Új privát üzeneted érkezett!

Reni!
ment vissza PÜ! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Nagyon jók a képek! :wink: Én meg hiába "üldözöm" Bencét nem nagyon vannak itthon. Viszont tegnap hazajöttek...mert egyébként sokat vannak Balcsin van ott Nagyinak telke....és megkértem Gabit (szomszédasszonyom), hogy küldjön már át nekem Bencről képet! :lol: Csak az összehasonlítás végett. Úgy hogy megígérte, hogy küld. Amint meglesz átküldöm! :wink:
Értesítés pedig.... 8) én benne vagyok! :lol: :wink:

Kriszta!

Mivel Brigi is így akarja, ezen nem veszünk össze! :wink: Küld Neked is meg nekem is sms-t és.....győzzön a gyorsabbik!!! :lol: :wink: 8)
Gyerkők még mindig Nagyiznak? :wink:

Aproo!

Hát hiába siettem, nem volt Adri lábára cipő! :( Murphy törvénye, hogy akkora méretben (26-os) mint Neki kellene nem volt. Pedig láttam két nagyon szupi siestát.....de hát az egyik 24-es a másik meg 25-ös volt. :? Evvan. Szandiból természetesen volt, de az meg nem kell, mert van. Vagyis ilyen velur anyagú őszi cipő volt, de azokat utálom. :twisted: Nem lehet őket rendesen megtakarítani. Meg át is áznak szóval.....
Viszont Apának vettünk inget! :lol: Úgy hogy azért mégsem mentünk hiába. :)

Ren!

Apa azt mondta, hogy holnap itthon lesz....na nem mintha ma nem lenne 8) ..... úgy hogy holnap Adrival tartunk egy "Csajos napot" :lol: és elmegyünk délelőtt moziba és megnézzük Maninét...!!! :lol: :wink:
Holnap reggel majd gondolok Rátok Brigivel! :wink: De jó Nektek...... :roll: .....és várom a pénteket!!! :lol: :wink: 8)

Na most ennyi, mert robogok etetni! :P

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
Csak szolgálati közlemény: tettem fel pár darab 92-es, 98-as ruhát(Steffi 4-5 poló van közte), du. ha alszanak a pulyák, próbálok kisebbeket, kaptam vissza párat.
Jövök majd, pusz mindenkinek.
http://picasaweb.google.hu/deak.janos1

Kép
Kép
paklincs
 
 

 
 

Sziasztok!

MSE, majd megnézem, bár nálunk még 80-as rucik jönnek, de jobb betartalékolni. :wink:

Brigi, csodás a pocid és a szülinapos képek is!
Reni, Te is dobj mán egy pocakot nekünk....na jó, csak képet. :lol:

Képzeljétek, ma voltam védőnőnél (Levi 9270 és 74 cm :lol: :lol: :lol: ) és kivel futottam össze. Volt főnököm. Sztem még csak egyszer meséltem róluk de ez dúrva.
Szóval (nagy)apa, lánya (nálam pár évvel idősebb) és a férje, családi vállalkozás. Én 3 hónapot bírtam ott, de végig bőgtem és egy csajon kívül aki nem is nagyon találkozik velük napközben, mert hátul ültet végig, szóval rajta kívül én bírtam legtovább, minden munkavállalójuk elment 3 hónapon belül, vagy kirúgták és ez azóta is így van. Mindenhol kamera, állandó gyanúsítgatások, a nagypapa (mert hogy a csajnak van most már 3 gyereke, a legkisebbel volt ma ott a dokinál 1 hós) az egyik velem egyidős csajnak felajánlotta hogy fizet neki egy lakást, ha feljár hozzá párszor a héten.....stb....
Engem is jól átbacarintottak, bár erre jogászként nem vagyok büszke, de nem arra jelentettek be, amennyit adtak, hanem a felére, ezért lett sokkal kevesebb a tgyásom is, meg a gyedem is, aztán végig mondogattam, hogy a könyvelőjük suspusol, rúgják ki, na de azt nem lehet, mert családi jóbarát, mire én eljöttem, kiderült hogy az APEH-nál be sem volt jelentve, így ment a bírósági eljárás....emiatt én is simán feljelenthettem volna őket az OEP-nél, amikor Prücsök TAJ-át váltottam ki, mint kiderült ma sokkal többet kapnék, ha nem vették volna figyelembe az ottani munkaviszonyomat, de nem akartam balhét, meg ugye egy városban lakunk, ki tudja, mit csináltak volna....
Na, a lényeg, hogy a leggázabb a férj, akinek minden szava velőig bántó, sértő, szemétkedő volt. A csaj többször sírt nekem hogy nem bírja tovább a szemétkedéseit, megjegyzéseit, stb. Csodálkozom is, hogy bevállalt egy 3.-at.
Szóval ma szembesültem vele, mennyire igaz, hogy ha vkivel együtt él az ember, óhatatlanul átragadnak rá a (rossz) tulajdonságok is.
Kb. 15 percet voltunk együtt, ezalatt végig hisztizett, hogy csípik a szunyák és mi tart ennyi ideig az előttünk lévőknél, be is kopogott hogy mi is itt vagyunk, jó idegesek is voltak a védőnők, majd rám nézett és közölte, hogy "ugye tudom, hogy ez a gyerek abszolút nem hasonlít rám..." meg "szoptatni legalább tudtál?"...meg ugye beszéltünk az első gyerek "nehézkességéről", mire közölte hogy nála a 3.-al ugyebár nincs semmi gond,mert hát a rutin (de amilyen lekezelően ezt mondta, hallanotok kellett volna). Anyósom a 7.-el, sógornőm a 4.-el bajlógott a legtöbbet, na de inkább fel sem vetettem.
Totál ledöbbentett ez a szemrebbenés nélküli gázoljunk át mindenkin viselkedés. :roll: :evil: :shock:

Na, jó hosszú lettem, bocsánat, csak leesett az állam és azóta is keresem...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Halihó Csajok!

Épp megint itthon lődörgök...voltam délelött a westendben és shoppingoltam egy hatalmasat...tök fura volt így vásárolni, hogy egyszer sem kellet üvöltenem, hogy "ne menj be a kirakatba és Dani ne rángasd a ruhákat és különben is bírjátok ki ezt a pár percet" :-)
Szóval shoppingoltam, ettem fagyit és ebédeltem is egyet...kár, hogy a férjem nem tudott velem lenni.
Aztán hazajöttem és már mosom is az új szerzeményeket...

Gabi!
A sok 7-es taxi volt. Sárga alapon fekete számok (ez sem mindegy állitólag). És bocs, hogy így írok róluk, tudom, hogy a Férjed is taxis és nem is általánosítok, mert tudom, hogy nem mindegyik zakkant, de annyira gáz volt ez a sztori...szóval bocsi :oops:

Egyébként pont azon filóztam akkor amikor ez a dolog történt, hogy nem is a srác a taxis...túl fiatal volt és túl flancosan volt öltözve...lehet, hogy inkább apjáé...de én meg úgy tudom, hogy ha nincsenek szolgáltaban akkor nem lehet kint a taxis jel a tetőn...na szóval nem tudom...

Veronikusz!
Tudom, hogy a taxisok külön brigád, képzeld egyszer amikor még a másik lakásban laktunk akkor megkértem egy taxist, hogy álljon el kanyarból, mert pont a babakocsi,bicikli felhajtó elött állt és nehéz volt anélkül feltolni a régi nehéz babakocsinkat. Képzeld, hogy elkezdett vitatkozni, hogy nem a babkocsisoké az utca meg ilyenek aztán amikor mentünk hazafelé akkor direkt akkor indította be a motort amikor mögötte voltunk és így pont telibenyomta a 2 hónapos Danit a kipuffogójával...na ez totál kiborított, de nem mertem megnyekkenni, mert 5en voltak és rajtam nevettek...már bánom, hogy nem voltam határozottabb.
Na de ellenben meg amikor ott az utcában frontálisan ütközött egy koraszülöttmentő egy kisbabával akkor pár másodpercen beűl ott voltak vagy 20an körbeállták a helyszint, csináltak helyet a mentőknek rendőröknek és segítettek ezerrel...
Szóval érdekes egy banda az tuti...

Orsi lelkivilága azóta szerintem már túl van rajta...illetve egy ideig utána nagyon nem akarták elengedni dolgozni reggelente...meg ha dudál akkor állandóan kérdezi Orsi, hogy most mi fog történni... :?

Jaj képzeljétek...olyan sikerélményem volt tegnap...
Szóval volt egy tárgyalásom és a családnak volt egy nagy hitele lakásra...(több mint 8 milla)...már 68ezret fizettek havonta...szóval eléggé el voltak keseredve...és az lett a vége, hogy sikerült kiváltani egy olyan hitelre, hogy ugyanannyi évre mostantól csak 35 ezret fizetnek és csak 5 évente van kamatváltozás...
A biztosításokat is kiváltottuk és így most befizetnek egy wellneshétvégére :D annyira jó érzés amikor látod, hogy ennyit tudsz segíteni...nekik ez rengeteg pénz havonta....
Szóval most fel vagyok dobva :D
Bocsi, hogy ezzel fárasztalak titeket, tudom nem ide tartozik, de nekem még csak most indult be a dolog és annyira feltuningolnak az ilyenek...

Mennem kell, férj hazajött :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Kati!
uh! de jó dolgod van neked!!! :D én meg már annak is örülök, hogy CSAK a két kicsivel kell bevásárolnom. Szegény Zsófira tegnap már majdnem rádőlt a rengeteg cucc a TESCO-ban. Őt autós hordozóban beraktam a bevásárlókocsiba, Szofi meg beült a kis ülés részébe. :D (Zsófi rugijának a lábfeje korom fekete lett ahogy rugdosta a kocsi rácsát :evil: )

taxis: örülök, hogy Orsi már túltette magát a történteken!!! és igazad van! tudnak nagyon rendesen is viselkedni! 8) de ez a kipuffós dolog :twisted: :twisted: :twisted: ritka primitív húzás volt!!! UTLRA BUNKÓ!!!! :twisted:

no és egy virtuális hátbaveregetés!!!! nagyon ügyes csaj vagy, hogy így elintézted ezt a hitelt nekik! a hétvégéhez meg jó szórakozást!!!! :wink:

Aprooka!
elhiszem, hogy kibuktál a nőcin, de mégis próbáld meg letojni! aki hülye az is marad! :lol:

Tigrincs!
nektek meg jó mozizást!!! :wink:

rólunk:
nekünk extra szar éjszakánk volt. Férjem elment vissza dolgozni 8.30-kor, még szerencse hogy valamikor hajnalban csak hazajött alundi :? mert volt, hogy Kata felvisított én meg épp szoptattam :oops: végül már nem bírtam az ingázást és befeküdtem a lányok közé a földre, de Zsófi 5-kor ismét szopizott és utána már nem akart elengedni. Csak akkor nem sirdogált, ha fogtam a hátát, így odafeküdtem mellé és így "ALUDTAM" 6.15-ig. Akkor viszont pajszerrel kellett vagy fél órát feszegetnem a szemem, hogy fel tudjak kelni. :oops: :lol:

no de megyek is, mert lejárt megint egy adag mosás és lehet csinálok egy kis pancsit a lányoknak a teraszon :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hali!

Kati, ez a hitel dolog nagyon szuper, büszke is lehetsz magadra nagyon!!!!! 8)
Még a taxishoz akartam írni, hogy egyre több az agresszív vezető az utakon, én már nem is merek semmit sem csinálni, kb. lehajtott fejjel, csak az útra.....engem is megkergettek, többször bevágtak elém, két kopasz csávó, amikor egy utcába akartam befordulni, ők meg keresztbe álltak, így pont a szembesávban rekedtem és majdnem elcsaptak oldalról. Ekkor mertem rájuk dudálni, de csak 1mp-es, nem ideges duda, hogy menjenek picit odébb. Utána olyan üldözés kezdődött, hajaj.....kicsi a bors, de....kis matízzal nyertem az audijukkal szemben. :lol: ....Halásztelek és a szűk utcák előnyei....

Vero, sajnálom az éjjelt, mostanában nálunk is viccesen alakulnak, pedig már csak 2x keltünk. De ráfogom az 5. fogacskára....
A csaj meg le van ejtve, csak ott volt fejbevágó.

Képzeljétek, tegnap hívtak, hogy ahol múlt héten babataliztunk, a kislány barihimlős.....most vakarom a fejem mit tegyek.....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo!

Ne vakard a buksid... :) két hét a lappangási idő....aztán majd meglátod....vagy jönnek a barik vagy nem!!!
Tesóm 3 éves volt, mikor baris volt. Engem persze jól "összezártak" vele, .....hogy mégiscsak nőci vagyok vagy mifene essek minél előbb át rajta.....de SEMMI nem történt!!! :lol: :wink: :lol:
Aztán 15 éves voltam, mikor egy "kedves anyuka" nem az elkülönítőbe vitte be a gyerekét a dokinál.....én meg csak egy papírért voltam a doki nénimnél, mert kellett a suliba :P ..... és 4 nap múlva kijöttek a pöttyök. :shock: 8) Szóval lehet ezt így is.... :lol: :wink:
Na majd meglátod.

Bocsi Csajok, de most csak egy villámra volt időm! Megyek etetni, utána meg vár a vasalás! :shock: :twisted: :roll:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Vero!

Köszönjük szépen, de valszeg a mai mozi ugrik jövő 7re ugyanis Apa már reggel 9 óta :!: :!: a munkaügyi központban ül!!! :shock: :twisted: :oops: :roll:
8-ra nyitásra odament, de annyian voltak, hogy hazaugrott reggelizni és utána ment megint vissza. Azt hiszem, hogy jól csinálta....így valszeg nem hal éhen....nagyon!!! :oops: :roll:

Most már tényleg lépek!

Pussz a Csajoknak is!!! És remélem most már "rendben" vannak! :wink:
Ja, és pajszerodat átdobhatnád néha!!!! 8) :lol: :wink: Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!

dooobtaaam a paaaajszeeeert! feeeeejre viiiiigyáááázniiii!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

csajok szuperül vannak, már fürödtek egyet a teraszon én meg már túl vagyok egy gyors szunyán. :lol: míg hunynak a kakisok megyek és szolidarítok veled! :D (vasalok én is :wink: )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Háááát lányok....NAGYON IZGI :D

Ctg oké, vizsgálat eredménye 2 ujjnyi :shock: :D Ritával 1xre kiáltottunk fel, hogy "Micsoda?" Nem kellett sokat dolgoznom a dologért :oops: :wink: Aztán 11 óta feszít a csípőm. Szinte megállás nélkül. Rita azt mondta, hogy Iván nagyon gyorsan született, ezért beszéljünk az első gyanús jelnre. Délben felhívtam, mert 15 percenként jöttek keményedések egy órája. Azt mondta ne kockáztassunk, inkább találkozzunk bent. Valahogy enm tudtam elhinni, hogy lesz valami,de persze azért reméltem :) Ha már bemegyünk....Téves riasztás volt :oops: :( Annyira cikinek éreztem :cry: :oops: :cry: :oops: Doki pont bent volt, de Rita persze elindult...Azért Vida doki azzal bíztatott, hogy nagyon lent van Linda buksija és lehet, hogy este találkozunk megint :lol: Szóval azzal váltunk el, hogy a cucc maradjon a kocsiban :lol:
Most csak azon aggódom, hogy mikor is menjek legközelebb? Meddig várjak, ha újra elkezdődik. Mert a keményedések rendszertelenné váltak, de a feszítés azóta is tart. Hol lazább, hol keményebb. Ivánnál keményedésre nem is emléxem, csak arra, hogy ez a feszítő fájdalom lett egyre erősebb. Szal :roll: Nem szeretnék újabb téves riasztást, de azt sem, hogy esetleg "elkéssünk" :roll:

Most ennyi, este ha alszik Iván, akkor még jövök :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jaj, ez tényleg nagyon izgi. Én holnap (meg szombat estig) nem leszek netközelben, de azért valaki dobjon egy SMS-t, ha van baba... :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Figyusz, Reni,
egyáltalán nem ciki. volt mostanában egy harmadszor szülő, akihez a bábája vagy háromszor bement, mert együttesen sem tudták eldönteni, hogy indul-e vagy sem.
Azt kell hogy mondjam, hogy azért jó lenne, ha Linda várna még néhány napot, mert azért ő még kicsinyke.
Ha bármi van, hívd a Böbét és kérj tőle is tanácsot. Elmondtam neki, mit kell tudni rólad.
Nyugi! Jobb egy-két téves riasztás, mint egy gyors koraszülés otthon vagy az autóban. És hát nem vagyunk jósok.
Pihenj sokat és puszi
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Renáta: Ez nagyon izgi!!! Látod be fogsz előzni!!

Nekem a ctg ma tök semmit mutatott, szerintem nálam túlhordás lesz :-( A 2. fiam annyira nem siet, mint Petya anno....

Orsi: Holnap jelentkezz, hogy mi volt az uh-n!

Tigrincs: Isten Éltesse utólag a párodat!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


sziasztok csak egy picire jöttem mert érdekelnek a kismamik!!!
jaj nagyon izgulok értetek!! :D
remélem holnap lesz több időm,mert vissza is kell olvasnom, el vagyok maradva :oops: :oops:
de mentségemre legyen mondva, tegnap este 9 ig játszótéren voltunk, akkor volt elviselhető a meleg :? ma meg estig a Vidámparkban meló után,mert megigértem Encinek, és számonkérte mikor megyünk.. :shock: így elmentünk ma, találkoztunk bnőmékkel is,ugyhogy jó kis progi volt... :D
szóval majd holnap jövök!
legyetek jók és vigyázzatok magatokra,

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert hulla vok! :lol: 8)

Vero!

Apa 1-re :shock: :oops: :roll: ért haza, úgy hogy mégis csak sikerült ma elmennünk Adrival moziba! :lol: :wink: Este 6-ra mentünk..Campona....és olyan édi volt, mert sosem volt még és már nagyon várta. Én kicsit izgultam, mert Apa azt mondta, hogy egy kicsit lehet, hogy korai még Neki, hiszen itthon sem képes 5 percnél tovább ülni és nézni a mesét! :oops: :roll: De hát megígértem Neki... :roll: De nagyon szupi volt!!! Egy rossza szavam sincs Rá!!! :roll: :wink: Olyan nyugiban ülte végig a másfél órát, hogy csak lestem!!! :shock: :lol: :wink: Ettük a kukoricát meg ittuk a Liptont....és tök jó volt így kettecskén!!! Valszeg, akkora élmény volt ez Neki, hogy már csak ezért is nyugiban ült!!! :wink: :oops: :lol: Vagyis mikor meglátta a nagy fehér vásznat, akkor azt mondta, hogy ....Jé Anya! Ez pont olyan, mint amilyen otthon van csak kicsit nagyobb!! De otthon ennyire nem hangos!! :oops: :roll: Ja és a Jégkorszak 3-at néztük meg. Mert ezt még ugye nem is mondtam. :oops: 8)

Ren!

Neked meg annyit, hogy csak kiállts, ha Linda ........BAAAARAAAAAACK!!!! :lol: :wink: 8) :oops: :roll:
Ja és Adri megkérdezte, hogy Jázt miért nem Baracknak hívják? Mondtam Neki, hogy lehetne, :lol: de szerintem akkor nagyon kinevetnék a gyerekek, ha oviba meg suliba menne. Na erre azt mondta, hogy ...Jól van, igazad van Anya!!! Tényleg jobb Neki így! :lol: 8) :wink:
És köfi az sms-t!!! :wink: Este láttam, mikor hazaértünk! 8)

Brigi!

Köszi Apa nevében is!!! :wink: Nálatok....Ren és Te....majd Bálint fog Linda után "szaladni" :lol: nem úgy, mint Nálunk...Tenci meg én...hogy Jázmin "szaladt" Benedek után!!!! :lol: :wink:
Azért az mégis csak "jobb", ha egy pasi szalad egy nőci után, mint fordítva!!!! :lol: :wink: 8) Én valahogy úgy érzem, hogy Te sem fogod túlhordani Bálintot! :roll: Üzenem Neki, hogy van nálam egy ajándék, ami az Övé! Csak Rá vár!!! :wink: :lol: Hátha ez kicsalogatja...na persze csak időben! :wink:

Rita!

Azért én is remélem, hogy megvár Linda! :wink: Majd mondom Neki én is!!!! :lol: :wink:
Én még mindig annyira örülök, hogy Te voltál ott akkor, amikor Jázmin született..... :oops: :roll: :wink: Kár, hogy nem lesz már Hármaskám! :oops: :roll:

Orsi!

Holnapi CTG....izgi!!!! :lol: :wink: Jöjj majd és mesélj! :wink:

Lányok!

Most ennyi. Mentem aludni. Szép álmokat Mindenkinek! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Renáta izgulok értetek, mi volt az este?

oké jövök én is a hírekkel ha lesz hír, 10re megyünk az 5.re, még szabódokit is fel kell keresnem az afp miatt.
snooopy
 
 


jó reggelt!

Tigrincs!
de jó hogy el tudtatok menni!!! Adri meg egy kis angyal!!! :wink: :wink: :wink:

Orsi!
yuppíííí! akkor most kiderül hogy ki "lakik" bent???? :wink:

Gabi!
hát! Encinek nagyon jó dolga van. :wink: tök jó, hogy még erre is futja az erődből! :wink:

Reni!
8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tigrincs,
asszem félreérthető voltam. Nem engem kell, hogy megvárjon Linda, a Böbével is szépen meg tud születni :)
Linda így korababa lenne, és ilyenkor napok is számítanak. Nem én.
Örülök, hogy jó szívvel gondolsz az együttszülésünkre.
Szeretettel
nováky_rita
 
 


na itthon, nézetem hátha Renátát vagy a férjét meglátom ott, de nem. meg a vezetéknevét sem tudom, hogy megkérdezhettem volna...de ha Rita sem tud arról, hogy szülne akkor biztos nem. :)

akkor rólunk. hát úgy néz ki csatlakozom Tencihez és Brigihez a duplafiús anyukákhoz! :lol: :cry: igazából nem egyik szemem sír a másik meg nevet, mert nagyon akartam a lányt és csalódott vagyok, de tudom, hogy tök jó lesz Kolosnak. tök jól el tudnak majd játszani, nem kell lányruhákat vennem (bár ennek párom örül csak, és mindig nézegetem a tescoban a kislányos holmikat...annyira édesek)

meg tudjátok mi esett nagyon rosszul, párom reakciója. mikor mondta Tóth doki, hogy valószínű fiú, intha látna egy zacsit meg kukit...de hozzátette ez a rosszabb Uh gép a jó tönkrement, de így is 99%-ra mondta...szóval amikor ezt mondta párom arcán az a vigyor, hogy ő megmondta, hogy fiú lesz, mert neki is bátyja van, a bátyjáéknak is fiuúk...az apukájának is bátyja...szerintem ez nem jelent semmit. szerintem a fogantatás időpontja számít, h fiú-vagy-lány de anyósom is azt mondta még a terhesség elején, hogy "csak figyeld meg hogy fiú, biztos, az lesz"...ez annyira bánt!!! :cry: :cry: minek kell lelombozni még jobban. szüleim legalább mondták, ne abj majd a következő, meg ők is velem reménykedtek, h lány. mind1...
snooopy
 
 


ja múgy a baba tök egészséges, korának megfelelő méretek (leglább nem nagyobb mint Kolos ilyenkor. :)) megvan keze lába, mindene. és jól ficánkolt. :lol: :lol: éreztem is.
snooopy
 
 


sziasztok!

Ren!

Remélem minden okés és Linda hallgat rám!!!! :wink:
Egyébként....???????? "Barack" remélem azért még várat magára! 8) :wink: :lol:

Rita!

Nem értettelek félre!!! Én írtam "rosszul"...bocsi. Úgy értettem, hogy Linda várja ki az idejét..... Böbe is tündéri "csaj" :wink: tudom én!!! Mikor Adrit vártam, Vele "éjszakáztam" bent a szülőszobán. :wink: Vicces volt, hogy törölgettük a padlóról a magzatvizet!!! 8) Nulla fájással!!! :wink:
És azért írtam, hogy "várjon meg" Linda, mert nálunk uncsitesó (mármint a gyerekeké) 36+2re született és hát.....bocsi Ren!!! :oops: eléggé csúnyácska volt még, tiszta "szőr" :oops: meg 2500 gramm meg 48 centi. Meg ugye a fertőzésveszélyek is nagyobbak, mintha 7 hónapra vagy időben születne! Ha jól tudom. :oops: :roll:
Szóval csak ennyi! Egyébként meg jó pihenést erre a pár napra! :wink: 8)

Vero!

:wink: :lol:

Orsi!

Várunk ám nagggyooon!!!! :lol: :wink: 8) Főleg én....kíváncsi vok....tudod.... 8)

Na lépek hamiztatni!

Pussz Mindenkinek!

És munkás asszonyok meg akik már régen voltatok és csak sunyiban olvastok 8) gyertek már ti is!!! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jaj Orsi!

Ne haragudj rám, hogy bejött a megérzésem!!! :oops: :( De minden rendben van vele és ez a lényeg!!!!! :roll:
Azért én tényleg sajnálom. De ha nálatok lehet még 3. gyerek, akkor neked sokkal jobb, mint nekem! :oops: :? A reményed még megvan!! És azért most akkor nagyon drukkolok, hogy tévedjen a rossz UH!!! :oops: :roll: És fagyjon rá a mosoly az arcukra!!! Már bocsika!!! :oops: Semmivel sem "rosszabb" egy lány, mint egy fiú! De hát kinek mi adatik!
Tudod, mi Brigivel már megdumáltuk, hogy nem baj, majd Neki lesznek lány unokái nekem meg fiúk! :wink: Majd akkor kiéjük a vágyainkat!! :P

Bocsi, de most tényleg mennem kell, mert Jáz már kajás!!!!
De még egyszer gratulálok. Akkor azért drukkolhatok, hogy az én szülinapomon szülessen?!?! :oops: :roll: És akkor pont dupla 3-as lesz köztünk a korkülönbség!!! :wink: :lol:
És még annyit!!!! Hogy most NE HAGYD MAGAD!!! TE VÁLASSZ NEVET A PICIKÉDNEK!!!! Vegyél rólam példát ezügyből kifolyólag!!! :lol: :wink: Az volt amit én mondtam!!! Ennyi legalább :oops: :roll: jár Neked!!!

Léptem. később még jövök! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


És tényleg....FEL A FEJJEL!!!! A LÉNYEG, HOGY MINDEN OKÉS VELE ÉS VELED IS!!!! :wink:

Most már tényleg lelövöm magam!!! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!

Még annyit, hogy nem a fogantatás időpontja számít, hanem, hogy melyik "katona" a leggyorsabb! :roll: Gondolom ezt akartad írni csak kicsit most fáj a lelked és "rosszul" fogalmaztál! Ezért most ne hari rám, hogy kijavítottalak!!! Nem bántásnak szántam. :oops: :roll:
Pusszi!!!

És most már tényleg léptem, mert kitört a "parasztgyalázat"!!! :oops: :roll: És igaza van Jáznak!!!! :oops:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs köszi. aranyos vagy.
hát a 3. még elválik, ha az anyagiak engedik. :wink:
igen úgy értettem, de ha pl. a pár a peteérés előtt 3 nappal van együtt akkor lesz lány nem? mert azok lassúak de tovább élnek, a fiúk meg ott lihegnek a pete körül, de ő még nem engedi be őket azt kihalnak. :lol: :lol: na ezt jól megmondtam.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi, én nagyon örülök ám Nektek!!!! A lényeg, hogy egészséges, mostanában annyi rosszat hallok, olvasok, hogy én már csak ezért remegek, de tényleg.
ÉS milyen kis magamutogató. :wink: Remélem kistesónál én is megtudom ilyen hamar......olyan jó ez így. Férjed meg édespofa, tudod, ők focicsapatra gyúrnak. :lol: :wink: :roll:

Na, én is megyek ebédeltetni, mert Levi éhes, és Peti is úgy tűnik, mert egyre vadabb dolgokat kérdez tőlem. :lol: :lol: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Orsi!
de jóóó, kisfiú, örülök nagyon!!!
az a lényeg, hogy minden okés vele, veled!!!
Szabónál is voltál?????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Orsi: Előszőr is gratulálok!!!! és egyben teljesen megértem az érzéseidet. Pontosan ezt érztem én is!!
Igzad van abban, hogy a fiúk gyorsabbak, de rövidebb ideig élnek, míg a lányok lassabbak. SZóval ha lesz hármaska, akkor trükközni peteérés körül!!

Tigrincs: Remélem a próféta szól belőld és mostmár tényleg kibújik Bálint-baba. Mondtam neki az ajándékot, de egyenlőre nem hatotta meg :-(

Renáta???????
Én teljesen jól vagyok, fájásaim eltűntek, semmit nem érzek, aludni is nagoyn jól alszom, most a fordulás sem okoz gondot, nem is értem? Lehet, hogy ez a gyerek nem akar kijönni?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Szia Snoopy!
Teljesen megértem az érzéseidet. Amikor Flórkával terhes lettem, nagyon drukkoltam, hogy lány legyen, egyszerűen féltem attól, hogyha esetleg fiú, úgy fogom érezni, hogy valami kimarad az életemből. Aztán egy barátnőm tragédiája megtanított arra, hogy csak azzal szabad foglalkozni és annak kell örülni, hogy egészségesek, rendben megszülettek. Ezt a kislegényt nem véletlenül szánta Neked a sors, én is azt gondolom, hogy Kolossal nagyszerű párost fognak alkotni. És szerintem tök menő fiús anyukának lenni. Így van ez jól, és ahogy a kezedben tartod majd, tudni fogod, hogy pont Őt akartad és ezer lányra sem cserélnéd el.
Puszillak

Kép
Kép
paklincs
 
 


Cukorfalat!
ne aggódj! gyerek még nem maradt bent! :lol: jól érzi ő bent magát! nekem minden gyerekem kivárta a terminust. Sőt! egyre tovább maradtak bent :lol: Kata 5, Szofi 2, Zsófi 1 nappal jött hamarabb csak mit a kiírt időpont 8) tudom már nagyon igzatott vagy mert nagyon várod, hogy a karodban legyen, de ezt már fél lábon is ... :D kitartás! használd ki, hogy tudsz aludni!!! :wink: :wink: :wink:

Orsi!
igen! jól tudod! a lányok tovább életképesek és ki tudják várni, a tüszőrepedést ha az csak pár nap múlva lesz, míg a fiús fiuk nem. (ők gyorak, de nem kitartóak). De sokminden befolyásolja azt, hogy milyen lesz a gyerek neme! most hallottam, hogy egy kétszeresen fiús anyuka nagyon akart kislányt és ő bizony az együttlét előtt elment és valamilyen ecetes koktéllal irrigát. Be is jött neki, mert harmadjára lánya született. :D Bár ezt én is hallottam, de nem éltem vele. Nekem pl. lugosítanom kellett volna hogy fiam legyen. 8) :D Amit meg a férjed mond ... tényleg van olyan, hogy egy férfi pl. 70-80%-ban Y-os hímivarselyteket termel. Így a fiúnemzés a valószínübb. Tudom közhely, de tényleg az számít, hogy egészséges!!! úgyhogy most már csak azért drukkolok, hogy lehessen nálatok is hármaska és akkor még lehet trükközni és drukkolni! :wink: :wink: :wink: fel a fejjel Anyuci!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


még egy Orsi!
egy percig se bánd, hogy fiú lesz! én se bánom, hogy három lányom van! egyiket se adnám oda egy fiúért se!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Köszi lányok, olyan kedvesek vagyok, hogy vígasztaltok! én amúgy tudat alatt selytettem, hogy fiú, de reménykedtem, h tévedek. hát ennyit az anyai megérzésről :lol:

Pont Tenci képei (meg amiket írt a fiúkról) után éreztem, h tök jó lehet fiú anyukának lenni, de kipróbáltam volna egy vegyespárost is. :)
és tudom, hogy nem adnám vissza hogy köszi én lányt akartam, cserét kérek... :lol: :lol:

Zsó, ez a Tóth doki...elég fukarul bánik a szavakkal. igaz minek beszéljen feleslegesen. :lol: de tök szimpi volt, még csak messziről láttam, most volt vele az első kontakt.

most már csak arra leszek kíváncsi mennyire fog Kolosra hasonlítani.
mert Gyuzsó és Tenci babák eléggé két tojás. :D
snooopy
 
 


Helló lányok!

Vagyok :lol: Az éjszaka eseménymentes volt. ESte volt csak egy erőssebb összehúzódás. Délelőtt lazán telt, de amint hazaérek....A nyugi biztos. Volt 3 komolyabb is, szal alalkulunk. Remélem, hogy így tényleg megcsípem vida dokit jövőhét szombatig :)

Timi
A bnőm lánya pont a 37. betöltött héten született. Hát ő sem volt egy szépség :oops: De mostmár nagyon helyes (3 éves). Végülis az a legfontosabb. hogy minden oké legyen akkor is, ha előbb akarna jönni...A többi alakul ;)

Orsi
Én is megértelek, bár nekem csak csend...MSÉnek igaza van! Biztosan van annak oka, hogy megint fiú ;) Neked ezt szánták. És igen, nézd a jó oldalát :)
Azt megértem, hogy párod és családja reakciója nem villanyozott fel :roll:

Brigi
Fel a fejjel!!!! Veronak igaza van! Egyszer tuti kijön ;) És lehet, hogy én is itt fogok még nyafizni 2 hét múlva ;) Ivánnal szombaton voltam CTG-n. AZt mondták prímán el van, mint hal a vízben....(38+3 voltam). Kissé letörtem. Erre hétfőn Uh, ott azt mondta a doki, hogy nagyon lent van a buksija, ne menjek már messzire és kedden megszületett ;)
Mostmár én is jól alszom :) Már a 2. nap volt, hogy nem kellett 8 párna, hogy levegőt kapjak. Szal nem lepett meg, hogy lent van a buksi, mert fellélegeztem azóta :) Előtte folyton meg akartam fulladni :roll:
Ja és te ma 38. A legtöbb baba ez után születik, a betöltött 38. hét után ;) Szóval ne keserdj el annyira! Én szerdán megyek CTG-re, megint 8-ra, de most Ivánt is vinnem kell :roll: Izgis lesz.... Múlthéten még UH-ról is volt szó, de most nem mondta....Majd rákérdezek...A vérvétel meg ez az utolsó, meg vmi tenyésztéses dolgot is levett. Amikor vizsgált téged a múltkor nem "pálcikázott"?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Rita
Írtam privit :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Reni, Brigi, türelem, eljön hamaroan a Ti időtök (tudom könnyen beszélek... :oops: ), szorítunk nagyon!

Orsi, értem mit érzel... Én is nagyon szerettem volna másodikra kislányt, csalódott voltam amikor mondták, hogy bíz kisfiú a pocaklakó. Ám amikor megszületett az maga volt a csoda, és már akkor tudtam, hogy Őt nekünk szánták, azóta boldogság van és teljesen természetes, sőt öröm, hogy Ádám érkezett hozzánk nem pedig más. :-)

Vagyok, vagyok én is olvasó üzemmódban, írni már képtelenség annyi a munka és az itthoni dolgok... Június közepe óta 4 gyerekem van, s már többször kezdtem el írni a hsz-t, de mindig be kellett fejeznem, s persze elszállta amit addig írtam. :-( No de majd biztosan eljön az én időm is, addig is résen vagyok a háttérben és izgulok minden pocakosért!!!

Pár kép rólunk:

Ultrabalaton futóversenyen (Balcsi kerülés 2 nap alatt) voltunk családilag, kollégákkal, barátokkal:
Kép
lelkes szurkolótábor

Kép
Repülök hozzád Anya!

Kép
pihi a 2 napi futás végén

Ádi is részt vett a Tour de Gyömrő :D bicajversenyen:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Óóóó, no majd hamarosan Ádi vonalzóját is beállítom... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:39-kor.
Vendég
 


sziasztok

gyönyörűek a fotók,megint csak gyorsat tudok :oops:

Orsi
csatlakozom az előttem szólókhoz. Megint egy kukis angyalka választott titeket,mert úgy gondolta hogy nálatok nagyon jó helyen lesz!!! :lol: és jól gondolta :lol:
Tudod, ők választanak minket, nem mi választunk/választhatunk...
Ismerősőmnél is 2 fiú van, a másodiknál ő is lányt szeretett volna, de MOST hogy már megvan, el nem cserélné :lol: :lol:

Kép
gablaty
 
 


VAli de jó titeket is látni!!!nem semmi a kismotoros!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gablaty
 
 


Vali!
de jó látni titeket is! Ákost se rejtegesd! had lássuk őt is!!! :wink: szépek vagytok.

Lilluska!
annyira szépek a gyerekeid! ezek a szemek!!!! :D éjjei etetés: ebben nem tudok tanácsot adni! mindenki maga tudja! :oops:

rólunk:
TEGNAP KIBÚJT ZSÓFI ELSŐ FOGA!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: de sutyiban, mert nem "panaszkodott" :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hahó!

Veronikusz, Ákosról csak csupa "jólviselkedem" képünk van... :lol: :shock:

Azért csatolok:

Kép
Áki az, aki hátul vigyorog :D

Kép
Áki a madárijesztő a búzamezőn

Na, egy komolyabb: bicajverseny
Kép
7-es rajtszámmal indult Ákos

Sokat ez sem mutat belőlük, de sztem jó a kép
Kép

Szép, hűvös napot!

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Lilluska, nagyon szépek a gyerkők!!! Le sem tagadhatnák, hogy tesók!

Veronikusz, gratu a foghoz, ügyes kiscsaj Zsófi, csak ilyen titokban tovább a többivel is! :D

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Vali!
Ákos :lol: :lol: :lol: az utolsó kép nagyon tetszik :lol: :lol: :lol: öcsi és bratyó :lol: látom cseréltél vonalzót :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


:D Ha már nekiálltam, mindent frissítettem végre! :wink:

Figyi, Ti olyat tudtok, hogy a kedvencekből azonnal erre a fórumra ugrik a Babanet? Hiába rögzítem a kedvencekben a linket, mindig végig kell ugrálnom a szülészet/kútvölgyis anyukák stb...

Na de most már teregetés, lecsó, strand koradélutánig, majd dolgozás amíg Ádi alszik, utána meg ismét 4 gyerek... :D :? :roll:

Kép
Kép
Kép
v30
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lányok!
most jöttünk meg a védőnőtől, Zsófi 74 cm és 8920gr :lol: :lol: :lol: jól nyomja a csaj :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


mi az? mindenki strandol??? :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Szia Vero!

Nem, mi Rennel meg a Csajokkal+Fiúcskával szaunáztunk!!! :lol: :wink: 8)
Válasz max. vasárnap. :oops: :roll: Sorry!!! :oops: :roll: Millió Pussz! Mindenkinek! :roll:

Szép hétvégét Mindenkinek!!! Hűsöljetek!!! Medencében vagy légkondival otthon. :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Zsófinak meg... :lol: :lol: :wink: 8) Én 29-én viszem Jázt a 6 hósra!
Gratula a fogacskához!!! :wink: :lol: Továbbra is sunnyogjanak....akárcsak Jáznál!!! :roll: Ketteske is "nyomul" már.... :shock: 8) :wink:
Pussz! :wink: Ezt most CSAK Neked!!! :lol: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: