Új privát üzeneted érkezett!

nyomom itt alaptetőt-pedig Ancsáé vagy Orsié....

ANCSA-mikor jössz erre???????még a végén mi megyünk!!!! :roll: :lol: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
apával együtt megyünk Baluért
nekünk nincs emeletes ágy :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


no akkor a képek...
Kép Firenze, Dávid
Kép Firenze, Dóm Kép Velence, hajókázom
spagettievés Ancsa-módra :D
Kép Kép
Ancsa a galambok réme
Kép
na jó sok lett - bocsikaaaaaa :D most már igyekszem visszaolvasni is, de lehet hogy az már csak holnap lesz.... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szjudy77 2009.10.11 12:25-kor.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Na jöttem megint egy pillankára! :lol: :wink:

Judy!

Képek :lol: :lol: :wink: :wink: 8) 8) énisénisénis!!! :lol: 8) :wink:
Spagettievő Ancsa, sült krumplival fűszerezve..... nyaaaamiiiiii én is!!! :lol: :wink: 8)

Ez tegnap készült, csak tegnap szenilla voltam és elfelejtettem. 8)

Kép
És sikerült mingyá elsőre belepisilnie!!!! :shock: :lol: :lol: :wink: :wink: Persze tudom, hogy még nem volt tudatos.....de akkor is!

És anno Adri
Kép
Ő meg elsőre belekakilt..... 8) :lol: :wink:

Na mentem vacsiztatni! Így bilibuli :lol: :wink: 8) képek után!

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Má megint laptetűűűűűűűűűűűűűűűű!!!! :lol: :wink: 8)
Tudod kinek magyarázzá ezek után!!!! :wink: :lol: 8) Gyúrsz valamire wazzeg?!?!?!? 8) :lol: :wink:

Ezt nem tudtam kihagyni! :wink: :lol: 8)

Mentem! Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy
tök jók a képek :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Timi!
Adri hogy van??? már nem lázas?
Lányok a bilin :lol: :lol: nagyon édik :lol:
Külön torna az egy tartásjavító stb torna. Balett, külön torna, foci, néptánc, kézműves foglalkozás, angol … ezek mind az oviban vannak. Balett 600Ft/ alkalom, külön torna 2000/hó, kézműves: 4000/hó, angol: 5800/ csoportban lévő gyerekek száma … :D
Fogyókúra: Gastroyal Súly Stop :D ma mákos guba lesz :lol:

Tenci!
Ha jól vettem ki a szavaidból akkor te is fogyózol? Mert hogy írtad, hogy „TE IS jól nyomomd” :D te hol tartasz? :D
Laci? Persze hogy észrevette :D már két gatyóból kifogytam :lol:
kistesó meg nem lesz! :oops: megbeszéltem magammal :oops: Lacit meg hűtöm, mert ő folyton nyaggat vele :oops:
Zsófi: tegnap este tényleg neked volt igazad!!! hogy 5 cm-nél közelebb mentünk egymáshoz LAcival, kisasszony a gyerekszobában rögtön "bejelzett" :shock: :? :lol: :lol:

Judy!
jaj de jóóóók a képek!!! :D Anna kisasszony meddig lehetett fent? csak mert látom, hogy a Dom-os képen már sötétedik! :D Volt kint DU-i alvás? vagy most engedéllyel kihagyhatta? :wink: Piszok jók a képek! Irigykedek nagyon! :D :D

Andi!
jól emlékszem, hogy írtad, hogy megvan a START kártyád? csak mert beugrott, hogy nem válaszoltam rá :oops: igaz LAci csak 2 sort válaszolt nekem rá :oops:

szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó reggelt Lányok!

Judy: A képek nagyon jók :lol: :lol: :lol:

Timi: A bilis képek :lol: :lol:

Megcsináltam a képeket a kertről már csak a gépre kell felteni, amit szerintem holnap meg is tudok csinálni :)
Viktor jól van,csak kicsit nyügi, mert jön a második rágófoga és egész nap szárazkenyeret nyammogna 8)
Este még próbálok jönni.
Timi: Viktor Bilis kép csak neked :lol:
Kép

valentina
 
 


JUDY-nagyon jók vagytok......látom élveztétek :wink: :lol: :lol: olasz nyelv tudásod bővült???? :roll: :wink:

TIMI-ezek a bilis képek 8) 8) 8) hasonlóság nuku-max a bili :wink: :lol: 8) én még nem tudok Benedekbilis képet küldeni,habár sokat van pelus nélkül-nálunk ilyenkor a pisi itt landol a rucimon :roll: :lol: :lol: :wink: amúgy Benedek nem képes megülni egy percet sem állandóan tépne...-és igen gyúrók-a mostani ötösre... :wink: :wink: :wink:

ANDI-mai napotok hogy indult???

VALENTINA-komoly bilis kép...szűkítőn ült mát Viktor??? :roll: száraz kenyér van otthon??? :wink: :lol: postára ma megyek.... 8)

VERÓ-nálam 90napos van-ma épp gyüminap!! :roll: :roll: nem mérem magam...de igen rucikról észreveszem a változást... :lol: 8)
na akkor okés-Zsófesz jó fogigátló!!! 8) :wink: :lol:
csajok jól vannak???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Valentina!
azért száraz kenyére kívül kap mást is??? :lol: bocsi :oops: :D

Tenci!
Zsófi bili: nálunk sem ült még bilin, viszont engem most zsinórban 3x lepisilt fürdés előtt :lol: :lol: :lol:
lányok: hát! nem mondanám, hogy jól lennének. Illetva Kata jól van, de ma épp az Auchanban vásároltam, mikor hívtak az oviból, hogy Szofi lázas :cry: :cry: :cry: nem is értem!!! tegnap este még úgy zabált (bocsi) hogy az csak na!!! egy bazi nagy tányér diós tészta, majd meglátták Zsófit húslevest enni, erre Szofi 3, Kata 4 lányér levest evett sok tésztával!!!! :shock: :shock: :shock: azt hittem rosszul lesznek!!! vagy most pont ettől lett rosszul??? :? De nem hiszem, mert Szofival együtt egy másik gyereket is lázzal küldtek haza. Orra viszont nem folyik!!! Ez most influenza lehet??? 11:15-kor 38,6 volt a láza. Most alszik. (alszanak Zsófival) :oops:
Én meg kihasználtam a csöndet és most lett kész az almáspite :wink: kicsit nehéz volt nyújtódeszeka és nyújtófa nélkül ... :? de megoldottam :lol: (meg kéne már keresnem a pinyóban a konyhai dolgaimat :oops: :lol: :lol: )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánunk!
Mi leléptünk hétvégére a Mamáékhoz a Jászságba! :wink: 8)
Vasárnap jövök........ bagolykodni! :lol: :wink: 8)

Bocsi, de most csak ennyire futotta! Még össze kell cuccolnom!

Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!


Valentina
képek?
Hol voltatok vonatot nézni?

Tigrincs,
Jó hétvégét!
Én megértem a döntésed! Jáz megérdemli!
Adri jól van már?
Milyen csizmit vettél Adrinak?
Nagyon édesek a bilis képek!!

Steffi,
Hova tűntél? Képek?

Tenci,
Nagy szeretettel gratulálok a Tesódéknak!!!
Igen, jól sikerült a múlt heti úszi, de a mai is. Igaz ezen nem voltam, de ma megdicsérte az edző, hogy már egész jól koncentrál.
Hogy sikerült múlt héten a munka felmérés?
Hú, nagyon jó volt az állatkertben!!! Lara nagyon élvezte!!! Meg van most Nagyi Unoka jegy, és Ők azzal jöttek be!
Milyen gözborid van? Jó? Érdemes?
Emeletes ágy ügyben mik a hírek?
Ne fenyegess! Gyere!!!

Ügyes vagy!! Gratulálok neked is a fogyáshoz!

ja, amióta átadtam az üzid, hogy Lara fotózzon le. Komolyan vette! És a kisgéppel fotóz!!! mit? Hát Vauját!

Judy,Örülök, hogy jól sikerült a kirándulás!
Nekem az ingetetős a kedvencem, az annyira jó!!! Olyan igazi képeslap és még a szeretteid is rajta vannak! Jó a fotós!

Andi,
Hogy ment a heted?
Férjed már otthon?
Már megvannak az ajándékok? Meg lehet tudni miket vettél??

Orsi,
Hát igen, és már elkezdtél gondolkodni az ajándékokon?
Tényleg és Öcsike is kap karira is ajándékot?
Igaza van Apának, tényleg szép egy tavaszi költözés! És nem is olyan fázós! Mi pont mikulás napján költöztünk!

Kriszta,
Jó téged is „látni”! Hogy van Petya? És Panka?
És nem is voltál iwiw-en_? Rosszul emlékszem.

Veronikusz,
gratula a 7 kilóhoz, és főként a kitartáshoz! Tornázol is mellette? Nagyon kis ügyes vagy!
hát ez a sok elfoglaltság nem semmi! Mi lesz később?
Megkaptam levelet, de most nagyon el vagyok havazva, bocsánat! Igyekszem.

Hogy hogy nem lesz Kistesó? Most nem lesz? Vagy egyáltalán nem?

ancsaboszi
 
 


Rólunk:

Hétfőn voltunk a szívprofesszorasszonynál! Sajnos nem mondott jó híreket, teljesen az ellenkezőjét mondta mint a múltkor. Az aorta és az artéria közti arány is rosszabb mint a múltkor. :cry:
A 33 héten kell visszamenni, és azt mondta hogy úgy menjünk, hogy akkora már beszéljük meg a dokival, hogy ott szülünk az I.számún. Szóval nagyon rossz napunk volt. Csütörtökön megyünk a Sándorhoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani!
Gondoltam elmesélem.

ancsaboszi
 
 


És pár kép az állatkertből.

Kép

Na most mennem kell, majd még rakok fel!

Jó hétvégét mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Veronikusz: Értem a poént :lol: persze eszik mást is csak a szárazkenyér a favorít :?

Tenci: Szokott néha a szűkítőre is ülni, de ez a kedvenc bili :lol: mert Anyukám vette neki. :lol: és ragaszkodik hozzá :? :lol:

Ancsa: Nem is tudom mit írjak vagy mondjak :cry:
Aranyos a kép :lol: Kellenföldön voltunk vonatott nézni. Mert az egyik rokonunkat kísértük ki a vonathoz.
Elkészültem a képekkel. :lol:
Kép Segít Erzsi néninek
Kép Kereszlányoméknál
Kép Kép Ezt kéne felásni!! Csak most is esik az eső :evil:
Kép Itt szoktam fűvetnyírni
Kép Na meg itt.

valentina
 
 



Jó reggelt!

Ancsa!
nem is tudom, hogy mit mondjak!!! :cry: :cry: :cry: odabent csodák történhetnek!!! van még ideje!!!! addig is +++++++++++++++++ neked meg: (((((((((((((( ))))))))))))))))))
LAra fotózza Vauzit :lol: :lol: de ési! anyukája nyomdokaiba lép :lol:
Fogyó: nem, nem tornázom :oops: :D viszont tegnap felfüggesztettem a diétát és jól belakmároztam kolbászból, szalámiból :D
majd írok mail-t! :oops:

Valentina!
örülök, hogy érted a poént! azért látszik Viktoron, hogy nem csak száraz kenyeret kap :D
ásás: szép kis feladat!!! :shock: és ezt neked kéne felásnod???? :shock: különben szép a kertetek 8) Viktor meg igazi gentleman :lol: milyen figyelmes! segít Erzsi néninek :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Ancsa, sajnálom! nagyon szorítok értetek!
látom Lara abszolut nem fél az állatoktól. ez jó.
még nem gondokozom ajándékokon, lehet kellene? :D
öcsi ajándékot? nem is tudom, ezen sem gondolkoztam még, szülessen meg és meglátjuk.

Valnetina, milyen segítőkész fiad van. :lol: irigylésre méltól.
szép nagy kert. sok meló van vele gondolom. nekünk is lesz. :x ezt a részét elfelejteném a kertesháznak, nem vagyok az a kertészkedő típus. meg Szabi sem.

Timi, milyen volt a mamánál?
én is megértem a döntésed, de amíg Jáz alszik igazán benézhetnél néha. :lol: bírom a dumád/búrád! :lol: :lol:
két csajodon meg mindig ledöbbenek, mennyire nem hasonlítanak. de olyan édesek!

Tenci, oké, vettem. mindenből kettő kell. :D
ti merre voltatok a 7végén? csúnya idő lett ma.

Judy, kicsit nosztalgiáztam a firenzei képeiden. Anna meg jól nyomja a krumplis-spagettit. :lol:
snooopy
 
 


sziasztok,

vagyok csak elhavazva... majd szólok, ha már utolértem a háztartást :roll:
pár képet kiszedetett a cenzúra, bocsika :oops: de már úgyis láttátok :D

Ancsa,
((((((((((( )))))))))))))

Vero,
általában 9-kor alszik, most volt, hogy 10-kor. Annyira azért nem vészes :D Napközben is volt szunyóka, autóban vagy babakocsiban, volt hogy kétszer is, úgyhogy nem borult a napirend teljesen...

Orsi,
ha többnyire fű van, akkor nem olyan vészes... ha van egy jó fűnyíród, akkor hamar végzel vele. Nálunk a régi fűnyíróval 4-5 óra is volt a fél kertnyi fű, az új fűnyíróval 1 óra alatt megvan :wink:

akartam még, de mit is??? na mindegy, ha eszembejut próbálok még jönni... Szép napot (bár itt esik :? )

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Brigiknek boldog névnapot!

Vali!
Boldog szülinapot!


Ancsa!
Nagy ölelés...szorítok nektek.
Úgy értettem, hogy vagyok iwiwen. :roll:
Panka szombaton belázasodott, pedig anyósnál hesszelt. Megnéztem a torkát, egy bazi nagy afta van baloldalon. Most azt nem tudom, hogy torokgyuszi, vagy "csak" sima afta. De nem nagy kedvem van a beteg gyerekek közé vinni a rendelőbe.
Lara nem ijedt meg a zsiráftól? Én lehet, hogy frászt kaptam volna.

Tigrincs!
Petyapopó rendben nagyjából, de meg is van a 6. fog. Viszont most, hogy nem fáj a sejhaj, nem is szól, hogy van-e termés. Sőt, ha kérdezem, letagadja. A kis piszok. De néha azért, ha kérdezem, van-e kaka, elrongyol a pelenkázótáskához és hozza a felszerelést, ami kell a tisztázáshoz.
Bilibuli naggyon jó. Tényleg nem hasonlítanak csajok. De Jázt éhezteted? Látom a pociján.... :lol:

Judy!
Nagyon jó lehetett Milánó, Ancsa nagyon édi. Cenzúra? :roll: Apa nem szeret szerepelni?

Veronikusz!
Zsófi nagyon ott van. Micsoda virgácsok! Szofinak meg jobbulást.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


sziasztok,

tegnap már nem volt kedvem újra bekapcsolni a gépet :oops: lehet nekem is kéne innom valami multivitamint, mert nálunk mostanában csak a gyermek pörög :D - erről jut eszembe, a scamp oldalán láttam egy új bodyt. Az a felirata: "Kivennéd az elemet a gyerekből?" Lehet veszek egyet Annának :D :D

Ancsa,
köszi a dícséretet :D fotóstól ez nagy szó!!! :D
állatkertes fotók nagyon ott vannak :D Mi is ki akartunk menni, de amíg jó idő volt, addig belehúztunk a kertrendezésbe, most meg már... :roll: namindegy, hátha lesz még száraz idő...

Valentina,
Vikó képek is jópofák :D Kedvencem a bőröndös :D

Vero,
nálunk is almáspite :wink:
a gastroyalos oldal simán www.gastroyal.hu :?: Gondoltam megnézem ezt a súlystop menüt, ami neked annyira bejött, de nem jön be az oldal :?

Timi,
remélem jó volt a nagymamizás :D
Mi átmentünk anyósomhoz vasárnap, de elfelejtettünk kulcsot vinni. Háromszor csöngettünk, még csak ki se nézett senki. No comment :? :evil:
Ma megint megyek érdre... :? Anyuék pincéjét elöntötte a víz, de ahhoz kevés, hogy szivattyúval szívják ki, a vizes porszívó meg pont nálam van :? Úgyhogy roboghatok ki vele...

Na léptem, megyünk 15hós oltásra. Már ha megkapjuk, mert most meg betaknyosodott a kisasszony... :? Lerúgta magáról a takarót valamelyik éjszaka, szerintem akkor fázott meg... Legalábbis remélem, mert az út előtt az apja volt göthös, mikor hazajöttünk akkor meg a nagyapja...úgyhogy remélem hogy csak megfázás és nem más.... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
igen! simán www.gastroyal.hu :shock: :oops: nem értem!!! :roll: :oops:

Kriszta!
örülök, hogy Petya popó rendben van már!!!
te mért is fogyózol??? minek neked SúlyStop???? :shock: :shock: :shock: olyan vékony vagy, hogy elfúj még a szellő is!!! :roll: :wink: de te tudod!!! :)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na, Veronikusz, ahhoz képest, hogy 27-28 hetes terhesen láttál, és mégis azt mondod, hogy sovi vagyok. Szerintem meg van rajtam vagy 5 kiló. 157 centi magas vagyok és most 56 kiló. (mind a két gyerek után 3 kiló maradt rajtam) Mindegy, kipróbálom.
Még soha életemben nem fogyókúráztam. :oops:
Képzeljétek, szombaton egyedül elvezettem a Stop Shopig! (Mögöttem jött az ember, és vigyázott rám... :oops: )

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok...

na megérkezett az az idő amit nagyon utálunk....,habár Mikey gumicsizma esőkabi-és már anyáéknál van....Benedekkel bkocsival mentünk-mivel esik eső-mondom feldobom esővédőt-lazán lerúgja-mi az hogy nem látok ki rendesen???-mondjuk nem is értem miért raktam fel hiszen ezt Mikey is eljátszotta.... :lol: :lol: :lol:

TIMI-milyen volt a hétvégétek mamiéknál???Adri már oviba??? 8) :lol:

ANCSA-nem is tudom mit írjak-erősek vagytok,tutkó minden rendben lesz-és nagyon jó kezekben vagytok/lesztek....amúgy hétvégétek hogy telt???Lara sokat mamizott???-és zoo-s kép nagyon ott van-az a nyelv :lol: :lol: 8) 8) -nem egy félős csajszi Lara... 8) 8)
emeleteságy igen megvesszük-de most lökött Miki :wink: két elektromos autóval bizniszel...mindkettő peg perego---naggggyon áron alul adják...én lóvét nem adok érte,valamit üzletel velük...de amúgy tényleg tutkó autók,már itt vannak a garázsban..Benedek állandóan mászik,és várja hogy nyissam az ajtót....Mikey meg persze ültetné bele...az anyósülésre :roll: :lol: :lol:
Lara mint fotóművész alkotását láthatjuk???? :wink: :lol: :lol:

VALENTINA-látom van mit dolgoznod a kertben :wink: 8) de most hogy esik????-ilyenkor mit csináltok-te főzőcskézel otthon??? :roll:
és tényleg úriember Viktor :wink: :wink:

VERÓ-szóval vétkezel???? :wink: :wink: :wink: én azért próbálom betartani de néha tényleg olyan nehéz-főleg mikor húgom egyszer 30éves-és akkor ne egyek tortát???? :roll: :? bevallom én is vétkeztem....egy icipicit :wink: :lol:
nálatok minden rendben-férjmunkába-csajokoviba-Zsófeszkilométerléptekben-és te mint mindentrendezek megvagytok??? :wink: :lol: :lol:

JUDY-szóval nem taliztál anyósoddal??? :roll: :roll: lemaradtál akkor valamiről??? :roll: :wink: :D
Anna külön szobába van???nálatok hálózsák???-mondjuk Mikeynál és Benedeknél felejtő....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


BRIGI BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!merre vagy????? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


JUDY-ezt neked kerestem :lol: :lol: :lol: Benedekital sokkal jobb.. :lol: de remélem a lényeget észreveszed... :wink: :wink: 8) :lol: Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANDI-te merre??? :roll: :roll: minden okés veletek????????????

ORSI-Kolossal hogy bírsz ilyen időben??gumicsizma előkerült?? :wink: :lol: -te hogy vagy-már a 31.hét??? :lol: :wink: nemsoká írod,hogy ctg-re mész :lol: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

Tenci, fura de elég jól tűri a bezértságot. igaz, napjában többször megy az ajtóhoz, integet, hogy ő már menne ki :lol: de lebeszélem róla. bár tegnap délután kimentünk kisütőtt a nap, de tök hideg szél fújt. ha nem esik ma is kiviszem egy kicsit.
ja, tegnap 2 óra 45 percet aludt délután! nem tudom mitől volt ilyen fáradt.
Mikey még alszik délután?

Judy, akkor beszerzünk egy jobb fűnyírót, mert ami apósomnak van annak már a kerekei is akadnak. :shock: amúgy van a kertben minden, meggyfa-cseresznye-barack-körte-szilva-málna-szőlő...stb...lesz mit csinálni. :roll:

Kriszta, örülök, h Petya-popó rendben. Pankának meg jobbuást aftához...elég gáz lehet. Kolos is hajlamos rá. szegénykéim!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Veronikusz: Szerencsére nem nekem kell felásni, de ha a férjem nem csinálja meg akkor sajnos igen :evil: Hogy vannak a lányok? És te?

Orsi: A kertészkedés számomra közel áll, csak ásni ne kelljen :shock: mert azt utálok. Minden mást megcsinálok, de ha nincs más akkor marad az ásás. Kolos mennyit szokott aludni délután? Mert Viktor 2órát lazán lenyom.

Tenci: Mikor ilyen gány idő van akkor bent vagyunk, rajzolunk, tornázunk meg ilyesmi, főznöm nem kell, mert a Nagymamám velünk lakik és ő főz 8) Mert ha én nekiállok főzni akkor egyből jön a szöveg "Én már nem is vagyok fontos!" úgy hogy ahogy hagy érvényesűljön :lol: :lol: :lol: Ki menni Vikóval? Nagy könyörgés után, nem szereti az esőt, de a pocsojákat imádja, a lényeg, hogy ne essen :lol:

Judy: Megkaptátok az oltást? Vikó is mindig kitakarózik, sajnos nem viseli el a hálózsákot :?

Timi? Steffi? Andi? Adri? Heni? Reni?

Na megyek teregetin :?
Ja ezek a képek lemardtak.
itt kell még fűvet nyírni:) Kép
Kép
Kép Ez vár még a felásásra
Kép Vikó Tv-zik :lol:

valentina
 
 


na megjöttünk

Vero,
most bejött az oldal. Nemtom mi baja lehetett reggel :oops: Köszi.

Tenci,
a világon semmiről :wink: :D De hogy 3x csengetsz és még az ablakon se néz ki, hogy ki a fene az??? A múltkor a párom ment át Annával és negyedórát kopogtatott a bejárati ajtón mert anyósom belülről benne hagyta a kulcsot. És utána még ő cseszte le a páromat, hogy nem hagyja nyugodtan fürödni. Ja mindez délben történt. :roll: No comment.
igen, Anna külön szobában van. Hálózsák felejtős, idegesíti, hogy nem tud benne mozogni... :? De most vettem neki nagyobb paplant az IKEA-ban, ezt nem rúgta most le egész éjszaka. (mondjuk nehéz is lenne, tele van vele az egész ágy :D )
Kép király. :D Igen ez az a minta... Ezek szerint nem új, csak nekem nem tűnt fel eddig??? :oops:

Kriszta,
Pankának jobbulást!!

Megyek, megpróbálok altatni :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Orsi,
mi most ALKO-t vettünk, nem volt olcsó, de nagyon szeretjük. És 3 év garancia van rá, a többire asszem csak kettő volt... Hát igen, fákat, szőlőt metszeni, permetezni kell, de azon kívül már csak szüretelsz :D Jó lesz az, csak meg kell tanulni mit hogyan. Nekünk szerencsére itt van apósom, ő a permetezést megcsinálja, a metszést meg idén az egyik szomszéd csinálta, akinek ez a szakmája :D

Valentina,
megkaptuk, igen. volt is ordítás :?
Vikó tévét néz kép nagyon jó!!! És szép a kertetek nagyon :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


ORSI-Mikey már régóta-talán nyár közepétől nagyon ritkán alszik napközben-és ha alszik is egy órácskát akkor tutkó 10nél előbb nem alszik el-persze az is altatva-nem magától..... :roll: :roll: így hogy napközben nem nyomja-akkor fürcsi után ágyba pattan és max 10perc és szunya van...tudom nem jó ez így de ha nem akar aludni napközben egyszerűen nem tudok vele mit csinálni-és hozzáteszem nem egy seggenülős típus,nyomja magát ezerrel.... :roll: :lol: :lol: -nem tudom mi lesz ha oviba megy...
Kolost háromévesen viszed oviba vagy bölcsibe szeretnéd vinni??? :roll: :D
Zsombigyerkőc második neve megvan már???? :wink: :lol:

VALENTINA-mit ne mondjak szép nagy kertetek van!!!! :wink: :lol: :lol: lehet mit alkotni benne!!! :D
Viktor nagyon koncentrál!!!mit nézett???csak nem Thomast??? :roll: :wink: :lol: 8)


JUDY-akkor megnyugodtam-már azt hittem valami fontos dologról lemaradtál :wink: :wink: 8) :lol: és póló tényleg friss talán két hete hozták vagy három??? :roll: :lol: :lol:
Ancsa jól van???-altatás sikerült? :roll: :D
ALKO-igen jók-nekünk fűszellőztetőnk ilyen :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci: Nem Thomast nézett, van neki egy új örülete. :oops: Chuggington ez a legújjabb, most meg a Benjamin mackó. :? :? :?
Mikey-nak van kedvenc meséje?

valentina
 
 


Szép estét Csajok! :wink:

A legfontosabb..... :lol: 8) :wink: Jáznak meg van a bal felső egyeske is! :shock: :lol: :wink: Egész délután csikorgatta a fogát! :twisted: :roll: 8) És most először minden "zokszó" nélkül megette a reszelt almát keksszel. :lol: Úgy rágta, mintha mind a 32 foga meglenne már!!! :lol: :wink:
Mamáéknál minden jó volt, de sajnos azt hiszem ezalatt a két nap alatt feljött rám vagy 2 kiló!! :evil: :? Na mindegy. Mától nem vacsizom csak iszom egy bögre valamit, hogy a tejcsi meglegyen! :wink:

Vero!

Látom nagyon bejött ez a Gastroyal-os fogyikaja! :wink: És finom is? :lol: :wink: 8) És hogy még tornázni sem kell mellette?!?! :shock: :lol: :wink: Na majd, ha eljön az én időm is a fogyira..... :wink: ezt megjegyzem magamnak! :wink:
Remélem Szofi már jobban! Adri meg nyomja mától az ovit! :wink: :lol:

Boszi!

Huginak+++++++++++++++++++++++++++++++++
Neked ((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tenci!

Nekem mondod, hogy nem hasonlítanak?! :wink: :lol: 8) Tényleg csak a bili ugyanaz.....a Gyerek az más!!! :lol: :wink: 8) És Jáz most tényleg tiszta Apja!!!!! :lol: :wink: 8) De ki is az?!?!?! :lol: :wink: 8) Jani vagy Laci? Laci vagy Jani? 8) :lol: :wink:
Bocsi Vero! :oops: :roll: :wink: 8) De úgyis tudom, hogy érted a poént! :wink:
Ja és Tenc! Du. 4-re végeztem a parival......bár ha azt nézem, hogy fél 2-kor kezdtem neki, akkor nem is volt sok idő......, utána összepakoltam a garázst, majd 5-re értek haza Adriék és akkor ettem az ebédem Jánossal! :roll: És ezért csak most értem ide! 8)

Orsi!

Kabátot "találtál" már?
És tényleg mindjár itt a CTG-k ideje! Húúúúúúúú, de izgi!!!!!!
Kisfiúcskák jól vannak? :wink:
Bírod a búrám!?!?!? Köszi....ez jólesett!!!! :oops: :roll: De tényleg!!!! Én meg a nagy pocidat bírom!!!! :lol: :wink: :lol: :wink: Mikor lesz az uccsó vérvétel? Esetleg 4D-s kép Zsombiról? :roll:
És igyekszem jönni, ha Jáz alszik! Becs szóra! :wink: 8)

Kriszta!

Örülök, hogy Petipopi jobban! Most Jáz is napi 4-5 kaksit nyom, de hát fogzáskor evvan! :roll: Viszont popsija jól bírja a gyűrődést! :wink: Ügyes vagy, hogy egyedül vezettél! :wink: Fogadjunk, hogy jobban érezted magad így, hogy nem ült melletted senki, aki beleszólhatott volna a "dologba"! :roll: viszont "hátulról" vigyázott Rád....ez szép volt Férjedtől! :wink: Látod, megy ez a vezetés, csak nem kell parázni! :wink:

Valentina!

Anyám!!!!! :shock: Mekkora ez a kert?!?!?! :roll: És Férjed nem szokott segíteni? Viszotn Vikónak jó nagy "játszókertje" van! :wink: És ezek a képek...... :wink: :lol: Segítős Vikó nagyon édes!!!! :lol: :wink:

Judy!

Ügyes Anna....ordítás meg belefér! :roll: Én még nem láttam/hallottam kicsi Gyereket nem sírni oltáskor! :roll:
Remélem Anyukádéknál pinyóban nem lett túl sok kár és ki lehetett szivattyúzni a vizet! Járgánnyal minden okés?! :wink: És Veletek? :oops: :roll:

Brigi!

Sok boldog névnapot!
Fiúkkal minden okés? Jól vagytok? Gyere két szóra, ha van időd!

Lányok!

Mentem alunnyi, mert hulla vok! Elraktam Páromnak a zöld paradicsomot savanyúságnak holnapra meg vár rám az 5 :!: :!: adagnyi vasalni való!!!! :shock: :? Meg a főzés!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja még annyit.....

Ren!

Wazzeg!!!!! Gyere már két szóra! 8) Vagy legalább dobjál fel kéthónapos Lindáról :wink: .....mert ugye ma 2 hónapos! :wink: ..... meg ovis Ivánról képet! :wink: 8) Na jó, jöhet Magadról is!
Pussz!

Most már tényleg mentem!

PÁÁÁPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja meg még......bocsi lyukas a fejem! 8)

Boszi!

Adrinak Deichman-ban vettem csizmát! (mindig ott szoktunk Neki venni cipőket) Naggyon dögös! 8) :wink: Bár asszem kell még egy az oviba....mert azért nem venném a lelkemre, ha ezt "szétrúgná"!!!!! :oops: :roll: 8)

Pussz! Most már tényleg mentem!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Aki a közelmúltban szült vagy szülni fog Sándor dokinál, meg tudná mondani, hogy mostanság mennyit kér egy szülésért?

Köszönöm!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Kriszta!
Mit nem adnék, ha CSAK 5 kiló lenne rajtam!!! De megértelek! Én aztán megértelek!!! Tudom, milyen az ha zavarnak a kilók!!! Sok sikert!!!

Tigrincs!
GastRoyal: igen! NAGYON NAGYON finom. :D szerencsére nem vagyok válogatós se, no meg ha éhes az ember :lol: de különben nekem bejön! Ha nem fogyóznék is szívesen ennék ilyet. :D
Deichmann: mi is Deichmann FUN-ok vagyunk :D

BRIGIK!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Valentina!
Kertetek nagyon szép :D Viktor TV-t néz :lol:

Tenci!
Ez a kép :lol: betojok!!! :lol: Mikey nagyon édi :lol: Micsoda szempillák!!!!! Aztaaaa! az a felirat a polóján: „drágám! Vedd ki az elemet a gyerekből!” :lol: :lol: :lol:

Rólunk:
Kicsit mozgalmasak a napjaink. Szofit pénteken haza kellett hoznom az oviból, mert DE lázas volt. Ő szombat DE óta nem lázas, de Kata már hétfőn reggel nem tudott reggel inni, mert fájt a torka ... DE neki is 38,1 volt a láza. Így tegnap elvittem őket 5-re dokihoz, de akkor már Zsófi is lázas volt. Kiderült hogy afta van mindegyik szájában, ami nagyon fáj. Így már tudom mért nem alszunk napok óta. :oops: Egész héten itthon lesznek. (mit nem adtam volna, ha legalább a pénteki bevásárláskor nincsenek már a nagyok velem, mert meggyógyultak!!! :oops:)
Férjem meg vasárnap szürke marha vágáson volt Eger mellett ... barbár kegyetlenkedés :oops: egy fiatal kis fél éves bocit vágtak :oops: :oops: :oops: az egész csorda a kisbocit védte tőlük :oops: :oops: :oops: én azóta se tértem magamhoz. Szegény mama-boci ? :cry: ilyenkor azt mondom vega leszek!!!!! legalább ne mondta volna el a férjem!!!! :oops:
Mindezt leszámítva jól vagyunk. Ma arra keltem 5.40-kor!!!! hogy Szofi óbégat, hogy felkelt, Kata meg az ágyam mellett ül a PARKETTÁN!!!! :shock: :oops: Bezzeg majd kamasz korukban 11-kor se fognak kikelni az ágyból :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

vagyok én is csak Ancsa megfázott, így most nyűgösebb a szokottnál. Láza eddig nem volt, bár reggel volt egy kis hőemelkedése. Most meg már 2 órája nyikk nélkül nyomja a szundit. Ez tőle szokatlan...
Képzeljétek, milyen kicsi a világ... Most lőttem a Ancsának 2db játszós overált a vaterán, írták, hogy Óbudán lehet átvenni. Felhívtam, hogy pontosan hol, erre kiderült, hogy abban az épületben dolgozik, ahol én is dolgoztam 4 évvel ezelőttig :D Úgyhogy mondtam, hogy nem gond, valószínűleg sikerül odatalálnom :D

Vero,
lányoknak jobbulást!!!
bocival kapcsolatban megértelek. Én azt se bírtam végignézni, mikor nagyanyám csirkét vágott... :oops:

Timi,
az a gáz, hogy egy csomó cucc van lent dobozokban, ami a nagyszülők lakásaiból lett kipakolva :( Úgyhogy biztos van, ami tönkrement :( De ha minden igaz, olyasmit nem tettek le anyuék, ami pótolhatatlan lenne, mivel elég sűrűn elönti őket a víz :? Ugyanis az a gond, hogy az a cső, ami az út alatt köti össze a vízelvezető árkokat nem "átjárható", mivel az ELMÜ belerakta a villanyoszlopot :evil: Így a parkvárosból lefolyó víz szépen kijön a járdára, majd a kocsibejárónál "bekanyarodik" és megy le a pincébe. Még a kettővel ezelőtti polgármestert ismerte apu, neki többször szólt is, az meg csak vakarta a fejét, hogy ez most a vizesek vagy a villanyosok problémája. :roll: Apám hiába mondta, hogy zavarja ki mindkét bagázst és oldják meg együtt, azóta se történt semmi. Úgyhogy ez szinte minden évben így megy :? És valószínűleg továbbra is így fog :(

Na megyek, megnézem a lányomat, már kezdek aggódni mi van vele... Nem szokott ő ennyit aludni :shock: :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

na itthon vagyok...kivittem Kolost szüleimhez, holnap gyöngyösre megyünk és tök sok minent kell intézni és rá már nem tudnék figyelni. ő meg imád "amamával" meg "apapával" lenni. (ugyanis így hívja őket, egy "a" betűvel megtold mindent. biztos az apa után szabadon )

voltunk délután ajtókat venni. el is hoztuk tetőcsomagtartón a bejáratit. hát...soha többé nem vezetek úgy hogy egy ajtó van a fejem fölött. főleg ilyen szélben, majd frászt kaptam, h le fog esni...
de végre van ajtónk!! és megrendeltük a beltérieket is.

holnap megvesszük a maradék csempéket, meg s fürdőbe ami kell...

Tenci, hú...hát elismerésem, h Mikey nem alszik. nekem ez az egy "vígasz" h Kolos olyankor lenyom 3 órát...ilyenkor persze nem tudok mit csinálni a hirtelen jött szabadidőmmel.
nincs még szegénynek 2. neve.

Valentina, hát ez változó...1 órától 3 óráig képes aludni. de olyan is volt már, hogy 3,5-et szunyókált.

Timi, grtaula Jáz-foghoz. és nincs mit. tényleg bírlak. én meg köszi....poci egyre nagyobb, mintha lenyeltem volna egy medicinlbdát. :lol: Zsombikép meg volt fönn, kb két hete voltunk kedden 4D-n de csak neked még1x felrakom. :D
Kép

Judy, jobbulást Annának.
nekünk is kell overál, meg téli kabát...épp nézem mil a választék tesz-en meg vaterán. jó hideg lett.

Jaj Vero, sajnálom a lányokat! gáz ez az afta.

najó, megyek a Zuramhoz. :lol: szép estét.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyorsra jöttem, mert még tortát kell sütnöm...

Köszönöm a névnapi köszöntéseket!!!! Jól esett nagyon!

Most robogok... remélem holnap tudom már jönni

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sehol senki???-mit csináltok ebben a szar időben??? :roll: itt nálunk nagyon fúj a szél és hideg van.....kandalló már ontja a meleget :D :D

VALENTINA-nagyon nem néz mesét Mikey-ha néz is max Thomas-de az is 5perc.....amit felraktál képet,látom ott van autópálya-most kapott Mikey is de szeretném bővíteni mi a neve????szomszéd kissrác megunta mindig passzolja ide a játékokat.... :lol: :lol: :lol:

TIMI-még mindig paradicsomokat raksz el???? :roll: :wink: :wink: :lol: mennyi üveg lett???-és ki szereti nálatok??? :roll:
csizmát felavatta már Adri???? :lol: 8)

VERÓ-hogy bírod csajaidat???-gondolom már jobban és hozzák a formájukat!!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:fogyid hogy áll???
pénteken szoktad bonyolítani a bevásárlást???-ilyenkor hová jársz???-és tényleg nem irigyellek ha mind a hárommal mész----azért ha valaki felvenné kandikamerával :wink: :wink: :lol: :lol: bizti megnézném.... :wink: :wink: 8) 8)

JUDY-érdi napod hogy telt???Ancsa jobban???

ORSI-szóval ajtók már megvannak....mondom én hamarosan költöztök :wink: :lol: fürdőbe milyen szín lesz???
remélem sikerült kabit szerválnod-mert nagyon hideg van!!!

ANCSA-merre??? :?: :?: :?:

SISSY-Ancsa Sándordokis-nagyon Sándordokis :D :D ha jön bizti tud segíteni...

ANDI-elnyelt a sok munka??? :roll: :D pattanj ide néha :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
vagyok, csak Ancsával nem lehet bírni... Nem bírja a bezártságot, márpedig amíg taknyos nem viszem ki ebbe a hülye szélbe :? Ma már hatszor szétszedte a lakást... :? Amúgy nincs semmi baja, csak taknyos, semmi más. Plusz jön két felső rágója :? Szerintem emiatt nem aludtunk pár éjszakát, mert tegnap este bekentem neki dologéllel és reggel 7-ig nyomta a szundit :D

Brigi,

ne haragudj, abszolút elnéztem a naptárt :oops: azt hittem csak most hétvégén lesz Brigitta :oops:
Boldog névnapot így utólag!!!!

Vero,
3csajjal bevásárolni??? :shock: Én ezzel az eggyel sem bírok.... :oops:

Andi,

merre vagy? Jól vagytok?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Timi: Szokott segíteni a férjem is, csak sokszor későn jön haza és nem bírok várni :lol: és inkább megcsinálom én magam.

Tenci: Wader a járék neve, de teszek fel képet, hogy nekünk melyik van, mert Vikó szülinapjára kapott ilyet. 8)
Kép Ez csak a pálya
Kép Ez a garázs szintén Wader

Most megyek, este próbálok jönni.
V

valentina
 
 


Tenci!
Kandalló??? :shock: minden álmom majd egyszer egy kandalló :D:D:D no meg egy itthon lévő pihent férj a romantikázáshoz!!!! (de mivel ilyen férjem nincs, ezért kandallónk sincs!!!) :lol:
Hogy bírom a lányokat??? Hát már kirakhatnám, hogy „ideg-elme” :oops: Kata ma felmászott a konyhaszekrény legfelső polcáig :oops: pedig oda már nekem is pipiskednem kell, hogy felérjek :oops: közben meg egymást nyalják!!! :evil: szerintem soha nem fogunk így meggyógyulni!!! Különben Kedd hajnalban+reggel volt utoljára lázas Zsófi. Lassan javulnak talán! Bár Kata még mindig fájlalja a száját és még a „szent tehén” kakaót se issza meg :oops:
Fogyi: most épp kicsit lassítottam. Csak 1 kilót fogytam! (= -8 kiló)
Bevásárlás: eddig Tesco-ztam (Campona, Új Buda Center), de múltkor férjemet megkértem, hogy hozzon 2-3 dolgot … :oops: hozott 10 db túrósodásnak indult tejet (2 nap volt még lejáratig!!!) … :oops: azóta inkább Savoya Park-i Auchan :D:D:D eddig szerettem, ha a kocsit közben nem forrósította fel a nap, most meg hogy nem ázok szét :D:D:D
JA! Vásárlást nem mindig pénteken intézem. Hogy most mi lesz??? Te meg ne poénkodj itt az én káromra!!! :lol: biztos hajtépés lesz a vásárlásból :oops: bár ilyenkor főleg Kata lefoglalja a „nagy kidobálós” csajt (=Zsófit), viszont nem tudok hova pakolni!!! Toját pl. kívülre szoktam zacskóba akasztani :oops:

Judy!
Átérzem a helyzeted!!! Én most 3-mal nem bírok!!! :oops: nálunk is jobb lenne a helyzet, ha kicsit kitombolhatnák magukat a levegőn!!! :oops:

Valentina!
Férj: én is ilyen vagyok!!! :D előbb utóbb úgyis nekem kell itthon megcsinálni mindent, így én mielőbb meg is csinálom. :D
Autós játékot nem tudom nagyon agyban összetenni, hogy milyen lehet, de azt látom, hogy nagy sikere van a fiúk között :lol:

Steffi??? Heni??? Ancsa??? Kriszta??? és aki még eltűnt!!!

????

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tenci,
most odaülnék szívesen a kandallódhoz :oops: :D Most jövök a kertből, fél órát voltam kint de rommá fagytam ebben az idióta szélben :?
amúgy a fűtést én is bekapcsoltam tegnap, mert már kezdtem megfagyni...

Vero,
el tudom képzelni, 3 csajt még nehezebb lehet lakáson belül lekötni :oops: Már bánom, hogy nem vittem el délelőtt zenebölcsire, de nem akartam társaságba vinni... Mindegy, holnap megyek óbudára, akkor legalább kimozdulunk egy kicsit. :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lányok!
hol van Douglas is és Marionnaud is??? Mammut II-n kívül!!! :roll: :roll: :idea: :?: Campona? MOM? itt Budán gondoltam! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Judy!
mi is megkattantunk :oops: most megy egy Barbie-s film a Minimax-on de utána megyünk az Auchanba :wink: ennél már minden jobb!!! :lol: (Viszont az előbb hányta össze magát Zsófi :cry: remélem semmi komoly!!! :oops: most addig alszik egy kicsit)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero,
mi ott még nem tartunk, hogy hosszabb időre lekösse... meg új filmek sem érdeklik, van 4 jól bevált rajzfilmünk, azt cserélgetjük (kb 5 percenként, amitől a falnak megyek :roll: )
Szeretik Barbiet? Valahol van egy Barbie fairytopia című cdm, megkeressem neked?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


mármint dvd :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?