Új privát üzeneted érkezett!

Már megint elnyertem a laptetőt...Tudom, most nekem kijár :lol: De akkor is :roll: Jobban örültem volna, ha Timi kapja, mondjuk a hírrel, amit küldök :wink: :lol: Az lenne az igazi :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Levinek boldog szülinapot!!!

Bogiknak boldog névnapot!

Renáta,
Tudom, hogy most elküldesz a melegebb éghajlatra... :D de csak halkan mondom, hogy a 9.-e is gyönyörű nap!!! De az is lehet, hogy Linda megakarja várni Vida dokit, hogy élőben is lássa!!! :lol: :lol: Na jó, tudom húzzak a .....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Renáta!
Képet, képet!

Bogiknak boldog névnapot!

Kép
Kép
kriszta36
 
 

 
 

LEVENTÉNEK BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

ANCSA-csak semmi pánik,bízzunk benne,hogy Laratesó is a mi kórházunk ötödik emeletén látja meg anyukája csodalátos mosolyát :lol: :lol: -no meg a többi kismami gyerkőcei is....amúgy minden okés???-Larapoci jobban???-valamiért nem tudok aludni..... :wink: :wink: :lol:

TIMI-merre vagy???-talán medencézel ilyenkor???? :wink: ma képzeld Mikey is elvette a telómat-járkált kint és veled beszélgetett.....mondom kivel beszélsz???-hát Timivel.... :lol: :wink: :wink: Jázmin adatok szupik...... :wink: :lol: konferencia beszélgetés?????? :wink:

RENÁTA-szupi csaj vagy-hazalépsz-írsz egy kicsit,aztán mész tovább....a jobbik része most lesz-remélem jól bírjátok... :wink: :lol: csak ki ne táncold Lindát :lol: :wink:
és igen laptetőőőőőőő-jó lenne Lindahírrel kezdeni :wink: :lol:

BRIGI-igen kiképzés... :lol: :wink: ismerős,és még mik lesznek...amúgy egyedül vagy a kispasikkal,vagy van segítséged...egy pici???

SISSY-szupik a képek,és milyen ügyesek voltatok,hogy már megtudtátok,piciTomi a pocilakó!!!Gratula.... :lol: :lol:

VERONIKUSZ MERRE VAGY?????-talán nyaraltok???-de akkor is egy uff!!!!!! :roll: :wink: na ne! nem elég egy uff!!!!! :wink: :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


és persze...

LILLUS BOGI.....BORSI BOGI...BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Gondolkodtam nagyon, hogy jöjjek vagy ne jöjjek.......de...

Levinek boldog 1. szülinapot!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.08.01 23:02-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


..............Bogiknak boldog névnapot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.08.01 23:03-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Renáta a csúcsnő!!!! :wink: :lol: 8)

Ennyi...................legközelebb Linda születésekor jövök!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon köszönjük a köszöntéseket!
Most 3 napig 3 helyen bulizunk, ilyen jó dolgunk van, de igyekszem azért jönni!

Bogik, Isten éltessen Benneteket is!!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok Lányok!

Most elindulunk a Balcsira majd szombaton jövünk...

Megtennétek, hogy ha Linda esetleg kibújna akkor küld valaki egy smst????? 06305362831
Annyira izgulok és asszem le fogok maradni :D

Levi babynek meg nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!

Pusz Nektek

Kati

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Reni,
a Vida ma hajnalig hívható. Úgy hallottam, illetve ő maga mondta.
puszi
nováky_rita
 
 


Rita
Köszi az infót! De én szerintem csak teliholdkor találkozunk...csütörtök-péntek...

Kati
Beírom a számod a telómba és küldöm az üzit, ha van vmi ;)

Lagzi:
Csajok! Büszke vagyok magamra! Hajnali 3/4 3-kor értem haza! Nagyon jó volt az egész! Annak ellnére, hogy tetőtér és tönkrement a légkondi....130 ember, asszem nem kell részletezni :roll: Még szerencse, hogy volt terasz...de annyit ittam....Volt alkoholmentes mojito, szal azt toltam ezerrel :D A kulcsszó az olt, hogy SOK JÉGGEL!!!!! :lol:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS táncoltam is! Simán nyomtam a Hotel mentholra és a menyasszonytáncnál is alaposan adtam neki :D Szóval...riszáltam. Persze ésszel. Az akrobatikus Rock'n'Roll-t meghagytam másoknak :wink: :lol: De bátran állíthatom, hogy jobban bírtam, mint sok vendég, aki nem dicsekedhetett ekkora pocakkal ;) Csodálkoztak is sokan, hogy nem dőltem ki, semmi nyafi, hanem élveztem a nyüzsit és a tesóm boldogságát!
Még szívesen maradtam volna, de Zsolti ma dolgozik, Ivánt meg tök nem érdekli, hogy én hány órát aludtam...alig 4-et, meg most délután vele 1,5-et. Ehhez képest fitt vagyok :lol:

Vica
Igen, azért asszem némileg "gonosz", hogy várjam meg Vidát...Miért szeretné mindenki, hogy plusz egyhetet ráhúzzak ebben a melegben? :shock:
Oké, kemény csaj vagyok én, de azért nehéz jópofát vágni napi 2x 1,5-2 órányi játszótérhez a 70 fokban...

Kötve hiszem, hogy Linda megnyugodott volna, lagzi kipipálva és akkor most uccu neki. Pedig én örülnék...leginkább Rita híre miatt! De az az érzésem, hogy nekem a telihold hozza majd meg a királylányt! Vagy csak azért hiszem, mert Iván is teliholdkor született? Ma 38+5, Iván is ennyire született. Linda sztem lustább :roll: Pedig Zsolti ma korán végez, és holnap csak 1/2 3-ra megy dolgozni....Az éjszaka pont jó lenne :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


sziasztok,

Levibébinek nagyon boldog 1. szülinapot!!!


Boglárkáknak nagyon boldog névnapot!


És ha holnap nem tudnék jönni:
Mirtillnek nagyon boldog névnapot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Drága Levi nagyon, nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Boglárkáknak boldog névnapot!


Mirtill!
Nagyon boldog névnapot!!!

ancsaboszi
 
 


Mirtillnek nagyon boldog névnapot!!!!!!!

Renáta, mikor még legközelebb ctg?? én szerdán dél körül ott leszek a rendelőben, de át tudok ugrani a kórházba ha épp ott vagy vagy ha más dolgod van arra... :lol: :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést, másik Boginak és Mirtillnek is Boldog Névnapot kívánunk! :D

Levinek pedig Boldog Szülinapot! :D

Brigi, gratula a kislegényhez!! :D

És köszönjük a szülinapi köszöntéseket is visszamenőleg, páran akkor is írtátok, hogy sokan köszöntöttek itt is! mostmár tényleg illet benéznem. meg amúgy is :D

Renáta, Neked meg nagy drukk megy! :wink:

Remélem, mind jól vagytok!

Bori
Vendég
 


Sziasztok!

Mi már jobban, pénteken már úgye nem volt semmi baj, este egy kicsit folyós kaka, így kimentünk egy picit a parkba sétálni, a gyerek társaság jót is tett.
Ezért szombaton és vasárnap is elmentünk egy egy szülinapi buliba!
Amik jól sikerültek! És továbbra is jól van a kisleány, bár ma nagyon korán kelt, így már fél 12 előtt kidőlt!!

Orsi,
Értem, nekünk azzal a kis géppel csinálták a 12 hetes uh-t, de most azt mondta a doki, hogy inkább menjek el a genetikai központba Uh-ra. Már be is jelentkeztem.

Sissy,
Gratulálok a kisFiúhoz!!!
annyira jó képek, úgy szeretem ezeket!

Cukorfalat,
hát nem hiszem hogy a csoda még segít, mert ez sajnos már eldöntött tény.
Szeptember 1 az tuti, azt mondta a doki, már csak az a kérdés, hogy milyen feltételekkel!

Reni,
Nagyon ügyi vagy!!! Büszke vagyok rád!!!
és nagyon várom a képeket?

Tenci

édes vagy!
Larával is átéltük már ezt hogy aggódtunk, hogy mi lesz, mert már akkor is szó volt a privatizációról, de azt megúsztuk. Most ezt nem, én csak abban bízom, hogy emberi feltételek lesznek, és a doki marad, mert az jó hogy megyek vele, csak hát nekem a hematologus is és az intenzíves doki hátterek is sokat jelentenek, szóval bízom a legjobban!!
Nem tudtál aludni?
1.Hát én tudtam volna, de szombat délelőtt sütöttem egy csíkos sütit délutánra, aztán hazajöttünk és 10-kor nekikeztem és sütöttem még egyet, de tegnap is nagy sikere volt! Mindenki megnyalta az ujjait, szóval megérte! Lehet engem vártál?

Cukipofa
Jó pihit!

Na hát a végére is értem!
Nem volt sok!

Szép napot Mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


Borsika!!!

Szia, szia!
Már pont emilt akartam írni Neked, de meglőztél!!!

hogy vagytok??

Képek??
és hol a vonalzó???

ancsaboszi
 
 


Bori sziaaaaa
de jó, hogy jöttél!!! Hogy vagytok? Bogi nagyon nagy csaj lett :) És láttam a blogon, nagyon ügyin segít nektek :) Mi itt még nem tartunk, pedig már várom :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Csak életjel....
Vagyok :) korántsem ilyen mosolygósan, mert azért a fáradtság 1x csak kijön. Tegnap este óta olyan vagyok, int akit kiütöttek. Legszívesebben csak aludnék :roll: De ugye nem lehet.

Orsi
Szerdán megyek CTG-re, de én korábban szeretnék...

Bori
:wink: Dobjál képet Bogiról!

Képek a lagziról majd állítólag lesznek a 7-en már. Amiket én csináltam, azt hagyjuk :roll: Még Zsoltit is felülmúltam vagy alul :lol: , pedig az már nem semmi :? Rólam meg senki nem csinált az én gépemmel, azt úgysem tudnék mutatni, de tesómról is elég bénákat lőttem...

Myrtillnek Boldog Névnapot!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a gratulát a legkisebb Tomihoz! Tényleg jók lettek a képek, pedig nem számítottam rá, hogy ennyire jól fognak sikerülni, mert hát azért elég korán mentünk el. Legközelebb 20 hetesen szeretnék menni, kíváncsi leszek, akkor milyen lesz. Alig várom. Bár minden uh.-ot úgy várok. Olyan jó egy kicsit bekukkantani hozzá, s megnézni mit is csinál oda bent. :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Jó reggelt!

Bori!
NAGYON ÖRÜLÖK HOGY "LÁTLAK"! :wink:

Bogiknak és Myrtillnek nagyon-nagyon sok boldog névnapot!

Levinek sok boldog szülinapot!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Hurrrrráááá! Hol voltál? Jól vagytok?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


8) Kriszta!
itthon vagyunk :) csak mászkálok a lányokkal. Dunafüred szombaton, bevásárlás, játszótér minden DU :wink: Zsófi 2 nap alatt kinövesztett 2 fogat úgy kb 2 hete :D most már egyedül feláll a szoba közepén :P Kata meg járni tanítja :lol: Kata beleül a játékbabakocsiba, majd apránként megy előre, Zsófi meg kapaszkodik abba a részébe, amivel tolják az anyukák is a babakocsit és rakosgatja a virgácsait előre. Meg van érte bolondulva. Folyton "sétálni" szeretne :lol: :lol: :lol: csak az a ciki, ha nem ül benne nehezéknek senki, mert olyankor felborul a kocsival. :? :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok Csajok! :oops: :roll: :lol:

bocsi az eltűnésért...

Köszönjük mindenkinek a névnapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk, de mi febr 23-án tartjuk a névnapját és akkor is már felköszöntöttétek a kisasszonyt :D

Ezúton szeretnék én is mindenkinek, akit érint sok boldog szüli és névnapot kívánni!

Majd próbálok jönni...
Szép napot!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Lányok!
ennyire ne legyetek aktívak!!! :lol:
RAKJATOK FEL KÉPEKET!!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Nálunk nem történik semmi... Dolgozom a falvédőn - már ha hagynak :D
De kérésed parancs 8)
Kép Kép Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Veronikusz!

Kép

egyébként pedig:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
kriszta36
 
 


sziasztok!

DE jó, képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Petyát kinézte magának Lili, egyfolytában magyarázott neki és közben fülig ért a szája. :lol: Látom, nálatok is akkor készülnek a képek, amikor pakol a gyerek!! :lol:

Anna, cukorfalat abban a kendőben! Nem fél a nagymedencétől??? Bár Lili is már abban fürdik! :?

Veronikusz,
Kép a lányokról, ahogy tologatja Zsófi Katát???? Azt hiszem, kötheted a gatyót!!!! 8)

Én is kapom rendesen a kiképzést!!! :lol: Lili ma elindult, megsem állt estig.... aztán annyira elfáradt, hogy a végén már esett-kelt :D De három utcát végig sétált. Fog növesztésben megálltunk, kemény 8 foga van! Viszont zaba gép, nem tudom súlyra mennyi mert nem mértük (utóljára 8300 gramm volt) és nekünk nem is lesz 1 éves státusz mérés, majd csak szept. 8-án megyünk tanácsadásra.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


sziasztok én is megvagyok....csak nem sok időm marad este már a gép előtt...tegnap is 1/2 9 volt, mire a játszótérről hazajöttünk..
de Renit figyelem, :lol:
és nagyon szuperek a képek! és ha jól látom Borsika újra itt :lol: :lol: :lol: :lol:
vissza fogok majd olvasni is...látom pocisok is jól vannak: Ancsa,Snoopy :D
Minden szülinaposnak,névnaposnak nagyon Boldog-Boldogot kívánok!!!!

Kép
gablaty
 
 


KÉPEK: Veronikusz kérésére.
na akkor először egy félig pocikép: Kolos kukoricázik, imádja, azárt látszik picit a hasam, de fogok csinálni egyet.
Kép
Káptalanfüred, apa és fia sziesztázik :lol:
Kép
Kolos így szaladt a balatonban. a nyakig érőt imádta.
Kép
fagyievés
Kép
medencés képek:
épp merülünk: imádja, ha az apja lemeríti a víz alá. csak pár mp-re, de úgy örül magának mikor kijön. :lol:
Kép
Kép
snooopy
 
 


Judy!
nagyon édi Anna! és az a szerelmes pillantás az apjára!!! :lol: :lol: :lol:

Kriszta!
jaj de jó képek!!! Petya mit csinál ott a földön béka pózban??? :lol: az nagyon tetszik :lol: csak nem fáradt? :lol: Hihetetlen hogy hasonlít egymásra a két gyereked! :lol: :lol:

Orsi!
látom szépen nő a pocid! :wink: Képek nagyon jók! jó kis magán-strand! :P :D Az EGYÜTT pihenős kép nagyon csúúúúcs!!!! :lol:

Vica!
Gratula Lilinek az elinduláshoz!!! :D Gondolom te se unatkozol! :lol: :lol:

Gabi!
végre! de jó hogy jöttél!!!

Andiról nem tud senki semmit???

Borsika!
dobjál már te is pár képet ha erre jársz!!! :wink:

Tünde!
???? te merre jársz??? :wink: :wink: :wink: :wink:

Ancsa!
mikor mész 18 hetes UH-ra? :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Reni
kérjük ám azt az életjelet naponta!!!
jaj, most vagy ctg, jaj de igzi!

Steffi
hogy vagytok? Meggyógyulatok már?
Nyaralás?

Judy,
de édes Anna,
kép címe, és fő a biztonság!

Kriszta,
de édes Petya, tiszta nővérkéje!!

Vica
gratula Lilinek az elinduláshoz!!!

Gabi
és hogy vagy???

Orsi,
számomra is a közös a pihi a nyerő!
Lara is imdája a kukicát, ahogy Ő mondja!

Veronikusz,
elvileg péntken, de még nincs meg az AFP eredménye, most kell hívnom a dokit, 9 és 10 között. Mert vinni kell uh-hoz az AFP eredményét!
És úgye a genetikai központba megyünk, mert a doki jobbnak látta ha odaküld!
Így ettől függ, mert ha még nincs eredmény, akkor el kell tetetnem.
Nem jön az emilre a válasz.
:oops:

ancsaboszi
 
 


Lányok!

Lara nagy süsü imádó lett, de valami jogdíj vita miatt nem lehet kapni a neten. most találtam egy helyet, de ott még regisztrál.(remélem ott sikerül megrendelni)

mert itt a gépen a youtube-n tudjuk nézni, de szeretném neki megvenni dvd-n, vagy átmásoltatni, hogy tudjuk nézni lent is.

valakinek esetleg nincs meg???

Köszönöm a segítséget!!!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Majd jövök bővebben is, csak most Ancsának:

Nekünk van 2 Süsü videokazettánk, ha kell szivesen kölcsönadom!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Cukorfalat!

de aranyos vagy!
Köszönöm, de félek, hogy a kazit szét néznénk, ezért köszönöm.
Keresek tovább!


várjuk a bővebbet!!!

ancsaboszi
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:48-kor.
Vendég
 


szia nekem megvan mind a ket lemez dvd a susubol, mar halalaosan unom:))))) a Boti nagyon nagy sussu rajongo, ez volt az elso amit nezni kezdett, nagy nehezen sikerult csak megszereznem, az egyik megirva van nekem a masik eredeti es nekem is meg kene irnom hogy vegre visszaadhassam megkerem aput irja meg vegre es akkor iratok egy pluszt is neked, majd esetleg kuldjel egy mailcimet hogy hova tudom kuldeni.

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


csak gyorsan mert altatok épp..

Ancsa,
nekem megvan mindkét dvd, nagyon szívesen átírom, ha küldesz lemezt, mert sajnos a lemezem most épp elfogyott...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok, csak segítséget szeretnék kérni, nem kell vlkinek egy avent bébiőr??

Szóval, van egy bababolt ami megszűnik, és én vennék tőlük egy bébiőrt, de olcsóbban mint ahogy ők árulják. Teljesen új, gyári dobozban, 2év garanciával, mindennel.
A csaj akivel beszéltem kérdezte nem kéne-e két bébiőr mert akkor adja csak olcsóbban. Ez azt jelenti, hogy db-ja 20e, de a bolti ára meg 40e. amúgy 30ért akarták. Sógornőmnek van ilyenje, és tök jó, én is kipróbáltam.

Az lenne a kérdésem, nem kell vlkinek bébiőr? Philips avent scd489. csatolom a képet.
nem segít ki vlki? ha megveszi a másikat akkor jót tesz velem, mert már egy ideje kajtatok egy ilyenért, és most tök jó áron van.
esetleg megkérdezem nem adják-e oda 18e/db-ért.

Amúgy csomó aventes cuccuk van, azt mondta ha bármi kell szóljunk!
és tök újak, ki sem voltak bontva.

Ja és vissza tudtok szólni hamar??

ő lenne az
Kép

ha van vlki, vagy tutok olat aki esetleg érdekel akkor szóljatok!
snooopy
 
 


Csak életjel....

Ctg ma helyett holnap 10-kor és randi Ritával. Meg is vizsgál...volt néhány meredekebb jóslóm...
Rita azt mondta, nézzem meg mikor hoztuk össze Lindát, hogy állt a hold...meg nézzem meg, Ivánnál hogy volt, akkor aszerint szültem-e. Szépen visszaszámoltam, osztottam-szoroztam és összevetettem a hőmérőzős-összebújós naptárammal, ahol ki is jön az a nap, hogy bizony, Iván születésének napjától vissza 266 napon (ennyi egy terhesség átlagosan), mikor Ivánt összehoztuk a számolások alapján, pont az a holdállás volt, mint amikor megszületett és láss csodát, aznap még hancúroztunk is :wink: :shock: Húúúú, ez most lehet, hogy zavaros lett....A lényeg, hogy jó eséllyel ez alapján az augusztus 13-a lehet a mi napunk. Majd meglátjuk...

Tök jó ez a sok kép!!! Bizony Veronikusz! Te vetetted fel ezt a kép dolgot és pont te nem teszel fel???????? Ejnye :D
Remélem tesómék küldenek egy pár képet a lagziról a 7-en, mert néhányat majd kapnak már...akkor én is teszek fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Esetleg férjet meg tudom kérdezni,hogy át tudja-e venni dvd-re a videokaziról... Azért én még bízom a csodában a kórházzal kapcsolatban...

Orsi: Nekem sajnos nem kell bébiőr...

Borsika: Köszönöm :-)) Jöhetnél gyakrabban is!!

Renáta: Lehet, hogy holnap lesz a ti napotok?? Én is úgy indultam a múltkor, hogy csak ctg-re megyek, aztán bent is maradtam és gyerekkel a kezemben jöttem haza :-)) Bár bevallom,hogy akkor hétfő hajnalban fájdogáltam, de nem tudtam, hogy ez most valódi vagy jósló, mert összefüggő tompa fájdalom volt... Ha meg mégsem akkor még pár nap és Vidadoki is lesz megint!!!

Tenci: A múlt héten volt anyósom, ezen a héten nincs segítségem. Mondjuk ha kell anyu eljön meló után, de őt sem akarom állandóan ugráltatni...

A képek szuperek!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Orsi: Mondott valamit az orvosod a kórházzal kapcsolatban?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


itt vagyok: kórházról csak annyit hogy ne izguljak, mert ha lesz vlmi időben szól. meg amúgy is ez már két éve megy, mindig privatizálni akarják, kiírtak pályázatot, de még nem dőlt el semmi.
szóval még van remény.
de megyek hozzá úgyis minden hónapban, majd mindig rákérdezek van-e fejlemény.

amúgy afp leletem kicsit magas lett, így elküldött egy másik kórházba ahol jobb a gép UHra. holnap 4re megyek. nem kórosan magas, de a határértéket súrolja.

bébiőr téma meg lelőve. már nem aktuális. kapunk sógornőméktől.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Képek szuperek, mi is lassan eljutunk addig, hogy a fényképezőről letöltsük a szülinapi képeket. Akkor majd hozom.

Orsi, nekem egy picit zavaros volt, amit írtál. Most a Phillips-et akarod eladni, vagy azt is és közben egy aventeset is? A kép az aventes? És mindkettő bébiőr és légzésfigyu egyben?
Mert nekünk van egy angelcar, de az kölcsön és akarok majd egyet.....

Velünk zajlik az élet, két napja Halásztelken az utcánk előtt 100 méterre megállított a rendőr, rutinellenőrzés.....1 napja lejárt zöldkártya, 6 napja lejárt forgalmi. Este 8 óra, Levi hátul alszik, Petit kiszállítja, eléggé leizzadtam. Ilyenkor ugye rendszámtábla la, jogsi el és mehet az ember gyalog haza.
Szerencsére rendik voltak, helyszíni bírsággal hazaengedtek. Így a tegnapom azzal ment el, hogy kajtattam olyan szervízest, aki kitörli a motorhibajelzőnket (mert Murphy, hogy egy hete világít és úgy nem vizsgáztatják le a kocsit).
Mázli, hogy a közelben akadt egy rendes fickó, egy nap alatt megcsinálták a kocsit, apum is kijött segíteni, mert Levit is cipelni kellett mindenhova, közben meg nagybevásárlás apuval, mivel nem voltunk 3 hete. Kissé gáz volt, estére totál kikészültem.
Ma meg szerencsésen eltörtem a kislábujjam valószínű, mert brutál módon néz ki, már kezd lilulni is az ujjtő. A legszebb, hogy vakarom a fejem, mit tegyek, mert holnap ügyel Peti és most egyenlőre úgy néz ki, nem vagyok a mozgás bajnoka. A kisbéka meg persze most tanul kanapéra mászni, kisebb nagyobb sikerrel, felerészt hátravágódik, így ott kell lenni. De sportot űz belőle, hogy a lakás minden pontjáról 1 perc alatt odaér a kanapéhoz, futhatunk/nánk, ha menne....
:?

Reni, nagyon várom ám az esküvői képeket, azok olyan csodásak!!!
És hajrá holnap. Azért az a 13 még messze van. :-)

....megyek kajáltatni, mert balhé lesz a köbön.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó, hú, még jó, hogy hazaengedtek titeket! és a lábújjad! mi történt????

bocsi ha zavaros voltam. én akartam venni egy philips avent bébiőrt (ez egy márka nem külön)...de már mindegy, mert nem akarok. :lol: :lol:
DE: van egy angelcare-em is amit viszont hirdetek. ha kell vlkinek szóljon.
de ezt még itt nem írtam, szal én meg ezt nem értettem a mondandódban. :lol: úgy látszik gondolatolvasó vagy.
snooopy
 
 


Renata, neked a fogantatastol szamitva a szules idopontja ugyanaz a datum, bocs csak nagyon raerek es megneztem Botinal mi volt es nekem pont a menstruacio elso napja es a szules napja ugyanaz a holdallas, pont 266 napra szuletett betoltott 38. hettel mentem szulni. Kivancsi vagyok veletlen vagy tennyleg van e benne valami:)))

ma voltunk vedononel 15. betoltott hene volt szivahng a doplerrel nekem ez ujdonsag az elozo vedono nem csinalt ilyeneket, es holnap megyek korhazba a szokasos terhesgondozasra kivancsi vagyok kiderul e a neme. Most hallottam valalkitol hogy nemhogy kepre nincs penze a korhaznak uhkor de a 18 heti uh atkuldek ot a sotera, nem tudom ez mennyire igaz.

udv: Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


Renáta, Kata, vlki elmagyarázná mi ez a holállás-szülés dolog? :D én is számolnék picit. kíváncsi vagyok kijön-e vlmi izgi. :lol:
snooopy
 
 


nekem se tiszta teljesen ezert erdekelne engem is hogy pontosan hogy van?

Kép

Kép
polixeni
 
 


Sziasztok!

Krisztának és Valentinának sok boldog névnapot!

Lillus!

Hunornak utólagosan is boldog szülinapot! Bocsika, de én tutira nem köszöntöttem meg! Vissza is kerestem, de tényleg nem találtam! :oops:
Egyébként a nagy nap az július 15-e?

Majd még jövök!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.08.05 18:40-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: