Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ditke, üdv a csapatban, mesélj még egy kicsit magatokról!

Szilbee, az jó, mert tegnap majd meg fagytam :lol: Na, meg ugye-ugye, a hétvégét még együtt tölthettétek, most már jöhet Dávid! Egyébként én is beterveztem Csongit szülinapi ajándéknak, hát 4 nappal korábban érkezett, így a kórházban ünnepeltem :lol:

Én meg majd meg fulladok. Köhögök, meg olyan asztmatikusan kapok levegőt. Azt sem tudom, milyen gyógyszer kellene erre. Lehet, hogy dokihoz kell mennem? :?
És közben úgy néz ki, hogy Csongi is elkapta, tele az orra...

Márti, ezzel a korán kelléssel én is így vagyok. Vagyis főleg Csongi. Marhára nem érdekli, hogy hétvége van és lehetne aludni.

Én is bébiételes anyuci voltam. Egyrészt lustaságból, másrészt Csongi sosem ette meg amit én főztem, a bébikaja ízlett neki. Mondjuk ő is hamar elkezdte enni amit mi.

Megyünk anyuékhoz, Erzsébet névnap előrehozva, mivel apa itthon van, és ne maradjon ki belőle...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szilbee, 98....

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Jobbulást nektek!
Nekem is olyan fura köhögésem volt... Tényleg az a biztos, ha orvos is lát.

No lehet csak megérem a 100. oldalt! ;)

No az lett nékem jósolva, hogy jövő hét szombaton szülök. (Gondolom ha doki nem akar hamarabb...) 8)

Tegnap szegény nővérkémre ráhozta a frászt párom, mert ugye ő az akit hétvégén vagy munkanapokon délután riasztunk, ha beindul a szülés (hogy jöjjön Leventére vigyázni).
Sz"al Ádám felhívta szegénykémet, hogy jó lesz e az az ajándék Norbinak (unokaöcsémnek), amit kinézett. Nővérkém meg szegény azt hitte, hogy Akció van. :oops: :)
szilbee
 
 

 
 

Ditke!

Üdvözöllek a csapatban!

Tegnap meg volt az ünneplés majd valakinek küldök képeket tegye már fel nekem légyszives. Ajéndékot nem nagyon kapot Bettike mert hát az ágy nagyobb horderejű volt, de a torta a fini volt.

Remélem jól sikerültek a vizsgák. Lassan én is elkezdhetek tanulni mert annyi vizsgám lesz a vizsgaidőszakban mint a nyűh.:-(
A tételeket már most is dolgozom kifele de olyan lassan haladok hogy az valami eszméletlen.

Képzeljétek!
Bettikém eddig szobatiszta volt szeptember óta máréjszaka is , most meg egyfolytában sorra pisil be, de sokszor egy nap. Kezdek megijjedni, bár arra gondolok hogy most lépett be abba korszakba hogy leköti agyon a játék s megfeledkezik a pisilésről....hát remélem ez....de majd beszélek a védőnővel.....de ha ti tudtok valamit tanácsolni megfogadom.


Lassan tényleg meg lesz a 100 oldal:-) tök jó!

Szilbee!
Elküldtem a számom megkpatad?
Jaime, te megkpatad?

szép napot puszika!!!

Kép
kbernadett
 
 


Betty!
Igen! Megkaptam, köszi! El is mentettem a telefonomba.
:)
szilbee
 
 


Szilbee!
Nagyon tetszenek az új vonalzóid.Igyekszünk minél többet írni, hogy még Te is itt érd meg velünk a 100-ik oldalt.
Hihetetlen hogy már csak 44 nap van karácsonyig, de nagyon jó.
Én egyébként gyerekkorom óta asztmás vagyok, ami kezelve nem igazán okoz tünetet részemre, éppen ezért 1996-ban voltam utuljára tüdőgyógyásznál, mivel az utóbbi 11 évben nem volt panaszom és gyógyszert sem kellett szednem rendszeresen.De az elmúlt 1-2 hónapban esténte erősödtek a jellegzetes fulladásos tünetek az eddig esetileg alkakmazott gyógyszer már nem hatot.Szerdán éppen ezért voltam dokinál, aki közölte velem hogy a 11 éve hallgató asztmám kiújult, éppen ezért 3 új pipát is kaptam és már az első este észrevettem a változást, nem fulladtam este és aludni is tudtam.
Más! Nem irigyellek most benneteket Szolnokiak, nem egyszerű a közlekedés Szolnokon.Tegnap délután az Ispám körútról a Cora körforgóig 25 perc alatt ért el a busz, ez iszonyatos.
Délután megyek a Hetényibe Anyukámat látogatni, remélem nem lesz nagy forgalom. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Jó reggelt!

Márti!
Anyukádnak és neked is jobbulást!

Betty!
nekünk is mondták az óvónénik, hogy ne lepődjünk, meg, ha ovikezdés után 1-2 hónap múlva a gyerek ismételten bepisil. Természetes, aztán majd elhagyja. Vagy tényleg lehet, hogy a nagy játék...

Szilbee!
Akkor jövő hét szombat kell értetek izgulni?
:wink:

Judit!
Nagyon ügyi Annaluca! Ja, és azt hiszem én elfelejtettem őszinte részvétet kívánni. :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Márti!
Köszi! :) Petri szerzeménye ez a vonalzós oldal! 8)
Egyébként mitől újult ki az asztmád?
szilbee
 
 


Találkoztam ma Ildivel, párjával és a Imivel a Corában. :D

Olyan nagy fiú már Imike is!!! És hihhetetlen szép szemei vannak... hatalmas szempillákkal. :lol:
A csajok csak úgy dögleni fognak utána.
szilbee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:28-kor.
ditke2007
 
 


Szebb délutánt, mint időt mindenkinek!

Szia Ditke, üdv a csapatban! Én is Gyöngyivel szültem, és sztem is emberileg és szakmailag is a legjobb! :) Nagyon empatikus, ráérez, hogy mire van épp szükséged! Gratulálok ZSófihoz, igazán szép kislány! ÉS irigyellek, hogy nem volt teltház a kiscsajszi születésekor, mi - Katlinával - nyomorogtunk... :? :?
A vonalzó kódját másold be a profilodnál az aláírásnál(fent görgesd le a segédletek címszót, ott lesz a profil beállítása), aztán x-eld be, hogy aláírás megjelenítése (vagy valami hasonló). Asszem így kell csinálni, de nekem is Szilbee segített! Szóval ha nem sikerál, ne szidj nagyon...

Márti, éVi! Jobbulást midnenkinek!!!

Szabika a magas C-t próbálgatja, és arra hajt, hogy minél élesebben és magasabb hangon sikítson egyet, így a rekedtség most már tuti, hogy ennek tudható be. Amúgy jobb már a hangja!

tegnap és ma almáztunk! Nagyon ízlett Szabinak, mint a kisfecske, úgy tátotta a száját! Anno Levente is ilyen ügyi volt!!!
Ja, Szilbee! már csak 2 oldal...
A hordkendőt nem vittem el, mert nektek mostmár mingyá kelleni fog!

Balwin, sosem gondoltam volna, hogy műkörmözöl, de télleg! :D
Gratula az éttermezéshez!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Én még a császár miatt nem tudom majd használni. Majd akkor, amikor már nem lesznek érzékenyek a varratok (tudod nekem függőleges lesz a vágás).
Szóval nyugodtan elvihetted volna kipróbálni. Három, de inkább négy hét mmúlva tudom majd csak feltenni magamra a csemetét.
szilbee
 
 


Szia Ditke! Még én is elég új vagyok itt, de örülök, hogy Te is rászántad magad az olvasás mellett az írásra. Ugye, hogy nem is volt olyan egyszerű?!

Évi, jobbulást Neked! Jó volt a névnapozás?

Dorka, és Neked a bál? Sokszor telefonáltál haza? :lol:

Márti, jobban van már az asztmád? Hogy sikerültek a kenyered? Van olyan recepted, ami nagyon bejött?

Betti, nem lehet, hogy a kicsi lány felfázott?

Judit, Annaluca Máté kedvence. Azt mondja, még sosem látott ilyen édes vöröset :oops: A múltkor, ahogy nézegettük a fotóalbumotokat, kérdezte is, hogy nem lesz neki több tesója?! Felvilágosítottam, hogy nekünk sajnos már nem lehet több. Erre azt mondja: pedig egy ilyen kis vörösre benevezne!!! :shock: Azt hittem, beájulok menten... :lol:

BBJ, jobbulást a kicsinek, minden rendben vele? Mi szerdán megyünk a Heim Pálba Mátéval, mert nem tudja hajlítani továbbra sem a műtött kezét, hiába a torna. Az itteni orvosok azt monták, ne aggódjunk, ez FÉL évig természetes :shock: Szerintem meg nem az, így most egy másik orvos véleményére is kiváncsi vagyok. Ha ő is fél évet mond, akkor nincs más hátra, mint várunk...

Nem főzőcskéztem nagyon a hétvégén, szombaton spárgakrém leves volt, meg olyan rakott krumpli, hogy a főtt, szeletelt krumplira ezt tettem: hagyma megdinsztelve, rá gomba, aztán darált husi, só, bors, oregánó, majd ha összepárolódott, bele egy pohár tejföl, azzal kikeverem, ezt rá a krumplira, újabb, most már vékony réteg krumpli, annak a tetejére meg sajt, s be a sütőbe.

Ma meg szamócakrémleves volt, meg édes-savanyú pulykamell sok-sok ananásszal és rizzsel.

De tegnap a bálban!!! Ez egy borrendnek volt az újbor bemutató és Márton napot köszöntő bálja, így a menü: aszalt szilvás libamell, ludaskása, hortobágyi húsos palacsinta darált libahusival , káposztás cvekkedli sült libacombbal, füstölt libahúsos töltött káposzta, meg egy csomó hideg kaja. Éjfélkor libamáj, párolt almakarikával és valami gyümölcsös öntettel. Isteni volt! És olyan jót táncoltunk. Igaz, közben egyszer hazarohantam, nem bírtam ki, addig szekáltam a párom, míg jobbanak látta, ha hazahoz 10 percre :oops:

És képzeljétek, fogytam 2,5 kilót és annyira jól sikerült a ruhám, igazi hercegkisasszonynak éreztem magam :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee! Ha engem kérdeznél, én azt mondanám, kedden csinálja meg a műtétet Mosonyi. Nekem mindkét tervezett császárom akkor volt, mert aznap éjszaka ügyeletes. Annyiból nem bántam, hogy így este is rám tudott nézni.

Jobban vagy már?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szió!


Ditke!
Először arra gondoltam hg Zsófi talán azért fordítgatja a fejét...mert esetleg már más táplálékra is vágyna, kipróbálna ízeket...aztán utánaszámoltam a hónapoknak....és visszavonom bocsi , hülyeség! Az ő korában biztos nincs más igénye...szóval nem tudom...folyadékot adsz neki valamit?

Judit!
ma reggeli: tegnapi torta maradék.....vacsora: rántotta......

Judit!
Én is mint Dorka......nám gondoltam volna rólad.... :lol: azért "szívóztam " :D kicsit.......
Tetkód is van???
Na és én meg hajdanán 14 fülbevalóval büszkélkedhettem itt-ott....

fanna3
 
 


Szamóca!
Hát igen... ma apjuk is bejelentette, hogy "de jó! Kedden kétgyerekes apuka leszek!" :lol: Ő is úgy vélekedik, mint Te és szerintem se kizárt. Pont a névnapomon születne a picúr. :lol:

A "jósunk" szerint meg ugye 17-én lesz esedékes (hacsak Mosonyi Papa be nem kavar).

Apum szerint majd a picúr azt jobban tudja, mikor akar kibújni, mint az orvos.

Én meg csak vidulok itt a nagy izgulás közepette. :lol: Mármint, hogy a nagyban izgukó emberek közepette...

Szerencsére már jól vagyok, még a hasam se nehéz... olyannyira nem, hogy a Corában is tudtam sétálni, pedig az manapság nem volt jellemző, hogy 30 percnél többet tudjak menni.... azt is csak kínkeservesen.
szilbee
 
 


Ditke!
Levente is csinált ilyet ennyi idősen. Nem tudom, hogy Zsófi mennyit gyarapodott mostanra, de Levente ennyi idősen már nagyon nagy súlyú volt és idővel rá is jöttem, hogy csak lassítani akar a gyarapodásán, azért volt a sztrájk.
Kicsit megynyújtottuk a két szopi közötti időt, aztán rendeződtek is a dolgok.
Végülis, ha továbbra is annyit evett volna, mint a sztrájk előtt, akkor iszonyat elhízott gyerek lett volna belőle, szóval ez normális jelenség, már ha egyáltalán nálatok is erről van szó...
szilbee
 
 


Egyet csak elfelejtettem: vizsgázók, hogy sikerült a hétvége?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hellobellas :)

Szilbee, csatlakozom az előttem szólóhoz, jók az új vonalzóid :) Émmán annyit gondolok rátok, izgulok rendesen :D

Ditke, ohh, tolmácsolom páromnak :D Amúgy halkan megjegyzem, hogy a Tisza mozis nem a legutóbbi volt, csütörtökön az A38-on jáccottak :wink: Persze lokálisan mégiscsak a legutóbbi volt :oops: :lol:
Hamán CD-t is említettél, akkor csakmegírom: 14-én remélhetőleg megjelenik a Rockinform magazin, mely ingyenes mellékletként tartalmazza a Robinzon Cirkusz debütáló albumát :)


Dorka, Fanna, érthető a hitetlenkedésetek (nabazz, alig bírtam leírni :? ), nem vagyok plázacicus alkat :mrgreen: A műkörmöt nagyon szeretem; nekem eredetileg gyengék a körmeim (seperc beszakad), szal nem csak esztétikai szempontok miatt kedvelem. Az ára télleg borsos, demicsinájjak :? Most épp spórolok, ugyanis nemtom, mikor jutok el megint a körmösömhöz :roll: Kezdem megszokni a csutka körmeimet :mrgreen:

Fanna, van tetkóm, jah :lol: Judit ki is szúrta az egyiket a talin :mrgreen: A gyűrűtetkót. A másik meg a bokámon van.
Fülbevalóim nekem is vannak - még nem tudok megszabadulni tőlük :oops: Jelenleg 7 darab kicsi ezüstkarika van a 2 fülemben (csak a cimpákban; porcot nem fúrattam át). 14? Az szép szám :D

Folyt.köv. ordítunk.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Naszóval...

Szamóca, köszönjük Máté fiadnak a "bókot" :oops: :lol: Hehe, lehet 20 év múlva komasszonyok leszünk :mrgreen:
Ha ortopéd doki kell, tudok ajánlani egyet, pesten, az ortopéd klinikán. Anyukámat ő műtötte (csípőprotézis), és Annalucust is hozzá vittük csípővizsgálatra.

Judit, én Leti műtétjéhez felejtettem el "gratulálni" :oops: :( , pontosabban ahhoz, hogy sikeresen túl vagytok rajta!

Ditke, örülök, hogy neked nem volt kellemetlen élményed a kórházban :) Legalábbis nem annyi, mint itt többünknek :? Fúh, mi is nyomorogtunk, szal kicsit irigykedek :wink:
Aláírásként úgy tudod megjeleníteni a vonalzódat, ahogy Dorka írta, de nem kell külön aláírásmegjelenítést x-elni :) Csak a Profil oldal végén az Elküld gombot mennyomni.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna!

Bizi bizi, én láttam, csak nem akartam lelőni a poént.
Én nyúl vagyok, meg nem tom hogy mutatna 80 évesen az aszott bőrömön, bár a férjem szerint meg sem érem. Na mindegy élek halok egy hennáért, de most már nyáron csakazértis megcsinálatom, mégha két hétig is tart.
Körmök? Vizsgaidőszak=tövig rágás, évközben is mindig akad egy-két problems, amin jó elcsámcsogni. Már Grétit is láttam, de még idejében rácsaptam a kezére!

Tényleg! Táncos lábúak! Na most már Szamóca dobj egy képet arról a csodaruháról! Dorka, és Ti hogy éreztétek magatokat?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:30-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Balwin, köszi neked is a vonalzós segítséget, de közben már sikerült megcsinálni, meg aztán láttam, hogy te is írtál ezzel kapcsolatban.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kép Ditke, üdv a csapatban!
Olyan ismerős a nick neved, vagy hogy hívják.


Mint Szilbee, már beszámolt róla, találkoztunk a Cora-ban. Először a férjét ismertem meg, :oops: vagyis olyan gyanús volt, aztán úgy összeállt a kép. Levente olyan aranyos volt, ahogy majszolta a fagyit, vagy mit a bevásárló kocsiban. Kép

Szilbee, mire fizettünk, apósom behozta Petikét, kár, hogy akkor már nem láttalak titeket! :roll:

Ne haragudjatok, nem tudtam még visszaolvasni, majd bepótolom, ha lesz egy kicsivel több időm....

Szombaton a ceglédi vasútállomáson valaki megkocogtatta a vállam, megfordultam, és ki állt előttem, hát Olga! Én már el is felejtettem, hogy ő is jön vizsgázni.
Most csak környezetvédelmből vizsgáztam, szerintem megvan a kettes. Nem azért, mintha nem lennék igényesebb, de ez egy egyféléves tantárgy, az a lényeg, hogy a kettes meglegyen. :wink:

Megyek, amerikai foci vana tv-ben. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát ezt már nem tudom követni!!!!!


Szilbee!Ildi!
Mi is tegnap voltunk a Corában,olyan kár hogy nem futottunk össze,Robikám azzal játszott johy lehúzta a zokniát és rágcsálta,szóval nem győztem ráadni a zoknit,engem meg már teljesen hülyének néztek hogy nincs a gyerek lábán zokacs :D :D :D :oops: :oops:


Tényleg Dorka!
A bál milyen volt,képet kérünk!!!!!!

Fanna!
Nekem is van tekóm

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi!
De kár...mármint, hogy nem korábban hozta be apukád Petikét! :(
Ja!!! a férjem elég egyedi jelenség! :mrgreen:
szilbee
 
 


Szép reggelt!


Hűha, én sem tudok mindenre mán reagálni, annyit írtatok!

Bál csak most pénteken lesz, ez a munkahelyem alapítványi bálja lesz, nem egy nagy volumenű dolog... De annyira épp elég, hogy 2 órára kiruccanjunk apjukkal a 4 fal közül!

Tanulókutyus: ez egy "interaktív" kutya, ha megnyomsz rajta v.mit, akkor mondókákat énekel, színeket mond, testrészeket, dalolászik, meg ha be van kapcsolva, néha megszólal, hogy "ölelj meg!", meg nevet egy sort, de nagyon szép hangon, aranyos, a gyerekek nagyon szokták szeretni!!

Innye, Katlina, neked is van tetkód? Én is osztom BBJ álláspontját: jó is lenne, de mi lesz majd, ha öreg leszek? Anno beszéltük a férjemmel, ha meglesznek a gyerekek, majd csináltatunk mindketten. Neki a maori tetkók tetszenek, én meg nem tom... :oops: :oops:

Vizsgázók! Majd eredménykről számoljatok be!

Körmök. télleg esztétikus tud lenni a műköröm, nem köll annak 10 cm-esnek lennie, nekem is volt (esküvő, eljegyzés), de olyan nyűg 2 hetente járni vele összereszelésre, aztán töltésre. Pedig nekem is kacska gyenge körmeim vannak, oan jól mutat, de télleg húzós az ára!!!

Ditke, szopis tanácsot, ötletet én nem tok adni... Talán télleg az van, amit Szilbee írt.

Leti, Máté hogy van????

Katlina, elmúlt a nyűgös időszak?

Lernne egy kérdésem: elkezdeném Szabit megismeretni az új ízekkel (eddig almát kapott csak), de még nem akarok szopit kiváltani főzlékkel, pürével, stb-vel. Csak hogy szokja az új ízeket, és halmazállapotokat. Akkor 2 szopi közt, vagy közvetlen szopi előtt kínáljam meg az újdonságokkal? Mert ezt is, azt is olvastam már...
Köszike!

Szilbee! DÁVID??? Még mindig fainul érz magát odabent????

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
JA! Naggyon jól érzi magát odabent!
Este akkora ramazurit csapott... nagyon fájt... majd kijukadt a hasam. Gondolom a frontot érezte. :roll:

Elfelejtettem írni, hogy délután megyünk nst-re, meg méhszáj-lesre. Majd írok, hogy mi volt! :wink:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyorsan repül az idő! Már elmúltunk három hónaposak. Hihetetlen. Józsika 7 kg. Még van tejcsi, így nem kap semmi mást. Félig ülő helyzetből felül! És pár pillanatig tartja magát, próbál „egyensúlyózni”. Sokszor elég tartani, mert mindig gyakorolja új tudományát. Olyan ügyes. :) Nagyon sokat beszél, nevet. És persze szopizza az ujját. 2 féle cumink van, de egyik sem jött be. Az ujját finomabbnak gondolja.
Kicsit betegek voltunk, köhögés, orrfolyás, rekedtség, láz… Nagylány hozott valamit az oviból, ami mindannyiunkon végig ment/ megy. Most én kezdek legatyásodni.
Azt mondták, hogy a bölcsiben átestünk a „kötelező” betegségeken, és most az oviban nem lesz beteges. Hát mi erre rácáfolunk. Új közösség, új bacik… és nem akarunk tudni felépülni belőle. Brigitta, már 3 hetet hiányzott az oviból. Nozifolyás nem akar enyhülni, köhögés mindig visszatér. Erről jut eszembe: TI MILYEN KÖHÖGÉSCSILLAPÍTÓT ADTOK a MANÓKNAK?
Lándzsásútifűt, Brigitta szereti, használ is, de az orvos nem díjazza az ötletet, ha azt adom. Mucopront, meg az Ambroxol, nem ízlik. Közelharcot vívunk mire lenyeletem vele. Ráadásul 3x kéne, de sikertelen, kiköpi. Szájába veszi, majd kiköpi. Gyümilébe belekeverve kiérzi ízét.

Időközben kicseréltettük ablakokat, tokostól, új redőny, szúnyogháló. Nagyon sokba került. Kész vagyon. Utána napokig takarítottam. Persze Brigitta pont akkor volt beteg, emiatt a takarítás is lassabban ment.

Fentiek miatt írtam már régen.

Folyt...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jók az új vonalzók. Nagyon tetszik.

Olyan régen jártam erre, csak beleolvasgattam az előző oldalakba. Hiányoztam valakinek? Csak egy kicsit?

Szilbee!
Nagyon boldog névnapot kívánok. Tudom holnap lesz, de előre láthatólag nem leszek gép előtt.
Ha bármilyen kajcsit adsz Szabinak, csak szopi után tedd. Szerintem. Bár ezzel megkezded a leszoktatást a szopiról.
Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


bocs kaja ügyben Dorkának akrtam írni, rosszul címeztem az üzit. kicsit káposzta a fejem.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Dorka!
Megvettük a tanulókutyust,de nektek sem játsza végig ha valami dalocskát énekel vagy csak még én nem jöttem rá??? :shock:
Tetkó :oops: ,annó fiatalon bolond voltam,habár nem bánom

Ditke!!!
Üdv itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát Erika!
Írhatnál többet is :D :D :D
Józsika nagyon tündi-bündi!!!

Szerintem fogzunk!!!!
A felső bal 1már annyira fehérlik,hogy bizti nem sok híjja hogy kibújjon,de az alsó kettő is alakul,aztán majdcsak kijönnek egyszer!!!!!

És képzeld Dorka!
Robi gyedül alszik el már 5napja,és olyan szépen megtanulta hogy anya nem ringatja és neki akkor elkell aludni,olyan büszke vagyok :D :D :oops: :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia Erika! NEKEM HIÁNYOZTÁL, ÍRTAM IS! :) Jó, hogy újra írtál, és milyen szépek vagytok! remélem mielőbb meggyógyultok! És mennyit fejlődött Józsika! Szabi is megmaradt az ujjszopinál!

Köszi a kajcsis tippet!!!! :)

Az ablakcserét ne is mondd, nekünk is hétévégn még 2 ablakot meg az ajtót kell kicserélni! :? :? Így a hétvégét mi Szabival a mamiknál töltjük, a fiúk meg csak dolgozzanak!

Kaltina, sztem a kutyusotok vagy hibádzik, vagy még abban az üzemmódban van, hogy csak kipróbálás erejéig játszik dallamokat. De azt már ne kérdezd, hol kellene átállítani, én süsü vagyok nagyon ehhez! Majd ha Peti hazajön, megkérdem tőle!
Na, de ügyi vagy az altatással! :) Így neki is jobb, meg persze neked is könynebbség egy kicsit!
Remélem a fogacskák is előbújnak lassacskán! Nálunk még nem igazán fehérlik semmi....
:oops:

Szilbee! Hány körül mentek? MErt akkor arrafelé sétálunk

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Erika!
Köszönöm! :D

Dorka!
Hát ádám 15:30-kor jön el a munkahelyéről... gondolom ott leszek olyan 16 és 16:30 között, hogy megint első lehessek az NST miatt.


szilbee
 
 


Sziasztok!

Huh, diliház van a munkahelyemen...

Erika, elmesélem, hogy többen is hiányoltunk itt :wink: Jó nagy fiú lett Józsika!
Köhögéscsillapító. A lándzsás útifű állítólag azért jó, mert egyrészt csillapítja a köhögést, de emellett fel is szakítja a trutyit, tehát nem rakódik le. Mi baja van vele a dokitoknak?
A Rinathiolt próbáltad már? Csongi nagyon szerette, finom íze van, megitta volna az egész üveggel.
Mondjuk én a Mucoprontot szeretem, nálunk az a hatékony. Emellett az arcmelegítés is hatékony.

Az én férjem is kitalálta, hogy a tavasszal felújjítjuk a lakást. Kivel csináltatjátok az ablakot? Ha van ötletetek, ismerősötök örülnék, ha megosztanátok velem!

Dorka, én a hozzátáplálást 5 és fél hónaposan kezdtem, de akkor Csonginak már nem volt elég az anyatejcsi. Szóval nálunk szopi kiváltás volt, először kapott kaját, utána még cicizett.
Szerintem ha csak kóstoltatni akarsz vele ízeket, próbáld meg két szopi között. Egyébként mennyi tápit kap és hányszor szopizik?

Katlina, gratula az egyedül alváshoz, ügyesek vagytok!

Szilbee, hú, ez most már nagyon izgi... :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Apának van egy ismerőse,ő fogja majd anno a mi házunkat is csinálni,és ő tud ablakot is hozni ha fa kell akkor fa ha műanyag akkor műanyag ha gondolod megkérdem apát tel.szám ügyben!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hella :)

Dorka, én mindig tápi előtt adok Annalucusnak gyümit, bébipapit. Ugyanis ha nem éhes, nem hajlandó megízlelni...összeszorítja a kis száját :D Még nem váltja ki teljesen a tejcsit, mert nem eszik sokat...szal max. félóra múlva cumisüvegezünk :)

Judit, hennakészítőt tok ajánlani :mrgreen: , a műkörmösöm csinál ezt is (Lilla szalon, Tófenék út).
Hm, gyerekek, láccik, hogy nincs tetkótok :lol: Úgy műxik ez, hogy egy idő után teljesen a részeddé válik - mintha csak egy anyajegy lenne. Észre se veszed. Az meg megincsak természetes, hogy velünk együtt öregszik. Nekem soha eszembe nem jutott, hogy gáz lesz majd, ha 80 leszek (ha leszek) :roll: Amúgy meg tessék mennézni pár tetovált vén maori vagy indián arcot/testet - egyáltalán nem esztétikátlan :)

Katlina, gratu az altatáshoz! :D Mi 95%-ban még mindig cicizve alszunk el... Pár napja van olyan, hogy cicizik, ezt egy idő után megunja; utána még puszilgatom, simogatom, és ettől alszik be :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Elin, minket miért hanyagolsz? :(

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina, megköszönöm a telszámot. Úgy néz ki műanyagot akarunk, azt nem kell később festegetni.
Először ablakcsere, majd fürdőszoba (ha tudtok ajánlani céget, azt sem bánom), padlólap, majd festés. Úgy néz ki vízszerelőnk lesz, festő, de a legnehezebb az lesz, hogy ezt időben tudjuk egyeztetni, hogy amikor az egyik abbahagyja, már jöjjön is egy másik.

Hitelt kell rá felvennünk, de most már annyira le van pukkanva a lakás, hogy így lakni sem jó benne, és ha el akarnánk adni, felújítás nélkül szinte eladhatatlan, úgyhogy belevágunk.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Háj lányok!

Gondoltam a vizsgázókra, úgy látom, nem hiába! :wink:
Ildi, jó az a 2-es, ha egyféléves a tárgy.
Ditke: Üdv közöttünk! :D :D :D Olyan jó, hogy mindig vannak újak is.

Balwin: Valamilyen Ági az új védőnő, eddig meg vagyok vele elégedve, kerített nekem (a föld alól) várandós csomaghoz füzetet. Pedig elvileg már elfogyott. De pszt, ez titok ám! :wink:

Babakocsiról: bár ahogy írtam, nem a kívánt színben jött meg, végül mégsem cseréltettük ki, még csak nem is reklamáltunk. Szombat reggelre ugyanis megtetszett. :lol: :lol: :lol: Szóval marad a bordó Bergon "csúcsmodell", naponta áttolom a lakáson, gyakorlok vele, nekem jónak tűnik...nagy, az igaz, de a legközelebbi kocsi amit vettem volna, az 120+40 e volt, ennyit meg nem költök kocsira...Az én saját autóm is kb. ennyit ér.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Terhesgondozáson voltam reggel, Emődi doktort majdnem álló ováció fogadta, amikor pontban 10:15-kor betoppant!! :shock: Cserében viszont feltűnően kedves volt. Ilyeneket mondott pl.: Na és mi újság, mozog rendben a picúr??? - először csak néééztem rá, hogy mi is akar???

Délután szülőszobát nézni mentünk. Nekem orvos fóbiám van, plusz a nőgyógyászati vizsg. asztaltól még mindig majd' szívrohamot kapok, szóval ez volt az alap, amivel elindultunk. Sztem a "Fele sem igaz" -című régi műsort újította fel a túra vezető védőnő, mert én még nem nagyon hallottam olyat pl. , hogy a szülés után rögtön pocakra helyezik a babát, batanítanak a helyes fejésre és szoptatásra és mindenki körülötted ugrál...De majd meglátjuk. És legalább egy olyan szülőszoba lenne, ami tényleg szoba és nem csak függönyök vannak az ágyak között. :cry: A kórház pályázik a bababarát kórház címre, dehát messze van még Makó Jeruzsálemtől....Mosonyi papával is találkoztunk vagy háromszor, somolygott a bajsza alatt, gondolta, na ez a szerencsétlen jól teszi, ha felkészül alaposan... :lol: :lol: :lol:
A legjobb az volt, amikor egy babát hoztak hallásvizsgálatra. Nagyon szép baba volt és Jaimee nagyon csúnyán irigy az anyukájára. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szilbee: Húú, a helyedben már tele lenne a gatyám rendesen. :oops: :oops: :oops: A nagy pocak nem sokára már a múlté lesz. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Évi

majd elkérem apától!!!!!
Mi is vacillálunk a műanyag és a fa között,és mondta ez a srác hogy a vájok és panell házra nem ajánla mert ott nem szellőzik,de amúgy nagyon jók ha redőny is van rajta akkor meg végképp nem fog penészedni a ház mert a redőnynél is megkell fúrni az ablakot egy picit!

Kép

Kép
katlina
 
 


hűha, csajok, eddig hárman hármat tanácsoltatok gyümi ügyben! :shock: :shock:
Előtte, utána, közöttük... de köszi mindenkinek!!!!!! Valszeg kipróbálom így is, úgy is...

Évi, Szabi 5x eszik, kb. 100-110 ml tejcsit, és utána még 60 ml tápszert eszik, de ez nagyon változó, ez csak az átlag! Ma de. pl. 110 ml tejcsi elég is volt neki, mondjuk előtte adtam pár kiskanál almát.
Ablakos: mi egy jóbarátunktól rendeljük, de amúgy is nagyon megbízható a cégük, Bolax Kft. a neve, szandán van a telephelyük. Őket jó szívvel ajánlom.

Katlina (na most jól írtam a neved! :D :D ), naon cuki az új vonalzótok!

Jaimee! Szabit mellre tették ott azonnal, de tény, hogy a többit elfelejthettem (körülöttem ugrálás és stb.)
Ja, és Jaimee nemsoká nagyon-nagyon boldog anyuka lesz! :D

Balwinjudit! Télleg van igazság abban, amit a tetkóról írsz... De gondlom csak akkor válik a részeddé, ha úgy is sikerült, ahogy te azt elképzelted...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


írjunkmá írjunkmá, hogy Szilbee még írhasson a 100. oldalra!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Tőlem rögtön elvitték Robit,és csak a kötelezők után adták oda cicizni,igazságszerint addig nem is láttam :? :(

Dorka köszi!

Ja és én kaja előtt adtam Robinak,és adom is és utána jön a tejcsi,de mi most már kihagyunk egy adag tápit

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina: Én is így hallottam.

Dorka: Köszi, remélem! :D

Szilbee:??

Nagyon szépek ezek a vonalzók!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:31-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ditke2007 2010.05.18 14:32-kor.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke: Hát igen, a közel tökéletes kocsi csillagászati összegekbe kerül. Úgy döntöttem, szeretni fogom a Bergonocskámat. :D :D

Elfelejtettem legújabb panaszomat elújságolni: Bár azt hittem ilyen nem történhet velem, legalábbis nem mostanában, de azt hiszem, aranyerem van. :shock: :shock: :shock: :shock: Ez nooormális vagy forduljak dokihoz??? Másik nyűgöm, hogy elmúlt a medence fájás ill. szeméremcsont fájás, vagy viszont most a legalsó csigolyám úgy fáj, amikor fel akarok pl. állni, hogy arra nincsenek szavak.... :shock: :shock: :shock: Na jó, nem panaszkodom, unalmas lehetek már nagyon.... :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ditke: Igen, bizonyos Kecskés Mónika, még személyesen nem találkoztunk. A héten hívom telefonon, hogy barátkozzunk már össze mielőtt "élesben" taliznánk. A másik jelölt nem vállalt el Szenteste és Karácsony 2 napján, így őt nem mertem felkérni.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?