Új privát üzeneted érkezett!

Tigrincs
köszi előre is a Thomasokat :lol: :lol:

ANcsa
oda megyek vissza, ahol most voltam nyáron :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tigrincs, persze itt a link. http://www.noltekuechen.de/index.php?id=416&L=2 mondjuk nem ilyen lesz, csak ebből a fából, itt csak a stílust láthatod. a foganytyú más lesz, a pult vanília színű...stb. :)

Ancsa, jaj, szgeény Lara. nagyon sajnálom! sok sok puszit küldök neki. és várom a konyhád fotóját. :D
még konyhagépeket kell venni, alig tudunk dönteni. annyi fajta van.

tényleg lányok, leírnátok nektek milyen sütőtök, főzőlapotok van?? mi a jó benne mi a rossz, mit ajánlanátok?? mi ahány embert kérdezünk mindenki mást mond. :shock:

köszi szépen!
snooopy
 
 


Hát nem tudom, mikor délután lepihent, akkor 38,2 volt a láza, nem adtam semmit! És kialudta! Majdnem négy órát aludt!
És úgy kelt fel, hogy nincs láza. :)
És délután sem volt, nagyon nyügi, enni nem eszik!
De reméljük most már gyógyul!!
Most fektettem le, de nélkülem nem nagyon akar aludni.
Nekem viszont nagyon nem kényelmes a felfújható ágy! MÁr napok óta ott alszom.

PUszi

ancsaboszi
 
 

 
 

Ancsa
főzzél neki egy kis husilevest, sok -sok zöldséggel :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi,

Igen, azt már olvastam, de mikor kezdesz?

Tigrincs
Tudod, Boszi, boszi, ezért én már láttam a konyhát! :wink:

Orsi,
Igen, nagyon szép lesz, így is el tudom képzelni!
Apa azt mondja karácsonyra meg lesz.
Majd ráteszem Hugit, és vele együtt lefotozom! Mint újdonságokat! :lol:

Nekünk felül gáz van, alul villany.
ÉN sütőben jobban szeretem a villanyt, sokkal jobbak a sütik!
Igazából az előző lakásban volt gáz, ezért lett kombi.
amúgy szerintem felül is villany lenne, de hát így nem az lett.
De nem bánom, mert a villanytüzhelyről sok rosszat hallottam.
Szóval ezért van felül gáz, mert ide meg már hoztuk. És nem vettünk 3 év után újat.

De mondom alul villany légkeveréses! Nekem ez jött be!
Igazán az lenne a jó, ha ezt is ki lehetne próbálni valahol, hogy neked mi jön be! Most milyen van!

ancsaboszi
 
 


Ancsa
Elvileg ha Balázs beszokott a bölcsibe akkor beszélünk, hogy hogy legyen és kinek hogy jó....

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi

Már beszokott nem? :lol:

Az volt tegnap és előtte.
Ma nem, de azt is megette, nagy leveses.

8)

ancsaboszi
 
 


Ancsa
elvileg beszokott, de még nem aludt ott, holnap lesz egy próba :roll: 7.45 re kell menni, már ott is reggelizik
Lara gyógyulj meg :!:
Pocikád??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tigrincs

Hát már megint lenyúltad az Orsival megérdemelt laptetőnket! :lol:
Irgum burgum!
meg a kutyafáját!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket mindenkinek! Jólesett, hogy eszetekbe jutottam, bár nem érdemlem meg, mert alig-alig jutok ide. :cry:

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok!

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


SZIASZTOK!!!

Csak kapkodom a fejem mik vannak itt megint....lassan Mónika show lesz a kedvenc oldalunkból!!!! :roll: :roll: :roll: -de viccet félretéve,remélem lezárjátok ezt a meddő vitát,mikor talán a világ legcsodálatosabb dolgát élhetjük éljük át, hogy anyák lehetünk-amiért is összetalálkoztunk ezen a fórumon miért kell ilyen felesleges dolgokból nagy ügyet kovácsolni???-persze nem vagyunk egyformák-mint ahogy írták szólásszabadság van....az elfogadás a legfontosabb....ha valakinek nem megy van választása-nem kötelező itt lenni....-másik fórumról csak annyit-ez is egy lehetőség-sok sikert hozzá,de azért nem elfelejteni minket :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Adri!

Ne mondjá mán ilyet!!!! Örülünk bármikor jössz!!! Csak jönnél már sűrűbben....a mindenedet!!!! :lol: :lol: :wink: 8)

Boszi! Orsi!

Bocsánat!!! Laptetőt felezzétek meg!!!! :lol: :wink: Tiétek!!! Sok szerencsét!!!! :wink: :lol:

Orsi!

Köszi a linket! :wink: Inkább akkor megvárom, míg megláthatom képen az igazit!!!! Ami csak a Tiéd/tiétek lesz!!! :wink: :lol:
Sütő/főzőlap: Én Boszival értek egyet! Felül gáz, alul villany!!! És ha engem kérdezel, nálunk a konyhában a műszaki kütyük csak és kizárólag BOSCH!!!! Na jó, a mosogatógépünk Siemens, de az majdnem Bosch! :wink: :lol: Igaz, hogy nem az olcsóbbik fajta :oops: :roll: de szerintem ezt sem 1-2 évre veszi az ember!!! Főzni utálnék/utálok villany főzőlapon, nem lehet olyan jól "állítgatni", mint a gázt!!! Viszont a villanysütő sokkal jobb. Szebben sülnek a husik, sütik! Nekem a sütő részén 7 funkció van! Ja és a sütő természetesen grillezős is! 8)
Szóval: 1. alsó-felső sütés, 2. alsó-felső sütés hőlégkeverve, 3. csak alsó sütés, 4. nagy grill hőlégkeveréssel, 5. nagy grill, 6. kis grill, 7. olvasztás. Ennyi funkció van a sütő részén, felül meg 4 gázégő! Ha gondolod, akkor holnap utána nézek és megpróbálok beszúrni róla egy linket is, hogy lássad! :wink:

Andi!

Esetleg, ha marad üres dvd....Verdákat átmásoljuk rá?
Drukkolok, hogy Balu-alvás is simán menjen! :wink: És örülök, hogy mehetsz dolgozni oda ahol nyáron is voltál!

Most mentem! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ADRI-örülök hogy jössz-kérhetnénk kicsit többször is???-gyerkőcök???? :lol: :wink:

ANDI-akkor holnapi napod vajon milyen lesz???-lehet Balu már az ajtónál azt mondja-szia anya???? :lol: :roll: :roll: :wink:

ANCSA-alszol???-vagy még ébren???remélem Lara alszik-küldtünk álommanókat.....holnap vérvétel??,-bírod amúgy-nekem csak fekve lehet levenni... :roll: :lol: :lol: gondoltam hozzászoktam már Mikeynál de neeem.....

TIMI-és te????éjszaka van.....alszol vagy talpon vagy??? :roll: :lol: Jázmin meg ügyes csajszi.... :wink: ki lesz a óvóbácsi??? :roll: :shock: :lol:

ORSI-klassz a konyha-lesz sziget is??-nekünk ugyanez a szín-még a fogantyúk is...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ORSI-még: nekünk csak villany...sok funkciós-szóval nagyon pöpec-de véleményt nem írok hogy milyen-sokat nem használtam.... :roll: :roll: :roll: amúgy minden Teka-ha már lányom nincs aki lehet Tekla lett volna :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


vagy még Timi??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


vagy még Tenci! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


láttad öreg?!?!?! :lol: megint laptetőm volt!!! :lol: 8) :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


De átadom Kismamiknak!!! :lol: Had örüljenek!!!! :wink: :lol:

De mingyá megyek, szopiztatok oszt alszom! 8)

Holnap meg megyek és megnézem magamnak jóóóóó közelről Petikét!!!! :lol: :wink: 8) Mondhatnám úgy is, hogy HP-t!!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És hátha.........Benne leszek a tévében!!!! 8) :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Láttam-pedig kismamiknak jár!!! :lol: Ancsa lehet nyomja már szunyát???-én még fent....pedig srácok tök jól alszanak...ma Mikey szétmotorozta az utcát-mentem utána görkorival Benedekkel....-neki is kell mondja....nem lenne korai még??,olyan négykerekű van valakinek???-tapasztalat?? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Te Nő!

Ez hihetetlen, hogy Benedek mindig egy nappal előrébb jár, mint Jáz! :lol: :wink: Vajon beelőzünk egyszer?!?!?!?! :lol: :wink: 8) :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ezt most miért is írod??? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


senki nem éjszakázik??-csak mi vagyunk ilyen lököttek??? :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Görkorihoz nem took hozzászólni!!! Nekünk nincs....csak pedálnélküli! :lol: Bár nekem volt mikor gyerek voltam olyan 4 kerekű....mint ahogy az autóknak van....de manapság lehet még olyat kapni? Vagy csak sorosat gyártanai már? Ezt nem tudom!
Hátha valaki tud majd segíteni! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tutkó lehet kapni négykerekűt,csak azt nem tudom milyen lehet egy 2.5 évesen....nagyon nyüszít érte-én meg tök szeretem, tudok vele lépést tartani ha mocival tép.... :wink: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Te lehet, hogy lökött vagy én nem. 8) :lol: Én szenilla vok!!! 8) :lol: :wink:

Az egy napos különbség meg.....pojén! :lol: :wink: Az úgy sem lesz sohasem!!! Mindig le leszünk maradva 1 nappal!!! :wink: :lol:

De most már tényleg menek, mert feszkó van a ci.......ben! 8)
És aludnom is kéne, mert reggel én viszem Adrit oviba. 8) És hát ugye ott lesz Peti...!!!! Egyem a szivét!!!! 8) :twisted: :lol: :wink: Hogy fogok kinézni karikás szemekkel?!?!?! 8) :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


oks-én is megyek-jó éjt mindenkinek..... :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


tényleg Csajos!

Muszáj mennem! Meg Apa is vár....bár nem tudom mire, mert ugye most nem vagyok egyedül....itt van nálam Piri!!!! 8) :wink: :lol:

Szép álmokat! És szép napot mára!!!! :lol: :wink: 8) Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

nem semmi mi ment itt délutántól... :?

Adri,

örülök, hogy jöttél. :) Tényleg tehetnéd gyakrabban :wink:

Érdi és környéki csajok:
jövő héten, vagy utána kéne arra járnom. Nem értek rá valamikor összefutni picit???

Lilluska,
a supinált cipő olyan, aminek meg van döntve a sarka és így korrigálja a befelé dőlő bokát. Lúdtalpassághoz semmi köze. Azon csak a mezítlábazás segít - elvileg... De az meg nálatok is megvolt. :)

Andi,
drukk a mai naphoz, de olyan ügyes Balu, hogy ezt is tuti megoldja :) Örülök, hogy sikerült nadrágot szerezni :D

Ancsa,
na igen, valószínűleg csak én parázom túl :D Biztos teljesen jól meglesznek :)
Larának jobbulást!!!!

Megyek, vásárolni kell, 10-től meg zenebölcsi. Majd délután próbálok még benézni :) Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci,
én csak most kapcsolok... Te magadra kötöd Benedeket és úgy tépsz a görkorival??? Nem semmi csaj vagy :D :D Én tuti összetörném magam, amilyen bénabéla vagyok... :?
4kerekűt nem tudom hol lehet... Mekkora most Mikey lába? Ha megyek Érdre lenézek a pincébe, hátha megvan még a mienk valahol...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY-görkori???-ááá ha megyek görkorival Benedek babakocsiban van....jól megy a korizás-de azért így nem mernék menni,csak itthon kötöm magamra Benedeket ha dolgom van...de nem nagyon csípi....mozgékony,tépne egész nap.... :lol: :lol: :lol:
taliba meg persze benne vagyunk-majd egyeztetünk.... :lol: :lol:

zenebölcsi jó volt??????-vagy jobban élvezi az uszit??????? :wink: :lol: :lol: -tegnap jó volt tollas party????? :wink: :lol: :lol:

Mikey lába 24-nekünk is volt-de hol van már az???????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
nem volt zenebölcsi, elmaradt :( Csak mindig elfelejtem leadni a telefonszámomat, aztán nem tud a csajszi értesíteni ilyenkor...
De mindkettőt élvezi, főleg azt, hogy társaságban van. Kell neki :)
Na megyek, megpróbálok altatni. Korit meg megnézem ha arra járok, meg megkérdezem anyut, hátha lesz kedve ma lemászni - holnap úgyis idejön :wink: Nem vagyok benne biztos, hogy megvan, csináltunk egy nagy selejtezést pár éve, és lehet hogy benne volt a szórásban :(

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!
Bali nem aludt el a bölcsibe, de lefeküdt, hogy ott alszik...(kb 10percet bírt)
Majd holnap újra próbálkozunk

Tenci
Nem semmi csaj vagy :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Szisztok!!!

TigrincsNa milyen volt a tali???? :wink:

Tenci
Hát éreztem én hogy mennem kéne.
Éjfélkor bement az ágyamba, egy Anya, majd egy puff, mire odaértem, már ott állt az ágya mellett, így megint ott aludtam a matracon 4-ig. Akkor visszamentem az ágyamba, és 5-kor megint Anya, majd megint puff, Apa ment, de nem volt jó! Így ott aludtam vagyis, ott voltam vele 6-ig mert minden baja volt, aludni nem akart.
És fél hétig még alhadtam a saját ágyamban.
Mert aztán indultunk a kórházba!
Ja de a lényeg, hogy már csak anyafüggő, nem volt lázas!!!


Judy,
ezzel a zenebölcsivel nincs mostanában szerencsétek!
Megértem hogy mind a kettő bejön neki, kell a társaság!

Kórház!
Vért levették.
és képzeljétek, mondja a doki (hematologus) hogy hát olvasta, hogy mi van a babával, és hát ugy látja, hogy nincs baja.
Hát először nem is tudtam hol olvsta (melyik újságban? :lol: ), de aztán leesett, hogy úgye a Klinika is SOTE és ott meg a telefonszámom tudták, így közös a rendszer, így amit ott beírt a professzor asszony, azt már látta!
És ezt mondta, hogy hát nincs baj, akkor meg minek steresszelnek minket, de hát a lényeg, hogy nincs baj!!!
:lol:

ancsaboszi
 
 


Andi

Még neked akartam, aztán megyek pihenni!
Nagyon ügyes ez a Balukapitány!
Szeptember közepétől már dolgozhatsz is, ha így halad a nagyfiú!!
Gratula!!!

ancsaboszi
 
 


Juj Ancsa!
Csak halkan mondom, és csak magamban.... :lol: Majd ha megvan a papír, akkor nagybetű, meg minden.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta

Milyen papír van meg?
Na megyek aludni, mert ezt sem értem. :oops: :)

ancsaboszi
 
 


Csak egy mondatra - mert többször meg lettem említve.

Mindenkinek írom, hogy az említett fórum-topik nyitó hozzászólása legyen a mérvadó, amikor arról folyik a diskurzus, hogy kinek szabad és kinek nem oda írni.

"Hát akkor kezdjünk el beszélgetni. Mindenről, ami foglalkoztat bennünket, ami kérdés, vagy élmény, vagy tapasztalat a mindennapokban. Támogassuk és hallgassuk meg egymást. A vélemény szabad, a főszabály azonban egymás elfogadása!"

azt hiszem ebben nem volt semmilyen kizáró kitétel a személyekre vonatkozóan.

Ancsa, még nincsenek képek, és nem is tudom, mikor lesznek, de a blogon fent lesznek. Buli is csak hétvégén lesz.

mtunde
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:55-kor.
Vendég
 


Ancsa, most akkor ez azt jelenti, hogy minen rendben a pici szívével?? az tök jó. annyira örülök!!!!!!
Larának meg sok sok puszi még mindig.

Köszi lányok a hsz-sokat sütő ügyben. és márkát is tudtok írni? mi most AEG-et néztünk ki, van tök jó akciójuk. apáéknak pl. gorenje van, de már 2x elromlott.
az biztos, hogy nekünk mindenhol villany lesz. felül kerámi lap. én ehhez ragaszkodtan, mert a gázt utálom.

Tigrincs, apa meg a mosogatógépben ragaszkodik a bosch-hoz de amit ő ajánlj az min 180e. :shock:
tudom én, hogy nem 2 évre veszem őket... próbálom mondani Szabinak is, de a költségek csak jönnek... ma nézte meg a vizes a csöveket, mindent le kell cserélni mert tök gáz. új vezetékek kellenek, sőt kell egy 3. fázis is. a fűtést/meleg vizet is korszerűsíteni kell....annyi meló van egy öreg házzal. de még így is jobban jövünk ki mintha pesten újat veszünk.

Tenci, sajna nem lesz sziget a konyhában...nem férne el, de az nekem úgy beiön. :lol: és nektek is kikás a konyhátok?? vagy csak a szín ugyan ez?

Andi, amúgy Balu magától szokott elaludni? vagy altatni kell?
snooopy
 
 


Lilluska
én kinnt voltam az "öltözőnél", nem tudta, hogy ott vagyok :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ancsa!
Hát amit adnak a genetikai vizsgálatról. Vagy nem adnak?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Orsi,
nekünk Fagor, felül kerámialap, alul elektromos sütő. Már 2 éve. Semmi bajom vele (kopp-kopp). A gázt valóban könnyebb szabályozni, de nekünk az egész házban nincs gáz, még a fűtés is elektromos.
Mosogatógép Candy, azzal sincs bajom (illetve ami bajom van, arról nem a mosogatógép tehet, hanem a villanyszerelő aki egy biztosítékra tette a bojlerrel és így egyszerre nem tud működni a kettő :( )

Aprooka és Tünde hozzászólásaival kapcsolatban begépeltem a véleményem, de inkább kitörlöm. Elegem van ebből a vitából. Nagyon.
Azt hiszem eltűnök egy picit. Akinek fontos, az ismeri az elérhetőségeimet, továbbra is megtalál.
Sziasztok.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Orsi
magától alszik el

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi!

Hát igen. Bosch nem éppen a legolcsóbb fajtából van, viszont a minősége....eddig nálunk legalábbis......kifogástalan! koppkoppkopp!!
És mivel Ricsi barátunk....náluk voltunk Münchenben.....kint meg itthon is a Boschnál dolgozik, ezért illik is Boscht venni! :wink: :lol: 8) De félre a tréfit.....nálunk tényleg minden (na jó, majdnem minden!) Bosch. A kézi csavarozótól a hűtőig szinte minden! Meg Siemens! De hát a Siemens meg ugyebár "Bosch-tartozék"! :wink:
Nekünk a mosogatógépünk 210 ezer volt. :roll: A hűtőnk is 105 ezer (akciósan!), az egész sütőnk/főző része meg 115 ezer. Nálunk Páromnak az az elve, hogy vegyük a drágábbat, de a minőségit! Sokszor szerencsénk is volt, mert addig bogarászott, keresett és kivárt :wink: míg a végén kifogtuk az akciósat! :wink:
Szomszéd néniék Haire (intelligenst 8) ) mosogatógépet vettek, de nincs vele nagyon megelégedve! Ex főnökömnek meg AEG van....de ő sem áradozott róla! :roll: De ti tudjátok, hogy Nektek most milyen kell vagy éppen milyenre futja.
Szóval én csak arról tudok írni, ami nekünk van és azok nagyon jók. Ja és a lényeg, hogy a mosogatógépünk nagyon halk!!! 43 Db-s! :wink:
Az új vezetékeknél viszont arra figyeljetek oda, hogy ha a konyhában minden egy fázison van, akkor legalább egy 16 amperes bizti legyen, hogy a mosogatógépet és a villanytűzhelyet tudjad egyszerre is használni! Kisebb biztivel biztos nem bírja el a kettőt, ha egyszerre megy!

Boszi!

Mondom én, hogy feleslegesen rémítgetnek! koppkoppkopp!!! Higgyél doki bácsinak!!! Ő biztos "lát a pályán"!!! :wink: Különben miért mondaná, hogy minden okés, ha nem lenne az?!?!? :wink: Szerintem ez komoly dolog és tuti nem ver át!!!!! :roll:
Peti meg......!!!! Isteni csávó!!!! :lol: :wink: 8)

Andi!

Nem baj, hogy elsőre nem aludt! Az is nagy szó ám, hogy lefeküdt és csöndben volt!!!! Ügyes vagy Balu!!! :wink: Egy kapitány!!!! :wink:

Vali!

Viktornak utólagosan is boldog névnapot!

Judy!

Én benne vagyok a taliban! :wink: Majd dobjál időpontot, hogy mik közül lehet választani! :wink: Ja és akkor holnap meg pénteken gondolok rád a tanfolyáson! 8)

Mentem ebédelni! 8) Majd még jövök! Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban...

Lilluska: Egész jól birja Viktor a bringa nélküli életett, de néha bizony le vág egy nagyobb hiztit miatta. :?

Láttom az éjszakai müszi megvolt, hogy bírtok éjszaka is ébren lenni?
Bár lehet hogy bennem van a hiba, mert én legkésőbb 11-kor beájulok. :P :oops:

Majd később még jövök.
V

valentina
 
 




JUDY-korit előre is köszi-a miénk már ki tudja hol lehet....egyébként már tavaly ill idén mikor volt jég Mikey kétélű korival nyomta..ingadozva csak de már érezte miért is csúszik a talaj és mit kell tenni a lábacskáival... :lol: :lol: :lol: -de majd idén..... :roll: :roll: :wink: :wink: és mi az hogy sziasztok????? :shock: :roll: -nem írtad milyen volt a tollasokkal töltött nap???? :lol: :lol: :lol:

VALENTINA-gyere 11kor,ha itt vagyunk tuti nem fogsz beájulni :lol: :lol: :lol: Viktor mikor alszik el???-és alszik délután is???-mert Mikey már vagy egy hónapja nem hajlandó aludni....végül is mindegy így legalább kidől 9körül-és tök egyedül elalszik :roll: :roll:

ANCSA-nagyon jó hírek...és Lara ma hogy van???-mama meddig van???

ORSI-mi megterveztük a konyhánkat -és asztalos megcsinálta,a szín wenge-és sziget nálunk sincs,de mi nem is akartunk....és mosogatód milyen lesz?-és tényleg nagyon fontos a gépeknél a gyerekzár....ha nem ilyen lenne a miénk-hááát nem is tudom....

ANDI-de tényleg nem érem utol Mikeyt,és korival tök jó menni-sebességet Benedek is élvezi :wink: :lol: :lol: Balu szépen beszél??-bölcsiben ő nagynak számít már-sok pici van körülötte???

kérés-valaki nem tud németül,lenne fordítani valóm....ebben nem vagyunk otthon...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?