Új privát üzeneted érkezett!

szia Tubikriszta.Az én férjem is más kultúrából van.mi sok gyereket akartunk,de már lehethogy nem lesz több,mert már azért elég.
Vendég
 


S.o.s Csajok!
Átbaszarintottak a gyógyszertárba!
Csak egy 1db ovitrelle injekciót adtak....
1.5 kellett volna most 22:30-kor szúrnom és csak 1 db tudok szúrni!
Szerintetek ez nagyon nagy probléma?
A legjobb az egészbe,hogy 30percet vártam ,hogy sorra kerüljek és csak 3-an voltak előttem
Egy hölgy el is kezdett balhézni,hogy mit tetvészkedik az az öreglány a kasszánál......
Mondanom sem kell,hogy jött a főnökasszony és le is váltották őt onnan...
Én is már annyira ideges voltam,hogy nem is figyeltem mennyi van a dobozba!:oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
Azt hittem,hogy ez kettő darab szuri...
Ciki mert csak egy darab

Lehet ebből problémám?
Annyira ideges vagyok most,hogy mindjárt sírógörcsöt kapok!


Jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Witch,

A tű papírján ezt írták: 0.6x30 23 6
Van egy kis gondom, tegnap estére a bal fenekem kijött egy nap piros folt, és viszket is, és mindkettő nagyon becsomósodott. Neked volt ilyen? Lehet, hogy erre is allergiás lettem? Ma vettem árnika krémet, mindjár be is kenegetem, este meg próbáltam jegelni. Most már jó lenne, kibírnám ezt a maradék 8 injekciót! :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

nemone!

én is allergiás vagyok kicsit rá (bár mire nem???), és rajtam nem csak a szuri helyén jött ki visztkető piros folt. Mandula olaj van benne, azért.... Szuri után el kell maszírozni a helyét... Sajna ez van de ki kell bírni. Nekem tenyérnyi folt volt ami így nézett ki, de ez van...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Itt is sziasztok!
De jóóó! Noki drága, nem is mondtad ez az új topikot!
Köszi Tubikriszta, hogy írtad, mert nem vettem észre! :oops: Itt is visszaolvasok mindjárt...

Kép
kira76
 
 


Witch,

Igen, szoktam maszírozgatni, de a szuri másnapján általában fáj, és akkor nem olyan erősen. Akkor megnyugodtam, hogy nem egyedi eset ez a kiütés, beadjuk azt a 8-at is!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Noki,

Sajnos én nem tudok segíteni, mert amikor nekem kellett szúrnom, akkor én egyet kaptam. De szerintem másfelet nem tudtak volna adni csak egyet vagy kettőt. Mikor mész leszívásra?

Lombikos lányok,
Valaki segítsen Nokinak!

Kira,
Örülök, hogy itt vagy! Írj magadról, hogy vagy!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Noki!

Ha jól tudom akkor a hormonszintből állapítják meg, hogy mennyi tüszőrepesztő kell.
Mondd el a dokinak, hogy mi a helyzet, nehogy reggel legyen gond belőle.

Kép
nika28
 
 


Kira! :)

De jó, hogy itt vagy!
nem tudtam miért tűntél el ennyire, de aztán Noki írta, hogy nem volt jó a gépetek.

Hogy vagy? :)

Kép
nika28
 
 


Noki!

Közben olvastam, hogy megoldódott a probléma! :)
Nagyon örülök neki! :)
Holnap szorítok Neked! :) Ne izgulj, minden oké lesz! :)

Kép
nika28
 
 


Tubikriszta
Tegnap este a délinél lévő gyógyszertárba kaptam recept nélkül egy ovitrelle injekció aminek a felét beadtam magamnak!
Kb 30-40percel később mint az elöző 1db-ot.
Gondolom ez kisebb probléma mintha be sem adta volna!
Mondjuk 9500Ft-ot fizettem érte és nem 2850Ft-ot....
Reggel óta hívom a János kórházba lévő Kápolna Patikát,de magyarán mondva basszák felvenni a telefont !
Szeretném velük közölni,hogy mi történt tegnap és ,hogy valamilyen úton módon oldják meg a problémám...
Adják vissza a délinél lévő gyógyszertárnak az injekciót és nekem is pénzt!
Vagy ha nem adják vissza a pénzt,de akkor is oldják meg ők és ezek után ne Én rohangáljak az injekció után, mert az az igazság ,hogy nem is fogok tudni!

Kép
noki&potyi
 
 


Tubikriszta Nika!
Köszönöm én nagyon jól vagyok! Már szerencsére elmúltak a rosszullétek, max délután vagyok kicsit nyomi. De nem vészes.
Hamburger mániás lettem, úgyhogy beszereztem a hozzávalókat, mert mindíg szegény uramat futtattam és nem is mindíg kapott... :) Amit napközben megfőzök azt sajnos este képtelen vagyok megenni. Ezen mondjuk kiborultam már, de csak vége lesz ennek is egyszer! Nektek van valami ilyesmi hülyeségetek???? Ti hogy vagytok?? Meséljetek! De vissza is fogok olvasni, csak még millió dolgom van.
A net probléma még nem oldódott meg teljesen, de azért most mükszik. De nagyon rossz! Úgyhogy most küzdünk a szolgáltatóval...

Kép
kira76
 
 


Kira!

Ez aranyos, én nem tudok tejes, tejszínes dolgot megenni (pedig imádom), mert fáj a hasim tőle, és hasmenésem lesz, azonban állandóan nagy husikat akarok enni, és pl soha nem ettem paprikás császárszalonnát, vagy lecsót, most a kettőt együtt, és iszonyat éhségrohamok törnek rám...

Más is van így? Olyankor a szembejövő embert is megtudnám enni :oops:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kira, Witch!

Nekem is vannak éhségrohamaim. Olyan hírtelen és erősen tör rám, hogy szinte már elviselhetetlen.
Viszont nem tudok egyszerre sokat enni. Talán ezért van az is, hogy még egy dekát sem híztam.

Úgy, hogy valamit nagyon megkívántam volna, még csak egyszer voltam.
Akkor is sárgadinnyét akartam enni. :)
Hozzáteszem, hogy még a szagát sem tudtam soha elviselni. :)

A tejtermékeket én sem bírom, pedig a tej szinte a lételemem.
Egy nap akár 1 litert is meg tudtam inni. Most meg megy a hasam tőle.
Ma reggel meg az epémmel kínlódtam, mert tegnap csináltam jó kis tejfölös krumpli főzeléket, jól bekajáltam belőle, ma meg kínlódtam.
Már azt hittem, hogy csak én vagyok így.

Kép
nika28
 
 


Ez a tej dolog nekem is nagy bánatom. Mint már írtam vagy 100-szor :) van kecském. És a kecsótejet imádtam. Turmixnak, madártejnek, mindennek. Mostmár túrót és sajtot is tudunk csinálni, de még a szagát sem bírom elviselni. Most is forog a gyomrom, ahogy írok róla. Pedíg most kéne igazán nyomatni... Éhségrohamok meg nálam is vannak és nagyon rossz. Hirtelen jön és ha 5 percen belül nem ehetek annyira megfájdul a gyomrom, hogy elpusztulok. Úgyhogy nem vagytok egyedül... Átérzem... :lol: :lol:
Witch!
Nem voltam most jó darabig, úgyhogy nem tudom, hogy elmentél végül uh.-ra???? Mellfájás?? Megnyugodtál? Írd már meg, mert le vagyok maradva! :)
Nemone!
Láttam az előző oldalon az uh. képedet! :) Nagyon jó! Nagyon gratulálok!!!!!!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok Csajok!

én meg a főtt kaját nem eszem nagyon, mármint megfőzők és nem kívánon, ahogy Kira is írta. Viszont minden este meg kell innom egy fél liter tejet vagy kakaót vagy karamellás tejesitalt, amit szerintem kb három éve nem ittam és nagyon sok paradicsomot és hideg szendvicset kívánok és ami még fontos, hogy teavajjal nem normál vajjal.....szóval nekem is átalakult egy-két dolog.
Van olyan, hogy eltervezem, hogy mit főzők és egyszerűen az undor kap el tőle és már nem is akarom azt megfőzni....akkor kitalálok valami mást....
tegnap pl. megkívántam a fagyit, de mire én kerültem a sorba akkor inkább eljöttem, mert akkor már nem kívántam...érdekes... :)

Kira
Voltál tarkóredő szűrésen? Mit mondott a doki?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Voltam persze! Volt hüvelyi és hasi uh. is. De kb 5 perc volt. És bent volt a férjem is! :lol: Minden rendben van. 1.3mm a tarkóredő és a baba ülőmagassága volt akkor 5,5 cm. Mindent megmértek, megszámolták az ujjacskákat stb. Azt mondták a korának megfelelő tökéletes kisbaba.
Te mikor mész Kriszta? Nika Te is mész lassan nem??? Vagyis a 13. héten. Ugye?

Kép
kira76
 
 


Kira!

Nekem lehet, hogy 2-szer is nézik, ugyanis itt Fehérváron csinálnak kombinált szűrést, ingyen (!) és megbeszéltem a dokimmal, hogy megcsináltatom itt. Ehhez viszont hozzátartozik az uh is, viszont a saját dokim is megakarja nézni. Jól emlékszel, Ő csak a 13. héten ér rá, de az is lehet, hogy hétfőn megyünk és az még belefér a 12.-be. :)

Kép
nika28
 
 


Inkább 2-szer mint egyszer se! :) De tuti rendben lesz minden! Ne izgulj! Én valahogy nem izgultam annyira. Nem tudom miért, de annyira biztos vagyok benne, hogy jól van a baba és minden oké vele! Nem is gondolok mostmár semmi rosszra. :)
Azt meséljétek el légyszi, hogy Nektek mivel tellik egy napotok???? Nekünk van egy rakás állatunk és millió dolgom lenne velük, de egyszerűen ráuntam. Megcsinálom amit kell, de nem tudom elfoglalni magam. :( Tudom, hogy csak a buta emberek unatkoznak, de akkor én most buta vagyok. Egyszerűen nem találom fel magam. :( Nincs kedvem olvasni, tv-t nézni nem szeretek, se dvd-zni... Most autóm sincs, hogy csavaroghatnék, mert a férjem használja. Bevagyok zárva ide mint egy majom. Bp.-ti vagyok és most vidéken lakom 5 éve és míg doliztam, elvoltam, de most nem találom fel magam. Adjatok ötleteket!!!!!!! Legalább dolizhatnék itthon... Régen műkörmöztem is, de annyi mindent kéne vennem, hogy csinálhassam megint, hogy arra meg nincs keretem. Úgyhogy szégyen, nem szégyen, de kétkapura unatkozom.

Kép
kira76
 
 


Kira!

Nem mentem végül, úgy döntöttem, hogy ne macerálják a manómat, hiszen a 12. hét után már hasi az uh, ezért úgy gondoltam kibírom, és tudom hogy a manó jól van :)!
Neked hogy hogy hüvelyen is nézték? Nekem azt mondta a doki hogy már csak hasin nézi meg...

Nekem meg ezer dolgom lenne, de állandóan nyomi vagyok, és nem forog az agyam. Könyvelő vagyok, és most van a negyedéves áfa... Szóval lenne mit melózni...

Nika!

Te is számolj be arról, hogy milyen ez a Down szűrés...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Lányok,

Én dolgozom, így nem unatkozom otthon, egy hetet én is otthon voltam, de majd megörültem, így minthogy egyáltalán nem megerőltető a munka, így bejöttem, ha nagyon fáradok, akkor meg hazamegyek. Megbeszéltem a főnökömmel és engedélyezte, így ezzel nincs gond.

Nekem lenne egy kérdésem.

A saját dokim adott beutalót a kórházba a 12 heti ultrahangra viszont én bejelentkeztem egy kombinált szűrésre, ahova Witch is megy.

A saját dokim az július 9-ére vagy 10-ére írta és oda akkor kéne mennem, viszont a másik helyen meg 17-én megyek, szerintetek, ha elmegyek mindkét helyre, az gond? mondjuk a dokim is mondta, hogy elég csak az egyik, mármint ha a vér+uh-ra megyek akkro nem kell mennem a kórházba.

Viszont én Kirával ellentétben izgulok egy picit, hogy minden rendben legyen :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Tubikriszta!

Ahova megyünk, az egy jónevű intézmény, ők nagyon tudnak, csak jót hallottam róluk, sztem se rohangálj kétszer, elég a 17.-e, de te döntesz... Nem kell izgulni, minden okés, hiszen a legszebb petesejt a legjobb spermával randizott, csak tökéletes babáink lehetnek :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kira!

Én úgy igazán még nem unatkoztam, mert mire odajutnék mindig feltalálom magam.:)

Kb. 1,5 éve találtam egy tök jó hobbit, az üvegfestést. Sztem nagyon jó, és csak úgy száll vele az idő.
Nem túl drága, és a neten is lehet nagyon jó sablonokat találni.
Most egy ideje leálltam vele, mert a párom megelégelte, hogy a lakásban az összes üvegfelületre csináltam valami.

Mindjárt teszek fel egy képet amit én csináltam :)

Kép
nika28
 
 


A remekmű. :oops: Kép

Kép
nika28
 
 


nika!

ez nagyon szép :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Köszönöm! :oops:

Kép
nika28
 
 


szia tubikriszta.a férjed hova valósi?mert írtad,hogy más kúltúrából való.ha tényleg olyan sok gyereket akartok ti is,arra kell vigyázni,hogy ne legyen császár,legalább az első 3 vagy 4.
Vendég
 


valaki tudna segíteni,hogyan kell fotókat ide feltenni?
Vendég
 


bezijan
Amikor írod a levelet akkor alul látható egy 'Melléklet feltöltése' felírat és ott tudod a képeket feltölteni!

Üdv

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok! Most egy picit már merem ízlelgetni a tényt, hogy én is kismami vagyok! Hasonló UH képet kaptam ma, mint Nemone, tényleg, Neked is a 6. hét van most? (Jó lenne itt is egy tábla, de megyek megnézegetem a másik topicban)
Remélem, hogy minden rendben lesz velem, velünk :roll: , és egészségben telnek a hetek. Jövő csütörtökön megint UH.
edóra
 
 


Lányok,

én szívesen csinálok Táblát, csak küldje el mindenki az alábbi adatokat, ok? és mára vagy hétfőre összedobom!

Lombik/Imszem - még annyit írjatok, hogy hányadik!
Hányadik hét/nap?
Szülés várható időpontja

Ha valaki még valamivel kiegészítené szóljon nyugodtan!!!

Bezijan,
Afrikából való a férjem, neked? én nem szeretnék császárral szülni, de nagyon sok esetben sajnos nem az ember választja ezt meg. De remélem, hogy természetes úton hozzom életre a babát.

Edóra,
GRATULÁLOK!!!! ez nagyszerű, remélem, hogy nem izgulsz és ugye milyen jó látni az uh képet :)

Nika,
Nagyon-nagyon szép dolgokat csinálsz, amúgy ez nagyon jó, mert majd a babának a szobájába is tudsz szépséges dolgokat csinálni! :)

Witch,
Tudom, hogy nagyon jó a hely csak picit izgulok is, hogy minden rendben legyen, és várom már nagyon-nagyon!!!!

Kira,
Az nagyon jó, hogy minden adat jó lett, nő már a pocid? látszik?

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Köszönöm! :)
Már nézegettem, hogy milyen figurákat lehetne....... :)

Az adataim a táblázathoz: 2. lombikból fagyi.
11.hét 3.nap
2009. Január 20.

Kép
nika28
 
 


Köszi!
A táblához adataim: 2. inszem, ma vagyok 6+3. Úgy kalkuláltam, hogy 2009. február 24.
E. Dóra
edóra
 
 


Sziasztok !
Én Witch Anyukája vagyok, most én fogok írni majd helyette. Tegnap este hét előtt 10 perccel elkezdett erősen vérezni. Rögtön hívtuk az orvosát, szerencsére még rendelt a magánrendelőjébe. Kőbányáról fél óra allat a Váci utcában voltunk. Szerencsére a BABA jól van, 4 cm, jó a szívhangja, egy hematóma van a Picur alatt Szigorú fekvés, pihenés. Persze mindenről tud, felolvasom neki amit írtok.

Táblázathoz az adati: 11. hét, első lombikból fagyi, a szülés várható időpontja január 23.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Hűűű! Nem semmi! Az a lényeg, hogy mind a ketten jól vagytok! Nagyon vigyázz Magatokra!

Puszi!

Kép
nika28
 
 


Witch!

Szerencsére jól vagytok, nagyon vigyázz magatokra!

Kriszta,

Adataim a táblázathoz: 1. lombik, 6. hét, az én számításaim szerint a szülés várható időpontja február 27.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Witch Anyukája!
Köszönjük az infót! Annak örülök, hogy nincs baja a babának, de gondolom jól megilyedt mindenki! Millió puszi Witch-nek!!!!!
Nika!
Hát ez tényleg nagyon szép! Tesóm is csinált sok hasonlót, sőt én is! De már régen...
Tubikriszta!
Nő a hasam persze! Már látszik rendesen ha szűk felsőbe vagyok. Mondjuk én vékkony vagyok, de hasas. Sehova nem tudok igazán hízni, csak hasra. Úgyhogy most a baba is és a husi is... :lol:
Jajj már úgy várom Vucuskát! Találkozott Noki vele reggel. Annyira bízom benne, hogy sikerült neki! Noki még nem hívott, úgyhogy róla sem tudok semmit. :(

Kép
kira76
 
 


Witch,

Tényleg vigyázz magatokra!!!! és tényleg csak feküdj, majd anyukád ír helyetted :) köszönjük neki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!
Az adatokat elfelejtettem megírni!
1 lombik
születés idelye: január 10.
és most vagyok 13.hétben

Kép
kira76
 
 


tubikriszta szia az én férjem örmény.de amúgy 5 nyelven beszél ,most tanulja a 6.at. neked lombik babád lesz?
Vendég
 


Nika, nemone, kira, tubikriszta,
köszönjük az együttérzést, tényleg beparázttunk rendesen.

noki jól van majd, jön a hírekkel, beszéltünk vele

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Vigyázz nagyon magadra és a manócskára! Hirtelen amikor olvastam anyukád hsz az elejét, úgy megijedtem, még továbbolvasni sem tudtam hirtelen. Lehet tudni, hogy mitől volt ez? Remélem már jobban vagytok.
szió
Rony

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Witch! Én is nagyon megijedtem, rémes volt olvasni. Gyors kipihenést, babócának további gondtalan lubickolást.
edóra
 
 


azt tudom,hogy a mellékletek hozzáadásánál kell fotót feltenni,de nem sikerül,folyton azt írja ki,hogy hiba történt.tud valaki segíteni?
Vendég
 


Rony
Hematóma volt a BABÓCA alatt, körülötte vérzivatar Ő meg ott fekszik a drága nyugodtan tökéletes szívhanggal. És már 4 cm.

Edóra
Még teljesen nem nyugodtunk meg mert van némi kis vérzés azóta is, de ki kell ürülni a hematómának utána miden rendben lesz.

Lányok lehet nem lesz időm írni, mert jön az ÁFA (20-án ) Witch szigorúan fekszik, majd jelentekezünk.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


sziasztok.Örülök,hogy létre jött ez a topic!!ismeri valaki a BMC-ből az Újvári Elemér Dr. urat?jó orvos?mert a wiegandt-tal nem voltam megelégedve
Vendég
 


sziasztok.Örülök,hogy létre jött ez a topic!!ismeri valaki a BMC-ből az Újvári Elemér Dr. urat?jó orvos?mert a wiegandt-tal nem voltam megelégedve
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám,a BMC-s topikba szoktam írni én is. És azon félreértések elkerülése végett tüntem el onnan, ami miatt létre jött ez a topik. Nagyon örülök Kriszta, hogy létrehoztad!

Nemone
Gratulálok a kis petezsákocskához! Vigyázzz rá!

Witch
Nem semmi ami veled történt. Biztos nagyon megijedtél. Pihenj sokat, vigyázz a manócskára! :wink:

Vucuska
Nagyon-nagyon szorítok neked!!!

Momó
Én úgy tudom, hogy Újvári dr nem rendel úgy, mint a másik 4 doki, hanem a HSG-ket stb. csinálja. Bár lehet, hogy rosszul tudom :oops:
bessy76
 
 


Vucuska
Ne haragudj, annyi eszem nem volt, hogy előbb átnézzek a másik topikba. :oops: :oops: Nagyon sajnálom! :(
Meglátod a fagyibabák szépen kapaszkodnak majd. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!
Momó!
Nem rendel Újvári Doki tudtommal! Dehát W. kívül választhatsz még másik 2-ből. Azért csak 2-ből, mert szerintem Konc Dokihoz sem lehet csak úgy menni. Meg hiába jó Doki, de nagyon sokszor nincs bent. Úgyhogy úgyis mindíg máshoz kell menni. Tapasztalat! :?
Szia Bessy!
Hogy vagy? Hogy bírod a meleget pocakosan? Tényleg jól eltüntél, de azért nem annyira régen, hogy nem emlékeznénk Rád! :lol: Mostmár csak Adri van eltünve! :) Mesélj Bessy, mi van veled!!!!

Kép
kira76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: