Új privát üzeneted érkezett!

húúúúúúúúúúúúúúúúúú micsoda hírek
Hajrá CukiBrigi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Figyi Orsi!
Ezek a csajok ruhaügyileg nem ismernek tréfát! :lol:
Egyébként még két különböző neműnél is megy a harc a játékokért. Abban biztos lehetsz, hogy mindig az kell, ami a másiknál van.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Szia Andi!
Jól vagytok?

Kép
Kép
kriszta36
 
 

 
 

Szia Kriszta!

jól vagyok, dolgozok, iszonyat sok meló van.........
Bali is jól van imád anyósoméknál lenni :lol:

Veronikusz
szépek a lánykáid

Cancan
Ti is szépek vagytok

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Brigiiiiii!
Jujjj, de izgiiiiii! Lehet már meg is szült közben? Most Timi vagy Kriszta hozza a híreket?!

Veronikusz!
Nálunk is megy a 'Martin a legjobb fej bátyó, bármit csinál vigyorgok rá'. Akkorákat tudnak nevetgélni, hihetetlen! Vezetek, de korántsem annyit, mint kéne, múlt szerda óta egy percet sem, lefulladtam emelkedőn és kész blokk, nagy nehezen nagy gumicsikorgással elindultam... T betű természetesen kint van, MSE tanúsíthatja, múltkor Őrbottyánig elvezettem :lol: :roll: Képek nincsenek :oops: Majd fényképezek és küldök Neked!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Heni!
Gyönyörűek! Pont most gondoltam rátok...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


szerintem Brigi már babázik!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


15.15 Barhács Bálint 3400 gramm
sziasztok
nováky_rita
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:43-kor.
Vendég
 


Hurrrráááá!

Brigi!
Gratulálok, pici Bálintnak sok puszi, éljen sokáig!

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


hipp-hipp hurrrrráááá!!!

Brigi!
nagyon ügyesek vagytok!!! sok-sok boldogságot, jó egészséget és sok tejecskét Bálint babának!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:43-kor.
Vendég
 


[color=darkred]BRIGI, NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK! SOK SOK ÖRÖMÖT BÁLINTHOZ!!!!! [/color]:lol: :lol: :lol:
snooopy
 
 


Brigi, gratulálunk, sok tejcsit kívánunk Bálintnak és sok boldogságot a már 4 fős családotoknak! :D

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


GRATULÁLUNK!ISTEN HOZOTT BÁLINTBABA!! :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hurrá-hurrá!! Isten hozta Bálintot! Sok boldogságot az egész családnak!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Brigi, én is gratulálok!
Nagyon ügyesek voltatok, ilyen gyorsan előbújni....!
Isten hozott Bálint a nagyvilágban!


Steffi : köszönöm......

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok!

Örömmel tudatom, hogy ma 1/4 4-kor megszületett Brigi kisfia Benedek László! :lol: 3400gramm és 52 centi!!!
Ezek a tuti infók!!! :lol: :wink: Brigitől kaptam!! :lol:
NAGY GRATULA BRIGI!!!! AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!! :LOL: :WINK:

Puszi Mindenkinek!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Én is ezt az infót kaptam :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Na, akkor én már Benedekhez gratulálok sok szeretettel, éljen éljen!!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


asszem én már nem fogom Benedeknek hívni a fiam. :lol: :lol: viccet félretéve, nekünk is bejön ez a név, de kicsit felkapott lett az utóbbi időben itt a fórumon.:D
mindenesetre még1x gratulálok Brigi. puszi nektek!!
snooopy
 
 


Na, én is jó hírhozó lettem volna. Mindig elfelejtem vinni a telefont, ha kimegyünk... :oops:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


na akkor most Bálint vagy Benedek? :oops: :roll: (fiú?)
Mindegy is, jó egészséget, sok tejet, meg nagy bódogságot...

Kép
Kép
paklincs
 
 


Jaj, én vagyok a hülye. Bocs, Brigi és mindenki.
nováky_rita
 
 


Éljen Brigi!!!! Gratula, klasszak voltatok!
Te mázlista! Megcsípted Ritát és Vida dokit is :) Látod, kár volt aggódni ;) És hogy lett Bálintból Benedek?
Jaaaaaaj, de mennék mér utánad!!!! :roll: :lol:

Vero
Ezek a lányok....! Gyönyörűek!!!!

Bocsi...most nem bírok koncentrálni :) Annyira irigylem Brigit! Linda mára kikészített :oops: Jobban örülnék, ha már mellettem ficánkolna és nem bennem, mert ez....rettenetes! Egyszer tuti kilyukad a pocim, ha így folytatja :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Szép estét Anyucik! :wink:

Látom Finiselő Anyukáink előcsalogatták a "bokrok mögül" a bújkálókat!!!! :lol: :wink: Sziasztok Csajok! :wink:

Heni!

Képek nagyon jók! :wink: További jó nyaralást akkor majd augra is!

Andi!

Tudom, hogy melózol ezerrel :roll: , de azért mentek valahova nyaralni? Vagy legalább egy hosszú hétvégére? Mert megérdemled!!! :roll: Meg a Fiúk is! :wink:

Emse!

Holnap vagy holnap után "lemeózom" Neked Benedeket, hogy tényleg fiú-e!!! :lol: :wink: 8)

Rita!

Sose legyen ennél nagyobb "tévedésed"!!! :wink: 8) Ennyi gyerek között....én nem csodálom!!! :wink: Képzeld, mikor Adrit Ádinak :shock: 8) szólítom!!! Na az a gáz!!! :lol: :wink: Pedig a bátyója csak kéthetente hétvégén jön! :roll:

Ren!

Van egy olyan érzésem, hogy szerdán már Te sem mész haza!!! 8) Vagy hogy holnap este/éjszaka startolsz befelééé!! 8) Ezek a Benedekek eléggé csalogatóak a CSajok számára!!! :lol: Énmár csak tudom!!!! :lol: :wink: 8)

Boszikám!

Hazaértetek már? Minden okés? Jöjjél és mesélj!! Puszi! :wink:

Úgy látom Bálintot meghagyjátok nekem.... :oops: :roll: 8)
Na lelőttem magam! 8)

Képek asszem már csak holnap lesznek! 8)
Jó éjt és szép álmokat Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Reni,
Nyugodtság van,maradjon csak bent az a lány vagy még másfél hetet legalább... nem fogsz kilyukadni egyébként... :)

Kép
Kép
paklincs
 
 


Mégsem tudok még elaludni....ezért visszakukk egy kicsit. :roll:

Ren!

Tudom, hogy egy félórával ezelőtt mást írtam, de.....

Tudod, love júúúúú....de egyetértenék Emesével. Meg tudod azért osztom én is azt, hogy minél tovább bent vannak, annál jobb Nekik. És végülis, ha még bent maradna legalább 2 hetet, addigra Vida is visszaérne a szabiról!!! :wink: Meg egyébként Vida meg Rita is megmondta, hogy ezzel a két ujjnyival akár 2-3 hétig is elmászkálhatsz még! :wink: :roll: Na legfeljebb majd megyek és szórakoztatlak!!! :lol: :wink: 8) De ne anyázz most nagyon ezért, jóóó?!?!?! :oops: :roll:

Lányok! Egyébként észrevettétek, hogy minél jobban siettetitek a bébiket, annál tovább maradnak?!?!?! (lásd: pl. Eni és Judit a vége felé) Úgy hogy inkább marasztaljátok Őket és akkor az ellenkezőjét csinálják!!! Vagyis ez most már csak Renre érvényes, mert ugye BrigiBeni ma délután már "kitolta a bringát"!! :lol: :wink: Nálam egyébként ez bevált! :lol: Adrit megkértem, hogy bármelyik nap születhet, csak április 1-jén ne (ápr. 3-ra voltam kiírva), erre mikor született büdös kölke?!?!? Április 1-jén!!! :lol: És Jáz. Na ebből a szempontból Ő sem különb a nővérétől. Neki meg azt mondtam, hogy várja már meg a február 3-at, mert január 21 és 30 között 5 szülinap van a családban, erre mikor születik?!?! Január 28-án....a Nagymamija szülinapján!!! :lol:
Úgy hogy...... :lol: :wink:

Pusszantás!!!! Most már tényleg mentem!!! :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Timi!
Bemész a kórházba?

Meg még egy dolog izgat (most olvastam a neten), de Brigi majd elmondja, tényleg sört isznak a szülészeteken? :lol:

http://velvet.hu/poronty/2009/07/20/sor ... eszeteken/

Reni!
Nyugi csaj! Ráér még Linda. Tényleg két ujjnyi van?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jó reggelt Mindenki!

Képek lekicsinyítve! :lol: :wink: De délután előtt ne várjátok őket. :roll: Ma kicsit sok a dolgom! 8)

Kriszta!

Igen. Vagy ma délután vagy holnap. Attól függ Apa melyik nap ér rá vigyázni a Lányokra! :lol: :wink: Miért? :roll:
És a másik is igen! Tegnap bemondták a rádióban meg a tévében is a hírt. :wink: 8) De hogy hol, melyik kórházban, arra már nem emlékszem..... :? :roll: ...csak egyet tudok....ÉN KIMARADTAM BELŐLE!!!! :lol: :wink: 8) A francbaaaaaaaaaaaa.....imádom a sört!!!! :lol: De nem baj!!! Itthon bepótoltam....és azóta is pótolom!!! 8) :wink: :lol:
De most komolyan. Régen barna sört "itattak" ...vagyis mondták, hogy igyanak....az anyukákkal, hogy minél több tejük legyen!!! Ugyan úgy, ahogy azt is mondják, hogy ilyenkor rántott levest kell enni, mert az is jó! Kinek mi válik be! :wink: Én inkább a sörre szavazok!!!! :lol: 8)

Ren!

Csak Téged.................... 8) :lol: :wink:

Most ennyi voltam. Robogok. Délután jövök! :wink:
Szép napot Anyócák! 8) :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Másfél napos küzdelem után sikerült bejelentkeznem. Nem volt egyszerű menet. :)

Brigi, és drága Benedek. Szívből örülök nektek!

Orsi. Megértelek. Nekem is nagyon nagy csalódás lett volna, ha Villő nem Villő. Nagyon vágytam rá. Pedig régen csak fis anyukaként képzeltem el magam. De azt is hiszem, hogy aztán, ha kibújt volna, akkor meg már nem cseréltem volna vissza.

Látom, Reninél is volt már izgalom. Ahogyan olvasgattam vissza, azt hittem, Linda beelőzi Bálintot, aki Benedek lett, de azért szerencsére nem. Lindának még jó dolga van odabent.

Mi egyébként Balatonföldváron nyaralgattunk a barátainknál. Vízparti nyaraló, így aztán nagyon király dolgunk volt. Villő egyáltalán nem félt a víztől, ment egyedül benne, aztán 2x belebukott. A hét végére sikerült visszaszoktatni, megint ment bátran. Még a kezünket sem akarta fogni, és ment befele, miközben már a vizet nyelte. Elkezdett egyre több szót mondani, nagyon aranyos! Most látom, mit is hiányoltam Benénél, ennnyi idősen. :)

mtunde
 
 


Jó reggelt!

Brigi!
először is Tünde jókívánságát szeretném tolmácsolni. Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejecskét kíván ő is nektek!!! Valami miatt nem tud belépni. Dolgoznak rajta. Különben vasárnap este jöttek haza, amint engedi a Babanet jelentkezik! :wink:

Kriszta!
én is "sörözöm" :lol: csak annyit kell pontosítani, hogy alkoholmentes, és bár barna sörös üvegben van, citromos, semmi köze szerintem a sörhöz, mert én a sört még a cél érdekében se tudnám meginni. :lol: (ja! mert hogy tejserkentő :wink: )
Én ilyet iszom:

Kép

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tünde!
jóóól beelőztél :lol:
örülök, hogy be tudtál lépni! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Kriszta
Tényleg 2 ujjnyi volt múlthét szerdán...AZóta, lehet, hogy változott, mert volt néhány durvább keményedés és kisebb fájások. Azt a 2 ujjnyit sem vettem észre...
Én imádom a bort, de most....ittam egy fél pohárral, de...báááááááááá. A sörrel valszeg ugyanígy lennék. És igen, Nagyimék is barnasört szopogattak anno, a jobb tejtermelés érdekében ;)

Timi
Bocsika, de tök kiment a fejemből, hogy holnap reggel hajnalban kelek, szal este nem hiszem, hogy itt fogok bagolykodni :oops:
Arra meg, hogy várjam meg Vida dokit :twisted: Az plusz egy hét!!!! Én meg mér most unom ezt a gombócot itt a hasam helyén, mert csak állva jó :roll: Más helyzetben olyanokat csinál, hogy fáj :? Aludni sem tudok tőle :(

Mindenkinek köszi a bíztatást! Tudom, hogy maradhatna még Linda. De....Ivánnal imádtam ezt a pocakos időszakot, de most :oops: :roll: Szörnyen útban van és kényelmetlen meg ilyenek.... :oops:
És őszintén szólva...az ügyeletessel való szüléstől eléggé tartok :?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tigrincs!
Csak úgy kérdeztem. :lol: (Irigy-irigy :oops: )

Veronikusz!
Tudom, Karamalz. Én is iszom, most is, pedig már nem fejek.
A cikket csak azért, hogy mi mikből maradunk ki ! :lol: :roll:

Reni!
Holnap CTG (éééés....)?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jó reggelt!

Brigi!
Akkor Benedeket Isten hozta! :lol: Képeket hoz nekünk valaki?

Renáta!
Olyan izgiiiii! Én megértelek, de csak a többieket szajkóznám, úgyhogy inkább 'bölcsen' hallgatok :D Minden kész Lindának? Képzeld szerváltam Myrtillnek egy polót és olyan copfos kislány van rajta, mint az egyik rugitokon, talán a hazahozóson?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Benedek Istenke éltessen Téged és Családodat!!!

Reni, nem akarlak elkeseríteni, de Ákossal több hétig tágultam én is úgy, hogy észre sem vettem, csak a dokim mondta mindig, hogy még egy ujjnyival több... Végül a 41. héten indított szülés lett belőle, de előnye volt, hogy első gyermek ellenére 4 óra alatt túl voltunk mindenen (úgy, hogy a kitolási szakaszt elbémáztam, tehát lehetett volna gyorsabb is). De a fiúk ugye később érkeznek, Linda biztos nem húzza addig, ám 1-2 hét még tényleg jobb lenne neki odabent... :oops: Mindemellett megértem, hogy most már teher a várandósság, de tarts ki, próbálj meg pihizni! :D

Na, a sörre én nem irigykedem... :oops:

Tegnap este teljesen kiakadtam a gyerekektől... :oops: Mint említettem, 6. hete vannak itt tesóm lányai, ami nem is probléma, mert jó gyerekek, de estére már sok az a hangzavar amit csinálnak négyen... Azt hiszem teletöltődtem, éreztem azt a belső feszkót, ami nem jó... De már csak egy hét... Igazából azt várom, hogy a fiúk menjenek augusztus közepén 5 napra apósékhoz. Nagyon-nagyon kellene már, hogy urammal el tudjunk menni valahova kettesben... akár sétlágatni, nem kívánok én semmi extrát. :-)
No mindegy, ezt dobta a gép, csak már fáradok...

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Nem én voltam a bábája, mert nem beszéltük meg előre és ilyenkor nem választhat a kismama, azzal szül, aki éppen a szülőszobás. Keszeg Évával szültek, és hát az Éva nagyszerű és nagyon érti a szakmát is. Nála is jó kezekben voltak. Mondjuk nem is tudnék olyan mondani, akinél nem.
Szeretettel
nováky_rita
 
 


Kriszta!
hogy hogy még iszod??? még szoptatsz azért??? vagy csak nagyon bejön? :wink: :lol: hihetetlen hogy ilyen sokáig fejtél!! én biztos már rég feladtam volna :oops: :oops: :oops: viszont most arra vagyok kíváncsi, hogy Zsófi meg fogja-e harapni a cicim, hogy lett foga!? :roll: :roll: :? :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Ancsa!!!!
gyere már egy szóra csak!!!! :oops: mi van veletek????? 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Így maradtam. :lol: Ízlik, na. :lol: De azért módjával. Már másfél hónapja nem fejek. Egyre kevesebb lett, aztán elapadt. :cry: Szeencsére zabbantja a tápszert is. Meg mindenre mondja, hogy ááá-ááá. De azért ami nem ízlik, azt kiköpi. :evil: MIndjárt rakok evős képet.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Vero!

Nekem Jáz tegnap kétszer megtette!!! :shock: :oops: :roll: mármint a ciciharit! :shock:
Nem semmi érzés volt....mondhatnám "Pepsi érzés"....csak a rosszabbik fajtából!!! :shock: 8) :roll:
És hol lehet ilyen sört kapni? Bárhol? Mert ilyet még nem ittam! :lol: :wink: 8)

Kriszta!

Petya mingyá 1.... :lol: :wink: de jóóóóóóóóóóóóóó!!! :lol:


Robogtam tovább.....majd még jövök!

Pussz! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2009.07.21 13:08-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kép

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Timi!

Tesco, Auchan (néha)

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy zavarlak titeket! :D

Érdeklődni szeretnék Dr.Sándor Gyuláról.
Ismeritek őt?

Előre is köszönöm

Üdv,
Szilvia

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Timi!
én eddig még csak Tesco-ban láttam + Savoya Park-i Herbária. Nekem csak a citromos ízű jön be, a másik túl hasonlít a sörre. Azt csak "csipesszel az orromon, egy hajtásra a cél érdekében" iszom :lol: :lol:
ciciharapás: :oops: azta! :oops: ezt valahogy kihagynám ha lehet!!! :lol:

Kriszta!
:lol: :lol: :lol: meg kell zabálni a kis hörcsi pofist!!! :lol: :lol: :lol: tud élni a drágám! :wink:

Szilvi17!
bocsi, de én őt nem ismerem, de majd jönnek Sándoros mamik! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Minden képet alig győzök csodálni. Lilluska, még a múltkoriban elméláztam, olyan cépek vagytok Ti is....de persze Heni, Vero, Kriszta, Timi, büszkék lehettek.
És dejó dejó Petya dinnyézése. Mi még nem eszünk házi gyümit, csak bébiételeset.... :? Pedig másból meg csak házi csúszik. Olyan jó lenne, ha pl barackozna Levi, mert most itt a több tucat gyümifa és enni kéne nagyon a termést. Már van anyósomnál 120 üveg baracklekvár. Nyámi.

Akkor a wc dolog még kitart egy ideig, pedig reménykedtem, hogy csak átmeneti.

Mi már negyed órákat sétálunk kapaszkodás nélkül fel-alá, közben fordulunk, guggolunk és ha van vmi összpontosítanivaló a kezünkben (apa zoknija vagy hasonló csodás szerzemény), akkor nem is esünk el, mert nagyon odafigyelünk. :lol:
Ma egyfolytában pönnnyanyé-t mond Levi, nem tudom mit jelent, de úgy megnyomja a p-t, iszonyúan édes. :oops: :D
Majd teszek fel újabb képeket, megtalálta a bilijét és járássegítőnek használja két napja, ugyan derékszögben jár, de hát ez is fejleszti az egyensúlyérzékét.

Ja, és 3 fogunk jön egyszerre, emiatt kissé tele a gatyó, nem átvitt értelemben, szegénykémet eléggé lestrapálja. :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

BrigiBeni annyira édes!!!! :roll: :wink: :lol: 8) És tök nyugi volt. Aludt, mint a bunda!! :lol: Istenke tartsa meg jószokását otthonra is!!! :wink: És Brigi....mintha nem is szült volna!!! :shock: :lol: :wink: Nagyon jól nézett ki, csak a pocimérete :lol: árulta el, hogy már nem kismami, hanem Anyuci!! :lol: :wink: Puszil Mindenkit! :wink: Ja, és ha minden okés....és miért ne lenne az!!!...akkor csütörtökön mehetnek haza! :wink:

Ren!

Neked üzeni Brigi, hogy a szobában, ahol van, van még szabad ágy, úgy hogy foglalja Neked, ha Linda is úgy gondolja holnap...... :wink: :lol: 8)

Steff!

Képeket majd Brigi rak! :wink: Pussz!

Vero!

Ciciharit én is kihagynám....de ma is kaptam egyet! :shock: :roll: Bár a mai nem volt olyan veszélyes, mert most nem húzta el a fejét csukott szájjal... :shock: :roll: Azt hiszem, hogy ezek "örömére" :lol: 8) :wink: beszerzek magamnak olyan sörikét! :lol: 8) :wink: Köszi az infót, akkor majd megnézem Teccőbe! :lol: Ja, és próbáld meg megdumcsizni Zsófival, hogy jó lenne, ha nem harizna cicit, mert nem hallottál róla jókat!! :lol: :wink:

Lillus!

Akkor neked is kitartást a kis Ciciharapóshoz!!! 8) :wink:

Aproo!

Köszi! Büszke is vagyok a Csajaimra!!! :wink: 8) És gratula Levi-sétához!!! Tényleg nem szereti az "eredeti" gyümiket? :shock: :roll: Adri ki nem állhatta az üveges kajákat és az üveges gyümiket sem. Az eredetieket viszont a mai napig nyomja!!! :lol: :wink: Meg a zöldségeket is!!! :wink:

Szilvi!

Szia! Üdv köztünk! Ancsaboszi Sándor dokis....és pocakos is! :wink: Most jönnek haza nyaralásból. Szerintem, ha bármi érdekel a doki bácsival kapcs. Tőle érdeklődj! Több Sándor dokis nem jut eszembe!

Boszikám!!!

Merre vagy??? Minden okés?!?!? :roll: Jöjjél....lécciléccilécci!!! :roll:

Lányok!

Mennem kell vacsiztatni! Este hozom a képeket! :wink: 8)

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali
Hát nem volt valami bíztató, amit írtál :roll: De ma délutánra eljutottam oda, hogy nem érdekel az egész :? Egyszer úgyis kibújik...Csak addig bírjam türelemmel. Mmint Iván felé, mert mitagadás, a sok nyomoromtól elég nyűgi vagyok :oops: Azt is mondhatnám, néha még magamat is nehéz elviselni :?
A pihenés...hahahahaha...az mi? Tök esélytelen :roll: Meg amúgy sem vagyok az a fetrengős típus :lol:

Zsó
Mennyi? 120 üveg lekvár?! Az azért nem kispálya! Mehettek piacozni :lol:
Éljen Levi-séta! Hamarosan futhatsz :lol:

Kriszta
Peti tiszta Panka és végre látszik képen is a kis vörös haja :wink: Annyira imádom!!! :D
Igen, CTG, de már semmit nem várok....Feladtam...
Amúgy hanyadikán született Petya? Csakhogy akkor arra rástartoljak a poén kedvéért :lol:

Orsi
Hát hancúr ügyben csak azt mondhatom, mint Brigi...Mégcsak egy kósza keményedés sem volt. Reggelre lett, de az már mondhatni szokásos... Minden délelőtt beton kemény a pocakom és van egy jópár jósló. Linda meg bent...Szal...Csak azt mondhatom, amit Kriszta....Akármit csinálsz, akkor jönnek, amikor kedvük tartja :wink: :roll:

sör
Sztem nem akkora kuriózum ez! Nálunk a kisközértben is van :wink: Nem kell ehhez multiba menni 8)

cicihari
Iván is űzte egy időben :roll: Néhányszor rárivalltam szegényre, mert hát bazira fájt :oops: Majdnem lyukat ütött rá :? Aztán néhány határozott "nem", amit az ember nem tud sztem ilyenkor a legkedvesebb stílusában előadni....de használt....Gondolom inkább a stílus, mint maga a tiltó szó :)

Timi
Nem kérdezted hogy lett Bálintból Beni?

Rita
Pedig azt hittem 2 fájás között gyorsan kislisszoltál hozni a híreket :lol:

Steffi
Igen, a hazahozóson van ilyen kislány :D Bár ha 70 fok lesz, akkor valszeg nem vastag plüss rugiban hozzuk haza :D
Persze, minden kész...Babakocsit kell még kitakarítani, de az ráér..A többi kész :D

Tényleg csajok! Akinek (meleg) nyári babája van! Ti miben hoztátok haza a babát? Úgy értem, ha van tényleg 40 fok...Ebben nincs tapasztalatom, mert MIkor Ivánt hoztuk haza még rajtam is farmerkabát volt :? Annyira fincsi ősz volt :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: