Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, már töltöm is. Legfeljebb holnap megnézem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jó töltögetést és filmnézést!
Mára búcsúzom.Megyek tv-zni. Jó éjt, csajok!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Jelezte megvan és én meg írtam hívod majd ezügyben. Beszéljétek meg, s ha ok, vigyed :)
remény73
 
 

 
 

Vicky!
El tudod nekem küldeni a letöltő linket? Nincs energiám megkeresni :oops:

Tigriske!
Ne aggódj, ez teljesen természetes. A 23. hétig semmi bajom nem volt, aztán utána néha elkezdtem "terhesnek" érezni magam. Addig mindig csak "várandós" voltam. És ez az érzés mai napig megvan néha, néha gyengébben, néha erősebben. Vannak napok, amikor ha lehetne lecsatolnám a pocakot :oops: Ne értsetek félre, imádom ezt az állapotot és a kisfiamat, csak rossz, hogy a saját testem rabja vagyok. És mindezek mellett csodálom a természetet és imádom a testem változását. Hát ez van, kicsit zagyva....

Az antibiotikumtól ne félj, mert a babáknak rosszabbak a vírusok és a baktériumok, mint a gyógyszer. Nekem ma azt mondta a doki, hogy azzal ártottam volna a babának, ha nem kezdem el a gyógyszert.

Dita!
Sajnálom, hogy így kiszúrtak Veled ismét. Azért próbálj meg megnyugodni, mert nem tesz jót Milónak, ha idegeskedsz. Gondolom mennyire vártad már az UH-ot, erre még egy hét... Azért a dokidnak említsd majd meg!

Colin!
Csináld meg azt a sütit, amit én tettem fel az előző oldalra, mert azt nem kell sütni! Nekem nem jó a sütőm, így én is korlátozva vagyok sütemény témában (ja és béna is vagyok)

Vevikk!
Nagyon jó amit leírtál, köszi. Jó lenne, ha az ember ezt mind be tudná tartani, mert a feltétlen szeretet nem elég.
Sajnálom az aranyeret. Nekem még szerencsére soha nem volt (kopp-kopp), én az aranyér kenőcsöt a szemem alá használom, mert nagyon jól eltűnteti a fáradság jeleit, a karikákat.

Remény!Én is nagyon örülök, hogy nem hagytál itt minket! Tényleg jó kis csapat jött itt össze :lol: Remélem nyáron össze tudunk hozni egy találkozót babákkal együtt is!

Brigi!
De jó, hogy mégsincs gáz a cukkerral! Akkor most eladod a mérődet :shock:

Én is ma voltam dokinál, Nimóval minden OK. Jövő héten megyek UH-ra, már alig várom. 11 hete nem láttam ŐT!
Ja és jövő hét vasárnap meg megyünk 4D-re a Baba-Mama Expora (akciós, 5000 Ft a babamozi, DVD-vel, 1 színes fotóval és pendrive-ra is feltesznek mindent! Ezt is már nagyon várom!

Na jó eldugulok mára!
Jó éjt Nektek, vigyázzatok Magatokra és a Babákra!

Kép
akire79
 
 


Hello!
Erika!
Ez jó, aranyérkenőcs a szem alá...Lehet, kipróbálom...
Nem adom el a mérőt.Mérem azért, mert kíváncsi vagyok.A diéta is marad, ha nem is annyira szigorúan.Tegnap pl. este1,5 kiflit ettem meg, és 6,8 lett, tehát nem hülyeség a diéta, ez bebizonyosodott.Lehet, hogy ha nem tartanám, feljebb menne.
Majd szülés után lazítok.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


sziasztok

BRIGI
NAgyon lelkiismeretes vagy!
Tegnapi nap nem az én napom volt. Először csak 5 percet töltött le a filmből aztán nekiálltam még egyszer órákig itt zúgott a k...a gép a fejemnél mire kiírta hogy kész, megnyitom és nem indult el semmi, mintha egyáltalán egy másodpercet sem töltött volna le, hát lecsaptam a laptop tetejét és lefeküdtem aludni, eleve késő volt már.

Vannak olyan napok amikor úgy el tudja valami rontani hogy utána már bármibe kezd az ember katasztrófába torkollik.
Remélem ma már nem érnek meglepetések, bár kétlem mert megint péntek van és jön a párom fia hozzánk. :roll:

Én nem tudom nektek mennyire megy az idő de nekem mostanában nagyon, mindig azt veszem észre hogy már megint péntek van.

AKIRE
Na ezt még én sem hallottam hogy szem alá kencizik az aranyérkenőcsöt.
A tali nagyon jó ötlet a babákkal, még nem tudom én innen falurú hogy oldom meg de nagyon szeretnék mindenkivel találkozni babákkal együtt és addigra Heni meg Rony is már el tudna jönni nagy pocakokkal! :)

Én teljesen értem hogy miről beszélsz. Sokszor amikor kérdezik tőlem hogy vagyok néha elmondom hogy mi terhes számomra, aztán van aki azt mondja erre hogy te akartad! Végülis igaz, és hősiesen viselem minden kellemetlenségét, hisz a kicsi fiam az első, és csak neki jó legyen..... ez a lényeg.

Szép napot csajok, nekiállok a letöltésnek újra, közben vasalok, főzök, stb. :twisted: :twisted: :twisted:
De jó volt hogy két napig itt volt anya még a mosogató felé sem néztem. Most lehet hogy sikerül beszerezni olcsóbban alkatrészt a mosogatógépbe és nem kell a csecsemen lógó gyerekkel mosogatni. Remélem sikerül mert anya már mondta hogy vesz nekünk egy új mosogatógépet, mert megsajnált tegnap hogy mennyi mosogatnivaló van. De azt nem akarom hogy megint ilyen nagy költségbe verje magát miattunk. Úgyhogy nagyon drukkolok hogy legyen alkatrész és ne 35 ezerért ahogy eddig mondták.

dita75
 
 


Hello!
Nekem le van töltve.Nem tudod, hogyan tudnám átadni neked???
Drukk a mos.géphez.Nagy segítség.Én is úgy örülök, hogy van.Még jó, hogy megvettük annak idején (tavaly) a gyed-ből már nem igen futná...
Bár azóta még a bepakolás is nehezére esik a lányomnak.
Szegény, akkor "jó" hétvégéd lesz. Talán elmegy csavarogni a gyerek, aztán nem kell sokat nézegetned, meg elviselned. Én most valami hasszorítót nézegetek, meg sterilizát.
Teszvesz, természetesen. Aztán ma a házidokimhoz is el kéne mennem a tp-s papíromért, mert csak 27-ig van meg, de jó lenne egész hónapra a pénz miatt.
Ennyi kb.Ma megy a férjem egy pelenkázó-fürdetőért, amit a Vaterán szereztem.Kíváncsi vagyok, remélem, nem egy romhalmaz..

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Helló!

Lebuktam :roll: :oops: , egy-két lányt annyira bírok a családi neten, még szerencse, hogy egyszer betévedtem oda, mert tőlük hallottam előszőr az IR ről, és elsősorban nekik köszönhetem, hogy itt tartok ahol most. Tök sok CH tanácsot kaptam tőlük, na de persze messze nem olyan jó a társaság, mint itt!!!

Brigi!
De jó, hogy minden okés a cukkerrel! Ha odafigyelsz, az nem baj, még így sem, hogy tök szupi az eredményed!!!!

Dita!
Sajna, hogy ilyen szar a helyzet nálatok orvos ügyben, nemsokára a környékükre sem kell nézned, ne aggódj!

Látom más is rábukott erre az aranyér kenőcsre, szem alá :shock:
Ez komoly Akire? Tényleg hatásos? Nekem majdnem mindig karikás a szemem alatt, akármennyit is pihenek, csak addig nem merem kipróbálni, míg nem erősítesz meg ebben.. Azt gondoltam, hogy csak hülyéskedsz!!!!
:shock: :D

Vevikk!
Tök jó ez a kis monológ, nagyon tetszik!!!
Húú lassan jön kisRizsa!!!! De izgi!!!!
És Miló is!!!! Annyira örülök nektek, mintha én szülnék hamarosan!!!!


Trixikém!
Hogy vagytok? Mesélj már, ha van egy kis időd!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Olyan pipa vagyok. :twisted: Megjött a fizetésem. A régi 1/3-a! Állítólag nem adtam le táppénzes papírt, de én már nem is emlékszem, hogy egyszer adtam-e le, vagy kétszer. Most ezután rohangálok, persze csak telefonon. Na ebből se lesz nagy vásárolgatás novemberben, ha csak a nagyikáéktól nem kapunk pénzt a babának meg nekem a szülinapomra. Valamennyit biztos fognak adni, de nem szerettem volna ezt csekkekre költeni. Még jó, hogy ebben a hónapban kapom a támogatott tesztcsíkokat, mégsem 5800 Ft hanem 500 Ft. A legjobbkor, mert különben nem tudnék cukrot mérni.

remény: Nagyon köszönöm a matracos közreműködést, majd beszélek vele. Sajnos most emiatt a hülye lóvé miatt lehet hogy mégis a barátnőmék kiságyát kell majd elhoznunk és az meg 70x140-es, de ez két hlten belül kiderül. Ezt majd jelzem a csajszinak és ha megvár a matraccal, akkor elég sokat tudnánk spórolni vele.

akire: Talán ez a link, próbáld ki: https://share.ols.inode.at/UHTZ2BF22JWQ ... 3YRDDSFurl

brigi: Látom te ügyesebben bánsz már a táppénzes papírral, mint én. Jól elcsesztem a hónapomat ezzel.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
Nekem könnyű. Tb-s vagyok, úgyhogy sajátmagunknak számfejtünk a közvetlen kolléganőkkel.Ezért aztán nagyon rugalmasak is..
Meg tudtuk a praktikákat, mikor érdemes tp-re jönni.Tudom, ha kevesebb nap van a papíron, akkortört hónap, kevesebb pénz, és pont most akarnánk menni mis is vásárolni a picinek is.Minden Ft számít, hiába kapom meg jövő hónapban.1 hó csúszás...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Heni!

Akár hiszed, akár nem, tényleg igaz.
Én a legolcsóbb krémet vettem a patikában (Doxiproct OM) és azt használom, de gondolom a többi is ugyanúgy jó.
Nem az első nap után látható a változás, de folyamatos használat mellett tényleg jó.
Én minden reggel használom sminkelés előtt, a krém állaga miatt az alapozó is jobban fed!
Elvileg a hatóanyaga az erek vérellátására és azoknak a szűkítésére hat (legalábbis így értelmeztem), így a szem alatti karikákra is hatással van, hiszen azok is a hajszálerek miatt vannak.

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Én is elkezdtem letölteni a filmet. Most szépen tölti, remélem meg is tudom majd nézni.

Jó ötlet a találkozó. Bár én nem nagyon fogok tudni innen elmenni. Kocsival nem megyek Pestre, busszal meg vonattal pedig körülményes egy gyerekkel.

Én ma megyek az utolsó tp- papírért. Olyan jó érzés. Vasárnaptól TGYS-en vagyok! :):):):)
Az már majdnem olyan, mintha megszültem volna. :)

Mondjuk az is igaz, hogy november 31-től munkanélküli is leszek, de akkor már mindegy lesz.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Nekem az elején nagyon sok gondom volt a táppénzzel mert a kedves könyvelőnk szépen elücsörgött rajta, aztán kézbevettem az ügyet és vagy magam küldöm/viszem be az OEP-hez vagy a szomszéd csajjal aki ott dolgozik. Hétfőn leadom köv. hét csüt.-ön már dúskálok a rengeteg pénzben! Képzelhetitek! De legalább mindig tudom hogy mikor jön és így tudok előre gondolkozni.
Amúgy kéthetente kapom a tp-papírt.

Ma sikerült letöltenem először félig a filmet aztán most a 2. próbálkozásra odáig letöltötte hogy a lombik találkozón voltak már a szereplők és mutattak más babákat is.
Most azt nem tudom hogy itt a vége? Mert én ezt az utolsó részt láttam a tévében és nem ezzel volt vége. De végülis mindegy mert a végét amúgy is áttekertem hisz már láttam többször is, mivel fel volt véve videora. Még most is megvan valahol csak szar a videonk.

dita75
 
 


Dita!
Az már majdnem a vége. Utána még mutatnak képeket a szerepéőkről, és a slusszpoént, hogy végül Károlyéknál is összejött a spontán baby.(de ez csak képekben) Remélem, nem lőttem le a poént nagyon. Szerintem már sokan hallották a történetet.
Én tegnap itt fogyasztottam a pzs-ket rendesen. Elég volt meglátnom a Kanyó-Konc párost.(nekünk is ők hozták össze a babát, és én maximálisan meg vagyok elégedve velük.Konc doki szuper ember, mégha talán mogorvábbnak tűnik is).
Dehát, ezt itt nem kell magyaráznom szerintem...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Nekem se sikerült megszereznem a papírt. Kb 30-an voltak a rendelőben, mert a dokinő nem volt egész héten. Egyből hazaindultam, és teloztam be. Majd hétfőn, rendelés előtt megyek a papírért.
Nálunk annyiban rugalmasak bent a cégnél, hogy amikor viszem, akkor számfejetik, utalják. Havonta szoktam kapni a papírt.
Nekem nem rossz a tp-összegem, mert tavaly elég jól kaptam jutalmat is, ezért többet kapok, mintha dolgoznék...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Na, csajok, én olyat láttam a Teszveszen, amit még soha:
"Szájjal szívható mellszívó": http://www.teszvesz.hu/item794467336_sz ... ginal.html
Mit szóltok ehhez????Vagy csak nekem új???
És ki szívja, netán apuka???

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Próbálok lóvét intézni, legalább decemberre. Most minden olyan követ megmozgatok, amit eddig nem tettem. Talán lesz is belőle valami. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem lehet hóközi kifizetést intézni, nem hinném hogy annyira drága lenne a cégnek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Á...1 utalás.Szerintem nem az ár miatt nem utalnak, inkább lustaságból. Bár nem ismerem a cégeteket. Mi néha szoktunk hóközit utalni, főleg, ha valaki tartósan beteg. Jól jön olyankor minden forint...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Végigbőgtem a filmet. Újra éltem azt az utat, ami idáig vezetett.
Az furcsa volt, hogy régen a beültetésnél is elaltatták a nőket? Mert olyan kómásak voltam meg ott ébresztgették őket.

És az is megdöbbentő, hogy a film készítésekor 4 jegyű szám volt a kórlapszám és nekik 1-essel kezdődött. Nekem már 5 jegyű szám volt a kórlapszámom, és két db 1-essel kezdődik. Azért milyen rengetegen jártak(nak) oda!?

Tesómék novemberben mennek eőször. Kiírtam nekik a filmet, hogy egy kicsit belelássanak. Még csak nyár elején mentek dokihoz, és eddig semmi beavatkozásuk nem volt, csak a HSG.
Még könnyen veszik, és nekünk nem hiszik el, hogy a kivizsgálás is hónapokat vehet igénybe. Azt gondolják naívan, hogy már karácsonyra simán terhesek lesznek! Úgy legyen, de erre baromi kicsi az esély! Szerintem ebben az évben még beavatkozás sem nagyon lesz.
Arra mondjuk nem gondolnak, hogy tavaly a házasságkötésük előtt is azt mondták, hogy szeptemberben nem kell már visszamennie a sógornőmnek tanítani, mert úgyis terhes lesz. Azóta már az idei szeptembert is megkezdte!!!


Annál a résznél megijedtem, amikor az egyik párnak az egyik babája meghalt! Mostmár értem, hogy az én dokim miért hajtogatja, hogy akkor sikerült a dolog, ha visszük haza a babát!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Én nagyjából tudom miről van szó a filmben, de majd csak akkor nézem meg, ha egyedül leszek itthon :oops:
Mi 2008 májusában kerültünk a BMC-be és az én kórlap számom is 5 jegyű (10 ezer valamennyi). Iszonyatos, hogy mennyien szorulnak orvosi segítségre. Mi egyszer 1 lánnyal kiszámoltuk (sorbanállás közben), hogy 5 hónap alatt (dec-máj) 900 új beteg jelentkezett a BMC-be :shock:

Megmondom őszintén, mi még nem mentünk vissza köszönetet nyilvánítani, majd csak akkor, ha hazajöttünk a picivel, mert mi is osztjuk a doki fenti véleményét :lol:

Vevikk!
A tesódéknak azért nagyon drukkolok, hogy mielőbb összejöjjön és ne kelljen évekig hiába próbálkozniuk, mert az tényleg szörnyű.

Lányok!
Csak én érzem úgy, vagy mostanában megint olyan időszak van, amikor nem nagyon sikerülnek a beavatkozások a BMC-ben? Nem nagyon jönnek át a szomszédból a lányok....
Vagy csak akiknek sikerült, azok nem fórumoznak :?: :?:

Kép
akire79
 
 


Én is végig néztem, s közben itt volt a fiam, s mondtam is neki te is így fogantál...és ezt én nem szégyellem. Eszembe jutott egy ismerős pár, akik 6 lombikon vannak túl sikertelenül, és ezek szerint nincsenek egyedül, igaz a film régebbi, és a technológia is fejlődött azóta, de mégis...

Na ma túlestem a csapnál fürdetésen, ugyanis olyan kakis lett a háta, valahogy a hátsó rész nem zárt eléggé, s lemosdattam. Hát mire sikerült megfognom őt egy kézzel, és közben beállítani a vizet, meg mosdatni, nem volt semmi, de békésen tűrte. Jobban, mint az esti fürcsit apjával :) Nem hittem, hogy valaha erre is sor kerül, de sajnos itt már a kendők, s egyebek nem segítettek...ezt a feladatot is megoldottam.
Éppen ma beszélgettem anyukámmal, hogy tesómék mennyire szerencsések, s nekik segítség is volt, s minden klappol, nekem meg mindenért meg kell küzdenem. Erre mondta hogy én meg egy klassz csaj vagyok, aki egymaga is képest helyt állni. Hát mindig kapok az élettől újabb feladatokat, amikkel próbára tesz...

Én e hónapban nem adtam le semmilyen papírt, nem volt időm rá elküldeni. Így nem is tudom mit kapok novemberben. Majd a hó elején elküldöm a 7 napos táppénzes, és 10 napos kórházi papírom (mert a varratszedéskor kaptam meg a záróm, s így lett ennyi), és a hivatalos beadandó papírokat. Még szerencse, hogy nem 1-2 hét van rá beadni, mert lemaradtam volna mindenről.
Mire kiderítettem miket kell leadni: TGYÁS, családi pótlék, anyasági, munkahelyi változásbejelentő, stb.
Ja és persze mivel az állandó lakhelyemre ment ki a Taj kártya meg kellett várnom, míg felér, hiszen csomó okmányról kell a fénymásolat, hogy csatolhasd. Hát erre is készüljetek...

remény73
 
 


Hát nem tudom, hiszen csak 2-3 lány szokott átnézegetni, s én valahogy nem is ismerem a legtöbb új próbálkozót, pedig azt gondolom mindannyian szeretettel várjuk át ide őket. Ha esetleg olvassák a leendő kismamák, nyugodtan jöhetnek, azt gondolom a mi csapatunk befogad minden kedves leendő és jelenlegi BMC-s kismamit.

Egyszer néztem át a másikba, s láttam Vicky még oda is ír, így Vicky szerintem búzdítsd a lányokat nem harapunk, s jöjjenek, akár kérdezni, akár örömhírrel, hogy sikerült.
remény73
 
 


Halihó!

Mi voltunk (vagyunk) a 10969-esek.Még mi sem mentünk vissza, megköszönni, hanem mi is majd a babával (remélhetőleg).
Jobban jársz, ha egyedül nézed a filmet.Én már az elején elkezdtem a bőgést, aztán hullámokban tört rám újra.
Nekem is van egy barátnőm, aki már az 5.-en van túl, ráadásul idősebb korosztály is. Nagyon becsülöm, őhozzá fordultam a kérdéseimmel, és azóta is hívjuk egymást időnként. Nem is tudom, hogy bír velem beszélgetni mindenféle neheztelés nélkül.Ehhez nagy erő kell szerintem.Drukkolok Nekik nagyon folyamatosan, bár most épp szünetelnek, majd talán dec.-ben folytatják a dolgot.
Én sosem gondoltam volna, hogy ide kerülök, főleg, hogy már volt egy gyerekem, és a férjemnek is tök egészséges formája van, nem iszik, nem dohányzik, egészségeseket eszik (viszonylag).Csak a bibi a munkájából fakad (gyógyszergyár, vegyszerek, sőt női hormonok + egy éveken át tartó gyulladás, aminek sosem járt utána), ki gondolta volna...
De most már nincs jelentősége.Lényeg, hogy itt tartunk.
Én is szoktam a másik topicban nézegetni a csajokat, hogy ki lesz a következő, és most valóban csend van.
Azt hiszem, egyvalaki áll teszt előtt (beülti után talán többen is vannak), vagy lehet, hogy inszemesek.
Talán jönnek majd azért.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Remény!
Átérzem a kakis problémádat. Majd 1-2 hónap múlva szilárdabb lesz. Még a főzelékek előtt is. Hirtelen megváltozik a kaki egyik napról a másikra, ahogy emlékszem. Bár a tesóm fia mindig is olyan kis "fostoska" maradt (már bocsi a kifejezésért).Szóval, neki valahogyan más volt a kakilása, mint anno a lányomnál. Lehet, hogy függ a kajától (tápi, vagy anyatej).Egyébként érdekes, mert azt hallottam, hogy a tápszertől inkább szorulásosabbak, ehhez képest a tesóm fia tápszert kapott, az enyém szopott, mégis a kisfiúnál volt a fenti eset, a lányomnál meg inkább nem.
De ilyen nyakig (fejtetőig) esetem nekem is volt jópár.Olyankor még 3 kéz is kevés lenne...Tényleg csak a zuhany (csap) segít, nem is érdemes pazarolni a popsitörlőt, 1 csomag is rámenne.
Bár már én is ott tartanék...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!

Csak kb. 20-al vagyok utánatok a sorszámban :lol:
Én sem gondoltam soha, hogy meddőségi centrumban fognak minket babához "juttatni", de erről senki sem tehet. És én bátran vállalom (van olyan ismerősöm, aki titkolja), ha valaki kérdezi beszélek Róla főleg azért, hogy ha valaki régóta próbálkozik, akkor ne várjon a csodára, hanem vizsgáltassa ki magát.

És persze hálás vagyok a sorsnak azért, hogy vannak emberek (orvosok, biológusok, nővérek), akik arra szentelik az életüket, hogy másoknak segítsenek!

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Hááát, elég jól látjátok... Sajna mostanában többen is átestünk inszemen, mások beültin, de nem jött össze a két csík. Nemtudjuk az okát, én már régóta nem is keresem.
Nálunk fogyatkozott a csapat a régebbi motorosokból - persze csak átmenetileg - sokaknál megállapították az IR-t is. Többen zugolvasnak a régi gárdából, gondolom nem mindíg van kedvük hozzászólni, mivel várakozó állásban vannak. Jöttek újak is, szép számmal.
A sok kudarc dacára nem vagyok hajlandó csüggedni, a negatívabb csajszikat többen is bátorítjuk - szerencsére! :)
Csodálatos tündérkénk HENI folyamatosan karbantartja a táblázatot, ha nagyon nem vagytok képben valakivel kapcsolatban, ott tudtok informálódni!
Minden anyucinak, kismaminak és leendőnek sok sikert kívánok az előttük álló útra!
Az anyaság csodálatos dolog! :) Éééés majd ha már tudom, hogy miről rizsáztam az előbb :wink: , akkor már szinte állandóan ide fogok írni!!! :)

Jó hétvégét! Kép

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sajt, várunk szeretettel...
Valóban csodálatos anyának lenni, megvan a szépsége, jó vannak nehézségei is, de jó látni fejlődni a gyermekünket, akit óvtunk a pocinkban...
remény73
 
 


Sziasztok!!!

A mi rajtszámunk 10661 volt/van mert még a dokimnál ez a szám szerepel minden leletemen. Mi 2008.02.25.-én voltunk az első konzultáción csak a költözködés,anyóséknál lakás,hitelfelvétel miatt rápihentünk. És pont rá 1 évre gondoltuk,hogy visszatérünk és cseresznyét próbálunk hátha aztán a többit meg már tudjátok.
Csak a nagyon szük család tudja,hogy a BMC segitségével jött össze a babócánk. A többiek meg nem érdekelnek. Semmi bajunk nem volt,de mégis valami miatt nem jött össze és gondolom ezért jött össze első inszemre.
Na rólam ennyi elég.

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Ha már számoknál tartunk az enyém 10426.
Ezek szerint rangidős vagyok még...noha a kezdetem jóval régebbi.

remény73
 
 


Sajnos a BMC előtt én is "elszórakoztam" több mint 1 évet egy másik intézetben :cry:

Sajt@!
Nagyon várunk már Téged is, Henivel együtt nagyon jó hangulatot tudtok teremteni!
Idén év elején volt egy ugyanilyen időszak, amikor szinte senkinek nem jött össze, aztán láss csodát, szépen beindult a dolog, mi vagyunk a bizonyíték :lol:

Én is rakok majd fel táblát, de most laptopozok, az asztali gép meg foglalt és ezen nincs képszerkesztő program :oops:

Kép
akire79
 
 


BRIGI
Nem lőtted le a poén mert láttam a végét már régebben csak az elejét nem. Nálam akkor tört el a mécses a legjobban amikor kiírták a végén hogy spontán terhes lett a Györgyi. EGyedül voltam itthon és úgy bőgtem mint egy kisgyerek. 28x visszanéztem, párom is jött haza és mutattam neki és akkor is patakokban folyt a könnyem.
Akkor még nem volt pocimban Miló és nagy erőt adott.

Milyen mellszívó ?????? Tiszta elmebetegek néha amiket kitalálnak!

VEVIKK
Ez nekem is feltűnt hogy beültinél is altatásban voltak, de hogy minek??? Én semmit nem éreztem amikor feltették Milót és a kistesóját. Tesódéknak sok sikert kívánok!

REMÉNY
Sztem is fasza csaj vagy, eddig is minden akadályon és nehézségen átmentél ezután is ez lesz.
Kakis téma hujujjjjj :lol: azt hiszem nem ez volt az utolsó ilyen eset.

AKIRE
Én már nem is emléxem a számomra de 11-esel kezdődött sztem.
Én sejtettem hogy nem lesz egyszerű a babásodásom, sőt tudtam.
De azt én sem gondoltam hogy lombikbabám lesz. Nálunk fű-fa-virág tudta még a postás is. Pont tegnap ugrott a nyakamba az utcán hogy milyen szép kismami vagyok olyan jó rám nézni, még nem látott nagy pocival mert ő a munkahelyi postásnénink volt. Olyan cuki volt mindig érdeklődött hogy állunk, és mióta nem melózom folyton kérdez a kollégáktól rólam.

SAJT
Személy szerint nagyon várlak ide téged, ilyen hihetetlenül + csajszi ritkaszámba megy. Nagyon bírom a szövegedet is.

Az én kezdetem is jóval régebbi mivel "csak" a lombikra mentünk a BMC-be, minden egyebet máshol csináltak nekünk. Lehet hogy ha én is a BMC-ben kezdek akkor már a kistesóban gondolkoznék mert itt falun semmit nem kapkodtak el a dokik. Hihetetlen sokat vártunk a semmire.

dita75
 
 


Lányok! Buzdítanám én az ottani új kismamákat, de mostanában tényleg nem voltak az odaátiak túl szerencsések. Sokan várnak. IR miatt, baci miatt, megromlott párkapcsolat miatt stb. De szerintem már alig várják, hogy jöjjenek. Ha lesz pozitív teszt természetesen át invitálom az illetőt, de sajnos mostanában nem volt. :(

Mi a 10753-asok voltunk. Én már nem is emlékeztem rá, apa meg rávágta. Én azt hittem én emlékszem a számokra jobban. Mi sem titkoljuk a dolgot, a párom mindig előadja a spermaadás szépségeit. Mindig jókat röhögünk.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Brigi!
Milyen lett a süti?
Én megcsináltam a sütés nélküli sütit és nagyon finom lett. Mondjuk én nem tettem bele annyi cukrot, mert Nesquick kakóporral csináltam és az eleve édes.
A tetejére pedig szerintem másfél tábla tortabevonó kell.

Biztosan meg lehet csinálni diétás változatban is, bár gondolom a háztartási kekszben elég sok a CH :cry:

Kép
akire79
 
 


Hello!
Szia, Sajt!
Én ismerlek már, mert mindig olvaslak benneteket.Gyertek mielőbb és minél többen!!!
Erika!Tűrhető lett a süti, csak a tk.liszt miatt repedezett rendesen.Fogyogat, de vissza kell fognom magam.Tegnap lazítottam, zabáltam. Ma szigorú leszek...
Férjem eszi.

Nálunk is tudtak a lombikról többen is : család, munkatársak.Hát, szerintem mindenki maga tudja, kinek érdemes elmondani.Én is úgy gondolom, hogy sokaknak erőt adhat, aki régóta küzd, és esetleg tényleg nem jófelé jár.
Nekem egy olyan pár javasolta ezt az egészet, akiknél 17 év után lett baba.Utána még 1 lett spontán náluk..Na, ez ad igazán erőt szerintem.
Mi is jártunk máshová is, meg ki is hagytunk 1 évet költözés, meg a "hátha mégis..." miatt.
Persze, nem lett.Örülök, hogy ide kerültünk.Tavaly aug.-ban kezdtünk.Átjárhatóságim már volt, más vizsgálatokat itt csináltak+ a férjem ment (itteniek javaslatára) egy másik andrológushoz.Ennyi volt a kitérő.És, mivel mindig elég ramatyok voltak az eredményei, lombikkal kezdtük, 03.30--án volt a beülti, és húsvét előtt szombaton teszteltem egy nagyon halvány +-at, aztán hétfőn erősebbet, kedden mentünk vissza, 280 volt a HCG-m, de csak 1 babó maradt a 2-ből (már az 1. UH-n sem volt meg a 2.).És karácsonyra vagyok kiírva, ahogy a vonalzómon is látszik.
Konc doki mondta, hogy a "nyuszi hozta" a babát.Meg majd a Jézuska.
Nekem a filmből az arész tetszett a legjobban, amikor az a fiatalabb kiscsaj, akinek 2 babája lett (nem tudom, hogy hívják) örült az udvaron.
Amikor meg kiderült a másiknál, hogy az 5. sem jött össze, itt hangosan morogtam, hogy nem igaz...Még a térdemre is rácsaptam...Nagyon jó film.Örülök, hogy feltették és megosztották velünk...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

9536 os jelentkezik :lol:

Sajti!
Ne csináld ezt, mert elszégyenlem magam :oops: De köszi, ari vagy, jól esett.

Hát a film. Nem is tudom, de én is végigbőgtem. Ha sikerült azért, ha meg nem akkor azért.:lol: De olyan csodálatos, hogy a végén mindenkinek, így-vagy úgy összejött. Még szerencse, hogy a spontán babánaál nem mutattak több részletet, mert akkor aztán nincs annyi zsepi a világon, ami elég lett volna nekem :)
ÉS!!!! Ezért nem adom fel én sem, soha!!!!!

Attila olyan rossz, mert inkább negatív, mint +, mindig azzal tömi a fejem, hogy mi úgysem vagyunk olyan szerencsések,hogy sikerüljön. Különben abban igaza van, mert tényleg kurva szerencsétlenek vagyunk, sosem jön össze semmi, de mindig mondom neki, hogy na látod, pont ezzel törjük majd meg a szerencsétlenséget!!

Anyós az aki mindenben a társam ( anyuék is, meg húgomék is csak velük nem talizok minden nap ) egy telken lakunk, és vele lehet nagyon bőgni mindenen :) Majd meg is mutatom neki is ezt a filmet, ha csajos napunk van, és a fiúk ( após meg a párom ) 24 be dolgoznak!! Após, az kb ugyanolyan, mint a fia: " ő nem éli meg, hogy unokája legyen" szöveget nagyon bírja nyomni :evil:
Mondtam is anyósnak, hogy micsoda részeg lesz a két pasi, ha végre összejön a baba. Mire anyós: "az hagyján , de még én is " :shock: Pedig soha nem iszik.

Hozzá kell tenni, hogy Attila bátyjának abszolult nem lehet gyereke, csak donor spermával lehetne, de azt meg nem szerettek volna, mert sógórnőmnek van 1 gyereke az előző házasságából. Őt is unokának tekintik, nagyon szeretik, de azért mégsem vér szerinti, mintha a fiáé lenne.

Mi biztosan jobban átéltük a filmet, mert tudjuk miken mentek keresztül, nem vagyok benne 100 % ig biztos, hogy akinek spontán jön a baba, az is ennyit bőg rajta, mint mi!!!!

Na mára eldugulok!!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


sziasztok

a tévében amit leadtak ott volt ám még egy páros. nekik nem jött össze, fel is adták az X-ediknél.
amúgy volt már egy kislányuk és kint külföldön is volt nekik lombikjuk majd kétmillióba volt, de ott sem sikerült végül feladták. most nem emléxem pontosan de a csaj férje talán nem magyar volt, a csaj is törte a magyart. Gondolom ha nem lett volna egy gyerek sem akkor nem adják fel de biztos beletörődtek és már nem is voltak valami nagyon fiatalok.

A hcg-re én nem is emlékszem. Mondta a Szűcs hogy mennyi de esküszöm hogy nem is hallottam mert annyira boldog voltam.
Oda sem tudtam figyelni hogy mit mondanak mert csak vihogtam mint egy bakfis mivel tudtam hogy ha ott a biológus akkor biztos hogy sikerült a lombik és bizony előttem ment be az Erika aki összehozta nekünk Milókát. Sosem fogom elfelejteni azt a napot, soha az életemben nem voltam még ilyen határtalanul boldog, és ezt gondolom majd csak az tudja űberelni ha már kint lesz ez a kis törpi. Na jó befejezem már mert nem látok kettőig tiszta könny lett a szemem!

dita75
 
 


Nekem nem igazán volt meg az a pillanat, hogy azt mondják, hogy sikerült.
Mivel eég nehezen derült ki a dolog. Először csak 10,4 volt a HCG, amire azt mondta Szűcs, hogy hááááááát, talán lehet belőle valami.
Aztán a második vv után, hogy már magasabb, de nem az igazi.
Aztán volt egy vérzés, azt mondták 2 baba van. Mégegy vérzés, és akkor deült ki, hogy az egyik mégsincs. És elengedtek a BMC-ből.
Igazán egyszer sem hangzott el, hogy: Viktória, sikerült, kismama lett. (Vagy valami hasonló, amire vártam volna.)

De a lényeg, hogy mégis 3 héten belül kibújik a kisfiam. (Remélem)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Nekem az a reggel volt érdekes, mikor itthon megcsináltam a tesztet. Én nem is örültem, hanem bepánikoltam. Hogy most akkor tényleg ott van az a csík, vagy csak a szemem káprázik. A párom orra alá dugtam, mikor még fel sem ébredt. Szegény, szerintem a tesztet sem látta, nemhogy a csíkot. Az eredményhirdetésnél nem volt Zeke doki bent és tőle jobb lett volna hallani, hogy sikerült mert mégiscsak neki volt hozzá köze. Újváry doki mondta meg, pedig vele akkor egyszer találkoztam hivatalosan. De akkor már tudtam, hogy ott a baba.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hát nekem is érdekes volt az eredményhirdetés.
Mi ugye egymás utáni hónapokban csináltuk az inszemeket, az első kettőnél elkísért a párom, a harmadiknál már nem.
Ültem kinnt Szűcs szobája előtt, megérkezett Skriba doktornő és az egyik biológus (nem tudom sajnos a nevét - nem Erika volt), ők is bementek Szűcshöz.
A váróban még ültek vagy 6-an rajtam kívül, gondoltam na biztosan van itt egy lombikos kismama, aki jó hírt fog hallani perceken belül, erre szólítottak, bementem és Sz. doki közölte, hogy gratulálok, sikerült.
Azt sem tudtam mit mondjak és kinek, leültem, felálltam, stb. tiszta hülye voltam.

Aztán itthon csináltam tesztet, mert addig nemis nagyon akartam elhinni :lol:

Még most is szinte hihetetlen, pedig elég jól látható jelei vannak, hogy a pocakomban van a kissrác.

Kép
akire79
 
 


olyan jó nosztalgiázni nem???

VEVIKK
Emléxem hogy miattad hogy izgultunk de minden jó ha a vége jó én éreztem hogy nem lesz nálatok baj és lásd nemsokára szülünk!

Épp egy perce nézegettem a pocakomat a tükörben, baromi nagy és párom mondja hogy tényleg jól lent van, lehet jövő héten már nem is kell mennem NST-re!

Annyira mondogatja itt mindenki hogy szülés, szülés még a végén túl is hordom, igaz éjszaka már tényleg azon voltam hogy akár még ma megszülöm mert borzasztóan fájt mindenem a sírás határán álltam, hogy legyen már vége ennek a hát és szeméremtájéki fájdalomnak.

dita75
 
 


Hello, Csajszik!

Na, most megint "sírva vígad a magyar" szindrómám lett, ahogy itt olvasom az eredményhirdetést.Tényleg tök jó nosztalgiázni...
Nálunk ugye a 2 teszt, amit itthon csináltam, megvolt.Férjem meg a dokitóll akarta hallani, az a biztos cymen. Haragudtam is rá kicsit, mert nem mert örülni, pedig nekem az első igazi öröm a 2. erősebb itthoni teszt volt.
Persze, azért némi izgalommal vártam az eredményhirdetést.Mindketten ott voltunk, meg még egy csomóan vártak.Én még akkor nem tudtam, hogy az, ha a Kanyó is bemegy, az jót jelent.Mindegy.Minket hívtak először, közölték a jó hírt.K.--ra örültem.Fülig ért a szám.Na, a párom is elhitte végre.Csak arra emlékszem, hogy kérdeztem, hogy mennyire biztos, nem kell e aggódni.Aztán mondta a doki, hogy jó magas a hcg, akár 2 is lehet.
Utána, a köv. UH-ig még 2-vel is terveztünk, bár nehéz volt elképzelnem.Ott meg kiderült, hogy 1 van.Nem éreztem semmit, nagyon örültünk az 1-nek is.
Hát, ennyi.Elég szokványos.
A filmről én is valamit hallottam, hogy volt, akinek nem sikerült, azt biztos kivágták ebből. Jobb is talán...Mondtam a férjemnek, hogy érdemes megnézni.
Lehet, hogy a nagylányomnak is megmutatom.Őt úgyis nagyon érdekelte ez a téma akkoriban.Persze, elmondtuk neki (nagyjából) mi a helyzet, hogy "készült" a kistesó. Részletekt azért annyira nem tud.Egyébként lehet, hogy nem is érdekli már annyira.Nem tudom...Terhelni sem akarom.
Hazajött tegnap este.Most kelt föl.Tegnap rajta is kipróbáltam a cukimérőt, aztán kicsit ráijesztettem, hogy ne egyen egyfolytában édességet, mert 6,9 volt neki, kaja nélkül (előtte pár órával evett).
Magamnak nem mértem, mert tegnapelőtt este megint vagy 5 csíkot ellőttem, egyik pillanatban 9-et is mértem, utána percben 7,8-at, aztán inkább kihagytam tegnap, helyette a diétát vettem vissza napirendre.
Na, befogom a csőröm...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Képzeljétek, teljes kiőrlésű lisztből sütöttem palacsintát és tök finom lett. Tettem bele fahéjat és édesítőt, hogy a gabona ízt elvegye és kellett azért bele egy evőkanál fehér liszt, mert attól jobban összeállt. De így diabos lekvárral is max. 15 gr. ch van darabjában. Ebédre a zöldborsó leves mellé be is nyomtam kettőt. Kíváncsi leszek a cukromra, de nem számítok azért semmi jóra. Mindig kiszámolom és mégis megugrasztja egy kicsit. Mindegy, nagyon jól esett.

Látom mindenki a temetőn van, még jó hogy mi elintéztük a múlt héten.

brigi: Ha ennyire különböző értékeket még a mérő, akkor lehet hogy érdemes egyszer megnézetni vénás vérből. Nekem így szokták megnézni, hogy jól mér-e. Megnézetik a laborban és ugyanazt a mérőmmel. Max. 20 % eltérés lehet, különben kalibráltatni kell a mérőt. Az elsős mérőm nem mért jól és teljes pánikban voltam miatta. Ez most jó szerintem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Csak 6,0 lett a cukrom a palacsinta után! :D Most ennek nagyon örülök.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Brigi! Én is Spertitet vettem, köszi. Nem olyan túl nagy a pocim, de már a köldököm fölött van a méhem teteje kb 8 cm-rel. A csajok inkább széltében terjeszkednek, mint előre, de jó ez így, mert akkor még nőhetnek előre.

Vicky! Köszi!

Dita! neked is kitartás és küldök türelem-hullámokat a hülye recepciósokhoz. Ne hagyd Magad felhúzni.

Akire! Hát eddig én is várandós voltam! :lol: Milyen jó is a magyar nyelv.

Tényleg jó nosztalgiázni. Nálunk az eredményhirdetés:
Rendeltem az internetről egy doboz (5 db) 10-es érzékenységű tesztet. Ekkor voltam az inszemináció utáni 12. napon. Hazaértem, gyorsan megcsináltam egyet. Néztem, ahogy fut a csík a tesztcsíkig, hát nincs 2. csík. Ezen annyira az ember nem lepődik meg, ha az elmúlt 4-5 évben tesztelt már vagy 30-szor. Lehúzom a wc-t, kézmosás, gondoltam kidobom a tesztet és ekkor ott volt a 2. bűvös csík. Életemben nem láttam még két csíkos tesztet igaziba, ugrándoztam és üvöltöztem, hogy b….meg terhes vagyok, még jó, hogy senki nem volt itthon a házból. A meddőségiben Zeke doki közölte a jó hírt, illetve azt, hogy reméli csak kettő van, mondtam neki, nem baj ha három lesz.
Az első UH-n a Zeke doki ráncolja a homlokát, kérdem tőle: valami nem stimmel? Mondja: De nagyon is, háromszor! Tessék? Hát úgy tűnik hármas ikreket vár! Nézek: És ver mindegyiknek a szíve? Nézi, mondja igen. Hát nem is tudtam mit szóljak, három gyerek Te jó ég! Elkezdett a redukcióról beszélni és mondta hagyjam abba a hormont és akkor lehet, hogy nem marad meg mind, mert elképzelhető, hogy ha valamelyik nem egészséges, akkor csak a hormon tartja meg. De én tudtam, hogy mindhármat meg akarom tartani.

Kép
tigriske1978
 
 


Mi nem vagyunk a temetőben, egyrészt nekem itt nincs halottam, párom meg lusta kimenni pedig vettem mécsest meg mindent..... biztos durcizik mert ma is meg tegnap is kioktattam gyereknevelés terén, ugyanis csináltam este fini melegszendvicset és a gyerek meg kijelentette hogy ő most rendelt pizzát magának és hogy adjunk rá pénzt. Persze nem hagytam szó nélkül. Ma meg az anyja szólt hogy menjen haza a 3 órás busszal mert 7kor már nagyon sötét van és tanulni is kéne. Elmúlt 3 óra! Szerintetek????? Nagyon hagyják hogy a fejükre nőjön.

Ha már ennyire sütögettek.... ahová írok másik topic:
Fogamzás alatt az 1. inszemre készülünk. Van egy receptes topicunk is, anno tettem fel egy rakás Norbis "no sugar" receptet. Még bájgli is van ha valaki még karácsonykor is diétázik. Kukkantsatok be.

TIGRISKE
Hát a ti történetetek aztán tényleg mesébe illő.
Amúgy a Zeke dokinak nagyon megy a hármasiker gyártás! :lol:

dita75
 
 


Kérdés a technikai zsenikhez, én köztudottan analfabéta vagyok az ilyesmihez.

Következő:
Csináltam egy slidershow-t a powerpointban (ez is nagy szó hogy meg tudtam csinálni) és tavaly még - igaz azt is segítséggel - de fel tudtam tenni a videoplayer.hu-ra.
Most meg folyton kiírja hogy rossz a formátum és nem tölti fel.
A blogba is próbáltam de ott is csak avi meg mpeg formátumokat enged és fogalmam sincs hogy tudnám áttenni más formátumba a fájlomat.
Alul a fül nem hoz fel ilyeneket, csak gif, jpg, bit.... de videoformátumokat egyáltalán nem. Már két napja ezzel szórakozom.
Tavaly a kolléganőm segített, már írtam neki is de még nem olvasta el a levelem, én meg kezdek ideges lenni hogy valamit nem tudok megoldani. Ötlet????

dita75
 
 


Dita, itt van átalakító free:
http://www.newfreedownloads.com/Multime ... ional.html

további free:http://www.newfreedownloads.com/find/powerpoint-to-avi.html
remény73
 
 


Remény
Köszi ari vagy, közben már sikerült áttennem aviba.... tök büszke vagyok magamra hogy egyedül sikerült..... csak most még bíbelődöm a feltöltéssel.... nagyon lelassult a gépem, lehet hogy kikapcsolom és holnap folytatom, mert mára már kocka lett a fejem annyit szarakodtam ezzel az egésszel.
azért remélem nem azért lassult le ez a szutyok mert valami víruskát is letöltöttem. :roll: [/img]

dita75
 
 


dita: A bejglit megnézem majd a receptesben, mert ezen már gondolkoztam. Meg most a zserbón töröm a fejem, hogy lehetne megcsinálni lightosabban.

Voltak barátnőmék. Ezt a gyereket meg kell zabálni. Már elmúlt 2 éves és olyan nagy gazember. Bent volt a gyerekszobában. Túl nagy a csend. Erre mire benézünk, már majdnem felbontotta a festéket. :shock: :D Kicsit kijavította volna a munkámat. És persze vigyorog, mert tudja hogy rosszat csinál. Imádom. És hoztak egy csomó cuccot, amit legutóbb összepakoltunk. Hát megtelt a gyerek szekrénye. Nem is kicsit. Mégis csak kelleni fog az a komód a fiókok miatt. De nem bánom, most sokat spóroltam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Cső, Csajok!

Én sem voltam temetőben. Az én nagyszüleim nem itt vannak eltemetve, meg a férjeméi sem.A tesóm szakdogájának utolsó simításíit végeztük, este meg eltűnt az egész, mert lefagyott a gép. Volt dúlás-fúlás.Be is mentem a szobába, mondta,, nem vagyok kíváncsi a hisztire. Persze, érthető, egész du. ezen dolgozott...Ma megpróbálja visszaszedni valahonnét.
Annyira nem vagyok zseni, hogy szerintem én csesztem el a gépet tegnap, de látom, Dita, már segítettek.
A zserbó izgat engem is, nem tudom, lehet, hogy kéne csinálni.
Nekem tegnap rizs (nem túl sok), hús után 6,7 volt.Ez még tűrhető.
A férjemen is teszteltem a mérőt, na neki nem kell aggódnia, 10 dkg csoli, meg vacsi után 1 órával 6,1 volt. Persze, könnyű neki, nem terhes...
Vicky! Rájöttem, ott cseszegettem el a mérést, hogy nem elég nagy a vércsepp, amit rárakok, és akkor keresgeti a fénnyel, és hibát ír ki, vagy összevissza mér. Ezért az utóbbi 3-nál addig nem cseppentettem, amíg nem volt elég nagy a csepp. Szegény gyereket 3-szor szúrtam, mondtam neki, amíg nem produkál valami normális mennyiséget, nem pazarlom a csíkot. Na, férjemé egyből beterítette.
Tigris!
Ez a kiabálós dolog k.-ra tetszett. Én nem is írtam, de az első nagyon halvány tesztet el is dobtam először, mert nem láttam a csíkot. Aztán a kukából szedtem vissza. :oops:
Akkor már rajta volt. Csak akkor meg azért aggódtam, hogy nem egyből lett rajta csík.Ez a 10. napon volt (érthető a halványság).
Tigris, a tesztelésed története dereng, amikor ide leírtad..., meg amikor kiderült, hogy 3 bébi van. Én sem iszem, hogy "redukáltattam" volna őket, ha így alakul, dehát nálunk eleve csak 2 lett visszatéve, hacsak nem osztódott volna valamelyik...
Képzeld, 4 gyerek. Szegény lányom...Szerintem, akkor elköltöznénk...
Na, egyelőre ennyi.Üdv...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?