Új privát üzeneted érkezett!

HajniKép

De jó, hogy nőnek érzed magad! Én kezdek egy tehénhez hasonlítaniKépKép Az alakom se semmi, meg az állandó fejésekKépKép Elöbb-útobb már csak hosszú múúúúúúúúúúk fogják elhagyni a számatKép

Puszi, Gigi

U.I: használjanak a szurikKép

KépKép
gigi28
 
 


AnnámKép
Nem jelentkeztem a hétvégén, mert nyomorult egy hétvégém volt. Néha már azt hiszem a természet komolyan szivat. Vagy csak teszteli, hogy mennyit bírok??? Szóval az atombiztos 26 napos ciklusom most 30-ra jött meg (ami azért volt sokat sejtető, mert ilyen még életemben nem volt, lehett bármilyen stressz, műtét, hormonok, stb) csak azért, hogy a mostani hónapban is higgyjek mint egy idióta.... Szörnyű volt, le sem írom.
Mindegy. Most picit szánalmasnak tűnik amit a múltkor írtam, meg némiképp hiteltelennek. Úgy félek ettől a januártól mint még soha semmitől. Nem alszom, fáj a gyomrom, alig eszem.... Állandóan azt hajtogatom, hogy nem fog sikerülni, hogy nekem soha nem fog sikerülniKép Szörnyű! Na ennyit a pozitív gondolatokról... aminek erejét továbbra is feltétlen hiszem, csak ez nekem valahogy nem megy. Gőzöm nincs most hogyan, miből fogok erőt meríteni...
Ja és depis zenéket hallgatokKép

A címemre ha leírod azt, hogy mi áll a háttérben (hogy érthetőbb is legyen, illetve, hogy esetleg meríteni tudjak belőle) azt szívesen venném.

enigma
enigma
 
 


Hajni, drágaKépKép

Úgy örülök nekedKépKép Minden klasszul alakul. Picit irigyellek is, hogy már ott tartasz (no more szuri) és főképp, hogy nyugodt vagy.
Küldj nekem is pozitív energiákat légysziKép Annyira rám férneKép
Nem tudom mikor jössz megint, de nagyon gondolok rád, különösen szerdán és aztán persze még jópár hétig és utána hónapigKép Minden OK lesz!!!!!
Szóval én is csak annyit, hogy használjanak, ill. előre az ikrekért!!!
A mail címed otthon is elérhető lesz? Írok ma.
Puszi neked!!!
enigma
enigma
 
 

 
 

GigiKép
Hogy én mit meg nem adnék már ezért a tehénke-feelingért!!! KépKépKép Én egy akkora nagy "Happy Cow" lennék, hogy ihaj!!!

EnigmaKép
Lécci lécci, ne engedd azokat a buta gondolatokat magad köré és azonnal kapcsold ki a depris zenét!!!!Kép
Persze hogy hinni kell és bízni minden alkalommal, de nem szabad így leragadni a kudarcoknál! Én most könnyen beszélek, mert csak elképzelésem lehet, min mész keresztül egy sikertelen inszem után, míg sikerül valahogy talpraállni, és velem még nem történt hasonló kudarc, de ki is használom ezt az alkalmat, hogy bíztatni tudjalak!Kép
Első szabályKép: tudom, hogy ez a legnehezebb, de próbálj meg NEM godolni arra, hogy neked soha nem fog sikerülni!!! Hol vagy te még attól, hogy ilyeneket gondolj??? Nekem biztos, hogy ilyen eszembe sem fog jutni, amíg azt az öt lombikot csinálhatjuk! Azután meg - bár anyagilag korlátozottabban - de még mindig van lehetőség és ha már minden követ megmozgattunk és 40 éves leszek, na akkor kezdek el gondolkodni azon, hogy talán nem fog sikerülni...Úgyhogy ehhez tartsd magad Te is!!!KépKépKép
Második szabályKép: Fogadd el, hogy vannak nagyon sz@r napjaid, mindannyiunknak vannak itt rohadtul fájdalmas periódusaink, de ha megfigyeled, mindig követi őket valami jó, valami új, amiből végre erőt és hitet meríthetsz!!!Kép Ezért nem tűnik szánalmasnak, amit korábban írtál, nemsokára megint így fogsz írni!!!Kép Lehetőleg ezután a hsz után!!!Kép
Harmadik szabályKép: kicsit időigényes, de megéri, tessék visszaolvasni régi babás lombikos töréneteket!!! Ez az egy legyen visszatekintés, ne a problémákon emészd magad!!!Kép Nekem ez nagyon sokat segít!!!Kép
A januártól pedig nem szabad félni, annyi szépet fog hozni, meglátod!!! Történni fognak szépen a dolgok és te nyugodt lehetsz, mert minden tőled telhetőt meg fogsz tenni a BABÁ(I)TOKÉRT!!!KépKépKép

Köszi Lányok a drukkot, édik vagytok!!!KépKépKép
puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


EnigmaKép
A mail címem (honey_m...)elérhető otthon is!
Nagyon sokat gondolok rád és lövöldözöm feléd folyamatosan a célkövető optimizmus-rakétáimat!!! KépKépKép
Hajni
hajnesz
 
 


Kedves LányokKépKép!

Ha nem is tudlak benneteket értesíteni, de azért itt vagyok Veletek, Köztetek. Mindennap bekukkantok, együtt sírok és nevetek Veletek, magamban vígasztalom a rászorulókat, örülök a boldogokkal, drukkolok a reménykedőknek..Kép

Holnap este elmegyek Dévaihoz kenetvételre, utoljára nem tudta levenni. (Na, kivel fogok találkozni KözületekKép?) Adott fogamzásgátlót, amit jan. 3-án fogok abbahagyni, s rá kb. 3-4 napra megjön a menszim, akkor kezdjük, azaz kb. jan.6-7. táján. De esténként tudok csak menni minden UH-ra a munkahely miatt. Enigma, vagy Anna, melyikőtökkel van esélyem találkozni, és majd egyidőben szülni..KépKépKép?

Enigma, drága KépKépKépKép, tudod, ez majd elmúlik. Része a folyamatnak. Lesz kisbabád, LESZ!! Drága EnigmaKép!
AnnaKép, lehet, hogy tényleg lelki okok lehetnek Nálad, szerintem ez a homeopata megbízhatónak és hozzáértőnek tűnikKép. Bízd rá magad, engedd, hogy ő diktáljon, most nem kell erősnek lenned! Csak nyitottnak. Sok sikert, szurkolokKép!
DiácskáékKépKép, még csak most tudok gratulálni a gyönyörű kisbabához!! Legyetek nagyon boldogok és egészségesek! Írsz majd a szülésről?
GigiKép, nagyon drága a kisbabád, már látszik rajta, hogy nem újszülött, már igazi csecsemő! Szuper, hogy van tejed, csak erre gondolj!!Kép!
HajniKép, jó nehéz vagy odalent, igaz? Izgalmas és csodálatos dolgok fognak történni Veled. Az valami csoda, amikor behelyezik az embriókat. Anyának érzed magad. Szívből kívánom, hogy így legyenKép!
PngKép, hol tartasz a vizsgálatokkal? Írd meg a kellemes és kellemetlen élményeidet is. Kívánom, hogy a petevezetékeid legyenek rendben, akkor 6-tal több esélyed van. Az is lehet, hogy egy sima terminált együttlétből normális úton megfogansz.

Mennem kell. Bújkálok és rohanok, nem egy életcél..
Különben jól vagyok. Ma kirúgtam a tisztánlátómat. Másodszorra 2 ikerfiút látott (előtte tudjátok volt az arctalan kislány meg a néger gyerekek), majd látott valahogy egy tigrist is. Ő nagyon bizonygatja magáról, hogy milyen profi, de valahogy olyan .. közönséges. Nem lengi körül az az aura, ami hatna rám, vagy meggyőzne. Rengeteget beszél (magáról), így este fél 9-kor indulok Dél-Pestről Szentendrére. Ha kaptam is energiát, elfogy, mire hazavontatom magam.
Gyermektémában pedig most éppen egészen biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. Egyszerűen semmi kétségem sincs felőle. Nem tudom, honnan merítődik ez az érzés, de jó és megnyugtató. Kívánom, érezzétek Ti is eztKép. (Talán egyszerűen nem volt időm foglalkozni a témával, agyalni..)

Sok puszi mostKép

Szani
szani
 
 


SzaniKép

Köszönjük a dicséretet. Érdekes amit írtál.
Nekem olyan furcsa gondolataim voltak. Amikor mentem lombikra sosem bíztam benne, de azt meg éreztem, hogy lesz egyszer gyerekem. Ki érti ezt?
Ez a tisztánlátó tényleg gáz.........

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok CsajszikKép
Tőletek is kérdezhetek punkciós tapasztalatokat? AnnaKép Téged már egyszer megkérdeztelek, hogy majd ha oda kerülök, kérdezhetlek-e és lám, eljött az idő!!!Kép Félek kicsit magától az altatástól, mert hát ugye már magában is elég bizarr szituáció és mindenféle buta gondolat kavarog a fejemben, hogy van-e olyan, hogy nem hatnak rendesen a narkotikumok, vagy ezt azért nézi az anesztes doki és nem kezdik el addig, míg meg nem győződnek arról, hogy nem vagyok magamnál? Kép Meg ugye felébredni sem fogok közben?? Tudom, hülyeség, de az ember ösztönösen fél ezektől, nem? Viszont a végére nagyon kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan jó lesz-e ébredni, boldogan és kipihenten?
Köszi szépen!
puszi Nektek
Hajni
hajnesz
 
 


SzaniKép
Köszönöm, olyan szépen leírtad, mi is a legszebb álmom!!!
Ami pedig a "nehéz"-séget illeti, annyira igaz!!! Eddig eszembe se jutott volna, hogy ezt a szót használjam, de nagyon találó és amióta olvastam, azon rötyögök magamban, hogy így érezhetett Piroska szegény farkasa, mikor telerakták a hasát kövekkel...KépKépKép
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
Beugrottam egy Matáv pontba. Akciósan lehet most internetezniKépKép Hurrá Karácsony!
Mi ez a őrület az altatásról?KépKép Na hát ezen végképp ne izgulj! Tudják mikor alszol és csak akkor lép a dokid akcióba. Ez fix. Egyébként ez az altatás nagyon vicces dolog. Engem eddig 3x altattak de azok nagy műtétek voltak, de gondolom egy altatás kábé mindenhol ugyanúgy zajlik. Szóval maszk fel plusz valami cucc vénásan és legközelebb már csak azt érzed hogy keltegetnek. Furi. Én csak attól félek, hogy én sajna eddig mindig hánytam (bocs de hát ez van) az altatógáztól (pedig tök üres volt a gyomrom)és remélem ez most nem lesz. Bár ez csak tíz perc és nem több óra, gondolom a mennyiség sokat számít. De azt majd ott megemlítem. Mondjuk le a kalappal azok előtt is akik ezt bevállalják altatás nélkül...
Szóval drága HajnimKép minden OK lesz nyugi!!!KépKép Úgy drukkolok neked. Jelentkezz, ha magadhoz tértélKép
Most már hepibb vagyok. Hullámzó ez az állapotKép, pedig én most nem is kapok hormonokat. Ugyanazt érzem mint a Gigi is írt. Azt még nem tudom elhinni, hogy sikerül, de azt szentül hiszem - és ez sokkal erősebb -, hogy LESZ babám. Sőt meggyőződésem, hogy ikreim lesznek és hát valljuk be ehhez jelen pillanatban csak a Dévai tud hozzásegíteniKép És úgy gondolom, hogy ő mindehez csak a külső és sajnos elengedhetetlen feltételeket fogja nyújtani, de nagyrészt miattam fog sikerülniKép Azt is megmagyaráztam már magamnak, hogy eddig esélyünk sem volt és hát ez az ára az én fiamnak és lányomnak, akik szuper gyönyörűek és okosak lesznekKépKép
Hát ennyi. Kicsit uncsi és röhejes lehetek már ezzel a folyamatosan változó hangulataimmal, ezúton is sorry. Most már inkább csak a tényekre koncentrálok, a lelki paráimat megtartom az én birka türelmű uramnakKép
SzaniKép Hááát. Most sajna, hogy így genyózott a legutóbbi mensim, nem tudom mikor jön meg januárban. Úgy számolom 7-8 körül. Szóval nagyjából együtt leszünkKép. Mondjuk az Annus is egy hét különbséggel. Szóval szülhetünk együtt!!Kép Milyen jó is lenne, mindenkinek sikerülni fog!!!
Sajna mondjuk én tuti reggelente fogok járni, úgyhogy nem találkozunk - jut eszembe, ígértél képetKép - de majd tartjuk a kapcsolatot. Ma sem találkozunk, de ha ma megvan a papír (szurkoljatok, hogy meglegyen és elfogadja!!!) akkor este rácsörgök. Szóval ha épp telefonál miközben ott vagy és valami papírról van szó, na az leszek én! Te mindig kaptál fogigátlót, vagy most megpróbáljátok így is? Jó hogy ilyen nyugodt vagy. Az mondjuk biztos igaz, hogy sokat segít most ebben a sok munkád, nincs időd ezen filózni.

DiaKép Már otthon vagytok. Milyen anyának lenni? Mesélj a gyönyörű kisfiadról!
GigiKép Gyönyörű ez a lurkó, mindig megcsodálom. Hát gondolom ha ránézel már eszedbe sem jut az az öt rohadt év minden bújával. Csak ő számít, hogy ott van és, hogy ő van ott. Gondolom végigcsinálnád újból... MegérteKép

PngKép Mi újság veled? Holnap mész, ugye?

Sziasztok
enigma
enigma
 
 


Jaj SzaniKép Megint elolvastam amit a tisztánlátódról írtálKép Itt röhögök hangosan. TIGRIS????
Mi van?

HajniKép Boldogan fogsz holnap ébredniKépKép
Mondjuk szerintem elsősorban azért mert túl leszel rajta, illetve mert megnyugszol ha meghallod hány darabot szívtak le. Picit lehet, hogy fáj majd utána (?) de az már akkor gondolom elenyésző...
Hánykor lesz? Reggel, ugye? Drukkkolok nagyon!!!!
enigma
 
 


HajneszKép
Már csak egy percem vanKép Láttam, hogy érdeklődsz a pungiról. Kérdezd meg a megint babásokat isKép
Pusza!!!
enigma
 
 


EnigmaKépKépKép
Köszi a rengeteg hozzászólást!!! Olyan jó, hogy máris visszatért hozzád az egészséges bizakodás!!! Már nagyon várom, hogy mi van a papírral, írj ha tudsz!
Én is jelentkezni fogok, amint tudok!!!
Reggel 3/4 9 van a pungi papíron, ekkorra kérem mindenkitől a drukkot!Kép
Sziasztok! Hajni
hajnesz
 
 


Egyszerűen nem igaz, hogy alig van időm jönni Hozzátok!

HajniKépKépKépKépKépKépKép Egyáltalán nem kell tartanod az egésztől. A nehezén túl vagy -szurik----> Vénásan fogsz altatót kapni, maszk nincs.... én teljesen jó közérzettel ébredtem, semmi sem fájt. Veled leszek lélekben, hogy jó sok petesejtecskét találjanak!!!!!KépKép Szuper, hogy utána jön a karácsony, tudsz majd rengeteget pihenni!!!KépJelentkezz, amint tudsz!!!

SzanikámKép Tényleg együtt leszünk -biztosan a mi évünk lesz, bár a homeos szerint legalább másfél év, mire levakarjuk rólam a problémákat. ez szarul hangzik. Nem igazán értem, Neked miért is adott fogigátlót??? Mivel magyarázta??

EnigmaKép Hajninak igaza van, nem szabad belelovallni magad a sikertelenségbe. Mailt írokKép én is hajlamos vagyok rá, főleg, ha egyedül vagyok itthon. Nehezen emelkedem felül a mindennapjaim posványán. Kiégek rendesen a tanításban. lehet, hogy nem kellene ekkora odaadással csinálni. MÁshogy is lehet????Kép

holnap megyek megint vérvételre.......meg vizeletvizsgálatra. Egyébként a szuriktól előre rosszul vagyok. Meg kellene tanulni egyedül beadni.
sziasztok, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKépKépKép
Jaj de jó, hogy Te is írtál!!!Kép Most már tényleg nem izgulok. Érezni fogom, hogy velem vagy, vagytok; nagyon-nagyon köszönöm a bíztatást!!!KépKépKép
Igyekszem jó híreket hozni!Kép
Jó éjszakát mindenkinek!
Hajni
hajnesz
 
 


Jó éjt*** Hajnikám!!! A holnapi nap a TiédKépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


GigiKépKép kérünk még képeket, ha van energiád feltenni!!!!

DiaKép Mikor jössz már??? Hogy vagytok???
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


HajniKép MÁr biztosan túl vagy, tessék jönni beszámolni!!!!!!!!KépKép Minden oké??

Többiek, hol vagytok????

EnigmaKép Csak nem riasztott el nagyon a mail???Kép Akkor aztán igazán szomorú leszek!Kép

GigiKép Milyen napotok van ma??Kép Mit csináltatok? Kimerészkedtek ebben az áldott jó időben?Kép
Diácska!!Kép Otthon vagy-e már??? Ha van egy kis időd, gyere!!!!!Kép

olyan egyedül kezdek lenni.... a rám váró dolgozat-halmot szívem szerint egy pillanat alatt elégetném. asszem még murisnak is találnám.KépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


SziasztokKép!

Azért adott fogigátlót most a doki (eddig még sosem), mert attól tartott, hogy újév körül megjön, amikor ő még nem dolgozik, és akkor kiesik az egész január. Csak valamikor január végén tudnánk kezdeni, így viszont már január elején. Rendes volt tőle, pedig nem is én indítványoztam. Ha a fogigátlót folyamatosan szedem jan. 3-ig, addig tutira nem fog megjönni, csak utána pár nap múlva. Ügyes! Ez arra is jó most nekem (de NAGYON!), hogy nem fogok görcsölni-vérezni az egyenlítői szilveszteremenKép. Jut eszembe, kéne venni valami mentőmellényt, hogy félelem nélkül pancsikálhassak az óceán 28 fokos habjaibanKépKép. Bocsi LányokKép, nem hencegés ez, inkább egy kis irónia, mert annyira hihetetlen..

Hajni már túl van rajta. Mizujs HajninkKép?? Ugye minden rendben volt? Mennyien lettetekKép?

AnnusKép, érdekes, hogy mindenki mástól fél a folyamatban. Te a szuriktól, én meg az esetleges fájdalmas transzfertől. Nem biztos, hogy jobb, ha magadnak adod be. Nehéz elképzelni, hogy önként szurkáljam magam. Régen én is féltem ilyenektől, de ennyi hányattatás után már mi az a kis vérvétel vagy szuri? 2 hét alatt 34 szurit kaptam utoljára, ez már rutinKép. Fogd fel te is ígyKépKépKép.
És a tanítást csináld továbbra is úgy mint eddig, a diákjaid biztosan szeretnek és tisztelnek érte. Csak így érdemes, és ahogy megismertelek, így is fogod mindigKépKép!

EnigmaKép, a tigris csak úgy ott volt, nem tudni, mit akartKépKépKép...
Nem mentem tegnap kenetvételre, mert elkezdett fájni az alhasam. Fogalmam sincs, mi van, tegnap óta fáj. De holnap már muszáj lenne elmenni, mert ha jövő héten már nem lesznek, nem lesz kenet, és anélkül nem szívesen fog bele az IVF-be.
Mi újság a papírral? Rendben van????? Szurkolok és januárban kezdésKép!!!
Fotót egyelőre nem tudok feltenni magamról, mert nincs, illetve csak 1-2 van, de nem túl előnyös..Kép, de majd igyekezni fogok. Az azért lehetséges, hogy ha az UH-kon nem is találkozunk, a punkciókor esetleg igen. Vicces, hogy nem is tudjuk egymás nevét.. Bár azért a fotó után valószínű felismernélek.

PngKép???????
Dia-GigiKépKép, boldog babázást, pihentető éjszakákat!

Sok pusziKép, Szani
szani
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Na itt is vagyok, túl a pungin!!! Kezdem a lényeggel: 17 petesejt!!! Azért felkészítettek, hogy 9 tüszőből ennyi petesejt között lesz pár éretlen is Kép de nyugodjunk meg, lesz bőven érett is és még fagyiba is marad! Ez bíztató, csak igazuk is legyen!!!Kép Mindenkinek igaza volt, az altatás nudli, sőt, nagyon is kellemes volt, semmi durva szédülés, bizsergés, csak filmszakadás és kész! Az érdekes volt, hogy valamennyit érezni véltem a "matatásból" és hallottam, hogy duruzsolnak, de ezek is tök kellemes érzések voltak!!! A férjem (aki most itt porszívózik mellettem Kép) elmondása szerint, mikor kitolt a beteghordozó, megkérdeztem tőle, hogy kaphatok-e még ebből a jó kis kokszból...persze erre én nem emlékszem, de jobb is, mert kicsit égő. KépKépKép És a pocim sem görcsölt, most sem és remélem este 7-kor sem fog, mikor hívnom kell a dokit, hogy fáj-e...Kép
ET pénteken, de holnap délben már telefonálhatunk, hogy mi a helyzet. Huhh, annyira izgi!!!Kép
AnnaKép rám is vár egy rakás dolgozat, azt hiszem, most gyorsan ki is használom a pillanatnyi feldobódottságomat és nekidurálom magam! Javítsunk egyszerre dolgozatot!!!Kép Na, máris megjött a kedved, mi? Kép Ha már említetted a Borbálát a "megintben", csak zárójelben megjegyzem, az én lányom meg Anna lesz, Lili Anna! Kép
Na megyek pihizni...és dolgozatot javítani...Kép
Puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


Hajni!!!!!!!!!!!!!17petesejt!!!!nem vagy semmi!!!KépKépKépKépKép Látod, nem volt még csak kellemetlen sem!Jó, nem egy wellness-délelőtt, de én kikapcsolódtam. Tök jó, hogy lesz fagyibabitok is! Na, most aztán igyál rengeteg folyadékot és husikát! Ne hanyagold el, jó? Legyen meg a napi 3 liter!! El is kezdted az utro+duphaston koktélt?? Kiváncsi vagyok a holnapi eredményekre! Húú, de izgi!KépKép
Most fogok dogát javítani -tényleg feldobtál!Kép

SzaniKép szerintem totál együtt leszünk januárban, biztosan találkozni fogunk a több órás várakozások egyikén!!! -majd lerajzolom magamKép.

EnigmaKép Mi van már??? hOl VaGy?

Dia anyu v. Dia papa!!! Gigi anyu!! Legyetek szívesek velünk is foglalkozni! KépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Bocsi a hanyagolásért, de kicsit besűrűsödtek a dolgok. Másfél hete nem voltam itthon délutánonként, mert rohangásztam a leletekért, közben influs lettem, vagy valami hasonló, de így legalább itthon leszek holnaptól Kép

Szóval, ma voltam Dévainál, de sajna nem tudta megcsinálni az átjárhatóságit, mert persze továbbra is kutyulás van a leleteimmel. Az egyikről lehagyták az egyik eredményt, ami mindenképpen kellett volna (a leletkikérő lapon még megvolt, azokat mindig ellenőrzöm, addig már eljutottam, de amit végül megkaptam, azon már nincs rajta...) A HIV tesztre nem írták rá a nevünket, csak születési dátumot, azt így nem tudta elfogadni (két hetet vártam az eredményre, utána 40 perc alatt töltötték ki azokat a vacak papírokat - ennyi idő alatt írtak rá pár számot, kész vicc, és akkor még nem is jó), ja meg Dévai nem mondta, hogy vércsoport is kell...

Úgyhogy jan. 17-re kaptam időpontot, úgyhogy én már biztos lekéstem a január elejéről... Nem baj, majd februárban!

Figyeljetek csak, nincs valakinek pattanás-problemája? Másfél éve nem szedek gyógyszert, és az arcom egyre pocsékabb. Tini koromban sosem volt ilyen problemám, előző doki azt mondta, hogy a fogamzásgátlótól van, az kb. két év alatt ürül ki, addig havonta kozmetikus. Most végre nem felejtettem el, ér rákérdeztem a dokinál, aki valami olyasmit mondott, hogy túl sok tüszőm érik egyszerre, ezért a hormonaimnak nagy része nem alakul át női nemi hormonná, hanem férfi nemi hormon marad, és ettől van. Ez veleszületett, teház én már így maradok Kép ez nem tetsz! Viszont azt is mondta, hogy majd ha kapok hormongyógyszert, sokkal rosszabb lesz, csak hogy vigasztaljon, de ha terhes leszek, az alatt az idő alatt teljesen rendben lesz. Sajna csak itthon jutott eszembe, hogy talán mondani kellett volna neki, hogy amikor most szerinte a ciszta miatt késett egy hetet a mensim, akkor annyira rendben volt az arcom, mint már nagyon régen nem... Valakinem valami tapasztalat?

Szani! Örülök, hogy otthagytad a néger- és tigrislátó szakembert Kép Ha még érdekel, van egy megbízható csajszi, akit tudok neked ajánlani Kép

Enigma! Télleg fel a fejjel! Nekem most tök sokat segített, hogy jósolt a kolleganőm nekem gyereket, szeretek hinni az ilyen hülyeségekben. Ha érdekel, le tudom írni, hogy hogy tudsz jósolni magadnak, hátha neked is segít Kép
png
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Először is mindenkinek köszönöm szépen a gratulációkat!Kép
Neharagudjatok,hogy csak most jövök,de vasárnap jöttünk haza a kórházból és nincs sok időm géphez ülni.Domi nagyon tündéri baba,eszik,alszik,sír,szóval azt csinálja amit egy babának kell.KépÉn nagyon fáradt vagyok,jó lenne egy éjszakát végig aludni.KépNa de nem akarok panaszkodni.KépA jövőhéten már remélem tudok jönni a szüléstörténettel is.Addig is sok puszi nektek!Kitartást,sok sikert!Szorítok mindenkinek!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DrágáimKép

Ugyan a 3 és fél órás várakozási csúcsot (a Dévai mondta, hogy ennyi) nem sikerült megdöntenem, de a 3 órámmal így is jó vagyok, nem? Hirtelen kellett beugranom a papírral, mert azt mondta ne is próbáljak meg pénteken menni mert akkor horror lesz. Én pedig ragaszkodtam ahhoz, hogy beszéljünk erről-arról, hát ez az áraKép. A legszörnyűbb az volt, hogy akkor már csak nagyhasú kismamák csacsogtak körülöttem. Ja, és a terhesgondozás nem olyan pikk pakk ám mint a mi 5 perceink, itt páciensenként 20-30 percet is bent volt mindenki...
A papír megvanKép, elfogadtaKép, januárKép. Pici para van, próbáltam kiszedni belőle 1-2 bíztató szót, de nem volt hajlandó. Mindegy, menni fog!!!KépKép Ő úgyis csak a külső feltételeket biztosítjaKép (Petri-csésze, gyógyszerek, stb.) Még kell egy vérvétel, a többi talán megvan. Mondjuk még mondott jópár leletet, mire esküdöztem, hogy azokat én behoztam, hosszú percekig keresgéltek...

HajnikámKép Újfent csak annyit, hogy szupi vagy! Azt nem is tudtam, hogy egy tüszőben több petesejt is van. Ez mindenképp további reményekre adhat okot nálam isKép Ugye nem fájt este sem a pocid? Ezt a koksz dolgot annyira el tudom képzelniKép, nem is te lennél... annyira viccesKépKép. Jelentkezz ha tudod mennyi indult be!! Nagyon szurkolok nekik. Pont jó is lesz ez így neked. Egy hét pihi, aztán jön csak a Karácsony. Azért akkor se mocorogj nagyon, ne cipelj semmit, hagyd, hogy anyukád kényeztessen. Mikor meg utaztok, próbálj meg kényelmesen eltespedni a kocsibanKép, azért az hosszú út lesz...

SzaniKép Nálam is hasonló a helyzet. Még kell kenetvétel, tegnap még ugye megvolt. Asszem a pénteket kihagyom, mert fix, hogy csúcsot döntenék, szóval marad az első nap. Mondjuk te péntek este biztos ráérsz, akkor már talán nem kell annyit várni. Mondjuk januárban is az első napon kell mennem, mondtam is neki, hogy még eldöntöm, hogy reggel 7-re vagy este 10-re megyek-eKépKép Szuper lesz neked ez a nyaralás. Asszem meg foglak ismerni a váróban. Te leszel az egyetlen szemtelenül csokibarnára sült emberke így tél közepénKép(Különben én egyszer már elárultam a nevemKép) Szóval a lényeg, hogy nagyon együtt leszünkKép Fáj még a hasad? Nem baj, majd a sós víz...

AnnusKép Írtam. A szurikat különben én is szívesebben beadnám magamnak, mondjuk csak azért, hogy ne kelljen ezért is állandóan bejárkálnom. Vagy ezt meg tudom oldani amikor az Uh-ra megyek?? Ott beadják nekem? Mert akkor jó. (Azért remélem Puregon lesz, mert akkor használhatom a Pent-tKép) Mondjuk ezektől egy percig nem tartok, inkább én is a leszívástól, transzfertől félek. De attól is csak azért, mert elég nehezen ment ez az inszem is. De most is megnyugtatott, hogy amikor kiméri a transzferhez szükséges adatokat, az már nekem annyira nem is lesz vészes. Nektek az nagyon fájt??
Különben még egy buta kérdés is eszembe jutott. Mikor a leszívás van akkor hálóingben kell lenni? De az rajtunk maradhat, vagy adnak valami sterilt? A transzfernél meg sima öltözet, vagy ott is? Én ezeket nem is tudom...Kép És még milyen praktikus tanácsitok vannak??? Bármi amire érdemes odafigyelni, csinálni, számításba venni, stb.

Png, drágaKép Még mindig passzolnám ezt a jósolástKép. Ez már holmi babona, de nem meremKép Majd ha már lesz 1-2. Akkor megkérdezem esetleg mennyi lesz még...Kép
Jó, hogy ilyen nyugodt vagy, 1 hónap már nem számít annyira. Fő, hogy mindened meglegyen. Hát, ami a pattanásokat illeti, nem tudok segíteni. Bár nekem is sok tüszőm érik a PCO miatt, de hála az égnek a tipikus PCO-s tünetek elkerülnek (pattanás, elhízás, erős szőrösödésKép)Nekem is van mindig itt-ott, de nem olyan vészes. Ha tényleg a hormonoktól van, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Az meg nem is biztos, hogy a gyógyszerektől rosszabb leszKép, a Dévai kizárólag végletekben tud gondolkodniKép Szóval ne izgulj! Mindjárt itt a baba és akkor elmúlik véglegKép

Puszi nektek
enigma
enigma
 
 


SziasztokKép!
DiaKép Köszi a bejelentkezést! Domi tényleg mintababa, nagyon örülök nektek!!!KépVárjuk a történetet!Kép
PngKép Jaj, ez nem igaz, hogy ilyen van!!! Ezt a fejetlenséget!!!Úgy sajnálom! De látom, nem keseredsz el, akkor februárra szorítunk neked nagyon, de azért addig is történhetnek jó dolgok veletek!!!Kép
Én sajna érintett vagyok pattanásilag, hát elég összetett probléma, de azt tutira merem állítani, hogy nekem eddig bármilyen hormontartalmú gyógyszer csak segített! Ez tök érdekes, amit írsz erről a túl sok tüsző érik meg dologról, szerintem nekem is ez lehetett a problémám. Nekem tini koromban kezdődött és csak a Diane 35 (fogigátló) hozta rendbe, ami ált. úgy fél évig ki is tartott, egyéb gyógyi nem sokat segített. Mondjuk ez most nem sok vígasz, mert ugye nem fogigátlót akarsz szedniKép, csak leírtam, velem hogy volt. (Ja és a szurik is sokat lendítettek a helyzeten, gondolom szintén a női hormonpótlás miatt...) Amúgy én is a terhességben bízom, hogy talán azután már nem jelentkeznek, de most már úgy vagyok, hogy ők is az enyémek, elviselem a patikat...Kép A havonta kozmikus néni látogatást meg kifejezetten szeretem, olyan jól rendbeteszi a kis lelkemet is!!!Kép
AnnaKép
Wellness délelőtt KépKépKép!!!
Igyekszem sokat inni, mondjuk ez nem gond, mert szomjasabb is vagyok, mint máskor, viszont amióta elhencegtem nektek, hogy mennyire jó, hogy sok husit kell enni, mert én imádom, na azóta már csak félgőzzel megy a dolog, nem kívánom a húst!!! Normális vagyok??? De mindent megteszek, hogy legyen fehérjepótlás! Na, már émelygek is...Kép
Én rettegtem a szuriktól és nagyon nagyon kellemes csalódás ért, hogy ennyire kis semmiségek!!! Most már nem is gondolok arra, hogy magamnak szeretném beadni, olyan jók voltak azok a reggeli randik Zsuzsikával. Kép

Na, felhívtam a biológust: 13 termékenyült meg, 2 triploid (3 kromoszómásKép) lett. Jaj, csak kitartsanak holnapig. Meg azután is sokáig!!!
EnigmaKép
Megfogadom minden szavad!Kép
Jaj, ez a Dévai...mért nem bíztat egy kicsikét? Viszont a sok csacsogó nagyhasú kismama elég bíztató, nem? Meglátod, te is ott fogsz nemsokára nagy pocakkal csacsogni! Vagy keresel egy olyan helyet, ahol csak 2 órát kell várni terhesgondozásra...Kép

Majd jövök, kicsit felhalmozódtak a tennivalók...
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnikám!!!
13!!!Kép Kafi számKép Minden rendben lesz, kitartanak holnapigKépKép Mikor lesz holnap az ET? Az állítólag 5 perc és csöppet sem fájKép Húú. Szerintem ez volt a legnehezebb. Megvan a megfelelő számú megtermékenyített embriókád. Majd 2x annyi mint azt gondoltukKép Azt a három - vagyis a szerencsésebbeknek csak - két hetet majd csak kibírjuk valahogyKép Majd bombázlak vicces mailekkelKépKép
Hát képzeld valahogy ezek a kismamák nem dobtak fel, főleg miután az egyik dumcsizni is akart és kérdezte, hogy én is terhes vagyok-e? Cuki volt meg minden, de nem volt kedvem... Különben a várakozás engem annyira már nem visel meg, sőt nem is húzom fel magam. Nem is néztem az időt, csak mikor a Dévai rákérdezett, hogy csúcsot döntöttem-eKép Különben, pont ez a kismama kérdezte, hogy én mennyi ideje vagyok ott mert hát ő már 1 órája ott dekkol és hát ez borzasztó. Nem is értem. A 36. hétben van már. Eddig hová járt???
Holnap megyek vérvételre - sajna a Nyírőbe utal ilyenkor a Dévai. Ami egy felől jó mert rohadt közel van (remélem itt mindig el lehet ezt majd intézni), ugyanakkor azon a helyen purcantam ki majdnem 5 éve... De végül is nem a nőgyógyászatra megyek hanem a laborba. De azért picit összeugrik a gyomrom mikor rágondolokKép

Az urammal beszéltük, hogy dejó lenne ha mi is leléphetnénk valahová még a lombik előtt (felbuzdúlva Szaniék szesöli vakációján), de persze szép álom. Valami decemberi last minute még talán belefért volna, erre most küld januári akciós utakat. Január? Hihetetlen ez az ember. Tegnap A-Z-ig végigbeszéltünk mindent, a jan. 5.-i kezdés többször elhangzott. Nem is értem. Ezek a faszikKépKép De azért imádom, egy cukorborsóKép

csók
enigma
enigma
 
 


EnigmámKépKép
Holnap 3/4 8-ra vagyunk odarendelve. Hát végülis csak 11 jöhet szóba, de csak lesz közte 3 kis életrevaló!Kép
Már előre örülök a mailjeidnek!!! Persze ne vedd kényszerítésnek!!! 25 elég is lesz! Kép
Vicces, már-már cinikus a sorstól, hogy a Nyírőt ilyen színben feltüntetve kell látnom, mert nekünk meg pont a csupa szépet és jót jelenti. Ugyanis ott lombikolunk a dokival. Holnap is oda megyünk! Lehet, hogy össze is futunk??? Kép Sajnálom, hogy csak rossz élményeid vannak onnan.Kép Én a nőgyógyászaton nem jártam még, csak az aneszten, laborban és a meddőségin, de csak jót tudok elmondani minden egyes dokiról és nővérről!!! A meddőségin különösen meglepődtem, nagyon kellemes környezet, váróban kanapé, majdnem mint egy magánklinika, már-már családias a hangulat! Kép
Kép Hát igen, néha kicsit nehéz a faszikkal.Kép Mint ahogy velünk is...Én ma ahelyett, hogy szegény kis férjecskémet hívtam volna 12:03-kor, miután megtudtam a híreket, szépen befejeztem a hsz-emet nektek, hogy aztán majd csak vele foglalkozzak, erre felhívott morcosan, hogy a babanetről kell megtudnia, hogy mi van...Mea Culpa!!! Most aztán gondolkodhatok, hogy engeszteljem ki! Kép
pusza
Hajni
hajnesz
 
 


HajnimKép
(különben csak azért vagyok most ilyen időmilliomos, mert lemondták az órámKép)
Szóval nem is tudtam, hogy a Nyírőben vagy. Miért rémlik nekem a Schöpf-Mérei???
Hát, azért ez már elég régen volt, azóta sok minden megváltozott biztos. Különben csak egy rohadt doki volt és persze a rossz élmények, de különben mindenki halál rendi volt. A nővérek előtt le a kalappal, most is mindenkinek ellen példaként őket hozom fel, az anesztes cuki volt, minden nap bejött. Igazából én voltam ott az 'aranyos kislány' a sok idősebb beteg között, a kislány aki jól rájuk ijesztettKép. Különben a nőgyógyászat is rohadt szép, akkor újították. Szóval ahhoz képes ahol most anyu volt, a Hilton. De hát mégis csak rosszak az élményeim. Emlékszem amikor kijöttem a kórházból, aznap volt a napfogyatkozás. Nyílván nem így terveztem, le akartunk menni a Balcsira. De az uram cuki volt, elvitt az első sávba ahol pár percig azért élménykedhettünkKép

Szegény férjecskéd! Ejnye HajnalkámKépKép!!! Bár gondolom nem morci nagyon!! Sok puszi neki!

enigma
enigma
 
 


EnigmaKép
Jaj, de jó is néha, mikor lemondják az órát!!!Kép
Na szóval: semmi baj a memóriáddal, a dokim tényleg Schöfis, de hétfőn, szerdán és pénteken (már az én esetemből kiindulva) a Nyírőben lombikozik. Egyszerűen azért, mert a Schöfiben nem adottak a körülmények a lombikhoz.
99-ben volt? Szegényke!Kép
Ha ez vígasztal, én éppen Angliában bébiszittyóztam, szóval én még annyira sem láttam a napfogyit mint te! Pedig már 10 éves korom óta vártam a 99-es napfogyatkozást!!!
Á, már biztos nem morci az én édes jó uramKép! Majd szólok neki, hogy nézzen be ide a pusziért! Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Enigma! Nekem azt a doki konkrétan nem mondta, hogy PCO miatt van, amit leírtam az erre utalt? Elvileg akkor az UH-nál szólt volna. Vagy egy ciszta is utalhat erre? Mert amit én olvastam, ott az volt, hogy a petefészekben egyidejűleg több cisztikus képződmény.

Hajnesz! Köszi a választ Kép Nekem csak az a furcsa, hogy fogamzásgátló előtt egyáltalán nem voltam pattanásos, úgyhogy én egyértelműen a gyógyszer abbahagyása miatti felborult hormonháztartásnak tulajdonítottam, és reméltem, hogy majd elmúlik. Persze, túl lehet élni, meg van ennél rosszabb is, csak így másfél év alatt nem szoktam hozzá, hogy ha havonta járok kozmetikushoz, akkor is max másfél hetem vagy egy hónapban, amikor rendben van az arcom... És a doki nem pont azt mondta, hogy a terhességgel megszűnik, hanem hogy a terhesség alatt nem lesz, de utána megint vissza fog jönni...

Amúgy, most hogy ugrott a január, mi is tervezünk valami kis utazást, hogy kikapcsolódjunk kicsit, nem tudom, lesz-e belőle valami!

Télleg! kicsi konkrétumot tudtok írni az átjárhatósági kapcsán? Az érdekelne, hogy kb. meddig tart, illetve, hogy azonnal megvan-e az eredmény, és hogy utána akkor rögtön el kell-e döntenem/ünk, hogy inszem, vagy lombik, vagy ilyesmi?
png
 
 


Sziasztok lányokKép

Annyit csacsogtok, hogy nem tudok visszaolvasni.Kép
Azt láttam, hogy Hajnesznak 17 petécskéje van.Nem semmiKép Nekem 11 volt a max.
Napjaink nagyon változóak. Ha nem fáj semmilye akkor vigyorog ezerrelKép
Kép
Kép

Puszi:Gigi és Olivér

KépKép
gigi28
 
 


HajniKép Nyugi, minden oké lesz, szurkolok nagyon!!! Ne félj semmitől!!! Tudod: semmi lépcsőzés, cipekedés, két napig fekvés!!! Húst, folyadékot nem is mondom többet.
Png!!Kép ezt nem akarom elhinni! Ezért ugrik az egész??? Sebaj, így legalább tényleg együtt fogunk babásodni.Kép Hajrá!!
Dia KépKép Végre otthon vagytok!! Lécci mindenről tájékoztass!!!
GigiKépKépAnnyira édes a bébid, hogy szívem szerint beleharapnék a pofijába.Biztosan Te is ezt teszed, gondolom, alig lehet kibírni.... Rendesen eszik?? Milyenek az éjszakáitok???
EnigmaKépKép én is írtam. nem akartam rádzúdítani a baromságaimat, főleg így, hogy nem is annyira aktuális már. Nagyon várom a januárt, szerintem vízválasztó erejű dolgok fognak történni velünk... Igaz????KépKépKép
ELŐRE AZ IKREKÉRT!!!!
Ja, Kép A doki fog adni egy kis lapot, amire rá van írva, mit kell magaddal vinni a pungira, ill. az ET-re. Saját hálóing, papucs, innivaló!! Mindenről tájékoztatni fognak!!!
Szanikám!!KépKép Aztán vigyázz magadra, "le ne égj"!! Ugye fotóztok majd??
puszi mindenkinek, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok CsajszikáimKép!
Hogy vagytok? Már mindenki a karácsony meghitt bűvöletében? Nálunk csak a nagy nyugi, egyetlen nagyobb horderejű történés az, hogy az előbb a férjem elment tükröt venni a papagájnak, ha már itt hagyjuk szegénykét karácsonyra, legyen kis "társasága"...Kép Amúgy a pihit nem vettem 100%-osra, néha járkálok a lakásban, persze semmi cipekedés, erőlködés, mindent szigorúan a hasizom kiiktatásával! Remélem, nem ezen fog múlni! Na, azt hiszem, most inkább visszafekszem, mert csurog az Utro...Kép
Nem tudom, mikor tudok legközelebb jönni, mert leutazunk a szülőkhöz, ahol nincs net. Ha addig nem jelentkeznék:
Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt, sokat fogok gondolni Rátok!!!
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Szüléstörténet

December 8 szerda.
Reggel 5-kor csörgött az óra mert 7-re CTG-re kellett menni.
Amint kikeltem az ágyból,éreztem,hogy valami kizúdul belőlem.Na,gondoltam ez a mi nagy napunk lesz!
Elmentem zuhanyozni,hajatmosni stb....mire elkészültem /kb.6 lehetett/már szabályos 7 perces fájásaim voltak.
7-re beértünk a kórházba ahol CTG után a dokim megállapította,hogy folyik a magzatvíz és itt délutánra baba lesz.
Elfoglaltam a szülőszobát,átöltöztem aztán rádiót hallgattam,csokiztam és beszélgettem Tamással és Andi barátnőmmel.
Ekkor már 3 perces fájásaim voltak és 4cm-re voltam tágulva,de még nevetgéltem és bíztam abban,hogy ilyen fájások lesznek végig."Tévedtem!"
Aztán jött a szülésznő és bekötötte az oxitocin infúziót,mert nem akartak erősödni a fájások és a víz pedig már reggel óta szivárgot.
Na,lettek is olyan gyönyörű fájásaim 2 percesek,hogy szegény Tamás ujjait tördeltem ekkor már fél 2 volt.
Amikor úgy éreztem nem birom tovább,kaptam egy kis koktélt,hogy két fájás közt tudjak pihenni.
Attól pedig rendesen be voltam kómálva,de jó volt az a bódulat.De a fájásokat csak labdán ülve ill.állva tudtam elviselni ekkor már kértem,hogy jósoljanak egy szülési időt.Mondták 6-ra lesz baba.Ezután folyton a CTG óráját bámultam,de az idő ólom lábakon haladt előre.
Aztán végre eljött a fél 6 és a dokim közölte,hogy 8cm-re vagyok tágulva mehetek az ágyra.Fekve még kegyetlenebbek voltak a fájások,ekkor már nagyon éhes és fáradt voltam az egész testem remegett.Mondták ha úgy érzem kakilni kell nyomjak.
És én nyomtam de az erő véges volt gyengültek a fájások.Kaptam még egy oxitocin löketet és csak nyomtam,nyomtam........
Aztán hopp kinn volt a kis buksi,megsimogattam aztán a következő nyomásra szinte kicsusszant picur egész teste.Ránéztem az órára,pont este negyed 7 volt.
Nagy boldogság,megkönnyebülés öntött el és egyszerre hihetettlen is volt,hogy a kisfiam ott fekszik a hasamon.
Aztán következett a stoppolás ami kicsit fájt,de engem már az se érdekelt csak Domiban gyönyörködtem.
Hát ez volt a mi történetünk!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia Kép Teljesen elérzékenyültem, gratulálok ahhoz, hogy az élet egyik legcsodálatosabb érzését megtapasztalhattad!! Kívánok sok-sok tejcsit, nyugodt éjszakákat és harmonikus, boldog napokat!!!!!!KépKépKépKépKép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


DiaKép, köszönjük a beszámolót! Egyszerre lehetett csodálatos és nehéz is az élmény! Ilyenkor mindig megcsodálom a nők elszántságát - a Tiédet is - , hogy mertél természetes úton szülni. Én félek ekkora fájdalmat átélni..
Gratulálok az erődhöz, bátorságodhoz, és kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok és egészségesekKépKép!!!

HajniKép, sokat gondolok rád is, remélem, sikeres lesz a beültetésed és húzod majd magad után jó példával a dévaisokat isKép!
Mire én legközelebb jelentkezni tudok, addigra te már remélhetőleg boldog kismama leszelKép!

AnnaKép, EnigmaKép, GigiKép, PngKép, mindenkinek azt kívánom, hogy az legyen, amit szeretneKép!
Mostanában hallottam ennek egy érdekes megfordítását: Akard azt, ami van (lesz). És akkor nem leszel elégedetlen, kapsz türelmet a sorstól. A türelem pedig megnyugvást hoz, a megnyugvás pedig kisbabátKépKépKépKép!!!!! Mint Giginek és DiánakKép!

Elbúcsúzom, kellemes ünnepeket, nagyon-nagyon boldog új évet kívánok NektekKép!
Ígérem, lesznek képek. Jan. 6-án jelentkezem legközelebb.

(Most találtam meg a cég karácsonyi "ajándékát", sajnos egész véletlenül a kezembe került az új nő szerződése, április 1-től fel fogják venni mégis, irdatlan fizetéssel, és megkapja az én jutalékaimat isKép. Úgy látszik, a főnökség már tudja, hogy a januári beültetésem sikeres lesz, mert áprilistól teljes munkaidővel felvették a nőt. A szerződés dátuma múlt hét szerda. Én itt nagyban örülök, hogy - bár nem fekhetem végig a 3 hetet, de legalább az egzisztenciám megmarad - a hátam mögött mégis kiszúrnak velem. Lehet, hogy megtartanának 8 órában, de az az ÉN állásom volt, az az Én jutalékom volt, amit a szerződésre írtak. Valószínű lefokoznak telefonmarketingesnek, csak mert kisbabát szeretnék. Hát SIKERÜLJÖN-SIKERÜLJÖN, ISTENEM KÉRLEK SIKERÜLJÖN a kisbaba, mert fáj, fáj, fáj..
(A legelkötelezettebb dolgozójuk voltam - ilyen a természetem.)

Szóljatok hozzám, kérlek, estefelé még bekukkantok!

Sok pusziKép!

Szani
szani
 
 


SzaniKép

A főnököd már tudja, hogy áprilisban már táppénzen leszel otthon, pocakodban egy-két babávalKép
Persze megértem, hogy fáj.Nekem már akkor is fel is út le is út volt amikor közöltem, hogy férjhez megyek.
Tudod, a kisbabához megnyugvás kell!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Drága lányokKép

Itt vagyok én is, nem tűntem el csak hát ez a készülődés, soppingolás, meg minden...

Most jó is, hogy van ez az egy hónap "semmi nem történik", mert nem is gondolok annyit erre az egészre. Sőt! Ami még jobb, már iszonyúan várom, hogy elkezdjük és hiszem, hogy sikerülni is fogKépKépKép
Én holnap még tanítok, aztán a 23.-a a miénk a párommal. Az a mi kis közös Karácsonyunk, utána indul a nyomulás mindenfelé - szülők, rokonok.

HajneszKép Hogy vagy? Minden OK, ugye? Írogatok neked olykor, megkapod?? Gondolok rád sokatKép

SzaniKép Sikerülni fog januárban és nem is baj, hogy áprilisban már kevesebb munkád lesz. Nyáron úgyis lelépsz onnan. Szar és igazságtalan ez, de ne rágd miatta magad. Ugyanakkor, ezek ismeretében ne dolgozz végig abban a 3 hétben. Ők sem tartották be amit ígértek... Igenis, legyél önző, most ez a legfontosabb. Én is mindig mindent iszonyú elkötelezetten, szívvel-lélekkel csináltam, képes voltam lázasan, betegen is bemenni, mert lelkiismeret furdalásom volt... Ezt persze sosem becsülik meg igazánKép.
Kívánok nektek nagyon szép nyaralást. Piszok jó lesz!!!!KépKép

AnnámKép Már csak pár nap és indul!!!! Milyen gyorsan elment ez a 3 hónap, mi??? Szurkolok magunknakKép

PngKép Mi van veled, eltűntél...? Remélem minden OK és februárban nálatok is lesznek eredményekKép

DiámKép Gondolom a szülés összes fájdalmát elfelejtetted márKép Kicsi fiad biztos lefoglalja minden percedet. Persze idővel minden sokkal könnyebb lesz. Sok boldogságot nektek, aztán tegyétek őt is a fa aláKép...

GigiKép Gyönyörű fiad mindig megnézem újraKép Olyan édi baba! Bevitted végül is a Dévainak megmutatni?? Te már belejöttél az anyáskodásba?

Lányok! Legközelebb már csak Karácsony után jövök. Holnap elcsomagolom a laptopot is a férjecském legnagyobb öröméreKép Így nincs kísértés sem...

Kívánok mindannyiunknak nagyon boldog ünnepeket, nyaralásokat, babázást és kívánom, hogy 2005-ben mindannyiunk álma teljesüljönKép

Puszi nektek
EnigmaKép
enigma
 
 


SzaniKép

A hűtőnk egyik mágnesének a szövege: "Úgy akarom, ahogy lesz."

Így van ez.
enigma
 
 


EnigmaKép, nem egy majom van a hűtőmágnesen?
Én is láttam ilyen feliratú mágnest, csak azért nem vettem meg, mert nem tetszett a majomKép.

Köszi Nektek a vígasztalást, lesz kisbabám és megyek babázni!!!!!Kép
szani
 
 


Lányok!
Nagyon Boldog Békés Ünnepeket Kivánok Mindenkinek!!KépKép
Szani neked jó nyaralást és gondolj ránk a nagy melegben!KépPuszi Dia&DomiKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


De, a majmos az. A majom tényleg béna, de a szöveg jó és kellett, hogy mindennap lássamKép

Egyesek dagadt nőket raknak a hűtőre elrettentés képpen, mások majmokat idézetekkelKépKép
C'est la vieKép
Puszi
enigma
 
 


EnigmaKép

Mindig hízok egy kilót ha dicsérik a kisfiamKép
Dévainál nem voltunk mert nagyon nehéz itthonról kimozdúlni vele.Meg ahogy olvaslak titeket, teltház van nála.


MINDENKINEK NAGYON SZÉP ÜNNEPEKET ÉS GYERMEKEKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNKKép

Gigi és Olivér

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok LányokKépKép!

Utolsó bejelentkezésKép:

Boldog karácsonyt, jó egészséget és gyermekáldást mindannyiunknak olyan egészséges és szép babákkal, mint Gigié és DiáéKépKép!

Jövök 6-án és mesélekKép! Köszönöm a jókívánságokat, remélem, anyósom nem megy az idegeimre..Kép

Sok-sok pusziKép:

Szani
szani
 
 


Drága Szani!Kép
Remélem jól vagy és nem sodort el az ár!Jelentkezz minél hamarabb mert aggódom!Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK DIA &DOMI!!KépKép
Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DiaKép és DomiKép! BÚÉK!!!
Köszönjük a gyönyörűséges képeket, nagyon édesek vagytok, jó kis buli lehetett Nálatok Kép!!!
LányokKép hová tűntetek?
Szaniról tud valaki valamit? Ugye ők nem karácsonykor mentek a szigetekre, hanem utána???
Írjatok, Csajok!
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok lányokKép
nekem is ma kezdődött a suli, most már gyakrabban jövök majd.
Hajnikám Kép Mesélj már valamit, mi a helyzet Veled?????
Sokat gondoltam én is SZaniraKép remélem minden rendben van Vele!!!Kép

mi elkezdtük a ciklust, ma kaptam az első adag szurikat, úgy jöttem a suliba..... csüt. v. pénteken megyünk uh-ra a dokikához. Jövő héten már nem is jövök dolgozni. Gyorsan összehozzuk a bébi(ke)t, aztán senki ne lásson itt egy darabig...

Dia!!! én is ilyen szilveszterre vágyom, jövőre talán nekünk is lesz benne részünk.

EnigmaKép Mikor kezdtek? Te is a héten mész, nem?

szóvalKépKép mindenkinek áldásokban gazdag, bébiesős esztendőt kívánok!!!KépKép
aKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Itt vagyok én is!!!

Mindenkinek BUÉK meg minden!!!

DiámKép Szuperek a képek, annyira látszik, hogy milyen boldog vagy!!! Gratulálok a bébitek első Szilveszteréhez!! Hogy vagytok? Eszik, alszik, jó baba???

SzaniKép Ezerrel gondoltam rád én is. Amint meghallottam ezt a borzalmat, rohantam a térképhez, hogy megnézzem mennyire vagytok. Micsoda szerencs, hogy nem a Maldívot választotta az apósKép Aztán láttam, hogy majd 4ezer km-re vagytok az epicentrumtól és egyetlen híradás sem említi a Szesölt, úgyhogy remélem minden OK és kipihenten térsze haza. Mikor is?

AnnámKép Hú! Pont ma gondoltam rád. Én is ma jelentkeztem fel a netre először. Ma már el is kezdtétek?? Hányadik cn-n vagy? Mikor kell kapni az első szurikat? És most bement a Dévai, vagy a nővérek voltak bent, vagy nem is ott adattad be a szurit? Vagy a Dévai már nyitva van és én értettem már megint valamit félre?
Bocs ha túl sok vagyokKép
Különben én szerdán megyek kenetvételre. Remélem azzal semmi gubanc nem lesz és akkor várjuk, hogy megjöjjön - úgy péntektől lehetséges. Aztán majd meglátjuk. Még semmit nem tudok, semmilyen gyógyszert, szurit nem írt fel. Úúúú! Csak bizakodom. Most kapok prana nadi energiát és agykontroll fortélyokat. Hátha. Ti elkezdtétek a homeot?

Hogy vagytok? Jól teltek az ünnepek????KépKép

LÁNYOK!!! Hajrá! Legyen ez a topik jövőre a Dévais párok babásaiKépKép

HajnikámKép Követendő példa vagy előttem. De komolyan, tanulok tőled mindig. Asszem elég jól csinálod. Mennyi eszkimótok van? Kitaláltam mit is csinálhatnánk amíg várjuk a babákat és már nem dolgozunk, illetve ezt majd otthon is tudjuk. Majd megíromKép

GigikémKép Hogy van a nagyfiad? Hogy telnek a napjaitok? Remélem minden OK veletek is.

PgnKép Gyere te is! Beindultunk megint!!

Hajrá 2005!!!

Pusza
Enigma
enigma
 
 


Szia AnnaKép
De jó, hogy megint pörögnek az események körülötted! Hát ami engem illet, nem váltottam be a hozzám fűzött reményeket, nem sikerült elsőre. De nem hagyom el magam, megyünk tovább előre, most még janárban kitombolom magam, aztán februárban folytatjuk a fagyibabákkal, hátha pont velük jön össze! Most még nagyon optimista vagyok, mert rengeteg lehetőség áll még előttünk, amíg van egy pici remény is, addig egy percig sem fogok elkeseredni! Remélem, ez az érzés sosem fog elmúlni! Azt nem tudom, hogy ha februárban a fagyibabákkal nem sikerülne, akkor már márciusban folytathatjuk-e a stimuval? Vagy minden transzfer után ki kell hagyni 3 hónapot? Fel kéne hívnom a dokimat, mi?
Nagyon nagyon szorítok neked, legyen sok szép érett tüszőcskéd és előre az ikrekért!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: