Új privát üzeneted érkezett!

Na de Reni!
Brigi írta hancúrt és nulla keményedést és másnap megszült! :lol:

Petya 26-án született. Neked előirányzom a 23-át. Jó lesz? Nekünk Vida 19-től volt szabin és azt súgta Petyának :lol: , hogy 17-én jöjjön. (Mondjuk nem hallgatott rá.) És ne add fel, még van 3 nap!
Mi Petykát hosszú ujjú body-ujjatlan rugdalózó kombóban hoztuk haza. Pedig jó idő volt...

Tényleg, Timi! Mondta Brigi a Bálint/Benedek sztorit?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ja, és dinnyeügyet minden este előadjuk, mert apa nagy dinnye-fan, és akkor Petyának is muszáj. Mondtam a nagyobbik Péternek, hogy úgy időzítse a dinnyeevést, hogy az esti fürdés következzen utána. Mert a gyereknek még a kukaca is dinnyés.

Ma meg együtt raktuk össze a rakott krumplit Panka, Peti meg én. Ne tudjátok meg! Peti mindent megkóstolt, a tejfölt meg végigkente a lábán a kanállal, mert mostanában ha kanalat lát, muszáj neki kavarnia vele. Szétszórta a sajtot meg a tojást és megevett egy fél szelet vajat, m ire észbekaptam.

Aproo!
Levinek gratula a császkamászkához. Enyém gyerek csak pár pillanatra bír megállni, ha meg a kezét fogom, nemes egyszerűséggel letérdel. :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Brigi!!!!!

Szuper!!!De ügyes vagy!
Nagyon sok egészséget és sok boldogságot kivánok Nektek!!!
És sok sok tejcsit a legkisebb családtagnak!!!
Sok puiszi Nektek és várjuk a képeket!!!

ancsaboszi
 
 

 
 

Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok!
Köszönöm!
Tegnap este jöttünk haza, ma meg bent voltunk Bp-en, mert úgye kedd az úszásé, meg a Nagyié.
Holnap meg fél 8-ra megyünk a korházba AFP-re.
Meg vagyunk köszönjük, Lara meggyógyult jól érezte magát!
Én múlt hét óta érzem Picurkánk mozgását, és tegnap meg be is keményedett :oops: a pocak, nem birta a meleget!
Szóval holnap is szaladunk, de aztán próbálok jönni, itt lesz a Nagyi, igy hátha sikerül.

Sok puszi Mindenkinek!!

Képek csudaszépek!!!

Szilvi!!!!
Nekem Sándor Doki a dokim!

:lol: Le nem cserélném!!! :wink:
Kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok!
De most ne hari mennem kell!

Mert ez a nap is hosszú volt!!

Jó éjt!!!!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Nem took alunnyi! :shock: :lol: 8)
Na mielőtt feldobnám a képeket válaszolok a kérdésre, ami fúúúúrjaaaa az oldalatokat! :wink: 8)

Bálintból úgy lett Benedek sztori.... :lol: :wink:

Szóval...Brigi és BrigiApu bent a kórházban....ki gondolná :lol: .....sétálgatnak a szülőszoba folyosóján és BrigiApu kérdezi Brigit, hogy biztos, hogy Bálint legyen? Brigi mondja: Igen. Séta tovább....Apu megint: De biztos? Brigi: Igen!...Beslisszolnak a szülőszobába mert rátörnek a "rendes" fájások Brigire :D Apuci megint megkérdi: Biztos, hogy Bálint legyen? Brigi: Miért? Van jobb ötleted? Apuci: nincs. :shock: :lol: Brigi vajúdgat vajúdgat, jön Keszegh Évi és Apuci megkérdezi tőle, hogy van -e esetleg egy névutós könyv a közelben. Természetesen van! :D Elkérik! :lol: Átböngészik a neveket és Apuci aszongya, hogy: Nekem tetszik a Benedek, mit szólsz? Majd megegyeznek abban, hogy megvárják míg Kiskrapek :P kibúvik a rejtekből :wink: és akkor eldöntik. És kibújt. És eldöntötték. Legyen inkább Benedek! :lol: :wink: Apa "nyert"! :D A Lacit meg a nagypapi után kapta! :P
Szép volt Brigi!!!! :wink: :lol: 8)

Na remélem most már örültök és nyugodtabban tudtok majd alukálni!!!! :lol: :wink:

Brigi!

Remélem jól emléxem! 8) Ha nem, javíccsál majd ki, ha lesz időd!
Pussz Nektek! :wink:

Bosszancs!!!

Dejóóóóóóóóóóóóóóóóódejóóóóóóóóóóóóó, hogy jöttél!!!:wink: :lol: Örülök, hogy minden jól sikerült!!! És hogy Lara teljesen meggyógyult!!! :P És hogy Picurka már mozog!!!! :shock: :lol: :wink: Az ooooooooolyaaaaaaaaaaaan jóóóóóóóóóóó érzés!!! :oops: :roll: :wink:

Ren!

Hát tudod, én sem vagyok szívbajos.....tegnapelőtt rá is "üvöltöttem" :oops: szegény Jázra, mert annyira fájt :? és még Ő fakadt egy picit sírva! :oops: :roll: Érted?!?!?! ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!! Mintha Neki fájt volna!!! :roll: 8) Úgy hogy a tegnapi hari már lájtosabb volt és "csak" felszisszentem és csúnyán néztem Rá, de ahogy láttam az is hatott :D mert görbült a szája és nézett azokkal a nagy szemeivel, hogy most mi lesz.....de nem bömbizte el magát....gondolom várta a "sikítást" :P , de azt most kihagytam!!! :lol: 8)
Ma meg még túl korán van ahhoz, hogy harapott volna. :lol: :wink: Majd meglátjuk ma mi lesz! :wink: Remélem ma kihagyja! 8)
Húúúúúúúúúúúú.....Te mingyá :lol: 8) mész CTG-re! Drukkolok ezerrel!!!! Ja, és Brigi még azt üzeni, hogy megpróbál majd kilesni kb. 8 körül, ha tud. Vizittől függ! De reméli, hogy ma (is) :lol: gyorsan végeznek a dokik!

Na ezt elküldöm a következőbe meg nyomom a képeket! :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Képek Németországról....

Ezt láttam az erkélyről....
Kép

Ezt a fürdőszobából....
Kép

Olimpia park....uszoda része...."1972-ből"
Kép

Az Istenek székhelye.....BMW székház :lol:
Kép

A "Roncs", A Tulaj meg a "Tulaj akar lenni"... :lol: :wink: 8)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.07.22 02:21-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Bár nekem inkább ez kéne....
Kép

Anyám tisztára megkattant!!! :shock: :lol: Ezért is menekültem Apámhoz! :P 205 darab :!: :!: képet csinált BéeMWékről! Szerintetek....??? :shock: :wink:
Kép

Lassan....Jóóóóóóóóó regggggelt Mindenkinek!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok, Tigrincs nagyon jó képek :lol: :lol: :lol:
mindjárt visszaolvasok....csak gyorsan..

Kép
gablaty
 
 


Tigrincs!
Benedek/Bálint beszámolón bepisiltem a röhögéstől.

Harapóskisasszonyt meg elképzeltem a képek alapján ahogy görbül a szája és néz... Nagyon édi lehet azért úgyis. Csodálom, hogy omolyan bírsz rá nézni olyankor, hogy azért tudja, mi a szitu.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ancsa!
Jó, hogy megvagy. Azért csak óvatosan, és pihengessél is. Lehet, hogy ma Te is megkukkantod a fiatalasszonyokat a kórházban?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Drága Benedek Isten hozott! :lol: Brigi gratulálok!!Sok tejecskét!


Veronikusz
nagyon szépek a lánykák :lol: :lol: és nagyon szupi helyen voltatok..

Kriszta
Petya nagyon aranyos hogy segít neked :lol: rakott krumplit csinálni.

Heni jó téged/titeket is látni
:lol: ti is nagyon szép helyen voltatok..

most csak ennyire futotta...rohanok dolgozni
Reni téged fiygellek :wink: kitartás

Kép
gablaty
 
 


Tmi!
omolyan=komolyan :oops:

Jaj és Lilluska!
Bogival meg nem tudok betelni, olyan ki szép ő is.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


sziasztok,

elveszett bárányka előkerült :oops:
Bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de áfahegyek voltak nyaralás előtt és után is :? a nagyobbik cégemnek már másfél hónapja könyörgök, hogy ne egyszerre borítsa rám az egész negyedévet, mert mennék nyaralni, hát persze hogy nyaralás előtt 3 nappal kaptam meg az egész pakkot :? namindegy, túl vagyok rajta...

Brigi,
GRATULÁLOK!!!! Nagyon gyorsak és ügyesek voltatok!!! :)

Ren, most már te jössz!! ;)

Zsó,
ne haragudj, hogy nem írtam!!! Látom ráadásul még egyedül is voltál :( Csak nekünk meg úgy felkavarodott a programunk, nem is tudtam volna lelépni :? Folyton jött valaki... Pedi onnan tényleg csak egy ugrás.... :oops:
Viszont ha ráértek, akkor megnézném már azt a játszóházat a Savoyában ;) A hétfő nekem nem jó, de azon kívül bármelyik nap :) Mikor érnél rá?

Kriszta,
dinnyeevő Petya nagyon cuki!! :) A dinnye nálunk is rossz hatásfokkal megy, leharap egy darabot, kicsit kinyomja a levét, a többit meg kiköpi...

Veronikusz,
csajok tündériek mint mindig :D Nem is látszanak ördögfiókáknak ;)

Tigrincs,
BMWs kép csúúúcs :lol: Kár hogy nem felejtették benne a kulcsot ;)

Hmmm, szita az agyam, pedig annyi mindent akartam még... Jegyzetelni kellett volna... :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.

ANCSABOSZI:Ma megyek a Sándor Gyulához.
Elvileg 1 hónap múlva mentem volna a Hegedüshöz de úgy néz ki babánk lesz.Nem kaptam előbbi időpontot se Budaörsön se a kórházba.Felhívtam tegnap a kórházat és a Sándor dokihoz volt a legelső időpont.Nem hallottam róla semmit,nem ismerem.
Azért kérdeztelek titeket.
Akkor te nagyon meg vagy vele elégedve,ez jó,örülök. :D
Szoktál fizetni a rendelésén?Vagy kérni szokott,vagy nála hogy van?

Még lenne kérdésem.A csecsemősök milyenek?
A kisfiamat a Sote I.született de oda többet soha,katasztrófa,a csecsemősökkel együtt.Nem volt jó élmény,a fiam születésén kívül. :D

Köszönöm

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Gyorsan elküldtem, mert őkisasszonysága felébredt. Aludt vagy 10 percet :? Egyszerűen nem hajlandó egyedül aludni, megőrülök tőle... És ez már egy hónapja megy. Ja, és 2 hónappal ezelőtt gyönyörűen átaludta már az éjszakát, most meg szenvedés. Ha aludni is akarok valamennyit, akkor át kell vinnem magam mellé... Van valakinek ötlete hogy tudnám visszaszoktatni az ágyába? Amint beleteszem ordít... :(

Rakok pár fotót is...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Na, jó sok lett :oops: bocsiiii

Léptem, megpróbálom elvinni zenebölcsibe, ha már úgysem alszik... Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na akkor jó reggelt....még egyszer! :lol:

Judy!

Sziaaaaaaa!!! De jó képek!!! :lol: Nekem a barackos meg az "ülök az Apával a stégen" :lol: meg az "ülős" kukoricás jön be a legjobban!!! :wink: De persze a többin is nagyon édes!!!!
Örülök, hogy melónak vége!!!! Pihizzél mostmár!!! :lol:
És igen...az X5-ben benne hagyhatták volna a kulcsot. :lol: És ha még azt is elmondom, hogy a hátulján volt bringacsomitartó, amin volt még 2db BMW-s bringa is!!! :shock: :lol: Picit látszik is az egyiknek a kereke.
A kabrióban meg benne volt a kulcs....de azért egy barátot mégsem nyúl le az ember. :lol: :wink: Meg valahogy nekem a "batár" autók jobban bejönnek!!! :lol: 8) De persze elővételi jogom van :lol: :wink: 8) a kabrióra, ha már "megunták" vagy nem kell vagy lecserélik!!! :lol: 8)

Szilvi!

Csecsemősök naggyon aranyosak!!!! Nem eröltetnek semmi olyat....víz, tápszer....amit nem szeretnél. Segítőkészek nagyon! :wink: Én csupa jót tudok mondani róluk! Januárban szültem ott ...eddig...utoljára! :lol: Igaz, hogy van egy morcos is, de annyira nem gáz Ő sem. :roll: Tegnap voltam bent az egyik babanetes barátnőmnél, aki hétfőn szült :lol: ....Ő Cukorfalat Brigi....és tegnap Ő is csupa jót mondott mindenkiről. :wink: :lol:
Szülésznők is nagyon szuperek, értik a dolgukat!!! :wink: Mindegy, hogy az "idősebb" vagy a fiatalabb korosztályhoz tartoznak!!! :wink: Dokik szerintem max. végszükség esetére kellenek!! :roll: :wink: Többit majd Ancsa mondja! :wink: Azokat Ő jobban tudja!!! :lol:

Kriszta!

Örülök, hogy jól indult a reggeled és jót röhögtél rajta!!! :lol: :wink: Nem mintha isteníteni akarnám magam :oops: , de szerinem is poénos lett!!! :lol: :wink: Ja és azt tegnap elfelejtettem leírni, hogy Petya és a dinnye....és az az arc hozzá... :lol: :wink: szupi!!!! És tényleg nagyon hasonlítanak egymásra Pankával!!! :wink: És Pankáról egy-két kép?!?!? :roll: Vagy közös??!?! Nyaralás meg volt már?

Na jó!!! Robogok takarítani! :? Verokám! Kéne a "spajszer" :lol: 8) egy fejbekólintásra, hogy jobban és gyorsabban menjen a takarítás!!! :lol: 8) Ablak kitárva!!! :lol: Bár már nem sokáig, mert mingyá bekapcsolom a klímát, mert már kezd bent is 26 fok lenni!!! 8) :wink:

Léptem. Később még jövök! :lol:

Szép napot Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Helló Csajok!

Namegjöttem :roll: CTG tök sima :? Pedig volt némi remény, mert hajnalban arra ébredtem, hogy ez bizony fáj. De elmúlt...Reméltem, hogy esetleg megvizsgál, hogy tudjam hol is tartunk, mire jutottunk 1 hét alatt, de nem...Egy hét múlva megint CTG, akkor Halász dokival. Ő jövőhét péntekig van. Ez azért megnyugtatott. Addig már csak kibújik ez a lány :D Persze doki azt mondta, hogy jó lenne péntek délutánig összehozni vmit, egyetértek :) Mondtam, hogy még Apát is bevetettem, de semmi. Erre doki, hogy akkor hívjam a szomszédokat is :lol: :lol: :lol:
Pénteken jön a hideg front. Na nem mintha a múltheti meghatotta volna a kiskirálylányt....

Én is megnéztem Brigit+Benit! Majdnem bőgtem...a hormonok :lol: Nagyon édi! Brigi és gonolom Beni bánatára is már sokkal többet sír a babó, mint eddig :(
Ancsával is összefutottam! Már gömbölyödik :D

Judy
Nekem a kukoricás kép a kedvencem :wink:

Timi
Minek neked akkora verda? :lol: Este próbálok jönni...


Majd dobok képeket, készült pocis is...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Neked akartam, nem vagy elfelejtve, csak mindig van valami, most épp betegek a gyerköcök mindketten, második éjszaka nem alszik semmit konkrétan... E-mailben írok majd neked!

Timi!
Hűűűű micsoda képek, banyek! Hát igencsak irigykedem! Én is szeretnék egy ilyenben ülni, vezetni. MOndjuk előbb a sajátunkat kéne megtanulnom :roll: :lol: Jáz meg csodaszép kiscsajszi!

Judy!
Szép ez a lány!

Ancsa!
Te is 16. hét??? atyaég, hogy szalad az idő, őrület...

Renáta???????????????????????????????????????????????

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:44-kor.
Vendég
 


Na megérkeztünk, félsiker :? Az elejét még élvezte a kisasszony, viszont a nemalvás miatt hamar elfáradt. Kíváncsi leszek, most a mi szobánkban raktam le aludni, hátha ott jobban megy neki :)

Timi,
nem vagyok egy "bömbifan", de azzal az X5-el én is tudnék hasítani ;) Csak az a kategória már egy kisebb lakás árában fáj :? sajnos...
Jáz hogy bírta az utat?
Megyek érdre hamarosan, mert van apuéknál egy bringám és meg akarom nézetni szervizben, hogy érdemes-e megcsináltatni, vagy egyszerűbb ha veszek egy újat... Majd füstjelzek, hogy mikor, még képlékeny. De jövő hét végéig, az biztos, mert apuval meg kell nézetnem a klímát is a pözsóban, nem akar igazán hűteni :? Lehet kiment a gáz belőle... És aug 15-én megint Pécsre megyünk, addigra jó lenne, ha lenne benne klíma...

Szilvi17,
üdv itt. Nem ismerem Sándor dokit, de a többiek majd megmondják a tutit ;)

Steffi,
jobbulást a gyerkőcöknek!!! Aztán mi is összehozhatnánk egy talit végre... Írtál valami jó játszóteret Kerepesen, ott is lehet. Csak add meg a koordinátákat ;)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Képek, ahogy ígértem:

Kép
Ez annyira friss, hogy ma regel készült :)

Kép
A kukorica nálunk is nagy sláger :D Bár lehet, hogy ezt a képet már egyszer felraktam :oops: Még májusi...

Tudom, nyugi! De asszem sok ez nekem. Jövő szombaton a tesóm esküvője. Szabadtéri, árnyékmentes...Duna-parton. Mennék, persze, de ki is hagynám szívesen a napon ücsörgést, majd mosolypózolást, ami összesen 1 óra lesz minimum. AZtán meg a vacsi, ahol jópofizni kell 1000 emberrel...mikor magamat is nehezen viselem :roll: Nincs normális cipőm, ami jelenleg kényelmes is lenne és igazán húdejól sem fogok tudni kinézni...
Aztán Zsoltiéknál leépítés...13-ból 7 embert küldenek el az ő osztályukról. Hogy kiket, azt még nem tudni...Szolidaritásban nem hiszek! Ivánnal is a 9. hónapban voltam, mikor szintén leépítés volt. Zsoltit is kitették, mert p volt a legújabb...Ez most is igaz...
És akkor még erre jön rá az izgi, hogy milyen lesz az ügyeletes doki, ha péntekig nem szülök, hogy időben beérünk-e, hogy ki fog Ivánra vigyázni..azaz, ki az, aki max. 1/2 órán belül itt tud lenni :roll: Mert ugye a lagzi közeledtével Anyunak is gyűlnek a tennivalók...
Szóval nem akarok én nyavalyogni...de túl sok az izgulnivaló....
Bocsi, kicsit kifakadtam :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szép estét Anyócák!

Ren!

Ha kell én ott tudok lenni 20 perc alatt is!!!! De komolyan!!! Szójjál, ha kellek!!! Legalább lesz egy rövidke időre egy kiffiam is! :oops: :roll: :wink: Többit tudod! Megértelek!!! 8) Mindkét kép szupi! :lol: Én még nem láttam ezt a képet Ivánról!!! Úgy hogy nekem új! :wink: És teccik ahogy eszi!!! Majd én is kipróbálom!!! :lol:
Hegedűs doki milyen? Én nem toom ki ő! És ha jövő hét péntekig nem bújik elő Linda, míg van Hegedűs, akkor marad az ügyeletes? :roll:

Vero!

Spajszert vártam.....de ment anélkül is! :lol: 8) Merre kóbászolsz Anyuci?!?!?! :oops: 8)

Judy!

Hát igen. Egy használt kb. 2-3 éves fullos X5-ös 15 milla körül van! :shock: :roll: És egy kisebb benzinkút sem hátrány, ha van. :lol: De ha dízelt veszel :wink: az nem olyan gáz! :lol: 8) Annak egész jó a fogyasztása. :wink: Egy 3 lityis dizel 8,7 l/100 km. És abban már lakni is lehet!!! :lol: :wink: 8)
Füstjeleket meg várom!!! :lol:
Jáz bírta a legjobban az utat. Egyszer sírt odafelé kb. 5 percig, félútnál...aztán bealudt. Hazafelé jövet pedig 1 percig....utána meg nézelődött!!! Útközben...oda-vissza....1x-1x megálltunk szopizni. Akkor kajcsizott meg pisilt mindenki, oszt jónapot. Mentünk tovább. Szóval tényleg SZUPERNŐ :wink: volt Jáz!

Lillus!

Lehet, hogy nem egy kisgombóc Bogi, de azért az sem mindegy, hogy mennyivel született?! :roll: Miért, Tesókhoz képest "le van maradva"??? És végülis mégis csak Nőciből van! :wink: Nem lehet elég korán kezdeni vigyázni az alakjára!!! :wink: 8)
És hogy Téged idézzelek... :lol: Adri is zabál, főleg szalonnát meg töpörtyűt meg májast :shock: :lol: ...egyszóval husokat....és hát Ő sem egy szumósalkat és én sem tudom, hogy hova raktározza el ezeket a dolgokat!! :lol: Vagyis tudom. Sehova. Egész nap jön-megy, mint a mérgezett egér! :lol: 4 éves és 14 és fél kiló! 8) :wink:
És még....nem tudod, hogy miért ilyen halovány Bogi vonalzóján az írás??? Alig lehet látni!! :? Tesókén pedig jók! :roll:

Na mentem. További szép estét Mindenkinek! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


A lényeget...ami igazán csak Nekünk a lényeg... :oops: :roll: majdnem elfeledtem.

"Megszületett" Jáz bal alsó egyeskéje is!!! Ma délutánra.... 8) :lol: Úgy hogy most már két foga van. Lyuggathatja rendesebben a cickóimat.... :shock: :oops: 8)

Most már tényleg mentem. Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


jóregglt,

megyünk balcsira... ott nincs net, majd jövőhéten jelentkezem!
addig is jók legyetek! :lol:

Jáz ne harapdáld a mami cicijét.:lol:
gratula a 2. foghoz.

Renáta, kitartás! szerintem most ne foglalkozz azzal mikor szülsz, kicsit felejtsd el (már ha lehet :shock: ) és biztos akkor jön Linda amikor nem is várod. Lehet a lagzi közepén dönt úgy. :lol:
én a karácsonyi jópofizást úsztam meg kolos születésével.

Judy, apával a stégen, és kukoricaesvés.. :lol: nagyon jók!!!!!!!
(páromra is mindig az utolsó pillanatban zúdítanak mindne könyvelnivalót, ezek a cégek már csak ilyenek. :roll: )

bocsi aki khagytam de még át kell gondolnom mit hagytam ki. kb az egész lakást össze kell csomagolni.
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:45-kor.
Vendég
 


jó reggelt!

ma is nemalvós napunk van úgy látszik... Ilyenkor már durmolni szokott őnagysága. Most meg porszívóznak a nagypapával :)

Timi,
Jáz tényleg szupercsaj :) Anna nem bírta ilyen jól Brüsszelt bár az messzebb is van. Hazafelé már nagyon ki akart jönni az ülésből :( De így is jobban bírta, mint gondoltam ;)
Füstjelek mennek majd ;) Tényleg, a Stop Shopban a Kenguru mellett mintha lenne egy játszóház... Arról tudsz valamit? Jöhet priviben is ám ;)

Lányok, ez már nem normális idő... Még 10óra sincs és már szakad rólam a víz :? Mi lesz délután? Asszem nyakig vízben fogom csak kibírni ;) :lol:

Ren,
mindkét fotó nagyon jó!!! Kukoricaevős nekem sem rémlik, de jó Iván technikája ;) Amit meg leírtál... Nem nyavalygás az, ilyenkor már tényleg nem esik jól az ilyesmi... Sógornőm is pont az esküvőnk utáni nap szült...Lehet Linda is így tervezi ;)

Lilluska,
Anna se óriás, 1 évesen 8630g, pedig eszméletlen, hogy mennyit tud enni. Viszont ő sem bír egy percre sem leállni. Biztos, hogy lemozogják :) De ahogy írtad is, látszik, hogy nincs ott semmi baj ;)

Na megyek, megszabadítom a nagypapát az unokától :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi, Lilluska,
ezt külön nektek ;) tegnapelőtt készült. Nem lehet elég korán kezdeni ;) :lol:
Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Lilluska!
Peti most egyévesen alig lesz 8 kiló. De miután a lányom 7,7 volt, már nem nagyon izgat. Neked azért nehezebb, mert a két nagyobb az átlagos súlyt hozta. Én már megedződtem. Jövő héten megyünk 1 éves méricskére, már látom, hogy le leszek cseszve. :evil: Közben mindkettő olyan, mint az ördög.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Judy, no problemoooo, majd összehozzuk máskor.
Jövő hét necces, mert ezerrel készülünk a hétvége nagy napra. De talán hét elején még belefér. Értekezzünk még addig.
Lánykád csodaédes.

Kriszta, Ti mivel készültök? Ajándék, torta? Nekem most nincs ötletem.....mármint lenne millió, de a legtöbb túl időigényes és mivel ezerfelé leszünk, hát, kicsit necces.

Reni, amiket írtál, tényleg nehéz lehet, de gondolj arra, hogy kicsi lánykádnak még nagyon nagyon jó odabenn. Nekem is minden bajom volt már (gyakorlatilag 9 hónapig le sem szálltam a wc-ről.... :oops: :oops: ), de amikor elkezdett több mint két héttel korábban csöpörészni a magzatvíz, igen betojtam, hogy ez korai. Pedig végül 3200 lett Levi. Atyaég, mekkora lett volna. Linda viszont még picike, nem?

Timi, igen házi gyümi, dinnye, joghurt, túró, gyümölcslevek, tápszer.....ezek sehogyan sem mennek. Ámbátor a fokhagyma minden mennyiségben,. állítom, még nyersen is enné, ha adnám....na, de nem adom. :-)
Lehet, hogy fokhagymáznom kéne a gyümit???
:shock: :lol:

NA, lépek lassan, végre kaptam időpontot a fodrászhoz, amit persze elcseszerintettem, mert 1-re, de rendi volt, most mégis mehetek.....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert ahogy felkeltek a Szarosok megint megyek el velük és addig még vasalnom is kéne :lol:

Tünde!
Gyere már és mesélj hogy milyen volt a Balcsi??? Milyen volt lent a vihar??? Képek leszek? Vannak? Hogy bírták a gyerekek? Ugye jól tudom, hogy csak később lesz a kettesben, az Őrségben eltöltött nyaralás? És mi van az újsággal??? Mikor lesz következő szám??? Nem tűnj el!!!! :wink:

Tigrincs!
Zsófi eddig jó kislány és nem volt harapás 1x SEM!!! :lol: tartsa meg jó szokását!!!!! :lol:
Bocsi, de a pajszert csak most tudom dobni :lol: vagy most zárva az ablak???? Hát ha más nem, a csörömpölésre felébredsz!!!! :lol: :lol: jó is az a légkondi!!! Én meg haragudtam Lacira hogy „az meg minek” most meg … ja de jó is hogy van!!! :lol:
JA! A képek szuperek!!! De „ROSSSSSZ” is lehetett nektek kint! :wink: én is szeretnék ilyen kilátást!!! Az X5-ös nekem is jobban bejön! De én most ha nyernék a lottón XC 90-es VOLVO-t vennék :lol:
Jáz-Apucis kép meg szuper coooool!!! Nagyon zabálni való a csaj!!! Gratula a 2. foghoz!! Te meg hogy hogy nem vagy dagi???? :shock: te nem szültél???? :oops: :D

Judy!
Hát ez az Anna lány!!! :lol: apucival a stégen = betojás!!! :lol: bukfence dettó, de a „kiterültem a kanapén” se semmi :lol: tündérke!!!!

Steffi!
Jobbulást nektek!!! :oops: mi baja a lurkóknak??? :cry:

Lilluska!
Súly miatt nem idegeskedni! Azok csak számok! :D Bogi nyugodt és kiegyensúlyozott??? Akkor minden rendben!!! :wink:

Orsi!
Jó nyaralást!!!

Kriszta!
Petya és a dinnye!!!!! :lol: hát ez díjnyertes kép!!!!

Gabi???

Andi???

Heni!
Szandi meg napról napra egyre szebb!!! Kiskrapekod meg …. Hát tőle dobok egy hátast! :lol: :lol:

Annyi mindenkinek megígértem hogy találkozom vele … nem lehetne hogy szervezzünk egy cyber talit??????????????? Csak ki kéne nézni egy hűvösebb napot!!! Én bárhova elmegyek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Zsó,
ha nagyon necces, akkor majd szülinap után ;) Emiatt nem kell rohanni ;)
Ha a kisasszony hagy élni akkor leírom priviben a tortát, amit neki csináltam. Az a legjobb benne, hogy ezt lehet több részletben csinálni. Reggel megsütöttem a piskótát, mikor volt pár percem, aztán mikor megint levegőhöz jutottam megcsináltam a túrós részét, aztán a harmadik felvonásban jött a díszítés meg a zselatin ;) :lol:
Különben Anna nemrég kapott rá a gyümire, és ez úgy kezdődött, hogy apa mögött belopózott a kamrába és leemelt az alsó polcról egy almát, majd elkezdte rágni - és megette a felét (na jó, közben elvettem tőle annyi időre, hogy legalább megmossam). azóta oda pakoljuk a gyümiket, és hagyjuk, hogy ő szedje elő :lol:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

veronikusz, látom, ráf számíthat az ember. ;)

Lilluska, nem tudom, emlékszel-e, de pont, amikor 1 éves lett Villő, döbbentem meg, hogy centire és grammra ugyanannyi, mint Bene volt 1 évesen, miközben Benedek tök vékonyka gyerek volt (most is az) és Villő meg kis gömböcke. Legalábbis sokkal formásabb. Szóval nagyon nem a grammok számítanak. De te már rutinos vagy, nem fogsz ezen sokat aggódni!

Kriszta, látom, nálatok megy a tejterhelés rendesen. :)

Balaton szuper volt, igen, ez családi nyaralás volt, Bene keresztszüleinek a nyaralójában. Szerdáig magunk voltunk, akkor csatlakoztak a keresztszülők. Nagyon jó volt az idő. Villő 2x is belebukott a vízben, mert nem volt hajlandó megfogni a kezünket, ezután viszont a vízbe nem volt hajlandó belemenni. Szép lassanb visszaszoktattuk, és szombaton már megint nagyon vagánykodni akart. :) Bene meg nagyon fegyelmezetten viselkedett, vette fel az úszósapkát, hagyta a füldugót, és nem vágyott ugrálni, stb. Cserébe minket borogathatott a vízbe, ha már neki nem mehet víz a fülébe.

Magazint érdemes megnézni, sokat változott, kiváncsi is vagyok a véleményetekre, és jövő héten is lesz nagy újdonság! :) azt készítjük elő. :) de most ebben titokzatoskodom...

Ancsa, miből hagytalak ki? Nem akartalak semmiből se. :)

Ja, és én meg nézelődök álláshirdetéseket. Elvileg ugye csak januárban jár le a gyed, de ha találok valamit, ami nagyon érdekel, akkor megyek hamarabb is, ha kellek, de ha nem, akkor is jó nézegetni, hogy mi van mostanában, és mennyit érek én a piacon... Mert hogy tanárként mennyit érek, azt ugye tudom már... :)

mtunde
 
 


Tünde!
Villőnek boldog másfelediket!!!!!!


a szombati NAGY vihar nem volt félelmetes? mert nekem lent a kicsik is sokkal nagyobbnak tűntek! :oops: :?
neked meg jó nézelődést! milyen területen keresel???

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz, nem nem volt félelmetes a vihar. Szerencsére a gyerekek nem félnek a dörgéstől-villámlástól, és ráadásul pont a kikötőben, fedett helyen ebédeltünk. Nem volt olyan látványos onnan. Igaz, az feltűnt, hogy a vonatok nem járnak. :)

Közigazgatásban, oktatási területen nézelődök. Meglátjuk. Nem tudok elszakadni a szakmámtól teljesen. Még HR bejönne, de ahhoz meg nincsen papírom. :)

mtunde
 
 


Reni!
Hol vagy, hogy vagy? Esteleg mi is riaszthatók vagyunk, ha kell.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Tünde
Hajrá melókeresés ;) Tényleg nem járatk a vonatok? :shock: Aztaaaaa! Innen bentről is elég meredeknek tűnt, de hogy a vonatokkla is kikezdjen...ezt nem gondoltam :roll:
Kíváncsian várjuk az új magazint ;)

Judy
Húúúú, ez trükkös :D Én sajna akárhová teszem a gyümit.... :? Tegnap pl. 3x ült a wc-re, de egyszer sem volt kaki. Mondván nem jön. Aztán harmadjára, mikor felültettem mondtam neki, hogy "Látod, kellene gyümit enni! Egy kis barackot eszünk együtt, oké?" Aztán persze kizavart...Majd hallom "Anyuuuuu, nem kell barack!" :lol: Volt eredmény....ami jó, de legalább egy kis gyümit beletolhattam volna :roll:

Zsó
A betöltött 37. héttől teljesen érettek a babák. Szal nem gáz, ha már akkor születnek ;) Bnőm lánya 2970g-mal született pont a 37. betöltött héten. Iván 3130g-mal 38+5-re...Rita+Vida doki is azt mondták, hogy mostmár jöhet ;)
A fokhagyma tök egészséges!!!!! Örülj neki, hogy eszi ;) Iván is szereti. Amibe beleteszem, az tuti elfogy :lol: Igaz, utána olyan szaga van a gyereknek, mint egy segédmunkásnak :lol: :lol: :lol:

Kriszta
Vagyok...egyben :) Köszi, de egy gond megoldva...Tegnap csörgött rám a bnőm, hogy ő non-stop tud jönni. Bárhonnan itt van max. 20 perc alatt. Otthonról 10....AZért ez sokat javít a hangulatomon. Ez nyomta a vállam a legjobban. Meg a beérünk-e időben...de most ez is jobb. Már nem érdekel...tényleg. AZért jó lenne, ha nem jövő szombaton, a tesóm lagziján jönne rám...VAgy egyáltalán..aznap. Vagy előtte, vagy utána...

Újabb gond letudva...Ma megcsináltam tesómék nászajándékat :D Végre kaptam alapanyagot. Fene sem gondolta, hogy egyszerű fotóalbumot olyan nehéz találni... :roll:
Majd dobok róla képet...Kell a bíztatás :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:45-kor.
Vendég
 


Látom kezdődik a nyári-hétvégi pangás :D Akkor megyek keratívkodni :wink: Még van egy kis csiszolnivalóm....

Timi
Hát te sem? :lol:

Lilluska
Hát a te sztorid sem hangzik vmi jól az utolsó hetekről :roll: Bnőm is azt mondja mindig, hogy nyugi, mert az élet végül mindent megold...Valszeg igaza van :D
Ja, és Linda...köszi :wink: Ne hari, de nem szeretem a becézéseket...bocsi :)

Judy
Nem is lenne rossz a lagzi utáni napon szülni :) Az úgyanúgy 38+5 lenne, mint anno Ivánnal :D Éééééééééés, a jövőhét végén Vida doki is elérhető lesz, hiába szabin ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Látom már mindenki alszik 8)
én meg várom a férjem :oops: nem tudok aludni, Szofi is rosszul alszik. :cry: Folyton fel kell vennem megnyugtatni :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó reggelt!

hát ritka egy kaki éjszakám volt!!! Reggel 6-kor bele is tört egy pajszer a szemem kifeszítésébe :? :lol: lányok nagyon nyugtalonúl aludtak. Kata is dumált az ágyában éjjel, odamentem megsimogatni, mert engem emlegetett (azt hittem engem hív), erre elhesegetett :shock: :? :lol: :lol: végül persze a gyerekszobában a földön aludtam 6-ig! :?

Brigi!
milyen volt az első éjjel odahaza???? :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Kiscsillag!
Isten éltesse Kincsőt!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Nálunk is rémes volt az éjszaka. A szél kegyetlenül rázta a redőnyt. Ha becsuktam az ablakot, akkor megfulladtunk :roll: Tuti ez az idő tette tönkre az alvást mindenkinél. Iván olyan 1 felé ébredt és nagyon sokáig nem tudott visszaaludni. A délutáni KV-tól vagy a széltől...de nekem sem ment könnyen az elalvás :?

Lindára fix, hogy visszafele hat a hideg front :D Most is, mint a múlthéten lapít kegyetlenül. Ha néha nem csuklana, akkor észre sem venném hogy ott van :lol: Azt meg végképp, hogy meg is fog születni 1x :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk!!!
Minden rendben :-)) Majd ha lesz időm jövök és írok!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok ezen a fórumon, s a segítségeteket szeretném kérni.
A Kútvölgyiben az uh. vizsgálat alkalmával egyáltalán valaha fogok kapni képet a picimről?
Mert már kétszer voltam, s egyszer sem kaptam, s azt mondták, hogy nincs rákötve nyomtató. S hogy menjek el 4D-re.
Akkor mondjak is le, hogy valaha is kapni fogok onnan fotót?
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Hahó!

Ma megkaptam első hülye k...-ját vezetésnél, most sebeimet nyalogatom. De én voltam a béna. És elölről nem láccik a T betű.

Veronikusz!
Biztos a széltől volt. MOndjuk nálunk én nem aludtam. Ablakokat csukogattam, meg gyerekeket néztem. Ez nagyon ritka, hogy én nem alszom. :roll: Előző éjjel még arra sem ébredtem, hogy Péter Petit dajkálta, meg mindenféléket csinált (elfelejtettem... :oops: :lol: ).

Sissy!
Szia!
Majd jönnek a pocisok és mondják. Orsi is nemrég volt, meg Ancsa is. Tavaly még volt kép is az UH-n.
Mennyi idős terhes vagy? Ki a dokid?

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


jó reggelt!

Nekem már jól indult, kinyílt az óriásvirágú hibiszkuszom :) Idén ültettem, és már úgy vártam hogy virágozzon :) Gyönyörű :D
Kép

Ren,
akkor szurkolok, hogy úgy legyen ;)
Annának mindig drukkolt az orvosom, akárhányszor jártam nála, mindig mondta, hogy holnap jön a front, hátha... De ezt a kiscsajt se hatotta meg a dolog :D

Nem tudom mi volt, mi jobban aludtunk, mint az elmúlt napokban. Pedig szél az itt is volt, nem kicsi... Fene se tudja hogy működik ez a gyerek :shock: :roll: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


kriszta36 írta:Hahó!

Sissy!
Szia!
Majd jönnek a pocisok és mondják. Orsi is nemrég volt, meg Ancsa is. Tavaly még volt kép is az UH-n.
Mennyi idős terhes vagy? Ki a dokid?

Kriszta


Szia Kriszta!

Alig várom, hogy mit mondanak a pocisok.
12 hetes vagyok, s Sándor doki az orvosom. Remélem jók a tapasztalatok vele kapcsolatban, bár én eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz még nem szültem nála.
Egyébként tudom, hogy pici még a baba, de más már az első alkalommal kap képet, akkor pedig még tényleg nem látni semmit, s utána minden hónapban, minden egyes uh-nál. Lehet, hogy egy kicsit türelmetlen vagyok, de úgy megmutatnám már a férjemnek. :)
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Tudom, még mit akartam
Aproo!
Hááát, én nem vagyok egy nagy sütőnő, úgyhogy bolti torta lesz. Úgy gondoltam, csoki, Petya úgyis szétkapja. Majd lemossuk. :lol:
Ajándékról foggalmam nincs. MInden van itt, mint egy játékboltban.

Sissy!
Azért a 12 hetes már látszik, hogy pici emberke.
Ancsa Sándor dokis, meg pont most kérdezett valaki a dokidról.

Brigi!
Képet! Képet!

Reni!
Remélem az esküvő meghozza Lindát. Hogyhogy elérhető lesz Vida?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sissy,
Szia!
Úgy emlékszem Orsi is azt írta a múltkor, hogy nem kapott képet már :( Tavaly mintha még lett volna...

Zsó,
keresem a receptet ;)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ohh, de sajnálom, pedig a Sándor doki azt mondta, hogy a kórházban fogok kapni.
De azért az elég érdekes, hogy egy ilyen jónevű kórházban nem adnak, más egyszerűbb kórházban meg minden alkalommal.

Most akkor honnan szerzek képet???? :((((((
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: