Új privát üzeneted érkezett!

Viki
2005 nov.második felében és dec. első felében jártunk...

Ani
Kitartást...
Elküldöm a cisztapukkasztó kisördögömet neked!
Kép
Vendég
 


Köszi Gigaboszi!!!!!!!!Remélem segíteni fog!! :wink:
ani0227
 
 


Gigaboszi!:)
lehet találkoztunk!sosem lehet tudni!:)

Ani!:)
én is csak azt tudom mondani, hogy kitartás,elöbb utóbb ugyis minden jó lesz!A cisztákat nem lehet laparral kipukkasztani? nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! :)
Vendég
 

 
 

Köszi! :) Már volt laparoszkópiám,szerintem nem csinálják meg mégegyszer.Ma beszéltem Bodnár dokival,azt mondta ha gyógyszeresen nem múlik,akkor ki kell pukkasztani.De a múltkor bevérzett tüszőnek mondták,és azt mondta azt nem lehet kipukkasztani.Akkor most mi van? :roll:
De minden esetre ha elmúlna,akkor jövő hónapban kezdünk!(Bárcsak úgy lenne!) :wink:
ani0227
 
 


Ani!
remélkjük eltűnik az a fránya ciszta,és nem lesz akadálya a jövő hónapnak!Bodnár nagyon elővigyázatos érdemes megfogadni amit mond.Szorítok!:)
Ha van kedved nézz át a mi kis beültetős topikunkba is... fogamzás/beültetés előtt és utáni érzések.
Vendég
 


Mit tettetek beültetés után?Mennyire vigyáztatok magadra?Mennyit pihentetetk? :roll: Gyűjtöm az infókat!Beültetés előtt szedtetek vitaminokat?Mivel készítették fel a testeteket,lelketeket a terhességre?(bocs a sok kérdésért)Szeretném hogy a következő beültinél sokkal felkészültebb legyek! :D
ani0227
 
 


Ani!:)
én az utolsó 2 beülti előtt leadtam 12 kg-t ez is az előkészületekhez tartozott.Vitaminokat csak a stimu kezdetétől szedtem.Beülti után én feküdtem csak akkor lektem fel az első pár napban ha hívott a természet,majd szépen apránként egyre többet az 5.naptól sétálgattunk,sokat aludtam,pihentem,sok vizet ittam,enni többet ettem,főleg fehérjetartalmú dolgokat,pl.tonhal, tej,joghurt, ja és persze a szénhidrát,tészta tésztával:sajtos tejfölös,makaróni stb ...(még jó hogy leadtam pár kg-t,így volt mit felszedni :) ) mára ezekre rá sem tudok gondolni!
de ezek mindenkinél másként alakulnak,szokták mondani hogy a tested érezteti mire van szüksége.Remélem hatásos lesz a felkészülésed! :)
Vendég
 


Köszi!Remélem minden jól fog alakulni,bár már ott tartanék....
Nem akarom elkiabálni,de nagyon feszít a petefészkem,a ciszta kipukkani készűl állítólag.....Remélem ki is fog!!!!!!

:oops:
Pénteken államvizsgázom!Szorítsatok!!!!! :?
ani0227
 
 


Ani!:)
sok sikert az államvizsgához!milyen szakterületen??? én 5 éve államvizsgáztam biosz technika tanárként...... jajjj de régen volt már!!
A ciszták kipukkanásához állítólag hatásos módszer,felülések,ugrálások....a másik topikban olvastam.
Sok sikert!:)
Vendég
 


Ani!:)
most látom a profilodban,hogy te is pedagógus vagy! :) lehet írtad is .....és tanítasz is??? én sajnos nem.3évig tanárkodtam, majd a kezelések miatt(ezt én sejtem) nem hosszabbították meg a szerződésemet.:(
itt a nyári szünet! a párom is végre itthon lesz velem...
nyaralás????
Vendég
 


Igen,tanítok.Most pedagógia szakra járok Szegedre.Sajnos,még a nyári szünet egy kicsit odébb lesz,mert van nálunk még nyári gyakorlat is. :(
Most küldtek el a munkahelyedről?Nekem annyiban szerencsém van,hogy mindenki segítőkész munkatárs,és az igazgató is szurkol!Nagyon szorít nekem mindenki!
Köszi a jó tanácsot a pukkasztáshoz!Tanulás közben nem tudok annyit mozogni,de vizsga után bepótolom!Azért bevetek ma még egy kis torna gyakorlatot!

Nyaralás lesz!Irány Horvátország!!!!!!!!!!!!!!Júli 5-én! :D
Ti mentek valahova? :roll:
ani0227
 
 


Ani!:)
ezek a nyári gyakorlatok... :(
két éve küldtek el,azóta munkanélküli voltam, majd abátyám cégénél dolgozok.Jó a főnököm!:)
mi nem megyünk nyaralni,max. csak haza anyósomhoz Makóra.Messze is van lazítani is lehet,barátok is vannak,így nekünk az lesz a nyaralás.
Horvátország biztosan szép és meleg ilyenkor.Jó nyaralást és remélem hármasban jöttök majd vissza!:)
Jó tanulást!:)
Vendég
 


Ani
Drukk a vizsgához...
Én 6-án államvizsgáztam... másoddiploma...

Hogyan készültem?
Semmi különöst nem csináltam... szedtem az Elevitet... aztán a stimu kezdetétől itthon maradtam... nagyon rosszul viseltem a szurikat... szédültem, hánytam... :cry:
Beültetés után csak az 1-2. nap feküdtem, aztán olyan lájtosan elténferegtem itthon...

Holnap megyek megbeszélésre!
Vendég
 


Ani
Küldtem neked PÜ-ben egy anyagot!
(egy nagyon aranyos lánytól kaptam, akinek a 4. lombik eredményeként született meg, sok probléma után a kisfia)
Vendég
 


Sziasztok!

Itt üldögélek a gép előtt,nagyon kivagyok,már úgy érzem,nem megy be a fejembe semmi,és azt is érzem,hogy nem tudok semmit.De biztos tudjátok ezt az érzést.Előveszem azt a tételt,amit még tegnap tanulgattam,és se kép,se hang.......mintha most látnám előszőr. :shock: Nagyon gáz vagyok.Az éjszaka még aludni sem tudtam,annyira ideges vagyok,napközben meg úgy járok-kelek,mint egy zombi!!!! :evil: Mi lesz velem csajok?????!
Köszi Gigaboszi a privit!Biztos hasznát fogom venni!Aranyos vagy! :D
Akkor a holnapi nap neked is nagy nap lesz! :wink:

Vikimi!Neked tényleg jó főnököd van most! :D
ani0227
 
 


Gigaboszi!
Majd elfelejtettem!Gratulálok a másoddplomához!!!!!!!!! :D
ani0227
 
 


ani0227 írta:Gigaboszi!
Majd elfelejtettem!Gratulálok a másoddiplomához!!!!!!!!! :D
ani0227
 
 


Gigaboszi!:)
én is gratula a diplomához!!!!
holnapra meg egy kalappal!

Ani!:)
ilyenkor már nem is szabad tanulni,mert csak összezavarodik az ember.........igaz én is végigtanultam az előtte lévő éjszakát.:)
A főnököm a legjobb főnök!:)
Vendég
 


Kép

Köszönöm,hogy szurkoltok holnap!!!
ani0227
 
 


Csajok!

Sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
4-es lettem!!!!!!!!!
:D :D :D
Kép
ani0227
 
 


Ani!!!!
Éljen éljen!!!! Gratulálok!!!!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ó köszi!!!! :lol:
ani0227
 
 


Sziasztok!

Én is debreceni vagyok,de még csak olvasgattalak benneteket.
Nálunk a helyzet,hogy a páromnak nem jó a spermaeredménye,clostyt kapott rá,majd aug.elején kell visszamennie.Ha nem javul akkor Káali inszem vagy lombik.
Kapott vkinek a párja clostyt?
Nálam annyi hogy PCO val műtöttek és sövénnyel.Azokkal minden rendben.Most utoljára elmaradt a pé,de megjött pontosan.Eddig volt.

Kép
breni
 
 


Szia Reni!:)
még nem is hallottam hogy aférfiaknak is jó a closty!Ez nekem újdonság.Nálunk is a páromnál volt kevesebb spermaszám, de ahogy az orvosok mondják,nem lehet tartós javaulást elérni.A párom először kapott andriolt, majd elmentünk Bógyi dokihoz, aki leszavazta és 3 hónapos szurikúrára fogta akkor 2 naponta kapott gonal-F szurit.És emelett okostojást evett(tescoban lehet kapni,omega 3 -dúsított ) bio-szelén cinket szedett, és centrumot, ja és teát mézzel. Nem tudom hogy ezek e de az utolsó lombikunknál duplájára nőtt a szám,vagyis normális sejtszámmal rendelkezett ja és amozgékonyság is remek volt, alig volt mozdulatlan. De férfiaknál nem lehet tudni meddig áll fent a javulás, lehet egy hónap, lehet 1 év. Gyenevacban nem gondolkoztatok még??az is jó!!mi pont a sikeres lombik előtt laptunk egy fél kúrát!
Kívánok nektek sok sikert!:)
Vendég
 


Vikimi!
Rá van írva a papírjára hogy alacsony spermaszámra is javasolt.Hát kiváncsi leszek.
A gynevacot én beadattam,de még régebben,de akkor úgy mond feleslegesen mert cisztás voltam,sövénnyel tarkítva,onnan se be-se ki nem jutott semmi,akkoriba.

Kép
breni
 
 


Ani
Gratulálok!
Ciszta????

Viki
Kispocak? Jól vagytok?

Reni
Maca Vibe, szelén, cink, c-vitamin... sokat tud lendíteni apán...
PCO miatt rendesen ki lettél vizsgálva? Az is befolyásolja a dolgokat....

Mi aug-ban kezdünk... addig szabadságra megyünk...
Vendég
 


Szia gigaboszi!

Még nem tudom mi a helyzet a cisztával,még most fog megjönni a napokban a menszi! :oops: Jövőhéten pedig irány Horvát!Utána megyünk Bodnárhoz!Hétfőn szeretnék bejelentkezni.Viszont,ha kipukkant akkor kezdünk!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: De a beülti akkor is csak agusztusba lenne.Lehet hogy találkozunk?!
Nem tudjátok véletlenül,hogy itt nincs nyáron leállás?Mert az előző intézetben pont akkor volt szünet,amikor kellett volna mennem.Nagyon bosszantó volt.

Puszi mindenkinek!
ani0227
 
 


Gigaboszi!:)
köszike a pocaklakó és én is jól vagyunk...bár a 18 hetes UH-on alaposan ránkijjeszettetek.A pici agyában apró cisztát láttak, amire persze mondták hogy ne izguljak majd felszívódik,ez így szokott lenni,de ki ne izgulna????? 3 hét múlva ismét UH,addig izgi.Ja és a méhlepényem sem nagyon akar felhúzódni,egyik része eléri a méhszáját.. :( szóval van izgalom bőven!
És te hogy vagy?Akkor augusztus lesz a hónapotok?hamarosan itt is lesz és indul a stimu!:)

Ani!:)
remélem a cisztád eltűnik és kezdhetitek.Debrecenben nincs leállás ha az egyik doki szabin van akkor a másik fogadja a kismamajelölteket.Ügyesen megoldják,igaz nekik biztos nehezebb, de mi csak annyit érzünk belöle,hogy esetleg többet kell várni.én úgy tudom most T.Z volt szabin.

Reni!:)
mi a gyenevacot a páromnak is beadattuk,lehet az segített neki.mindent meg kell próbálni,nekünk ez a sorsunk!
Vendég
 


Gigi!
Meg is lettem műtve PCO miatt! :shock:

Kép
breni
 
 


Ani
Érezzétek jól magatokat!
Aztán hajrá...
Lehet, hogy fogunk találkozni... :wink:

Viki
Szegény kismamikat tudják mindig ijesztgetni... :evil:
Pihenjél!

Reni
Én laborvizsgálatokra gondolok... rendes, cikluskövetéses hormonvizsgálatok, inzulinrezisztencia, stb...
www.pcos.hu
Műtét sokszor csak egy tünet megoldása.....
Vendég
 


vikimi!

Minden rendben lesz a babóval!Szorítunk mindannyian!Eltudom képzelni milyen rossz érzés lehet neked ez most.Legyél nagyon pozitív,és jól fog alakulni. :wink:

El kezdtem a kilókat felszedni. :? Nem gondoltam,hogy a Norculut is ilyen hatással lesz rám.Egy kicsit most bánatos vagyok.... :(
ani0227
 
 


Sziasztok!

Rég jártam itt,de látom van élet és gondoltam beköszönök!

Viki pihizz,és próbálj ne agyalni mindenféle dolgon(tudom nem egyszerű) sok kismaminak mondanak olyan dolgot ami átmeneti,vagy igazi gondot nem jelent. Szorítunk,azt hiszem ennyit tehetünk de azt szívesen!

Ani azt hiszem mi még nem találkoztunk, a norcolutot mensi miatt szeded? Mert akkor ha piri jön a puffadás megy :wink:
A vizsgádhoz én is gratulálok!

Gigi szia neked is!
Neked is gratula a diplomához!
A pco-ról honnan tudsz ilyen sokat,érintett vagy? Én igen.
Nem olvastam vissza rendesen :oops: ,ki a dokid és miért kell dokiznotok?

Reni mi már beszéltünk priviben.
Remélem nem haragszol de Gigivel értek egyet a pco kivizsgálasában.
Vendég
 


7kincs
T. doktorhoz járok... most éppen kistesóért...
(volt két spontán méhenkívülim... petevezeték oda lett... ezért kell a lombik)
PCO... nem vagyok érintett, de nagyon sok ismerősömnél láttam, tapasztaltam, hogy a KORREKT kivizsgálás, a megfelelő kezelés után sokkal könnyebben sikerül a babásodás! (akár otthon, ágyban, párnák között is... :wink: )
Vendég
 


Szia Gigi!

Aha értem! Sok sikert kistesóhoz!

Nagyon sok pcos-nál ha rendesen vannak kezelve -nem csak tünetileg,hanem okilag,
ehez pedig rendes vizsgálatok kellenek-, jön a baba spontán,én is szeretnék ebbe a táborba tartozni,
de ha nem akkor majd máshogy,de babázok :)
Esetleg debreceni orvosokat is tudsz akik rendesen foglalkoznak pco-val?? Mert eddig egy belgyógyászt találtunk aki nagyon profi ,de a Kenézys leépítések miatt már nem rendel :? :evil:
Sorstársak pedig akadnak és nincs orvos akihez küldhetnénk őket..
Bocsi az off-ért! :oops:
Vendég
 


Szia 7kincs!

A norcolutot a ciklus 14-ik napjától szedem!10 napig kellett,tegnapelőtt fogyott el.Gondolom holnap fog jelentkezni a menszi(és remélem a ciszta távozik).A hasam,meg nagyon nagy! :oops: De megnyugszom,ha leapad...Nem szeretnék a nyaraláson Ursula lenni!!!
Te debreceni vagy?Kihez jársz?
ani0227
 
 


ani0227 írta:Szia 7kincs!

A norcolutot a ciklus 14-ik napjától szedem!10 napig kellett,tegnapelőtt fogyott el.Gondolom holnap fog jelentkezni a menszi(és remélem a ciszta távozik).A hasam,meg nagyon nagy! :oops: De megnyugszom,ha leapad...Nem szeretnék a nyaraláson Ursula lenni!!!
Te debreceni vagy?Kihez jársz?
Kép
ani0227
 
 


Szia Ani!

:lol: :lol:

A mensi előtt én is beillenék kismaminak,bár néha kaja után is..
A túlstimus hónapban pedig kérdezték is hogy kismami vagyok?,csak a nagyobb gatyók jöttek rám azt pedig bővebb felsőkkel lepleztem :?
Nem debreceni vagyok, Bodnár dokihoz járok.
Mikor mentek nyaralni? Jó pihenést!
Vendég
 


szia!

Hogy sikerült ez a túlstimu?Nekem is volt,de én a clostylbegittől!
Én is Bodnár dokihoz járok.
Arra elfelejtettem válaszolni a múltkor,hogy a norculutot azért szedem,hogy végre kipukkanjon a ciszta a petefészkemben.
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ani akkor remélem a norcolut lerendezi azt a fránya cisztát!
Mikor fogsz dokihoz menni? Azt tudod hogy B.B. egy hónapig nem lesz?
Pénteken volt és hétfőtől már szabin van.
Most ciklusilag hol tartol? Vonalzót nincs kedved csinálni?
Túlstimu.. pár éve már jártam a kaáliban és akkor a hormonoktól is alig lett pé-m,
aztán a pco-ra kaptam metformint amit több mint egy éve szedek, remdeződött tőle a ciklusom hormonjaim stb..
Most hogy februárban ismét elmentem a kaáliba terminált ciklust indított a doki clostival,
de nem látott növekedni tüszőt a 8cn-on ezért kaptam hormont is (sztem a régi adagot) a tüszőrepit mikor kaptam kb 3db 16mm -es tüszőm volt,
aztán nagyon fájt a hasam,6nap múlva az uh-n hatalmas petefészkeket látott és kb15 nagy tüszőt..
infúziót kaptam 3szor és hála Istennek nem lett semmi baj.
A doki szerint robbanékonyan reagálok a szurikra így csak lombiknál ad legközelebb hormont, most spontán pé-s ciklusban inszemezünk.
Jó lenne a lombikik nem eljutni.

Gigi te hogy vagy?
Ha már van egy gyerek a lombik a második babánál is támogatott?

Viki?
Vendég
 


Szia !

Jó lenne vonalzót csinálni,csak nem tudom hogy kell!
Nem tudtam,hogy nincs Bodnár!Holnap jelentkezek be,és két hét múlva szeretnék menni!Gondolom akkor is megvizsgál a másik doki.Ha meg minden oké,azt mondta B.,indulunk.De addig is felkészülök lelkileg,hogy sokat fogunk várni,mire sorra kerülünk!
Ugye itt még nem vezették be a várólistát?!
Szurkolok neked,hogy az inszem sikerüljön!Mikor mész a következőre? :roll:
ani0227
 
 


Hali!

Vonalzóhoz a TickerFactory.com oldalat megnyitod ott bal oldalon van olyan hogy Trying To Conceive/Pregnancy erre katt és aztán kiválasztod hogy mit szeretnél a vonalzódon látni a next-el tovább,aztán a mensi kezdetét beírod és a ciklus hosszát..next és a bbcodot bemásolod a profilod/ aláírás mezőbe :wink:
Sok sikert!

Persze T foglalkozik B betegeivel! csak van várakozás.
Várólista? időpontot kérsz és kész, hogy lombikra mikorra tudnak adni azt nem tudom.
De sztem itt nem kell hónapokat várni mint Pesten.
Köszi a drukkot !Következő remélem nem lesz! :)
Vendég
 


7kincs
5 támogatott lehetőség van most még... az nem számít, hogy van már gyerek...
Nekünk Peti elsőre sikerült... van 4 lehetőségünk a kistesó(k)ra...

vonalzó
www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
Vendég
 


köszönöm nektek!Próbálkozok!
7kincs!Mikor mész az inszemre?

Kép
ani0227
 
 


Értem Gigi!

Ani a bbCode első ablakocskából másold be az irományt,[img]-től--[img] -ig
Jövőhét, még a tüsző méretétől függ ,hogy melyik nap
Vendég
 


Sikerült!!! :D Köszi!
A jövőhéten akkor mindent bele!!!! :D

Kép
ani0227
 
 


Szívesen! Szép! :)
Vendég
 


sziasztok!:)
végre van egy kis aktív forgalom! :)

Kincs!:)
én is akkor minden erőmmel szorítok az inszemhez,most tutira sikerülni fog!!!!! :) másképpen nem is lehet.
Én jól vagyok, csak ez a meleg most megvisel egy kicsit,remélem valóban jön a lehűlés. 18 hetes UH-on nem mutatta meg magát így nem tudom,hogy kukis vagy nunis,de 2 hét múlva ismét megyek UH-ra,akkor talán...meg remélem a picikém agyából felszívódnak azok az 1-2mm ciszták.... úgy megijjesztik az embert.

Ani!:)
remélem a ciszták menekülésre fogták a figurát és jó messzire elkerülnek téged!!!

Mindenkinek minden jót!
én egy kis ilyet szeretnék....Kép
Vendég
 


Szia Viki!

Bizony aktív a topik,tessék jönni! :)
Ami tőlem telik megtettem az esőért! Ha locsolok 1-2 órát akkor este esik az eső :lol: :lol:
Két hét múlva remélem megmutizza magát a pocaklakód,és minden rendben lesz!
Vendég
 


Viki!Ha nem tudsz várni két hetet,akkor ezen az oldalon regisztáltasd magad,és lehet,hogy megtudod előbb!:
ciklus.hu (egy kis időtöltés)

7kincs!Ugye feszűl már a poci a nagy tüszőktől?!

puszi mindenkinek!

Kép
ani0227
 
 


Kincs!Küldök neked egy szép méretes képzeletbeli tüszőt! Kép [/img][/b]

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: