Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

kislibus:nagyon jót aludtam az éjjel.Csak egyszer voltam fent pisilni.Délelött 10-ig aludtam. :oops: Mostanába olyan álomkóros vagyok.Vannak jobb és rosszabb éjszakák.
Pocidról képet mikor látunk? Igaz még én se raktam fel.Nekem is mindenki azt mondja,hogy nincs nagy hasam.9kg híztam eddig.Megvolt az utolsó vérvételem is a császárhoz.
Most nekem is jobb volt párna nélkül aludnom.Pihenjél te is!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia

AnnaKatinka poci a másik topikon van a 824-ik oldalon :) :) :wink:
Már csak két heted van, és érkezik a babád :) Hogy eltelt az idő. :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Melania! Bizony ott a kép, de mostmár te is tégy fel egyet! Már csak két heted van rá!
9 kg-ért irigy-irigy, én 13-nál járok... Pedig félidő óta diétázok mint a bolond...

Már anyuciknak és nagymamáknak boldog anyák napját! :D

Kép
kislibus
 
 

 
 

Kislibus

Nagyon köszönöm a köszöntést,kedves vagy hogy gondolsz erre is :) :)
Én belehaltam volna annak idején ha diétáznom kellett volna a terhességem alatt.Hát nem lehet könnyű.

szurikáta
szurikáta56
 
 


Szurikáta! Nem olyan vészes ám, birható, csak néha tör rám a "de fölfalnék egy francia krémest" érzés. De szerencsére nincs itthon, és nincs is járóközelben cukrászda, igy meg tudom állni. :lol:

Kép
kislibus
 
 


sziasztok,

csak két percem van,Sajót hiányoltam és benéztem a másikra.
szomorúan olvastam h beteg szegény :(

utólagosan is Boldog Anyák napját minden kedves Anyucinak!

köszönjük a kedves sorokat,aranyosak vagytok :)

Libuska,láttam a fotódat a másikon futtában...eccerűen gyönyörűű,olyna szép formás.

Melánia,te is dobhatnál,biztos szép nagy már.

puszi nektek

Moncsika,Julcsika,Rencsike jelentkezzetek egy sor erejéig,hiányoztok és rossz h nem tudunk semmit rólatok.

Kép
hanyatka
 
 


Puszikák édeseum!

Élünk még! Voltunk azóta Apánknál ráxűrésen, de csak kenetet vett, mert voltak nyűgjeim, meg a tesóméknál is voltunk a bébivel. Nagyon jól tűrte a vendégeskedést, csak otthon nem bírtam elaltatni éjjel, annyira fel volt zaklatva szegény a sok ingertől.

Lehet, hogy sikerül házat vennünk, most intézzük a kölcsönt. Amíg nem jön össze, nem nagyon mondanék inkább semmit róla.

Melike, már nagyon célegyenesben vagy! Sokat gondolok Rátok kismamikák!!!


Puszik MINDENKINEK!!!

Szurika, gyönyörűűűű az unokácskád!
Megyek megnézem Libuska pocakját.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Hanyatka! Köszi! :D

Moncsiga! :D

Örülök, hogy jöttetek, még ha rövid időre is! Úgy eltűnt mindnenki, akinek már megvan a babója, persze inkább velük foglalkozik az ember, mint netezik ez érthető. De azért hiányoztok!

Kép
kislibus
 
 


sziasztok
én is jöttem egy percre amig felfalom a kakaós csigm(hmm), nem is kakaós inkább csupa csokis, anyuéknál olyan pékség van, hogy elájulok, de inkább nem részletezem szegény libuska kedvéért :lol:

Háát én nem tudom más kismama hogy van vele(csak melcsivel beszéltem anno erről), de én annyira, de annyira sok édességet eszem, hogy az valami hihetetlen, egyszerűen nem tudom hova fér el belém. A terhességem alatt teljesen jól meg tudtam állni, de most! hát abszolút nem birom ki, minen nap eszem(van hogy naponta többször is :lol: :oops: , valami finomságot). Amit a kalici miatt leadtam már rég vissza is szedtem... :P

Mi ugyanúgy vagyunk , mint eddig, van tejem szerencsére visszajött meg mellé tápszerezek is, a fáradságot továbbra se tudom megszokni, de próbálom :wink:
A babák annyira, de annyira édesek, hogy órákat tudnék zengeni róluk, folyamatosan gagyorásznak, tegnap ahogy hátmasszázst adtam a Mollykának fürdés előtt már próbálta kinyomni magát a kezével, olyan kis ügyes, és olyan szépek, komolyan!!
Rendszerint cserélnek és egymás kezét eszegetik nem a sajátjukat :lol: , valahogy a másiké jobban izlik nekik, pelenkázásnál meg amikor feltolom a lábukat, hogy megtöröljem rendesen a feneküket akkor meg a lábukat szokták bekapni.

na most mennem kell , rencsikéről, julcsiról tud valaki valamit?
moncsika meggyógyultatok?

puszi minden kismaminak, kitartás csajok
chilike1
 
 


Sziasztok!

Minden anyukányak és kismaninak,nagymamának igy utolag is kivánok Nagyon Boldog Anyáknapját!

Libus gyönyörű a pocakod!Jobbulást kivánok!És remélem az átalakitással meg a rendel is időben meglesztek.Csak ovatosan a pakolászással!

Moncsi jó hogy jöttél,hogy szalad az idő már lassan három honaposak lesztek jol látom a vonalzon?
Drukkolok a házhoz hogy sikerüljön!

Hanyi én is megkukkoltalak az iwiwen és gyönyörüek vagytok.

Chilike édesek lehetnek a csajok ahogy egymást elszorakoztatják.Pihenj amennyit csak tudsz és egyed nyugodtan a finom nasikat.Amig szoptattam én is faltam a finomságokat!

Meláni lassan itt a finis és talizol a babokáddal!Jo a ctg én is imádtam hallgatni!

Szurika gyönyörű az uncsid!

Többiek ha csak egy szora is adjatok életjelet!

Mi jol vagyun,elég sok volt a melo most a ballagások miatt,és a maradék időben Robcsizom meg házimunka.Ma beiratkoztunk az oviban,amig én töltögettem a pappirokat apjával körbejárta a termeket és utánna jött nagy lelkesen hogy menjek vele hogy nekem is mutassa meg hol fog rajzolni,játszani meg focizni.Szép tornaterme van az ovinak,jo kis játszoteres udvara meg minden tetszett amit láttunk elég jol felszerelt aztán majd meglátjuk hogy milyen lesz.
De sajnos ma este kaptunk egy rossz hirt is meghalt a párom nagymamája,idős volt már meg beteges de azt hiszem akkor sem lehet az ilyenekre felkészülni.

Csajok ezer puszi mindenkinek ahogy tudok jövök!
:)

Kép
póci
 
 


Chili! Édesség evést abszolúte meg tudom érteni, én a kórházba másnapra már "rendelek" magamnak valami finomat, az tuti! :lol:
Nagyon aranyos, hogy egymás kezét eszik, olyan vicces lehet! :lol: Úgy elképzelem őket, bizos nagyon sok örömet adnak!

Póci! Sajnálom a nagymamát, erre tényleg nem lehet felkészülni. :(
Hú, Robcsial már ovibeiratáson is túl vagytok! De messzinek tűnik még az, nektek meg már szeptembertől ovi! Az ovonénit is megismertétek előre? Örülök, hogy Robcsinak elsőre tetszett a hely.

Melania! Mi a helyzet?

Gyógyulgatok már, még köhögök, nagyon rossz igy pocakkal. Meg elkezett feljönni a savam, pedig mertem remélni, hogy megúszom. Most néztem mit irt be Dévai a kiskönyvembe, C: 1000. Hát ezzel még nem kéne ugrálnom, de én is jó vagyok, hogy igy 4 nap uán el is olvasom, hogy mi a helyzet... Ezt is csak azért, mert tegnap megjöttek az első jóslófájások, amik már fájnak is. No nem nagyon szerencsére, csak olyan mensisen, meg suárzik a derekamba. Férjem tegnap beszólt, hogy még két hétig ne szüljek... Mondtam, hogy nem tervezem, de tekintve a körülményeket csipkedhetné magát azokkal az ablakokkal.... :twisted:
Meg birom a beszólását, hogy pihenjek. Kérdem én, akkor ki főz, ki mos, ki mososgat, ki takarit??? Merthogy ő nem az biztos... Valamelyik nap hagytam a mosatlant kiváncsiságból, hogy veszi-e a lapot. Este akart tojásránottát csinálni, de mikor meglátta, hogy a rántottás serpenyő a mosogatóban van, nemhogy fél perc alatt elmosta volna, hanem vissza tette a tojásokat a hűtőbe és inkább elővett egy kukoricakonzervet.... És persze én mososgattam...

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, de most gyakoroljuk, hogy Szonjus napközen itthon is aludjon, mert csak babakocsiban séta közben hajlandó, vagy kocsiban. Most sikerült a teraszon elaltatni, ez már félsiker, legalább tologatni nem kell, de azért jó lenne ha az ágyában is aludni, hogy én is tudjak aludni egyet.
minden rendben velünk, csak Szonjus egy hete nagyon hasfájós, nem tudjuk egyelőre h a vírus miatt-e, vagy vmi más baja van. Sokat eszik, szépen gyarapszik, esténként iszonyat mennyiségeket tud megenni (200 felett), erről próbáljuk most leszoktatni, mert gyanítjuk emiatt van a pocófájás.
Amúgy mosolyog, gagyarászik, össszevissza nézelődik, nagyon értelmes kislány, látszik rajta. Akarata az meg nagyon erős, de hát ezen nem csodálkozom :)
Ma voltunk szemészeten is, mert át kell fújni a könnycsatornáját sajnos, megpróbálták de nem sikerült egyelőre. Nagyon rossz volt, engem kiküldtek, én kint sírtam ő meg bent :( És jövő héten meg kell ismételni :(

Kislibus,
Drukkolok hogy minél tovább bent maradjon Anna! És mi lenne ha a férjedet kerekperec megkérnéd, hogy mosogasson el? Azért 1000-es méhszájjal tényleg nem kéne nagyon pörögnöd, én hetekig feküdtem annó, amikor ez volt... és semmit nem csináltam az égadta világon. Anyós, barátnő nem tud segíteni?

Moncsika, Chilike,
Örülök hogy jól vagytok! Nálatok hogy megy az alvás? Nappal is alszanak szépen a fiúklányok? Kell őket sokat altatni vagy maguktól megy? Éjszakát átalusszák már? Moncsika szoptatással nincs azóta gond? Eszik szépen Nimóka?

Hanyikám,
Irtam neked levelet drága! Hogy van édes kis Patrika? Annyira szép kislány!Próbáltam iwiwes képeket is nézni de nem nyitja meg a képeket, sem a leveleket most nekem :(

Bodzikám,
Esztili hogy van? élvezitek a zöldet? egész nap kint vagytok?

Melike,
Te még nem mentél el szülni ugye? Drukkoloik neked! Mikor is lesz a császár kiírt napja, ha addig nem jön Milán?
Drukkolok, hogy minél hamarabb felépülj utána!

Hú kit hagytam ki? remélem senkit, ha mégis akkor bocsi!!!

Emerenc, ha olvasod! Ne haragudj, hogy nem nagyon tudtunk beszélgetni tegnap :( elég zaklatott voltam a rendőr miatt. Nagyon nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, és drukkolok, hogy a kövi hónapban tökéletes legyen a hormoneredményed!!!

Sok puszi mindenkinek!
vjulcsi
 
 


Rencsikém,
téged kihagytalak mert úgyis szóban beszélünk :)
vjulcsi
 
 


Jaj, Póci, zel és mindenki más, nektek is sok puszi!
vjulcsi
 
 


Sziasztok.

kislibus:szép pocid van!!! :lol: Gömbölyűűűűű :lol: Azta 1000 méhszáj???? Hát pedig pihenni kéne,Dévisz nem mondta???? Én ma védőbe voltam,fogytam 2kg. :shock: Vagy csak kevés volt rajtam a ruha ebben a melegben.Itt hőség van.Pénteken CTG.Dokim ugye nem lesz aztán majd látjuk jövőhéten mit mond.Lehet,hogy az utána lévő hetet javasolja majd.

moncsiga:szoritunk a házvásárláshoz!!!!
Rencsi:már én is hiányollak!???
chilike:most rajtam is itt van az édesség evés.

Kép
Kép
melánia
 
 


Később folytatom.Jött apukám.

Kép
Kép
melánia
 
 


Julcsi! Jó, hogy jöttél, sajnálom, hogy Szonja ilyen nehezen alszik! Remélem sikerül rászoktatni az alvásra a kiságyban, meg a pocifájás is megoldódik! Nem irirgyellek a könnycsatorna tisztitásért sem! :(
Be is gyuladt neki a kis szeme??? Sajnos vannak babák, akiknek annyira szűk a könnycsatorna, de ahogy nőnek ez is megoldódik, persze addig nagyon rossz, főleg, ha többször kell menni...
Anyós utazgat, meg most gond van a dédivel, ezért nem tud jönni. Anyu dolgozik, barátnő meg lusta átjönni az az igazság. Neki már megterhelő az a két óra, hyogy ide átjöjjön. Ami a férjemet illeti, nem szivesen testálok rá semmit, mert ha meg is kérem, napokba tellik, hogy megcsinálja, és az sem olyan. Főzni nem tud, rendelés nem megy a sómentes diéta miatt, itt nincs olyan kifőzde, ahol teljesitenek ilyen extra dolgokat. Az meg a másik, hogy veszett sokat dolgozik, vagy a fenekemet fuvarozza ide-oda. Igazán úgy vagyok vele, hogy ha az ablak meglenne, már határtalanul boldog lennék, de megigérte, hogy a hétvégén megcsinálja.

Melania! Köszi! Rólad is kaphatunk képet???
Tudom én, hogy pihenni kéne, és igyekszem is. Délutáni sziesztát mindig tartok.
Az az igazság, hogy a védőnőmnél én is mindig 1-2 kilóval könnyebb vagyok, mint Dévainál. Mondtam is a múltkor, Dévainak, hogy a tanácsadós mérleget jobban szeretem. :lol:
Neked már annyira kevés van hátra! Ugye Milánról teszel majd képeket, ha mást nem e-mailben??? A pocidról is lehet úgy, ha ide nem akarsz.

Kép
kislibus
 
 


sziaszok,

na véégre egy kis életjel mindenkiről:)

Emerenc,nagyon nagyon sajnálom,hogy nem sikerült ,bár nem írtál,a másikat meg nincs időm olvasni,de Julcsika soraiból olvasom,hogy Dévainál sem kaptál jó hírt :(
Hogyan tovább,a kötelező pihi után,újra belevágtok?

Moncsika,drukkolok a házvásárhoz! Majd dicsekedj,ha nyéébe ütöttétek az üzletet.
Nem írtál a szopiról,alakult azóta,jól eszik Nimóci?

Julcsika,nagyon sajnálom a hasfájást:( az lenne a jobb verzió,ha valami vírus és nem a 3 hós hasfájás.
Nem iszol véletelnül tejserkentő teát? Mert tudod egy héten keresztül Patrika is iszonyat szenvedett,mire rájöttünk,hogy attól van.
Azóta lekopogom egyszer sem fájt neki.De teljesen együtt érzek veletek,mert nekem a szívem szakadt meg,olyan keservesen zokogott,annyira fájt neki :(

Miért kell átfújni a kis szemét?könnyezik?mert nekünk is azt mondták,hogy lehet át kell,ugyanis 1 héttel ezelőttig nagyon duván könnyezett és csipás volt,reggelre szegénynek össze is ragadt a kis szeme(csak a jobb),mindent próbálgattunk,szemcsepp,anyatej,semmi nem hozta rendbe és múlt 2 hete az oltáskor írt fel a dokinő egy antib.os szemcseppet,hogy azt még megpróbáljuk,majd az átfújás,de szerencsére 4-5 nap alatt az teljesen rendben hozta.
Tehát,amit sejtettünk is,fertőződött a magzatvízben :(

Chilike,tudod írtam múltkoriban,hogy nálam is ez a szitu,egész nap édességet zabálok :)ha nincs itthon éppen mert felfaltuk már aznap,akkor este még sütök valamit :)tegnap pl. este 10kor sütött a férjem csokis croissant(ilyen félkész konzerves dobozban van a kelt tészta,csak ki kell tekerni,megtöltöd csokival,össze és be a sütőbe):)
A múlt hetem az úgy nézett ki,hogy minden délben fagyiztam mikor sétáltunk,hol a férjem vette,másnap egy barátnő,3. nap én leptem meg magam stb.,szóval alakulnak a kilók ám rendesen :)nemtom mi lesz velem,ha ez így megy sokáig.

Dobj fotókat a lányokról,olyant is,ahol egymás kezét nyalogatják....nagyon édesek lehetnek.

Rencsikém,Domika nagyon cuki,éjjel nézegettem az új képeket iwiw-en is.
Kevesebbet bukik már,javult valamennyire?

Lbuskám,remélem férjed tényleg betartja igéretét és kész lesznek azok az ablakok 7végén.Már tisztára aggódom,mert telik az idő.

Melike,pocifotó???nagyon közeleg Milánka ideje;-)

Bodzi,Póci,Andi,Melcsi ti meg biztos sokat vagytok kint a jó időben.Játszóterezés van már?Babók jól vannak,mi újat mutattak mostanság?
Zel,eltüntél :(
Micike,veled miújs?

puszik

Kép
hanyatka
 
 


Ja Julcsika,milyen rendőr?megbüntetett?
Apánknál minden rendben volt?Szonját is vitted?elolvadtak tőle Ágikáék?

Kép
hanyatka
 
 


sziasztok

poci
részvétem!!
Ja sajnos ezekre tényleg nem lehet felkészülni...

Megmondom őszintén a pihenésre valahogy "sajnálom" az időt!
Tudom, hogy ez hülyeség, de annyira el vagyok maradva mindennel, hogy amikor felszabadulok egy kicsit akkor pótolom azokat a dolgokat amiket egyébként nem tudok megcsinálni(csekkeket összerakom, hajat mosok, kicsit kimozdulok egyedül).
Érdekes , mert én nagyon társasági ember vagyok, de mostanában kifejezetten igénylem az egyedül létet.

Jaj, ma voltunk útlevelet csináltatni, hát kész show volt! :lol:
Kértem előre időpontot, hogy ne kelljen várnunk, be kellett ülni a babákkal abba a kis szobába és oda tartani a kamerához. nayon hülye képek lettek, a gyerek válla a nyakába, aztán már unta is elkezdett sirni, az meg ugye milyen kép :shock: , aztán annyira sikerült megnyugtatnom, hogy úgy bealudt, hogy nem tudtam felébreszteni. :D , lefényképezték igy, de én nem akartam csukott szemmel berakni a képet. Aztán rájöttünk hogy a hordozóba sokkal jobb lesz a kép, mintha a hóna alatt lógatjuk oda a gyereket a gép elé, habár igy meg annyira koncentrált, hogy bebandzsult, de mindegy.

moncsikának és s. móninak is boldog névnapot igy útólag, moncsika neked még bódog szülinapot is, puszika

kislibus
Háát nem irigyellek, de tényleg próbálj meg most pihenni, később nem fogsz tudni.
Nem egyszerű a pasikkal egyébként, csak erről az emberek nem beszélnek..
Én úgy veszem észre hogy a környezetemben élő pasikat egyáltalán nem köti le a babázs, ideig óráig el vannak, de mindenki csinálja a dolgát ugyanúgy dolgozik, stb szóval a nagy rész úgyis a nőkre hárul. Azért készülj fel , hogy nem lesz egyszerű, habár egy babával azért lényegesen könnyebb. (sogornőmet mindig bosszantom, amikor arról beszél, hogy milyen nehéz a kislányával, hogy "egy gyerek nem gyerek!!!) :lol:

julcsi
Az én babáim picit nagyobbak, de ők sem alszanak napközben a kiságyukba.Mi vettünk járókát, napközben abban vannak a játékaikkal(rövid ideig köti csak le őket, mindig kell velük foglalkozni), van hintánk felváltva rakom bele őket, addig a másikkal játszom, beszélgetek, gagyorászom(a hintába egyébként max 10 perc és alszanak). Ha a másik fennt van , akkor a hordozóba viszem magammal a lakásba ide-oda, teregetni, mosogatni, stb. Kicsit nehéz vinni a gyereket meg a szennyest is, de ez van, még mindig jobb, mintha sir a kiságyba és felkelti a másikat. És minden nap kiviszem őket a kertbe a hordozóba vagy kihúzom a járókát, abban mindig alszanak a jó levegőn, a szobánkba volt baldachin, azt most kivittem a kertbe és felteszem a járóka felé, hogy nem menjen bele a bogár. Hiába alszanak nem tudok pihenni, mert nem hagyom kinnt őket egyedül, igy nem tudok semmit se csinálni, kicsit idegesiti, hogy csomó dolgom lenne én meg ülök és olvasok,de már kezdem megszokni.

Az enyémek is nagyon nagyon sokat esznek, ma például 6-8-ig óránként ettek 100-at, mondjuk szerencsére az enyémek nem hasfájósak, de én nem bánom, hogy sokat eszenk igy legalább szépen fejlődnek. Próbáld meg nem leszoktatni a kicsi Szonját, hanem kicsit előrébb vinni a nagy agadot, szóval ne közvetlenül lefekvés előtt egyen ennyit, hanem egyel előtte, úgy biztosan jól is alszik majd.
Irhatnál majd , hogy tellnek a napjaitok, mit csináltok, mennyit alszotok, stb.
Te nem kivánod az édességet?
Miért kellett átmosni a könnycsatornát?

Ja még azt akartam mondani, hogy napközben keveseket alszanak a babák, ilyen fél órákat, azt is általában felváltva(ha elmegyünk itthonról akkor egész nap alszanak)elvittem őket a majálisra is, nem pestre), de nem láttak semmit, mert végig aludtak. :lol:
Az esték viszont elég jók, általában 7 körül elkezdek készülődni a fürdéshez, 9-re már kész vagyunk, azonnal elalszanak , hajnal 3-4 körül kellnek akkor megetetem őket egymás után, átlagba 5-6 körül kész vagyok, viszont ilyenkor amikor visszafekszem nagyon keveset tudok már aludni, mert Lilike ráállt a reggel 7 órai kakilásra :lol: és utánna újra megéhezik(akkor már nagyon fáradt vagyok) beöntök magamba egy vödör kávét, különben elaludnék eteteés közben, mire visszaalszik 8 fél 9 körül, már nem tudok visszafeküdni, mert addigra már teljesen felébredek. Szóval az éjszaka az jó, de a reggeli kelést utálom.

na megyek fürdök és fekszem.

melánia
nincs sok már, nem izgulsz?
chilike1
 
 


hanyatkalátom közben irtál te is, bocsi ki is hagytalak az előbb.
majd küldök e-mailen képeket.
nálunk is könnyezik az egyiknek a szeme neonicini-t irt fel a doki, attól elmúllik, de már vagy 2x előjött ez a könnyezés.
neke nem mondták hogy ki kéne mosantni, mondjuk én már az oltástól is kivoltam, majdnem én is sirtam... :lol:

ja az édesség nálam is igy van, annyi különbséggel, hogy én tegnap például egséz nap nem tudtam enni, csak reggel ittam egy kávét, este meg amikor leraktam a babákat megettem eg yvajas kiflit(pont akkor hozta a párom, tök friss volt, jó sült, ropogós)2 túrós buktát(!!! :shock: :lol: ) és egy fél tábla milkát(sajnos a nagy táblából :lol: ),ma számolgattam én is hogyha el tudnék kezdeni diétázni (ármint úgy hogy nem eszem édességet)akkor karácsonyra azért formába tudnék jönni, de nagyon nehéz rászánni magam.
chilike1
 
 


Hello,
Na ma nagyon jó napunk van, reggel már aludt 3/4 órát a bölcsőben, aztán kaja volt (nálunk ez sokáig tart), most meg a hordozóban alszik, így renbe tudtam tenni a konyhát, mosogattam, ebédeltem, stb. Meg még megpróbálok nektek is írni, hátha belefér.

Chilike,
nálunk nagyon változó a napirend egyelőre, de azért ált. délelőtt alszik, délután már sokkal kevesebbet, csak ha elmegyünk sétálni. Este fél 8-kor van fürdetés, olyan 9 mire a kajával is megvagyunk. Utána vagy alszik, vagy nem, tegnap pl fél 11-kor aludt el, fél 4-kor kelt, hogy éhes, megettem és fél 8-ig aludt, tehát ez elég jó. Csak az a baj, hogy este én már nem az ő szobájában alszom hanem a férjemmel a hálóban, de az éjjeli etetést nem bírom ülve csinálni olyan fáradt vagyok, ezért lefekszem a gyerekszobába a kinyitott kanapéra, és magam mellé veszem Szonját, ráteszem a cicire és már alszom is tovább. És onnantól kezdve együtt alszunk tovább reggelig. Ezt kéne még szépen lassan megváltoztatni, hogy kibírjam ébren a szoptatást, és vissza tudjam altatni, és vissza tudjak menni én is a hálóba.
Édesség nálam is nagyon megy! Én a szülés utáni 2 hétben visszafogytam a terhesség előtti súlyomra, és totál lapos lett a hasam, de mióta elkezdtem enni, azóta a súlyom mondjuk nem igazán jött vissza, de tök nagy hasam lett :( Viszont mostantól sportolni fogok, valahogy beiktatom a napirendbe, van itthon futógépem, hétvégén el is kezdem.
Nekünk is könnyezik meg váladékozik a szeme, kaptam is szemcseppet, és nagyjából el is múlt, ennek ellenére azt mondták, hogy mivel teljesen nem múlt el, azért át kell fújni. Azért nem sikerült most, mert még nagyon pici, és valahogy nem ment.

Hanyika,
te nem írtál, nektek most hogy van a napirend? még mindig átalussza Patrika az éjszakát?
babát nem vittem déviszhez, mert 3 órát kellett várni, és hasfájósan ezt nem akartam... de megígértem neki, hogy beviszem hamarosan megmutatni. Meg mondtam neki, hogy 1 év múlva jövünk újra, vigyorgott, hogy akkor bevált a 'gyártmány' :)
Nagyon kedves volt egyébként, és szerencsére minden renbden volt velem is a vizsgálaton.

A rendőr nagyon durva volt, lejárt a kocsi műszakija, de muszáj voltam elmenni vele (át az egész városon Déviszhez). megállított a rendőr, nagyo rendes volt, de mondta, hogy 130e Ft, és 2 hónapra kivonják a kocsit a forgalomból... persze bőgtem mint a záporeső, magyaráztam neki, hogy most szültem, és csak azért ültem bele mert muszáj visszamennem a dokihoz stn.stb. a lényeg hogy megkérdezte hova megyek, kiderült hogy Dévai intézet, és hogy ők is oda járnak és elengedett... hihetetelen mázli, azért Bp nem kis város...utána órákig remegtem, és nem hittem el hogy vannak még ilyen rendes emberek a világon...

Moncsika jelentkezz!

Most rohanok még át akarom tölteni a képeket a gépemre, remélem megengedi Szonjus! :)
vjulcsi
 
 


Sziasztok Kismamik,

Iszonyúan le vagyok maradva "belőletek" :oops: :oops: :oops:
Annyira mennek a napok és sosincs időm semmire és most a melóhelyen is van mit tenni. Azért nem felejtettelek el Titeket!!!
Hétvégén elutazunk egy hétre aztán visszaolvasok mit művelnek a babák :)))
Jövőhét után mi is újra jelentkezünk Apánknál remélve , hogy végre minden rendben lesz!

Melánia, Kislibus megvárni ám a szüléssel :)))))))))

puszi MIndenkinek !
miciona
 
 


Hű, de sokat írtatok, de jó! :D
Igyekszem visszaolvsani 7végén.
Addig is ezer puszi Mindenkinek!!!!!

és még valami...

Egy cikk eleje:
"A vélemények és a gyakorlatok is megoszlanak Amerikában - ez derült ki a The Wall Street Journal minapi riportjából. A bevásárlókocsik bizonyítottan bakteriális fertőzést okozhatnak, campylobaktérium és szalmonella tenyészik rajtuk. Az Arizonai Egyetem kutatói hatvan, Los Angeles környéki kocsit vizsgáltak meg, és arra a következtetésre jutottak: felületükön nagyságrenddel több baktérium található, mint száz nyilvános mosdóban a vécéülőkétől az öblítőkarig. Vannak, akik elismerik a veszélyt, de a kocsikat azért nem fertőtlenítenék."

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok,

bocs az eltűnésért, már emailben írtam, hogy mi volt az oka. még mindig küzdök a kalicivel, de már remélem nem tart sokáig.
DE a lényeg!!!

Jó hírt hoztam :D :D :D :D
"Megszületett 11 óra 20 perckor L. Milán Sándor 2660g és 50cmrel!!!!!!"
Részletekről csak anyit tudok, hogy simán szült, hajnalban ment el a magzatvíz! :D
Itt is nagy gratula Milán babához!!!!!!!!

Nem otthonról írok így mennem is kell sajna, jövő héten már hazaköltözök és akkor jövök gyakrabban és persze visszaolvasok, mert nagyon le vagyok maradva... :cry:

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Ez aztán a meglepetés!Isten hozott Milán baba!Gratulálok!Nagyon sok tejcsit,sok sok boldogságot,egészséget és sok örömöt kivánok nektek! :D

Puszi

Kép
póci
 
 


Éljen,éljen!!!!Ez aztán a meglepi!!!!
Isten hozott Milán baba,sok boldogságot nektek!!!
Puszi!
Ui:Egy évvel ezelőtt(na ilyenkor még azért nem.. :lol: :D ),de én is ilyen boldog voltam,mint Meli..
Pusszancs!!!
Rencsikém,jobbulást!
Kislibus,te meg tényleg ne erőltesd meg magad!
Póci,elintéztetek mindent az ovival kapcsolatban?
A többiektől bocsi,akiknek most nem írok,de mi is nagyban készülünk a holnap tartandó bulira,csak most van fél órám,mert Apáék elmentek sétálni..

Kép
cs.andi
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánok Milán babának és a szüleinek !!!!!!!!!!!!
Egészséges , hosszú boldog életet!!!!

Andikám,
Petike drágát az Isten éltesse !! Boldog szülinapot kívánok! Gondolom készülnek fotok az ünnepeltről ugye??

Rencsi,
jobbulást Neked! Nagyon jók a képek Domiról Szonja barátnőjével együtt :)))
miciona
 
 


Melánia

Nagyon nagy szeretettel gratulálok és sok boldogságot kívánok.
Milán baba Isten hozott!!!

Julcsika

Hát nem semmi kalandotok volt a rendőrrel :shock:
Remélem jól vagytok.
Sok puszi nektek.

szurikáta
szurikáta56
 
 


Melania! Nagy Gratula Milán babához!!! Ez ám a meglepi!

Chili! Két babával nehezebb, de dupla öröm is! :wink:

Julcsi! De jó, hogy végül elengedett, szegény, biztos jól ki lehettél! Egy év múlva már mentek is?

Olyan jó olvasni a babákról!

Hanyatka! Irj te is patrikáról!

Remcsi! Gyógyulgass meg!!!

Képzeljétek hogy jártunk: Bementünk a Jánosba csüt. reggel, mert megbeszéltük Dévaival, hogy 7.25-kor legyünk ott, és bemutat a helyettes orvosnak, aki a szülést vezeti le, ha ő nem tud jönni. Még a lelkünkre is kötötte, hogy legyünk ott időben, mert 5 perc lesz az egészre, és utána nem lesz rá idő. No, ott is voltunk, felmentünk a másodikra a szülőszoba elé (szülészetre volt megbeszélve, de konkrétan melyik emelet, az nem.) 7.15-re és vártunk. Na, 7.35-kor már megkérdeztem a dolgozókat, hogy hol lehetne megtalálni őt, és akkor mondták, hogy már biztos lennt van az alagsorban valami értekezlet félén... Mondta ő, hogy azért nem lesz később idő, mert ott lesz, de jól elkerültük egymást, mert mi meg a másodikon vártunk rá... :cry: Most megyünk hétfőn, remélem nem lesz morci miatta, de honnan kellett volna tudnom? Azóta persze elgondolkodtam, hogy biztos úgy értette, a szülészet-et, hogy az épület előtt. De a fene se tudja. Csak remélem nem fog haragudni, meg remélem még lesz rá lehetőség, hogy bemutasson... :roll:

Kép
kislibus
 
 


Melánia!
Micsoda Hírek! :D
Hatalmas Gratuláció Milán Babához!
Jó egészséget, sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Ercsikati

Szia!!!!! :)
Ugy el vagy tűnve. Jó hogy jöttél. Látom már te is bármelyik nap mehetsz szülni :)
Remélem jól vagy. Gondolom izgulsz már igaz?
Puszi neked!!!

szurikáta
szurikáta56
 
 


Ercsikati! Te vagy a következő! Szoktalak ám olvasni a másikon sutyiba... :)

Kép
kislibus
 
 


Szurikáta!
Szia! Igen, már nekem sincs sok hátra! Nem izgulok még, mert tudom biztonságban vagyok! A kórház szuper, a doki egy kincs, a szülésznő pedig egy angyal! :D Azt hiszem így nincs is min izgulni! :D

Kislibus!
Lehet igazad lesz, hogy én leszek a következő, de hát nem lehet tudni mit hoz a "holnap"! :D Én is olvaslak benneteket minden nap! :D

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!

Napok óta nem volt bekapcsolva a gépünk, erre tessék!!! Micsoda hírre jövök! Isten hozott kicsi Milán!


Írtátok lányok, a napirendet. Mi nap közben többször alszunk egy-egy órácskát közben aranyosan beszélgetünk, játszunk. Nálunk az evés a mumus. Alig eszik a gyerekem... cicizni hol hajlandó, hol nem, ezért fejek és cumiból kap tejet nappal, éjjel meg tápit. Persze minden cuci előtt megkínálom cicivel is. Sajnos hiába tréningezek a fejéssel egyre kevesebb a tejem, de már nem görcsölök, rendbe tettem magamban a kérdést. Jobban aggaszt, hogy Nimród nem hajlandó 60-80 ml-nél többet enni (akkor sem, ha nem cicizett előtte) én ezt nagyon kevésnek találom. Szerencsére ennek ellenére szuperjól fejlődik, most szerdán mértük 5830g, 60cm. (dupláztuk a születési súlyunkat)

mi is 8 körülfürdünk,9-re már alszik a drágám. Éjjel ébred éjfélkor, aztán 3 és 6 körül, de ekkor már sír a pocifájás miatt - kakiprojekt indul. Ekkor magam mellé veszem, és ha szerencsém van 8ig egy rövid szunya is belefér.

Nagyon aranyosan megtalálta a kis kezét, igaz még nem nézegeti, hanem szopizza a kis hüvelykujját. Először halálra rémültem, mert éjjel csak nagy nyáladzást, cuppogást hallottam az ágya felől. Azt hittem,fuldoklik a visszabukott kajától, rohanok hozzá ész nélkül és látom, hogy a ujjacskáját próbálja a szájába gyömöszölni. :lol:

Kép

Kép

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Bodzim, ismerős a csíkos ing?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Libuci vigyázz magadra! Kicsit ciki, hogy így elkerültétek egymást Apánkkal...miért nem hívtad föl másnap, vagy aznap a mobilján, hogy tisztázd a dolgot?
Sajónak itt kívánok gyógulást!

Chilike, julcsikám, de jó volna sokat dumálni, hogy kicsit naprakészebb legyek a frissmami társakból.

Mindenki másnak csókák!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga! Nimród nagyon édes ahogy szopizza az ujját!!! :lol:
Örülök neki, hogy nem stressszelsz a kajáltatáson, szerintem az a 60-70 ml. se gáz, ha mellette meg ilyen jól fejlődik! A kép is magáért beszél! :lol:
Nem lehetett felhivni, azt még akkor kérdeztem mikor megbeszéltük, hogy ne hivjam-e fel előtte, és ő mondta, hogy ne, mert akkor marha ideges, ha rosszkor szólal meg a telefonja... Úgyhogy szomorúan elballagtunk és ennyi, majd hétfőn úgyis megyünk, akkor tisztázzuk mi volt a szitu...

Ercsikati! Örülök, hogy ilyen nyugodtan váron Kendra érkezését! :)

Kép
kislibus
 
 


sziasztok,

csak két percem van, de eszembe jutott,hogy tegnap volt Petike első szülinapja,köszönteni akartam és micsoda hírre jövök :)

szóval Boldog Első Szülinapot drága Petike!!!

ééés
Isten hozott kicsi Milán! ez aztán a meglepi ;-)gondolom a szüleidet lepted meg leginkább :)
Sok sok boldogságot Nektek így hármasban a hosszú,nehéz évek után!

később még írok bővebben,csak lefektetem a töpörtyűmet!

Kép
hanyatka
 
 


na itt vagyok újra..

Chilike,mekkora járókát vettetek?fa?elvannak benne a lányok?

nekünk még nem sikerült megvenni,ma voltunk egy baby áruházba,de nem találtunk olyant ami tetszett volna,így valszeg holnap netről fogjuk megrendelni.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy Patrika mennyire fogja szeretni,meg olvastam,hogy a puha ágy napközben nem a legjobb,hogy inkább a földre,de ott meg félek,hogy felfázik.A játszószőnyeget is az ágyra szoktam felrakni.
Már elék sok játékunk van,ma is vettünk egy színes csörgő labdát és kivi vagyok,hogy mikor minden belepakkolok a járókába lefoglalja-e magát!?
Most ugyanis az van,hogy rövid ideig elmondogat a játékokkal,nézi az ágyról ahogy forog a bölcső fölött a zenélőke vagy beszél a képpel a falon,de hamar rájön,hogy ott hagytam,egyedül van és már kezdődik a nyöszörgés.Szóval még mindig nem sok mindent tudok csinálni,ami nem baj,mert ha nem főzök,elvagyunk gyors,félkész kajákon is,de múltkor pl. olyan napja volt,hogy úgy tudtam elmenni pipilni,hogy rajtam volt a kenguruban :)
meg a napi zuhanyzást úgy oldom meg,hogy betolom a bölcsőt a fördőszobába vagy egyött szárítunk hajat,ő a wc tetejéről a hordozóból kommentál :)hát ilyenek vannak.
Amúgy egy tündér,9 körül letesszük,magát elaltatja (azért apukája mindig ott marad vele,lapít a nagy ágyban,amíg el nem alszik) és reggel 5-6 körül kell,kiveszem,megszoptatom és már alszik tovább.
Következő ébredés 8-9 között van,utánna játszunk egy kicsit meg skypeon megmutatjuk magunkat mamáéknak,majd dél körül alszik hol rövidet,hol 2 órát :) aztán délután lemegyünk sétálni,ott is alszik többnyire 1-másfél órát.
Ha megjött apa a melóból mindig van valami program,megyünk erre-arra,majd haza,kis játék apával vagy táncika,aztán fürcsi,szopi és alvás.
Most csütörtökön és pénteken egész délelőtt szakadt az eső és nem hiszitek el,mindkét nap fél 1ig aludtunk :)úgy,hogy a reggeli ébredéstől 2 óránként evett,de mindig aludtunk is vissza :)
Ilyenkor reggel,ha elmegy apa,a következő kajánál már nem rakom vissza,ott van mellettem.
Tehát reggeltől kora délutánig többnyire 2 óránként eszik és utánna 3-4 óránként.
Múltkor volt olyan is,hogy többet voltunk kint,egy parkban és 5 óra telt el 2 kaja között,mert mikor haza értünk,akkor sem volt éhes,2x is próbáltam cicire rakni,de sírásba kezdett így kénytelen voltam várni és csak a lefekvés előtt kérte.

Nem tudom,hogy a fogai készülődnek-e,de 1-2 hete annyira nyáladzik meg az ökle mindig a szájában van,sokszor mindkettőt próbálja betuszkolni,az nagyon vicces.

Sokat nevetünk rajta,olyan aranyos dolgai vannak,reggelente olyanokat nyujtozódik mint a nagyok :)


Julcsika,én is hasonlóan jártam 2 éve a rendőrrel,szintén müszaki,csak én éppen nem vettem észre,hogy lejárt.
Ráadásul mi aznap este készültünk a szüleinkhez az autóval és szintén 2 hónapra akarta kivonni a forgalomból,szóval volt könyörgés,de én nem úsztam meg ennyivel,egy 20asom bánta :(
A "te" rendőröd valóban nagyon rendes,megértő volt.
Hogy van Szojnus,még mindig fáj a poci?
Haladtok az altatással?

Sztem.ha majd többet tudsz te is pihenni,akkor kibírod a hajnali etetést vagy már nem is lesz hajnali etetés.De már így is szuper,hogy hajnalig a saját szobájában alszik egyedül.
Ha elköltözünk innen nagyobb lakásba és lesz Patrikának is külön szobácsak,akkor mi is megrpóbáljuk majd külön.Kivi leszek :)

Írtad,hogy hosszú az etetés.ez mit jelent?sikerült elhagyni a bimbóvédőt?

Rencsikém,írok mailt is,nagyon sajnálom :(
Remélem mielőbb kilábalsz te is a betegségből és mesélsz majd nekünk Domikáról.Addig is puszi Nektek.
Néztem a fotókat iwiwen,cukorság.

Bodzi,láttam a két új fotót Esztiliről és az utolsón annyira szép ( a többin is).de ezen olyan igazi nagylányos,bájos.
Ezen a kettőn pl. tiszta apukája ;-)
Meg a mai Lukács fotókról is az a véleményem,mintha nem is egy 13 hós kiskrapekot látnom,annyira nagyfiús.

Moncsikám,Nimóci is cukorság,olyan sokat nőtt és milyen üügyes,hogy már a hüvelykújjacskát szopogatja.
A mennyiség miatt sztem. ne stresszelj,hisz szépen fejlődik,úgy tünik neki ennyi elég.nem?
Kit takar a csíkos ing? kiváncsifajta vagyok na ;-)

Kép
hanyatka
 
 


csáóka
én is csak 1 percre jövök, mert megyek lefeküdni.

moncsika csörögjünk egymásra köv. héten hogy tudjunk kicsit dumálni, nagyon szép Nimóci, ne aggódj a kaja miatt.

BOLDOG SZÜLINAPOT PETIKÉNEK!

ISTEN HOZTA MILÁN BABÁT MELIKÉNEK ÉS A CSALÁDJÁNAK SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KIVÁNOK!

TÖBBIEKNEK IROK MAJD, LEGKÖZELEBB...
chilike1
 
 


Andi,mekkora buli volt? mit kapott Petikéd?várjuk a fotókat ;-)

Póci,Robcsikának is puszik :)

Szurika,ölelés!

Micike,remélem minden rendben lesz a kezdéshez!Jó pihit Nektek addig is!

Emerenc,nagyon sajnálom :(

Libuska,sajnálom,hogy elkerültétek Dévait:(csak nem harapja le a fejed ;-)
Hétfőn én is hívom Őt,kérek időpontot,mert ha beviszem Patrikát,szeretném,ha megvizsgálna,az itteni dokim valami cisztáról beszél meg,hogy a szoptatás miatt van és ha 2 hónap múlva is ott lesz,akkor hormon kezelés stb. Na majd Apánk megmondja,hogy mi is van.

Ja Moncsika, a fejésről meg a kevés tejről,csak annyit,hogy az nem is annyira biztos,hisz olvastam és az Iboly is mondta,hogy egy mellszívó sem képes úgy kiszívni a tejet,mint a baba,tehát ha már nem jön semmi a szívóval,a baba még simmán jóllakik utánna.
Erről már én is meggyőződtem,mikor bedurrantak a cicik,hogy a kemény csomókat nem tudtam kiszívni,tele volt a mellem és a mellszívóval nem jött semmi,majd Patrika pár perc alatt teljesen kiürítette a kemény részeket is.
Valahogy a szopira kellene rávenni Nimócit,kicsit lustácska a legény,jobban meg kell dolgozni,mint a cumiból ;-)
A lényeg,hogy ameddig bármennyit is szopizik,addig nem megy el a tejci,annyit mindig fog termelni.
Azért nagyon Ügyesek vagytok!

Kép
hanyatka
 
 


Ja és mióta megkaptuk a kötelező oltást,rá kb. 3 nap múlva kezdődött az,hogy kimaradt az aznapi kaki,egy sem volt,előtte napi 3-4 is.Aztán másnap is kimaradt,meg harmadik nap is,majd a 4. napon jött egy hatalmas adag.
Bevallom 2 nap után már paráztam,de mindenhol azt olvastam,hogy anyatejes babáknál normális a heti egy kaki is.
Így megnyugodtam,már nem stresszelek,hogy 3 naponta van csak kaki,ami viszont picit aggaszt,hogy ezek sokkal sötétebbek,olyan nagyon sötét mustár színe van,már közelít a barnához.
Azt akartam kérdezni Libuska és anyucik,hogy szerintetek ez normális?mármint a szín?

Anyucik,ti napközben tudtok a hátartással foglalkozni?Tudom Chilike nem sokat,de hát 2 babával nem is csodálom ;-)

Én csak 7végeken főzöcskélek nagyobbakat meg hát mivel ilyen édesszájúak lettünk (férjem is eltanulta a nassolást :)) mindig sütök valamit.
Múlt 7végén sajttortát sütöttem,tegnap éjjel meg már megsütöttem egy tejszínes-almatortát,mert ma a babaáruházban a barátainkkal voltunk és hazafele meghívtam sütizni.
És halkan jegyzem csak meg,pénteken délután egy gyors diós kavart sütit is bedobtunk a sütőbe,mert hát a tortát csak ma vágtuk meg és addig süti nélkül ...:) hát ennyire vagyunk...;-)

na megyek,mert nézünk egy filmet.
puszi mindenkinek

Kép
hanyatka
 
 


Nahàt! Hatalmas gratula kicsi Milanhoz!!!! Jo egeszseget es sok tejecsket kivanok!!!!
Petikem! Boldogsagos Szulinapot nagyfiu!!!
Hanyika! Edes vagy!!!!! Olyan jo olvasni,amiket irtal. Cuki kis Patribaba!!! Teljesen ok a kakk szine!!!
Moncsikam! De jo hallani Rolatok es a cukorsagos fotok... Zabalni valo Nimrod!!
Libuska! Gyo yoru az AnnaPOCI!!!
Mi ma kaptuk a 15.hos oltast...
Rencsikem! Hogy vagy? Gyogypuszik!!!
Julcsika! Remelem,hamar rendezodik s hasikaja Szonjusnak!!!
Folyt.

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok,

de jó végre jönni egy kicsit, már nagyon hiányoztatok!!!!

Jobban vagyok szerencsére, -tegnap már voltunk sétálni a margitszigeten, kutyukkal domival szuper volt!!! Anyumat megint műtötték, mélyebben kellett kivágni a daganatot és most megint várjuk a szövettant....

Napirend:
REggel 6kor kelltjük, mert apa akkor tud még vele lenni egy kicsit (ő teszi tisztába) de ha véletlenül fent van már akkor sem szól, csak eljátszik egyedül, tegnap mivel szombat volt nem kelltettük és 8kor ébredtünk megnéztünk mi van domcsival ,nyakig kakisan pisisen játszott a plüss malackájával....szóval standardba 6 kor ébrsztés majd cici, aztán visszarakom és 7-8 elgögicsél az ágyába majd elalszik, 11kor ébred újból, de már akkor sem szól, csak hallom hogy elkezd beszélgeetni a játékoknak :D akkor szopi majd játék 1ig(ha jó idő van akkor egy polifómom kint vagyunk a teraszon. 1kor megint alszik 2ig. és onnantól változó a program általában már nem nagyon alszik max egy fél órát és rengeteget mókázunk (imádja az ugráló hintáját stb.) aztán 6:30 vagy 7kor jön apa és megyünk a ligetbe egy nagy sétára 8kor jövünk haza és fürdés és szopi. 10:30ig játék apával, majd szopi és letesszük aludni, van amikor 5 perc alatt van hogy kell neki fél óra is mire elalszik, de már egyáltalán nem sírunk :D :D :D
Olan drága kis türelmes angyalka Domika!!!!! nem is tudom mivel érdemeltük ki egy a tündéri angyalkát?????

Emerenc drága!!!
annyira sajnálom!!! az akupunktúra csodát tesz! az már fantasztikus, hogy elindult valami, tudod ilyenkor szokott a következőnél megmaradni! Ha Dévai elzárkózna a kezdéstól, akkor szerintem menjetek el máshova akár fizetősra ha ki tudjátok fizetni, mert már elindult valami és így szerintem nagyon jó úton jártok csak kitartás drága!!!!!!!

Moncsikám,
mennyire kis cukika Nimóci!!! mi 12 hetesen 6200g voltunk most meg 7 kg vagyunk szerintem inkább nekem kéne aggódni, nem neked, mert domi 3700 született és jó ha 6 hónapos korára megduplázza a születési súlyát..... :wink: viszont a 74es rucik pont jók,magas colos lesz a lelkem.... :wink:
házról lehet már kérdezni???

Kép
rencsi79
 
 


hanyikám,
hát izé háztartás....én nem főzök, nincs türelmem már hozzá, régen volt hogy akár még munka után is hozzákezdtem minden este, most meg egyszerűen unom. majd most hogy kezdjük a hozzátápt, így dominak fogok csinálni dolgokat, meg Hipp bébikaját fog kapni, mert az egyik rokonunk ott dolgozott évekig vezetőként és elmondta, hogy ott nagyon durván figyelnek a minőségre biozöldségekből gyümölcsökbők készítenek mindent stb. És ezek tényleg biok.... Hetente 1-2x átjön nagyikám babázni, és amíg figyel domira addig takarítok stb. Mert délelőtt amíg alszik már én is rászoktam hogy alszom...
Hétvégn mindig megyünk valahova, így az nálunk kiesik.

Kép
rencsi79
 
 


a francba mennem kell, mert megyünk el, este mindenképpen jövök még!
Addigis nagyon boldog szülinapot Petikének!!!! mit kapott? milyen torta volt? kérünk élménybeszámolót!!! tényleg akartam kérdezni, ti most mekkorák vagytok és hányas méretű ruhát hordtok?

pusszancs!!!

Kép
rencsi79
 
 


Libuskám Drága, vigyázz magadra, nem megszülni a találka előtt mert még látni akarom a nagy pocakod!!!! :D

Kép
rencsi79
 
 


Moncsim! Orulok,h tetszik /ezek szerint ;-) /
Hanyika! Mi a felfazas ellen egy szuper jatszoszonyeget tettunk le,un.habtapit es nagyon jo! Szines oriasi puzzle,jol mutat a gyerekszobaban,ha eses lenne,nem uti meg magat Patrika es hot is kivaloan szigetel. Javaslom. Atti orult,h ugy veled,Ra hasonlit Esztili. :D
Rencsikem! Akkor jobban vagy? Szuper!!!! Edes kis Domika!!!!
Pusza!!!!!!
Emerenc! Egyetertek Rencsivel!!!+++++++
Micike? Veled mi van Draga?
Szurka! Cuppp Neked is!!!

Kép
bodza2005
 
 


Isten hozott Milán baba! Gratulálok szüleidnek és nagyon sok egészséget,boldogságot kívánok! No, meg sok tejcit! :D

Aranyosak vagytok, köszönöm.
Rencsikém, én is pont erre jutottam, ha nem lehet Apánknál folytatni, elmegyek Vass dokihoz, mégiscsak Apánknál dolgozott. :wink:

Mostanában, nem kapom az iméleket, pedig nagyon szeretem olvasgatni, nézegetni a képeket. :wink:

Ercsikati Te jól elbújtál! Probáltallak meglelni, mert olvastam, hogy másikon vagy...de merre? Örömmel olvasom, hogy elégedett vagy a kórházzal is orvossal is, szülésznőddel is, ez a legfontosabb a maximális bizalom.

Libuska, ahogy itt olvastalak, eszembe jutott, hogy milyen szívesen segítettem volna Neked....kár, hogy nem jöttem elöbb olvasni, meglehetne ezt szervezni is, hogy a kismamáknak, segítünk ki miben tud...mosogatni nagyon tudok.Vigyázz magatokra!

Puszi mindannyiotoknak!
Tetszenek az időbeosztások, nagyon ügyik vagytok! :D
emerenc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: