Új privát üzeneted érkezett!

Myra, Mucus, Nikcsi!

Hálás köszönet, tényleg a Burow volt!A ráismerés működik, az eszembejutás nem Kép Biztos hormonális Kép

Mindenkinek szép napot,

B.

Bótika és Marci (2006. 01. 15.)

Kép
bótika
 
 


Otyka! Kép
nem nyel túl sok levegőt?
röpke ötlet csak, majd még gondolkozom
szilvamag
 
 


Sziasztok
Nikcsi
Nem vittem el az ügyeletre, hogy megröntgenezzék. Lesznek még nagyobb esések is. Nem szédült, nem hányt, tehát nem kapott agyrázkódást.

Otyka
Nem fog megjönni a menstruációd? Mert olyankor megváltozik a tej íze és átmenetileg elutasíthatják a babák, mert nem ízlik nekik. Sírni pedig azért sír, mert még éhes.

Szilvi
Mikor jöttök?? Mikor lesz a következő tali?

Viki
Te locsolod ezeket a gyerekeket, hogy ennyire nőnek??? Nem csoda, hogy a házat is le kell cserélni Kép) Negyedik????
hmmc
 
 

 
 

Szilvamag
Nem, az biztos, mert nem mohó. Sosem volt az. S közben dörzsöli a fülét, ökle a szájában. Nem tudom mit gondoljak Kép

Most alszik, de már előre félek a következő etetéstől Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Hmmc
nem tudom, mert szedem ezt a vacak szopi alatt is szedhető fogi gátlót, s múltkor 9 napig véreztem, aztán elfelejtettem bevenni 2 napig, most újra kezdtem, s minden nap van egy pőtty a tisztaságin. Kép
Szóval nem tudom. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Cas
igen egy bátyó is lehet ilyen anyáskodó, mint KingaKép
Csak ahhoz olyan alkatnak kell lennie. Ezt pl. a fiamról majd nem tudom elképzelni, bár ki tudja?Kép
Viszont a keresztfiam teljesen más beállítottságú és Õ hasonlóan "foglalkozik" a hugival...

Otyka
szokott cumisüvegből kapni valamit?
Mert tesóméknál ugyanez a probléma, és kiderült, hogy a kicsinek cumizavara van, ami abból adódik, hogy időnként a lefejt tejet üvegből kapta, vagy kap belőle teát is.
Ez sok babánál nem okoz gondot, pl. nálunk sem volt belőle probléma, de aki hajlamosabb rá annál lehetséges.
Éjszaka szopik? És akkor is ezt csinálja?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Otyka!
Kép egyelőre nincs más ötletem
de nyugi, megérzi, ha ideges vagy és annál idegesebb lesz ő is
néhány napi kevesebb szopitól semmi baja nem lesz

Hmmc!
mikor mehetünk? Kép
szilvamag
 
 


Viki
Na majd még visszatérünk erre!

Laga
Oké, lehet, hogy rádcsörgök majd a mesterekért, ha már aktuális lesz - ha lesz mire...
Teusnak gratula, nagyon ügyes!!! Kép

Otyka
Nálunk is volt ilyen időszak, sajnos, esetleg érdemes lenne megkeresned egy szopis tanácsadót?

Hmmc
Mit csinált Sára? Õ is ugrott egy fejest vhonnan?
Tali mikor?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Otyka, ne ilyedj meg, de nem lehet, hogy fáj a füle? (A füldörzsölés miatt gondolom.) Mintha hallottam volna már arról, hogy fülgyulladás miatt nem akarhatnak szopizni a babók! (Ha rosszul emlékszem, és hülyeséget írok, akkor, bocs!) Doki, védőnő mit mond?
aranyhold
 
 


Cas
Felmászott a kisszékére és onnan tovább akart mászni az asztalra, de nem jött össze. Dobott egy fejest a radiátor alá. Amikor odamentem csöndben nézett rám, amikor meglátott elkezdett üvölteni. Szerintem jobban megijedt, mint fájt neki Kép

Tali
Húsvét után, mert most nem leszünk itthon, de ha gondoljátok beadom a kulcsot a szomszédba.
hmmc
 
 


Huú mennyit írtatok? Na erre kicsit később reagálok, bővebben.

Képzeljétek Kori Keresztapjának van hajnyíró szerkentyűje. Mondtam, hogy vágja le jó rövidre Kori haját. Meglepő módon nagyon tűrte (bár a szemét többször nagyon dörzsölte), de csak 7 mm-re engedték lekopasztani. Tegnap még ezt is hosszúnak tartottam, ma meg kaptam egy kisfiút, jaj mégis úgy sajnálom a hajacskaját. Kép Egy vígasztal, hogy neki is nagyon gyorsan nő a körme és a haja is, mint nekem.
Ilyen volt és ilyen lett (na és a folyamat):
KépKép
KépKép
Még jó, hogy vettünk egy kádat az ikeában, legalább meg is tudtuk fürdetni anyóséknál. Kép
nikcsi
 
 


Hmmc
Pffffff, ezt rossz lehetett nézni! Kép
Szomszédban kulcs: jó ötlet! Kép
De szerintem mostmár kibírjuk Húvét utánig, mindjárt itt van... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc!
már megint bulizzunk úgy, hogy Te nem vagy ott/itt ???? Kép

Nikcsi!
szerintem jó Kori haja. Az biztos teljesen más lett az arca Kép
szilvamag
 
 


köszönöm az ötleteket.
Éjszaka semmi gond nem volt. nappal megint volt egy kis hiszti, de hagytam megnyugodni, majd néhány perccel később megint cicre tettem, s bealudt rajta.
Az a furcsa, h mostanában mióta tart a cirkusz, úgy eszik, h teljesen megfeszíti magát, homorít, kicsit lóg a feje, s csak úy hajlandó enni. Nem értem. Na mindegy, holnap úgy is menni kell mázsálni, szerdán meg szuri, majd rákérdezek, h mi van.

még egyszer köszi mindenkinek Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Nikcsi
Tök vagány Kori sérója! Ne sajnáld!!! nagyon aranyos! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Aranyhold
Úszás oktatóval csak szombaton 17-18-ig van, amúgy az ajtóra ki van írva, hogy mikor lehet látogatni az úszit, de csak bérleteseknek. A felnőtt bérlet ára/fő 4.000,- Részletesebben: van egy oktató csaj Kata, aki nem sokkal lehet idősebb, mint mi. Kata is bent van vízbe és odamegy mindenkihez, az 1 órán belül min. egyszer szokott. Mi nem is igényelünk többet. Medencében 3 hónapostól vannak 5-6 évesig, a foglalkozások kicsit különbözőek, de a nagyobbakat annyira nem szoktam figyelni. Nekem szimpi Kata, bár evvel nincs mindenki így. Meg mi is voltunk máshol is és ahhoz képest ez a hely és foglalkozás jobb. Ja és közelebb is van és olcsóbb is!
Szilvi tudtad, hogy most szombaton nem lesz úszi? Ha nem akkor most mondom/írom.
Virtuálisan küldesz pogit vagy hogy?????

Szilvi
Bocsi, de ciki lenne most visszakérnem a tartót, amúgy a Corába a legolcsóbb. Mi kaptuk, de ott vették.
Na igen, nagyon más lett, fiús. Kép

Laga
Köszi, de nem szeretném 1-1,5 évig megcsúnyítani a belenyírásommal. Teus nagyon ügyi!

Otyka
Nincs ötletem én is hasfájásra tippeltem volna.
Én is szedtem ezt a fog.gátlót, de csak egyszer volt hosszabb vérzésem, nem beszéltél a nődokiddal evvel kapcsolatban?

Cas
De olyan fiús!!!!!! Legyen inkább vagány csaj! Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi! Köszi a részletes beszámolót!
Pogit gondolatávitellel küldök, én gondolok arra aki kérte, mikor eszem, és az illető is érzi, milyen finom! Kép Na, majd a legközelebbi talira is viszek, de dupla adagot!
Szerintem aranyos Kori így is! Ilyen idős korban, meg max a szülő érzi magát kellemetlenül, ha nem jól sikerül a frizura. A babóknak az a fontos, hogy kényelmes legyen! Kép
aranyhold
 
 


Nikcsi
Vagány kiscsaj lett Kori, kicsit oldalra fésülöd, igazítod és jólnevelt kislány frizurája lesz. Kép Egyébként igaza van Aranyholdnak, csak a szülőket zavarja. Ilyen korban még egyáltalán nem számit. Nagyobb korban meg úgyis fog látszani. Bárcsak már mi is ott tartanánk, hogy a Fanni haját vágni kellene, de alig nőtt újszülött korához képest, pedig a körme nagyon gyorsan nő.

Nekem kevesebbet mutatott jóval a mérleg a bébiételnél. Akkor ideje elemet cserélnem.
boglarka
 
 


Nikcsi
Teljesen jó Kori haja.

Holnap megyek AFP-re szorítsatok, hogy jó legyen és a cukor is.
hmmc
 
 


Hmmc
Megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi
KépKépKépKépKépKép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc!
drukk-drukk-drukk

Cas!
élőben azért jobb volt Kép
szilvamag
 
 


Hmmc
húú, de gyorsan megy az időKép Holnap már afp?
Egy kalappal!
Én most a köv. uh-ot várom nagyon, de még olyan sokára leszKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Nikcsi,
Szerintem is aranyos Kori haja!! KépKép

Hmmc,
Fúúúú már itt tartasz... Drukkkk!!!! KépKép

Mucus,
Te hányadik hétben vagy?
Nevetek már van?

Ilba,
Elküldenéd nekem a reluxás nevét, elérhetőségét?
myra@axelero.hu

Viki,
A kedvedért néhány kép a kaja központú lányomról. KépKép

Nem bírta kivárni, hogy megmelegítsem az ebédjét, inkább kicsente a babakocsi aljából a frissen vásárolt kenyeret. Kép
KépKép

Túl nagy volt a csend... Kép
Kép

Kép
myra
 
 


Myra
nagyon jók a képek Lilláról! Az utolsón irtó édesKép

Nevünk még nics, ill. nem fix. Nehezen megy nekem ez a fiú név választásKép Kép
Egyébként most taposom a 24. hetemet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Myra
Tényleg nagyon jók a képek!!! Kép

Na megint itt van nagyanyós... Kép Vasárnap úgyis találkszunk, nemtom miért nem bírta ki addig...

Na mindegy, viszont újabb drukkot kérünk egy újabb lakáshoz!!! Kép
(Az előző valszeg végleg kútba esett, nem tudtak megegyezni, legalábbis a hétvégi beígért nagy egyezkedés óta nagy a csend...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc!
fiú??? óriási gratula (meg egy kis irígység Kép))

Cas!
neked meg drukk Kép
Enikő rákapott a kajára, itthon még benyomott két cicit, utána két kis almát egy evőkanálnyi tejpéppel és még fért volna

Myra!
miért éheztetitek azt a szegény gyereket ? Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Igen, mindenkire ilyen hatással vagyok... (de most tényleg, az összes étvágytalan-válogatós barátnőm mindig erre panaszkodik... Kép)
Hmmc: honnan tudod, hogy fiuk lesz?!

A nap vicce:
Leültünk reggelizni, megkínáltam nagyanyóst is.
- Tetszik kérni egy kis retket?
- Most nem, nem tettem be reggel az alsó fogamat, nem tudom elrágni.
KépKépKép
Annyira kellett röhögnöm, de végül meg tudtam állni... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Igen, mindenkire ilyen hatďż˝ssal vagyok... (de most tďż˝nyleg, az ďż˝sszes ďż˝tvďż˝gytalan-vďż˝logatďż˝s barďż˝tnďż˝m mindig erre panaszkodik... Kép)
Hmmc: honnan tudod, hogy fiuk lesz?!

A nap vicce:
Le�lt�nk reggelizni, megk�n�ltam nagyany�st is.
- Tetszik k�rni egy kis retket?
- Most nem, nem tettem be reggel az als� fogamat, nem tudom elr�gni.
KépKépKép
Annyira kellett rďż˝hďż˝gnďż˝m, de vďż˝gďż˝l meg tudtam ďż˝llni... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hehe, úgy látszik ziziül is elmondtam ugyanazt... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
Jóóóóó a vicc!!! KépKép
Szurkolok a lakásért! Ez az ahová innen mentetek?

Szilvi,
Hát Lilla tényleg olyan mintha éheztetnénk, pedig egész nap eszik. KépKép

Mucus,
Azt kell választani ami az első gyerkőcnél a második helyezett lett. KépKép
myra
 
 


Szilvi
Mi még nem tudjuk, hogy fiú lesz-e vagy lány. Kb. két hét múlva megyek UH-ra hátha ott meg tudják mondani. De szerda óta már érzem rendesen a dübörgit Kép Esténként jelentkezik a legkisebb főnök. (Már!!!)

Cas
Mostmár csak a jókívánságok mellé hármat kell köpni, hogy sikerüljön a lakás Kép

Myra
Szegény gyerek teljesen le van fogyva, éheztetitek. Önkiszolgálóra kellett állítania magát Kép
hmmc
 
 


Sziasztok!
Húúú, mennyi drukkot kell küldeni! Minden ujjam x-ben van páronként értetek! Kép

Mucus, nem irigyellek fiú név választásban, nálunk is nagy volt a dilemma. Második hely meg.... áááá, örültünk, hogy egyet találtunk! Kép
aranyhold
 
 


Sziasztok,

ezzel a névválasztással én meg úgy vagyok, hogy ha én vagyok terhes, akkor tanácstalan vagyok. Ha más, akkor persze rengeteg ötletem van!
Lánynév esetén még annál is több. De most ugye fió kéne. Na lássuk csak: Ákos, Ábel, Brúnó.
Van egy kisfiú angolon. Az a neve, hogy "Bátor". Jó mi?

Laga
laga
 
 


fió=fiú
laga
 
 


Tényleg! honnan tudni, hogy Hmmc-nek fia lesz????
írta volna??

Myra
ezzel csak az a gond, hogy a fiam neve már akkor eldőlt amikor még éppen hogy járni kezdtünk apával és soha nem is keresgettünk másikat, így második helyezet sem voltKép

Laga
az első kettő fel is merült, de nem éreztem az igazinak, úgy hogy lapátra kerültekKép

Ami egy ideje már talán fixnek mondható az az, mint Cas férjének a neveKép

Cas
ezen én is jót nevettem volnaKépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!!!
myra
 
 


én vagyok a tévhír keltő Kép Kép
véletlenül Hmmc-t írtam Mucus helyett
bocsi Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég tudtam írni, annyi minden volt az elmúlt napokban, teljesen el vagyok havazódva és most meg ugye jön ráadásul a Húsvét.
Beni múlt héten volt 5 hónapos, én 30 éves, volt nagy vendégeskedés. Voltunk esküvőn (a Rozmaringban volt végül, homokzsákokon kellett bemenni), taliztam kollégákkal, most hagytam itthon Benit hosszabb időre először, szóval nem unatkoztunk.

Nikcsi,
Akkor jövő héten szombaton megnéznénk az úszást. Holnap ugye nincsen? Be tudunk menni szerinted csak úgy nézni? Benit nem is vinném most.
Máltai: ha Beni alszik, akkor valamelyik padon olvasgatok, ha fent van, akkor hátul a hintánál (ahová én tudok beülni és ő az ölemben van) vagyunk, vagy a homokozó környékén nézzük a gyerekeket. Vele annyira még nem izgi a játszó, de nagyon szeret nézelődni.
Szuper Kori haja!!!

Myra,
Tegnap küldtem mailt!

Cas,
Na mi újság lakásügyben? Összejött az a másik esetleg? Az merre van?

Otyka,
Lehet, hogy hülyeség, nem a foga jön? És fáj az ínye?
Egyébként majd egy hónapja az én fiam (most 5 hónapos) sem hajlandó, csak lefekvés előtt és éjjel szopni, 3 óránként fejek és kanállal eszi meg a tejet. Senki nem érti.

Képek szuperek!!! Pocakosoknak drukkolok!
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hmmc
Már érzed a picit? De jó leheeeeeeeeeeet!!! Kép

Myra
Ú, már nemtom pontosan mit csicseregtem el nektek, mikor ott voltunk, de igen, tőletek oda (is) mentünk, ezt már korábban is megnéztük, de akkor annyira bele voltunk szédülve az előző jelöltbe (ami mostmár tényleg fuccsba menni látszik), hogy nem fordítottunk rá kellő figyelmet, pedig nagyon jó!
A jövő héten még szétnézünk, van pár új cím, aztán meglátjuk!
De ti nagyon szépek vagytok, remélem nekünk is sikerül ilyen otthonossá tenni majd a miénket! Kép

Laga
Mizújs nálatok? Hogy halad a lakásfelújítás? Mennyire mentek egymás agyára a szülőkkel? És úgy általában mesélj, hogy vagytok!!!

Mucus
Szép név! Kép És nagyon kedves-szeretgetősenk is lehet mondani, de jó csattanósan is, ha éppen azt érdemli!!! Kép

Ilba
Ha az új jelölt összejönne, akkor sem mennénk messzire, ugyanis a Föld és a San Marco sarkán van (majdnem). Kép
Hű, micsoda fotó! Ez a pasi egy sármőr már most!!!!! Kép
A lagzi kalandos lehetett í]y! Kép Tényleg, Benit addig hová tettétek? Vagy mulatott ő is? Kép
Az én barátnőmék is egyből felhívták őket (Brüsszelből), amint megkapták a képeket tőlem, hogy mi lesz akkor júniusban - de persze megnyugtatták őket, hogy addigra az a kerthelység-rész is csilli-villi lesz!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ja, és Sebi megtanult felülni a kisszékére (nagyon aranyos, úgy indítja, mintha a kisautóra akarna felülni, jó nagy terpeszben, persze az nem megy, mert túl magas, de végül kisebb küzdelem után feltornássza magát, és fent is marad).

Ide nekem egy sört! Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvétot Mindenkinek! Sok nyuszimeglepetést a kicsiknek, sok locsolót a lányoknak kicsiknek-nagyoknak! Nekem meg sok húsvétos babafotót ide-jeKép

Viki
ccviki
 
 


Hmmc
Már te is ott tartasz? Csak úgy repül az idő és nem sokára a gyerkőc is kifelé. Kép

Myra
Pampers törlőkendő (4 csomagos, Sensitive) az Intersparban akciós, de nem tudom meddig. 1650 Ft, középen vannak felhalmozva. Gondoltam felhívlak, de azután olyan sok cuccom lett, hogy nem tudtam volna már azt is elcipelni.

Cas
Szurkolok, hogy minél előbb és minél jobb lakásotok legyen már.

Ilba
Nem semmi esküvő, akkor már a lagzira is ölben vihették a menyasszonyt?
Beni olyan aranyos. Mikor szoktatok a játszótérre menni? Ha Fanni nem akkor alszik, akkor egyszer mi is elnézünk oda.
Fanni a csúzdázást így élvezi.Kép

Ja és a nemtom mit evő maszat Enikő és a kenyérevős Lilla fotó is szuper. Én is de rég ettem így bele a kenyérbe, de jó is volt. Kép


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindenkinek.
KépKép
boglarka
 
 


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hmmc
ezt a másodikat már én is egész korán, a 16. hét körül éreztemKép (az elsőt csak a 20.-on)

Cas
Kép
részemről teljesen okés a név, csak még apát kell "puhítani" de úgy is bele megy...Inkább csak szokatlan neki, de minél többet hallja, majd annál előbb meg szokjaKép

Boglárka
nahát! milyen szép, nagy lány már Fanni!
Csak a képeket nézve nem jöttem volna rá, hogy kihez tartozikKép

Ilba
Beni nem szégyenlősködik fotózáskor ;)


Mindenkinek Kellemes Húsvétot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Boglárka
Enikő pizza-szélt evett, nagyon ízlett neki! Kép

Mucus
Kép

Mi is jó húsvétolást kívánunk mindenkinek! Kép
Én ma tojást is festettem a locsolóknak! Majd teszek fel képeket, milyen djönyörűségesek lettek. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

kellemes nyuszit mindenkinek!

Boglárka,
Fanni állati aranyos kisasszonka! Nekem is ideje lenne már feltenni egy-két képet...

Cas,
hááát a felújítás megyeget. A munkások hol jönnek, hol meg nem. De azért haladunk. Úgy számoljuk, hogy 1 hóap kell még. Jó lett volna Teus szülinapját már ott ünnepelni, de erre már nincs esély.
Persze mi sem vagyunk semmik. Mi is mindig kitalálunk valamit, de valahogy ez úgy van, hogy az egyik munka hozza a másikat. nemtom, hogy ki csinált végig egy ilyen felújítást, de nálunk rendre az a módi, hogy sorban jönnek az új ötletek és úgy érezzük, hogy "na ezt most meg kell csináltatni, mert ha most nem, akkor mikor".
Pl: a villanykapcsolókat 1 méter magasságba tettük le, hogy a gyerekek is elérjék. Vilmosnál állandóan az ment, hogy "anya/apa légyszi kapcsold fe a lámpát". Aztán felkapcsoltuk, de engem zavart hogy ég, ha nem voltunk ott és lekapcsoltam. Na akkor megint jött Vilmos, hogy kapcsoljuk fel. Még a wc-t se tudják elintézni a gyerekek egyedül. Szóval a kapcsolók lekerültek. Szét is lett vésve az egész kégli.
A fürdôszobákat globál átterveztük. Szônyegpadló fel - parketta le.
Festés és tapéta kipótlás!!! (A bútorok körbe voltak tapétázva!!!! Hallottatok már ilyet?!)

Na és az anyagi vonzatról ne is beszéljünk...

De ki fogjuk bírni!

Lenne egy kérdésem: ti még külön mossátok a babaruhákat?

Laga
laga
 
 


Laga
Hú, akkor jól belehúztatok. Persze teljesen egyetértek, amit most nem csináltattok meg, az már évekre úgy is marad. Mi is amikor ide beköltözünk pótoltuk a felújítás hiányosságait (a konyha pl. teljesen a mi művünk), és jól is tettük, mert ami 1-2 dolog elmaradt, hogy majd, azt már nem is csináltuk meg. (Mostmár nem is fogjuk...)
Bútorok körbetapétázva?! Nem rossz! Kép
Babaruha: én még külön mosom (folyékony Tomi, semmi vízkőoldó, semmi öblítő, háromszori öblítés), de az ő kiütéses-érzékeny bőre ugye nem egy átlagos eset...

Szilvi
Tényleg, mi van a mosódiósokkal? Nem jelentkeznek?

Na íme a szépséges hímes tojásaim, amit holnapra szánok a locsolóknak! Kép
"Elöl"nézet:
Kép

"Hátul"nézet:
Kép
Amúgy jó buli volt a tojásfestés, mi anyukák a konyhában ügyködtünk, a sok kis hasonló korú másodunokatesója Sebinek jót hancúrozott anyóséknál a kertben az apukákkal. A boldog dédnagymama legnagyobb örömére.
Vannak összesen 11-en, és már úton a 12. és a 13. is. Kép (Sebi a 9-es...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
nagyon ügyi vagy! nekem a cseppes tetszik a legjobban. Lehet, hoyg át is küldöm Mátét locsolni, hogy elhozza nekem KépKépKép

Laga!
én Kingáét még külön mostam, de Enikőét az első perctől kezdve együtt a mienkkel. Főleg most, hogy kúszik mászik, szerintem övé a legkoszosabb négyünk közül.

Enikő pénteken feltérdelt a konyhafiókba kapaszkodva és nagyon boldog volt. Azóta küzd a felállással és nagyon dühös, ha nem sikerül Kép
ha meg segítünk majd elszáll a boldogságtól úgy kacag
Kép
szilvamag
 
 


így hintáznak a lányaim
Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Késő! Az összes tojás gazdára lelt! De a köv. húsvétkor csinálhatunk egy nagy tojásfestős talit! Kép
Enikő jól belehúzott, maholnap szalad! Még a végén megdönti Sebi 9 hónapos rekordját! Hajrá Enikő!!!
A hintás kép meg tündéri!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?