Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Itt vagyok! megvagyunk. Szofinak csöpög az orra és szörnyen köhös. :oops:
Én meg nyugalomra vágyom!!! :oops: (nem a gyerekeimre gondoltam, hanem rokonokra! csak szennyest nem akarok teregetni! :oops: :oops: :oops: :oops: )

szép napot kívánok!!!

Judy!
nem feljtettelek el, (előre is millió köszi) csak most ez volt a legkevésbé az eszembe. :oops: Különben is most elutaztok!!! :D :D :D Majd mesélsz a barlangfürdőről és Lilafüredről??? pont pénteken emlegettem, hogy de jó volna ide elmenni :lol: :lol: :lol: érezzétek nagyon jól magatokat!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok
jó reggelt mindenkinek!
Bocsánat az eltűnésért, de elég nyavalyás napjaink voltak/vannak.
Enci is már 2 hete beteg,ezalatt már 3or jártunk a dokinál is, ovi persze elfelejtve, ugyhogy elég nyűgös a drágám. :D
de ezt leszámítva jól vagyunk
örömmel látom hogy Ancsa is!!! :D hajrá, csak így tovább!!!
hogy megy az idő....
vissza is fogok olvasni ígérem...
addig is millió puszi nektek

Kép
gablaty
 
 


Szép jó reggelt!

Gyönyörű idő van!!!
Mi megyünk Kemencére Anyukámhoz, cuccokért, meg ebédelni!

Veronikusz!
Szofinak sok, sok puszi!
Neked meg kitartás!!! Ne törödj senkivel, tudom nehéz, de ez lenne a legjobb! Csak arra gondolj hogy a négy csajnak mi a jó!
Megigéred?
Fogyás?

Gabikám!
De jó hogy jöttél!
Annyit gondolok rád!
Encinek sok, sok gyógypuszi
Ha babaházat látok azonnal TE jutsz eszembe!!!
Emil címed?
láttad amiket már ide feltettem.
sajnos már nem tudom hol mikor volt.
vagy találtál valamit azóta?

http://fakopancs.hu/advanced_search_res ... 1&x=70&y=6

Meg az Auchanban is volt barbis.
De most több nem jut eszembe.
vagyis,


itt aztán van több árfekvésre is.
http://www.toystore.hu/f_info.php?mod=f ... m=m&catf=1

és lenne egy kérdésem is.
Emlékszel még hol csináltattál Encinek olyan ágytakarót meg ilyeneket? tudod a címet?

na megyek,

Szép napot Mindenkinek!

ancsaboszi
 
 

 
 

sziasztok,

remélem mindenki kihasználja ezt a szép időt :D :D

Kriszta,
jut eszembe, arra nem is reagáltam...pedig rögtön tudtam hogy nekem írtad... :oops: szóval a virsli üresen már megvolt, most a ketchup üresen a műsor :roll: De a legjobb száma a kakaós csiga volt ketchuppal :shock:

Vero,
nekem ráér :wink: Majd küldöd ha lesz egy kis időd :D
Rokonok meg le vannak... Nálunk most apósom duzzog, még reggelizni is bevonult a szobájába, de ő is le van... :oops:

Ancsa még neked akartam valamit, de lyukas az agyam :oops: Na majd ha eszembe jut...

Gabi, de jó hogy jöttél!!! Encinek jobbulást!!!

Megyek, még port kell törölnöm, meg kidzsuvázni a konyhát a rántottcsirkesütés után, 4 körül meg jönnek sógoromék. És még csomagolnom is kell :? Szóval nem unatkozom. Szaladok, kihasználom, hogy alszik a törpe :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na mi az sehol senki??? Túl jó volt az idő, mindenki kirándul? :D :D

Csak elköszönni jöttem, megyek aludni, holnap korán indulunk :D
Majd jövök :D Sziasztok!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Judy!

Jó hétfő-keddet!!!! :wink: :lol: És természetesen minden zokszó nélkül megkapod a kimenőt! :wink: Gastroyal meg röpül utánad?!?!?! :lol: :wink: 8) Bocsika, de ezt nem tudtam kihagyni! :oops: :wink:
Egyébként gratula a gumikhoz!!!! Azok még biztos tök jók! :wink: És bevallom őszintén és szánombánom minden bűnömet, de be kell, hogy valljam kamuztam a nyári gumijaimat illetően!!! :oops: 8) Mert a nyári gumijaim azok nem Bridgestrone-osak....azért az volt/van bennem, mert olyan gumikkal vettük.....hanem Pirelli 6000-es! 8) :lol: :wink: ÚÚÚÚÚÚÚÚgy hogy bocsika mégeccer!!!! 8) :lol: :wink: Remélem megbocsájtasz!!!! :oops: 8) :wink:
Ja, és eregessed csak azokat a füstjeleket!!!! :lol: :wink:

Tenci!

Szerdától leszek nagycsaládos vasárnapig! :twisted: :lol: :wink: Nem is tudom, hogy jutok majd géphez! :roll: De ami TUTTER....Adri megy oviba!!!!! :lol: :wink: Megis veszne, ha nem mehetne, de ha nem akarna menni, akkor is megy, mert szegény Ádit tuti kiszekálná a világból! :twisted: :wink: :lol: 8) Elég Ádinak az is, ha csak hétvégére jönnek.....nem akarom teljesen elijeszteni Tőlünk!!! :lol: :wink: 8)

Boszi!

Karácsonyi dolog kórházba jó ötlet. :wink: Szerintem amiket tavaly is kaptak....kávé, tea, homeós cuccok, kis bodyk, stbstbstb.....szerintem azok idénre is jók. Nem kell szerintem semmi extra inkább olyan dolgok, amiket jól tudnak használni/hasznosítani! :wink: Össznépi fénykép.....hát ez nagyon jó ötlet, de szerintem kivitelezhetetlen..... :oops: :roll: hacsak nem küld Mindenki magáról/ magukról képet és össze nem montírozzuk! :wink: 8) Jobb ötletem nincs csoportképet illetően. :oops: :roll: Szerintem a tavalyi jó volt, most is hasonlót kéne csinákolni csak kicsit másképp! :wink: 8)

Lillus!

Boginak sok boldog első szülinapot!
És ha lesz egy kis időd és erre jársz, dobjál fel képet légyszi! Egyébként hogy vagytok? Minden okés? Jöhetnél kicsit sűrűbben! :roll: 8)

Vero!

Nem mondod, hogy rokonok még mindig ott és......... :shock: :evil: Szofinak jobbulást, Kata és Zsófi remélem jól vannak!
Na ovis szülinapi buli lesz valamikor? Mert látom Kata mingyá 5! :wink: :lol: 8) Szerveztél valamit? Ha igen, várja már a Csajszi? :wink: :lol: És Laci? Tudom dolgozik, de azért látod? :roll:
És Boszi milyen négy Csajsziról írt itt pár sorral feljebb?!?!?! 8) Lemaradtam volna valamiről??? :oops: :roll: Mert múltkor amit írtál a 4. gyerkőről.....hogy nem lesz :roll: ......szóval nekem elég határozottnak tűntél!!! :oops: :roll: 8) Vagy a négy Csajsziban benne vagy Te is?! :lol: :wink:
És tudomtudom, hogy hetek/hónapok óta lógok egy emillel.....de megpróbálom a héten tényeg megírni! :oops: :roll:

Gabi!

Szia. Jó hogy jöttél! Apukád hogy van? Encinek meg jobbulást! És egyébként jól beilleszkedett az új oviba? Melód? Pasi? :oops: :roll: 8) Gyere, ha van egy kis időd!

Orsi!

Örülök, hogy tetszik Áron. :lol: Nem tudom, hogy miért, de ahogy írtad múltkor, hogy lehet tippeket adni, rögtön ez ugrott be! :wink:
Botond is nagyon szép név! :lol: :wink: Ex szomszédom középső fia is Botond.....Adri nagyon szereti! :lol: :wink: 8) És ha a Zsombor mellé kapná a Botondot is? Vagy fordítva? Tessék leírom Neked, hogy lássad!!! :lol: :wink:
SZIPSZER ZSOMBOR BOTOND
SZIPSZER BOTOND ZSOMBOR :lol: :wink:
Na melyik variáció tetszik jobban? :wink: :lol: Viszont ha mégis Botond és nem Zsombor.....ahhoz még nem jutott "jó" második név az eszembe! De erősen gondolkodom azon is! :lol: :wink: 8)
Konyháról esetleg egy kép?
Anyukád hogy van? És Koli? Remélem nem taknyi!

Kriszta!

Te meg üjjél be nekem naongyorsan abba az autóba és róóójjjjad a köröket....míg finom vagyok és nőies!!!!! 8) :wink: :lol: Hogy fogsz így nekem eljönni a köv. talira?!?!?! Csak nem akarod magad kihúzni alóla?!?!?! Irgumburgum!!!! 8) :wink:
Csizmi van már a Csajszinak?! Tudod, mert különben elárullak!!! 8) :wink: :lol:

Steff!

Képek és az ovis sztori?!?!? :roll: Tűkön ülünk már!!! :roll:

Brigi!

Fiúk? Remélem jól vannak! És Te? És már múltkor is akartam kérdezni csak elfelejtettem..... :roll: ...... kinek sütöttél múltkor tortát? Férjednek? Gyere és mesélj! :wink:

Andi? Valentina? Lillus? Kati? Brigi? Steffi? Megatöbbiek? Kámonbébik! :lol: :wink: 8)

Valamit akartam még, de szenilla közbe szólt! :twisted: 8) :roll:
Na majd még jövök! Addig is szép napot Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, Te zseni vagy. :lol: felvetem a névötleted Szabinak, szerintem tök jó!!! komolyan tetszik. majd meséljük 10 év múlva a kölyöknek, h Te adtad neki a nevet ha közvetve is. :lol:

Judy, jó utat , majd mesélj.

Ancsa, nagyon össze kéne hozni azt a tablót, nem gondolod? vállajuk a melót vele? szerinted? nekem nincs sok tapasztalatom hol kéne kezndeni. én tudok szépen nyomtatni ha kéne.

Tenci, sajna nincsenek képek. de ha lesz vlmi felrakom.

lányok, nincs vlkinek tapasztalata használt ruha bolt nyitással kapcsolatban? teszvesz és egyéb helyekről beszerzett kilós ruhákkal kapcsolatban sem?
snooopy
 
 


ziasztok!

Nagyon rossz napom van,

Reggel 2 órán keresztül fájt a hasam, görcsölt is.
ugye ez nálunk még az átlagnál is rosszabb lenne, ha beindulna a szülés
szóval ez is nagyon idegesített,
aztán Lara összepisilte a házat, de komolyan, először a nappalit, de ott a parkettára.
aztán a dolgozót, és az Ő szobáját, persze itt a szönyegeket,
szóval remek. (így moshattam fügönyt, meg felső szintet, még a fürdőszoba hátra van)
az öltözésekről nem is beszélve
meg hát szegényke nem értette hogy mért feküdtem délelőtt,
úgy sajnáltam.
:-((((
 
aztán ugye mondtam, hogy rendeltünk butort
persze azzal is gond van,
így fél órán keresztül beszéltem velük telefonon

Szóval nincs jó napom!

Tigrincs,
Szeirntem is jók azok az ajándékok! Igen, igen a tavalyi tabló jó volt, és az azt megelőzőek is, hasonlóak voltak!

Orsi,

Hát nyomtatni nem kell, mert az egészet elküldtük és nyomdában lett kinyomtatva minden évben, mert ilyen nagyot nem tudunk nyomtatni otthon! Erre dobtuk össze a pénzt!
Hát nem tudom, sajnos nekem sok dolgom van, és úgy látom neked is, szóval én nem merem bevállalni. Mert nem szívesen igérek olyat, amit nem tudok teljesíteni, nálunk is sok mindent kell még a házban elintézni, meg más dolgokat is, meg még fotozom is, szóval azokkal eleget ülök itt, így nekem ez nem megy.

ancsaboszi
 
 


Judy,
Tudom, hogy már nem vagy ott, de azért nagyon, nagyon jó pihenést kivánok így távolról is!

Veronikusz,hogy vagy???
Szofi?
Írtam mailt, odaért?

Tigris,
Igen, igen Veronikuszt is beleszámoltam a 4 csajba! Hisz Ő is az!!!
Miért Ádi nem szeret ott lenni? Vagy nincs érzéke a kicsikhez? Tényleg a nagycsaládodról nincs kép? Mindenkiről? Olyan kíváncsi lennék rájuk! Így nem tudom archoz kötni, és az nem jó! Hm?

ancsaboszi
 
 


Andi,
Hogy vagytok????

ancsaboszi
 
 


Timi!
végre téged is "látni"!!! :D merre tekeregsz?
Rokonok: nincs itt rokon! már csak az kéne!!! :oops: lépnék is ki a 2.-ról! :oops:
lányok: Szofi javulóban takonyilag, de még mindig nagyon köhög!!! nem is tud tőle aludni :cry: és most már Zsófi is taknyos és néha köhög is :cry: horror éjjelünk volt :oops: Zsófit végül bevittem hozzánk (LAci kiment a nappaliba aludni) én meg a két kicsi között szambáztam vagy 10x az éjjel (hol a földön Szofi mellett, hol kitekeredve Zsófi mellett) :oops: friss vagyok!!! :oops: Úgyhogy csak Kata ment oviba, mi meg elmentünk SavoyaParkozni (bevásárolni) hármasban. :oops: Tudom, hogy betegek, de már nagyon kellett.
Kata szülinap: még nincs elintézve :oops: de tőlem független okból! :oops: hogy mit kap ... jó kérdés!!! :roll: :oops:
Ancsa - 4 lány: igen! :D velem együtt a 4 lány!!! VAGY MÁR ÉN NEM IS SZÁMÍTOK???? :lol: :lol: :lol: :lol:
mail: csak nyugodtan!!! ne kapkodj! :wink:
LAci: hm!!!! :? :? :oops: :oops: mostanság jobb ha nem talákozunk! :oops: ő is ki van borulva! :oops:

Orsi!
nekem Timi mind a két név-variációja tetszik :D

Kriszta!
tényleg most már vállalj be rövidebb utakat!!! és nyugodtan rakd ki a "T" betüt!!! :roll:

Ancsa!
hogy vagytok??? milyen volt a mamádnál??? ilyenkor merre mentek??? nekem most Vácra van mehetnékem 8) ott lakott a nagyim (apai) sokat gyerekeskedtem ott :D nagyon megszerettem 8)
kakaós csiga ketchup-pel!!! :shock: :shock: :shock: Uh!!! na az kemény!!! :lol:
bolg: látom már készülsz a karácsonyra :lol: olyan édik a képek!!!
ovi: Lara mikor kezdi az ovit??? ahogy betölti a 3-at??? :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ancsa!
jaj! mondanám, hogy akkor hagyjál mindent a fenébe, de hát a pisit azt fel kell takarítani :oops: :oops: no de utána irágy az ágy!!! :oops: mamád nem tud ott maradni nálatok??? tudom, hogy volt nálatok de ... :oops:
bútorral mi a baj??? :roll:
én megvagyok :oops: mail-re majd válaszolok!!! :wink: csak most kicsit zokni az agyam :) :roll:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ancsa!
ez lemaradt :D -10!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


TIMI-na végre ideértél.... :wink: :lol: 8) 8) akkor pihizz szerdáig,mert beindulnak a srácok éééés.... :roll: :lol: :lol: :wink:
karis ajándékon akkor gondolkozzunk-de ki lesz a kivitelező??,János nem mozog ilyen téren??,-ha esetleg tabló is lenne??? :roll: :roll: 8)
de lehet ezt majd személyesen is megbeszélhetjük ha a tali valamikor összejön...és ti jól????? :roll: :D mérlegelés mikor is???-lassan kilenc hónap :roll: :lol: :lol: :wink: 8)

ANCSA-jaj olvasom....remélem már nincs görcs.....próbálj pihizni :roll: persze tudom mondani könnyű-de mégis :roll:
épp akartam kérdezni hogy álltok pelus ügyben....de ezt is írtad...nem ér el a wc-ig???vagy egyszerűen csak épp oda pisil ahol van???? :roll:pedig én láttam,hogy már ügyesen ment és ráült a szűkítőre :wink:
mi van Lara ággyal???
anyukádnál jó volt??-és milyen cuccokért mentetek???
karis ajándékok amiket linkben küldtél tök jók!!!-és besz@rás milyen csajos játékok vannak :lol: :D :wink: 8) -na azthiszem lehet választani....vagy talán mind jöhet??? :wink: :lol: hisz még jön a Mikulás is!!!! :wink: :lol: :D


ORSI-te milyen kis rendes csajszi vagy!!!! :wink: :lol: pocival+költözéssel+Kolival is bevállalnád a tablót!! :wink: 8) de erről még beszélünk..... :wink: :Dsajna nem tudok mit mondani a kérdésedre-ilyet még nem csináltam :roll: :lol: csak annyit mondanék ha valamilyen üzletet nyitsz webáruház legyen :roll: :lol: te gondolkodsz ilyesmiben???-és milyen rucikat árulnál??? :roll: :D értem hogy használt de gyerek női vegyes???? :roll:

VERÓ-szóval ma hármasban nyomtátok??,jövőhéten kettesben talán karira már egyedül is eljutsz vásárolni!!!! :roll: :lol: :lol: de mondd meg lécci melyik felállás a legjobb???? :wink: :lol: :lol:
és nagy grat a -10hez!!!!-ez már egy Verófotót követel!!!! :wink: :lol: 8) :wink:

JUDI-remélem már lazultok!!!! :wink: 8) :wink:

GABI-de jó hogy jössz!!!!!de miért is maradoztál el??? :roll: :roll: gyere és mesélj mi van veletek!!!!-lehet bepasiztál??? :wink: :lol: 8) érdekel a téma :wink: :lol: 8) :D

VALENTINA-merre??? :?: :?: ti mit vesztek Vikusznak karira???-nekem lövésem sincs.....az tutker,hogy névnapra+mikulásra autópálya+tartozékok :wink: :lol: :D

megyek mert már mingyáááá vér folyik :wink: 8) :lol: :lol:

szenilla jössz ma még????? :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok, eltuntem, de itt vagyok:))) tanultam-vizsgaztam es meg fogok is novemberben kettot. mi jol, holnap megyek doki bacsihoz. fiam rettento aktiv, naponta megfordul szerintem mert egyik nap font masik nap lent erzem a rugdosasokat, majd holnap kiderul epp hol van.

visszaolvasni kizart, csak feluletesen,

Boszi: miert mentek a sotera szulni, bocsi de nem tudok annyira visszamenni hogy kideruljon, remelem azert nem nagy a gond.

Orsi: egy baratnom gondolkodik hogy balakat behozni Mo-ra angliabol, csak nem tudja hogy hova tudna elszorni, nem tudom meg aktualis e neki, mert csak megemlitette hetekkel ezelott, o kint el.

most hirtelen ennyi idom volt:

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


most nezem hogy a lilypie csak 3 eves korig megy??:(((((

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Végre ide jutottam... Petya még alszik, Benedek mellettem a pihenőben, remélem kibírja a hsz végéig....

Timi: Köszönöm kérdésed, fiúk jól vannak, a náthát leszámítva. Petyának 1,5 hétig szívtam az orrát, Benedeknek még mindig kell sajnos. A doktornéni azt mondta, hogy nem komoly, csal egy makacs nátha.
Nem a férjemnek sütöttem, hanem úgy volt, hogy jönnek a keresztszüleim és nekik sütöttem. Végül nem jöttek, mert villamosnak vezetkészakadása volt és nem tudták mikor indul újra, így hazamentek :x Én meg sütöttem-főztem a 2 gyerek mellett :x De telefon nem volt náluk, hanem este 8-kor mikor hazaértek, akkor tudtam őket felhívni :x
Tortám azért nem volt, mert mi már felnőtt fejjel nem szoktunk tortázni, csak a gyerekeknek veszünk. Nálunk van egy közös ebéd, ajándék és ennyi az ünneplés.
Ancsa: Remélem már jobban vagy! Sajnálom,hogy nem a kútvölgyiben szülsz :-(

Veronikusz: Gratula a fogyáshoz! Sajnálom a rokonokat, hogy gondot okoznak, de ha úgy könnyebb, gyere mesélj, meghallgatunk szivesen!!

Orsi: Sajnos bolt-nyitássban nem tudok segíteni. Hú bevállalnád a tablót még? Nem semmi...

Tenci: Végül úgye nem folyt vér?? :lol:

A taliban benne vagyok!! csak szóljatok, hogy mikor és hol.

Csütörtökön voltunk dokinál, Benedek 6130 gr és 62 cm :-)

Most megyek, mert Petya is felkelt...

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


[quote="ancsaboszi"]T írta:ancsabosziigris,

Jaj, bocsánat, valahogy kiment a kéményen! és nem válaszoltam!
Igen, igen én is szeretem Mészit, velünk még midnig nagyon rendes volt! igaz egyszer kicsit furcsább, de hát akkor rossz hírt mondott!
Szóval ugye, vizsgált beszélgettünk, és hát kérdezte, hogy tudjuk e a nemét. és mondtam hogy hát kislány, mert volt magzatvizes is.. És kérdezte hogy miért. És akkor elkezdtünk beszélgetni, még a leletet is elkérte, mert érdekelte!
Mondta hogy hát ugye itt a gép nem olyan jó, meg hát Ő nem is kardiologus. és ugye az egyetlen aki tényleg szaktekinély az a höly akihez járunk! Mondta hogy ismeri, és hát Ő a legjobb, vagyis nem is mondtuk, hanem Ő mondta ki a nevét! Szóval mondta hogy Ő mindent rendben lát, ezen a gépen!

és a végén aranyos volt, mert sok szerencsét kivánt

Olyan jó volt ott ülni a Kútvölgyiben, és olyan rossz belegondolni, hogy nem ott fog megszületni ez a babó!


Ancsa!
Nem az a lényeg, hogy hol fog megszületni, hanem, hogy minden rendben legyen, s hogy jó kezekben legyen a hugi. És így is lesz!
Fogd fel úgy, hogy most "tanulmány úton" leszel egy másik kórházban, hogy megtapasztalhassad, ott milyen szülni.

Hogy mit dolgozom? Ügyvezetőnek a helyettese vagyok. Számlázás, dolgozók bérezése, alkalmazottak ki-be jelentése, kapcsolattartás szállodákkal, könyvelőnkkel, stb. stb. Minden ami ezzel jár.

Holnap megyek fel a Kútvölgyibe cukorvizsgálatra. Már reggel 8-ra ott kell lennem, azt mondta Sándor doki, hogy az elsők között legyek. Aztán a büfében vegyek egy zsömit és tejet. Remélem lehet kapni 2 dl-s tejet.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


en harom hete voltam cukorterhelesen es volt a rendelo bufejeben en zsomlet vettem de a masik lany akivel voltam o meg a tejet muanyagpoharban kapta szoval van tej kimerve:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


De tejet is és zsömit is kell enni, nem?
A rendelő büféjében vettétek meg, vagy a kórház büféjében?
Mert én mindig a kórház részből megyek át, s foggalmam sincs, hogy hol van a rendelőnek a büféje.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


rendelo bufeje a foldszinten van a bejelentkezeses pult mogott

igen mindketto kell zsomi is es tej is csak en tejet vittem a masik lany meg pont forditva igy mindkettonknek kellett valami

Kép

Kép
polixeni
 
 


Köszönöm Polixeni. Így már tiszta.
Akkor megkeresem a rendelő büféjét. Ott még úgysem voltam.

Eredményed meg van már, gondolom. Jó lett, ugye???

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Polixeni, ha megkérdezed a barátnőd azt megköszönném! de csak jövőre lenne aktuális, miután magamhoz tértem a két gyerekes létből. :lol: ja meg miután beköltözünk, mert itt nincs helyem. amúgy van egy ismerősöm akinek van használt gyerekruha boltja majd megkérdezem kell-e neki bála.
és csak gyerekruha érdekelne.
köszi.
snooopy
 
 


ma kapom meg gondolom az eredmenyemet mert ma megyek dokihoz, eddig nem hivtam.

Orsi, megprobalom nem elfelejteni a balas dolgot:)))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Larának aludnia kéne, de nem nagyon akar!

Veronikusz,

Hogy van Szofi?
Értem, de választottál már hogy melyik hely tetszik? Hol szeretnéd tartani a szülinapod?
Igen, igen TE vagy a 4. csaj!!! de még mennyire!
10 kg! Nem semmi! Nagyon kis ügyes vagy! Apa is büszke rád gondolom?

Nagyon jó volt Anyukámnál, csak úgye általában, ha megyünk akkor ott is alszunk, és maradunk több napig. És Lara imád ott lenni, mert Anyukámat is imádja, és hát ott van mindig mit csinálni, most diót, szőlőt szedtek, és hát olyan kis büszke magára! Szóval nem akart hazajönni. Akartam menni több időre, de aztán átgondoltam és sajnos már nem fér bele, Anyukám domb tetőn lakik, így sétálni sem nagyon tudnánk menni, mert nagy dombok vannak, és hát az Larával kettesben/ vagyis hármasban, nem annyira jó már! És hát úgye a séta nem úgy néz ki, hogy arra megyünk amerre én akarom.
Én Vácra jártam gimiben, lehet pont ezért nem a kedvenc városom.
Kakaóscsigát nem mi ettük, hanem Judyék, de meg van bocsájtva! De csak most, és csak neked!
Örülök, hogy tetszenek a képek!!! igen, igen már készülök, sőt ma már jött karácsonyi Auchan-os újság is, így tudok nézegetni, bár már tudom mit akarok Larának, de azért vártam hogy hátha ott olcsóbb lesz!
Hát elvileg úgy van, hogy 3 éves szülinapja után már másnap mehet, ha nem jelenünk meg, vagy nem jelentkezünk, akkor elveszik a hely. Szóval úgy tervezzük, hogy megy, de hát mi tervezünk, és Hugika végez!

Hát Anyukám sokat van itt, és most is elhalasztotta az Ő dolgait, idén még tanítani sem ment már vissza, mert ugye akkor jött hogy nincs minden rendben Hugival. És hát így nem mert visszamenni. Szóval jön, és sokat van itt, de hát mindig nem lehet, már mondta ,hogy vesz itt egy lakást, mert ugyis lassan elege lesz a kertből, mert nagyon nagy.
Butorral, hát nem azt akarták amit mi, de már megbeszéltük! Jövő héten szerelik, holnap meg Apa és egyik barátja rakja fel a konyhabutort! Úgyhogy mondtam is Anyukámnak hogy jöjjön, mert én nem bírom sokáig nézni, hogy ha már készen van, és nem pakolhatok. Nem vagyok egy seggemen ülős tipus!
Valamit mindig csinálni kell!

Tencikém

Lara ágyat megrendeltük, mivel a matracot le kell gyártatni méretre (120/200) az nem volt készleten, így 4 hét, vagyis már csak 3 :-)
Igen, Anyukámnál jó volt, írtam fent Veronak! Hú, hát vett két óriás virágot, és aztán rájött hogy nem tudja felhozni a temetőbe. Mert az én Apukám, és a Gellérté is ugyanott vannak eltemetve. Így főként azokért mentünk. De elhoztuk már azokat a ruhákat is amiket a múltkor összeraktam 56-68 méreteket! Meg a Kemencén pihenő bébijátékokat is!

Örülök, hogy tetszenek, ezeket már meg is rendeltem, nem tőlünk kapja, hanem ki lesz osztva, de hát így olyat kap ami még jó, mert tavaly kapott valami bébi összerakót :-) szóval nem ezt kapja tölünk, de igen mind jön! Mi Mikulásunk egy Dupló alap csomagot hoz, a Jézuskánk meg egy Tefal konyhát, Hugi meg egy hajasbabát! De ezeket még nem játszottam le Apával! :-)

Kata,
Sajnos Hugicának a szivecskéjével nincs minden rendben! Ezért kell a SOTÉ-n, szülni.
Hú, pár nap és szülinap! Lesz buli? Mit kap a nagyfiú?

Brigi,
Jó téged is „látni”!Képeket is kérünk!!

Sissy,
Persze nem az a lényeg, vagyis pont ez az, hogy az a lényeg, mert azért lesz itt a szülés, hogy Ő biztonságban legyen! De igazán nem örül neki senki, sem a Sándor, sem a hematologus, hisz sajnos velem sincs minden rendben, és Ők már ismernek, azért necces egy kicsit.
Felmentem a SOTE I forumra, és ott is tök jó kis összeszokott csapat van, próbáltam olvasgatni, de hát mivel még nem talált nekem Sándor dokit, nincs értelme, mert akkor lesz, ha már tudom kiről olvassak.

ancsaboszi
 
 


sajnalom a sziv dolgot, muteni is kell? remelem nem.

Botinak mar votl 20-an a szulinapja csak a lilypie nem megy tovabb 3 evesnel csak az also szovegben latszik hogy a 4. szulinapjaig van 22 honap x nap. most nincsen buli vagyis csak a nagyszulokkel volt tortaeves meg aznap elmentunk a kedvenc kavezojaba ahol tud vonatozni meg volt egy kis sutizes, amibol evett ketto falatot mert szeritnem a boclsiben telezabaltak magukat mar, vittem be 3-4 fele kekszet meg szorpot es ok ugy unnepeltek:))) eek utan persze hogy nem akart sutizni csak vonatozni. masnap vizsgaztam meg hetkoznap volt a szulinap, igy most nem, tavaly is mikulasbulija volt, szerintem iden is igy lesz majd decemebrben potoljuk be.

Kép

Kép
polixeni
 
 


Na itt vagyok megint, mert a nappaliban elkezdtem a Lara részt, de hát az kemény, egyszerre már nem merem, így kicsit pihenek!

Sissy,
Igen, mi is 8-ra mentünk, de amúgy fél 8-tól van, és nem kell várj, hanem odamész az ablakhoz, és már mehetsz is be, ha leadtad a vizeletet. Persze sorszámot húzni kell, kettőt is!
Igen a büfében van tej és zsömle is, 145 Ft volt ha jól emlékszem. Hát nem semmi! Először menj el az első vérvételre, aztán szépen le a büfébe, hogy ne kelljen ott a tejcis pohárral sétálni! Úgyis az utolsó falat lenyelése után kezdődik az egy óra, miután vissza kell menni!

Az eredményt a doki kapja meg, nekem a hematológus már délután látta az eredményt, de amúgy majd Sándor adja oda, ha mész hozzá következő alkalommal! Mi most kaptuk meg!

Kata,
De láttam, hogy írtad, de ezért nem is értettem, hogy miért kell a negyedik vonalzó. Gondolja a számláló hogy 3 éves kor felett nem kell már számolni! :-)
Szívecskével hogy mi lesz azt csak felsőbb hatalmak tudják, lehet hogy kell műteni, lehet hogy nem. Nagyon reménykedünk, vagyis nem reménykedünk, hanem úgy godnoljuk, hogy nem lesz semmi baj, ezek csak óvintézkedések, de nem lesz semmi gond! Hisz a kútvölgyis gépen nem is látszik semmi hogy baj lenne! Szóval ebben bízunk, majd születés után sok minden kiderül, mit szeretne a mi kis karácsonyi angyalkánk!

ancsaboszi
 
 


Tabló!

Takarítás alatt jár az agyam, és gondolkoztam. Ugye a legfontosabb a háttér kép, mert ugye abba megy bele az összes fotó. Szóval azon múlik minden, ezt meg lehet rajzolni, vagy lehet valami jó kis képet találni a neten, és abba belevágni a fotókat!
Hát én kutakodni, meg előhívtani nem, de a belevágásban szívesen részt veszek!
Hm? ha valaki talál valami jó képet? Vagy rajzol? De hát azt meg bevinni, de hát meg lehet próbálni? Orsi?

ancsaboszi
 
 


Kata,

Még neked akartam,
és képek???
és ajándék?

ancsaboszi
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


akkor szoritunk mi is nektek, gondolod hogy ti mar karacsony elott meglesztek? Boti 38. hetre szuletett, jan 27re vagyok kiirva, kivancsi vagyok most mi lesz.

cuk.terheles: meszaros doktorbacsi berendelt minket fel 8ra, majd az aszisztens adja a beutalot, aszisztens 8kor jon, de mar a portanal nem akartak bejelenteni mert ahhoz kellett volna a beutalo neki mert valami szamot akart rairni mindenaron a sorszamoszto neni, nagy nehezen kikonyorogtem hogy irjon be majd visszajovok a beutaloval, igy megvartama z aszisztenst, megkaptam a beutalot, mondtam hogy pisit elfelejtettem hozni igy akkor azt most inkabb ne, persze a beutaol rajta volt, a laboros meg a sablonszoveget hogy pisi utana vervetel, mondtam hogy pisi kizart mert 20 perce voltam otthon es hozni meg nem hoztam erre kihuztak a papirrol:))) gyorsan vervetel, leronygyolok a chekinhez bemutatom az ahitott szamot, bufe, eves ivas, es stopper. de mindenki kedves helyes nem latszik a vervetel helye, semmi gondom veluk:))))

ja es ajandek Botinak tobb reszletben jon, kapott kis thomasos autot, marmint sovanyellenort, anyuektol duplot, bar lehet azt a ferjem kapta:))))) naponta tobb palyaudvart is osszedob, amit persze boti szetszed mert o a szelvihar:)))) hat a nappali tenyleg igy nez ki ilyenkor:)))) tortazas hetvegen volt anyuekkal, bulija mikulaskor lesz majd addigra keszen leszek a vizsgakkal remelhetoleg. ja es meg lesz halasz judit koncert dec. 6an ami meg ajandek csak az kesobbi.

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok Csajszik!

Mingyá egy kéréssel kezdek, ha nem baj!!!! :roll:
Szóval ha valakinek eszik a Gyerkőce üveges bébikaját megtenné nekem, hogy összegyűjti az üreseket és ha legközelebb....jövő 7en vagy utána..... talizunk elhoznátok nekem?! :roll:
Oviba kérték az óvó nénik.....nem mondták meg, hogy miért! a kis titokzatosak!! 8) :lol: ....... és mivel Jáz nem eszik valami sok üveges kajkót gondoltam, ha nem gond Nektek "besegíthetnétek" nekem a gyűjtésbe! Előre is köszi Mindenkinek! :wink:

Boszi!

A SOTE I. az a Baross utcában van ugye? Hát, egy nagyon közeli ismerősöm nővére most szülte ott az ikreit....egyébként Ő is Sándor dokis! :wink: ......mert a 28. hétre születtek és hát azt mondta ismim, hogy "értéket" azt ne nagyon vigyél magaddal!! :shock: :roll: Titi....így hívják a csajszit.... a harmadik napon hazajött saját felelősségére, mert nem bírta a.........
De az újszülött osztály az tényleg csúcs szupi hely csak a szülészeti osztály az nem egy Kútvölgyi! :? Szóval nem rémisztgetni akarlak csak szólok! 8)
Nagyokról képet ide inkább nem tennék fel majd küldök emilen. És Ádi nagyon szereti a Törpiket, csak Adri borzasztóan viselkedik Vele, állandóan szekírozza és ezt inkább én tolerálom mostanság már kevésbé. :roll:

Verokám!

Bagoly mondja verébnek, hogy hol tekereg?!?!?!? :wink: :lol: 8) Erre is meg arra is! :wink: Másodikról,meg nem kilépni senki miatt sem!!!!! Értve vagyok?!?!?!? :twisted: 8) :lol: :wink: Inkább szóljál és segítek hazazavarni őket! :oops: :roll: 8)
Csajszikáknak Jobbulást!!! Remélem Kata nem kapja el!
Laci ki van borulva?!?!?! :shock: Hát akkor főleg megyek segíteni "rokonyokat írtani"!!! Má bocsánat!!!!
Szerintem bevállalom a Csajokat jövő 7en valamelyik este és húzzatok el Lacival egyet vacsizni!!! Na?!?!?! Még ha csak a Trófeáig is mentek! :wink: :lol: 8)

Tenci!

Tegnap már nem volt időm jönni, mert délután jöttek Dani babáék este meg jött Gibbs ügynök :lol: :wink: 8) aztán meg bealudtam Gyilkos számok alatt! Hát tegnap így jártam. 8)
Holnap megyünk 9 hós mázsálásra! :wink: Tudod, nálunk a szerda az eü rendelés és holnap pont 28-ra esik! :wink: :lol:
A 10 hós meg majd dec. 2-án lesz esedékes, mert ugye nov. 28. az szombat! Na meg vagy velem elégedve a pontos "időbeosztásról"?! :wink: :lol: 8)
Különben minden okés! Adriéknak ma az oviban oviszinház van. Aztán november 11-én mennek Bábszínházba, nov. 24-én meg Alma együttes koncertre és ha szerencsések és idén nem az Ő csoportjuk marad itthon, akkor még Cirkuszba is! Szóval novemberre vagy 6 rugót ki kell fizetni az oviba ezekre a dolgokra. De hát menjenek. Érezzék jól magukat! Csak ha belegondolok abba, hogy vannak Ikrek meg 3as Ikrek is..... :shock: hát az Ő szüleiknek ez azért nem semmi!!!! :roll: 8) De gondolhatod, hogy az Ő szüleik "sírnak" a legkevesebbet a kiadások miatt! :shock: :evil: :roll:
És Ti? Fiúkák? Ti mikor mentek Benedekkel mázsálásra? Ja és képzeld, úgy néz ki, hogy Jáznak jön az 5. foga bal alul. :lol: És be nem áll a szája egész nap...vajon kitől örökölhette? 8) :wink: ...... a kutyát (vavava) meg az autó (brrrrrrr) hangját utánozza egész nap. :lol: És tegnap még hab a tortán, hogy elég jól "befenyítette" ....."simogatta", rángatta..... 8) :wink: Dani babát, aki ezt eléggé sérelmezte és sírt Jáz meg ott ült nézte és nevetett rajta! :oops: :lol: Főleg mikor rájött, hogy Danibaba "fél" a mazsom hangjától!!!! A kisszélhámosnőm!!!! 8) :lol: :wink: Szóval nem egy betoji Csaj! 8) :roll:

Orsi!

Én zseni?!?!?! :oops: :roll: Köszönöm!!!! :oops: :oops: :oops: De a kérdésemre nem válaszoltál, hogy melyik variáció tetszik jobban? Aztán majd mondom én is, hogy nekem melyik! :wink: 8) Egyébként a Botond mellé esetleg az Ádám jutott eszembe. Szipszer Botond Ádám. De persze, ha a BZS vagy a ZSB lesz a befutó, akkor annak is nagyon fogok örülni! :lol: :wink: De természetesen a döntés a Tiétek, hiszen a Ti Kisfiatok lesz. :wink: De azért megtisztelő, hogy valamilyen szinten "névadó" lehettem vagyis inkább úgy mondanám, hogy segíthettem Nektek! :oops: :oops: :roll: 8) Aztán várom ám, hogy Szabi mit szólt az ötletekhez! :wink: :lol:

Csajszikák!

Bocsi, de most csak ennyire futotta, mert én megyek Adriért és nem sokára indulok. Jáz addig itthon alszik, Apa meg csinákolja a fészerét! :wink: :lol: 8) Este még megpróbálok jönni és írni azoknak, akikre most nem maradt időm! :wink: :lol: 8)

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Tudom eltüntem, de jelentem már jobban vagyok :lol:
Nem volt még időm végig olvasni, de igyekszem pótolni.

Tenci: Fogalmam sincs mit vegyek karira :oops: valószinűleg Lego lesz,de még nem tom.
ha van valami jó ötleted akkor szólj, mert ez az első kari amire fogalmam sincs mi legyen.

Viktor jól, csak nagyon kitört rajta a hiszti, és néha nem tudom mit kezdjek vele. :cry:

Most mennem kell, mert felébred, ha tudok még jövök.
V

valentina
 
 


Kata!

Botinak utólag is sok boldog 3. szülinapot!
Képek szupik! :wink: Abban a rózsaszín felsőben Téged tisztelhetünk? :wink: :lol:
És oviba megy most, hogy betöltötte a 3-at? Vagy Balázs miatt inkább még nem megy? És miből vizsgáztál? Mit tanulsz? :wink:

Na most már tényleg robogok!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


igen rozsaszinben en vagyok:)))

Boti nem megy meg oviba, maradhat meg egy evet a bolcsiben, nem szobatiszta, mindenki szerint meg nagyon "baba", de azert beiratkoztunk fel vagyunk veve de tudjak hogy nem fog menni. meg most egy kicsit batrabb lett hogy elmentek az oviba a nagyok es most o a nagy, nagyon megugrott igy a fejlodese, kellett ez neki, kell ez neki.

jog, es a harom allamvizsgm ami meg hatra van azokat teszem le meg itt a hajraban, egy megvan meg kettot nyomok le novemberben remelem es akkor en keszen:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Kata,Igen, igen,
Boldog, boldog 3. szülinapot Botinak!!!
3 diploma?? milyenek? nagyon kis ügyes vagy!
Köszi a képeket!
Hát ha a Babán múlik, nem hiszem hogy előbb jön, vagyis remélem.
mi január 29-re voltunk kiírva, és 23 jött Lara.

Valentina
Gyere ha tudsz,
Mi is ezzel küzdünk, meg azzal hogy mondok valamit, és mintha meg sem hallaná!

Tigrincs,
Akkor nem rémiszgess!
Jöhet a mail.

Na megyek porszívózni!

ancsaboszi
 
 


VALENTINA-nem eltűnni!!!!! :wink: :lol: :lol: örülök hogy jobban....talán apa kikúrált??? :roll: :lol: :D
ajándékon meg gondolkozunk :wink: 8) 8) 8)
hiszti??,-nálunk is mindennapos-sőt mondhatnám ha bentvagyunk mindenórás-vagy félórás???? :roll: :roll: :D de könny egy csepp sem.....csak a frekvencia...na az már szerintem géppel sem mérhető :roll: :lol: -ezért amennyit csak tudunk kint vagyunk-vagy mamiknál táboroz le Mikey :roll: :lol: :wink: 8)

ANCSA-jó kis ajcsik!!!-de Larának van már konyhája neeeem???? :roll: Mikeyt is pirítóssal kínálta-és azt a konyhában készítette -vagy rosszul emléxem???? :roll: :lol: -látom tabló felcsigázott!!!-nagyon helyes-hiszen a véredben van!!! :wink: :lol: 8) -csak nehogy Lara lenyúlja!!! :wink: :lol: 8)
amúgy te hogy vagy????

KATA-Botinak Boldog harmadikat!!! :D -a vonalzót minden évben ha lejár újra kell készíteni!!!!úgyhogy hajrá a 4éves vonalzó!!!! :wink: :lol: :D jók a képek-milyen torta volt???
Január 27-hajrá!!! :wink: 8) Benedek szülinap!!!!! :wink: :lol: :D

TIMI-mikor Daniról írtál-azt hittem idióta Benkőt nézed a tévében-akinél már csak nők idiótábbak :o
Adriéknak tök jó progik vannak-nagyon kircsi ovi!!! :wink: :lol: :D
azt hiszem már Benedeket vinnem kéne Jázminhoz.....megnézném mit alkotnának.... :wink: 8) Benedek nagyon harcias lett-tudod jó a kiképzőtiszt :wink: :lol: :D -és hogy sokat dumál???-na ezt nem ecsetelném kitől örökölte..... :wink: :lol: 8) :wink: :D

SISSY-akkor hajrá vérvétel....hű de utáltam,ebbe sosem tudnék belejönni....én totál rosszul voltam minden vérvételnél-habár csak fekve jöhetett szóba....és nekem minden vérvétel az ötödiken történt :wink: 8) -én nem is tudom hol a labor :wink: 8) 8)
amúgy jól vagytok???-jó a terhességed??? :roll: :D

BRIGI-vér azért nincsen :D :lol: csak rólam gurulnak a vizek-de gondolom ez nálatok is előfordul :roll: :D Benedekméretek szépek....Petya-Benedek páros hogy működik???van javulás???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ez az óra-jó lenne ha már rendes időt mutatna :roll: :roll:

ANCSA-ennyire nyomjátok a porszívózást???? :wink: :lol:
gondolom van segítséged-vagy te vagy a segítség??? :wink: :lol: :lol: 8) és milyen ez a szupi porszívó amit nem lehet otthagyni???? :wink: 8) :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


jaa bocs jó időt mutat :oops: :roll: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

visszaolvastam, de már nem tudom kinek mit akartam. :oops: ma is jó sok helyre kellett menni...kicsot fáradt vagyok. de a jóhír, hogy a héten minden csempe megjön így lehet burkolni. holnap gyöngyösre megyünk.

Kata, boldog szülinapot Botinak. elismerésem, hogy tudsz tanulni gyerek mellett + most jön akövetkező. igazság szeint nekem is kéne, már csak 1 vizsgám van, de rohadtul nincs kedvem nekiülni. :oops: amúgy sincs túl sok időm Kolos meg a felujítás mellett.

Ancsa, hát ha rajzolni nem is, de nézhetek vlmi képet neten, csak ugye a felbontásnak jó nagynak kéne lenni a nyomtatás miatt...arra még talán van időm. neked van vlmi jó képszerkesztő progid? én az ACDSee-t szeretem, de biztos van jobb...pl. photo shop.
és hogy vagy? nem hangzott vlmi jól ez a görcsölgetés. pihenj sokat, fél lábbal is kibírod még ami hátra van, igaz? :lol:

Timi, nekem van egy csomó bébiételes üvegem, szívesen odaadom.
azért nem nyilatkoztam a névvel kapcsolatban mert én sem tudom melyik tetzsik jobban. :oops: :lol: Szabi meg nem mondott semmit, de neki a Zsombor a befutó utána meg lesz*rja milyen név lesz. :shock:

Brigi, örülök, hogy már jobban vagytok. szegény fiúk! és jáertok sokat ki? gondolom Peti sem tud megülni a seggén. :D

Vero, már -10kg!!?? nagyon haladsz és mi a kitűzött cél? hány kg mínusz?

megyek vacsizni... szép estét!
snooopy
 
 


Jó estét! :lol:

Most csak egy nagyon gyorsra, mert megyek vacsiztatni! :wink:

Orsi!

No ha Szabi letolja :evil: , hogy mi lesz a fia neve, akkor én inkább a Botond Zsombor felállásra szavazok, csak hogy ne sértődjön meg!!!! Én most a TE :!: :!: :!: :!: nevedet (Botond) tenném előre!!!!
Szóval most elárultam magam! :wink: Úgy hogy ha lehet voksolni akkor én inkább a Szipszer Botond Zsombor névre szavazok! Nehogy má megint Apának legyen "igaza"!!!! :twisted: :wink: 8)
És végülis ki szüli meg azt az édes kisfiút?!?!?! :wink: :lol: Úgy hogy leszel kedves és nem hagyod magad most befolyásolni Öcsike nevét illetően!!! Értve vagyok?!?!?!?!?! :wink: :lol: 8)
Üvegeket meg naggyon naggyon köszike!!!!!! :wink: Mennyi az annyi???? Minimum egy Big Mac-et érdemelsz érte!!!!!!! :lol: :wink:

Tecni!

MEGHIBBANTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!! :shock: :wink: :lol: Még hogy Benkőt nézzek!?!?!?! Naneeeeeeeee!!!! Írtam, hogy nálam hétfőnként Gibbs ügynök "játszik nagyban"....na meg ugye Horatio :lol: :wink: de Ő még pihizik........ meg Gyilkos számok!!!
Olvassá má wazzeg!!!!! És ércsed meg!!! Ne csak nézzél ki a búrádból!!!! :lol: :wink: 8)
Egyébként János megnézte Benkő nőit kíváncsiságból.....de hát mondanom se kell, hogy mi a véleménye a műsorról!!!! :lol: :wink: 8) Katinak meg csókjaimat küldöm! :wink:

Vali!

Örülök, hogy meggyógyultál! :wink: Olvassál csak nyugodtan. :lol: Akár holnapig is.....aztán gyere!!! :wink:
Vikó hiszti meg......majdelmúlikazis!!!! Mint Anyukák idegei!!!! :shock: :wink: 8) Pussz!

Na mentem vacsiztatni! Szép estét Csajocskák! Pussz! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Tenci: Sajnos nem apa kurált ki :evil: mostanábban sok a munka és szinte nem is találkozunk csak telefonon beszélünk.
Jó , hogy Mikey elmarad a mamikkal, mi megint ott tartunk hogy a lábamon csüng :cry: és sehova nem enged el. :oops:

Timi: Nekem lassan idegzetem se lesz, és hol van még a hisztikorszak vége?! :? :shock: Lányok hogy vannak?

Orsi: Én is mindig így vagyok, visszaolvasok és mire írnék már el is felejtem mit akartam, pihenges ha hagynak :P . Mikor lesz kész a lakás?

Ancsa: Mért nem pihensz? Nálunk Viktor imád porszívózni :D amit félóra alatt megcsinálnék az vele másfél 8) mert ő akarja egyedül.

Akartam még valamit... ááááá feladom nem jut az eszembe.
Inkább elteszem magam holnapra.
Jó éjszakát mindenkinek.
V

valentina
 
 


Jó reggel!

Ma megint 5-től fent … :roll: de jó kedvem van :D végre!!! Egy nap problémánk megoldódott :D

JA! És reggel arra mentem be 5-kor, hogy Szofi hálózsákból kibújva fekszik az ágyban és kint van a dereka :oops: pedig holnaptól már vittem volna oviba. :roll: :oops:

Tenci!
Szuper, akkor vér nem folyt!!! :D
Hiszti: fúúúúúú! Arról én is tudnék mesélni!!! :oops: nekem most Szofi a főhiszti-mester!!! Kiboritosz a csaj!!! :oops:

Nagyok sziporkázol itt nekem!!! :lol: a helyzet az, hogy én szívesen megyek mind a 3-mal is vásárolni, csak nem tudok annyi mindent venni, egy csomó dolgot leamortizálnak már a pénztárig, így meg se vesszük :oops: (múltkor is folyt egy tej :oops: ) meg ahogy te is írtad, jó látni a mosolyt a sok mellettünk elhaladó arcán :D én ezt nagyon élvezem! Csajok meg még kokettálnak is velük!!! :shock: :lol: Zsófi huncutkodik velük :D Szofi köszön idegeneknek/ elkezd velük traccsolni/ megkérdezi, hogy „te ki vagy?” :lol: szóval jól elvagyunk, csak … utána még vigyem fel a mélygarázsból Zsófi mellett a 20-25 kiló cuccot :shock: :D de ma is megyünk majd ide-oda :D szeretem :D tudom buggyant vagyok! (persze néha jó LENNE nélkülük is vásárolni!)
Verófotó: hát! Még nem tartunk ott! Riogatni nem akarok senkit! :lol: :lol: majd a végén!!! Különben meg az oviban a szomszéd csopis óvó néni már Kata óvó néniét faggatta, hogy ÉN MITŐL FOGYTAM LE!!! :lol: De Kati néni is szinte minden alkalommal elkap, hogy „most hol állok?” :lol: és sárgul az irigységtől, de nagyon drukkol :lol:


Brigi!
Sajnálom a makacs náthát! Most már csak túl lesztek rajta!!! Ezt a sütést főzést a semmiért …. :evil: én felrobbantam volna :oops:
Kilók miatt ne aggódj! Látod nekem is lemegy!!! :wink: Benedek meg gyönyörűen fejlődik! Csak ez számít! :D

Ancsa!
Ovit értem! Értem! Hát akkor majd kiderül!
Azt is megértem, hogy nagy pocival már nem akarsz „hegyet” mászni! :oops: tényleg inkább pihizz! Lara viszont aranyos lehet!!! :D:D:D ilyen szüretelős, diót szedő kép nincs??? Úgy megnézném a kis kertészt!!! :lol:
Kakaós csiga miatt, bocsi! :oops: ezt benéztem! :D
Anyukád meg annyira aranyos, hogy így segít! Jó is az ha közel van hozzátok! Most akkor már biztos, hogy vesz lakást???
Bútorok meg … tök jó, hogy így beindultak a dolgok és csinosodik a lakás! Ha látnád nálunk!!! 3 helyen még mindig csak ez izzó lóg a plafonból!!! :oops:
Az meg hogy nem vagy egy a „seggeden ülő” :lol: ilyenkor meg pláne nem az az ember!!! :D én dettó ezt csináltam nagy hassal :D rakjuk a fészket :lol:
Szofi: ahogy írtam, most éjjel lehet hogy RÁfázott az előző megfázásra, mert nem volt rajta hálózsák :oops: lehet már egész héten nem megy! :oops:
Szülinap - étterem: ??? nem értem??? 18.-án volt a szülinapom … :roll: most már biztos nem megyünk sehova!!! :roll: Laci akart az Inter-continentálba vinni, de én meg nem! Mozi, lődörgés egy plázában vagy bárhol az oké, de zabálni (bocsi) most nem akartam menni. De a kedvenc helyem a Dionüsszos Étterem a Belgrád rtp-on! Bár csak egyszer voltna anno, de oda még talán most is elmentem volna :lol: :lol: tudod! Görög FUN Vagyok! :D
Laci és a kilóim: a szemén látom hogy méreget, de nagyon nem szokott semmit mondani! Illetve 1x hogy „vékonyka” :lol:

Timi!
Üveges kaja: :roll: hát! Mi sem eszünk valamit sokat! Főleg nem mostanában! :oops:
Kilépés az erkélyről: oké! Értettem! Nem teszem! Rokonok viszont nincsenek itt!!! Tudnak ők 220 km-ről is borsot törni az orrom alá!!! :oops:
Kata köszi jól van! Eddig nem kapta el!! :D:D:D
Vacsis felvigyázást köszi, de most nem aktuális! :D De nagyon nagyon aranyos vagy!!! Majd ha lefogytam akkor JÓÓÓÓÓL megünnepeljük egy hatalmas burkolással !!! :lol: :lol:

Orsi!
Látom nagyon nyüzsögsz!!! :D tök jó ötlet ez a ruhás business!!! :D drukkolok!
Kilók: a -22 a cél! :oops: :lol:

ups! bocsi de szaladnom kell ...

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok!

Megjöttünk, naggggyon jó volt :D :D :D
Voltunk a vadasparkban, sétáltunk Lillafüreden, kisvasutaztunk, meg voltunk a barlangfürdőben :D Ancsa 2 órát nyomott le a vízben karúszóval, utána azt hittem hazáig aludni fog a kocsiban, de egy percet sem :shock: Viszont este 7-től reggel negyed 7-ig nyomta a szunyát :D :D Majd megnézem milyenek lettek a képek, és próbálok felrakni, csak kint maradt a gép a kocsiban... :oops:
Majd visszaolvasok, de most megyünk bölcsibe, meg kell mennem könyvtárba, kocsit mosatni, bevásárolni, plusz itthon mosás :roll: szóval nem fogok unatkozni....
Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
jaj de jó! pont az lett volna a kérdésem, hogy törpét be lehet-e vinni a vízbe!!! :lol: de jó! örülök, hogy ilyen jól telt a pihenés!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


torta: ruszwurm torta, valami truffel krem volt benne

vizsga: nem csak 1 diploma:))) csak ahhoz 5 allamvizsga tartozik+1 vedes es abbol mostmar megvan 3 vizsga +vedes igy mar csak 2 allamvizsga, erdekes amikor meg nem volt gyerek nem ment a vizsga, szenvedtem, boti mellett csinaltam minden allamvizsgamat (jo anyu vigyazott ra egesz nap:)))) majd ket honapig) de most eros a motivacio, ket gyerekkel mar sokkal nehezebb lenne, igy meg kell csinalnom meg novemberben. igy is necces hogy nem az avatasrol megyek e szulni:))))

tegnap voltunk dokibacsinal: minden oke 1,2 kg cukorterheles ok, doki szeritn minden ok, toxoplazma tovabbra is negativ, anyos szeritn kicsit verszegeny vagyok, de hat ez van. gyerek tovabbra is porog forog, ugral jobbra-balra, amint hozzaert a hasamhoz a vizsgalofej rogton elkuszott a masik iranyba es asszem meg is fordult, hatalmas tornamutatvanyokat produkalt.

na dolgozom is egy kicsit:)))

Kat

Kép

Kép
polixeni
 
 


Vero,
be lehet vinni, csak úszópelus kötelező :) 3év alatt belépő se kell neki :D

Timi,
nem, gastroyal nem jött utánam, meg is van az eredménye, 1 kiló visszament :( Nem kellett volna étteremben vacsizni :oops: De mától gőzerővel folyt köv...
Füstjelzek persze :D

Orsi,
ruhás biznis tök jó ötlet!!! szerintem is webáruházat kéne csinálnod, az kevésbé kötött időben, talán jobban megy 2 gyerek mellett...

Kata,
tök jó, hogy otthonról tudsz dolgozni!!! Nekem is így volt, csak jött a válság, és nem úgy alakult :?

Akartam még... szenilla :oops: Majd ha eszembe jut jövök... Csak megvártam míg lejár a mosógép és már rohanok is tovább (kocsimosás, könyvtár). Lányom bölcsiben, délre megyek vissza.... kíváncsi vagyok hogy bírja... Nekem annnnyira fura, hogy nincs itt... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
mennyiért vettétek a belépőt??? 2100? vagy a csalási 1500??? :roll: nekem ez nem teljesen tiszta. :oops: gondolom nekünk 4x1500 lenne!!! :roll: :roll: :?: :idea:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
2*2200 volt, Annának nem kellett fizetni. A gyerek 1500, a családi fejenként 1700, csak az nekünk nem volt jó, mert ahhoz minimum 3fő kell aki fizet, tehát az 3*1700 lett volna. Nektek szerintem 4*1700 lesz ha mentek, ezzel 4 órát lehettek bent, utána asszem percenként 5ft/fő - de ez már nem biztos, nekünk 2 óra elég volt :D főleg most, hogy csak a benti medencék vannak.

Lányom 2 órát volt a bölcsiben, nem sírt... Remélem így folytatódik a dolog... Legalább elintéztem a bevásárlást a kocsimosást, a könyvtárat és most jár le a 2.adag a mosógépben :D Délután már csak főznöm kell :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


[quote="ancsaboszi"]N írta:ancsaboszia itt vagyok megint, mert a nappaliban elkezdtem a Lara részt, de hát az kemény, egyszerre már nem merem, így kicsit pihenek!

Sissy,
Igen, mi is 8-ra mentünk, de amúgy fél 8-tól van, és nem kell várj, hanem odamész az ablakhoz, és már mehetsz is be, ha leadtad a vizeletet. Persze sorszámot húzni kell, kettőt is!
Igen a büfében van tej és zsömle is, 145 Ft volt ha jól emlékszem. Hát nem semmi! Először menj el az első vérvételre, aztán szépen le a büfébe, hogy ne kelljen ott a tejcis pohárral sétálni! Úgyis az utolsó falat lenyelése után kezdődik az egy óra, miután vissza kell menni!




Szia Ancsa,

Hát megvolt a vérvétel. Kár, hogy nem olvastam hamarabb az üzenetedet, mert akkor egy kicsit hamarabb mentem volna. Így is 7.45-kor húztam a sorszámot, de már a 21. voltam. Ha tudtam volna, akkor már félre odamegyek. Na mindegy.
A sorszámomat meg kellett várni, míg szólítják, de aztán valóban soron kívül mehettem.
Lent a büfében vettem zsömit, meg tejcit (pontosan 105 Ft) és egy órát olvasgattam a büfében. Aztán hamar megvolt a következő vérvétel is. Csak az az egy óra ment lassan.
Hát nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, remélem rendben lesz. Jövő hét csütin megyek Sándor dokihoz, addigra biztos meglesz.

Neked milyen lett az eredmény?

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?