Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Délben már írtam, de úgy látszik elszállt! Kép
Mindegy, a lényeg:
Szilvi: holnap megyünk hozzátok. Mikortól lehet?
Myra: Beugorjunk értetek? 2 körül tervezünk indulni.
aranyhold
 
 


Aranyhold!
tökéletes időzítés Kép
a többiek is kb így ígérték magukat

remélem kisüt délutánra a nap,
kérem, hogy hozzatok homokozó lapátot, mert abból kevés van és félek, hogy vérre menő csata lenne belőle (Kinga már tegnap közölte, hogy rakjam el a csúszdát, nehogy a többiek játszanak vele Kép)
szilvamag
 
 


Boglárka,
Allegiára nem. Illetve Lilla a szúnyogcsípésre allergiás. Erre van egy homeós bogyó, de tavaly még nem volt módom kipróbálni. Majd idén... Kép
Egyébként Germicid kúp (lázra), Smecta (hasmenésre), tengervízes orrspray, Cebion cseppek és egy homeós alapkészlet van nálam ha utazunk.

Nikcsi,
Többnyire Lilla is leszedi, de néha azért "nem veszi észre". Csak olyankor adok kötő nélküli sapit rá amikor nem sokáig kell, hogy a fején legyen. Pl.: kocsival megyünk Anyuékhoz, bevásárolni stb.

Aranyhold,
Szívessen mennénk veletek!! KépKép

Szilvi,
Viszünk homokozó cuccokat, de Lilla meg ezeket ismeri meg száz közül is. Kép Még a játszón is észreveszi ha valaki más játszik vele. KépKép
myra
 
 

 
 

Cas,
köszi a képet, mikor csináltad?
Mert én tegnap délben fényképeztem, ha van időd kuksizd meg az Istvános topikban. Kép
A tulaj működteti állítólag ott szemben az SZDSZ székházat és ott lesz a lagzi. Hát, azért az nem egy Rozmaring ...

Jó talit! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Myra
Megvettem a kupakokat, visszük!

Cas
A munkát nem lehetett volna hétfőn elintézni, hogy tudjatok jönni?

Hmmc és többiek
A héten megyünk dm-be nem kell semmi? Hmmc pont akciós az a popsi törlő, csak azért kérdezem.
nikcsi
 
 


Sziasztok!
körkérdés: van valakinek kipróbálásra/kölcsönbe kiskádba tehető támasza, ami félülésben tartja a babát? Már leszakad a hátunk és Enikőnek esze ágában sincs ülni.
szilvamag
 
 


Móni!
hiányoltunk Titeket!!!!
szilvamag
 
 


Szilvi
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, a sok finomat, Sebinek a pótebédet pláne! És bocs, hogy az elején rádzúdítottam minden panaszkodhatnékomat, de pont lemerült a telefonom anyuéktól eljövet, és nem tudtam Zsombornak kipuffogni magam azonnal.
Na most képzeld el, hogy egész hozzátokig csöndben kellett maradnom! NEKEM! KépKépKép

Myra
Mi az a Smecta? És milyen homeós bogyók szoktak lenni nálatok (és melyik mire jó)?

Ilba
Én meg tegnap este. Bekukkantottam hozzátok az Istvánosba, azért tettem fel a képeket! Kép
Szdsz-székház... hááááááááááááááááááát... Szegények! Kép Szar lehet nekik, hogy ilyen beláthatatlan tényező, mint az ár szúrja el az esküvőjüket. Kép Gondolom azért így olcsóbb is lesz nem?

Nikcsi
Nem, mert anyu továbbképzésen volt, este meg nyafog, hogy ne akkor menjek, pedig Sebi nélkül nyugodtan tudnék...

Jaj csajok, annyira jó volt megint találkozni!!!
Főleg hogy kint voltunk a szabadban! - Mondjuk "ilyesmit" már itt is tudunk csinálni, ez a lenti játszótér itt az udvarban tényleg jó!
Pont azt beszélgettük Zsomborral hazafelé, hogyha ősztől "mindenki" dolgozni kezd, akkor mi lesz, hogyan fogunk összejárni? A hétvégék mindenkinek olyan macerásak...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc
Tényleg hiányoltunk!

Fényképésznénik! Fotókat a honlapra!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
jaaaaa! Kép Most tettem fel maiakat is.
Írtam, hogy a Dédipapa ott lakik a Nagyszombat-Bécsi sarkon? Tök hasonlóban, mint a Tiétek lesz. Tegnap voltunk pont fent, aztán meg oda mentünk át a játszóra.

Remélem nemsokára mi is hosszabb távra ki tudunk mozdulni, talizni is eljutunk már és nem csak fejéstől-fejésig leszünk mobilisak.
Gondoltunk rátok a tali alatt, elmentünk hintázni mi is. Igaz, hogy Beni még az ölemben ül, de élvezi nagyon.

Nikcsi,
hánytól van az úszás szombatonként?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Lilla annyira kifáradt, hogy elöbb tettük le aludni, mert már fetrengve ordított. Kép De elég mókás volt mert ketten kellett, hogy fektessük. Felöltöztettem, és már a vállamra borulva félig aludt. Apja kérdezi, hogy jössz aludni Apával? Lilla közli: nem. Gergő: jó akkor menj Anyával, és elindul a nappali felé. Lilla kiabál utána: Papa gyeje! Szóval ketten vittük az ágyához, és csak így volt hajlandó lefeküdni. Kép

Szilvi,
Köszönjük szupi volt!!! KépKép

Cas,
Na mit kérdezett Gergő? Csak nem hagymáztál megint? KépKép
A Smecta nem homeós. Por alakú. A többit összeírom.

Mai fényképek fennt!!

Amíg vártuk, hogy Aranyholdék átöltözzenek:
Kép
myra
 
 


pár perc múlva én is készen vagyok
szilvamag
 
 


Nagggyon jók a képek!!! Nagyon ügyesek vagytok!
Na jó, persze jó "alapanyagból" könnyű! KépKépKép
Sebi is úgy kifáradt, hogy felkelt 1/2 7-kor, megkajált, gondoltuk mostmár nem alszik el, de beszunyált köztünk, és még mindig húzza a lóbőrt az ágyunkon. Kép

Ilba
Kitartás! Mit mondanak az okosok, mitől lehet ez a nem-szopizom időszak? És mikor múlik el?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy tegnap nem tudtunk elmenni, de a tegnapi napunk fél 5-ig katasztrófa volt.
Kezdődött azzal, hogy Sára délelőtt 9 óra magasságában fejre esett a kisszékéről, onnantól kezdve max. 1 méter távolságba mehettem el, mert üvöltve jött utánam.
Már mindent összepakoltam, hogy indulunk 1 óra körül bealudt és 3-kor kelt fel. Utána már nem indultunk el, mert legjobb esetben is fél 5-re értünk volna oda. Már másodszor csinálja velem, hogyha valahova menni akarok, akkor alszik.
Mostanában márcsak 1 nagyobbat alszik délután.
5-kor pedig hazajöttek apáék és husit sütöttünk a "kertben".
Hol tudom megnézni a képeket???

Nikcsi
Köszi nem kell semmi, azért nem írtam, mert még van a törlőkendőből és most vettünk pelust is.
hmmc
 
 


Mail ment a freemail-es címedre a honlap címével.
Szegény Ti! Kép
De a barbekjú parti jó lehetett a kertben! Kép
Zsom ezt az egyet sajnálja, hogy nem lesz kertünk, az erkélyen meg már mégse lehet grillezni... KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Hogyne lehetne az erkélyen????!!!
Én a hatodikon is sütöttem husit. Elektromos grillsütőt kell venni és csak csöpögjön a szomszédok nyála!!! Kép Kép
hmmc
 
 


Cas,
igen, süssetek az erkélyen!!! Mi itt a harmadikon nyáron heti egyszer minimum sütünk. Újságpapír a földre és nosza!

Okosok nem értik, hogy ha szopizni nem akar, akkor kanállal miért kell neki.
Most a legújabb "kikisérletezésem", hogy úgy jövünk meg sétából, hogy még aludjon és mikor ébredezik, úgy ahogy van, sapka, kabát, stb. szoptatom, mert amíg magához nem tér, hajlandó. Így legalább csak a fele mennyiséget kell kanalaznom. Kép

Igen, május 10-én lesz Beni fél éves, akkortól mennénk. Mennyivel előbb kell bejelentkezni?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szilvi Köszi tegnap nagyon jó volt a babatali! Végre a szabad ég alatt lehettünk. Bár a szilikonszája Korinak megrendített, de mára már lehúzódott, csak pirosabb.

Ilba
17-tól van az úszi, de érdemesebb korábban odaérni az átöltözés miatt. Ami kell úszipelus és az igazolás, de ez utóbbi nem olyan szükséges már talán. Nektek nem kell semmi dm-ből?

Ma megyünk dm-be, akkor senki többet harmadszor????

Hmmc
Dm ok, tényleg kár, hogy nem jöttetek, de sajnos valahogy megéreztem. Kép

Többire kicsit később írok... Kép
nikcsi
 
 


Szilvi Köszi tegnap nagyon jó volt a babatali! Végre a szabad ég alatt lehettünk. Bár a szilikonszája Korinak megrendített, de mára már lehúzódott, csak pirosabb.

Ilba
17-tól van az úszi, de érdemesebb korábban odaérni az átöltözés miatt. Ami kell úszipelus és az igazolás, de ez utóbbi nem olyan szükséges már talán. Nektek nem kell semmi dm-ből?

Ma megyünk dm-be, akkor senki többet harmadszor????

Hmmc
Dm ok, tényleg kár, hogy nem jöttetek, de sajnos valahogy megéreztem. Kép

Többire kicsit később írok... Kép

Cas
DVD-k kellenek még? Ha nem, akkor du. elhozod? Köszi
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Mi is köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!

Nekem is küldje el valaki mailban hol tudom megnézni a képeket, mert elkevertem valahova a címét! Kép

Nikcsi! Akartam kérdezni az úszásról, és teljesen elfelejtettem! Elmennénk megnézni a helyet, az oktatást, stb. Írj nekem erről infót lécci (kell-e bejelentkezni, mit kell vinni, mikor lehet menni, mennyibe kerül, stb.).
aranyhold
 
 


Szilvi! Köszi a címet!
Megnéztem a képeket! Nagyon jók lettek! Jókat mosolyogtam itt magamban! Kép
aranyhold
 
 


Aranyhold
Hívlak inkább!

Elmentünk a dmbe! Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Köszönjük szépen a dm-ezést!!! (Asszem a nagy sietségben elfelejtettem élőben...)

Myra
Nálunk vannak a cuccaitok. Az árát majd kiszámoljuk. (Nikcsinél van a számla, őt nyaggasd. Kép)

Sebi ugrott egy fejest ma a pelenkázóról. Kép Jó nagy púp van a homlokán. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


holnap rendelek pelust
ki kér?
Aranyhold 44 öko, 10-10 bugyipelus?
más?
szilvamag
 
 


Cas, Nikcsi,
Köszönöm! Kép

Képzeljétek pocsék 24 óra van a hátunk mögött. Kép
Tegnap Tücsökzenéről Lilla alvásidejéhez képest késöbb értünk haza, ennek örömére nem volt hajlandó, vagy nem tudott elaludni a leányzó, hiába próbálkoztam mindennel, ami csak az eszembe jutott. Délután 4-kor már annyira készen volt, hogy teljesen bekattant a fáradságtól. Felváltva vinnyogott-lihegett-énekelt-és kapott kényszeres nevető rohamokat. Szerencsére Gergő hazaért és elvitte kocsikázni, így aludt 30 percet. Na de, hogy ne örüljek éjjel pont az ablakunk alatt tört el egy főnyomócső, ezért hajnali három óta bontják az aszfaltot és próbálnak úgy tenni mintha csinálnának is valamit. Ez arra jó, hogy nagy zajt csapnak, csak a munka nem halad. Mi meg jó "sokat" aludtunk... KépKép
myra
 
 


Cas
Szívi, így is bocsi, hogy ennyit kellet várni, csakhát 3 emberét kellett összeszednem. Kép
Visszamentem, mert kuponfüzetet nem kaptam, a vezetőt sikerült elkapnom, ő volt a pénztárba. pesze az új kuponfüzetbe már nincs +4pont, és a tavalyi 15%-kor kapható egy pontot is megszüntették. Hurrá KépKép
Ok Myráét kiszámolom is hívlak majd! ugyis Neked kell odaadja.

Tényleg Aranyhold nem is kérdeztelek ovi, bölcsi ügyben! Ma már tényleg hívlak, csak ne felejtsem el!

Myra
Kép

Szilvi
Nekem kell, már akartam is kérdezni, téged is hívlak, remélem nem felejtem el, de most már papírra fogok jegyzetelni! Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Micsoda kavar a pontokkal!
Amikor a 21%ot beváltottam, teljes pontszámot kaptam...

Lakás
Úgy néz ki ugrott. Kép
Ma kérte ki az ügyvéd a tulajdonilapot, és ami azon van?! (Vmi durva válás keretében a voltférjnek mindenféle széljegyzetei vannak a lakásra.)
Szóval az ügyvéd azt tanácsolta, eszünk ágában se legyen megvenni, amíg ez így van, nézzünk inkább másikat.
Futunk még egy kört a csajnál, hogy ha rendbe tudja tenni a tulajdonviszonyokat 30 napon belül, és korrekt tulajdonilapot csináltatni a Földhivatalnál, akkor még hajlandóak vagyunk megvenni, de különben felejtsen el. Kép
Úgyhogy kezdhetünk megint nézelődni...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Kép
Ilyenkor az a legegyszerűbb, ha a válópert intéző ügyvédnél is irtok egy papírt, hogy a lakás vételára a bírósági végzésben leírtaknak megfelelően kerül elosztásra és ezt mindkét fél elfogadja, lehet bármilyen széljegy rajta. Az a lényeg, hogy az adásvételibe mindent pontosan írásba kell foglalni. Ha jó az ára én biztos, hogy nem hagynám veszni.
hmmc
 
 


Hmmc
A csajszi is vmi ilyesmit magyarázott, amit te írsz.
CSakhogy a fickónak haszonélvezeti joga van az egyik szobára. Azt nem veheti el tőle senki, ha ő nem akarja. Akkor se, ha megvesszük a lakást.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Köszi a vendéglátást, végre ettem fokhagymát, már úgy hiányzott, de itthon nem ehetek. Kép
Fanninak nagyon tetszett Luca. Hazafelé pedig kipróbáltuk a babakocsi alvós funkcióját.
Pelusból most tankoltam fel. Milyen sűrűn szoktál rendelni? Hogy legközelebb úgy számoljak.

Nikcsi
Köszi a DM-s vásárlást.

Ti lemértétek már a bébiételeket? Nekem vagy rossz a mérlegem, vagy sokkal kevesebb van benne, mint netto 190g.

Cas
Szegény ti.Kép

Myra
Ti a munkásokat mindig kifogjátok. Kép
boglarka
 
 


Cas
A haszonélvezeti jog sajnos magasabb rendű, mint a tulajdonjog. Azért mondtam, hogy a válóperes ügyvéddel és a két féllel kell megegyezni, hogy megosztják a lakáseladásból származó összeget a megítélt módon. Ha a pasi ebbe belemegy, akkor lényegében lemond a haszonélvezeti jogáról és eladható az ingatlan. Csak nagyon pontosan kell megfogalmazni a szerződést és a megállapodásokat, hogy később ne adjon lehetőséget a visszaélésre. Még így egyszerűbb is, mert ha egy gyereknek lenne haszonélvezeti joga, akkor pl. abba a gyámhivatal soha (vagy csak nagyon nehezen) sem menne bele, hogy eladják az ingatlant. Szerintem a pasinak is érdeke, hogy egy semmit sem fizető haszonélvezet helyett megkapja az akárhány százalékát a lakás vételárának. Ennek az mondhat ellent, hogy van lakása, pénze, stb. és ki akar babrálni a volt feleségével. Sűrgetni kell a közöttük fennálló tulajdonjog megosztást, pontosan összegszerűsítve, mivel már a vételár az adott jelen esetben.
hmmc
 
 


Hmmc
8 éve váltak el, azóta nem sikerül rendezniük a dolgaikat. Sajnos attól félek, hogy nem pont most fogják magukat rászánni... Kép
Ráadásul a csaj minden módon ki akarja zárni a voltférjet az ügyletből (bár a neki járó részt szó nélkül kifizetné). Gondolom a pasinak meg az ő ügyvédje adja a tanácsokat, hogy nehogy kimaradjon a bizniszből.
Szóval nem sok remény van. Kép
Azért én még remélek...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Kép azért reménykedj még egy kicsit
hívjátok fel a Tegez utcait! nagyon kíváncsi vagyok milyen, és mit kérnek érte Kép

Boglárka!
kb 3 hetente, de ha kell bármikor szólj, nem kell hozzám igazodni,
meg lehet, hogy más is csak arra vár, hogy szóljon valaki Kép

Myra!
Kép
szép álmokat ma
szilvamag
 
 


Cas,
Off. Bocs, hogy reagálok, de olvastam az ingatlan ügyedet és reagálni szeretnék.

Nem ismerem pontosan a jogi helyzetet és a tul.lapon lévő széljegyek tartalmát sem, de arra sincs mód, hogy ha nagyon jó az ár, lakás stb. hogy ingatlan adásvételi előszerződést kössetek??
Ebben korrektül mindkét fél kötelezettségeit lehetne rögzíteni ill. hogy mit kell egyik ill. másiknak megtennie ahhoz, hogy egy későbbi időpontban a felek között (eladó, vevő) már kölcsönösen kialkudott és elfogadott vételárért létrejöjjön a végleges adásvételi???

Amúgy a széljegyek tartalmáról -bár nem tudom mikoriak- már szerintem a földhivatalnak bejegyző vagy elutasítő határozatban már döntenie kellett volna.

Nekem az a szakmai véleményem, hogy a széljegyek mögötti iratok tartalmát mindenképpen megnézném és ha nagyon kéne az ügyfelemnek az ingatlan tuti én is sürgetném a kollega "rámozdulását" ezen széljegyek mielőbbi elintézésére és a haszonélvezet megváltására - lemondás az más jogi kategória - és a felek közötti anyagi helyzet rendezésére.

Ha tudok segíteni szólj, nagyon szívesen, Cory-n keresztül megtalálsz!
Kika
kika
 
 


Kika
Huh, el kellett olvasnom párszor, hogy legalább nagyjából értsem, mit írtál! Kép
Vmi ilyesmikről beszélt az ügyvéd az embörnek is, csak nem tudta ilyen pontosan elmesélni. (Hiába, ő csak egy informatikus... Kép) Kép
Szerencsére már összeeresztettük a mi ügyvédünket, meg a csajét, majd ők kiokoskodják, hogy hogyan tudunk jól kijönni ebből a bizniszből, vagy bele se vágjunk. Ebből a szempontból korrekt a mi ügyvédünk, szerencsére anyós 10 éve vele dolgozik, szóval tényleg megbízunk benne.
Ami a baj, hogy a voltférj szerintem ott tesz be a csajnak, ahol csak tud, szóval félek tőle, ha rajta múlik, juszt se hajlandó semmit tenni azért, hogy az adás-vétel megtörténjen (gondolom az ő része a lóvéból nem annyira sürgős neki).
Köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet! Lehet, hogy még megkereslek, ha nem jutunk ötről a hatra!

Szilvi
A Tegez u-it megnézzük, ha még megvan.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy így ismeretlenül...
A segítségeteket szeretném kérni.

Én is a Margitban szültem a télen, és a mellfeszülés ellen akkor ajánlottak egy krémet a csecsemősök. Tartok tőle, hogy attól kaptam egy allergiás rohamot, és most nyomozom a nevét, részben hogy elkerülhessem, részben, hogy megtudjam, melyik összetevő volt a ludas.

Ha tudja bárki a nevét, írja meg nekem akár itt, akár mailben: botati@citromail.hu

Köszi,

B.

Bótika és Marci (2006. 01. 15.)

Kép
bótika
 
 


Bótika,
Nem a Burow volt az?
myra
 
 


Bótika
sztem is a Burow, legalább is azt szokták bent ajánlani.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Bótika
tuti a burow az! Én is használtam, viszont, ha a gyógyszertárba kéred, akkor nem ez van a tégelyre írva, hanem más! Nem tudom mi, de ha kérsz burowot azt adják. Sajnálom ami Veled történt. Mint írtam én is használtam, de nem igazán segített, de szerencsére ilyen rosszat sem tett, mint Veled. KépKép

Boglárka
Amit most lemértünk nettó 188g Kép
A pelust már én is vártam, hogy rendeljen Szilvi, szóval szóljunk, ha bárkinek kell biztos összejön 100. Én is most 80-at rendeltem.

Cas
Lakás: Kép

Korábbi dolgokra reagálva:
Tegnap megint gebasz volt itt a babaneten.

Ilba
Mi kettő körül voltunk múlt hét szombaton a máltain. És ti hol szoktatok lenni? Holnap gondolom megint dolgozik a férjem, lehet, hogy kettesbe elmegyünk Korival.
Ez a szombati esküvős dolog nagyon aggasztó, ha az én esküvőm lenne biztos nagyon kilennék!
Úszás 17-18-ig van.
Szopizás és társai miatti nem talis dolog, talán realizálódik és tudtok jönni. Ilyenkor én is nagyon türelmetlen voltam és vártam ezt az időszakot.

Szilvi
Nem felejtettem el, beszéltem csajszival, akinél van a kádbetétünk, még 1-2 hónapig használják.
Köszönöm a tájékoztatok, megkaptam Castól.

Myra
A dm árát Casnak már megmondtam, de pont annyi amennyit Szilviéknél kiszámoltam!

Cas
Õsztől mindenki dolgozik????? Ha jól tudom csak Aranyhold megy vissza, én pedig februárba. Szóval ti még mindig tudtok talizni csak mi maradunk ki sajnos! Ne is bosszantsatok evvel! Még a bölcsis dolgot se tudom elképzelni!

Hmmc
Sára fejével minden rendbe? Nem vitted el röntgenre?

Cas Sebi fejével mi van?
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, senkit nem vitt el a dunai árhullám. Nem igazán tudok visszaolvasni, reménytelen próbálkozás lenne.
Mi hosszú hetek után meggyógyultunk végre, erre Hanna újrakezdte mandulagyuszivalKép Most várom, mikor jön ki a másik kettőn...

Cas,
Annyit kibogoztam az utolsó hsz-okból, hogy bosszantóan alakul valamilyen lakásbiznisz. Kívánom, hogy találjatok gyors megoldást vagy egy másik jobb új otthont!
Nekünk is jöhetnének már a komolyabb érdeklődők a házra, mert eddig csak a "hasba kampók" jöttek sorbanKép

Aranyhold,
Legutóbb elkerültük egymást a Gézengúznál, valszeg mert hazarohangáltam. Mi már csak egyszer megyünk beszélgetésre, Marci befejezte a foglalkozásokat.

Végezetül terjedelmesre sikeredett írásomat képregénnyel zárom. Megjegyzem, mostanában nagyon elhanyagoltatok, persze örülök annak a pár képnek is, amivel megszántokKép Nagyon aranyosak és nagggyon nőnek a Tieitek is!

Olivér új ágyát szerelték a kölkek:
Kép
Olivérnek való ez a meló:
Kép
A nagy munka után birtokba is vették:
Kép

Ennyi belőlem.

Mindenkinek szép hétvégét és legyen már végre igazi tavasz!

Viki
ccviki
 
 


Nikcsi
Semmi különös nincs a fejével szerencsére. Akkor rohantam volna vele az ügyeletre, de még csak agyrázkódásnak se láttam jelét azóta.
Azért a fejesugrást nem kell szerencsére szószerint venni, vetődés közben elkaptam, csak kicsúszott a kezemből (kétszer is), kb. 30 cm magasról koppant csak, viszont nem tudta letenni a kezeit. Szőnyegre esett, ami alatt megy egy kábel, na annak a vonala még most is látszik halvány kékben a homlokán a hajánál. Kép
Azért az szar volt, hogy mikor másodszor is kicsúszott, akkor szinte lassított felvételt figyelve előre láttam, hogy nem fog tudni letámaszkodni. Kép
Bömbölt rendesen, de fél óra múlva már kutya baja se volt. Kép

Viki
Szegény ti!!! Hannának jobbulást!
Eladjátok a házatok? Hogyhogy?
(Mennyiért? Hátha meg tudunk egyezni?! KépKépKép)
Hú, Olivér már ilyen nagyfiú, hogy rendes ágyban alszik?! Tényleg rohan az idő! Kép
Pár fotó a kedvedért:

Sebi továbbra is marad a korábban választott szakmájánál: Kép
Kép
Kép

"A legötletesebb ajándék" cím nyertese! Ha akarom ülőke:
Kép
Ha akarom bili! Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Viki!
Nem is találkozhattunk volna, mert mostanában szüneteltetjük az úszást, tervezzük, hogy megnézzük mi is a Szérűskerti uszit.

Nikcsi! Az úszás csak du. 5-6 kor van? Előbb nincs?
aranyhold
 
 


Aranyhold!
előtte nagyobbaknak van úszás, de nem tudom az pontosan milyen

Cas!
Sebi még a hagyományos lemezeknél tart? tessék fejleszteni, megismertetni a kor modern vívmányival is. Az USB csatlakozása volt a csúcs Kép
engem az ilyen biliktől kiráz a hideg (bocs!), de szerintem el kell dönteni játszik a gyerek vagy pisil. Ennél már csak a zenél, ha belepisiltek jobb KépKépKép

Nikcsi!
köszi, de 1-2 hónap múlva már nekünk sem lesz szükségünk rá

Hmmc!
ha megint nem jöttök majd talira, mi megyünk, hogy láthassunk végre Titeket KépKép

Viki!
Kinga kirándul
Kép
Kinga mesél

Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Nagyon aranyosak a lányok a képeken!!! Kép
Vajon egy bátyó is tud ilyen anyáskodó lenni?
Merre voltatok kirándulni? (Anyuék is elvitték Sebit a Hármashatárhegyre, nagyon élvezte állítólag, főleg mikor szétszórta anyu ibolyáit! Kép Azért hoztak nekem belőle pár szálat... Kép)
Bili: erre én se voltam felkészülve, amikor elmagyaráztam, milyet NE vegyenek. Szerencsére minden extra eltávolítható róla (maradandó károsodás nélkül, szóval nem fűrésszel... Kép), így kommersz bili lesz belőle, ha eljön az ideje, addig meg jó játék így.
Tali: nagyon jók ezek a finom célzások, amiket időnként kapunk... KépKépKép
Ja, és Sebi már így marad, hogy csak USB-re csatlakoztatható, a köv. gyerekünk már wireless lesz! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Olyan jó ezeket a tesós képeket nézni! Kép

Szilvi! Köszi az uszis infót! Még mesélhetnétek, hogy milyen egy foglakozás! Mennyi idős gyerekek vannak, hogy oldják meg, hogy valaki kezdő, más haladó, miket csináltok, stb. Úgy számolom, kb jövő hét utáni hétvégén el tudunk menni kipróbálni.

Cas! Pár cd vagy dvd Sebinek? Kép

Lányok! Pogit sütök! Ki kér? Kép
aranyhold
 
 


Aranyhold!
ééééééééénnnnnnnn KépKépKép
szilvamag
 
 


Aranyhold
Énisénis!!! Kép
Cd-t és dvd-t már tett tönkre eleget (hatalmas élvezettel sikálja fel velük a parkettát), úgyhogy maradjon csak a floppyknál! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Cas,
Sebi a mágneslemez-lovasKépKövetkező szülinapján inkább egy szám.gép alkatrész boltba vigyétek, annak örülne a jelek szerint a legjobbanKép
A házat azért áruljuk, mert "hirtelen" sokan lettünk és van egy telkünk is és inkább arra építkezünk, mint ennek a tetőterét beépítjük. Bár odafentről már elvehetetlen a panorámaKép
Amúgy ha ház is megfelel nektek csendes zsákutcában, madárfüttyös cseresznyefák árnyékában és lemondtok társasházi igényeitekről, akkor biztos megegyezünk. A házat meg szinte ingyé adjuk, csak a zsebünkbe kell dugni a félpénzet és még nosztalgiázni hagyni minket benne késő őszig, amíg az új kéró felépülKép Hát tök nyerő az ajánlat és még milyen rendes eladók is lennénk Kép Kép

Szilvi,
Nagyon édes kép! Tök jól elkaptad, mennyire élvezik mindketten a közös játékkot!
Enyémeknél elég henéz 3-at egy fotón megörökíteni közös játék közben, mert mire a gépet felkészítem a kattra, addig szétlibben a banda, oda a pillanat... De szivesen jönnek közösen fotózkodni, de az nem ugyanaz, mintha véletlenül kapnám le őket. Mert akkor nagyon látszik, hogy nekem vigyorognakKép

Olivér Hanna kalapjában sanzonokat énekel:
Kép
Kép

Viki
ccviki
 
 


Sziasztok,

fúúú már 2 hete be sem néztem...

Nikcsi,
ültesd le Korit a tv elé (fôleg ha reklám van), apa is jöjjön figyelemelterelésre és ollóval meg fésu˝vel gyorsan és biztos kézzel vágd le a haját. Kb 1-1,5 év múlva már tuti ügyes leszel....

Cas,
nekünk most vannak embereink: vizes, parkettás, burkoló, festô. Szólj ha aktuális lesz. (Lehet hogy mostantól érdemesebb telefonon, mert nagyon nincs idôm benézni ide. Meg aztán újra átköltöztetjük a tel.számunkat és akkor lehet, hogy hetekig nincs net. Szóval mobil!)

Rólunk:
Teusnak 6 foga van, négykézláb úgy megy mint a csík és ha tud támaszkodni, akkor feláll. Mindezt másfél hónap alatt produkálta a full fekvésbôl. Ne kérdezzétek, hogy a tornától-e. Nemtom, mert fogalmam sincs, hogy mi lett volna ha nem kezdjük el a tornát.

Vilmossal mostanában oké a helyzet. Szegény férjem van szétesve: a család, a munka és a felújítás között próbál osztódni.
Persze most rajtam is több van. De majd csak túl leszünk ezen az ôrületen.

Nagyon szeretnénk Tea szülinapját már az új helyen ünnepelni. Addig be kellene fejezni a felújítás, meg át is kéne költözni. Majd meglátjuk...

Laga
laga
 
 


Sziasztok

Lenne egy fontos kérdésem. remélem tud segíteni valaki.
2,5 hónapos a kiscsaj, s mikor elkezdünk enni, egy rövid ideig minden oké, aztán elkezd sírni a cicin, s semmi sem jó neki. Se ha cicre teszem, se ha felelmelem, se ha lefektetem. Semmi sem jó neki, csak sír keservesen, s nem tudom megnyugtatni, csak nagyon-nagyon nehezen.
pisi, kaki van, elvileg a hasa sem fáj.
Ötlet, javaslat??

köszi

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?