Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Tenci,
régebben felváltva nyomtuk, mostanában inkább párom vezet, mert én jobban le tudom foglalni a törpét :) Ha nagyon kidől, akkor cserélünk picit, míg összekapja magát...

Bocs lányok, most csak gyors bejelentkezés volt... :oops:
Anna délutáni alvásból 38,8-al ébredt és esti lefekvésig se tudtam neki lenyomni :? Most kapott egy kúpot fürdés után, aztán pelenkázhattam át... ki tudja mennyi szívódott fel a kúpból addigra... :( Kicsit nehezen veszi a levegőt, de nem taknyos és max 1-2x köhögött egész délután... Remélem nem influenza :?
Megyek lezuhanyzom aztán befekszem a gyerekszobába... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Steffi,

Hú, hát az is kemény lehet, hogy már egyáltalán nem alszik. Lara meg most többet alszik napközben, 2-3 órára állt rá most, és 9 körül alszik el, és 6,30 körül már jön. Hát ez sem jobb. És milyen ágyban alszik Martin. Hogy alszik? Kinek az ágya van a Tiétek mellett?
Nimi megérkezett?
Biztos ügyes leszel.
Hát most a másik gond van, péntek hajnal óta nem volt kaki. Remélem holnap lesz. Mert szokott ilyet, aztán max 2-szer kakil holnap! Remélem, ma már normálisan ettünk.

Most tettem le, de nem akar aludni. Közben eltelt fél óra.

Gabi,
Ha látok valamit szólok. Én is már nézelődöm Larának! Írom, hogy mit gondolok, hogy tudjak majd választani.


Veronikusz,
Nagyon kis ügyes vagy, nem csodálom, hogy meg voltak elégedve. Azért az a két kép is jöhet. Férjed nem szeret fotozni? És a torta honnan volt végül? Milyen? Nem Zsófinak akartál pizsit?
Tudtál pihenni??

Tenci
Hú ez jól hangzik, azt hiszem megyek és megnézem a szőlőt, milyen állapotban van, és eszem belőle.
Ezek a dumák, de édes, már nagyon várom hogy lássam!

Hát kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni Lara és Mikey egymáshoz. Lara változó néha ilyen néha olyan. Olyan csajos. Most már szerencsére inkább simogatós. Rég találkozott vad fiúkkal.

Judy,
Jaj szegény Anna, sok, sok gyógypuszi neki!!!

ancsaboszi
 
 


ANCSA-mit nem adnék ha csak úgy odajönne Mikey és átölelne :roll: persze jön -de akkor valami érdek van a dologban!!!-persze zsarolni is szoktam...na majd meglátjuk milyen napot fogunk ki,lehet Lara kis amazon lesz :roll: :roll: :wink: :wink:
kaksi-meg tutkó lesz holnap-de hát nem is evett normálisan mostanában...amúgy már rendes kajcsin vagytok vagy még diéta van??? :roll: :roll:
Hugica sokat mozog???Lara érzékeli a változást rajtad?? :roll: :lol: :lol:

JUDY-remélem semmi komoly!!!majd gyere reggel mondd mi van.....

ANDI-pénteken akkor jössz???-mert nem postázok ha úgyis talizunk....van vmi nektek :roll: :lol: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

TIMI-hiányollak!!!!minden okés???-rég voltál..... :roll: :roll: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szép estét!

Bár ahogy látom, néhol lehetne szebb is! :? :oops: Na akkor én is belépek a "panaszosok" közé! :? :oops: Jáznak olyan a bal szeme, mint egy bokszolónak! :shock: :cry: Kamilláztam, csöpiztem Neki, de asszem reggel kihívom a doki bácsit!
Minden kisbetegnek és nagybetegnek jobbulást!!!! :oops: :roll:

Vero!

Az első szülinap...Julcsié....az otthonukba volt. Fannié volt most szerdán mekibe....budaörsi meki az M1-M7 közös szakaszán lévő Agip kút mellett.....ebben a mekiben van játszóház is, Benőé pedig most csütin a KIKA-ban lesz az 1. em. játszóházban. Ez is a budaörsi. Erről nem tudok még semmit, mert a KIKA-s játszóházban még nem voltam.
A mekiben 2 ezer forint volt a kaja/fő a gyerekeknek és 2.500 forint volt a torta. Kapott minden Gyerkő egy Happy Meal menüt.....játékot mindenki választhatott magának.....és játszottak a játszóházas részen meg a mekis csajszi is csinált Nekik 1-2 közös játékot! Bár ez elhanyagolható volt, mert jobban csípték az őrültködést a csúzdán meg a bújócskás helyen. :wink: :lol: 8)

Boszikám!

Szerintem szerda kilőve, mert Jáz szeme nagyon gáz :cry: :shock: és én sem vagyok százas!!! Bocsánat!!! De nem vinnék most oda hozzátok semmi nyavalyát!!! :oops: :roll:

Tenci!

Vagyok-vagyok! De má menek is! :? :oops:

Képek nagyon édik! Bocsánat akit most kihagytam!

Mennem kell, mert Jáz megint sír! Bocsánat! :oops:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Timi!
köszi, köszi. Budaörsi Mc-it ismerjük. :D Sokszor volt már - főleg rossz időben - hogy oda vittük a két kis elevent kitombolni magát. :lol:
KIKÁs- buli után megírnád hogy az is milyen volt és mennyiért?? ha nem gond! :D köszi előre is 8)

Ancsa!
tortát végül anyukám sütött, mert nem tudtam megvenni a feketeerdőhőz az alapokat, neki meg rengeteg elfekvő csokija volt, így piskótás-csokitorta volt a papámnak, Zsófinak meg egy ALDI-s feketeerdő volt.
Pizsit viszont a Szofinak akartam!!! Zsófi éjjel még rugdalózóban alszik :wink:
fotózás: Laci is szokott, de nem jellemző :)

ha most kihagytam valakit akkor bocs-bocs ... megyek készülődni
szép napot mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hahó!
Én is itt.
Szombaton kirándultunk, tegnap meg főzés, gyerekezés, meg vívódás, hogy elmenjek-e egyedül vezetni-e vagy sem. :oops:

Most meg gyorsan, mielőtt Petya megkezdi mai rombolótevékenységét.

Látom, Veronikusz, Te is gondolkodsz már a szülinapi zsúrozáson. Idén mi is kénytelenek leszünk, mert eddig Pankának nem csináltunk ovis bulit, de tavasszal már egy csomó mindenkinek volt, így nekünk is lesz. Tavaly Panka volt az első, agy nem tudtam, hogy kell ezt. Mi voltunk már Duna Plaza játszóházban, ott nem volt tulképp semmi, csak játszóház, tortát, kaját hoztak és csak ugrálás volt. Mekiben is volt az egyik kisfiúnak (Óbudán) és ott jól lefoglalták őket, a rohangászáson kívül volt még találóskérdezés, meg énekelés.
Na, Petya felkelt.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!
Tenci
hát csak akkor tudok menni, pénteken, ha Judyék is mennek!de ez ugye attól függ Anna hogy lesz

Tényleg Judy
miújság???

gyógyúljon mindenki :!: :!: :!:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


sziasztok,

háát, hajnal háromkor 39 volt :( Akkor kapott megint panadolt, most 37,3-at mértem úgy negyedórája... Délután rendel doktornéni, elsétálunk, aztán meglátjuk... Amúgy hangulata jó, eszik, iszik, bolondozik, csak kicsit elesettebb, fáradtabb mint szokott. Meg lázas. Más nincs... Fene tudja mi a szösz ez. Lehet hogy csak megfázott.
Ha rendben lesz péntekre, akkor megyünk persze :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
szegény Anna :cry: :cry: Balinál is ez volt :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Judy!
Mielőbbi jobbulást! :cry: sajnos szolidarítunk veletek: Szofi is lázas vasárnap DE óta. :oops: Nem is megy a héten oviba. :oops: De ő is - ha nem lázas - olyan mint máskor. Jön-megy, magyaráz, vigyorog, dumál :lol: Viszont éjjel nekem is adnom kellett neki Nurofent, pedig lefekvéskor is kapott egyet kanál PAnadolt, hogy ne legyen láza. :oops: :oops: Katáék viszont holnap mennek Érdre almát szedni. 8) (ja! és Katának ma van szülőije, amire most így nem megyek, mert doki vár minket 5-kor. :oops: )

Zsófi meg próbálkozik!!!! már 4 lépésnél tartunk EGYEDÜL!!! :lol: Egész nap fogná egy kezemet és sétálna a lakásban. :lol: Kiborítosz!!! :lol: Mi lesz így szegény anyja derekával!!! :lol: JA! és nem úgy van, hogy arra megyünk amerre én akarom :lol: NAGYON HATÁROZOTTAN Ő IRÁNYÍT ENGEM!!!! :lol:

Megyek, mert már szerintem kész a kolbászos krumplileves :wink: nyamíííííííííííííí (kár hogy nekem csak az illata marad! :lol: )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:00-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:00-kor.
Vendég
 


Lilluska
igen Bali bölcsibe, már fél7 óta mondta, hogy menjünk bölcsibe :roll: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Lilluska!
Dorottya nőből van, na.
Boginak boldog 10. hónapot :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Timi!
mi van Jázzal???



Képzeljétek!!! Szofinak van egy OVIS SZERELME!!! :lol: A LACKÓ!!!! :lol: reggel odavolt, hogy nem látja Lackó az új, fodros szoknyájú ZOKNIJÁT!!!! (van rajta egy táncoló tündér, a zoknira rá van varrva egy tűll darabka, az a szoknyája :lol: ) JA! és ma már 10x megkérdezte, hogy mikor mehet már oviba! :D Egyelőre nincs láza. LEgalább is DE nem volt.

Más!
Tudom, hogy elég problémás ember vagyok, de ... most megint megnyugvást keresek nálatok! :oops: EGy hete elkezdtem kevesebbet enni és hát ... szerintem el fog menni a tejem. :oops: EGyébként is nagy dilemma volt benne, hogy mikortól legyen előrébb az hogy lefogyjak, mint az, hogy Zsófit szoptassam. Férjemnek mondtam tegnap, hogy hétfőtől erősebbre kapcsolok, erre ő meg azt mindat, hogy mért fogyózom, mikor még szoptatok! :oops: Nem akart ő bántani, de szarul esett, mert ahogy most elnéztem, akár évekig is menne még ez a szopi, de valamikor most már el kell kezdenem magamra is gondolni. :oops: Szóval most a szívem szakad meg, mert nekem nagyon nehéz az elszakadás, főleg úgy hogy még nem is támogatja a féjrem .... :oops: :oops: :oops: de így se szeretnék még 2-3 évig maradni. :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 12:01-kor.
Vendég
 


Lilluska!
köszi szépen. Nagyon aranyos vagy. Nálam csak az a baj, hogy én szeretném még szoptatni, de már nagyon nem bírom magam így elfogadni és magamban őrlődöm. Jól esett volna, ha a férjem azt mondja, hogy "eddig is tök ügyi voltál, hogy szoptatni tudtad Zsófit, most már gondolj nyugodtan magadra!!!" :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ha már itt tartunk! Ki milyen tápot ad az 1 éves gyerekének??? (bár még van tejem, de azért .... )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
én MILUPA-t és babylove-osat adtam Balunak

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-akkor remélem pénteken talizunk :wink: :lol: :lol: Balubölcsi ma hogy ment-hiszen kihagytatok egy hetet :roll: reggel leteszed,és csak délben mész érte??ez már olyan igazi bölcsiovi feeling :lol: :lol: :wink: :wink:

VERÓ-tápihoz nem tudok hozzászólni-Mikey nem fogyasztott,amint betöltötte az egy évet fokozatosan adagoltam neki a tejtermékeket-és akkor már csak reggel és este volt cici a 15hónapig-utána Benedeké volt a terep :roll: :lol: :lol: -és Mikeyt sem érdekelte hogy nem kap cickót-lazán átnézett rajtam mintha soha nem is kapott volna...-Benedek születésekor sem foglalkozott vele,hogy honnan eszik a tesó :roll: mindenkinek azt mondta-nekem van fogam,Benedeknek nincs-ezért eszik cicit :roll: :lol: :wink: :lol: egyébként nem nyerő számára a tej kakaó-max macikávét iszik,de imádja joghurtokat,túrót tejfölt körözött nagy kedvenc,sajtok jöhetnek minden mennyiségben... :wink: :wink: :wink:
szóval Veró aggodalomra semmi ok-hajrá fogyi!!!! :wink: :lol: :lol:

JÁZMIN???ANNA???-és többi kis beteg hogy vagytok???
anyukák csak egy bejelentkezésre!!!!

ANCSA-nálatok helyzet??? :roll:

és Bogi-már10??? :lol: lassan ünnepehettek :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


VERÓ-késve de itt van :roll: :lol: :lol: :lol: :wink: Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
fél8kor mentünk és 15.15kor jöttünk el
3 órát aludt a bölcsibe :roll: holnaptól uzsi után kell elhoznom :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tápszer tippet köszi szépen, Zsófi különben már kap rendes gyümi joghurtot, krémtúrót, tejfölt stb. szóval azzal nincs baj, csak én még egy ideig tápot szeretnék neki adni bocitej helyett. :wink:

Tenci!
kép tüneményes!!!! :lol: meg kell zabálni!!!

Szofi: doki szerint amit benyalt az vírusos, ma még eddig nem is volt láza. :)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


JA! Zsófi nem tud mit kezdeni a cumisüveggel. Már 2 hónapja próbálom nála, hátha iszik, de ma is át kellett öltöztetni, mert még a háta közepe is olyan volt. :lol: Nem baj! legkésőbb ha már éhes lesz, átszokik. :lol: (jaj de bunkó vagyok! :oops: )

mentem etetni a csajokat 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
Szofinak jobbulást!Kaptatok valamit??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok,

Jázminnak és Annának sok sok puszi remélem már jobban vannak!
Timi, mi van Jáz szemével?
És Annának remélem már lement a láza.

Ancsa,
Lara már teljesen jól?

Tenci, iszonyat aranyos Bene. :lol:

Brigi, ha nem látnám a képek alatt a dátumot, azt hinném ugyan az a gyerek van rajtuk.
én is egyre többet gondolok arra vajon mennyire fog hasolítani a baba Kolosra. milyen lesz a természete? ugyan úgy szopizni? már úgy várom, h itt legyen. :D

Andi, így tovább bölcsi! ügyes ez a Balu,.

majd még jövök, de hívnak fürcsihez...
snooopy
 
 


Tenci
Hát igen, a fiúk azért mások, de abban is meg van a jó, meg ebben is!
És tényleg volt kaksi!!!
Lara már várja Hugit, bár az érzések változók. Kiságyát először még oda akarta adni, aztán nem. Valamelyik este meg beszélgettünk, és mondtam hogy majd együtt fognak fürdeni a medencében, és erre olyan lelkes lett, hogy mondta, hogy majd mondja neki, hogy nem szabad beleinni, és mutatta is hogy nem :oops: :) elmegyünk a Meseparkba és Hugival ül a kacsába, meg majd együtt homokoznak! :oops: Olyan édes! Imádom!

Nagyon édes!!!!

Anyukádnak nagyon boldog szülinapot!!! (bocsánat hogy nem mondtam még itt voltál)

Timi
Jáznak mennek a gyógypuszik mindkét szemecskére!!!

Veronikusz,
Feladtuk ma végre a dvd-t, tegnap átvette Zsombi Apu!!! És ma már meg is néztük!! Nagyon köszönjük! Ajánlva ment, biztos ami biztos!!!
Akkor valamit félre értettem, és Zsófi mit kapott? Csodálkoztam is ,hogy már pizsiben alszik.
Szegény Szofi, sok gyógypuszi neki!!!

édes lehet a kis szerelmes! :wink:

ÉN is megértelek, de hát ugye a bölcsi miatt is akarod az elvállást! és ez is tök érthető!!És jól teszed, és ha még négyeskét is akartok, akkor pláne! Ne hibáztasd magad, annyira de annyir jó Anya vagy, magadra is gondolnod kell néha! És tényleg néha gondolsz csak magadra!!! melyik fogyókurát csinálod?

Igen Veronikusz nagyon ügyes vagy!!! De szeritnem egy Apa nem fogja ezt mondani! Ezért hidd el nekünk! Mi tudjuk!!!

Nálunk Lara Beba HA-t kapott, és ezért simából is maradt a Beba, bár aztán később mindent kipróbáltunk! De ennél maradtunk!

TE mért nem ettél levest?

Kriszta,
és elmentél egyedül vezetni???

Judy,
Jaj szegény Anna baby, Lara itt elkezdte a sort, de remélem Anna is olyan hamar túl lesz rajta mint Lara.

Lilluska
Sok sok gyógypuszi Nektek is, édes lehet az éneklő Dorottya. Őt egyébként hogy becézitek? Vagy nem is becézitek?

Andi
De édes Balu! Hát hiába igazi nagyfiú!!!

Steffi,
hogy bírod??? van segítség?

Orsi,
Ti hogy? Kolos nélkül hogy bírod?Vagy otthon van már?
mikor költöztök be? már csomagolsz?

Rólunk! Igen, köszönjük a kérdést Orsi, Lara már jól van! Ma már szerencsére kakilt is. 8) Mi meg ma voltunk a genetikán a leletért! És fél óra alatt meg is kaptuk!!!
Behívtak, örömmel közölték, hogy nem találtak semmi kromoszoma rendellenességet, és hogy akarjuk e tudni, hogy lány vagy fiú. Mondtam hogy igen, de lány! :wink: Nem? Mondták hogy igen. :lol: Szóval ezen túl vagyunk, most már hajrá szivecske és távozz tölünk jó messzire HELLP. :twisted:

Nyugodt éjszakát mindenkinek!!!

ancsaboszi
 
 


Orsi is vastagon. Bocsi :oops:

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!!

Remélem a betegeskedők jobban!!
Mindenkinek nagyon szép napot!Gyönyörű idő van!
Sok, sok puszi!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Tenci: Igazad van, tényleg azon az ágyneműn fényképezhettem volna, mint Petyát... Jó Benedekről a kép!

Veronikusz: Telejesen megértelek. Én is hízok a szoptatás alatt :-( Nekem abból volt könynebb, Petyánál,h ogy ő magától szokott le a ciciről, bár az is lehet, hogy már kevesebb volt a tej és nem akart érte küzdeni. De akkor én is lelki beteg voltam.
Petya nekem csak a tápszert fogadta el cumisüvegből a vizet nem.
Én Bebát adtam neki 1 éves koráig, utána a DM-es Babylovet. (A bebára rá ment volna a gatyánk)

Ancsa: De jó,hogy - a lelelt! Örülök,h ogy Lara várja már a hugit!

Andi:
Balu hogy bírja a bölcsit? és te?

Timi: Hog yvan Jázmin szeme?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi
minden oké, Balu jól bírja a bölcsit, ma már uzsi után megyek érte
éN már mennék dolgozni :roll: :oops: 8)
nálatok miújság??

betegeskedők???

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


sziasztok,

Bocsi a tegnapi eltűnésért, de délutánra már minden bajom volt :oops: Éjszaka nem aludtam túl sokat, Anna is nyűgös volt, úgyhogy szép fejgörcsöt hoztam össze délutánra... :?

Voltunk doktornőnél, torokgyulladás, holnap menjünk vissza, újra megnézi. Tantum Verde, lázcsillapítás. Na utóbbival megint küzdöttem éjszaka, estére megint felment 39-re és megint nehezen bírtam lenyomni. Hajnalban megint kúp :( Most megint nincs láza, rohangál, dumál, vigyorog, követelőzik (rajzfilmet :roll: ) Remélem most már javulni fog... (tavaly karácsonykor összeszedett valami hasonlót, akkor 2-3 napig volt láza, utána meg ráment a légutakra, köhögés, orrfolyás stb egy hétig... Úgyhogy ilyesmire számítok most is...)

Veronikusz,
nálunk Milupa Junior tejital megy most. Előtte volt Babylove, meg Mildibé banános tápi.
Zsófi nagyon ügyes!!! :D
Szofinak jobbulást :( Ovis szerelem :D

Timi,

Jáz hogy van? Jobbulást neki!!!

Tenci,
ez a soklabdás kép :D :D

Lilluska,

lányoknak jobbulást!!

Ancsa,
Örülök, hogy Lara jobban :D Meg a leleteknek is! :D

Mennem kell, majd igyekszem még jönni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy
akkor a pénteket szerintem hagyjuk!! Anna gyógyúljon meg!!!!!!4

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,
meglátjuk. Lehet hogy most elmarad a köhögés, mert most nem olyan hideg a levegő, talán nem megy rá a légutakra... Majd még egyeztetünk addig :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi!
Nem kaptunk semmit. Én irattattam fel Fenistilt. Mást nem kap. Ciki, de még mindig nem tudnak orrot fújni. :oops: csak röhögnek és berregtetik a szájukat. Azt hiszik az a jó, ha jó hangon. :oops: Orrcseppezni kell, orrot szívni. Ennyi. Tegnap már nem volt láza, max. éjszaka lehetett, mert reggel hideg fejjel és izzadt homlokkal ébredt.
Bölcsi: Balu nagyon ügyi. :D

Annának és Jáznak mielőbbi jobbulást!!!

Ancsa!
WOW! Micsoda szuper hírek!!! Hajrá!!! Csak így tovább!!!! :D:D:D
Lara nagyon aranyos, hogy így várja hugit! :D:D:D
DVD: köszi szépen
Zsófi pár ruhát kapott és egy pelenkázó alátétet :D
Fogyókúra: nagyon aranyos vagy!!!! Komolyan!!! :D:D:D köszi szépen. Fogyókúrában a Gastroyalt csinálom. Eddig még csak egy hét SÚLYSTOP-ot csináltam és ma van a 2. nap TURBÓ fogyókúrás napom. Hát! Megahalál és egy grammot se fogyok. :oops: Bezzeg mindenki jön, hogy jaj de sokat fogytál innen, meg onnan, meg amonnan … hát ha ez így lenne, akkor már rég 10 kilónál tartanék!!! :lol: nagynéném már jött is, hogy most már hagyjam abba!!!! :evil: basszus!!!! Ki milyen jogon mondja meg a másiknak, hogy az hány kiló legyen????? :evil: ez magánügy!!!! Már látom, hogy meg fog romlani a viszony köztünk!!! Főleg hogy mondogatja, hogy milyen jól nézel ki :evil: unokatesómmal meg is beszéltük, hogy ha egy idős ember azt mondja, hogy „jól nézel ki” akkor az azt jelenti, hogy JÓ HÚSBAN VAGY!!!! :lol: szóval FOGYNOM KELL!!!! :lol:
Leves: nem ettem, mert nem volt benne a napi menümben :lol:

Judy!
Sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakátok volt :oops: remélem ez volt az utolsó!!! Fergörcs: :oops: te szegény!!! Jobbulást!!!
Milyen a Milupa tejital??? Mennyiért veszed??? És hol?


ZSÓFINAK MEG MÁR LÁTSZIK A 3. FOGA!!! :wink:

Még annyi minden akartam írni …. :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tényleg Veronikusz kezed?????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Veronikusz,
sima tejíze van, Anna ebből többet ivott meg az utóbbi időben, mint a babyloveból (abból max 1,5deci szaladt le, ebből meg 2,5) Most persze ezt se issza annyira. :(
Én a Rossmannban vettem meg az Auchanban, ott 2200 körül van a 600g-os csomag. De DM-ben még nem néztem meg (nincs a közelben sajnos :( ), ott eddig még minden tápszer olcsóbb volt, mint az Auchanban... (Pl a Mildibé az Auchanban 2000 a DM-ben 1700)
Édes lehet 3fogú Zsófi :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sehol senki??? :cry: :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


sziasztok,

Ancsa grat a jo hirekhez:))) Boti jatekait nem akarja odaadni a tesonak, az agyat se nagyon, az egyutt furdesre meg kozolte hogy elsz elemetes (emeleltes:))) szurdokad (furdokad):)))))

Veronikusz: en 1 eves koraig akartam szoptatni a Botit, de az oktoberre esett, aztan csomot volt beteg es mindig halasztottam, erdekes modon az esti szopit siman abbahagyta , a reggeli maradt meg jo sokaig meg, aztan olyan 16 honaposan vegre eros voltam es abbahagytuk, volt egy kis siras de nem veszes, es remelem nem botrankoztatok meg senkit, de en mar nagyon vissza akartam akpni a testem, a Boti meg elkezdte hogy a masik cicmet, amelyikbol epp nem szopizott azt a kezevel birizgalta es ez engem mar nagyon idegesitett, igy inkabb abbahagytam a szopit, meg o mar ivott siman tejet akkor tejtermekeket meg mar 8 honaposan kinezte a biojoghurtot a szambol, nem lehetett elotte enni.
en teljesen meg tudlak erteni, hogy egy kicsit magadra is gondolsz most mar, ne hagyd magad es kitartas a fogyohoz, (sogornom 3 es fel eve szoptat, mar a masodikat, hat en nem birnam, jo volt hogy van egy kis sznet a ketto kozott)

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


Andi!
kezem kicsit szebb. Lement az 1/3-ra, de most megint megerőltettem és talán kicsit nőtt ... jó lenne ha nem kéne műteni és egy kis kíméléssel végleg eltünne! (pedig úgy tudom, ilyenre nincs sok esély :oops: )

Judy!
köszi szépen az infókat. Én múltkor mintha 1900-ért láttam volna a TESCO-ban!!! :roll: :roll: sajnos akkor nem vettem. Viszont nem tudom, mennyi most a Rossmannban, mert oda van egy -300Ft-os kuponom ... azt hiszem futnom kéne még egy kört. Szeretném ugyan legalább kipróbálni, de lehet ha kis is próbálom a Milupa Junior italt, Zsófinál is Babylove 3-as lesz. Szofi most is azt issza. :wink:
Anna hogy van??? volt azóta láza??? te jól vagy?

Timi!
???? UFF???? merre jársz?

Kata!
köszi szépen. Látom más is megszenvedi lelkileg a dolgot. :oops: Nem örülök neki, de legalább nem érzem magam UFÓ-nak. Majd csak túl leszek rajta. Már csak azt kéne kitalálnom, hogy ha most el is választom (ill. fogyókúra választja el), akkor mivel lenne a leghatékonyabb lefogyni, hogy a másik oldalról tunningolva legyek lelkileg :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
ismerőseim erre
http://turbodieta.hu/
vagy Norbira eszküsznek :roll:
Balázs is babylove 2-est vagy 3-ast iszik :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Veronikusz,
Rossmannban asszem 2250. Én is a kuponnal vettem ott és mintha 2000ret fizettem volna... A Tesco tippet köszi, ott is megnézem majd :) Amúgy a babylove tényleg sokkal olcsóbb...csak a legközelebbi DM az Örsön van, nem mindig jutok be oda... :?
Most napközben max hőemelkedése van, egyébként jól van. Én jól vagyok, köszi, csak most kivagyok kicsit, mert a délutáni alvása kb 15 perc volt. Bejutott a szobájába egy nyamvadt légy, felébresztette és mire sikerült lecsapnom, addigra annyira felébredt, hogy már egy órája nem bírom elaltatni. Viszont kivenni meg nem akarom, mert látom a szemén, hogy hulla fáradt. Kész vagyok tőle... Most kimenekültem egy kicsit, már egy órája hallgatom a nyígását :oops: :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


hat fogyozasra nem sok mindent tudok, nekem sikerult otthon meghiznom, jo csak ket kilot szedtem fel a ket ev alatt, de ha azt vesszuk hogy ugyanannyival jottem ki a korhazbol mint amennyivel terhes lettem akkor.....
most ugye ketto plusszal indultam az elozohoz kepest es egy kicsivel jobban si gyarapodom:))) sajnos enm tudok eleget jarni aquanatalra, Botinal nem nagyon volt ra penzem, igy csak hetente 1x mentem most hogy van egy csomo berletem oda most meg allandoan elmarad az ora, a csajnak szuletett kozben kisbabaja, es neha miatta marad el neha o beteg, pedig ugy hianyzik a amozgas, es anynira szerencses vagyok hogy boti felugyeletet is meg tudom oldani, es megis .......

baratnom a 90 napossal fogyozott az eskuvojere es eleg sikeresen, en meg nem probaltam.

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


Andi!
turbodieta.hu-t néztem, de nem volt szimpi, hogy egész nap 3 shake-et ihatok. No meg láttam, hogy valaki épp ajánlgatja a fórumom a porát, mert ő se bírja ... :oops: pedig jó lenne.

Kata!
90 naposat már 1x próbáltam, de a gyüminapot nem nagyon bírtam :cry: és a gyümitől farkas éhes leszek :oops: megeszem a vas szöget is :D de még lehet hogy 1x adok neki egy esélyt :wink:

Judy!
jaj! ilyen nálunk is volt már. Alig vártam az esti lefekvést :D tudom mit érzel :oops: kitartás! hátha mégis elalszik!!!!! :wink:
Milupa a TEsco-ban kb 1,5-2 hete volt, de szerintem akkor akciós volt. LEgalább is külön ki volt rakva egy állványra :roll: Azért továbbra is nagyon bizgerálja a fantáziámat, hogy hátha jobb lenne neki ez az immunfortis-os Milupa :D legalább az első télen :)

A fogyós tippeket meg mindenkinek nagyon köszi. Bocsi ha most az agyatokra megyek vele, de most ez foglalkoztat :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


KAta!
te meg .... :lol: mázlista!!!! még hogy annyival jöttél ki a kórházból :P :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


naaaaaaaaaa komolyan:)))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Kata!
én elhiszem!!! :D azért mondom, hogy MÁZLISTA!!!!! :lol: (egy rokonom meg a 2. terhessége alatt fogyta le az első gyerekkel felszedett 18 kilót!!! :D )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Kata,
tényleg mázlista. :) Főleg hogy csak 2 kiló ment fel. Én 1 kilóval könnyebb voltam mikor kijöttem a kórházból, mint mikor teherbe estem. Aztán szoptatás alatt 10-15 kiló hopp :( Na most ettől kéne megszabadulni a kistesó előtt... :?

Veronikusz,

Anna 4 hónapos kora óta Milupát eszik + télen kapott Normafloret és C-vitamint. Most beteg másodszor 15 hónap alatt. Nem tudom az immunofortis segített-e, vagy eleve erős az immunrendszere, de örülök neki :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok Lányok!

Jövök már, jövök már!!! :lol: 8) Csak lótifuti az egész hetem.

Először is köszi MINDENKINEK, megérkeztek a gyogyipuszik és hatottak is! Jáz szemén már szinte nem is látszik, de azért a hetet végig csöpizzük és kamillázzuk! :wink: És képzeljétek.....ha nem volna elég, hogy másfél hét alatt megtanult egyedül felülni és mászni, akkor most hétfőn még hozzá varázsolta az önállóan felállok...persze valamibe belekapaszkodva..... :shock: :lol: "műsorszámot is"!!!! Úgy hogy gatyesz mégjobban felkötve és loholok utána, mint egy jó örzővédős securitis!!! :lol: :wink: 8) De azért szóltam Jáznak, hogy ha lehet, akkor az önálló "két lábon való" rohangálást még mellőzze egy kicsit!! 8) :lol: :wink: Remélem hallgat rám! :wink:

Vero!

Sajnálom, hogy nem jössz pénteken talira.....de majd legközelebb! 8) :wink:
KIKA-s dolgot meg persze, majd megkérdezem Noémitől és szállítom az infót. :wink:
Én már nem ragozom tovább ezt a fogyi/szopi dolgot!!! Hajrá Vero és a fogyi!!!! :wink: :lol: Nem hiszem, hogy Zsófi majd 20 évesen a szemedre veti, hogy miért nem szopiztattad tovább! 8) :wink: Tőlem már most megkapod a SZUPER ANYUKA díjat! :wink: 8) :lol:
És ha vígasztal Jáz sem "ért" a cumisüveg használatához! :lol: :wink: 8) Mondjuk ezt nem bánom annyira! :wink:
Adri egyébként tápszerben, csak Humana-ban utazott!
A kezedet viszont azért én inkább megnézetném! :oops: :roll: De pofim lapos...... 8)
Látom Nálatok a "Lacik" nagyon bejönnek!!! :lol: :wink: 8) Sok boldogságot az ifjaknak is!!! :wink:

Én nem hiszek ebben a "minéltovábbszopiannáljobbankötődikagyerekanyához" dologban! Bocsi, ha valakinek ez sérti az elgondolását.....de Adrin én nagyon jól le tudom mérni ezt a dolgot. :wink: 8)
Egyet szeretnék most Jáznál, hogy Őt legalább 1 éves koráig tudjam szoptatni, hogy ne kelljen "trutymákolni" a tápszert! Bocsika tápis Anyuk és Babók! :roll:
De utána úgyis jöhet a tejcsi felesbe vízzel! A mai tejek szerintem meg nem sok bocit láttak! :roll: De tudjátok....Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja és jónak látja/gondolja! :wink:

Judy!

Remélem Ancsa jobban és összejön a pénteki randi! :wink: Adrival beszéltem, jön Ő is. Ha nem, akkor dob nekem egy smst! :wink: És végülis akkor most kik is jönnek? Lemaradtam...bocseszka!!! :oops: :roll: 8)

Andi!

Örülök, hogy Baluval már minden okés! :wink: Szerintem most már inkább elviszem a pénteki randira a dvd-ket! :wink:

Boszi!

Látod, Mi megmondtuk, hogy minden okés lesz Lorával!!!! :wink: :lol: 8) Na meg persze Lara is ügyi, hogy ilyen gyorsan meggyógyult! :wink:

Tenci!

Benedek labdák között.....megzabizom!!! :lol: 8) :wink: Ebben csak az a jó, hogy én má láttam ezeket a lasztikat igzábú is!! :lol: :wink: 8) De mintha én 1 híján 1000-t számoltam volna! :lol: :lol: :wink: 8)
Petimet láttad tegnap? 8) :lol: :wink: De azért hozzá kell tennem, hogy marha szarul van összevágva ez a műsor!!!! :evil: :?

Kriszta!

Merre kirándultatok? Ne gondolkodjál azon, hogy merjél-e egyedül vezetni!!!! Üljél be az autóba, oszt hajrá!!!! :wink: 8) Ha ezen gondolkodsz.....az már rég rossz! :oops: :roll: Higgyél magadban!!! Én hiszek Benned!!! És meglátod, az elején sokkal jobb egyedül vezetni, mintha ül melletted valaki, akinek meg akarsz felelni....és csak állandóan beleszól mindenbe!!! :roll:
Gyerkők jól vannak? Panka jóban van már az ovival? 8) :wink:

Lillus!

Te ugye nem csodálkozol Hunoron?!?!?! 8) :wink: Ha egy Pasi beteg...tök mindegy hány éves....bocsi fiús Anyukák és Fiúk! 8) ....akkor a legkisebb náthába is "bele tudnak halni"!!! 8) :wink: És még Őket nevezik a teremtés koronáinak!!! hahahaha :lol: :wink: 8) Csajszik viszont "királylányok"!!!! :lol: :wink: 8) Verokám! Neked duplán is!!!! :lol: :wink: 8) Mindenhol és minden korban!!!! :wink: :lol: Remélem már mindenki sokkal jobban van Nálatok is! :wink:

Ren!

Hol a jóbüdös fenében.......bóklászol már?!?!?!?! 8) :wink: Egy UFFUFF-ra tépjél a gép mellé.....léccccciiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!
:wink: :lol: 8)

Kata!

Boti...és szerintem más kisgyerek sem, főleg elsők :!: ... még nem tudja felfogni, hogy "tesó"! Mert okés, hogy ott van Anya pocakjában és majd kibújik közénk, de igazából ezt a "tesós" dolgot majd akkor lehet lemérni, ha már ÖcsiBalázs meglesz!
Adri soha nem mondott semmit...mit ad majd neki oda meg mit nem...., míg ki nem bújt a pocakomból Jáz. :wink: Mikor hazajöttünk és látta, hogy nem tud "semmit csinálni" :roll: lelkesen felajánlotta a játékait meg szinte mindenét Hugibuginak!!!! :wink: 8) Ez tartott mostanáig :lol: :wink: 8) míg két hete el nem indul Jáz négykézláb!!! 8) Na innentől kezdve, játékok....ami az övé és nem "dedós" játék..értem ezalatt csörgők, rágókák, rágható könyvek....na azokat "magaslatokba" 8) :roll: helyezi és ha csak ránéz Jáz, már rászól, hogy "ez nem a tiéd, te még kicsi vagy hozzá!!! Majd ha nagy leszel és jól viselkedsz és megérdemled, akkor játszhatsz velük!" És ha látnád azt a komoly arcot, amivel elő tudja ezt a szöveget adni....!!! :wink: :lol: 8) Természetesen azért ezt nem hagyom rá Adrira, hanem megdumálom Vele a dolgot! :wink: És jó fej, mert megérti az Ő kis eszével amit mondok, de azért a beszélgetés végén mindig hozzáteszi, hogy "de ugye Anya azért igazam van, hogy Zizi ezekhez a játékokhoz még kicsi?!" Na ilyenkor nagyon meg tudom zabálni az okos fejét!!!!! :lol: :wink: 8)
Szóval no para!!!! Majd lesz valahogy! Úgyis Te fogod majd látni és tudni, hogy mivel tudsz majd Botira "hatni"! :wink: És biztos jól fogod csinálni és minden okés lesz Kettőjük között!!! :wink:
De azért azt már most mondom, hogy készüljél fel, mert Balázsnak....is...biztos Boti lesz az ISTEN!!!!! 8) :lol: :wink: Ő kapja majd az első mosolyt meg a "hangot" is! :wink: :lol: 8)

Orsi!

Most itthon vagy vagy Gyöngyösön? Hogy álltok a házikóval?
Vércuki terhelés meg volt már? Koli jól van?

Brigi!

Szülinapi tortáról esetleg egy kép?!?!? :lol: :wink: Petya mászkál még a kerítésre? :roll: És Benedeket "jobban szereti" már? :roll:

Steff!

Minden okés? Szkájpot nyomjátok Nimivel esténként?! :wink: 8)

Na jó, most ennyi! De ahogy látom, regény lett! És talán senkit sem hagytam ki! Ha igen, bocsesz! Jelezze és írok!!! 8)
Szép napot Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.09.22 14:29-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?