Új privát üzeneted érkezett!

Tenci!

:lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: 8) 8) 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hát még én :( De majd legközelebb... Zokeszeket meg leboltoljuk, mikor legközelebb arra járok :wink: Eredetileg úgy volt, hogy most hétvégén, de az nem fog összejönni... Anyuéknál ugyanis megint nincs fűtés... Kedden megint túlfeszültség jött, elszállt a kazán, az összes tévé, a mosogatógép, a mikró, a telefon, az internet. A dvd-lejátszót meg ki se lehet így próbálni, mivel nincs működő tévé a házban... De most kijött az elmü, felvették a jegyzőkönyvet, felírták a tönkrement cuccok gyári számát, remélhetőleg fizetik a kárt :( Ráadául az egyik szerelő elszólta magát, hogy voltaképpen anyuék életveszélyben voltak, mert ha valamelyikük épp zuhanyzik azt agyon is vágja az áram :(

Steff,
Martint majd kárpótoljuk valahogy...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Csajok, remélem fotóztok :D :D Képekeeeet!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok.....

már itthon....de táskám géppel cuccokkal-mind autóba-ami most Mikinél....még jó hogy Mikeyt nem hagytam ott!!! :wink: :lol: :D :D :D -szóval amint megjön dobálom a képeket....

köszi csajok nagyon szupi volt... :wink: :lol: :lol: :lol:ismét :lol: :D :wink: remélem mindenki hazaért....


JUDY-jobban vagytok?????-semmi komoly remélem----és nagyon hiányoztatok!!!! :wink: :lol: :D :D

VALENTINA-ti is .....majd legközelebb!!!!! :wink: :lol: :lol: 8) :lol: mi volt apósnál????? :roll: :lol:

és többiek majd legközelebb ti is gyertek!!!!!! :wink: :lol: 8) :lol:

most rohanok jönnek tesómék.....és persze jövök még!!!!!! :wink: 8) 8)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

hát megjöttünk végre doktornőtől, azt mondta, hogy több rágófoga jön, nem csak az az egy amit én láttam :oops: (nekem nem engedi, hogy belenézzek a szájába...), + a tegnapi fülbelövés egyszerre tud ilyet produkálni. Lázcsillapítás, orrszívás, esetleg Sinupret, Stodal, ha kell. Szóval ha minden igaz "semmi komoly"

megyek mert nyűg...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Mi is itthon. Jó volt veletek találkozni!

Tenci: Várjuk a képeket!!

Én már a képeket feltettem a gépre, csak még kicsinyíteni kell.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Judy: Örülök,hogy Annának a láza maögött nem komoly betegség bújik meg.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Hát Csajok....IMÁDLAK BENNETEKET!!! :lol: :wink:
Nagyon jó volt a tali! :wink:

Judy!

Na akkor annak azért örülök, hogy Annának semmi komoly baja nincs. :oops: :roll: Fogzást meg remélem hamar túlvészeli! :roll:
Fülbevalós Ancsáról egy képet azért dobnál? Mert lyukad már az oldalam! :lol: 8)

Vero!

Hát ez a két Törpicsek Csaj!!! :lol: Megáll az eszem! Szerintem kicsit tényleg hasonlítanak egymásra! :oops: :wink:
És a fejemet verem a falba, hogy nem volt kártya a gépben! :evil:
Hát nem tudom, hogy nézhettél ki ezelőtt :oops: :roll: , de nem is tudom, hogy hol volt rajtad az a súlyfelesleg! 8) Fantörpikusan nézel ki! De KOMOLYAN!!!! :wink: 8) És ha még leadod azt a pár kilót, amit szeretnél....hát remélem nem fognak nagy szelek fújni, mert nem szeretném, ha messzire repítene!!!! :lol: :wink: 8)

Tenci-Brigi!

Tudjátok nekem azért, hogy milyen képeket dobtok fel!!!! :twisted: :lol: :wink: Orsiról meg Veroról.....ha beleegyeznek :wink: .....felőlem rakhattok képet, de ha rólam is tesztek.....irgumburgum!!!!! :twisted: :lol: 8)

Vali és Judy!

Még egyszer nagyon sajnálom, de remélem legközelebb el tudtok majd jönni! :wink: Meg a Többiek is! :wink:

Orsi-Brigi!

Még egyszer nagyon köszi az üvegeket! :wink: Óvó nénik nevében is. Ők is köszönik! Üveggyűjtés ezúttal befejezve! :wink: Legalábbis részemre már nem kell több! Köszi még egyszer! :P

Tenci!

Várom a képeket itthonra is! Ha lehet mindet! 8) Tenkyúúúúú!! 8)

Most menek vacsiztatni, majd még jövök!

szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


pár kép...... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


most látom BenedekBrigi 2x-de annyira édesek vagytok....... :wink: :lol: :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
ott a szerelmem :lol: az a zöld nyelv :lol:

Steffi
meg vagyok, elvagyok, fáj a lelkem.....
holnap lesz a temetés................utána remélem könyebb lesz...de ez az év osztotta rendesen a pofonokat

gyönyörűek a gyerkők és mamik

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


nos ennyi.....ha többet akartok látni kattintsatok a www.rtlklub.hu/campistali oldalra :wink: :wink: :wink: :lol: 8) 8) :lol:

Szia Andi!!!!-de jó,hogy jössz icipicit....hiányoztál ma!!!!! :roll: :lol: :lol: :lol: legközelebb Baluval kell jönnöd :wink: :lol: 8) 8) munka ezerrel???-Balubölcsi????



VERÓ-TIMI-holnap küldöm a képeket.....

ORSI-hazaértetek rendben???Kolosnak üzenem legközelebb szabadtérre megyünk.....talán jégpályára???? :wink: 8) :lol: :lol:

BRIGI-tündéri fiaid vannak...egy bizti=Benedek :wink: 8) :lol: :lol: Petya+mint Mikey :wink: :lol: 8) csak fekete szemekkel.... :wink: 8) :lol:

STEFF-miért van oviváltás????? :roll: :roll: :roll: nem tegnap ünnepeltétek Martin névnapot???-ha igen BOLDOG BOLDOG névnapot!!!!! :D :D :D

ANCSA- :?: :?: :?: :?: látom új képeket pakoltál blogodra!!!!nagyon jók!!!! :D :D :D csak úgy röpködnek az angyalok....és ördög sehol :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


a kattintás csak vicc-nehogy keressétek :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Linocs: Gratulálok a babához!!!

Tenci: Köszönöm :oops: Mikey is tündéri, kis ördög, mint Petya!
Szuperek a képek!! El tudod küldeni nekem is mailben?
Teljesen egyetértek, hogy Petyám olyan, mint a te Mikeyd!!

Andi:Nagyon-nagyon sajnálom az unokatesódat! Hogy vagytok?

Timi:
Szivesen az üvegeket! Otthon azért már szaladgált Jázmin?

Veronikusz: Egyetértek Timivel, nem tudom hol volt/van a súlyfelesleged?

Orsi: Hazaértetek szerencsésen?

Steffi: Nagyon jók a képek!!! Martin hogy bírja az ovit?

Itt vannak az én képeim:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Jó reggelt!!

Jajj, de jók a képek!!! :D Sajnálom, hogy nem lehettünk ott :( De majd legközelebb feltétlenül :D :D

Vero,
szenzációsan nézel ki!!! Kicsit irigykedem... :oops: Nekem most másodszorra nem akar beindulni, pedig attól az algától úgy megindult :? Namindegy, majdcsak beindul megint...
Ma feladtam a dvd-t postán. Nálunk elindult, remélem minden rendben lesz. Ja, ne lepődj meg, a mienk is másolt :oops: nincs rajta menürendszer, egyből indul a mese, angolul, de tudsz nyelvet váltani rajta, beszél magyarul :D

Timi,
csak neked :wink: nem venném a lelkemre, ha kilyukadna az oldalad :D :D
Kép
Ma reggel készült... Ugye szerinted is úgy néz ki, mint aki nagyon beteg?? :D Úgy pörög, alig érem utol... Tegnap 2*10perc alvással pörgött egész nap... De most legalább már aludtunk valamennyit. Nem ordított annyit éjszaka, csak inni kelt fel sokszor, de az meg érthető, mert legalábbis hőemelkedése tuti egész éjjel volt... Pedig panadollal indultunk neki az éjszakának... namindegy, most már lassan csak vége lesz a láznak :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi,
++++++++++ sok erőt a mai naphoz :(

Linocs,
juj, ezt tegnap átugrottam :oops: GRATULÁLOK!!!! :D :D :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt érkezésem vissza! Bocsika! 8) Adri délután megkapta az oltást az oviban! :roll: Volt egy kis ordítás :? , de hát evvan. :roll: Különben minden okés Vele!

Judy!

Köszönöm, hogy gondolsz az oldalamra!!! :lol: :wink:
Hát tényleg úgy néz ki, mint aki mingyá elalszik a nagy betegségtől!!! :lol: :wink: 8) Örülök, hogy sokkal jobban van! :wink:
Képzeld, tegnap a Campiba derült ki, hogy nincs a gépemben CF Card! :evil: :shock: :? :cry: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, dehogy voltam ideges! Tudtam, hogy az aksi le van merülve, azt előző nap fel is töltöttem, de azt nem gondoltam volna, hogy valaki....nem én!!!!......kivette belőle a kártyát és nem rakta vissza! :evil: De most már mindegy! Majd Tenc átküldi a képeket és meglesznek. De azért az kár, hogy mégsem én csináltam őket! 8) :roll: Nem azért mert ezek rosszak, csak tudod....... :? Na mindegy! De legközelebb már tuti résen leszek és mindent leellenőrzök! :wink:
Ami meg Apukádéknál van az árammal...... :shock: :evil: Azér ez már nagy pofátlanság, főleg, hogy nagyobb gebasz is lehetett volna! :evil: De remélem, most már mindent megcsinálnak ott rendesen és nem várják meg, míg valaki........na szóval érted! :?

Brigi!

Te képeid is szupik! :wink: Ha van kedved és időd, Te is átküldhetnéd nekem őket! Köszi! És végre még valaki, akinek nem hasonlítanak egymásra a GYerekei!!!!! 8) :wink: De szerintem ez nálatok sem fog nagyon sokáig tartani. Mostanság egyre többen mondják, hogy kezdenek a Csajok hasonlítani egymásra! :shock: :wink: Hát egy biztos! A nézésük és bizonyos gesztusaik, azok nagyon egyformák, ha visszanézem Adri kiskori képeit! :wink: :lol:
Jázi az autóban természetesen elaludt, aztán itthon folytatta :wink: és gondolhatod.....nem is értem mi volt Vele ott......mikor felébredt délután 4 felé, onnantól kezdve egész este nyomta a felállást meg a négykézlábast meg a dumát. :lol: Ja és "püfölte" :lol: Adrit!

Orsi!

Minden okés? Koli azért jól érezte magát? Látom Ő is nagyon anyás, akárcsak anno Adri! :roll: Ennyi idősen Ő sem ment el nagyon senkivel játszani! De hát majd ez is változik! :wink: És KisBoti jól van? :wink: Remélem azért még 3 hétig kihúzza odabent! Aztán a "lovak közé csaphat!" :lol: :wink:

Tenci!

Naggyon jók a képek! :wink: :lol: De azért egy-kettőből kivághattad volna a fejemet! :twisted: :oops: :roll: Leveleimet még nem volt időm megnézni....most is laptopról nyomom....de biztos megérkeztek már! Köszi! :wink: Zokneszek jók lettek? Remélem tényleg tetszenek! :wink: Mikor vásároltok legközelebb Scampiból? Ne felejtsél el szólni, légyszi! :wink:

Andi!

Remélem már túl vagytok a nehezén! :( És tényleg, ez az év nem kímélt Benneteket! :( De majd a következő év.....az már biztos jobb lesz!!!! Jobbnak kell lennie!!!!!
Akkor a mai napra ++++++++++++++++ (((((((((((((())))))))))))))
Következő talira meg tényleg gyertek el! Hiányoztatok! :roll:

Bocsi, de most csak ennyire futotta, mert mert Jáz felébredt és mennem kell ebédeltetni!
Szép napot Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát! Fantörpikus volt a tegnapi buli. Nagyon jó volt megismerni titeket, a gyerkők meg eccerűen … :lol: :lol: egyik édesebb volt mint a másik. Jót nevettem, hogy sokan itt panaszkodnak, hogy nem bírnak a gyerekkel, gyerekekkel :lol: erre mindegyik mint egy mintagyerek olyan volt :lol: Úgye Tigrincs??? :lol: szóval ezután panaszt ne halljak, mert úgyse hiszem el :lol: a képek szenzációsak, csak én hoztam a formám :lol: ezentúl ha ilyen lesz, akkor bárki hátba vághat, ha hozom a mostan „pupos banya” beállást :oops: sose húzom ki magam :oops: :lol:

Judy!
:lol: nem néz ki Anna betegnek :lol: DVD-t meg millió köszi. Az is ajándék lesz a jóvoltadból :lol:
Sajnálom hogy nem jöttetek, főleg hogy mi már 1x találkoztunk a Kopaszin :wink: de az a fő, hogy nem betegség okozta a lázat! :oops: azért így is sok puszi Annának! Zsófi is az utóbbi 2-3 este kapott Panadolt, mert nagyon fáj már neki a jobb és bal 2.-es fogacskája. :oops: Így viszont alszik reggelig :lol:
Kilók: na ezért is érdemes lett volna ha eljössz, mert te láttál még kifejlett bálna mérettel :lol: most már legalább kezdek LASSAN hasonlítani hozzátok, de hát még kell az a pár kiló, hogy ez be is következzen. :lol:
Judy! A fogyó miatt meg ne csüggedj, mert már én is 1 hete küzdök a 13. kilóért :evil: le is vagyok törve! :oops: kezd a t..köm tele lenni! :oops: de azért se adom fel! :D:D:D Max. nem 56, hanem csak 60 leszek Xmas-kor :lol:

Tigrincs!
Örülök, hogy titeket is láttalak!!! Jáz annyira édes pofi!!! :D MINTAGYEREK!!!! :D:D:D és tényleg ha más nem, de távoli rokonság az van a két csaj között. :D Az meg hogy ki se akart szállni az öledből … :cry: mélyen szíven ütött!!! :lol: :lol: Ja! Ma voltam a fülbevalósnál :wink: :lol: szerintem neked elütötte a nő, mert nekem már 9800 lett volna ugyanaz. :evil: :oops: de nem baj, mert én most a kövesen gondolkodom, csak nem tudom, hogy rószaszín-fehér vagy csak fehér köves legyen. Én fehéret vennék, de félek hogy neki a rózsaszín tetszene. :roll: szerinted????
Ja! Te a budaörsibe jársz vásárolni??? (általában)

Steffi!
Hogy vagytok? Ez az ovi váltás nekem nem fekszik!!! Lemaradtam! Most ez miért is? :oops:

Kriszta!
Te meg buzgón gyakorolj, mert legközelebb te is jössz!!! :lol:

Valentina!
Mi volt apósnál?

Na jó még sok mindent akartam, de … majd jövök ha eszembe jutott :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Andi!
((((((((((((((((((((((( )))))))))))))))))))))))))))))))) sokat gondolok rád! legközelebb tényleg gyertek el!!! majd úgy szervezzük! :wink:

Linocs!
hatalmas gratula!!! szívből gratulálok!!! jó egészséget nektek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

megvagyok, igen köszi az érdeklődést Lányok!! tegnap ahogy hazaértem rögtön alattam Kolost, és elkezdtem pakolni, mert reggel úgy siettem még a reggeli után sem pakoltam el. :oops:
ja meg elkezdtem foglalkozni a használt ruhákkal, szerdán jött 10kg és azokat szortírozom, meg fényképezem, töltöm fel a teszvesz-re.

Nagyon szuper volt a tali, jó, hogy elmentem és nem félek a vírusoktól. :D Az tuti hogyha lesz még ilyen én a világ végéről is feljövök pestre... gyöngyös meg csak 80km. :lol:

Vero, tényleg tök jól nézel ki, nem tudom milyen lehettél a 3 gyerek előtt, de te is letagadhatod őket. (mármint, hogy vlha szültél)
Legközelebb simán elvihetem Zsófit haza, anya nem is kellett neki. :lol:

Timi, Jáz nagyon cuki. imádom ahogy az újjukat szopizzák. milyen nyugodt volt a két gyerek mi? ezután tényleg nem hiszik el nekünk ha panaszkodunk rájuk. :oops: :lol:
telszám ment!
hát én már azt sem bánnám ha kibújna a kisördög. kicsit nehéz már. :oops:

Tenci, zöld nyelv nekem is bejön. ja meg a telefonálós, az haláli. mint egy menedzser! :lol:

Brigi, le a kalappal előtted, hogy bevállaltad a két gyereket, én már tuti idegbajt kaptam volna hogy elvesztem Petyát. Benére te sem panaszkodhatsz. :D elég nyugis volt. mit adtál neki a tejcibe?? nyugtatót?? :lol:

Judy,Csini lett Anna. és látom már jobban.

Andi, :cry: nem tudok mit írni. majd a következő a ti évetek lesz.

remélem senkit nem hagytam ki.

ja Linocs, nagy gratula a pocilakóhoz.
szép hétvégét Lányok!!!!
snooopy
 
 


Na szépen bedőltem a lányom mellé délutáni szundira :D 2 órát nyomtunk :D Most meg csak nézek ki a lukon... :D

Timi,
tudom, én is jobban szeretem a saját fotóimat, max másokéból közémazsolázok 1-2t, ami nekem nem sikerült :)

Vero,
fényképen is látszik, ami látszik :wink: szeretnék már én is hozzátok hasonlítani... Na majdcsak... 56 kiló az életben nem leszek :oops: Sikerült jó erős csontozatot örökölnöm, úgy én már a 65nek is nagyon örülnék :oops: De nem adom fel!!! :D Végülis nem a kiló számít, hanem hogy mit látok a tükörben :D
Remélem a nehezén túl vagyunk, a múltkor 2 napig volt lázas, utána már csak az orrát kellett szívni... Éjszakai ébredés biztos lesz, most a délutáni szunyából és felébredt párszor, hogy nem kap levegőt... De az már nem olyan gáz, tegnap éjjel a fájdalomra ébredt szerintem, mert vigasztalhatatlanul ordított :? Szerencsére ma éjjel ilyen már nem volt :)

Orsi,
dobj majd fel linket, megnézném a ruhákat a teszveszen :wink:

Megyek lánykámat terelgetni. Szerintem most nem lázas, lehet kiszaladunk a kertbe egy félórácskára :D Kéne kicsit levegőn lenni, amíg ilyen szép idő van :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Köszi lányok a gratulációkat!

Jó látni Titeket a képeken!
linocs
 
 


sziasztok!!!

sehol senki???-mi van????? :roll: :roll: :roll: tegnap óta én vagyok az első?-hol vagytok????

BRIGI-teképeid is tök jók!!!! :lol: 8) :D nálad is volt gép-vagy telóval csináltad???? :roll: :lol: 8) ha dobsz mail címet küldök képeket.....amúgy minden okés fiúkkal???Benedek aludt hazáig???-mert mekibe még jól nyomta :wink: 8) :lol:

JUDY-ti is kint ragadtatok???-nálunk ma is tök szupi idő volt......alvás fogzás?????mennyinél is tartotok???? :roll:
Ancsafülbevalós-én is nézem :wink: :lol: 8) nagyon csajos.....nem piszkálja????

TIMI-te most melyik képeket kéred????-mindet??? :roll: :D :lol: 8) nagycsaládos vagy a hétvégén???-oltáshatás????? :roll: :?: :?:
jaa és még beszélünk a fotókról :wink: 8) 8) 8) 8)

VERÓ-hétvégétek hogy telik????ötösfogat van??? :wink: :lol: 8) :D

VALENTINA-te merre :?: :?: apósnál ragadtatok???? :roll: :roll: :roll:

ORSI-itt is mondom-nagyon nagyon csinkó pocid van!!!!-és csak pocid!!!!! :wink: :lol: 8) :lol: :wink: neked tutkó nem kell nézned hol is vannak a kilók!!!-vagy lehet hízókúrába kezdesz majd???? :wink: 8) :lol: :lol: gondolom Kolossal is ilyen voltál.....

LINOCS-persze nagy gratula-de már írtuk Timivel.....és minden rendben???kinél szülsz????-és maradsz itt a Kútban????-picit mesélhetnél hogy vagytok...... :roll: :D :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


TIMI-és többiek....majdnem lehagytam-Katiéknak úgy néz ki pöcsösük lesz!!!! :D :D :D :D :D :lol: :lol: 8) 8)
akkor ki is a boszi??????? :wink: :lol: 8) 8) 8)

na megyek mert sül a tököm :lol: :D :lol: fiűk imádják.....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

vagyunk, vagyunk, csak törp most folyton rajtam lóg... Nem javulunk sajnos, láz ugyan már nem magas, inkább csak hőemelkedés, de nurofen még mindig megy. Éjszaka hajnalig oké volt, hajnaltól szenvedés. Biztos addigra ment ki a nurofen hatása :? Ja és most már leért a trutty a légutakba, úgyhogy most már hörög meg köhög is. Hurrá :( Ja esténként meg azért nem tudok jönni, mert most itt alszom törpével a dolgozóban (nem bírok a földön aludni :oops: inkább átköltöztünk ide a kanapéra), és nem akarom zavarni a géppel ha már végre elaludt szegény :oops:

Tenci,
a 12.jön éppen. Illetve doktornő szerint több is, de én nem tudok benézni a szájába sajnos... Egyszerűen nem hajlandó kinyitni... :( :oops:

Na megyek, kiviszem kicsit, amíg ilyen szépen süt a nap. Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Csajok, nekem is át tudnátok küldeni a képeket?? köszi!!
kadar.ori@gmail.com

csak hogy lássátok tud ám ez a fiú más arcot is vágni mint az elkeseredett, anyához bújós. :lol:
Kép Kép
snooopy
 
 


Sziasztok!!!!!

Hétfő van-merre vagytok????? :roll: :lol:

JUDY-hogy vagytok?????javulóban????-én sem tudtam sosem megnézni mennyi fognál tartunk.... :roll: :lol: :lol: köbö nyolcnál elvesztettem a fonalat!!!de mostmár tök jól mutogatja....Benedek meg még egyszrű..persze neki is mossuk azt a kettőt :wink: :lol: 8) -imádja-de szerintem egész nap rágná a fogkefét :wink: :lol: :lol:

ORSI-végre mosolygós Kolos!!!!-nagyon csávós!!!!-mondom legközelebb szabadtér!!! :wink: :lol: 8)
képeket ma dobok.....
izgis hetek-napok :wink: :lol: :lol: -hogy vagy????

LINOCS :D :D :D

BRIGI-dobsz címet????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

vagyok, de akkora a pangás...

kkfcfjCv cxtghg

bocs, Ancsa elmarta a billentyűzetet :D

Tenc,
nem javulunk :( Ugyanúgy mint tegnap...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY-sajnálom.....akkor ma bölcsi lőve??? :roll: :roll:

de látom Ancsa aktív!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ti már készülődtök az ünnepekre???milyen ajcsikat kap Ancsa???-és télapó megy hozzátok???? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ma bölcsi amúgy is lőve, csajszi viszi a lányát fogorvoshoz... De nem vinném így amúgy sem...
Egy játékbabakocsi meg egy építőkockakészlet már van, de egyenlőre ennyi :? Télapót nem hiszem...
Nálatok mit kapnak a fiúk??

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY-hát Mikey autópálya-megvan-és nagyon sok lehetőség van bővíteni-.......szóval bővítjük :wink: :lol: :lol: de még Mikeynévanp is van-hurrá!!!!! :D :D :D de azt télapóval intézzük-----úgyhogy a zsák tele van :roll: :D :D
Benedek a nehezebb eset,mert ugye minden játék megvan amit még Mikey kapott-a kockafalótól a játékasztalig-a neki való könyvekig készségfejlesztőkkel-habár ezek most tök érdekesek Mikey számára is :wink: :wink: :wink: mert miért Benedek játsszon vele!!!! :roll: :roll: :D -de vettünk elektromos autót még nemrég abba veszünk aksikat hogy legyen pluszba-had nyomják ha már van :wink: :lol: :lol: erre kapunk pénzt és megvesszük..persze azért kariig kitalálunk még valamit!!!! :wink: :lol: :lol: -éés tudod az aksi sem olcsó ezekbe a verdákba-mert csak eredetit tehetsz bele-jól kitalálták ám!!!!! :roll: :roll:

babakocsi Mikeynak is van!!! :wink: :wink: :wink: na jó tök egyszerű-beleteszi az autóit és rallyzik mint állat :shock: :shock: :roll: :wink: :wink: :wink: -és persze már próbálta belerakni Benedeket is :shock: :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


hát igen, második gyereknél biztos nehezebb :D
Babakocsi nálunk is tök egyszerű - tescos esernyőkocsi, arra jó lesz hogy rohangáljon vele a lakásban :D
Mennem kell, mert nyüsz... de jövök még :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Vagyok-vagyok nem vesztem el! Elolvastam mindent, de most sajna nem took hosszabban írni, mert Jázi itt "ugrándozik" körülöttem és így nem megy. 8) Ma valamiért kihagyta a délelőtti alvást! :roll:
No de sebaj! Nemsokára adok neki ebédet, aztán tuti fog aludni és utána jövök és írok/válaszolok Mindenkinek!

Csak egy.....de ezt muszáj!!! :oops: :roll:

Tenci!

Na ki a KIRÁÁÁÁÁLY!?!?!?...vagyis akarom mondani a BOOOOSZIIIIIIIIIIIIIIIIIII!?!?!?!? :lol: 8)
Annyira de annyira cooooooooooool vagyok!!!!!!!! 8) :lol: :wink: 8) :lol: :wink:

Pusszantás Mindenkinek! 1 óra múlva itt vagyok! :wink: (Akárcsak Láng Vince!) :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

Tenci, Kolos is kap elektromos járgányt anyáéktól. biztos élvezni fogja. a praktikerben volt egy ilyesmi gokart, teleszáj vigyorral tologatta, na meg élvezte amikor apja tolta. :lol:
hát én sem tudom mit kap majd kicsibaba pl. jövő karira. neki is mindene meglesz Kolos révén.
egy a jó nekünk fiús anyuknak, nem kell venni semmi rózsaszín csili- vili barbit és társait. :oops: :D nem bírom őket. biztos nekünk is volt ilyen korszakunk a húgommal...szegény szüleim.

ja és grat a kukishoz Katiéknak. :D

Annának további jobbulást!!!!!

nálunk a babakocsi meg lett tiltva apa áltál... :roll: ...az ő fia nem fog babázni. ennek ellenére van egy rongybabája(anyutól kapta) amit tökre imád. megeteti..hasonlók, jó néha a földhöz vágja, de fiú. :lol: :roll:

majd én is jövök még csak el kell rohannom tapétáért, megjött a kicsik szobájába, meg postára is... persze, hogy akkor jön csomi amikor nem vagyok itthon. :x
snooopy
 
 


Pont egy óra telt el és tényleg itt vagyok! :lol:
Na jó vagyok, mi? :lol:
És most nézem csak, hogy előző hozzászólásom hánykor is történt....és tényleg egy óra.....és még más is! :wink: :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na akkor belevágok a lecsóba....!!! :lol:

Vero!

Igen, én mindig a budaörsi Ósanba járok vásárolni! :wink:
Mintagyerek-mintagyerek!!!! Az autóba rögtön elaludt, mikor hazaértünk, betettem az ágyába ott folytatta az alvást egészen du. 4-ig, utána viszont úgy fel volt pörögve, hogy le sem lehetett lőni! :lol: Mondtam én Nektek, hogy tényleg fáradt volt! :roll: Na és persze azóta is hozza a formáját és tényleg nem lehet lelőni ha fent van! :lol: :wink:

Pill. át kell mennem loptopra, mert Jánosnak kell a gép! :twisted: :wink:
Ez is mindig jókor tud jönni......!!!!! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Judy:
Anna nagyon tündér a képen!! Az apukájára hasonlít inkább ugye?
Sajnálom a betegséget. Remélem hamar túl lesztek rajta.

Timi: Az hagyján, hogy egymásra nem hasonlítanak, de egyik sem hasonlít rám.. Petya kiköpött apja, Beni pedig a húgomra hasonlít.
Kíváncsi vagyok,hogy idővel tényleg fogank-e hasonlítani?
Megnéztem a párod és Jáz képeit és tényleg a párodra ütött Jáz!!
Jáz lehet, hogy nem szereti a tömeget és ezért volt kis bújós :lol:
Képeket küldtem!

Orsi: Köszönöm!! :oops: Nem olyan nehéz ám összeegyeztetni a 2 gyereket, csak gyakorolni kell! De majd nemsokára te is 2 gyerekkel jössz a talira és akkor gyakorolhatsz! Mondjuk mikor nem láttam, akkor én is kicsit idegbajt kaptam, de a narancssárga pulcsi a segítségemre volt :wink:
Benit nem is értem, hogy mi volt vele?? :shock: bár örültem, hogy nem sírós, mert így beszélgetni is tudtunk.
Nagyon szép mosolya van Kolosnak! Kis színész :lol:
képeket küldtem!

Nálunk sincs babakocsi, de van oylan műanyag bevásárló kocsi és imádja tolni Petya. Sőt a játszóra, ha valaki lehoz egy babakocsit, akkor lecsap rá :shock: Én bevallom gondoltam, hogy már veszek neki egyet.

Az tuti,h ogy mi nem rózsaszín-habos babos barbiekat veszünk majd, hanem vehetjük a hülyébnél hülyébb figurákat majd... Az sem jobb..

Már a 37. hétnél tartasz?? Mikor mész CTG-re? Izgi már nagyon...

Tenci: Volt nálam gép, csak én nem fotoztam olyan sokat. Mikor betettem az autóba, akkor felébredt és ordított, majd mikor elindultunk újra elaludt és csak itthon ébredt fel.
Küldtem a mail címemet!
Gratula a tesódéknak a kisfiúhoz!!!

Karácsony: Nálunk sem kap Beni semmit :oops: Annyi játék van,hogy már lépni nem tudunk tőle...

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Timi mi az elvesztél útban a laptop felé menet??? :lol: :lol:

Brigi, köszi a képeket.
holnap megyek vérvétel, ctg, ekg.

én meg megjártam mindent...jó vagyok. :oops: :lol:
snooopy
 
 


Bocs lányok, de a mai nap állandó ordítással telik - semmi sem jó... Asszem holnap megint megyünk a doktornőhöz, nehezen hiszem el, hogy ez még mindig a foga... Már 5. napja lázas :(
Lépek, szerzek valami fejfájáscsillapítót magamnak...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Huhh....na csak ideértem! 8)

Folyt. köv.

Vero!

Fülbevaló: szerintem, ha nem látja/látta.....együtt voltatok különben?.... és nem mondod Katának, hogy milyenek voltak, akkor mindegy, hogy melyiket veszed. :wink: De....én biztos a rózsaszín-fehéret venném! :wink: A nagy barna szemeihez nagyon jól állna a "vegyes" színű! :wink: Egyébként meg az én fülbim is kék-fehér köves.....már csak ezért is a két színűre szavaznék, ha lehet! :wink: Bár mondjuk én zöld-fehéret szerettem volna a szeme miatt, de hát ezt kaptam anno Jánostól. :oops: :roll: 8) .....pedig ahogy később kiderül/mondta, volt zöld-fehér is, de Neki a kékkel jobban tetszett. Hát nem tudom, ha kék lenne a szemem okés, de mivel zöldes barna.....de hát most már ez van. Legközelebb már tudja, hogy inkább a zöldes színűt válassza! :lol: 8)
bár mivel Te már pénteken írtál, én meg még csak most, lehet hogy már meg is vetted Katának valamelyiket? :P

Orsi!

Ja, jól elvesztem erre a pár órára! :lol: 8) De Apukámnak megcsináltuk a kötelezőt meg a cascot és azzal elment az idő, aztán meg mennem kellett már Adriért, úgy hogy ezért értem csak most ide! :lol: :wink:
Hát igen....Jázi és Koli egészen nyugodtak voltak! Fogalmazhatnék úgy is, hogy túlságosan is! :lol: 8) De azóta mit itthon művel kisebbik Lányom.... :shock: :lol: :wink: 8) Inkább hagyjuk. Ezerrel pörög és most azzal próbálkozik, hogy elengedett kézzel áll!!! :shock: 8) Leülni már egy hete úgy csinálja, hogy nem szépen leengedi magát, hanem fogja, hirtelen elengedi azt amibe éppen kapaszkodik oszt lehuppan a fenekére! :shock: 8) Teljesen Adri ellentéte!!!! :lol: :wink:
Telószám mentve! :wink: Látom szerencsésen megjártad a postát meg a tapétaboltot! :wink:
Rózsaszín csili vili barbikról meg csak annyit....hogy nálunk a lányok AUTÓZNAK! 8) Úgy hogy a nevükben is kikérem!! :lol: Na ezt is az anyjuktól örökölték! 8) :P Adri abszolút nem játszik babákkal! :roll: És ahogy elnézem Jázminnak sem kellenek! Mondom én, hogy valahol a Jóisten nekem fiúkat szánt! :oops: 8) Csak a gólya eltévedt út közben! :wink: :lol:
És Koli nem semmi a képeken! :lol: Én is Tigryss!!!! :lol: :wink:

Brigi!

Köszi a képeket! :wink: Ha Beni a húgodra hasonlít, akkor valahol mégis csak Rád! :wink: Én egyébként látok ám Közted és Beni között hasonlóságokat! De komolyan! Például a szeme formája és a nézése az tuti a Tied! :wink:
Petya....hát igen, Ő tényleg Apa! De nálatok NagyPetinek kék szemei vannak? Végülis fél évig még megváltozhat Beni szeme színe is. De ha beörökölte nagyitól vagy papitól vagy déditől...akkor lehet, hogy marad kék! :wink:

Judy!

Macerássak ezek a fogak! Jáz is tegnap 3x fent volt! :? De hálistennek csak 5 percig! Bekentem Neki Mundisal géllel meg egyszer kapott szopit oszt annyi. 3/4 2-től viszont nyomta reggel 7-ig. 8)
Remélem azért Ancsának tényleg nincs túl komoly baja! :oops: :roll:
Ancsának üzenem: jdpakx skdhoa :lol: :wink: 8)

Tenci!

Nem voltam nagycsaládos majd most két hétvégén leszek az. János pénteken éjszaka mondta, hogy jajj Anya! Elfelejtettem mondani, hogy hétvégét cseréltünk és most nem jönnek a nagyok. Hurrá!!!- mondom. Én meg vettem 6 lityó tejet! :twisted: :shock: 8) Mindegy. Én úgy is meg szoktam inni egy nap majdnem 1 lityit, úgy hogy annyira nem volt gáz! 8)
Képek: hát azokat a képeket kérem MIND :!: :!: amit most csináltál a Camponában! Húúúúúúúúúú, de nehéz a gógyid!!!! :lol: 8) Miért, Te milyen képekre gondoltál? Vagy készítettél rólam valami indiszkrétet és azt akarod most nekem eladni jópézért?!?!?!?! 8) :lol: :wink:
Oltás: semmi gáz nincs! 8) Megkapta oszt annyi. Este a bizti kedvéért kapott Nurot, de nem lett semmi! Tényleg. Egyébként akiket még beoltattak náluk a csoportba....külön....nekik sem lett semmi bajuk!
Na és akkor Katiéknak Barnabás?! Mikey-név amit "megálmodott"!? Vagy mondott már valamit? Mindegy, úgy is küldtem Katinak mélt! Majd Ő megírja! 8) :wink:

Linocs!

Igaza van Tencinek! Tényleg mesélhetnél magatokról! :roll: OEP-es szülés támogatásba még beleférsz? Mikorra vagy kiírva pontosan?

Csajok!

Kórházas ajándékozással meg talival most lesz valami? Ha ne adj Isten, nem jönne össze a tabló, attól még bemehetnénk. Vagy nem? Ki mit gondol. Írjátok!

Megyek vacsorázni! Lehet ma már nem jövök! Jön Gibbs meg Don FBI ügynök! 8) :lol:
Szép estét Mindenkinek!
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Még csak annyit....ezt már 1 hete akartam kérdezni.

Vero vagy Valaki!

Nem tudod/tudjátok, hogy nálam Adri vonalzónál miért nincs ott az 5-ös, mint Katánál? :roll: Próbáltam már azzal a háttérrel meg mással is, de valahogy egyiknél sem írja oda Adrinak az 5-st! :roll:

Na most már tényleg mentem!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!
Nagyon szépek vagytok!!!
Jó lehetett a tali!

Figyeljetek! (csak az utolsó hsz-t olvastam)
Szerintem tabló ügyben együtt kéne egy nagyot csinálni, ahol mindenki rajta van!
MINDENKI AKI KÚTVÖLGYIS ANYUKA, és a szíve oda köti, még akkor is ha már két pályán játszunk!
Mit szóltok?
Ha valaki arra is jár aki megemlíthetné? nem?
Szerintem örülnének nagyon, hisz jövőre már ki tudja kik lesznek ott!
Hm?
Na sajnos mennem kell, holnap reggel vérvétel 8-ra dokibácsinál kell lenni!

Sok puszi mindenkinek,
Ígérem majd jövök, ha tudok, de nagyon sok dolog mostanában. És hát már ülni is keveset ülök, főként pörgök.

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Köszi lányok a szíves invitálást :)
Nem nagyon akartam úgy írni magunkról, hogy aztán megint eltűnök (mert el fogok, ígérem ;) )
Szóval, jól vagyunk, szinte azt is mondhatnám, hogy nagyon. A kisasszony még mindig tündéri, (a keveset alvó gyerekek anyujai most ne olvassanak :) ) nagyon jó az alvókája, még mindig (nappal 2-2,5 óra, éjjel 11-12 óra), október elejéig szoptattam, habár a végén már csak az alvás előtti "szokás" volt, aztán azt egyik napról a másikra elhagytuk, mivel már elég érzékeny volt a cicim... Fut, szalad, intézkedik, folyamatosan dumál, de valami keverék zulu nyelven ;), de azt egész mondatokban. Van persze azért egy-pár szó már a mi nyelvünkön is: apa (a félisten :) ), anya, mama, papa, cica, hinta (első szó), nem, iszi, labda, lepke, autó stb. Alapvetően szófogadó, jókedvű lányka, persze vannak rossz pillanatai, de kinek nincsenek ;) 4 fog hiányzik még a teljes fogsorhoz, és szerencsére a nyálzáson, és a "mindent megrágok anya, akkor is, ha nem szabad"-on kívül semmi jele nem volt a növekedéseknek.
Én október óta heti két napot dolgozom, szerencsére többségében itthonról. Addig Fruzska egy családi napköziben van, két saroknyira tőlünk, és nagyon-nagyon örülök, mert akit találtunk szuper csaj.
A kis Pöttömünk elvileg május 18-án érkezik. Így a két gyermek között a kiírás szerint két év, két hónap, két hét, és két nap lesz :)
Dokit váltottam. A gyerkőc most a 12. heti uh-n a hátsóját mutatta (mint a nővére sokáig), úgyhogy a neme egyelőre titok. :)
Eddig minden rendben. És így lesz végig is ;)

Szóval így vagyunk.

A szülés körülményeire nagyon kiváncsi vagyok, mert folyósói pletykákból hallottam, hogy pl. valszeg a szülőszobák nem lesznek májusban, hanem épp felújítás alatt lesznek :shock: naggggyon-nagggggyon kiváncsi vagyok, hogyan is lesz akkor....

Szép napokat Nektek!!!
linocs
 
 


Sziasztok!

Judy!
Nagyon szépen köszönjük. Tegnap megkaptuk a DVD-t, de még nem volt időm kipróbálni :oops:
Hogy vagytok? milyen volt az éjszakátok? Voltatok már dokinál? Mit mond??? :oops:

Timi!
Vonalzó: szerintem nem minden vonalzó végén van szám!!! :roll: próbáld meg másikkal! :oops:
Fülbevalót még nem vettem meg, se mást … kicsit el vagyok havazva. :oops: tegnap Szofit vittem bőrgyógyászhoz, mert volt egy folt a lábán. Ekcéma. :oops: remélem hamar rendbe jön a krémtől!
Este meg fürdetésnél majd elájultam, mert Zsófit milliónyi pötty borította :shock: azt hittem rosszul látok. Ma már voltam vele dokinál. Valami vírusfertőzés. Nem komoly, csak ijesztő. Buli még ettől maradhat. :D Viszont a fertőzése (???) vagy a fogai(???) miatt, de brutál éjjelünk volt. :oops: alig feküdtem le 10-kor, már kezdte és ez így ment egész éjjel. Visított mint a kis fába szorult … :oops: Nem tudom, hogy honnan a fenéből szedte össze, mert nem voltunk sehol, oviba meg nem is viszem be. Ő addig Juventusz-t hallgat a kocsiban :lol:

Tenci!
Hol vagy??? Olyan jó idő van kint. Én csak egy pulcsiban rohangálta ma :D most is kint pörögtök??? :lol:
Hétvége: nem, nem volt 5-ös fogat. :oops:

Ma Zsófival beszaladtunk az ALLEE-ba egy kis „friss” levegőt szívni :lol: kb 10 percig bírta Zsófi, így csak C and A és H&M volt, majd szaladtunk a piacra. Már kész a káposztás tészta :D hála Zsófinak aki eddig aludt :D megyek is, mert ha jól hallom akkor felkelt. :D

Ja!
Orsi!
Lehet hogy ma téged láttalak a kórházba húzni a csíkot kb 8.30 fele??? :roll: :D:D:D

Ancsa!
Végre itt vagy!!! :lol: ne tűnj el!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Vero, az lehet mert voltam ma vérvételen, ekg-n meg ctg-n. azt már nem tudom hol voltam 8:30-kor de biztos, hogy a kút területén. :D
amúgy merre láttál?

Ancsa, írj majd pár sort. te is vérvétel? hogy vagytok???
szerintem jó ötlet, csak ugye a mikor az fontos kérdés. nem fogunk mindannyian egyszerre ráérni, az biztos.

Timi, hát akkor jól eltévedt az a gólya, mert lányaid túl szépek fiúnak. :lol:
Koli csak idegen környezetben ilyen, itthon megy ám a rosszaság és a hiszti. el sem hinnétek. :roll:

ma jól kiborítottak anyósomék. ugye Szabi nem tudott lemenni mert kolira vigyázott amíg én a kórházban "mulattam" az időt. azzal fogadott, hogy apósom eldöntötte, hogy a lépcsőt azzal a csempével fogják lerakni ami a garázsban áll már vagy 10 éve. képzelhetitek milyen lehet...az a ronda mákszemes padlólap ami kb minden középületben van mert az a legolcsóbb. a lényeg, hogy mi ki nem állhatjuk, erre azt kell néznem egész életemben, mert apósom nem bírt magával. meg is mondtam nekik, hogy miért nem hívtak fel, kérdeztek meg minket hiszen van telefon a világom???!!! :evil: ja és már le volt rakva mikor nekünk mondták a hírt, szóval nem lehet felszedni. k**va jó. :twisted:
különben meg mi minden kis szar dologról kikértük a tanácsukat, véleményüket mert számít, de ők nem tudnak felhívni, hogy "gyerekek jó lesz az a padlólap a lépcsőre?".
ja és a legjobb, hogy nekik sem tetszik semmi amit mi választottunk, és pénzpocsékolás a drága csempéért meg ajtóért, bútorért...stb stb.
múlt héten jöttek meg a beltéri ajtóink, és azt is jól lehordták. csak nem értem miért amikor mi fogunk ott élni nem ők!! én sem szólok bele ők hogy rendezik be a lakásukat.

na bocsi Lányok csak jól felhúztak. és még anyósom van megsértődve.
snooopy
 
 


Orsi!
bakker! ez nagyon durva! mi volt! front??? mitől akadtak így ki??? :oops: ez borzasztó :oops: nagy baromság ilyen miatt összeveszni :oops: :oops: én úgy örülnék, hogy a fiam és a kis családja odaköltözik :oops:
Ja! mi a parkolóból láttunk. Pont kaptattál fel gyalog a kórház bejáratához. Utánad akartam szaldni, de rögtön átvillant, hogy Pettyes Mancival jobb lenne passzolnom. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?