Új privát üzeneted érkezett!

brigi: Hát igen, a csepp méretét elég nehéz eltalálni, de belejön az ember. Ha nagy csepp kell a méréshez, akkor próbáld meg úgy, hogy előtte megmasszírozod ahová szúrni fogsz. Így vérbő lesz és könnyebben kijön a kellő mennyiség.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!

Igen, igyekszem mindenféle praktikát bevetni.Bár most nem méregetek, csak, ha eszembe jut...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

A hétvégén azt mondták a babamaszázsosok, hogy lejjebb van a hasam, mint 1 hete. Azóta az uram is ezzel cseszeget, és óránként kérdezi, hogy "Megyünk már szülni?"
Mondtam neki, hogy majd szólok magamtól. :)
Ráadásul tegnap volt egy jósló fájásom is, akkor aztán nagyon beindult. Vadul mérte az időt, de hál' Istenek csak 1 fájás volt.
Na, azóta a füle állandóan a pocakon lóg és biztatja a fiát, hogy jöjjön már ki. (Remélem akkor is ilyen lelkes lesz, ha ordítani fog az éjszaka közepén) :)

Kép

Kép
vevikk
 
 

 
 

Update zserbó recept
Kategória:
Sütemények, édességek

Hozzávalók:
17,5 dkg Norbi 1 liszt
7,5 dkg tk liszt
15 dkg fruktóz
10 dkg light margarin (aldis volt itthon, 25%-os margarin)
2 dkg élesztő
1 kiskanál sütőpor
1 csipet só
1 tojás
tejföl

máz:
10 dkg Norbi csoki (tej)
kicsi víz
2 evőkanál kakópor
kicsi fruktóz (úgy kb 1 kávéskanálnyi)

Elkészítés:
Összegyúrtam, kicsit sok lett a tejföl (elég bele kb 1 dl), emiatt még kénytelen voltam lisztet rakni hozzá....Az élesztőt nem futtattam, csak belemorzsoltam.

pihentetni fél órát

3 részre osztani, majd úgy nyújtani

20 dkg darált diót+ 12 dkg fruktózt összekevertem, rá egy lapra, persze alá Norbis barack lekvár (persze megteszi más diabetikus barack leki is)

pihentetni fél órát, majd sütni.

máz: amikor olvad fel, úgyis látod, mennyi víz kell hozzá, hogy úgy krémes, folyós legyen.

170 fokon 25 perc alatt kész lett.

Tanácsok:
talán annyit még lehetne rajta változtatni, hogy 12 dkg fruktóz helyett elég 8-10 dkg a töltelékbe, mert nekem icipicit édes, de akkor is király. (a fruktózról tudni kell, a nádcukornál 40%-kal édesebb.......)

Naplómban látsz róla képet, meg még diétás kaja fotókat, kár, hogy ide nem tudtam felrakni.

Elkészítési idő: 25 perc

Ezt találtam egyelőre.
Innen van: http://www.tutireceptek.hu/update-zserbo

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


http://www.canderel.hu/recipe.php?recipe_id=61
Ez egy másik, bár a szeletenkénti 10 g CH...Nem tudom...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok! Párom kollégájának felesége megkeresett, hogy vannak ruhái és egy babakocsija eladó, de mint köztudott én sok dolgot vettem már, és nagyon most nem szándékozom venni semmit. Bemásolom ide, amikről szó lenne, ha valakit érdekel, délutánra ígért képeket is.
-van nagyon sok hosszú és rövidujjú bodynk. Nincsenek kibögösödve vagy elnyúlva, vadiújnak néznek ki (nem is nagyon használtuk+nagyon jó anyagúak!). A rövidek 200Ft/db, a hosszúk pedig 300Ft/db
- van nagyon aranyos meleg együttes, ami pl. bundazsák alá tökéletes. 500 Ft
- van gyönyörű almazöld vastag dupla plüss hálózsák, amit nagyon drágán vettünk, 1000 Ft
- van egy vastag (paplanszerű) hálózsák, amit hosszú hónapokon át lehet használni. 1000 Ft
- van egy nagyon szép halvány lila bundazsák kintre, nagyon jó meleg, praktikus. 1000 Ft
- van egy nagyon vastag, maciszerű vajszínű együttes, alsó-felső, felér melegségben egy bundazsákkal. 1000 Ft
- van egy gyönyörű 68-as kezeslábas 1500 Ft
- van nagyon sok rugink, plüss, meleg, nagyon szépek. 800 Ft/db
- vannak pizsinek használt pamut rugik. 500 Ft/db
- vannak vékony kissapik, 200 Ft/db
- vannak plüss sapik, 300Ft/db
- vannak nyárra is napozók 400 Ft/db
- harisnyák 150 Ft/db
- zoknik, 50 Ft/db
- kis hosszú ujjú felsők, 300 ft/db

Nem láttam még én se ezeket, de ha valakit érdekelne valami jelezze, s kérek azokról képet.

A babkocsit pedig 75.000 Ft-ért szeretnék eladni (ennek is igazából max. a kerekén látszik a kopás, hogy használt, de nagyon megkímélt és szép a színe!).
Chicco babakocsi, aminek anno az új ára 170.000 Ft volt. Tartozik hozzá egy merev mózes, sportrész, autóba hordozó (nagyon jó a töréstesztje!), pelenkázó táska, a hordozóhoz egy talp (pikk-pakk lehet ki/betenni az autóba), esővédő. A babakocsi nagyon könnyű, így könnyen lehet vele bkv-zni, illetve nagyon kicsire össze lehet csukni (kicsi Nisan Micra-nkba is simán belefér!:-) ), illetve nagyon sokat bele lehet pakolni az aljába, könnyű vele vásárolni. A színe farmerkék, és van benne egy kis piros+bézs szín. Uniszex, fiúnak-lánynak egyaránt jó!

Bocs hogy megint ilyenekkel zavartam...
remény73
 
 


Sziasztok!!

De izgi dita vagy vevikk lesz a befutó??? Izgulok értetek csajok!!
Nagyon érdekes volt az én eredményhirdetéses napom. Nem csináltam itthon tesztet. A recepciós Mártika kérdezte,hogy ki csinálta az inszemet és mondtam neki,hogy a Szücs doktor bár a Zeke csinálta a vizsgálatokat. ( Képzeljétek a legjobb barátnőm 12 éve a Zekénél szült még Karcagon és nagyon jó fej volt a szülés közben és ez most derült ki :D :D :D ) Szóval felküldtek pisi leadás után az emeletre. Ott ültem kb.fél órát mire kijött az aszisztens,hogy mit keresek itt fent mikor engem lent keresenek már mióta. Szinte futottam le a lépcsőn és már mikor beléptem az ajtón már hátul szólitott is a doktornő és közelte,hogy a futkározást szüntesem be azonnal és mosolygott. Már akkor reménykedtem,hogy miért is ne rohangáljak??? ÁÁÁ nagyon fura érzés volt mikor mondta,hogy baba lesz. Nem tudtam sirjak-e vagy nevesek. :? :? :? Hát ennyit a nosztalgiáról. :) :) :)
Tegnap voltunk a temetőben és jól kibögtem magam mert ha a növérem ma is élne már rég lenne Anyunak unokája amire nagyon vágyot már.
Brigi aztán mi jövünk lassan. Én már nagyon fészekrakó hangulatomban vagyok.

Kép
Kép
colin
 
 


Hello, Szobatárs!
Hú, akkor a tegnapi napod nagyon szomorúan telte. Nekem csak nagyszülők vannak, meg nagynénik-bácsik, akik meghaltak, meg egy régi haverunk, aki 20 éves volt, 95-ben halt meg. Rá is gondoltam tegnap... :(

Azért csak lassan rendezgetsd azt a fészket. Tessék szépen megvárni engem is!!!
Foglaltál már szobát?????
Akkor Te a Zekénél szülsz ezek szerint? Mikor lesz CTG?Vagy még nem tudod?
Én múltkor megörültem, mert a vonimhoz képest kicsit előrébb vagyok.Szerdán betöltött 32 hetet mondott.Ez az 1 hét ez "ugrál" ide-oda. Hol több, hol kevesebb, de akkor ma lehetek olyan 33 hetes körüli.
Nekem mindig azt mondja, hogy a 2. hamarabb megvan...Tehát , reménykedek...
Talán valahogyan "kivarázsolja" belőlem, hogy karácsonyra itthon legyek.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Lehet hogy Vevikk lesz a befutó mert nekem még nem volt egyetlen jóslóm sem. A hasammal engem is folyton szekálnak hogy mekkora és hogy lejjebb van. Már két hete ez megy, ahhoz képest jól bírjuk Milóval. :) Szóval úgy látom hogy erre nagyon nem kell alapozni.

COLIN
Az én nővérem is meghalt sajnos két kicsi gyereket hagyott maga után. Tegnap itthon gyújtottam érte gyertyát ha már felmenni nem tudok hozzá pestre a temetőbe.

Most voltam a körzetinél jött egy másik kismama beadatni az oltást.
Nem tudom én nem merem, mert a médiában már mondtak mindent, most aztán igazodjon el rajta csóri kismama.
Kérdezte az asszisztens hogy én beadattam vagy nem akarom?
Mondom 3 hét van hátra, utána is ráérek, de nehogy tényleg valami baja legyen tőle Milónak. Ezután már nem is foglalkoztak a szurival hanem azzal hogy 3 hét van hátra??? Azt hitte a kismami társam is hogy max. napok vagy már túlhordtam, de legalábbis ikreket várok.

dita75
 
 


brigi nem a Zekénél fogok szülni csak elmeséltem mint érdekeséget.
Foglaltam már szobát és tessék akkor jönni és velem együtt szülni!!!!Holnap megyek az orvsohoz és majd megmondja mikor kell mennem CTG-re gondolom. Az a gáz,hogy nekem mindig azt mondja,hogy mikulásbaba lesz valószinű na ezt honnan gondolja azt nem tudom.
dita én 3 hónapos voltam mikor a növérem meghalt egy félrekezelt tüdögyulladásban.

Kép
Kép
colin
 
 


Hello!
Hát, ha Mikulás-akkor én nemigen érlek utol szerintem.
Na, majd meglátjuk.
Dita! Na, hát ez a lejjebb ment a hasam nálam is így volt az elsőnél. Meg már a nyákdugóm is elment már kb a kiíráskor, aztán a gyerek csak nem akart kijönni.Már tele volt a faxom az amnioszkóppal, meg a minden másnapi NST-vel.
De azért csak kibújt nagy sokára.
Remélem, azért ráhordani egyikünk sem fogja a babókat...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Néhány kép ízelítően a leírtakhoz:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ha valakit bármi érdekelne jelezze, vannak még képeim. Ha a babakocsi felkeltette valaki figyelmét jelezze, s kérek képet róla.
remény73
 
 


sziasztok

REMÉNY
A kétrészes meleg együttes és az almazöld plüss hálózsák mekkora méret?

BRIGI
Holnap megyek NST-re, holnapután meg uh-ra. Már nagyon kiváncsi vagyok mit fogunk látni. Egyelőre semmi jelét nem adja a kisfiam a kijöveteli szándékára. De most már akár kivárhatja az idejét, legalább nem lesz skorpió! Brrrrrrrrrr..... Kiköltöztem a nappali kanapéra és itt úgy ki tudtam magam kényelmesen párnázni hogy egész jókat alszom, na persze leszámítva az éjjeli 3 pipit.

COLIN
Sajnálom a nővéredet. Én már középiskolás voltam. A tesóm pedig 25 éves. Rákos volt szegényke. Nagy űrt hagyott maga után a családban, egy angyali teremtés volt egyébként.

dita75
 
 


Hello!
Az utóbbi 2 éjszakában jól aludtam én is viszonylag.
Dita!
Én is kíváncsi vagyok az NST-dre.Nekem ez még odébb van kicsit. Majd csak 19-én megyek dokihoz. Ma viszont megyek a védőnénihez (kb 25 éves...).Ott semmi nem lesz gondolom. Azért megemlítem neki, hogy a vérvételemet milyen rendesen elcseszték...Talán más nem jár így. Én elhiszem, hogy sietett a csajszi a laborban, de akkor meg miért nem mondják, hogy menjek a p..-ba terhelésesre. Igaza volt a dokinak, a Jánosban kellett volna kezdenem. Mindegy, már túl vagyok rajta.
Semmi egyéb nem történik. Gyerek nyugis most.Biztos kinőtte a lakosztályát.Bár, ha lefekszem, akkor ki akar mászni belőlem.
Néha keményedik a hasam, de mostanában egész elviselhető az is.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Remény!
Engem is két hálózsák érdekelne. Írnál róla bővebben?
Bocsi, hogy másra nem reagálok, de éppen dolgozom, majd este otthonról visszaolvasok és írok

:lol:

Kép
akire79
 
 


Akkor hálózsákok:
Nincsenek nálam csak a kép és a kép nevében a méret, de ha kell kérdezzetek pontosan mit kérdezzek:
Kép
plüss, halványlila 56-os

Kép
plüss, duplavastag 56 vagy 68-as

Kép
paplanos, 62-es

Kép
vékony 56-os

A vajszínű együttes 62-es.

Van még sok kép, overáll, rugik, bodyk, csak nem tettem fel, nem tudtam érdekel-e valakit.
remény73
 
 


Árváltozás:
ujjatlan body 150.-
rövid ujjú body 200.-
hosszú ujjú body 250.-
pamut rugi 500.-
plüss rugi 700.-

Bármiről szeretnétek képet jelezzétek, vagy ha bármivel kapcsolatban kérdés lenne azt is.

Átvétel helyei lehetnek: Békásmegyer, Blahához közeli Akácfa utca adott épülete, vagy ha megyek 6 hetes kontrollra, akkor János kórház, vagy Moszkva tér, és közbeeső helyek. Pontosan nem tudom merre fele laknak, de ha kell megkérdezem, s az is lehetséges átvételi hely. Az Akácfa u. az munkaidőben, nálam itthon bármikor átvehető, csak előre kell tudnom, mert akkor a férj átadja a páromnak ő meg hazahozza.
remény73
 
 


Sziasztok!

Ma majdnem benn kellett maradnom a kórházban, mert a kisfiam nem hajlandó magát produkálni az NST-n.
Háromszor kellett megcsinálni, mert végig aludt. Előtte meg utána focimeccset rendez, de mikor belépek az NST szobába, bevágja a szunyát.
De csinált a doki egy uh-t, és azt mondta, hogy nem tart bent, mert aszerint minden rendben van. De pénteken mehetünk megint büntiből.
Reggel 1/2 8-tól du. 3-ig a kórházban voltunk. Hulla vagyok.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Remény!

Ha még senki nem jelentkezett, akkor én igényttartanék a halványzöld és a paplanos hálózsákra.
A hosszú ujjú bodykból pedig érdekelnek a sárga csíkos és a narancssárga ujjú, feltéve ha 56-osnál nagyobbak.
Óriási köszönet, hogy még így Ádi mellet is foglalkozol ilyesmivel :lol:

Vevikk!

Hát nem semmi a kisfiad. Nem tudom ezt miért csinálják :shock: Szerintem ezzel szórakoztatják magukat odabennt :lol:
Azért remélem pénteken sem kell bennt maradnotok!

Kép
akire79
 
 


Hogy viselték a babák a teliholdat?
Nálunk a fiam majdnem kimászott a hasfalamon keresztül,m este már szinte könyörögtem neki, hogy hagyjon aludni, mert reggel menni kell dolgozni.
Ma meg szinte alig mutatott magából valamit, gondolom kipiheni a tegnapi pörgést.

Ja és Vevikk!
A gumicukor vagy a fagyi nem segít, hogy felébredjen az NST-re?

Kép
akire79
 
 


Akire, konkrétan még nem foglalta le senki. Akkor neked kell mindkét hálózsák? Mennyit adnál értük? (a paplanos is és a másik is elfogadható 1000-ért ?)

Átvétel helye kiegészülhet a Blahával és Örs vezér terével.

Íme a hosszú ujjú bodyk képei, amik 62-es méretek:
Kép
Kép
Kép

Vannak 56-os bodyk is, de te nagyobb után érdeklődtél...
remény73
 
 


Én nem szoktam alkudni, tehát megfelel 1000 Ft-ért darabja.
Akkor a középső képről szeretném még a narancssárga csíkos bodyt.
(amúgy a másik narancs színű - Scamp felratú- bodyra gondoltam, de gondolom az kisebb)

Nekem nagyjából bárhol jó, mégegyszer köszönöm szépen.

Kép
akire79
 
 


Akire!

Igen, arra 56-os méret van írva nálam, de ha kell méretek váll-ülep távot...

Akkor jelzem a hálózsákokat és a bodyt.
remény73
 
 


képek még 56-osak:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára remény73 2009.11.03 21:24-kor.
remény73
 
 


62-es cuccok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
remény73
 
 


68-as méret:
Kép

Nem tudom a méretet:
Kép
remény73
 
 


colin, remény: Ha itt vagytok, akkor el tudnátok nekem küldeni azt a jegyzetet, amit a Jánosos szülésfelkészítőről kaptatok? Előre is köszi.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


remény73
 
 


Sziasztok!

Remény!

Remélem akkor is fogsz ilyen nagyon cuki kis ruhákkal foglalkozni amikor én pocakos leszek. :)

Úgy szeretnék venni belőlük, de ez még igencsak korai lenne számomra!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


remény: Köszi. Mi újság veletek, hogy vagytok?

colin: Olyan rég jöttél, remélem nincs gond. Te hogy érzed magad itt a finishben?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Heny, ha más nem a sajátjaimból...

Vicky, megvagyunk, hol így, hol úgy, fogyasszuk a ruháink...
remény73
 
 


újabb portékák 62-esek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
remény73
 
 


Kép
56-os
remény73
 
 


remény: Ez a narancssárga együttes nagyon édes, de már így is annyi ruhánk van. Azért megnéznéd hogy mekkora és hogy mennyiért adná a csajszi? (apa ki fog nyírni :) )
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ja, látom 62-es. Most már csak az ára a kérdés.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, ára 700.-
remény73
 
 


Nagyon tetszik, de még gondolkozom rajta, mert tényleg rengeteg cuccunk van.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Most meg fogok tébolyodni az már biztos!!! Eddig kétszer irtam ide és egyszer áramszünet lett aztán meg megszakadt a net.

Szóval csapó 3!!
Sziasztok!!

Remény kedden este amit felraktál és még senki nem csapott le rá akkor szeretném a két micimacis rugit a mickyset nem+amit ma reggel raktál fel abból meg a bagolyos felettit szeretném. Jövöhéten meglátogatnálak és akkor ki is fizetném majd. Nem semmi,hogy erre is van erőd,hogy nekünk segits. :D :D :D
vicky jó vagyok csak ez a telihold bezavart teljesen nem aludtunk túl sokat. A kisfiam is rugdosost egész éjszaka. Eljössz velem Krisztihez??? Tegnap voltunk doktorbácsinál 2400 grammok vagyunk bizony. Kis manócskának nagyon nem tetszet az utrahang mint mindig.

Kép
Kép
colin
 
 


colin: Mehetek. Ha addig tudok én is dönteni, akkor el tudnám hozni a rucit.

remény: Mielőtt mennénk majd írok, hogy kell-e a ruci.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hello!
Remény!
Én is úgy vagyok, mint Vicky. Párom kivág szerintem, ha még veszek valamit. Csoda, hogy eddig bírta szó nélkül. Nekem is tetszenek, és a Teszveszt is bújom most is.K...-ra nehéz ellenállni, de muszáj.
Colin!
De jó, hogy megvagy... :lol: Mindig drukkolok, hogy tarts ki!!!!
Vevikk!
Az enyém meg a 4d-st aludta végig, ahogy írtam. Bosszantó, meert amúgy meg állandóan mozog, ahogy a Te fiacskád is.
Talán pénteken nagyobb szerncséd lesz.
Én úgy tervezem, hogy kajálok előtte (közvetlenül), ha lehet, mert akkor elevenebb. Nálad nem így van??
Én ma éjjel sem aludtam jól, mert amikor a férjem délelőttös (mint most a héten), akkor 3-kor kel, felébredek egy pipi erejéig, aztán a gyerek azt hiszi, hogy hurrá, reggel van, lehet ugrálni. 1/2 5-ig fent voltam, reggel meg, mint a mosott kaka..
Mindegy, itthon pihenhetek napközben, csak akkor megint nem alszom éjjel, úgyhogy inkább nem alszom...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Dita????
Merre jársz? Nem beszéltél véletlenül Trix el? Mi van velük?

Okés Remény, megbeszéltük!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


11320-as jelentkezik :wink: :lol:

Jaj, Csajok kb. ennyire van időm, hogy kb. 2-3 hetente egyszer írjak Nektek. :( A két babó mellett nincs megállás. :roll:
Ma már 4 hetesek vagyunk :wink: :lol: Remélem mihamarabb átalusszák majd az éjszakát, bár erre még semmi sem utal, sajnos...

Küzködtünk már székrekedéssel, először Nándikánál most pedig Tamcsinál. Néha nagyon nyűgösek, néha pedig szépen pihennek két etetés között.
Nándika tegnap este már 3,11 kg, Tamika pedig 2,63 kg volt, fejlődnek szépen, már a combjuk is kezd húsosodni. :lol:
Nándika 70 gr-ot, Tamika 60-at eszik. Jelenleg próbálom Őket átszoktatni a mellből szopira, úgy néz ki egyelőre tejcsi is elég lesz.

Viszont múlt héten indult be nagyon a tejem, emiatt többször voltam lázas és a hirtelen beindult tejcsi miatt csomók is lettek.
Ez azt a problémát okozta, hogy sem a Babók, sem a mellszívóval nem tudtuk leszívni a tejet, csak nagyon keveset.
Ezután melegvizes borogatás, meleg zuhany ill. a csomók elmasszírozása. Elment vele pár nap, most úgy néz ki, hogy talán visszatér minden a régi kerékvágásba. Egyébként emiatt kaptak a Babók tápit és persze valószínű emiatt van, (volt) a székrekedésük.

A kialvatlanságot már kezdem megszokni...

Egyébként próbállak Titeket mindig olvasni, csak reagálni nem jut már időm. Nagyon sokat gondolok Rátok! :lol:

Egy gyors reakció a részemről:

Dita, Vevikk: nagyon-nagyon drukkolok Nektek a problémamentes és könnyű szüléshez!!! Már nagyon közel a nagy nap! :lol: :lol: :lol:

Remény: Ádi baba nagyon szép kisfiú, nagyjából megnézegettem már a képeket. Ügyes vagy, látod lassan 1 hónapja otthon vagytok vele és minden a legnagyobb rendben van! És még kereskedni is van időd, tök jó! :)

Colin, Brigi: Nektek is nagyon közeleg a nagy nap! Brigi kitartást a diétázgatáshoz, jók a süti receptek!!!
Colin szép súlyú már a kisfiad! Gondolj bele az én kislányom kevesebbel született, mégis egészséges szerencsére.
Kitartást a hátralévő már igen kevés időhöz! :lol:

Akire: remélem már nem vagy beteg! Nálad is pörögnek a hetek, hogy álltok a beszerzendő dolgokkal? Pocakos sorozat nagyon ütős, tök csini vagy!!! :wink:

Vicky: nem is emlékszem, hogy a pocakos fotódat megdícsértem-e, mikor feltetted, ha, nem most megteszem csini vagy és ügyes vagy, hogy nem hízol. :lol:
Szeretném megköszönni Neked az ajándékot, amit a kórházban kaptunk Tőled! :D És örülök, hogy személyesen is találkozhattunk! Persze Colinnak is köszi a látogatást!

Tigriske: kitartást kívánok a sok kellemetlenséged ellenére Neked is! Én az aranyeremre Reparont használtam, nekem bevált.
És szerintem azért annak örülj, ha az összes Babó fejenként megüti majd a 2 kilót. :wink: :lol:
2 hét múlva letelik nálam a gyermekágy, mehetek vissza a Szathmáryhoz ellenőrzésre. Ha vannak kérdéseid a szüléssel kapcsolatosan, írj privit és amint időm engedi válaszolok rá.

Egyébként a császárral kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy az embernek utólag természetesen a rossz élmények halványodnak és persze az anyai érzések elnyomják. Ma már én is másképp emlékszem az egészre vissza, pedig tudom, hogy nagyon kellemetlen volt a műtéti előkészület és a seb.

Kilókkal jól állok szerencsére, bár nem olyan jól, mint Heni.

Henikém: a -17 kg nagyon ütős, baromi büszke vagyok Rád! Dobhatnál képet az eredményről! Már nagyon várom az alkalmat, mikor szurkolhatok a sikeres beültiért!!!!

Remélem senkit sem hagytam ki, ha mégis ne hari!

Most ennyire futotta az időmből, jön az etetés! :lol:

pussz Mindenkinek, Vigyázzatok Magatokra!!!!

[/b]

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Hello, Trix!

Köszi, hogy rám is gondoltál.
Majd egyszer, ha olvasod...
Irigyellek...Nem siettetem az időt, tényleg már nem sok van...
Aztán bitos én sem ülök itt a gép előtt ennyit...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Trix: Örülök, hogy nálatok is alakulnak a dolgok. Köszi a pocakdicséretet, már nő rendesen. A bodykat meg viseljétek egészséggel és majd ha belenőttek a manók, akkor kérek róluk fotót, biztos édesek lesznek bennük. Persze így is azok :) Ha lesz időd azért a két babó mellett írni, akkor tedd meg. És kérünk képeket is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Brigi!

Nekem sajnos nem evésfüggő, hogy fel van-e a fiam.
Reggel miután felébredek nagyon aktív. Meg este lefekvés előtt.
De nem alhatok az NST szobában, hogy ébredés után rámtegyék a fejet. Meg este sem hozhatom az ágyba. :)

Úgyhogy reménykedek, hogy pénteken jól viselkedik majd, és nem kell sem bent maradnom, sem ismételgetni a vizsgálatot.

Kép

Kép
vevikk
 
 


HENI
Köszi a hiányolást!

Megjártam az NST-t és a védőnőt.
Az NST-n nem győztem a gombot nyomni. Mellettem egy másik anyuka már teljesen kész volt tőlünk mert az ő bébije totál passzív volt. Nagy nehezen kicsikart a fél óra alatt két mozgást belőle.
Rám még rám sem tették a kütyüt már eszeveszetten nyomtam egymás után a gombot. Pedig féltem hogy átalussza a vizsgálatot mert egész délelőtt püfölte a hasamat. Gondoltam veszek egy kis csokit attól majd felélénkül, hát túl jól sikerült a kis hadicsel. :)

Hamar végeztem is de utána még több mint két órát kellett várni a kurva papírra hogy a doki megnézze. Már minden bajunk volt.
Persze apa itthon volt déltől 4-ig. Én meg pont fél egykor mentem el itthonról és kb. akkor értem haza amikor már indult vissza a mh-ére. Melegváltás. Viszont kibuktam rá mert képes volt megvárni hogy kisüssem a húst. Azt mondja kopog már a szeme az éhségtől, öcsém leszáradt volna a keze ha kisüti magának????
Inkább éhezett fél 4-ig hát én ilyet nem pipáltam. Sztem éhenhal ha meglesz Miló! :shock:

TRIX
De jó hogy jelentkeztél.
Gratula az egy hónap betöltéséhez! :)
Sajnálom a tejmizériát, jó hogy rendeződött a helyzet.

TIGRIS
Pont most szüli a Fibi a Jóbarátokban a hármasikreket úgyhogy rád gondolok közben! :) Kiszaladt mindegyik babánál az apuka. Az elsőnél szanaszét szakadtam a röhögéstől.... :)
"megszületett az első: ifjabbik Frank!" Kérdezik tőle hogy na és milyen? Mire megszólal nagy boldogan: - "Gusztustalan" !!! :lol:

REMÉNY
Nekem mindkét zsiráfos tecc a kék és a narancs is, de már engem is kivágnak ha veszek valamit, azért a kéknek kivi lennék az árára.

lepihenek mert hosszú volt ez a kórházi nap és holnap is megyek meg holnapután is! :roll: Hétfőn megint NST, meg szerdán is.
Úgy látom nem fogok unatkozni a köv. időszakban!

dita75
 
 


Dita!

Milyen gombot kellett nyomogatnod?
Nekem csak fogni kellett a lehallgató fejet. Semmilyen gombot nem kellett nyomogatnom.
Úgy látszik ahány ház, annyi szokás.

Jó neked, hogy nem telik egy napba az NST!

Kép

Kép
vevikk
 
 


remény: Mégis csak elhoznám azt a narancssárga együttest, ha más még nem jelentkezett érte. Legfeljebb jó lesz a sógornőméknek ajándékba.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


VEVIKK
Ahányszor mozdult Miló annyiszor kellett megnyomnom a gombot, közben nekem is fognom kellett egy fejet amit a szivecskéjéhez tettek. Egy másik fej meg a köldököm felett volt odakötözve.
Én nem is láttam még olyan NST-t ahol nem volt gombnyomogatás.
Amúgy volt két-három kisebb moccanás amikor nem nyomtam meg, meg eleve nem mindig tudtam teljesen odakoncentrálni mert épp valamit kérdeztek esetleg. Megnéztem a papírt és nagyjából emlékeztem hogy melyikek voltak azok a mocik amiket nem jeleztem, hiába volt lightos akkor is jól kiugrott Miló szivecskéje ahogy a nagyobb rúgásoknál, nyomakodásnál. Amúgy ma kb. fél órát volt nyugton amíg felbuszoztam a kórházba. Már kezd komolyan fájni a pocakom annyit ficereg. Nem tudom hogy ez most jó vagy nem?

dita75
 
 


Rám még nem tették fel a másik fejet, mert az a méhösszehúzódásokat nézi, é csak a 38. héttől teszik fel.
Azt mondták, ha érzek fájást szóljak, akkor felteszik.

Nekem csak akkor fáj a pocakom, ha olyan helyre teszi a lábait, pl. a bordáim közé. Meg folyton behúzódik teljes fenekével a jobb oldalamra. Nem tudom miért jó ott neki. Nekem nem túl kényelmes.
Aztán addig nyomja, amíg el nem kezdem simizni. Amikor úgy érzi elég simit kapott, akkor visszamegy középre.

Kép

Kép
vevikk
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?