Új privát üzeneted érkezett!

folyt köv::
(meglátszik h Boni nem szeret fényképezkedni, Gábor annál inkább..)
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,nagyon szépek a gyerekek :)
Veled mi a gond??Nőőőgyógyászt??? :shock: és akinél Gábort szülted?Nem jött be annyira?Nem mennél vissza hozzá?Ha nem publikus írdd priviben, hogy mi a baj!
És akrtalak már amúgy is kérdezni, hogy mi lett a nagy Ő-vel? :wink: Összejött a dolog, vagy.............
Ezért kell rád gondolni karácsonykor?

Ja, és különben is, most akkor nem titkosítjuk magunkat csajok????!!!!Úgy nem kéne csk kettesben privizgetni!Lehetne tényleg írni úgy, hogy mindenki lássa!Úgyis csak mi vagyunk magunk, 6-an!Asszem, ugye? :roll:
manóci
 
 


sziasztok!

mano megy priviben vagy msnen ahogy idöm engedi megirom. Akinél Gábort szültem, nem vált be, és nem is voltam azota se nála. Nem karácsonyra gondoltam, hanem erre a gondomra, h ne találjanak semmi komoly bajt nálam..

Sajna ugy tudom jo indok nélkül nem lehet zároltatni a forumot, megnéztem...de én nem bánnám ha mégis sikerülne, mert akkor tényleg igy magunk közt elmondhatnánk mindent ugy h idegenek ne is lássák amit irunk!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Sziasztok!!

Először is KRISZTI de jóóóóó hogy végre írtál!!! És hogy megint a régi lakiban laktok! Annyira drukkoltam nektek!!! Éljen éljen! MAjd rakj ám fotókat!!!

Én is szégyenlem magam, jó régen nem voltam, de van mentségem! Egy pár órában újra tanítok, és ez eléggé lefáraszt, na meg volt pár rossz hetünk mikor Bazsó éjjel nem aludt, szal csak lézengtem mindenfelé! Ugyanis napközben viszont egy energiabomba, állandóan jön megy, magyaráz, pakol! Győzök utána rohanni!! Mostanra azt hiszem (koppkoppkopp) az alvás rendeződik!

CSILLA, mi van veled? Beteg vagy??? És mi van a pasival akiről meséltél????
Gyerekeid gyönyörűek :)

Dóri, utólagosan kívánok Balázsodnak boldog születésnapot!!!

Kép
borso18
 
 


sziasztok!

Orsi de jo h jöttél te is! Nem is tudtam h dolgozgatsz..de jo neked..én még nem találtam melót! :cry: Remélem én is h a kisfiad most már jó alvó lesz..én is bizakodom, már két éjjelt ujra átaludt! majd mesélek, de nem itt, remélem nem baj!?

Csajszik, mivel én már nem leszek babaneten, igy most előre kívánok MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!



puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok,hogy így örültök nekem :D .Köszönöm!!! :D
Manóka,asszem tavaly írtad,hogy nagyon fini zserbót szoktál sütni??? :wink: Leírnád nekem a receptet?El vagyok ugyan barikádozva a lakásban,labirintusban közlekedünk,de azért a hasam vonzz a konyhához :lol: .Még sosem csináltam zserbót,és úgy szeressük.....Tudod mit szeretünk mostanában?A flódnit!!!!!Egy időben a marlenkáért voltam oda,meg is találtam honnan lehet rendelni,de egyesével nem lehet,csak min.4 darabot :( .Kösz,annyit azért nem eszünk meg :D .De a flódniért rajongunk!!!
Csilla,tudom,drága az a doki,akit írtam neked,de nekem már meg is jött rég a leletem,szerencsére minden rendben velem,ajánlanám neked!!
Csajok,mi kidőlünk asszem karira :cry: .Dorina nagyon köhög,tiszta takony,Domi is kezdi,én meg padlón vagyok,itt a dobozok közt a takaró alatt szenvedek...
Teszek föl képet a lurkókról meg a barna sérómról!! :D
Aki már nem jön hétvégén,annak nagyon-nagyon boldog Karácsonyt kívánunk!!!!!!!Jaj,tisztára be vagyok zsongva,hogy a gyerekek milyen lázasan bontogatják ilyenkor az ajadingákat(Domi mondta így kicsinek) :D .Mikor látom a szemükön,hogy hopp,ez betalált....Domi odavan a Ben10-es dolgokért,Floci,nálatok is megy???Na,Dorina pedig Lilly baba......

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Krisztikém,ezek a képek szuperjók!Annyira édes, szép mindkét gyereked, hogy nagyon :wink: :) És szerintem tök jól áll neked a barna!Én hagynám, nem festetném vissza szőkére :wink:

És akkor a

Zserbó recept!

Tésztához:

25 dkg rama
60 dkg liszt
10 dkg cukor
2 tojás sárgája
3 ek. tejföl
2 dkg élesztő

Töltelék:

25 dkg barack lekvár
35 dkg darált dió
20 dkg porcukor

Bevonat a tetejére:

1 tábla tortabevonó

Remélem sikerül, jó sütést!!
Pussz
manóci
 
 


Szió Manó!
Köszönöm a bókot és a receptet is!!! :D
A tojást csak belegyúrom?Nem kell felverni ugye?És az élesztőt felfuttatom kicsi langyi tejben?Meg meddig süssem milyen hőfokon?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!

Kriszti!Tök jól nézel ki barnán is!

Ezúton kívánok mindenkinek boldog Karácsonyt! Pihenjetek sokat!

Dóri,Blanka, Balázs

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kriszti,persze!Tojássárga belegyúr, élesztő felfuttat, és a sütésidő :roll: passz!Én ezt sose figyelem, hogy mennyi idő alatt lesz kész.Mint más ui. tésztás süti :P Figyelgesd, és ha márzsemleszínű a tészta meg az illata is jó, akkor bele szoktam szúrni egy villát.Ha azon nem marad tészta ami nyers lenne még ugye, akkor jó!Ha kihült akkor kend rá az olvasztott mázat :wink:
manóci
 
 


Nagyon Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!
manóci
 
 


És fáradt vagyok, mert ez lemaradt :oops:

Kép
manóci
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kivánok.
nadimo :P
nadimo
 
 


Sziasztok!!

Boldog karácsonyt Mindenkinek!!

Hogy telik? Degeszre ettétek már magatokat? Kriszti kicsomagoltatok?? Nagyon jó vagy barna hajjal!!! Ez tuti valami hullám most, mert eddig én is olyan szőke voltam mint te, de most én is barna lettem!!! A fiad óriási és nagyon helyes!!! Kiscsajod meg... hát tündéri!!!!!

Manó nagyon jók a kismanóid :) Leírtam én is a zserbó receptete, lehet h egyszer nekiveselkedek itt az ünnepek közt!! :)

Csilla, hogy vagy? Találtál dokit??

Nadimo, veletek mi van??

Puszi mindenkinek!!

Kép
borso18
 
 


sziasztok!

Köszi a z aggodást mkitöl, nem kellett doki végül is, a problémám az volt, h olyan tüneteket produkáltam mint amikor megjön, de mégsem volt annyira vészes..de nem részletezem..ugy néz ki h nem tudott rendesen megjönni gondolom a sok stressz miatt..de tul vagyok rajta most minden ok ezen a téren!

Kriszti!
még szép h örülünk neked, mi már igy 6-7en "összetartozunk"! (szerintem!)

azért kérem a doki elérhetöségét..sosem lehet tudni..priviben majd ok?


nagyon szupik a képek szerintem is!! és tényleg jol áll a barna hajszin neked! Jobbulást nektek, gyogyuljatok meg hamar!!

Mano!

olyan édesek a lánykáid! én is fel akarta rakni a képet magunkrol..de végül meggondoltam magam..(de ha szeretnétek majd felteszem!)


Orsi!

komolyan barna vagy?légyszi tegyél fel képet kiváncsi vagyok rá! én nem szeretem a barna hajszint (magamon) , most is vörös vagyok! amugy köszi, vagyogatunk..és ti?


puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Helo !

Mi szerencsére túl vagyunk a karácsonyozás nagyrészén.
Talán ma már nyugodtabb napra ébredtünk, nem jön senki, és ma mi sem megyünk senkihez. :lol: Nekünk most kezdődik igazán az ünnep....
A mai nap a pihenésé és a gyerekeké. Elmegyünk valahova sétálni, kicsit kikapcsolódni. Szegények már napok óta csak azt látják hogy anya süt-föz-takarit , rohangál mint a mérgezett egér.... Szerencsére már jobban vagyunk, kilábaltunk a betegségből is, igy most végre élvezhetjük is a téli szünetet .

Remélem mindenkinek békésen, szeretetben telt el ez a pár nap.
Puszi mindenkinek és további jó pihenést.
:lol:
nadimo
 
 


Kép
Kép Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Csilla, örülök ha jobban vagy! Sajna ismerem ezt a dolgot nálam is elő szokott fordulni, olyankor kapok hormont és rendeződik, egy időre.....de a stressz tényleg nem jó neki! Esetleg tudom ajánlani a cickafark teát!!

Nálunk a készülődés rohangálás anyukámra hárul, nálunk ő a vendéglátó, persze besegítek neki egy két főzéssel, de nem esem túlzásba :lol:

Teszek magamról egy barnahajú képet, meg Bazsóról egy párat!
Ja aki amúgy takarítószettet kapott karácsonyra, és azóta is takarít egyfolytában :lol:

Kép
borso18
 
 


Kép új szerzemények Ausztráliából

Kép Barnán

Kép Usziban

Kép Takarít

Kép
borso18
 
 


sziasztok!

Orsi !

nagyon klasszul áll a barna haj neked!

Azon mosolyogtam h ugyanilyen köntöse van az én fiamnak is, (épp most is az van rajta ..teljesen bele van esve..pedig még egy éves sem volt mikor megvettem neki!)

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Halihó!

Csilla! Örülök, hogy már jobban vagy testilet-lelkileg. NAgyon édesek a gyerkőcök. A kádas kép tök jó, pláne, ahogy a fiad ül, mint egy király :)

Borsó! Az én fiam az autókba szerelmes, takarítani egyelőre nem akar (kivéve, amikor felmosok, irány a víz könyékig :)) .Blanka is ennyi idős volt, amikor kapott egy porszívót és imádta!

Nadimo! Pihenjetek ti is a szünetben. Apropó! Mi van veled munkaügyelig? Átmentél valahova? Nem maradtál a Mávban, ugye?

Mi is túl vagyunk a karácsonyon, jól sikerült. Persze degeszre zabáltuk magunkat a 3 nap alatt. A gyerekek iszonyúan élvezték, már ugye Balázs is nézte a fát meg tépte a csomagolópapírt. Nagyon vártam és is, anyu elvitte a gyerekeket, így teljesen meglepi lett és jól sikerült. Csináltam képeket, majd teszek fel. Most nem unjuk meg az új játékokat. Január elején tartok egy nagy szanálást, kidobok egy csomó régit meg kisbabásat, mert nem férne el a szobában a sok új :D Hát ennyi. Szilveszterezni valószínű nem megyünk sehova, de majd még kiderül.

Ha addig nem írok, akkor Boldog Új Évet kívánok nektek!

Dóriék

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szia Dóri !

Köszi. Megpróbálunk pihenni. Nálunk most már nyugi van, lement a vendégjárás.

Én kiléptem a Máv-ból , azóta itthon vagyok , legalábbis papiron.
Egyébként dolgozgatom továbbra is, családokhoz járok ki segiteni az első nehéz hetekben, megtanitok a mamiknak mindent amire szükségük van a baba körül.
Egészen jól beindult, szeretem csinálni és elég nagy az igény rá.

Ha minden jól megy , valószinűleg nem is megyek vissza késöbb sem a kórházba, inkább ezen a téren próbálok meg továbblépni.

Örülök hogy ti jól vagytok. Várom /juk a képeket.

:wink:




BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK !
nadimo
 
 


Csilla,Borsó,tök jók a képek! :) Orsi, nagyon jól áll neked is a barna haj szerintem is :wink: Takarítógép, naon cuki!Ilyen van Esztinek is, és ő is imádja a mai napig :wink:

Dóri,karácsonyi zabálás :lol: :lol: :lol: fú az volt itt is!De jó volt.Januárban meg indítoma diétám, mert asszem ilyet nézek, ha mérlegelek: Kép Sok szép ajándék, családjárás, stb.Bár az nekünk kicsit csonka lett, mert sógoromék betegek, így őket kihagytuk, biztos ami biztos.Azért nem örültem volna, ha elkapjuk.Így is jó, hogy nem voltunk mi még betegek/kopp,kopp/

Dobok én is párképet!

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Nadimo,örülök nagyon, hogy bejött a családlátogatósdi :wink: és ha még élvezed is, mi kell több?! :)
Puszi
manóci
 
 


Jaj Manóci de cukik vagytok. Nagyon szépek a gyerekek, és Hannus is mekkora már. Gratulálok a családodhoz.

tök szupi a mérlegelős ikon, jót vigyorogtam rajta.

:D


puszi
nadimo
 
 


Nadimo,drága vagy :) köszi!
Hannus méretei: 3830g, és 59 cm!Ezek teljesen frissek a 6 hós státuszvizsgálaton mértek, 27.-én! :wink: Hát nem egy óriásbébi az biztos!
manóci
 
 


De hüle vagyok, még kicsinyítem is a törpillámat :oops: rosszul írtam, szal:4830 g a súlya!!!!
manóci
 
 


BÚÉK mindenkinek, remélem, jövőre is látlak titeket ugyanitt és persze személyesen is!!!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Mindenkinek sikerekben gazdag nagyon boldog új évet kivánok.

nadimo
nadimo
 
 


B.U.É.K. mindenkinek, és persze sok egészség, boldogság, gazdagság!!! Kép
manóci
 
 


Nem vesztem el lányok, hamarosan írok bővebben.
Addig iis B.Ú.É.K mindenkinek!!

Kép
flocika
 
 


sziasztok!

boldog uj évet kívánok én is mindannyiótoknak!

Dóri!

köszi! vannak még ilyen képek Gáborról. Annyira imád fényképezkedni tényleg kis modell már most. Képeket mindenképp tegyél fel, kiváncsi vagyok rátok!

végül is h telt a szilveszter?

Manó!

jaj de édesek a lánykáid! biztos nagy élmény volt már Hannusnak is az első karácsony! Szépen fejlődik, és nem kell h nagy baba legyen! az az ikon nekem is nagyon tetszett..én akkor lepödnék meg ha többet mutatna végre mint amennyi vagyok..

Nadimo!

Örülök h találtál egy olyan lehetöséget amit szeretsz is csinálni.Gondolom most nyugodtabb is vagy.Azért kapsz valami fizetésszerűt?


Floci!

tudjuk h nem vesztél el, gyere amikor csak tudsz!

Kriszti, Jucc?

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

A mi Szilveszterünk is jól sikerült. Sajnos Blanka nem alszik du, így este 1/2 7-kor kidőlt. Balázs ugyi 8-kor. Gondoltam, hogy lesz egy kis nyugink. Tévedtem Mosoly Blanka 1/2 10-kor felpattant és indult a buli! Megfürdött és pörgött. Egész éjjel szóltak a petárdák meg a tűzijátékok. Balázs amint megszólalt a Himnusz, felébredt. A durrogástól aztán nem tudott visszaaludni, így ő is buliozott. 2-ig néztük az IHM koncertet, a gyerekek táncoltak, mi meg röhögtünk. alig tudtuk őket letenni, üvöltöttek. Gondoltam, hogy legalább ma alszanak sokáig....tévedtem. Fél 8-kor kukorékolt mindkettő. Hát, ez most így sikerült!
Teszek fel majd képet is!

Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 



Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok!

Először is boldog új évet mindenkinek!!

Csilla, dolgozol??

Nadimo, tök jó amit csinálsz! Mit nem adtam volna azért ha lett volna nekem is itt valaki! Akim volt, ahhoz csak én jártam h kifejje a gyulladás utána mellem! de azért ő is sok mindenre megtanított! :)

Manó, tök helyesek a lánykák! :)

Nálunk minden rendben, Bazsó egy óriás, most voltunk 15hóson és 81cm és 11900gramm....a védőnő is mondta h nagy...De hát én is és az apja is magas! Megkapta az oltást, kcisit hisztis azóta, de nem tudom h mire fogjam, amúgy is mostanában jön ki belőle ez a dacosság, doki néni azt mondta ez már lehet a dac korszak...na nagyon örülök! Ezt éljem túl :)
Barinőm meg szerdán megszült a MÁVban :) Hamarosan mehetek babázni, alig várom már :)

Kép
borso18
 
 


sziasztok!

Megint azzal kell h kezdjem h bocsika amiért nem voltam..

de végre DOLGOZOM!!!!!!!!!!!!!!!!! igaz nem keresek sokat de legalább van melom és itt helyben, ami az egyik legfontosabb tényezö számomra! Van sok jó oldala is , mert egy kicsit kimozdulok itthonrol, és sok emberrel is találkozom ebből kifolyolag. Emiatt neten keveset vagyok, de amikor tudok jövök és írok ígérem!

Nálunk a hiszti továbbra is előfordul, sajnos Gáborka újabban toporzékol ezt sokkal nehezebb kezelni mint egy egyszerűbb hisztit.
Boninak meg szerdán volt a szülinapja, de ma lesz megtartva! KÉpet nem igérek nektek.

Orsi, nekem meg sokkal kisebb Gábor a korához képest, igaz régen nem mértem de tuti h kb 12-13 kg körül van, és szerintem ez kevés.Nálatok igy érthető h miért nagy a fiacskád! Volt kitől örökölnie :P Nekem is a napokban szül egy barátnöm és még van kettő akiért izgulok..én is mennék babázni hozzájuk, de bevallom továbbra is szeretnék még két babát! :oops: :roll:
dackorszak: minden korosztálynak megvan a maga dacos korszaka, később sem lesz könnyebb..de hidd el te is túléled, így is imádnivalóak!

csajok merre vagytok???????

puszi mkinek!!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Mi is csak röviden: marha betegek vagyunk. Balázs túl van rajta nagyjából, hörhurut, láz + takony+borzalmas köhögés utána hányás. A férjem a múlt héten szarul volt, a hétvégén jobb lett, erre tegnap este fájt a füle. Éjjel semmi alvás, elküldtem a dokihoz, azonnal felszúrták. Heveny középfülgyuszi. Blanka szombat óta 38-39 fokos láz, középfülgyuszi. Én légcsőhurut, holnap megyek dokihoz. Hőemelkedésem van és rettentően rossz közérzetem.Ilyen szupi állapotban tartom karban a még jobb állapotban lévő családomat. Szerencsére anyu most itt van (amíg nem lesz ő is beteg).

Most megyek, majd írok mindenkinek!

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri,fú, de gáááz! :( :( Szegények, hát nem semmi állapot!De otthon kúráljátok ki magatokat nehogy Kép legyen a vége!!
Jobbulást, sok gyógypuszi nektek!jelentkezz, ha meggyógyultatok!

Orsi,köszi :)

Csilla,örülök a melódnak, a lényeg hogy van!És, hogy ott helyben az meg tuti jó :wink:
Ha nektek kicsik a gyerekek akkor mit szóljak én Hannussal?? :lol: :lol:

Kriszti?
Floci?
manóci
 
 


Sziasztok !

Én is benéztem egy kicsit.

Nálunk is az elmúlt 1- 1 1/2 hét betegesen telt, biztos hallottátok a közel 500 gyereket érintő megbetegedést ami a XV kerben és másik két kerületben is volt.
Na nekem mindkét gyerek benne volt az 500 -ba.
Ilyen rosszul még sosem voltak, injekciót is kaptak.
Már szerencsére jobban vannak, hétfőn mehetnek is suliba, oviba.
Mint kiderült a tenyésztésből nem szalmonella volt csak virus, de attól függetlenül nagyon rosszul voltak szegények.

Remélem mást már nem kapnak el ha hétfőn mehetnek. Most valami torokgyulladásos -lázas tombol, igy a fostos -hányós után... tök jó mondhatom. Még mindig sok a hiányzó , mindenhol fertőtlenitenek ezerrel, meg az ebédlőben is az étkezések elött fertötlenitős vizbe kell kezet mosni.
:cry:


Dóri nektek jobbulást, remélem hamar meggyógyultok. :lol:

Manóci : :lol:
Ezekkel a hangulatjeleiddel fényt hoztál ebbe a szürke -csúnya borús napba. Mindig vigyorgok rajtuk, olyan eredetiek és jópofák.
Puszillak.


Üdv mindenkinek
:D
nadimo
 
 


Sziasztok csajszikák!

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok!!! Szerencsére ( kop-kop) nálunk mindenki jól van.
Dóri! Kitartás!!!!!!

Örülök Csilla, hogy van melód. Mit sikerült találnod? már ha nem titok. Boninak boldog szülinapot!
Nálam nagyon gáz most a meló. Olyan sz@r napjaink vannak, hogy örülök, ha a rezsit ki tudom termelni. Remélem hamarosan jön a jó idő és kellenek a tavaszi rucik. Pedig tényleg olyan szép cumók vannak, hála kiváló izlésemnek :wink: :lol:

Gyerekekkel minden oké, várjuk a félévi biziket. Legalább is én, ők nem annyira. :roll: Bár sok dicséret nem lesz kiosztva.

Andris hatalmas nagy zsívány.Beindult a beszélőkéje és rosszabb mint a másik kettő összesen. Kép

Kép
flocika
 
 


Nadimo,Fú, ez nem semmi!Szegények, akkor az nem egyszerű vírus lehet, ha kézfertőtlenítés stb. :(
Barátnőmék is a XV.-ik kerben laknak, de szerintem ők megúszhatták, mert nem is mondta!Én meg nem is hallottam, hogy ott ilyen nagy ge.......szt van :cry: Na, a lényeg, hogy már kijöttetek belőle!
Örülök, ha tetszenek a hangulatjelek :wink: Vannak újabbak is a múltkor találtam azok meg nem smilek, hanem ilyen animációk, de tök jópofák azok is!Pl. ilyenek: Kép Na, ez ma nálunk nem volt éjjel!Sajnos Eszti kicsit taknyol hétfő óta, és mára elértük, hogy Hanna is elkapta, és apa is! :cry: Én tartom a frontot, de most naon kivagyok.Éjjel talán 2-2,5 órát ha aludtunk.Hannus ordított egész éjjel, és nem tudtam vele mit kezdeni, mert be van dugulva a nózija!Mikor kicsit jobb lett elaludt a drágám olyan fáradt volt, de kb. 1/2 óra sem telt bele, újra bedugult az orra, és üvöltött! :?

Floci,bolt :( hát igen, sajna a jan.+ febr. általában ilyen, sehol semmi!De tavasszal tuti beindulnak a dolgok :wink:
Bizi, reméljük jó lesz mindkettőnél!
Andris, úristen már beszél??? :shock: Nem semmi úgy telik az idő, hogy csak na!Én is most szültem, és lassan 7 hós a törpillám :)

Kriszti,Életjelet kérünk!!!!!!!!! :wink:
manóci
 
 


manóci :
A tünetek akkor kezdődtek, amikor a csokiöntetes piskótát megették.
Az a cég amely szállitott a mi sulinkba és a hozzá tartozó két oviba, plussz a másik két kerületbe is, ott minden gyerek közel egyidőben kezdte produkálni a tüneteket, és másnapra közel 150 gyerek betegedett le, ami aztán persze emelkedett majd 500 -ra.
Betegek voltak a dadusok , a tanárok is.
Persze hogy azonnal a kajára gyanakodtunk, meg a tömeges megbetegedés miatt a tisztiorvos is kijött, vizsgálatot inditott.
Benne voltunk a hirekben , TV- rádió is foglalkozott velünk.
Aztán a tenyésztés szalmonellát nem állapitott meg, valószinű valami virus volt, de azért köszi.
Azóta nem birnak ránézni a piskótára , meg alig esznek , még nem jött vissza az étvágyuk. :twisted:

Szóval ez a nagy történet. Hála az égnek már kilábaltunk, de örök emlék marad.


Nektek is jobbulást kivánok. Nem igaz ez a sok virus meg miegyéb. Teljesen kikészit mindenkit és senkit nem kimél..

:twisted:

Puszi
nadimo
 
 


Elkiabáltam :cry: Ada beteg! Nagyon magas láz ( 39,2 körül) és takonykór ezerrel.

Kép
flocika
 
 


Hali!

Jelentem, mi is jobban vagyunk. Mármint a gyerekek szerencsére túl vannak a betegségeket. (kop-kop). A férjem minden másnap jár a fülészetre :( Én csütin elmentem a körzetihez, közölte, hogy semmi bajom. Na ehhez képes másnapra már teljesen szarul voltam, elmentem egy magándokihoz, mindjárt megállapította, hogy kezdődő tüdőgyulladás, nagyon súlyos hörhurut és kezdődő középfülgyulladás. Holnap megyek vissza, de már jobban vagyok. Kaptam egy raklap gyógyszert. ANyu is beteg. Hát ennyit rólunk.

Nadimo! Nem semmi a kaja-ügy! Örülök, hogy már ti is túl vagytok rajta!

Floci! Blankának is most 39,5 volt. Vidd el dokihoz, most sok a középfülgyulladásos 3 éves állítólag. Jobbulást!

Manó! Remélem, ti megússzátok!

Csilla! örülök a munkádhoz. Ez most valami új? És mi az, hogy 5 gyereket akarsz??? :shock: :D

Pusz nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Már mi is jobban vagyunk :) De még ott a takony :? apa nálunk a legbetegebb, ő lázas is volt, és naggyon taknyos :(

Dóri,örülök, hogy ti is kzdtek jobban lenni!Szegény anyukád, várható volt, hogy elkapja köztetek :(
Doki, :twisted: hát azért nem semmi, hogy már egy körzetorvosban sem lehet megbízni???!!!magán dokihoz kell menni, őrület mi van itt! :roll:
Mert egy szakorvosnál igyekszik mindenki valami ismerőst keríteni, és úgy beajánltatni magát, de azért egy háziorvosnál,vicc!

Floci,mi ugyan beszéltünk :wink: de itt is kívánok Adának jobbulást, és utána a megérdemelt jó pihenést :) :) :)

Krisztiiiiii?????????????????,Mi van mááár merre??
manóci
 
 


Sziasztok!
Hú,csajok,nagyon sötét vagyok.....Olyan régen jelentkeztem már be,hogy most a gépem kérte...Én meg nagy bőszen írom be az e-mail címemet,aztán a jelszó,és fogalmam nem volt miért nem enged be a rendszer...Hát mondom csak ez lehet,más nem,de azért önmagam győzködésére már minden lehetséges dolgot bevariáltam...Aztán az erdőtől a fát...nem a cím kellett mint már máshova mindenhova,hanem a felhasználónevem...Én esküszöm,ennyi itthonlét után,és butulok,de komolyan.A régi dolgokra is olyan jól emlékszem,de arra mi volt múlt héten már nem...Romlik a névmemóriám,az arc,meg egyáltalán,gondolkodnom kell sokszor szavakon.Ijesztő ahogy öregszünk,mi?? :lol: :lol:
Mi karikor voltunk betegek,vagyis Dorina meg én.A fiúk kimaradtak(kopkopkop).Dórinak akkor volt arcüreggyuszija,gyógyszert nem kapott rá,kúráltam ezerrel ahogy tudtam,házi praktikákkal.Aztán a költözködés közepette én betegedtem le nagyon.De persze egy Anyuci sosem lehet beteg,főleg nem kari előtt vagy költözködés közepén.Nonstop talpon voltam,és még rosszabb lettem.Lázam nem volt,érdekes,de mellé akkora arcüreggyuszit kaptam a fülemmel együtt,hogyha lehajoltam,sírva kaptam a fejemhez,akkorát lüktetett meg szúrt.Még a szememből is trutyi jött.Féltem,nehogy gáz legyen,éjjel bevitt a férjem az ügyeletre,ahol dokinénink(MÁV) nagyon morcos volt,szó szerint megkérdezte,ugyan ilyenkor éjjel Ő mit tudna értem tenni.Én meg megkérdztem,hogy szóljon nyugodtan,ha megzavartam az ügyelete alatt a pihenését,visszajöhetek én holnap is...Persze előadta a mártírt,hogy semmit nem lát,csak a tüneteim alapján amiket elmondok,az alapján gondol Ő is arra amire én.És mivel nem talált sürgősnek,kifizettették az ezrest is :evil: .Persze nem voltam annyira sürgős,mégis röntgenre visszahívott,és olyan erős antibiotikumot írt föl,6ezerért 6 szem gyógyszert,hogy a patikus felkészített,ezt csak ágyban fogom kibírni.A fülembe mintha kést döfte volna,annyira fájt.Most kezdtem el szedni vasárnap,és nagylegény módjára oda sem figyeltem a patikusra,aztán a bevétel után 2 órával jött a hányás,a lábamon nem tudtam megállni,reszkettem,a fejem és a szemem szétrobbant szinte.Estére lettem jobban.Másnap már óvatosabb voltam,nem reggel vettem be hanem délben,hogy legalább legyen előtte fél normális napom.És azóta,ez a 4.napom,már készülök a kis pokrócommal,rendre 2 órára a gyógyszer után.Hányás már nincs,de nagyon nehéz megállni.Előtte,aztán órákkal utána semmi.Éjjel sem tudok aludni tőle,hajnal 3-ig csak kapcsolgatom a tévét,altatót pedig épp a gyógyszer miatt nem tudok bevenni,sem fájdalomcsillapítót a fejemre-szememre.Most is éjjel1 van...
Közben újra belakjuk a régi lakásunkat,és még tele egy szoba a sok dobozzal,amit azóta sem szanáltunk ki.De most megfogadtam,kipihenem míg a gyerekek oviban-suliban,különben megint kidőlök.
Domi jól tanul,szinte tökéletesek az eredményei, a magatartása is javult,és a vándor focikupát rendszeresen Ő hozza haza:)Dorina egy kis cserfes ribi,mindent megmagyaráz,játssza a süketet,kivagyok tőle esküszöm,mikor nem fogad szót,és meg sem hallja....Most puzzle-őrülete van,ennek örülök,oviban meg itthon is leköti rendesen.Domi pedig tökéletesre fejlesztette a rajztudását,méghogy a régi óvónője szerint nincs tehetsége...Na majd teszek föl a kis rajzaiból,amiket kb.5-10 perc alatt firkant össze vacsi előtt.
Hát röviden mi ennyik vagyunk:)Próbálunk azóta is talpon maradni,saját kis vállalkozáson törjük magunkat,de mindenhol falak...A mi törlesztőinkkel pedig több lábon kellene állni,mert óvónőnek hiába is mennék vissza,a lakásunk törlesztőjére sem elég,most hogy letelik az első 5 év,40ezerrel megemelkedik havonta-ugyan mégis miből? :evil:
Csilla,most láttam,hogy a gyerkőcöket is föltetted,jelentem bejelöltem Őket!!:)Priviben leírod mit csinálsz?Persze,ha akarod.. :)
Nadimo!
Én is azt vettem észre Domin,hogy fájt a hasa,nálunk láz nem volt,csak ha már az én fiam éjjel nem tud aludni,és nyűszít mellettem a hasa miatt,akkor tudom,gáz van.Nálunk egy éjjel alatt lefutott,szerencsésebben mint nálatok,és mikor láttam este a híradót,na mondom,csak nem abból ehetett valamit Domi is...13.kerületiek vagyunk,ebből gondoltam,de aztán láttam,hogy nem itt volt,meg nem is a kaja,főleg,hogy Domi nincs befizetve mióta mindent otthagy,hanem itthonról visz.
Manó!
Küldesz nekem priviben képeket???Olyan,mintha most szültél volna csak,nem???Annyira gyorsan megy az idő.Dorinát fájlalom,hogy nem tudok annyit vele aludni mint annó Domival,és már kezdi néha az anya hagyjáááá béként,ha megölelgetem,mikor szabadulna :lol: .Olyan gyorsan nőnek föl....
Dóri!
Ilyen durván fáj a füle szegénynek???Nekem ettől a lórúgástól csillapodik,de emlékszem,2 éve nekem is naponta kellett járnom vissza.Aztán valami trutyis eszköztől be is gombásodott a fülem,utána meg amiatt visszajárás...Jobbulást nektek is!!!!
Flocikám!
Ilyenkor hogy oldod meg,hogy Andrissal is tudj lenni meg valakinek a boltban is kell lennie???Annyit megyünk Dunakeszire az Auchanba,hátul kerülőutakon,felétek,meg nyáron majdnem Dunakeszire költöztünk,és sokat ingáztunk arra.Na,bármikor arra járok,mindig eszembe jutsz:)Majd meg is leplek már egyszer!Pár hete terveztem is,de nem jött össze,mert megtaláltuk Domi régi overallját,és az lett Dorináé-azt kerestem volna nálad is)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, :) de jó, hogy már jelentkeztél!Hát nem semmi ami veletek mindíg történni tud!Ez a betegség, elég rosszul hangzott! :? És a dokinő a Mávban :twisted: jól tetted, hogy kiosztottad!Az ezrest meg költse patikára aki kitalálta :twisted: :twisted:
Jobbulást neked!
Domi,milyen kis ügyes, hogy jól is tanul, és a sport is jól megy neki!Büszke is lehetsz rá, tök jó érzés ez egy szülőnek :)
Dorcsi, édes :) kis ribin jót röhögtem, mert én is úgy hívom az én kis ribimet :lol: :lol: Puzzle, detto, és én is örülök neki.eszti is olyan ügyes a 100 db-os simán kirakja kb. 10-15' alatt :shock: :) Olyan ügyike!Akarok is veszegetni neki még többet, mert hamar megjeyzi, és már nem olyan kihívá kiakni mint egy újat.De amúgy is van már több neki csak a 100 db-ost most a Jézuska hozta, persze hercegnős, mi lenne más :lol: az a másik sláger most, Hófehérkével, és Hamupipőkével egyetemben :lol:
Lakás, de jó azért örülök, hogy csak sikerült legalább oda visszakerülnötök ahol jóléreztétek magatokat!Ha meggyógyultál, és kész is vagytok a kipakolással, nem mehetnénk megint hozzátok egy talira? :wink:
Képet ok. persze küldök!
Igen olyan furi, hogy most szültem, és tegnap volt 7 hós a kis pirinyóm! :) Annyira cuki imádom!Már olyan kis ügyi, annyi mindent tud, valamelyik nap majdnem felült :) A telefonért, és a sz. gépért odavan,már most!Ölembe vettem úgy gépeztem valamelyik nap kicsit, mert már nyügi volt, és mikor felálltam a géptől elkezdett hisztizni, és kapálódzott visszafelem és árguss szemekkel nézte a monitort :lol: Nem semmi!

Többiek, puszi!És tessék jönnnni!
manóci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: