Új privát üzeneted érkezett!

Szia zsiby,

Én még nem szültem nála de 31.hetes kismama vagyok, és hozzá járok, de nagyon aranyos, most két napja begörcsölt a gyomrom, most szabin van Franciaországban, írtam neki este 22:31 sms és válaszolt, én azért választottam Őt, én nagyon sok orvoson keresztül vagyok,de Ő nagyon készséges amúgy.
És sima szüléses vagyok "elvileg".
A II.soteról pedig annyit hogy nem más mint bármelyik állami kürház, de a legfontosabb, hogy a babád biztonstágban van és jó kezek között.
Ha többet akarsz tudni a kórházról, menj a blogára.
lili&ana
 
 


Sziasztok,

Kérlek valaki elküldené nekem Dr Gidai János elérhetőségét és a magánrendelője cimét?
Aquamarineee@gmail.com

Köszönöm!
jilland
 
 


Szia Lili&Anna!

Köszönöm az infót! :D Sok sikert a szüléshez, mindjárt itt is van!

Zsiby
zsiby
 
 

 
 

Szia Zsiby!
Igen, ez talán az egyetlen rossz, amit mondani tudok rá, hogy egy kicsit túl tapintatos. Nem mindig magyaráz el mindent, mert úgy gondolja, minek kellene ráhozni a frászt a kismamára. Szerintem ez nem a körültekintés hiánya, inkább az empátia miatt van. Ha viszont összeírod a kérdéseidet és nyíltan megmondod neki, hogy csak akkor vagy nyugodt, ha tövirő hegyire mindenbe beavat, akkor el fogja mondani. Én is ezt teszem, és még meg is dícsért egyszer, hogy milyen egészségtudatos vagyok. Való igaz, hogy a többség nem ilyen, és ő, racionális ember lévén, a matematikai átlagból indul ki. :)

A tapasztalt mamák majd többet mondanak, mi még csak dolgozunk a babán... :D

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!

Köszi az infót, akkor ezek szerint jól ismered a dokit. A kórházról tudnál pár infót adni. Annak idején, amikor HCG-m volt, rettenetes volt. Nagyon erős görcseim voltak, és úgy kellett könyörögni egy görcsoldóért. Nem voltak sebes kezűek a nővérek. Nővérem jött értem, és amikor meglátta milyenek, ő veszekedett helyettem, nekem még arra sem volt erőm, hogy kinyissam a számat.
Van ott külön hely a szülő nőknek, milyen a szülészet? Milyen a technológia? Nagyon nehezen jött össze a baba, és szeretnék jó kezekben lenni. Azért majrézok ezen, mert sokszor a technológia sokat számít. Rossz összevarrás után nem szeretnék egy újabb korrigáló műtétet, amikor a következő babának indulunk. Az egyik barátnőmnek volt most ilyen élménye. Biztos, hogy az orvos hozzáállásán is múlik, de szerintem a kórház technológiája is nagyon fontos.
Drukkolok Nektek, hogy hamar összejöjjön a baba! :D
zsiby
 
 


Szia Zsiby

A gátösszevarrás az tényleg az orvoson múlik, azt még én sem tudom milyen?4 De nem hiszem, hogy ugy fog összevarni hogy utána ujabb beavatkozás kellene.

Szülészeti rész szerintem nem lesz külömb mint a nőgyógyászati rész. Én is a fizetős szobán vacilázok a mai napig. Ott lent ugyaolyanok a körülmények mint fent. Nálad van egésznap a baba, beadhatód a csecsemőosztályra csak nem jól nézik. De azt mondják akik már szültek, hogy evvel ne foglalkozzak, vannak akik segítőkészek úgyanúgy mint fent anőgyógyin.
A fizetősnél cak annyi van hogy neked kell mlemenni a babádért, meg neked kell felhozni, meg ha esetleg van valami a babával csak le tudod vinni, mivel fent nincs gyerekorvos.
DE a szoba jó! MEg bárki bemehet hozzád és egésznap veled lehet és a baba is veled van.
Lent pedig csak egy üvegfalon láthatják a babát még az apuka is.
És -en vagytok egy szobában, mondjuk ha jó szobatársakat "kapunk" akkor még jó lehet a hangulat is.
Szóal kb ennyi
lili&ana
 
 


Sziasztok!
Én csak annyit szeretnék hozzászólni a témához , a doki az egyik legjobb orvos ,akivel valaha találkoztam. Sajnos nekem még nincs gyerekem, de 8 éve szeretnénk. 5 évig tartó rendszertelen vérzésem volt , amivel a többi nőgyógyász nem foglalkozott, és ha ő nem műt meg lehet hogy a földről vagy az utcáról szedtek volna össze. De én is nála szeretnék majd szülni.
Üdv: Linda 7
linda 7
 
 


Zsiby uyge HSG-t akartál írni? :wink: :lol:


A gyerekággyal kapcsolatban szerintem kibírható van egy fórum a II.számú klinikasások élménye.. asszem.. ott szívesen válaszolnak a kérdéseidre
de amit én tudok mondani augusztusi tapasztalatokkal

csecsemősök szerintem normálisak voltak.. bármit kérdeztem elmondták (maguktól a 2.nap kaptunk "oktatást" a köldökápolás, pelusozás etetésről)

tejciproblémában is tanácsot kaptam , segítettek...

én fiam sokszor volt bement éjjel, mert besárgult, és így ők szórakoztatták.. az egyik nővérke még táncolt is vele.. és nagy szertettel beszéltek hozzájuk.. tényleg szóval elkaptam egy-egy pillanatot

volt egy "mumus"ként emlegetett nővér idősebb, és pont ő volt éjszakás, amikor 12re kellett mennem a fiamért akkor vették ki az szoli alól, de rosszul húztam fel az ébresztőt és késtem fél órát.. tiszta para voltam, hogy na most megkapom..

bementem kértem elnézéseket erre őő: ugyan már anyuka semmi baja kislegényke alszik...

:lol:

vagy amikor nem evett a szoli alatt a cucliból akkor odajött egy másik, és segített.. egyetlen eset volt, amikor beszólt a nővér, hogy anyukák hát mér nem nyitják ki azt az ablakot? semmi baja nem lesz a gyereknek....

szóval én elvoltam...sajnos a mi szobánkban rossz volt a Wc zuhanyzó is tré volt, de én megoldottam átslattyogtam terhes patológiára..

szóval semmi baj nem volt az alkalmazottakkal..


Szülőszoba: 2 van, most már az egyikben van vajúdókád is.. jól felszereltek, szépen fel van újítva, van egy légkondicionált folyosó is, ahol lehet sétálgatni.. labda, hát bordásfal nincs de én nem is igényeltem
zuhanyzó, wc minden szobához..

viheted magaddal a kedvenc zenédet (csak ne Enya legyen, mert a könyökükön jön ki:o)) ))) én is szerettem volna, de aztán úgy alakult, hoyg Kata a szülésznő választott ki valamit.. mert van cd gyüjtemény )

először a vizsgálóba mész, apuka családtag akkor nem mehet be.. utána vajúdóba (asszem 6 ágyas) feltesznek ctg re és ha itt az idő, akkor mehettek át együtt a szülőszobára... (tumultus esetén)

mi egyből mehettünk 2 ujjnyi tágulással de párom még ment a cuccokért ha valakit érdekel szüléstörténet priviben elküldöm nem írom le...kalandos volt...

én szerencsés voltam, mert pont Gidai dr volt ügyeletben de többektől hallottam, hoyg ő nagyon hamar be szokott érni ha értesíted hogy itt az idő.. meg igazából a kitolásnál vannak ott az orvosok, addig a szülésznő van veled...tanítja a helyes légzéstechnikát, gyakoroljátok a nyomást stb stb... meg az az ember aki bemegy veled szülni

a végén mivel oktatókórház esélyes, hogy 20an lesznek bennt..

volt két fiatal srác, és az egyik odajött hozzám szülés után és feltett kérdéseket? A dr úr mondta neki, hogy talán az interjúvolást lehetne későbbre halasztani ....

varrás én belül is szakadtam, kinnt is, jól összevarrt pedig ficánkoltam reflexszerűen.. de kitartott... és nekem nem volt vele utána problémám!

ennyi!
az én személyes élményem..
Vendég
 


Szia!
Csak a nógyógy részlegről tudok infót mondani, a szülészetről még nem (csak reménykedem :) ). A nógyógyon azért ki lehet bírni. Mondom én, aki zuhizni se mert, olyan tré volt. Ahhoz képest, amire számítottam, egy nővér kivételével (szőke, egyenes hajú, olyan negyvenes, vékony) mindenki más rendes volt. Alulfizetettek, emiatt nem szeretik, ha ugráltatják őket, de baj esetén segítenek.

Jut eszembe, úgy kellett kimennem kérni késő este, hogy vegyék már ki a kanült a karomból, mert bár délután ígérték, nem jöttek. Kivették, és amikor összeestem a folyosón, azonnal és gyengéden visszatámogattak a szobába. Ez a kettősség nagyon jól jellemzi a helyzetet azt hiszem.

Alapszabály, hogy a te életed a te kezedben van. Kérdezz, kérj, légy határozott. Nem fogják a kívánságaidat lesni, de ha megfogalmazod, mit szeretnél, segítenek.

Van egy nővér, azt hiszem, Tímea, (vagy Tünde?) nagyon fiatal, barna, tele energiával, hát ő egy tündér. Be-benéz, rádkérdez, udvarias. Úgy kihajtott egy bunkó látogató pasit, hoyg öröm volt nézni. Műtét után bementem eredményért, a szőke undok volt a pultnál, váratott, unott volt, kioktató. Egyszercsak odaperdült a Timi, rögtön kérdezte, miben segíthet, odaadta a papírt. Vittem nekik egy doboz Merci-t, pont jó, hogy odajött, így ő kapta meg. Szőkeség meg csak pislogott :D Úgy kell neki :P

Varrás... a SOTE I-en tudok egy dokit, aki gyönyörűen varrta össze a császáros barátnőmet. De szerintem a Gidai se lehet rossz ilyen téren, mivel lelkiismeretesnek tűnik. Sok függ attól, milyen a bőrszerkezeted, arról meg se a doki, se te nem tehetsz, hogy milyen géneket örököltél. Barátnőm gyerekkora óta sportolt, Kriston-intimtornázik, lehet, hogy ez is segített a szép eredményben. A Kriston-tornát mindenkinek ajánlom, elvileg a gátrepedés megelőzésében ill. a megfelelő tágulásban, rugalmasságban sokat tud segíteni. Meglátjuk 8)

Én tuti, hogy elhajtanám a rezidenseket, ha a terhemre vannak. Persze, az a dolguk, hogy tapasztalatot szerezzenek. De érdemes azt is megtanulniuk, hogy tapintatosnak is illik lenni. :lol:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta én vidáman válaszolgattam neki :D

én a terhespatológián feküdtem sajna egy hétig, de olyan volt mintha táborozni mentem volna.

de sajnos elég sok rossz dolgot is láttam, amit utáltam.. ott pl 2 barna hajú nővérke volt irtó kedves!

a kedvencem a reggeli és esti szívhanghallgatás volt, amikor libasorban álltunk és vártunk a sorunkra :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Hát én csak jókat tudok mondani róla és 7 hete szültem kislányomat, és szerintem a LEGJOBB ORVOS A VILÁGON, szépen össze vart, mondjuk kegyetlenül rossz élmény a varrás de ki lehet birni.

Teljes bedobással csinálja a praxisát!!

Jövöre remélem ismét szülök!

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!
Május óta nincs Gidai-s kismama a láthatáron? :roll:

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


Gidai-s kismamák, merre vagytok? :roll:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta,

én nem járok ebbe a topicba, mert mikor mindig megnéztem, csak az én utolsó üzenetem volt.
De most hogy vagy akkor sürübben nézek be.
Ti hogy vagytok,én már készülök csinálni a második babát.

Kép
lili&ana
 
 


Szia!
Jaj de megörültem az üzenetednek!
Most jöttem ki a kórházból, volt egy lapar cisztaműtétem. Gidai tök' rendes volt, mint mindig. Azt írtam már, hogy kiderült, hogy a háziorvosom az évfolyamtársa volt az egyetemen?
És azt mondta, hogy hamar teherbe kéne esni, egy másik problémám miatt, aminek nagyon jót tenne a terhesség, úgyhpgy mihelyt meggyógyulnak a műtéti sebek, nekilátunk ezerrel a párommal. Hmmm, lehet, hogy együtt leszünk majd várandósok, ha ti is most próbálkoztok? Az olyan klassz lenne.

Kép
manguszta
 
 


Szia

Hát nem olyan jó hogy meg kellett műteni.
Lehetséges igen hogy együtt leszünk várandosok,bár nekem lombik lesz ismét.
Neked van már babád ahogylátomaz aláírásodat.

Igen gidai nagyon rendes, én is nagyon bírom.
Nekem volt méhe kivülim és Ő épeen sielni volt de felvette a telefonhívásomat, és szólt egy másik orvosnak, Ő is nagyon aranyos, de nem tudom a nveét, csak látásra.
Hihetetlen hogy vannak normális orvosok pláne fiatalok.

Kép
lili&ana
 
 


Szia!

Nem, még nincs babám, az az esküvőnk évfordulója ott a vonalzón.
Amúgy furcsa módon mégiscsak örülök a műtétnek, mert nagyon sok gondom volt a közelmúltban és csak vizsgáltak, vizsgáltak, a végén már lassan én éreztem hülyének magam, hogy nem találnak semmit...
A lombik szülés szempontjából hogyan befolyásolja az orvosválasztást? A lombikos dokinál kell szülnöd, vagy visszajössz a Gidaihoz?
Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Nekem Sára is lombik.

A lombikos orvosnál nem szülhetsz, mi a Kaáliba jártunk, de maugy Ő is ajánlott egy orvost, énugy kerültem Gidaihoz, jhogy előtte bejelentkeztünk czeizelhez, és Ő mondta, hogy gidai dokihoz menjünk nőgyógyászati kivizsgálásokra, stb és annyir ameg kedveltem,mivel közbe spontán teherbe estem de méhenkivüli volt és hajnalba felhívtam hogy mit csináljak, amikor meglepetésszerüen felvette e telefont pedig telelt éppen és mondta, hogy menjünk be kórházba ahol már vártak. Szóval azért választottam Őt.

Ésmitmodntak akkor lehet babátok?

Kép
lili&ana
 
 


Szia!

Na, csak kiművelődöm itt a fórumot járva...! Köszi, hogy elmondtad,
Elvileg lehet babánk, illetve a sajnos szeptemberben elment baba is spontán jött össze, méhen belül volt és jól volt, "csak" a 7. héten úgy döntött a méhlepényem, hogy kilöki.

Nem lehet tudni, mi volt a baj; lehet, hogy RH-összeférhetetlenség (arra a vetélés után kaptam szurit), lehet, hogy a ciszta vagy az endometriózis termelt valami rossz dolgot (azt most kivették). A prolaktin-szintem is egy kicsit magas volt . Vagy lehet, hogy az endometr. miatt elszorított vese-alkatrészeim által keltett gyulladás okozta a vetélést. Sok összetevős a dolog... "szervi bajom nincs", peteérésem volt, csak akkora volt a rendetlenség odabent, hogy azok közül egyesével is bármelyik okozhatta a baba elvesztését.

Illetve azt se tudni, hogy akkor most már teljesen rendben vagyok-e, vagy van-e rejtve még valami, ami bajt csinálhat. Az orvosok mindent kiszedtek, amit lehetett, és akkor most neki lehet állni a babának, reménykedve-rettegve, hogy minden rendben lesz-e.

Utánaolvastam, az endometriózis ellen a legjobb gyógyszer teherbe esni. Na ja. Ha összejön... Annyira szeretném már én is a kezemben tartani az "édes csomag"-omat... :oops:

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Én most találtam ezt a fórumot. Végigolvastam az írásaitokat, és gondoltam csatlakozom hozzátok.
Jelenleg 26 hetes terhes vagyok, (első terhesség) kisfiammal aki nagyon sokat mozgolódik odabenn, és Dr. Gidaihoz járok. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, és tényleg olyan amilyennek leírtátok. Nem vizsgál sokszor, és segítőkész. Volt hogy mentem hozzá, csak a kérdéseim listáját hagytam otthon gondba is voltam. Ki maradt pár kérdés, de következő alkalommal már bepótoltuk. Örülnék neki, ha bővebben leírnátok milyen volt a szülésnél, érdekel nagyon.
Sajnos nekem a cukrommal adódott egy kis gond, a terhelésen kiderült hogy magas. Egyenlőre diétáznom kell, de két hét múlva újra mennem kell terhelésre. Remélem ott már nem lesz annyira magas, nem szeretnék inzulint.

Üdv,
-Judit
fj
 
 


Szia Judit!
Isten hozott a topicban! :)
Szülés ügyben én még nem tudok segíteni, de Lili&ana biztosan mond majd hasznosakat.
Amúgy megnéztem, fent van iwiw-en a doktor úr, és holnap lesz a szülinapja!
A terhességi cukor ismert dolog, mármint bízz a dokiban, tudják, mit kell tenni. Úgy tudom, az esetek többségében szülés után elmúlik. Persze nem rögtön, csak fokozatosan, de bízni lehet ebben. Esetleg nézz utána gyógyteáknak; Apukám cukros, és hosszú évekig "csak" diétázott meg teát ivott, és csak egy jó 10 év múlva írtak fel neki gyógyszert.
Persze a diéta nagyon trükkös dolog, tekintve, hogy a mustárban és a téliszalámiban is van cukor! Nagyon-nagyon aprólékosan meg kell mindent nézni, hogy mi az összetétele. Nem beszélve a menzás főzelékekről, paradicsomleves stb, azt is telenyomatják cukorral...

A teát nem tudom fejből, de babhéj, áfonyalevél, kukoricabajusz, kecskerutafű, ezeket tudom, hogy tuti benne van. Nem készen kapott csomag, úgy állították össze egyesével, gyógynövénykönyvből.

Kép
manguszta
 
 


Szia fj
Szülésnél Gidai nem sokszor volt ben,mondhatom azt, de a szülésznő aki nekem Eta volt és merem ajánlani,nagyon aranyos és segítőkész.

De azért bejött mnidg megnyugtatni, megnézni hogy mennyire vagyok tágulva, és mikor maga a szülés volt akkor bent volt ugye, Ő nyomta nekem a hasamat,mivel Sára minidg vissza ugrott Eta meg a lábam közt volt, gondolom, segített Sárának kijönni, de ezt csak a férjemtől tudom.
Gidai azt mondta, figyeljek mitn mond Eta és azt csinálja.
Én 3 óra alatt szültem meg. este 7korértünk be és 22.20ramegvolt Sára.
Már túlóráztak, de azt mondta, hogy bejött volna akkor is, persze mikor szóltak volna neki, de azt modnta, azért én is hivjam fel.
( + pénz)
Mondtam mindent hogy császározzon meg mert nagoyn fáj, de az csak pillanatnyi fájdalom, csak nem tudtam kezelni.
Sára nagyon hosszú baba volt akkor 58 cm, és a lába a bordáimba voltak és ugy tolta ki magát, csak nem tudtam rendesen levegőt venni.

Nekem nem volt epidurálisom, nem is fogok kérni a 2ik nál sem, bár az elsőnél akartam csak a dokim azt mondta,ha ugy lesz akkor ugy is adnak, de igazából nem mindig van aneszteziologus.

De nem kell hidjél nekem én sem biroma fájdalmat, de utána gyorsabba felépülés, stbb.

A varrást is nagyon szépen meg csinálta azt mondta a nővér az osztályon. Szóval profi én azt tudom mondani.
Utána minden nap eljött meglátogatni engem, meg az Eta is.

Kép
lili&ana
 
 


fj

Helyesbítenék, bejárt hozzám, csak ugy hogy állandóan ott volt velem,mivel volt egy másik lány is aki szült.

De kint volt és várt,a férjemmel is beszélt, stb...
Szóval én nekem nagoyn jó volt. Meg kérdezte, hogy na mi a helyzett,mondtam már most jöhetne a következő baba.
Szülés után én a lábamon mentem fel az osztályra.

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!

lili&ana, köszi a beszámolót. Hasznos volt elolvasni. A szülésnőt a doki javasolta vagy külön megkerested??

Szülésznőt szeretnék majd én is fogadni, ajánlották már sokan. Ők több időt töltenek majd velem, és több mindent tudnak segíteni, az orvos csak akkor jön, ha már tényleg ő kell az eseményekhez.

A cukrom, a második terhelésen már jó volt, így hát a diétát tartatom kell. Ami nem könnyű, de kisfiamért megéri.

Voltam nemrég ultrahangon, és a pici nagyon szépen fejlődik már 1,5 kg. és nagyon cuki kis arcocskája van. És képzeljétek mosolygott egyett amitől én nagyon megkönnyeztem :)
Viszont a doki elmondta,, hogy a méhlepényem kicsit előrébb jár mint a terhesség, gyorsabban öregszik mint kellene. Ami azt eredményezi, hogy 2 hetente ultrahangra kell mennem, hogy figyelemmel tudják követni. De sajnos ez tutira azt jelenti, hogy nem húzzuk ki a 40. hétig. Ami miatt bagyon aggódok, de remélem nem lesz baj. A Nőgyogyászhoz a héten megyek remélem meg tud majd nyugtatni.

Viszont így legalább elkezdtük a bababútorok, és egyebek beszerzését, ami nem is annyira könnyű, mit gondoltam. :)

További szép napot nektek,
-Judit
Kép
fj
 
 


Sziasztok!

Csak egy kis nosztalgia miatt jöttem erre. Én is a Gidainál szültem és máig az orvosom. nagyon meg vagyok vele elégedve, a terhesgondozást és a szülést is beleértve.
Most tervezzük a tesót, remélem olyan gyorsan sikerül mint lányom. Fanninál kellett egy kis "rásegítés".

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Csak egy kis nosztalgia miatt jöttem erre. Én is a Gidainál szültem és máig az orvosom. nagyon meg vagyok vele elégedve, a terhesgondozást és a szülést is beleértve.
Most tervezzük a tesót, remélem olyan gyorsan sikerül mint lányom. Fanninál kellett egy kis "rásegítés".

Kép
Kép
nati80
 
 


Hűha látom megint írogattok :lol: akkor majd többször benézek!

Lili&ana már 8 hónapos Sára? mintha most született volna :roll:

nati gratulálok!


sok siker ketteskéhez! nekünk sajnos nem jött még össze,de januárban úgyis megyek a dr.úrhoz a szokásos vizsgálatra..és majd meglássuk mi légyen!

Manguszta neked meg drukkolok! sajnálom,hogy még nem jött ela ti időtök


fj nekem a Gönczi Kata volt a szülésznőm! nagyon örülök,hogy őt ajánlotta a dr.úr.
:lol:

szülés nekem is pikk pakk volt, de az én tapasztalataimat az elején úgyis olvastad nem ismétlem

:wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Mi pár hónapja vágtunk bele a babaprojectbe. Most éppen orvos váltáson vagyok, sok jót olvastam itt Gidai doktorról. Valaki el tudná küldeni nekem a magánrendelőjének a címét és a telefonszámot, amin be lehet jelentkezni hozzá?

Előre is köszi szépen a segítséget,
Üdv,
Henne
henne
 
 


köszönöm szépen, boniko. Megkaptam. :D
henne
 
 


Szivesen :wink: mielőbbi babavárást kívánok!
Vendég
 


köszi, már nagyon vágyom egyre. :D
henne
 
 


Boldog új évet kívánok Nektek és családotoknak!

Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Mit is kívánhatnék még az év utolsó napjára néktek,
Sok vidám percet, asztalra jó bort, malacsültet, vidám zenéket,

Ha éjfélt ütött az óra, durranjon pezsgő,
Kezetekben pezsgőspohár, szívetek, és lelketek, lelkendező,

Így köszöntsétek, majd az 2010-es évet!!
Az Új Évben, boldogságot, örömet, szerencsét, és jó egészséget!

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem már van egy 1,5 éves kisfiam, vele is Gidai dr-hoz jártam terhesgondozásra, sajnos nem nála szültem, mert Máté olyan hamar jött, h nem ért be a szülésre. Most a második babámat várom, természetesen ezt is vele szeretném végigcsinálni, és remélem már a szülés is együtt sikerül:D
Nem tudok rosszat mondani róla, imádom őt, talán egy kicsit szétszórt, de ezt meg lehet neki bocsátani szerintem. Nagyon aranyos, lelkiismeretes ember/orvos!
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Rég írtam erre az oldalra.
De a mai napig csak dícsérni tudom Gidai doktort:
2009 márciusában vágtunk bele a lombik programba (Forgách Intézet).
Első lombik és elsőre sikerült is , csak volt egy szomorú dolog az életemben 22.hétben elment a szívhang. :( :x :cry:
Így elhalt terhességem lett és egyből befeküdtem a II Sote Klinikára.
Infúzióra kötöttek és elkezdték indítani a szülést. Gidai doktor nagyon rendes és együttérző volt az infúzió elött még bejött hozzám és mindent átbeszéltünk,, (hát amikor ilyen esetben lehet beszélni). :(
De megnyugtatott, hogy ha bármi történik ő azon nyomban jön és ott lesz. 36órát vajludtam és hajnal 5:30-kor megtörtént a dolog, azonnal telefonáltak Gidai dokihoz és negyed óra múlva már ott is volt ( persze otthonról ), és egyéb többi teendőt már ő csinálta.
Komolyan lehet rá számítani és remélem a következő babával már csak a jó dolgokat tudom veletek megosztani!
Mindenkinek sok sikert a babaváráshoz! (na és persze utána is )
ilda2003
 
 


Szia Ilda!

Nagy-nagy ölelést küldök, irdatlan nehéz lehetett Neked! Sajnos nekem is elment a baba, bár hamar, csak 7 hetesek voltunk, így tudom, mit éreztél. De hidd el, így volt jó valami miatt... kívánom, hogy hamar jöjjön a következő és immár gondtalan babavárás!

Sok-sok puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziaszok!
Én lassan 8 éve járok hozzá, még csak rezidens volt a klinikán, és a szintén orvos testvérem az összes doki közül őt ajánlotta, mert figyelmes, és naprakész. Még sosem csalódtam benne, és most 17 hetesen is hozzá járok. Csak ajánlani tudom, mindent megadott Nekünk amit kellett eddig, és mindíg türelmesen segített, voltam nála extra időpontokban is, és sosem mondta, hogy ejnye ejnye...
Kultúrált a magánrendelés is, nekem sokkal jobb és kényelmesebb, de a Klinikán is tök rendes, és figyel az emberekre.
Nem erőszakos, nem túlzó, és egy speciális meddőséget okozó betegségemnél felkészültebb mint más dokik, követi a nemzetözi kutatásokat a területén.
Csak ajánlani tudom, és persze hozzátenném a topik elejéhez, hogy a kismamán is sok múlik, mennyire figyelmes, menyire teszi meg amit a dokija ajánl....
boroka1981
 
 


Szia Manguszta!

Köszike az együttérzést. Kívánok Neked minél előbbi baba áldást!!
Sajnálom, hogy veled is megtörtént. :(
DE NEM ADJUK FEL!!!
Most indul a következő lombik programunk.
Remélem ez már szerencsésen fog végződni.

Puszi
Ilda
ilda2003
 
 


Sziasztok lányok, meg tudná írni nekem valaki dr. Gidai magánrendelésének helyét, és a telefonszámot? Köszönöm szépen!!!!! (ha tényleg ott a pici, és tényleg Gidai lesz az orvosom, majd még jövök :))

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szia Szalamandra!
Írtam neked privit! De nem kívánom ám ingyen :D Írj majd, és gyere gyakrabban! Rózára is kíváncsiak vagyunk ám! Örülök ám nagyon, hogy bővül itt a csapat :D

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Én most a 19. héten járok, és szintén "Gidais" kismama vagyok :D
Nála született 2001-ben a nagy fiam is. Eszembe sem jutott máshoz fordulni .
A feledékenysége miatt csak mosolygok, és már tapasztalatból tudom, hogy indulás előtt egy telefont mindenképp meg kell ejteni.... Na de ennyi kismama mellett mindenkiből naprakésznek lenni.....
Az első szülésemnél óvintézkedésből be kellett feküdnöm a 40. héten hétvégére, mert öregedett a méhlepény. Ő mondta, hogy hétfőn találkozunk, mert vidékre utazik a hétvégére, és így nyugodtabb, ha bent vagyok. Persze nem ellenkeztem. Pénteken du hazaindulás előtt még beköszönt.
Hát, úgy hozta a sors, hogy a szülésem beindult estére, és éjfélkor hívhattuk be szegényt. Nem telt el 1 óra, és ott volt, pedig már vidéken volt!!!!!!! És utána minden nap, többször is!!!
Hihetetlen egy ember, én tényleg csak ajánlani tudom őt bárkinek!!!
Nekem most szülésznő problémám akadt. Van esetleg azóta valaki olyan, aki általában a doktorral van??? Sajna a 9 év sok idő :P
Köszi előre is!
enimeniko
 
 


Lányok, itt vagyok újra! Csütörtökön mentem volna, hogy megnézzük a gyermeket, mert még csak a két csíkot tudom róla, de sajna tegnap délután felhívtak, és lemondták a rendelést :( Nagyon csalódott voltam, de igyekeztem összeszedni magam, meg arra gondoltam, hogy jövő héten már többet fogunk tudni róla, hiszen akkor már a hetedik héten leszek. Ilyesmi, hogy hirtelen elutazik, vagy lemondanak rendelést, szokott előfordulni? És, még egy kérdés: megkérdeztem a vizsgálati díjat, de arra nem kérdeztem rá, hogy magasabb-e a díj akkor, ha ultrahang is lesz. Erről tudtok esetleg valamit?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szia Szalamandra!

Igen, előfordul, hogy elutazik, de arról előre szokott szólni, illetve amikor időpontot kérsz telefonon, akkor mondani szokta a titkárnő, hogy az a nap nem lesz jó. Ilyen, hirtelen lemondással még nem találkoztam nála. Lehet, hogy szülnie kellett hirtelen bemennie.

Tavaly év vége felé voltam nála és ultrahangozott, de ugyanannyi volt a díj. Nem tudom, hogy az új évben történt-e emelés, de nem hiszem.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Én is Gidai doktorhoz járok 2008-tól.

Szalamandra!
Jan. 21-én voltam nála és akkor mondta, hogy a jövő héten (tehát a múlt héten) végig szabin lesz.
Egyszer előfordult, hogy plussz 2000-t kellett fizetnem az uh-ért a rendes díjon felül, máskor viszont soha, azóta sem tudom, hogy akkor miért :roll:

dido
dido
 
 


hm, akkor viszont fura, hogy engem előjegyeztek akkorra...

Mindegy, majd most csütörtökön! :) Alig várom...

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Én is most csütörtökön megyek hozzá, remélem nem emelkedett a díja!
Egyszer tőlem is elkért + 2000-et az uh-ért, azt mondta karbantartás miatt. de azóta soha
szalamandra lehet találkozunk :)
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska, Szalamandra a múlt héten volt... :-) Viszont velem lehet, hogy találkozol, én holnap megyek. Majd beszámolok!
Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Szia Zsuzska!

Voltam ma a rendelésen, lehet, hogy láttuk egymást? Négyre mentem és barna nadrágkosztüm volt rajtam. És te?

Kép
manguszta
 
 


sziasztok, lányok!

Én most csütörtökön megyek hozzá, először.:) Valaki pontosan el tudná magyarázni, hogy hogyan jutok el oda. Az asszisztens csak elhadarta gyorsan, nem lehetett valami jó kedvében. A kapucsengő és az emelet érdekelne, mert az nekem lemaradt.:)

Köszi szépen,
Henne
henne
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: