét után meg visszajön a házidokim a szabadságról, akkor tudok terheléses cukorvizsgálatra beutalót kérni, legalább azon is túlleszek.

Judy, Kia, Cheesy további szép nyarat nektek!

Babaim drukkok így a végén is ezerrel :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babim. drukk itt is!!!!

Vt, én is imádtam babakocsit nézegetni, mondjuk én olcsó voltam, "csak" 35ezer volt az első, azóta a 4. kocsit gyűrjük :lol:
Babakelengyét vásárolgattok már kismamik, vagy mindent az utolsó pillanatban?

Kia, vettem Vivinek bilit, de egyenlőre játszik vele, tologatja. De azt már tudja, hogy mire való, meg kezdi zavarni, ha van vmi a pelusban, tegnap a jó kakisat tépte le, a keze, lába olyan lett...
Felfedezte, hogy van az orrán lyuk, most az a mániája, hogy beledugja :lol:

Most ennyi, királylány ébredezik, még teszek föl pár képet, ha engedi a főnök :)

Kép Kép Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Jajj, de gyönyörű a szeme!! :shock: :D

Aranyosak vagytok, hogy ennyire drukkoltok!Holnaptól remélhetőleg többen olvaslak Titeket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Helloka,

Babaim én is csatlakozom a többi drukkerhez és szívből kívánom a gyermekáldást :) . Mára talán többet tudsz...

Judyt, Vivi tényleg egy királylány!
Babakelengye ügyben nekem nem sok teendőm van, hiszen a Pocaklakó mivel szintén fiú lesz, a legtöbb dolgot örökli a bátyjától. De azért biztos veszek néhány új dolgot, mert olyan aranyos holmik kaphatók a kicsiknek, hogy elcsábulok! Anyukáméktól kell majd elhozni a kiságyat matraccal, babakocsit, rugdalozókat, kiskádat, stb.
Timi, én is reggel és főként este érzem a legaktívabb mocorgást, napközben meg néha-néha. Győző fiam is szokta simogatni a pocakot és sokat kérdez a babáról. Pl.: anya, miért ettél meg egy babát?? :lol:
Én a cukorterheléses vizsgálatra a Gulyás dokitól szeretnék beutalót kérni. (Azt mondta ő is adhat, csaka MÁVkórházban nem a privátban) Azért, mert már szeretnék vele találkozni a kórházban is, hogy tényleg ott dolgozik-e :D :lol: !
Kia, Levi mikor kezdett járni?
Virág hiánya tényleg gyanús... :wink:

Szép napot mindenkinek

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Babaim, mizuri? Hányan vagytok??

Köszönöm lányok, minden anyának a saját gyermeke a legszebb :)
Vivi a szemeszínét Anyumtól, a formáját az idősebbik bátyámtól örökölte. Hogy tőlem mit, deréktól lefelé nagggyon hasonlítunk :lol: :lol: :lol:

Ripley, mit válaszolsz ilyenkor fiadnak?? Nagyon édes beszólás :lol:
Nemsokára szülinapja lesz, készültök vmivel?

Lányok, csütörtökre 40fok is lehet!!! Én megmondom őszintén, egyre jobban utálom a nyarat...., nem lehet így sehová menni.... :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


3 blasztociszta van a pocimban, de mára csíp a vizeletem, ami miatt eléggi kiborultam és sírtam is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. veled vagyunk, ne sírj...
MI köze lehet a vizeletnek, hogy csíp a babákhoz? Dokit hívod majd?

KépKép
b_judyt
 
 


Nem akarom ezzel zavarni. Szerintem bejutott valami baci a húgycsőbe vagy aleszíváskor vagy abeültteéskor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: