Új privát üzeneted érkezett!

Tenci!

Wazzeg!!!! Laptetőőőőőőőő!!!! :lol: :lol: :wink: 8)
Nem is kellett sokat várnom rá!!!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Rita!

Fent vagy!!! Ez gyanús nekem!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI!!!
most olvastam vissza-mi az hogy csak Linda születésekor jössz legközelebb?????-hiába kerestem választ ,látom nem adtál-de hogy is adhattál volna hiszen nem is kérdezte senki!!!!!! :? :?
LAPTETŐŐŐŐŐŐŐ???????-Linda hírrel kellett volna akkor jönnöd-neeem?????-majd gyúrjál a következőre-ill Linda :wink: :lol: :lol:

képek mind mind szupik........Lillus gyerkőcök hááát asszem onnan csak egy kékszemű kissrác hiányzik :wink: :lol:

KRISZTINÁK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Gyanú kilőve!!! 8) Marad a holnap! 8) :lol: :wink:

Jó éjt!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kriszta: Isten Éltessen!!!!!!

Tenci: Én kérdeztem Tigrincset, igaz nem itt....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Szia Brigi!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez így igaz!!!!! :wink: És én tudom is, hogy ki(k) a tuti(k)! 8) :lol: :wink:

Puszi! És igyekezni fogok! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


még én is itt!!!!!!!! :wink: :lol:
Szia BRIGI :wink: :lol:
SZIA TIMI :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA???????
RENI???????-éjszakai csajok merre vagytok????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szia Bitang!!!! :D:D:D:D::D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Boszi szerintem ma pihizik! :wink: :lol:

Ren meg gyúr a holnapi szülésre!!! :lol: 8) :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


na most ez kinek szól???????
látom jóóóó a kedved!!!!!!!-valamiért nem tudok aludni!!!!!!-valakik hozzászoktattak az éjszakai műszakhoz...... :wink: :lol: :lol:
Amúgy minden okés????????csajok?????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


minden okés. Csajok is!!! Majd küldök képeket!!! Újak !!! Ma csináltam őket!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


na mentem. szép álmokat!!! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Látom, éjszakai bagoly találkozó volt itt, de közben elmentetek aludni. (persze, tudom, nem is rám vártatok. :))

Olvasgattam minden nap, de a hülye böngésző megjegyzett egy rossz jelszót, és azóta azt nem tudom módosítani, és a jóval belépni. Most másik böngészővel megy... csak ez meg nem használom.

Na, szóval olvasgatok, és nézegettem a tök jó képeket. Veronikusz, igen, te is! :)

És engem is érdekelne ez a számolósdis. Hogyan is van? és akinek természetes, indult szülése volt, bejött? Kiváncsi vagyok, nálam mi lett volna... (persze, tudjuk, ilyen nincs)

Majd én is teszek fel képeket, csak nem tudok most kicsinyíteni, de nekem a blogom frissül. :)

Ja, és behívtak egy állás-megbeszélésre a kerületi önkormányzatoz, drukkoljatok. Nagyon jó is lehetne, de közben meg megijedtem, hogy akkor szeptembertől munka??? Még olyan jó lenne fél évet itthon, aztán lassan, szabadság, visszarázódás... de ha meg most van jó lehetőség a váltásra, hogy ne a régi helyre menjek vissza???

Na, befejezem a szófosást. :)

mtunde
 
 


Kriszta, Valentina Boldog Névnapot!

Látom mindenkit lázba hoztam ezzel a hold témával :wink:
Polixeni a 266 nap, az a betöltött 40. hét, mert ugye előtte van az a "holt" 2 hét, amikor még nincs is pociban a baba... :wink: Visszafelé számolj, ne előre! Amúgy nekem így jött ki:
2006.08.17-re voltam kiírva, de Iván már 8-án megszületett. Azaz, 9 nappal előbb. Utolsó mesi :2005.11.10.+14nap, ami a "klasszikus" ciklus félidő, az 11.24. Elvileg ekkor kellett volna hogy összejöjjön Iván...a szülés kiírt dátuma mindig 28napos ciklusra szól, szal akkor született volna 2006.08.17-én, ha 2005.11.24-én hozzuk össze. De ő 9 nappal előbb jött, szal elvileg 11.24-től vissza 9 nap és akkor hoztuk össze. Ez 2005.11.15. Ugye elvileg mesi után kicsi az esélye a termékenységnek...Nekem meg 11.10-én jött meg utoljára. Van némi "csalás", mert 11.14-én volt az a holdállás, mint amikor Iván született, de mi pont 11.14-én huncutkodtunk :lol:
Itt néztem meg a holdálláskat:
http://paulcarlisle.net/mooncalendar/
semmin nem kell változtatni, csak a megfelelő dátumot beírod :wink:

Ez a dolog annyiban labilis, hogy az ember lánya azért sztem nem tudja, hogy napra pont mikor dobta össze azt a babát. Én most csak azért tudom, mert csináltam az LH-tesztet ezerrel...És Uh-n is voltam peteérés előtt...Szal leginkább visszafelé lehet kíváncsiskodni, ha vkinek megvan az is, hogy anno, akkor mikor volt együtt apával....


Tünde
Hajrá meló! de megértem, hogy be vagy tojva :roll:

Tenci
Nem vagytok eléggé baglyok :lol: Nem gyúrok én a holnapi szülésre. Bár buli lenne Iván szülinapján hazajönni :D Igaz, szegény...úgy döntöttünk, hogy csak Linda születése után egy héttel tartjuk meg, addig szóba sem hozzuk...

Brigi
Köszi a bíztatást ;) Hát nekem van azért olykor meredek jósló vagyis inkább az összehúzódás kemény, nem is az a klasszikus fájdalom...Szal nem is fáj igazán (hétfő éjjelt leszámítva), hanem bazirossz...Amikor nem tudsz lépni, de mozdulni sem, mert kemény a pocak, mint a beton és vhogy minden összerándul odabent....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:48-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Krisztáknak boldog névnapot!

Gyuzso Ábeljének is nagyon boldog névnapot! mármint ha ilyenkor tartjátok, mert ha jól tudom van még kb 4 egy évben :) )

Ren,
azért ha hazaértél jelentkezz be. Ha egyáltalán hazamész még ;)

Tünde,
abszolút értem a dolgot... De ha jó lehetőség van, akkor tényleg ki kell használni mostanság...

Timi,
csak meglett az a laptető? :D

Na nem értem ezt a kiscsajt itt az ölemben... Tegnap délben aludt másfél órát és egész nap pörgött, ma meg már most dörgöli a szemét és bújik az ölembe pedig még csak 9 óra... feneseértihogyműködikezakölök :lol:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Névaposokat természetesen kiemelve akartam, de ma reggel nem jött össze... Bocsánat :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na a kiscsaj már alszik is...

Orsi,
neked akartam még nevet írni :) KEVE??? Régi magyar név, szerintem nem gyakori és nekem még a vezetéknevetekkel is összejön...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, én értem a kisassznyt. Én is egész nap aludnék. :)

Lilluska, a korondi vázát én is szeretem, és tulajdonképpen a számítógépet is. Itt ülök előtte egész nap. :D

Ha jól értettem Renit, igazából nem a kiírt dátum számít, hanem hogy mikor is jött össze a babó, és ahhoz kell hozzáadni a 266 napot. E mellé meg kell nézni, hogy hogyan állt a hold, amikor összejött a babó, és aztán a +266 napnál is meg kell nézni, mikor van olyan holdállás, és talán akkor bújik ki. Jól értettem???

Igen, igazatok van, minden újdonságot kicsit halasztana is az ember, pláne, ha igazi életmódváltással jár. Ráadásul most a férjeméknél is elég nagy a stressz, és ha még én is kezdem. :) Persze ez csak egy igazi kifogás. :) De ma reggel jól le lettem szidva, hogy fél éve meg akart venni nekem egy kosztümöt, én meg mondtam, hogy minek, most meg "mit fogsz felvenni???" Merthogy a régiek éppenséggel nem jók...

mtunde
 
 


Ja, és ráérősöket szeretném kérni, hogy nézzétek meg milyen a tehogyan mostanában. Mennyire tetszik, mik nem, és mi lenne jobb, stb... sokat segítene, ha jönne visszajelzés a külalakról is. :) a barátom elég sokat szenved vele. :)

mtunde
 
 


Judy, köszi a nevet, még emésztenem kell. Keve, teve vlhogy ez ugrik be. :lol:

Kriszta, Valentina boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!

Lilluska, Kolosnak is a szg, a video, fényképező kell.

Renáta, nekem még mindig magas ez a dolog, lehet még túl reggel van. de amit Tünde ír az érhető. így van?
snooopy
 
 


Tünde, én megnéztem a magazint, szerintem tök jól néz ki ez az új design. még csak belenéztem, de ha lesz több időm olvasok is...
snooopy
 
 


Engem le nyűgözött!!!!
Ez a video Belgiumban, 2009. március 23-án. reggel 8 órakor az Antwerpeni Központi Pályaudvaron készült...
Az utastájékoztató hangosbeszélőn keresztül elkezdték lejátszani Julie Andrews dalát a "Do Ré Mi" (a Muzsika hangja című musicalből).
Ahogy a mit sem sejtő utasok meglepődve észrevették, kb. 200 táncos lepte el a váró közepét (kilépve a sorban állók közül, ill. a bejáratokon át). Ezt a csodálatos táncot táncolták el, csak 2 próbával a hátuk mögött. A hatása önmagáért beszél! Talán még van remény és nem annyira elvetemült a világ, az emberek...

Klikkelj rá és éld át a felhőtlen örömöt!

http://www.youtube.com/watch?v=7EYAUazLI9k

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


nagyon jóóóóó :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci,
ez nagyon jó!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Névnaposok!
Boldog-boldogot!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket, annyira aranyosak vagytok.
Nyaralni voltunk és most sikerült igazán géphez juttnom, úgy hogy nem tudtam visszaolvasni csak az utolsó oldalt.

Tenci: Nagyon tetszik video

Lányok: Az összeskép nagyon tetszik, én is rakok fel egy párat.
Most megyek visszaolvasok és ha Viktor nem ébred fel akkor még jövök.
Szép napot mindenkinek
V

Kép A szomszédban pancsoló buli volt
Kép Pisis banda
Kép Velencén
Kép Lazulnak a fiúk
Kép

valentina
 
 


Kár izgulni csajok :? Én már így maradok....
Most eléggé el vagyok szontyolodva...Hétfőn Ctg, Uh, teljes labor meg dokinak átadás...Valakinek muszáj....És innentől 2 naponta Ctg :(

holdállás: Úgy van, ahogy Tünde írja, csak én bonyolultabban fogalmaztam. Ahhoz nagyon értek :lol: Meg visszafelé számoltam...Legalábbis Ivánnál. Meg meglévő gyerkőcnél úgy érdemes ;)
Én értem, amit írtam :lol: :lol: :lol: De megértem, ha csak én értem :lol:

Képek a lagziról! Kicsit sok leszek :oops:

Kép
Ezt csak gonoszságból :lol: Vannak még hasonlók :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Élőben nem is voltam ilyen trampli :roll: :twisted:
És akkor....5 évvel és 20 kilóval ezelőtt ugyanez a ruha...
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tünde!
munka: nem is mond!! engem kiráz a hideg ha belegonolok, hogy egyszer vissza kell mennem. :oops: És hidd el nem lustaságból!!! elhúznám én a Gellért hegyet is ha olyan lenne a társaság. Váltani meg még ennél is jobban parázom.
kosztüm: látod! mondtam én, hogy ne fogyózz annyit, mert minden le fog esni róla!!! :wink:

Tenci!
bakker! úgy megnézném a videot, de mióta frissítettem az Explorert azóta szaraxik. :cry:
különben hogy vagy a pasiaiddal????? :lol: dőzsölsz???? :lol: paksz fel képeket!!!??? 8) (oké lányok majd én is!!! :wink: )

Heni!
ha erre jársz! gyerek már egy 2 szóra!!! megint feléd jártunk ma!!! :oops: erősen gondoltam ám rád!!!! :D :D :D

Kriszta!
azt hiszem tegnap elfelejtettelek köszönteni!!!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!! Ti felétek is jártunk. :oops: :lol: dobtam puszikat!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


JA! Nem egy krimóban volt az esküvőnk, csak ide "raboltak el" :wink: És digigéppel ez az egyetlen fotó készült erről a ruciról...
Tudom, ne nyígjak, mert a 20 kiló pluszban benne van Lindda és a járulékai is...de akkor is....ég és föld...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Hahó!

Köszi a köszöntéseket.

Én lehet, hogy rossz anya vagyok, de ma annyira elegem van belőlük... :oops: Panka is itthon van péntek óta, mert belázasodott a telkebón anyósnál. Orvos aszonta kezdődő torokgyuszi, aztán vasárnaptól már nem lázas, torka sem piros.

Veronikusz!
Hol voltatok?

Reni!
Nagggyon csini. A régi is, meg a mostani is. És húgoddal le sem tagadhatjátok egymást.

Valentina!
Boldogot Neked is! Pisilős kép nagyon tetsz. :lol:

Fiam tegnap óta jár, igaz csak módjával, de akkor is! Részeg tengerész. :lol:

Tenci!
Videot köszi, mai napomra jellemző, hogy megsirattam. :roll:
Egyébként a Tróját is vasárnap. Tényleg fáradt vagyok, na.

Tigrincset énisénis, hogy miért?

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Reni, még Neked!
Én tavaly éppen el kezdtem nyavalygani a napi-kétnapi CTG miatt, erre egy nappal a kiírás előtt megszületett Petya és megmentett. De Te hétfőn még nem is töltöd a 40. hetet, ugye? Vagy igen? És ki lesz a doki? Akit anyós mondott, tudod, az nem lehet? Nagyon rendes.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Vagyis két nappal. Mindegy.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


És nekem is úgy volt, hogy hétfőn megyek, és uh, meg CTG, meg ilyenek. Szóval: Szombat a Te napod!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Veronikusz,
ne is mondd... Én a kettővel ezelőtti munkahelyemet siratom. Ott olyan volt a társaság. Mármint akkor. Aztán pont azok mentek el, akik miatt jó volt ott lenni. Ezért léptem le én is. Most már nagyon kevesen vannak ott akiket csípek, de még mindig vannak annyian, hogy jó oda benézni néhanap... A mostani meg...ááá, hagyjuk.

Ren,
Nagyon csini vagy most is :)

Kriszta,
Petyasétához gratula :D
És nyugi. Vannak ilyen napok. Ettől még nem vagy rossz anya, sőt!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok megjottunk a dokitol ugy nez ki ket kisfius mama leszek en is:))) lanyt szerettem volna de valahol a fiut jobban ereztem azert nem tort le annyira. Ja es a korhazban csak a regi uh mukodik az ujabbik elromlott de mar nem csinaljak meg mert ugy is lesz valami valtozas de ki tudja meg mi es akkor meg minek koltsenek ra penzt. na ennyivel lettem okosabb

jo ejt

Kép

Kép
polixeni
 
 


Kriszta
Na, hamarosan szaladhatsz Petya után :lol: És hogy is írtad a múltkor...hájpacni? :shock: Na akkor majd nem leszel hájpacni :lol: :lol: :lol: Bár ezt megtárgyaltuk itt, hogy pont te, a kis kövér :lol: Hányan szeretnénk egy éves gyerkőc mellett 50 kilók lenni vasággyal 8)
De, tényleg kedden töltöm a 40. hetet, csak anyósod nem tud számolni :lol: , mert szerinte 4+7=10 :shock: Szal ő 10-ét írt a kiskönyvbe, d eén tudom, hogy 4+7=11 :wink: Így hivatalosan 10-ére várom a lányzót...
Jaaaaaaj, a szombatot, azt nem szeretném. Bármikor, akár egy 7 múlva is, de ne szombaton!!!!!! Aznap van Ivánnak is a szülinapja és igazán nem szeretném, ha egy napon lenne nekik :roll: Tudom, vicces, meg minden, de....inkább ne :wink:
Nemtom ki lesz a doki, de ez nem azt jelentené, hogy nála szülök, csak a gondozást végezné. Szal vizsgálat és szemmeltartás...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Reni, azért jók ezek a sztreccs rucik, nemigaz? Én is meglepődtem, amikor fel tudtam húzni egy fekete minit, amit amúgy 20 évesen, 50 kilósan. :) És még nem is állt rosszul...

Veronikusz, nem, sajna itt az a gond, hogy a régibe meg nem fogytam vissza. :) Mindegy, nem is kell kosztüm az interjúra... másom meg van...

Polixeni, úgy látszik, ezek a megérzések jók szoktak lenni.

Reni, érthető voltál nekem. :) De nekem Villő nem indult el akkor, amikor kellett volna eszerint sem. Bár kisit fatalista módon abban hiszek, hogy mivel orrocskájával volt a méhszájra tapadva, és így nem tudott volna kibújni, nem is akart elindulni, nehogy baj legyen. Meg mindegy is, a sokim hagyott 40+3 ig, tovább már nem mert az első császárom miatt.

mtunde
 
 


Kriszta!
Ancsáéknál voltunk :wink:

Judy!
:oops: és én még örülhetek ha a 3 gyerekkel megtartanak és elviselik, hogy sokszor hiányzom majd miattuk. :oops: (főnökömmel régóta ismerjük egymást így talán ..... !!!!! :roll: :oops: )

Reni!
csini vagy!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Most már nálam is megejthetnénk.... :wink:

Ancsa!
Közben akartam, de tegnap szétesés volt. Nekem is van SÜsü, mind a kettő. Eljöhetnétek valamikor Ti is. Esetleg együtt?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


VERONIKUSZ!-szóval akkor csak csajos buli volt!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: most már nézhetnétek valami fiús banda felé is :lol: :lol: nem jöttök mostanában erre????-tudod Füredközelébe......köszönöm kérdésed-srácaim jól :lol: épp tegnap kint voltunk nappaliba ugye Benedek állandó mozgásba van kell neki a hely-leraktam parkettára-felejtő habtapi -lerakom 10x-Mikey 20x szétszedi :shock: :roll: imád ott forgolódni tök ügyin megfordul tolat halad arra amerre akar-nos Mikey úgy gondolta majd ő segít neki-egyszer csak kopp-Benedekfej parkettát ért :shock:tutulás ezerrel-mire MIkey-anya nincs probléma,nem vérzik!!!! :shock: -szóval ilyenek vannak!-imádnivalók :lol: :lol: és ezek olyan lightes dolgok de gondolom te is részese vagy a dolgoknak :wink: :lol:
csajaid jól vannak?????
Jaaaa és jól látom hogy Ancsánál voltál....... :wink: :lol: :lol:

RENÁTA-én a voksomat a hétvégére tenném..... :wink: :lol: :lol: és tényleg látszik hogy van közötök egymáshoz húgoddal :wink: :lol:mennyi van köztetek????

TIMI-nem szeretném lenyúlni a laptetőt.......úgyhogy vágjad már ide magad!!!!! :wink:

ANCSA-minden ok????????mikor is mész uh-ra???????Mikey látta Laraképeket és azóta míndig őt akarja....mondom én szeretjük a vagi csajokat :wink: :lol: :lol: majd beszélünk róla úgy 15év múlva..... :lol: 8)

Borsika-de jóóóóó-de akkor léccci gyere máááár :wink: :lol: :lol:

Valentina-édes képek......de mi van veletek???????régen írtál ,Viktorral minden ok???

Lillus-minek is drága játék? :lol: vannak érdekesebb dolgok is...nálunk most az üres palcak a nyerő pár szem mogyoróval-Benedekcsörgő.... :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hello lányok,

néha zugolvasok ám ( most főleg Reni miatt figyelek, de látom Linda kisasszony nyugis baba )

Mi sajna nem jól, Benusnak tüszősmandulagyulladása van és nagyon szarul van..... tegnap belenéztem a kis torkába, a frász jött rám, én még ilyet nem láttam. Bors!!!!!! nagyságú genny-golyók vannak a kis torkán, alvásnál iszonyatosan küzd a levegőért, csomót sír, hogy fáj a torka, kaja persze zéró, a folyadékot is úgy kell beleimádkoznom, nehogy kiszáradjon. Szétszakad a szívem......Ma meg lett emelve az antibiotikum adagja - most kapja 3. napja, de nemhogy javulás nincs, nyűgösebb, mint tegnap meg tegnapelőtt.



Beszereztünk tantum verdét , meg hozattam Balázzsal cataflám cseppeket ( elég brutál mellékhatásokról ír ) még nem adtam neki.



Volt itt valakinek tüszős mandulagyulladása? Mikorra várható javulás?

Basszus, nem gondoltam, hogy ez ennyire durva.......

Az, hogy kb. mosott szar vagyok, csak mellékes, kb. 1 hete nem alszom 3-4 óránál többet azt is részletekben....... Ja, ma még meg is jött - majd két hetes késéssel, ( hogy ez is mi??????) majd szétszakadok, úgyhogy áááááááááááá.........

Memme mikor szül? Tartja vele valaki a kapcsolatot?
Én Eniékkel mi van? Ő is nagyon eltűnt.....

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Szia Heni!
Szegényke Beni. Cataflam cseppek leírás tényleg brutál, viszont gyorsan hat. Én szoktam adni Pankának, mikor nyikkan, hogy fáj a füle. Gyorsan cataflam, aztán fülész dokinéni hívás, hogy mikor lehet menni. Szóval, sztem, nyugodtan próbáld, hátha egy picit enyhíti a fájást. Szegény picike.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Heni!
de jó hogy jöttél!!! a hírek már sokkal kevésbé jók. :cry: :cry: :cry:
Én anno Szofinak adtam Cataflam cseppeket. Neki semmi mellékhatást nem okozott: Neki aftája volt. Én is Tantum Verdével fújtam a sebeket és gyorsan meggyógyult!!!
gyors gyógyulást Beninek!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
tudom nem boldogít, de azért mondom, hogy mától én is szolidarítok veled Vörös ügyben. :oops: Az alvásra nem akarsz valami enyhe nyugtatót szedni? A HOVÁT sokan dicsérik és teljesen természetes alapanyagú!!!! :?

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronik.... igen tudom, a tantum verde ötlet tőletek ugrott be az afták miatt, de először a patikus nő azt mondta csak 6 éve felett lehet ( férjem volt át) aztán visszaküldtem, hogy hozzon csak egyet, mert emlékszem rátok, hogy használtátok, közben meg a dokit is megkérdeztem.......

Kriszta, most kapott cataflamot, csak sír és alszik........


aludni tudnék ( a telken nem tudtam valamiért, ott már megőrültem majdnem ) itthon menne, de Benivel "alszom" most, szegény meg annyira horkol hogy valami iszonyat.......


mindenhol azt olvasom, hogy darabosat kéne ennie, hogy segítse kifakadni a hólyagokat...... jó vicc....... mármint, hogy egyen....
örülök, ha iszik

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


hát igen! ő már nem olyan pici, hogy inna tápszert mint anno Szofi :cry: (bár Szofi még most is azt iszik tej helyett ) a darabosat meg ÉN nem erőltetném. Engem nem vinne rá a lélek. :oops: :oops: :oops: pár napig ha csak iszik az is jó lenne!!! most baromi hülyeséget fogok kérdezni!!!! :oops: :oops: :oops: ilyenkor nagyon rossz lenne a fagyi????? :oops: :oops: :oops: :oops: kalória + talán a gyulladásra is jó :oops: :oops: :oops: lehet kiröhögni!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Nem röhöglek ki, más is ajánlotta, alapjáraton szívesen eszi, szereti is, tegnap említettük neki, de nem kellett.
Ha jobban lesz megpróbálom megint.
Különben tápszert iszik még ő is, - nagyon szereti, nem is tudom elvenni tőle, de most az sem kell neki........

Most visszaaludt a catflam után.......


köszi.........

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam jönni, mert Viktor nyügös volt.

Kriszta: Neked is Boldog Névnapot így utólag, bár a 8 napban még benne vagyok :lol: Gratulálok a sétához,ügyik vagytok.

Reni: Merre vagy? Veled álmodtam az éjjel :) Jók a képek, csinos vagy 8)

Polixeni: üdv itt nálunk

Heni: Szegény Beni, jobbulást neki

Steffi: Hogy vagytok?

Tenci: Meg vagyunk, csak az időnk nagy részét a szobatisztasággal töltjük, mert a pisinél szól, de a kakinál már elbújik és kéri a pelust.
Foggalmam sincs, hogy mit kezdjek vele :oops: :oops: :oops:
De ezt leszámítva eleven és szerencsére nem beteg. Ti hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek
V
Kép Srácok dumálnak
Akartam még valamit ,de fogalmam sincs mit, kicsit szét vagyok esve. :oops:

valentina
 
 


Sziasztok!

Heni, jobbulást Nektek. Nekem volt kamaszkoromban ilyen "huncutságom", tényleg eléggé gázos tud lenni.
Viszont tudom, nem túl jó, de tényleg a száraz kenyérhéj segít legjobban. Nem is az hogy minél több, hanem egyszerűen az szedi le a tüszőket.....vigyázzatok magatokra!
Memméékről nem tudok közvetlenül, de Eniék jól vannak. Benc igazi nagy csibész, Janka meg kis nádszálkisasszony. Szépséges! Babusgathattam is, olyan fincsi illata volt. :-)

Orsi, köszi az érdeklődést, szerencsére nem tört el, de kifordult, szóval most olyan, mintha nem fürödtem volna napok óta. Majdnem fekete és eléggé fájdogál. Főleg, mert polcolni kéne, de Levi mellett nem lehet, így délutánra az összes lötyi lefolyik, és nagyon bedagad. :? :?

Tenci, nálunk is az egyik legmenőbb a palack száraz tésztával töltve. Levi még mindig imádja! :-)

Gratulálok a két kisfiús anyucinak!!!!! Nálunk is lányka volt tervbe véve, de olyan jó, hogy Levi lett Levi.
:lol:

Lilluska, soha nem a gyerekjátékok a nyerők! Mi is szg, billentyűzet, mobil pártiak vagyunk. És persze kés, villa, olló, ha megkapná. Na meg fakanál....uh, minden este mászom körbe a lakást a konyhai felszereléseimért, de így is tűnt már el pár dolog. :roll: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: