Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Baba sok boldog szülinapot kívánok!!!!!!

Bibus én ismerem Nemes dokit, mert oda kell járnom hozzá három hetente. Az osztály hemofilia, nem hematológia, ezt nekem is rosszul mondták. Ki küld oda? Viszont készülj fel, hogy egész napos program lesz. Katasztrófa, ahogy működnek ott a dolgok. Telefonon időpontot kell hozzá kérni. Közvetlen telefonszám: 465-1976 vagy 465-1800/71815 mellék. A doki neve dr. Nemes László. Rendelési idő: H-K-Sz-P: 7:30-13:30 Cs:10-16. Voltam csütörtökön is, és akkor azt mondták, hogy már akkor is ottvan reggel 7:30-tól. Mindig van vérvétel, szóval éhgyomorra kell benni. Bár a kismamák ehetnek és ihatnak előtte. Volt, hogy oda mentem, és délután háromkor vették le a vért. Már nagyon rosszul voltam, és a férem, amikor meg akarta kérdezni, hogy meddig kell várni még a vérvételre, akkor elkezdtek vele veszekedni. Pedig aztán nem beszélt velük csúnyán. Rengetegen szoktak lenni, egy napos program.Ha a doki adott időpontot, akkor majd először lent kell a földszinten bejelentkezni, ott adnak sorszámot. Majd fent a másodikon is lesz egy ajtó, amelyik folyton nyitva van, ott is be kell jelentkezni. Első alkalommal a kartonodat készítik ott el, és az kerül be a dokihoz. Csak ezután fog aktiválódni a sorszámod. Ne felejtsd el, hogy bent is bejelentkez. Kicsi papír van erre vonatkozólag kirakva, és sokan is lesznek, ezért egyáltalán nem feltünő. Mi amikor elöször voltunk, nem vettük észre, és feleslegesen ültünk 2 órát ott, mire kiderült, hogy be kell jelentkezni ott. A földszinten ezt nem mondták. Azonnal felírt a doki nekem injekciót, minden nap szuriznom kell. Vidd majd el a papírt, hogy miért irányítottak oda. Remélem mindent leírtam, de ha bármi kérdésed van, nyugodtan szóljál, szívesen segítek.

Puszi mindenkinek:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok!

Baba, ezt a mai jeles napra küldöm Neked:
Kép

Ilyen boldogságos ajándékot kapni?! Irigyellek! :cry: :lol:


Andy, köszi a biztató szavakat! Ígérem, ügyi leszek, én mindent megteszek. Tegnap kiderítettem, hogy a fraxiparine-t is szúrnom kell.

Bibus, sok sikert a Nemes dokinál!

Detko, mi volt ma az uhu-n? Gondolom már szép nagyok a tüszőid!

Hugi, örülök, hogy nem adjátok fel! Sajnálom, ami ismét megtörtént Veletek! Kívánom, hogy Fülöp dokinál az új kivizsgálás boldog kismamiságot eredményezzen, hajrá éveleje! Köszi, a szurkolást!

Móni, Nektek is drukkolok ezerrel

Noki, ha szültök, várjuk majd Apától a híreket Rólad és Rékáról! Köszi a privit! Ezt a két képet írtad a múltkor:Kép vagy Kép, melyiket szeretnéd a táblázatba, ha Babylove meglátja a világot?

Zozo, Neked is sok sikert kívánok!

Zsiby, majd jövök az új árakról szóló infókkal. Az inszem-ről már tudom, hogy 50 ezer lesz, nem 60, mint a Ciris-ben.

Tudja valaki, hogy az inszem előtti 10. napi uh-ért külön kell fizetni, vagy az már beletartozik a teljes procedúrába?

Szép napot Mindenkinek!

Zsiby, beírtam az új időpontokat:
Kép

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!

Igen,benne van a 10.napi UH,utána vv és az 1. UH is.
Mikor lesz a 10.napi UH-d??
Annyira izgi :D :D

Pusszancs!
bandy27
 
 

 
 

Na hazaértem!

A tüszőcskéknek még nőniük kell, mert csak a jobb oldaliak nőttek. Hétfőn lesz csak a punkció, pénteken megyek újra uh-ra.

Baba! Boldog szülinapot!

Tinkyb! Te is hamarosan sorra kerülsz, izgulsz már??

Mindenkit puszilok
detko79
 
 


Hugi!


Dr. Fülöp Vilmos 06-30-558-4490
Magán rendelő: 1139 Gömb u 27

Ha mész hozzá fontos, hogy minden eddigi papírodat úgy rakd össze, hogy a terhesség és a hormonkezelések után legalább 2 hónappal lévőek jók csak, csak azok érdeklik, mert a hormonok és a terhesség még 2 cikluson át fals eredményeket adnak, még a cukor terhelés sem jó ha ezen belül volt.

Móni
móni101
 
 


Hugi!

Még egy info, juli 21-től aug. 21 -ig szabin van a mobilján ebben az időben csak 12-15 óra között lehet elérni.

Puszi! Kíváncsi vagyok majd a véleményedre.

Móni
móni101
 
 


Tinkyb ma elmentünk abba a bababoltba, ahol azt a plédet kinézted. Marha jó az a bolt, az árak meg az egekben vannak. Megvettük a falimatricákat a gyerekszobához. Tiszta farmos lesz az egész. :D Köszi mégegyszer a linket, megoldottad a gyerekszoba kérdést. :D :D :D Nagyon drukkolok az inszemedhez!!!!!!!! Mindjárt itt van.

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Uh, most vettem észre, hogy laptetős lettem. Ne haragudjatok, szívesen átengedtem volna vki másnak...... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
zsiby
 
 


Zsiby!

Köszi az infókat! Igazság szerint már hétfőn átestünk a "vizsgálaton", de nem volt valami szimpatikus. Mi "csak" 3és fél órát vártunk, mert elég korán odaértünk. Nemes dr 1 perc alatt letudott minket + 4perc volt az adminisztráció. Nem is ez volt a dühítő, hanem az, hogy kértem, nem-e lehetne vérzékenységet nézni, mert elég sűrűn tele vagyok kékfolttal, nekiütöm véltelenül valaminek magam és máris látszik. Erre ő közölte, hogy most nem, mert az OEP azt nem engedélyezi, most csak trombózishajlamot néznek, egyszerre a kettő meg nem megy. Belenyugodtam, viszont nem sokáig tartott a nyugalom, mert amikor közölte, hogy a legkorábbi időpontban, azaz szept. 3.-án menjünk vissza és majd utána megnézi a vérzékenységet is, akkor aztán kiakadtam. Egyébként Kósa dr küldött minket oda a vetélés miatt.
Lehet, hogy csak a türelmetlenség beszél belőlem, de annyira rossz, hogy állandóan várni kell valamire ..... kicsit szomorú vagyok :-( Főleg, mert Kósa dr 2-3 hónap pihenőt mondott (előtte V doktor meg azt, hogy máris próbálkozhatunk) és hogy a Nemes-féle lelettel menjünk vissza majd hozzá, utána lépünk csak. :-( Én úgy érzem semmi bajunk nincs és a vetélés is más ok miatt volt, az eszem szerint nem is várnék semmi leletre...

Bibus
bibus
 
 


Bibus, nem csodálom, hogy nem volt szimpatikus, nekem sem az. Vhol olvastam egy magánrendelőről, ahol szintén ezekkel foglalkoznak. Megpróbálom előkeresni, hátha ott nagyobb sikerrel jártok, és még hamarabb meglesz a papír. Én is mindig kiakadok a várakozásokon, plána, ha vmi ennyire felesleges. Könnyen mondják, mert ők marhára ráérnek.

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Tinkyb
Apával a cumit választottuk :D
Köszi és pussz!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem nem probléma, hogy csatlakozom hozzátok, ÉN is Vereczkey dr betege voltam, hála neki és a Ciris Intézet dolgozóinak most van egy fél éves ördögfióka címre hajazó kispasim. A történetem hosszú és szomorú, ígérem majd leírom, ha érdekel valakit. A lényeg, hogy gyorsan én is leírtam somody milliárdos úrnak a véleményem a másik fórumra és jól felmérgeltem magam, hogy még van aki védi. furcsa, de ő tudja. vannak itt ismerősök, majd rájuk akadok. idővel biztos fogom tudni, hogy ki kicsoda, de az még idő. addig is bocsi mindenkitől. jól tettétek, hogy kiálltatok a főorvos úr mellett, hisz sokunknak a szívében előkelő helyen van.
mennem kell, mert ordít a főnök, jövök majd közétek. lányok mindenkinek sikeres babázódást és szép kismamaságot kívánok. talán legközelebb több időt ad a főnök. ez vár ám rátok is. szép estét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára etna33 2009.07.10 06:35-kor.
etna33
 
 


Zsiby,

előre is köszönöm a segítségedet:-)!

Bibus
bibus
 
 


Hahó lányok!

Móni! :P
Nagyon köszönöm Neked a segítséget, meg fogom keresni őt, de valószínű,hogy már csak a szabadsága után. Nekem semmilyen vizsgálati eredményem nincs a terhességem óta csak az IR. de azt is csak kb:1,5 hónapja csináltattam. Akkor az sem lesz jó. Ilyenkor mi van? Ő elküld megint mindenféle vizsgálatra? Nem baj, szívesen elmegyek.

Köszi?puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!

Írtam a régi topikunkra, akit érdekel, olvassa el.

Andy, köszi az infót az inszem-ről. 14-én, kedden megyek a 10. napi uhu-ra már az új helyre.

Detko, sikeres tüsző-növesztgetést és punkciót kívánok! Én már egy kicsit talán izgatott vagyok.

Noki, akkor a táblázatba a rózsaszín kis cumit rajzolom be Nektek, ha Réka baba megérkezik!

Zsiby, nagyon örülök, hogy tudtam segíteni a bolttal kapcsolatban, és így még szebb lesz Lilike szobája. Megnéztem a neten a matricát. A mókás farmot választottátok? Nagyon kedves, mókás kis figurák vannak benne. Ha menni fog, tegyél fel képeket a kész szobáról és a 3d-s uhu-ról. A parkettázás jól sikerült?

Etna, üdv. a csapatban. Gratulálok az ördögfióka kispasidhoz! Engem érdekel a történeted, szívesen elolvasom. Gyere közénk gyakran, ha időd engedi.

Szép napot Mindenkinek.

Kép
tinkyb
 
 


Szia Hugi!

Egy halom vizsgálat lesz amit igyekszik tb-n keresztül intézni, de időpontot kéne kérned tőle mert mi ismerősön keresztül jutottunk be hozzá ilyen gyorsan, egyébként meg kb. 1 hónap az előjegyzés. A mobilján hívhatod, próbáld többször ha nem veszi fel. Egyébként meg szeret beszélni és azt is gyorsan, úgy hogy fülelj nagyon ha beszélsz vele. Egy nagyon jó fej doki.
Azért kéne minél hamarabb kérni az időpontot mert hosszú a kivizsgálás. Alapból a hormonok teljes kiürülése kell és csak az után kezdődik a ciklus vizsgálat 2 hónapon keresztül több vérvétellel és középidőben két naponkénti uh-gal.

Móni
móni101
 
 


Szia Etna
Várunk nagyon!
Amint tudsz gyere és írd le a csajoknak a történeted,mert sok erőt és még több kitartást fog nekik adni!!!!
Sok puszi nektek :D

Kép
noki&potyi
 
 


Nokikám!
Mindjárt 36 hetes vagy :) éjjáéjjáóóóó :)
Nagyon izgatott vagyok már :) Vágjátok a centit?
Minden jót nektek!
Puszi
M.

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok, nagyon köszönöm a szülinapi jókívánságokat is.
Ma voltam a C-ben. Üres volt.
Annyira sajnálom a lányokat, olyan bórzasztó most végigélniük ezt az egész ügyet. Mindenkit megvisel ott, ebből látszik, hogy milyen lelkiismeretesek.
A véreredményem 831, valamennyi, ez nem túl jó, már 1000 felett kellene lennie a BHCG-mnek. Félek kicsit, hogy ez rosszat jelent.
Hétfőn újra kell mennem vv-re.
Jó éjt mindenkinek.

Kép
baba1973
 
 


sziasztok lányok!

csak most engedett a főnök közétek. kezdetnek lenne egy kérdésem, van köztetek olyan, aki punkció előtt áll? az egyik barátnőnmenk még a v doki beállította a hormonokat és most szegény azt sem tudja, hogy mi lesz, ha minden jól megy 17-én lesz a leszívás. valszeg ő is csatlakozni fog hozzánk, ha végre már ott tarthat, hogy visszaültetik neki, de ez a bizonytalanság.

gyorsan átfutottam az írásokat, lehet, hogy még keverni fogom a nekveket, ezért ezer bocs.

baba: én 150-es bhc-vel indítottam és állati nehezen ment fel 1000 fölé, mégis itt van boti. 3. vérvétel után volt talán ezer valamennyi. másnak már a 2. után, szerintem nekünk később tapadt meg a kölök,ezért kevesebb, mint másnak. azért pihizz sokat, szedjél magnéziumot, utro, duf gondolom az megy, meg én szedtem méhpempő kapszulát, nem a méreg drágát, sima drogériásat, ja és vitamint. aztán mondjuk 12 hétig fektetett v, mert én vetélős gyanús voltam az előéletem miatt.

ha már így rátértem olvastam, hogy valaki fülöp vilmoshoz fog menni, nagyon tudom ajánlani őt is, én is habituális vetélős voltam, míg más orvos széttárta a kezét, hogy ennek csak egy ellenszere van, minél többet essek teherbe, (mondjuk őket az nem zavarta, hogy el is vetéltem) de fülöp dr a maga nem túl megnyerő stílusával, de annál nagyobb tapasztalatával egy teljes körü kivizsgálást tartott nálam, aminek következtében kiderült, hogy van egy autoimmun betegségem, hogy testidegen anyagként kezeli az immunrendszerem a babát és kilöki. meg du-s a vércsoportom, az azt jelenti, hogy hol rh+, hol rh- vagyok. anyu rh--os. tehát vércsoporot összeférhetetlenség is lehet. hozzáteszem, hogy 9 évig voltam hivatásos véradó, szegények, akik megkapták a véremet, lehet, hogy azóta már nem örülnek annyira ennek.
szóval az országos vérellátó központban a professzor úr felvett a csapatba, ahol sok hozzám hasonló már anyuka volt és trombocita transplantáció segítségével kialakították az ellenanyagot, ami megvédi a babát, ez minden nőben magától benne van, nálam ezt "gyártani" kellett. persze ezt a kísérletet is megszüntette az oep, azt hiszem én voltam az utolsó. pedig ott is mindenki mindent megtett, hogy mihamarabb anyuka lehessek. szóval az egyik barátom trombocitáit kaptam meg, mert a férjem (norb) más vércsoportú, cserébe annyit kért, hogy ő szeretne keresztapa lenni, hát lesz is. sajnos a norbi családjából nem vállalta senki, pedig az lett volna jó, de 0-s csak a bátyja volt, ő meg.....! hát ez is a történetem egy része.

kezdet annyi, hogy 19 évesen volt az első vetélésem, amire azt mondták, hogy belefér, nem foglalkoztak vele, rá egy évre megint. ez a két terhesség az akkori vőlegényemtől volt, így utólag kicsit fiatal voltam nem fogtam igazán fel. aztán 9 évig semmi teherbe esés, persze közben jöttek mentek a "vőlegény" jelöltek, aztán 29 évesen megismertem a férjemet és mikor elterveztük, hogy szeretnénk babát, rögtön teherbe is estem, 8. hétig tudtam hordani, akkor már kezdett nagyon aggasztani a dolog és utána kezdődött az igazi kálváriám. a kórházban kaphattam valami bacit, több hétig négykézláb tudtam járni, kétoldali petefészek gyulladás lett a vége. hólyaghurut és gyulladás, ezek váltották egymást. jött az ötlet, majd czeizer mindent megold, hát megoldotta, hogy elvigye a lóvét. átpasszolt egy fiatal dokihoz, aki ugye szintén tejelt neki, hogy adjon neki betegeket, rajtam gyakorolta az inszemet, mert czeizer szerint semmi bajunk. hát az minden volt, csak nem inszem. spontán ciklusnál fellőték a spermát, de úgy, hogy úgy görcsöltem, hogy nem tudtam leszállni a vizsgálóról. utána irány haza. semmi! utána én már oda nem mentem. két barátnőm járt v dokihoz a nyírőbe, egyiknél inszemmel elősre gyönyörü szép kislány, másiknál elsőre vegyespáros ikrek. ők mondták, hogy jöjjek át, de én féltem az anyagiaktól. aztán csak átjöttem, akkor volt pont a per v doki ellen, de engem nem érdekelt, az első mondata az volt, hogy ma már csak annak nincs gyereke, aki nem akar, annyira fejlett az orvostudomány és elmondta,hogy hány százalékos az inszem és a lombik. utána átjárhatósági és egyéb vizsgálatok a következő bajaim voltak: pco, 24 ciszta a jobb petefészekben, endometriózis, mióma, sövény és egy kettős görbület. ezeket a vizsgálatokat máshol is elvégezték, az átjárhatósági vizsgálat a klinikán felért egy szüléssel. ők nem láttak semmit, csak azt , hogy átjárható vagyok. na gyors mütét, persze v csinálta, tőlem nem kért százezreket, mint akik ezt állítótták utána 3 hónap pihi, majd a lombik. ikerterhesség, 3-as. 19 sejtem volt, nem apróztam el. a szám később lesz fontos. 8. héten a 3. babát elvetéltem és levált a nagyobbik embrió lepénye is. fekvés. 19. héten minden előjel nélkül a nyákdugó a bugyimban volt reggelre, éjjel vihar, de semmi hasfájás semmi. ügyeletes kórház, mert a nyírőt pont akkor zárták be, közölték beindult a szülés. a részletektől megkíméllek titektet, mert ti még szülés előtt álltok, a lényeg dr timmerman 17x szú
rt meg, gondolom gyakorolta az epdiurált, közölték, hogy meszes a gerincem, most spinálisan szültem a botit, császárral az altató orvos egyből eltalálta. (mész azóta elmész) az egyik baba haránt volt, szó szerint az ügyeletes fő kitépte belőlem, mert 41 fokos lázam volt addigra. érzéstelenítés nélkül, kértem hagyja abba, közölte, hogy már a maga élete a tét. na ennek a mondtanak köszönhetően pánibeteg lettem az eset után fél évig az uram rángatott ki a lakásból mert én fuldoklottam. szemét dolog volt. elvesztettem a két kisfiamat. v doki alakította a cirist, a munkahelyem nem nagyon tolerálta a gyerek kérdést, pontosabban a főnöknőm, aki gyerektelen ezért sos ben el kellett mennem a bmc-be. wiegand doki megnézte az eredményeket, amiket fülöp doki csinált, közölte, hogy nem vagyok jogosult a lombikra, mert átjárható vagyok és norbi is jó anyaggal bír. nem hozhatom át az embriókat a nyírőből. nagy hormonkezelés következtében 1! sejtem ért meg, inszem nem sikerült. az asztalra elfelejtettek kikötni és fejjel lefelé fordítottak, majdnem lezuhantam, még röhögnék is rajta, ha nem ilyen körülmények között történik. bmc őszhajú nővérének mindig volt velem baja, ne rágózzak, beszéljek hangosabban, mert nem érti a suttogást. hát a végén beszéltem hangosabban, de abban nem volt köszönete. közöltem, hogy ide soha többet. a norbinak egy spájz szerü helyiségben kellett anyagot andia, amiben kb 100 fok volt, mellette autómata, állandóan jöttek kávézni az emberek. hát egy vicc volt. aztán végre megnyílt a ciris, elfogadták a fülöp vizsgálatait és rögtön kezdtem a lombikot. 14 sejt, nem hoztam át az embriókat, jobb, hogy új babák vannak, mert az ikrek miatt nem akartam. 9 megtermékenyült, 2-t raktak vissza és abból lett az ördögöm, akit imádok. most is itt les mellettem.
csak azért írtam le, hogy tanulság legyen, hogy nem mindegy az orvos, személyzet, stb és soha,de soha nem szabad feladni.

bocsi kicsit hosszú lettem. ha megtennétek, hogy ti is írtok magatokról az tök jó lenne, akár priviben is.
hosszú lettem, elnézést.

noky!
36.hét, én ilyenkor szültem, de te nem fogsz. vigyázz a menyasszonyra. másik asszony válóper alatt van.

vasikáé nem jössz?
etna33
 
 


http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=search
aki fekvős, itt meg tudja nézni az elmúlasztott babavilág és egyéb tv2-ős müsorokat

jó szórakozást!
etna33
 
 


Sziasztok lányok!

Baba! :wink:
Ne keseredj el, lesz ebből baba!!! Tuti!!

Etna! :oops:

Örülünk Neked ebben a topicban, már rég be kellett volna jelentkezned! Nem semmi amin átmentél! :cry: De itt vagy élő példa, hogy igenis aki akarja azt a babát, annak meg lesz.
Egyébként nekem is egy ismerősöm, szintén Cirises lány pont tegnap elött reggel járt így a19-ik héten az ikrekkel! Mindkettőt elveszítette! :cry:

Noki! :lol:
Egyben vagy még? Sokat gondolok rád. Hogy bírod ezt a meleget avval a nagy pocival? Ti lesztek az első Topicos babáink!!!

Puszi! Hugi.
hugi206
 
 


Jó reggelt lányok!

Baba, ne aggódj, minden rendben van. Etnának igaza van, tényleg annyira változó, hogy kinek mikor tapadt meg. Úgyan ez volt, amikor a barátnőmmel lombikoztunk. Egy időben volt minden, ugyanakkor tették vissza a pindurkákat, nekem mindig több volt a HCG-m, mint neki. Nekem szerintem a visszahelyezés után a második napon megtapadhatott, mert onnantól kezdve rosszull voltam.
Etna nem semmi ez az egész, és felháborító, hogy milyen"sintérekhez" kerültél. Annak idején mi is Czeizer-nél kezdtünk (semmi értelme nem volt, csak az időnket vette el), és az egyik orvosa végzett el mindenféle vizsgálatot, és kettő inszemet, aminek semmi köze nem volt az inszemhez. Te is a II-en voltált ekkor? Ki volt az az orvos, aki az inszemet csinálta neked?

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Etna!

Hát erről könyvet kéne írjál, és horror regények között kéne árulni.
Én megyek a Fülöp dokihoz, örülök neki, hogy jó véleményed van róla, nekem is jók ez érzéseim vele kapcsolatban.

Móni
móni101
 
 


hugi!

tényleg előbb kellett volna jönni, de rossz tapasztalatom volt bmc fórum ügyben, ugyanis mindenki nagy fan volt és én meg mertem írni az igazságot, hát kaptam az arcomba. ahogy most a másik fórumon is, a cirises lánytól, neve passz, hogy ő sem a kilátás miatt van ott és nem kötődik vhez, pedig mi nem ellenségek vagyunk, hanem egy cipőben járunk és valszeg kicsit tapasztaltabbak, mint ő, sajnos! de neki is minden jót kívánok, remélem nem verik át.
etna33
 
 


Zsiby!

ismerős a helyzet, az inszemmel, ugyanott csinálták, gidai jános gimes tanár úr "segédletével", aki látta, hogy gyulladás van spermában, kérdezte az uramat, hogy kezelik-e, mondtuk, hogy nem tudtunk róla, hogy gyuallásáa van, nem számított fellőték. teljes kismedencei gyulladás kétoldali petefészek gyulladással kombinálva. ja és a spermával a zsebében sétált el megkersni a gimest, mondom neki, hova viszi? az az enyém! azt hitte viccelek, én meg azt hittem, hogy ő viccel: :P nekem ebből egy is elég volt, most a timmerman doki az alatvalója.gidai biztos véletlen sikeres lett.

ja és még egy fejezetet kihagytam a "könyvemből" a 21. terhességi hetemben kósa dr bevarrta a méhszájamat, azt senki nem mondta, hogy ku..a fog fájni, azt hittem a falat kaparom. de megérte, igaz, hogy 9:30-ra voltam kiírva mütétre, a doki sehol, du 1/24-kor mütött, addig a szobatársaim vezettek, mert 24 órája nem ettem, ittam semmit. 2,2 volt a vércukorm, boti nem kicsit rúgdosott, azt hittem begajdulok. a kósa doki a telefonban azt mondta, hogy jaj jaj, de sajnálom, én meg amikor boríték osztást várt, akkor mondtam, hogy jaj jaj, de sajnálom.l egyébként szakmailag nagyra tartom ettől függetlenül és neki köszönhetem, hogy nem nyílt ki a méhszájam. bár így is 36. hét első napján megszültem botit 2260 g és 52 cm-vel. azóta behozta a lemaradást. II. nőin szültem, 3 nap múlva kidobtak egy koraszülött babával, igaz dec 27-én szültem, az anyám úristenit, hogy ünnepek után zavartam a személyzetet! szóval csak óvatosan decemberi anyukák, nem megzavarni a klinika nyugalmát, mert gondolom azért sokan ott szültök. bár a lényeg a PIC koraszülött osztály, mert lombiknál esélyes a koraszülés, bár senkinek ne legyen!!!!
etna33
 
 


Sziasztok
Mi még egyben vagyunk :D
Kedden megyünk be a II.Nőire vizsgálatra,de visszük a bőröndöket is....biztos ami biztos :shock:
Éjjel már nem nagyon tudok aludni,mert annyira görcsöl a derekam és a pocakom alja :roll:
Mindenképp jelentkezem ha történés van!
Ha viszont Én nem tudok, akkor a nászasszonyom jelez majd nektek(Etna)

Csajok
Kitartás mindenkinek és nem feladni akármi is történjen!
Hugic
Olyan aranyos vagy,hogy gondolsz ránk :D
Nagyon szép nagy lett a kisfiad,megnéztem őt a képeken és elolvadtam!
Már nagyon vágjuk a centit,de amint érzem nem sokat kell már :D:D:D
Baba
Kép
Hugi
Sajnálom az ismerősödet nagyon :(
Mi a meleget Rékussal nem szeressük :D,de ezt a jó kis hűvi időt ezt nagyon!
Viszont megint összevisszaságot mondanak....hol 35fok,hol15fok :twisted:
Szerintem emiatt lesz mihamarabb szülés :shock:
Zsiby
Hogy vagy/tok?
Időjárást Ti érzitek?
Vagy Te annyira nem vagy érzékeny ezekre a dolgokra?
Lilike sokat mocorog?
Detko
Neked is Kép
Tinkyb
Neked is mennek a drukkok,de nagyon!Kép

Többiekkel mi újság?
Tud valaki valamit az eltűnt lánykáinkról???

Sok puszi mindenkinek
És bocsi ha nem írtam mindenkinek!!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Móni!
a fülöp dokival nagyon jól fogsz járni, olyan teljes körü vizsgálatokat fog kérni, hogy az intézet dolgozói néhányan csak lesni fognak, fogalmuk nem lesz róla. én ezt is rossz időben csináltattam, mert pont bezárták a szabolcs u-i kórházat. a magán rendelőben készülj fel jó 2 órás várakozásra, mert egy időpontra 2 ember van beírva és nagyon sokat vannak bent, mert mindenkinek mindent elmagyaráz, kicsit szórakozott prof benyomását kelti, meg nem egy mézes-mázos, de nagyon profi. te is vetéltél? kérdezd meg esetleg, hogy van-e még program a trombocita transzplantációval, 100ezer volt az infúzió, de én nem tudtam kifizetni és így engedélyezték a donorosat. szerintem nekem sokat segített, de előbb azért várd meg az eredményeket. a szabolcsos meddőségisek is nagyon aranyosak voltak (de csak az orvosok, mert a nővérek mindig kiemelték, hogy na ő is a fülöp betege) de akkor ott csak inszemet csináltak, átkerültek a mávba, nem tudom, hogy ott mi a tevékenységi körük. te inszemes leszel?
etna33
 
 


drága nászasszony!
jobb, ha szokod a nemalvást, mert az később is így lesz, bár a lányos anyukák jobban járnak szerintem, kiscsajok nem annyira frontérzékenyek, hasfájósak. izzadás is lesz később, patakokban, főleg, ha elindulsz valahova a kishercegnővel, jobb, ha veszel egy bikinit, én is gondolkoztam rajta, de félő, hogy felfedeznek egy szépségversenyre a csodás alakom miatt (csak 30 kilót híztam és nem sokat fogytam vissza) a zsák meg meleg, rohanunk látogatóba, ha Rékus kikacsint e világra. azért ne siessen, ott van jó dolga, mint a mondásban is! találtatok valami jó játékot a guliverben?
etna33
 
 


Etna
Találtunk játékot a Gulliverbe,örült neki a keretlányunk,de nagyon!
Mondanom sem kell,hogy ami világít meg zenél az csak tuti lehet egy picinek :D
Hova tűnt a vonalzód? Tegnap még volt ,igaz?!
Nem akarom nagyon kielemezni ,hogy milyen a terhesség vége(legalábbis az enyém) ,mert szerintem egy pár leendő kismamit megijesztenék,de rendesen!
Te mentél epe műtétre szülés után, Én meg mehetek aranyérműtétre :cry: :oops: na meg a polipomat se felejtsük el :oops:
Szép is a terhesség! :D
Lehet inkább szülnék mindig,mintsem megint 9hónap szenvedés!
Ettől függetlenül megyünk majd tesóért mihamarabb mi is :D
Ha ezt túléltem akkor a következőket is túlfogom :D
Drukkoljatok Botival,mert Apa most ment interjúra(3dik forduló) :D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Etna nekem is úgyanazok csinálták az inszemet. Azóta nagy ívben kerülöm Gidai dokit, nálam nem jött be semmilyen szakértelme sem. Rákszűrés elvégzésére alkalmas orvosnak tartom. Az utolsó Kaális lombikozás után 2,5 cm-es miomám lett (már akkor megvolt, de mégis megcsinálták a lombikot). Utána a rokonaim ajánlották Gimes dokit, hogy mennyire ügyes, stb. 8000 ft-ba került, hogy nincs miomám, és minden rendben van. Makk egészséges vagyok, de azért a biztonság kedvéért megműtene, és ehhez az egész hasamat fel kell vágni. Utána jött egy másik ismerős, hogy menjünk el a Cirisbe. Egy hónappal később volt az első ultrahang V dokinál, és jé, mégiscsak van miomám. Amikor a kontrasztanyaggal feltöltöttek, akkor más én is láttam az uhu készüléken, ott világított teljes mivoltában, és nem kell felvágni az egész hasamat. Férjem olyan mérges volt, vissza kellett fognom, mert fel akarta hívni a Gimes dokit, hogy szórakozzon a saját feleségén, és vissza is adhatná a diplomáját. Ezzel mi leszámoltunka II. számú klinikával. Mi az I-en fogunk szülni, remélem nagyobb sikerünk lesz ott. Eddig mindent rendben találtunk ott, csak maradjon így is. (kopp-kopp-kopp :D )

Noki megkaptam az emailt, és a listát is. Nagyon szépen köszönöm. Ez a meleg eléggé kikészít engem, de a mai nap tényleg elviselhető. Lilike rengeteget mozog, hihetetlenül sokat hullámzik a hasam. Aktív gyerek lesz, az már biztos. :D Apa mindig azzal viccelődik, amikor belekezd ebbe a nagy hullámzásba, hogy nem is kell az Alient néznie, elég ha a hasamra néz...... :D :D

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok Lányok!

Etna!

Sok szeretettel üdvözöllek én is itt!! :D :D
Nem semmi min mentél keresztül,de a lényeg,h ott szuszog melletted a pici fiad!!Őt külön üdvözölöm!!

Noki!

Párodnak megy 1000-re a drukk,sok sikert!!A sok rossz után már csak jó jöhet!!Nagyon gyorsan telik az idő...ol van már az a novemberi nap??Ölellek és még mindig vigyázz magadra!!


Baba!

Nekem is nagyon alacsony volt a HCG szintem a februári inszemnél,mondta is V.doki,tuti nem akkor tapadt meg,mint ahogy számoltuk!!Ne aggódj!!


Hugic!

De megnőtt már Marcika!! :D :D A tejcsin kívül kap már valami más fincsi kajcsit??Mivel kápréztatja el a csalásot??


Pár napja nem tudom miért van egy olyan érzésem,h tolódni fog a szeptemberi inszem :( :( Jó,azt bekalkuláltam,ha késik a mensim,akkor október eleje...Most az egyszer kérem, drukkoljatok.h a vv az IR-re jó eredményt mutasson,még jobbat,mint 2 éve!!Nem akarom,h a márciusi vetélés megismétlődjön!!Mondta mondjuk a drnő,ha rossz az érték nem engedi.




Kép








Kép






Szép napot mindenkinek!!
Sok pussz!

Andy
bandy27
 
 


Bibus megtaláltam az újságot. www.genoid.hu Itt nézd meg őket. Remélem tudtam segíteni. Ha priviben elküldöd az email címedet, akkor szívesen beszkennelem neked a cikket, és elküldöm.

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Andy nagyon fogk drukkolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Etna!
Köszi a jó tanácsaidat! Megkérdezem a trombocita transzplantációt.
Nekem már 3 lombikom volt. Az 1. semmi, a 2. 9 hetesen kromoszóma rendellenesség miatt vetélés, a 3. biokémiai terhesség. Valószínűleg lombik lesz a következő is mert kevés a spermaszám, de hogy hol azt még nem tudjuk biztosan. Fülöp doki azt javasolta, hogy vizsgálni kéne már a beülti előtt az embriót, hogy egészséges legyen, ezt pedig nem sok helyen végzik. Azt mondta ha oda kerülünk akkor segít.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok lányok!

tegnap nem csak köszönés nélkül leléptem, hanem elment a net. köszönöm szépen a szíves fogadtatást, jól esik.

bandy!
nagyon drukkolok én is, hogy jó legyen az eredmény, neked hol fogják csinálni az inszemet?
a kispasi üdvözlését duplán átadtam.

noki!
vonalzóm azért nincs, mert béna vagyok, csak a szöveget írja ki, valamit elrontottam, pedig találtam tök jót. most elküldöm úgy, hogy lásd milyen "ügyes" vagyok!

hugi!őszinte részvétem az ismerősödnek, nagyon nehéz lehet most neki! te most valamilyen beavatkozásra vársz, vagy kismami vagy? bocsánat a kérdésért, de sajnos még nem vagyok képben.


moni!
az nem semmi, szegénykém! minket lombik előtt elküdtek a vetélések miatt genetikai vérvételre, fülöp volt az pont, az istenhegyi klinián dr hajdú krisztina genetikus nagyon jó. ha gondolod és van rá anyagi lehetőség keresd fel, én a terhesség alatt is az összes genetikai vizsgálatot vele csináltattam. az ő diagnozisát nem kérdőjelezik meg. sajna az egyik ismerősömnél talált üvegcsontosodást és magzati törpeséget a kislánynál, mentek szegénykéim mindenhova és mindenhol azt mondták, hogy ha a hajdú krisztina ezt mondta, akkor ők nem tudnak mit mondani. nagyon profi a felszereltség és nem is annyira drága, mint a ciris.

zsiby!
gratulálok a kislányodhoz, gondolom őt is v dokinak köszönhetitek?

most mennem kell, szép napot mindenkinek már, szerintem talán este fogok tudni jönni.

nászasszony, ne röhögj a vonalzómon, nem tom mit cseszerintettem el, de ebben te vagy a profi!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Noki!

Boldogságosabbnál boldogságosabb születésnapot kívánok, Te szemtelenül fiatal!

a legszebb szülinapi ajándék már a pocidban van!

csók
etna33
 
 


Sziasztok
Etna

Jaj, de aranyos vagy :D Nagyon köszönöm a köszöntést :D
Uram kérdezte,hogy mit kérek szülinapomra,de mondtam neki,hogy itt van Rékus és Én ennél nagyobb , szebb és jobbat nem kérek!!
Bejöttök ma hozzánk? Ma mentek kerti partyra igaz?
A vonalzóhoz a PHPBB kódot illeszd be,de csak az IMG-től IMG-ig.

Andyka
Nagyon nagyon mennek neked a drukkok és ezt kérned sem kell!
Ez természetes,hogy kezem lábam csuriba van érted :D

Puszi mindenkinek és kellemes szép hétvégét kívánok!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nokikám!

Ugye átadta párod,h kerestelek tegnap??


Etna!

Elvileg elképzelhető,h V.doki magánrendelőjében lesz az inszem vagy ha meglesz a saját intézete,akkor ott.Nekem tulajdonképpen mindegy,csak ez maradjon velem 9 hónapig!!!


Kép







Pussz mindenkinek és kellemes hétvégét!!!

Andy
bandy27
 
 


Noki!
persze, hogy benézünk! siker a vonalzó terén.

bandy!
a lényeg, hogy v doki csinálja.

pusza mindenkinek

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Mostmár én is ezen az oldalon leszek látható! Mától itthon is van internetünk így gyakrabban tudok majd jelentkezni! Nagyon nehéz visszaolvasni mindenkiről, de a legjobban Baba neked örülök, hogy van valaki a pocidban. Ne aggódj rendben lesz minden!

Andy neked is szorítok!

Noki
Látom még egyben vagy! Várod már nagyon a kisbabát?

Én jól vagyok. Már a 9. héten is túl. V. doki magánrendelésére járunk 2 hetente. Az émelygés egyfolytában gyötör, főleg délután, de nem panaszkodom, mert ezt akartam. Hánytam is már, de csak egyszer. nagyon rossz volt.

Most egy vonalzót megpróbálok feltenni, remélem sikerül...

Kép
bobcsike
 
 


Hú! Sikerült a vonalzó!

Nem tudom miért, de csak a rózsaszínt tudtam elképzelni, lehet hogy előjele valaminek? :D :D

Kép
bobcsike
 
 


ez lemaradt:

NOKI!

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! :D

Pusziiii

Kép
bobcsike
 
 


Szia Böbe!

Köszönöm,h szorítasz,Nekem ez sokat jelent!!! :D :D
Nagyon örülök,h itt ránk találtál!!
Annyira szép a vonalzód :D Én speciel nem hiszek a véletlenekben...szóval biztos belülről súgnak.Jó látni,h már ekkorák vagytok,remélem rókakoma és tsai hamarosan elkerülnek!!

Sokszor pusszantalak és gyere tényleg sűrűbben,mert nagyon el voltál veszve!!

Andy
bandy27
 
 




Noki!!!

Nagyon Bldog SZÜLINAPOT kívánok!!!!!

Puszi:Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!

Noki, boldog szülinapot kívánok! Izgulsz a szülés miatt? Köszi, a drukkokat!
Kép

Andy, én is nagyon szorítok Érted!

Bobcsike, de jó, hogy ránk találtál, és újra jelentkeztél! Gratulálok a 9. héthez!

Etna, nagyon megrázó a történeted, de legalább Botival happy end lett belőle! A kép alapján nagyon jó fej kis pasi!

Bibus, Hugi, Hugic, Móni, Zsiby Nektek is szép estét!

Kép
tinkyb
 
 


sziasztok
Nagyon köszönöm mindenkinek a szülinapi köszöntést!
Aranyosak vagytok és nagyon jól esett :D

Bobcsike
Mondanak mindenféle mende-mondákat,de ha valaki hányós akkor lánya lesz......nálam ez bejött (hála égnek)
Azta....el sem hiszem ,hogy már a 9dik héten jársz!
Hol csináltatod majd a genetikait?
Istenhegyin? Ha még nem tudod akkor Én azt ajánlom nagyon!
Ja! És Dr Hajdú Krisztinát!!!
Tinkyb
Szülés miatt nem izgulok...azt hiszem már ezen túl is estem!
Már gyötör a gyomorsav, a derékfájás, a pingvines menés ami a csípő fájdalom miatt van :roll: Tehát már úgy vagyok vele,hogy bárcsak 1héten belül beindulna a szülés és meglenne a lányom!!!!
Szedek mindenféle tágítót, és szedek homeokat ,hogy könnyű szülésem legyen!
Vicc,hogy eddig azért küzdöttem,hogy...jaj...csak maradjon bent ...most meg azért ,hogy jöjjön ki :D
Na,de ez ezzel jár :D
Etna
Milyen volt a kerti party?


Csajok
Ha tudnátok,hogy milyen édes drága kisfickó Botika!
Egyszerűen levesz a lábamról amikor elkezd vigyorogni :D
Remélem ,hogy a lányom megfelel majd neki asszonykának :D:D:D
Tényleg Etna! Tehetnél fel képet Botiról ,hogy tudják a csajok ,hogy miről beszélek!!!!
Na meg mintának is jó :D

Sok puszi mindenkinek!
Kellemes szép estét!

Kép
noki&potyi
 
 


Zsiby
Nagyon Sok Boldog Névnapot a Pocaklakó Lilikének :D
Puszi nektek

Kép
noki&potyi
 
 


Andy - Köszönöm az érdeklődést. Marcikám szerdán volt 6.700 gramm és 63 cm. Súlyos méretek ezek (tekintve a születési súlyát :)). A kis szerelmem négykézlábra áll, csak hason ill. négykézláb szeret lenni és lassan meg lesz a felülés is :) Egyelőre csak anyatejet kap, bár a múltkor a nagy melegben bekanalaztam neki egy kis sárgarépa-sárgabarack-alma koktélt, szentkirályis bébiital. El volt vele, de abban maradtunk a dokinénivel, h visszatérünk a vízre. Amíg nem muszáj nem szeretnék cukrot adni neki.
Ezt pedig neked küldöm: ++++++++++++, megy a drukk ezerrel :)

Noki - milyen homeost szedsz? Én a szülés előtt nem szedtem semmit, vajúdás alatt viszont igen, a caulophyllumot. Hiszem, h ez segített a könnyű és viszonylag gyors szülésben. Neked is ilyet kívánok :)

KépKép
hugic
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!

hugic!
gratulálok a kisfiadhoz, tényleg jó a súlya, az enyém két hónappal idősebb és nem sokkal nagyobb. (7 kg fölött lehet és 68 cm) ő sem volt egy hurka gyurka baba, 2260g-mal. ti mekkorával születtetek? (a királyi többes nálunk anyukáknál már elkerülhetetlen) én már csak többesszámban tudok beszélni.

tinkyb!
köszönöm a bókot, tényleg jófej, ördögfióka! látom fut a nyuszid az inszem felé, hol lesz?

bobcsike!
gratulálok a 9. héthez, én fiút hordtam és csak a 10-21. hétig volt egy nagyon rossz íz a számban, szerintem rosszabb volt, mint a hányiger. róka csak szülés közben volt. szép szín a rózsaszín, de remélem nem lennél elkeseredve a kéktől sem. én is lányt szerettem volna, de már el sem tudom képzelni magam lányos anyukának. mondjuk noki kiscsajának a ruhái láttán elgondolkoztam, állati édik.

noki!
a kerti party nagyon jó lett volna, ha mondjuk le tudtam volna tenni egy percre is botit, nagyon nyügi volt, aztán rájöttem az okára, végre 3 hónapnyi szenvedés után kijött az első foga!!!! pont a szülinapodon. 3 van kibújó félben, alvás éjjel semmi, nurofent kellett adnom neki, de azt csak 3 napig lehet, hogy utána mi lesz. a bal alsó 1 hétig törte át az ínyt, nagyon gáz volt, de már 3 hónapja kezdtek a fogcsírák növögetni. vannak csodaszerek, de azok csak ideig óráig hatnak.
aranyos vagy, hogy ilyen szépeket írsz botiról. megyünk majd csajozni, de még bent marad, fent van nagyon. végig viszed, a csaj a főnök. :P

pénteken megyek a cirisbe, renátának lesz a punkciója, jó lenne, ha ilyen körülmények között is sikerülne neki. remélem kósa dr is ügyes lombik terén. Kép Boti

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: