Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Nagyon Drágák vagytok, hogy érdeklödtök utánam...
4petikéből egyetlenke termékenyült meg. Hétfőn reggel kell telefonálnom az Intézetben, hogy mikor lesz beülti.

Nektek is mondom, hogy holnap 16.30kor a Gyógyhírben lesz szó a Lombik programról és benne a Dévai. ( Hír tv )

Neharagudjatok, hogy nem írok mindannyiotoknak, de szívemben vagytok Ti is és a Lurkók is. :D pUSZI Mindannyiotoknak! :D
emerenc
 
 


Kép

Libuska

Ilyen a magnólia de kicsit csúnya a kép mert ott az árnyékom :)

Azért a székre fel-le figurát valahogy mellőznöd kellene :!: Nem lenne segítséged aki ezt megcsinálná? Vigyázz magadra, nem ér az egész annyit hogy megerőltesd magad.

Emerenc

++++++++++++++ a kicsikédnek a fejlődéshez :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Emerenc Drága,

nagyon drukkolok egyetlenkéhez!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
meddig leszel szabin?
puszi

Kép
rencsi79
 
 

 
 

sziasztok,

nem nagyon jöttem mostanság,mindig van valami,most is csak bekukkntottam és Emerenc miatt gyorsan bejelentkeztem 2 sorra.

Emerenc drága! Nagyon nagyon drukkolunk Neked Patrikával a kicsikédhez,hogy szépen osztódjon és hétfőn beköltözzön a pocidba!

sok puszi mindenkinek!

Kép
hanyatka
 
 


sziasztok!
Emerenc,nagyon szorítok!!!!+++++++++++++++++++++++++
Moncsi,ez a mondat nálunk is sokszor elhangzik a családban a mai napig is.. :lol: :lol:
Gyönyörű a kis Nimród!!
Mindenkit puszilunk,most nincs időm többet írni,szalad a lakás,ebéd félig kész,és még"heverem"a péntek esti bulit..
Jók legyetek! :wink:

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok.

szurikáta:szerintem ez a magnolia GYÖNYÖRŰ!!!!! Az árnyékodtól is simán látszik ne aggódj!!!

kislibus:hát tudod az én dokim nem a baba méretét hanem az utolsó mensit nézi.Bár beírtam egy kalkulátorba és ennyi jött ki mint ami a vonalzómon van.Ki érti ezt?
Hú,csak óvatosan azzal a sok takarítással majd! Mindent szépen lassan csinálj.Bár gondolom te is hamarabb elfáradsz most mint babavárás elött.

emerenc:giga mega drukkok egyetlenkének!!! És még a többinek is küldjél te is pozitív energiát.Sose lehet tudni!!!! :lol:

hanyatka:rég jártál már erre.Hiányoltalak is.Hogy vagytok???
cs.andi:akkor sok most a teendő.Ebéd után pihenjél ha tudsz!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Emerenc nagyon nagyon drukkolok a kis egyetlenkéhez ++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Libus ovatosan a pakolgatással!Segitséged nincsen?

Szurika a magnolia gyönyörű.Igaz nekem az egyik kedvencem!A szomszéd nénimnek van egy szép nagy fája és gyönyörűűű nagyon nagyon sok virág van rajta.

Moncsiga nagyon édes Nimóci !Jók a képek!A mondatodon jót vigyorogtam ezt én is mondogatom mindig mikor mondják hogy tiszta apja a Robcsi :lol:

Meláni minden doki az utolsó menszitől számolja a terhességet még akkor is ha lombik.Éjszakák ugyan olyan rosszak?

Csajszik köszi a kedves szavakat Robcsiról!

Puszi mindenkinek!

Kép
póci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Drágák vagytok! Megvagyok hatódva......
puszi!
emerenc
 
 


Emerenc! Egyetlenkédnek hatalas drukk, hogy befészkelje magát 9 hónapra! :D

Szurikáta! Köszönöm, ez tényleg gyönyörű! :D Fácskává, vagy inkább bokorrá neveled majd?

Melania! Szerintem akkor ne törődj vele, Milán nagyon jól fejlődik, az orvos is számolhat rosszul.
Engem is egy héttel fiatalabbnak vesznek az uh-ok alapján, de az Anna kis termete miatt van. Nem foglalkozok vele különösebben, menses alapján mindig tudom, hogy hány hetes és napos vagyok, a baba rugdos, szülni majd úgyis akkor megyünk, ha ő úgy gondolja, hogy ki szeretne bújni. :wink:
Neked gyomorégésre nem vált be semmi egyébként?

Hát segitségem nem nagyon van. Anyu elkezdett dolgozni, mikor szabad napos, az otthoni dolgokat intézi, mert ha nincs otthon, feje tetejére áll a lakás. Anyósom június 4-ig betáblázta magát utazásokkal-kirándulásokkal. Barátnőm tudna még jönni, de ő sem biztos, hogy ponnt akkor, mert dolgozik. Férjem maradt, ő meg a bátyjának segit berakni az ablakokat, mert nem biztak meg vele senkit, mondván ők megcsinálják. Csak igy ugye a takaritás rám marad, vagy porba fetrengők leszünk, amig át nem jön valaki segiteni. Hát én két napot sem birok ki olyan koszba, amit ezek művelni fognak az ablakcserével. Még barátnőmet azért megkérdezem, ha épp nem dolgozik, akkor ő biztos átjön. Csak ezt sem lehet előre tervezni, mert mindig minden attól függ, hogy a férjem bátyja mikor tud jönni. Legutóbb pl. meg lett beszélve, hogy jön hétfőn, de végül szerda lett belőle. No itt a bibi, hogy nem tudom tervezni azt se igazán, hogy melyik napra hivjak segitséget. No mindegy, lesz majd valahogy, legalább a szülésre atom fitt leszek. :twisted:

Julcsival mi van tudja valaki?
Néha életjelet kérünk azért azoktól is, akiknek megvan már a babájuk!

Kép
kislibus
 
 


sziasztok,

bocsi h így eltüntem,elég sok programunk volt mostanság meg a barátnőm is itt volt otthonról,meghívtam pár napra.

Emerenc,gyere a nagy hírrel,megvolt a beülti!?

Libuskám,nem irigyellek a felfordulás miatt,főleg így a vége felé közeledve.Remélem azért csak lesz segítséget,nem lenne jó,ha túlerőltetnéd magad.
Arra gondoltam,hogy azt nem tudnád megcsinálni,hogy most amig nincs annyi tennivaló kimosod,kivasalod Anna ruhacskáit és átviszed anyukádhoz vagy anyóshoz és ha már csillog a lakás,csak bepakkolod a szekrénykébe.na? :)

Rencsikém,hogy vagytok?Domcsi is elkapta végül?

Póci,nagyon ügyi Robikád.

Melánia,ha minden rendben lesz,sztem próbáld meg a természetes szülést.
Nálatok minden kész van már?

Julcsika,már én is aggódom,mi van veletek?

Moncsikám te sem válaszoltál,minden rendben?
Sétiztek nagyokat?otthon milyen az idő?

Szurika,imádom a magnóliát,nagyon szép a bokrocskád.Itt rengeteg van az utcákon,hatalmas fák,gyönyörűek.

Velünk kapcsolatban a nagy hír,hogy 2 napja bimbóvédő nélkül szopizunk!!!!!!!!
Holnap megyünk oltásra,gondoljatok ránk. :(

Bodzi,veletek is minden rendben,ugye?

puszi nektek

Kép
hanyatka
 
 


Sziasztok

Mindenkinek köszönöm a fácska dícséretet :)

Libuska
Azt hiszem bokor lesz belőle,az jobban fog illeni a környezetbe mert nem nagy a kert.
Hát remélem hamar túl lesztek az ablak mizérián.

Hanyika

Szia,jó hogy jöttél.Már éppen hiányoltalak.
Nagyon ügyik vagytok a védő nélküli szopival. :) :) Puszi Nektek!

Moncsi,Julcsika, Rencsike.Bodzi , Chilike:?:
Csak egy bekukkra hogy jól vagytok!

szurikáta
szurikáta56
 
 


Sziasztok,

Julcsikáék jól vannak, múlt héten volt próblémaja a cicivel, mert begyulladt szegénykének, de már túl van rajta, azért nem tud jönni, mert nincs internet, de remélhetőleg hamarosan lesz és akkor majd mesél.

Domcsi jól viseli a pöttyöket, bár alig van rajta 1-2 szerencsére, ami feltűnő, hogy nyűgös, bár ez lehet hogy az idő miatt van. Én még pöttyös vagyok rendesen, de nem viszket nem fertőz, így igazából már nem zavar.

Haniykám,
szupi ügyesek vagytok! milyen oltást kap holnap? drukkolok!!!

Libuskám,
nem irigyellek, még jó sok munka vár rád. neked van megérzésed, hogy mikor jön annácska?

Szurikám,
gyönyörű a magnólia, anyuéknál is van, hétvégén abban gyönyörködtem. Nekem a kedvencem a frangepani, hoztam is Madeiráról amikor kint voltunk, azóta már kb 10x akkorra, nő mint a bolond gomba. Te ezt ismered?

Kép
rencsi79
 
 


Rencsike

Ezt találomra vettem tavaly a baumaxba,és még nem volt virága,ugyhogy fogalmam se volt milyen lesz.Azóta már láttam több fajtát,más-más virágzattal. Ha találok ilyet amit említesz,megveszem :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Hanyatka! Anyukáméknál átható dohányszag van, anyósoméknál szintén lakásfelújitás. De az ötlet nem rossz, mamámhoz át tudom vinni a dolgokat! Na, meg is beszélem vele, legfeljebb a férjem kocsikázik egy kicsit. :)
Gratula a bimbóvédő nélküli szopihoz! Ügyik vagytok! :D

Rencsi! Örülök, hogy Domi csak kicsit pöttyös! Te is jobban vagy akkor már! Köszi a hireket Julcsiról, puszilom őket!
Hát remélem nem jön be a megérzésem, mert szerintem még májusban megszületik... :roll:

Szurikáta! Ha ez a szint rendben, akkor már jók vagyunk! 8)

Kép
kislibus
 
 


EZT NÉZZÉTEK VÉGIG, SZUPER ÖTLETEK:

http://asztalos-szekesfehervar.blogspot ... el/gyerekbútor


MINDENKIT PUSZILUNK ESZTIVEL!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Szurika! Hanyika! Minden szuper, köszili!!!!! Eszti hihetetlen!!!!!! KÉSZ VAGYUNK Tőle!!!!!!!!!! IMÁDNI VALÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Hanyim! Nagy gratu a szopihoz!!!!!!!
Szurim! Anyumnak is volt egy hatalmas, gyönyörű magnólia-bokra, csak sajnos eladtuk a nyaralót, amikor közelebb költözött. (Ott volt.)
Julcsikával beszéltünk, amikor a cici-gond volt és Esztivel is konzultáltak. :lol:
Rencsikém! Majd mesélj, hogy végződött az üzlet!
PUSZIKÁK!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkinek!!!!!!
Emerenc?+++++++++++++

Kép
bodza2005
 
 


sziasztok!

Köszi a hiányolást! Élünk, küzdünk az elemekkel... :lol: Természetesen az én gyerekem is csodálatos. :lol: Nagyon jópofa kis dolgai vannak!...és kevésbé jópofák is.

Kiskertészek, gratulálok a ténykedésetekhez! Ügyesek vagytok! Én is alig várom, hogy kertem legyen. (tudjátok, szabolcsi parasztlány vagyok,hiányzik a főd)

Libuska, csak óvatosan!!!
Melikém, te is vigyázz magatokra!

teljesen véletlenül láttam Apánkat a Hír tv-n. Nagyon cukifalat volt, én meg roppant büszke, hogy a kezei által fogant Nimródom.

Bodzika, hoy te mindig találsz valami hasznosat!!! :shock: :lol:

Julcsikának kitartást! És ha kapott antibiotikumot, adjon Szonjusnak Normaflore-t, mert úgy jár, mint mi!

Pöttyösrencsi, egy képet a pöttyeidről? Csak hogy lássuk milyen jól állnak neked...

Póci, Andi, ezek szerint Apánk csapata nagyon ügyel arra, hogy "tisztaapja" fiúkat kalapáljanak össze.

Hanyikám, bocsi hogy nem írtam! Fogok... Gratu a mentességhez!
Nálunk meg újra előkerült. Néha meggárgyul a gyermekem és a csupaszcicit nem hajlandó bekapni csak a védővel tudom rábírni a szopira. Tudom...cumizavar...

Holnap kapjuk a 2 hós oltást. Előre vérzik a szívem...

Puszikákok! :cry:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


sziasztok,

csak egy gyors kukkra jöttem...Emerenc sehol ?:(
viszont Bodzi és Moncsi előkerült..éljen :)
örülök,hogy jól vagytok.

Mi sajnos most kicsit megijedve,ugyanis ma reggel mentünk oltásra és mikor levetkőztettem láttuk,hogy a kis teste tele lett apró piros pöttyökkel :( nem tudjuk mi lehet,így az oltást sem kapta meg...péntekig nem fürdetjük,nem kenjük,akkor megnézi újra a dokinő.
Van sejtésetek,hogy mi lehet?
1-2 hete Veleda fürdetővel fürdetjük és tegnap este Bübchen tejjel bekentem a kis testét (ezt már előtte csütörtökön is használtam egyszer).
Dokinő szerint vagy allergiás valamelyikre vagy elkapott valami gyerek betegséget :(
Vasárnap voltunk a 4 gyerekes családnál vendégségbe....onnan szedtünk volna össze valamit?de ott senki nem volt beteg :(
kész vagyok :(

Kép
hanyatka
 
 


Ma vagyunk 10 hetesek ! :D

Moncsi ,gondolunk rátok holnap!

Köszi a gratukat,én is büszke vagyok magunkra ;-) Apáról nem is beszélek :)
na megyek a kicsikémhez,majd még beugrom.
puszik

Kép
hanyatka
 
 


Hanyika

Várjál tényleg pár napot,hogy mi lesz. A gyerekbetegségek és általában minden fertőző betegség a lappangási időben fertőz.Ez azt jelenti hogy még nincsenek tünetek így egészségesnek látszanak. A királylány még eléggé pici ahhoz hogy elkapja de hát ki tudja. :shock:
Emerenc írt a másik topicba :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Rencsikém,ezer bocsi,téged kifelejtettelek délután,csak annyira sietősen írtam :oops:
örvendek,hogy Domcsika nem lett annyira pöttyös,remélem rólad is eltünnek azok a fránya pötyik.

Julcsika akkor teljesen rendbe jött? szegényke :(

Köszönöm Szurika,kicsit aggódom még,de nem sírós,nincs láza,reménykedem,hogy nem komoly.

Emerenc!ezermillió drukk a megtapadáshoz!!!
pusza

Kép
hanyatka
 
 


Helló.

hanyatka:gratula a 10. héthez!!! Betegséghez sajna nem tudok még semmi okosat írni.
Sima szülést póbáljam meg? Hát minden a dokimon múlik.De nem valószínű.Tudod én még mindennap szurom magam vérrög ellen is.Nem vagyok egy egyszerű eset.

kslibus:merre csavarogsz? Vagy te vagy a kis Mosó Masa???? :lol:

Én tegnap voltam védőnőnél.Jövőhéten jön hozánk ki.Kiváncsi vagyok,hogy mit akar velem megbeszélni.Állítólag,hogy mit várnak el a babának itthonra.Hát remélem nem valami különleges drága dolgokra gondol.

Kép
Kép
melánia
 
 


Moncsika! Hogy viselte az oltást a kis Édes?
10 hetes Patrikának puszik a pocijára!!!

Kép
bodza2005
 
 


Hanyika! Lett több pötty is mára? vagy simán allergiás volt Patrika valami mosószerre, öblítőre?
Emerenc jót írt ezek szerint? Szuper!
Rohanok! Cupppppppppppppppppppp

Kép
bodza2005
 
 


Melania! Tegnap Dévainál voltunk. És mosó masa is vagyok, persze most kikaptam az ukászt, hogy egy óra fennlét, egy óra pihi és húzzam ki a 40. hétig, mert Anna nem növekszik valami rohamtempóban. Hát ez van.
Nyugi, ez csak a kötelező felmérő családlátogatás, meg megbeszélés. Ha van kérdésed szülésről-szoptatásról-gyerekágyról-gyerekorvos választásról, babával kapcsolatban báriről, vagy a baba után járó ellátásokról-elintézendő papirmunkákról (taj szám, stb.) akkor ird össze és kérdezd meg tőle. Igazából ez lenne a célja ennek, hogy ezeket átbeszéljétek. Meg persze hogy felmérje, hogy ki milyen körülmények közé szeretné haza vinni a babát. Nálatok ezzel nem lesz gond.
Helyettes körzetben volt olyan, hogy egy kismamához szülés előtt két héttel kimentem, no akkor derült ki, hogy nekik valójában se kiságy, se babakocsi, se semmi nincs (volt néhány babaruha). És persze akkor derült ki, hogy a vizet is elzárták náluk. No, akkor indult a lótás-futás, mindenki körbe kérdezett a körzetében, hogy beszerezzük nekik a legalapvetőbb dolgokat. Szerencsére akadtak olyan anyukák, akik adtak. Ki kiságyat, ki kádat, ki babakocsit és végül minden meglett, ha nehezen is. Akkor még kopogtattunk az önkormányzatnál értük, hogy a vizet ugyan kötessék már vissza nekik. Hát ez sajnos nem sikerült, mert a vizmű nem jótékonysági intézmény, és baromi sok elmaradásuk volt. Igy végül a szomszédból kapták a vizet a baba fürdetéséhez.
A védőnő nem azért megy, hogy keresztbe tegyen, hanem azért, hogy ahol-amiben kell segitsen. :)

Moncsiga! Hogy birtátok a szurit?

Hanyi! Patrika hogy van? Szupi, hogy már ti is 10 hetesek vagytok!

Rencsi! Végül mi a helyzet Domival?

Kép
kislibus
 
 


Bodza! Igen, Emerenc jót irt! Drukkolni kell nekik nagyon! :D

Kép
kislibus
 
 


Szijjja Libucim! Koszi! Szerintem AnnaKatinka pont tokeletes lesz,de azert pihizz!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


kislibus:értem én.Szóval 1 óra takarítás vagy mosás után 1 óra pihenő!!! Szigorúan!
Uh is volt? Szerintem minden rendbe lesz Annával ne aggódj!!!

bodzusom:hol vagy te elveszve mostanság???????? :roll:

Rencsim:örülök,hogy javulnak a pöttyik.Most már tünjenek el!!!

chilike:????Te merre "csavarogsz"???

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok, vagyok én is, de csak 1 percre jöttem, mert fáradt vagyok.

tegnap elkapott ez a járvány, nem tudom, hogy amikor sehova nem megyek, gész nap ment a hasam meg hánytam kb 35x, komolyan, nem túlzok. 3 kilót fogytam-na mondjuk ezt nem bánom-
estére már elhagyott minden erőm, az éjszakát férjem csinálta végig, mert fájt minden izületem és annyira nem volt erőm, hogy nem tudtam a babákat tartani.
meg is lett az eredménye a folyadékvesztésnek, ma alig volt tejem.

egyébként jól vagyunk, a lányok nagyon aranyosak, jövő héten kapnak szurit, utánna meg csináltatunk fülbevalót.

na most megyek jövök amikor tudok, puszi mindenkinek, kitartást kismamik
chilike1
 
 


Melikém! Hát, Esztizem. :lol: :lol:
Találtam egy jó kis macis babaszobát Nektek, kismamikák, majd felteszem. ;-)

Chilike! GYÓGYPUSZIK!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Chili! Jobbulást! Folyadékot mindenképp pótolj, ha mást nem kortyonként. Más is elvihette hozzátok sajnos, nem kell kimozdulj. :(
Én is nagyon ramatyul voltam két-három napig, fogytam is akkor. Viszont hamar rendbe jössz meglásd! Gyomorkimélő ételek ezerrel!

Melania! Igen, megnézte UH-al, 1,5-2 héttel kisebb. Mondjuk elvileg ez még belefér.
Ma megvolt a szőlő mettszés, de csak a feléig jutottam, annyi fért bele az egy órába. (Na jó, kiegyeltem a retket is). Most pihi, de igy nagyon lassan fogok haladni a dolgommal. :roll:
Mikor mész CTG-re? Lassan aktuális neked!
Szülés: Azt nem tudtam, hogy szúrnod kell magad vérrőg ellen. Clexane-t kapsz? Általában az már önmagában indok a császárra, igy már én sem hiszem, hogy meg merné kockáztatni az orvosod a sima szülést (és ha a helyedben lennék én se ragaszkodnék hozzá).

Bodza! Minden jöhet, ami macis, nálunk úgyis az a vezető motivum! :wink:
(kivéve, ha micimackós, be kell valljam, én azt nagyon nem szeretem. De azért nem köveztek meg érte ugye? )

Kép
kislibus
 
 


sziasztok,

Hanyikám, mi lett a kiütéssel, elmúltak?

Moncsikám, minden rendben volt a szurival? nálunk kicsit nyűgösebb utána, + 1x volt egy kis hőemelkedés de semmi extra. Miket kapott, csak a kötelezőt?

Libuskám,
dehogy kövezünk meg tudod ízlések és pofonok, én imádom, de pl Szonja szobája is nagyon tetszik, pedig annak semmi köze ezekhez a motívumokhoz. Domikának már csak 1 db kiütése van!!! :D

Chiliikém,
jól írja Libus, sajnos nálunk is a bacik házhoz jönnek, volt már torokgyulladásom, hasmenéses vírusom és most meg a pöttyök, úgy hogy akkor amikor állítólag elkaptam sehol sem voltam, sőt azon a héten ki sem mozdultunk csak a kertben voltunk. Hasmenésest a védőnő hozta anno, mert akkor ő volt az egyetlen aki volt nálunk és mivel akkor még nagyban h1n1 járvány volt én nem engedtem be seni csak maszkban , de ő nem vett fel.

Melikém, már ez a második hét pettyesen, de még mindig nem szép látvány, min 3 hetet mondtak remélem most már tényleg elmúlik. Mekkora most Milán vagy amikor utoljára voltál mennyinek mérték?

Kép
rencsi79
 
 


sziasztok,

kiütések múlóban,már nagyon kevés van,de sajna nem tudjuk h mitől volt.Sensitive mosószert használok,öblítőt nem.A testápolót eddig 3x használtam,inkább arra gyanakszom.Anyukám mondta h esetleg rózsahimlő,de az arcán nem volt és a neten azt találtam h ott kezdődik.Folyamatosan mértem a lázát,de nem volt neki.Pénteken megyünk újra a dokinőhöz,remélem megkapjuk az oltást,legyünk már túl rajta,mert tiszta stresszben vagyok miatta.
Vakai kérdezte a napokban h mit kapunk...kötelezőt meg a rotát.

Moncsikám,ti hogy viseltétek?

Rencsikém,sajnálom g még mindig pettyes vagy .Domibébi hogy van,milyen újdonságokkal kápráztatel mostanság?

Képzeld tegnap mikor Patrikát hasra fordítottam,a szokásos fej emelgetős gyakorlatra olyan magasra emelte a fejét,mint eddig soha és tartotta sokáig.Gyorsan fel is vettem apának videora,aztán pont kikapcsoltam mikor egy nagyot lökött magán és visszagurult a hátára :) el voltam ájulva tőle:)

Bodzi-Esztili ti miket ügyeskedtek?

Libuska,nem egyszerű neked most a pihenés,mikor ennyi dolog van/lesz,de azért próbáld betartani.

Melánia,a szurit nem tudtam én sem.Így már érthető a császárhoz való ragaszkodás.Ebben a felállásban biztos én sem kockáztatnék, te és ?ilán vagytok a legfontosabbak,meg látod,hogy itt a lányok nem is panaszkodnak a vágás miatt.
Csak tudod én sokkal jobban féltem mindig a császártól,mert anno volt egy laparoszkópiám és azok a kis vacak vágások olyan nehezen gyógyultak.

Chilike,sajnálom h beteg vagy,remélem ma már jobb és gyorsan megerősödsz.
Csajócákról van már profi fotó?mást is küldhecc.
Akartam kérdezni,hogy miért kellett menned újra Apánkhoz?vagy csak a csajokat vitted mutatóba?

Sztetek nekem kell kérni időpontot Patrika mutatóra juniusban?

Tényleg talizunk Rencsikém?meg még aki szeretne.

Kép
hanyatka
 
 


Rencsi! :D Örülök neki, hogy rendbe jött!

Hanyatka! Örülök, hogy nektek is múlóban a kiütés. Rózsahimlő tényleg van az arcon is. Dehát mindig akadnak kivételek. Viszont ha az arcát is kented azzal a kencével, akkor attól sem lehet, mert ott is kijött volna. Ha az arcát nem kented vele, akkor tisza ügy, hogy az volt a ludas. De még ilyen kiütés annyi, de annyi okból lehet. A fő, hogy múlik végre! És Patrika ügyesedik! :D
Mikor jöttök egyébként haza? Csak tudjam, mikora kell kijönnünk Annával a kórházból. :wink:
Pihenek ám! :)

Tényleg a talit még meg sem beszéltük. Pedig jó lenne.

Ma felhivtam a szülésznőt, aranyos volt, meg is beszéltünk talit 21-re. Jó is lesz, főleg igy, hogy nem jutunk el szülifelkészitőre, meg tudom kérdezni amit szeretnék. :)

Kép
kislibus
 
 


Libuskám,arcán,lábán nem volt. Arcát nem kentem,a lábát viszont igen,de oda kevesebb jutott,mint a felsőtestre :roll: :roll:
Szted. nem himlő volt?

Ha végig bent marad Anna,akkor talán pocakosan láthatlak ;-)
írom mailban....jó lenne megbeszélni egy sétizős,parkos talit akkor,nem?ÍBabakocsiban szuperül elalszik 2-3 órát is,annyit tudok csavarogni,beülni valahova viszont nem igazán engedi,ha nem rázom a fenekét :)

Hajrá szülésznős tali,legalább kifaggatod.Végül hol szülsz,János?lehet lemaradtam,bocsika.

Kép
hanyatka
 
 


átment a levelem?

Kép
hanyatka
 
 


Hanyatka! Ez igy állitani nem merném, de ilyen picinél rika a himlő, nomeg azt el is kell kapni valakitől. Az orvos sem feltétlen tudja, hogy az ilyen nem tipusos kiütéses esetek mitől is vannak.
Igen a Jánosba szülök. Bár még nem tudom kinél, de majd elválik. Majd megkérdem erről is a szülésznőt. :)
Ok, olvasom a mailt!

Nekem átjött 4x is!!! :lol:

Kép
kislibus
 
 


Hanyikám, én válszoltam is:) nekünk is kb. ekkor volt az első átfordulás, nagyon édes lehetett Parti királylány:)))
domikát meg kell zabálni, ma azt mondta amikor altattam hogy nem, persze még véletlen volt, de tündéri ahogy különféle hangokat ad, állandóan probálgatja a hangszálait, imád dumcsizni.... :D mi most elég ritkán forgunk, mert akárhányszor megfordult nagyokat hányt, így azt mondta a dokinéni, hogy rájött hogy ez neki nem jó és azért nem forog, most a biciklizés a nagy sláger, meg a berakom a lábujjamat a számba.....a kádba hatalmas pancsolás van az egész fürdő úszik fröcsköl minket mert élvezi, hogy sikongatok.....aztán bő egy hónap és elkezdjük a hozzátáplálást. Mivel a gyógyszert kanállal kell beadni, így már annyira ügyesen eszik kanállal, amikor éppen nincs kedve megenni a gyógyszert akkor meg nagyra nyitja a száját bekapja a kanalat aztán oldalra fordul és kiköpi.....hát van esze a drágának..... :D

Mamikáim,
tudom ,hogy még baromi korai, de ti gondolkodtok tesóban? engem Domiapu szekál, hogy akar még egy ilyen gyönyörűséget.....én is szeretnék akár kettőt is csak ez a fránya terhesség ne lenne....arról meg nem is beszélve, hogy ki tudja hanyadik lombikra sikerülne...ezért nem tudom hogy legyen.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rencsi79 2010.04.15 16:41-kor.

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi!Domi nagyon drága lehet!!!
Nem biztos, hogy a következő terhességet is olyan nehezen viselnéd! Hogy hányadik lombik sikerülne, azt sajnos nem tudhatjuk előre, ebben igazad van. De ha ránézel Domira, nem azt mondod hogy minden erőfeszitést megért???
Persze ott a másik fele, hogy a lombikozás, meg a terhesség kicsit nehezebb dolog egy poronty mellett, de látod Csomee is milyen jól birja-birta!

Apropo Csomee! Hol vagy, hogy vagytok??? Nagyon rég irtál!

Kép
kislibus
 
 


Íme a macis babaszoba Libuskámnak:

http://budapest.olx.hu/komplett-macis-b ... 08848#pics

Kép
bodza2005
 
 


Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én nagyon sokáig nem találtam olyan pelenkázót, ami elég magas, elég széles és ha szemben állsz vele, akkor elég mély is. Általában oldalról odaállósat lehet kapni, keskeny típust, ez kényelmetlen és nem is biztonságos + meddig jó? Most találtam egy oldalt, ahol normális komód van és nem horror áron, felteszem, hátha szükséges még valakinek vagy lesz... :wink:
http://www.katibababolt.hu/index.php?kategoria=14
A 90-es nagyon praktikus.
Hanyikám! Én 6x kaptam meg... :lol: :lol: :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Bodzám, nekünk is ilyen van és ráadásul a katibababoltban vettük, még anno írtam is ennek a boltnak a címét nektek, hogy milyen olcsó! kicsi a világ :D

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikem! Tenyleg? De jooo Dragasag!!!
Moncsicsim! Itt is cuppogtatlak! Koszi az sms-t!!!
A talis mailt mindenki vette,amit Hanyi irt?
En 7x is... :-))))

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok! Köszönjük az érdeklődést! Nagyon jól viseltük a szurit, csak egy kis hőem. volt. Csak a kötelezőt kaptuk.Kérdeztem a dokit, hogy szerinte mit érdemes az ajánlottakból beadni, azt mondta, majd mindig szól.

Olyan jó látni ahogy egyre ügyesebbek, ugye? Pati baba, meg Domika is produkál rendesen, látom!
Nálunk a beszélgetés a nagy sláger. Olyan cuki, rendesen igényli a reggeli-esti nagy dumapartikat.

Bocsi, de már fel is ébredt és üvölt a hasfájástól.
Puszik!!!!!
Vigyázzatok magatokra!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Stramm Nimocika!!! :D
Kis tarsasagi Babika!!!!
Pusza!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok.

Hú,annyit mindenre kéne válaszolnom de felét már is elfelejtettem.

kislibus:igen Clexant kapok minden nap. :? Már nagyon utálom!! Tiszta kék zöld vagyok töle.Dokim mindig sajnál is ezért.Azt nem mondta,hogy ez miatt kell kéne a császár.
Tali miatt irigy irigy vagyok de sajna messzi vagyok tölletek.

hanyatka:nekem is volt laparom.2vágásom volt.Azok nem viseltek meg.Hanem az altatás.Nagyon rosszul voltam utána,hánytam,szédültem,melegem volt.Ez a dokim csinálta akihez most is járok.
Császártól talán azért nem parázok annyira mert sogórnőm kétszer szült simán és utána beteg lett.Bekerült a körintenzívre,felkerült a szívdonor listára is.Mindez szülés után.Mára jól van,igaz gyógyszereken él,és nem kellett új szív se.Megműtötték persze.Kemény 2-3 hónap volt.Pici meg a családé lett addig.Ezért nagyon császár pártik lettek nálunk a családtagok.

bodzim:megnéztem a kórházi listádat amit küldtél.Nagyon sokat segít,hogy mit kell bepakolnom.Gondoltam elkezdem összeszedni a dolgokat,igaz van még időm.

kislibus:ja,ápr.26. megyek a dokimhoz és ő utal is CTG-re.

Kép
Kép
melánia
 
 


Kata:végleg eltünt innen???

csomee:tényleg miújság veletek???????

kislibusom:szépen növekszik a kis Anna drága odabent és nincs semmi baj.Tudod meséltem a kolleganőm esetét.

chilike:hú,vigyáz magadra és próbld pótolni a folyadékot,bár tudom nem könnyű!!!

Rencsim:és máris szeretnétek kistesót??? Ezt szerintem tényleg nektek kell eldönteni.Én később szeretnék kistesót ha egyáltalán lombik nélkül sikerül.Bízunk majd a csodába.Ha nem jön akkor majd lesz valahogy.

hanyatka:úgy írnék nektek valami okosat de sajna nem tudok.Bocsi érte.
Patrika már milyen ügyes!!!

bodzim:és miújság Esztivel??? Hogy vagytok?

Kép
Kép
melánia
 
 


Melikém,
igazából nem tudom mikor lenne könnyebb, most talán tudna jönni a nagyikám, mert most elég jól van, de már mindjárt 80 nem tudni meddig tud segíteni, meg igazából mi is a csodába bízunk. annyi nyavajánk van a férjemnek meg nekünk, hogy isteni csoda volt szerintem hogy elsőre összejött....tudod nálunk mind a ketten "selejtesek" :wink: vagyunk. hát nem tudom, az biztos, ha megint hányós lennék, akkor szednék rá bogyót, mert ezt nem bírom ki még egyszer, arról nem is beszélve hogy most ott lenne még domika is akivel folyamatosan foglalkozni kellene, de neked nem kell magyaráznom hogy mennyire szörnyű az egész napos hányás+hányinger+öklendezés. Tényleg te a gyógyszertől sokkal jobban voltál ugye? mondd hogy igen lszi!!!! :lol: :wink:
De ahogy Libus is írta nem lehet tudni, hogy milyen lesz a következő terhesség...

tényleg Libuska, tudsz nekem segíteni hozzátáplálás ügyben, de tudod nehezítő tényező, hogy refluxos a Domika.....(anno azt mondta a védőnő, hogy teljesen másképp kell nála csinálni a refluxa miatt....)
de már nincs védőnőnk, mert elütötte egy autó, majdnem ott maradt szegényke, majdenm amputálni kellett a lábát :cry: ...majd valamikor lesz valaki helyette, de ki és mikor az jó kérdés. ugye segítesz Libuskám?

Moncsikám,
igen napról napra ügyibbek és annyira látszik ahogy a kis értelmük is fejlődik! :D

puszika

Kép
rencsi79
 
 


Moncsiga! Örülök, hogy rendben volt a szuri!

Melania! Elhiszem, hogy utálod! Mgoszlik egyébként az orvosok véleménye, van kismama, akit e mellett császároznak (igaz ott ikrek a babák) és van aki simán szült. Szerintem az egyéb körülményektől is függ, de nálad már igy abszolút indokolt a császár. Szülés után meddig kell még szurnod magad? "Csak" 6 hétig, vagy tovább?
Egyébként én is pakolok már, pedig nekem még több időm van. :)
De kell az érzet, hogy legalább ez megvan. :)
Nekem is ápr. végére irta Dévai az eslő CTG-t. Bár nem a Jánosba fogok menni, hanem ide, mert nagyon sok lenne állandóan a Jánosba bemenni.

Rencsi segitek szivesen! Szeretnéd már elkezdeni a hozzátáplálást? Mondjuk azért nem kell annyira másképp csinálni. Most hogy álltok a refluxxal? Javult már valamennyit? Ez fontos ebből a szempontból.
Jaj, durva ami a védőnőddel történt. :( Ismerős szitu sajnos. :(

Kép
kislibus
 
 


Libuskám,
hamarosan, max 1 hónap múlva, de szépen fokozatosan szeretném, így lassan el akarok kezdeni okosodni a témában.
A refluxszal úgy állunk, hogy nagyon utálja a gyógyszert, ha sikerül beletáplálnom( illetve nem köpi ki, mert a kanálról szépen megeszi), akkor attól egy kicsit jobb, egyébként eszméletlen sokat bukik. viszont sokat is eszik ha sok a bukás, így most megint szépen fejlődik. Most vagyunk olyan 6800g körül, 6 hét alatt hízott 480 g-t, az szerintem jó.
honnan ismerős a szitu?

pusz

Kép
rencsi79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: