Új privát üzeneted érkezett!

Tenci!

Wazzeg.....!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: 8) 8)
Pedig eszembe sem jutott!!! És nem is gyúrtam rá...... :oops: :roll: :wink: :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
köszi

az a furi nekem a bölcsibe, hogy azt mondták a gondozónők, hogy a beszoktatás alatt mi a szülők szabjuk még meg a határokat :shock:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ja még azt szerettem volna kérdezni, hogy nincs valakinek Thomasos dvd-je??elért minket a Thomas örület 8) :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

 
 

Andi!

Nekünk van! :lol: 1db 1órás és 3db olyan, amin 5db 10 perces mese van!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Húú Tigrincs átírod Nekem, írjál címet légyszí és küldök dvd-t

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Itt vagyok. Néha :oops: Megjöttünk Sopronból, még nem most :lol: :roll: Majd rakok képet, meg jövök, csak Andi miatt!

Isten éltessen nagyon sokáig!
Egy hónap múlva mi is beszoktatás :roll: Istenem ez is eljött... Mit fogok itt kezdeni nélküle? Na majd lesz valahogy. Tud valaki tuti helyet ahol jó szandit lehet kapni jó áron?!

Pusziiii, Szép napot!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi!!
kösziiii

Szandit mi a deichmannba vettünk 3000ft-ért
Hányas lába van a kislegénynek??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-Thomas nekünk is van vagy 5cd-n,majd egyeztetünk melyik van meg -ha valamelyik nincsen,átírom neked...persze ha kéred :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

Timi,
JELEN!! :D

Kicsit sűrű a progi, sokat vagyunk a kertben, van most tennivaló bőven. Engedem le a medencét, sajnos teljesen bealgásodott, ezen már csak a vízcsere segítene, annak meg már nincs értelme, mert nem melegedne fel ennyi víz :( Úgyhogy mosom ki és csomagolom el. Majd jövőre... Virágágyásaim is elhanyagolva, most próbálom rendbekapni, magokat gyűjtök, hogy jövőre is legyenek virágok, ilyesmi... Meg aztán van program is, tegnap úszni voltunk megint :) Anna továbbra is élvezi, tegnap annyira kifáradt, hogy az 5 percig tartó hazaúton annyira beájult, hogy arra sem ébredt fel, mikor kivakartam az autósülésből és betettem az ágyába :) Másfél órára beájult :D Gyuzsóékkal is összefutottunk úszáson, Ábel is olyan nagy baba már!!! Lassan már ő is jön úszni :D

Andi,
Balu nagyon ügyi a bölcsivel!!!
Thomasunk nincs, pár részt tudnék szerezni, de látom Timitől már lesz :wink:

Tenci,
valamikor ezer éve beszéltük: szóval én még most is belemászok a Dunába :) Nem sokkal koszosabb mint régen, és ha 40 fok van árnyékban, akkor úgyse bírom ki :D Ott nincs medence :wink: :D

Akartam még, de indulunk zenebölcsibe. Ha a kiscsaj kibírja ébren... Megint rossz éjszakánk volt, már megőrülök a kialvatlanságtól :? :( Majd próbálok jönni... Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi,
Boldog szülinapot!!! (látszik megint nem néztem az iwiwet :oops: )

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

Tigrincs, én is vok...de ugye kapok kimenőt? :lol: elnézed nekem, hogy sok a meló a ház körül?? :lol: 8)
a héten konyhabútor után szaladgálunk, voltunk már 3 helyen, ma jön délután a kika, holnap megint gyöngyösön leszünk, majd pénteken is beterveztünk pár helyet... nem egyszerű!! rohadt drágán mérik ezeket a bútorokat, és minket sürget az idő. Volt ahol jövő márciusra vállalták volna. :shock:

ANDI, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Tenci, kisebbik fiacskádnak boldog 7.-et. bevallom én meglepődtem, hogy már ennyi idős. mikor írtad, hogy beraktad a kompba és spurizott rendesen... micsoda?? kérdeztem magamban, hogy lehet egy 4 hós babát kompba rakni. aztán megvilágosodtam, hogy nem is 4 hós. :oops: :D
nőnek mint a gomba.
és mit szeret a legjobban enni? jó evő?

megyek, mert konyhagépeket kell böngésznek a neten amíg Kolossal a dédi kinn sétál...

pusz
snooopy
 
 


Andi : Isten Éltessen!!!!!

most ennyi, majd még jövök, csak Benedek sír, Petya meg rángat, hogy játszak vele.....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Orsi,
mi az RS Konyhastúdióban vettünk konyhabútort, sokkal olcsóbb volt mint pl a Kika. És szerintem szép :) www.rs.hu Bár árak asszem nincsenek fent, de ha elmész ott meg is tudod nézni élőben, árakat is megmondják és akár meg is tervezheted a konyhát. (nincs messze a Kika-tól, ha ma oda mentek pl) Ha jól emlékszem 2 hét alatt kész is volt... De ez nem biztos, 2éve vettük, már nem emlékszem mindenre...

Visszajöttük. Őfelsége elájult félúton. Láttam én hogy fáradt, de nem bírtam itthon rávenni hogy aludjon. Most betettem az ágyába és megy a hiszti :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, köszi! nem tudod,hogy ezek fa vagy mdf-fóliás bútorok?? mi csak fában gondolkozunk, mert az tartósabb. nem látom sehol, hogy írnák-e.
snooopy
 
 


Etenci, Cukorfalat!

Köszönöm nektek is a babakocsival kapcsolatos tanácsokat. Szerencsére nem kell bkv-znom, így valamelyest könnyebb a dolgom. Mindenképp megnézem a Graco babakocsit is, amit ajánlottatok.
Közben rátaláltam, hogy a Pierre Cardin 682-es sem a legkönnyebb, mert valami 13 kg, de talán így kibírható, hogy tényleg nem kell emelgetni.
Kíváncsi vagyok már rá élőben is, de szerintem megvárom a babaexpot, ott biztos lesz minden féle kocsi.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


kérdés törölve, megtaláltam. :)
snooopy
 
 


Orsi,
a mienk mdf, azért is volt olcsóbb. Biztos, hogy tartósabb a fa, de azt mi is csak 1 millió körül láttunk ami tetszett, ez meg 300ezer volt. 10-15 évet ez is kibír :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok, tegnap voltunk dokinal de aztan beajultam mert meg moziztunk is egy kicsit hogy Boti is nyaral:))) szoval 1005osan 2 kisfius anyuka vagyok:)))) anyos persze lanyt akart mar a 3 fiu unoka utan de a ferjem meg marha buszke hogy 2 fia van/lesz.))) en szinten:))) tegnap volt genetika, minden ok a babaval is velem is.
hirek: oktober 1-tol kezdik az atalakitasokat, junius 1-ig oep finanszirozott az tuti, mert addigra lesz kesz az atalakitas, utana meg nem biztos hogy hogy lesz, milyen formaban mukodik de fizetos lesz az biztos, de hogy miert es mennyi azt meg nem tudni.

ja es 4 szuloszobat szeretnenek teljesen uj felszerelessel. hirtelen ennyi jutott eszembe.

konyha: nekunk ikeas, szeretem, anyosomet ugyanannyiert csinalta asztalos, de sokkal jobban mukodik a mienk, szerintem jobb minosegu is, jobbak a fiokok. es 30ert anno osszeszereltek 5 ora alatt az egeszet. (sogornomnek asztalos csinalta 1 ev mulva mar nem lehetett megtalalni, amikor en szerettem volna tole ajanlatot kerni, ebbol a szempontbol az ikea talan biztosabb hogy kesobb meg tudsz hozza venni mast ha atalakitanad)

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


köszi mindenkinek :lol: öregszem...

Ma is voltunk bölcsibe :lol: ma már elküldtek igaz csak 5-10 percre, de a gyereknek nem tűnt fel, hogy nem vagyok ott :roll: majd megbeszéltünk, hogy ebédre sem maradok ott :roll: kinnt vártunk a másik csajszival ÉÉÉÉÉSSSS megebédeltek egyedül!!!!!!!!!ja és nem akart hazajönni :roll: 8)
pár kép
indulunk a bölcsibe
Kép
vigyor
Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ancsa????
jelentkezz, ha van pár perced

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andikám!

Pont miattad!!! :wink:
Nagyon, nagyon boldog Születésnapot!

Kép

Puszika

ancsaboszi
 
 


Ancsám
nagyon köszönöm
Ti hogy vagytok??Picurka?van már eredmény?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi: Nagyon Boldog Születésnapot!

Tenci: Szerencsére nem piszkálja a sebet, de holnap megyünk varratszedésre és nem tudom, hogy fogja birni, rólam nem is beszélve. :oops: A szívem szakad meg amikor azt mondja " Anya engedj el, haza menni, anya!" :cry: :oops:

Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


Andi

Eredmény szerencsére nincs!!!! :)
Most az a jó ha nincs!
Ha baj van akkor hívnak csak 2 héten belül, még van egy hét izgulás!
Ha megszólal a telefon már rosszul vagyok!
De szerencsére idáig semmi!
És hát nagyon úgy érzem hogy nem is lesz!
Nem lehet!Ez a baba annyira életerős, hogy nem lesz itt baj!
Ha nem hívnak két héten belül, akkor nincs baj, és szeptember 21 adják oda a leletet, de hát az akkor már nem fontos. :wink:

És hétfőn megyünk megint kardiologiai uh-ra ha addig nincs semmi!

Bocsánat de mennem kell, mert ma nagyon sokat ültem itt.
KIcsit dolgoztam.
Ha valakit érdekel, tettem fel új képeket a blogra.
Apa úgyan nem szeretné de azért már dolgozom a karácsonyi háttereken is.:-)

Majd probálok jönni.

Mindenkinek szép napot!

ancsaboszi
 
 


Tigrincs!
nem hiszed el, de még mindig találok mosni valót :D kimostam az össze mosható őszi/téli kabátok is :lol: :lol: :lol: no meg én hordom most már a lányokat reggel is oviba + vásároltam reggel + főztem, most autósülést keresek a neten Szofinak. Eddig ezeket néztem (első kettőt minősítették a legjobbnak 2009-ben az ADAC-nál 15-36kg-ig kategóriában):

CYBEX Solution X-Fix (2. számú)

HTS BESAFE iZi UP X2

STM My-Seat CL

STM IPAI Seafix (1.-es számú befutó)

Különben meg csak annyi, hogy kint nagyon jó volt. Lányok élvezték hogy sokan figyelnek rájuk. Fent voltunk több hegyi pass-on (hármasban Zsófival). Voltunk Montreux-ben (össze is futottam egy fősulis csopitársammal, akinek voltam az esküvőjén 6 éve. Náluk még nincs gyerek. LEESETT AZ ÁLLA :lol: ). JA! és úsztam a gyors sodrású Áre folyóban. Frenetikus volt. Mintha gyorsvonattal száguldottam volna, úgy ment el a part mellettem. :D Németországban leintett a motoros rendős :lol: azt hittem sokkal mentem 8) de nem. 8) Letépette a két első ablakról a sötétítő fóliát és leperkáltatott 100 EUR-t :cry: :cry: :cry: (persze csak németül tudtam vele beszélni. más kultúr nyelv?? ÁH! minek az :twisted: ) ez volt odafele. Hát nem is mentünk feléjük visszajövet. :D Végül is oda is és vissza is Tirolon keresztül mentünk. (Münchennél odafele 46 km.-es dugó volt)

na ezt elküldöm inkább ...

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


úgyhogy jó volt!!! :D
idejét nem tudom, hogy mikor aludtam utoljára 8, de volt hogy 9-ig :D :D :D szerencsére LAcinak is úgy alakult, hogy végig velünk volt. PErsze volt hogy míg ő dolgozott otthon, addig én elmentem a lányokkal a városba. MOst viszont megint eltűnt. Készül a BNV-re. :? :oops:

Na jó! megyek mert még sok a dolgom és lassan mehetek a nagyokért is :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Balufogsor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LILLUS-szóval Hunor nyomja a sulit???-nem semmi....boldog nyolcadikat!! :lol: :wink: :wink: -és azt hiszem Botondról még nem vagytok lemaradva- most ő jönne a sorba!!! :lol: :lol:

ANCSA-eddig jól nyomjátok...de ez nem lehet máshogy!!!!-én azért várom a karácsonyi háttereket,tudod csak lassan.... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

VALENTINA-gondolom nagyon rossz lehet-de ez már a vége...-azért kéri a motort Viktor??? :roll: :roll:

JUDY-akkor most aludt a kiscsaj vagy nem???-és miért nem alszik éjszaka???-lehet úsziba kéne lenni egész nap :lol: :lol: :wink: -ha már vizikacsa :wink: :lol: :lol:

ORSI-igen-nagyon megy az idő,már rég volt 4hós :lol: :lol: hiszen te is már a 26.at nyomod-és Koliról nem is beszélek ő is kettő lesz.....-és igen a bútorok nem egyszerű árban mozognak......nálunk is mdf-mint ahogy Judy is írta-lehet nem 15év-de addigra úgyis komplett konyhacsere lesz :roll: :wink:vannak annyira de annyira jó famintázatú bútorok,ha nem ért vki hozzá meg nem mondaná-hogy fa vagy mdf....az ár meg tényleg nem mindegy...és milyen típusú konyhát szeretnél???

TIMI-ma mázsálás????-kérhetném az adatokat??-még a végén lehagytok!!!! :roll: :wink: :wink:

BRIGI-látom akkor nálatok is zajlik az élet :lol: :lol: de majd meglátod Benedeked hogy imádja majd, vagyis már imádja Petyát!!!!

autósülés nálunk is napirenden,Mikeynak veszünk 15kg-felfelé,ami volt az lesz Benedeké-de mondjuk még messze vagyunk a 9kg-tól de már stabilan ül-és nagyon élvezi,utálja már a hordozót....mondjuk én is...és a 15kg -tól is messze vagyunk.... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ORSI-bocs nem válaszoltam kérdésedre-igen Benedek jó evő-bármi jöhet neki-persze ami még most a keretbe belefér... :lol: :wink: napi 3cici van-a többi szilárd kajcsi,amit mi főzünk neki-persze anya a főszakácsom :roll: :wink: gyümit napi kétszer eszik,bármi jöhet azthiszem a ezeket szereti a legjobban....ha kaja nem megy egy kis gyümivel megspékeljük és már csúszik is :wink: :lol: :lol: -tegnap patiszont evett :roll: :roll: -bejött neki....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
Délelőtt elindultunk babazenére, de félúton elaludt, úgyhogy hazahoztam. Viszont amint átraktam az ágyába felébredt, és onnantól egy percet sem... :roll:
az a gáz, hogy abszolút nem hajlandó az ágyában elaludni, csak kézben. Most épp ezzel küzdök, már 3. napja nem vagyok hajlandó kézben altatni, és ebből komoly nézeteltéréseink vannak. Most is már 2-kor leragadt a szeme, de csak 3-kor ájult el végül az ágyában. Addig hiszti. :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Andi!

Persze, nagyon szívesen átvesszük! :wink: Címet küldök priviben! 8) Mondom én Tenéked, hogy Balu Adri "fajta"!!!! Koppkoppkopp!! Istenke tartsa meg jószokását! És a képek...!!!!! :lol: :wink: És órajel nekem nagyon tetszik, mert nagyon egyedi!!! :wink:

Judy!

Na akkor nem irigykedem Rád! :roll: Nem lehet, hogy Anna azért nyügi megint, mert jönnek újabb fogacskái? Egyébként Jázon vettem észre, hogy nem akkor "nyom le" egy két kisebb hisztit, mikor jön a foga, hanem előtte egy/másfél héttel. :oops: :roll: Kifejezetten, mielőtt kibújna a foga....szóval 1-2 nappal előtte....mikor már baromi fehér az ínye és szinte már érződik, hogy ott van, akkor már nincs baja. Vagy esetleg, ahogy Tenci írta, nem lehet, hogy vízhiányban szenved?!?!? :wink: :lol:

Orsi!

Kimenőt megkapod!!!! :lol: :wink: Rendezkedjél csak nyugodtan!! :lol: Hát igen, ezek a bútorárak....horror!!! :evil: A fa valóban "ütheti" a milliós árat....persze attól függ, hogy milyet szeretnél....de ahogy a Többiek is írták, az mdf tényleg jóval olcsóbb és most már nagyon szépek. Szerintem a legtöbb helyen inkább mdf van. Nagyon jók a mintázatok is és tényleg nem is nagyon látszik rajtuk, hogy nem fából vannak. De hát mindenki olyat csináltat, amilyet szeretne. :wink: De szerintem a "mai" fák sem bírják sokkal tovább, mint az mdf-ek.
Ja és egyébként gondoltam, hogy most a költözködéssel és egyéb "állatfajtákkal".....csomagolás, bútorválogatás, intézkedések, stb.......most kevesebb az időd jönni!!! :wink: Nem vagyok én hajcsár.....csak érdeklődöm emberek felől!!! :roll:

Vero!

Már a télikabátok is kimosva?!?!?! :shock: :lol: :wink: Nem semmi nőci vagy Te! :wink: De hát így is kell csinálni!!! Ha már egyszer belefog az ember lánya....!!!! Jobb túlesni rajta minél előbb!!! :wink: 8) Mondjuk nekem az ősz/téli dolgok mosásával most nincs gondom,mert én tavasszal, mosva tettem el őket! 8) :wink: Képek is jöhetnek majd! De azt nem értem, hogy németrendőr miért szedette le az első üvegekről a fóliát?!?!?! :shock: :? Gondolom nem a szélvédő van/volt lefóliázva, hanem az oldalsó ablakok..akkor meg?!?!?! :? :roll: És köszi a részletes leírást! :wink:

Boszi!

Pihenééééééééééééééssssss!!!!! És hidd el, úgy sem fognak hívni!!! :wink: Max. az őrültek!!!!! :lol: :wink: 8) És köszi a receptet!!!! :wink:

Steff!

Na jóvan. Megdícsérlek!!!! :lol: :wink: 8) És képeket is, majd ha lesz időd. És esetleg egy két új vonalzó?!?!?! :oops: :roll: Nem látszik semmi!!! :( És mikor megy Martin oviba? és mi lesz a jele? :lol: És voltál szülőin? Érdekelne! :wink:

Vali!

Remélem már túl vagytok a varratszedésen és minden rendben van Vikó állával! :roll: Esetleg egy kis csoki vagy valami a Hősnek....jár ilyenkor?? :oops: :roll:

Tenci!

Na kérem: :lol: 7550g, 70 centi. :lol: Az én KISLÁNYOM!!!! 8) :lol: :wink: Ja és képzeld, kérdezte, hogy akkor most szúrúnk? :shock: Én meg mondtam, hogy: jajj, dehogy is csak mázsára jöttük, hát túl vagyunk mi már az oltásokon! :wink: És akkor azt mondta, hogy agyhártya is megvolt már? Mondom nem. Akkor jó legyen meg az is.....Adrinak is! :oops: Úgy hogy kiváltottam az injekciókat (4400 forint volt a kettő) jövő héten szerdán meg szuri. :oops: :roll: Szóval Doki bácsi azt javallotta, hogy adassam be Jáznak is meg Adrinak is. De főleg Jáznak, nehogy Adri hazahozzon valamit az oviból. Mostanság hallott egy pár "nem szép dologról"..... :shock: :? Persze azért Adrinak kibuliztam, hogy majd beviszem valamelyik reggel 8-ra és beoltja akkor, nehogy már ki kelljen maradni az oviból!!!! 8) :wink: :lol: És nagyon jó fej volt, mert mondta, hogy okés, tudja ő, hogy az én Lányom össze van nőve az ovival, úgy hogy Tőle el sem várná, hogy egészséges rendelésen kapja meg a szurit!!!! :lol: :wink: Love Doki bá!!!!! :lol: 8) Ja és még annyi, hogy a szuri beadásakor még plusz egy 1000-st kell fizetni a doki bácsinak ott helyben. :shock: Természetesen nyugta ellenében. De ez annyira letaglózott.....nem az ár csak ilyet még nem hallottam! :shock: ......... hogy elfelejtettem assziszt nénit megkérdezni, hogy ez miért van. De sebaj, majd szerdán.....mielőtt fizetnék! 8) :wink:

Lillus!

Jó hogy jöttél Te is! :lol: Hunornak kitartást a sulihoz és további lelkesedést a fent maradó többi 16 sulis évhez!!!!! :wink: :lol:
Vonalzók nálad sem látszanak! :? Dorottyának meg jó ovizást, Boginak meg jó Anyázást!!!! :wink:

Ren!

Nehéz a két gyerkős anyukáknak, mi?! 8) De csak míg bele nem rázódtok!!! :wink: Egy élet......!!!!! :lol: :wink: 8) Csóóók!!! :wink: :lol:

PoliKata!

Először is nagy gratula Balázshoz!!!! :wink: :lol: Nagyon szép neve lesz! :wink: Hát az meg hogy anyós mit akar...... :lol: 8) mondd meg neki, hogy a fiacskáján múlott/múlik a dolog! :wink: :lol: 8) De ha Ti a férjeddel mindketten kisfiút szerettetek volna másodjára is, akkor meg......Hurráááááááááááá!!!! :lol: :wink: Így jár az, akinek "szerencséje" van!!!! Vagyis teljesül a kívánsága!!!! :wink: 8) További szép várandóságot Neked! És Boti mikor megy oviba? Megy egyáltalán? Felétek milyenek az óvodai "viszonyok"? És ti merre laktok egyébként? Ha Budapest, akkor elég a kerület!!! nem kell utca, házszám!!!! :lol: :wink: 8)
És köszönjük a kórházzal kapcsolatos infót! :wink:

Úgy hogy Lányok/Asszonyok! :wink: Aki még ott akar szülni "ingyé" :roll: .....húzzon bele!!!! :wink: 8)

Mentem reggelizni!!! :lol: 8) További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
2 hónapja folyamatosan nyomja a nemalvást, ez már nem lehet fog... :roll: Igaz, azóta nem is jött újabb foga. De most trükközök szegénnyel, egyrészt csakazértis az ágyában altatom (legalábbis amíg bírom a hisztijét cérnával - egyenlőre még megy), plusz éjszaka nem kap teát, csak vizet. Azt meg nem szereti, hátha azért "nem éri meg" felkelni éjszaka... Ezt ma éjszaka próbáltuk először, egyenlőre ugyanannyiszor kelt, viszont nem ivott annyit (eddig fél liter teákat lenyomott éjszaka, reggelre meg csurgott ki a cucc a pelusból), hátha egy-két éjszaka múlva már jobb lesz... Valamit muszáj vele csinálni, mert délelőttönként már nem látok ki magamból a kialvatlanságtól... :oops:

Na megyek, még ki kell porszívóznom, meg mosnom is és 10re jön a védőnő...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi!
igen, csak az oldalsó elsőket szedette le, mert mikor mellém jött, nem látott be HOZZÁM az ablakon. Ez kint tilos. :?
mosás: én is tisztán tettem el őket, de most ki lett takarítva az egész szekrény és a por miatt kimostam. (alul kicsit "cicás" volt a szekrény :oops: :lol: )

bocsi, bocsi sok mindenre kéne reagálnom de ... :oops: léptem, mert már megint nem tartok sehol és el is kéne menni. Zsófi meg rángatja le a gatyám :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szia Boti nem megy most oviba meg maradhat szerencsere a bolcsibe mert megengedtek, oktoberben lesz 3 es kellett ugyan jelentkeznunk fel is vettek, de nem akartam hogy epp hogy megszokta a bolcsit akkor ujra egy masik hely, aztan meg teso is szerintem ez mar sok lett volna ja es meg nem szobatiszta es nem akartam kenyszeriteni, meg maceralni ezzel, nagyon nem akar meg pelus nelkul elni. meg a gondozonok is mondtak hogy meg nem ovodaerett, o meg egy baba:)))

II. ker huvosvolgy.

Kat

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a drukkokat jönnek folyamatosan!
Mert nem hívnak!!! és nem is fognak!
Bár ha csörög a telefonom, és ismeretlen a szám, akkor bekakilok rendesen.
Tegnap anyukám is beremegett, mert látta rajtam hogy nem ismerem a számot, és felvettem, és hát csak mondta csak mondta, mire kiderült, hogy Őssejtes. Gondolhatjátok a viz levert, el is mentettem a számát! :lol:

Most van egy kis időm, mert Lara alszik, én meg nem tudok,mert három negyed kilencig aludtam, így gondoltam írok egy picit!
Megkezdtem a visszaolvasást!

942 oldal! Bocsi, ha később van esetleg válasz a kérdéseimre!

Judy
hát nem semmi ez a tetőboxos sztory, azóta van valami fejlemény?
Szuper!!! örülök, hogy tetszett a babaúszi!! az nagyon jó dolog!!! voltatok most is???


Tigrincs
Ez az avatar kép, annyira tetszik!! Szuperek a színei!!! Ott van! 10 pont!!!
Mért szeretnél októberben keresztelőt?
Gép már jó?
Ja, közben rájöttem, téli keresztelő rucitok van! Nekünk nyári kölcsön adtam volna szívesen!
Mikor lesz torta????

Adri
szülinapi képek???
Matyi már teljesen jól?

Tenci
Mikey nem alszik? És hogy bírja? Lara mostanában 6 és 7 között kel, és az etetőszékben alszik el negyed és fél egy között!!
Anyukád mikor csinál empananadát? Vagy mákosat?

Andi
és nem is maradhtasz ott?vagy már nem is vagy ott?
De szuper! Akkor már fél szobatiszta! Gratulálok hozzá!
Mi nagyon visszaestünk ezen a téren!

Renáta
Hogy vagytok?
Iván mit szól? Ovi?
Voltunk megint arra kedden és emlegettünk is!
Spanyol balhé receptet feltettem, remélem lementetted!
Ott a csúzdából jön a viz, bele vezettük a slagot, így lett vízi csúszda! Nagyon élvezte, nekem is nagyon tetszik, nem jön ki belőle a viz!
OH szegény Iván, és nem akadt nagyon ki hogy nem jutott el az állatkertbe?
Anyósról meg no comment! :twisted: Én is mérges lennék nagyon!

Valentina,
nagyon jók a képek!!
Milyen nagy fiú már Viktor!!!

elküldöm mert ki tudja mik történhetnek!

ancsaboszi
 
 


Látom az éjszakai társak mostanában alszanak, vagy mást! Én itt voltam tegnap és előtte is! De elmentem, mert nem volt nagy a forgalom. Lehet Ti is? :lol:

Polixeni!
És a genetikai uh-t itt csinálták???
Minket elküldött a dokink a genetikai központba. Pont ezért mert nem egy megbizható gép, azt mondta.
Ki is a dokid?
Boti jobban van már?
Mennek a gyogypuszik!
És mit dolgozol?


Valentina

Jaj szegény Viktor!!! és hogy van? Hogy bírta a korházat?
Sok sok puszika kis arcára!!!


Vali

mi van veletek???
Suli?? Mesélj egy kicsit ha tudsz!!!
de kis ügyes!
És hogy sikerült a tánc?
Vendégek?

Kriszta
légy üdvözölve!
És milyen volt?

Tirgincs
köszi a pocaksimit! :wink: Átadva

Orsi
merre?
Nyaralnak?

Gabi
hogy vagytok?
Ex?
hogy sikerült az ovi kezdés???

Tenci

nem, nem sütöttem. Tudod pihennem kell!
Tegnap előtt lemostuk (Larával) az eladó kocsi egyik oldalát, fotó előtt egy kis tuning és a szomszéd néni azonnal szólt, hogy szabad nekem ilyet?

Veronikusz,

legyetek üdvözölve!!!

Ágnes
szia!
Sajnos én sem ismerem a dokid!

Andi
Hát akkor mért nem mardsz itt ahol nyáron voltál?
Hm?
jól hangzik a bölcsis sztory!!! Nagyon ügyes Balu!!

akkor ezt is elküdlöm!



ancsaboszi
 
 


Tirgis,
szuper számok!! Gratula! Tényleg jó fej a dokibácsi!!! fizetni kell?? hát nem csodálom hogy letaglózott! Engem is!!!

Steffi
hogy vagytok? És milyen volt a nyaralás négyesben??? Mesélj!

Orsi
hú, akkor kitartás nektek!!!
nem egyszerű ez az épitkezés!!! Még csak ha kicsike is.
Ikeás nem tetszik? Én nagyon szeretem
igaz még csak alul van, felső része dobozokban, de már itthon!

Zsófi?????


Kata
Gratuálálok!!! Anyóssal meg ne törödj!!
Köszönjük az ifot!!

Andi,
de jó, de jó!!
Hát igen, Anyukának minden nehezebb, mint nekik!!!
Nagyon édes a kis bölcsis!

Lilluska!
Sok boldogságot Nektek!!!
jó buli!!!

Veronikusz
Én elhiszem, én is annyit tudok mosni! És hát Ti többen vagytok!!KÉpek?
Úgy örülök, hogy jól sikerült, és hogy ott voltatok mindannyian!! Szuper!!!

Tenci
miért most milyen ülésetek van? Azt már kinőtte? És milyet vesztek?

Mi jól vagyunk!
Vagyis, Lara nem annyira, kedden már elvittük a régi dokinénihez mert, 2 hete kijött rajta pelenka kiütés, ami az egyik popsiféltekéről elmúlt a másikról meg nem. Nagyon csúnya lett, és most arra kap mindent! Viszont mostanában 6 és 7 között felkel! Nagyon kemény! Most viszont fél 1 óta alszik! Én jobban örülnék az éjszakának! Anyukám itt van még hétfőig, így én kicsit tudok pihizni!
Na ennyi!

Szép napot mindenkinek!!!

ancsaboszi
 
 


Szia Ancsa, nem nekem maganrendelesen csinalta a genetikat, a meszaros a dokim. Boti mar teljesen ok, antibio is elfogyott, anyuekkal van a balcsin, nagyon jol erzi magat, most jottek el a vasutmodellkiallitasrol 2 orat volt benn a nagypapaval alig birtak kicipelni onnan:))) labat aztat meg homokozik a balatonban, de azert mindig megkerdezi mikor jovunk:))) nekem mar vasarnap hianyzott nagyon. holnaputan megyunk erte es a hetvegen lennmaradunk aztan csak hetfon jovok vissza valszeg a Botival (ferjem elutazik, onnan megy tovabb), anyuek meg maradnak meg egy kicsit pihenni Boti nelkul is:))))
egy szovetsegnel dolgozom a jogi resznel, itt vagyok mar 9 eve:))) (kettot otthon a Botival)

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Haza értünk a varratszedésről, de rajtam még csak most jön ki minden. :oops:

Tenci: A motort én kidobtam, apa meg visszahozta :twisted: de jól eldugtam előlük :lol: Ha lát valakit motorral űvőlt, hogy " A motoromat akarom! Anya, Motort!!!" Persze én nem adom oda neki, 10 perc hiszti után már nem is kell neki. 8)
Fiúk hogy vannak?

Timi: Kívételesen kapot egy autót lakókocsival, mert bele szerelmesedett, amúgy nagyon nehéz volt vele. A doki azt mondta Vikónak, hogy kiküldi anyát ha nem hagya abba a kapálózást! Na utána visszafogta magát a gyerek , csak üvőltött,hogy "Anya, engedj el, eresz,Anya fáj hagyál!" meg hasónlok mentek.
Lányok hogy vannak?

Ancsa: Szerencsére most már jobban van, a kórházzal csak az volt a baja, hogy nem feküdtem mellette. De ezt leszámítva aránylag jól türte, hogy bent kellett lennie.
Lara hogy van?

Újaknak üdv itt nálunk.

Polixeni: Hol laktok?Anyóssal meg ne foglalkoz, az enyém folyamatosan azt nyomja,hogy mikor lesz még egy unokája?

Judy: Ismerős a nem alvás, Vikó is csinálta egy időben, de elmaradt neki. Kitartás elöbb utóbb Anna is el fogja hagyni.

Steffi? Zsófi? Brigi? Adri? Heni? Andi? és mindenki akinek van egy kis ideje, csak hogy jól vagyunk, vagy valami!
És egy kép a végére Vikó még a balesete előtt pár nappal.

Kép
V

valentina
 
 


Sziasztok!

A segitségeteket szeretném kérni. Szombaton derült ki, hogy úton van a második babónk :D és mivel Barnus születése óta költöztünk, új orvost-kórházat keresek. Sok jót olvastam a Kútvölgyiről és Mészáros doktorról. Megirnátok nekem hol rendel és mennyit kér a terhesgondozásért? És persze minden tanácsot szivesen fogadok :)

Köszönöm:Enikő
enidoll
 
 


ANCSA-de jó látni hogy jössz!!! :lol: :lol: :lol: nagyon jó kis csapat vagytok ti így együtt! :lol: :lol: :wink: kicsi ápolónőd még mindig olyan lelkes??? :lol: :wink: :wink: pelus napközben is van Larán???remélem azért alszik éjszaka is kiscsajod-hagyja anyukáját pihenni.... :roll: :lol: :lol: eladjátok az autót??milyet vesztek???vagy az már a tiéd lesz??????? 8) :wink: :wink:
autósülést még nem nőtte ki Mikey-de mivel ez 18kg-ig van,ez lesz Benedeké és 18kg-tól lesz az új Mikeyé-és Miki tudja milyet veszünk-ő ott van a szeren...ami most van bébé confort-mákos sütit lehet szombaton beiktatjuk.... :wink: :lol:

VALENTIN-de jóóó akkor már túl vagytok rajta...milyen érdekes akkor is kell a motor....Mikey is annyit esett már-de ez a kedvenc...bicajozni tud Viktor???-nálunk tekeri ezerrel,de aztmodja gyorsabb a motor...-ez van :roll: :roll:

JIDY-lehet aludtál délelőtt kicsit??? :lol: :wink: olvasom nagyivó Anna,nálunk is éjszaka min félliter....még nem volt bilizés éjszaka ha felkelt inni Mikey peluscsere volt-vagy ha nem totál átázás :roll: -de most már olyan jóóóó-várjál....türelemmel... :wink: :wink: én nemsoká megint kezdem... :wink: :wink: :lol:

TIMI-jók a számok-ígérem holnapra megmérem neked Benedeket....olvastam az oltóanyagról...de majd rákérdezek én is....de valaki már beadatta ezt???NeisVac-C???-talán Veróék???
és hogy megkapták már a Prevenárt is???-plusz még ezt is??

Polikata-de jóóó még egy fiús anyuka!!!!szövetség-ez olyan titokzatosan hangzik!!!
:wink: :lol: :lol:

többiek merre??????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Ahogy ígértem tegnap rákérdeztem a dokimnál a privatizációra.

Na szóval! Kb. ugyanazokat mondta, amiket eddig én is tudtam tőletek, hogy valóban magánkézbe került, már alá is írták erről a szerződést. Csak a szülészet került privatizálás alá. Azt mondta, hogy elég nagy zűrzavar van bent, nem igazán értik bent a dolgozók, hogy hogyan fog ez a gyakorlatban működni, lévén, hogy csak egy osztályról van szó. Tiszta káosz, és teljesen hülyeségnek tartják.
Az egész szülészet csapatát átvették, tehát mindenki ott maradt, dolgozói létszámban nem lesz változás.
A műtétekért már az elejétől fogva kell fizetni, egyedül a szülésekért nem kell jún. végéig. A Sándor doki szerint onnan jött ez az időpont, hogy akik még szept.-ben jelentkeztek orvosuknál szülésre, azok kb. júniusban fognak szülni. De októbertől jelentkezők már fizetnek érte, de hogy mennyit, hogy, kinek, miként. Senki nem tud még erről semmit.
Nekem felújításról nem beszélt Sándor doki.

Hát én ezeket tudtam meg!


Ancsa! Jó látni Téged ismét! Örülök, hogy jól vagy/vagytok!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok,

Tenci,
nem, nem aludtam. Védőnő volt itt, takarítás, kert, ilyesmik :) Medencét is csak tegnap sikerült elpakolni, mert mikor leeresztettem és kimostam kiteregettem száradni a kertbe, a kutyánk meg, amilyen büdös dög, gondolta megjelöli, hogy idetartozik. Szóval kezdhettem elölről :? :roll: De ma se nagyon leszek, füvet kell nyírnom még, meg még van 2 virágágyás amit nem raktam rendbe. Úgyhogy ez a mai program - már ha el nem kap az eső, amilyen bleee idő van :?

Ancsa,
örülök, hogy jöttél :D Pihenj sokat!! Biztos nem fognak hívni, nem lehet semmi gond!!!
Tetőbox: nem, nincs fejlemény. Fogyasztóvédelem nem sieti el, tulaj privát számát még nem sikerült kideríteni, úgyhogy ennyi :( Illetve annyi fejlemény van, hogy visszajött a vevő és sikerült eladnom a tetőboxot, miután csináltattam hozzá kulcsot. :?
Úszni voltunk most is persze :D Akkorákat vigyorog a kiscsaj, hogy körbeszalad a szája a fején :D Csak most hamarabb kifáradt, mert nem aludt előtte, meg ugye éjszaka se alszik jól...

Vali,
Ha nem jönnék holnap, akkor Vikónak nagyon boldog névnapot!!!
Akkor az álla most már rendbejött? Nem csodálom hogy eldugtad azt a motort :?
Hát remélem javul ez az alvás dolog, mert már nagyon nem bírom... :oops: Bár most éjszaka már csak 3x keltünk, 10-kor, 1-kor és hajnal 5-kor, de az utolsóból már nem aludt vissza. Mindegy, hátha javul lassacskán. Tegnap délelőtt már fél óra alatt elaludt az ágyában - a hétfői másfél órához képest ez már komoly haladás :D

Na megyek, megpróbálom elaltatni őfelségét, meg lenyírni a füvet mielőtt zuhog... Szép napot!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Én itthon, elküldtek, menjek vissza fél12re, de akkor se menjek be csak az öltözőig :cry: :cry: bevitték válasszon játékot, amit kihoz és nekem el kellett jönnöm.........
szerintem nehezebben viselem, mint ő...................

ANcsa
örülök:)
és úgy néz ki maradok a nyári melóhelyen

Tigrincs
megy majd a dvd :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen aranyosak vagytok!! :-)

Kata,
Jó pihenést nektek!

Valentina,
Örülök, hogy már jól vagytok!! Hát ilyenkor örülök,hogy Larát nem annyira érdekli a motor, pedig már mióta meg van! Néha ráülünk de ennyi!
Köszönöm a sok antibiotikumos kenőcstől már jobb a popsija, reméljük tényleg jó lesz és most már elmúlik!!
Azért még küldünk puszikát a sebére!!!

Enikősok Mészáros dokis van itt, majd jönnek és mondják a tutit! Én nem hozzá tartozom!

Tenci
hát most én, vagyis a Mamiku és én(így nevezte el Lara Mamát) ápoljuk az Ő popsiját, meg a kezét! Mert ott is van csúnya kiütés! De mindig elmondja, hogy Anya pocakját bekenték és megvizsgálták, Anyuci pociját narancssárgával, az Ő sebét meg pirossal kenjük!!
Melyik kiscsajomra gondolsz hogy alszik? Mert Lara ma negyed 5-kor felkelt, és nem akart visszaaludni, játszani akart. Hát ez Huginak nem tetszett annyira, nekem sem, hisz mehettem a földre a matracra! De így 8-ig nyomta! Mert nagy nehezen visszaauldt!
Értem, Nálunk is Apa választotta az üléseket mindig!
Akkor jó nap lesz szombaton!
Hú csináltam egy annyira fini krumpli krém levest! Hú, nagyon jó lett, és én találtam ki! Mama meg csinált bundás almát, meg palacsintát! Jó ebéd volt!

Sissy
:-)
köszönjük az infót!
És hogy vagytok? Meg vagy elégedve a dokinkkal?
Hm?
18 heti uh hol lesz?


Judy
Jaj szegény! Hát elhiszem, hogy mérges voltál a kutyusra! Most már szerintem hétvégén mi is leengedjük a medencét, mert már nem lesz olyan meleg, és hideg az éjszaka.
Hát igen, nem lesz gond, mert ha lenne hívnának, hisz akkor ugye cselekedni kéne. Így nagyon bizom benne, hogy nem lesz semmi!!!

Andi
akkor kint sírtál?
Elhiszem, nekem is nehezen menne!
De jó, ennek örülök!!! Gondolom TE is. És hol leszel helyileg?

Lara nem akar aludni! Ennyit számít az egy óra!

További szép napot!

ancsaboszi
 
 


Ancsa
nem sírtam :oops: :roll: csak nagyon ideges voltam, hogy mi lesz, DE
a fiam nem hiányolt, megette az ebédet, és nem akart hazajönni :oops: 8) :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ancsa!
Tudod, én már régóta járok hozzá, mindig is meg voltam vele elégedve, persze most ez egy más helyzet, de eddig nem csalódtam benne. Nagyon szeretem. Remélem a szülésnél is minden rendben lesz.
Jaj, és az asszisztensnőjét is nagyon szeretem, annyira kedves (csak mindig elfelejtem a keresztnevét, Aranka???)

Jövő héten megyünk a 18. heti II. genetikai uh-ra, s az Istenhegyibe, Dr. Hajdú Krisztinához. Azt mondta a Sándor doki, hogy az ország egyik legjobb genetikusa.
Alig várom már, hogy ismét láthassunk a picurkát odabent, mert Sándor doki nem csinál ám uh-ot, ha nem muszály. Bár ez biztos nálad is így van.
Én mindig szeretnék, ő meg mindig elmondja, hogy a baba meg nem nagyon szereti, így csak mindig a szívhangját hallgatjuk meg. :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is :lol: 8) csak a hétvégém elég húzós lesz....Adrival ma megyünk ovistárs szülinapi bulijára.....na ez is elkezdődött :roll: , meg jönnek a Nagyok is meg vigyázni kell Zsófi uncsitesóra is, mert szülei mennek esküvőre......szóval el leszek ma, mint a befőtt!!! Hacsak meg nem kattanok teljesen!!! :lol: :wink: 8)

Andi!

Akkor várom a postást!!! :lol: :wink: És egyébként ez a "kiküldik/elküldik a szülőt" és ha jössz érte akkor is csak "kint a helyén várakozhatsz" dolgok azért vannak, mert.....
1. az ÁNTSZ nem engedi meg, hogy szülők a "piszkos cipőjükkel" bemenjenek a bölcsis/ovis terembe ill. a wc-be nehogy bevigyenek az utcáról valamit!!!! (Ezt nagyon komolyan mondom, mert büntetik is érte őket, ha ne adj isten épp látják vagy valaki "elmondja" nekik!) A Házi rendben benne is van! Vagyis benne kéne, hogy legyen! A miénkben benne van! :roll:
2. sokkal rosszabb a Gyereknek, ha "órákig" búcsúzkodik az ember, nagyobb a "fájdalom" Neked is meg Neki is. Szóval ezért ilyen "kemények" a bölcsis és óvó nénik is.
3. nem akarják, hogy a már bent lévő többi kisgyereknek fájjon a szíve meg a lelke, hogy "bezzeg az ő anyukája még itt lehet!"

Szóval tudom, hogy nehéz, de hidd el és higyje el más is, hogy nem azért csinálják ezt a bölcsis és óvó nénik, mert "szatírok", hanem azért, mert.....még ha nem is hiszitek most el......ez így jó! Mert ugye, ha arra gondolsz, hogy a suliba már csak elkíséred és ott hagyod.....mert ugye ott meg aztán tényleg nincs "kecmec", hogy "órákig" búcsúzkodás meg ilyenek!

Na jó, most mennem kell, mert hazaért a banda másik fele is! :wink:

Vasárnap este majd még jövök! Addig is puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
lehet hogy uncsitesóm megy, Ő érden lakik:)most szervezem:)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok,

Kati, gratula az újabb kukishoz! :D szép neve lesz.

nálunk is meglett a név: Zsombor

Andi, kemény ez az ovis dolog. én is úgy félek mi lesz ha be kell adnom. jövőre azért kéne, neki is kell a gyerektársaság.

tegnap megreneltük a konyhát :lol:, végül a kikából. ott találtuk meg azt a minőséget és design-t ami tetszik.

Ancsa,neked milyen konyhád lesz/van? néztük az ikeában is, voltak szépek. onnan fogunk majd ágyat meg gardróbot venni. ami most van azt fenn hagyjuk pesten, mert jönnek húgomék oda lakni és nekik adjuk.
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?