Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bellana!
Szerintem menj!
Úgy tudom az egyik ismerősöd már ajánlott neked egy másik orvost aki helyileg közelebb is lenne és olcsóbb is,de még nem vitattuk meg ezt a kérdést.
Márti
pkismarti
 
 


Szia Bellana!

Én a Siklósnál szültem tavaly nyáron a fiamat. Bár nem hozzá jártam, de a saját orvosom pont elutazott, és a Siklósra bízott. Hát, nem bántam meg! Annak ellenére, hogy soha nem látott, nem az ő betege voltam, lelkiismeretesen, kedvesen fogadott és kezelt az egész szülés alatt, rendszeresen ellenőrizte, hogy megy a vajúdás, és a szülés alatt pillanatok alatt döntött, amikor picit vészes volt a helyzet, mert Peti nem bírt kijönni és vákuumozni kellett. Teljes biztonságban éreztem magam. Ja, és a szülés után pár nappal meglátogatott, megnézte a babát és engem is ellátott.

Szóval én nagyon ajánlom.

Ami a drágaságot illeti, abban megértelek, emiatt én is gondolkodom, hogy váltok a második baba előtt, én a Pálfalvihoz jártam, szintén az Istvánban van, és hasonlóan rengeteg pénzt kért a magánrendelőjében.

Szóval én azt mondom, hogy ha birod pénzileg maradj, de az is igaz, hogy biztosan létezik ugyanilyen jó doki olcsóbban is.

Hát, ezzel most nem segítettem, bocsi.Kép

Dió
szabotimi
 
 


Dió, köszönöm Kép
Tényleg "csak" a pénz miatt váltanék. Hátha addig nyerek a lottón...Kép
bellana
 
 

 
 

NORCI!ITT VAN AZ ISTVÁNOS TOPIC!Kép
linato
 
 


Linato!
Köszi. Már megtaláltam este is, de tényleg nem ott van ahol régen. Tök jó, hogy külön témakört csináltak a kórházaknak.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
Lenne még egy kérdesem, ha jár erre valamelyikőtök.
Hogy megy a ctg az Istvánban? Nekem jövő héttől kezdve kellene mennem (elméletileg akkor leszek 36 hetes). Érdekelne, hogy hol van helyileg (tegnap voltam ultrahangon Kodaj doktornál, a vizsgálat az N épületben volt, úgyhogy ezt az egy épületet ismerem Kép), sokat kell-e várni és van-e valami különbség, ha van az embernek van fogadott szülésznője?

Köszönöm előre is az információkat.

Timi
Névtelen
 


Timi én csak azt tudom mondani ahogy nekem volt - de talán mindenkinek így megy :-) Szóval a szülőszobára kellett feljárni a másodikra -egy percet sem kellett soha várni -nekem volt választott szülésznőm vele egyeztettem mindíg hogy mikor menjek így rögtön rámtette a ctg-t várakozás nélkül ...
Panni
Panni
 


Sziasztok!
Én áprilisban fogok szülni az Istvánban, szülésznőt még nem választottam, de az olvasottak alapján nagyon szimpatikus a B. Bea.
A dokim Gajdos Edit. Róla még nem olvastam itt, de hátha van már valakinek tapasztalata vele kapcsolatban! Nekem elsőre szimpatikus, bár még nem sokszor találkoztam vele, mert eddig más kórházba jártam.
Köszi ha tudtok segíteni!
Jó babázást mindenkinek!
Erika
Erika
 


Erika, én mindkét lányomat Gajdos doktornőnél szültem, szerintem nagyon jó választásKép Az első terhességnél én is kb a 20. hétnél váltottam várost, kórházat és dokit, teljesen véletlenül kerültem pont hozzá, de nem bántam meg. Nagyon lelkiismeretes és ésszerű határokon belül minden kérést szívesen teljesít a szüléssel kapcsolatban.
Az első szülésemnél még nem fogadtam szülésznőt, ami ugyan nem okozott semmilyen gondot, de másodjára azért inkább megkértem én is a Beát, mert nagyon szimpi volt. Ezt a döntést sem bánom így utólag, és ha véletlenül szülnék még egyet (csak a férjem meg ne halljaKép), nálam ők ketten a befutók ismétKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
szülünk együtt harmadikat?KépKépKép

Gajdos doktornő nekem is nagyon szimpi, régesrég a patológián volt hozzá szerencsém.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

A párommal mi még csak a baba-tervezésnél tartunk, de azért már most szeretnék egy-két infót begyűjteni. Egy kedves ismerősöm Horváth Tamás doktor urat ajánlotta. Esetleg szült-e nála valaki, tudtok e jót, rosszat mondani.
Köszönöm! Ju.
reju
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni! Petik Dóra doktornőt ajánlotta nekem valaki az István kórházból. Tudtok esetleg róla valamit? Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?
Előre is köszönöm!

Zsuzsa
Névtelen
 


Judit!

Nekem is ő a dokim, szerintem jó, tudom ajánlani én is. Ügyes keze van és kedves, nagyon megnyugtató doki.

Zsuzsa!

Nekem vele rossz a tapasztalatom. Vetélésem volt. Ő vizsgált meg amikor bementem a kórházba a görcsöléssel, vérzéssel. Nagyon durvának éreztem, lehet, hogy csak akkor és ott éreztem durvának ahogyan megvizsgált, csináltak már pár hüvelyi ultrahangot, egyik sem volt olyen kellemetlen. Azt hallottam hogy nagyon ellenzi az abortuszt, nagyon babamegtartó doki.

Bibi
bibi
 
 


Sziasztok!
Hála az égnek, ismét itt vagyok, hiszen sikerült! 2 éve, sajnos hamar elment a kis drága, de most megint boldog lehetek!
Bár még csak a 16. héten járok, de minden rendben van!
Én a Ruttner doktorhoz járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem, ritka jó emberke! Mindenkinek melegen ajánlom!
Addig is mindenkinek minden jót Sziasztok!
Pearlike
 


Pearlike!

Gratulálok! Kép Én a Siklóshoz,bár még nem vagyok várandós. Első baba?
Vigyázz magatokra!

Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!
Már a második babám, illetve a harmadik, mivel két évvel ezelőtt sajnos nem sikerült.
Már majdnem vénnek számítok, mivel 35 éves vagyok. Jövőhéten megyek kromoszóma vizsgálatra. De biztos nem lesz semmi gáz.

Ti az elsőt szeretnétek vagy már van egy?

Pearlike
Pearlike
 


Szia Pearlike!

Van egy 16 hónapos legénykénk, de szeretnénk tesót. Sajna nekünk sem sikerült,három hónapja. Most járt le a várakozási időnk.
Az Istvánban volt a műtét utána. Remélhetőleg legközelebb sikerül...Ti sokat próbálkoztatok a második babánál?
A kromoszóma vizsgálat az a has szuris dolog?
Mennyi idős az első gyermek?

Bellana
Biztos nem lesz semmi baj Kép
bellana
 
 


Sziasztok!
Én is az Istvánban szültem, szeptember 1.-n (szegény gyereknek az iskolakezdés lesz a szülinapi ajándék), a dr. Kodaj + Böszörményi Bea párosnál. Sajnos császárral sikerült, mert magas volt a vérnyomásom, ezért EDA-t kaptam, és ettől meg nem éreztem a tolófájásokat. Most már mindegy, de eléggé elszomorodtam akkor, hogy nem sikerült "rendes" úton megszülni.
A kórházban mindenki nagyon kedves volt, nekem csak egy gondom volt: a háromágyas kórtermekben előfordult, hogy 20 ember volt egyszerre, mert semmi kontroll nem volt a látogatók számát illetően. Igaz, hogy a dokik elmondták, amikor bejöttek, hogy csak 2 fő / anyuka, de hát senki nem tartotta magát ehhez. Mivel kisfiamnak nagyon nehezen indult a szopás - egy hétig gyakorlatilag egyáltalán nem szopott, és nagyon sokat vesztett a súlyából - ez nagyon idegesítő volt számomra, már ott tartottunk, hogy befizetünk az alapítványi szobába, de persze nem volt üres.
Norci!
Gratulálok, hogy az újabb babó is úton van, drukkolok, hogy minden rendben menjen. (Talán emlékszel, én kértem Tőled magánban infot a Kodaj dr.-ról.)
Zsófi
Névtelen
 


Zsófi!

Persze, hogy emlékszem. Gratulálok nektek. A császár miatt meg nem szabad keseregni. Remélem szopi ügyben minden rendben van azóta. Reméelm Kodaj-Böszörményi Bea párossal elégedettek voltatok.

Norci
norci
 
 


Szia Zsófi!Én is a Kodaj-Böszörményi párosál szültem,császárral a kisebbik lánykám. 2002.januárban.A nagyobbik lányom pedig a Hietén szintén Kodaj dokinál és 99.szept.1-én.Ő rendesen született,nem csaszival.
A szept.elsejei szülinap eddig még nem okozott gondot.Nagyon tetszik neki,hogy ovi első napján,már őt ünnepeljük.Sok boldogságot és egészséget a babádhoz.Kép
linato
 
 


Kiss Kíra Johanna is szeptember elsején született, de 2002-ben.( A születési körülmények is azonosak voltak - császármetszés ugyanabban a kórházban.)
Az őszi születés ideálisnak tűnt, mind étkezés mind mozgásfejlődés tekintetében.
szanikó
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket már egy ideje, és nagyon jó dolgokat írtok az István kórházról.
/Már nekem is volt szerencsém picit megismerni, voltam párszor Lázár Erika doktornőnél, akinek a nevét nem olvastam ebben a topikban.Pár hetes kismamaként szerettem volna nála szülni, de azt javasolta, hogy inkább válasszak a lakóhelyemhez közelebbi kórházat./
Még nem vagyok kismama, de remélem hamarosan sikerül, viszont vidéki lévén /Bács-Kiskun megye/ nem tudom, merjek-e arra vállakozni, hogy Bp.-en szüljek?
Esetleg van köztetek vidéki is, aki ebben a kórházban szült? Nem bonyolult a vizsgálatokra járás?
Az első babámat Kecskeméten szültem, de megfogadtam, hogy oda többet nem megyek...
Szóval, nagyon szeretnék az Istvánban szülni, de még nem döntöttem. Szerintetek mit csináljak?
Ti havonta jártatok magán/ill. hagyományos rendelésre? Ha jól olvasom, akkor UH-ra külön kell menni, nem néz meg benneteket UH-n is a doki pl. magánrendelésen? Ha a kórházban jártok UH-ra, akkor adtok pénzt? / Egy másik kórház topikjában olvastam pl. hogy a doki magánrendelésén ki vannak függesztve a tarifák, mi mennyi: szülés, császármetszés, UH, stb, ez általános Pesten?/
Bocsánat, a sok kérdésért, de tényleg nem tudom, mit csináljak. A mi környékünkön nincs olyan kórház, ahol normális körülmények között / labdáról, stb. ne is beszéljek/ szülhetnék, és a szoptatással kapcsolatban is nagyon negatív élményeim vannak.
Nagyon megköszönném, ha válaszolnátok, ti mit tennétek a helyemben.

Ildikó
ildikó
 
 


Szia Ildikó!

Én ugyan nem vidékről,de Pesthidegkútról jártam az Istvánba méghozzá gyalog a két éves lányommal. 64-es busz, 18-as villamos, metró.Nem volt egyszerű autó nélkül. De újra vállalnám.Kicsit aggódtam, mert ha nagy hó lett volna január végén akkor még Hűvösvölgybe sem jutottunk volna el. Itt olyankor lehetetlen közlekedni. De megbeszéltem a mentősökkel, hogy bevisznek, ha bármi gond van. Viszont ha előre nem egyeztettem volna, akkor a legközelebbi vagy ügyeletes kórházba vittek volna. Szerencsére jó idő volt és autóval bevitt a párom. Az én dokimnak a magán rendelésen nincs UH-ja és ezért a kórházban csinálta. Akkor még a Hietén. Tehát 3 helyre jártam. Szerencsére most már az Istvánban ultrahangoz. Én nem kérdeztem meg mennyit kér egy szülésért. A magánrendelő árait pedig már nagyjából ismerem. De úgyis megmondják.
Azért nézz körül, biztos van közelebb is baba-mama barát kórház. Én azért választottam ezt, mert az orvosomban nagyon megbízom. Szerintem ez a legfontosabb.Kép
linato
 
 


Linató!
Akkor neked sem volt túl könnyű.
Szerintem is nagyon fontos a doki, én is megbíztam az enyémben, de sajnos pont szabadságon volt amikor szültem... Végül is a helyettesénél szültem, nem az ügyeletes dokinál, de azért más egy idegen, mint az akihez kilenc hónapig jártálKép
Remélem legközelebb nagyobb szerencsém lesz.

Köszömöm a segítséget,
Ildikó
ildikó
 
 


Szia Pearlike!

Én is a Ruttnerhez járok, januárba fogom szülni a 2.babámat. Szuper jó dokinak tartom, mint emberileg, mint szakmailag.
Talán majd összefutunk a rendelőbe. Lassan nekem már hetente kell majd járnom. Január 15-re vagyok kiírva.

Ines
ini
 
 


Szia Ines!

Én is januárban fogok szülni az Istvánban.
Veled lehet, hogy találkozom majd a kórházban. Én 27-re vagyok kiírva.

Nikie
nikie
 
 


Szia Nikie!
És kinél szülsz? Nekem Bea lesz a szülésznőm és remélem, hogy most nem császárral fogok szülni.
A lányom nagyon nagy baba volt, így rögtön császár mellett döntöttek az orvosok. Programozott volt, de a Bea ott volt velem végig. Remélem, most nem lesz egy oriás bébi, bár az uh alapján most sem kicsi. Most kisfiú lesz. Hanna lányom 4070g, 58 cm és 37 cm volt a fej. Az volt tulajdonképpen az ok, hogy császár volt.

Ines
ini
 
 


Szia Inez!

Beát vÁlasztottad szülésznőnek? Nem tudod,hogy jobb választani, vagy nem? Én úgy tudom, hogy mindegyik szülésznő nagyon jó, úgyhogy aki épp bennt lesz, szerintem megfelel? Ha lejár a műszak, akkor jön a következő. Vagy ez így nem túl szerencsés szerinted?
Lázár Erikánál szülök.

Nikie
nikie
 
 


Sziasztok!

Dokit keresek az Istvánban, aki "problémásabb" esetekkel is jó hatásfokkal tud foglalkozni. A "problémáson" a nehezebb teherbe esést értem.

Köszi,
Beja
beja
 
 


Sziasztok! Pár napig rendetlenkedett a netem, ezért csak most válaszolok. Köszönöm a bíztatást császár ügyben, meg a szept. 1.-i szülinap miatt. Biztos nem lesz gond, ismerek olyat, akinek dec. 24.-n van a szülinapja, hát nem cserélnék vele.
Norci! A Kodaj-Böszörményi párossal meg voltam elégedve, a Bea nagyon kedves volt, csak a Kodaj doki nekem egy kicsit szűkszavúnak tűnik, továbbra is. Amikor bejött három orvos, és eldöntötték, hogy császároznak, már ment volna ki, én azt sem tudtam, mi történik velem, a Bea szólt rá a dokira, hogy mondja már el nekem, hogy most mi van. Viszont egy héttel később, amikor begyulladt a sebem, többször is bejött a kórházba csak miattam, ill. az UH rendelés után még kezelte. Csak ne kellene mindent úgy kihúzni belőle.
A szoptatás szerencsére már megy, bár túl sok tejem azóta sincs, éppen elég. Most már több, mint két hónap után elértük, hogy a gyerekorvos is meg van elégedve a fejlődéssel, (igaz, hogy már kb. 6 hete heti 200 gr-ot hízik - eddig ez nem volt neki elég). Nem is írtam még: ő is szép nagy fiú volt, 3850 gr, 54 cm.
Zsófi
Névtelen
 


Norci!
Hogy áll az újabb terhességed? Voltál már a dokinál? Mikorra várjátok? Nem láttam az újabb hozzászólásokban, hogy írtad volna.
Zsófi
Névtelen
 


Szia Ildikó!

Én is Bács-Kiskun megyei vagyok Kép, helyesebben voltam, mert már Bp-en lakok.
De amíg alföldi leányzó voltam, addig a mellettetek lévő városban (Kiskőrösön) laktam.

Én igencsak megszívtam volna, ha olyan messziről kellett volna a kórházba jönnöm, mert nagyon gyorsan meglett a baba. (Hajnali 1-kor: kisebb fájásra ébredés, 1:38 egy kis magzatvíz el, 2:00 taxira várunk a ház előtt, 4:22 ÁKOS baba Kép Kép Kép.)

De tényleg az a legfontosabb, hogy megbízz a dokiban. És ismerek több olyan kiskőrösit is, aki Pesten szült. A sógornőm is mind a két gyerekét itt szülte Pesten.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Szia Nikie!
Bezséld meg az orvosoddal a szülésznő témát, hogy esteleg ő kivel szeret és tud jól együtt dolgozni. Én ajánlom a szülésznő választást amiatt is, mert ahogy elnézem elég nagy futószalag lett az Istvánból, hihetetlen mennyi szülés folyik le. Ha választasz szülésznőt, akkor ő csak Veled van és senki mással. És az utolsó hónapban, ha a kórházba kell menned ctg-re, akkor vele tudsz időpontot egyeztetni és nem kell várnos ott lent az alagsorba. Persze az anyagiak sem elfeljethetők. Ahogy olvasgattam 20 körül kapnak a szülésznők. Mi 2 éve a felét adtuk, de az "csak" császár volt, ott a szülésznőnek sok dolga nem volt. De nagyon jó volt, hogy ott volt velem,mert reggel 10-tól vártuk, hogy mikor mehetünk a műtőbe, amire délután 3 körül került sor.
Én a helyedben választanék. Egyébként valóban mindegyik szülésznő szuper az Istvánban. Sokat lehet még olvasni a Baranyai Zsuzsáról, ha jól emlészem a nevére. Beszélj a dokiddal.
Jó hétvégét!
Ines
ini
 
 


Szia Beja!
Nyugodt szívvel ajánlom Neked Ruttner Zoltánt.
Szuper doki, az Akadémia utcába rendel az Examed orvosi rendelőben. www.examed.hu
Ines
ini
 
 


Sziasztok!
A húgom dokija dr. Varga Csaba. Tudtok róla valamit?

Bóbita
bobita
 
 


Sziasztok!
Köszi Inez, úgy lesz.
Nikie
nikie
 
 


Beja!

Én Gajdos Editnél szültem, és tök jó: nála pl. a 4000g-os, 57 cm-es fiam simán kijött császár nélkül (lásd feljebb Reé Ines). A barátnőmnek voltak problémái a teherbeeséssel, és ő nagyon gyorsan segített rajta, sőt a barátnőm nála szülte meg a szintén 4020g-os fiát, szinttén császár nélkül. Na és nincsenek magánrendelős tarifák, mindent a kórházban csinál, időpont-egyeztetéssel. Szóval nagyon ajánlom.
mvica
 
 


Szia Mvica!

A mama alkatától nagyon sok függ, hogy meg tudja-e szülni a gyereket. És nem az számít, hogy hány kg és cm. A fejkörfogat a lényeg. Nálunk 37 cm volt, tehát a bpd meghaladta a 100 mm. 10 cm-nél jobban amúgy sem tudsz kitágulni. Felesleges rizikó lett volna.

Nikie!
Majd írd le, hogy mit mondott a dokid a szülésznő választásról!

Ines
ini
 
 


Zsófi!

Köszi kérdésed, már a 14. hétben vagok és teljesen jól.
Kodaj szűk szavú, de én bírom, hogy nem hozza rám a frászt és hogy bármit megkérdezünk korrektül válaszol rá. Nekem nagyon bejön a stílusa.
Én babócám is 4520 grammal és 60 centivel 36-os fejkörfogattal született hüvelyi úton. Valószínűleg sok múlik a mama alkatán, e én azt hiszem, hogy a doki türelmén is, szerintem engem más kórházba nem negedtek volna normál úton szülni.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
Én csak köszönni tudom az orvosomnak, hogy nem vágtunk bele anno a hüvelyi szülésbe. 7 hét múlva fog a kisfiunk megszületni, reméljük nem ekkora méretekkel és hüvelyi úton.
Ines
ini
 
 


Sziasztok!
Én csak köszönni tudom az orvosomnak, hogy nem vágtunk bele anno a hüvelyi szülésbe. 7 hét múlva fog a kisfiunk megszületni, reméljük nem ekkora méretekkel és hüvelyi úton.
Ines
ini
 
 


Reé Ines!
Drukkok mennek hozzá Kép Kép Kép

Mondjuk én a dokira bíztam, de tudta, hogy nagyon óckodom a császártól, ezt megértette.
Nyilván neked is profi dokid van, és meg voltak a megfelől szakmai indokai. Egyébként nem is ez a lényeg, hanem hogy imádnivaló kislurkója van mindannyiunknak Kép és lassan többes sázmban is beszélhetünk róluk.

Norci
norci
 
 


Szia Norci!
Milyen volt a szülésed? Olyan furcsa, mert hiába a 2. gyermekemet várom, mégis elsőszülőnek számítok. Egyet aszem nem fogok engedni és az a kézzel való tágítás. Az állítólag nagyon-nagyon fáj. Hát nagyon izgulunk, most is 2 héttel nagyobb babát számol az uh. Talán beindul egy kicsit előbb a szülés.

Titeket nem zavart, hogy bármenyien bemehettek a szobába látogatni? Engem piszkosul. Kár, hogy ezen nem nagyon hajlandó a kórház változtatni.

Ines
ini
 
 


Sziasztok!
Reé Ines!
Már talán írtam is, hogy engem nagyon-nagyon zavart a sok látogató. Egy olyan babával, aki nem tud szopizni, egész nap 10 pasi előtt próbálkozni, meghallgatni a szomszéd (kissebbségi) nagymama tanácsait, és folytonos kérdéseit - nem tud szopni? a mienk nagyon ügyes ám .... - hát, mit ne mondjak, rémálom volt! Ez az, ami miatt gondolkodom, hogy a következőt ne máshol szüljem-e?
Zsófi
Névtelen
 


Ne ijesztgessetek, a gyerekágyon tényleg ilyen borzasztó a helyzet?
Mondjuk a szülőszoba is úgy tűnik nekem (ctg-re járok), mint egy átjáróház. Az emberek jönnek-mennek, főleg most, hogy felújítják a szülőszobákat és megjelennek a munkások koszos ruhában, vállukon cementes zsákkal. Meg is fogadtam, hogy csak akkor megyek be szülni, ha kilóg a gyerek feje Kép.
Sajnos alapítványi szobára már nem fussa a költségvetésünkből, de tényleg nagyon zavaró lehet még egy három ágyas szobában is, ha ott egy csomó idegen ember. Ezek szerint erre nincs semmi megoldás? Talán tekintettel kellene lenni egymásra, de tudom, hogy van akitől ezt nem lehet elvárni, mert nincs olyan szinten, hogy ezt felfogja.
Legalább abban nyugtassatok meg, hogy hamar hazaengedik az embert, ha nincs baj!

Timi
Névtelen
 


Sziasztok!
Most megijedtem hirtelen, tényleg újítják a szülőszobát? Ha hüvelyi uton szülök majd, akkor én is csak a végén megyek be.
A gyerekágyi osztály az 2 éve is egy katasztrófa volt, én az utolsó két éjszakára a megüresedett alapitványi szobába mentem, pedig nem akartam, mert szerintem jó, ha tudsz más mamákkal dumálni, a depi miatt is. De amikor a másik két ágynál 3-4 látogató volt, az amúhgy is szük szobába, akkor elég volt. Nem tudtunk pihenni, normálisan szopizni stb. Nekünk sem ment egyszerűen a szopi az elején. Szóval zavaró volt.
Én mindig kimentem a látógatókkal a folyósóra, ha többen voltak.De amikor csak a papa jött, akkor bent maradtunk. De a folyosó is huzatos, ott meg beöltöztettem a picit. Én császárral az 5. napon mentem haza, de a sima szülésekkel korábban szokták, ha a baba nem sárgul be stb.
Én is csak a dokim miatt szülöm ott a 2. babát.
Reménykedem, hogy nem lesz sok szülő nő januárra.
Ines
ini
 
 


Ines!

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy a hét végére szeretnék befejezni a felújításokat, úgyhogy januárra, mire te odakerülsz, már biztosan rend lesz.

Timi
Névtelen
 


Timi!
És milyen újításokat csináltak? Még mindig az a közös vajúdó van? Te mikor szülsz? Remélem Te is már szép környezetbe fogsz szülni.

Ines
ini
 
 


Ha valaki tud valamit dr. Varga Csabáról, továbbra is érdekelne!

Ines!
7 hete szültem, és a doki kb. óránként tágított kézzel, így 10 órás volt a szülés. Akkor rohadtul fájt, de utólag, józanul inkább ez, mint még 4 óra vajúdás, ugyanis a tágítás igen hatékonyan gyorsította a szülést. Nagyon fájt, de még a fájdalomtűrő képességemen belül, úgyhogy ha úgy alakul, szerintem ne ez legyen a központi problémád.
A babika bpd-je egyébként 100mm volt, ezért is ment kissé lassan a dolog, de csak kinyomtam.
Jó szülést, drukkolok!
Bóbita
bobita
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki véleményt mondani Gasztonyi doktorról?Előre is köszönöm...
K
Névtelen
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: