Új privát üzeneted érkezett!

Köszi EdinaKép
Jó lenn, ha most végre sikerülne, nem kellene újra stimu stb. Ha mégsem, akkor valószinűleg majd márc., ápr. környékén kezdem újra előről az egészet. De jó lenne kihagyni.
Hogyhogy csak márc.-ban folytatjátok? Nincsenek fagyibabáid? Nekünk már második hónapban lehetettt folytatni.

EsperanzaKép
Sok-sok sikert kívánok neked a köv-ő transzferhez, remélem a babód már akkor veled marad.

Manda

manda
 
 


Manda
De vannak fagyibabáink.Értük megyünk majd vissza március körül.Azért nem, mert mondta a doki az 1-2 hónap pihit. Meg tudod mi kb.200 km-ről járunk és most már nagyon rosszak lesznek az utak, de főképpen lelkileg is helyre kell rázódni,nekünk nem megy valami gyorsan. Remélem akkor már te boldog kismami leszel!!!Kép

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Értem, pihenj most majd sokat! Dolgozol két ünnep között? Ha nem, akkor foglalkozz egy kicsit szeretteiddel!!!
Jó lenne márciusra már kismaminak lenni!!!

manda
 
 

 
 

Manda

Nem dolgozom.Sőt még azt semtudom, hogy hogy
lesz,mert lejárt a szerződésem.Egyelőre ebben az évben még táppénzen leszek.Aztán lehet, hogy nem is megyek dolgozni már márciusig.

De most ez izgat a legkevésbé,valahogy úgyis lesz!

EDina
dedina
 
 


EdinaKép

Maradj otthon táppénzen márciusig! Legalább kipihened magad és tudsz más dolgokkal is foglalkozni!
Én is otthon lennék, de nem tehetem a munkám és a becsületem miatt is. De ha majd sikerül otthon maradok!!! Az tutti!

Nálunk a megint megjött-ben az egyik csajnak úgy sikerült a sokadik inszem, hogy előtte táppénzen volt már 1-2 hónapig.

Remélem, neked is szerencsét hoz!!!

manda
 
 


Manda
Köszi a biztatást! Remélem tényleg szerencsés tavaszunk lesz!Kép

Nagyon-nagyon szorítok mindenkinek!Kép

Edina
dedina
 
 


Köszi EdinaKép
Én is drukkolok!!!
Drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Már igazán rám férne, mindjárt 32 éves leszek és sehol egy gyerek.

Manda

manda
 
 


Manda
Mikor kezdtetek el próbálkozni,és mennyi idő után fordultatok orvoshoz? És orvosi segítség mellett mennyi idő telt már el?

Én 23 vagyok, de ha rajtam múlt volna már 19 évesen szültem volna, csak az iskola, aztán esküvő és ház vétel és 22 voltam amikor végre belefoghattunk.Én 3 hónap után mentem orvoshoz.Idén januárban és májusban derült ki, hogy a páromnak nem mozgékonyak a kiskatonái.
Engem már ez öröl nagyon!Meg ki tudok akadni, mikor azt mondják, hogy: Óóóóóó még fiatal vagy!Mit számít ha már 4 éve szeretnék gyereket!

Na jólvan most jól kipanaszoltam magam!

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Nyugodtan panaszkod ki magad nekem!
Mi öt éve házasodtunk össze és már 9 éve lesz, hogy megismerkedtünk. Én is fősuliba jártam, különböző tanfolyamokra, munkahely váltásaim voltak és mindig tolódott a baba. Esküvő után meg lakás kellett, két éve lakunk saját kis otthonunkban. Két éve nyáron kezdtünk el próbálkozni, de hát csak nem jött, nem jött a gyerek. Idén ápr.-ban kerültünk a BMC-be (nődokim ajánlotta), mi már akkor tudtuk az itthoni eredmények alapján, hogy csak a lombik jöhet szóba, de hát végig kellett csinálni a vizsgálatokat. Aztán aug.15.punkció, 18. transzfer, okt.31 1.fagyibaba és most itt vagyunk.
Hát ennyi dióhéjban, kicsit nagyobb dióhéj lett!Kép

Manda

U.i. Már régen írtunk ennyit, mint ma!Kép

manda
 
 


MandaKép
Mi hét éve vagyunk együtt.Igazi diák szerelem a mienk.Ami még most is tart de nagyon.
Nem egyszerű ez az idő.Ha tudnám biztosra, hogy az 5. sikerül, nevetve végig csinálnám előtte a négyet.De így ez egyszerűen idegölő.
Na de mindig azt szoktam mondani, hogy leszünk mi még nagy családosok.(mielőtt még nem tudtuk, hogy nehezen fog menni, 3 gyereket terveztünk, most egynek is nagyon tudnánk örülni)

Tényleg rég írtunk ennyit, csak a többiek sztrájkolnak.Kép(néha én is szoktam)

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Én nem érzem, hogy nem lesz saját gyerekünk, csak hát sokat kell addig küzdeni értük.
De egyszer biztos lesz! Én is ha tudnám előre, hogy jövőre sikerül, biztos pozitívabban állnék hozzá.
Nekem csak az a két hét marha hosszú, ami a transzfertől a vérvételig tart. A többit jobban bírom, ja meg persze a várakozás a BMC-ben a HCG eredényére!

Ma nem jövök, előadásra megyek, holnap meg otthon leszek szabin, ha lesz időm, majd benézek, konyhát akarok takarítani!!!
Ha mégsem hétfőn biztos írok majd!!!

Szia!!! Kellemes hétvégét, ha addig nem "találkoznánk"!

Manda

manda
 
 


Manda
Igazad van az a két hét, azon belül is az a pár óra a legeselegnehezebb,amikor ott várni kell az eredményre!Na de majd remélem elhalványulnak ezek az emlékek, miokor már az lesz a gondunk, hogy mit is vegyünk a picinek karácsonyra.
Nekünk kicsit nehezebben megy a gyerekvállalás, mint az átlagnak.És persze, hogy lesz, ez nem is kérdés.A kérdés csak az, hogy mikor.

Akkor legkésőbb hétfőn!

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Hogy vagy? Még nekem nem jött meg sajna a Piri rendesen, de talán minden rendben lesz. Csak azt nem tudom, hogy menjek-e mnyh.vastagítása miatt a 2-3 cn-on. Szerinted?

Nálunk szép havas minden! Nagyon szeretem a havat!!!

manda
 
 


EdinaKép VikiKép EsperanzaKép
Remélem jól vagytok!
Nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket és egy babás boldog új évet kívánok!!!

Manda

manda
 
 


Manda
Voltál a dokinál? Bocsi, hogy nem válaszoltam, de nem voltam neten egy pár napja.Remélem minden rendben van veled!?

Én is kívánok mindenkinek meghitt, békés karácsonyt!

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Nem voltam, majd jan.2-án megyek, lemondtam a vastagításról. Szedem az Elevitet 3 naponta, E-vitamint naponta, iszom stb...
A múltkor nem szedtem semmit, hátha az volt a baj, ha meg nem lesz elég vastag a mnyh., akkor lemondok a transzferről. Megpróbálok nem görcsölni rajta.

manda
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Nektek, és sikeres babás Új évet MINDENKINEK!!!
Éljen 2006!!!
Puszi:
Esperanza
esperanza
 
 


Manda
Az jó,hogy ha tudsz nem görcsölni rajta!A Kaálisoknál olvastam sokat a baby aspirinről ami segít a méhnyh-nak a vastagodásban.Úgy kell kérni a gyógyszertárban, hogy gyerekeknek való aspirin, azt hiszem 100mg-és.És naponta kell egyet bevenni belőle.Kb. 2-3 héten keresztül lehet alkalmazni.Én sem próbáltam most ki, de a következőnél én is kifogom próbálni.
Sok sikert!

Esperanza
Remélem úgy lesz, hogy jövőre már boldog várandosok és kismamik leszünk!
Nagyon boldog új évet Neked is!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!
Nagyon szeretném ha engem is ellátnátok pár jó tanáccsal, mert még új vagyok ebben a témában.
Én is ebbe a centrumba járok, és fogalmam sincs mi vár még rám. Még csak most voltam másodszor, gondolom hosszú az út...
Szeretném, ha leírnátok, hogy mire számítsak, mert nagyon félek...
Köszi
orsika0
 
 


Szia OrsiKép
Üdv. közöttünk és mielőbbi babásodást kívánok!
Hol tartotok? Leírnád, akkor talán pontosabb választ tudnék adni neked.
Köszi!

EdinaKép
Köszi, már én is hallottam Wishtől róla, majd megpróbálom beszerezni, de most E vitamint szedek és Elevitet.

Manda

manda
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, de már elég rég óta figyelem az írásaitokat.

24 évesen és 1,5 év házasság után készülünk a BMC-be. Nagyon sokat olvastam a témában, és most gyakorlati tanácsokra lenne szükségem és némi biztatásra.

Szeretnék olyan lánnyokkal levelezni, akik ICSI programban vesznek vagy vettek részt - ránk ez vár. Olyanok érdekelnek, hogy milyen vizsgálatok és gyógyszerek várnak rám és ezek hátásai, árai stb. Valamint az idő is, hogy mennyi ideig tart egy ilyen vizsgálat halmaz, és utána a program.

Előre is köszi mindenkinek, aki válaszol!

Juc
juc81
 
 


szia juc

tündi vagyok én már mident megéltem amit lehet a BMC be .De azért szeretnék segiteni ha tudok elöször is nem biztos hogy egyből icsi vel kezdtek először inszem ven mindenkinek maga a vizsgálatokra kb egyhónapot számits de persze egyéne válogatja lehet rövidebb is.A konkrét program az gyorsabb.ÉN MÁR 34 ÉVES VAGYOK TÚL VAGYOK A 7 INSZEMEN ÉS AZ ÖT LOMBIKON HÁL ISTENNEK AZ ÖTÖDIK SIKERES VOLT NAGYON SOK KITARTÁS ÉS TÜRELEM KELL HOZZÁ ARRA KÉSZÜLJ FÖL.
tende
 
 


SziasztokKép

JucKép
Mi a férjemmel április óta járunk a BMC-be. A vizsgálatok náluk kb.1,5 hónapig tartottak, és rögtön ICSI jött, mert a férjem eredményei miatt nem volt értelme az inszemnek. Aug.-ban volt a punkció (petesejt leszívása) és utána 3 napra a beültetés. Kb. 150 ezer Ft-nál járunk, ebből rögtön az injekciók 134 ezerbe kerültek. Nekem a long protokoll volt, ami egy 1 hónap injekciózást jelentett, mire a leszíváshoz értünk. Van a rövid short protokoll ami kb. 2 hetet vesz igénybe, anyagilag kevesebb kb.70-80 ezer körül van. A dokid dönti majd el ciklushosszod alapján, hogy melyiket választja. A short protokoll a 2.cn-on kezdődik, a long pedig 21-23.cn-okon. Nekem hosszú a ciklusom 30-36 napig is eltart, ezért lett valószinüleg a long. Ha még kérdésed lenne, írj nyugodtan.
Melyik dokihoz jársz?

Üdv. közöttünk és mielőbbi babásodást kívánok!

Manda

manda
 
 


Szia Tende

Azért lesz ICSI, mert férjem azo-s, vagyis elvétve 1-2 sejtecske van egy adagban, úgyhogy nekem nem lesz inszem, ezt tuti, mert nincs mire! Ezt a dokim már mondta, egyébként én eredetileg a II. nőgyágyászatira jártam és nagyon nem voltam megelégedve az ellátással, ezért váltottam. Most egy nagyon aranyos dokinőhöz járok a Szt Imrében, de ez magán. Most, kb. fél év döbbenet után jutottunk el odáig, hogy belevágunk egy in vitro eljárásba és még nagyon nem tudom, hogy mi lesz velünk. A BMC-ben egy Márta nevű hölggyel beszéltem, aki rettentő aranyos volt, nagyon kedves és biztató volt a hangja az első telefonos egyeztetés alkalmával. Remélem, megmarad ez a kedélyes hangnem!!!

Az hihetetlen, hogy min vagy túl. Én nagyon aggódom a türelem miatt, nem tartozik az erényeim közé :-( De legalább megérte az a sok aggódás és beültetés és gyógyszer, mert van kisbaba, ugye? Én még nagyon az elején vagyok, de 18 éves korom óta akarjuk a babát, csak előbb még volt mit tenni az életben... Köszönöm a biztatást, szerintem sokszor kell majd, szóval aranyos vagy!

Szia Manda!

Hát kb. erre, vagy még rosszabbra számítottam. Nekem 30-32 naposak a ciklusaim. Azt szeretném még kérdezni, hogy ez az ICSI elég hatékony, az orvosok ezt is olyan jól meg tudják csinálni, mint a "rendes" lombikot? És nagyobb az esélyünk, ha 4-6 napos korban ültetik vissza? Valamint, hogy egyszerre 6-12 petesejtet szívnak le és ebből mindet megtermékenyítik és 2-3 szedrecskét ültetnek vissza? És a többi fagyasztják vagy mi lesz velük? Szóval érzed, hogy tízezer kérdésem van :-)

Nem tudom, hogy melyik dokihoz járok, de azt hiszem, a főorvoshoz lettem bejelentve. Én csak úgy telefonáltam, senki nem ajánlotta, csak végignézegettük a kórházakat és ez az intézmény volt a legszimpatikusabb. Ja, és még hogy legalább a vizsgálatok TB alapon mennek, remélhetőleg(??????)! Az injekciózást magadnak kell megoldani? Milyen gyakorisággal? Ja, és mennyi idősek vagytok? Á, bocsánat, ezek már elég privát kérdések, ha nem szeretnéd ország világ előtt, akkor hogy lehet külön levelezni?

Ez a kor dolog azért érdekel, mert mindig azt hajtogatják, hogy minél idősebb egy pár, főleg a lány, annál rosszabb az esély. Ez nagyon kegyetlen dolog, mert évek telhetnek el úgy, hogy valaki egyáltalán tudná, hogy mi történik benne és utána még az elhatározás. Szóval én nagyon mázlistának érzem magunkat, hogy ez kiderült. Szóval tényleg lényeges a kor, hogy hány éves vagyok?

Szóval vannak kérdések ezer és ezer, de jan. 3-a után már nyugodtabb leszek és az orvos is mond 1-2 dolgot, már alig várom!

Még egyszer köszi a gyors választ. Nekem csak a munkahelyemen van net, de igyekszem gyorsan válaszolni. Nagyon rendesek vagytok!!!

Üdv mindenkinek: Juc
juc81
 
 


Szia JucKép
Először is én nemsokára jövő hét vasárnap leszek 32 éves, a párom két hónap múlva 34 lesz.
Tehát már nem vagyunk olyan fiatalok.Kép
Nekem annyi petesejtet szívtak le (7 volt), amennyit megfelelő érettnek találtak és abbból szerencsémre mind a hét megtermékenyült.
Azt mondják, hogy 35 éves kor alatt 2-öt ültetnek vissza, én is annyit kaptam már kétszer, most lesz a harmadik transzferem, ha mindenki úgy akarja.
A többit lefagyasztják, ha kéritek. Ki kell majd tölteni több papírt, azokban lesz lehetőség nyilatkozni róla. Szerintem érdemes a fagyasztást kérni.
A vizsgálatok TB alapon vannak, csak majd a gyógyszerekért és az injekciókért kell fizetni. Az injekciókat nagyon sokan maguk adják be, mi csak egyfélét mertünk vállalni, mert az egyszerű volt, a többit körzeti dokinál, ügyeleten vagy náluk Fehérváron a nővédelmiben adattam be.

Manda

manda
 
 


Sziasztok! Én is BMC-s vagyok. Már 1,5 éve járunk oda (majdnem). Volt 4 inszemem, és 2 lombikom. Hála Istennek, a 2. sikerült. Én is csak jókat mondhatok az intézetről.

Juc, örülök, hogy szimpatikus volt Mártika. ha a tanár úrhoz kerülsz, az is marad! Kép Kép Kép Tényleg támogat a TB, de a borítékokat is elfogadják.

Riet, örülök, hogy látlak. Mi van veletek???? Mi volt uh-n? Mikor lesz a következő????
Zsuzsi
mezsu
 
 


Gratula TündeKép
Gratula MezsuKép
Én még kicsit várok a babámmal, ha minden összejön, akkor január elején lesz a 3-ik transzferem (2.fagyibabás beültetés).
Olyan jó lenne, ha sikerülne!

manda
 
 


Mindenkinek nagyon boldog babás új évet kívánunk, hozza meg a 2006-os év várva várt kis csodáinkat!!!!!KépKépKép

Manda és Karcsi


Kép

manda
 
 


Sziasztok!!
Juc!!Én is a BMC-be jártam és ICSI-m volt.Az első beültetés sikertelen volt ,de amikor a fagyasztott babáinkat kaptuk vissza akkor sikerűlt!Ráadásúl duplán úgyhogy 2005 július 16.án megszületett Dávid és Gergő!Én a Koncz tanárúrhoz jártam,és a Mártika tényleg tündér!!!
Sok sikert!!
Mindenkinek babás boldog új évet kívánok!!

Kép
Kép
kiwi_1
 
 


ISTEN HOZOTT MINDENKIT A 2006-OS ÉVBEN, KÍVÁNOM HOZZON EZ AZ ÉVEK MINDNYÁJUNKNAK BABÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

manda
 
 


BÚÉK és BABÁT mindenkinek!

Holnap megyünk a BMC-be először, nagyon kiváncsi vagyok!
juc81
 
 


SziasztokKép
Ma voltam a BMC-ben, elnapolva a transzfer, mert nincs tüszőérésem és a mnyh. is elég vékony.
Azt mondta Sz.doki, hogy a kettőnek együtt kell működnie, úgyhogy majd köv.cikluskor kell mennem a 2cn-on és Puregonnal fogunk egy kicsit stimulálni.
De nem bánom, úgyis zűrős most a cégnél az éveleje, van egy csomó elmaradásom, úgyhogy hajrá február!!!!!!!!!!(mármint a transzferre szerintem febr.első vagy második hetében kerülhet sor)Kép

JucKép
Akkor nektek is mindent bele, vizsgálatokra mentek vagy elbeszélgetésre vagy már a végső konzultációra? Bocsi, de nem tudom!Kép

Edina, Viki, EsperanzaKép
Hogy vagytok? Nagy a csönd körülöttetek, ha van kedvetek azért néha írjatok! Előre is köszi!!!!

Pusszancs
Manda

manda
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek nagyon boldog új évet!

Juc
Ahogy elolvastam a sztoridat,mintha én írtam volna.18 éves korom óta szeretnénk babát, de be kellett fejezni a sulit, esküvő, ház és 2004 októberében jött el a mi időnk.Vagyis azt hittük, mert a baba nem akart jönni. Igaz 3 hónap sikertelen próbálkozás után elmentem a dokimhoz.Kiderült nálam semmi probléma,még lapart is csinált.Aztán kiderült, hogy a férjemkis katonáival van probléma.Augusztus 31-én voltunk az első megbeszélésen.És október végén indultunk long protokoll-lal.1 hónap szurizás után volt a punkció, ahol 8 petesejtem lett, és másnapra az összes beindult, ja nálunk is ICSI van, mert annyira kevés a jó kiskatona, hogy egyből agy indultunk mi is.5. napra kaptam vissza kettő blasztocisztát.Ebbőlvalószinüleg az egyik megtapadt, de sajnos gyorsan meg is állt a fejlődésben.Tehát sajnos nem sikerült.Ez dec 9-én derült ki.Az ötödik napra a 8-ból, 4-en maradtak.Kettőt lefagyasztottak, és tavasszal megyünk értük vissza.Nekünk a gyógyszerek több,mint 200E Ft-ba kerültek, mert nehezen akartak nőni a tüsszenccsek.
Nagyon sok sikert kívánok Nektek is!

Manda
A nagy csend oka,hogy csak dolgozom, és még az ünnepeket pihenem, de főként, hogy a férjemitthon volt szabin és nem jutottam géphez!De jól esik, hogy hiányolsz!

Puszi Mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Manda! Első megbeszélés, felvétel, időpontegyeztetés, bátorítás volt a mai nap. De nagyon pozitív volt az élmény és a Tanár úrhoz kerültem én is.

Edina! Hát igen, ugyanez. Nekem egy reményem van, hogy nálunk a családban az volt az eset, hogy ha a "háborúból a férj hazaküldte a kalapján, 9 hóanp múlva keresztelőre mentek" szóval nagyon termékeny családból származom és fiatal vagyok - tudom, Te is. Márti mondta, hogy 2 hónap múlva indíthatjuk az első stimut. Addig kész lesz az összes vizsgálatunk. Az anyagi vonzata elég borzasztó, nem is tudom, hogy lesz?!

Üdv: Judit
juc81
 
 


Kitartás JucKép
Én a Szűcs dokihoz járok, ő a legfiatalabb doki a BMC-ben, de elégedettek vagyunk vele!

Manda

manda
 
 


Judit
Te hány éves vagy? Mondom, hogy nagyon hasonlítunk egymásra.A mi családunkban az a mondás járja, hogy elég csak haza telefonálni a férjnek, kilenc hónap múlva a szülő ágyon fekszik a feleség.És épp ezért, mert ilyen termékeny családom van, volt nehéz elképzelni, hogy nekem ilyen helyre kell járjak.A férjem erre azt szokta mondani, hogy nem kellenne a BMC-be járni, ha jól választok férjet.Kicsit nehezen viseli, hogy nála van gond.Sokszor elmondon neki, hogy teljesen mindegy ez kettőnk gondja igyis-ugyis, együtt kell megoldanunk.A te férjed hogy viseli? És én is a Tanár úrhoz járok.Mi majd tavasszal megyünk legközelebb a fagyikért, de ha bele gondolok kb. akkor mikor ti indulhattok. Remélem jövő ilyenkor már boldog anyukák leszünk, itt a topicon.

Manda
Te mikor mész akkor a fagyikért?Most teljesen belezavarodtam, hogy hol is tartasz.

Edina
dedina
 
 


Viki
Mi újság feléd? Mikor mész a fagyibabádért? Rég nem jártál felénk!Gyere!

Edina
dedina
 
 


Szia EdinaKép
Most halasztok egy hónapot, mert sajnos nekem bebizonyosodott, amit az itthoni nődokim is mondott, hogy nincs peteérésem (tehát nincs domináns tüszőm). Mivel az is kell ahhoz, hogy a méhnyálkahártya növekedjen. Ezért a köv. ciklusban a 2-ik napon kell majd mennem és valószínüleg Puregont kell majd adnom magamnak (azt az egyet be tudom adniKép), tehát egy egyszerű stimu lesz.
Nálunk tehát sehogy sem lehet gyerek természetesen úton, mert nekem petém nincs, a férjemnek pedig elég katonája.KépKépKép (ezt most viccesen írom és nem szomorúan)
Ez van, nekem csak az a bajom, hogy attól félek belefáradok ebbe az egészbe. Nem adom fel, csak arra gondoltam, hogy ha majd nem sikerül az utolsó fagyibaba, akkor talán még egy stimut végig csinálok, de lehet, hogy többet már nem. Anyagilag is már sok lesz, meg lelkileg is!

Puszi Mindenkinek!
Manda

manda
 
 


Sziasztok Csajosok!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Edina,
Köszi kérdésed meg vagyok.
Januárban lesz a fagyi, kb a hónap vége felé remélem.
Te hogy vagy?

Manda,
Kicsit negatív vagy, ezért ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++ küldök neked!!!!

Hali
Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia VikiKép
Kicsit negatív vagyok, valószinüleg mert az egyik kedves topic-os ismerősömnek éppen, most veszik el a BMC-ben a 9 hetes babáját.
Õ miatta vagyok nagyon szomorú, de amit mirólunk írtam, azt nevetve írtam.
Bocsi, hogy ezt leírtam, de nagyon bánt.
Remélem azért ez nem befolyásol benneteket!

Lehet, hogy még összefutunk jan.végén a BMC-ben, mert akkor kezdődik majd a stimum a fagyikért.

Drukkolok Neked, hogy minden jól sikerüljön!!!

Puszi!
Andi

manda
 
 


Helló!

Edina: Ezek szerint a sors egyformán járt el kettőnk esetén:-(
A férjem kezelte jobban a dolgot. Én nagyon ki voltam borulva. Bár néha vannak elszólásai, ami arra enged következtetni, hogy nem túl rózsás a kedve. Pl. tegnap a beszélgetés után a BMC-ben: "Remélem Te egészséges vagy, és nem derül ki semmi. Azt legalább tudjuk, hogy én sz*r vagyok." Szegény! Ja, 24 éves vagyok. Valahogy Te is e körül, ugye? Egyébként én attól rettegtem, meg még most is, hogy egyáltalán nem lesz a férjemnek használható "kiskatonája". És akkor idegen donort kell választani. Márti tegnap elszörnyedt, amikor a születési adatainkat kérdezte.

Manda! Azért vagyunk, hogy az ilyen mélypontokon átlendítsünk. Teljesen természetes a bánatod, de elég akkor aggódni, ha túl vagy a kezelések felén (3 punkció + 3-4 fagyi)!!! Egyébként ha komolyra fordul a rosszkedved, akkor szólj és kérj segítséget, mert a testi bajok mellett a lelki problémák is nehézzé teszik a teherbe esést. Van a kórházban pszichológus... Addig is, de kizárólag hanggal!!!!!:

http://www.millan.net/funp/100/santadance.html

Bár már az alkalom elmúlt, én mindig ezt hallgatom, és kivétel nélkül mindig megnevettet! ;-)

Judit
juc81
 
 


Jessus!

Most látom, miért vagy kiakadva! Amikor belekezdtem az írásba, még nem láttam ezt az új hozzászólást. Iszonyú! Mi történt pontosan?

J
juc81
 
 


Szia JucKép
Most éppen nem vagyok negatív, csak ahogy írtam szomorú!Kép
Az egyik topicos csajszi (ha jól tudom volt neki már egy méhen kivüli terhessége) elvesztette a babáját 9 hetes terhesen, nem fejlődött tovább sajnos.
Talán még pszichológushoz nem kell elmennem, annyira még nem vagyok oda!Kép

manda
 
 


Ja, és köszi a télapust, nagyon édes volt!!!

manda
 
 


B.Ú.É.K.
mindenkinek!
Nem vesztem el, itt vagyok én is, csak sok dolgom volt a munkahelyemen.
Képzeljétek, egy kedves ismerősömmel mi történt:
mindig együtt beszéltük meg a gyerek iránti vágyunkat, ő is megküzd a gyerekért. Elég régóta próbálkoztak már, volt neki 3 lombikja, ja és csak 1 petefészke van, és képzeljétek spontán teherbe esett, ráadásul épp karácsonykor tesztelt. Szép kis ajándék azt hiszem.
Szóval kitartás, reménykedés mindenkinek!
ÚJ ÉV ÚJ SIKEREK!!!
Esperanza
esperanza
 
 


Szia EsperanzaKép
BUÉK neked is!!! Te mikor mégy dokihoz?

manda
 
 


Viki
Köszi kérdésed,én is kezdek már jobban lenni.Egyre többet gondolok előre, a remélem boldogabb tavaszra.Akkor nem sokára megint nagyon szoríthatunk érted, na meg Mandáért is.

Manda
Kicsit tényleg szomorkás hangvétele van az irományodnak, de végülis ez teljesen normális.Nem lennék az ismerősöd helyében.Kép
Te neked is menned kell tovább előre, valamikor úgyis sikerül, csak azt nem tudjuk mikor!Egyáltalán nincs peteérésed, vagy csak van olyan hónap amikor nincs?

Esperanza
Végre valami jó hír.Ilyenkor egy kicsit én is elkezdek hinni a csodákban.Örülök, hogy írtál, és hogy jó kedved van!

Judit
Én még 23 vagyok, majd május 24-én leszek 24 éves.A férjem 24, és július 28-án lesz 25 éves.Nekünk is megjegyezték, hogy milyen fiatalok vagyunk.De ez van!Legalább egy icipicit nagyobb az esélyünk a sikerre.

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Úgy néz ki, hogy abszolút nincs, már az itthoni nődokim is mondta 1 éve, most meg két ciklusban sem volt domináns tüsző. A stimu következtében a fagyibabás transzfernél volt, de utána semmi.
Hát ez van! Majd meglátjuk, remélem a Puregon majd segít!
Persze megyek én is tovább, csak szomorúvá tette a mai napomat a rossz hír! Meg biztos az időjárás is! hihihiKépKépKép

manda
 
 


Kedves Dedina és Manda és a többiek!
Nagyon jól vagyok, aminek örülök nagyon, bízom a további sikerekben.
A dokihoz csak akkor megyek, ha megjött a vérzésem, ami még sehol, de valamikor mostanában talán lesz valami.(állítólag műtét után 6 hét).
Addig pihi. :-)
esperanza
 
 


EsperanzaKép
Drukkolok neked, hogy megjöjjön és örülök, hogy jól vagy!
A másik topicban az egyik csajnak sajna még 7 hétre sem jött meg, kapott valami gyógyit, amitől kb. 3 hét múlva fog.
Pihizz tovább!
Szia!

manda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: