Új privát üzeneted érkezett!

Dita, a kék zsiráfos sapival 600.-, nekem hasonló van sárgában, csak pamutban. Ez almazöld (nem kék) és plüss.
remény73
 
 


Colin, a kezes-lábas az 600.- lesz, a két rugi meg ha jól emlékszem 2X500.-

Vicky, jeleztem, hogy a 3 részes együttes kell neked, így Colin és a te cuccod ide hozatom, a többiek jelezzék hogy kérik-e a mail címét a csajnak, vagy hogy legyen...
remény73
 
 


Akire! Melyik hálózsák kell a zöld dupla vastagból? 56-os vagy a 68-as? A másik az szabad préda lesz, ha csak egyik méret kell.
remény73
 
 

 
 

Remény!
Már tegnap is akartam írni, de állandóan ledobott a net :evil:
Szóval:
Nem vagyok gyakorlott a témában, de szerintem inkább a nagyobb kellene, mert a hálózsáknál nem baj, ha nagyobb, de az 56-os meg lehet hogy kicsi lesz, ha 3 és fél kg felett születik a baba.
Vagy rosszul gondolom? Segítsetek.......
És ha Ditának nem kell a zsiráfos együttes, akkor azt is bevállalom :lol:
Én bárhová el tudok érte menni :lol:
Utána meg már befejeztem a vásárlást, mert nekünk is elég ruhánk van már!

Kép
akire79
 
 


Halihó!

Megy a biznisz! :lol: :lol: :lol:
Átadom Akirének a zsiráfosat mert nekem amúgy is postázni kéne, sajnos nem tudok érte menni az utolsó hetekben. :roll:

Ma megyek uhura, délután jelentkezem hogy mi volt.

Szép napot mindenkinek!

dita75
 
 


Dita!
Nem Vevikk ult melletted?Kíváncsian várom, az enyém mit művel majd. Hát, akkor Vevikknek nincs ötletem. Nálam (eddig) a kaja bejött. Aztán lehet, hogy majd ott rácáfol...
Én nyomogatás nélkülin voltam 12 éve.Akkor szerintem még nem volt nyomogatós, vagy csak sajnálták tőlem.
Jánosban hogy van? Tudja valaki?
A csokit mondták nekem a 4d-s előtt, meg feketeteát.Hát a csokit kihagytam, aludt is rendesen végig. Férjem mondta, hogy menjünk újra, én meg nem megyek, 13 ezerért.Jó lesz az a pénz másra is. Különben is, hamarosan úgyis láthatjuk élőben, meg mi van, ha megint bealszik?!
Én nem megyek sehová.Kaka az idő, nem is kell mennem...Reggel bekajáltam almás palacsintát (szigorúan diétásan), de szerintem a liszt az azért bőven megvolt. Most aztán mondtam is magamnak, hogy délig kuss. A cukormérőt meg jó mélyre eltettem...
Igazi struccné vagyok..

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


brigi: Nekem már elfogyott a teljes kiőrlésűs palacsintám, de ha megettem ebéd után belőle kettőt diétás lekvárral, akkor még belefértem a 7-es tartományba. Legközelebb próbáld ki, ha van kedved. Bár azt mondta a dokinéni hogy a palacsinta tésztája annyira vékony, hogy az nem olyan nagyon gáz. Azért néha mérd meg a cukrod, nehogy gond legyen belőle hogy nem ellenőrzöd.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!

De jó TRIX,hogy jelenkeztél már nagyon hiányoltunk de gondoltam,hogy nincs időd 2 babóca mellett írni. Nagyon szívesen látogatalak meg bár én nem vittem semmit ajiba.
remény köszi az infót akkor jövöhéten meglátogatnálak és akkor fizetek is. Most vettem észre,hogy hülye fejel nagyon sok 56 rugink van és 62 meg nagyon kevés.
brigi én is megyek a János kórházba NST-re jövöhéten és akkor majd beszámolok neked ha csak nem jössz te is.

Kép
Kép
colin
 
 


Kértem mérést body ügyben, íme:

Hosszú ujjúak:
Scamp 56-os fehér, ujja piros-rózsaszín csíkos: váll 18-19cm, ülepe 36cm
Scamp 56-os sárga csíkos: váll 19 cm, ülepe 32-33 cm
Scamp 56-os narancssárga csíkos, ujja narancssárga: váll 18-19cm, ülepe 35cm
H&H 56-os francia gombolású fehér: váll 19cm, ülepe 39-40cm
H&M 56-os fehér alapon mintás francia gombolású: vál 19-20cm ülepe 38cm
H&M 56-os francia gombolású zöld csíkos: váll 20cm ülepe40-41 cm
Kenguru Gold 62-es cirtom sárga: váll 21cm ülepe 38-39cm
Kenguru Gold 62-es fehér: váll 21cm, ülepe 39cm
Scamp 62-es piros-rózsaszín csíkos: váll 20cm ülepe 37-38cm
Scamp 62-es fehér: váll20cm ülepe 38cm
Scamp 62-es sárga csíkos: váll 19cm, ülepe 36cm
H&M 62-es francia gombolású havány sárga csíkos: váll 21cm ülepe 41-42cm
H&M 62-es francia gombolású fehér: váll 21cm ülepe 41-42cm
H&M 62-es fehér: váll 20 ülepe 44cm
H&M 62-es fehér alapon mintás: váll 19-20cm ülepe 44cm

Rövid ujjúak:H&M 56-os fehér alapos halvány zöld pöttyös: váll 17-18cm ülepe 39cm
H&M 56-os fehér alapon alma mintás: váll 17-18cm ülepe 41cm
H&M 56-os fehér: váll 18cm ülepe40-41cm
Kék-sárga csíkos francia gombolású 56-os: váll 17-18cm ülepe38cm
H&M 62-es fehér: váll 19cm ülepe 44cm
H&M 62-es fehér alapon díno mintás: váll 19cm ülepe 44cm
H&M 62-es halvány zöld: váll 19cm ülepe 48-49cm
Fehér alapon kék csíkos 0-3 hóig: váll 20cm ülepe 40cm
Fehér alapon kék dínó mintás 0-3 hóig: váll 20 cm ülepe 40cm
Fehér 0-3 hóig: váll 20 cm ülepe 38 cm

Ujjatlanok:
H&M 62-es fehér alapon zöld békás: váll 18-19cm ülepe 44cm (van hozzá kis bugyi is)
H&M 62-es fehér alapon zöld csíkos: váll 18-19cm ülepe 44cm (van hozzá kis bugyi is)
H&M 62-es halvány zöld: váll 19 cm ülepe 44cm (van hozzá kis bugyi is)
remény73
 
 


Hello!
Jó, Vicky, majd legközelebb mérek. Lehet, hogy ebéd után.
Colin!
Én még nem megyek. Majd 19-én, de akkor is csak simán dokihoz. Majd talán utána. Ok. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


És a babakocsi, igaz ha jól tudom megvette már mindenki...:
Kép
remény73
 
 


Trix, örülök,hogy jelentkeztél. Nekem főétkezések mellett van csak időm netezni.Kajálok, s netezek, ami lehet nem túl egészséges táplálkozás.
Tegnap elintéztem az anyaságit és a családi pótlékot, több, mint 1,5 órát ültem és vártam a sorom a MÁK-nál. Ha tehetitek postázzátok, egyszerűbb. Még szerencse anyukámék addig bevállalták Ádámot.
remény73
 
 


Akire, szerintem is a nagyobbat vedd, mert az tovább jó, de nem akarlak befolyásolni.
Mi legyen az átadási hely számodra? Az Örs is jó nekik munkaidő után. Vagy hozassam ide, s max. megnézed te is a fiam? :) Vagy adjam meg a mail címet és lelevelezitek?
remény73
 
 


brigi:Nem piszkálni akarlak, ugye tudod. Csak ha már megvetted a mérőt, akkor néha lehet csekkolni.

remény: Nagyon jó ez a babakocsi. A 2010 februáriak között van, aki még nem vette meg a kocsit. Reklámozzam? Milyen márka és mennyibe is kerül? Persze csak ha itt nem kell senkinek, az ittenieké az elsőbbség.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, a babakocsi Chicco márkájú, 75 ezer, (eredeti ára 170 ezer volt) és van vagy 10-15 képem a tartozékokról külön is. Ha itt nem kell senkinek, megköszönöm, ha reklámozod. Ha ruhák érdeklik őket azokat is kérdezheted. Ma lesz újabb képáradat, igaz én sapit kérdeztem, de talált még kinőtt ruhákat. A kislánya már nagyobbacska, a kisfiú úgy fél éves, és igaz családi házban laknak Budapest mellett, de helyhiánnyal küzdenek. Mivel nem akar teszveszezni, sem vaterázni, így ismerősökön keresztül próbálja a ruhákat eladni.
remény73
 
 


Vicky, néhány kép a babakocsiról mégkedvcsinálónak:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
remény73
 
 


remény: A ruhákat nem tudom, mert feltettem a Judit cuccait is és nem nagyon jelentkeztek rá. Pedig még vannak benne szép cuccok, a brendonosok nagyon tetszenek nekem is, de fiúsak és már nem is tudnám ráadni a babára. Már így is rengeteg van, nagyon sok bodyt kaptam a barátnőméktől legutóbb. Nem számítottam ennyi cuccra, de lehet hogy kelleni fog. Majd szólj, ha feltegyem a másikba a kocsit.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

REMÉNY!
Sajnos nekem is csak munkaidő után jó vagy a hétvége.
Az Örs felé járok minden hétfőn munka után, úgy 1/4 6- 1/2 6 körül vagyok ott, mert nem messze onnan van a torna.
Nekem tökéletesen megfelel az is, ha Hozzád mehetek érte, de akkor az csak hétvégén és akkor mindenképpen 1 vagy 2 hét múlva, mert még mindig köhögök és taknyos vagyok és nem akarom Ádit megfertőzni, pedig nagyon kíváncsi lennék már rá :lol:

Dita!
Köszi a felajánlást.

MOst lépnem kell, majd még írok....

Kép
akire79
 
 


Vicky, akkor majd kiderül, ha itt nem jelentkezik senki, akkor felkínálhatod a másikban is.

Sapik és kesztyűk:
Kép 150.-

Kép 200.-
van hozzájuk tartozó napozó illetve body is, ha kell

Kép 250.-
plüss sapka, van hozzá tipegő is, ha együttesben szeretné valaki

Kép 100.-
remény73
 
 


Vicky!
Persze, hogy tudom. Sokat segítetettek eddig is.Én vagyok itt a fő ludas. Mérnem kéne néha, az a baj, hogy nem derült ki nálam, hogy széna, vagy szalma. Mert az utolsó terheléses jó lett, doki azt mondta, tartsam a 160-180 gr CH-t, aztán a köv. mondatában meg azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Na, most légy okos. Legjobb lenne mindig mérnem egyébként, de olyan szinten bír idegesíteni, hogy csak na. Mekkora egy ökör vagyok! Megúsztam az inzulint, Ti sokkal nehezebb helyzetben vagyok, és még én panaszkodok...
Az az igazság, hogy akaratgyenge vagyok...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Remény!
Ha küldesz e-mailben képet a babakocsiról, akkor én is szívesen reklámozom a januári kismamák között.

Kép
akire79
 
 


Helyzetjelentés:

Na hát azt kell mondjam hogy belehúzott a kis(?)fiam a növekedésbe! Becsült súlya kb. 3,5 kiló!!!!!!!

Úgyhogy akár ma is mehetünk felőlem szülni, mert még hízhat akár fél kilót is a két hét alatt. Te jó ég olyan hurka lesz mint én voltam! Rolling Eyes 4,20 kg és 62 cm voltam de anyunak a 3. gyereke, azért azt nem mindegy. Vágás nélkül két tolásra kipréselt, én meg nem tudom mi a fenét csinálok majd.
Amúgy minden oké, most kicsit szugizom hogy inkább jöjjön ki hamarabb vagy legalábbis ne hízzon tovább. Pedig már most éhen halok így ebédidő környékén! :?

dita75
 
 


Hello, Dita!
Ez szép!!! Nem lesz egy kis bébi Milóka. Majd Te is nyomsz, ahogy anyukád...Talán hamar túl leszel rajta. Doki szerintem sokat tud segíteni. (Nálam így volt az elsőnél.)
Akkor most azért drukkoljunk, hogy mielőbb menj szülni?
Hát, akkor hajrá!!! Akkor nem véletlenül nagy a pocid.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Akire, küld el priviben légyszíves a mail címed, s küldöm a képeket. Köszi.
remény73
 
 


BRIGI
Most rendesen be vagyok ám parázva. Eddig abban bíztam hogy olyan kis picurka lesz mert mindig olyan kevés súlyra becsülték, hát most úgy döntött hogy a finishbe magára szed rendesen.
Néztem az anyuci.hu-n hogy kb. ennyire írják ott is a babák súlyát és az utolsó két hétben már nem nagyon hízik, na majd meglátjuk, próbálom én is visszafogni magam.

REMÉNY
Írtam privit észrevetted?

dita75
 
 


Ja, én is arra gondoltam, hogy eddig aggódtál a súlya miatt. Na, mostantól nem kell :lol:
Azért nem baj szerintem, ha nem nagyon kicsi. Reménykedjünk, hogy nem nő már sokat, vagy a 10% becslési tévedés is bejátszhat (talán nem fordítva), úgyhogy lehet, hogy nem lesz olyan hatalmas, meg szerintem már nem sok ideje van odabent...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


dita az nem semmi méret. Kis vasgyúró lesz Miló baba.
Mi kedden voltunk 2400 grammok és én is nagyon büszke vagyok a picike fiamra,hogy mennyit nőt. Én 3600 grammal születtem és 20 perc alatt kipotyantam.

Kép
Kép
colin
 
 


Dita!

Húúúúúúúúúú, nem semmi méretek :lol:
Amúgy osztom Brigi véleményét, azért ez egy becsült adat (reméljük nem alábecsülték :shock: ), tehát nem 100%.
Még egy 3700-3800 gr-os babát simán meg tudsz szülni :lol:
Sok 56-os ruhája van Milónak?

Nekünk is biztosan nagy baba lesz (párom 4550 gr-al 58 cm-el, én 3600 gr-al és 59 cm-el és mindketten természetes úton - elsőszülöttként :D ).
Holnap megyek UH-ra, most először fogják mérni a súlyát és remélem azért 1250 gr alatt van :shock:

Kép
akire79
 
 


Dita, nekem is 2-2,5 kg-ot mondott a doki, mikor voltam UH-on, s rá 2 hétre 2,25 kg-os baba született.
Mikor én szültem 2 anyuka volt, akinek 4 kiló körüli babája volt és császár kellett. Egyiknél a baba feje nem fért ki a csatornán a csont miatt, a másik nem tágult eléggé akármennyire is próbálták. Mindketten megtapasztalták a sima szülés rejtelmeit, végül császárral szültek. Remélem nálad könnyű szülés lesz és kipottyan Miló. Drukkolok.
remény73
 
 


Még 1-2 ruha 62-es:
Kép 500.-

Kép 600.-

Kép 500.-

Kép 700.-
belül bolyhos vastag rugi
remény73
 
 


Nálunk már 4 hete volt a becslés, akkor még csak 1500 g. volt
Én 3,65 voltam és 56 cm, párom valami 3,25 körüli.
A lányom csak 3,05 és 52 cm, de simán kipottyant.
Anyám szegény megszenvedett velem, de az már nagyon régen volt...
Nekem nem volt gáz a szülés. Mindenkinek hasonló + élményt kívánok.
Vicky!
Mértem délben: 6,7. Kicsit csaltam, mert 1/4 órát csúsztam a méréssel. Hát, szerintem tűrhető. Krumplifőzeléket ettem, nem valami diétás ugye,dehát valamit enni kell.Mostanában elég sok kifőtt tésztát is ettem, abban az a jó, hogy jól megdagad a főzés során, csak utána hamar éhes leszek.
Megint elcsesztem egy csíkot, kicsi lett a cseppem...
Mindegy, van még elég, majd beosztom...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


dita: Tényleg jól belehúzott Miló baba, csak majd győzd kinyomni. :D Na jó, ez azért mégsem olyan vicces.

Rendezgettem a baba ruháit. 29 db! 56-os bodym van!!! A fene se gondolta, hogy a barátnőmék majdnem annyit hoznak, mint amennyi már volt. Rugiból mondjuk nincs olyan nagyon sok, úgyhogy még az a sárga együttes belefér. :) Meg rengeteg zoknim van. Tényleg elég lenne 2 babára is ez a rengeteg ruha. :D Már mindegy, vannak benne olyanok, amik nem olyan szépek, azokat majd nem adom rá. Remélem azért fogjuk tudni hordani az 56-os méretet, mert ha egyet sem tudok majd ráadni, akkor azért mérges leszek. Olyan aranyosak. :oops:
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Én 3300 gr-mal születtem és mégis fogóval. Már nem tudom, hogy miért jöttem ki ilyen nehezen, majd megkérdezem. Én már nem emlékszem. :D
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, mérd meg a bodykat, mert a számozás sokszor csalóka...Van nálam is olyan body amibe 6 hó van írva és 56-os hosszra...
remény73
 
 


remény: Megpróbáltam úgy osztályozni őket, hogy összemértem. Vettem egy olyat, amiben benne is volt a méret és a többit az alapján pakolgattam. De az 56-osok között is van tényleg kisebb is és nagyobb is. Mindegy, több 56-ost nem veszek, most már majd a 74-esek jönnek, csak szerintem addigra meg már nyár lesz és akkor nem kell sok ruha csak rövidujjú/ujjatlan bodyk és napozók. Meg a 40 fokban elég lesz a pelus. :D
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Húúúú Dita nem semmi méretek! Reméljük gyorsan kipottyan Miló :)
Banyek mindjárt szülsz, te jó ég!!!! Jobban izgulok, mint te esküszöm. Mindenképp jelentkezz, ha indultok a kórházba. Akár 2 fájás között is dobhatsz egy SMS t :) :) :)

Trixikém!

De jó, hogy jelentkeztél! Elhiszem, hogy nem sok időd van írogatni 2 babó mellett. Tényleg, van még segítséged? Norbi élvezi a kispapaságot? Mesélj, majd ha jössz legközelebb!!!
Ha nem bánod előbb - utóbb meglátogatnálak benneteket, persze csak akkor ha már lement a családi roham, és nem leszek göthös, mert a torkom elég fa...án megfázott a nagy sportfutásban :)
Melyik utcát is mondtad, hogy hol laktok? Tudom, hogy valamelyik mesteremberfélét! :roll: De már nem emlékszem melyiket :?
Szeretném levenni a mintát a babákról, hogy nekem könyebb dolgom legyen :wink: :lol: :lol: :lol:


Jajj csajok behalok ezeken a rucikon. Annyira édik!!!

Vicky!
Van már befutó nevetek?

Tigriském?
Merre vagy?

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


heni: Még mindig a három között vacillálunk, bár nálam a Barbara kezdi a Barbi miatt elveszíteni a játszmát. Hogy lehet másképp becézni? A Dorina és az Emese tetszik. Remélem lassan eldöntjük.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hali!

Most jöttem meg vérvételről. Tegnap este még jó hogy átmentem a szülésznőhöz mert megmutattam neki hogy a tájékoztatón egy csomó minden van felírva magyarul nagy rutin vérvételre lenne szükség erre a hülye védőnő ennek a negyedét nem írta be, hát mi beírtuk! :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
Bakker nagyon nem nyugtatott meg a szülésznő, de nem akart ám rosszat csak tényleg felkészíteni hogy ne lepődjek meg ha iszonyatos fájdalmaim lesznek. Azt mondja sok kismama már az első kis lightos fájásnál kiakad hogy úristen ez ennyire fáj és az még csak a kezdet. Azt mondta hogy agyban valahogy el kell fogadni hogy ez ezzel jár és akkor könnyebben el lehet viselni.
Bent nem marad gyerek ez az egy biztos! :? :roll: :D
Délután megyek az eredményért. Remélem sikerül elkapni az asszisztenst is mert most még láttam is de olyan segg vagyok hogy elfelejtettem megkérdezni hogy a kenetmintavételemet ki tudja-e nyomtatni, mert azt mondta a szülésznő hogy fontos lenne ha meglenne a lelet mert ha nincs akkor automatikusan antibiotikumot adnak szülés után.
Fogászaton sem jártam sikerrel, mert rájöttem hogy még nincs a kiskönyvemben a pecsét hogy ott jártam. Nem volt még bent a doki szóval mindezt megpróbálom délután elintézni.

HENI
Ok. remélem nem felejtem el a nagy izgalomban.
Szedem egy hete a homeos bogyót ami felkészíti a méhet a szülésre, remélem nem lesz fél napos vajúdás mert állítólag ezekkel a szerekkel le lehet rövidíteni a folyamatot.

REMÉNY
BRIGI
Hát ti sem nyugtattatok meg. Na majd csak valahogy kijön ez a kis vizilóbébi.

AKIRE
Párodnak is volt egy súlya! :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk mi is UH. A csajok jól vannak kb 30 cm-esek és 500 g-osak. Fejük: 59,56,57 mm Combuk: 45,43,44 mm. Az UH szerint egy hét van a legkisebb és a legnagyobb között, de mivel ezek csak mm-ek, így nem vészes.

Dita! Én is néztem a Jóbarátokat. :lol: Szép mérete van a kisfiadnak. Egyébként szerintem is felfelé csalnak ezek a becslések. Majd szorítunk, hogy minden simán menjen.

Heni! Itt vagyok és zugolvasok. Nem voltam mostanság jó formában, így inkább nem írogattam, de már szerencsére jobb kedvem van.

Trix! Megy a privi!

Lassan el kell mennem a Jánosba szülésfelkészítőre. Jár most valaki? Hol tart az előadás? Mikor kezdődik újra? És egyébként az ember csak bemegy és leül? És adnak valami papírt? Pl, hogy mit kell vinni a kórházba stb?

Kép
tigriske1978
 
 


TIGRIS
Örülök hogy minden oké a babókkal.
Akkor gondolom te is jókat nevettél a mostani Jóbarátok részeken! :lol:

Mi a csajokkal csak mentünk leültünk és kész, nem kérdeztek semmit hogy ki honnan és miért jött. Adtak egy papírt hogy mi kell a kórházba. De ha erről lemaradsz akár én vagy a többi csajszi is le tudja írni neked valahol még megvan a papírom.

dita75
 
 


Sziasztok!!!

tigriske szép méretei vannak a csajsziknak. És,hogy áll a mocorgás odabent??
vicky nekem is túl sok 56 rugim van és gondolom nem is lesz jó sokáig.
remény melyik nap látogathatlak meg?? Persze ha nem vagyok utban neked.
dita melyik homos bogyót szeded?? Amit kaptunk a szülésznőtől listát az nagyon sok és nem tudom,hogy melyiket vegyem meg. Nagyon drukkolok a szülésehez. Öszintén megmondta én is nagyon félek.

Kép
Kép
colin
 
 


Dita! Köszi! Jelentkezem ha nem kapnék.

Colin! Hát rugdalnak rendesen, de egyenlőre ez nem fáj, inkább mindig meglepődök, ha nagyon nagyot rúgnak. Tegnap óta tudom, hogy ki hogyan fekszik, így sejtem ki rúg belém. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


Segitség!!
Most egyek vagy ne egyek CTG elött. Hétfőn megyek 9-re.

Kép
Kép
colin
 
 


COLIN
Egyél! Az a biztos! :)
Én csak a caulophyllumot eszem napi 1x5 golyót és málnalevél teát kezdtem el ma inni. Amúgy már a 36. hétttől el lehet kezdeni ezeket a dolgokat. A golyókat már egy hete elkezdtem.
Ezen kívül gátmasszázsolajat használok de nem úgy ahogy elő van írva csak annyi hogy kb. 5 percig masszírozom a két luksi közötti részt, ezt is alig érem el a nagy hasamtól apa meg nem hajlandó rá!
:roll: A leírásban ami szerepel ha akarnám sem tudnám megcsinálni.

dita75
 
 


Te jó ég, ezek után mi szerepelhet a leírásban :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kitartás!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Ez igen..........eltartalékolom januárra - februárra :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


BOLDOG 100. OLDALT!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


HENI

Itt olvashatsz róla:

1257522059.5868.doc

dita75
 
 


Sziasztok!

Végre az én drága kisfiam is hajlandó volt produkálni magát az NST-n.
Ma csak egyszer kellett megcsinálni és mivel végig mocorgott, elfogadta a doki.
Kedden megyünk megint.

Mondjuk egész nap eléggé sajott a pocakom. Bele-bele nyilal a fájdalom. Sógornőm szerint készülődik kifelé a babó. (Neki is így kezdődött.)

Dita!
Én is használok olajat. Nekem apa bevállalta a masszázst. Mondta neki, hogy ha már majdnem egy éve nem lehet keksz, akkor legalább ennyi jó legyen. De nem volt semmi kifogása. Annyit kérdezett az elején, hogy biztos hogy nem árt-e vele a babának, nem visz-e fertőzést oda.

Kép

Kép
vevikk
 
 


VEVIKK
Nálunk pont emiatt nem vállalta sztem apa mert lehet nem bírna magával és nekem esne. Pedig nem az a sexmániás pasi, de 9 hónap az 9 hónap neki is.

dita75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?