Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Kriszta, köszi, rendi vagy, de itt van 10 percre kocsival a két szívó, megoldjuk, ha újra gáz lenne.

Igen, igen, Annák, Pankák Titeket is Isten éltessen!!!

Tigrincs, nem, észreveszi félkómásan is és azonnal elkezd sírni éjjel is. Mondom, vmi nem kóser. Na, de azzal vígasztalom magam, hogy a pocakműtét, szopiszünet két hétig emiatt, stb....szóval ezzel együtt azért nem olyan rossz ez az egy éves időtartam. :oops: :roll: :cry:

Orsi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Azért eszik Levi, csak most a legújabb műsor hogy újra bukik. Kicsit tartok is tőle. Addig dugdos le vmit a torkán, amíg vissza nem jön a kaja, de van, hogy csak spontán. És majd minden evésnél. Lehet, hogy pocak Uh lesz ebből..... :?

Judy, agyamra ment a szél, még jó, hogy Kriszta említette. Szóval két hét múlva kedden megyünk egy éves státuszra, így jó a kedd, fixálhatjuk is.....boooooocccssssssiiiiii!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Vica, már hogy a fenébe ne emlékeznénk! Gyere, mesélj.
Kicsilányt is kiviszed???? :shock: :shock: :shock:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó, hol taliztok Judyval? gyerekestül? csatlakozhatok? :oops:
már ha nem lesz 30 fok, mert akkor esélyes egy fürcsi a szüleimnél.

Kolos is szokta az újját a szájába dugdosni, épp tegnap bukott egy hatalmasat ettől. de azért nem mindne evés után csinál ilyet. Peti mit mond erre??
snooopy
 
 


Orsi, persze, úgy néz ki, kedd és Savoya játszóház....
Peti szerint nincs baj, legfeljebb, hogy rájött az úrfi, Ő biza csak másfél literes műanyagüvegből hajlandó inni, néha még a pici Jana-ból, és iszonyú sok levegőt nyel. Valószínű emiatt bukik, mert sokszor rettenetes büfi előzi meg.....
Na, de ha véletlenül csőrösből inna, azt is meghúzza, nyel 4-5 kortyot és utána fuldoklik a szentem.
Vagy nem iszik órákig, vagy hirtelen rájön, hogy őkelme szomjas és akkor mohó.

Levit is állandóan lánynak nézik. Volt, hogy az sem zavarta a bácsit, hogy előtte 10 percig Leventéztem....talán túl szabadgondolkodásúnak talált. :lol: :lol: :lol:
Tegnap meg ránkszállt 3 furi alak a tescoban, azt hittem megütöm őket. Mögöttünk a sorban és állandóan össze akarták fogdosni a Levit.
Képzelhetitek, egy dolgot vettem, egy 2 literes 100FTos fehérbort és igen, úgy is néztek ki. :oops: :evil:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

tök jó! még úgysem voltam abban a játszóházban. és hánykor?

én egyszer attól kaptam idegbajt, mikor a játszón egy tök mocskos gyerek (tényleg tök koszos volt) állandóan kolos kezét fogdosta, meg jött utánunk mindenhova, kérdezgetett hány éves , ilyenek. nem győztem letörölgetni a kezét utána, mert ő szopizza.

a 1,5 literes palack nálunk is menő!
snooopy
 
 


sziasztok,

Bananának, Ancsa Lara Annájának és Pankának boldog névnapot!
Petyának nagyon boldog 1. szülinapot!!!!



Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket!

Zsó,
semmi gáz, úgyis csak most este olvastam vissza, így nem zavart meg ;) Akkor kedd. 10 körül jó?

Orsi,
én 10 órát javasoltam, de meglátjuk Zsó mit mond erre :)

Timi,
én meg már azon filóztam, kiteszem a tévét az ablakba és lehalkítom :D A hang prímán eljön idáig Mogyoródról :D :D :D

Vica,
hogy vagytok?

Jaj lányok, most hívott a hugom, hogy Hanna 2 napja ordít és alig hajlandó szopizni. Most ez a műsor megy mindenhol??? :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok Csajok!

Most tudtam csak feljönni a netre!

Először is nagyon szépen köszönöm mindannyiotoknak ezt a meleg fogadtatást. Nagyon jól esett!

Köszönöm a sok gratulációt! Igen, ő az első pocaklakónk!

Judy! Megkaptam a prividet, mindenképp utánanézek!

Hát nagyon sajnálom, hogy már nem adnak képet. Furcsa mert gondolom más kórházak is szarban vannak, s mégis adnak.
Rákérdezek mégegyszer a Sándor dokinál, de egyébként mikor múltkor kérdeztem, hogy bent a magánrendelőjében tud-e adni, akkor azt mondta, hogy az régi gép, azzal nem tud képet készíteni, viszont bent a kórházban fogok majd kapni! Hát nem így lett. De rákérdezek mégegyszer legközelebb mikor megyek.

Ancsa!
Köszönöm szépen a segítségedet így előre is Sándor dokival kapcsolatban. Egyenlőre nincs kérdésem, mert tudom, hogy nagyon jó doki, már az első alkalom után tudtam, ha majd szülök, akkor majd nála szeretnék. Ráadásul egyik kedves ismerősöm is nála szülte mindkét gyerekét, s ő is csak jókat tudott mondani róla. Egyébként ő is ajánlotta nekem még évekkel ezelőtt.
Viszont annyit mégis kérdeznék, hogy szülésznőt érdemes, vagy kell választani???? Vagy elég csak ha a dokit választok?
Azt tudod, hogy kb. most mennyit kér Sándor doki egy szülésért? S a kórháznak mennyit kell majd fizetni? Szülésznőnek?
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!!!

De jó sokat írtatok!!! Szuper!
Hú Lara nemrég aludt el, itt van Barártnőm kislánya, Panna, aki most volt elsős, imádja Larát és Lara is őt. Hát nem akart aludni. Lara szobájában alszanak, sőt Panna ágyában (matracán aludtak el):-) nagy nehezen sikerült.

Köszönjük mindenkienk a névnapi köszöntést!
És honnan tudjátok :?: :wink: , hogy idén még csak fülhúzás volt, de úgy döntöttünk, hogy jövőre nem a Lara hanem az Anna napot tartjuk majd! Vagy esetleg mind a kettőt! Hogy akkor is legyen ajándék! :wink:

Kriszta!
Nagyon, nagyon boldog születésnapot kívánunk Petyának!!!


mit kapott a nagyfiú?

Aprooka,
Sokan mondták hogy abba kéne hagyni a szopit? :roll: Miért? De hát ez a Te dolgod!! Majd ha már iskolába megy, akkor lehet tényleg mondhatják, de hát ilyenkor! :twisted:
Ne is foglalkozz velük, csak irigykednek!!

Nem, nem csúklódtam :)
dönthető is azt tudod?
Akkor örülök, hogy azért minden előbújik.

