Új privát üzeneted érkezett!

Tévedtem!!!! :oops: :roll: :wink: :lol:

Látod ezt Tenci!!!! Wazzeg!!!! :lol: :wink: 8)

De átadom Boszinak nagggyon szívesen!!!! :wink: Boszikám! Ezt nektek ajánlom fel!!!! Tiszta szívemből!!!! :oops: :roll: :wink:

Pussziiiiiii!!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ADRI-PATINAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!-pár képet dobhatnál :lol: :lol: :lol:

TIMI-na most laptetős vagy!!!! :wink: :lol: :lol: pedig nem gyúrtál rá! :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

Csak egy uff, megjöttünk, majd visszaolvasok és reagálok is, csak épp telefonálgatok mindenfelé és körülbelül 1500 a vérnyomásom. :evil:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Na ideszabadultam egy percre...

Vali és Pati: nagyon boldog szülinapot nektek!!!!

(remélem másnak nem volt a múlt héten :oops: )

Még csak a képeket néztem végig, meg Renáta szüléstörténetét olvastam...

Ren,
Sajnálom, hogy nem úgy sikerült, ahogy szeretted volna...
Sebed nagyon fáj még? A képen látom nem nagyon tudtál ülni... Ha még mindig nagyon fáj, és esetleg van Ivánnak egy sima karika úszógumija, akkor próbáld meg, hogy felfújod, belehúzod egy párnahuzatba és arra ülsz. Nekem nagyon bejött ;)

Timi,
Nem én vagyok a keresztmama. Sógorom olyan keresztszülőket akart akik gyakorolják a vallásukat - na azok meg nem mi vagyunk. De nem baj, legalább a kiscsaj több helyről kap majd ajándékot ;) :D

Vali,
Családnak jobbulást!!!!

Ennyi maradt meg első körben, de majd visszanézek még....
Bocsi, ha valaki kimaradt, tényleg ezerötszáz a vérnyomásom most.
Suzukit beadtuk egy kereskedőhöz bizományba, tetőboxal együtt. Járt erre egy ember, aki megvette volna a tetőboxot külön. Szerencsétlen kétszer visszajött, azóta meg már 3x felhívott, és nem tudom neki odaadni, mert a kereskedő elhagyta a tetőcsomagtartó és a tetőbox összes kulcsát, és persze most senki nem látta a kulcsokat, ergo csak vonogatja a vállát, hogy ő semmit nem tud tenni, ez a rizikó benne van a bizományosi értékesítésben. Könyörgöm, jövő hétre még a motort is kiszerelik???? Most a Fogyasztóvédelemnek írtam, bár a kereskedőtől úgy jöttem el reggel, hogy a rendőrségre megyek, de azokkal nem érnék semmit... Délután meg megyek és elhozom az autót. Nem tudtok valakit akinek kéne egy pici autó???

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ren
Csak a lényeg maradt le :oops: Gyönyörű Lindababa!!!! És tényleg nagyon hasonlítanak Ivánnal :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Láttom az éjszakai műszak meg volt :lol:

Köszönöm a köszöntéseket így utólag is jól esik :lol:

Tenci: Hogy milyen a kert? Ne is kérdezd, ahogy én hagytam, a férjem lusta volt :evil: :evil: :evil:

Ancsa: Jók a képek 8) 8) 8)

Timi: Láttom a laptető csak összejött :lol: Lányok hogy vannak?

Judy: Ne idegeskedj, árt a szépségnek :lol:
Hogy vagytok?

PATINAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Steffi?Andi? Adri? Reni? Heni? Brigik? és a többiek? Merre vagytok? Csak egy uffra!
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Vali,
az egészségemnek árt, de nagyon. Ráadásul hétvégén még anyósom is kiverte a biztosítékot, úgyhogy a heti stresszadagomon már túl vagyok :roll: Mindegy, autóügyet megoldom (mondjuk úgy hogy megfizettem a tanulópénzt), anyósom meg le van... :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Most tényleg csak 1 percre, mert megyek vacsiztatom a Bandát :lol: ..... aztán majd még jövök! :wink:

Hurrá!!!! Meggyógyultak a babafalvás vonalzók!!!!! :lol: :wink: 8)

Szép estét Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.08.24 23:29-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Valentina
itt vagyok :lol: csak dolgoztam :lol: :lol:

Ancsám
gondoltam ám rád ma, remélem minden oké

Brigi
jó volt tegnap találkozni

Tenci
igen voltunk a tüzijátékon
:lol:
és itthon voltam most 5 napot :roll: fura is volt ma dolgozni menni, de ezt a 4 napot már csak kíbírom valahogy...aztán nekiállok munkát keresni........

a 4 napban annyi felé jártrunk :oops: voltunk tüzijátékot nézni, állatkertbe, anyóséknál....hát nem pihentünk.......

többiek????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntést! Nagyon figyelmesek vagytok! :D :D :D

Mi is sok boldogságot kívánunk minden szüli- és névnaposnak!
Bocsi, hogy megint így egyszerre, de alig jutok ide.

A hétvégén megint nem voltunk. Mamáztunk egy kicsit. Közben Matyi összeszedett egy jó kis hasmenős vírust, magas lázzal. De már jól van.

Renáta
Csodaszépek vagytok! Annyira jól áll a kezedben a kis hölgy! :D :D :D

Tigrincs
Megnéztem ám a ti képeiteket is. Kishercegnő és nagyhercegnő, mindkettő nagyon szép csajszi! :D :D :D
És Tenci jól tudta, csak tudnám hogy tartotok ennyi mindent észben. :wink:

Ancsa
Rátok sokat gondoltam, küldtem a pozitív energiákat!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Elfelejtettem mit akartam még. Visszaolvasok, aztán újra próbálok írni.

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


ADRI-de jó hogy jössz :lol: :lol: :lol: ha kérhetnénk lehetne gyakrabban is????-nemsoká sulikezdés.....és neked is???? :wink: :lol: -még egy kérdés-Patit holnap névnapján köszöntitek???? :roll: :wink: :lol: :lol: így egymás után nem sűrű a program??? :wink: :wink: :lol: :lol:

ANDI-na akkor nem pihiztél,de legalább családoztatok kicsit :lol: :wink: :wink: -és miért is nem maradsz itt???-ez olyan nyári munkaféle volt????

VALENTINA-nos akkor ki is a kertész??? :wink: :lol: :lol: majd Viktor besegít-Mikey imádja a kerti munkát-anyunál beletanult :wink: :wink: :lol: :lol: család jobban????

TIMI-kész vagy már a bandával????-vagy lehet már holnapra főzöd az ebédet??? :lol: :lol: :lol: :wink:

JUDY-Annával minden oks???-pörög ezerrel??? :wink: :lol: :lol: bírja az autókázást hosszabb távon is???

Nekem képzeljétek Mikey már vagy egy hete nem hajlandó semmit aludni napközben....mint a veszett egér egész nap pörög,mintha adrenalin bombát enne...reggel héttől így este kilencig nyomja....,voltunk szombaton reptéren,Mikeyt vittük...kilátók lezárva :twisted: ne tudjátok mennyit rohangáltunk utána....uncsizott :roll: :lol: :lol: még jó hogy a gép nem késett....,Benedek szintén nem nagy alvó,napközben max 1.5 óra-de este ha elalszik akkor reggelig nyomja... :wink: :lol: :lol: :lol: úgyhogy egy szavam sincs.... :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
igen ez amolyan nyári meló volt...
fiúk jól vannak???

Adri
mesélj, miújság?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-igen jól-köszi....fárasztanak...Mikey nagyon ördög,ördög a köbön... Benedek meg csak szívja amit lát amit hall-és neki Mikey a minden... :roll: :wink: :wink: :lol:
Munka-itt nem is maradhatnál???-vagy nem is akarsz????
Baluval voltatok már olyan bölcsis napokon???gondolom az első időkben te viszed és hozod....messze van tőletek a bölcsi???ilyenkor reggeltől estig vannak??? :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
arról még nem volt szó, hogy itt maradok...elvileg úgy beszéltük, hogy csak nyárra.......
bölcsis napon gyereknapon voltunk, meg játszóházba jártunk, ami abba a bölcsibe van, ahova járni fog
elvileg a beszoktatás 3 hét, az első héten csak pár órát, aztán egyre többet...kíváncsi vagyok és picit félek is tőle........

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-hát persze hogy félsz-én is félnék ill fogok is-pedig Mikey addigra három v háromfél lesz.....bizti lesznek könnyek....Balu szobatiszta???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Adri!
Patinak Nagyon, nagyon boldog születésnapot!!!


Mindenkinek köszönöm aki gondolt ma ránk!
Sajnos nincsenek jó hírek, :cry:
szivecske nincs rendben, ez utalhat kromoszoma rendellenességre, de ha nem az akkor viszont majd lehet müteni,de azt előbb ki kell zárni.
Szóval szerdán magzatvizvizsgálat, egy hét múlva eredmény!
Nem tudom mikor jövök, majd próbálok, de utána szigorú fekvés két napig!

MInden jót mindenkinek!

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


hát a 4 napba eljutottunk oda, hogy csak alváskor volt rajta pelus :lol: és már szól is ha pisilni kell......de szerintem a bölcsibe visszaesik....

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ANDI-akkor nagyon ügyes Balu :lol: :lol: :lol: -hát hogy bölcsibe mi lesz......majd megmondod... :roll: :lol:

ANCSA-nem tudok mit írni-szerdára kitartás-és eredményért drukkolunk,hogy minden okés legyen!!!++++++++

TIMI-ma nem várok rád!!!! :lol: :lol: :wink: :wink: tuti mosogatógépet tömöd..... :roll: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Vok! :lol:

Tenci!

Nem vársz, haver?!?!?!? Jóvan, megjegyeztem! :twisted: 8) Mosogatógép meg régen készen van! :wink: És vajon miért is nem vársz ma rám?!?!?!?! :shock: :lol: 8) Má megint szőlő?!?!?!?! :lol: 8)

Boszikám!

Hát.....tudod...már elmondtam.....!!! Pihenjél sokat és minden okés lesz!!!!! Szerdára meg egy jó nagy kalappal!!! +++++++++++++++ És most senki más nem számít....persze Larán és Apán kívül......csak Hugica és Te!!!!! :roll: PIHENJÉL!!!!! Mi meg ráérünk....tudunk várni! Laptető meg a Tiétek!!!!

Judy!

Hát azért kicsit sajnálom, hogy nem Te lettél Kerianyu! :roll: De hát kinek mi a fontos! Nekem elsősorban az (volt) , hogy tesóm vagy Párom tesója vagy uncsitesó legyen a keriszülő. Bár Jáznak még nincsenek meg a keriszülei :? hiába nyaggatom érte Apát, hogy válasszon már valakit Neki, mert azért legkésőb októberben szeretném, ha meglenne a keresztelője! :oops: :roll: Remélem most már igyekszik! :twisted: :roll:

Vali!

Lányok jól, köszi szépen. Sőt...mondhatnám, hogy Adri már csak akkor lesz mégjobban :lol: ha már szept. 1-jén átlépheti az ovi küszöbét!!!! :lol: :wink: Vágjuk a centit!!!! :lol: :wink: Vikóval minden okés már?

Adri!

Nincs mit! :wink: Köszönöm a Lányok nevében!!! 8) És tényleg, ha van időd, gyere kicsit sűrűbben! :wink: Örülök, hogy Matyi már jobban! És tényleg. Matyit beirattad már oviba? Megy majd márciustól? Vagy még csak jövőre iratod be?

Andi!

Akkor most Mamut??? És itt tuti nem maradhatsz? Baluval meg minden okés lesz....majd meglátod!!! :wink:
És voltatok állatkertbe meg anyóséknál is és csak két tüzijátékos képet kaptam/kaptunk??!?!?! 8) Na elő a többi képpel is!!! :wink: :lol:

Brigi!

Apa ma megpróbálta megcsinálni a gépet, de mégsem jött össze egészen! :( Főleg az Outlook helyreállítása. :( Viszont láttam a levelezésemben, hogy írtál nekem levelet, de amint le akarta tölteni, az összes új még olvasatlan levelem elszállt :cry: és csak a már megnyitott, régiek maradtak meg! :? Úgy hogy ha kérhetném elküldenéd még egyszer azt a levelet, amit utoljára írtál? A dátumra sajnos nem emlékszem, mert olyan gyorsan elszálltak, hogy csak azt láttam, hogy írtál! :oops: :roll: Köszi!
Fiúk, Apa és Te jól vagytok?

Na mentem pihenni! :wink: További szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


megyek aludni!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


próba!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelet mindenkinek :D

Volt 2 horror napom. Se Linda, se Iván nem aludt napközben. Linda 1x 4 órát oszt annyi. Riszálni kellett a popsiját és meg nyűszített egész nap :( De tegnapra megjavult :)

Judy
Szerencsére vágás javulóban :) Mióta kenem körömvirág kenőccsel, azóta klasszisokla jobb a helyzet ;) Van ilyen karika párnám, még Nagyimtól örököltem, de sajna az sem segített sokat, mert a varrat feszül :?
Az autós sztorid nagyon meerdek! Csodálom, hogy csak 1500 a vérnyomásod. Én fel is robbantam volna! Mi az, hogy elkavarták a kulcsot, meg ez a rizikója??????????? Na ne máááááááááá. Jó hogy a kocsi meg van :twisted: Vagy ez csak mázli, hogy azt nem kavarták el :twisted:

Andi
Klasszak vagytok a pelus dologgal :) Aztán hajrá bölcsi....Én is betoji az ovitól egy kicsit. Sebaj, majd sírunk egymás vállán :cry: :lol:

Ancsa
:cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon szorítok, hogy a lehetőségeken belül a legjobbat mondják nektek!!!!!
Olyan szemét tud lenni az élet :twisted: :cry:

Utolsó oldal visszaolvasva...most jön az előző :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Előző oldal is végigolvasva :wink:

Heni
Köszi :) Csini vagyok...hát ez azért van, mert mákom volt most, szinte azonnal visszament a pocim :D Nem is kellett csípőszorító. Ivánnál hordtam vagy 2 hétig. Meg leginkább annak "köszönhetem", hogy a cickók akkorára nőttek a tejcsi miatt, hogy ellensúlyozzák a nagy sejhajomat :oops: :lol: Mert az azért....

Ancsa
Nagyon jók a képek Laráról! Kedvencem a csúszdánfröccsenavíz :) A kaják meg....Annak a paradicsomos sonkás spanyol balhénak elküldhetnéd a recijét ;)

Timi
A mi gépünk csak 5 éves...és hát töredéke volt az ára a tiéteknek... :oops: Mondjuk én asszem nem áldoznék be ennyi lóvét egy műszaki motyóra. Igen, az igaz, hogy a ti gépeteket még egy jó pár évig nem kell lecserélni...Mi majd szeretnénk a miénket...majd.Egyenlőre nem olyan rossz ez sem. Látzsik a képeken a 2 gyönyörű gyerekünk és ez a lényeg :wink: :lol:

Anyósommal tele a ........ Múltkor elvitte Ivánt a Duna-parta kavicsozni. Gumipapucsban ugyan, de térdig :!: beleengedte a vízbe :twisted: Szerintetek????????? ÉS ezt csak akkor tudtuk meg, mikor már elment.
Ma meg úgy volt, hogy elviszi Ivánt az állatkertbe. Tegnap ezzel "zsaroltam" Ivánt, hogy aludni kell, mert fáradt lesz és nem tud menni. Úgy beszéltük meg 9-re jön anyós. Hát 3/4 10-re sikerült ideérnie, mikor 20 perc az út :twisted: Szóval már nem volt értelme elindulni, mert 1,5 óránál többet nem maradhattak volna :roll: Az agyam eldobom, hogy mindig késik minimum fél órát :twisted: Nem ez az első, hogy emiatt programot kellett törölni :roll:
Panasz vége :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Lányok! Lenne egy nagy kérésem!

Ha esetleg van valakinek otthon elfekvőben 08.12-i napilap....és felajánlaná nekünk...ÉN ANNYIRA HÁLÁS LENNÉK!!!!!!!!!!!


Mikor Iván született, akkor is eltettünk egy aznapi újságot és most is szeretnénk, csak a nagy izgalomban kimaradt :( A családot már végigkérdeztük....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni,

Nekünk sajnos nincs, :cry:
de igen, ez tök jó dolog!
Mi is kaptunk barátaninktól aznapit, és el is tettük!
Nekem ez nem jutott eszembe, de tök jó!

Várj most láttam a liftben egy bácsit, hozott fel egy csomó Népszabadságot, és kiderült, hogy Nagyi ismeri, szóval megkérdezi majd neked! OK?

Most jártam arra, gondoltam is rátok!

ancsaboszi
 
 


Ren,
örülök hogy már jobb valamivel :) Remélem hamar elmúlik.
Sajnos újság nincs, átnéztem a kupacot, de apósom minden héten kiselejtezi ami már nem kell, pedig metro szokott lenni szinte minden nap. :(

Timi,
hát igen, kicsit furcsa is amúgy, mert sógorom eddig meg se volt keresztelve, egy hónapja keresztelkedett meg (én csodálkoztam is hogy lehetett így templomi esküvőjük), most meg minden héten misére járnak és ez volt a fontos szempont a keresztszülő választásnál is. De mindegy, ők tudják. Én meg nem fogok ilyesmin besértődni ;)

Ancsa,
szorítok, hogy minden a lehető legjobb legyen!!!

Képzeljétek voltunk babaúszáson! Kisasszony nagyon élvezte :D Az elején még feszült, meg kapaszkodott, a végén meg már elengedte a kezem és karúszóval próbált a labda után menni :) Rengeteget vigyorgott, iszonyúan élvezte hogy a medence szélén ülve bedobja a labdát és utána kell ugrani (persze az ugrásnál fognom kellett a kezét). A végén már az se zavarta, ha picit víz alá merült az arca, csak ha véletlenül vizet nyelt :D Nem számítottam ekkora sikerre őszintén szólva, mert nagyon későn kezdtük, de remélem a lelkesedés továbbra is kitart. Úgyhogy 1 hét múlva folyt köv :D :D
Ja, 3/4óra múlva nem lehetett kiszedni a medencéből, majd még 10 percet álltunk a zuhany alatt, mert ha elzártam akkor visított. Ekkora kacsát :D :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ren,
kocsi sztori: azért csak 1500 a vérnyomásom most, mert időközben kiderítettem, hogy darabonként egy ezresért tudok hozzá kulcsot csináltatni. És a tetőbox vevője visszajön hétfőn (tegnap beszéltünk), úgyhogy ha ma el tudom intézni a kulcsot, akkor nem buktam olyan sokat (igaz, hogy 6 kulcs volt, de elég kettőt megvenni ahhoz, hogy használni lehessen) :roll:
De a Fogyasztóvédelemnek írtam egy szép e-mailt, elvileg az ilyet ki szokták vizsgálni, meg párom mondta, hogy valahonnan megszerzi a tulaj elérhetőségét és akar vele beszélni, mert ezen kibukott egy kicsit. Szóval azért nem hagyom annyiban, de sajnos mivel az állapotlapra csak a tetőbox lett ráírva mikor leadtam (rutintalanságom miatt nem írattam rá, hogy + kulcs - nem tudom, valahogy nem gondoltam rá, hogy valaki pont a kulcsokat vegye ki belőle) ezért nem sok lehetőségem van sajnos :(
Még szerencse, hogy nem a kocsi kulcsait keverték el. Esetleg a forgalmit :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Reni, meg akit még érdekel!

http://macsfalatok.blogspot.com/2009/04/empanada.html

itt a spanyolos cucc receptje,
pont ez van a könyvben is.

csak nekünk nagyon sok lett a töltelék ezért csináltam két nagyot is.


Az alábbi spanyol sósság a töltelékek tekintetében sokféleképpen variálható, én az első próbálkozáskor maradtam az eredeti receptnél. El tudnék képzelni sima sajtos, vagy darálthúsos vagy gombás tölteléket is hozzá.
Ehetjük sör/borkorcsolyaként akár, de egy tartalmas leves mellé is el tudnám képzelni, mint könnyebb második fogást.


Az eredeti recepttel ellentétben nem olajban sütöttem, hanem sütőben, sütőpapíron. Így nincs olajszag és pár kalóriát is spórolhatunk.




Hozzávalók:

A tésztához:

30 dkg finomliszt
1 ek. só
15 dkg hideg vaj
1 egész tojás
3/4dl hideg víz
1 ek. fehérborecet (nekem csak vörös volt)



1. A tésztát előző nap összeállítjuk. Lisztet és a sót összekeverjük, majd a hideg vajat hozzáreszeljük, elmorzsoljuk.
2. A tojást, a vizet és az ecetet kézi habverővel összehabarjuk, a lisztes keverékhez adjuk és összedolgozzuk. Folpack-ba csomagolva egy éjszakát a hűtőben pihentetjük.
3. Másnap, mielőtt nyújtani kezdenénk, jó előre kivesszük.
4. Elkészítjük a tölteléket.


A töltelékhez hozzávalók:

20 dkg gépsonka
1 gerezd fokhagyma
1 cs. újhagyma (nálam 1 szál póréhagyma)
5 dkg magozott, fekete olajbogyó
1 doboz hámozottparadicsom konzerv (Mutti)
1 tojás
fél ek. oregánó
fél ek.pirospaprika
fél ek. őrölt kömény
só, bors


5. A fentieket (a hámozott pari konzerv leve kivételével, azt kiöntjük) összeturmixoljuk/aprítjuk. Ne legyen túl pempős.
6. A tésztát lisztezett deszkán kb. 3 mm-re nyújtjuk és a legnagyobb pogácsaszaggatóval körlapokat szúrunk ki belőle.
7. A körök közepébe 1-1 púpozott kávéskanál tölteléket teszünk. A körlapok szegélyét vizes ujjal körbesimítjuk, hogy jobban ragadjon, majd félbehajtjuk, széleit összenyomjuk (opcionálisan villával bebordázhatjuk a szegélyeit.)

8. Eredetileg fritőzben kellene sütni, de én sütőpapírral bélelt tepsiben, egy felvert tojással megkenve sütöttem, míg szép pirosas-barnás nem lett (180°C-on kb. 20-25 perc). Így tovább tart ugyan az elkészítése, de szerintem nagyon finom és kalóriaszegényebb is.
Forrás: Stahl Judit Gyors húsos ételek c. könyve (56. oldal)

ancsaboszi
 
 


én is sütőpapíron sütöttem, sütőben!

ancsaboszi
 
 


REN!-melyiket kéred Bors?-Blikk???? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert csúszásban vagyok.

Ancsa: Szorítok nektek szerdára, addig is pihenjél.

Tenci: Nem semmi Mikey, Vikó se egyszerű esett, de most hogy beteg volt szól hogy álmos és feküdjek mellé amig elalszik. 8) Hogy bírod az egész napos pörgést? A kertész meg én vagyok, néha segít Vikó is, de többet játszik a kutyával, mint hogy nekem segítsen:lol: :lol: :lol:

Timi: Köszi kérdésed, most már úgy néz ki rendben leszünk,bár azt vettem észre, hogy hamar elfárad, pedig ő nem fáradékony :? :shock:
Ki várja jobban az ovi kezdést, Te vagy Adri?

Andi: Akkor kihasználtáttok a 4 napos ünnepet, Balunak gratulálok a pelus nélküli nappalokhoz.

Judy: Nagyon ügyik vagytok úszás terén, csak így tovább

Reni: Még körbe nézek újság ügyben,mert lehet hogy van valahol elkutyulva.

Pár képet a végére
Kép Cserkeszölőn

Kép Kecskeméten

Kép Apával
Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


Sziasztok!

Jelentem Nagygép megjavult!!!! Juhééééjjjjjjj!!!! :lol: :lol: :wink:

Vali!

Nagyon jók a képek! Nekem első a favoritom! :wink:

Judy!

"Hirtelenvallásosságra" meg....nem tudok mit mondani. :? Az ilyen "hirtelen dolgokat" sosem fogom megérteni!!!! :shock: :roll:
Na mindegy! Persze, nem is arra gondoltam, hogy most sértődjél meg, de mivel én magamból indulok ki és úgy gondolom, hogy "első körben" talán illik megkérdezni a tesókat. Bár mondjuk mi tesómmal még régen, gyerekkorunkban :lol: megbeszéltük, hogy az első gyerekemnek ő én meg az övének leszek a kerije. Természetesen...ha már lesz... feleséget és férjet is beleértve! :wink:
bár inkább arról most nem mondanék semmit, hogy mióta felesége van és főleg mióta megszületett a második gyerekük, milyen a viszonyunk! :cry: Evvan. Lesz majd jobb is.....remélem! :?
Kulcselhagyás meg..... :evil: :shock: Ha lehetne, tuti kifizettetném a kereskedővel!!!! :evil:

Ren!

Igaz, hogy nem sűrűn veszünk műszaki dolgokat, de ha igen, akkor...... :oops: :roll: .......hát mondjam azt, hogy egy villamosmérnők, totálisan műszaki beállítottságú és mindenhez értő Pasas "felesége" vagyok!?! 8) Gondolom ezzel mindent elmondtam. De ha majd egyszer "összeakadtok" és felteszel Neki egy "műszaki kérdést".....na akkor megtapasztalod a "poklot"!!! 8) :lol: :wink: 3 napi hidegélelemmel készüljél!!!! :lol: :lol: :wink:
Mi meg majd a jövő 7en megyünk az állatkertbe egyik nap ovi után. Ebéd után érte megyek és utána indul a mandula....ZOO-ba!! :lol: Persze ezt még nem kötöttem a Kisasszony orrára, mert akkor nem lenne maradásom!!! :wink: 8) Lesz Neki majd nagy meglepi! :wink: Újságnak meg én is utánanézek. De szóljál ha már nem kell!!! :lol: A végén még elárasztunk az összes napilappal!! :lol:

Tényleg...Valakinek esetleg 2005. április 1-jei újságja nincs??? 8) :lol: :oops: :roll:

Leléptem! :lol: 8) További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


csak még gyorsba

TIMI-meglepődtem mikor ránéztem a vonalzóidra -már három????-persze jobban meg kellett nézi-most szórakozol??? :wink: :lol: :lol: :lol: számlálod a napjaidat???? :lol: :lol: :lol: :lol: vagy nagyon irigyled a háromvonalzós anyukákat???? :wink: :wink: :lol: :lol:

VALENTINA-nekem középső :lol: :lol: :lol: hol voltatok????de látom nálatok is csak apa van a vízben.....különben ki fotózna????? :roll: :roll: :wink: :lol:

ANCSA-anyának recept átadva-az eredményről tájékoztatlak..... :wink: :lol: :wink:

JUDY-vizikacsa :lol: :lol: :lol: de van olyan, hogy egy gyerkőc nem szereti a vizet???-nálunk ez kizárt..... :wink: :lol: :lol: :wink:

sietek-majd este visszanézek.....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


és ADRI ha ma tartjátok Pati névnapját-akkor BOLDOG NÉVNAPOT A NAGYLÁNYODNAK!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci
Köszi, de nem ma tartjuk. :wink: Áprilisban. Majd ha sikerül leírom miért.

Most nincs időm a többieknek válaszolni, később próbálok jönni.
Tegnap sem sikerült már este. Majd meglátjuk....

Szép estét mindenkinek!

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Tenci
Hát akkor Blikk ;) Királylány vagy!!!!!!Ha dobok címet priviben esetleg elpostázod? :oops: A/5-re simán összehajtható, mert úgyis így fogom tárolni, de gondolom ti sem vasalgattátok eddig :lol:
Hát Iván nem nagyon szereti a vizet ;) Csak gatyáig megy bele. vagyis a gatyó már nem lehet vizes :lol: Úszógumi? Felejtsd el....Igaz, mi sem vagyunk agy vizesek, sőt....Kíváncsi vagyok...talán Linda...

Timi
Jaaa, értem :) Hát nálunk meg....műszaki áruházban dolgozó férjjel....mindig van valami új csodánk :roll:
Jó az új avatar! Végre....már azt hittem Adri úgy megy férjhez, hogy az 1,5 éves képe van fent a bneten :lol: :lol: :lol:
De hol vannak a csajok vonalzói????????

Adri
Patinak Boldog szüli- és névnapot!!!!

Valentina
Vikó nagyon édes! Azok a szemek :shock: Reszkessetek csajok :lol:




Mindenkinek köszi, hogy kerestetek újságot!!!! Tenci felajánlotta a Blikkjüket :lol: Szóval akció lezárva ;) Még1x köszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


REN-dobd a címet és holnap postázom....amúgy meg csak poén kérdés volt melyiket választod,mivel mindkettőt előkerestem-ezért ha akarod ha nem megkapod a borsot is-de látom blikkpárti vagy :wink: :wink: :lol: :lol:majd eldöntöd melyik a szimpibb....
szóval akkor ti nem vízpártiak??? :roll: na ez az, lehet Linda meg vizikacsa lesz-na majd mehettek utána....ha akarod ha nem :wink: :lol: :lol: :lol:

TIMI-most csajok vonalzói hol ??????? :shock: :shock: csinálj máááá valamit :lol: :lol: avatar meg tök jóóóóóó :wink: :wink: most már skypon is illő lenne cserélni.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!

Jóvamájóvamá!!! :wink: :lol: Kora este nem volt már időm megcsinálni az új vonalzókat, mert trécselésre hívott a szomszédasszonyom. :lol: 8) Elnézésedet kérem így utólag is! 8) De hiányosságomat bepótoltam!!! :lol: De lehet, hogy majd még variálok rajta!!!! De csak a Te kedvedért!!!! :twisted: :lol: :wink:
Anyának lepasszolni a receptet meg.... főzzé vagy süssé mán egyszer Te is, TETETETE.........NŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!! :twisted: 8) Ne csak mindig az a pizza!!!! 8)

Ren!

Még egyszer nem írom le. Olvasd el Tencinél! :lol: 8) :wink:
És a régi avataros képen Adri nem 1,5 éves volt, hanem csak 7 hónapos! :twisted: 8) :lol:

Boszi!

Holnapra akkor egy jó nagy kalappal!!!! Ne izgulj! Minden okés lesz!!! És holnaptól két napig tessék szépen feküdni és pihenni!!!! Remélem értve vagyok! :wink:
Torta meg ráér jövő 7 hétvégére!!!! :lol: :wink: 8) Ádinak megmutattam és azt mondta, hogy Cooooooooooooool! 8) :lol: :wink:

Léptem! További minden szépet és jót Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


A Széchenyi Könyvtárnak van egy szolgáltatása, néhány ezer forintért bárkinek, bármilyen régi újságokból fénymásolnak és bekötnek a születésnapjára újságokat. Tehát megadod nekik, hogy 1958. június 30. ez éppen az enyém, és akkor összeállítanak egy mappát, szépen bekötik stb.
http://www.oszk.hu/szuletesnap/
ez az. Nem én vagyok a felhajtójuk, de rátaláltam nemrég.
Szeretettel
nováky_rita
 
 


jó reggelt!! :D

Timi,
kifizettetném én is, de nem sikerült.Már 2 hete balhézom vele miatta. :? Azt akartam elérni, hogy fogjon egy tesztautót vagy bármit, caplasson be vele a Birnerbe és intézze el a kulcsokat ha már eltökítette az egészet. Került volna kb 2500Ft-jába az egész balhé, amit még el is tud számolni. De szemét banda ez. Egyébként úgy néz ki aki elvitte a kulcsokat a megpróbálta elvinni a egész tetőcsomagtartót boxostól mert egyik zár nyitva volt és én tuti bezártam. Csak a csomagtartó papírjait nem vittem le és valószínűleg nem jött rá hogy kell leszedni. Szerencsére. :roll:

Tenci,
Biztos van olyan is :) De emlékszem minket se lehetett kiszedni a Dunából. Már lila volt a szánk és kattogott a fogunk de mi nem fázunk!! :D :lol:

Vali,
Nagyon szuperek a képek!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


http://videa.hu/videok/vicces/ki-megy-m ... sBDmLNTZ9Y
ezt csak úgy :lol: :lol:

REN-köszi -ma feladom :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok,

Ancsa, nagyon szorítok. és ne aggódj, biztos mindne rendben lesz!!!!!++++

Judy, dühítő ez a kocsisztory. még jó, hogy a vevő nem lépett le.
Kiscsajod meg egy vizibéka, és tök jó hogy ilyen ügyes!!! :D

Timi, bocsi, ígérem lesz válasz... :oops: :oops:
én is azt hittem a 3. vonalzóra, hogy... :lol:

Valentina, középső tényleg nyerő. édes pofija van Viknek.

Adri, így utólag de Boldog szülinapot Patinak!!!

remélem senkit nem hagytam ki...

Zsó, merre vagy?????????? Levifiú jól van??? régen nem voltál.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem. Már régóta inkább csak olvasgatok, próbálok bekapcsolódni, majd megint nem, így most hoztam egy döntést, és továbbállok. Nehéz volt ezt kimondani, mivel több mint 4 éve minden nap babaneteztem, de ez már részemről nem olyan, mint amilyen lelkes régebben voltam.
Ezzel párhuzamosan pedig a tehogyanon is változások, fejlesztések vannak, melyek jelenleg még nem látszanak, de a háttérben már nagyon is ott vannak, így azzal is megint több munkám lesz, és ott kell helyt állnom rendesen.

Természetesen ezután is elérhető vagyok a szokásos helyeken, törölni nem törlöm magam. :)

Tünde

mtunde
 
 


Óóóóó Tünde....
Azért annyira nem búcsúzkodj, látod én is eltűnök egy időre, aztán felbukkanok - de olyan jó mindig benézni ide.
Sok sikert a Tehogyan-hoz!

Lányok, tudna nekem valaki abban segíteni, hogy 180 brutto mennyi netto? Pontosan kéne...... Köszönöm.

Bocsi, de most csak ennyi..... dolgom van.

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Heni, http://www.hrportal.hu/index.phtml?page ... ulator&SID

Tünde, ne tedd, hiányoznál.......!!!!!!!!

üdv., Vali

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Vali, köszönöm!!!!!!!!!!

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok!

Heni: Hová mész dologzni? Nagyon csinosak vagytok a képeken! Szandi kész nagylány már és egyre jobban hasonlít rád! Te pdeig nagyon vékony vagy!
Sajnos a fotel ügyben nem tudok segíteni.

Andi: Nagyon jó volt találkozni!! és mégegyszer nagyon köszönöm a rucikat!!! Nagyon jó szolgálatot tettek!!

Adri: Isten Éltesse Patit!

Ancsa: Nagyon drukkolok!!!!

Renáta:
Szegény Zsolti, hogy kiszorul az ágyból :-) Bár időnként nálunk is ez van.

Timi: Nem cserélek vonalzót, mert mire megtettem volna a babafalvás megjavult .

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Ancsa
majd gyere......

Heni
hova mész dolgozni??

lányok kérdésem van (bölcsis :oops: ):
- a bölcsibe szandit érdemes bentre vinni vagy zárt cipőt????
többiek merre vagytok??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Van valakinek friss infója a szülészettel kapcsolatban, hogy mi lesz szeptembertől? Hogyan fog működni a konzorcium után?

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Andi, nalunk a szandalt mondtak a bolcsibe es ha lehet tepozarast, mert ugye ok az onallosagrai is tanitjak oket egy kicsit, es hamarabb boldogulnak a tepozarral mint a csatossal. annyira futenek egyebkent a bolcsiben telen hogy mindenkeppen jobb a szandal szeritnem.

szuleszet, dokihoz csak 31 utan megyek, eddig nem tudtak semmi bovebbet a konzorciumos mukodessel kapcs (vagy nem mondjak) az mindenesetre biztos hogy az uh gepet a korhazban mar nem csinaltatjak meg mert minek ugy is valtozas lesz, jo addig a regi (ez mar 2006ban is a sarokban allt szeritnem amikor Botival voltam terhes:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?