Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsó
Köszi a diétás tippeket, lementegetem…
Hétfőtől mérem magam, ma nem stresszelek feleslegesen…
Kíváncsi vagyok, a Norbis kaják mennyire dobják meg a vércukromat, azt szoktam ebédre rendelni munkába, a kórházban a diétás nővér szerint a kenyere jobban felnyomja, mint a fehérkenyér…

kpn
Jó, hogy előkerültél!!!
Ha lesz egy kis időd, és publikus, engem érdekelne a szülős sztorid…
Priviben felfeded magad? Kíváncsi vagyok a képekre…
Milos gyönyörű!!!

Én felteszem akkor az első nem talis képeket, tegnap kaptam reklamációt a madár miatt…
Az első kép egy hete készült, a másik kettő ma.
Meg eldicsekednék az új szerzeményeimmel, H&M-ben olyan akció volt, hogy ha két akciós terméket veszek, az olcsóbb ingyen van, így lőttem 2000-ért egy kisinget, mellényt és nacit, olyan kis pasis :)

Kép Múlt héten Kép Ma Kép Kép

Kép Kép
estrella22
 
 


Hű, az első laptető megy mindenkinek, aki pozitív tesztre vár!!!!!

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: nagyon édes a kismadár!!! :)
Épp beszéltük Vnbenivel este,hogy reméljük jól van a kismadár,az ő sorsát is a szívünkön viseljük :)

A pasis cuccok is csoda édesek!!! :D :D :D Nagyon menő lesz benne a pirinyó! ;)
Vendég
 

 
 

estrella: Kenyérnek én bakonyi barnát ettem. Én Norbinál csak uzsonnára vettem sütit, de csak 3-4 darab fért talán bele. Akkor nem mértem ugyan cukrot, de egy táblázatuk volt, hogy melyikben mennyi van. A ruci és a madárka is gyönyörű.

kpn: Gondolom, hogy nem volt egyszerű menet, dupla annyit voltál majdnem a szülőszobán, mint én. A végeredmény meg persze egy kis csoda.



vicky79
 
 


Próbálok mindenkit megtalálni a facebook-on, tegnap regisztráltam. Még nem ismerem igazán ki magam rajta.



vicky79
 
 


Szép a fius szerkó!

A madár csodajól fejlödik jó kezést kap!!

Akinek kell a kép link küldjön 1 pü-t.
sziasztok

evolet
Szolnok
 
 


Estrella, édes ez a kis madárka.
Először azt hittem magadnak vettél rucit, de a kép alapján látom, ez nem a te méreted :-)) Nagyon vagányak!
Estrella, pont Zsu mondta a talin, hogy norbi cuccai sem túl jók, ráadásul tele van mindenféle mű dologgal. Nálunk a közelben van egy péksége, szoktam néha venni, mert ez az egy olyan édesség amit hipp hopp be lehet kapni. Nekem meggyőzőnek tűnt, de akkor lehet mégsem az? A csökkentett szénhidráttartalmú lisztet mondjuk soha nem fogom felfogni...Múltkor vettem Sparban vmi diétás nápolyit, olyan bűn rossz volt, hogy muszáj volt kidobnom a kukába. A dietetikus ezekre a diétás készítményekre is azt mondta hogy hiába a cukrot helyettesítik vmi szintetikus édesítőszerrel, a fehér liszt ugyanúgy bennük van.:(
A diétás lekvár jó ötlet. dm-ben még nem vettem ilyet, majd megnézem.
A kajálásról jut eszembe, ha valaki szeretne a stadionhoz közel lévő bionagykerben nagyker áron vásárolni, írjon nekem pü-t. Itt lehet kapni a femibionunkat is (amelyik 12. hétig szól) ócsóbban.
ann74
 
 


Estrella,
de édes a kis szárnyas, klasszisokkal jobban néz ki.
rucik csudiszépek.

M 39,7 úgyhogy mivel priznic, hűtőfürdő esélytelen, nem segített, lépünk Heimbe

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: húúú,akkor tényleg jól érezte tegnap Kubuapu...
Én a saját arcomat is melegnek éreztem estére,de mikor M arcát az enyémhez érintette,az még durvább volt :shock:

Remélem semmi komoly!!!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Jobbulást kis Hurrikánnak!!!
Vendég
 


Béku
Igen, Vnbeni reklamált a képekért…
Ma már próbáltuk picit repülni tanítani, az ösztönei működnek, de még kell neki idő…

Holnap már lesz nekünk is 4D-s képünk, Maja nagyon édes a mostanin…

Vicky
Én is szoktam Bakonyi kenyeret venni, de ez most egész jó, amit sütöttem.
Sajtinak mondtam tegnap, a kórházban kaptam a tippet, van a DM-ben kovász és a hátoldalán recept, ha érdekel valakit, bemásolom…

Ann
Holnap letesztelem Norbi kajáit, majd referálok! Ha felviszi a cukromat nagyon, akkor lemondom a többi napra a rendelést.
Mondjuk nagyon örültem neki, hogy van egy csomó 50 gr CH-s kajájuk…
Én sem tudom, miből lehet a lisztje…
Én most vettem cukorstop kekszet, hát elég szar…

kubu
Ó, akkor jól láttad, hogy Marcinak nagyon csillogott a szeme, jobbulást a kis hurrikánnak!!! Remélem semmi komoly…

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: jujj de jó,várom a fotóidat!!! :D

azt a cukorstopos valamit én is próbáltam,ami úgy néz ki,mint a sima háztartási keksz...
Sajnos ízre a közelében sincs,pedig reméltem,hogy azért hasonlít annyira...
Egy ideig eszegettem,aztán a kukában kötött ki,senkinek nem kellett... :shock: :? :? :?

Kíváncsi vagyok,milyen a Norbis kaja,én nem kóstoltam még, mondjuk nem is terveztem,de ha azt mondjátok,hogy jó,akkor kipróbálom ;)

Remélem madárka vissza tud majd térni a "régi" életébe,megtanul repülni,és beilleszkedik majd :)
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Na,előkerültem én is!!!
Csajok!!! A tegnapi nap nagyon szupi volt,mindenkinek ezer köszönet érte!!!!Sajnos hamarabb elkellett jöjjek,pedig úúúúúúúgy maradtam volna!!!Hamar elszaladt az idő!!!
Pocakok és gyerekek nagyon szépikék,most jól levettem a mintát és majd az őszi talin Én is előrukkolok egy hasonló pocakkal,olyan helyes formással ami a mostani kismamiknak van!!!!

Békú, Evolet:
A képek nekem is jöhetnek!!!!!!

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


na itten,

tűzoltó utcai ügyeleten nagyon alaposan megnézték majd asap Heimbe átküldtek, ott újabb vizsgálat, rtg és a végén kiderült hogy nem tüdőgyuszi hanem bronchitis, kaptunk antibiot meg lázcsillapítót és most gyűrjük egymást meg a lázat jó pár napig és ügyesek leszünk és pikk-pakk meggyógyulunk.
na megyek fiam kólát inna :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!
Ma reggelre megmakkant a gépünk + leszakadt az én ruhásszekrényemben egy bazi nagy polc, tele 2 sorban felsőimmel... (azt meséltem már, hogy mennyire van köszönet abban mikor Rajónak barkácsolni kell???? :shock: :lol: ....na sejthetitek...) Lényeg hogy ruhák (sok) ki... szekrény szerel... égiek mindenféle ősifoglalkozással összefüggésben emlegetve... + számítógép reggel óta történő gyógyítása... :arrow: trükkök százai (by Fletó) :arrow: eredmény nulla :arrow: vinyó csere.. (hála ég volt itthon egy régi)... ja és én fekvősben szinte végig, mert aszittem "beindultunk"....de magnerottal úgy néz ki mostanra rendbevan a helyzet.... :shock: :shock: :shock:

B-éknál ilyen egy nyugisnak tervezett vasárnap.... :shock: :shock: :shock:

Tegnap amúgy úgy belém ülettétek a parát, hogy ez már nem lesz 5 hét, hogy bár Zolinál vizsgálatos jelenésem majd csak húsvét után lenne, de kedden a ctg után kisírom, hogy hozzuk 1 héttel előre, mert sokat fájok is :arrow: nyugtasson meg :arrow: vagy tudjam, hogy Csucsukám jóslata, hogy jövő szombatra többen leszek bejöhet-e??? :shock: :shock:

Naszóval Ann Kedves, látom diéta-holtpont.... Ismerjük a dörgést.. :shock: :lol: tippek: durumtészta+lekvár...+ darált dió rá... hmmmmm fini.. nassos kaja... aztán a már többször emlegetett IR kompatibilis túrós palacsinta... aztán jönnek a melegebb napok :arrow: natúr joghurtba gyümölcsök aprítva :arrow: mélyhűteni.... isteni hűsítő "fagyi"... és ha még felpuccosítod, hogy kehelybe, meg még rá 1-2 extra gyümidarab, akkor a lelki petting esztétikai része is megvan!!! :wink: :wink:
Amúgy én úgy voltam vele, hogy 1 héten 1 nap "kurvulást" mindig engedélyeztem magamnak, mert aszkéta módon csak a legelszántabbaknak, vagy ha nincs más választás (inzulinos+babás vagy talán úgy) megy ez szerintem.... :shock:

Estrella: nagyon édi ez a kismadár, és ahhoz képest, ahogy le volt gatyásodva, nagyon szépen helyrehoztátok!!!! :wink:
Kispasi cuccok nagyon menőek!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Remélem nem stresszelted túlságosan Magad a tegnapi mérés miatt... :shock: :shock:

Kubukám: Óh istenkém, szegény kis Marcus, látszott tegnap, hogy nagyon visszafogott volt a kis Drága... :roll: Jobbulást és gyógyulást kívánok Neki!!! :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Kubu: akkor remélem most már rendben lesz!!
Jobbulást Neki! Gyorsan meggyógyul majd! :)
Vendég
 


Húúú Andi,az a furi,hogy ma épp mondtam páromnak,hogy ki tudja,talán Izabella nekiindul....?! :shock: :shock: :shock: :shock:

Picit még azért várhatna a leányzó,de szerintem is előbb fog kikívánkozni ;)
Vendég
 


Béku: hát igen.... :shock: ma rendesen meg is volt a zabszempróba a dolog miatt én így befosva rég voltam az biztos ... remélem még azért 3 hetet legalább sikerül egybe kihúznunk.... :shock: Megnyugtató lenne és addigra talán a kórházi pakkot is össze sikerül szedni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondjuk én már jó ideje mondogatom, hogy előbb fog ez a gyerek érkezni, olyan érzésem van.... :shock: Kedden talán majd többet megtudok... :shock:

Amúgy ma kiválasztottuk a hazahozós rucit... R. pont arra szavazott amire anyám is.. úgyhogy eldöntötték!! :lol: :lol: :lol:

Nórikám: remélem jól vagytok, nem akartalak keresni, zavarni... de minden érdekelne ám!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska: ahogy mondod!! Ősszel Téged és a Többiekét fogjuk csodálni!! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Jujj de izgi!!! :D :D :D

hát az a kórházi pakk sokaknak okoz gondot :lol: :lol: :lol: :lol:
Én nem tudom,mikor fogom majd összekészíteni,de tuti addig halogatom,hogy már kint fog várni a taxi,és akkor dobálom be :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenesetre Izabellának baja nem lehet már,ha előbb érkezne,már csak Neked kell lelkiekben felkészülni az érkezésére ;)
És ez lesz a nehezebbik része... :)
Vendég
 


Béku
Remélem megmutatja magát a kispasi és minden rendben lesz és az a hülye lepény is elvándorolt az útból, nem kell császár…

Most azon rágódom, hogy a cukorstop kekszből lehet-e valami sütit csinálni…
Bár az is fehérliszt, így annyira nem vagyok kint vele a vízből…

Norbis kaja amúgy finom, csak kérdés, mennyire nyomja fel a cukrot.

Madárkai szülei állandóan itt köröznek, remélem megtalálják majd egymást…

Zsuzska
Milyen volt a buli?

Kubu
Basszus, mindig van valami, legalább nem tüdőgyulladás!!!
Nagyon szarul van szegény?

Andi
Na ott is mindig történik valami…
Szóval túl sok ruhád van :)
Remélem javul a keményedés…
Jaj, ne parázz, miért ne lenne még 5 heted???
Iza még nagyon jól elvan bent!

Diéta: ma nagy erővel nekiálltam TK húsvéti kalácsot kikísérletezni, mert szombaton a nagynénémnél isteni házi kalács lesz, vinnem kell valami diéta-kompatibiliset.
Meg talán veszek egy szelet álomsütit is, nehogy elcsábuljak…

Ma nem a diéta miatt stresszelem magam, felhívott anyám testvére, hogy anyunak nem jó az antidepresszánsa és maga alatt van és beszéljem rá másikra, vagy intézetre…
Basszus, 15 éve én húzom ki a sz@rból, és akkor sincs rám senki tekintettel, mikor babát várok??? Miért nem lehet ilyenkor a bátyámat felhívni?
Elhagyott 3 évesen, de én ugorjak az első szóra, meg ha bármi baja van…
Mondjuk nem ő hívott, hanem a „család”, de akkor sem érzem úgy, hogy ezt most nekem kéne megoldanom…
Mindenesetre jól kiborítottak, meg lelkiismeretfurdalásom van…

Kép Kép
estrella22
 
 


Bocs csajok a panaszáradatért :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: NE hagyd, hogy lelkiismeretfurdalást csináljon Neked bárki is.... tök igazad van abban amit írsz!!!!!!!! Nehogy idegeskedj emiatt, mert az idegeskedés szintén jól felnyomhatja ám a cukkerót..azt pedig most nem szeretnénk ,ugye? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ja sok a ruha...tényleg az, bevallom.... be is szólt érte, hogy nem kéne likvidálni innen pár cuccot?.... Na de nehogymár tök jó cuccokat kiselejtítsek... inkább megerősíttettem Vele a szekrénypolcot :lol: :lol: .... De ne tudd meg.... a végén már énekeltem Neki a Mekk-mestert :lol: :lol: :lol:
Ja vízmérték náluk nincs..... úgyogy a telefonján aktivált valami vízmértéket, az volt beállítva a szekrénybe.... hát az a látvány is megért egy misét az biztos :lol: :lol: :lol:

A húsvéti kalács engem is érdekelne!!! Részleteket mondassz majd? :wink:

Kubukám: kitartás Nektek!!! :wink:

Csajok (Ildi, Evolet) nagyon klasszak a képek.. ha van Valakinek még, akkor várnám.... :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Béku: nem a bedobálással van elsősorban a baj.... hanem van ami még nincs beszerezve belőle... :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Vicky: már tegnap is szerettem volna mondani!! Tényleg látványosan fogytál ám!!! :)

Lukácsné: Csajszid nagyon kis fotogén!!! Hihetetlen hogy mit össze vigyorog a kamerába most hogy néztem a képeket..... hát zabálnivaló!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!!!

Jöhetek Én is??? :D :D

Nagyon jóléreztem Magam tegnap!!!!!!!!!!!!Köszi mindenkinek,csak azt sajnálom nem tudtam sokatokkal cseverészni,de hát ugye az idő csak úgy repűlt. :D

Én szépen befészkeltem Magam két Kismami közé,hátha megfertőznek. :D :D

Minden baba csodaszép,nőnek mint a gomba.Kismamik csak úgy ragyognak. :lol: :lol:

Ann Drága!!
Köszi a fuvart,kb Én is úgy gondolkodtam a tali előtt mint TE,de ugye ezt meg is beszéltük telón is.Viszont nagyon örülök,hogy elmentem,erővel hatott Rám az a sok pocak,és szentül tudom,hogy Nekünk is megadatik ez a csoda,nem is kell rá sokat várni. :D :D :D

Andikám!!
Szép kis vasárnap mondhatom... :D :D :D Még jó,hogy nincs több ruhád,most majd ugyis Iza kap majd többet. :D Nagyon jól nézel ki. :D Frontok jönnek-mennek jövőhéten. :D :D

Zsuzsókám!!
De jó volt látni Téged is,pocakod növöget szépen,jajjj nem is mondtam még,Balázs Nálunk is favorit név. :D
Leírnád nekem majd a reszelt túros receptjét???Nem találom. :wink:

Zsuzska-Beni!!
Jó volt Veletek is beszélgetni.
Buli miylen volt Zsuzska??

Esztrella!!
Anyám te milyen csini vagy!!! :D :D :D

Kubu!!
Jobbulást,és kitartás,mi jöhet még. :roll: :roll: :cry: :cry:
csucsu99
Budapest
 
 


Köszi csajok, jól esik hogy észre lehet venni a fogyást. Pedig kilóra nem is olyan sok, azt hiszem októberben volt a mélypont.

kubu: Remélem Marci hamar jobban lesz.

estrella: Képek nekünk is jöhetnek majd.

andi: Barbus a 37. héten született, addig már csak két hét van. De addig azért még maradjon Izácska, utána már nem is számít korababának. Mi hiányzik öég a csomagodból?

Alakul a facebookos közösségem, akit esetleg nem vettem fel, az megtalál elég sok lány ismerősei között.



vicky79
 
 


Csajok képek nekem is jöhetnek priviben!!!

Vicky!!
Barbus annyira szép!!Kis huncut!!!Elaludt hazafelé???? Tényleg jól nézel ki. :D :wink:
csucsu99
Budapest
 
 


Aki még nem kapott linket,de szeretne,szóljon! :)

Vagy Ti is küldjétek tovább egymásnak nyugodtan! :D
Vendég
 


Vicky: ne viccelj már... láttam mikor a nadrágod igazítottad, hogy az bizony valami nagyobb cucc már, mint Te vagy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam is Rajónak, hogy ha a mi gyerkünk csak feleilyen aktív lesz, mint Barbus, akkor idővel tényleg lesz majd egy bombázó felesége, mert úgy lefogyok lehet én is ... :lol: :lol: :lol:

Higiénés dolgok hiányoznak még jópár darab (olyanok mint pl. wc-re papírülőke, fertőtlenítős kendő... és egyebek + mosdószerekből pont kifogyóban vagyunk itthon mindenből, úgyhogy veszek egy komplett szettet azt az bekerül a pakkba)
+ nincs itthon még az a kurva mellszívó se (a drágalátos anyósék elutaztak 1 hétre wellnessezni - mert ugye az feltétlen kell, unoka születés előtt 1 hónappal.... de az eszébe nem jut, hogy megkérdezze kell-e segítség esetleg bármiben így a végén, és mikor célzunk rá, hogy pedig kellene, akkor megkérdezi minek kell nekünk nagytakarítani?? Na nocomment...! Lettem kurvaideges!) Lényeg, hogy hozzánk csak húsvétkor jönnek el, akkor is majd csak vendégségbe és akkor hozzák el (mert após ment el megvenni, hozzájuk volt közel).. na annak van valami mikrós sterilizálója, úgyhogy ebből fakadóan még nincs semmi, amit kéne kisterilizálva se... :shock:
Patikárius dolgok sincsenek meg, semmi... (oké az megvehető, de én úgy terveztem hogy 100í%-ra meglegyen minden... cseppet maximalizmus, tudom, de ezvagyok..)
És még nem vettünk pelenkát se (csak textilt a büfihez és egyebekhez)
És ezek eléggé idegesítenek most.....


Csucsukám: Naon köszi a bíztatást... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnap akkor mész 3. napira, hogy döntöttél???

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Csucsu, nagyon szívesen, jó volt hogy jöttetek velem :)) Én sem bántam meg :-))
Remélem ir-es vv-d eredménye meglesz már jövőhéten. Mi a fenéből van ez a reagens, hogy soha nincsen?? Komolyan mondom szerintem én voltam az egyetlen akinek másnapra meglett az eredménye.

Andi, nyugi, ami esetleg hiányzik, azt Rajó majd összekapja amíg bent leszel kh-ban. Emiatt ne idegesítsd magad. Az a tejfejő bigyó is csak később kell, nem? Már amennyire én értek hozzá. Amúgy most jut eszembe, hogy húgomnak ilyen soha nem volt, és majd 2 évig szoptatta mindkét gyerkőcöt. Úgyhogy tényleg ne idegesítsd magad emiatt.
Szekrényes történet nagyon tetszett :-))

Tényleg Zsuzska, milyen volt a buli??

Estrella, nem vagy semmi. Én még sima kalácsot sem sütöttem, nemhogy ilyen extrát. Amúgy lehet kapni, (Kubu, a megállóban a kisboltban is van!!!) tönköly kalácsot, reégebben vettem néhányszor, és szerintem rettenetesen finom. Mióta Ir-es vagyok, nem vettem, mert egy dolog hogy tönköly, de gondolom, hogy cukorral készült.
Estrella és végül miben maradtatok anyukád testvérével? Amúgy még jó hogy nem a szülőágyon keres meg téged ilyen kéréssel.

Kubu, szegény M...:(( Remélem hamar meggyógyul. Olyan szörnyű, hogy már ilyen pici korban nyomatják az antibiotikumot.:-((

Köszönöm a diétás ötleteket. Estrella a sajtot már én is próbáltam, de az a baj, hogy édesre vágyom.
Andi, a diós, lekváros durumtészta klassz ötlet, bár ebből elég kis mennyiséget szabad, mert mind teli van ch-val, de jobb, mint egy műédesség.
Amúgy rájöttem, hogy azért ennék állandóan, mert kicsit unalmasan étkezem. Reggel este mindig tk. kenyér, vajjal, vmi szalámi vagy hasonló meg sajt+ződségek. Na ma este beújítottam 2 tojással, ráraktam a kenyérre, annyira finom.
Ja, amúgy pont most olvastam, mennyire fontos a durum tésztát al dentére főzni, mert különben ugyanolyan gyorsan emeli a cukrot mint a sima tészta.
Gyümit mélyhűte aztán joghurtba tenni is de klassz ötlet. Lassan jön a ribizli, málna..de asszem epret is kéne tenni a mélyhűtőbe, rosszabb időkre.Majd lemérem kis adagokra, összevagdalom, és majd ha pocakosan megkívánom akkor csak ki kell ránatni a hűtőből!! De jó is lesz :-))
ann74
 
 


csajok,
a fényképeket nekem is küldjétek lécci, köszi.

Kubu,
Marcinak gyors gyógyulást, nektek kitartást, remélem Lizi nem kapja el.

Vicky,
tényleg látványosan fogytál. eddig nem tudtam rájönni miben változtál de most hogy írták a csajok, leesett...

Andi,
ha bármi kell és Rajó nem boldogul a csajos dolgokkal :wink: szólj nyugodtan, szívesen beviszek bármit.

Csucsu,
drukk holnapra, remélem jó hírekkel jössz!

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Kedves Lányok!

Nem hiszek a szememnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olvasnám a régi megszokott fórumot, és most hová legyek, hová lettetek???????????????????????????????????????????????????

Most mi van?????????????????????????????????????????????????

Tudom, hogy én se nem jártam, se nem járok BMC-be. Éveken át szorítottam nektek, és teszem, tenném most is - akkor most irjak, ne irjak, hová irjak, mit csináljak??????????????????????????????

Ami az elmult 1-2 hétben lett, azt én nagyon sajnálom. Azt tudom, hogy van aki már elhagyta ezt vagy a másik fórumot. Kérek mindenkit ne tegye.

Amugy várom a kiokosítát hogy akkor most mi is van!

üdv kispatak
Vendég
 


Látod Ann....mindjárt nem olyan szar a helyzet!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Vannak megoldások... amúgy én is úgy úúúúúúúúnommmááááááááár, hogy figyelni kell és nem az, hogy korlátlanul, amit épp megkíván az ember bármikor..... persze nem teher, sokkal többet is megtenne szeirntem bárki is a helyemben....de azért leadtam szülés utánra már a trüffeltortára a rendelést Rajónak!!!!!!! :) Betegre zabálom belőle magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Durumtésztáról amit írsz, igen-igen... nem írta senki... de természetesen úgy elkészítve kell fogyasztani... :wink:
Nálunk az ilyen beszerzős balhé az csak úgy jó, ha én csinálom... akkor lennék nyugodt... Ja kimaradt még a csecsemőmérleg, hát az az egy nincs a nagyobb beszereznivalók közül már csak...de ha a szülésig nem szerzünk 1-et, ill. ha nagyon előbb jönne a gyerek, akkor pont ma mondtam Rajónak, hogy béreljen 1-et itt a patikában 1 hónapra, és akkor van annyi haladékunk venni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Kispatak: átjöttünk ide mert a társaság nagyrészre úgy látja, hogy többek vagyunk egymásnak, mint egy meddőségis fórum tagjai.. sokkal fontosabb, hogy mióta támogatjuk egymást, mint egy fórum címe..... és itt talán senki nem fog azért beszólni és vitát szítani, hogy miről beszélhetünk és miről nem.... és nem fogják talán a szemünkre vetni, hogy bárkinek is teher lenne olvasni a sztorizgatásunkat ... Nyugalmat és olyan hangulatot szeretnék, mint a héten történt események előtt volt..... :wink: kb. nagyjából kb. ennyi.... :wink: Szóval minden megy tovább mint eddig...... csak itt...

Aki ezzel egyetért az itt folytatja, aki nem az marad ott.. aki meg úgy gondolja mindkét helyre írna, az úgy tesz.... Béke.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


csucsu: Nem aludt el Barbus, de itthon elég hamar kidőlt fürdés után. Még a héven rosszalkodott egy sort, állandóan le akart menni.

andi: hát ez még egy régebbi gatyám, de már azt a farmeromat is kifogytam, amit jóval szülés után vettünk. Csak abban homokozni járok. :D Örülök a fogyásnak, van még miből. Baba fitness-en vagyok. Tisztálkodó szerekből én dm-es utazósakat vettem és az egész cuccom befért egy kis dobozba. Van tusfürdő, sampon, fogkrém, dezodor. Úgyis lesz nálad elég sok cucc. Sterilizálni ráérsz ha haza mentetek, alap esetben szopizik a gyerek. Mikrós volt nekem is, most Miezáéknál van. Jó cucc és gyors, csak nem minden mikróba fér bele. (Nem akarlak paráztatni.) Pelust megveszed a tisztálkodó szerekkel egyszerre, a gyógyszertáros dolgokkal én várnék a kórházig, mert mi pl. a mávban kaptunk mindent. És a hintőpor meg az alkohol a csonkra már nem is sokáig kellett. Egy csomó megmarad. Ja, ha a kórházban szeretnéd a fülbevalóját Izának, akkor tegyétek már hamarabb alkoholba, mert min. azt hiszem 24 órát állnia kell benne, mielőtt bele teszik a fülébe. De egyébként én is olyan voltam, mint te. Minden legyen meg. Én azt mondom, hogy legyen a táska összekészítve, amit a szülőszobára viszel, a többit meg Rajó is össze tudja már szedni. De a lényeg meg egyen. És ne felejtsd el úgy mint én, hogy a szülőszobára pakoljatok vizet és apának is valami kaját, mert nálunk Tomi már majd éhen halt. Meg nálam volt csoki meg szőlőcukor. Volt egy kis törcsim, amit bevizezve az arcomra tudtam tenni, az nagyon jó volt a fájások közben. És persze ne a kedvenc hálóingedben szülj, mert többet nem nagyon tudod felvenni. Vigyél zoknit, ha fázna a lábad. Meg egy olyan papucsot, amiben lehet zuhanyozni, hátha az esne jól vajúdás közben, meg ez kell a gyerekágyra is. Én nem használtam a wc-takarót, mert nálunk minden nap fertőtlenítette a takarító nő kétszer és mi csak hárman voltunk rá. Viszont éjszakai betétet vagy tena ladyt vigyél, az kelleni fog az első napokban. Lehet hogy ezeket már írtam. Bocsi, ha ezek már meg vannak. Ja...mérleget én nem vettem 2 hónapot használtuk a gyógyszertárit. Ha kell, még mindig vehetsz, de ha mégsem, akkor feleslegesen vettetek.

ann: Az én ir-es vv-em is másnapra meg lett.



vicky79
 
 


Hahó!

Képek isteniek nagyon sajnálom, hogy nem voltam ott, most még inkább!! Lemaradtam életem nagy élményéről, de mit tehetek. Egy házasság köttetik az eredetileg tervezett dátumon más nem maradt nem volt máskor alkalom

üdv kispatak
Vendég
 


Vicky: köszi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Azért legyen meg minden ami lehet... úgy a jó... :wink:

Fülbevalót is még ki se néztük... :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az is még a meg kéne csinálni kategóriában van... :shock: :shock: :shock: Jó lenne ha találnák az Árkádban.. :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Ahogy látjátok mindkét fórumba irtam.

Ti eldöntöttétek hogy legyen két fórum, mindenki maga tudja.

Azt nem igérem, hogy mindkettőt olvasni fogom, mert ez képtelenség, eddig is az volt már.

Kivánom, hogy mindenkinek minden jó legyen, de hogy 2 fórum jó e vagy sem - majd az idő eldönti. Nekem van egy véleményem, amit nem írok le, megtartva magamnak. Azért majd néha még benéz

Kubu gyerekeknek gyógyulást, Mieza tündériek vagytok!

Mindenki legyen jó és vigyázzon szeme fényére, ill. kivánom minél előbb legyen - főleg hogy nekem jó távol van és csak vágyakozom és reménykedek

üdv kispatak
Vendég
 


Vicky, azt elfelejtettem írni, hogy ez a fizetős helyen volt, ahova már többen elmentünk, mert elég jó áron csinálják az inzulinos vv-t. A honlapukon úgy hirdetik, hogy 24 órán beül megvan az eredmény. Nos ez reagens hiányában a legtöbb lánynál olyan 1 hétig tartott minimum, nálam szerencsére 1 nap volt.
ann74
 
 


Sziasztok!

Nem akarnék elszakadni a babanettől, de megmondom őszintén nem lesz időm sem módom 2 fórumot olvasgatni nincs rá időm.

Hogy én mit veszítek ezzel csak én tudom, hogy ti mit azt pedig nagyon sajnálom.

Kinek hová irjak??? Tanácstalan vagyok és maradok, de nem én vagyok itt a fontos, pedig ti nekem nagyon!

üdv kispatak
Vendég
 


ann: Hát ez tényleg szomorú. Én a MM-ben csináltattam annó és nekem 24 órán belül meg lett.



vicky79
 
 


kubu
remélem már jobban vagytok, mi már eljöttünk mire már látta a kubupapa hogy vmi nincs rendben ezek szerint, de én is mondtam a kocsiba a férjemnek hogy Marci az öledben ült a játszósarokban??? mondom akkor ez beteg ez a gyerek mert ő a hurrikán Marci.... és tessék ma olvasom hogy milyen gáz napotok van....
Marcus gyógyulj meg minél előbb...

andi
én nem javasolom hogy mérleget vegyél kb2-3 hónapos koráig tudod méri vele rendesen a súlyát utána már nem engedik minden kaja előtt, után mert csapkodják a talpukat, sarkukat, és nem mutat valós eredményt, nekem az uncsitesómé volt itt, de már 3hónapos volt HAnna mikor volt olyan hogy lemértem majd visszatettem fél perc múlva hogy még nem evett és már több volt 10-20 g-al akkor mondtam h jó akkor ennyi volt hetente 1x megmértem aztán annyi volt azt hagyta, karácsonyra meg már vissza is küldtem neki mert úgy sem tudtam használni.
ez én véleményem ha akarod megfogadod, Filippel én is béreltem 2hónapra és elég volt.

megnézem én is a képeket aztán megyek aludni mert kómás vagyok.

holnap igérem irok majd mindenkinek.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


sziasztok,

http://www.babakassza.hu/
ha regisztráltok, kedvezményeket kaptok, most pl az állatkertbe lehet féláron menni.

csajok,
akik nem voltak a fórumtalin, ide fognak találni? ment a "költözésről" valami körmail féle?

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Andi
Tudom, hogy nem kéne, hogy lelkiismeretfurdalásom legyen, de mégiscsak az anyám...
Legalább ma is hajnali 3-ig aludtam csak.
Csoportosítsd át a ruhákat :)
Telefonos vízmérték??? Ez jó :)

Ezt a kalácsot csináltam meg:
http://www.nosalty.hu/foszlos_kalacs_4. ... cept_24954
Elvileg foszlós kalács...
Mazsolát persze nem tettem bele, meg vaníliás cukrot sem, bár nem tudom, egy csomag árthat-e.
És nem mertem csak TK lisztből csinálni, de a többiben követtem a receptet.
Illetve lusta voltam, kenyérsütőben dagasztottam és abban is sütöttem meg, mert szépen megkelt és nem akartam kockáztatni, hogy ne legyen levegős, ha kiveszem.
Hát azért húsvéti kalácsot ne várjatok tőle, én érzem rajta az édesítőt, de amúgy könnyű és levegős, nem féltégla, szóval egész jó. Csak hát nem az az igazi házi, édes, húsvéti kalács :(

Csucsu
Remélem jól megfertőztünk :)
Köszönöm a dícséretet :)

Ann
Bolti tönköly kalácsot még nem láttam, de lehet még a héten megnézem...
A sajátra nem mondom, hogy „rettenetesen finom”, de elmegy. Férj megdícsérte, de hát tényleg köze sincs ahhoz, amit húsvétkor megszoktam :(
Ha édesre vágysz, én is palacsintát szoktam összedobni, ez azt hiszem 80 gr CH szokott lenni:

Fél dl tej, egy egész tojás, bele egy kanál édesítőszer
50 gr fehérliszt
60 gr TK liszt
Kis olaj
Szódavíz, amennyit felvesz

És hozzá jóóó sok túró. Vagy csak simán este kikeverek egy kis túrót nyírfacukorral, esetleg bele pár szem málna.

Múltkor csináltam tejbegrízt Á.-nak, és igazából alig kell bele gríz, néha-néha édesítővel szerintetek az elmegy? Bár nyilván felnyomja az is a vércukrot, mint a fehérliszt.
Azt nem tudtam, hogy a durumtésztát is al dente kell főzni, köszi!

Azt mondtam anyu testvérének, hogy majd felhívom anyut, bár a lelkemre kötötte, hogy ne azonnal, mert akkor tudja, hogy ő szólt... Szóval nem anyu akar ezzel terhelni, ő szerintem próbál most rám figyelni, csak a család ilyen figyelmes.
Aztán otthon férjjel megbeszéltem, és nem engedte, hogy felhívjam, látta így is mennyire felzaklat és ilyenkor a telefonok után is ki szoktam borulni.

Vicky
Tök jó, hogy így beindult a fogyás, tartod is a diétát, vagy csak rohangálsz Barbus után?
Jó, hogy írod ezeket a szülőszobás cuccokat, te cukrosként is szőlőcukrot meg csokit vittél? Vagy akkor már mindegy? Mert mindenhol azt írják...



Lányok, jöhetek még nyavajogni???
A reggeli cukrom 8,0 lett, pedig otthon sütött TK kenyeret ettem, 2/3-a TK liszt, szóval nem valami kétes eredetű bolti...
Kezdjek aggódni?
Ma megcsinálom a 6 szúrást, szóval estére már jobban látom, de ez egyelőre nem túl bíztató.
Mi van, ha túl későn kaptam észbe és ártottam a picinek?
Mert ugye terhelésesen 26. héten voltam, akkor nem küldtek a 7,7-tel rögtön dietetikushoz, hanem a doki döntse el, ma kezdtem a 30. hetet, szóval egy hónapot elcsesztem, bár persze diétáztam rendesen (pár kilengést leszámítva)...
Azt mondták, ha szarok az értékek, első körben változtatnak a diétán, de hogy??? Így is kevesebbet eszem, mint a kórházi protokoll (180 gr).
Megint jól letörtem :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Hú Estrella, a 8-as tényleg elég magas...de ne izgul, mindenre van megoldás!!! ... Első körben várjuk meg jópár mérés eredményét.... hisz lehet, hogy most az idegesség van igazából a háttérben.
Bízom benne, hogy Neked is elegendő lesz a diéta... ha pedig nem úgy alakulna, akkor nézd meg Zsuzsókáméknál sincs semmi baj a picivel, Barbusra is csak Rá kell nézni, ott is minden rendben volt/van!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Estrella, mikor méred a cukrot? Nem azután kell mérni az 1 órát, miután az utsó falatot lenyelted? Nem lehet hogy túl korán szúrsz? Lehet hogy akár 20 perc is számít, ki tudja... Nekem mikor a terheléses volt, azt mondta dokim, onnantól kezdve számoljam az 1 órát amikor megettem a kaját. Neked mit mondtak?

Én vettem bioboltban tk. grízt, és azzal szokta, csinálni tejbegrízt, ki tudja, remélem 1 fokkal jobb. És ehhez diétás levárt, vagy nyírfakéregcukrot fajéjjal. A tejbegrízbe cukrot nem szoktam tenni. Amit ráteszek az eléggé édesíti.
A palit majd megcsináltom, bár ennek gyártásában, még az eccceű simában is béna vagyok.
ann74
 
 


Andi!

Boldog Nameday neked! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Béku!
A linket elküldenéd Nekem is.

Evolet!
Köszi a linket, megtudtam nézni, nagyon jó képek készültek!

Puszi

gyoreneildi
 
 


Estrella: én még a CBA-ban vettem mindig előre csomagolt "tönkölylisztből készült kalács"-ot :)

Isteni finom omlós!!! :)
Nem olcsó,de IR nélkül is rákaptam,és nekem az volt a reggeli,de volt hogy ebédre ettem :D
Szóval szerintem nagyon jó!!! Utánozni nem tudnám szerintem... :roll:

Elég pici méretű kalács,és nálunk a friss pékáruknál volt kirakva, egyedül én vettem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem tudom,mikor kell mérni a cukrot,de a terhelésesnél nekem is úgy kell majd,hogy ahogy lecsúszott az utolsó falat,rá 60 percre nézik meg az eredményt.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy láthattalak titeket, jó a nevekhez arcot társítani. Gyönyörűek a babák!

Estrella, nagyon édes a kismadár, remélem minden rendben lesz most már vele. Anyukád…nagyon sajnálom. Ez nagyon gáz helyzet. Csak próbálj meg ne nagyon idegeskedni, mert szerintem is köze van a magasabb értékhez.

Vicky, hát Barbus is nyugodtan beállhat a hurrikán csapatba Nem csodálom, hogy fogytál, nem nagyon ült a picikéd. Gyönyörű szemei vannak, gondolom apukája már készül, hogyan fogja az udvarlókat hessegetni…

Ann, én is nagyon köszönöm a fuvart. Örülök a jó lelkiállapotodnak, csak pozitívan!

Andikám, éljen a nyugodt hétvége, pocis kismaminak az kell Nyugi, marad még egy picit a lánykád szerintem! Én vettem mérleget a bergonban, igaz, nem digitális, de szívesen kölcsön adom, nekem majd csak szeptember körül fog kelleni remélem. Boldog nevednapját!!!

Kubu, Marcinak gyógypuszik!

Csucsukám, én megfertőzetelek az tuti, meg akit csak értem!

Kép
carla1227
 
 


Sziasztok!!!!

Andi:
A szekrény polc szerelést megnéztem volna!!!! :lol: :lol: Gondolom az éneklésedet értékelte nagyon!!! :lol: :lol: Még mond azt,hogy nem kreativ R. ,a mobiltelefonos vízmérték szerintem sokunknak eszébe sem jutna!!!! :roll: R. egy hős!!! :lol:

Estrella:
Azt a cukor mizériát nagyon sajnálom!!! Te mindig olyan szépen tartod a diétát és még is így szívat ez a fránya cukor.

Kubu:
Szegény Marci hurikánunk akkor ezért volt ilyen csendbe!!! A kis drágának jobbulást!!!!

Vicky:
Azt én is megerősítem,hogy fogytál,amin nem is csodálkozom,egy ilyen örök mozgó Barbus mellett nem is csodálkozom.

Kérdeztétek,hogy milyen volt a szombat esti buli!!!! Semmi extra nem volt dumáltunk rengeteget, a pasik meg a dumálás mellett piáltak,de nem vitték túlzásba!!!! De nagyon szuperül éreztük magunkat,amit az is bizonyít,hogy ½ 3-ra értünk haza!!!! Persze mint mindig itt sem lehet elkerülni a babatémát és a barátnőméknek (Ők is ezzel küzdenek,csak Ők a Sote-ra járnak) elmondtuk,hogy nálunk mi a helyzet és már hól tartunk. Nagy volt a ledöbbenés,de rádumáltuk,hogy Ők is jöjjenek át a Sote-ról a BMC-be,mert itt még történik is valami. Már két événél is több,hogy oda járnak,de még 2 terminálton kívül semmi nem történt,pedig már a barátnőm 36 éves és mind tudjuk nagyon szalad az idő ahhoz,hogy semmi előre lépés nem történik.

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


Andi,Kisborsó:
Nagyon-nagyon boldog névnapot mindkettőtöknek!!!!

Üdv.
Zsuzska!!!

Kép

Kép
zsuzska2007
 
 


ja és a linket nekem is átküldenétek? Köszi

Kép
carla1227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: