Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Vero, Timi, hogy védjem egy kicsit a rokonokat...persze, hogy féltenek akkor is ha nem lennék várandós, de ha belegondoltok egy várandós nőt ér balaset akkor két életért kell küzdeni, és nehogy az egyik "rovására" mentsék meg a másikat...vagy vlmi ilyesmi. azért a baba a pociban eléggé ki van téve minden veszélynek, és amíg még nem életképes jobb az anya pocijában mint kinn, és ha esetleg baleset éri őket, nehogy császár legyen. én legalább is így értem azt, hogy féltenek.

fürdő: Timicsaj nehogy má!! nem bántottál meg. miért tetted volna?? nem is értem.

Judy, én is irigykedem a szabadnapra. és párod jól el tudja látni Annát? nem felejti el a sapit ha pl. kiviszi?? csak azért kérdem, mert én tuti azért izgulnék, h megetette-e, ad-e neki inni, megnézi-e a pelust?? jó apa ő, imádja Kolit, csak hát férfiből van. mindig magából indul ki, hogyha ő nem fázik akkor biztos Koli sem. pl. most látom hogy amíg én itt írogatok kivitte az udvarra de sapi nélkül. :x

Vali dejó téged is várunk!!! :D

Steff, de jó az összehasonlítós képek. nagyon édes kis pais lett Martin, Mirci meg bájos. és tök jó, hogy már lépeget. :D

Tenci, barna és bézs. a virágok meg sötét rózsaszín. és kádunk lesz fenn, lennt pedig zuhany. a gyerekek miatt kell a kád, Kolos órákig tud ücsörögni benne. :lol: amúgy én is zuhanypárti vagyok, de néha jó belefeküdni egy kád forró vízbe.
snooopy
 
 


Orsi!
bocsi, félre érthető voltam! :D persze hogy még jobban féltik az embert ha babát vár de itt az a kérdés, hogy MÉRT KELL ANYÓS ÜLÉSRE ÜLNI HA BABÁT VÁR VALAKI!!! (ott se kevésbé veszélyes, mint a volán mögött!!!) én ezt akartam kihangúlyozni!!! VÁROSI VEZETÉSRŐL BESZÉLÜNK!! vagy mondják azt, hogy a kocsi veszélye és BKV-zni kell!!! :oops:
A rokonaidat meg nem kell megvédeni, mert most nem róluk beszélünk, hisz nekem ugyanezt mondjták!!! :D :wink: Na jó! tovább nem csűröm-csavarom itt a dolgokat, hisz ugyanarról beszélünk. Témát lezártam :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Steffi!
képek nagyon édesek!! :lol: jó őket így látni :D NAgyont nőtt a kisasszony :D

Tenci!
mivel költőiek voltak a kérdéseid így nem tudok mit írni :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

 
 

Tenci!
mégis lemaradt valami:
igen! ebéd kész lett. LAci haza is ugrott mikor hallotta mi lesz :lol: palacsintának amcsi palit csináltam :D nem maradt sok, este elfogy, bocsi :oops: :D kókuszost nem én sütöttem, az a fogyókúrás kajám része :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Steffi!
Én valahogy teljesen átolvastam azon, hogy összetörted az autót. Te jó ég, jó hogy nem lett bajotok. És szabad kérdezni, hogy hogyan történt?

Én csütörtökön elmentem Pankáért egyedül, anyóssal, Tök jó volt, anyós végig biztatott, dícsért, nagyon jólesett. De azért rinyálok.

Tenci!
Panka szobatiszta volt, mivel pisi OK, kakihoz meg pelust kért, elintézte, aztán szólt, hogy kész. Csak nem volt hajlandó sehova, csak pelenkába. Oviból meg hazahozta. :lol: Aztán ebből volt néha a probléma, hogy már az oviban kellett volna neki, csak visszatartotta, aztán rosszul volt. El is hiszem. És most egyik napról a másikra. Na jó, kapta a lelki masszázst rendesen. Meg a férjem megfenyegette, hogy a szülinapjáig kap pelust, utána bánja is ő, akár mindennap kúpot ad. Eddig én voltam a szelidítő, de már nem mertem szólni. :oops:

Judy!
Tük jó a pihinap. MI holnap vagyunk kimenőn. Házassági évforduló. Remélem semmi nem jön közbe. Peti anyósnak elpasszolva, Panka oviban. Azért fáradt vagyok.

Ancsa!
Jelentkezz egy szóra, hogy nincs baj!

Timi!
Nálunk is gyűjtik az aláírást az oviban a H1N1-re, de azért mondják, hogy nem szeretnék, ha az oviban lenne az oltás, és jobb lenne, ha mindenki külön intézné. A doktornénink beoltatta magát is, meg a családját, de az ő gyerekei fiatal felnőttek, ami asszem az egyik veszélyeztetett kategória. Mi most éppen arra hajlunk, hogy Pankát beoltatjuk. Petit semmiképpen. Férjem beoltatta magát. Én még nem tudom. Az a baj, hogy csak bejárunk az oviba, és ha mi be is vagyunk oltva, hogy Peti ne kapja el, az oviban még összeszedheti. Nem tudom. A doktornéni azt mondta, hogy 5 éves kor fölött beadja, ha kérik. Az influenzáról meg azt, hogy több a szövődmény kockázat, mint a "normál" influenzánál.

Csütörtök sajna nekem nem jó.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Timi,
meg :D 75 volt felnikkel együtt. Ja, persze mivel apu haverja, gyanítom a szerelés már ingyen volt :D
Ja, nem volt nagy kunszt, az a Háda kilós, így könnyű olcsón vásárolni, ha kifog az ember jó cuccokat. Csak gyerekkel esélytelen, mert hatalmas tömeg van :?
Na pl ez a hugom lányának vett kabát - hasonlót vettem Ancsának is, csak sötétebb és barna a szőrméje - szerintem már ez a kettő megérte volna az 5 rugeszt 8)
Kép

Vero,

na jó, van hogy az :D Viszont van hogy szinte kibírhatatlan :oops: szóval soha nem tudni előre mit hoz a nap :roll:
na nekem apósom se egyszerű az tény, de anyósom se :roll: Annyiból jó, hogy apósom velünk lakik, és így nem jön, így nem jártam úgy mint sógornőm. Mikor az ő lánya született 2007-ben, akkor anyós szinte minden nap átment, nem ám napközben, hogy segítsen, hanem késő délután és ott ült estig. Szinte soha nem tudtak hármasban lenni, mert anyósom fogta az unokáját, tartotta a kezében és közben bámulta a tévét... no comment. :roll: Na mindegy, abbahagytam... :oops:
Ma grilleztem cápaharcsát. Azt megette após (mivel más kaja nem volt), végül kegyesen elismerte, hogy ehető :roll:

Steff,
okés :wink:
képek naggyon jók!!! :D szerintem a fekete fotelos viszi a pálmát :D :D de azért Martin 2éves vigyora se semmi :wink:

Valentina,
nagyon jól :) Az altatástól tartottam kicsit, de megoldották :D

Tenc,
okés, visszavontam amit férjre mondtam 8) :D Egyébként szeretjük azt a kádat :wink: Még az se kizárt, hogy Anna is ott készült 8) :D
1km körül "szoktam" úszni régen, az most is megvolt. Soha nem voltam egy gyors vagy nagyon kitartó úszó, úgyhogy most 50 hosszra futotta 1 óra alatt, persze pihenőkkel - hol van már a régi formám?? :roll:

Orsi,
ilyen gond nem volt, nem vitte ki... :D A sapi még eszébe jut, meg elmondtam neki reggel is, hogy mikor eszik, mikor alszik, így nem volt gond... Hát inni nem kapott sokat a gyerek, de néha kibírja... :D

Kriszta,
akkor nagyon jó szórakozást holnapra :wink:

Na megyek, megnézem végre a Karib tenger kalózai 3-at :D Már egy hete nézem, mikor alszik a törp, de mindig rossz időpontban ébred... úgyhogy nem sikerült a végére jutnom :roll:
Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok!
Köszönjük a hiányolást!
CSak nagyon sok minden van, így nem jutok ide, még olvasni sem.
így magunkról sem akartam untatni senkit.

Meg vagyunk, Sándor megnézte Hugikát kedden, azt mondta minden rendben van, kedden megyünk hozzá magánba.
Vérem, hát arról jobb nem beszélni, kedden reggel hematologus levette, azt mondta, egy hónap múlva jöjjek megint. Délután hívom, trombocita 130.000 (180.000-400.000 között normális) azt mondja, hogy nincs dráma, mert a terhesség alatt ez csökken, de érdekes módon két hét múlva látni akar.
Szóval ez van, ez az 5. hete hogy kapok szurit, és mégis.

Mindenkinek sok puszi
Talira is minden jót,
majd ha tudok jelentkezem!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Boszi!

Na halihó....végre! Az nem baj, ha a hemadoki "sűrűn" akar látni. Mondjuk engem ez megnyugtat(na), mert tuti, hogy RENDESEN odafigyelve törődik Veled!!!! Szóval én nem aggódnék emiatt. Ha Hugival minden okés, annak meg mégjobban örülök! :wink: Minden okés lesz, majd meglátod! :wink:
És Lara hogy van? Akkor januárban kezdi az ovit? Vagy inkább szeptemberben? Te megkérdezted Sándort vagy a házi dokidat, erről a h1n1-ről, hogy mit javasol? Na ha van időd, akkor gyere.....mégha csak egy héten egyszer is, de legalább annyira, hogy jól vagytok, minden okés.

Kriszta!

Hát ebben az oltásos dologban, azt nem értem, ha 14 éves korig ingyenes, akkor ha nem az oviban vagy a suliban adatom be, minek kell érte fizetni 3 ezer forintot?!?!?! :shock: :evil:
Mert én doki bácsinkat megkérdeztem, hogy nem oltaná-e Ő be, mert nekem meg Adrinak is jobb lenne, erre azt mondta, hogy nagyon szívesen, de akkor meg kell venni a vakcinát 1990 ft. + 1000 ft az, hogy beadja. Szóval, ha akarom adja Ő, de akkor pénzbe kerül és inkább adassam be az oviba, mert akkor ingyenes. Szóval ezt a részét totálisan nem értem......hozzáteszem doki bácsink se nagyon. :? Evvan. Mi is oltatjuk Adrit, meg magunkat is! Vagyis János tuti én még kicsit gondolkodom rajta, de házi doki nénim a héten szabin van, úgy hogy inkább megvárom míg visszajön és diskurálok vele erről, hogy ő mit gondol.
Sajnálom, hogy a csütörtök nem jó. :roll: Legközelebb remélem el tudtok majd jönni. :wink:

Judy!

75 az nem is olyan rossz! 8) :wink: Még János is ezt mondta! :lol: Kabát meg nagyon jól éz ki! :wink: Anyós-apóshoz meg inkább nem mondok semmit, csak összeteszem a két kezemet és hálát adok a Jóistennek, hogy nekem naggyon jók vannak! :wink: 8)
Megyek megnézem ma a zoknit, hogy kaptak-e. :wink:

Orsi!

Na akkor most már totál nyugodt vagyok! :lol: És cseresznyevirág, tényleg nagyon szép! :wink: És ahogy Vero is írta már, nem kell, hogy megvédd Anyukádékat "vezetéssel kapcs." Tudjuk miről beszéltél :wink: és nem bántásnak szántuk ! :wink: Ezt mi is "túléltük" már a rokonyoktól! 8)
Koli remélem jól :wink: és akkor csütörtökön talizunk! Kaja tuti lesz! Több féléből is választhatsz! :wink: :lol:

Tenci!

Örülök, hogy a mostani felállás jobban tetszik Neked! Most már nekem is!!! :lol: :wink: De ha megnézed még egyszer, akkor láthatod, hogy Tőle is lányom lenne!!!! :lol: :wink: 8) Zoé nagyon cukkancs és ahogy elnézem tiszta apja.....egyenlőre! :wink: 8)
Csütin mi lesz? Lesz autód? Ha nem, időben kukorékoljál!!!! :lol: :wink:
Téli gumik még nincsenek fent! :roll: De nyárival is tudok vezetni! :lol: És azzal is megy az ótóóóóóóó!!! De János azt mondta, hogy csütig felrakja nekem a téliket!
Tegnap párolt zöldség volt, rántott csirkemellel meg krumpli leves. Ma meg zölbab főzi lesz. Az szombatról maradt, úgy hogy ma tényleg láblóga!!!!! És még a vasalással is végeztem tegnap! :lol: :wink: Ja és tuti nem viszem Adrit csütin, mert szerdán mennek Bábszinházba és csütin rajzolás meg megbeszélés lesz a darabról! :wink: Szóval ilyenkor másnap még nagyon fel vannak pörögve! Egyébként a Csizmáskandúrt nézik meg!

Vali és Mindenki!

Campiba a Pán Petya játszóház a Tropicariummal szemben van! :wink: Remélem nem téved el senki! :lol: :wink: És persze, hogy Anyukáknak/Apukáknak is be lehet menni!!!!! Hát különben ki vigyázna a Gyerkőkre?! Ez nem gyerekmegörző, hanem játszóház!!!!! :lol: :wink: 8)

Na mentem ebédelni. Vagyis Jázt ebédeltetem bár még nem ébredt fel a délelőtti szunyákálásából! 8)

Szép napot Mindenkinek!
Pussz![/b]

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Orsi!

Boti Zsombinak boldog névnapot....így pocakon belül is! :wink: :lol: 8)

Na most már léptem!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúú, de nagy a pangás!!!! Merre vagytok Lányok? :shock: :roll:
Vagy ma csak magammal beszélgetek itten?! :lol: 8)
Naaaaaaaaaaaaaaa, gyertek mán két szóra!!!!! KÉT SZÓ! :lol: :wink:

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


HELLÓ TIMI!!!!!!!!!!!!!

vagyok ám......csak majd később jövök-remélem jössz te is!!! :wink: :lol:
és még a többiek is.......
ki merre ma???? :roll: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok én is itt...... :oops: :oops: :oops:

bocsi ,hogy így eltűntem, amíg otthon voltam Encivel egyszerűbb volt mindig babanetezni, de most h dolgozok, meg ovi stb... úgy elmegy az idő...

Amit kérdezni szeretnék: ki mit gondol a H1N1 oltásról?? beoltatjátok magatokat ill. gyerkőcőket???

kiváncsi vagyok a véleményetekre, mert én nagyon hadilábon állok ezzel a kérdéssel :shock:

későbbmég jövök..

Ancsa téged is nézlek, hogy megy az idő....pocakosfotó???

Kép
gablaty
 
 


Enci mostanság

Kép

Kép
gablaty
 
 


Halihóóóóó!

Ezt a pangást :shock: Mindenki kihasználta a tegnapi jó időt? :D Mi igen, szinte egész nap kint voltunk...

Gabi,
de jó hogy jöttél!!
Annát biztos nem oltatom be, mert úgy hallottam 3éves kor alatt nem ajánlják - a gyerekorvosunk sem. Magunkat se hiszem hogy beoltatjuk, még soha nem voltam influenzás (párom sem), remélem most is kikerül minket. De ebben már nem vagyok 100%ig biztos, felhívom még a háziorvosomat, hogy ő mit gondol :?
Enci milyen nagylány lett :D

Ancsa,
nagyon sokat gondolok rád, biztos minden rendben lesz!!!
A haematologus meg biztos csak az előzmények miatt akar sűrűbben látni...

Timi,
szerintem is jól megúsztuk :D Viszont lehet, hogy tavasszal is lesz egy köröm, mert most hogy levettük a nyári gumit, megnézte a gumis és mondta, hogy már kezd látszani rajta a kopásjelző csík, szóval még egy szezont kivisz, ha nagyon muszáj, de ha fussa rá, akkor inkább vegyünk újat :roll:

Tencikém,
nem jöttél... Kintfelejtetted magad? :D :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Én bemásolom neked, amit az előző oldalon írtam a h1n1 oltásról.
Szóval: "H1N1-re visszatérve.....Adri az oviban megkapja az oltást! Leinformáltam doki bácsinkat meg Adri egyik ovistársának az anyukája is doki a másiknak meg a nagypapája és ők azt mondták, hogy nyugodtan be lehet adatni....ők is, mármint a felnőttek is beadatták már magunknak 1 hónapja és nincs semmi bajuk. Meg ugye az ő gyerkőceiknek is be van már adva. Meg János is nagyon mellette van, azt mondta, hogy Ő is beadatja magának. Én még gondolkodom rajta. Az oviban tényleg sok mindent össze lehet szedni és hát ugye itt van Jáz....szóval Adrinál az oltás mellett döntöttünk. "
Nekem egyébként doki nénim a jövő 7en jön vissza szabiról, úgy hogy én akkor értekezem majd vele az oltásról.
És egy pár hsz-szel feljebb úgy vettem ki Kriszta írásából, hogy talán ők is beoltatják Pankát.
Enci nagyon aranyos a képen! Apukád hogy van? És Te?

Tenci!

Hát ahogy látom és Judy is nem sikerült visszaérned!!!! :lol: :wink: 8) Vagy azért nem jössz, mert puhítod Mikit az autó miatt?!?!?! :lol: :wink: 8) Na mingyá megyek kenguba oszt hívlak! :wink:

Judy!

Gumik már csak ilyenek. :roll: És akkor a nyári gummedlik is Pirellik lesznek? 8)
Na mingyá indulok kenguba és megnézem milyen zoknikat rittyentettek félre nekem a csajok! :wink:

Többiek merre? Sissy, Kata, Brigi, CukiKati, Megatöbbiek?

Na mentem vásárolni Jázzal! :wink:

Szép napot Mindenkinek ebben a ramaty időben!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Vagyunk-mi most beszorultunk....itt nagyon esik,pedig gyalogosan megyünk ebédelni...és tényleg tegnap nagyon jó idő volt :D habár most sincs hideg csak hát az eső....mindegy Mikey élvezi-van esőscucc :lol: :wink: :D

JUDY-na ja tegnap már értem ide...jöttek Mikitesóék gyantáztunk egyet sóginőmmel -meg letolta Miki haját-olyan kilenc körül léptek le-srácok élvezték a szabadságot még mi tevékenykedtünk apák vigyáztak -4fiú+2apa-akik szintén gyerekek :D :D :lol: 8)
olvasom azért nyomtad az úszást.....most már tudom miért szereti Ancsa a vizet :wink: :lol: 8) :lol: most hogy ilyen idő van-Ancsa menne ki???-jöhet a gumicsizma+esőkabi 8) :lol:-bölcsi volt tegnap???

TIMI-képlékeny dolog -de megpróbálok mindent....holnap többet tudok,csütörtökön meg szeretnék a Campiba lenni....te meg most mész vásárolni???-nem is mondtam voltam vasárnap Érden...csajokkal minden okés???-Jáz már hányadik fognál tart????-és hasonalvás már megy??? :wink: :lol: 8)

GABI-oltás-mi nem.....ez a dolog volt-van lesz....csak kicsit most túl van körítve :roll: :roll: :roll:
veletek mi van???-néha jössz de semmit nem írsz magatokról!! :roll: :roll: Enci nagyon komoly-és a gyűrű :wink: :lol: 8) talán már eljegyezték????? :D :wink: :lol: 8)

ANCSa-bútorok megvannak???-és mindennel kész lettél????-ma Sándordoki....-híreket várjuk!!!!!! :roll: :D

VERÓ-te merre???-Savoya ismét???? :wink: :lol: 8) lassan külön névreszóló bevásárlókocsid lesz :wink: 8) :lol: ott nincs béby taxi???-ha van csajok nem nyomulnak benne???? :D :D

KRISZTA-ti meg még mindig ünnepeltek???? :wink: :lol: 8) Pankával hogy áll az ügy??? :roll: :roll:

ORSI-merre vagy te csajszi???-talán már takarítod a fürdőtöket???? :roll: :lol: 8)

na mi lépünk mert mire felöltözünk.....és elindulunk..... :roll: :roll: :roll: :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

Tenci, sajnos még nem. mégcsak az itthoni wc-t súrolom. :lol:
ilyen időbe kimerészkedsz?? én soha.
bár mennünk kell kapcsolókat nézi...
snooopy
 
 


Timi,
nem tudom, majd meglátjuk akkor is tud-e valami alkalmi vételt az a gumis :D Nem ragaszkodom a pirellihez, az a lényeg, hogy jó legyen :D Apunak is ő hozta a mercire a gummedliket és állítólag nagyon jók :D (nem tudom milyen márka...)

Tenc,
gyantázás? jó program :roll: nekem gépem van, de nagyon úúútálom... főleg azt, hogy úgy nézek ki utána mint a főtt rák :? Tegnap nem is volt lelkierőm hozzá, úgyhogy lenyúztam borotvával :oops:
Jaja, én is nagy kacsa voltam mindig is - egy időben mikor még szingli voltam :D nyomtam is nyáron egy barátnémmal heti kétszer reggelenként a hosszokat :D aztán ősszel már abbahagytam mert a fene bírt hajnal 4kor kelni ilyen hülye időben :oops: De nagyon szeretek úszni, csak az itteni uszoda nem annyira gyerebe, ahhoz meg hogy ebbe a másikba eljussak apának egy délelőttöt minimum kell vállalni... ammeg nem mindig megy... :?
Bölcsi volt tegnap :) Most nem volt sírás, pici nyüszögés volt, de meg tudta vigasztalni a csajszi, úgyhogy nem volt gond. Meg most jó idő volt, sokat voltak kint, úgy meg jobban viseli...
Jaja, majd megyünk szerintem ma is kifelé :roll:

Gabi,
összefutottam most a doktornővel, ő azt mondta, hogy 3 éves kor alatt nem ajánlja, mert nincsenek teszteredmények és nem ő akarja letesztelni az oltóanyag hatását, de idősebbeknél vannak tapasztalatok, ott már ő is olt. Nekünk azt mondta, inkább magunkat oltassuk be, ha akarjuk, de ha eddig nem oltattunk és nem nagyon voltunk betegek, akkor szerinte most sem feltétlenül kell...

Na megyek, palacsintát ígértem a népnek, meg kéne sütni míg alszik a törpe :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


csak 2 szóra mert most jöttünk meg :lol:

Tenci!
nem Savoya!!!! :lol: Campiztunk Zsófival! Kíváncsi voltam, hogy csütörtökön oda talál-e a kocsim :lol: :lol: :lol:

na majd jövök, de most fektetem Zsófi :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
és most elöl is meg lehet állni a Tropicarium előtt? Az elmúlt pár évben nem jártam arra, de az első parkolót sokszor lezárták akkoriban...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JudyTenciCsajok!

Zokneszek meg vannak! :wink: Már itt virítanak! :wink: Judy neked nehezebb volt választanom a 4 közül :oops: amit a csajok félre raktak, de a "vastagság" alapján döntöttem a végén! Remélem tetszeni fog! :roll: Tenc! Hát veled sokkal könnyebb dolgom volt! :lol: Odamentem a polchoz benéztem, levettem, fizettem! :lol: :wink: De egy élmény volt egyébként, mert így eljutottam a Rossmannba meg a DM-be is! 8) :wink: Volt nekünk való akciós pelus...........is! :wink:

Orsi!

Hát igen....ez az idő hagy némi kívánni valót maga után! De remélem azért annyira nem kucizol be, hogy csütörtökön ne gyertek?! :oops: :roll: Tudod, várnak a kajáldák naaaaaaaaaaaagy szeretettel!!! :lol: :wink: 8)

Vero!

Terepfelderítésen voltatok? :wink: :lol: És milyen? És csak ketten voltatok Zsófival?!?!?! :shock: :lol: És vettetek is valamit, vagy csak megmutattátok Galynak :lol: hogy csütörtökön merre menjen? 8)
Akkor NagyCsajok nyomják az ovit? Tényleg, Ti oltattok?
Remélem Zsófi gyorsan elalszik! :wink:

De a legnagyobb hírem mára.....Jáz ma a bilibe kakilt!!!! :lol: :wink: Eddig csak a pisit nyomta bele, de ma a nagydolog is sikerült! :lol: Ha láttátok volna a fejét, ahogy belenézett a bilibe...............!!!!!!! :shock: :lol: :wink: 8)

Na jó, megyek, míg Jázi alszik és Adri nem ér haza az oviból, addig olvasom....értitek?!?!?! OLVASOK!!!! :shock: :lol: egy kicsikét a könyvemből amit elkezdtem!

Minden jókat Csajszikák! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!
kb 6 éve nem is jártam elöl :oops: ma úgy szakadt az eső mikor odaértünk, hogy beálltam a TESCO alatti parkolóba de hátulról!!!! :? sorry! ha tudtam volna megnéztem volna neked!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
semmi gond, én is reflexből hátra indultam amikor rendszeresen jártam arra :D Lehet hogy csütörtökön is az lesz :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, mintha lennének elöl parkolók... de én is mindig a mélygarázsba megyek.

Timi, na neeeemmm. nem gubózom be, ma is kinn voltunk csak utálatos az idő. megyek én, nem hagynám ki a csüt-öt. :lol: :lol: anya mondta hogy nyílt egy tök jó étterem vagy mi, étkezde. olcsón fini kaják vannak.

Tenc, ti eláztatok? Mikeyt ki tudtad imádkozni a pocsojákból. :lol: Kolosnak vlhogy ez az első mikor kiér, belehajt mindbe. :x :lol:
snooopy
 
 


ezt most kaptam :shock: :shock: ha csak a fele igaz ... MEGDÖBBENTŐ!!!! :shock: :? :oops:

http://lenkeidoktor.hu/?p=263

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi,
köszi, majd meglátom úgyis ha ott vagyok :wink: Nekem abban a mélygarázsban volt egy kellemetlen élményem, azóta inkább a parkolóházat használom hátul :? Semmi extra, este már indultunk volna haza barátnémmal, ott parkoltam lent, erre beindult egy tűzriadó és bezáródtak a garázskapuk. Ott dekkoltunk fél órát miközben üvöltött a riasztó, végül a biztonsági őr kézzel kifeszegette az egyik kaput, és úgy jutottunk ki - na azóta nem merek lemenni, inkább megyek hátra a parkolóházba...

Timi,
köszikösziköszi!!! :D Majd mondjad mennyi az annyi :D
gratula Jázbilizéshez!!! :D Nekünk is jó lenne már elkezdeni, de ordít, ha pucér fenékkel ráültetem :? Amúgy felöltözve elücsörög rajta, de pucéran nem bírja elviselni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Na ma is én vok az első?! Nem baj, valakinek mindig meg kell kezdenie a napot! :wink: Gulyásleves már tegnap kész lett, ma meg rizs felfújtat csinálok mellé, de már az is a sütőben figyel. :lol: Úgy hogy gondoltam addig jövök és bekukk. :P

Judy!

Nincs mit! :wink: Majd holnap mondom, hogy mennyi az annyi. És ha nem baj, akkor Adri "nagyobb" zoknijait....kettő van ugye.....megfelezem Közted és Tenci között! Az egyik kék csíkos, a másik meg rózsaszínes. Ugye nincs hari emiatt?! :oops: :roll:
Köszönöm Jáz nevében is. Nem lehet, hogy Ancsa sem bírja a "hideg bilit"? Megmondom Neked őszintén, hogy mielőtt ráültetem Jázt a bilire, "megmelegítem" előtte, mert azt Ő sem bírja, ha hideg! 8) :wink: De egyébként semmi gondja nincs vele. Mondjuk én mindig odaülök vele és tornyot építünk meg könyvet/fotóalbumot nézegetünk,stb. . De negyed óránál többet nem szoktam hagyni, hogy ott üljön. Ha sikerült belecsinálni valamit, akkor sikerült, ha nem akkor nem.

Lányok!

Ha csak nem muszáj, ne nagyon merészkedjetek ma ki, mert akkora szél van....legalábbis nálunk.......meg szakad az eső, hogy nem szeretném, ha Valakit felkapna a szél :lol: :wink: és messzire repítene és holnap nem tudna eljönni! :wink:
Remélem a teljes létszám, akik mondták, hogy jönnek megmarad holnapra! :wink: De ha valaki mégis úgy gondolta, hogy Ő is el tud jönni, hát csak nyugodtan jöjjön! :wink:
Na akkor hányan is jövünk?! 8)

Most megyek olvasni! 8) És a rossz idő ellenére azért Mindenkinek szép napot kívánok! :wink:

Pussz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.11.11 11:31-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
Hétfő jó volt, egész nap csavarogtunk. Este meg vacsiztunk egyet.

Tigrincs!
Beoltották Pankát tegnap, meg engem is, és hallottam, hogy azt mondja a doktornő valakinek a telefonba, hogy gyerekeknek ingyenes az oltóanyag, csak menjenek be a rendelőbe és beadja. Úgyhogy nem tudom, nálatok mi van.

Judy!
Szerintem abszolút nem kell még biliznie Ancsának, ráér még legalább egy évet, Timiék a kivétel, akik erősitik.., bár ezt a mondást sosem értettem. :roll:

ÉS: Vezettem tegnap egyedül elvittem Pankát, meg érte is mentem. És elmeséltem a barátnőmnek, az meg nem értette, mi a nagy ebben. Szép.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Timi!
Csak 1 perc volt!!! :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


jaja!! :D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kriszta!

Na ha ilyen ügyes és bátor vagy, nem jönnétek el holnap mégis?
GRATULÁLOOOOOOOOOOOOOK!!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És bocsi Kriszta.....tudod én mindig mondom, mindenki úgy csinálja a gyereknevelését ahogyan szeretné és akarja!!!!!! .......de ebben a biliztetős témában nem értek egyet! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Csak azért, hogy Judy ne keseregjen annyira, mert azért nem Jáz az általános...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Merthogy azt írta, "jó lenne már elkezdeni..."

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Na vagyok én is, kisasszony kidőlt, erős volt neki a mai nap... Reggel ugyanis kilőtték a fülét, most már ő is csajos lett :D Csak elég nehezen viselte :( Remélem alvás után jobb lesz, bár le kéne kezelnem a zselével, mert azt már végképp nem engedte, attól meg eszébe fog jutni az egész :? Lehet kezdődik a nyüsz előlről :? :(

Timi,
dehogy!! Köszi azt az egyet is :D
Itt szél nincs, csak reggel óta szakad az eső :roll: sötét van és brrr... nem szeretem...
Ez a bilimelegítés nem jutott eszembe :oops: Pedig gondolhattam volna, ki szeret hideg vécédeszkára csücsülni?? :oops: Kipróbálom, köszi a tippet!!!

Kriszta,
tudom hogy nincs elkésve, de én már nyáron szerettem volna elkezdeni vele... de erőltetni nem fogom, most tartottunk egy hosszabb szünetet is, megpróbálom megint, aztán meglátjuk mit szól...
Örülök, hogy jól sikerült az évforduló :D
És gratula az egyedül vezetéshez :D Csak így tovább :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ja, köszi Kriszta :D Nem vagyok azért elkeseredve, inkább azért akarom elkezdeni, mert a tervek szerint jövő nyár végén vissza kéne mennem dolgozni, és csak jobb lenne úgy beadni a bölcsibe, hogy már szobatiszta...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kriszta!

Okés, akkor értem már, hogy mire írtad. De szerintem Judy nincs elkeseredve....legalábbis én nem így vettem le az írásából. Má bocsi Judy, ha nem így van. De mivel "ismerlek" :wink: tudom, hogy nem vagy Te egy anyám asszny katonája! :wink:

Na de Kriszta! Arra nem válaszoltál, hogy akkor holnap eljönnétek? :roll:

Judykám!

Nincs mit. Két dolgot próbáltam eddig a bilivel. Vagy fejjel lefelé felteszem a radiátorra egy pár percre mielőtt ráültetném vagy engedek a bilibe jó meleg vizet, hogy felérjen a tetejéig ahova ráül és azt is hagyom állni egy pár percig. Utána indulhat az ücsörgés! :wink:

Na megyek, mert odasül a rizsem :lol: és kokszosan valahogy nem szeretem! :lol: Meg most már tényleg húúúzok olvasni is! Majd este még bekukk!

Addig is Sziasztok! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.11.11 12:05-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Most olvasom csak....bocsika! :oops:
MégCsajosabbAncsa!!!!!!! :lol: :lol: :wink: :wink: Dejóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! Má naggyon várom akkor a holnapot! Biztos azért naggggyon hőőőőőőőős volt!!!!! :wink: 8)
Szerintem...nem akarok beleszólni :oops: :roll: ....a fülkezelést most hagyd meg inkább estére a fürdetésre. Hátha fürdés közben nem nagyon fog feltűnni Neki! :roll: (bár azért ezt kétlem, de hátha....)

De most már tényleg léptem!!! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
Nem tudunk holnap, mert dolgom van délelőtt, na meg, azért odáig még nem vezetnék. Ettől a rövidtől is kivagyok.

És köszi, hogy ti értitek a vezetést... :oops:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
naná hogy értem :D 10 évig alig vezettem miután meglett a jogsim (nem volt muszáj, és mindig igyekeztem megúszni). Aztán megvettem a Suzukit. Volt para rendesen - a zabszem nem fért volna be :D Csak nekem nem volt más választásom, mint nagy levegőt venni és elindulni... Így kicsit talán gyorsabban átestem a parás részen, mivel mindennap mennem kellett :wink: Most meg már imáááádom :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyorsra...

Sajnos holnap nem tudunk menni, a talira :cry: :cry: :oops: :oops: :evil: :evil: mert apósékhoz kell menni :twisted:
Nem tudom mi nem várhat hétvégéig..
De az vigasztal, hogy egy darabig megint nem kell majd menni :shock: 8)

Kép Tigris koma
Kép Savoya parkban

Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


Na megpróbálom Jázzal az ölemben.....írni egy pár sort! 8) :lol:

Kriszta!

Már hogyne értenénk meg!!!! :lol: :wink: Mondom én, hogy csak gyakorolgatni kell!!!! :wink: És jól csinálod, hogy először "kipróbálod" Magad rövid távon!!!! Van akinek erre van szüksége! És Te tényleg jól csinálod, hogy ezt "belátod" és egyenlőre "csak" a környéketeken gyakorolsz!!! :wink: Aztán majd egy-két hét múlva már lehet picit messzebbre és így tovább!!!!
BÜSZKE VAGYOK RÁD! :wink: De komolyan!!!! Meglásd, jövő tavasszal vagy nyáron már emlékezni sem fogsz rá, hogy "béndzsi" :oops: :roll: is voltál valamikor!!!!! :wink:
És igazad van! Már emlékszem, hogy írtad, hogy Nektek a csüt. nem jó. És ahogy most megnéztem a neved alatt, hogy merre is laktok....hát inkább tényleg ne kockáztass!!!! Legközelebb majd Hozzátok közelebb szervezzük a talit és akkor nyomhatod majd a gázpedált! :wink: A köv. tali az úgyis már csak kora tavasszal lesz szerintem! De lehet, hogy tévedek! :lol: 8)
Oltás: Panka hogy bírta? Ott kellett lenni nálatok az oviban valamelyik szülőnek? Vagy végül nem az oviban oltották? Nálunk holnap oltják őket az oviban és a szülőknek....legalábbis az egyiknek....is ott kell lenni! Hurrááá!!! Ha nem kellett /lehetett volna én akkor is mentem volna! 8) Adri nagyon parás!
:oops: :roll: De hát gondolom melyik gyerek ne lenne az! Legalábbis oltásnál.


JudyTenci!

1400 forintért megkapjátok a zoknikat! Fejenként! 8) Mármint kettőt-kettőt ennyiért! Az úgy jó Nektek? :rpll:
Ha nem, akkor is ennyi! :wink: :lol: 8)
Még hogy Teeeeeeeeeeeeeee, paráztál vezetni?!?!?! :shock: :P Ezt el sem hiszem!!!!! :lol: :wink:

Többiek merre vagytok? Csak azt ne mondjátok, hogy kint rohangáltok ebben az időben! :shock: :lol:

Na jó, ez nem megy így tovább Jázzal az ölemben! Ha felveszem le akar menni, ha leteszem fel akar jönni! :shock: :roll: Ki érti ezt?!?!?!

Szép estét Mindenkinek, ha ma már nem jönnék!

És ne feledjétek a talit...!!!! Holnap fél 11-kor a Camponában a játszóház előtt a Tropicariummal szemben!!!!! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

Bakkkkkkeeeeeeeeeeeer!!!!! :cry:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

itt vok... csak rohanás az élet. :D persze ott leszek holnap!

voltam Szabónál, minden okés, kiscsávó feje már elég lenn van, de a méhszály még zárt. ctg-re is elzavart, semmi jele ki akarna jönni. :shock: de tudom ez semmit nem jelent, mert Kolossal is előző nap zárt mályszáj, semmi extra a ctg-n azt tessék 24 óra múlva már megvolt.

most végeztem a konyhában.... jönnek gimis barátnőmék, csináltam nekik vacsit, meg ugye nem várhatom őket kupival. a fürdőre is ráfért már egy alapos tisztítás.

Kriszta, hajrá vezetés!!! semmi ne vegye el a kedved, még a nagyszájú nyárigumis bömbivel száguldozó kétgyerkes anyukák se. :lol: :lol: igaz Timi?? (tényleg felraktátok már téligumikat?)

Judy, kíváncsi vagyok Anna fülbevalójára. olyan édesek tudnak lenni benne. miért nem a kórházban csináltátok meg? most nem rosszabb neki? és hogy jött az ötlet, h épp most?

juj, üvegek!! Timi máris berakom őket különben el fogom felejteni.

Vali, de kár!!! akkor ki hozza az autókat Kolosnak?? :lol: :lol:

na pusz...rohantam
snooopy
 
 


Timi,
tényleg paráztam, nem kicsit :oops: de muszáj volt, különben nem maradt semmire időm... Majd elmesélem egyszer :wink:
zokesz okés, köszi :D

Orsi,
én a Sote II-n szültem, ott nem lehetett. Aztán meg nagyon sokat csavargatta a fülét, akkor azért nem. De túl sokáig nem akartam húzni. Azért lett most, mert így begyógyul karácsonyig, és nem akkor fog begyulladni...

Vali,
basszus :( Sajnálom. Majd a következőre...

Vero,
ma ért ide a dvd. Megírtam, holnap viszem :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi!
Mi végül nem az oviban adattuk be, mert van egy kis protekciónk is, tudod, anyós védőnő.... De ingyenes az oltás így is.
Ja, egyelőre útvonalakat vezetek, így beszéltük meg az oktatóval még annak idején, persze tegnap másfele mentem, mert ahol annyit vezettünk, csatornát építenek. Campona talán nem lenne annyira gáz, mert rakpart végig, aztán 6-osra, inkább parkolási gondjaim vannak, beleálltam tegnap is a legnagyobb dzsuvába, mert ott volt egyszerű hely.

Judy!
Én is kb. 10 éve vezettem utoljára, akkor sem egyedül. Tegnap reggel kirókáztam a reggelit indulás előtt, annyira paráztam.

Orsi!
Ez már izgis kezd lenni...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Hi! :lol:

Én is itten.

Kriszta!
Nagyon ügyi vagy a vezetéssel! Mi most óvit váltunk, úgyhogy kénytelen leszek még többet vezetni, de ez nem baj sőt, ugyebár gyakorlat teszi a mestert!

Oltás: mi nem oltatunk.

Gabi!
Csodaszép a kiscsaj! Mi újság veletek? Válás lezajlott? :?

Ancsa????????????????

Andi!
Hogy vagy? Lelked? Jövő héten megy neked egy kis meglepi :wink:

Orsi!
Jó hírek a bébiről! Mit főztél?

Anna fülbevaló nagyon cuki, ma láttam bi-bi :lol:

Na dobok egy képet, muszáj, új ruckó szülcsire szerintem nagyon cuki
Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Szevasztok Lányok!

Gondoltam, bejelentkezem, hátha van még, aki emlékszik rám... :oops:

Egészen úgy tűnik, hogy jövő májusban újabb gyermek érkezik hozzánk :)

És mindannyiszor, mikor az ötödiken járok, megnézem a tablót, és "ide gondolok". Szóval, csak ezt a jó érzést akartam megosztani Veletek, hogy jó volt itt Fruzskát várni. :)

Nagynéha szoktalak olvasni Benneteket, de hát most nem is nagyon lenne értelme reagálnom bármire is... Jó babázást, jó talizást!!!
linocs
 
 


Lányok, sajna mi kiestünk a sorból :( Anna éjjel belázasodott, hiába adtam panadolt, nem vitte le :( Hullámokban tört rá valami, olyankor ordított és nem bírtam megnyugtatni sehogy. Most reggel is 37,7 :(
Megyek, megpróbálom felhívni doktornőt...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Akkor ne is vigyem a zokneszeket? :? Annyira sajnálom! :cry:
Gyógyulgassatok! Pussz!

Na elkezdek készülődni! 8) Többieknek írok, ha hazaértünk! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?