Jajj, szegénykém!!! Gyógyulást neked!!!


Veronikusz,

Igen, igen az is nagyon jó lehet! Oda is készülünk már egy ideje! Majd ha Picurka nagyobb lesz, hisz Lara imádja az állatokat, itt is etettük, és a múltkor Edericsen is, már van két fél csomag őzi kajánk :-)

Szeritnem ha így gondoljátok, akkor tuti lesz kistesó, max egy picikét később! Én biztos vagyok benne. És hát tudod, a Boszi az boszi! :wink:

Értem, meg tudod nekem írni az emil címét Borsikának, mert szerinetm meg volt, de nem találom.
Köszike

Fagus
Hát azért a wellness részben kicsit csalódtunk, meg a kiszolgálás minősége is hagy némi kivánnivalót, de a gyerekjátszó (ami a szobánkkal szemben volt) az nagyon tetszett. De ha mennétek akkor még írok egy két hasznos infot!

Ren
Akkor örülök, hogy nincs hari, és majd megnézem az emilt, és ha van még benne aktuális rész válaszolok, de hogy mikor azt nem tudom.

Nagyon szépek az ajándékok, biztos örülni fognak.
Én meg azt hittem hogy ebbe tettetek pénzt, mert hát a mi ismerőseink körébe is volt egy pár lagzi. De hát úgye már együtt éltek, így mindenki pénzt kért, de nem akartam borítékban simán, és hát ötletekért nekem sem kell szomszédolni, így a legelső egy album volt, amiben pénz is volt, meg más!
Szóval nagyon ügyi vagy! Én örülnék nekik, de hát úgye ez szakmai ártalom :wink:

ja, Mesepark, ne légy irigy, majd jövőre vagy utána elmentek Iván szülinapján, mert a szülinaposoknak ingyenes, és Lindának is 3 éves koráig! Neked most más dolgod van, az is van olyan jó mint egy mesepark. :wink:

Akkor másodika lesz a Ti napotok!!! Gondolunk rátok!!!
Kérünk képeket a lagzis szerkóról!!!

Brigi,
Akkor örülök, hogy mindeki boldog. Nekem így lett kerek a névválasztós történet!
Akkor jó, ha nincs harag! Én szerettem volna, de majd a haramdiknál! :wink:

Liluska,
Akkor Te tudod, hogy miről beszélek! :lol: Jövőre is mentek?
Gratulálok Bogi mutatványhoz!! Ezek a szemek!!! Apa készítheti a puskákat!
Örülök, hogy mindenkinek jól van a szemecskéje! De hát ilyen szemekkel nem is lehet baj!

Tigrincs
gratula Jáznak az átforduláshoz!! Nagyon ügyes csajszi!!!
Mikor látjuk?

Judy
Annának nagyon boldog névnapot!!!
Köszönöm meg vagyok, csütörtökön megyek a dokihoz, azt már várom! Mert ugye szerdán megvizsgált és rendben volt minden, de a Védőnő (aki előre mndta hogy hát még kicsi, nem hiszi hogy fogja hallani) szívhangot nézett, és nem talált! Csak valami kacsát! Komolyan! Nem nagyon idegesítettem fel magam, amennyire csak lehetett! De azért eldöntöttem hogy veszek egy ilyet kütyüt! Már ki is néztem!
Szóval ez kicsit idegesít, de tudom, hogy december végén lesz még egy Babánk, és erre készülök!!! Testben és lélekben! És ebből nem hagyom kizökkentsenek! :)

Tenci
Na, örülök! És az én ajánlásom alapján mentek? Vagy már más is mondta?
Hát hiába azért az idegenforgalmi szakmát nem lehet letagadni.

De aranyos vagy!!! igen, igen!
Mivel Piliscsabának nem kellett a Lányom, fellebezés után sem! Felvették a lenyvári oviba, ami német nemzetiségű, így az is ragad rá, nagycsoportba majd úszni is viszik, és a pilisi hegyeket látni a kertből, és az óvónénik is sokkal jobbak voltak mint itt. Szóval szerintem jól jártunk, mivel innen a lakóparkból mindenkép ki kell menni kocsival, ez sincs messzebb.

De ügyes Mikey!!! Gratulálok neki!!! Ti hova mentek majd oviba?

Vica

Jó hogy előkerültél! Nem lehet elfelejteni!
Én pláne nem foglak! Emlékszem mikor vártam Larát, hogy izgultál értem!
Szóval örülök, hogy itt vagy!
Hogy vagytok?
Milyen volt a Forma1?

Banana,
Boldog névnapot!!!
Merre jársz?

Még jön a 31 oldal! Ha birom! :oops:

ancsaboszi
 
 


Orsi,
Üdv itthon! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! Melyik starandra szoktatok járni?


Jaj, Kriszta!
Pankának meg nagyon, nagyon boldog névnapot!
Én azt hittem van külön napja neki is, de ma derült ki, hogy nincs!
Bocsika :oops:

Sissy,Szülésznő, igen, igen érdemes választani! De a dokit kérdezd meg majd előtte hogy kit ajánl, mert van aki megmondja hogy kiket válassz, kivel szeret együtt dolgozni!

Sajnos az hogy kinek mennyit kell fizetni, abban nem tudok segíteni, sajnos én különleges eset vagyok! Nekünk ez a 4. terhességünk, ahol Sándor doki is velünk van! De ahogy látod a vonalzót, nem egyeznek a számok! :oops: :cry: Szóval nekem Lara császár volt, ezt már előre tudtuk, így nem volt szülésznő választás! Így ebben nem tudok segíteni, és abban sem hogy mennyit kér, mert nekünk az előzmények miatt nem mondott összeget, nem is akarta elfogadni. De én erősködtem! Vagyis betettem a zsebébe, én csak azt tudom hogy az altatóorvosnak mennyit javasolt!

Többiek tuti segítenek majd a többi kérdésben!
Nem csinálsz vonalzót?
De jó nagyon gratulálunk a Babóhoz! És kislány vagy kisfiú? Vagy mit érzel? Szeretnél?

Na ezt az oldalt hamar elolvastam.

Steffi,Hogy vagytok???

Memméről tud valaki valamit?

ancsaboszi
 
 


Kati!

Nyaraltok vagy dolgozol????

Boldog névnapot Danikádnak!!!!

Gyere mert Goziról kéne infó Szilvinek!

Barbikám!!!
Ha erre járnál!
Boldog névnapot Dancának is! Gondoltam aznap rátok, de az sms-ig már nem jutottam!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
Kezdem érteni, hogy miért sírod vissza anyóst. Ez a piliscsabai védőnő? És az oviba Te fogod vinni Larát? Én is arra edzek, hogy oviba hordjam Pankát. Szerintem az autó már magától eltalál oda. :lol: És már megvan az autókád is?
Ajándék: tőlünk egy kormánykereket kapott, ami dudál, meg indexel, meg ilyenek. Sógoroméktól babahintát, meg kapott rucikat, meg egy tologatható forgó izét, meg ilyen apróságokat. ja meg egy vödör duplot, amit egyenlőre ki sem bontottam, mert csak ki-be pakolja a vödörből és egyszerűbb zacskóstól visszarakni, mint darabonként. És a tortát úgy ette! Majd rakok képet. MInden tiszta csoki volt, úgyhogy fürödni kellett utána.

Vica!
Ha ma tartjátok: Liliánának boldog névnapot!

Húúúú, tegnap hulla lettem, úgy elfáradtam, de ma, ha sikerül, csajos napot tartunk Pankával, némi cipővásárlás, mozi (első!!!) és mekdönci. Anyós meg bevállalta Petyát. Petya még nem tud róla.
És milyen féltékeny az én kisfiam! tegnap a sógornőm lánykáját akartam ölelgetni, erre Peti mint a hurrikán, lecsapott rám, és felmászott az ölembe és el nem engedte a nyakamat. (Azért olyan jó érzés volt!)

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
de jó hogy ilyen pozitív vagy!!! :D védőnő elég egy tapló :oops:
ovi: hát! ez elég nagy szemétség, hogy nem vették fel, de úgy látom így sokkal de sokkal jobban jártatok!!! :wink:
Fagus: ha mennénk szólok!!! köszi 8)
négyeske: szerintem ha nem most lesz négyeske akkor már nem lesz!!! én a "minél kisebb korkülönbség híve vagyok!" :oops: ha szülnék akkor csakis jövő tavaszra szeretném. :) ahhoz meg már teherbe is kellett volna esnem. :? :oops: mi viszont nem próbálkozunk! :oops:
ha nem felejtem el akkor PÜ-ben átküldöm Borsika mail-címét!


Annákat, Pannákat, Danikat utólag is Isten éltesse sokáig!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Ancsa, köszi.....na, azért a dönhetős rész leesett, mivel kb. a széktámla fele nagyságú a piros állító kar, szóval az feltűnt.... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kriszta, akkor jól sikerült a szülinap, örülök. Ez a kormánykerék jól hangzik.
Én tegnap tudtam meg, hogy nem kell főznöm a szülinapi bulira, mert ajándékba kapunk "Megkivánsz" szendókat. Imádom őket és azt hitem, ez a hálózat már megszűnt, de nem. :lol: :lol: :lol:

Orsi, Judy, jó a holnap 10, bár Levi akkor szokott visszaaludni, szóval lehet, hogy a kocsiban beszuny és akkor mi a parkolóban még álldigálunk egy picit, hogy ne legyen extrás hisztis. De sosem lehet tudni, a múltkor 6kor kelt és már 8kor lerendezte a délelőtti alvást, ma meg 8kor kelt.
Pedig a hülye szomszéd, két vénkisasszony úgy döntött, ma fél7kor kezdik lenyíratni a füvüket. Okés, hogy hétköznap, de fél7.... :evil: :evil: :evil: :evil: Sztem ez tök gátlástalanság. Persze az esőárokkal kezdte, így olyan volt, mintha a szobában nyírnák. :shock: :evil: :?

Na, megyek ebédet csinálni. Még jövök majd....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ancsa!
Köszönöm szépen az infókat! Sándor dokit mindenképp megkérdezem ezekről a dolgokról, de még úgy vélem ez korai.

Szomorú, amit írtál, nagyon sajnálom, viszont le a kalappal előtted, hogy nem törtek le az események és harcoltatok a babáért.

Van vonalzóm, igaz egy másik fórumon, de bemásolom ide is! :)

Nem tudjuk még, hogy kisfiú lesz vagy kislány! Én igazából még nem is tudom, hogy akarom e tudni vagy sem. Egyik felem igen, a másik nem.
A férjem azt tudom, hogy ha lehetne választani, akkor kisfiút szeretne elsőnek, de persze neki is mindegy. Csak félek, hogy nagyon beleéli magát a fiúba.
S hogy mit érzek? Igazából semmit. Fogalmam sincs. Annyian mondanak ezt azt a terhességgel kapcsolatban, pl. ha sokat vagy rosszul, akkor tuti kislány stb. stb. azonban ezek nem mindenkinél állják meg a helyüket.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Petinek boldog szülinapot kívánunk!!!!

Annáknak, Daniknak boldogságos névnapokat kívánunk!

Név választás: Ádám is a pocakban végig Beni baba volt, Bencének vártuk. Oszt amikor beindultak a fájások jött az ihlet és úgy éreztük, hogy Ő Ádám. Gyorsan megnéztük a naptárban, s mivel van szeptemberben is Ádám nap, nem csak karácsonykor, ezért maradtunk ebben. Azt gondolom jól tettük, Ő tényleg Ádám, másnak már nem tudnám elképzelni. :D

Friss kismamák, anyukák, van valami új hír a kórházról?

Lassacskán családi napközit nyitunk, tegnap óta keddig van plusz két gyermekünk... Azaz már 6!!! :shock: Még jól viseljük! :D :lol:

Sissy, üdv a csapatban!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


V30!
Köszönöm az üdvözlést!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Zsó, nekem ok a 10. és merre van ez a játszóház a szavoyán belül? még sosem láttam kiírva sem, pedig voltam már párszor ott.

"megkivansz" szendvics tényléeg szuper, apukám egyik ismerőséé a cég. :lol:

Ancsa, mármint a balcsin? kicsit túlzás, hogy szoktunk, mert 1 évben 1x vagyunk lenn káptalanföreden, ott szoktunk strandolni, de most egyik nap átmentünk a balatonfüredi eszterházy strandra. tök szupi.
snooopy
 
 


sziasztok,

Zsó,
Oké, akkor 10 :) Valószínűleg Anna is bealszik a kocsiban, úgyhogy lehet, hogy mi is ücsörgünk a parkolóban picit :) Ő meg mostanában egyre későbbre rakja a délelőtti szunyát. Van hogy csak 11-kor tudom lerakni...
Tényleg, Savoyán belül merre induljak?

Vali,
6 gyerek :shock: Az már nem semmi. Bevállalós vagy :) De gondolom a gyerekek remekül érzik magukat :D

Ancsa,
védőnő nagyon gáz :? Pedig amilyen remek készülékeik vannak, ha csak arrébbfordul a gyerek, már akkor se hallják... Örülök, hogy pozitívan állsz hozzá. így is kell :)

Jaj, kisasszony felébredt... megpróbálom visszaaltatni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csajok alszanak!!!

Kriszta!
Hát még azt nem tudom, hogy ki fogja vinni az oviba, addig van még idő! De már jó lenne vezetni!
De jó sok mindent kapott, és örülök, hogy ízlett a torta. Várjuk a képeket!!!

Édes lehetett a kis Féltékeny!
Jól sikerült a csajos nap!
Én bírtam Anyóst, és hát így eleve nehezebb mert hozzá hasonlítok mindenkit!
És Anyós hogy bírja az otthonlétet? Sokat segít Neked?

Veronikusz, Judy
Másként nem lehet csak pozítivan, és ha úgy állunk hozzá, akkor úgyis lesz!!! Hisz itt van Lara bizonyitéknak, 2005 augusztusában kiszámoltam, hogy akkor mikor is lehetek terhes, és kijött hogy 2007 január. És akkor eldöntöttem, hogy jó, akkor akkora kérek egy egészséges kislányt! Meg is kaptam. Hát most is így lesz!

Veronikusz,
igen szerintem is jobban jártunk ezzel az ovival.Először bántott, de most már sz... rá!
Ők vesztettek sokat!
Ok szólj! De tervben van hogy mentek még valahova?
Lara amióta nyaraltunk, csak nyaralni menne, és főként a Balcsira. Már ha meghallja valamelyik szót mondja, hogy Ő is. :-))
Május is a tavasz része még! Szóval hajrá!! én biztos vagyok benne, hogy lesz még ott egy negyedik fürtöske is!!

Aprooka
és még mindig nem tudom milyen linkről beszéltél.
Kérlek mond meg! Mert nem tudok aludni!


Sissy,

Igazán nincs mit, az úttörő ahol tud segít! :-)))
Igen, ráérsz még, de azért nem árt nézelődni, ha arra jársz, hogy neked ki a szimpi, és akkor már könnyebb a döntés!
Van értelme, és más is így tenne, tett volna!
Hú én nem bírnám ki ha nem tudnám, hogy ki lakik ott bent, bár szerintem ha kiderül hogy kisfiú, akkor nagyon izgulnék. De örülnék akkor is nagyon! Meg meg is lepődnék, mert szerintem lány!

Hú, Vali
nem semmi!!!!
képek???

Orsi,
na mi még Füreden nem voltunk stranon, valahogy az még kimaradt! Mi Zánkára szoktunk menni, azt szeretjük a legjobban, csak most rendezvény volt, ezért maradt akali!

Judy

úgy látom nem sikerült a visszaaltatás! Hogy alszik Ő napközben?

Na megyek én is lepihenek!!!

Szép napot mindenkinek!

Hát ilyen az én formám, Panna felkelt, de megengedte hogy lepihenjek!

ancsaboszi
 
 


Ancsa,
háát, sikerült, de csak a kezemben. ott még ráhúzott egy kicsit. Most meg tiszta hiszti, már az se elég, ha ott ülök mellette, mikor játszik, ha egy pillanatra nem vele foglalkozom már ordít. Nekem meg szétesik a fejem, nem bírok folyamatosan rá koncentrálni. Jó lenne ha picit ellenne egyedül, de ez nem az a nap. Úgy látszik minden összejött... :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

ANCSA-igen igen a te ajánlásod alapján megyünk!!!-remélem :wink: :wink: .még nem halottunk róla úgyhogy még egyszer köszi :lol: :wink:
Mikey idejön Ercsibe oviba van négy a központi oviba megy,tudod vihetném Százhalombattára,Érdre..több helyre de nekem a mamák miatt jobb,hogy itt van amúgy meg tök klassz ovik vannak itt is :lol: :wink:
Örülök,hogy sikerült Laraovit találni-lehet a legjobbat találtad neki-nektek :lol: -és szeretnéd vinni már januárba ahogy betöltötte a három évet???-én egyébként parázok milyen lesz a beszoktatás.....

ORSI-tényleg mááár a 20.hét.....jól vagytok?amúgy neveken gondolkodtatok már????-eltudnám képzelni Kolos mellé a Koni-Konrád nevet :roll: de te bizti tudsz tutit mondani :wink: :lol: :lol:

VALI-szerintem te pályát tévesztettél :lol: ennyi gyerek......ügyik vagytok-és mennyi idősek???-gyanús nekem ez a: mi a hír a kórházról!???? :wink: :lol: :wink: :lol:

RENÁTA merre???-épp gondolkoztam,mikor bent voltunk kórházba Benedekkel és odajöttél,-ami tök jó volt :lol: :lol: nulla pocival-most meg nemsoká a kezedbe foghatod Lindát!-nagyon gyorsan megy az idő!-úgyhogy kitartás.... :lol:

TIMI-nem éjszakáztál????-lehet még éjszaka is lekvárt főztél??? :lol: :wink: amúgy a hsz-kal laptetőre gyúrtál???? :wink: :wink: :lol: :lol:

VICA-nagyon-nagyon irigy :lol: :wink: F1re!!!!!amúgy jó volt élőben???ment az egész család???
LILNEK BOLDOG NÉVNAPOT-ha ma tartjátok :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hali!

Ancsa, amit Katitól kértél, mert csak ajánlással lehet tagnak lenni...vagy vmi ilyesmi. Disney-s.....felmentem rá, jópofa volt, de most már nem találom.....azért ugye most már alszol is??? :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judy, Orsi, második emelet, hátul, tehát Bfokhoz közelebb eső részen és az edzőtermet keressétek. Judy, sztem Te még letagadhatod Annát, mert 1 éves kor alatt ingyenes. Kolost már nehezebb. :D

Sissy, üdv, gratula és jó babavárást.
Ez a rosszullétes dolog tényleg butaság. Íme, az élő példa, én hozzánőttem a klotyóhoz minden értelemben, mégis fiúcska lapult odabenn. Bár ez csak a 29. héten derült ki, addig csajt mondtak. Te jó ég, most hogy belegondolok, mi lesz, ha hugi lesz kistos....uhhhh.
Sajna most egy iszonyúan régi uh gép van, sztem ha akarnak se tudnak adni benn képet. A másik elromlott. De azért próba cseresznye.
Szülésznővel meg sztem nem tudsz véteni, nagyon jó szakembergárda van. Reméljük, marad is.....

Megyek, mert apájának kell a gép.

RENI???????

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

A szülésznő választáshoz: Mint írtam,hogy én Grazyval szültem volna, de ő szabin volt, így az ügyeletessel szültem, de nem bántam meg, nagyon kedves volt és csak + élményem maradt!!
Mondjuk titkon reméltem,hogy Keszegh Évi vagy Rita lesz az ügyeletes, ha nem ér vissza szabiról Grazy. Rita sajnos most nem volt szülőszobára beosztva és mivel nem beszéltünk meg konkrétat, így maradt az ügyeletes, aki viszont Keszegh Évi volt! Talán a 3.-at Ritával szülöm majd :-) Na jó ez csak vicc volt..... Bár bevallom,hogy nagyon-nagyon hiányzik a pocakom. 1,5 hete még itt nyavajogtam, hogy szülni szeretnék, most meg annyira hiányzik a pocak,hogy az nem igaz.... Nem vagyok komplett.....

Sissy: Üdv köztünk!!! A rosszulléteknek ne higyj! Nekem különböző volt mindkét terhességem, a másodikkal nagyon sokáig 18-19 hétig hánytam, rosszul voltam, égett a gyomrom. Az elsővel csak reggelente volt rosszullét, de utánna tök jól voltam, most viszont reggeltől-estig szarul voltam és mindkettő gyerekme fiú lett.

Orsi: örülök,h ogy megjöttetek a nyaralásból! Nevek vannak már?

Vali: Semmi újat nem tudok mondani. Kérdeztem a szülésznőmet, de ő sem mondott semmit. Szerintem egyenlőre senki semmit nem tud. Én remélem,hogy minden marad a régiben....

Ancsa: Örülök,hogy újra aktív tag lettél!!! Gratula,hogy Larát felvették az oviba!!

Sör: Valaki írta,hogy sört adnak a kismamáknak a kórházban. Mi nem kaptunk, igaz viszont, hogy az ebédhez viszont adtak vagy vizet, vagy almalét. Ez újdonság volt..

Renáta???

Minden Annának, Liliánának, Daninak boldog névnapot!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hahó!
Megjöttünk a csajnapról. Jó volt egy kicsit kettesben a leányzóval. Szerintem utoljára akkor volt ilyen, amikor Petit vártam.

Rosszullétek: Nekem két különböző nemű gyerkőc, két ugyanolyan terhesség, jóformán nulla rosszullét. Na jó, Panka kétszer kergette a rókát (amúgy semmit nem éreztem), Petya meg egyszer sem, viszont Petyával valahogy rosszabb volt a közérzetem az elején. Na ennyit arról, hogy a lányok jobban bántják az embert....

Figyelmetekbe ajánlom: baba-mama könyvel 35% kedvezménnyel július 31-ig.
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... raton_baba

Ancsa!
Anyós elvan mint befőtt, telkezik, majd télen lesz vele nemtommi, mert akkor nyista telek. Most azért van itt, mert tegnap Petibanzáj, holnap meg eljön velünk a doktornénihez, meg a másik unokája is jön oltásra.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Nem is tudtam, hogy van a savoyában 2. emelet. :lol:
és hol lehet felmenni???? azon az oldalon van ahol a kajárdák vagy ahol a kenguru bababolt?

Tenci, Brigi, már nézzük a fiúneveket, de csak hébe hóba. van egy listánk arra kerülnek a nevek, és majd ha megszületett választunk. nagyon nem értünk egyet nevekben, de úgyis az lesz amit én akarok. :lol: :lol:

mennem kell mert fürcsiznek és a hajmosáshoz én kellek.
snooopy
 
 


Csak annyira, hogy vagyok...egyben...Ha be nem ájulok, akkor este jövök ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó éjt! Nem olvasok most vissza! Bocsi! Csak gyorsan....

Ren!

Én tuti beájulok. Mingyá!!! Reggel 9-től nyomtam a lekit meg a befőttet.....este 3/4 6-kor ebédeltem!!! :lol: 8)
Úgy hogy elteszem magamat is... :lol: :wink: holnapra! Engem ne várj!Bocsika! :oops: :wink: Ja és ma senki nem küldött sms-t! :lol: 8)

Tenci!

Sok boldog félévest Benedeknek!!! :lol: 8) :wink:
Gyújcsá má fényt azon a vonalzón, mert a többiek nem látják!!! 8) :wink:
Jaaaaaaaaaaaaaaa, és igen laptetőre gyúrok!!! :lol: :wink: Majd mondom Jánosnak!!! :lol: 8) Oszt ad az nekem laptetőt....hogy bukva nyelem!! :lol: :wink: 8)

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hahó!

Ancsa, képek nincsenek, de majd holnap megpróbálok egy csoportképet a gyerkőkről.

Tenci, a két sajáton kívül van egy 8 és egy 11 éves lány, ill. egy 9 és 11 éves fiú. Teljesen rendben vannak, rendesek, csak hát gyerekek... Most sikerült őket ágyba dugni, szalonnát sütöttünk eddig.
Kórház, szeretet és kíváncsiság... :D :wink:
Benedeknek boldog felediket! Hisz Ő is most született...

Ádival ma fodrásznál voltunk és levágták azt a gyönyörű haját. Sajnálom, de majd megnő, most jobb ilyen melegben ha nem izzad bele.

Judy, hogy sikerült végül a napotok?

Timi, milyen lekvár és befőtt? Nekem most csak a sbarack és szilvalekvárra volt energiám. Mondjuk örülök, ha egyáltalán ez is el fog fogyni. :shock:

Gabi, voltatok Gyermekvasutazni?

Na, dolgozom, mert ma alig haladtam, és hát a határidő nagy úr! :?

Jóccak a babáknak és a szüleiknek is!

Vali

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Még egy kérdésem van: Ádi már nagyon ügyesen a bilibe végzi minden dolgát ha pucér a feneke. Ám ha kisnadrág van rajta, akkor ott a biztonságérzet, és simán bemegy minden cucc a gatyába :? . Van tippetek, hogy lehetne ráébreszteni, hogy akkor is a bilibe vagy a WC-be kell ügyködnie, ha van rajta alsóruházat?

köszi!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Kedves Kútvölgyis anyuka-társak!

Dr. Harsányi lehelről szeretnék többet tuni. Szült nála valaki?
Vélemény?
Köszi
fireflower
 
 


Sziasztok!

Vali!

Én most őszibarack lekvárban és befőttben utaztam! :lol: :wink: A meggyet már vagy 3 hete elraktam. Lekvárt is meg befőttet is! :wink:
Sárgabarit most nem tettem el, mert a tavalyi 40 üvegből :shock: :lol: még 20 meg van. És ahhoz képest, hogy az őszibari lekvárt csak én szeretem, az meg mind elfogyott!!! :shock: :lol: (abból 15 volt) Pedig hogy mondták, hogy minek az az nem olyan fini mint a sárgabari...és tessék!!! 8) 8) :lol:
És te már szilvát is tettél el?!?! :shock: Azt hittem, hogy az csak később lesz, mert a szomszéd bácsi fáján még csak most kezdett el lilulni... :lol: .... a nagyja még zöld! Én azt valamikor aug. végén szoktam elrakni.
Ja, és kitartást a sok gyerekhez!!! :wink:
Bepisi/kakihoz sajna nem took hozzászólni, mert Adri nagyon korán szobatiszta lett és ha véletlenül bepisilt vagy becsúszott a kaki, hát majd a frászt kapta, hogy akkor Ő most hogy néz ki és azonnal szedjem ki belőle!!! :oops: :wink:
Talán, ha megdumálnád Vele?!?!? :roll: Jobb ötletem most nincs! De majd töröm a buksimat! 8)

Tűzvirág! :lol: 8)

Szia! Hát én sajnos tuti nem took segíteni....és most ne nézzen senki hülyének :oops: :lol: ....de Harsányi doki nevét most hallom vagyis olvasom először!!! Pedig én már vagy 13 éve a Kútba járok!! :oops: :roll:
De hátha lesz valaki, aki tud segíteni! Ne add fel! :wink:

Most mennem kell. Kajaidő van!

További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Brigi
Én ezért szeretem a kendőt ;) Ha felkötöm a babát, pont olyan, mintha pocim lenne, de ha éppen útban van, akkor le tudom akasztanai :lol:

Vali
Sajna én sem tudok segíteni...Iván is frászt kapott, ha becsúszott vmi a gatyóba...Talán ha nem alsónacit, hanem csak egy laza rövidgatyót adsz rá! Akkor ott a biztonságérzet, de ha becsúszik, akkor a kaki pl. kicsúszik belőle és a pisi is szívódás nélkül végigcsurog. Hátha az elgondolkoztatja, hogy mégsem olyan biztonságos ez a naci dolog :wink: Ez csak most jutott eszembe...
Hát tényleg...Le a kalappal ennyi gyerek....

Tűzvirág
Sajna én is kuka vagyok Harsányi doki ügyben :roll:

Vica
Lilinek Boldog Névnapot!

Timi
Ma sem :) Holnap CTG, szal hajnali kelés. Nem tudtam elaludni most délután :shock: Pedig álmos voltam...Este Ivánnal 1/2 10-kor bekúsztam az ágyba. HAjnal 1/2 4-kor pisi. Innetől 2 órán át forgolódtam és járt az agyam mindenfélén...Jobb híjján...merthogy aludni nem ment. Sehogy sem volt kényelmes :roll: Szal este már tuti nulla energiám lesz. Majd holnap :) Jövök aztán mesélem, hogy már megint sík volt a CTG, mint az Alföld :lol: Mostmár nem izgulok egyáltalán...3 hétnél úgysincs több :wink: :lol: Azt meg már kibírom vhogy...

Orsi
Hajrá névválasztás! Ne is hagyd magad :!: Azért a kedvenceidet majd megosztod velünk? Lécccííííí :P

partedli Zsuzsi
Mostmár otthon vagy és nagyon a "végét járod!!!! Ha néha olvasol, akkor írhatnál is ;)


Drága családom:
Anyu+húgom. Mostmár a lagzi előtt ne szüljek és ha lehet, akkor még vasárnap sem, mert hát hajnalig ropják és pihenni szeretnének. Meg külömben is...éjszaka, ha lehet, akkor ne!
Zsolti. Abban ő is egyetért, hogy ne éjszaka...De mostmár jó lenne, ha kibújna ez a lány és túl lennénk rajta :shock:
Az agyam eldobom ezeken, komolyan! OKé, értek én mindent, nade ez nem kívánságműsor, hogy hanyadikán és hánykor :wink: Meg talán Zsoltinak kell tolatni egész nap Iván után? Meg kapkodni a levegőt? Vagy az ő lába dagadt be??? Arról nem is szólva, hogy túllenni....Vajon kinek lesz ez fájdalmasabb??? Mondjuk én inkább megélni szeretném...nem túllenni rajta...De kész vagyok... :twisted: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren!

Ha nem tudtál visszaaludni, miért nem hívtál fel?!?!?!? :twisted: :lol: 8) Ha esetleg ma sem menne, akkor csörgess meg! :wink: Éjféltől Hajnali 5-ig ráérek!!! :lol: De ha csúszik a kaja Jáznak fél órát, az sem baj! :lol: :wink: 8)
De komolyan! Ha nem megy hajnalban az alvás csörgess és jövök msn-re! :wink: :lol: Egyébként délután olyan 1/4 3-tól fent voltam msn-en....meg szkájpon is! 8)
Család meg................... :twisted: :shock: Remélem Linda 1-jén kitolja a kobakját azon a bizonyos lyukon!!!!! :oops: :lol: 8) Akkor pont 4 év és 4 hónap lesz közte meg Adri között!!! :lol: 8) :wink:
A "túl leni és megélni" dologgal teljesen egyetértek Veled!!!! Nehogy má mások mondják meg, hogy miként és hogy legyen!!!
HAJRÁ LINDA!!!!!HAJRÁ ANYUCIJA!!!

Na ezt el kell mesélnem.

Képzeljétek el Adri "beszólt" :oops: :roll: a szomszéd bácsinak.
De még előtte, csak hogy értsétek a sztorit... Nálunk János szavajárása, hogy: "Anya! Egy 20-ért összesöpörnéd a teraszt?"
Szóval.....Kint lófrálunk a kertben. Apa meg Adri a konténernél bogarászik közben a szomszéd bácsival beszélgetnek. Adri egyszer csak megszólal Imre bácsinak.."Imre bácsi! Adok egy 100-ast. Összesöpörnél nálunk a kertben?!" :shock: :oops: :roll: 8) Én köpni-nyelni nem tudtam, majdnem megfulladtam a kukoricától...épp egy csövest toltam az arcomba :lol: .... Apája meg majd leesett a létráról.....a röhögéstől!!! :oops: 8) Még jó, hogy Imre bácsiékkal full jóban vagyunk és nem vette zokon, hanem visszaszólt Adrinak, hogy: "ilyan olcsón nem csinálom!" :lol: :wink: 8)

Na jó, bocsi, ha sok lettem ezzel a sztorival, de szerintem annyira aranyos volt!!! :oops: :roll: Meg kicsit "égő" is! :oops: :roll:

Vica!

Lilinek én is boldog névnapot!
F1 milyen volt? Egyáltalán hazaértetek már?!?!?!? 8) :wink:

Na mentem vacsiztatni!

További szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

ÉN TÉNYLEG KOMOLYAN GONDOLOM ÉS MONDOM!!!! :wink: 8) PUSSZ!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Bocsi, bocsi de olyan nehezen jutok gépközelbe....

SZóval a Forma-1 tuti volt, én nagyon élveztem. :D Csajok nem voltak velünk!!! (bár azért folyamatosan sasoltam a telcsit, hogy nincs-e riasztás, de szerencsére nem volt!)
Nem voltak sokan, (az előző évekhez képest), Massá-t sajnáltam, Vele izgibb lett volna, de bevallom, hogy én Hamilton-nak drukkoltam és már ezért érdemes volt kimenni. Na 100 szónak is 1 a vége, jövőre megint ugyanott! :lol:

Köszönjük a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok, illetékesnek átadom! :lol: (igaz már horpaszt)

Kriszta,
Hogy sikerült a buli?? 1 éves nagyfiadról képet kaphatunk???

Aproo,
Ti meg gondolom most készültők ezerrel!!! :D Mit kap Levi??? Gondolom, Levi fiú már szalad??!!!!!!

Nekünk kb. 10 000 + 1 játékunk van, úgyhogy most nagyon tanácstalan vagyok, hogy Lili mit kapjon!

Ancsa,
Azta, már a 17. hétnél tartasz??? :shock: Repül az idő!!! Barbiékról nem tudsz semmit???

Tényleg, Memmével mi lehet???

Gabi,
Látom dolgozó asszony lettél! Hogy bírod a munkát??? Enci most kivel van???

Fireflower,
Harsányi dokiról még én sem hallottam, de ez nem jelent semmit. Az viszont tuti, hogy 1 évvel ezelőtt még nem volt a kórházban! De talán, akik most sűrűn járnak a kórházba azok tudnak segíteni!

Reni,
Látom már nagyon várod, hogy Linda kibújjon. Én is kb. ilyenkor kezdtem el szenvedni, igaz én aug, 19-re voltam kiírva és 10 nappal hamarabb jött Lili.... :lol: Akkor az megváltás volt, de most visszasírom, mert olyan jó volt pocakosnak lenni. Viszont azóta itt totyog mellettem törpi!!! :lol: :lol:

Vali,
Szia!!! Jó olvasni Rólatok is! Gondolom azért szőke herceg maradt a pici fiad, függetlenül attól, hogy levágták a haját... :lol:

Magunkról:
Mi jól, csak egyre nehezebb a lányokkal... Lili is bontogatja szárnyait, amitől kicsit kivagyok. Réka ezerrel készül az oviba, mindenkinek meséli, hogy nem sokára oviba fog járni, nagyon aranyos. aztán majd kíváncsi leszek, hogyha menni kell akkor hogy fog hozzá állni. Lili továbbra is imádja a lépcsőt, a lakásban barikádokat emeltem, mert lassan már WC-re sem tudok elmenni. Ebben a melegben, leginkább a medencében vagyunk.

na, ennyit engedtek a csajok!
pusz

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


TIMI-Jázminnak boldog felediket!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: -és tényleg neked milyen jóóó a vonalzód :lol: :lol: :wink: :wink:

próbálok még jönni,de most indul a buli :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!
Fireflower!

Harsányi doktort én sem ismerem, de egy kedves ismerősöm orvosa. Azt hiszem, hogy a Schöpf-Mereiből ment át, de ebben nem vagyok biztos.Az ismerősöm kb 4 hónapja szülte nála a második gyermekét (akkor már a Kútvölgyiben) és csak pozitívumokat mondott az orvosról és a szüléséről is.
Szép estét!

-Ktina-
ktina
 
 


Halihóóóóóóóóóó Csajok!

Olyan gyorsan történnek itt a dolgok, hogy csak úgy kapkodom a fejem...

Cukorfalat!
Hatalmas gratula Benedekhez...nagyon ügyik voltatok!!!!!!!

Reni!
Azta, de finisben vagytok :D lerágom a körmömet...

Ancsa!
Kinek kell info Gozárról???????
Egyébként nem nyaraltunk még csak most megyünk vasárnap a balcsira...csak úgy simán nem tudtam jönni...
Anyukámnak mennie kell Sándorhoz mostanság, mert valami nem stimmel nála... szegénynek nagyon görcsöl a hasa és neki még Sándor a dokija...sztem ki fogja pakolni... :?

Veronikusz!
Most nézegettem vissza a képeiteket...HÁÁÁÁÁTTTTTTT nagyon édik a Csajok!!!!! Milyen jó lesz Neked úgy 20 év múlva amikor majd jönnek az unokák sorjában :D :D :D
Pont ma beszélgettem egy ezer éves ismerősünkkel akinek 7 gyerkőce született és 5 éve folyamatosan jönnek az unokák :D

Most mennem kell, de még jövök...

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Sziasztok!

Kati: Köszönöm!!!!

Fireflower: Sajnos nem tudok segíteni doki ügyben. Hallottam a nevét az orvosnak, de fogalmam sincs, hogy ki lehet.
Egyébként most nagyon sok "új" doki van a kórházban.

Jázmin és Benedek Nagyon boldog felediket!!!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok,

Jázminnak és Benedeknek boldog 6. hónapot!!

Vica, tök jó lehetett az F1, ti minden évebn kinnt vagytok? én régebben szerettem, még Hakkinen idejében, most öcsém lett nagy Kimi-fun. :lol: de azt mondta nem menne ki mert nem látni semmit, és csak akkor érdekes ha vip jegyed van és bemehetsz a boxutcába. mondjuk a boxutcába én is szívesen bemennék. :)

Renáta, családdal ne törödj. alváshiányt meg sajnálom, már is előre rettegek ettől. most is van, h kimegyek wc-re és ott forgolódom utána az ágyban órákig. szóval megértem.

Zsó, milyen volt az Anna-nap? nagyon édesen megy már Levi. többször is összefuthatnánk.

Judy, örülök, hogy láttalak titeket is, Anna nagyon kis huncut és jókedvű baba. :D

és külön örülök a meglepetésvendégnek, ha olvassa - nagyon jó volt látni titeket!!!!!! remélem még találkozunk.
snooopy
 
 


Tenci,Boszi,Ren,Brigi,Orsi!

Köszi! Átadva! :wink: Majdnem leszedte az arcomat.... :shock: vigyorogva!!!! :lol: :wink:

Orsi!

De kis titokzatos vagy!!! :twisted: 8) Örülök, hogy jól sikerült a játszóházazás! :wink: És Anna tényleg nagyon cukkancs! :wink:
És a neveket tényleg tessék majd "bedobni a közösbe" is! :wink: Egyébként hogy gondolkdtok a neveket illetően? Hasonlítson a hangzása Koloséhoz (pl. Kornél) vagy teljesen más lesz? Több kérdésem nincs....egyenlőre!!! :lol: :wink: 8)

Vero!

Úgy látom, most nekem kell dobni feléd a spajszert!?!?!?! :lol: :wink: 8) A randit még megejthetnénk augusztusban??? :roll:

Tenci!

Én qvára gyúrok arra a laptetőre! :lol: :wink: 8)

Na robogtam tovább! Majd még jövök! Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


akkor Tigrincs és Tenci kérésére pár név, de nem lövöm ám le az összeset had legyen meglepi. :lol: :lol:
férjemnek a Bende tetszik, Milan, ja és poénkodik a Lorenzó Rómeóval... :lol: ezt Kolosra szokta hasznélni mert olyan barna lett a bőre a naptól.
nekem: Bence, Balázs, Kende
1 van ami minkettőnknek: Benjamin. ez valószínűleg a 2. neve lesz ha passzol az elsőhöz. Már kolosnál is gondolkoztunk, hogy Dávid helyett Beni lesz.
snooopy
 
 


nincs szüksége vlkinek, vagy barátnőiteknek, ismerősöknek egy pár hónapos esernyőkocsira?
van egy ismserősöm ő szeretné eladni, megkért érdeklődjek.

itt a link:

http://www.koelstra.com/nl/buggys/simba ... cts_id/213

és egy hauck traxx babakocsira?
http://babaszoba.hu/csevego/temak/Hauck ... 1?#8563297

Köszi!!
snooopy
 
 


Emse!

Flórkának sok boldog névnapot!
Merre jársz? Nyaraltok? Ha igen, akkor jó nyaralást! Ha nem, gyere és írj két mondatot mi van veletek! :wink: :lol:
Puszi Mindenkinek!

Orsi!

Titokzatosról lehet tudni valamit??? 8)

Mentem mázsáltatni! :wink: 8) :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a játszó, köszi csajok. Ismétlés bármikor....

Orsi, miért adod el a kocsit? Milyet szeretnél helyette?

Levi ma kerek 20 percet aludt délelőtt és azóta óbégat, így most kissé eltérünk a rendszertől és azonnal visszateszem. Próbacseresznye!

Boldog felediket a lurkóknak!

És persze puszpusz az ünnepeltjeinknek is!

Vica, örülök, hogy jól sikerült a F1....jaj, az az igazság, hogy ezt vagy nagyon lehet szeretni, vagy nagyon nem.....én eddig egyszer 1 kört bírtam a tv-ben, de mások meg pl. a díjugratástól lesznek kiütésesek. :oops: :roll: :lol:

Na, megyek, mert kriminális a gyermek. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok,

Benedeknek és Jázminnak boldog felediket!!

Flórkának nagyon boldog névnapot!!!

játszóházazás nagyon jó volt, utána délután max félórát aludt őnagysága, mivel még beugrottunk anyukám munkahelyére, és ott annyira felpörgött, hogy utána már semmi. Este fél 9-kor már leraktam, és reggel negyed8-ig szunyált (na jó, fél 3-tól már köztünk, de akkor is.... Ennyit már rég aludtam :) ) Szóval ismétlésben én is bármikor benne vagyok ;) Főleg aug 10 előtt ;)

Zsó,
Levibébi nagyon szépen megy már, szinte hihetetlen, hogy csak 2 hete kezdte :)

Orsi,
én is örülök, hogy láttalak titeket :) Nem csodálom ha fáradt vagy, Kolos nem kicsit mozgékony gyerek :)

Vica,
örülök, hogy jó volt az F1. Én nagyon szeretem, de még sose mentem ki. Csak hallgatom a kertből meg nézem a tévében :D

Timi,
holnap megyek Érdre, de tegnap délután bejelentkezett egy barátném, akit már két éve nem láttam, hogy holnap délelőtt ráér... Így most inkább vele randiznék ha nem gond... :oops: De majd mi is összehozunk megint egyet, oké? ;) (délutánra már nem merem lefixálni, mert nem tudom apu meddig bütyköli a klímát, nekem meg max 4-kor el kell indulnom vissza, hogy még odaérjek a babavízért...)

Anna délelőtt nem aludt. Mostanában kriminális a délelőtti alvás, van hogy csak 11-kor tudom lerakni, így gondoltam egyet, és ma nem erőltettem. Elmentünk zenebölcsibe, megy átmentünk anyósomhoz, délre értünk haza, addigra már aludt a babakocsiban. Kíváncsi vagyok meddig nyomja így a szundit :D

Na megyek, próbálom utolérni magam házimunkában... :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, mutass egy gyereket aki nem mozgékony! :lol: vagy Kolos extrán az?? jól le tudja fárasztani az embert. nem bír a seggén ülni egy percig sem. :lol:

Zsó, csak a hauck az enyém, az esernyőköcsit nem én hirdetem. azért adom el, mert nagy. nekem nagy a városban közlekedni, + a 13kg-s gyerekkel már nem bírom emelgetni (a kocsi 9kg), pedig imádom ezt a kocsit. anyáéknál van egy kisebb 5kg-s kocsi, azt fogom használni. sőt a másik nagyszülőknél is van egy téliesíthető, vízszintesig döntheő kocsi...így ettől megválnék. :)
snooopy
 
 


Tigrincs, nevekhez nem szóltál semmit... várom a javaslatokat!
itt egy lista:
http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... index.html
snooopy
 
 


Reni,

Hol vagy/Hogy vagy?
Volt egy álmom!!! hogy Rita írt nekünk, hogy elnidult a Mandula!! :-)))
Ezért gondoltam gyorsan feljövök és megnézem, hogy mi van veled.
De mennem kell.

Tigirincs
Formák felavatva.
jÓt játszottunk.
köszike

mindenkinek szép napot!!!

Ancsa

ancsaboszi
 
 


MSE
Flórkának Boldog Névnapot!
Motyókat fel tudod adni esetleg postán? Ha írsz mélben szlaszámot, akkor Anyu át tudja utalni a lóvét ;) Csak azért, mert az a szuper rakétaás póló...Azt Iván lőtte magának és várja :) Meg sztem elég necces lesz a mérete, de tényleg jól néz ki és hát hamár ő választotta :)

Orsi
Ma hazajöttem CTG-ről, letoltam a gatyámat, lekaptam a felsőmet, eldőltem az ágyon. Ez olyan 1/2 10 felé lehetett. Zsolti+Iván 1/4 óra múlva leléptek. Arra ébredtem, hogy hazajöttek, kattant a zár.... 1/4 1-kor :wink: De sztem, ha este 8-kor jönnek, akkor addig alszom :lol:

Kati
Örülök, hogy előkerültél :)
Bizony, nagyon a végét járom :) Hol úgy érzem, hogy ráérek, ha 3 hét, akkor annyi máskor meg mostazonnalakaroooooom :lol: De mostmár tényleg nincs sok :D

Timi
Mit adtál át? És kimarta le az arcod? :oops: Bocsi, tudod, kismami vagyok, velem jár a feledékenység :lol:

Tök jó, utazással, mindennel 2 óra alatt megjártam a CTG-t :) Persze semmi, pont mint az Alföld....leszámítva, hogy volt rajta néhány vakondtúrás :D Pedig volt bennem némi remény (mint mindig :roll: ) Tegnap is egész nap keményeedtem, ma reggel meg sokat szúrkált a pocim, meg olyan nemtom...nem jó a közérzetem érzés volt pocak tájon. Deháááát...csak a remény :D Lehet tényleg Timinek lesz igaza és a 7vége nyer :lol: Viszont bővült a "nemakarom" dokik listája :S Halász doki viszont nagyon szimpi! De ő is csak péntek délig van.... :(
Jaaaaj csajok! Annyira fosizok az ügyeletestől :cry: Sajna még nem volt beosztás, így Rita sem tudta megmondani ki lesz hétvégén...
Drukkoljatok, hogy péntek délig!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ancsa
Rita ma egész nap van! A próféta szóljon belőled!!!!
Bori (borsika) írt ma mélt, hogy éjjel eszébe jutottam, mizu?

Másvalaki? Nem álmodott rólam senki? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: