Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi lányok, de megint csak egy gyorsra futja... :oops: :roll:

Sissy!

Szia! Üdv köztünk. Nem akarlak elkeseríteni, de mintha Orsi írta volna tényleg még a jó múltkorjában, hogy már nem tudnak képet adni, mert nincs rá keret!!!! :evil: :oops:
De kérdezz rá Sándor dokinál. Ő biztos jobban tudja. Egyébként már tavaly, mikor én vártam Jázt, már nekem is mondta a dokim, hogy majd a magánba ad képet, mert nem telik rá a kórháznak! :oops: :evil: Ezt nem értem egyébként....azért 1 képet kaphatna mindenki! Na mindegy. Szóval szerintem kérdezd meg dokidat.
És tényleg majd Ancsaboszi mondja a tutit Sándor dokival kapcs. Ő a legmegbízhatóbb forrás vele kapcsolatban. Ancsa (is)....akárcsak a lánykája nála született!!!! :wink: :lol:

Puszi Mindenkinek! Majd később jövök!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:46-kor.
Vendég
 


Hibiszkusz: énisénis... :oops: (Nem tudja valaki, hogy miért nem hajlandó egyszerre több virágot hozni?)

Kép

Kép

Kép
Kép
kriszta36
 
 

 
 

Sziasztok!

Vero, csatlakozom...Levi tegnap este 6kor elkezdett magánkívül üvölteni és azóta is csak fél órákra hagyja abba....megint nem eszem, nem alszom és nem is iszom műsor van, és a szopival is teljesen leállt. Fogalmam sincs mi van Vele, fogzik, de más tünet semmi sincs. Én totál káros vagyok és persze hogy ilyenkor jut eszembe metszőóllózni. Szépen ki is vágtam egy darabot a tenyeremből.
Most már ott tartok, hogy hazarendeltem apát, mert FELMONDOK! :cry: :oops: :?

Judy, nagyon köszi, de sajna a túró kiesik, mert Levi nem eszi meg semmilyen formában. Nem mintha más sütit, édességet megenne, nem kell a kakaó, csoki, túrórudi, lekvár, palacsinta sem. ÁÁÁÁ, baromi egyszerű eset a gyerek, de imádom. Nem is tudom mi lenne, ha nem lenne ilyen zabálnivaló emellett....
:oops: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Kriszta,
Nekem a benti hibiszkuszom szinte egyáltalán nem volt hajlandó virágozni, komolyan évente 1db virágja volt. Tavaly tavasszal a párom kivágta a teraszra, akkor eldobta az összes levelét, majd kihajtott és elkezdett virágozni mint az eszelős... Volt hogy egyszerre 5-6 virág is nyílt rajta. Úgyhogy idén tavasszal is kivágtuk, most is virít ezerrel. Ha neki ez kell??? :D :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csak Reni miatt ugrottambe, de láttom még egyben.

Újaknak Üdv itt nálunk.

Nem vagyok jó paszban, de ha jobban leszek írok még nektek.
Ezt a képet csak nektek teszem fel.
Szép napot mindenkinek.
V
Kép

valentina
 
 


Sziasztok!

Fiúk alszanak :lol: habár Mikey anyunál van már ott elaludt...

De szépek ezek a virágok.....no meg a többi kép is,gyerkőcös,verdás,kismamis,kecós.....

SISSY-üdv itt!!! :lol: :lol: szerintem Timi leírta a lényeget!TIMI=TIGRICS :wink: és gratula pocaklakóhoz!-első babád????

RENÁTA-ma nincsen olyan meleg,remélem jobb a kedved... :lol: de úgy látom Lindának tökmindegy idő van,ő jól érzi magát!egyébként mi voltunk olyan lagziba,ahol a menyasszony sóginője mindenórás volt.Tomcsibaba megvárta a templomi ceremóniát,és akkor azt mondta elég jönni akar-és persze jött is :wink: -mondhatom nem éppen a menyasszony volt a sztár,hiszen mindenki azon izgult mikor érkezik a kicsisrác,minden okés-és egyeltalán nagyobb esemény egy gyekőc megszületés mint egy lagzi-hiszen a kismami közvetlen hozzátartozó volt :lol: :wink: de nem baj így duplán ünnepelhetett a család :wink: :lol: amúgy nagyon jóóó buli volt :wink:

JUDY-szép a kerted!!!és Anna is milyen nagy már!!!!-hétvégén buliztok??? :lol: Milyen a picibaba tesódéknál???

VERONIKUSZ!!!!-lassan ágyat vehetnél magadnak a csajok szobájába!!!mi az hogy a földön alszol????-habár az jóóó a gerincnek
:lol: -és onnan hasizomból pattansz fel-értem megvan az edzés :wink: :lol: mikor jöttök Dfüredre???

ZSÓ-látom Levi is nagy hagymaimádó,Mikey is!!!kedvence a krumplisaláta :lol: :wink: ha nem szereti az édességet-répatortát nem ismered???-anyósom nagyon tutkót készít-és tényleg finom....anyu meg valamelyik nap csinált cukkinis sütit-persze nem mondta meg miből van-letesztelt minket,fincsi volt-csak utána mondta meg miből van :wink: :lol:

KRISZTA-lehet hibiszkuszod azért hoz mindig csak egy virágot hogy mindig legyen miben csodálkoznod :lol:

LILLUS-nem semmi egyszerre három gyerekkel menni!!!!ilyenkor bkv-zol???

BRIGI-gyere mesélj,ha engednek a kispasik :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, most először kell életemben erkölcsi bizonyítványt igényelnem az egyik álláshoz. :) Tök vicces. Meg össze kéne hoznom egy friss önéletrajzot, mert a régi már igencsak hiányos... és ide bőséges kellene.

Lilluska, köszi. az új oldal megosztja látogatókat. Van, aki visszakéri a régit. De akkor meg az nem volt mindenkinek jó, hogy csak havi 1x jelent meg. Most meg gyakran lesz frissítés.

Reni, igen, felsővezeték szakadás volt, több helyen is azon a vonalon, így az északi partra terelték a vonatokat. Még a vihar előtti szél okozta a gondot, nem is konkrétan a vihar. Kiváncsi leszek, most mi lesz, hétvégén megint megyünk, férjem nagymamáját megközsönteni, pont szombaton, kérdés, hogy vihar előtt, vagy után?

Kriszta, én is ezt akartam írni, mint Judy, a hibiszkusz nálunk is csak évi 1x egy virágot. 1 napra... de nálunk nem szerette a teraszt, sikerült kigyilkolnom.

mtunde
 
 


Hibiszkuszok gyönyörűek! Akkor is, ha csak egy viráguk van! Én nem teszek most képet a virágokról, mert az árvácskák az ablakban....romjaikban hevernek :lol:

Tenci
Isten őrizz, hogy tesómtól elvegyem a refelktorfényt! Ezért is remélem, hogy ez kimarad nálunk.
A kedvem amúgy a megasz@r kategóriába sorolható. Nem aludtam vmi jól és most sem tudtam elaludni Ivánnal. Nemtom mi van. Nyűgös vagyok, de nagyon :roll:

Zsó
Örülj neki, hogy nem édesség fan! Hamár nem eszik rendesen, akkor legalább az a kevés, amit megeszik, az ne túrórudi legyen :wink:

Lilluska
Semmi gond...csak mondtam :D

Sissy
Helló és gratula a pocakhoz! Bizony, szerintem is a 12 hetes az már teljesen babaalakú, nem igaz :wink: Sztem uh-s doki függő lehet ez a képesdi. Én június 12-én voltam és 2 képet is kaptam...
A legjobbakat amúgy 4d-n fogod látni ;) Kérj úgy időpontot, hogy férjed is ráérjen és akkor együtt ámuldozhattok :D Én a 23. héten voltam és nagyon édi volt már akkor!
www.4dultrahang.hu Ez a lehel térnél van. Sokan tudnak róla jókat mondani ;) A fiammal vagy 3 helyen voltunk, de egyik sem volt ilyen jó!

Brigi
De jó neked! Remélem :D Várunk, ha lesz szusszanásnyi időd ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Kriszta
Gondolom az első 7en nem mennek külföldre, vagy tudomisén, de annyit tudok, hogy 7végén Pesten lesz és be fog telefonálni a kh-ba. Két kismamit adott át Halász dokinak velem együtt...Azt nem tudom, hogy ha esetleg akkor lenne vmi, hogy bejönne-e.

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni, örülnék én, de sajna mivel nem édesszájú, egy csomó fontosabb dolog sem megy. Most pl. szopisztrájk van, vagy végképp leállás...még nem tudom, de vakarom a fejem, mivel és hogyan pótoljam. Hiába vacsizunk már 7-kor, a lefekvés meg ugye fél9-9, nem iszik semmit, legfeljebb 2-3 korty vizet.
Ugye most nincs anyatej, csak éjjel egy szopi, és a napi ajánlott fél liter tejterméket sehogyan sem tudom még csak megközelítőleg sem tartani. Semmilyen tápi nem csúszik.
Emiatt elkezdtük a tejfölös habart leveseket, az is tejtermék, meg a sajt még talán pár falattal, de se túró, se joghurt.
A másik meg hogy csak víz, semmi gyümilé. Vízből is minimális mennyiség, nem is értem hogyan elég. Hiába higítom szinte vízszerűre a gyümilevet, fintorog és köpi ki.
Azt hittem az esti szopi elmaradtával majd bejön a tápi, vagy kakaós tápi, de semmi. Már próbáltam egy kiskanálnyi forralt higított tejecskét is, de az is fúj, fúj......na szóval tényleg nem egyszerű a dolog, totál tanácstalan vagyok. :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
Azért remélem kistos majd egy fokkal kevesebb fejtörés okoz. :oops: :)
Azt megértem, hogy nem akarsz tesódéknak betenni. Nálunk Peti tesójáék majdnem az esküvőnk másnapjára tették a család első unokájának a keresztelőjét (mármint anyósoméknál az első), emiatt persze tolni kellett volna a nászutat és ugye a buli is hamar lezajlott volna, mert másnap korai kelés, plusz sütés főzés nagyiknak nemcsak a mi esküvőnkre, hanem oda is....na, szóval eléggé gáz lett volna és még így is magyarázkodni kellett egy sort, hogy ugyanmár miért is neeeee....

Kriszta, igen, igen, teraszra vele, először árnyékosabb helyre és ha bírja, mehet naposra is. Persze inkább csak a reggeli napocska. És szívbaj nélkül tavaszi visszanyesés, sokkal bokrosabb lesz. Azért ezek mellett nem árt az átültetés és a tápi sem. Meg esővíz, vagy állott, forralt csapvíz, mivel eléggé érzékeny a klóros, vízköves vízre.
Mondjuk igaz, második gyereknél már vakarhatja az ember a fejét, annyi játék van otthon. :-)

Lilluska, tényleg, gyalog mentetek? Melyik doki vizsgálta meg a gyerekeket?

Valentina, mi a baj?

Brigi, igen képeket majd hozzál, plíííízzzzzz!!!Meg ha van egy perced, egy gyors storyt is.

Steffi, jobban vagytok?

Judy, kedd?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :-))

Előszőr is Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációt!
A név csere úgy történt ahogy Timi írta. Csak annyi kiegészítést írnék, hogy nem sétáltunk a szülőszoba folyósolyán, hanem a szülőszobán voltunk, én az ágy végébe kapaszkodva a 2 perceseimmel ő meg sorolta a neveket....
Bevallom kicsit szoknom kell még, mert annyira megszoktam a Bálintot, hogy sokszor Bálintnak szólítom.
Rita egyébként jól írta, hogy Bálint, mert velem még mikor beszéltem a nővérpultban mielőtt bementem a szülőszobára, akkor mondtam, hogy Bálint lesz :-), ő nem tudta, hogy közben megváltozott a neve...

A szülés szuper volt és nagyon gyors! Reggel mikor ctg-re mentem már 2 újjnyi volt a méhszáj, így azt mondta az orvosom, hogy inkább nem menjek már haza, hanem sétáljak 2 órát és újra megvizsgál. 2 óra múlva már 3 újjnyi volt a tágulás, így szülőszobára kerültem. Kb fél 1-kor és 15.15 perckor a hasamon volt Benedek. Sikerült gátvédelemmel szülnöm, aminek nagyon-nagyon örülök!!!

Rita: Köszönöm, hogy hoztad a hírt és egyben sajnálom,hogy nem sikerült együtt szülnünk.

Timi, Renáta: Köszönöm, hogy benéztetek hozzám és köszönöm a meglepit is.

Tenci: Köszönöm neked is, amit Timivel küldtél!

Veronikusz: Nagyon jó vot az első éjszaka, fiatalúr 3 óránként kelt enni és végra nagyon jót aludtam!!

Orsi: Egy cseppet se légy szomorú, hogy a 2. babád is fiú lesz én már most olyan szerelmes vagyok a fiaimba!! Pedig az elején nagyon reménykedtem,hogy lány és szomorú voltam miatta, mikor kiderült, hogy ő is fiú.

Petya egyenlőre még nincs itthon :-(, mert ma a szüleim visszavitték a bőrgyógyászatra, hogy a kiütéseivel egyáltalán jöhet-e a kicsi közlébe. Szerncsére jöhet, de csak vasárnap reggel hozzák haza, hogy addig is könnyebb legyen nekem kicsit.

A fényképek szuperek, Timi jók a németországi képek!!

Bocsánat,hogy most csak inkább magunkról írtam.....

Teszek fel képet:

Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi, Beni gyönyörű! :lol: :lol: :lol: Még egyszer gratulálok hozzá! Én simán besaccolnám 4-6 hetesnek, nem pedig 4 naposnak. Én Benim is ilyen volt. Van egy 3 napos képe ( még a kórházban készült ) mindenki azt hiszi 1.5-2 hónapos rajta. Tényleg nagyon szép, nem ráncos a bőre, kis vasgyúró! És örülök, hogy sikerült még Vida dokit elcsípni , azért így kerek az egész! :wink:

Reni, drukk Neked - hátha jövő hétvégén lesz kedve kibújni a kiscsajszinak!

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Igen, igen, Bene csodaszép vasgyúró. Heni megelőzött, tényleg hihetetlen, hogy még csak 4 napos, sokkal nagyobbnak néz ki.
Gratulálok mégegyszer Brigi!!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsófi, megnéztem az albumodat - Levi igazi kis nőcsábász, azzal a huncut vigyorral, imádnivaló! Ja, és egyáltalán nem látszik rajta, hogy sűrűn éhségsztrájkolna........

Csopakon van nyaralótok?

Mentem locsolni......

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Brigi!
Benedek csodaszép baba. És ezek a rucik! :lol:

Zsófi!
Sógornőm gyereke sem evett semmi tejeset, de most ad neki joghurtot müzlivel, amibe egyre több tápszert rakott (úgy, hogy megcsinálta készre és beleöntötte), így mostmár egy pohár joghurt 60 milli tápszerrel elfogy. MOndjuk nálatok a joghurt is necces. De Levin tényleg nem az éhezés jelei látszanak.
Enyém gyerek szerencsére tömi a gyümölcsöt, meg mostmár három napja pörköltet eszik tésztával. :oops: És ne bánd, hogy vizet iszik csak, jó az. Nekem mind a kettő a vizet szereti a legjobban.

Hibiszkuszomon sok bimbó van, többször is egy évben, de csak egy nyílik egyszerre. És én sajnálom visszavágni.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jaj, persze szerencsére nem látszik rajta az, hogy néha rájön az öt perc-kajaügyileg, kis vasgyúró Ő is. Csak most úgy minden összejött. Nem tudom, Ti hogy viseltétek a leválasztást, de engem nagyon meggyötör. Imádtam és mintha a fél karomat vágnák le. Totál ingerült vagyok és utálom az egész világot hangulat uralkodik rajtam és nem látok más okot, amiért lehetne.... :oops:
Meg nem is értem, olyan mintha tök szívesen szopizna, de egy szívás után, vagy annyi se, kiköpi....nem is tudom, mintha valami nem lenne okés. Fogak talán? De hát az ennyire leállítja a szopit? Már csak éjjel hajlandó 1-2x. Ilyet szokott Levi csinálni, mielőtt megjönne már hónapok óta, de most már 3 napja ez megy folyamatosan, ezért kezdem feladni a reményt és nincs ötletem..... :oops: :cry: :?: :?: :?:
És köszönjük a dicséretet!

Kriszta, tavasszal érdemes levágni, nem most. De Te tudod, ha így is tetsz, akkor ne bolygasd inkább. :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Brigi!
Benedek annyira édes, hogy meg kell zabálni!!! Az a középső közeli kép!!! :D nagyon irigykedem!!! tényleg idősebb babónak néz ki :D a ruhái meg :lol: :lol: :lol: betojás :lol: :lol: :lol: :lol: még 1x gratulálok!!!!

Aprooka!
én maximálisan megértelek téged!!! ha belegondolok, hogy lassan nekünk is eljön az elválasztás .... :cry: :cry: :cry: teljesen bedepizek!!! arról nem is beszélve, hogy kedves szembe nagynéném kezdi erőltetni, hogy 1 éves korára szoktassam le Zsófi a ciciről, hogy már most ne adjak délben csak kaját és cici meg NE!!! :twisted: :twisted: :twisted: Mostanában nagyon sokat segít lelkileg a nagynéném, így hálás vagyok neki, de ilyenkor egy kanálban .... :twisted:
Én imádom, mikor Zsófi elkezd szopizni és felakadnak a szemei a gyönyörtől!!! :D Közben meg engem simogat, böngyölkézi a ruhámat. :lol: Nem tudom, hogy mi lesz ha egyszer nekem is "visszaszól hogy nem kell" :cry: FŐLEG HOGY NEKEM MÁR NEM LESZ ILYENBEN SZERENCSÉM TÖBBET!!! Neked még igen!!!!
LEvi szerencsére tényleg úgy tökéletes ahogy van!!! nagyon jól néz ki, még ha anyukáját ki is borítja az evéi szokásaival! :oops: :)
Lélekben veled vagyok!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!!!

Brigi!!!
Gyönyörű ez a kicsi fiú!!!
Szeretettel gratulálok mégegyszer!!!
Ne haragudj, hogy nem mentem be hozzád, de nagyon szarul voltam! :oops:
Nagyon ügyes voltál!!!
Petya még nem is látta a kisTEsót?
És kapott Ajándékot?

ancsaboszi
 
 


Sissy!

Üdv köztünk!
Én Sándor dokis vagyok, nem nála születtem, de nála született Lara, és Picurka is nála fog!
Szóval kérdezz bátran, de én csak jókat tudok róla mondani! :lol:

ancsaboszi
 
 


Hú mennyit írás! tök jó!
De most nem volt időm még visszaolvasni!
De igyekszem!

Addig is pár fotó a múlt hétről.
Sopronban voltunk hétfőtől péntekig, aztán meg Tihanyban.
De csütörtökön átmentünk Ausztriába, a Meseparkba.
http://www.familypark.at/
van magyar oldala is, és még magyar térképet is adnak.
De az egész csodaszép!
Volt már itt valaki?
Igaz három év felett már 16 Euró, de addig ingyens, és Lara is 3 játékot leszámítva mindenen ült, van vizes részük.
Vidámpark, és állatkert (igaz csak pár állatt : szarvas, özike, kecske, szamár) de lehet őket etetni.
Szóval tényleg szuper hely.
Ha valakit érdekel írok még róla
addig is pár kép!

Csacsietetés!

Kép


Alvás után
Kép

Apával krokoban, először Anyával mentem, akkor nem akartam kiszállni! Alig tudott Anya kivenni, mert befeszítettem magam, peresz akkor nem volt ott senki aki segítsen! Így Anya cipelte a 16 kg-mat!

Kép

A sportlady

Kép

Pancsoló kislány
Kép

ancsaboszi
 
 


Veronikusz!!!

ezt nem értem!
Hogy hogy nem lesz részedben benne többször?? 4Baba projekttel mi a helyzet?
De jó, örülök, hogy jó a viszonyod a Nénikéddel, és Ő legalább közel van!
Borsikáék hogy vannak?
Vihar a Balcsin szép volt, de mi volt itt Piliscsabán tegnap! Akkora szél volt, ilyet még nem éltem át.

Tigrincs
Annyira szuperek a képek! El tudnám nézegetni!!!
gratula a fogacskákhoz!
Harapást át tudom érezni! Lara négy hónapos volt mikor kibújt az első kettő, így hamar volt benne részünk!
Holnap megyünk Érdre, Nándi babát nézni!
És képzeld, Ők még nem kaptak ajándékot, Ti kitől kaptátok, és mikor?

RenNagyon csini vagy!
Bocsánat hogy nem tudtam nagyon beszélgetni, de annyira fájt a fejem.
Remélem nincs harag.
Vagy van? Ugye még nem válaszoltam a leveledre? Bocsánat, de a levelezésem, kicsit el van úszva.

Kriszta,
Anyós hogy van? Én visszasírom ám Őt! Mond meg neki, hogy ha még dolgozna, tuti visszajárnék hozzá!!!
Nyaralni hova mentek végül? Találtál valamit?
Mi itt voltunk www.hotelfagus.hu, innen mentünk át a Meseparkba.
A TE virágod is nagyon szép!!

Brigi,

ez a névtörténet, nagyon izgis lehetett! És nem bántad meg hogy nem Bálint lett? Ki akarta a Bálintot?

Judy,
Annyira szépek vagytok, nekem az első kép, az az boldogságos tetszik a legjobban!!!
Hú, ez a virág nem semmi!!! gyönyörű!!!!

Steffi,
Hogy vagytok?
Hát igen repül az idő, de hát az a jó! Én már a karácsonyra készülök!!!

Ren,
hú de igzi! De az esküvő biztos segít majd!
Jaj szegénykém, szorítok Zsoltinak!!
Meg van már ki fog Ivánra vigyázni???
Hát tényleg van min igzulni!!! De a Babók ezt érzik, én is paráztam, hogy 24. lesz a császár és előtte be kell feküdni, és hogy az milyen lesz. És aztán 23 elfolyt a vizecske! Szóval a Babók érzik, és segítenek!!!
Mi az ajándék? Képek??
Hú én is annyi ajándékot csináltam már, nagyon kíváncsi vagyok! Olyan jó ilyeneket kitalálni!
Remélem Apa megvigasztalt, és jobb a kedved!!!!
Tesódék mért nem hamarabbra tették az esküvőt?


Zsófi,

És kitaláltad már mit kap a nagyfiú?
Larának répatorája volt, mert ugye akkor még elég allergiás volt.
Sajnálom,hogy megnit szrájk van.
Lara is fent volt éjszaka, ez a vihar megviseli őket!

Orsi,
Jó nyaralást,
Jó időtok van!!!

Tünde,

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!
Milyen állást keresel?

Sissy,

Mi is voltunk UH-n, ugye a 12 héten, de sajnos nem kaptunk mi sem fényképet!
De mi voltunk a genetikai központban és ott kaptunk.
Kérdezd meg telefonon(mikor időpontot egyeztetsz, hogy lehet e. hátha úgy lehet.
Ne keseredj el, biztos lesz hamar róla képecskéd, ha addig nem akkor majd a 4D-n, az ugyis annyira jó!

Lilluska!

De jó Rólatok is sokat olvasni, nagyon édes a kis hölgy!
És mind a három gyerkőc szeme rendben?

Valentina
mi a baj?

Na látom már mindenki alszik.

Szép hétvégét mindenkinek!!!

ancsaboszi
 
 


Boszikám!

Jóvan ezt elbaszkuráltam :oops: ...úgy akartam írni Sissynek, hogy Ancsaboszi lánya Lara és Picurkája is nála (fog) született. Na, helyesbítve! :wink: 8) Így már okés? :lol: Mi volt a baj, hogy nem érezted jól magad?!?!?! :oops: :roll: Vannak rosszulléteid még? Vagy csak a meleg?? És nem is jövöl beszélgetni velem....tudod hova....szomi vagyok kicsit!!! :oops: :(

Brigi!

Igazán rendi Tőled, hogy végülis meghagytad nekem Bálintot!! :lol: :wink: 8) A Benedek is nagyon szép név. Nekem a kerifiam is Benedek. :wink: És bocsi, hogy egy kicsit elbakiztam a sztorit. :oops: De azért az megnyugtat, hogy akkorát nem tévedtem! :lol:
És tényleg nagyon szupik a képek!!! Élőben még aranyosabb volt! :wink: És élőben nem látszik többnek a koránál!!! :lol: :wink: Ebből is látszik, hogy egy fénykép mennyit "csal"!!! :wink:
Örülök, hogy minden okés Petyával! Hétvégén összeszedem magam és írok egy mélt is, mert egy csomó mindent akartam még mondani, meg kérdezni! 8)


Aproo!

Nem lehet, hogy meg fog jönni a vöröshadsereg nemsokára?!?! :roll: És azért nem nagyon akar enni Levi ciciből?!?! Nekem Jáz már másfél héttel előtte nem nagyon eszik. Vagyis eszik csak nem annyit és nem úgy ahogy olyankor, mikor itt vannak a vörik meg utána való másfél hétben. :shock: :oops: 8) Szóval akkor örülök, ha megeszik napi 720-at, mert egyébként meg 850-ket meg néha többet is eszik. :roll: 8)
Valami cselen majd én is gondolkodom, hogy mit tehetnél, hogy egyen kicsit több gyümit meg tejféléket! :roll:

Lillus!

Mi volt a szemdokinál? Remélem minden okés velük! :) És tényleg gyalog voltál velük?!?!? :shock: :roll:

Ren!

Ne idegeskedjél már annyit!!! Azt hagyd rám!!! Okés?!?!? Mikor kapom az sms-eket, mindig úgy ugrok, mint akit jól fenékbe billentettek!!! :lol: :wink: :lol: Aztán mindig nagy csalódás, hogy nem Te vagy!!! :lol: :wink: 8) Viszont akkor most már annak drukkolok, hogy Lindabébi jövő7 7végén jöjjön!!! :lol: :wink: Persze csakis Vida doki miatt!!!! :lol: :wink: 8)
Meg úúúúúgy megcsinálnám már Linda ajándékát!!!! Iváné már kész! :wink: 8) Majd viszem azt is! :wink:

Verokám!

Mit iszol?!?!?! :lol: :lol: Még hogy én szültem-e?!?!? Jó vicc! 8) Ha látnád a hasam nem kérdeznél hüleségeket!!! :lol: :wink: Az összes súlyfölöm ott tanyázik!!! :shock: :evil: :oops: :roll: Mind a 8 kiló!!! :roll: És hogy onnét hogy fogom ledolgozni, hát az egy fogas kérdés!!! Onnét a legnehezebb!!! :evil: De amíg szopi van, addig bele sem kezdek semmi fogyiba!!!! Bár lehet, hogy napi 100 felülés nem számítana?!?!?! :roll: Persze nem egyszerre!! :lol: :wink: Spajszer :lol: meg jó nagy csörömpöléssel megérkezett!! :lol: :wink: Köszi! Jó volt ez így utólag is!!!

Orsi!

Jó pihizést Balcsin. Gyere ha megjöttetek. És vigyázzatok Magatokra! :wink: Pussz!

Most mennem kell szopiztatni, aztán alukálok egy jó nagyot! És várom a vihart!!! 8) :lol:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs

Mióta itt ülök, nézem, hátha ott vagy!
De nem láttalak.
Szóval én akartam beszélgetni, de nem volt kivel!
:oops:
Akkor nem küldök sms-t, hogy ne ugrálj feleslegesen!
:wink:

ancsaboszi
 
 


ja, annyira nem rontottad el, születhettem volna nála :lol:

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!

Vero, igen igen, akkor nem vagyok legalább egyedül. Nekem is rengetegen mondták már hónapok óta, hogy abba kéne hagynom, de basszus, ez már annyira privát szféra és annyira csak rajtunk áll.....na, még éjjel megy a szopi 1-2 alkalommal, de mivel reggel majdnem száraz a pelus, ugye már az esti szopi sincs, ezért gondolom, hogy éjjel is már csak inkább visszaaltató, nem mennyiség.....na, hát ez is eljött, természetes, csak megvisel.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Ancsa, de jó helyeken jártatok!!!
Nem csuklasz tegnap óta??? Férjemmel sűrűn emlegetünk....képzeld, lassan fél éve itt az etetőszék, olyan mint a Tiétek és tegnap tök véletlenül jöttünk rá, hogy egy mozdulattal leszedhető a duplatálca. Pedig még a barátosnőmnél meg is állapítottam, hogy milyen jó a pierre cardin-juk, hogy azon van ilyen funkció, de mire hazajöttem, már nem jutotta az eszembe. Erre tegnap átállítódott a tálca de csak az egyik oldalon, mire elkezdtük megnézni és a kezünkben maradt az egész. :oops: :lol:
Máskor majd részletes használatbavételit kérek Tőled, mert ennek a leírásában nem is volt benne......hiába, béndzsa elsőgyerekes szülője.....a bébihordozót is két kerek hónapig rosszul kötöttem be, mire figyelmeztettek, hogy így nem jó! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Timi, sztem nem éppen, félidőnél járhatok. De pl. a jobb cici már vagy 3 napja nem is kell, mondom, mintha erőspistával kentem volna be, bekapja, fintorgás, kiköpi, megy dolgára. :oops: :roll: :cry:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
Örülök, hogy jó telt a nyaralás! Lara olyan nagylány! Hihetetlen milyen magas :D :D és milyen kis édes kiscsaj! :lol: mesepark biztos nagyon jó lehetett. Én anno még egyedül a szafari parkban voltam. Engem meg az nyűgözött le, hogy ott szabadon mászkálnak az oroszlánok és mi meg kocsival csak ott elhajtunk mellettük! :shock:
Négyeske: hát! Férjem szeretne és én is, de azt hiszem be kéne látnunk, hogy elég ez a három kis tündérke is. Én néha már nagyon a határaimat súrolom és bár a fél karomat odaadnám még egy negyedikért, de így nulla segítség mellett …. :oops: szóval most tipródom, mert azért nagyon vágynék még egy gyerekre!!!! (és nem azért hogy az fiú legyen, mert ha lány, én akkor is ugyanúgy fogok neki örülni!!! Minél több, annál jobb :wink: )

Tigrincs!
8 kiló!!! :shock: :oops: :lol: :lol: ne is mond!!! Akkor én nyertem a 23-mal :lol: :lol: mit nem adnék ha csak 8 lenne rajtam!!! Azt már fél lábbal leugrálnám magamról! :lol: :lol:
Képet megkaptad mail-en? Hogy tetszett a verda? :D


AproZsó!
Igen! Ez már maximálisan PRIVÁT SZFÉRA!!!! Kit mért zavar az ha én szoptatok????? Szofinál a papám (féltésből! :oops: ) azt mondta, hogy kifizeti a tápszer árát, csak szoktassam át Szofit tápszerre és ne szoptassak, mert tönkreteszem magam és tápszerrel is felnő egy gyerek!!!! Hát ezt soha nem fogom elfelejteni, hogy ezt mondta!!! Annyira de annyira szarul esett!!!!
Nekünk meg szerintem azt kéne feldolgozni és megértenünk, hogy attól hogy már nem a pocinkban nőnek és már nem mi tápláljuk őket a tejünkkel, még mi vagyunk a gyerekeink számára a BÁZIS! Ez csak a normális menete gyerekünk fejlődésének. Ettől még mi teremtjük meg számukra az egészséges fejlődésük alapfeltételeit, csak már áttérnek a fejlődés egy következő szakaszára. Úgyhogy megértelek! Mert teljesen hasonló cipőben járunk! :oops: (kicsit olyan, mint mikor kirepülnek a gyerekek a fészekből! Nem???? :? :) )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szopi
Csajok! Erre ne parázzatok már rá ;) Kit érdekel, ogy ki mit mond???? Az századlagos. Neked és főleg a gyerekednek mi jó. A többi meg... :P Sejthetitek én miket hallgattam, hogy Iván 2,5 éves koráig szopizott...De nekem és neki is jó volt. Akkor meg? Se beteg nem lesz tőle, sem anyámasszony katonája. Ugyan már nem tud szopizni (elfelejtette a technikát :shock: ), de sokat cirógatja és puszilgatja a cickókat :)

Zsó
NO PARA a kaja miatt! Iván sztem 2 hét alatt eszik meg fél liternyi tejterméket. Nemszereti, azt kész...Tápit se eszik, gyümit sem. Inni? Hahaha, ha marha meleg van, akkor kb. fél litert!!!! És nem szárad ki, nem beteges, nem törnek a csontjai, tele van energiával! Szal nyugi :wink: Vannak ilyen kölkök. Próbáld elfogadni, hogy neki ezek az igényei, aztán jóvan. Szopira, hogy kell-nem kell nem tok mit mondani :roll: Jön belőle rendesen a tej? Lehet, hogy a fogak is bezavarnak...
Azért ez a keresztelős sztori elég meredek. Nem is tudom hogy jut vkinek ilyen eszébe :? :twisted:

Brigi
Most is csak azt mondhatom, annyira édes Beni! Mázlid van, hogy elcsípted Vidát! Irigy...
Nagyon rossz lehet, hogy Peti nincs otthon :(

Csajok! A rucik kórházasak ;)Ugye Brigi? Vagy vittél sajátot? Valaki nem ismeri fel? :D

Timi
Tegnap hulla voltam :roll: Ivánnal mentem aludni, de most tudatosan ;) Hát nemtom, hogy bejönne-e szüléshez, mert oké, Pesten lesz, de...Mind1

Ancsa
Dehogy!!!! Miért haragudnék? Van mél, amire nem válaszoltál? :oops: Én is elfelejtettem, semmi gond :D
AZért nem tették korábbra, mert tesóm júni 30-án diplomázott. Egy szeptembernek elejének mondjuk jobban örültem volna. Mind1...
Fotóalbumot és képkeretet csináltam. Az alapot persze készen vettem, de én dísztítettem. Teszek róla képet délután vagy este...

Tegnap....
Újabb téves riasztás :roll: Egész nap kemény volt a pocim, fájdogált, éreztem, hogy a buksija is feszíti a csontot és kibéreltem a retyót is :roll: Délután hiába voltam hulla, nem tudtam elaludni, mert fájdogált. Majd 3/4 5-től figyeltem. Jöttek 7 percenként. Nem erősen, de jöttek rendszeresen, kb. 15 mp-ig tartottak. Nem akartam megint "felizgatni" magam és a családot, mondom várok. Vártam 3/4 órát, hívtam Ritát. Benyaltam egy kis homeót, lássuk elmúlik-e...Nem múlt, 15 perc múlva újra Rita. Mák volt, pont dolgozni ment :D Hát akkor menjünk. Ha mást nem meglátjuk van-e változás a múlt szerdához képest. Talán 1/2 7 felé érhettünk be. Az autóban kitartóan jöttek a fájások, bár még mindig nem voltak túl erősek. Beértünk. Elmúlt :twisted: CTG-n egy kósza dombocska jelezte csak, hogy vmi...Rita megvizsgált és hiába a sok jósló meg minden...Helyzet változatlan :( Úgyhogy újra haza...Sebaj, most tesómmal mentünk, nem kellett anyut elcibálni a mhelyről...
Hazaértünk, fájások vissza. MÉg elalvás előt is voltak, bár rendszerelenebbek lettek addigra. Meg így, hogy hazajöttünk már nem néztem az órát. Jöttek-mentek...
Arra jutottam, hogy talán pszichés alapon volt az egész. Tudtam, hogy holnap van Vida doki utoljára. Én bármire képes vagyok pszichésen :roll: Érettségi előtt már hónapokkal anorexiás lettem, bárhol képes voltam összecsuklani és nem az éhségtől! Pedig egyáltalán nem éreztem, hogy izgulnék :shock:
Szóval Orsi, mi is mindent bevetettünk: Én tologatom a bazinehéz asztalt ágyazáskor, már Ivánnal is kergetőzöm (na azért nem 100zal), Zsoltival is előre "ledolgoztuk" a szülés utáni 6 hetet minden finomkodás nélkül...De Linda még jól érzi magát :wink: Továbbra is Krisztát erősíthetem! AKkor jönnek, mikor ők akarnak :)


Csajok! Javítsatok ki, ha tévedek! De Kati Danijának kedden volt a névnapja és sztem egyikünknek sem jutott eszébe :oops: :oops: :oops:

Úgyhogy útólag, de még 8 napon belül :wink:
Boldog Névnapot Daninak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Tigrincs: Remélem még felhasználod a Bálint nevet!!! :lol: :wink:
Egyébként teljesen korrektül írtad le a név-cserés storyt.
Várom a mailt.

A Bendek név anno már Petyánál felmerült, sőt most is mikor nevet kerestünk, de akkor férj leszavazta, erre tessék a szülőszobán rájött,hogy mégis tetszik neki :-)))

Köszönöm Beni-baba nevében a dícséretet!!! Egyébként tényleg kis vasgyúró, alig veszített a születési súlyából és 5 naposan már 70 grammokat szopik :-)

A zöld csíkos body az saját :-) Abban jött haza a kórházból.

Renáta: Azt hiszem te kérdezted,hogy ki miben hozta haza a babát. mi csak egy bodyban, mert olyan meleg volt, hogy más nem kellett rá. Ha viszont hűvősebb lett volna, akkor egy rövid újjú body egy vékony rugi és egy cérnasapka lett volna rajta.

Nem biztos, hogy nem kell esetleg visszamenetek a szülészetre, mert hétfőn jött egy lány 5 perces fájásokkal 1 újjnyi méhszájjal. Szolőszobára került, elmúltak a fájásai nem tágult tovább. Kedden délben hazaengedték, erre este visszajött, hogy elfolyt a magzatvíze. Szóval bármi lehet még :wink:

Aprooka, Veronikusz: Tudom mit éreztek! Nekem Petya 7 hónapos volt, mikor végleg leválsztotta magát. Teljesen kivoltam.....

Ancsa: Petya látta már a kórházban, de mondjuk csak üvegen keresztül és rövid időre, mert Petya örökmozgó és nem lehetett vele bírni. Ajándékot majd itthon kap, egy helikoptert vettem neki :-)A Bálint nevet én találtam ki, nem bántam meg, hogy Benedek lett, mert anno Petyánál is szerettem volna már, de akkor a Péter győzőtt.

Most mennem kell, mert Beni sírdogál....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi
Igen, bármi lehet, de mostmár tényleg nem izgulok...Vida úgy sincs. Nincs már miért :wink: :( Mondjuk akkor már maradhatna 08.12-ig, mert Zsolti 06.12. én 07.12., ezért mikor IVánt vártuk drukkoltunk, hogy hamár 08.17-re vagyok kiírva, akkor jöhetne 12-én, de nem bírt addig várni :) Hátha most Linda :D

Képek az ajándékról:

Ilyen volt a fotóalbum...
Kép
Egyrészt nem csípem a vörös rózsát...lagzira pláne (bocs, ha vkinek az volt :oops: ) Másrészt arany, pezsgő és barna lesznek a színek a lagzin
Szóval ilyenre varázsoltam:
Kép
A képkeret egy szimpla fehérre pácolt fa keret volt, ez lett belőle:
Kép
Már csak azon drukkolok, hogy tetszen is nekik :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Brigi!
én ezt minden gyerek után megéltem! Nem jó érzés, de túl kell tennünk magunkat rajta! :oops: :)

Ancsa!
nem tudom, hogy mi van Borsikával! bár beszéltem már azóta vele, de én főleg itt tartottam vele a kapcsolatot. :oops: Azóta meg meleg is van, nem járok szoliba, így ott se futunk össze. :oops: Gondolom Balcsiznak ezerrel!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:47-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom ez a meglepik napja!!! :lol: :wink: 8)

Lillus!

Gratula Boginak az ácsingóhoz!!!! :lol: :wink: És köszi, hogy megjavítottad :lol: :wink: a vonalzóján a feliratot, így utólag is gratula a 8. hónaphoz! :wink:

Nálunk meg Jáz végre úgy gondolta, hogy akkor megfordul hasról hátra is! :lol: :wink: Apája nagy örömére!!! 8) Úgy hogy most már megy mind a két irányba! Csak én erről nem tudok képet tenni!!! :lol: Na majd az ácsingózásról.... :wink: :lol:

Ren!

Nem semmi a Csajszid!!! :wink: Te is felkötheted a gatyeszt már a születésekor.....hiába a tűz-jegyű Csajok, nekem ugye Adri.... hát nem egyszerűek!! :shock: :lol: :wink: 8) Úgy hogy majd sírunk egymás vállán...hogy már megint mit műveltek ezek a Rosszcsontok....!!! :lol: :wink: :shock:
Fotóalbum nagyon szupi lett!!! :wink: Nekem nagyon tetszene, ha én kapnám!!! Főleg, hogy SK-készült!!! :wink:
Ma is kaptam két sms-t (barinőktől).....ismét ugrottam, mint akit seggberúgtak!!! :lol: :wink: :shock:
Szóval bocsi, ha esetleg egész nap csuklasz...de nem tudlak kiverni a fejemből!!! :oops: 8) :lol: :wink:

Vero-Brigi!

Igyekszem a válaszokkal! :roll: :wink:

vkBrigi Kristófjának boldog névnapot!

Mentem vacsiztatni!

Szép estét Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


MASSA REMÉLEM TÚLÉLI!!! :shock: :oops: :roll:
bocsika Lányok, tudom ez nem ide tartozik......de akkor is... novemberben lesz Apuka! :oops: :roll:

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

csak gyors beköszönés, vendégeim voltak, fürdésig maradtak, aztán csak most aludt el a kiscsaj...

Zsó,
Kedd szuper!! 10 körül?? melyik részén van a Savoyának?

Brigi,
Benibaba gyönyörű!!!

Lilluska,
Boginak gratula az ácsingózáshoz!!! :D

Timi,
biztos túléli!!! Bár elsőre én is csak hápogtam annyira emlékeztetett egy-két korábbira :? Inkább nem is emlegetem :(
Gratula a visszaforduláshoz :D

Ren,
album és keret nagyon klassz! Nekem is tetszene, az tuti ;)

Ancsa,
Köszi! Én nem tudnék választani a képek közül :oops:
A tieid szuper képek!!! :D Klassz lehet az a park. Na, majd ha Törpi nagyobb lesz, mi is megnézzük :)
Jobban vagy?

Valamit biztos akartam még, de szita... :oops: Megyek alukálni. Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

ANCSA-nagyon klassz ez a mesepark-én már négy havernőmmel ledumcsiztam mikor is mehetnénk,most már csak a pasik egyeztetnek :lol: :lol: remélem lesz közös időpont!!!-köszi szépen a linket :wink: jaa és nagyikat is visszük,hogy mi is élvezkedjünk kicsit :lol: :lol:
Laraképek szupik-és tényleg komoly nagy csaj már!!!oviügyben intéztél valamit????

BRIGI-Benedek igazi kispasi!!! :wink: :lol: névválasztásnál mi is így voltunk én már Mikeyt akartam Benedeknek-de győzött Miki az elsőszülött fiú Miklós legyen :lol: és szabad utat adott a második gyerkőc névválasztásához.... :lol: és mivel jobbat nem találtam maradt Benedek :lol: :lol: :lol: de Mikeynál nem is bántam, mikor szültem azon a héten három Benedekbaba volt az osztályon :roll: :lol: és gondoltam,hogy csíkos ruci otthoni :lol: nagyon cool,és nagyon új..... :wink: :lol:

RENÁTA-ismét szépet alkottál :wink: :lol: úgy gondolom te nem fogsz uncsizni nyugdíjas napjaidban sem :lol: :lol: :wink: :wink:

TIMI-Jázmin szupi csaj!!!!-mit vár most János?? bukfencet???? :lol: :lol: :wink: :wink:
én is Massa+++++++az már tutkó,hogy holnap nem indul.....a befejezést láttad?????kicsit vicces volt a dolog :roll: nem volt időmérőóra.....csak egymástól kérdezgették kinek mennyi lett a vége....nálunk nagy öröm volt-Alonso-renault-pooooool :lol: :lol: :lol: :wink:

tök jóóó még itt ,de csak azért vagyok mert Mikey már felkel pisilni :lol: napközben nincs pelus de azért még éjszakára adok rá,főleg,hogy rengeteget iszik-és még este is dinnyézik :wink: szóval nagyon ügyi :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Lilluska
Hamarosan futhatsz Bogi után :lol:

Timi
Ma is beájulda :oops: Nemtom voltál-e.....
Nnnnnnnnnna, akkor János most megnyugodott? :D Még sincs semmi baj ezzel a lánnyal :lol:
Miattam meg ne ugrálj! Sztemcsak a jövőhét lesz izgis ;)

Ancsa
Mesepark nagyon jó lehet....kicsit irigy :oops: :roll:

Tenci
Klassz srác Mikey! Áááááá, tuti nem fogok unatkozni:) Főleg, ha lesznek unokák, amit nagyon remélek :wink: Majd hazaérek 6-8-kor a melóból 60x évesen és éjjel, mert ugye az öregek úgyis csak 4-5 órákat alszanak, nyomom az ipart :lol:


Hát csajok, tutira igaz lehet, hogy a lagzi bevonza a gyerkőket :D Ti is írtatok ilyet, egy játszós anyuka, akivel jóban vagyok, a második lányát úgy szülte, hogy szombaton férje+lánya vidéki lagziztak, ő meg itt maradt az anyukájával (pont 1 héttel a kiírt idő előtt) Már úton volt a kiscsalád hazafelé, mikor beindult a szülés, szal apuka haza sem ment, hanem egyenesen a kh-ba :D
Másodikon a lányzó pont úgy volt kiírva a második fiával, mint Brigi. És mikor szült? Mint Brigi :D Persze szombaton lagziban voltak és hétfőn szült :lol:
Szóval nyugodt vagyok :) Becéloztam a fentiek alapján a 2-át...az ugyanúgy 38+5 lenne, mint Ivánnál :)
Készülök a lagzira...vettem csini pacskert (mert másba nem is megy bele a lábam, minden hiába) és milyen vicces, az egykori menyecskeruhám lesz rajtam :lol: Most azért kissé másként mutat majd rajtam :lol: De valszeg többet nem lesz hová felvenni...Meg a karkötőm is ugyanaz lesz. Tök jó érzés volt újra belebújni ezekbe! Nosztalgiáztam :cry: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Petyának boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Briginek és Benedeknek sok boldogságot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Jó reggelt!

Lilluska!
Gratula Boginak a felálláshoz!!! :D nagyon ügyi nagylány!!! :D és annyira szép kiscsaj!

Tigrincs!
Gratula Jáznak is a forgáshoz! :wink: ügyi bogyó! :D

Kriszta!
Petyának boldog-boldog első szülinapot!!!!!!


Ancsa!
Megnéztem a Fagus-t!!!! hát ez piszok jól néz ki!!!!!! :D:D

Vica!
Végre! :wink: mesélj már egy kicsit! Képekkel!!!! :D:D mi van veletek???? Jól vagytok??? :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 



Petya, Isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig még 100 évig legalább!


Hát lányok, Levitündér nem egyszerű eset. Én nem is tudtam, hogy 1 éves gyerek mellett is lehet cicigyuszit kapni. Kicsit sok a jóból mostanság..... :oops:
Egyszerűen a bal cicit 3 napja nem fogadja el az úrfi, még álmában sem, tegnap már napközben fájdogált, de gondoltam ez az apadással jár, de estére már akkorra csomóm volt, hogy csak na. 11ig fejtem, de sajna egyik mellszívóm sincs itthon, kölcsönben pihiznek. Jól beszívtam, gyötörhettem kézzel. Most meg ötletem sincs mit tegyek, mert persze továbbra is csak a másik kell és az is már csak éjjel, egyszer. :oops: :roll: :?: :?: :?


Judy, én akkora balfácán vagyok. Pont kedden kell mennünk az egy éves státuszra, ez ma esett le. Szerda esetleg????bocsi, bocsi, bocsi.....

Vica, mizu Veletek, mesélj?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Annának és Pankának Boldog Névnapot!
Petyának Boldog 1. szülinapot!


Hát Kriszta, ezt jól összehoztátok :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó reggelt!

[color=red]Peti és Panka Isten Éltessen!!!!![/color]
Most ébredtünk! :oops: Bár este volt 2 órás bömbi, fájt a pocak :(

Köszönöm a gratulációkat!!!!

Ancsa: Nem gond,hogy nem tudtál benézni hozzám :wink:

Renáta: Nagy mázli volt,hogy elcsíptem, vizsont így a fogadott szülésznőm nem volt ott, de nem volt gond, mert ha nem beszéltem volna előre Grazynával, akkor Keszegh Évit fogadtam volna fel. És az élet úgy hozta, hogy ő votl az ügyeletes..
Drukkolok,hogy Linda jövő vasárnap kibújjon és akkor te is elcsípedt a Vidadokit!
Mi is jól öszehoztuk 2 év 1 hét van a 2 gyerek között, most törhetem a fejem,hogy tartsuk majd a szülinapokat???
Szuper lett az ajándék! Nagyon ügyes vagy!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Veronikusz, Aproo
Holnap megpróbálok jönni kicsit részletesebben, de ma megyünk a FORMA-1-re és már tiszta extázisban vagyok!!! :lol: :lol:

Azért arik vagytok, hogy még emlékeztek rám!!!! :wink: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!
Köszi a köszöntéseket, átadom az illetéskeseknek.

Judy!
Annának boldog névnapot!


Banananak is boldog névnapot!

Én hajnali hét óta főzök.... :roll:

Aproo!
Mi is kedden megyünk dokinénihez. :lol:

Brigi!
Még mindig irigy-irigy a dokiért. De az is jó, hogy Keszeg Évi volt. Innen is nagy puszi neki, ha még emlékszik ránk tavaly ilyenkorról!

Na megyek továbbfőzni.

Aproo!
Nekem van egy használaton kívüli mellszívóm (Medele Mini Electric), csak el kellene jönni érte. De hátha sikerül szerezned.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


ANNÁKNAK ÉS PANKÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!

PETYÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

Petyának boldog 1. szülinapot!

Kriszta Pankájának, Judy Annájának és Boszi Lara Annájának boldog névnapot!


Vica!

Kicsit irigyirigy, hogy te ki Forma-1-re! :wink: Füldugót vigyél, mert qva :oops: .....bocsika.....hangosak azok a Roncsok!!!! :lol: :wink: 8)
Jövőre majd én is megyek megint....Majd a Lacitól (Palik) 8) :wink: :lol: megpróbálok ingyé jegyet szerezni! 8) Oszt ha sikerül, akkor viszem magammal Tencit is!

Aproo!

Adri is csinált nekem olyat, hogy nem akart enni a bal cickómból még anno. Ordított, mint a sakál!!! :shock: De én nem hagytam magam!!!! :oops: 8) 2000 wattos porszívó "szólt" közvetlen mellettünk 3 hétig :!: :!: :shock: :roll: és egyből rákapott a cicire és szívta. :shock: 8) Ez kb. 3 hós korában volt. Legközelebb ilyet 7 hósan követett el, akkor pedig az "50-es hangerőn szól a zene" jött be! :oops: 8)
Próba szerencse.... veszíteni valód nincs!!! :roll:

Ren!

Éjfél előtt 5 perccel mentem szopiztatni. No para!!! :wink: Mondom, ha fáradt vagy pihizzél!!! Még most használd ki, amíg lehet!!!! :wink: Én türelmes vagyok....és ráérek!!! :wink: :lol:

Tencikém!

Köszi! János most már megengedi :lol: Jáznak, hogy próbálkozzon az üléssel és az állással!!!! :lol: :wink: 8)
De Kiscsajom csudijófej!!!! Mindig akkor fordul csak meg, mikor Apja nem látja!!!! Szivatja!!! :lol: :wink: :lol: :twisted: Hiába kérte reggel is, hogy forduljon meg.....nem.....erre bement a fürdőszobába János, hogy felöltözzön és mire kijött Jáz már a hátán volt!!!! :lol: :wink: :twisted: Énlyányom!!!!! 8) :lol: :wink:

Mentem előkészítem az ebédet, mert 1-től Forma 1-en vagyok!!! :lol: :wink: 8) Gyúrok a tévé előtt....és jól felhangosítom, hogy olyan legyen, mintha kint lennék!!! :lol: :wink: 8) Őőőőrületbe kergetve ezzel szegény Családomat!!!! :oops: :roll: 8)

Szép napot Mindenkinek!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.07.26 11:12-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

A lényeg!!! :lol: :lol: :wink: Mooooooooooooooost beizzítom a vetítővásznat!!!! :lol: :wink: 8) Csinálok sötétet!!! Már kitaláltam, hogy hogyan!!!! :lol: :wink: 8) Vág az eszem, mint a beretva, ha nagggyon muszááááááááááááj!!!! :lol: :wink: 8)
Na átjösztök?!?!?! :lol: 8) :wink:

Mentem! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Csak még egy gyorsra visszaugrottam...!!!...addig a vászon lejön magától... :oops: 8)

Aproo!

Neked/Tőled akartam még kérdezni, hogy ha éjjel szopizik Levi, akkor azt nem alva vagy kómásan teszi?!?!?! Mert pl. éjszaka Adri nem vette észre, mikor a "nemszeretem cicit" szopizta!!!! :roll:

Spuriztam!!!! :lol: :wink: 8) Mingyá indul a NAGYCIRKUSZ!!!! :lol: 8)

Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

de sokat írtatok! :)

megjöttünk balcsiról. jó volt, de jó itthon lenni. :)
Minket nem viselt meg a vihar, rohad angy szél volt de aludtunk mind3man rendesen.
2x is átmentünk füredre, annyira jó volt sétálgatni a sétányon és a strandot is felujították, én vagy 10 éve voltam ott utoljára. mióta papa nem él, mama nem megy le, és mi sem. :(
sokat voltunk strandon, fürödni inkább Kolos fürdött, élvezte, hogy leér a lába a kisvízben, néha nyakig ért neki de akkor is ment előre és ő sem engedte, hgy fogjuk a kezét.

képzeljétek: vagy 10en nézték lánynak Kolost! :roll: nem értem, szerintem tök fiús. meg volt egy bácsi, kérdezte mennyiért adjuk, mert olyan édes megveszi. :lol: :lol:
dobott neki K. puszit, meg integetett! mindenkit levett a lábáról, a fagyizóban az eladócsajt, kapott tőle egy ostyát.

Annáknak és Pankának boldog névnapot!!
Petyának boldog 1. szülinapot!

képek tetszenek, Bogi egyre édesebb, Anna meg a mérlegen.. :lol: :lol: Viktor és s cica.

Sissy, tényleg nem kapunk már képet, mert nincs rá pénz :cry:
én a 12. héten könyörögtem ki egyet Vidadokitól de azt mondta nem reklámozzam. :lol:

Renáta, nem lehet, hgy te azért kapsz képet mert Vida Uhzik téged és ő a dokid? mert engem nem Szabó Uhzik, mindig már és mi nem kapunk képet. csak kérdezem.

Zsó, sajnálom Levi szopisztájkrát, gáz lehet, higy semmit nem akar enni-inni. remélem megoldódik hamar.

Jaj, Brigi, annyira aranyos Benedek!!!!! amúgy már nem bánom, hogy fiú. örülök neki, és várom, hogy már itt legyen! de még 20 hét!

Tigrincs, F1 nálunk is megy, fiúk már 1kor a tv előtt ültek. :) nagyon durva ami Massával történt!
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: