Új privát üzeneted érkezett!

RENI-LAPTETŐ!!!!!!-ez azt jelenti.Lindahír ezen az oldalon lesz????-vagy gyúrtok újabb laptetőre???? :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Fütöskék és Kopi babám! Legkisebb Fürtős nyamizott!

És a legkisebb!
Kép

ancsaboszi
 
 


Ivánnak és Lilinek nagyon-nagyon boldogságos szülinapot!!!!!
(én sem nagyon voltam netközelben jöttünk-mentünk...)

Kriszta te kicsi fiad is Isten éltesse! már ő is 1éves! Jók voltak a szülinapos képek, annyira édesek a gyerköceid!

Hunort is Isten éltesse! (nehogy má' Timi lecsesszen :lol: :lol: )

Ancsa!
Gratula kis puncishoz :lol: :lol:

Heni!
Örülök, hogy jobban! Nekem is volt tüszős mandullagyulladás arcüreg gyulladással megspékelve, nem egy leányálom azt tuti... Gyógyulást!!!

Renáta!
Tök jó volt a szüléssztori! És milyen igazad van hogy elment 3 év :shock:
Drukkolok, hogy akkor és úgy legyen a szülés, ahogy te akarod!

Veronikusz!
Ezek a lányok egész egyszerűen eszméletlenek!

Brigi!
Már rég volt, de nem mondtam, hogy milyen szuper kispasi pici Benedeked! Új képecske esetleg?!

Na léptem fürdeni!
Jócakát

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 

 
 

Tenci, nagyon őszinte leszek, de nem hiányoznak. Ez a sorozat viszont lenyűgöz. Szeretnék ilyen viszonyban lenni majd a lányommal és a fiammal amikor kamaszok-felnőnek. Meg addig is. :)
Nagyon szeretem, és ugyan már láttam az egész sorozatot, mindi volt néhány kedves nézőtársam. :D

De amúgy igen, szeretek ilyen rózsaszín lenni. :) Múltkor moziban voltunk párommal, és valami romantius vígjátékot néztünk meg, aminek a végén párom megjegyezte, hogy " na ezt a filmet otthon kellett volna megnézni" mert akkor hamar becserkészhetett volna a film után. Így meg mire hazafuvaroztam az unokatesómat, aki vigyázott a gyerekekre, elszállt az ihlet. :oops:

mtunde
 
 


Fürtöskék!!Bocsi, bocsi :oops:

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

ANcsa! micsoda hírek, kislány :lol: nagyon örülök, és gratulálok!!
és légy nyugodt,minden rendben lesz!!!

Reni!drukk, már nem sok van hátra...........

Nagyon szuperek a képek!!!
Fürtöskék és nem fürtöskék :lol: mindegyik nagyon szép :D

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!
itt vagyok én is :oops: :roll:

az összes szüli- és névnapos nagyon boldog :lol: (nem tudom felsorolni.... :oops: )

Ancsa
pihizzél és tuti, hogy minden rendben lesz

Veronikusz
ezek a lányok dönörűek :lol: :lol: :lol:

Heni
hogy vagytok??

Steffi
nálatok miújság?

Etenci
nálatok mizu??


mi jól vagyunk, ugyan vannak kisebb-nagyobb gondok, de megvagyunk
állandó harcot vívok az idővel :lol: :roll:

És a végére egy kis segítséget szeretnék kérni :oops:
hogy lehetne Balázst leszoktatni a (esti és éjszakai) tápszerről :oops:
ill a bölcsis "cuccokról"(benti, kinti, stb)mit? hogy célszerű?(ruha, cipő)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Köszi Lányok a dicséretet! :D

Aprooka!
Sajnálom, hogy te is ilyen sokat vagy egyedül. :oops:
Nem, nem. Jó az északi part is. Sőt!!!! :wink: én É-i párti vagyok. :D

Heni!
Örülök, hogy jobban van Beni!!! :)
Hova költözik Vida magánrendelője??? :shock: bár azt se tudom eddig hol volt! :roll: :D

Vali!
Oooooh! :D ezek nagyon szuper képek! Köszi szépen!!! Nagyon aranyosak ahogy együtt szaladnak a vízben + mikor együtt alszanak. :lol: :lol: látod! Nem csak rosszcsont kép van Ákosról :D

Ancsa!
Süti! Milyen süti? :lol: mint a villám, úgy eltűnt. :lol:
Képek szuperek! Látszik hogy profi csinálta. :wink:

Tenci!
2 hete voltunk Dunafüreden … túl gyakran nem akarok menni, mert hát csak pihenni mennek a nagynénémék :D Különben is most esett le, hogy 21.-én indulnunk kéne ki Bernbe és hát … sehol nem állok. :D + férjemnek 20.-án van a szülinapja és még ötletem sincs az ajándékra. :oops: szóval mostanában biztos nem megyünk. Kopaszin mi is voltunk Szo. DU. Alig lehetett már megállni. Nem volt parkolóhely. :D Ti mikor voltatok?

Tünde!
Bocsi de ez a filmes story nagyon tetszett! Na nem az hogy elszállt az ihlet, hanem férjed dumája! Jó fej pasi lehet!!! :lol:

Gabi!
De jóóó! Gyere gyakrabban! Mesélj! Mi van veletek?

Andi!
De jó!!! (neked is :D)
Éjjeli tápi: nekem azt mondták az alváslaborban, hogy adjak neki napról napra egyre kevesebbet és akkor a végén lemegy a mennyiség nullára. :oops: hát! Nekem kétségeim vannak e felől, mármint hogy a gyerek nem fog nyígni éjjle … én elvittem Szofi az alváslaborban és szerintem hallotta, aznap éjjel már nem kelt fel enni. Nem is volt nyüglődés!!! :shock: :lol: micsoda gyereklélektan! :lol:
Bölcsi: nálunk úgy van, hogy abban a ruhában van, amiben te otthagyod! Ők csak a cipőt adják át, ha kimennek az udvarra. Szóval kell benti cipő is. Plusz egy teljes váltás ruházat (bugyi, zokni, felsőruházat). No meg aki még pelenkás az visz popsi-törlőt, kenőcsöt, pelust. Ha meg bent alszik akkor kell ágynemű (nálunk 2db lepedő, egy takaróhuzat) + vinni ha van alvós –rongyi, -cumi, -maci stb.
Ezen kívül minden hónap elején vinni kell egy EÜ-csomagot ami nálunk 1csom szalváta, 100-as pzs, szemeteszsák, csopostpénz (300ft) illetve egy bölcsödei évre 4 db Baba-folyékony szappan.

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Vero, na igen, de azért nekem sokat számít, hogy vannak olyan napok, amikor cserében itthon piheg a párom. Mint pl. a tegnapi. Így végre 1 év után sikerült 2 ablakot megpucolnom. Ami normál esetben vagy 6 ablaknak felel meg, mert dupla és csavaros, olyan régi falusi fajta, amitől lever a víz... :roll: :oops: :lol:
Na, de lassan haladunk a cél felé, még 1 hét és készen lesznek. :-)
Lánykák még mindig csodásak, Zsófi olyan csibészes.
És akkor Csopakot ajánlom, szuper hely. Bár mi egyszer sem fürödtünk, mert szakadt végig, de kinézetre jó!

Heni, örülök, hogy Bene jobban!

Tünde, én is imádom a Gilmore-t. Bár a végén berágtam a kiscsajra lehet, hogy kicsit családközpontú vagyok????
:wink: :lol:

Ancsa, nagyon tuti képek, jó lehetett a buli!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


jövök majd-de addig is pár kép..... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Először is, nagyon köszönöm mindenkinek az uh-s híre a reagálást, és a bíztatást, nagyon jól esett.
Most írt az egyik barátnőm, aki doki és Ő is megnyugtatott. Szóval majd „ha viszket, akkor vakarjuk” addig meg csak pozítivan!!!

Steffi,
hogy vagytok???
Magatokról hír?
Képek?

Gabi,
hogy vagytok???
Mesélj!! hogy bírod a munkát? Encike lelke? Ex?

Andi
Jó hogy jöttél!! örülök!
Ha valaki tudja, az engem is érdekel, de mivel úgye Lara tejallergiás volt, 3 éves koráig ráérünk. Szóval én még adok neki időt. Mert Ő is nagy tápszeres, pedig olyan büdős.

Veronikusz,
tényleg! Ezt a témát sem tudtuk befejezni :lol: , hogy mit is veszünk Férjeknek.
Mit kell készülni? A pakoláson kívül?
Csopaki strand igen igen, tengerpartos, de már az Almádi strand is, de azt még nem láttuk. A csopakit én is csak ajánlani tudom. Olyan mint a zánkai, de hát oda bejutni :-)
és hajrá északi part, nekem a másik oldal nem jön be, hisz kiskoromban ezt szoktam meg, ott roszz helyen van a Balaton!

Aprooka,
Hajrá ablakok!!! nekem most ebből felmentésem van, igazolt hiányzás!
És tényleg jó buli volt! :lol:

ancsaboszi
 
 


Tenci
Nagyon jó képek!!!

ancsaboszi
 
 


Ancsa!
Gratulálok a kislányhoz!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


sziasztok, mi gyöngyösön mulatjuk az időt, vagyis be vagyunk zárva a lakásba mert hol zuhog hol nem. :( Kolos nehezen tűri, menne ki az udvarra zuhugó esőben is, de nekem ehhez nincs hangulatom. sőt nem is hoztam neki a gumicsizmáját és a vízhatlan dolgokat.

Tenci, de édes Benedek!!! annyira kisMikey, nagyon szépek. Mikey meg nagy huncut igaz?

Zsó, én már ezer éve nem pucoltam ablakot...különben is Szabi szokta. :lol:
lábad hogy van? még mindig lila?

Andi, téged is jó látni. kifárasztott a meló? és hogy vagy mostanság? lelked?

Tünde, akkor csaphatnánk Zsóval egy nagy Gilmore napot amikor megnézzük a kedvenc részeinket. :lol:

Ancsa, miért lett levágva Lara haja?? ugye az lara és nem vagyok vak? :oops:

Tigrincs merre kószál? tényleg csak akkor jön ha megszületik Linda?
snooopy
 
 


MI is eljöttünk Kemencére vasárnap, felállítottuk a kismedencét, de azóta sem lehet fürödni.
Remek idő van erre is.

Igen, igen, mint ahogy írtam is, az én Kopi babám, az Lara.

Mivel nagyon kevés haja van, és már hosszú, szöke göndör volt.
Levágtuk hátha segít.
Már háromszor vágtam.
Van ahol van változás, de a feje tetején még mindig kevés.
De Ő tetszik magának, hisz így olyan mint Apa
Még egyszer vágom majd szeptemberig, aztán nővesztjük, hogy mire oviba megy, addigra jó legyen!
És hát az úszás miatt is jó hogy rövid!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Andi, Gabi, de jó, hogy belejentkeztetek, már akartam nektek írni levelet.

Mi 1 évesen simán átálltunk a tejre, nem volt gond, sőt. Bene és Villő sem szerette már a végén a tápszert. De ha egyszerűen elkezdenéd higítani tejjel? És a végén tej lenne belőle? megszokná az új ízt.

Nálunk kell kinti ruha is. Van egy benti, amibe átöltöztetem, amikor beérünk. (valami tréningnadrág praktikusan) És van egy kosaruk, amibe beleteszem azt, amibe szeretném, ha kint lenne. Másik tréning, vagy akár az utcai nadrágja, pulcsi, ha kell.
Az ovis zsákjukban van nálunk a + váltás ruha baleset esetére. És kinti-benti cipő. Nálunk a kinti az az utcai is.

Orsi, ok, benne vagyok, de csakis gyerekek nélkül. (pocakban még lehetnek) Apukák is csináljanak valamit. :)

azt már le sem merem írni, hogy a Gilmore lányokkal töltött görbe éjszaka után már délután volt, mire felkeltem. akkor is telefn ébresztett. Többször felébredtem, de fordultam egyet, mondván, kb 10 óra lehet, és még eg ykis szunya.... Ha többet nem jöhetek felétek, megértem. :oops:

Ancsa, fodrász ismerőstől úgy tudom, hogy nem kell nekik rövidre vágni, hogy megerősödjön, vagy több legyen. Majd bepótolja a többi, és lassan hozzánő. Persze, ha rövidebb, akkor könnyebb dolga van, meg egy ekkora kislányt nem is zavar, hogy kopasz, de be fog dúsulni úgyis a haja...

Puszi

mtunde
 
 


Köszi lányok mindenkinek, szerencsére már jól, ma már abszolút láztalan volt és csomót evett :-) , de azért még 2 napig szedjük az antibiotikumot.

Olyan jó ezeket a pancsis fotókat nézegetni :D , bár nekem már kimondottan tetszik ez az enyhébb idő....

RENI MERRE VAGY????????

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Hú, mindenki tévézik :lol:

Tünde,
hát erről is mint sok minden másról sok a más vélemény,nekünk is van ilyen és olyan tapasztalattal rendelkező ismerősünk. De úgy voltunk vele, hogy Apának és nekem sincs sok hajam, ezért úgy döntöttünk, hogy levágjuk. Szívem szakadt meg először mikor levágtam, de hát most még nem zavarja Őt, és hát érte tettük, ha nem jön be, akkor nem jön be, de megpróbáltuk!
És igen, nem zavarja, sőt még büszke is rá. És most nyáron még jó is így. És hát majd ha hüvősödik akkor már nem vágjuk!

ancsaboszi
 
 


Kép Buli van!

Kép

ancsaboszi
 
 


Helló Csajok!

Csak semmi izgalom :lol: Napközben nem nagyon tudok jönni. Este meg Iván 10 felé alszik el. Délután én is alszom. Mondjuk bírnék 1,5 óránál többet...Úgyhogy Tünde, ki vagy tagadva :lol: :lol: :lol:
Szal ráértek akkor izgulni, ha 11 után sem jelentkezem be ;)

Tenci
Ez a 2 fiú.....eszméletlen! Fénymásolóval csináltátok őket ? :D
Laptető...mi az nekem :roll: Mostanában már volt egy pár ilyen, pedig azelőtt nem voltam jellemző ott...Linda mégis lubickol ;)
Már meg volt minden...Békés egyedüllétben pihenés helyett, turbó ablakpucolás és éjjel ágynemű vasalás, villám totál takarítás....ez mind borzasztóan fontos volt akkor és nem később :lol: De semmi...

Vero
Nagyon jók a képek!!!! Ancsa ez neked is szól ;)

Ancsa
Tök aranyos Lara kendővel a buksiján! Milyen buliban voltatok? Minnyá hívom a GYIVI-t! :lol: :lol: :lol: Söröznek a kölkök a babazsúron :lol:

Heni
Hurrá, hogy Beni meggyógyult! Ha zabizik, akkor már nagy baj nincs :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!

Jó hogy jöttél!
Pont emlegettünk, és bejelentkeztél!!
Szuper!!!
ok, akkor jegyeztük, hogy ha 11 után semmi jel, akkor akció van.

Jujj, azt ne tedd!
Szülinapi buli volt, egy 5 éves kislánynak!!!

Köszönöm a dícséretet!

ancsaboszi
 
 


Most jöttem meg ctg-ről...mehetek holnap is :roll:
Anyu értetlenül néz, hogy miért nem húzom le a ricinusos bábakoktélt...hátha az hat. De egyrészt nem akarom szét f.sni az agyam, amíg nem muszáj, másrészt ha 1x minden rendben, akkor nyilván oka van, amiért Linda még lubickol minden finomabb unszolás ellenére. Persze, ha jövőhétig semmi és indításra kerül a sor, akkor azért majd kipróbálom, de hátha megúszom...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Renáta, mi ez a bábakoktél? még nem hallottam róla. ez megindítja a szülést? hát szerintem amelyik baba még nem áll készen h megszülessen azzal bármit lehet csinálni úgysem fog.

Ancsa, szerintem tök vagány Lara a kendőbeb. jól áll neki.

Tünde, én is gyerek nélkül gondoltam, különben Kolos állandóan ki-be kapcsolná a tv-t. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!


Renáta: Nem úgy volt, hogy szombaton mész legközelebb ctg-re? Nekem a barátnőm megitta a bábakoktélt és tényleg beindította a szülését. Én mondjuk várnék még vasárnapig, mert akkor újra van már orvosod. bár megértem,hogy szülnél már.... Én is így voltam..

Steffi: Köszönöm a dícséretet!! Teszek fel képet a kedvedért :-)

Ancsa, Tenci, Vali: Szuperek a képek!!

Tünde: Én is beszállok a szívek szállodája fun clubba :-))

Orsi:
Ismerős, hogy "szenvedtek" a fiúnév keresésével. Mi is így voltunk, bezzeg lánynevünk votl egy csomó....

Kép Kép Kép Kép Andi, Gabi: Jó rólatok is hallani!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Orsi
Bábakoktél:
2dl ricinusolaj+2cl vodka vagy pálinka+2cl baracklé
Ezt Rita is ajánlotta...azt mondta tuti a hatás...Amúgy ahol Anyu dolgozik, ott a csajnak mindkét szülését indították a 41.héten. Mind2x betolta a bábakoktélt, de neki nem indította meg...
Persze, ha még nem kész a baba úgysem fog megszületni, de 17-én már kórházi indítás van...

Brigi
Én is azt mondom, hogy csak akkor húzom le, ha már ott tartunk, hogy kórházi indításra kerülne a sor. Az hétfő...
De, úgy volt, hogy csak szombaton kell mennem, de ma azt mondta Mészi (ő írta alá a mai ctg-t), hogy holnap...Sztem mennem kell majd minden nap :roll:
Nagyon édesek a fiúk! Jobban irigyellek, mint valaha, hogy te már a kezedben fogod :)

Bocs, csajok, de mindenki annyira oda van ezért a Szívek szállodája dologért....Én belekezdtem, de nem értettem mitől akkora szám :oops: :roll: De tuti én vagyok defektes, ha mindenki ennyire fan :lol:
Én a Született feleségekre bukok :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Brigi!
Köszi! Gyönyörű ez a két fiú! Az egyforma ruhás a kedvencem :D
Puszi! MIlyen a 2gyerekes lét? Igziii mi? :lol:

Ancsa!
Jó képeket tettél fel! Tényleg vagány kendős Lara! Azt én is akartam írni, hogy szerintem az a jobbik, mikor ilyen alaposan megnézik a babát 2x is, mintha 1x átsiklanának valami felett... Szerintem jó kezekben vagy! Nyugi Már csak 6 nap!

Tenci!
Ez a két fiú! Irtó vagányak és helyesek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Renáta, ezt megjegyzem. hátha szükségem lesz rá. (de remélem nem :wink: )

Brigi, jaj de szépek!
snooopy
 
 


csak gyorsba....
köszönjük a srácok nevében a dicséreteket :lol: :wink:

ANCSA-Larakendős nagyon vagi-laza kis csajszi :wink: :lol: :lol: -megkaptad végül az mailt??

VERONIKUSZ-mi vasárnap ebéd után voltunk,habár állatkertbe indultunk volna de Mikinek még el kellett menni,délután meg családi buli volt-így maradt a Kopaszi.....-amúgy merre vagy???-rohangálsz ajándék után??,tudod már mit veszel????-háromcsajszis kép szupi-de ezt már megbeszéltük Ancsával......persze Zsófikanalas is-és tök jóóó hogy taliztatok.... :wink: :wink: :lol: :lol:

STEFF-most tőled kérünk képeket!!!!! :wink: :lol: :lol: -már asszem kérdeztem...lehet lemaradtam :oops: Martin megy oviba???-lassan három lesz a kissrácod :wink: :lol: -még kimondani is hihetetlen-neeeeem??? :roll: :lol:

BRIGI-milyen jóóóó másnál is két srácot látni :wink: :lol: :lol: nagyon édesek....de azért jó érzés három pasi között nem?????

REN-ebből Vidadoki lesz :wink: :lol: akkor én is defektes...... :lol: :lol: nekem is lilaakác :wink: :lol: na meg helyszínelők.......

ORSI-itthon már??-lehet Koli már medencézik-hiába vízipókok ezek a csávók!!!!gyarapodott a választék a nevek terén???-Hilár?-Belián???-ezek olyan különlegesek...mindkettőt ismerek :wink:

Aprooo-kétéves Leviről képek?????

ANDI-hű-ha nemsoká tényleg bölcsis lesz Balu....kicsit többször felugorhatnál ide...tudod mintha dolgoznál..... :wink: :lol:
tápi-bölcsiügyben nem tudok nyilatkozni....

TIMI-neked meg szétrúgom a hátsódat :lol: :lol: -persze ahhoz taliznunk kéne....hol kolbászolsz??? mi van veletek????-és kérünk csajokról képeket-olyan kétfogú Jázmint szeretnék :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
Raknék, de nincsenek új képek :oops: :roll: Jövő héten pihizünk családilag akkor készülnek, ha még mindig szeretnél akkor rakok :D
24-én íratom be, ha lesz hely megy, ha nem akkor ha lesz üresedés.
Nem bántásból, de Apro Levije még csak 1 éves :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


STEFF-na jóóóóó,akkor jövő héten kérjük!!!!!! :lol: :lol: :wink: merre mentek???-és köszi hogy szóltál.....

Bocs APROOOO :oops: :oops: az egyéves Leviképeket várjuk...a kétéveseket jövő ilyenkor :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Lányok!

Ment el valakinek nyákdugó?
Az előbb pisinél egy kis véres nyúlós valamicske jött. Tényleg nem sok, de vért mostanában nem láttam....vizsgálat sem volt....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Nagyon köszönöm Mindenkinek a dícséretet!! Fiúknak átadtam :-))

Steffi: Várjuk a képeket!!! Nem egyszerű a gyerekes élet, de úgy érzem kezdek belerázodni. Az nehéz kicsit,hogy nincs lift és a. lakunk, így a játsziról való feljövetel nem egyszerű. Martin várja az ovit? Vagy nem nagyon beszéltek neki róla?

Tenci: Nem rossz :-)), bár egynelőre nem ők kényeztetnek engem.... :lol:

Renáta: Te is nemsokára kezedben tarthatod Lindát! Én is így voltam, aztán most szemem előtt van mindig amit Steffi írt, hogy hiányozni fog a pocak és nagyon hiányzik.
Nekem Petyával a magzatvízzel együtt ment el a nyákdugó, véres-kocsonyás valami. Lehet, hogy Linda mégsem várja meg Vidadokit?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


INDULUNK!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Renáta most szülni ment???? Jujjjjjjjj

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Renáta, drukkolunk nagyon! tök izgi. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!!!

Reni, drukkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!

Tenci, igen, majd jövőre szolgálhatok a kétévesekkel, az egyévesek már a picassán fenn, de még nem volt időm kicsinyíteni.....remélem a napokban lesz időm, de mily meglepő, megint egyedül vagyok és most 20.-ig Péterem 2 naponta ügyel és ebből 2 24 óra.... :evil: :? :cry: Szóval kergetem magam....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Megvan a baba a Reniéknél. Linda 3850g, 54 cm és nem értem be, olyan gyorsan kibújt. Már a lepénynél itt voltam. Nagyon klasszak voltak a csajok. Apraja is nagyja is. Most itt szopizik és néha sírdogál.
Reni mindenkit puszil. Majd ő beszámol.
szeretettel
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy Herbály Linda 3850 grammal és 54 centivel 18.40-kor megszületett!! Anyukája és Linda is jól vannak! :lol: :wink:

Szép estét mindenkinek!

Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Reni!!!

DE jó, de jó!
Minden kivánságod így teljesüljön!!!
Nagyon, nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk az egész családnak!!!
Sok sok tejcsit!
Szuperek vagytok!!!!


Rita, Tigris
köszi a híreket!!!!

Tigris
skype?

ancsaboszi
 
 


Renáta: Gratulálok!!!!! Nagyon ügyesek voltatok!!! Szép méretei vennak a kiscsajnak!!!!
Ki volt az orvos és a szülésznő?

Rita, Tigrincs: Köszönjük, hogy hoztátok a hírt!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi!

Csak két szóban...... Szabó doki és Margó! 8)
Képeid szupik! :lol: :wink: Mindegyik teccik! :wink:

Puszi! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


REN-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!SZUPER GYORSAK VOLTATOK!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Mi van Lányok!

Ilyen hírekkel jövök oszt mindenki alszik?!?!?! :shock: :lol:
De oda lett az érdeklődés!!! 8) :P

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


IGEN!!!!!-merre vagytok?????csak nem a szívek szállodája megy????? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ja wazzeg! 1 óra 20 perc!!! :lol: :wink:
Ha már úgy gondolta Linda, hogy jön, hát nem sz@rozott!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Steff!

Nem cseszlek le!!! Téged nem!!!! :wink: :lol:
De hogy SENKI sem vette a lapot rajtad kívül ezekután sem!!!! :shock: No komment!!!! :evil:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok Éjszakai Baglyok :-) !

Nekem legkisebb még nem alszik :-(, így én sem.

Tigrincs: Akkor jó dokit és szülésznőt fogott ki! Bár szerintem a kútvölgyiben nem lehet rossz orvost és szülésznőt kifogni!
Köszi a dícséretet!!! (Majd írok, csak még szedem a gondolataim :-) )
Benedekem nekem is ilyen gyorsan jött, kb.
-kor kezdődtek az igazi fájások és 15.15-kor kint volt. Mondjuk nekem Petya is 4 óra alatt született.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Itt van Timi hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-ígéretéhez híven---de jóóóóó
és akkor most megint aktiválod magad????-vagy legközelebb Larahugi születésekor jössz?????? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


kb. 2-kor (ez lemaradt....)

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Ma beszéltünk Renivel, és ma akart szülni!
És így is lett!!!
tök jó!!!
ez olyan boszis!!!

ancsaboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: