Új privát üzeneted érkezett!

Edinka!

Most beszéltem a dokival. A 30. héten kell mennem a II. szűrésre, annak az eredményével megyek csak hozzá. Szóval legkorábban a jövő hét vége felé, vagy csak két hét múlva.

Kérdeztem, hogy szerdai napon? Erre azt mondta, hogy már nincs szerdán, változott a beosztás. Tudsz valamit, hogy melyik nap a fix napja UH-ra vonatkozóan?

Kép

Kép
martyr
 
 


Szió

Hát én most nagyon meglepődtem,azon,hogy nincs szerdán??
Csak egyre tudok most gondolni.
Nekem mult héten emlitette,hogy most pénteken költöznek az uj részlegre.
Lehet abból kifolyólag?
Na,kivi leszek akkor mit fog ma mondani a szerdai nap helyett :roll:

Sajnálom hogy nem fogunk találkozni :cry:
Jó lett volna.
Hát én már szerintem a jövőhéten már nem fogok hozzá menni.

De még nem kizárt hogy fogunk találkozni valamikor a rendelőben :cry:

Hétfőn van ő az Uh-ban 10től-14ig
Szerdára is ő volt eddig be irva.

Kép

Kép
edinka
 
 


megnézztem a másik topicban a babakocsit.
Nagyon szuper :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Sziasztok, köszi az infót.
A 6 hetes kontrollra még elmegyek a dokimhoz Pestre, csak a jövőre nézve érdeklődöm, mivel hazaköltöztünk Pestről. Nem tudom hogyan alakul majd, de nem szeretnénk vissza menni, mert csak a munkám kötött oda minket. De most 3 évre van munkám itthon is.
Én Pesten szültem az Uzsoki kórházban, nagyon megvoltam elégedve, mint a kórházzal mint az orvosommal. Könnyű szülésem volt, kb.3.5 óra alatt kibújt belőlem a kisfiam.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Edinka!


Milyen új részlegbe költöznek? Ezután már nem oda kell majd menni terhesgondozásra?

A hétfői napot nem tudtam, hogy akkor is ő van, nem csak a szerda volt?

Kép

Kép
martyr
 
 


szia

Átköltöznek az uj szárnyba.
Tudod ott ahol bejösz a nagy ajtón a porta mellett.
Valahol ott kaptak helyet,most nem tudom hogy a földszinten,vagy valamelyik emeleten :roll:
De még addig megtudom :wink:

Igen,hétfőn és szerdán szokott ő uh-ni.

De most megyek....
majd ha megjöttem jelentem,hogy mi volt a dokinál :roll:

kérhetek egy iciri-piciri drukkot,hogy legalább valami javulás legyen péntek óta??!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Szió!

Szorítok neked, hogy jó híreket halljál. Talán épp most vagy bent.

Ha megtudtad, hová költöznek, ha költöznek, légyszi írd le, és azt is, melyik napon fog UH-ozni!

Megyek mosogatni, aztán nagymamámhoz. Utána jövök!

Kép

Kép
martyr
 
 


szia

Megjöttem,még mindig nincsen tüszőm.
Nyálkahártyám is kemény 5mm vastagodott péntek óta :cry: :cry:

Nekem azt mondta hogy szerdán mehetek hozzá.
Reggel fél-8 ra :shock: :shock:

Hétfőn meg fent a szülészeten :shock: leveszik majd a vért :shock:
Akkor is fél-8 ra kell mennem.

Egyébkénnt nem volt jó kedvében..
Nem is beszélgettünk :cry:
Megvizsgált és ennyi :cry:

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia!


Sajnálom, hogy még mindig semmi. De majd csak beindulnak azok a tüszők!

A vérvétel végül az lesz, amire mondta, hogy ő nem küld erre a vérvételre? Vártak rá többen is? Szerdán ugyanoda mész?

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszta :D

Nem arra a vérvételre megyek amire én szerettem volna.
Arra a terheléses vércukorra ill az inzulinosra,arra megmondta,hogy ő nem fog elküldeni.
De ma ezt fel sem hozztam.

23cn vérvételre megyek hétfőn, ebből ki derül,hogy volt e "titokban" tüszőrepedésem.
De szerintem akkor uh-során kellett volna hogy lásson tüszőt.

Egyre,nehezebb.
Már most is vigyáznom kellett,hogy Viktória észre ne vegye,hogy szomorú vagyok és sirok.
Nem szeretném ha azt érezné,hogy anyával vmi baj van.

Előttem volt egy csajszi utánna engem hivott be.

Igen,szerdán ugyan oda megyek,le az alaksorba.

És,mesél
hogy érzed ma magadat?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina, sajnálom, hogy nem jön össze a dolog. Nem tudom pontosan mi az oka, nem értek én ehhez a tüszős dologhoz amiről irsz, de szerintem ha erőlteted a dolgokat úgy még rosszabb. Lazits, pihizz és kényeztettesd magad férjeddel.
Én a véletlenre hagytam a dolgot és rögtön teherbe estem. A barátnőm is szeretne kisbabát és neki sem sikerül, mert ,,görcsösen gyereket csinálnak".
Bocsi, hogy okoskodom, de nagyon szép kislányod van, tuti lesz neki öcsikéje is.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Sziasztok :D

Heni :D

Köszönöm,szépen.
Hát igen elég görcsösen akarjuk.
De annál rosszabb,ahogy telnek a hónapok.
Olyan "reménytelennek" tünik,most az én helyzetemben :cry:

Köszi,szépen tényleg nagyon szép kiscsajszink van :lol: :lol:

Tegyél képet Petikéről!!

Jó a vonalzód?
Még csak 3 hetes :shock:

Akkor még olyan picike,ugy meg puszilgatnám

Kriszta :D

Merre vagy??
Pihizel??

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!


Heni: Te igazán szerencsés vagy, hogy nálatok rögtön összejött a baba. Mi is hasonló cipőben jártunk, mint Edinkáék. Először nekünk is Pap doktor segített kideríteni a termékeny napokat, másodjára 1,5 év "görcsös akarás" után azt mondtam, hogy na, elég volt a számolgatásból, időre ágybabújásból, ovulációs tesztekből. Aztán összejött önerőből. De hazudnék, ha azt mondanám, hogy közben ki tudtam kapcsolni, nem gondolni rá. :wink:

Én is így voltam vele, ha van már egy gyerekem, akkor nem létezik, hogy ne jöjjön összea másik is! :?

Hogy van a pici babád? Mennyivel született?

Edinka: Arra a vérvizsgálatra miért nem hajlandó elküldeni? Ha ez hozzásegítene valamilyen többletinformációhoz, akkor mi az akadálya?

Ne szomorkodj, és ne pityeregj, legyél optimista! Ha most nem is, de majd a következőkben jobbra fordul a helyzet, hidd el! :D

Hogy érzem magam? Ma én is kissé feldúlt állapotban voltam. Az iskola körül vannak problémák, de már tisztábban látok, délután elöntötte az agyamat a düh. Emiatt a hasam is összeugrott egy gombócba. Jobb, ha nem idegeskedem.

Kép

Kép
martyr
 
 


Kép Kép Kép

Sziasztok, ime pár kép a pici fiamról, aki nem is olyan pici már.
3900g, 55cm született, tegnap pedig 4450 g volt. Szeret sokat enni, de sajnos fáj is a pocija.


Heni

Heni
KépKép
heni81
 
 


Sziasztok!


Nagyon édes a picurkád! Bárcsak már én is itt tartanék! Szép nagy súllyal született. Szoptatod őt?
Marci is hasfájós volt, mindig nyöszörgött miatta. Jól büfiztesd meg!

Edinka Te merre jársz? Ma még nem jelentkeztél. Tegnap majdnem egyszerre küldtük el az üzenetünket, tettem fel néhány kérdést...

Most megyek mosogatni, épp csak leültem meginni a kappucsinómat. Délután 4-re pedig szülői értekezletre megyek.

Írjatok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok

Itt vagyok..... :lol:

Kriszta :D

Csak nem tudtam megmondani,hogy mért nem akar elküldeni arra a vérvételre :cry:
Azt mondta, hogy nem és pumm-tumm :cry:
Nem tudom,hogy megprobáljam mégegyszer vagy hagyam :cry:

Ugye,irtam hogy clostit akar majd adni,következő ciklusban.
Igen,ám de rávan irva a betegtájékoztatójára hogy ha ciszta van akkor nem szabad szedni :cry:
Anniyira elbizonytalanodtam

Megbizom benne,csak hát
néha olyat olvasok ami pont az ő véleményével nem egyezik

Heni

Nagyon szép kisfiad van.
Olyan cukorfalat,ugy meg puszilgatnám :wink:
Viktória olyan "rég" volt ilyen picike.
Ugy vágyom egy kisbabára.

Ja,még valmi:

Mi is az elmult hónapban kiprobáltunk mindent

Lh-teszt,időzitett együttlét...stb

De igazad van Kriszta most is mindig a szemem előtt kattog,hogy mi van ha most van itt az idő.

Az a baj görcsösen akarjuk,de hogy nem lehet akarni egy babát.
Ugy ha védekezik az ember ellene

Kép

Kép
edinka
 
 


Alszik a kis manó, ilyenkor általában laptop és net, nem hogy aludnék, de hát nem tudok, pedig kellene.
A csúnya hasfájás mindig felébreszti őt, ma is óránként ébredt, de most hasra tettem, igy jobb neki, és tovább is tud aludni. Bár igy is folyamatosan nyöszörög. Úgy sajnálom szegénykémet. Már egy infakolt bevertünk, most espumizant kap+ mecsek babatea. Meg én is iszok a hipp bio stillteet. Már mindent megteszek, csak ne nyöszörögne.

Heni

Heni
KépKép
heni81
 
 


Sziasztok!


Heni: Annak idején mi is próbálkoztunk mindenfélével, de a hasfájás nem akart elmúlni. Az a helyzet, hogy csak találgattunk, mi baj lehet, elképzelhető, hogy nem is a hasa fájt. Szegényke, megmondani nem tudja, hol, mi fáj, így a körülötte lévők csak tanakodnak.
Úgy rémlik, húzta fel a lábait, neked is így csinál? Állítólag akkor fáj a hasa. Aztán egy idő után elmúlt neki ez a korszaka. Akkor jött egy másik...
Éjszaka jól alszik?

Edinka: A múltkor láttam, hogy fent vagy a Hoxán, ott beszélgettél hasonló problémával küzdő leányzókkal. Ők mit szólnak ehhez az ellentétes dologhoz? Mármint, hogy akinek cisztája van, ne szedje a Clostit?

Ez nagy dilemma, hogy szembeszálljunk-e az orvossal. Nekem a 10. hét körül a kidudorodott ereimre a háziorvos Lioton gélt javasolt használni. Itt a neten belenéztem a betegtájékoztatóba, ahol azt írták, hogy az első 12 hétben nem ajánlatos használni. Így arra jutottam, hogy nem használom inkább.
A Te eseted persze más, kérdezd meg a csajokat, kinek milyen tapasztalata van.

Egyébként nekem az ovulációs tesztek nem mutattak semmit! Neked? Pedig kiszámoltam a napokat és egyetlen egyszer volt egy nagyon halovány csík. A DM-ben vettem, azt használtam.

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok

Kriszta :)

Hogy neked milyen szemed van :lol:
Akkor azt is láttad,hogy mit irtak nekem?
AZt tanácsolták váltsak orvost :roll: :roll: :cry:
Mert nem ért a PCO-hoz.
Hát, nem tudom :cry:

Lh-teszt nekem sem volt egyértelműen pozitiv soha :cry:

Heni :)

Nekünk szerencsére Viktória nem volt soha hasfájós.
De nagyon sokáig tényleg hason feküdt,úgy hogy a kis lábait maga alá huzzta :lol:

Holnap reggel megint megyek,orvoshoz.

Hétfőn meg vérvételre :shock:
Úgy utálom....

Kép

Kép
edinka
 
 


Tudtam,hogy valamit elfelejtek :lol:

Kriszta :lol:

Megtaláltalak a myvipen :wink:

Kép

Kép
edinka
 
 


Helló!

Egész véletlenül bukkantam rád a Hoxán. De nem olvastam bele, hogy mit írtatok. Azért is kérdeztem, mit tanácsoltak.
Akkor most fel van adva a lecke. Fogod neki mondani, hogy mit olvastál a betegtájékoztatón? Nem jó magunkra haragítani az orvosunkat, dehát ha a rovásunkra megy, amit ő akar??!!
Azért én finoman megemlíteném.

Nem rég voltam a Myvip-en, akkor még nem jelölt be senki! :roll:

Kép

Kép
martyr
 
 




Jó reggelt :D

Ma sem volt tüszőm :cry:
De még be kell mennem Szombaton 11-re.
Akkor megbeszélünk mindent :roll:

Nem tudom hogy megfogom e emliteni :roll:
Talán szombaton akkor egyedül lesz.

De tényleg nem akarom őt magamra haragitani.


Kép

Kép
edinka
 
 


Szerintem Edina nem orvost, de módszert kelle váltanotok!
Olyan gyönyörű az idő, menjetek el a pároddal kettesben valahová, kapcsoljatok ki, mert hidd el a stressztől van minden.
Te még fiatal vagy, meg ha egyszer sikerült, másodszor is fog az tuti.

Heni

Heni
KépKép
heni81
 
 


Sziasztok!


Én a helyedben szombaton, ha úgy is egyedül lesz, szépen elmondanám neki, hogy ezt meg ezt olvastam a betegtájékoztatón, mi erről a véleménye. Aztán lehet, hogy ő ettől eltekintve szokta alkalmazni. Ő az orvos, magyarázza meg. Vagy majd olyan választ kapsz, mint én. :!: Szerintem, ha rákérdezel, azzal még nem haragítod magadra.

Akkor is meg fog UH-ozni?

Ne búslakodj!

A stressz tényleg nem használ!

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok :lol:

Köszönöm csajszik annyira aranyosak vagytok :D

Heni :)

Probálom "kikapcsolni" az agyamat,de nem igazán sikerül.
De igyekszem,legalább is megpróbálom.
Párom egyébkénnt olyan nyugodt,ő nem idegeskedik annyit mint én.
Sőt,már ma is megkaptam tőle ,hogy én mindig találok valamit amin idegeskedhetek.
(ok ,nélkül)

Na,meg a másik,hogy már az agyamra megy,hogy mindenki azt kérdezgeti,hogy mikor jön a kistesója Viktóriának,na ettől a falat kaparom.

Hisz rajta vagyunk,de nem akar jönni
:cry:

Kriszta :)

Igen,szombaton is lesz uh.
És ma eldöntöttem,a multkor is elmondtam a véleményemet a pco-ról.akkor is csak nagyonkat nézzet.
Most is megfogom neki emliteni,sőt mindent elmondok neki,amit azóta infóként be gyüjtöttem :lol:

ma,olyan jó idő volt,nem rég jöttünk be,nagyon játszottunk.
jól elfáradtam,pedig terhes se vagyok mi lenne ha az lennék :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!

A kívülállókra rá se ránts! Az én fiam 8 éves, engem is kérdezgettek a sok év alatt, mikor lesz már kistestvér. Kezdtem volna magyarázkodni, hogy ugyan miért nem? Az a legkevesebb, hogy a szomszéd mit gondol!

Ma az úton egy idős, gyagyás nénike (már elnézést, de tényleg az) megszólított, hogy mondjam már meg, mi lesz. Mondtam, talán kislány. Erre összekulcsolta a két kezét, mint aki imádkozik, hogy "hála istennek!". Mintha neki nem lenne mindegy. Ehhez hozzátartozik, hogy 4 fia van...

Szóval az emberek szeretnek mindenbe beleszólni, és mindent tudni, főleg ha egy kis községben élsz, és pláne, ha terhességről van szó. Az nagyon nagy szenzációnak számít! A jótanácsokról nem is beszélve... Azokkal el vagyunk látva. :?

Kép

Kép
martyr
 
 




HAHÓ

Merre vagytok,olyan jó volt hogy volt kinek irogatni,ebbe a topicba.
Ne halljon ki :!: :!: :!: :!: :!:

IRJATOK

Kép

Kép
edinka
 
 


Hahó itt vagyok, éppen most jöttünk be a kinti szunyálásból, hát elég rövidre sikerült, felébresztette a hasa. Benn mindig hason altatom, úgy jól alszik és már meg is szokta, mert eleinte utálta.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Kriszta

Merre vagy?
Ma még nem "láttalak"

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Tegnap a védőnőnél voltam. Elkértem a laboros beutalókat. Mivel kedd a mi napunk, ezért aznap reggel 8-ra megyek először a centrális tanácsadásra. Aztán a vérvételre tej és zsemle kíséretében.
Az I. szűrést hamar letudtam, de most várakozhatok a két vérvétel miatt. Aztán ha meglesz az eredmény, felhívom újra a dokit, mikor menjek. Valószínű, hogy csak a jövő hét után fog hívni.

Nagyon bízom benne, hogy a streptococcus nem üti fel megint a fejét, mert akkor újra antibiotikumot írnak majd fel. Tegnap ismét bepánikoltam, mert ha ez a baci bekever, korábban is megindulhat a szülés. :(

Nálatok mi újság? Meséljetek!

Kép

Kép
martyr
 
 




Sziasztok

Kriszta.

Ne,gondolj egyből a legrosszabra.
Nem fogja fel ütni a fejét a streptococcus!!
A vérvétel meg szerintem jó lesz.
Nem lesz semmi baj,de mért is lenne?
Ez már a vércukros vérvétel volt?

Én már elfelejtettem,hogy hanyadik héten nézzik a vércukrot.

Nem tudom emlitettem már,hogy Viktória kersztanyukája is babát vár.
AZt hiszem 5 hónapos.
OLyan szép nagy pocija van már és hizzott is ő is jócskán.
Én is jó sokat felszedtem terhességem alatt,amit a mai napig nem tudtam le adni.
Jó, ment le pár kiló,de nem az összes amit felszedtem.

Na,de mindegy majd le megy....

Heni.

Hogy vagytok ma?
Nem is kérdeztem,hogy most te Pesten laksz?
Vagy itt Gyarmaton?

Viktória is nagyon szeretett a babakocsiban alukálni,de egyből észre vette ha megálltam vele.

Kriszta.

nem is mondtam,hogy Becskén lakik sógornőm huga.
Sztem ismeritek is egymást.
Ha,magamból indulok ki,hogy én itt Őrhalomba mindenkit ismerek.

Szombaton megyek dokihoz 11-re.
Hétfőn meg a vérvételre.

puszi

IRJATOK





Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka!

Délután lefeküdtem egy kicsit, fáj alul a hasam, nem tudom, mi lehet.

Tegnap találtam egy cikket a Streptococcusról. Azt írták, idő előtti burokrepedést is okozhat. Tiszta őrület :!: Nem fogok semmit olvasni, belebolondulok.

Marcinál 8 éve még nem volt ez a vércukros vérvétel, azóta beújítottak. Ha kedden leveszik, még a héten meg is lesz. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre.

Írd meg priviben, ki a sógornőd huga.

Itt nagyon elromlott az idő, délelőtt még szépen sütött a nap, most meg teljesen átváltott igazi őszire.

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok,

Edina, nem is olyan biztos, hogy mindenkit ismersz Őrhalomban. Én Őrhalmi vagyok. Májusban költöztünk vissza Őrhalomba Pestről, mert nem akartuk ott felnevelni a gyereket. Nekünk nem jött be Pest.
Kiváncsi vagyok megfejzed e ki vagyok...

Milyen kicsi a világ!

Heni
KépKép
heni81
 
 




Heni :lol:

Csak azt ne monnd,hogy te tudod,hogy én ki vagyok :lol: :lol:
Mert akkor nagyon meglepődök 8)
Kiváncsivá tettél,de nagyon :lol:

Lehet,hogy itt laksz majdnem a szomszédban?
Akkor össze is futhatunk? :wink:

Kriszta :lol:

ok,elküldöm majd a nevét priviben. :wink:

És,tényleg ne beszélj be magadnak semmit.
Tudod,csak mi idegeskedünk.
Drukkolok az eredméynedhez....
Megyek meglesem mennyi volt az én vércukros eredményem,csak ugy kiváncsiságból.
Majd megirom,emlékszem én mindig viszonyitottam máséhoz,pedig tudom nem lett volna szabad.
Mert nincs két egyforma terhesség.

Heni

Nagyon kiváncsi lettem

Kép

Kép
edinka
 
 


Kriszta

Küldtem privit :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Mondhatom azt is, hogy a szomszédod vagyok. Bár személyesen nem ismerlek, de szoktalak látni, pláne most hogy már megint itt lakunk.2 évig voltunk Pesten, azelőtt meg 2 évig itt laktam. Én is ide jöttem férjhez mint te.
Remélem már rájöttél.

Heni
KépKép
heni81
 
 




HEni :lol: :lol:

Hát,gondolok valakire de nem biztos,hogy te vagy az :shock:
Rákérdezek.....ha nem te vagy az akkor még gondolkozok rajta.
De mondhatnál többet is magadról.

Szóval nem véretlenül Csendessékel szemben laksz??? :roll:

Kép

Kép
edinka
 
 


De eltaláltad, nincs itt a környéken olyan sok Heni szerintem, meg pláne akinek babája van. Szóval majdnem szembe szomszédok vagyunk és nem is ismerjük egymást, ez szép. Bár én nem igen mozgok a faluban. Én is csak akkor jöttem rá, hogy te vagy, amikor a képeket láttam a kislányodról, a háttér alapján tudtam beazonositani, hogy te vagy.
Látod milyen kicsi a világ. Itt lakunk egymás szájában és a neten találkozunk először.

Heni
KépKép
heni81
 
 




Heni :D

Ez nem semmi,még mindig ne hiszem el :lol: :lol: :lol: :lol:

tényleg itt lakunk egymás mellett :lol:

A férjeink is ismerik egymást :wink:

Kép

Kép
edinka
 
 


Majd átjöhettek valamikor egy kávéra.

Heni
KépKép
heni81
 
 


köszönjük a meghivást :wink: :wink:

Kép

Kép
edinka
 
 


De készülj fel,hogy Viktória majd haza akarja hozzni a kisfiadat :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Kriszta :D

Megkerestem az én eredményemet:
A sima 4.2 volt
A terheléses meg 5.7

Na,megkaptad a privit?
Csak azt ne monnd,hogy neked is a szomszédodban lakik a sogornőm huga :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Nem adom!

Nem is gondoltam, hogy ennyire fogok majd ragaszkodni a gyerekhez.

Szép dolog az anyaság.

Mi már 5 éve vagyunk házasok, de megérte várni.Akartam én rögtön, de még nem volt ,,semmink,, meg suliba is jártam. Igy legalább mindent megtudok majd adni neki.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Szia

Elhiszem,hogy ragaszkodsz a kisfiadhoz,ez a anyai ösztön.
Nekünk is teljesen megváltozott az életünk,mikor megszületett Viktória.Mostmár ő a mindennünk.
Imádjuk őt. Ő az apja szerelme :lol:

Mi,már 8 éve együtt vagyunk abból 2 éve vagyunk házassok.

Én,mindig is szerettem volna fiatalon anyuka lenni,szerencsére ez sikerült.
Mert nagyon jó érzés anyának lenni,addig nem is tudtam hogy milyen az,de mostmár nagyon is tudom.
Én is ragaszkodok nagyon a lányomhoz,láttnád mennyit pusziklodunk nap-mint nap :lol:
Minden nap meglepp valami uj dologgal.

Amikor kicsi volt akkor is mindig vártam valmit,mikor fordul majd meg,mikor kezzd el mászni,mikor teszi az első lépéseket,mikor jön majd ki az első foga.stb...
Most meg,hogy tud beszélni,mondani sem kell,hogy egész nap be nem áll a szája.
És ha nem tudja kimondani,azt mondja anya jaj,ezt nem is tudom kimondani.
Megtudnám őt zabálni.

Örülök,hogy lesz egy kispasi barátja,mert csak jóformán itt a faluban csajszikat ismerünk :cry:

Megragadom az alkalmat és elhivlak a babaklubba,persze még nem most.
Majd ha egy kicsit nagyobb lesz a fiad :wink:
Nagyon jó kis hely,nyár elején indult.
Sok kis gyerek egy helyen :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Hallottam már a babaklubról, majd irj róla, hogy hogyan működik,, mert nem tudom. Jó volna résztvenni egy kis közösségi életben is itt Őrhalomban, ha már itt lakok. Nem is igen ismerek itt senkit, csak a szembe szomszéd Heni a barátnőm.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Kriszta

Jobban vagy már?
Láttod,ne pánikolj mert megérzi a babád :wink:

Kép

Kép
edinka
 
 


Heni

Igen,azt tudom,hogy a szomszéd Heni a barátnőd :lol:
Tényleg,olyan régen beszéltem már vele,azt tudom hogy ők is szeretnének kistesót.
Beköltözött már a pocijába :?:

Épp a multkor beszéltük,hogy Dominikkal ő előzött be :lol:

Okés,majd irok a klubbról.

De már csak holnap,fáradt vagyok....

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka!


Most néztem meg a privit. Persze, hogy ismerem. Kedvelem őt. Szoktunk néhanapján beszélgetni. Ha jól tudom, a kiscsaj épp tavaly dec. 27-én született neki, mint amikorra én is ki vagyok írva. (De lehet, hogy egy-két napot tévedek.) A férje pedig osztálytársam volt 8 évig az általánosban.

Azt nem mondanám, hogy szomszédom, mégcsak nem is utcabeli, de nem laknak messze.

Egyébként Őrhalom mekkora település, mennyi a lélekszáma kb.?
A mi falunk nem túl nagy, kb. 650-en vagyunk. A pontosra már nem emlékszem, pedig illene emlékeznem a munkahelyemről.

A picurkám most akrobatikus gyakorlatokat végez a hasamban. Ebben az időpontban, esténként mindig nagyon aktív.

Jó, hogy nálatok van ilyen babaklub. Én is szeretek hasonló cipőben járó anyukákkal beszélgetni, jó elmondani a másiknak, kinek milyen tapasztalata van, stb.
Most ahogy voltam a védőnőnél, kiderült, van négy új kismama a faluban. Lesz kivel beszélgetni.

Különben jobban vagyok, elmúlt az alhasi fájdalom, de most jól bevacsoráztam, azért feszül.

Heni Te is fenn vagy az iwiw-en? Jó lenne Téged is látni!

Sziasztok, jó éjt!

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia igen fenn vagyok,
Edinka ismerősei között megtalálsz B.Heni.

Heni
KépKép
heni81
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: