Új privát üzeneted érkezett!

Tenci
szépen beszél (Húúú de szerény anyuka vagyok :lol: 8) :oops: :roll: )
itt nálunk a bölcsibe próbálták a csoportokat korosztály szerint összeállítani :roll:
Mit kéne fordítani???


Tigrincs
a Verdák már megvan....
de más jöhet, ami egy fiút érdekelhet

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Szép estét!

Andi!

Mackótestvér 1-2, Micimackó és a Zelefánt, Micimackó karácsonya, Tavaszolás Zsebibabával, Vuk...régi, Ludas Matyi, Dzsungel könyve, Dumbó. Válassz! :wink: :lol:

Tenci!

Fordítás meg van. Reggel begépelem és elküldöm. :wink:
És....Sunyiban lenyúlod a Kismamiktól a laptatőt?!?!? Ejnyebejnye!! :twisted: :lol: :wink: 8)

Orsi!

Zsombornak csak egy neve lesz? Ez délután lemaradt! :lol: 8)


Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

sehol senki???? :roll: :roll:

ANDI-autósülés tesztlap-de már megvan...Balubölcsi nagyon jól hangzik-tudod nálunk valamelyik oviba vegyescsoportok vannak-de van amelyikbe korosztály szerint-nem tudom melyik az ideálisabb,és jobb a gyerkőc fejlődése szempontjából...-mai napotok hogy telt??? :lol: :lol: :lol:

TIMI-mi van nektek otthon dvdtéka???? :lol: :lol: :lol: :lol: mindegy csajszi vagy kissrác-igaz ti is van hogy vegyesben nyomjátok....Jázminnal minden oks???-Oviba nyomják celebműszakot???? :roll: :roll:

ANCSA-Lara jobban??
most hogy vége a nyárnak -és ha Lara meggyógyul mikor mentek usziba???hetente hányszor nyomjátok??vagy férjeddel megy??-lehet mi is elkezdjük....

LILLUS-ha ma tartjátok HUNORNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Láttom nincs nagy mozgás.

Timi: Csajszik hogy vannak?

Tenci: Vikó még alszik délután van amikor saját magától lefekszik,de van amikor kéri, hogy bújak oda mellé :lol: Este meg legésőbb 9.30-kor alvás, ha tetszik ha nem. :lol:
Jönnék én este ha nem a férjem bitorolná a gépet, mostanában sok a szerkeszteni való. :P :cry:

Ancsa: Lara, hogy van?

Lilluska: Hunornak Boldog Névnapot kívánunk.

Judy: Merre vagy? Hogy vagytok?

Próbálok később jönni még
Szép napot Mindenkinek
V

valentina
 
 


Tenci
a mai napunk úgy telt, hogy 3/4 8ra bevittem, majd fél12re vissza kellett menni és megvárni, hogy ebéd után elalszik-e....és elaludt, aludt 2 órát....(ott kellett üénöm végig:..................)

Tigrincs
egyik sem tetszik 8) :roll:
csajok?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Helló Lányok!

Úgy látom nem nagy veszteség, hogy eddig nem tudtam jönni :roll: Na bumm...kimaradtam egy zaftos kis vitából...

Mindent nem olvastam tüzetesen végig :oops: Csak bele-bele olvastam...

Boldog Szüli/Névnapot azoknak, akikéről lemaradtam ;)

Csak távirati sítlusban, mert az is csoda, hogy idejutottam...

Linda egy tündér, de "problémás" eset. Keveset alszik, azt is kézben. Néhány napja tűri csak a kendőzést, de mióta ráérzett, azóta csak rajtam csüng :) Eddig a vállamon lógva élte kis életét 2 szopi között, ami sokszor 20-30 percenként volt neki aktuális. Ha nem enni, akkor csak cumizni. Cumi nem kell neki, de örülök :) Tejcsi van bőven, sokszor fulldoklik benne :roll:
Ovi sima ügy. Kedden volt 1 nagyobb sírás, mikor elvette a kezemből óvónéni, de 5 perc múlva jött ki egy anyuka, azt mondta semmi...ül és gyúrmázik :) Ez előtt reggelenete mondta, hogy ne menjünk oviba, de mindig meg tudtam győzni :D A nagy sírás óta meg már ez sincs, megy szívesen. a rosszul evő gyerekem azóta zabál :) De csak az ovinapokon. 7végén böjtöl :lol:
Én hulla vagyok, mert Linda éjjel is szórakoztat. Hajnali 1/2 3 felé ébred, akkor kuksizik kb. 1 órát. A minap mondjuk 2,5 órát nézelődött. Kivoltam totál. Közben a bölcsességfogam is bedurrant. Alig tudtam kinyitni a számat, enni meg...végképp. Így egy jópár délelőttmet a fogászaton töltöttem. Jelenleg helyikezelés, ami szerencsére használt és teljesen rendebjöttem, de amint rászánok 1-2 evésmentes hetes ki kell majd vésni :( :cry: Ha szerencsém van, akkor újabb 4 évnyi időm van. Elször akkor durrant be, mikor kiderült, hogy Iván a pocakban. Akkor nem röntgeneztek, így "csak" lekapták az íny egy részét...na az is elé tré volt...

Ancsa
Örülök, hogy pocilánnyal minden rendben :) ;)

Andi
Nagyon együttérzek bölcsi ügyben. Nekem is egyik szemem sír, hogy könnyen elengedett, de a másik nevet, mert így azért jobb, mintha hetekig sírással kéne menni ;)

Orsi
Olyan izgis csak olvasni is a költözés meg felújítás dolgokat :) Persze, macera is van vele bőven, meg idegeskedés, munka, d akkor is...

Tenci
Görkori :lol: :lol: :lol: Nagyon komoly:)

Timi
Megvan Adri lelkibékéje, mióta elkezdődött az ovi? :)

Pár kép...sztem hetekig megint nem tudok jönni. Mostmár, hogy a fogam letudva biztos lesz egy kicsit több időm, de annyimindennel el vagyok maradva....

Kép Kép Kép Kép

Úgy fest, hogy ez elég hosszú távirat lett :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:56-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hundornak Boldog névnapot!!!

Most csak Reninek: Az én Benedekem is pont olyan, mint Linda. Csak kézben van el vagy cicin. Szóval átérzem a helyzeted!
A tejciért irigyellek, én minden nap küzdök,hogy legyen elég.

Most megyek aludni,m ert hulla vagyok.... Majd jövök..

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hunornak!!!

Nagyon, nagyon boldog névnapot!!!
Mit kapott?
Képek???

Reni
köszi :wink:
Nagyon szépek vagytok!!!
Az egérkét is TE csináltad?

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


RENÁTA-nagyon cukkancs Linda :lol: :lol: :lol: -ééés Iván milyen komoly nagycsávó már :wink: :lol: :lol: -jaaa persze aki már ovis :roll: :lol: :lol: -a helyzethez meg hozzászoksz vagy????? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: kitartás....-ha van icipici időd gyere :wink: :roll:
fürdőkád nagyon menő-nekünk is ilyen van-meg még asszem Timiéknek is... :wink: :lol: :lol:

TIMI:merre kolbászolsz???? :roll: :wink:
ha kérsz valamit valamit a scamptól küldjed mailba-hétvégén leadom a rendelést :lol:

ANCSA-minden oks??-nem írtál semmit magatokról.....


ANDI-nemhogy te is kértél volna egy ágyat,aztán szunya :lol: :lol: :lol:
Balu keltett volna téged.... :wink: lassan már egyedül lesz ott egésznap....

BRIGI-kevés a tejed?Benedeknek üzenem hagyni anyát picit pihenni-vagy inkább Petyának üzenjem??? :roll: :wink:

JUDY-tegnap megvettük gyerekülést-tényleg szupi-néztem recarot-másolat :wink: :lol: huzat minősége talán jobb-de itt is nagyon sok lehetőség közül tudsz választani...telnek a napok.. :wink: :lol: :lol: :wink:

VERÓ-ha olvasol... :roll: néztem pink ülést is-nagyon állat :wink: :lol: :lol: -na ilyenkor is sajnálom,hogy nincs csajom..

valaki nem szokott scampos termékeket venni???nagyon jó cuccok vannak,elfogadható árakon-mi sokat rendelünk tőlük

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
végül hol vettétek és milyet??? no és mennyiért!? :D Nálunk Szofi nagyon ragaszkodik a régi Römeres üléséhez, így még nem vettünk neki újat. (bezzeg ha tudná, hogy ha ő nincs ott, Zsófi már rég bitorolja az ülését :lol: )

én meg most jöttem meg Zsófival a BNV-ről. Megnéztük a férjemet. Hát két mondatot nem tudtam vele váltani, mindig jött hozzá valaki. :? :D De legalább fusson a szekér ha már mi nem látjuk. Mostanság örülök ha 10-re hazajön, de 4-5 között már húz is el. :oops: Náha rám is tör egy depihullám. Úgyhogy bocsi de ezért se villogok itt nagyon. :oops: ráadásul Zsófit kéne leszoktatni a ciciről de engem úgy megvisel. :oops: Tiszta hülye vagyok. :oops:

Na bocsi, hogy itt rontom a hangulatot. Biztos a hülye idő miatt is van, mert azért vannak ennél sokkal jobb napjaim is :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tencikém!
és köszi hogy így gondolsz rám! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


VERÓ-ezt nem is olvastam-mi az hogy rontod a hangulatot!!!!-irgum burgum-mondaná Mikey :lol: :lol: :wink: :wink:
még jó hogy jössz-hiányzol ám....nemcsak nekem :roll: :wink: :lol: :lol:
Ülést minimanóba vettük-STM ipai seatfix 50000-az isofixes,sima 40000-brutál jók-már Mikey abba ült hazafelé...-Szofit vidd magaddal ha meglátja a pink színűt-tuti lemond römerről :lol: :lol: :lol: :wink:

nemlátom a férjem,már ismerős neem???-de legalább kicsit napközben is taliztatok-már ez is valami-és igen a szekeret húzni kell valakinek-hogy aztán meg is lehessen pakolni :roll: :roll: :lol: :lol:

Mi lett Zsófiavl???írtad-szájpenész???
és régi Veronikusz gyere ha tudsz :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tencikém!
tudod hogy imádak!!! :lol: :lol: már is sokkal jobb a kedvem :lol:

Szóval Zsófi kapott egy ecsetelőt, de nem csípi nagyon a macerálást, pedig állítólag több mint 2 hét, mire elmúlik neki ez a gomba vagy mi a fene :cry: egy nap vagy 4x-5x kell ecsetelni. Ha meglátja már dugja a fejét a etetőszékbe, hogy ne érjem el a száját. :oops: :lol: :lol: ja! és a cicimet is kennem kell ugyebár :oops: hogy hol szedte össze??? Nyal ő mindent, még a cipője talpát is :oops: :lol: :lol:
Szofinak meg fiatalkori szemölcs van a talpán, azt meg 2x ecsetelem egy nap :roll: hát! Így állunk :oops: nem unatkozom :)
Laci meg csak hajtson!!! Több mint egy milla volt most az, hogy kiállít. :oops: nem ócccsó :oops: csak már végre pénzt is lássunk belőle!!! :D:D:D
Autósülés: Szofit meg elvinném magammal, csak tuti botrány lesz az ülésből, mert Katának meg egy sima piros RÖMER van. Mikor vettük még nem ismertem és nem láttam ezt az STM-et :oops: Kata ki lesz akadva, hogy ő mért nem kap ilyen szépet. :) nálunk mindig mindenből kettőt kell venni, vagy parasztlázadás van :lol: :lol: :lol:

Képekkel még tudom, hogy adós vagyok de talán majd kapácsonykor :lol: nincs se áttöltő kábelem, se software-em :oops: Lacinál van valahol az irodában :oops:

Mennem kell, hallom Zsófi már cuppog. :lol: ennyi volt az alvás :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!!!
Veronikusz
szegény Zsófi....
Szofi és Kata????

Tenci
scamp-os cuccok jók????az a prince oliver???? :oops: :roll: :oops:

Ma is 2 órát szunyált Balu a bölcsibe és utána azt hallgattam a gondozónénitől hogy milyen jó fej és értelmes a fiam :oops: :roll: 8)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-igen scamp=prince oliver :wink: :lol: :lol: és nekünk nagyon bejött...
és Balu-ugye tudod hogy nagy mákod van??? :wink: :lol: :lol: tényleg nagyon ott van....mondom én te többet könnyezel mint Balu :roll: :lol: http://www.scamp.hu/

VERÓ-de jóóóó!!!!jókedv :wink: :lol: -és értem én:mintha ikreid lennének.... :lol: :lol: :lol:
Zsófinak és neked kitartást-de melyik gyerkőc az amelyik nem nyal meg mindent??-ez benne van :roll: :roll: -áááá azért nem várunk ám Karácsonyig-hiszen mindjárt egyéves Zsófi!!!!-ki ne hagyjál minket!!!!!-Lacihoz meg lassan beköltözhetnél az irodába-vagy legalábbis kipakolhatnál tőle :wink: :lol: :lol:

én ma lazázok :lol: Mikey anyánál maradt-kertészkedik ezerrel,estére mint kukásgyerkőc úgy néz ki :lol: :lol: :lol: Benedek itt tép,le sem áll-berakom ugrálóvárba van vagy 600labda ki sem látszik belőle-annyira élvezi :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
nem sírtam még :roll: :oops: ciki????
ideges voltam csak, ami a gyomromra ment rá.......(iszonyatosan fáj)
zoknit is vettetek onnan???meg tréninget????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-igen zoknikat is-tréninget is,tudod mi többen vagyunk itt havernők és együtt rendelünk-tényleg nagyon jó minőségűek-lazán hordja Benedek Mikey kinött cuccait és mintha újak lennének-pedig sokszor hordott rucik-főleg badyk...-de most rendelünk pizsiket,zoknikat-és tréningeket is...

könnyek???-miért lenne ciki??-ha kibírtad.... :wink: :wink: :lol: :lol: akkor nevess nagyokat..na akkor jön könny?-ez jobb verzió :wink: :lol: :lol:

de miért vagy ideges???jól alakulnak a dolgok....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


hát ideges voltam, hogy mi lesz hogy lesz, mert azért mégis vad idegen emberekre "bíztam" a gyereket, de megnyugodtam, mert imádják :oops: 8) és jó helyen van
vettem Balinak egy sapit( 2-4 év van beleírva) és kicsi, Beninek elküldeném :lol:ha tetszik
Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Köszi-nagyon szupi-szeretem ezeket a fajtákat.... :wink: :wink:
Balunak mekkora most a mérete?-gondolom már ő sem hord badykat...

köszönöm,hogy gondoltál ránk... :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


írjál címet :lol:
92-98-as ruhékat hord, de már inkább 98, szokott még Bodyt hordani, riktán, de szokott

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Okés-küldöm :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
iwiwes cím, jóóóóó???? :lol: :lol:
látom párod is renault örült?! 8) :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


igen a cím az....és autó???-csakis renault.... :wink: :lol: :lol: -nálatok ki??? :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Megane :lol:
(tesómnak is) :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
Szofi és Kata jól van. Ovisok. Szofinak még kicsit új a sok új gyerek és a környezet, de nagyon imádják. Folyton mindenki megdicséri, hogy milyen JÓ GYEREK, meg önálló, meg egyedül intézi a kicsi és nagy WC-t (meg is törli magát :lol: ). Kata viszont rossz szájízzel ment el ovi végén és néha nyafog. De azt is csak 1 percig, majd ad két puszit és bemegy a szobába :arrow: :wink: Szóval semmi komoly.

Tenci!
WOW! micsoda játszótér van nálatok! :lol: nálunk nem férne el. Fotózhatnál egyet ahogy túr és elmerül a golyók között. :lol: Nálunk meg olyan van, hogy bokáig járunk a játékok, plüsik között. :lol: Szegény Zsófi szerintem nem is kap most semmit. Még úgysem érti hogy mi az a szülinap. :oops: Majd kap tortát. :D
Ezt a "lazázást" meg gyakran csinálod??? :lol: tök jó! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


VERÓ-van kép,sőt olyan is ahol keresem mert nem látszik a sok lasztitól :lol: :lol: és az összes nincs is benne-amúgy 900van :roll: brutál ha mind kint landol a lakásban :shock: :lol: :lol: nagygép Mikinél ha szabad felrakom...
Lazázás meg van-anyáék mindig csábítják Mikeyt-és ő persze imád mamáéknál lenni :lol: :lol: -és én meg persze kihasználom :oops: :roll: :lol: :lol:
és Zsófitorta milyen lesz???-vagy három lesz??? :wink: :lol: :lol: -nagycsajok nagyon ügyesek-kijár a dicséret :lol: :wink: neked meg dagad a májad mi????? :wink: :lol: :lol:

ANDI-Mikinél örök szerelem clio-de sajna kinőttük :roll: úgyhogy kombi megane nekünk is! :lol: :lol: te is vezetsz???-nézted scampos oldalt??? :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
én nem vezetek :lol: :lol: nincs jogsim
Nekünk nem kombi sajnos :cry: , pedig azt szerettünk volna, de akkor mikor vettünk nem lehetett használtan kombit kapni
schampot majd holnap megnézem
lazázásért irigy :oops:

Veronika
ügyik a csajszijaid :lol:


lányok valaki nem tud a start kártyáról infót????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-ha rákeresel google tök sok információt ír-vagy személyes tapasztalat kellene??
sima megane is tök jó-de nekünk már kicsi.....és nem akarod letenni a jogsit?? :roll: :wink:
jövőhéten mindennap megy Balu bölcsibe???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Andi!

Nem baj, hogy nem jött be egyik sem. :wink: Apa úgy is közölte velem, hogy egy dvd egy Thomas. Úgy hogy ha tetszett is volna bármelyik nem tudtuk volna felvenni! :roll: Úgy hogy sorry! De így én is jól jártam! :wink: 8)
Mondtam én, hogy Balu ügyi!!!! :wink: :lol:
Te meg ne idegesítsd magad!!!! Árt a szépségednek :lol: ..... a gyomrodról már nem is beszélve!!! :?
Mikor mész megint melózni?

Vero!

Örvendek a szerencsének....ismét!!!! :lol: :wink: Aszittem már, hogy...... :oops: :roll:
Zsófinak jobbulást a szájpenészhez! Szofinak meg a szemölcshöz! Remélem mindkettőjüknek hamar elmúlik!!! :roll: Kata meg Szofi nagyon ügyi csajszik, hogy ilyen jókedvvel visszatértek ovizni!!! :lol: :wink: Katától a kis elszontyolodás meg tök normális!! :wink:
És mit árul Laci BNV-n? 8)
És tényleg.....akkor most mi lesz első ablakokkal? Megmaradnak átlátszónak? :roll: 8) És miért ez a rosszkedv? :?
Mosással vasalással végeztél már? :wink:

Ren!

Szijjjjjaaaaa!!! Gondolkodó Lindát megzabizom!!!! :lol: :lol: :wink: Olyan édes azon a képen!!!! És Tenci megaszondta....nekünk is pont ugyanolyan füdőkádunk van!!! :lol: :wink:
Mondtam én Neked, hogy Iván majd bizti olyan lesz, mint Adri. Oviban zabál otthon meg böjti!!!! :lol: :wink: 8) Nem baj!!! Inkább ez, mint fordítva! :wink: Azt a két napot meg kibírjuk, ahogy esznek! :wink: 8) Óvó nénitől meg legalább hallgathatjuk, hogy milyen jól eszik ez a gyerek!!! :lol: :wink:
Képeket már letöltöttem! :lol: 8) Holnap igyekszem elküldeni! 8)

Boszi!

Lara már meggyógyult?? És Te? Még mindig a földön kell tentikézned? :roll:

Lillus!

Hunornak boldog névnapot! És milyen muffint sütöttél? És ha vígasztal, én sem tudom, mi az a bakugant? :roll: Tényleg, Te már tudod, hogy mi az? 8) Fénykép róla esetleg? :lol: :wink:

Valentina!

Köszi kérdésed......Adri jól, Jáz beteg! :? Hétfő óta taknyi! Apa meg Adri összehozták Neki! :? Egyik taknyi másiknak meg fáj a torka. Doki bácsi volt kint hétfőn....mondta, hogy nurofen meg orrspray és orrszívás. Elvileg 3 nap alatt helyre kell jönnie. Nem komolya a torka, de valami víruskát bekapott. Ma meg visszavittem, mert éjszaka hányt...kidobta magából a drága anyatejet!! :? .... meg ma nyomott két zöld kakit! :? Doki bácsi aszonta, hogy nurot abba kell hagyni csak kúpot kaphat este, ha van láza. Hát lett láza. Kapott kúpot. És ha hétvégén is hőemelkedése lesz....ami valószínű.....akkor hétfőn pisit kell vinni tenyésztésre. Beutalót odaadta már ma! Úgy hogy pisit Apa szállítja hétfőn Törökbálintra. Röviden ennyi! Remélem nem lesz semmi komoly!!! :roll:
És Vikó? Álla hogy van? Kibírja, hogy nem piszkálja?

Judy!

Tanfolyi első napja milyen volt? Amőbában nyerésre állsz?!?!?! :lol: :wink: 8) Na majd gyere, ha vége ennek a két horror napnak meg a hétvégének!!! Pussz! :wink:


Remélem nem hagytam ki senkit! Ha igen, bocsika, de most hulla vok. Megyek megnézem Jázt!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Ráménekeltél....oszt most nézd meg magadat!!! Pont téged hagytalak ki!!! :lol: :wink: :shock: 8)
Mi volt a kérdés???? :lol: :wink: 8)
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Lara már keddtől láztalan, így ma voltunk úszni!
Ugye az edző azt mondta, hogy már Lara elég nagy, és ügyes, így ne várjunk januárig, hanem kezdjük el a karuszós úszást, mert a babaúszáson már csak bohockodik. És szerinte már elég érett rá, hú ,hát nekünk voltak fentartásaink mert Apa nélkül a medencében, és és hát most annyira anyás, hogy húúú. Mi lesz ebből. A legjobbkor.
Szóval sajnos nagyon sokan voltak, de tetszett neki. Megyünk jövő héten is, és még meg is dicsérték!

Judy,
Remélem azért még itt vagy!!!
Hogy vagy? Milyen volt a két nap? Anna hogy bírta?

Tenci
Hányas lába van Mikeynak?

Kriszta
Nagyon aranyos vagy! De nem hívtak, így tuti minden rendben. Hisz a papír majd csak két hét múlva, így az akkor már késő lenne!
Nyaralásos képek?

Tünde,
szia!!!
Akkor most készülsz a bulira!!!! ok, ok majd megnézem a képeket ott, de ha erre járnál gyere!

Lilluska,
nagyon édes vagy, köszönöm!

Orsi,
hát ezt nem tudom, hisz mondom a professzor asszony azt mondta, nem negatív a lelet, a hematologus szerint meg minden oké. De azért Ő is jókat mondott! Szóval reméljük! De örülni majd tényleg csak akkor ha már megszületett.

Folyt köv.

ancsaboszi
 
 


TIMI-rendelést kérdeztem-most kérdezném Jázmint,de már a választ látom....
remélem a hétvégétek jobb lesz-gyógypuszik mennek....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!

Rendelést holnap leadom! :wink:
Köszi kérdésed. Valinál a válasz! :roll: És köszi gyogyópuszikat is. Majd mingyá lemegyek hozzá és megnézem és átadom Neki! :roll:

Mentem aludni! Szép álmokat Csajok!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ANCSA-Lara nagyon ügyi-Mikey lazán nyomja karúszóval tök egyedül mélyvízben.....és ő nem anyás... :roll: :roll: :roll: -és dicséret kijár neki :lol: :lol:

VALENTINA-nem vagy itt???11körül van..... :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA-Mikey tappancs-23.5 körül van....24-de az tutkó nem szorítja :wink: :lol: :lol:
Larának mekkora???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci

Ma már voltun úsziba, és igen, hetente egyszer fogunk járni most is mint mindig!

Valentina

azt hiszem én is lemaradtam :oops:
de még talán beleférek a 8 napba! Boldog névnapot!!!

Andi
De ügyes Balu, szuper! Mondom én hogy jövő hét után már dolgozol!!!

Veronikusz,
Mért akarod leszoktatni a cicről? Ha Ő nem akarja, és Téged is megvisel!
Hát le a kalappal előtted, nem is tudom hogy bírod ezt! És hát a férjed ezt a kevés alvást, és hogy nem látja ezeket a gyönyörű csajokat!
Dehogy rontod, hisz tudod ezért vagyunk!!! Ne légy szomorú!!! Gyertek inkább és együnk egy jót!

Hát igen, ez a vásárlás ennyi csajjal nem lehet egyszerű!
Hogy vannak???
Kicsikékenk mennek a gyógypuszik!!


Tigrincs

nem már szerdán is a saját ágyamban aludtam, furcsa is volt
Zizi hogy van?
Jaj most olvasom mennyi új baj! Szegénykém, sok, sok gyógypuszi neki!!

ancsaboszi
 
 


Tenci

Lara karúszó nélkül is nagyon ügyi lenne, de itt kell!
Pedig leér a lába! :roll:
De sajnos igen, igen anyás lett!
Most is csak azért hívott, hogy megvagyok e. A múlt heti mozi betett neki.
Larának 25 volt a nyári szandija, de az már kicsi, szóval 26 lesz az őszi kolekcióban a nyerő!
Tudod Larának nagyok az igényei!
:wink:

ancsaboszi
 
 


Lara-26?????????????????akkor mi elvagyunk maradva??????????? :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: tényleg nagyigényű csajszi :lol: :lol: :lol: mi lesz ha 16 éves lesz????? :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ki tudja, :lol:
Tudod,
"majd vakarjuk ha viszket"

ancsaboszi
 
 


Jóreggelt!!
Bali 39 fokos lázzal kelt reggel, nurofentől lement, nem tudom mi a sz.r ez :shock: éa tök jól van.....

Tigrincs
Jáznagy gyógypuszik
melózni elvileg okt. 1-től szeretnék

Ancsa
25-ös :shock: :shock:
nekünk 23-as

Tenci
hétfőn feladom a sapit :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


SZiasztok lányok!
Bocsi az eltűnésért, de kicsit sűrű heteim voltak.
Apu tegnap jöhetett haza a kórházból 3 hét után :? és végülis az derült ki hogy epilepsziás :( :shock:
Na de a kórházban is voltak dolgok: volt hogy rosszul szúrták be neki az infuziót, és ment be az izomba, teljesen feldagadt a karja, csöngetett a nővérnek ,nem jött, ugyhogy kiment szólt, mire a nővérke: Ja, neki nem is kellett volna kapnia.. :x és ezt mégis kinek kéne tudnia? nem neki??? és akkor is nem azt mondja hogy bocs, hanem neki nem is kellett volna kapnia, és hozzáteszem hogy kaptam pénzt is, ennek ellenére sz@rnak a betegekre... :evil:
csak azt nem tudom aki ennyire sz@rik a betegre, minek választja ezt a pályát? a mellettünk lévő szobában egy néni sírt folyton, mert gondolom felfekvései voltak, le kellett volna fürdetni stb. de akkor is csak azt kapta: ne sírjon már!
szóval eddig is, de most is ugyanaz a véleményem (tisztelet a kivételnek) nagy szar az EÜ.
És az uccsó nap egy olyan beteget kaptak a szobájukba akit le kellett kötözni ,mert örjöngött :shock: meg levetközött meztelenre stb. miért nem a pszichiátriára tették??? miért a neurológiára??
szóval egyszerűen katasztrófa, még betegebb leszel mint mielőtt bementél!!!! :!: :!:
ugyhogy azért nem nagyon tudtam jönni,mert munka után haza, ill.oviba, aztán be a kórházba Anyuval meg Encivel, aztán megint haza,esetleg játszótér, és vacsi,fürdés, és már vége a napnak, sokszor ENci mellett aludtam el az ágyban... :)
De megpróbálok majd jönni mostmár, ja és 21-én még válásom hátra van :? szóval nem unatkozom..... :?

és megpróbálok majd visszaolvasni igérem..
puszilok mindenkit!!!

Kép
gablaty
 
 


kaptam=kaptak

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Tigrincs: Jobbulást Jázminnak!

Tenci: Van tejecske, csak sokszor sír Beni és nem tudom, hogy azért, mert nem elég neki a tej vagy más miatt. Ezért izgulok, bár szerintem amíg szopizik addig fogok. iylen típusú vagyok.
Képet is teszek majd fel!

Andi: Nem lehet, hogy a bölcsiben szedett valamit össze Balázs? A játszin hallom az anyukáktól, hogy 2-3 napig mentem a gyerekek oviba-bölcsibe és máris betegek lettek.

Ancsa: Szerintem nincs nagy lába Larának, Petyának most 24-es a lába és fél év van köztük.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Tenci!
Irigyellek, hogy ilyen aktív nagyszülők vannak. :D Úgy jó ha tirpla az élvezet (Mickey-nagyszülők-Te) :D Gyerekkeresgélős képet meg kérjük! Kérjük!!!! :lol: :lol:
Torta: :D mért lenne 3 torta??? :D hogy mind a 3-nak legyen 1??? :lol: neeeem, csak egy lesz neki + 1 a papámnak, mert ő meg 22.-én lesz 75 éves :D (Szofi mondjuk kaphatna, mert neki meg most lesz 17.-én a névnapja :D ) viszont lehet hogy most megszakítom a sort és nem én sütöm, hanem veszek :oops: mondjuk a Daubnerben egyet :wink: múltkor Ancsáékhoz egy olyan fincsit vittünk :D bár lehet onnan rosszat elhozni????? :lol: :lol:
Scamp-os oldalt meg elmentettem! Nagyon aranyos dolgok vannak! :D

Tigrincs!
Laci tűz-gátló anyagokat, tűzbiztos ajtókat forgalmaz. :D
Kocsiablak: nem tudom mi lesz. Alig látom Lacit. :oops: ezt se volt alkalmam megkérdezni. Ezért is van rossz kedvem. Szar így egyedül. Figyelemelterelés gyanánt ma kora reggel óta főzök: vaddisznóból húsleves, vadas, oldalas-sütőben sütve, szűzpecsenye serpenyőben sütve, stíriai metélt …. :D:D:D ezzel egy hétre telítődtem is a főzéssel. Viszont csajok hatalmasat kajáltak! Alig tudtam megértetni velük, hogy a stíriai jobb megsütve, hagyjuk még egy kicsit a sütőben. Zsófi meg bepakolt a levesben főtt zöldségekkel, hússal, tésztával. Csak úgy tátogott mint egy kis hal. :lol: Most meg már egy órája alszanak. Korai volt nekik is az 5.40-es kelés. :oops: :lol:
Különben meg nem értem hogy mit értettél az alatt, hogy „már azt hittem hogy …” !???? én ide is, és oda is fogok írni!!! :D

Ancsa!
WOW! Ilyen ügyes Lara?? :D:D de jó! Hiába! Kis sellő!!! :lol: örülök, hogy ilyen gyorsan meggyógyult!! :D
Cici: az a helyzet, hogy október 26.-tól kezdődik a bölcsis beszoktatás, mert két nap szeretném DE beadni pár órára, hogy kicsit tudjak szusszanni (bölcsi nekem olyan nagyszülőpótló! :oops:): doki (kezem), fodrász (most már nem marad meg az autós hordozóban a hajvágás alatt!!!) :oops: esetleg míg lovagolok, bevásárolok stb-stb. és hát allergiám is van. Doki néni azt mondta, hogy csak minimálisat szedjek a Claritinből, de a fél az kevés, kéne az egész, neki így meg átmegy, fogyni is kéne már, azt se nagyon lehet igazán, ha még szopizik …. Szóval :oops: szoptatnám én sokáig ha most -20 kiló lennék :oops: ez a túlsúly most már egyre jobban zavar :oops:

Andi!
:oops: szegény Balu! Remélem nem lesz már lázas!!! :oops: ++++++++++++++

Gabi!
Ez botrány!!! Viszont egyet kell értenem veled! Szerintem is a béka segge alatt van a színvonal :oops: SAJNOS!!! :oops: lehet a fizetések is!!! :oops: de én nem is mennék ápolónak!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Gabi!
Jó, hogy apukád otthon van már, még jó, hogy nem lett nagyobb baj az elcserélt infúzióból.
Az ember azt gondolja, hogy ha bekerül kórházba, valamelyik szerette, akkor ott biztonságban, meg "jó kezekben" van. Ezért még szomorúbb látni, hogy mi folyik ott.

Szegény apukám tavaly, amikor már nagyon-nagyon a vége felé járt, és ott feküdt egy szál takaró alatt egy szál pelenkában, és akkor jött egy nővérnek látszó izé (bocs, de máshogy nem tudom) injekciót adni, és azt mondta neki, hogy maga miért nincs felöltözve, és szegénykém, alig tudott magáról, csak nagyon fázott, és én csak sírtam. Most is.
Aztán egy segédnővér felöltöztette, betakargatta (lehet,m hogy csak azért, mert ott voltunk?), de amikor bementünk és üres volt az ágya, csak ez a segédnővér jött oda, és mondta,m hogy részvétem.
Bocs, lányok.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta
együtt sírok Veled.....
a kórházi dolgokról én is tudnék mesélni......

Veronikusz
jól hangzik a menü :lol: :lol:
Balu megint lázas volt................................de olyan, mint egy 7 ördög...Ja és folyamatosan bölcsibe akar menni :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:56-kor.
Vendég
 


ANDI-sapit várjuk-majd alkotok sapisképet és felteszem :roll: :lol: :lol: -ha Balu hétördög olyan nagy baj nem lehet......-és mit tudhat ez a bölcsi-ha még ma is menni akar????? :roll: :wink: :lol: amúgy te jól vagy???

VERÓ-na csak összejönne a három torta!!! :lol: :lol: :lol: -és igen nagyon jó,hogy ittvannak a nagyszülők....akinek nincs nem is tudhatja mekkora segítség....
ebéded fenetikusan hangzik....csillogtatod konyhatündér képességeidet???? :lol: :lol: :lol: Zsófi mint Benedek-tök édesek mikor tátognak...... :wink: :lol: :lol: terveid jóól hangoznak-és plussz kilók,nálam is vannak-diétázni akarsz???-ilyen kajcsik melett?? :roll: :lol: :lol: 90napos-próbáltad már???-Ancsánál vannak tutkó receptek....

ANCSA-éjszakátok???már ami maradt belőle.....-és igen majd vakarhatjuk a fejünket-beszélünk róla remélem úgy 15év múlva :lol: :lol: :wink:

TIMI-időmérő?????
Jázmin-javult a helyzet????

szóval nekem akkor is nagynak tűnik Lara tappancs,de mondjuk a ruciméretét nézve arányos :D már azthittem kicsik vagyunk-de Andi megnyugtatott Baluval egy cipőben járunk.... :lol: :lol: :lol: :wink: három szám az három szám....23-26 :roll: :lol: Lara letapos minket.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Lilluska
ezt neked akarom már mióta mutatni - 2 hónapja ilyen szép
Kép

Tenci
én hogy vagyok??hát fáradtan és mehetnékem van :oops: :roll: olyan shoppingolós kedvem van :roll: :oops: (ritka nálam az ilyen)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?