Új privát üzeneted érkezett!

bocsi akinek most nem irtam, puszi mindenkinek
chilike1
 
 


Sziasztok!

Elekesnél voltunk tegnap az RMC-ben. Átlagban egy héttel kisebb Anna, de a fejecske behozta az elmaradást egy hét alatt, úgyhogy aggodalomra semmi ok, nincs semmi baja! :D Most 1400 g-os, Elekes azt mondta, még vigan lehet belőle 3500g is a végére. :D
Aztán még átmentem barátnőmhöz, akinek nemrég született a második babája, azért nem jöttem, nem voltam itthon. Babáztam, meg játtszottam a nagyobb- 1,5 éves- kisfiúval. Annyira aranyosak. Néztem ahogy a kislány elaludt az ölemben, és akkor halkan suttogtam Annának, hogy ha kinnt lesz, őt is igy altatom majd. Egyre jobban várom, hogy a karomba vehessem.
Meg ahogy altattam a kislányt, megit az az érzés maradt bennem, mint Dorinánál, hogy olyan könnyű bármelyik gyereket is szeretni és ha netán nem sikerülne Annának a kistesó, akkor biztos örökbe fogadunk még egy babát. Persze ez még odébb van, most először Anna a fontos.
A nagyobb is egy tünemény, ő meg nagyon szereti, ha csikizem, meg duhajkodok vele. Etetni viszont csak úgy lehet, ha az ember lefoglalja valamivel közben. :lol: Úgyhogy folyamatosan rajzoltam neki, meg hajtogattam csákót-csónakot-repülöt. Na, azokat aztán elmélyülten próbálta széthajtogatni, meg figyelte, hogy hogyan hajtogatom.
Azért nem könnyű már igy két gyerekkel is, mikor végre mindkettőt egy időben elaltattuk, gyorsan le is léptem, hogy anyuka is tudjon aludni kicsit, mert ő se sokat alszik mióta megvan a pici is.
Bele gondoltam, hogy hogy lesz, ha Anna megszületik, rájöttem egy csepp időm nem lesz, de valahogy mégis ez a természetes, hogy olyankor már a babájával foglalkozik az ember. :)
És annyira nem aggódom semmin. Sem a szülésen, sem a szoptatáson- és mostmár még azon sem, hogy hogyan fogok én az örök rossz alvó éjszakánként felkelni a babához. Valahogy úgy vagyok vele, hogy ezek természetes dolgok és menni fognak. :D

Melania! Akkor ha jól értem, mindenképp császár, Milán méretei miatt meg sem próbáljátok a természetes utat? Remélem Chilike megnyugtatott a császárral kapcsolatban.

Chili! Nyugodtan áradozz a lányokról én szivesen olvasom! Annyira jó lehet ikrekkel! Mikor mentek valahova, pl. sétálni, nem kiváncsi rájuk mindenki? Ikreket még jobban meg szokták nézni az emberek, mint az egyke babákat!
Küldhetnél majd fényképet, hogy mennyit változtak, kiváncsi lennék rájuk!

Moncsiga! Nimród még mindig gyönyörűen fejlődik! :D

Bodza! Persze, ezt megértem, mióta tart a kert szezon, én is kevesebbet vagyok. Meg itt dolgonak a fiúk, nekik főzök, mososgatok, mosok, szóval van dolog bőven.
Esztit puszilom!

Többieknek is sok puszi, akinek nem irtam külön! Köszönöm, hogy gondoltatok ránk! :D

Kép
kislibus
 
 


gyorsan jöttem 1 percre amig alszanak a babák.
érdekes a délelőtök mindig könnyebbek, délután sokat vannak fennt, mindig le kell kötni őketvalamivel, de nem bánom, mert most 3 napja nagyon nyugisak az éjszakáink. Tegnap fürdettünk 8-kor 9-kor letettem az egyiket 10-kor a másikat és csak reggel fél5-kor kelt a pici addigra megéhezett :lol: a másik fél6kor kelt, úgyhogy most pont egymás után el tudom látni őket. Persze ez a rend akármikor borulhat(pl ha valamelyik kevesebbet eszik, korábban felkel, pont amikor a másikat etetem, stb)
azt mondta tegnap a védőnő, hogy már 110 -et "kell" megenniük, sztem az enyémek kb pont annyit esznek mostanában, múltkor lemértem egy cicimből az egyik baba 15 perc alatt kb 35-40-et szopizott utánna adom még a tápszert abból kb 70-et adok(na jó 60-80között).

libuska
örülök hogy nem aggódsz, nem is kell, ha megszületik anna úgyis természetes lesz a mindenen aggódás. Mondjuk neked lehet kicsit könnyebb a szakmádból adodóan, de már én is megfigyeltem magamon hogy kicsit mintha lazább lennék.
oké, küldök képeket mailben.
Örülök, hogy minden rendben annácskával, de mondjuk ezt tudtuk is :wink:

Holnap megyünk le vidékre "rokon látogatásra", aztán délután jönnek ki anyuék vigyázni a bébikre, mert elmegyünk moziba(nagyon fontos egy kis együttlét a férjekkel, mert nagyon törékenyek ám a kapcsolatok). ahogy megfoigyeltem az én párom nagyon igényli a "régi szép időket" :lol: , csupa olyan ötletet van, amibe nem kalkulálja bele, hogy van plussz 2 babánk(pl menjünk szalonnát sütni :lol: , meg ilyenek)
Egyébként elég nehéz vele néha, lehet csak én vagyok érzékenyebb most, de sokszor felhúzom magam a viselkedésén. Persze már csomó barátnőmmel, sogornőmmel beszélgettem erről, hogy a pasik kb 1éves korik általában nem tudnak mit kezdeni a babákkal, mert addig nem csinál semmit a gyere és kicsit unalmas nekik. Hát az én férjem pont igy van vele, hogy segit ha megkérem, de ha megy egy jó meccs a tv-ben akkor azért úgy időziti, hogy addigra kész legyünk. :lol:
Ma is picit felhúzott, mert tegnap direkt megkérdeztem amikor itt voltak anyuék hogy ma itthon lesz-e, mondta hogy igen, szóltam anyuéknak hogy ma nem kell akkor segiteni, erre fogta magát a férjem és rájött hogy neki mégiscsak van dolga, erre lelépett! Na jó tudom, hogy alapvetően az én feladatom ellátni a 2 babát és pénzből élünk, valakinek dolgoznia is kell, de ez olyan szivás, amikor lenne segitségem(anyuék), ha szólna időben, hogy ő nem ér rá. Egyedül elég nehéz a 2 babával főleg ha egyszerre kelnek, mindig úgy érzem hogy valamelyik hiányt szenved amig vár a másikra.
Na jó nem panaszkodom tovább...
chilike1
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsássatok meg, de mostanában nem tudok jönni, még olvasni sem, úgyhogy nagyon le vagyok maradva az eseményekről.

Vjulcsi!
Nagyon köszi a beszámolót a szülésről, olyan szépen írtál, szinte ott voltam Veletek! Persze nem bírtam száraz szemmel.


Velünk az a csoda történt, hogy kedves ismerőseink ránk bízták három lurkójukat egy estére. (Bátor emberek!) Imádni valók voltak a kölkök, mi bénáztunk, ők meg mindig mondták mit kell csinálni, kaja, fürdés stb.. Persze a lefekvés nem ment! A legbüszkébb arra vagyok, hogy a máfél éves Lilust, a vállamon fektetve, fel-alá járkálva, sikerült elaltatnom. A nagyok persze nem hagyták magukat, így éjszakába nyúlóan tévéztünk, míg meg nem érkeztek a szülők.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Jucus, Sajo
sajo
 
 


Helló.

kislibus:ÖRÜLÖK,HOGY MINDEN RENDBEN!!! Én megmondtam. :lol: Hát 1000%-ra nem biztos a csészár de én úgy vettem ki a szavából.Azt mondta,hogy szép nagy baba lesz+lombik baba+sokára sikerült+29éves vagyok.Nem akar kockáztatni,mondjuk mi sem.

chilike:és párod neked sem lehetett bent császár közben? Mert azt nagyon szeretném látni mikor elöszőr találkozik apa a fiával.Nálunk nem lehet bent apa császárkor.
Jó kikapcsolódást nektek,rátok fér!!! :lol:

sajo:biztos vagyok benne hogy mindent jól csináltatok!!!! Miújság veletek?

Én jól elfáradtam.Kész a torta,kókuszgolyó,sonka,tojássaláta.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok,

Libuska,annyira örülök,hogy minden rendben és Anna gyönyörűséges,egészséges baba.
De hát ez mi tudtuk is,azért jó,hogy a dokika is megerősített ebben ;-)

Mindenkinek Kellemes Húsvétot Kívánunk!!!

Hanyi,Patri

Kép
hanyatka
 
 


Boldog Nyulat Mindenkinek!!!!!! Kép

Kép
bodza2005
 
 


Melánia!

Az előző ciklust kihagytuk, mert csak egy tüszőnk volt. Most a 21. cn.- on vagyunk. Nagyon büszke vagyok Jucusra, mert soha nem gondoltam volna, hogy rá tudom venni a futásra, most pedig ott tartunk, hogy önállóan is elmegy futni! Diétázik, teakúrázik. Mindezt úgy, hogy rengeteg a munkája. Reméljük, hogy sikerül több tüszőt rábírni az indulásra. :D
Szóval ez van velünk.

Olyan öröm olvasni Benneteket, a "babás gondokat".


Mégegyszer KELLEMES HÚSVÉTOT!!!!

Jucus, Sajo
sajo
 
 


Kislibus,borzasztóan örülök,de hát erre is számítottunk!!!!
Sajo,nektek drukkolok,hogy most minden rendben legyen az induláshoz!Jucusnak külön gratula a kitartásához!!
Jó kis gyakorlatot kaptatok a 3 gyerkőccel,de nem baj,kell a kiképzés! :lol:
Kellemes húsvéti ünnepeket és szép 7végét kívánunk mindenkinek!!
Sok puszi.

Kép
cs.andi
 
 


Chilike, Kismamik, Mamik, leendő Mamikák ééés Sajó, a leendő Apuka!
Nézegettem egy weboldalt és ikrecskéket is találtam rajta, innen jött az ötlet, h ajánlom figyelmetekbe Katát, eszméletlenül jó fotókat készít.
Én is szeretném majd Esztit elvinni Hozzá. Otthon is vállal fotózást, de szerintem a műteremben, speciális kellékekkel, különlegesebb fotók születhetnek, bár a saját kuckóban meg talán felszabadultabb egy Gyerkőc.

http://ribizlifoto.blogspot.com/search? ... results=10

Süt a napocska!!!!!!!! :D

Kép
bodza2005
 
 


Jucus! Ügyi vagy!!!!!!! Gratula!
Andikám! Puszikák!!!
Sajó! Ez aranyos lehetett, ahogy elaludt a válladon a Bababa.

Mindenkinek nagy ölelés és rengeteg puszi!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

Libus nagyon nagyon örülök hogy minden rendben a kis Annával.

Sajó,Jucusnak kitartást a futáshoz nagyo ügyi és nagyon szorittok hogy minden rendben legyen és tudjatok kezdeni.

Mindenkinek kivánunk Nagyon Boldog és Szeretetteljes Húsvéti Ünnepeket!!!

Póci & Robcsi!

Kép
póci
 
 


Sziasztok!

Boldog Húsvéti Ünnepet!

Örülök, hogy jól vagytok Kismamik, babók! puszi minden kisbabának! :D
Libuska: :D
Bodzi, elsírtam magam ezeken a képeken....gyönyörűek, bíztos én sem hagynám ki, ezt a fotózást. Puszi !
emerenc
 
 


Pócikám! Te megkapod a mailjeinket Bébikém?
Robcsi várja már a nyuszit???
Cuppppp Nektek!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

Boldog Húsvéti Ünnepeket kivánok mindenkinek! :D

Kép
kislibus
 
 


Kép

Szép Húsvétot kívánunk MINDENKINEK!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok.

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!!! :lol: Kép Kép

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Bodzikám megkapok mindent és reagálok is mindenre ha nem is rögtön de igyekszem.Ezekszerint nagyon elbénáztam ,bénázok valamit ha nem kaptatok választ :oops: .sajnálom igyekszek rájönni hogy mit rontok el.

Robcsi nagyon várta a húsvétot már az elmult időszakban minden nap megmutatta a naptárban hogy mikor jön a nyuszi és mennyit alszunk még addig.Nagyon aranyos volt mert kapott egy igyazi kis fehér nyuszikát.Annyira boldog hogy nagyon.És most nagy dillemában vagyunk hogy megtartsuk vagy ne.Annyiban könnyü a helyzet hogy a barátnőm akitől kaptuk állatkereskedésük van és azt mondta hogy bármikor visszaviszi ha mégis meggondolnánk magunkat.

Most elmentek a fiuk locsolni várom őket haza,annyira aranyos mert olyan szépen elmondja a verset amit tanultunk.

Eszti várta a nyuszit?Festettetek együtt tojást?

Csajszik remélem mindenkinek jól telik a husvét lányok várják a locsolokat és a fiuk mentek locsolni.

Tényleg fius mamik mentek apukák locsolni a fiukkal?

Kép
póci
 
 


sziasztok csajszikák

na még nem maradtam le, úgyhogy Kellemes Nyuszi Ünnepet mindenkinek :lol:

a végén mi nem jutottunk el moziba, sőt a rokonokhoz sem, ellenben elmentünk vásásrolni az arénába , tök jó volt megint "shoppingolni" kicsit, úgy hogy lehet rám ruhát kapni. :lol:
Tök jó dolgokat vettem, szem előtt tartottam, hogy mostmár anyuka vagyok, szóval olyan kényelmes de csini cuccokat vettem, mindenhol tök jó leárazások vannak, a Zarába, a Stradivarius-ba, a Berska-ba, nagyon jó dolgokat lehet kapni. ( Na jó vettem egy magas sarkú szandált is, háát mit mondjak nem az a tipikus babakocsi tologatásra való, kényelmes viselet) :lol: , de ezt majd csak alkalmakkor veszem fel, mit csináljak, nem tudom megtagadni önmagam... :lol: :wink:

sajó
tök ügyesek vagytok, nem árt egy kis gyakorlás előre :wink:
Figyú, ha épp nagyon unatkoztok hajnali 2-5 között, hozzánk bármikor jöhettek egy kis gyerekringatásra :lol: , meg baba popsi paskolásra :wink:

melánia
nem a császárra a műtőbe nem lehet bemenni a férjnek, csak a szülőszobába engedik be.
(Egyébként én a tesóméra bemehettem anno, nem tudom mostmár miért nem lehet bemenni:?)

bodzi
dejóó, köszi, pont fotóst kerestem. :wink: igaz most ajánlottak már egyet,. de még nem fixáltam le vele semmit, úgyhogy jól jön a ribizli :lol:

póci
na volt sok piros tojás?

moncsika, kislibus, emerenc, pusz

emerenc
ha privibe elküldöd az e-mail cimed küldök fotókat. :wink:

nálunk tök jó volt a mai nap, igaz jó sokan voltak, el is fárdatam, de a babák nagyon jól viselkedtek , igaz el is voltak kényeztetve, egész nap kézről, kézre jártak. Nagyon szépen felöltöztettem öket, nagyon cukikák voltak a drágáim.
Tegnap meg voltunk Szentendrén ebédelni, (igazad volt kislibus), körbe állt egy olasz busznyi turista és mindegyik mondta a magáét olaszul, dicsérték a babákat, gagyogtak nekik, áldást moindtak rájuk, mi meg álltunk az étterem bejáratánál és se ki se be nem tudott menni senki, annyian elállták az ajtót, tök vicces volt!
Nagyon jól esett, sőőt még a férjemen is láttam, hogy baromi büszke apuka. :lol: :wink:
chilike1
 
 


Sziasztok!

Chili! De azért biztos jól esett, hogy igy tetszenek mindenkinek a babáitok! :wink:
Shoppingolást meg tudom érteni, hogy élvezted. Csajokat vittétek?
Jók egyébként már rád a terhesség előtti ruhák, vagy azért változott a méret?
Császárra több okból sem lehet bemenni: Sokan azt hitték, hogy birni fogják-és hát mégse birták-elájultak. A másik a fertőzésveszély. Azért mégis csak egy teljesen nyilt hasi műtétről van szó, ami nem játék.

Melania! Az nem is baj, hogy nem kockáztat a doki, neked meg jobb is igy, ha jól veszem ki a szavaidból!
Isten tudja miért, de én részemről nagyon nem szeretnék császáros szülést. De nem tudnám megmagyarázni az okát.

Hanyatka! Megnéztem iwiwen az új képeket! Aranyos Patrika!

Póci! Hát, Robcsi szeretné megtartani a nyuszit? Vagy elvesztené az érdeklődést iránta egy idő után? Nektek van kertetek, ahol lehete tartani nem? :lol:

Remélem mindenkinek nagyon kellemesen telt a Húsvét! Mi voltunk rokon-látogatóba, nap végére megfelelő mértékben bűzlöttem, de nagyon jól birtam. :lol: Felzabáltam mindenütt egy komplett menüt, be is irtam a kajanaplómba, hogy Húsvéti Zabálás. Inkább nem mertem leirni, hogy mit ettem meg, mert Dévai kidobna az ablakon, az tuti. :lol: Csak a bibi az, hogy mindenhonnan hoztunk haza valami finomságot, igy most roskadozik a hűtő, meg az asztal, akárhová nézek csak kaja van. Kérem, igy hogy lehet diétázni???
Vasárnap meg varrtam egy pofon egyszerű zsebes tárolót a fürdőbe majd a pelusoknak, popsitörlőnek, krémnek meg egyebeknek. Tényleg nagyon egyszerű, de 5 órába tellett megvarrni. Hát varrónőként nem lenne valami jó órabérem az tuti... :lol: Mondjuk a gép is hibás, valami nem ok vele.

Kép
kislibus
 
 


kislibus

nem a csajokat nem vittem, nem akartam a sok ember közé, a légkondiba, tudod..., úgyhogy ők mamáztak, vagyis inkább a mama babázott :lol: :lol:
igen, jók rám a ruháim, kivéve a farmerek, én általában csipő far :lol: mert hordok, 28-30-as méretet, de az a plussz 6-7 kiló ami rajtam van, nem engedi hordani a jó gatyáimat, sebaj, ami késik nem múllik :wink:


hordozókendőről kinek, mi a véleménye?
olvastam, hogy a mai-tei csak 3 hónaos kórtól ajánlott, van az a rugalmas kendő, az milyen szerintetek?
kéne vennem legalább egyet, mert itthon semmit nem tudok csinálni, ha fennt vannak a babák, nem köti le őket a járókában lévő játékok.
ötletek?
na pusz
chilike1
 
 


Sziasztok!
Nincsenek jó híreim. Cseberből vederbe kerülünk. Most a párom lett munkanélküli. Sajnos kezdem azt hinni, hogy ott fent nem akarják, hogy mi még ebben az évben lombikozzunk.

Anyagi megfontolásból hoztam meg a következő döntést. Az ősszel indításba vett (és ki tudja lehet még a gyógyszerekre sem lesz keret) lombikot nem a Dévai Intézetben fogjuk megcsinálni. Sajnálom. Azt is számításba kellett vennem, hogy nem lesz jó a msotani munkahelyemen, hogy egész nap rohangálok, a vizsgálatok miatt, stb. A ki tudja hány konzultációnkénti 10 000 Ft sem nem fog beleférni a kasszánkba. És még ott a párom biopsziája miatti fagyasztási költség is. Szóval paff vagyok. Nagyon sok erőt és kitartást adtatok, igaz nem sok kezelésben volt részem eddig, de azért már több mint egy éve olvasgatok itt….Anno veletek kezdtem az egész hercehurcát.


A leleteink úgyis lejártak/lejárnak, az eddigi vizsgálatok másolatáért majd bemegyek valamikor az intézetbe…

Nektek, kismamik rettentő sok boldogságot kívánok és remélem nem ítéltek el emiatt a döntés miatt. Nem volt könnyű…De nagyon ránk járt a rúd az elmúlt 1 év alatt….

Gondoltam valahogy "elbúcsúzom" tőletek.... :cry: :cry:

Üdv:
Kati
renna77
 
 


Sziasztok,
mostanság csak ritkán tudok jönni, kicsit összejöttek a dolgok.
Tele lettem az ünnepek alatt kiütéssel és megijedtem, mert teljesen olyan mint a rózsahimlő....szerencsére csak nagyon hasonló ugyanazt az ecsetelőt adták mint a bárányhimlőre a patikában rá is kérdeztek, hogy ki lett himlős a családban, mondtam én, de ez nem az hanem valami hasonló, csak állítólag nem fertőző, bár ez érdekes, mert megkérdeztem a dokit, hogy honnan szedtem és azt mondta elkaptam valakitől...szóval akkor most hogy is van ez??? na mindegy 3-10hét a gyógyulás, majd szépen leszáradnak :? közebn anyumnál találtak egy festékes anyajegyet ami gázos, így holnap sosba megy az onkológiai intézetbe :cry: :cry: :cry:
ja és múlt héten el kezdtem dolgozni, semmi extra csak kitaláltam, hogy adok-veszek ruhákat, meg vettem 100kg babaruhát és most kisebb csomikban árulom őket, szóval nem unatkozom mostanság.

Chilikém,
mi is az Arénában voltunk vásárolni, csak mi vittük már Domit, annyira cukor volt, úgy élvezte a nyüzsgést!

Renna,
úgy sajnálom, hogy tényleg így rátok jár a rúd!!!! :cry: ennyi rossz után most már tényleg csak jó jöhet! ne tűnj el végleg, azért majd írjál, hogy vagytok.

puszika mindenkinek!

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikem! Ezt a baromsagot! Nem lehet igaz... Most akkor mi ez??? A baranyra mar nem szabad azt a regi cinkeset kenni,mert befertozodik alatta vagy valamu ilyesmi,de tudom,h tilos. A viszketes miatt kaptad? Akkor mosd le szodabikarbonas vizzel,azt szabad es jot tesz. Hol kaphattad el? Fura ellentmondasok. Jo ez a doki???
Amugy szuper vagy!!!! Halali!!!:D
Libuskam! Nagyszeru hirek!!!! Tudtam,h rendben a kis AnnaKatinka!
Chilike! Irtam mailt a fotosrol+info:szombat,fokusz plusz,lsttak a kepeit es behivtak Katat.:D

Kép
bodza2005
 
 


Renna! Annyira sajnalom!!!!!!!!
En ettol fuggetlenul bizom a Babatok mihamarabbi erkezeseben!!!!
Ha tudunk valamiben segiteni,ugye szolsz?!!
Ne tunj el kozulunk legyszi'!!!!!
Pocikam! Edes Robcsi! Mi ujsag a nyuszival?????
Csigum! Puszikak itt is!!
Mucimnak is!!
Julcsikaek??? Szonjababika???
Csomee! Hogy vagy Kismami-Mami?
Melikem! Te erzed,mi a biztonsagos Nektek!!! Mi Veled vagyunk!
Sajoek?
Emerenc?
Miccem! Koszi a mailt!!! Pusza erte!!!

Kép
bodza2005
 
 


Zelecske! Szulinapi fotok???
Hanyika! Nektek is cuppp! Tovabbra is jo a hordozo?
Chilikem! En vennek egy babaerszenyt es egy mejt.
Igy majd 1re is tudod oket hordozni. /Amig birod ;-)/
www.liliputi.hu a mej es a babaerszenyt megirom.

Kép
bodza2005
 
 


Rencsikem! Holnapra+++++++++!!!!
es muljon el ez a franyasag Nalad!

Kép
bodza2005
 
 


Rencsi! A gyerekorvosnak mutizd meg a kiütést, ők jobban értenek hozzá, mint a felnőtt orvosok, többet és többfélét látnak. A másik, hogy a rózsahimlő, meg még egy-két másik kizárható vagy megerősithető vérvizsgálattal. A férjemnek is úgy csinálták, mikor nem volt egyértelmű, hogy mitől is lett kiütéses. Erre meg a háziorvosod adhat beutalót.
Remélem anyudnak csak leszedik az anyajegyet és azzal kész és nem találnak semmi csúnyaságot!
Én is nagyon aggódom a férjem miatt, mert borzasztó anyajegyes, de ez náluk családi (remélem Anna nem örökli majd). Sokféle is van neki, mondja is mindig a bőrgyógyász, hogy ne napozzon.

Kép
kislibus
 
 


Megállt a vonalzóm. De miért?

Kép
kislibus
 
 


Jó, nem?

A Tesco visszatéríti a növényvédőszerrel szennyezett bébitápszerek árát; a gyártó más, almát tartalmazó termékében is találtak szennyeződést, ezért az áruházlánc azokat is visszavonta a forgalomból - közölte az áruházlánc.

A Tesco közleménye szerint az áruházlánc 2010. április elsején értesült a Fővárosi és Pest megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal (MgSzH) Növény- és Talajvédelmi Igazgatóságától, hogy az OVKO márkájú, Novofruct előállítású alma-málna ízű bébi desszertben növényvédőszer-szennyeződést mértek.

A MgSzH hatósági határozata kézhezvétele után, a hatósággal maximálisan együttműködve, azonnal levették a polcokról a kérdéses terméket, sőt felelősen eljárva nemcsak ezt, hanem a gyártó összes olyan termékét visszavonták, amely almát tartalmazhatott - hívják fel a figyelmet.

A közleményben az áll, hogy az április 6-án kézhez vett hatósági jelentésből kiderült: a vizsgálatok szerint további almát tartalmazó OVKO gyümölcstermékekben is található vegyi szennyeződés, így azokat a Tesco végleg bevonta a forgalomból.

A Tesco azt közölte, hogy az OVKO termékeket bármely Tesco áruház vevőszolgálatán leadhatják a vásárlók, visszakapják azok árát.

Kép
bodza2005
 
 


Hát nem is értem miért ragaszkodom én annyira a magyar termékekhez.... Azoknál már forgalomba hozatalkor kiderül a bibi, amig a többi import vacaknál csak jóval később, ha kiderül egyáltalán...

Chili! No, akkor arra készülök, hogy egy darabig még nem fogok farmert hordani. :lol: Mama biztos örült, hogy ellehet a csajokkal.
Nem tudom két babát hogy lehet hordozni, az én ikres kismamáim nem is próbáltak egyszerre két babát hordozni. A családban meg kenguruztak az ikrekkel, de anya-apa kellett hozzá.

Kép
kislibus
 
 


Libuci! :D
Rencsibaba! Minden ok,remelem!!!?

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

Chilike jó érzés lehetett ahogy a csajszikat körbeállják a sok turisták,és csodálják őket.Ezentul mindig ez lesz :lol:,bárhova mentek.
Robcsi hazahozott egy nagy tál piros tojást.Csak pislogtam hogy mennyit kapott,pedig csak pár helyen voltak.
Jöttek haza és apja melle is csak ugy dagadott a büszkeségtől mert mondta hogy nagyon ügyes volt,mindenhol elmondta szépen érthetően a versikét.
Ja és a hordozókendő nekünk nagyon bevállt,elmenésre is meg otthoni kis fözöcskézésre meg teszek veszek dolgokra.

Rencsi hogy vagy?Kiütések ?Kiderült hogy mi is pontosan?Domcsi nem kaphatja el?

Renné sajnálom hogy igy összejöttek most a dolgok,de ezután csak jó jöhet és mindegy hogy hol csak sikerüljen a babó,és sikerülni fog!Majd azért még néha adjál életjelet magadról.

Libus van kertünk és van hová rakni a nyuszit de asszem mégse marad mert Robcsi annyira birja szeretgetni hogy hosszutávon nem biztos hogy jót tesz a nyuszinak :lol:.Imádja az állatokat ugy hogy biztos nem vesztené el az érdeklődédét iránta. Csak egy picit nehéz lesz megválni tőle mert olyan aranyos kis szörgomboc.
Ügyi vagy hogy vartál majd dobjál roluk képet.

Bodzi Esztili jól van?

Moncsi,Julcsi,Hanyi,Andi és a Többiek merre vagytok?Mindenki jól van?

Kép
póci
 
 


Helló halló. :lol:

Gyors helyzetjelentés.Mi jól vagyunk.Bár már nyügösködöm. :?

Rencsi:ezek a fránya pöttyik. :? De ha nem himlő akkor mi a fene lehet? Gyúgyuljál drága.Dominak puszi.

bodzim:miújság veletek?

kislibus:pocakképet kaphatnánk??? Olyan kiváncsi vagyok rá!!!

moncsiga,Julcsika:elvesztetek? Jó tudom,lekötnek a babócák.
chilike:körberajongás szupi lehet!!! :lol:

Póci:sok sok piros tojás,az jó!!! :lol: Ügyi volt a kisfiad!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania! Jaj, tényleg, még márciusban csináltunk is fotót. Majd azt felrakom! Te is raksz fel?
Te is nyűgösködsz? Neked mi nem jó?
Nekem aludni nehéz. A csipőm-derekam iszonyatosan fáj éjszaka, meg mostmár a szeméremcsontom is. Hiába, megy szétfele a csipőm, készül a szervezet a fináléra. :lol: Dehát mondjuk még mindig messsze könnyen viselhető dolog, csak felkelek reggel 7-kor, de délelőtt 11-kor már alszom is vissza, mert ugye este felkelek ahogy fordulni kell, párnát igazgatni, pisilni, meg ilyenek.
Anna még mindig nem rugott olyat, hogy fájjon, pedig már meglepően nagyokat tud rugni. A meglepődéstől szoktam feljajdulni, aztán meg mosolygok rajta. :lol:

Póci! Bizony büszkék is lehettek rá, ha már ennyi idősen ilyen szépen el tud mondani locsolóverset és el is mondja! :D
Nem tudom a nyuszi mennyire szivós ebből a szempontból. Egy ismerősünknél tengeri malac volt, a kisfiú állandóan cipelte-nyúzta és elég sok évet kibirt igy a malac.
Majd ha fennt lesz a helyén, lefotózom és rakok képet, de mindenki hahotázni fog a nevetéstől, hogy mi tellett ezen 5 órába varrógéppel... Mondjuk lehet, kézzel hamarább végeztem volna... :roll:

Többiek! Én is kiváncsi lennék mi újság, bár gonsolom mindenkit kicsábit ez a szép idő! :D

Kép
kislibus
 
 


Libuskám,
köszi a tippet!:) tegnap volt a gyerekorvos Dominál, kaptuk a következő szurit, és kifaggadtam a pöttyeimről. Hát sokkal értelesebben elmondta a dolgokat. Rózsahámlásom van, amit egy herpeszvírus okoz, de nem az a fajta ami pl az ajakherpeszt. Fertőző 5-7 napig és domi is simán elkaphatta volna, de már nem kapta el, ma vagyok a 7.napon. teljesen olyan mint a himlő, csak sokkal enyhébb lefolyású, mert nincs magas láz, szövődmények stb. csak ezek a fránya pöttyök.....
Én is tele vagyok anyajegyekkel, az lesz a következő amit meg akarok nézetni, mert a terhesség alatt jöttek újak, meg van olyan régi ami változott is.

Póci,
milyen jó is amikor már lehet menni a srácoknak locsolni, szerintem jövőre már domiapu is viszi a fiát, bár még verset csak férjecske fog mondani.

melikém,
35 hét!!!! :D :D húha már nagyon a finishben vagy!! ugye küldesz majd smst, ha történés van???

Bodzám,
hát anyummal semmi jó, azonnal le kell venni aztán majd a szövettan megmondja.... :cry:

Kép
rencsi79
 
 


hát ezt elkiabáltam..... :cry: domi elkapta :cry: :cry: :cry:

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém! Írok mailt.

Kép
bodza2005
 
 


Hali Lányok!
Vagyunk...vagyunk, csak a drága gyermekem állandó jelenlétet igényel. Nem hittem volna, hogy ennyire nem lesz időm.
Jól vagyunk, növögetünk szépen (4890g). Sokat ügyesedett a kisfickó. Már aranyosan mosolyog rám, és beszélgetni is szoktunk. Lassan ritkulnak az evéseink is, így nem lóg álló nap a cicimen. Bevallom, sokkal kellemesebb így nekem is, mert legalább WC-re már van időm elmenni... :lol:

Kismamik a célegyenesben! Vigyázzatok magatokra és aludjatok, pihenjetek amennyi jól esik!

Rencsikém, végül tényleg pöttyös lett Domcsi?

Chilike,majd mesélj, mi volt ma! A csomi ment.

Pócikám, nagyon ügyes fiacskád van! Nagyon várom már, hogy az én legényeim is együtt menjenek locsolni.

Renna,nagyon sajnálom, hogy így alakult az életetek! Tényleg jelentkezz, azért csak közénk tartozol! Meg tudom kell, mikor küldjem a szerencse-utrodat. :wink: Remélem mielőbb!!!

Bodzika, nagyon köszi a liliputit! nagyon jó kis cuccok vannak!

Puszik mindenkinek! Kép Kép Kép

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika

Gyönyörű a kisfiad!

Rencsike

Ez a kiütéses dolog jól kitolt veletek :(
Remélem hamar túl lesztek rajta.

szurikáta
szurikáta56
 
 


Rencsi! De legalább tudod mi a helyzet és megnyugtató, hogy ennek nincsenek olyan szövődményei. Remélem Domi is hamar túl lesz rajta! Jobbulást neki!

Moncsiga! Nagyon helyes Nimród! Jó kis husis! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok.

moncsigám:jaj de aranyosak vagytok.Elolvadok.Nekem akkor is tiszta apja!!! :lol:

kislibus:éjszakák.Fú nekem azok a legszörnyűbbek.Állandó pisilés,húznak fájnak a méhszalagok,sehogyse kényelmes+sok sok sok gyomorsav.1 hete meg nekem is belenyílal ott lent a csontonba.De olvasom te is így vagy ezzel.Vettem szopipárnát tudod meséltem és az nagyon sokat segít a kényelemben.Az elöbb pl felpócoltam rá a lábaimat.De olvasásnál is szuper az ágyban.Úgy körül ölel mint egy fotel.Oldaltfekvésnél is nagyon kényelmes.Ajánlom nagyon mindenkinek.Tesz-veszen vettem 2000ft-ért.Tiszta új és olcsó is volt.Ezzel foglalkozik a csaj.Gyártja őket folyamatosan.

Rencsim:a fenébe,hogy Domi is elkapta. :twisted: Hogy viseli,miújság azóta?
Sms-t kinek küldjek majd? Kérek telcsiszámot privibe majd.Tulajdonképpen dokim szerint 1 héttel fiatalabbak vagyunk.Csak én anno a vonalzómat kétszer is átjavítottam az uh alapján írt héthez. :oops:

szurikáta:miújság? Mesélj valamit!
Többiek:???? Mindenki kint van a jó időbe igaz??? :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia

Nagyjából minden oké.A gyerekek jól vannak. Az egyik kislány most volt skarlátos,de már jól van ő is.
Én lótok-futok,rengeteg a meló.Még csak bő 3 hónap telt el az évből de már hulla fáradt vagyok. De nem panaszkodom.
Látom már te is a célegyenesben vagy :) :)
néhány hét és átélheted mindazt amit már nagyon vársz és kezedbe foghatod a kicsikédet :) )

szurikáta
szurikáta56
 
 


Sziasztok! :D

Moncsiga nagyon szép a kisfiad, gyönyörűek a képek! :D

Jaj szegény kis Domi, ez nem hiányzott.....jobbulást!

Julcsi, remélem már sikerül pihenned, Sonja megkegyelmezett Nektek....

Képzeljétek ma személyesen találkoztam, Chilikével és a két gyönyörű Királylánnyal....Punkción voltam, és bejött egy anyuka egy rózsaszín gyönyörűséggel, tisztába tenni, kiderült, hogy kint van még egy ...
Nem volt nehéz kitalálnom, hogy Chilikénk az. : :lol:

Puszi Nektek! Puszi a Babáknak is!
emerenc
 
 


Sziasztok! :D

Moncsiga nagyon szép a kisfiad, gyönyörűek a képek! :D

Jaj szegény kis Domi, ez nem hiányzott.....jobbulást!

Julcsi, remélem már sikerül pihenned, Sonja megkegyelmezett Nektek....

Képzeljétek ma személyesen találkoztam, Chilikével és a két gyönyörű Királylánnyal....Punkción voltam, és bejött egy anyuka egy rózsaszín gyönyörűséggel, tisztába tenni, kiderült, hogy kint van még egy ...
Nem volt nehéz kitalálnom, hogy Chilikénk az. : :lol:

Puszi Nektek! Puszi a Babáknak is!
emerenc
 
 


Köszi lányok!

Emerenc!!! Punkción? És???? Hány szívecskéd lett?

Igen Melike, tiszta apja és én nagyon boldog vagyok, hogy így van! :lol: Legalább tuti, hogy nem keverték össze a "cuccot" a Gyöngyiék. :lol: :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok.

moncsiga: :lol: :lol: :lol: Itt nevetünk a hozzászólásodon apával.Az elöbb megnéztünk iwiwen apával.Tündériek vagytok.És apánkkal is nagyon jó a kép!!! :lol:

emerenc:punkció??? Na és itt nem is mesélsz nekünk??? Akkor megyek olvasni a másikra.

szurika:kertben minden rendbe? Megvolt a tavaszi rendbetétel? Egészséged hogy van?
Igen már nekem is nemsoká itt a vége. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania! Hogy lehettek ti fiatalabbak egy héttel? Hát Milánnak olyan méretei vannak, hogy csuda! Nem vettem végül szopipárnát, mert nekünk itt van nagyon sok félpárna-kispárna, megoldom azokkal. :D
Meg majd a szoptatást is szerintem igy fogom megoldani.
Ilyen nehezek az éjszakák, de sebaj, neked már csak max. egy hónap. Nekem még kettő, bár nekem nincs savam. Akkor egyszer volt mikor itram, az kegyetlen volt, azóta nincs szerencsére. Attól nagyon ki lennék, nem is csodálom, hogy te is nehezen birod!

Moncsiga! :lol:

Emerenc! És hány petike lett???

Nálunk elkezdődött a nyilás záró csere. Persze nem ezen a szinten kezdték, igy még mindig nem tudok készülni Anna érkezésére... Kezdek aggódni, hogy készen leszek-e egyáltalán. Egy rakás idő elmegy tököléssel. Legutóbb egy hét azzal, hogy találjunk valakit, aki elhozza a nyilás zárókat, de nem csak a kapuig, hanem be is cipeli a házba. :(
A nyilás zárók meg... Na inkább hagyom is, már most tele a hócipőm az egész felújitásosdival. :x

Kép
kislibus
 
 


Melánia

A kert mostmár kezd szépülni :) van egy tavaly ültetett magnolia fácska ami 7 hatalmas virágot hozott.Hát valami csodás és illatos.
A füvet kell pótolni,veszek egynyári virágpalántákat az ágyásba és a kőládákba is.Már bújik az újhagyma,és van más veteményes is.Meg elkezdtem egy kis sziklakertet építgetni.Szerintem az is jó lesz.Csak legyen rá időm.Ha van időm akkor rossz az idő :twisted: de azért halad.
A gyomromra kell figyelnem,szedek gyogyszereket rá és akkor rendben van. Inkább fáradt vagyok.Na dehát ki nem???

Libuska
Nem irigyellek hogy ilyen nagy munka előtt állsz.Azért rossz mert mindig máshoz kell alkalmazkodni.Tudom hogy kell a csere meg jó lesz ha kész lesz, de a lehető legrosszabb időben van neked . Ugye?

Emerenc?????

Hozd a jó híreket :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Szurikáta!
Irigyellek a magnolia fácskád miatt! Tavaj én is kaptam egyet, de a kutya elintézte azt is... :cry:
Nekem is bújik már elő a hónapos etek, meg a saláta, de legalább két-három hét még, hogy lehessen enni. :D
Igen, elég rosz időben van, igazából mondjuk igy terveztük, hogy megcsináljuk mielőtt Anna megszületik, csak már sokkal előbb neki kellett volna kezdeni. Meg mindig tolódnak a dolgok valami miatt, és a férjem nem nagyon érti meg, hogy nincs időnk vacakolni. Ezen a szinten majd két hét múlva teszik be a nyilás zárókat, akkor lehet mindent letakaritani, most meg mindent bedobozolni, hogy ne legyen tiszta por. De a baba holmijait nincs is addig értelme kimosni-kivasalni. Akkor meg majd mindent egyszerre kell megcsinálni, pedig olyan jól elterveztem, hogy mindenre lesz időm szép lassan. :roll:
Ehhez képest egy hetem elmegy majd a rendrakással-takaritással. 34. héten de jó lesz székre fel-székről le pattogni, mondjuk legalább nem fogok hizni... :twisted:

Kép
kislibus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: