Új privát üzeneted érkezett!

Vali a gyermek vasút honnan indul?és oda hogy jutok el?
és meddig megy? mert ott van fogaskerekű is, meg a libegő is,..
szóval vmi programot szeretnék a gyereknek,csak nem tudom merre meg hova???segíts..köszi

Kép
gablaty
 
 


Hahó!

Gabi, a Gyermekvasút két végállomása a Széchenyi-hegy és Hűvösvölgy. Széchenyi-hegyre a Városmajorból (két megálló a Moszkva térről a 61-es villamossal) a fogaskerekűvel lehet menni.
Hűvösvölgybe a Moszkváról a 61-es villamossal kell menni, a végállomásáig.
Libegős túra: Gyermekvasúttal elmentek a János-hegy megállóig, ott leszálltok és felsétáltok a hegyre. Nem vészes, 15-20 perc kellemes séta felfelé. Ott a Libegő végállomása (egy klassz játszótér is), tehát vagy lelibegtek, vagy vissza a Gyermekvasúthoz. A Libegőtől az Erzsébet kilátóig is fel lehet sétálni, nagyon szép onnan a kilátás, érdemes felmenni.
Ha Gyermekvasúttal mentek, akkor Széchenyi-hegyről az ottani játszóterek és a fogaskerekű miatt érdemes menni, Hűvösvölgyből meg azért, mert ott megy át a vasút egy 198m hosszú klassz alagúton, azt szokták élvezni a gyerekek. Tehát mind a két irány érdekes. :-)

Ha kirándulós napot szeretnétek, akkor a Hárs-hegyi Kaán Károly kilátót, a Vadasparkot, Makkosmáriát, meg úgy alapban az egész Budai-hegységet tudom ajánlani. Tudod, nagy szerelem a miénk... :lol: :lol: :lol:

Részletesen:
http://www.gyermekvasut.hu/index.html
http://www.gyermekvasut.hu/erzsebetkilato.html
http://www.libego.hu/index_no_vid.htm

Ha van még kérdésed szólj, szívesen segítek! :-)

Jó kirándulást! :-)

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Sziasztok,
fent vannak az új göncök, főleg 68-as, 74-es. Szemezgessen, akit érdekel:http://picasaweb.google.hu/deak.janos1
pusz

Kép
Kép
paklincs
 
 

 
 

Vali,
Ádám még mindig szívdöglesztő. Egészségileg minden rendben?

Tigrincs,
Jázmint félévesre?! :shock: Úristen, soha nem fogom megszokni, hogy megy az idő...

Kép
Kép
paklincs
 
 


Emese, igen, köszönöm, úgy tűnik rendben van Ádám. :D A vírusa eddig csak egyszer aktivizálódott tavaly, azóta szerencsére nem. Minden kicsi betegség azonnal a mandulájára megy, rendszeresen van tüszösmandulla gyulladása sajna, de szegénykém már ezt is olyan jól viseli, hogy általában a szagos lehelletéről veszem észre, hogy valami baj van, a közérzetén nem lehet látni. Látszik, hogy sokat piszkálták annak idején. :cry:

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Vali köszönöm a részletes infót, és igen, azért téged kérdeztelek mert te nagyon érintett vagy a témában :lol:

csajok most kezdődik vmi viharféle mifelénk, Enci nem is akart aludni délután :? pedig nekem se ártott volna... :roll:

Kép
gablaty
 
 


Jó reggelt!

Pocisok!!!
????? hogy viselték a babók a vihart? :roll: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


jó reggelt,
Veronikusz Zsófi ma 10 hónapos :shock: hogy megy az idő, emléxem amikor mégcsak "terhes" voltál vele nem olyan rég... :oops:
végre egy kicsit lehűlt az idő,ennek örömére neki állok vasalni :?

ANdi??Tünde?és többiek?

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk tegnap este, jó nagy vihar volt a végé, áram már nem is volt. Aproo! Nálatok sem?
Jó volt, meg fárasztó is, de hát idegen hely, Petyának is szokatlan volt. Bát egész nap ment, mint a meszes. Tegnap meg már nagyanyóssal volt súlyosbítva (neki volt szülinapja) és a végére már kicsit kiakadtam.

Reni! Hogy vagy? Micsinált Linda a hidegfrontra?

Nem tudom, ki írta, de nekem sem az oldalt hozza be a kedvencekre, hanem a társalgó kezdőoldalát. Állandóan frissítem, de semmi. :twisted:

Zsófinak boldog hófordulót!

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Éljen a levegő!!!

Pocakosok??????

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Memme!

Ha olvasol még minket:

Boldog születésnapot!

(És igazán adhatnál hírt magatokról...)

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Én még egyben :-( A fiamat nem hatotta meg a front, de még egy kósza fájás sem volt :-(

Köszönöm Mindenkinek a vigasztaló szavakat, de én nagoyn szeretnék megszülni péntekig, mert megy az orvosom szabira....
Pont mondtam is, hogy mennyivel jobb volt Petyával, mert vele váratlanul történtek az események, most meg minden egyes percben azt figyelem,hogy nem indul-e valami?

Ráadásul a család is hívogat állandóan telefonon, hogy na mi van?? Én már olyan ideges vagyok,hogy mondtam tegnap férjnek,ha mégegyszer valaki ezzel hív fel rácsapom a telefont.....

Zsófinak boldog hófordulót! !!

Vali: Jó,hogy te is újra itt vagy!!

Kriszta: Örülök,hogy "túlélted" ezt a pár napot.

Renáta??

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi, nyugi, senki nem maradt terhes! :lol: tudom mit érzel, én Kolost 2 héttel hordtam túl és már a tököm tele volt az egésszel, de ő még nem állt készen.
Biztos rossz érzés, hogy a dokid szabira megy de megbeszéltétek mi lesz, kinél szülsz ha esetleg később jönne Petyatesó? vagy az ügyeletesre bízod magad?

amúgy én is azt szeretném ha dec elején már babaázhatnék, mertha mégegyszer karácsonykor kell szülnöm...!!! :shock: :evil:

drukkolok, h péntekig meglegyen Bálint!!!

a telcsit meg rakd mellé, vagy kapcsold ki és nem idegesítenek a rokonok.

Vali, Kriszta, rakjátok az aktuális oldalt a könyvjelzőbe, és akkor könnyen el tudjátok érni a bnetet max frissíteni kell ha ugrottunk egy oldalt. én így csinálom.
snooopy
 
 


köszi a köszöntéseket!!! :D

Gabi!
igen! tényleg borzasztó hogy repül az idő, ha jól szórakozik az ember :lol: :lol: :lol: néha úgy megállítanám az időt :wink: vagy legalább lassítanék a múlásán :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Halihó!

Reniről semmi hír?

Kriszta, nem nálunk nem ment el az áram. MIért, errefelé voltatok? Bocsi, én úgy látszik lemaradtam erről a hsz-ről. :oops:

Viszont erről meg az ugrott be, hogy Judyék valamikor mostanában tervezik Áporkát, nem? Olyan jó lenne összefutni, az egy köpés innen.
Judy, merrefelé barangolsz?

Mi újabban wc-ben kotorászunk (na jó, én nem...:-) ) és mindenfajta mosószer/mosogatószer nyalogatása a favorit. Nem is értem, a buborékfújót megszerezte és ahelyett, hogy öklendezett volna, vidáman nyalta a cuccot, amíg ki nem kaptam a kezéből..... :shock: :shock:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo!
Somlyó-szigeten voltunk. A WC nálunk is nagy kedvenc. Épp az előbb halásztam ki Petykát. Kézmosás, stb. Szerencsére a mosószerek még nem játszanak. Viszont megvan a negyedik fog.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Helló Csajok!

Én is egyben és pont azokat tudnám írni, mint Brigi. Igaz, engem nem nyaggats enki, hogy na mi lesz mááááá? De a figyelem, hogy mi van és péntekig jó lenne meg ehhez hasonlók megvannak.
A vihar LIndát sem hatotta meg. Annyira, hogy péntek-szombat egy darab jóslóm sem volt. Ma már azért picikék....
Brigi Nekem azt ajánlotta Rita, hogy kapjam el Zsoltit egy huncutkodásra, ha szülni szeretnék :wink: :lol: 8)
Viszont sztem közeledek, mert már senkit nem bírok magam körül elviselni :oops: :roll: Csak arra vágyom, hogy egyedül legyek. Engem sosem zavar, ha Iván visítozik játékból vagy "miért kék az ég, miért zöld a fű?", de 2 napja megőrülök tőle :oops: :oops: :oops: És anyósék is most voltak szülinapozni :roll: Fura, mert engem minden évben felköszöntenek, kivonul az egész család, torta miegymás. Zsoltinak meg...ha éppen arra jár, akkor felköszöntik :shock:


Brigi! Egy a lényeg...a héten talizzunk a csecsemőosztályon!!! 8)

Balaton
Azért az áramkimaradás nem hangzik jól, de jó lehetett! Kicsit irigy :oops: De sabaj! Majd, jövőre mi is megyünk :D Remélem...

Vero
Te jó ég! Zsófi és a 10 hónap?!?!?!? Szépek a méretei :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Lillus!

Most látom csak :oops: ....bocsika....természetesen Boginak is gratulálok a fogacskákhoz meg a mászáshoz meg az ücsörgéshez! :wink: Ügyi Csajszi! :wink: :lol:

Orsi!

Akkor ezek szerint tényleg megkérhetem Kolostesót, hogy a szülinapomon szülessen? (mert erre meg a többire nem írtál nekem semmit! ) :roll: És Te hogy bírtad a meleget? :roll:

Brigi! Ren!

Figyi Drágáim! Aszondom Nektek, hogy .....jövő hét szerda vagy csütörtök a (babajövő) menő! :wink: Jön a kánikula! Állítólag 40 fok :shock: 8) lesz!!!! És szerdán egyébként is mentek CTG-re , nem?! :wink: :oops: :roll:
Na a lényeg, hogy én nagyon drukkolok Nektek! Meg a Gyerkőknek! :wink: 8) Apukák felkészülni!!!! :lol: :wink: 8)

Vero!

A pénteki hsz-ből az arcokhoz :lol: :wink: ez lemaradt...Ablak nyitva volt :wink: pajszer fejbevágott de jólesett!!!! :lol: :wink: És köszi a szolidaritást....sokkal jobban esett így a vasalás!!! :lol: :wink: 8)

Emse!

Nekem mondod.... :shock: :wink: 8) És.....csíkosgatyó mindennél többet ér!!!!!!! :wink: :lol:

Szia Vali!

Tudom, hogy TE már "régimotoros" vagy itt, de én még nem nagyon láttalak! :wink: Nem tudom, hogy Ádámnak mi baja volt...remélem, már minden rendben Vele....de nem mondták Nektek, hogy érdemes lenne esetleg kivetetni a manduláját??? :roll:

Boszikám!

És Te hogy vagyol? Remélem, holnap jössz egy-két szóra! :wink: Azt mondtam már, hogy Neked Csajszit kívánok?! Meg valahogy azt is érzek! :roll: :oops: 8) Remélem jól sikerült a nyaralás! :wink: Larával minden okés? Pussz! :wink:

Ren!

Még Neked! Semmi baj! :wink: Apát megértem :oops: :roll: nálunk is ez volt...csak mielőtt indultunk!! :roll: :oops: Nagygéphez meg csak 2 percre fértem hozzá... :twisted:

Most megyek Lányok! Majd még jövök! Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

Még mindig Neked... tiszta szenilla vok.... :oops: :roll: És tényleg, csak a pontosság kedvéért.....
Tegnap voltak sógornőmék és megkérdeztem, hogy jól tudom-e Zsófi születését, de tévedtem. :shock: :oops: :roll:
35+2-re született :shock: 2400g viszont a 48 centit azt eltaláltam! :oops: :roll: Na nem, mintha ez fontos lenne, csak a pontosság kedvéért. De ahogy bnőd kislányánál sem, úgy Zsófinál sem látszik már ez. Elég, ha csak annyit mondok, hogy januárban volt 6 éves, most 125 centi, 30 kiló és 32-es lába van! :shock: :oops: :roll:
Na lelőttem magam!! 8)
És MEGÉRTELEK!!!!! :roll: Egész nap gondolok ám Rád! :oops: :roll:


Meg Brigi! Rád is! :oops: :roll:

Na most már tényleg mentem! Vacsiztatom a Bandát! :lol: 8)

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Nekem tavaly óta szent meggyőződésem, hogy csinálhatsz bármit, úgyis akkor jönnek, amikor ők akarnak. Mi mindent kipróbáltunk tavaly, amíg volt még doki. Aztán amikor elment szabora, már csak pihiztem. De Petya a melegfrontokra aktivizálta magát, úgyhogy hátha....

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Csak egy kukk és egy szóra!

Finiselők!
Rajtatok tartom a szemem! Nekem tonic használt... Brigi, te ne foglalkozz a rokonokkal, meg senkivel, pár hét és vissza fogod sírni a gyönyörű nagy pocakod! Nagyon jó volt az a kép, amit felraktál! És hihetetlen, hogy már itt tartotok csajok!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Orsi: Tudom,hogy még senki nem maradt egyben :lol: csak bevallom én nagyon reménykedtem, hogy mi idáig nem jutunk el, mert Petya is 36+3-nál született, így gondoltam olyan 37. hét körül megint szülök. Úgy néz ki ez a gyerek nem annyira önfejű, mint a bátyja :D
Még nem beszéltünk róla, hogy mi lesz, ha nem szülteik meg a szabi előtt.

Renáta: Benne vagyok! Talizzunk a csecsemőosztályon a héten!!!
(Apát már rávettem egy kis hancurra, de semmi eredménye, még egy keményedés sem volt :cry: :( )

Tigrincs: A próféta szóljon belőled!!! Én holnap megyek ctg-re.

Steffi: Mennyi tonikot ittál? Én megittam 2 nap alatt 1 üveget, de nem hatott.
Ugye,hogy miylen gyorsan megy az idő. Nekem az tünt fel,hogy Orsi is már mindjárt túl a félidőn :shock:
Boldog hófordulót Myrtillnek!!!

Memme: Isten Éltessen!!

A hab a tortán, hogy Petya olyan kiütésés lett, hogy az nem igaz. A héten 4 orvosnál voltam vele, eredmény 4 krém, 4 diagnozis :shock: :roll:
Viszont van egy jó hírem is kiderült, hogy nem lisztérzékeny, csak egy "szimpla" szalmonellát nyalt be. Csak azt nem tudom, hogy mert nekünk semmi bajunk nem volt és ugyanazt ettük...

Wc-ben turkáló manó anyukáknak üzenem, hogy kitartás, idővel megunják :lol: Nekem tavaly nem turkált a wc-ben, hanem a konyhaszekrényből szedegette ki az edényeket. A fürdőbe vettünk egy szekrényt, mert a tisztítószerek nagyon érdekelték....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi
Háááát, én azért reménykedem, mert még mielőtt tudtuk volna, hogy mi a helyzet, nekem hancúr utáni napon sok jóslóm volt. Akkor Rita le is tiltott, mert még csak 35. hét sem voltam...
Tonicban nem hiszek. Legalábbis a magam részéről, mert én nagyon kívántam szinte végig...
Szegény Petya! Ezekben a bőrbajokban ez a bosszantó... Valójában a dokik csak találgatnak, de foggggalmuk sincs...
Holnap gyere! Mi volt CTG-n :wink:


Orsi!!! Ha Brigi nem írja....Tényleg mindjárt 20. hét :wink: Tök hihetetlen :shock: Megy az idő...

Drága gyermekem....Reggelre kicsit összegyűrődött a karom. Aszongya "Anyu, csíkos a kezed!" Mondom "Igen, összegyűrte a takaró!" erre a drága "A szemedet is?" :lol: :roll:
Szóval, tényleg megy az idő...ha elfelejtettem volna, Iván figyelmeztet....


Kriszta
Szerintem is igazad van. Ha jönni akarnak, majd jönnek. Hiába trükközünk. De tudod...a remény hal meg utoljára :wink: :lol:

Timi
35+2, az azért meredek :shock: De igen, látom behozta a társait...izé, túllépte :lol:
Zsolti újra húzta a gépemet, szal holnapra csinálok MSN-t :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren!

Itt vok!!!!!!!!!!!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Okés! Vettem a lapot! Akkor nem várlak tovább! Mentem hunyni! 8) :wink: :lol:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero-Zsófijának és Steff-Mircijének! Boldog hófordulót!

Na most már télleg mentem! 8)

Tenci!

Wazzeg.........!!!!!!! 8) :oops: :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Nem bírok aludni. Fél 1-kor feküdtem le és hajnali 4 óta fent vagyok :roll: Vissza fogom én még ezt sírni..... :lol: :shock:

Renáta: Abból a szempontból te egy kicsit jobb helyzetben vagy, hogy neked a szülésznőd és a dokid is van a héten. Nekem a szülésznőm csak pénteken jön vissza szabiról, így vagy a szülésznőmmel szülök és nem tudom milyen orvossal vagy nem tudom milyen szülésznővel és az orvosommal.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Jó reggelt!

Tünde!
visszajötetek már????? :wink: milyen volt a vihar a Balcsin? :? :D Gyere mesélj!!!! 8)

Brigi!
Kis Bagyol! :lol:
nekem tudom mi segített Zsófinál? hogy a dokim megvizsgált!!! a szülésznőm szerint ilyenkor HA A DOKI MEG AKARJA INDÍTANI, akkor leválasztja a méhszájat a burokról és ez BEINDÍTHATJA a szülést!!! én biztos vagyok benne, hogy ezért szültem (vagy mert már csak 1 nap volt a terminig :lol: :lol: :lol: )
Tudom ilyenkor már szeretne túl lenni az ember a szülésen, de már tényleg csak pár nap van hátra!!! még hízik, erősödik neked egy kicsit! :wink: :wink:

Tigrincs!
remélem nem fájt nagyon a fejbevágás!!!! :? :oops: :D

Gondoljatok rám!!! mostantól egyedül vagyok itthon a 3 lánnyal!!! :? :? :? :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


szóval Brigi BAGOLY!!! :wink: :lol: ezt próbáltam VOLNA írni!!! 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Timi, mikor is van a szülinapod??
és hogy vannak a lányok? mostánában nem hallunk róluk. mit csinál már Jáz? mindjárt fél éves a kishölgy!!! és Adri otthon? szünet van igaz? (azért kérdezek ilyen látszatra hülyeségeket, mert nem volt még óvodás korú gyerekem. :lol:)

Renáta, igen nagyon fura, hogy félidős vagyok. mindjárt én fogok nektek itt nyafogni, hogy mikor jön már az a gyerek. :lol:

Zsó, wc-ben turkálás nálunk van, még most is, de vettünk rá gyerekzárat így már nem tudja emelgetni a deszkát. de legjobban a wc illatosító tetszik neki, állandóan fújkálna vele, tudjátok az one touch-os kiszerelés. :lol:

Na kolos ennyit hagyott írni...
snooopy
 
 


Tigrincs, közben utánanéztem a dátumnak... ha tényleg rá tudod venni a fiam, hogy dec 9én kibújjon akkor hajrá!! :lol: :lol:
én amúgy dec 2-ra hajtok, mert az a nagyim szülinapja és tök jó lenne ha akkor születne ő is. amúgy épp itt van ő is, sokat segít Kolossal (most épp levitte kicsit)... Kolos meg imádja őt.
snooopy
 
 


rég raktam fel képeket, most kaptok jóóóó sokat :wink:

Kép a három grácia fürdik itthon

Kép
Apuci és a két nagylány a Balatonfüred-i Annabella belső medencéjében

Kép Szofi

Kép
"kis" családom pancsol :lol:

Kép Annabella külső és belső medence (csak azok kedvéjért akik kérdezték hogy milyen a hotel :wink: ) no és persze a családom!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Kép Kata egyedül úszik :D


Kép Zsófi baba alszik :lol:

Kép Zsófi Cicis négykézláb :D

Kép megtámadjuk anyucit 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Gyönyörűek a lányok! És boldog hófordulót nektek is! :lol:

Mi meg köszönjük annak, aki gondolt ránk!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vero!

Nem fájt!!!! Jólesett....jól esett!!! :lol: :wink: :lol: 8) Szükségem volt már rá!!! :lol: :lol:
Akkor nagyon gondolok a Csajokra...meg Rád is!!! :wink: Minden okés lesz! :wink: És Apa mikor várható legközelebb a családi körbe?

Orsi!

Na jó, akkor legyen a dédi!!! :lol: :wink: Nem vagyok semmi jónak elrontója! Ő is eléggé elől van decben! :lol: 8)
Bár azért én vallom, hogy mindenkinek....legalább a családján belül...legyen egy "saját" szülinapja és "saját" neve. :wink: 8) :lol:
Mondom én, mikor Jáz egy napon született a Nagymamájával... :lol: :wink: 8) De hát erre meg csak azt tudom mondani, hogy Ő akarta.... :lol: :wink: 8)
Visszatérve még a gyerekek nemére egy picit....én azt mondom/mondtam magamnak, hogy nekem azért van két lányom, mert az egyiket (Adrit) "anyukám helyett kaptam" , Jázt meg a Dédi helyett... :oops: :roll: Mindkettőt nagyon szerettem....és Dédi Anyám helyett Anyám volt..... :oops: :roll:
De most már csak úgy kaphatnék egy kisfiút is...!!!! :lol: 8) Pl. a Szentlélektől..... 8) :roll: :oops: :lol: :wink:
Lányokról:
Adri: már "csak" naponta egyszer kérdezi meg, hogy - Anya! mikor lesz már szeptember és mehetek oviba?!?!?!- eddig ez napi szinten kb. 5x volt. :shock: :roll: Egyébként itthon van június 15 óta, mert onnantól már csak összevont csoportok vannak és minek vigyem, ha úgyis itthon vagyok. :roll: Egyébként most játékból (kb. 1 hete ezt játsza!!) iskolába jár és írni meg olvasni tanul!!! :shock: 8) De komolyan!!!! Állandóan kérdezi, hogy ezt meg azt hogy kell írni és mondani kell Neki! A nyomtatott nagybetűket ismeri és már le is tudja írni.....úgy hogy a szavak is elég jól mennek Neki!!! :shock: :roll: 8) Majd ha talizunk viszem a füzetét és mutatom! :wink: :lol: 8) Vagy ha gondolod, akkor lefényképezem és dobok képet! :wink: Szóval csak és kizárólag ez megy 1 hete!
Jáz: Hát a Kishercegnőm fogzik.... :shock: :roll: Most jön alső ketteske....tegnap kicsit nyügi is volt tőle, de nagyon rendes Gyerek, mert a nyügösséget nappalra tartogatja!!! 8) :oops: :roll: Éjszaka alszik mint a bunda!!! :wink: Állandóan fel akar állni :shock: meg ülni akar. Már egy pár másodpercre meg tud ülni, de aztán dől, mint egy kockavár!!! Nagyon vicces!!! :lol: 8) Apukája kicsit kivan emiatt, hogy hasról hátra még nem tud megfordulni....mert ugye hártól hasra már igen....de ülni meg állni már akar!!! 8) Hát evvan. Különben eszik mint a gép és falja az őszibarit meg a körtét. Almát kevésbé csípi általában barival adom és akkor benyomja! :wink: Jövő 7en szerdán viszem féléves :shock: :roll: ...érted!!! már fél éves!!! ..... mázsálásra! 8) :wink:
Na röviden :oops: :lol: 8) ennyi! Felébred a Kisasszony, úgy hogy mennem kell! :wink:
És egyáltalán nem kérdezel hülyeségeket!!!! Csak nyugodtan. Ha bármi érdekel szívesen válaszolok! :wink: Ha nem itt, akkor priviben! :wink:

Lányok!

Bocsi, de most csak tényleg ennyire futotta. Később még megpróbálok jönni! Szép napot Mindenkinek!
Pussz!

Boszim!

Gyere, ha kipihizted magad és mesélj! :wink: 8) Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Steffi!
nektek is boldog hófordulót! :D tegyél fel légy szi te is képeket!!! :P hogy megy a vezetés? járkálsz már egyedül? végül kiraktad a "T"-t?

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Csak egy gyors.....

Hogy került ide ez a baba?!?!? :lol:
Egyébként ez Németországban készült...délután hozok még...

Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
jaj de édi! :lol: :lol: :lol: kis mosolygós :lol: Zsófi is imád a babákkal játszani. Tök sokáig elvan velük. :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hahó!
Mi nemrég jöttünk be. Homokoztak a drágák, úgyhogy fürdéssel végződött a dolog. mOndtam, hogy a következő kimenés-homokozást úgy időzítjük, hogy az esti fürdéssel legyen vége.

Veronikusz!
Ezek a csajok! Nem győzök gyönyörködni!

Tigrincs!
Nálunk is összevonás van, csak augusytusban, így aztán Panka sem megy. De ő nem szokta megkérdezni, mikor lesz már ovi, sőőőőt! :lol:

Steffi!
Nektek is boldog hófordulót! Tényleg, vezetés megy?

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok,
Cukorfalat Brigi a szülőszobán van, három ujjnyi, majdnem négy a méhszája. Mindjárt szül. itt tud lenni a párja is.
Szeretettel
nováky_rita
 
 


Brigi, jaj de jó, izgulunk!!! No, ezért nem aludtál az éjszaka! Ezek szerint a doki biztos, de látom jó kezekben vagy!!! :D :D :D

Köszi Rita!

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Sziasztok!

Hűűűű úgy látom izgulhatunk-Linda és Bálint lehet kihúzzák a végéig???? :lol: :lol: vagy lehet taliznak úgy mint Jázmin és Benedek???? :lol: :wink: :wink:

VERONIKUSZ-szupi képek mint mindig-és tényleg klassz helyen voltatok :wink: karúszó nekünk is van ilyen :lol: Szofi egyedül nem nyomja még???ééés ezek a fürdőrucik-zabálni valók valók!!!!!!-már csak apukának kellet volna ilyen :lol: :lol: :wink:otthoni fürcsizés az erkélyen jó volt???oda te is bepattansz??? :lol: :lol: -amúgy szereted a csajokat egyformába öltöztetni-vagy ők akarnak ugyanolyat????-na jóóó sok kérdést tettem fel :roll: :wink:

ORSI-hurrá még egy srác!!!!!! :lol: :wink: az érzéseidet tudom én is átéltem,a többiek is leírták-de persze én sem cserélnél el 1000lányra sem benedeket :lol: :wink: egyébként neked még ott van a harmadikra-hátha lány :wink: :lol: de amiben szerencsés vagy az a köbö :lol: kettő év!!!!-tényleg nagyon közel van, és nagyon paráztam én is mi lesz-persze kicsit nehéz,de már most annyira de annyira jó fejek :lol: :wink: azokat a mosolyokat hangos kacajokat dumálásokat amiket Benedek ad Mikeynak-na én olyanokat nem kapok :lol: :lol: pedig Mikey rendesen adja a kiképzést...de attól függetlenül imádja ő is :wink: :lol: szóval ők igazi fiúk.......de gondolom ez vegyes párosoknál,és csajosoknál is így van :lol: :lol:

TIMI-Jázmin is mint egy baba :lol: :lol: jaa és vigyázz nehogy nemsokára Adri írjon ide a babanetre!!!!! :wink: :wink: :lol: különben is mit vársz Adritól????akinek ilyen anyukája van????van kitől tanuljon!!!!! :wink: :wink: -és mozira kicsit irigy :wink: habár mi is megnéztük,csak a Panoráma18ba :lol: :lol: :lol:

BRIGI-te már tényleg a finisbe vagy!!!!drukkolunk :lol: :lol: de meddig van szabin dokid???.kérdezted:nálunk az első perctől külön szobába volt Mikey és Benedek is-ami volt babaszoba Mikeynak az most Benedeké-Mikeynak lett kicsit nagyfiúsabb szoba-tehát külön vannak :lol: és de jóó hogy nem lisztérzékenység......

STEFF-már mi meganekombival nyomjuk!!!! :wink: :lol: nagyon jóóóóó :lol:

RENÁTA-szóval már a hangulatod sem a megszokott???akkor valaki készülődik??? :wink: :lol: vagy még várat magára Linda?-persze a legjobb tükör a gyerkőc..... :wink: :lol: és olyan őszinték :lol: :wink:

ZSÓ-nálunk is nagy szám a wc-főleg hogy már használjuk,de a legjobb amit pici kora óta használ mióta feléri ,a bidé ahol a kezét mossa :roll: :wink: :lol:

Nálunk minden ok-imádjuk a nyarat :lol: medizünk mindennap,anyósnál anyunál-szóval saját strandunk van :wink: :lol: bírjuk a meleget csak rengeteg szúnyog volt,remélem ez a vihar elfújta őket...holnaptól ismét kánikula....Benedek minden gyümit imád,tegnap hústlevest evett :roll:Mikey ha tehetné egész nap vízben lenne.....
kicsinyítek képet majd dobok párat...
akartam még de Benedek kiabál és szerintem Mikey is...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


HŰŰŰ Brigi! Csak ügyesen! Látod, én mondtam....

Köszi Rita!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Most olvasom-Drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönjük Rita! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Brigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!
aztaaaaaaa!!!!!!! nagyon drukkolok!!! ügyi bogyó vagy!!!! hajrá! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok Lányok,

ezer éve nem voltam...... de néha azért sunyiban bekukkantottam......
Látom, van izgulásznivaló :lol: :lol: :lol: Brigi, mindent bele és én sem aggódnék, tuti jó kezekben vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi Rita az infot!
Olyan szuper dolog azért ez, egyenesen az osztályról jönnek a friss hírek! :D

Veronikusz, hihetetlen csibészek a lányaid, a szemük sem áll jól!

Velünk semmi extra, voltunk Lellén 4 napot, hétvégén a Szelidi tónál, aug.-ban meg a Tátrába megyünk egy hétre. Nagyjából ennyi. Szandi a héten tánctáborban van.

Ja, köszönöm hogy a szülinapomon ( majd egy hónapja volt ) megemlítettetek - én dög, nem is írtam akkor....... :oops: Kép Kép Kép

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


BRIGI, de jó de jó. látod nem kellett sokáig várni Bálintra és a saját dokiddal szülhetsz! (ezek szerint hatott apával a kufirc :lol: :lol: :lol: ezt megjegyzem. :oops: )

Tenci, most hogy az első "sokkon" túl vagyok már tökre örülöik hogy fiú, így Kolos összes cuccát hordhatja, jól el fognak tudni játszani, és a párom amúgy is fiút akart így teljes a boldogság. :lol:

Tigrincs, hú...már fogzik Jáz? szerényke. még nincs fél éves és már állni akar?? azta, jól nyomja. kolos meg hátról hasra nem tudott forogni, de most simán megy neki.
Adri milyen ügyi, hogy saját maga írni akar. oké, megnézem azt a füzetet ha arra járok.

Vero, ne mutass már ilyen képeket a csajokról mert elsírom magam. :oops: na jó nem , de olyan édesek, főleg Zsófi abban a ruhában ahogy alszik. én is akarok ilyet. :lol: :lol: és az ahol az apukájukkal vannak...

mi meg valszeg szerdán megyünk a balcsira a sógornőmékkel. végre együtt nyaral a család. sokat dolgoztak páromék, ránkfér egy kis pehenő.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Micsoda hirekre jövök :lol: :lol:
Brigi megy a Drukkkk tőlűnk is

Csak a pocisok miatt jöttem, meg azért hogy elújságoljam nektek hogy Viktor ma kakilt először a bilibe, és anyira aranyos volt, ahogy jött ment és mondta " kaki bili, kaki bili" :lol:

majd teszek fel képeket is de most rohanok füvet nyírni.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Tenci!
WOW! Privát strand! De jó dolgotok van! :D:D:D neeeeeeem, én nem mászom bele a medencébe, mert szökőárat csinálok :lol: viszont ők nagyon élvezték ma is :lol: ruhát meg a veszekedés elkerülése végett veszek egyformát. Van amiből egyet sikerült csak vennem és hol az egyik, hol a másik hordja …. Addig meg megy a bőgés, hogy „mért nem én veszem most fel???” áh! Jobb a békesség! :wink: a fürdőruhákat különben az anyukám vette nekik :D
Zsófi és a nagyok: ez a félistenre mosolygás nálunk is megy a lányok között. Hihetetlen hogy imádja az ördög nővéreit Zsófi. Akkorákat visongat nekik. A nagyok meg előszeretettel butáskodnak neki, Zsófi meg teli torokból gurgulázik és röhög. :D:D:D:D jaj! Ezt annyira imádom!!! Még a végén meggyőz a férjem és lesz négyeske is :lol: :lol: :lol:


Szofi is nyomta kint is 8)

Kép

Bocsi Orsi! :oops: :D
isten ments hogy cukkolnálak, de még fogok feltenni aranyosabbat is, csak az a mobilimon van. Telepítem a szoftware-ért és töltöm fel. :oops: 8) bocsi. KÜLÖNBEN ÉN IS MONDHATNÁM, HOGY IRIGYKEDEK A KÉT KIS MINI-PASIDRA!!!! Kolost elnézve, ő is nagyon édi lesz! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero, semi baj, nem azért írtam, imádom nézni a lányokat! de olyan cukin alszik Zsófi és ahogy szopizza az újját. nem is tudtam. Kolos is szopizza, egyre többet.

ezek szerint én is számíthatok a "miért Kolos játszik a piros autóval" vagy "miért ő ül a biciklin" nyafira/sírásra?? :lol:
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: