Új privát üzeneted érkezett!

Polixeni!

Köszi a gyors infót.
Ha valakinek van még híre ossza meg már velünk! Annyira nem szeretnék máshol szülni.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sajnos csak veletlen hogy itt vagyok Boti belazodot t a bolcsibe es mar hanyt is, most elaludt igy van egy kis idom:((((

Kép

Kép
polixeni
 
 


Hát akkor jobbulást a kis Botinak!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Csak átfutottam amiket írtatok...

Köszönöm Vikó nevében a dicséreteket, átadtam neki. Bár sajnos a szép pofiját összetörte és a János Kórházban kötöttünk ki Kedd este.
Bent fogtak minket agyrázkódás gyanúval :cry: :cry: :oops: ráadásul összekellett varni az állát és ezt csak altatásban végzik ilyen kicsi gyereken :( :shock: Szóval tegnap este haza engedtek minket. De borzasztó volt....
Megyek is és visszaolvasok rendesen.

valentina
 
 


Tenci: Először Cserkeszölőre mentünk apósékkal, majd haza fele jövet apa kirakott minket Kecskeméten Anyukámnál. És Borfesztivál volt egész héten így bementünk esténként, jó volt csak gyorsan eltelt a hét. Teszek fel egy képet amit ott csináltunk.
Kép Ki az erősebb?

Megyek Vikó ébred.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


ÓÓÓÓ Polinexi és Valentina, nem jó hírek!!! Gyors gyógyulást a két kismanónak!!!!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Jó Reggelt!!!

sehol éjszaki műszak??? :roll: :lol: :lol:

Valentina!-de mi történt,hogy kórházban kötöttetek ki???mintha Mikeyt látnám,csak mi még megúsztuk a kórházat...és Viktoráll-ez már nem az első eset volt :? amúgy már jobban????

TIMI-mikor leszel megint kétgyerkőcös anyuci????kiszívják a véredet!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Adri készül az oviba??,-és te Adrimentes napokra??? :roll: :lol: :lol: aláírásod-hol van Tigrincs???? :wink: :lol: :lol:

ANCSA-remélem pihizel ezerrel-de ha van icipici időd gyere,éééés május7 megvan :wink: :lol: :lol:

JUDY-hát igen Duna-tök jó volt,most már csak strandolunk meg sízünk....fürdeni max ha beleesünk :wink: :lol: hol voltak akkor még csúzdaparkok???-meg élménymedencék??? :roll: :lol:

VALI-nektek suli...gyerkőcök jól???

BRIGI-babafalva vonalzó ismét nem jó!!!jöhetne vmi új :wink: :lol: :lol:

POLIXENI-Botinak jobbulást!-és te dolgozol,hogy Boti bölcsis???

ORSI-gondolom nagyon költözködtök!!! :wink: :lol: :lol: és ilyenkor te is ingázol-vagy fix helyen vagy??? :wink: :wink: :lol:

nyaralók megjöttetek???

TÜNDE-sajnálom a döntésed...azért azt köszönjük,hogy szóltál...,de jössz te még :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci, évnyitó ma van (Áki osztályából páran táncolni fognak, őt is belerángatták a lányok :D , így most non-stop próba van), tegnap megvettük a könyveket (15e Ft.), és a maradék tanszert. Fel vagyunk készülve (bár a könyv és füzetcsomagolás még hátra van :x ), de azt hiszem csak fizikálisan, lelkiekben még nem. :?
Amúgy köszi a kérdésed, minden OK, Ádi már csak éjszakára használ pelust, s végre elkezdett beszélni folyékonyan.
Jövő héten német vendégeink lesznek, nem a legjobbkor...

Polinexi, Valentina, hogy vannak a fiúk?

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


sziasztok, koszi, Boti tegnap lerohantam a gyerekorvoshoz, persze mienk szabin, tuszosmandulagyulladas, eleg magas laza volt meg este alig birtam levinni, es szegeny allandoan oklendezik annyira osszeernek a mandulai, kapott antibiotikumot, de az ejszakat vegigaludta mar reggel benyomott egynehany babapiskotat:))) meg rengeteg vizet:))))

igen dolgozom januarban jottem vissza, de karacsonytol mar nem szeretnek dolgozni, januarra vagyok kiirva, multkor szules elotti napon meg dolgoztam, most remelem egy kicsit pihizek is elotte:)))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk, egy kicsit elfáradtunk.

Andi!
Bölcsiben bentre jó a szandál, nálunk meleg volt, mint a fene. De kintre szerintem cipő kell, főleg, ha van homokozó:)

Lányok, most olvastam a Kismamát, és találtam egy webcímet, ha valakit érdekel, részidős állásajánlatok vannak rajta, nem néztem meg őket ugyan, szóval nem tudom, milyenek:

www.profession.hu/kismama

Hátha...

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Szegényke Boti, Viktor! :(

Jobbulást mindkettőtöknek!!! Sok gyógypuszi!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyógypuszikat Viktor nevében, ma már úgy csinált minha nem is történt volna semmi.

Tenci: Pontossan ez az 5.-dik állszakadásunk. :cry: Az a fránya kismotor a hibás, meg a Vikó figyelmetlensége volt. Kedd este mikor jöttünk volna be elesett vele és 4cm-en szétszakadt az álla. :evil: Ez még mind semmi, nem volt ellég, hogy az állából ömlött a vér, de a szájából is. Aztán mondta Vikó, hogy fáj a feje és alig állt a lábán meg.
Agyrászkódás gyanuval bent fogtak minket és még az éjszaka összevarrták neki az állát 6 öltéssel. :oops: Szerda este engedtek haza minket és ma voltunk kontrollon, Hétfőn megint menni kell.
Fiúk hogy vannak?

polixeni: Boti hogy van?

Ancsa: Hogy vagytok?

Éjszakai műszak nincs?
Akkor én is megyek aludni.
Jóéjszakét mindenkinek.
V

valentina
 
 


Sziasztok!

Tenci!

Lóg a belem! :lol: Adri meg már hétfőn menne, de ugye csak kedden mehet....úgy hogy.....én jobban várom!!! 8) :lol: :wink:

Andi!

Bentre szerintem mindenképpen szandi! Abba is bele tud ám izzadni a lábuk! :roll: Gondold csak el, egész nap jönnekmennekjátszanak! :lol: Kintre viszont, tényleg olyan cipőt, ami zárt és főleg amit nem sajnálsz!!!! Két hónap alatt szét tudják "rúgni" a cipő(ke)t! :roll:
Minden szépet és jót kívánok Balunak a bölcsihez !!! Neked meg minél kevesebb könnyet! :wink:

Vali!

Mi történt Vikóval???? :shock: :? Remélem azért már jobban van! És Te? Jobbulást Neki!!!

Poli!

Örülök, hogy Boti már kezd jobban lenni! És ha már a babapiski lecsúszott....akkor az már jó jel! :wink: És pocaklakóról lehet már tudni, hogy kisfiú vagy kislány? És ki a dokid? És elárulod a keresztnevedet? Több kérdésem nincs...egyenlőre!!!! :lol: :wink: 8)


Sissy!

Te kinél fogsz szülni? Dokid nem tud neked semmit mondani, hogy mi lesz? És pocaklakó tényleg Tomi lesz, Apája után? :wink:

Boszi!

Pihizzél és feküdjél sokat!!! És úgy sem lesz teló....úgy hogy ne is várd!!!! :wink: Csak én!!!!! :lol: :wink: 8) Larát meg külön puszilom, Lorának :lol: :wink: 8) meg egy hatalmas-nagy pocaksimit küldök!!!!

Vero!

Ti még nem jöttetek meg? Vagy megint elönt a mosás meg a vasalás? 8) Tessék jönni, ha itthon vagytok. Tudod, csak egy uff-ra! :wink:

Ren!

Egyben vagy még Csajos?! 8) Iván várja már az ovit? És tényleg? Gombás cucc tetszett Ivánnak?? :roll: És body? :roll: Mármint tudom, hogy Neked igen, de Apának vagy nagyiknak?

Mentem aludni!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

4 perccel később küldtem el, mint Te! :? :P

Szép álmokat! Puszi Vik állára!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Brigi!

Tényleg kéne új vonalzó, mert ez a babafalvás....jön megy.....de inkább megy és nem látszik!!!! :roll:
Fiúk jól vannak? És Te? Képek esetleg? :wink:

Pussz!

És most már tényleg mentem pihizni!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Élek...majd jövök :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Tudtok valamit mondani dr. Molnár Dezsőről, hogy milyen orvos?

Köszi: Ági
agnese1
 
 


sziasztok én is itt....csak sajnos mostanában kevesebb idő jut a babanetre :(
Kedden kezdjük az ovit, de Enci már lázban ég....
Még az a jó hogy a játszótérről lesznek akikkel 1 csoportban lesz majd :D
amúgy jól vagyunk.leszámítva h Aput egyik este megint elvitte a mentő, 10 percig teljesen görcsben volt, nem tudott magáról valószínű epilepsziás roham volt :roll: most kórházban van....
most csak ennyire futotta, mert most is mindjárt indulunk be hozzá. mindenkit puszilok!!
egy képet még dobok..Enci az első a sorban!!!
Kép

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok, Boti jobban van koszi, csak antibiotol elkezdett kicist a kaki puhabb lenni, ugyhogy normaflor megy neki, anyuek mar el is vittek nyaralni, nagyon varta mar, tavaly is volt mar veluk 1 hetet pedig meg nem volt ket eves se, de tok jol elvolt, a keszthelyi vasutmodell kiallitasrol ki se lehetett cipelni:))))

meg nem tudjuk biztosan fiu v lany, csak a korhazi gepen tudott megnezni a meszaros mert nyari szunet volt a klinikan, jovo heten megyunk remelem akkor mar tobbet tudunk. takargatta is magat meg a koldokzsinor is ott volt, ha mondania kell valamit akkor fiu.

Kata:))) (bocsi azt hittem alairtam mar valamikor:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


SZIASZTOK!

nálunk szakad az eső.....ma laza napunk lesz Mikivel,Mikey anyánál alszik.... :wink: :lol: :lol:,ma elővettem a kompot-mondom kipróbáljuk-hááát Benedek úgy ralizik vele mintha ez tök természetes lenne :roll: :roll: :lol: :lol: :wink: :wink: persze Mikey bemutatót tartott :lol: :lol: :wink:

VALI-de ügyes Ádám!!!nagyon klassz egyszerre szobatiszta és még dumál is!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: Ákosnak jó sulikezdést-neked meg gondolom ezerfelé rohangálás kezdődik :roll: :wink: :wink: -a tánc meg bizti klassz lesz.... :lol: -ja és vonalzócserére te is rápattanhatnál :wink: :wink: :lol:

VALENTINA-azt hiszem ez a Viktoráll-Viktor szexepilje lesz..... :wink: :lol: :lol:és nem bántja a sebet???-nálunk kizárt még a ragtapasz is-pedig lenne rá alkalom hogy használjuk.....-addig rinyál még le nem vesszük... :roll:

TIMI-akkor most jó hogy kezdődik az ovi???? :wink: :wink: :lol: :lol: és aláírás tökéletes!!!! :wink: :lol: :lol: nézted ídőmérőt???-és holnap??? :wink: :lol: 8)

REN-látom nem nagyon élsz!!!! :roll: :wink: :wink: :lol:

KRISZTA-de jó itthon!!-és milyen volt???-gyerkők jól bírták??-már kérdeztem-te vezettél????? :wink: :lol: :lol: remélem nem anyósülésen ültél :wink: :wink: 8)

VERÓ-mikor érsz ide???-és nem csak egy uffra :wink: :lol: :lol:

ANCSA-még egy uffra sem??????? :wink: vagy valami fincsit sütsz???? :wink: :lol: :lol:

ANDI-akkor ez az utolsó munkanapod???-és nem sikerült ittmaradni????-és Balubölcsbeszámolót kérünk :lol: :wink:

GABI-azért még megismerjük Encit-persze jöhetnél többször is!! :wink: :wink:apukád meg remélem jobban....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


KRISZTA-vonalzócsere!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Csak egy gyorsra.... 8)

Tenci!

Ürülök, hogy végre meg vagy velem elégedve! :twisted: :lol: :wink: Időmértőt ma kihagytam.....majd holnap a futamot megnézem! :wink:
Adri már tűkön ül, hogy mehessen oviba, számolja, hogy mennyit kell még aludnia! :lol: De én mégjobban....... 8) :lol:
Boszit meg hagyjad pihenni...!!!! 8) Úgy sem tud addig semmit mondani, míg nem lesz eredmény! 8) Úgy hogy addig nyasztassál engem!!!! :lol: :wink:
Útlevelek Fiúknak készen vannak már?!?!?!?! :twisted: :wink: 8)
DVD-im meg vannak már?!?!?!?! :twisted: :wink: 8)

Ren!

Örülök! És várunk! Nagygépünk már megjavult. Jöhet ímél is! :wink:

PoliKata!

Köszi a neved! :wink: És én is Mészáros.......de már többet nem :? ......max. rákszűrés! :wink:

Gabi!

Jó a kép! Apukádnak meg jobbulást!!! Encinek meg jó "újovizást"! :roll:

Agnese!

Szia. Üdv köztünk! Én sajnos nem tudok segíteni! Nem ismerem Molnár Dezsőt! Ha szabad megkérdeznem Babát vártok? :roll: De hátha valaki...... :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok Lányok!

tegnap este 8.30-kor megjöttünk. "KICSIT" most sok a dolgom!!!! :lol:

csak 2 dolog oszt majd jövök!

Tünde!
ne köszönj el!!! soha se lehet tudni! :D lehet a gyerekek fognak főzni, mosni, takaríani, újságot szerkeszteni aztán nem tudsz majd mit kezdeni az időddel :lol: :wink:

Ancsa!
továbbra is azt mondom, hogy remélem semmi komoly!!!!!!!!!!!!4
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Ha tudsz gyere!!! Hogy vagytok??? Minden rendben lesz!!!

Veronikusz: örülök, hogy szerencsésen visszaértetek, ha van időd gyerek!!

Timi: Köszönöm kérdésed megvagyok. A pénteki nap horror volt, mondtam is férjnek, hogy ha megyek 6 hetes kontrollra, akkor visszaviszem a gyereket a szülésztre, mert az én gyerekem nem lehet ennyire sírós, legalábbis Petyából kiindulva.
Egyébként jól vannak a fiúk, Petya 7ördög, de imádom, Beni esténként hasfájós, de bízom benne, hogy hamar túl leszünk rajta.
Cseréltem vonalzót :-)

Kriszta: Milyen volt a pihenés?

Tenci: Cseréltem vonalzót :-)

agnese: Sajnos nem tudok segíteni, nem ismerem a dokit.

Valentina: Remélem mihamarabb meggyógyul Viktor álla.

Lányok tud nekem valaki segíteni? Benikém szorulásos sajnos. Bár nem tekereg, de engem zavar, hogy 2-3 napig nincs kaka. Mit tudok tenni?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Timi, Tenci: boldog hófordulót így utólag a másodszülöttöknek!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sehol senki :cry: :cry:

leadtuk a bölcsibe a papírokat, holnap megyünk 10-re+ebédbefizetés........izgalmas :roll: kezdtek parázni :roll: :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Nagyon tetszenek az új vonalzók! :wink: :lol:
Figyi? Ha Benedeknek nincs semmi baja.....nem tekereg és ordít egész nap, nem kemény a pocija......attól, hogy nem kakil minden nap, hagyjad. Felesleges "macerálni" a gyereket!!! Adri nekem minden evés után kakilt, Jáz viszont csak 5-6 :!: :!: naponként. Ez kb. 5 hós koráig tartott! Utána beállt 2 naponkéntira majd kb. két hét után napi 1-2 volt. Amióta meg gyümölcsöt is kap....6 hós kora óta.....azóta van neki minden nap! :wink:
Én is kérdeztem doki bácsinkat, de azt mondta, ha nincs baj....ordítás, tekergés, kemény poci, stb.....akkor tök felesleges nyasztatni. Ha már mondjuk 7 napja nincs kaki, akkor először hőmérő majd 8. nap után esetleg kúp. Van olyan gyerek, aki teljesen feldolgozza az anyatejet és nincs ezzel baj, hiszen az anyatej 98%-a folyadék, tehát ha pisil rendesen, akkor minden okés!!! Szóval nekem is furcsa volt Adri után az, hogy nem kakil Jáz minden evés után, dehát ahány gyerek annyi féle!!! :wink: De ha a hasa bal oldalt alul nem kemény, nyomásra nem érzékeny....persze azért ne könyököljél bele :wink: 8)...., akkor nincs baj, feldolgozta a tejcsit! Ezt doki bácsinktól tudom, hogy hol kell megnézni a "kakitárolót"!! :lol: :wink: 8)
Szóval az a 2-3 naponkénti kaki, abszolút nem baj. Legalább spórolja a pelust!!!! :wink: :lol: 8) Mi a 10 zacsit kezdtük meg! :lol: :wink: 8)
Köszönjük a köszöntést! :lol: :wink:

Vero!

Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek. :wink: Pihizzél, mossál, vasaljál....aztán, ha mindennel kész vagy, gyere! :wink:
Lányok mennek holnap oviba? Puszi Nekik...is!!! :wink:
Ja meg képeket is kérünk, ha már elérkezett az ideje! 8)

Andi!

Nem parázni!!! Felesleges!!! 8) Balu úgy is jól fogja magát érezni a bölcsiben! :wink: Tudod, ott sok a gyerek!!! :wink: És gyereknek gyerek a barátja! :wink: Adri is holnap megy oviba. Juhééééjjjj!!!! :lol: Majd gondolok Balura is!!!
Neked meló?

Mentem. Adom Adrinak az utolsó itthoni hétköznapi ebédet :lol: ovi előtt!
Szép napot Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.08.31 12:09-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kismamik!

Van valakinek tapasztalata Pierre Cardin Ps 682 v. 692 babakocsival kapcsolatban?

Köszönöm a segítséget!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Tigrincs
elvileg számítanak rám, itt ahol voltam most nyáron :lol: majd beszélünk ha Balut beszoktattam :lol: :lol:

Syssy80
az melyik babakocsi?Nincs képed róla?? :oops: :roll:
nekünk Pierre Cardin van, de nem tom melyik :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Emano!

Ha beírod a keresőben, akkor kiadja. Sajna nem tudok belinkelni képet, de valahogy megpróbálom.
Az a könnyűvázas, s van hozzá mózeskosár és hordozó is.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


nekünk ilyen van
Kép

lányok van egy utazóágyunk, ami eladó
ABC DESIGN-ha valakit érdekel keresek képet
kb. 3x használtuk :?

meg egy ágynemű garnitúra
Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Pierre Cardin 682 ts
[url]http://bolthely.hu/babyshop/id/01036_Pierre_Cardin_ps682TS_Babakocsi_Piros_-_Ingyenes_kiszallitassal_[url][/url]

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Most látom, hogy szúrtál be képet, de én nem arra gondoltam.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy
ez szuperül néz ki, és az ára is nagyon baráti....

Merre laktok????Mesélj magadról kicsit :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Igen, nekem is nagyon megtetszett, bár megmondom őszintén nem akartam többfunkciós babakocsit, mert nem biztos, hogy kihasználom.
Azért is érdekelt volna olyan véleménye, aki ilyet használ, hogy milyen gyakorlatban. Mert aztán lehet, hogy nem is olyan jó, mint a képen.

Én Újpesten lakom (IV. ker.) egyenlőre, de remélhetőleg jövőre már a XV. kerben. :)
S első babánk, azért is próbálok tapasztalatokat gyűjteni. :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Nekünk az első babakocsink egy Graco Quattro Tour de lux volt, nem ilyen, hanem kék
Kép
nagyon szerettem, csak iszonyat nehéz volt 15kg :shock: és én ezzel BKV-ztam.......
viszont mi nagyon jól ki tudtuk használni
Gyere nyugodtan, ha bármi kérdésed van :D

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Uhh, jól néz ki nagyon! De azért a 15 kg valóban sok + még benne a pici.
Na most elkezdtem vadászni, hogy ez hány kg is lehet, de mindet írnak róla, csak pont ezt nem. :(

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy-adatok a babakocsiról-nekem egyik havernőmnek van-ő is elsőbabás-és imádja,habár ő nem bkv-zik :lol: http://bolthely.hu/meseszep/id/00364_20 ... allitassal

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
fijúúúk???? :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


SZia Andi!!! :lol:
Mikey anyánál maradt-mennek vásárolni,persze mocival....anyának napi edzés :lol: ,Benedekkel itthon,hazahoztam autót Mikinek...amúgy minden oks velük-annyi hogy Mikey már napközben nem hajlandó aludni,Benedek is max 2órát alszik-két részletben-de semmi aggodalom éjjel bepótolják :wink: :lol: :lol: aminek én örülök a legjobban :lol: :lol: :lol: :lol:

tényleg izgis napok elé néztek...ugye írsz bölcsisnapokról??? :roll: :wink: :wink: -de Balu tudja hogy mentek holnap????-és nagyon anyás Balu???

BRIGI-nagyon jóóó vagy!!!!jók a vonalzóid!!! :wink: :lol: :lol: -azthiszem Timi nagyon ott van kaksi ügyben.... :wink: :wink: :lol: :lol:Benedeket Beninek becézitek????-képeket esetleg nagyfiúkról???? :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


eTenci
persze, írok a bölcsis napokról......tiszta parába vagyok :oops: :oops: (biztos nem vagyok normális)Balu tudja, hogy megyünk, egyenlőre lelkes....... :lol: :lol: nem mondanám, hogy anyás, elvan jól mindenkivel :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


sziasztok
csak gyorsan melóhelyről...
Andi ne parázz, Balu nagyon ügyi lesz----- :D

Snowwhite Dóri :D irtam neked, remélem te vagy!! :wink:
puszi mindnekinek

Kép
gablaty
 
 


Gabi
köszi, túl vagyunk az első napon :lol: :lol:
apud??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Tenci: Köszi a vonalzó dícséretet :lol: :lol: Igen Beninek becézzük, de nagyon sokszor inkább Benedeket mondunk neki. Bár bevallom sokszor szegényt Petinek szólítom :oops:

Tigrincs: Nagyon köszönöm a segítséget! A gyermek egyenlőre nem úgy néz ki, mint akit bántaná, hogy szombat óta nem volt a pelusban nagydolog. Pisi szerencsére van. Nekem azért volt fura ez, mert Petya ahányszor szopizott annyiszor tette teli a pelenkát. Nála fogyott is rendesen a pelus, most még csak a 2. csomagot kezdtem meg (nagy libero). Próbáltam a "kakitárolót" kitapogatni, de nem éreztem keménynek.

Sissy:Nekem olyan babakocsim van, amiről Emano tett fel képet. Ha nem kell Bkvznod, akkor nagyon ajánlom szuper kocsi! Nagyon jól kihasználható. Nekem már a 2. gyerek használja és még mindig oylan,mintha új lenne.
Ha nem lenne babakocsink akkor én most ilyet vennék (sajnos képret nem tudok beszúrni)

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=52813

Andi: Milyen volt az első bölcsis nap? Az utazóággyal kapcsolatban írtam a barátnőmnek, de még nem olvasta a levelet :-(

Ancsa???????

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi
túlvagyunk rajta :lol:
röviden:
Reggel bementünk a bölcsibe, befizettük az ebédet, majd mentünk a csoportszobába…..Balázs rögtön felfedezte az autókat, így alig bírtunk kimenni az udvarra. Ott egy darabig elvolt, majd néha rájött, hogy Ő be akar menni…….
Átment másik csoportba is……. Még előtte kiválasztottuk a jelét, ÓRA!Igaz ő a vonatot
szerette volna, de azt már DÓDÓ elfoglalta!!!
11 óra fele bementünk kezet mostunk, majd fél12 fele jött az ebéd, kelkáposzta főzelék volt….pár kanállal evett belőle, aztán játszani akart menni…….Emi néni adott neki almát, kekszet azt megette, majd közölte, hogy Bali itt alszik.:)
De nem aludt ott…….majd pár nap múlva…..
Zsuzsi néni és Emi néni volt családlátogatáson, ami kb. 3 percig tartott.
Ma délelőtt 10 óra fele megint megyünk….

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


eTenci
kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Nagyon ügyi Balu!!! :lol: :lol: :lol: már aludni is akart?????? :lol: :lol: még a végén elmaradnak a könnyek... :lol: :wink: jó az órás vonalzód :wink: 8)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Andi!

Sok boldog szülinapot!!

És ami igaz az igaz....Anyukák néhanéha parásabbak :lol: 8) a Gyereknél!!! Ügyi vagy Bali!!! Csak így tovább!!! :wink:

Brigi!

Szívesen! :wink: Látod, nálunk ugyanez volt. Adri pakolta a cuccot a pelusba, Jáz meg a spórolósabb! :wink: De ez a súlyán is meglátszik!!! :lol: :wink: 8) Ma megyünk mázsára....kíváncsi vagyok mekkora az én "Kislányom"!!! :lol: 8)

Vero!

Hol tartasz Csajos? Mosómedve kategóriát nyomod még vagy már a vasalósat? :lol: 8)
Csajok mentek már oviba? Csak hogy Neked könnyebb legyen! :wink: 8)

Boszi!

Hatalmas dicséret Neked, mert szót fogadsz és pihensz!!!! :lol: :wink: 8) Csók a Családnak! :wink: :lol:

Steff, HófehérDóri, Emese, Orsi, Adri, Judy.....meg akiket még érdekel az itteni élet?? :lol: 8) Merre vagytok?

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?