Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tigrincs: Igen szerdán megyen ctg-re, de én még nem akarok szülni. De ez nem kívánságműsor, majd a pici eldönti mikor akar jönni. Mondjuk most nagyon sokat pihenek.

Renáta: Én is tervezem, hogy olyan 8 felé megyek,de ez attól függ, hogy ki tud Petyára vigyázni. Ebként horror amit mondtak a szülésfelkészítőn, lehet, hogy vannak változások. Mikor Petyát szültem, akkor még nem kellett állandóan a ctg-n lenni, most viszont azt mondják, hogy kell. Nekem Petyát kérés nélkül még magzatmázosan a pocakomra tették, aztán elvitték, majd bepelenkázva, törölközöbe bugyolálva hozták vissza.

Emese: Írtam mailt a barátnőmnek a linkkel együtt, ha jelentkezik és kér valamit, akkor átírányítom hozzád!

Aprooka: Nagoyn jók a nyaralós képek. Kicsit irigy, mi is talán jövőre eljutunk valahová.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Aprooka!
imádom Levi édes pofiját! annyira kis helyes :D Nagyon jók a képek! Tagore meg ... ah! de jó hely! 8) :wink:
Zsófi esti alvása: Ő este 8.30 és 9 között megy a nagyokkal együtt aludni. :D Végigtáncikázza (ha fájadt végigcumikázza) a mesét, majd fenyítem a bandát, hogy hagyják a pici hugukat aludni, különben nem lesz játszóterezés/fagyi/uncsitesózás .... stb. :lol: :lol:

Tigrincs!
Margó kicsit joggal gondolta, hogy még nem tarok ott ahol, mert kérdezte, hogy mikor kezdődött, mondtam egy fél órája, mondta, hogy nem eszik olyan forrón a kását, még el se folyt a magzatvíz, mire én: de az már 25 perce elfolyt. Na itt kezdett aggódni és mondta, hogy oké akkor a szülőszobán vizsgál meg :lol: :lol: 30 perc múlva, meg már ott volt a HASAMON/kezemben Szofi :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Mi jól, épp indulunk anyósomékhoz, bár csak Peti húgai vannak otthon.
Aztán megpróbálok végre venni vmi jó, bokatartó, keménytalpas szandit Levinek, mert egyedül járkál már, de még nincs csak puhatalpú kocsicipője, meg egy jó pablovsky, de az meg téli cepellő.

Orsi, Te írtad a falcont....merrefelé szerzed be?
Illetve akik itt Dél-Bp és környékén laknak, tudtok jó cipőlelő helyet? Neten kutakodtam, de egyenlőre csak a Campiba megyek meg talán a Savoyába. Utóbbiba találtam Maus cipőt, de még postaköltséggel is olcsóbb, ha netről rendelem, szóval azt a boltot kihagynám.
Amúgy elképesztő, hogy milyen árak vannak a gyerekcipőknél.... :evil: :oops: :roll:

Legyen szép hétvégétek továbbra is!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Sziasztok!


Vasalnom kéne, de semmi kedvem, majd talán holnap!
Így inkább leültem ide.

Veronikusz,

Ezt nem értem. :oops: Riadó?? miért??? :oops: jaj lehet mégis aludnom kéne menni?
Tudtál aludni??? Zsófi édes lehet ahogy mesét hallgat!!! És akkor mind a hárman együtt alszanak?
Köszönjük a gyógypuszikat, ma már nem is köhögött, kopp-kopp, és az orrát is engedte szívni.
Így talán elmerünk indulni.

Aprooka,még mindig nem tudom milyen link???? :roll: megmutatnád? Én ajánlottam valamit?
Mit? Kinek? :oops: :roll:
Nektek is szép hétvégét!
Nekünk az Elefanten bejött!

Annyira kis drága Levi. Mennyi arca van!!! :)

Tigrincs,

kidőltél??? és most is? :wink:
Nem ismerek rád!
Majd ha visszajöttünk akkor megyek AFP-re és utána a dokihoz. De jól van, már mesét is hallgat! És ma megnéztük DVD-n Larával, nagyon tetszett neki, hogy ott ugrál a tesó! :wink:

Reni,na lám ez a baj! Nem jó márkát iszol!!! ha jót innál, most itt lennél!!! :wink: :)


Kati,
és hogy bírod???? pihenj! Mozi!!! ne csak házimunkázz!!! :twisted:
köszönöm a tanácsot, de úgy néz ki hogy javul!!!de azért megjegyeztem.

jajj Istenem, a hideg kirázott! Szegény Ti, szegény Oriska, meg is értem!!! És a TE lelked?? Jó hogy nem lett semmi baj! Borzasztó, hogy mennyi hülye van!!!

Gabi,
remélem holnap jobb idő lesz!!! szorítunk!!!

Ha már nem jönnék, akkor mindenkinek szép jövő hetet!!!

Sok, sok puszi

ancsaboszi
 
 


Zsó, sajna nem tudok címet, de a Fehérvári úton van egy jó cipőbolt. Nagyon sokféle márka, gyógycipők is, nagy választékban... sajna többet nem tudok... :(

mtunde
 
 


Tünde!

de jó téged is látni!!
merre vagy? dolgozol? nyaralás?? rég jött tőled mail?
vagy már le lettem húzva róla? :oops:

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt! :wink:

Tünde!
erre a cipőboltra gondolsz???
http://lurkocipo.hu/

Ancsa!
:lol: semmi gond! :lol: riadó = reggeli ébresztés NEKEM!!! :lol: MA kivételesen 6.20-kor keltünk :D
Nagyon örülök, hogy Lara már jobban és az orrszívóval is megbarátkozott. :D Remélem most már pikk-pakk elmúlik!

Kati!
taxisokkal tényleg vigyázni!!! ismertem egy taxist és bizony mesélt ő is dolgokat. Volt hogy ő is kért segítséget a kollégáitól, mert belémentek és nem akarták elismerni, erre úgy kellett leszednie a kollégáit a pasiról, mert azok már nem is kérdeztek tőle semmi, csak hallották hogy hármasbrék és mentek (az agresszívabb fajtája), hogy laposra verjék az autóst. Persze kollégák még a rendőrség előtt eltűnt, ő meg JÓÓÓÓL ott maradt az összevert pasival. (mindezt a Cklark Ádám téren!!!) :oops: Nem kétlem, hogy vannak NORMÁLIS taxisok, de ők egy külön kasztot képeznek. Hiába van az embernek igaza, jobb velük békében maradni. :oops: :oops: :oops: Orsi reakcióját olvasva meg kirázott a hideg!!! hogy megrázhatta ez az ő kis lelkét!!!! :oops: :oops: :oops: megnyugodott azóta???? és Dani??? az egyedüllétedet meg irigylem! :D úgy egy napi én is ellenék nélkülük, aztán rágnám a küszöböt, hogy mikor jönnek már haza :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Nálunk még alszanak a fiúk én már fent vagyok fél 7 óta. Viszont az éjszaka is fent voltam vagy 3X.

Aprooka: Én dél-pesten lakom és innen vettem a téli cipőjét gyereknek. ( a nyárit a deichmanban, szerintem az is szuper) Igaz itt Asso van, de szerintem az is jó:

http://www.gyerekcipobolt.hu/index.php? ... oria_id=10

[/b]

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Most néztem meg a linket tüzetesebben és van falcon cipő is!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Zsó, én a baross téren vetten a cipőt, címet nem tudok de a rottenbiller sarkán van a libri mellett. ez ugyan nem dél-pest de pest. :lol:
amúgy a deichmanban is tök jó cipők vannak és mindig van pár leárazott.
én most a puhatalpúakba szerettem bele, van egy pedipedünk, és Kolos is imádja. a minap amikor esős idő volt rá akartam adni a pont a falcon cipőt, de nem tetszett neki, kérte vegyük le. először furcsa volt neki a puha talp, de megszokta. igaz hogy ezek drágábbak, (bár nem is biztos).
snooopy
 
 


Ancsa
Nem kv-zom rendszeresen. Sőt azelőtt sosem tettem, de fura módon, most, hogy Linda a pocakban, Iván idekint...egyszerűen muszáj néha, ha nem akarok állva elaludni és ugye néha magamra is kellene időtszakítani....Már vagy egy hete nem ittam kv-t. Tegnap nagyon kész voltam. 3/4 11-kor már Iván mellett szusszantottam :lol: Gondolván, hogy reggel 7-ig húde kialszom magam...Naja...5-kor keltett a szokásos hajnali pisilés :) De utána nagyon nem tudtam visszaaludni :? Szóval kb. ott vagyok, mintha beugrottam volna este és ittragadok :roll:
Az elvérzés: Ivánnal szörnyen véreztem. Két injekciót is kaptam szülés után, de nem sokat használt. Aztán infúziót is egész éjjel. Másnap még alig bírtam felkelni, annyi vért vesztettem :(

Brigi
Én tuti a környéken leszek, mert reggel 8-kor randi Ritával, aztán Vidadokival vizsgálat+beutaló, ezután vérvétel és végül CTG. Asszem más nincs :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm.....Levinek átadom és a cipők terén is kösz kösz a sok segítséget!
Cserébe én is megosztok veletek egy tegnapi felfedezést:
Aki a camponába el tud jutni, földszint, Quick cipőbolt, tesco felől jobbra még az áruház közepe előtt: az összes nyári gyerekcipő 20%-os és felújítás után maradt tavalyi és azelőtti gyerekcipők pedig 50%-os áron. Siesta, maus, meg még pár márka, de ezeket ismertem. Én vettem két siestát 10ért. Sztem baráti, bár most egy ideig ki sem megyek a lakásból, nehogy elcsábuljak :-)
És sztem eléggé sok van még, bár ilyen áron kapkodják. A tavalyi kollekcióban van egy csomó téli, őszi is, szóval mindenféle, ha jól láttam kb. 27es méretig. De lehet, hogy van nagyobb is, csak azokat már nem néztem. Esetleg érdemes odatelózni, ha vkit érdekel.

Na, megyek altatni, aztán majd még jövök!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ren!

Tegnap 2 másodpercet késtem msn-ről. :? :P De írtam pár kérdést! :lol: :wink: Ha lesz időd nézd meg! :wink:

Ancsa!

Örülök, hogy Lara jól van! Tesómozi!!!! :lol: :wink: Adri is imádta! :wink: Akkor jó utat , de főleg jó időt jövő hétre! :wink: Valszeg meg is lesz, mert keddtől vagy szerdától mondja a kánikulát!!! :roll:
És igen...amióta nem várok gyereket....jobban tudok aludni!!! :lol: :wink: 8) De azért szoktam éjszakázni!!!! 8) Gondolhatod, hogy kivel! :wink:

CukiKati!

Sztori nem semmi!!! :shock: :evil: És csak úgy állt ott az autó a (külső?)sávban? Azért az durva...akár taxis az illető, akár nem....hogy valaki megálljon az úton smárolni a csajával vagy a pasijával!!! Orsi/Dani lelke? És a Tiétek? :?

Vero!

Okés, lehet hogy igazad van Margóval kapcs., de szerintem a második kérdés....még mielőtt bármit is mondott volna....hogy - és a magzatvíz? :roll: Szóval valszeg, ha kérdez és nem mondja amit mondott nem kezdett el volna "nagyon" aggódni! :wink:
Végülis miután én is eldobtam a magzatvizet a növérpult előtt :lol: 8) 5 méterrel, onnantól kezdve számítva Jáz is 35 perc múlva már a pocimon pihizett!!!! :lol: :wink: Ezek a Ketteskék hogy sietnek?! :lol: :wink: 8)

Orsi!

Vettem a lapot! :wink: Csak azt hittem, hogy bnetre is vonatkozik. :roll: (mert ugye mostanság nem jöttem "sűrűn"! :P )
Takarítás tegnap megvolt :P viszont a vasalás még hátra van! :? És ahogy Ancsa is írta, most valahogy nincs túl sok kedvem hozzá.....de muszáj! :roll: Persze csak F1 után!!!! :lol: :wink:

Aproo!

Mi cipőt eddig mindig a deichmanba vettünk. Mindig találtunk a Csajszi lábára valót! Van ott is jobb minőségű (elephanten, baren, siesta, nike, adidas) meg olcsóbbak is (bobby shoes) amik szerintem szintén jók. Mondjuk ezeket inkább a kinti játszáshoz (mocizás, homokozás stb) meg az oviudvarra vesszük. Szétrúgni 2- 3 hónap alatt az olcsóbb is megteszi. Szerintem.

Lányok!

Jövő héten CTG-randi hegyek lesznek?!?!?! :lol: :wink: Kérjétek, hogy tegyék szabaddá a szülőszobákat is, mert jön a kánikula!!! 8) :roll: :wink: Húúúúúúú, de izgi!!!! :oops: :roll:

Na most ennyire futotta. Ha valaki kimaradt, bocsika! Majd még jövök! :P

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Aproo!

Köszi az infót! Robogok és megnézem! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


A LÉNYEGET elfelejtettem :oops: :shock: amiért főleg jöttem!!!

PocakosRENanyuci!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! @--->---->-------
Sokpusszantás még mellé!!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Renáta!
Boldog születésnapot kívánunk!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


[color=violet]Renáta, Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk mi is!!!!!!![/color] :D :D :D
snooopy
 
 


Köszi Csajok :D :oops: :D

Timi

Sajna nem tudom megnézni, amiket írtál :( Nem jelenít meg semmit. Valszeg azért, mert töröltem azt, hogy megjegyezze a beszélgetéseket :roll: De ha elküldöd mélben, akkor válaszolok ;)
Jön a kánikula???? Dejó :roll: AZért van előnye is...A rövidujjú és a hosszúujjú felsőim már mind kicsik :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

most itthon hiszen forma1 :lol: :lol: pedig partizunk,de milyen jóóó hogy vannak gyerekek akik pont ilyenkor alszanak :lol: :lol: lehet mire hivatkozni-és közben beiktatni a versenyt :lol: :wink: ha vége tépünk vissza! :lol: :lol:

először is FLÓRKA BOLDOG SZÜLINAPOT!-még remélem belefértünk :wink: :D

ANCSA_jó pihenést nektek!-Larának nagy pussz!
látom te is jól nyomod éjszaka :lol: így volt -van ezzel Timi,és Renáta is-lehet nálad is kiscsaj bérli pocakodat??? :lol: :lol: :lol: a csajos anyukák ilyen aktívak éjszakánként!!! :lol: :lol: :wink:

ORSI-akkor jövőhéten uh????-tök izgi :lol: :wink: amúgy vannak már nevek???

BRIGI-akkor drukkolunk Bálintnak,hogy maradjon még vagy két hétig-te meg pihizz sokat :lol: amúgy külön lesznek a tesók vagy egy szobában???--látom Petya is mingyá kettő!!! :wink: :lol: lesz valami buli????

DÓRI-nagyon jók TündeDonát képek!!!!-nekünk is pp babakocsi :lol: :wink:

Renáta-látom hétfőn tuti nem fogsz unatkozni :lol: :wink: :lol: :lol:

Zsó-Leviképek is nagyon jóóók!!! :lol: cipőtéma olvasom megoldva-nagyon jóóó áron vetted!!!!ügyes vagy :wink: :lol: -tudod én is cipőtémában nagyon odafigyelek milyet veszek-és én soha nem adnék Mikey-Benedek lábára használt cipőt,így rucikba elvagyok kényeztetve-de cipőket ugyanúgy újakat veszek Benedeknek mint Mikeynak

VERONIKUSZ-szóval6.20??? :lol: :wink: napközben nem nyomod a csajokkal a szunyát???? :lol: vagy hogy is van ez nálatok???három csaj három időpont az alvásban??? :wink: :lol: együtt megy, vagy ez elképzelhetetlen??? :lol: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


na én is úgy jártam mint Timi

RENÁTA:BOLDOG-BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ren!!!

Nagyon, nagyon boldog születésnapot!!!!

Sok, sok puszi

ancsaboszi
 
 


NA, én is jól lemaradtam, mint a borravaló:

Reni, Isten éltessen sokáig!
Mivel készültek a fiúk? Mesélj....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ancsa, Tenci
Nektek is köszi ;)

Tenci
Miért? Mit csinálok hétfőn? Sztem te szerdára gondolsz,a mikor megyek a kh-ba... 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Zsó
Köszi :) Zsolti ma dolgozik :cry: De tegnap volt édes2 mozi (jégkorszak3...nem rossz)+ gyros. Ezt kértem. Nameg nasi,nasi, nasi :lol: Iván meg szedett nekem az udvaron ma virágokat :D MOndjuk máskor is szokott. HA szomorú vagy roszkedvű vagyok, akkor megy és a szobai szőnyegén (ami játszőszőnyeg mintás, tudod, út, meg házak, rét, ilyesmi) a rétről hozza nekem a virágokat, hogy ne legyek szomorú :cry: :D MA vizsont külön kiemelte, hogya szülinapomra szedte :) Fel is hoztuk, vázába tettük, minden :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Timi
31 :D Ezt elgfelejtettem :oops:

Mostmáraztán tényleg lépek...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jaj, Reni, az nem jó! Nálunk is apa péntek éjjeles volt, ma 24 órázik, holnap megint éjjeles, szerdán és pénteken szintúgy.....előre útálom ezt a hetet. Mármint a holnap kezdődőt, de ez a mai nap is magányos. Apum volt ugyan kinn, de már kora délután hazament, így azóta kettesben nyomjuk Levivel. Ki kéne menni a játszóra, de lehet, hogy ma ez már elmarad.... :oops: :roll:
Iván nagyon édes lehet,ahogy virágot szed. Levi még csak a rombolós korszakát éli. Egész nap utána pakolok. :D

Tenci, köszi....cipőt talán én sem adnék használtan, főleg nem elsőt.
De most már annyi féle verzió van arra, hogy milyet érdemes, kérges talpú, puha talpú, stb....lekövethetetlen. Mindenesetre ez most jó amiket szereztem, sztem kényelmes és tartja a bokáját. És nem tud vele lábujjhegyen közlekedni, csak teli talppal.

Orsi, nem is reagáltam, csak gondolatban. Persze, fussunk össze. Akár egy játszóterezés Bfokon. Az Atttila úti lakcsin szuper van!!!! :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó
Ha egy gyerkőc lábujjhegyen közlekedik az azért van, mert így erősíti a talpizmokat :D Azaz, saját maga tesz a lúdtalp ellen...
Én ezt olvastam anno egy ortopédorvostól. Csak hogy ebben is legyen többféle vélemény :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


jó reggelt
Boldog SZületésnapot Reni! Kép

majd jelentkezem később., mennem kell..

CukipofA ez nagyon gáz...ki volt melyik taxis társaság? jöhet priviben

Kép
gablaty
 
 


Renáta!
Isten éltessen!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Renáta: Isten Éltessen!!!! (Én 1 évvel vagyok idősebb nálad :) )
Szerintem tuti összefutunk szerdán!

Tenci: 2 hétig nem akarom,hogy maradjon, hanem csak 1 hétig még. Bár a múlt héten nagyon kemény fájásaim voltak, most pedig semmi... Lehet, hogy túl is hordom.
Egyenlőre a kicsi velünk lesz, aztán ha már nem ébred csak 1X vagy 2Xéjszaka akkor mennek egy szobába.
Aztán ha már olyan 10-12 évesek lesznek, akkor kapnak különszobát. Náltok hogy van? Együtt vannak a fiúk?
A buli tegnap megvolt :lol: :wink:

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Jó reggelt!

Tenci!
A három lány együtt alszik DU és este is. Igaz ehhez nekem kell néha trükköznöm. :oops: Szegény Zsófit volt már hogy felkeltettem, hogy ne 11kor keljen fel a DE-i alvásból. :oops: szegényke. De olyan édi csaj, egy szava nincs ilyenkor. Ez a kölök még akkor se „szül” ha szaros … egyszerűen nem hiszem el, hogy van ilyen áldott jó gyerek :lol: :lol: :lol: de hát ennyi nekem is jár! Ellensúlyoznia kell a két ördögfióka nővérét! :lol: :lol:
és igen! ha kell altatni DU, én mindig hamarabb elalszom mint őt :lol: és még így is leragad a szemem este a filmeken :lol: :lol: (igaz én nem alszom annyit mint ők! ők 3 órákat alszanak DU :wink: )

Tigrincs!
Szóval a szülésnőnek - még ha álmos is - kicsit kedvesebbnek kellett volna lennie egy kínokat átélő anyukával! :oops: akkor ott nagyon haragudtam rá, de most már nem izgatom magam. A szülést fantasztikus mivoltát akkor se tudta tönkretenni és hát egy gyönyörű, EGÉSZSÉGES Szofi baba született szóval minden TUTKERÁJ!!!! :D:D:D:D

Reni!
Utólag is nagyon sok boldog szülinapot!!!!


Cukorfalat!
Petyának nagyon sok boldog-boldog szülinapot!!! Mit kapott a nagyfiú??? :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


bocsi! :oops: ZSófi nem "szül" hanem "szól" :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hahó!

Petyának Boldog szülinapot!!!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Boldog Szülinapot Petya!!!!

Gabi
Húúúúú, ez a torta....Mondd, hogy ez mind marcipáááán! Nyaminyami :D

Brigi
Én is még egy hétig szeretném húzni, aztán.... :D Az már neki sem korai, még Vida doki is van, Iván szülijére is "összeszedem magam" annyira, hogy egy kisebb zsúrt kerekítsek...
Akkor szerdán tali :)

Muszáj lépnem, mert "Anyuuuuuuuuuu, mennyük máááááááá....!" :lol: (játszóra)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Brigi!
Isten éltesse kicsi fiad 2. szülinapja alkalmából! Istenem, hogy ez is eljött, hihetetlen nem? Rajtad a fórum szeme! Ki értesít minket?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Brigiiii!
Légyszi, légyszi! Én számomat úgyis tudod.... :lol: :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Brigi, Nagyon Boldog Szülinapot a kicsi Petyának!!!!!!!!!!!!!!
snooopy
 
 


Most csak ezért.....de majd később még jövök! :lol:

Brigi!

Petyának sok boldog 2. szülinapot kívánunk!

Hajrá Linda és Bálint!!!!!! Meg persze az Anyukátoknak is nagyon szorítok!!!! :wink: :lol: 8)
Puszi Nekik...is!!!! :lol: :lol: :wink: 8)


Most futnom kell. Majd délután, ha a Csajaim alszanak jövök! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


innen is......
PETYA BOLDOG-BOLDOG MÁSODIKAT!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Brigi!
Petyának boldogot!!!!
tényleg kinek szólsz, ha mész szülni??? :wink: :lol:

majd este próbálok jönni........

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Kis Petya, Isten éltessen sokáig, füled érjen le a bokádig!!!!



Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 



Vero
Tényleg ne rágd magad a múlton :wink: Az már úgy sem segít...Gyönyörűek a csajok, egészségesek. Ez a lényeg :D
Alvás....Délután megengedem, hogy kisautót hozzon az ágyba. Legtöbbször az utolsó, amire emlékszem, hogy "Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr", aztán arra ébredek, hogy "Feébetttteeeeeeem!" :lol:
És köszi a jókívánságot :)

Brigi
Neked kell majd engem megismerni, mert én csak a pocidról láttam képet :lol: Meg az esküvőit, de az alapján most valszeg nem menne, annyira nem emléxem :oops:

Most esett le, hogy ha jövőhéten Linda tényleg jönne, akkor ááááááááá! A házassági kiválátsáról tök megfeledkeztem. Szal, ha nem lenne elég progim szerdára, akkor még ezt is gyorsan beiktattam :lol:


Kriszta
Hát Brigi és az én jóhíremet is Timi hozza. Sőt, ha jól tudom, akkor majd Ancsáét is. Szal sztem vele próbálj bizniszelni. Hátha lemond a javadra :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!
nem, nem rágom magam :wink:
viszont jut eszembe, holnap ha elugranánk jövet menet a gatyimért???? az jó nektek??? na nem mintha kellene ... de :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Reni!
Pedig Te is tudod a számomat.... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Petya ma szinte semmit nem eszik, én nem tudom, mi a van. Ellenben beájultunk ketten és kb. kettőkor ébredtünk. A melegtől lehet? Vagy a 4. fog befigyel? Amíg ébren volt viszont már kirámolta Panka zoknisfiókját, az én ejjliszekrényemet (beleáll az alsó fiókba a nagyobb élvezet kedvéért, bár a földről is eléri a többi cuccot) és turkált ey kicsit a klotyóban. Vááááá!

Pocisok: Én is nosztalgiázom, tavaly ilyenkor már hordtam a vizet Panka medencébe, hogy Petya valamit csináljon. Ti meg, kis mázlisták, még el fogjátok csípni Vidadokit. Irigy, irigy. (Na ezért cserébe valakiiii nekem írjon, naaaa! :lol: )

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jajj, csak még egy rövid :lol:

Brigi!

Most látom, hogy Petya és Apa (nálunk) egy napon születtek!! :lol: 8) :wink: Csak Apa dupla négyes!!!! :lol: :wink: 8)
Azért az durva lenne, ha még csak 2 lenne!!!!! :lol: :wink: :lol:
Na jó, nem fárasztalak tovább.... :lol: :wink:

Kismamikáim!!! :lol: :wink:

Kitartást erre a nagy kánikulára!!!! :roll:
Meg mindenki másnak is!! :wink:

Még sincs most több időm......bocsika Csajok!!! Majd igyekszemigyekszem!!!! De lehet, hogy már csak holnap lesz belőle!!!!

További minden szépet Nektek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és Ren!

Bocsi, de ma este mégsem jövök, ha nem baj!!! :oops: :roll: :wink:
Apázok!!! 8) :oops: :wink:
De holnap bepótoljuk!!!! :wink: Persze, ha Neked is jóóóóó! :lol:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! Átadtam a szülinaposnak!!! :lol:

Kriszta: Szerintem a meleg miatt nem eszik, nálunk is szokott ilyen lenni. Én ilyenkor nem erőltetem.
Elkiabáltad, figyeld meg, hogy ki fogom húzni addig, míg dokibácsi elmegy szabira....

Renáta: Akkor majd kereslek! Valószínű felérek és is olyan 8 körül, mert anyum jön 7-re vigyázni a gyerekre. Mondjuk az tök jó lenne, ha együtt szülnénk! :wink: Teszek fel egy pocis képet a kedvedért! Na meg Aprooka kedvéért, mert a múltkor kérte.

Értesítés: Tigrincs egy pár hete jelentkezett, hogy hozná a hírt, de ettől függetlenül Kriszta neked is küldök majd sms-t! Hozzátok mindketten! :wink:

Steffi: Igen hihetetlen, hogy már ilyen nagyfiú! Úgy elrepült az idő....

Veronikusz: Kapott a favonathoz kiegészítőt, kukás autót (megvan érte örülve), játék kuckót.
Ügyes vagy,hogy együtt tudod a csajokat altatni!

Emese: Küldtem a barátnőmnek mailt, de azt mondja,hogy egyenlőre nem vesz rucikat, mert kap, de ha kell neki valami akkor jelentkezik.

Akkor egy pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Vero
Persze, jó! Már nem hordom, de lehet bele sem férnék :roll: Délután mondjuk nem biztos...Csörögj rám! Tudod még a számom?
Azért elküldöm priviben :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: