Új privát üzeneted érkezett!

Topikbaba az áprilisi Kismamában, juhééé!!!:-))) Megvettem hazafelé, olvasgatom a végén az Én történetem részeket, első szüléstörténet...mondom, ez nekem olyan ismerős...én ezt már tuti olvastam valahol...és ahogy haladok a sorok között, rájöttem, hogy de hisz ez a mi Sziszikénk!! És lőn! Még az ötkilós csibész fotója is benne van ám, meg Sziszi neve is a végén:-)))

Éljen Sziszike és Bence Béka:-DDD :D :D :D

Egy másik cikkben van szó a fütyikérdésről, azt írja, hogy az első évben tilos a fitymát húzogatni, de legújabb álláspont szerint kétéves korukig inkább:-))) Én folyton a férjemet kérdezgetem, hogy jó így...? ilyennek kell lenni...? :-DDD

Storyt is vettem (ez nálam a kádirodalom, hehe), Varga Iza benne van a kicsivel, és megköszönte a dokinőnknek (név szerint) + Gizikének:-)))

Mai babakocsis tali megvolt a szibériaira hajazó időjárás ellenére, azt hittem pedig, hogy egyedül fogom a patakpartot hasítani, de jött is Gabi+Adri, később pedig Tündi!
Mindenképp szervezzünk még több ilyet is!:-))) Tök jó volt pletyózni veletek! Erikprofesszor végig durmolta, sőt az se zavarta, hogy egy jó masszív légkalapáccsal szaggatták az aszfaltot egy helyen:-)) Megnéztük Bianka cipőjét, egyáltalán nem vészes, szép a formája is, a színe is, reméljük, nem fogja feltörni már és sokáig sem kell hordani:-))) Kami egyre csajosabb, fülig érő szájjal hallgatja az embert, és ha megunta a kocsiját, felkéri magát anyukája karjába séta közben:-)))
Találkoztam Tündi párjával is, hát csajok,egyikőjükről sem tippeltem volna, hogy már két nagy gyerkőcük is van otthon!!!

PERSELA, úgy örülök, hogy javul a helyzet!!! Szeretgesd meg nagyon a kis hőst, gyógyuljon meg hamar! Várjuk a híreket!:-)))

ityko, álombéli bölcsisnéni:-)

Elsijud, szívesen adok ruhát, babaápolási cuccot, bontatlan szopiteát. Bútorunk csak olyan van, ami megy a kistesónak, de elég sokat járok a használtbabacucc oldalakon (pl. www.babaszoba.hu Apróhirdetés és Csevegő - Adok-veszek), 10 e Ft-ért már komplett - jó! - bútort lehet szerválni (kiságy+pelenkázó), szóval ha nem kapnak ajándékba, nem lenne rossz gondolat benézni ide!

Pussz!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Tündi: ja, így könnyű :lol: visszajelöltelek! jók a képek:)

Kép
[/url]
ityko
 
 


Sziasztok Csajok!

Jo lehetett a tarsag:) Szegyen vagy nem, de bevallom en a gyerekkel egyutt elaludtam a setat. Delelott elinteztem az orvosi papirt a jogsihoz, meg kedden reggel van egy okmanyirodas menet. Kozben setaltunk nagyot, aztan ugy elaludtunk, hogy ihaj. Delutan meg anyukamert mentem, hogy majd jol jon vigyazni a gyerekre, amig mi este mozizunk. Jott is, meg unokahugom is. ERre Apa faszan bealudt a fiaval egyetemben, szoval kozos program elmardt. Anyukam szegeny hazaoldalgott, bar nem volt szomoru, mert legalabb a SZERELMEVEL (Zsombi) volt delutan:))
En meg spinningelni. Komolyan mar fizikailag faj, ha kimarad. Egyszeruen tok veletlenul talatam egy mozgasformat ami pont passzol hozzam. PEdig regen annyira nem szerettem biciklizni. Mondjuk azert nem teljesen ugyanaz. Es hat a hatsom, igazan szepen alakul tole:)))

Elsijud: en is adok par darabot, de a nagyresze megy a hugomnak, jovore ha minden jol megy! Meg egyszer meg talan nekunk is.??

Ja az ultimatumot nekem nem is kellett mondani! En meg azt is hozzatettem, hogy lenyisszantom a micsodajat!?:)) Hatha ez hat.

Persela: tovabbra is javulast!

VEra: nalad mi a helyzet? Merlegeltel? Hogy birod? En ma hataroztam aprilis vegen legkesobb elkezdem (adok meg addig idot a szopinak, bar neha mar igy is tukmalom a gyerekre), igy juniusig csodano leszek!:))))))))))))
csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 

 
 

Hello!

Pelle, nálunk ugyanez van. Nagyszülők, főleg apai ágon azt hiszik, hogy szegény gyerek csak akkor érzi jól magát ha kézben tartják. A múltkor mondtuk is, hogy tegyék le nyugodtan, had játszon magában. Hazaértünk mit látunk? Gyerek kézben, egyedül játszásnak semmi nyoma... :? Anyával könnyebb, mert többet volt a gyerekkel egyedül így érzi a saját bőrén, hogy nem jó ha állandóan kézben van. Én is kb. két napig szenvedek pár óra nagyszülőzés után...

Én azt szoktam mondani apának, hogy ha megtudom kinyírom mindkettőjüket!!! :))) Ilyen brutális vagyok.... 8)

Áron hobbija korábban a modellrepülőzés volt, utána jött a modellhelikopterezés és mellékvágányon egy kis modellautózás. Ime egy video:
http://szabolcs.hacking.hu/AronMiniTitanTelebee_WIN.avi
(Én nem bírtam megnézni, mert valami friss codec program kell hozzá) :shock:

Na megyek nézem a Hősöket.
Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Pelle: :lol: a két nagyot ÉN hoztam ebbe a kapcsolatba :oops: Ő "csak" Bia apukája....ja és hogy legyen még egy csavar a történetbe...mellesleg a volt férjem unokatesója...vagyis a nagyokkal rokonságba is áll... :oops: ...ja és fiatalabb is mint én

Persela: Írj, mi van a kisfiaddal??Remélem már javulgat!!drukkolok nektek :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok,

Teljesen ki vagyok akadva!!! Nagypapám (80 éves) jött haza Dunakesziről a telkünkről, metróról szállna le, hátulról meglökték, hátrafordult, és egy nagy darab ember felhúzva magát a kapaszkodóra teljes erőből, páros lábbal mellberúgta, úgyhogy nagypapám kizuhant a kocsiból. Combnyaktörése van, bevitték az Uzsokiba, onnan telefonáltak. Anyuék benn vannak nála a kórházban, most hívtak, hogy éjjel megműtik. :cry: Egyszerűen fel se tudom fogni! Hogy tehet ilyet valaki????!!
Annyira félek, hogy nagy baj lesz! Főleg, hogy enélkül se volt túl jó állapotban...

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Judit, ez iszonyú, milyen vadállatok élnek már a földön????????:-((((((((((((( Drukkolok, hogy ne legyen nagy baja a nagypapádnak!!!

Márk egész jól van, főleg, hogy az apukájának volt ma egy korszakalkotó ötlete, bevittük a kórházba a laptopját, most aztán lehet mesét nézni ezerrel, a gyereknek is nagyon tetszett a dolog, még vigyorgott is, pedig három napja nem láttam mosolyt az arcán!:-) Egyébként majd ha már túl vagyunk a dolgon, mesélek, a magyar egészségügy annyira a béka segge alatt van, hogy katasztrófa, anyu amiket mesél, hogy mik történnek napközben, meg hogy beszélnek az orvosok, a nővérek gyerekkel, felnőttel, hát szörnyű. Kis példa: ápolónő a folyosón mászkáló gyereknek: miért vagy ilyen rossz, ha nem leszel jó, hozok egy szurit és jól megszúrlak!!! Normális az ilyen???
Tegnap behoztak a Márk mellé egy 9 hetes kisbabát, anyukának nem mondták meg, hogy a Márknak rotája van, csak ma, na ki is verte a huppot, hogy ott van mellettünk egy üres szoba, azonnal vigyék át a kisbabáját oda. Tegnap beszéltem az egyik nővérrel, mondta, hogy a kisbabának nem rotája van, majd hozzátette, hogy majd most lesz! Komolyan, azt hittem, az agyam eldobom... Anyuka ma mesélte anyunak, hogy olyan rasszizmus van a kórházban, a múlt hetet egy másik betegség miatt az egész hetet bent töltötte a kisbaba, ellopták a pelenkát, amit anyuka bevitt, nem adták oda a gyereknek a Humana tápszert, de el is tűnt az is, a gyerek meg kapta a kórházi noname-et, a ruháit elvitték kimosni, és nem adták nekik vissza, ma kapták meg csurom vízesen, anyukával úgy beszélnek, mint egy pokróccal, ezt én is hallottam. Mindezt azért, mert cigány. Hát én se vagyok nemzetiségi-párti, de ezt azért felháborítónak találom. Tegnap az éjjeles nővér ott prüntyögette a kicsit, és állítólag ilyeneket mondott neki: Jaj, de édesen mosolyogsz, nagyon aranyos baba vagy, kár, hogy 20 év múlva el fogod lopni a pénztárcámat... No comment!

Na, most telefonált a párom, hogy a Márk megint lázas, 38,8, de erre én számítottam, vírusnál 2 napig elég magas láza szokott lenni. Sejtem, hogy apukának harcos éjszakája lesz, de talán a láz segít elégetni ezeket a fránya vírusokat! Csak szegény kicsi babám olyan nyűgös és elesett lesz a láztól, most is hallottam, hogy ott zokogott:-(

Szeretnék két darabba szakadni, az egyik felem a Lénával lenne, a másik meg 24 órázna a Márkkal. Annyira rossz, hogy nem lehetek vele, és folyton összerezzenek, ha megszólal a telefon...:-((((((

Na megyek, lefekszem, megvárom, hogy a párom visszahívjon, öntök bele egy kis erőt, aztán megpróbálok aludni kicsit.

Pussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Hello!

Húúú Persela nagyon szorítok, hogy minnél előbb kikerüljetek ebből a betegségből és a velejárókból.
Az egészségügy szar állapotában az a legrosszabb, hogy az ember pont a lekiszolgáltatottabb állapotában találkozik vele, és ez tovább rontja az alapból is rossz lelkiállapotot. Mindamellett az a véleményem, hogy aki igazán ápolásra, gyógyításra születtett az a rossz körülmények közöttt is megmarad emberségesnek, együttérzőnek.

Judit erre a történetre meg nem is tudom mit mondjak. Az ilyen esetek a legrosszabbat hozzák ki belőlem. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy milyen ember képes ilyet tenni. Lő....ém bele az ilyet a Dunába... :evil: Bocs... Mondtam, hogy a legrosszabbat hozza ki belőlem. :oops:
Remélem a nagypapád hamar meggyógyul!

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok !!!

elsijud !!! Hát ezt el sem hiszem !!! Komolyan !!! Hát, hova kerül ez a világ ??? Vagy a szülők cseszik el ennyire ???????????? Csak nem ???? Biztos van benne valami más is !!!
Remélem a nagypapádnak semmi baja nem lesz , és hamar meg gyógyul !!!

persela !! Melyik kórházba van Márk ???????? Nevetséges, eggyesek , hogy kitudják használni a helyzetüket !!! Remélem titeket nem ért semmiféle atrocitás !!!!!!!!!!!!

No komment az egészhez úgy ahogy van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem térek magamhoz !!!!!!!!!!!


Jaj, de jó is volt nektek tegnap , sétálósoknak !!!!! :lol:

Jövőhéten is , légyszi, légyszi !!!!



Puszka , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

elsijud: szohoz sem jutok! Nagypapadnak gyogyulast es a legjobbakat kivanom!
Mi lett a fickoval? Tudtok valamit? Rendorseg, vagy elmenekult???
Nem is ertem!

Persela! Szar ugy, en nem tudom ezen mit valtoztat a gyurcsi fele eu torveny, de szerintem csak korbacsolja az amugy sem nyugodt haborgo tenger hullamait!
NEm politizalni akarok, csak ez is hozzatarotzik az emberek mindennapjaihoz, hangulatot befolyasolo tenyezo. Orvost is beteget is.
Ez egy szar nap, az ido is az. Meglatjatok hetveger sokkal tisztabb lesz mindenkinel a kep! Jon a jo ido! Pozitiv energiak szalljatok fel!
Mai varazsigemet hallottatok, Persela helyett:))

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Nagyapa szerencsésen túl van a műtéten, egészen jól van, csak erős fájdalmai vannak :( Ami "szerencse", hogy bordája nem tört, nem repedt, a mellének semmi baja, "csak" a combnyaktöréssel kell megküzdenie. Biztos, hogy jobban van, mert már azon jár az esze, hogy a macskákat ki fogja etetni a telken, amíg Ő nem mászkálhat, úgyhogy már a fejébe vette, hogy ki kéne költözniük előbb...

A fickót nem kapták el, simán fenn maradt a metrón, és továbbment vele (mert mondanom sem kell, hogy a metrón senkinek sem jutott eszébe, hogy pl. megnyomja a vészjelzőt...) A metrórendőrség szedte össze nagyapát, ők hívták ki a mentőt hozzá (de pl. nem szóltak át a következő megállóba, hogy szedjék le a fickót a metróról...)

Köszönjük a felajánlásokat, Almiék nagyon örültek Neki!

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok döbbenve, Elsijud! Az ilyen emberek miatt kellene visszahozni a büntetőmunkát, kőbányát és hasonlókat...! A metrórendőrségről is kiállít egy bizonyítványt, hogy nem szedték le a manuszt a köv. megállónál, egyenes ügy, súlyos testi sértés, mehetett volna aszalódni egy-két évre.
JOBBULÁST a nagyapádnak!!!! Szomorú, hogy ez megtörténhet egyáltalán... :(

Beszéltem reggel Perselával, hála Istennek, Márk nagyon szépen javul, kapott hűtőfürdőt, infúziót továbbra is, de már jobban van, és úgy néz ki, vasárnap reggel végre hazamehet! Majd ő megírja bővebben, de totál elképedtem, miket mesélt a kórházi körülményekről....((( Fenti hozzászólásában is elolvastam...:(( Épp akkor ment a kórházba kocsival, amikor beszéltünk.

Tündim, de hát miért a pirulós szmájli, Te nő?:-)) Sőt, még inkább becsülöm a párod, hogy két ajándékgyereket is felvállalt!:-) Azért meg egy kacsintás, hogy fiatalabb Nálad, hiszen ez jóóóóó!!! :wink: :wink:

kopognak...

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Már mindenki megelőzött, de Judit, én is a legjobbakat kívánom a papádnak, ne aggódj, egykettőre helyrejön és ő eteti a cicusokat.
Őket még más fából faragták, mint a mai fiatalokat :lol:

Persela, nektek is gyógyulást és kitartást, ti vagytok az erősebbek, nem a rota.

Hú, lányok, én tegnap totál kifáradtam a sétától, mert egészen hazáig gyalogoltunk, Kamilla még egy ideig cipeltette magát. Aztán nagy kegyesen megkegyelmezett nekem és nyugton maradt a kocsiban. Aztán rohamléptekben pakoltam, mert este vendégeink voltak, teljesen lefáradtam, ma meg a fejem hasogat. De nagyon jó volt a séta, csatlakozom, ismétlés jöhet. De nem jövő héten megyünk az állatkertbe vagy mi?!
Ja és csak a fürdőszobamérlegünk béna, Kami igenis hízott fél kilot utolsó mázsálása óta :lol:

Ja bocsánat, h én nem ajánlottam fel semmit a kismamának, de egy barátnőmnek épp tegnap született meg a kisfia, egy másik barátnőm pedig 9 hetes most, úgyhogy lenne kinek elajándékozni, de mivel Kamillának 2 éven belül szerintem lesz kistesója - és nem mellékágról :lol: :lol: - ezért egyelőre mindent elteszek.

Tündi, ne pirulgass, az én férjem is fiatalabb, és szerintem látszik is rajtunk, de soha nem csináltunk ebből ügyet. És még vagy 2-3 barátnőmnél ugyanez a helyzet, meg anyukám barátnőjénél, ott aztán 13 év van a nő javára. Hát hiába, a férfiak szeretik az érettebb nőket :lol: vagy mi a fiatalabb fiúcskákat?! Na még mielőtt pedofilnak állítanám be magam, köztünk majdnem 2 év a korkülönbség. Soha nem is okozott kellemetlenséget :)

Na megyek, szirénázik a lányom.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Halihó!

Hírek: Előbb hívott Persela: két órát volt benn a nagyfiúnál, aki már elég nyűgösen viseli a kórházi létet (nem csodálom:-))), és a láza még szórakozik, ezért inkább hétfő az esélyes a hazamenetelre. Persela pedig most fogja Lénát és csapnak egy búfejejtő kényeztető shoppingot!!!! :D

Képzeljétek, az én kis pontyom, kisdöbrögi hurkagyurkám, aki komótosan néhanapján átfordult nagy kegyesen, megtáltosodott, ma mást se csinál, csak ide-oda, átfordul-vissza, rákapott az ízére:-DDD Ez most az oldalirányú közlekedési próbálkozás...?:-DDD

Adri, tényleg be kéne pakolnod egy kengurut/kendőt a sétákhoz:-))) Jövő héten állatkerti míting? Nekünk holnap jöttek volna vendégek, délelőtt lemondták, nem bántam... :lol:

Nálunk apacuka 4 évvel idősebb nálam, de 23-nak néz ki (33 egyébként:-)), és ő is megvan győződve róla, hogy ő még rettenetesen ifjú suhanc, hihihi :D A jegygyűrűjét se hordja:-)))

Puszpusz, lelkeim, jön a hétvége, apákat megkapjuk egész napra!!!! :D :D :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok Csajszikák! :lol:

Már megint eltűntem, bár nem szándékosan. :roll: Viszont becsülettel visszaolvastam! :lol:

Először is, Persela, mielőbbi jobbulást Márknak :cry: és remélem, hogy Lénát és Titeket azért mégiscsak elkerül a rotavírus.

Az eü-ben uralkodó állapotok... no comment. :evil: És az a baj, hogy tényleg olyanok is odakerülnek, akiktől az elhivatottság távol áll, pedig ezt a fajta munkát tényleg nem lehet máshogyan csinálni (még akkor sem szabadna elhivatottság nélkül csinálni, ha rendesen megfizetnék, de így aztán végképp nem). És forráshiány ide vagy oda, az emberséges hozzáállás vagy annak hiánya nem pénzkérdés! Még egy lyukas zsebű eü. rendszerben is alapnak kellene lennie. Továbbá szerintem az is a baj, mint az állami hivatalok többségével általában: amíg nem értik (értetik meg velük), hogy ők is szolgáltatnak, és mi, mint adófizetők vagyunk a megrendelők, addig nem is lehet jobbra számítani...

Elsijud: nagyon sajnálom nagypapádat, szívből remélem, hogy a körülményekhez képest könnyen és gyorsan felépül!!! Amúgy meg egyetértek Judittal, lazán a Dunába kéne lőni az ilyen figurákat, nem lenne kár értük. Ehelyett persze ha el is kapták volna, mi lenne? A bűnelkövetők személyiségi jogai így meg úgy... áááhhh... :evil:

Buli-téma: szerencsére nálunk Apa nem jár el túl sokszor, ő is inkább csak munkahelyi és / vagy exmunkatársas bulikra, de amikor szeretne menni, én hagyom, hadd eressze ki a gőzt. :twisted: Persze könnyen teszem, mert ált. nem a földön mászva szokott hazaérni :lol: Ami nála még ilyen "gőz-levezetés", az a kosármeccs, sokszor akár idegenbe is elmegy a kedvenc csapatának szurkolni, igyekszünk ebben is reális kompromisszumokat kötni. Azt hiszem, ebben a kérdésben még nem volt vita közöttünk, valahogy mindig megegyeztünk. :wink:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!

Erik ma sokat nyűglődik. Nem csoda... átaludván az éjszakát reggel 5-re időzítette a kelést. El is határoztam, hogy ha törik ha szakad ma este erőt veszek magamon és este 11-kor felébresztem enni, mert sajnos este 7.30-tól reggel 7-ig még nem mindig bírja ki étlen szomjan. Azt hiszem, hogy ezt még nem róhatom fel egy 4 hónapos gyerkőcnek.

Elsijud: ez szörnyű. Jól Rátok jár a rúd mostanság.

Persela: sajnos az egészségügy mostanában már csak ilyen. Sokan, főként a jól rátermett nővérek már elhagyták ezt a pályát, mert a mostani fizetések mellett állandó megélhetési gondjaik voltak, inkább elmentek a Tescoba (és más hasonló helyekre) pénztárosnak vagy árufeltöltőnek. Nagyon kevesen vannak akik megtehetik, hogy szakmai elhivatottságból dolgoznak. A többiek gyakran megkeseredettek, képzetlenek, kényszerpályán vannak és sokukat csak a parasolventia motivál (gyerekosztályon azt pedig nem gyakran osztogatnak). Már néha én is utálom az egészet, remélem mire visszamegyek dolgozni addigra rendeződik a helyzet. Az eü-ben dolgozókat leginkább a bérek és a munkakörülmények rendezésével lehetne motiválni és akkor egy csomóan vissza is térnének ismét és nem csak fogatlan, elcsigázott, agyonnyüstölt nővéreket láhatnánk.

Egyébként a rotavírus ellen én azért nem adattam be a vakcinát, mert még csak most törzskönyvezték Magyarországon. Úgy gondolom, hogy még nincs vele kellő tapasztalat. A vakcina egyébként élő, legyengített kórokozót tartalmaz, ami nekem szintén nem tetszik. Valójában a védettség úgy alakul ki, hogy a gyerekedet ténylegesen, direkt megfertőzik a kórokozó egy gyengébb változatával. Ráadásul lmég azt is leírják, hogy ettől aztán a gyereked még nyugodtan elkaphatja a fertőzést, csak azért enyhébb lefolyású lesz maga a betegség. Még az sem elhanyagolható, hogy több tízezer forintért (mert annyiba kerül) vállaljam mindezt.

Üdv

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Szerencsére úgy tűnik nagyapa nagyon gyors gyógyulást tervez, már járókerettel mászkál is, most eléggé megkönnyebbültem, remélem minden rendben lesz! :D Köszönjük a sok jókívánságot.

Adri: ne csinálj ebből ügyet, én is olyasmiket adtam oda nekik, amiket úgy kaptunk innen-onnan, és nem használjuk, mert van jobb is. A ruhákat mi pl. mind kaptuk két helyről, ahol még várható újabb babóca (mint majd nálunk is) ezért azokat félrerakom én is, hogy vissza tudjam majd adni, amint szükség lesz rá.
Én csak úgy gondoltam, hogy általában van az embernek pár olyasmije otthon, amire nincs szükség (pl. mi kaptunk két fürdővízhőmérőt, egyet se használunk már, de eleinte jól jött, az egyiket odaadtam nekik), és ők meg mindennek örülnek :)

Gabi: köszi az infot, így már értem, ezek alapján én sem gondolkodom ezen tovább!

Tündi: az én párom is fiatalabb nálam :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Sziasztok!

Judit, nagypapi, borzalamas! Jobbulást neki.

Nikike, köszi jól bírom. Ma épp gyümi nap volt. Igaz, hogy a wellnescafe jóváhagyásával és a józan ésszel, azért a gyerel uzsijából is csipegettem egy kis sajtot. Mérlegelést csak 2 hetente csinálok, és csak hétfőn lesz két hete. :)

Gyermekem mega gáz lett elalvás szempontjából. Őszintén 45 perc alatatás után most már hagyom ordítani. Nekem ehhez nincsen cérnám, hogy az esti program ilyen hosszú legyen. Valamelyikünknek meg kell szokni a másik igényét. :(

Na mentem, megyek, ordít valaki.

Üdv:
Vendég
 


Sziasztok!
Judit: teljes döbbenet, elsősorban az emberek közönye miatt!!!!!!könyörgöm, senkinek nem jutott eszébe, hogy nem akciófilm forgatáson van?!? tényleg el kell húznunk ebből a városból.
Nagypapádnak mielőbbi gyógyulást! Remélem tesz feljelentést. Az állomásokon készülő videofelvételen nem látszik vajon az elkövető?

Az én férjem is fiatalabb, igaz csak 4 hónappal :)

Persela: lehet, meg kellene keresni a betegjogi képviselőt, mit szól az általatok tapasztaltakhoz.
Tudom, hogy siralmas állapotok uralkodnak az eüben (anyukám is orvos) de ez nem indokolja pl. a diszkriminációt.. vagy igen? Nem kellene mindent a pénzhiányra fogni, a bunkóság nem pénzfüggő.. erről az jutott eszembe, hogy amikor a szülőszobán atóniás vérzésem miatt a férjemet kiküldték a gyerekkel, szegény csak azt látta, hogy dől belőlem a vér és hogy a doki ideges, leült a vajúdóban és amikor arrament az első szülésznő, megkérdezte, hogy mi van velem (mivel semmit nem mondtak neki) csak annyi volt a válasz, ha komoly lenne már a műtőben lennék.. szegénykém meg ott sírt a gyerekkel együtt.. kb ugyanennyi idő alatt mondhatott volna valami megnyugtatót is, szerintem..
Bocs, csak elmerengtem.
Itykó
ityko
 
 


Na sziasztok!

Leírom az elmúlt egy nap tapasztalatait a kórházban, ebben benne lesz a Márk állapota is, úgyhogy azt nem írom le külön...

Ityko, beletaláltál a közepébe! Ami minket a legjobban zavar, az a tájékoztatás hiánya.

Tegnap éjjel a párom jól összeveszett az ügyeletes doktornővel. A Márk megint lázas volt, nem ment le a láza a Nurofentól, egyszercsak 11-kor jöttek, hogy akkor hűtőfürdő. A párom mondta, hogy nem... Na ebből lett egy olya vita, amiben a doktornő folyamatosan a szakmaiságával jött, a párom meg azzal, hogy tojik rá, nem hisz a szakmaiságában, a végére eljutottak oda, hogy a doktornő közölte, hogy ugye tudja a párom, hogy kiskorú veszélyeztetéséért fel is jelenthetné... majd amikor a doktornő egy percre kiment, az addig szóhoz sem jutó ápolónő elmondta a páromnak, hogy nem ám egy kád jeges vízbe készülnek beleültetni a gyereket, hanem teljesen normális hőmérsékletű vízbe, ami, ahogy hűl, úgy hűti a gyereket is. Namost az én párom még sose volt hűtőfürdő közelében, ha először elmondják neki, mit készülnek csinálni a gyerekkel, és csak utána utasítják, hogy hozza, vetkőztesse, fürdetés van, sose ment volna neki az orvosnak.
Ma reggel a Márk láztalanul ébredt, mondta a doktornő, határozottan jobban van, szerinte túl van a nehezén. Délelőtt megint 38,5 fok, Nurofen, leviszi, 4 óra múlva a gyerek megint lázas, én közben bent voltam nála vagy 2 órát, kicsit elbeszélgettem a doktornővel arról, hogy miért nem adnak neki valami olyan gyógyszert, ami rendesen hat is. Mondjuk antipiretikus kúpot vagy valami hasonlót. Doktornő eleinte próbált flegmázni, "majd azt mi tudjuk, anyuka, nem kell idegeskedni", de amikor harmadszor is megkérdeztem ugyanazt, elmagyarázta rendesen, hogy kúpot ugye a hasmenés miatt nem, Algopirynt azért, mert a főorvosasszony nem szereti, ez van, amit eddig kapott. Én haza, párom be, anyu még ott, gyereknek 39 fokos láza megint. Na akkor végre kapott egy Demalgonil nevű lórugást vénásan, attól lement a láza, elaludt tőle, este 8-kor 36,3-mal ébred, ivott, jól végighányta az apját (egész nap egy falatot sem evett, nem is csoda), majd most megint alszik, remélem, nyugodtan és hosszan.
Anyut is jól kiborították ma, hozzávágtak egy pisigyűjtő zacsit, hogy vegyen le vizeletet a hevesen ellenkező gyerektől, de eszük ágában sem volt megmutatni, hogyan kell azt csinálni. Meg még egy csomó ilyen apróság történt ma. Tegnap nem használhattuk az itthoni digitális hómérőt, ami 30 mp alatt méri meg a lázát, csak a kincstári 8 perces higanyost, ma igen. Érti ezt valaki???
De... közben délután végre egy olyan nővér volt a Márk mellett, aki alaposan és normálisan elmondta az anyuéknak, hogy a rotánál az teljesen normális, hogy hullámokban van szarul a gyerek, egyik nap se nem hány, se nem fosik, aztán másnap megint kicsit, semmi gond nincs a Márkkal (anyu már remegett az idegességtől, hogy miért lázas megint), és hogy nem érti, ezt eddig miért nem mondta nekünk senki! Hát, én sem...!
A párom közben most SMS-ezett, hogy gyakorlatilag unatkozik, az jó, akkor a törpe még mindig alszik, nem lázas, stb... Azért is szerettem volna, ha kap valami olyan gyógyszert, ami kiüti kicsit (mint amikor csecsemőkorában Germicid-C-t kapott, ha lázas volt nagyon, átaludta tőle az éjszakát, de másnapra mindig jobban lett), mert én úgy gondolom (Gabi, nyugodtan javíts ki, ha tévedek), hogy hullafáradtan (gyakorlatilag kedd óta 2-3 óránál többet nem aludt egyben, folyton lázas, szúrkálják, vizsgálják, tök stresszes, nem eszik, nem eleget iszik, szemlátomást fogyott ez alatt a 3 nap alatt) sokkal nehezebben kűzd meg a szervezete a betegséggel, mintha végre alszik egy nagyot, és pihen a kis teste és a lelke is. Közben megy bele az infúzió, de állítólag meg se rezzent, amikor bekötötték és azóta is alszik. Ennek azért örülök. Holnap én megyek be hozzá napközben, anyu elfáradt ettől a 3 naptól, én meg ma azt láttam a Márkon, hogy eléggé szüksége lenne már rám, úgyhogy mélyhűtött tej + anyukám a Lénával, apa is itthon lesz pihenni az éjszakai műszak után/előtt, én meg megszeretgetem kicsit az én kis szöszi hercegemet!:-) Nagyon hiányzik már, éjjel lefeküdtem, végignéztem a franciaágyon, se pasi, se gyerek (Léna a kiságyban), annyira üres volt, majdnem sírtam.

Na lelövöm magam, mert betelítem az oldalt, majd holnap jelentkezem!

Puszi mindenkinek, és bocs, hogy csak magunkról írok, de most egomód nem vagyok képes semmi másra figyelni, amíg a Márk itthon nem lesz végre megint...:-(

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Hello!

Az utóbbi néhány napban enyém gyerek is mega nyűgös. Azt hiszem ez már a foga lesz. A szemfogainál meg van duzzadva, és fehér. Csak az a fura, hogy a szemfogai jönnének először???
Ma este már elszakadt a cérnám. A cicim kivan, mert nagy érdeklődésében a szájában maradt amikor elrántotta a fejét. Most mindkettő sebes. Majd bepisilek szoptatáskor. :(

Judit szerintem pár ruhát én is össze tudok szedni, csak elfelejtettem mondani. A legközelebbi talira elviszem.

Itykó mi az az atóniás vérzés? És egyetértek, szerintem is.

Judit

Kép
jud77
 
 


Persela ne viccelj. Amit leírtál azon én is majdnem sírtam. Csak már túllenétek rajta!!!

Judit

Kép
jud77
 
 


Hali!

Persela, mint egy doki. Mi a to..om az az antipiretikus ize, es kulonben is honnan tudsz ilyeneket? En meg elo se tudnek huzni ilyen szakszavakat, ha hadba kellene allnom egy orvossal szemben. Mondjuk ne legyen ra szukseg! Tovabbi javulast, kitartast Nektek!

Vera: kivancsi leszek!?:)

Jud: egyutterzesem. Nekem Zsombi olyanokat csinalt, hogy nezte az arcomat es jol osszeszoritotta az inyevel a bimbomat, aztan elegedetten vigyorgott. Mondom Neki: kosz baratocskam:(( Kozben majd be sza;;;am!
En meg nem latom a fogait, duzzadtnak duzzadt, meg nyugos, de hol vannak mar???? Es meg telihold sincs!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Nikike: amikor az orvos (a sajátunk) először mondta az antiizét, én se tudtam, mi az. Van egy kúp, amidozofein van benne, a Germicid helyett szokták adni nagyobb gyerekeknek, ha a Germicid már kevés (de van csecsemőknek való is), és nem hiszed el, de komolyan ez a neve, hogy antipiretikus kúp. Majd ha a gyereked másfél éves lesz, te is köpni fogod a nevét:-)

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Na most alpári leszek:

a franc essen ezekbe a tetves qrva vírusokba, anyu most hívott, hogy éjfél óta fosik, meg hányingere van, meg lázas, most szervezem, hogy az unokahugom lejöjjön segíteni a páromnak a Lénával. Szegény anyu! Viszont a Márk tegnap du. 4-ma reggel 7-ig egy rövid megszakítással aludt, láztalanul ébredt - lehet, hogy most kezd el gyógyulni???

Felébredt a hercegnő, megyek, indul a mandula...

Pussz!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Először is gratula mindenkinek, irigyellek benneteket, hogy már mindenki rég túl van a szülésen.

Egyben hadd kérjek egy kis segítséget -bár tudom, hogy ebből már elegetek van- orvos választás ügyben. Pár napja majd egy egész napot töltöttem a fórum olvasásával, de csak annyit szűrtem le, hogy általánosságban az összes orvos jó, és ajánljátok. A 2007est is néztem, de nekik még nincs annyi tapasztalatuk.
Mikor legutoljára márc. közepén vki kérdezett ugyanerről, volt szó egy file elkészítéséről, ahol összegzitek az orvosokat. Kerestem, de nem találtam, pedig így nem kellene zargatnom benneteket.
Szóval előre is nagyon köszi, ha vki segít, akár a file-al, akár konkrét ajánlással, és leírom, mit értek én jó orvos alatt (mert egyébként tényleg nem mindenkinek ugyanaz a "jó", elég általános szó).

Olyan vkit szeretnék, aki amellett, hogy időben ott volt, és véggikísérte a baba születését
-biztonságra törekvő (nekem nem baj, ha hagyományos elveket vall, de mentse meg a babát, ne mondja azt, hogy holnap jöjjek vissza, ha még mindig fáj a hasam, hanem vegye komolyan )
-ne trónoljon a fellegekben, hanem legyen elérhető telefonon, ha valami sürgős problémám van, és nézze a másikat is embernek, ha behívta egy időpontra, akkor ne 3 óra múlva kerüljön be
-ne tartsa a markát, és ne dobjon ki 3 perc alatt, hogy a következőtől is beszedhesse az elvárt igen magas hálapénzt (megértem, hogy van egy ésszerű díj, de van egy határ)
Ezeket azért írom, mert sajnos vannak ilyen jellegű tapasztalataim (már kórházban).
-és végül, nekem jól jönne, ha az Uzsoki közelében lenne a magánrendelője, nekem az Őrs is már messze van, mert XV. ker-i vagyok.

Remélem, nem túl nagy az elvárás, és létezik ilyen. Előre is köszi !
sikusz32
 
 


Na...

Örömmel jelentem, hogy ma reggel 9-től este 6-ig bent voltam a Márkkal. A gyereknek ezidő alatt egy másodpercig nem volt láza, 36,5 volt a legmagasabb hőmérséklete, amit mérni tudtam, nem jött ki belőle semmi sem alul, sem fölül, evett egy keveset, ivott is vagy fél liter teát magától (ez még mindig nem elég, de már haladás), csomót sétáltunk a kórház kertjében, ő többnyire a saját lábán, és mire az apukája 6-kor beért, a gyerek a kis szobatársával, aki másfél éves, és nagyjából ugyanúgy van, mint ő (az a kisfiú is rotás) kint ugrált az épület előtt a fűben, virágot szedtek, madarakat lestek és a gyerek elészaladt az apjának, amikor meglátta. Úgyhogy ha ez így marad, hétfőn jöhet haza végre!!!

Viszont mi történt, ma tényleg senki nem járt erre??? Csajok, mi van? Mindenkit kihúzott a lakásból a tavasz, vagy szarakodott a Babanet???

Na pussz és gyertek!!! :-)

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


hali!

Persela! Ez az!!! hurra! Nem megmondtam, hogy a tavasz csupa pozitiv energiat hoz???? BAr otosom lenne igy!?
Ja en delelott takaritottam, mert Anyu tudott vigyazni a gyermekre, aztan meg elmentem egyett edzeni es mar delutan is volt, szoval en igazoltan hianyoztam:)))

Sikusz32: meleg udvozlet (szerintem igy kell egy uj felhasznalonak becsatlakozni). A tobbiek tudjak mirol beszelek.
Nos en elkezdem akkor ezt a fajlt, aztan majd a tobbiek folytatjak.
Ettol fuggetlenul Lukacsrol (a Te szempontjaid alapjan):

- utolso pillanatban ert oda szuleskor, de ez lehet, hogy nem az O sara, mert azt hiszem nem mondtak neki pontosan, hogy rohannia kene:)
- abszolut korrekt szakmailag, biztonsagra torekszik, magyaraz, meghallgat
- emberileg elerheto, sot visszahiv meg ismeretlen szamon is
- szerintem nem tartja a markat
- a maganrendeloje Dees utca, a feluljaro labanal, a Bosnyakhoz kozelebbi oldalon, tobbet priviben

Problemamentes terhesseget es szulest!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok !!

Csak gyors bekukk!!!

persela !! Jeszzz, jeszzz !! Remélem így marad !! :lol: :lol:


És egy kis kedv csináló !!


Kép

Kép

Puszka , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati!

De szep ez a kutya! Na jo Dia is tok cuki:)))
Jol latom, hogy csokoloznak?

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok Csajszik!

Persela, szerintem senki nem veszi zokon, ha most csak magatokról írsz!... :lol: Anyudnak is jobbulást, és remélem, hogy kis szőke hercegedet pedig hétfőn hazaengedik... :wink:

Judit, fogzáshoz kitartás! Én úgy tudom, hogy valóban nem a szemfogak jönnek először, de ez csak amolyan általános "irányelv", tehát vannak olyan gyerekek, akik nem az elülső kettővel kezdenek (húú de ciki, nem tudom, hogy hívják azt a két elülső fogat, amik először szoktak kijönni). :roll: :wink:

Csajok, a dokis fájl összeállítását én szívesen vállalom, ha priviben vagy e-mailben elkülditek nekem azokat az információkat, amikről úgy gondoljátok, hogy közérdeklődésre számot tarthatnak, illetve egyúttal publikusak annyira, hogy esetleg más, későbbi érdeklődőkkel megoszthassuk őket. Akár írhatjátok Sikusz által az imént felsorolt szempontok alapján, meg persze továbbiakkal is bővíthetjük, ha vkinek még eszébe jut egyéb megközelítés.

Kép
frusi
 
 


ziasztok!

Miota nem jöttem, mennyi szörnyü hir, de szerencsére már javulnak a dolgok, Persela, gyors gyogyulást Márknak megy anyukádnak, Elsijud, a nagypapádnak! Belölem is ilyenkor olyan gondolatok jönnek, hogy nem volt olyan hülyeség régen a kézlevágás meg a halálbüntetés, már bocsánat!
Én is gondolkoztam a rota elleni oltáson, föleg mikor Persela leirta, mennyire durva a virus, de ugyanakkor tényleg marketingfogásnak látszik, iszonyu drága (persze ha tudnám, hogy maximális védettséget ad, akkor nem sajnálnám a pénzt), és nincs tapasztalat még...
Pelle, én is láttam Sziszike történetét a kismamában:-) Sajnálom, hogy nekünk is messze van Zuglo, szivesen csatlakoztam volna a sétátokhoz!
Jud, gyogyul már a cici?
Mi most nagy izgalomban vagyunk, holnap indulunk a férjemmel Londonba, Zsombi végülis tthon marad, a szüleimnél lesz vas.du-tol kedd estig.. Nagyon nagyon remélem hogy jol döntöttünk és semmi gáz ne lesz. igazábol csak a szoptatás-téma lehet szerintem problémás, de viszem a fejöt, és érzem hogy nem lesz semmi! Viszont szuper lesz kettesben egy kcsit lazitani, meg együtt koncertezni! Szoval nagyon várjuk!

Mindenki nagyon gyönyörü képeket tett fel Nikike az uszásrol, Kati, Tündi!

Puszi, pár nap mulva itthonrol jelentkezem!
Emese

Kép
hiuzka
 
 


Csak gyorsan: APA HAZAFELE TART A MÁRKKAL!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd este jelentkezem.

Pussz!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Hello!

Persela Hurrá!!!!

Na ha már felvetettem akkor én is írok Kalóról. Én is úgy gondoltam, hogy valamiféle egységes szempontrendszer szerint kellene a véleményeket összefoglalni. Elkezdem, és majd ha megvan továbbküldöm mintának, kiegészíteni, javítani stb.

Na megyek lerágom a körmöm a vízilabdadöntőn. Remélem a gyerek nem ébred fel a végéig.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Persela ez szuper!!! Nagyon örülünk!

Nagyapát holnap hazaengedik, és tényleg gyorsan javul, voltunk bent nála Livivel is, látszott a gyógyhatás :)

Jud: cicire nagyon vigyázz, gyógyítgasd, ,nehogy nagyobb gond legyen!
Hiuzka: érezzétek jól magatokat, Zsombi nagyon ügyes nagyfiú, jól meglesz a nagyiékkal!
Kati: nagyon cuki Dia a kutyussal :)

Jó ötlet ez a doki-összeállítás, ha megcsináljátok a szempontrendszert, írom én is a véleményt :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Fasza, apa is elkapta, már jó szarul van...:-( Annyira a tököm tele ezzel a vírussal!!! Tényleg szép lassan sorban kivégez minket??? Mit vétettünk??? :x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela!

Orulok Marknak, NAgyi Apa miatt szomoru:)

Jud: ez tenyleg rohadt izgalmas, foleg, hogy az utolso negyedet kaptam el!:) HAjra magyarok!!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!
Ma duplán szomorú:
két napja szarul vagyok, szerencsére törpi és apa nem kapta el
A fiúk miatt lerágtam az összes körmöt, amit a lakásban találtam, nem bírok ekkora feszültséget és nagyon szomorú vagyok, hogy most sem sikerült döntőben nyerni
Megyek lázat mérni :(
Szebb napot!
Itykó
ityko
 
 


Hello!

Nem nyertünk.... :( Azért azt megnéztem volna, hogy tényleg beleért-e Szécsi a labdába, de nem játszották vissza.

Betegeknek jobbulást! Rota vírus is monnyon le!!! Vagy ezt már mondtátok? Remélem Persela te nem dőlsz ki tőle. Kéne már az az igazi, hosszú jó idő, hogy a vírusok eltakarodjanak.

Megírtam a véleményt. Mellékeltem. Anyagiakat nem írtam bele, szerintem ha valakit érdekel, akkor majd priviben. Mondjátok a véleményt, kiegészítést stb.

1175415179.46.doc

Kati szuper a kutyapuszis kép. :)

Köszi a kérdést, cici picit jobban. Már nem vérzik. Gyerkek érezhetően kevesebbet szopizik. Asszem leállok az állandó fejéssel, mert ez már stabilan tartósnak látszik és a hűtőben sincs már sok hely. Csak az esti pótlást kell még valahogy kitalálnom.

Hiúzka élvezzétek a kettesben létet, mert nem biztos, hogy egy jó darabig sok ilyen alkalom lesz. És ne izgulj, biztosan minden simán megy majd itthon.

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Lányok, az inkognitók megőrzése végett a dokis táblázatkészítést átrakom az emilláncukba, és a végeredményt majd feltesszük, jó így?
Persela, éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Márknak óriáspuszik!

.....eh, Somi üvölt, na jövök később!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséretet ! Nikike , bizony, bizony az ott egy csók , nagyon rafkós a Lesszike !! :lol: :lol:

Megyek sajna, egész nap üvöltünk , valszeg a foga ! ???

perselám!! De jó, Márk otthon !!! Apának sok sikert a továbbiakhoz !!!Ja, és természetesen neked is !!

Puszka mindenkinek !!

hiuzka !! Jó utat , vigyázzatok magatokra !! :lol:


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Jaj, Persela, ez a sztori egyre rosszabbul alakul, de még kitartás, hátha ti megússzátok.

Nálunk is hipernyűgös napok vannak, majd írok rendesen, ha Kami kicsit lenyugszik, min. fél napra :? én nem tudom, h a foga-e vagy sem, de nem bír magával, vagy mi vele :shock:

A kocsink meg hipp-hopp felmondta a szolgálatot.

Megírhatnám priviben is, de nem titkos: Judit, elküldenéd 2 uzsokitalis kép nagy verzióját? 2110-es és 2104-es szám alatt szerepelnek. Nikike, tőled is u.ezt kérném, arról a képről, ahol Kami bébikompozik és mosolyog. Előre is köszi csajok. Elérhetőségeim a listán, addig ürítem a postafiókokat.

Mindenkinek kitartást. Kati, tuti az a puszi.

Pelle, az ötlet jó. majd én is átgondolom, mit írjak :? mert nehogy az legyen, h szegény dokikat csak egy-egy ember véleménye alapján beskatulyázzuk, aztán azok is, akiknek ezt tovább adjuk :shock: lehet, h hülyeség, de majd fel kellene tüntetni, h hány ember véleményét tartalmazza egy-egy adott doki megítélése, mert azért abból nem sok konzekvenciát lehet levonni, h mondjuk kettőnkkel tök rendes volt-e vagy sem, közben meg évi 100 szülést levezet. Szóval azért nem túl árnyalt képet tudunk mi adni kb. 10-en, 15-en, azt hiszem. Bár végülis ez csak egy kis véleménynyilvánítás lesz, nem disszertáció.Hmm.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Néha olyan magyartalan a mondatszerkesztésem...mindegy, fogjuk rá, h gyorsan írtam :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Jaj, lányok, most, hogy itthon van az egész családom, ráadásul jelenleg mindenki békésen alszik, én most borultam ki... Hamarosan eljön a pillanat, hogy jó alaposan kibőgöm magam, mert annyira tele vagyok feszültséggel, hogy csak na. Ráadásul folyton a Lénát figyelem, nem jön-e ki rajta is a betegség, komolyan mondom, néha már szeretném, ha rajtam kijönne, mert akkor az ellenanyagát megkapná a tejből. Egyébként az én gyomrom sincs rendben, csak épp én pontosan tudom, hogy (egyenlőre még csak) az idegességtől fáj a gyomrom, van hányingerem és hasmenésem néha. Ki kéne magam pihenni, de nem merek lefeküdni, hátha valamelyikükkel történik valami baj. Komolyan mondom, sose éljétek ezt át!!!

Na megyek, csinálok magammal valamit, mert ez így nagyon nem jól van!

Puszi!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Hello!

Adri, ha megnézed amit küldtem ott látszik, hogy hány vélemény hangzott el a dokiról.

Pelle, ok a mail. Eredetileg én is így akartam de valamiért nem működött az outlookom és nem bírtam kivárni mire megjavul.

Persela kitartás!!! Reméljük hamarosan tényleg túl lesztek rajta. És ha tudod sírd ki magad rendesen.

Judit

Kép
jud77
 
 


Frusi, köszi, hogy elvállaltad a dokis fájl összerakását, körbeküldtem a Jud által szépen megszerkesztett táblát, most már mindenki dorbézolhat benne kedvére:-)))

Persela, simi-simi! Nagyon összejött most Neked, remélem, a tejci bírja a strapát, vigyázz magadra, magatokra nagyon! Nincs valami, amit tehetünk érted, hogy kiengedhesd a gőzt? :wink: Hogy van apa?

Hiúzka, jó utat!!! Aztán ha összefutnál esetleg Perselus Piton professzorral, a mobilszámomat csúsztasd a zsebébe, jó? :-)) Ugyanez áll gregori Háuzra is:-DDD :D :D

Nagyon drága a kislányod a kutyival, Kati!:-)

Jud, hogy álltok a fogakkal? Lehet, hogy Nektek is egyszerre jön négy, mint a barátnőm kisfiának!

Puszi!

u.i: Csajok, normális,hogy 10 napja mensizek....? Mikor lesz már vége, nem apad:(((
pelle
 
 


sziasztok!

Ha elkulditek nekem a szulestorteneteket, akkor ki tudjuk tenni, mert ferjem igert nekunk tarhelyet. Amennyiben meg mindig van erre igeny. Szerintem ez is hasznos, hogy az elso mamak minel szinesebb kepet kapjanak a dologrol es lassak, hogy ez annyira nem tervezheto!:)

Adri kuldtem a kepet!

Dokis fajlhoz hozzaadtam Lukacsot! Jol csinaltam, hogy mindenkinek elkuldtem??

Vera: MArci mennyit esett es mekkorakat mig megtanult jarni allni. Miota Zsombi felkapaszkodik mindenre es allni tud, azota akkorakat panderol, hogy mindig osszeszarom magam, hogy tuti eltort betort, leszakadt.... Ezt alig lehet ep esszel kibirni. Vagy ez csak nalunk van igy, mert akkor en vagyok bena, jobban kell figyelnem!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Hello!

Juj, juj Pelle ilyet ne is mondj! Még nem koppant a kanál. Nem tudom. De ahogy itt másokat elhallgatok ez elég hosszú menet is lehet.

Gyerkőc nemrég felvett egy elég idegesítő szokást. Tiszta erőből, akaratosan nyög, akár fél órán keresztül. Mintha az idegeinket cincálná. Mintha folyamatosan valami nyűgje lenne, de nem erősödik a dolog, csak úgy monoton nyögés. Remélem hamarosan talál magának valami érdekesebbet.

Viszont alig sír, helyette ez van. Nemtom melyik a jobb??? :?

Most nézegetjük, hogy hová menjünk nyaralni. Szeretnénk Bibiónéba, mert homokos part, szépen kiépített városka, lehet nagyokat sétálni babakocsizni, de meglepően drága. Most Mallorca tűnik befutónak. Sokkal olcsóbb, még all inclusive-val is, csak az a gond, hogy a szállodák nem üdülőfalucskákban, hanem tőlük kb. 1-2 km-re épültek így szinte be lennénk oda zárva, a gyerekkel. :?
Ti mit mondtok, javasoltok?

Pusz.

Judit

Kép
jud77
 
 


Sziasztok!
Továbbra is jobbulást mindenkinek!
Pelle: én is azt hittem 2 hete, hogy elvérzek, nekem 12 napig tartott és kb szülés utáni 3 nap szintű volt 8 napig, utána már kevesebb.. igyál vasas pezsgőtablettát
Nikike: Csabunál kb 2 hét volt, amíg megtanulta, hogy ne engedje el addig, amiben kapaszkodik, amíg le nem ül, addig hatalmasakat borult, én csak akkor sz*rtam be, amikor a küszöbbe ütötte be a fejét. Szerintem nagyon gyorsan megtanulják, hogyan kell óvatosan leülni.
Itykó
ityko
 
 


Ityko!

koszi a tapasztaltot, Zsombi nem ugy nez ki, mint aki meg akar tanulni leulni???? Jol el van, ha all, sot mar emeli a labat, hogy maszna tovabb, a frasz tor ki! TEgnap szerintem merev derekkal ert foldet.:((

Jud: nyaralas ugyben en nem tudok okosat, orulnek, ha belfoldre eljutnank!:) Mar nagyon rank ferne egy kis valtozas! MAllorca jo lehet, en mennek!

Pelle: ez mi lehet? Szoptatsz meg, ha jol emlekszem nem. A folyadek legalabb segit, hogy a vizhaztartasod ne boruljon fel.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?