Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Flórának nagyon, nagyon boldog 2. szülinapot.

Orsi: Használja is rendesen a biciklit még aludni is magával vinné, ha engedném Neki :lol: Viktor is rugdosót régebben ha pelusoztam, mára már lenyugodott. :shock:

Tigrincs: Jó hogy jöttél, kezdtem azt hinni, hogy te is elvesztél :P
Gratulálok a fogacskához.

Steffi: Hogy vagytok?

Rohanok tovább,jók legyetek
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a ctg-n. Legközelebb jövő szerdán kell mennem, viszont 1 újjnyira már nyitva vagyok :-)

Orsi: Nálunk is rúgdosás van pelenkázásnál, öltöztetésnél. Egyenlőre Petya sem érdeklődik sem a bili sem a wc iránt. Mondjuk nem erőltetem, mert úgy veszem észre, hogy még nem érett rá.

Tigrincs: Köszi a nyugtatást!

Andi: Jó hogy jöttél! Drukkolok,hogy maradhass ezen a munkahelyen.

Emese: Nagyon csini a kiscsaj!!

Veronikusz??????

Honfoglalót imádom én is, de már nem is tudom megmondani mikor jutottam oda, hogy leüljek játszani :-(

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Flórka, Isten éltessen sokáig!...és hagyd egy picit anyukádat babanetezni. :lol: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

NA, meg persze lemaradtam Emese névnapjáról, Dóri szülinapjáról...Benneteket is Isten éltessen sokáig.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Látom, Flórka megtudta a babanetes jelszavam... 8)

itt van néhány szülinapi
Kép Kép Kép
Kriszta,
Daubner, narancsos trüffel...

És ezt még muszáj megmutatom, Kisjankó egy pár napja két keréken nyomja(én csak iskola előtti nyáron tanultam meg, úgyhogy tökre-makkra büszke vagyok rá).
Kép

Egyébként Flórka szépen elaludt, Nagyjankó a hibás, hogy nem volt időm írni, dereka kiakadt, én is, de muszáj volt megmaszírozni...szóval este igyekszem nem lefeküdni, amíg nem körmöltem Nektek néhány sort.Ténylegiből.

Kép
Kép
paklincs
 
 


Flórka!
Nagyon sok boldog szülinapot!!! :wink:


Flórka nagyon szép nagylány lett. Jankónak meg hatalmas gratula a bicajozáshoz!!!
torta: nyamíííííííííííí :lol:

Andi!
nagyon örülök, hogy ilyen jól érzed magad a melóhelyeden!

Pocisok!
rajtatok a világ szeme!!! :wink:

Brigi!
köszi a hiányolást. Nem tudom mit rontok el, de valahogy nem jön össze, hogy a gép elé üljek. Mosok, mosok, mosok, vasalok, tegnap még sógórnőm lányára is vigyáznom kellett. Igaz 11 éves de akkor is. Férjem tegnap is este 10-re ért haza Pozsonyból. Egy orosz miniszterrel tárgyalt. :shock: hát! nem is tudom, hogy örüljek vagy ne :shock: :oops: :D pár nap múlva meg megy Bukarestbe a védelmi miniszterhez. :? nem is tudom .... :oops: azért jól vagyunk. Lányok jól vannak. Tikkadozunk. Minden nap játszóterezés :lol: hamar elmegy a nap :D (sutyiban néha lakást keresek hátha beüt a jólét és felvet majd a pénz :lol: :lol: :lol: ) azért minden nap eszemben vagytok többször is és olvasgatlak is ám titeket, csak már írni nincs időm, de majd igyekszem. 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

itthon vagyunk már, csak nem jutok a gép elé... :oops: Apa itthon van szabin, ilyenkor vagy megyünk és megyünk, vagy itthoni programok vannak (ma pl a medencében üdültünk :D )

Igyekszem azért visszaolvasni... de az nem ma lesz, mert még dolgozom is...

Ünnepelteknek nagyon sok boldog-boldogot!!! (bocsánat a többes számért, de többekről lemaradtam, és senkit nem szeretnék kihagyni :oops: )

Végül gyorsan 2 kép:
Hanna Kép
unokatesók Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

Visszaolvastam, mert megint eltűntem :oops: :oops: :oops: :oops:

egy kis visszatekintés
Isten hozta Ábel fiút, sok-sok tejcit és jó egészséget kívánok!!!

Ancsa: szívből gratulálok és nagyon örülök és nagyon drukkolok és a végén ki is kiabálom ezt magamból!!!!

Minden névnapos és szülinapos Babának és Anyukájának utólag is boldogságosat. Flórkának külön, mert neki ma van, tudom, mivel anyukámnak is, no meg mi is erre a dátumra gyúrtunk, de ugye Tündinek az 5-e tetszett.

Fogacskákhoz gratulálok a lányoknak!!! Lépésekhez Levinek!!!

Tényleg igyekszem jönni gyakrabban és nem csak ígérni, mert olyan kedves volt, hogy emlékeztetek rám szülinap terén, no meg lánykámra is, köszönöm Tenci és Tigrincs meg a többiek!!!

Rólunk: Donát már mosolygós nagyfiú, sokat repül hason és szerintem nem sok kell, hogy átfordljon. Aludni még mindig csak 8-9 órákat alszik éjjel, de már berendezkedtünk erre. Tündi meg most lett két éves, hihetetlen... kaptok egy pár képet a buliról, ami itt a szomszédokkal lett tartva, de végül garázsbuli lett belőle az eső miatt. Tündi hihetetlen, de 3x 10 perc alatt meg is tanult biciklizni, most már egyedül tekeri, kormányozza és fékezi és mindezt egyszerre.
Mindenkit puszilok: Dori

Kép 2 éves nagylány

Kép Szeretek biciklizni

Kép Torta

Kép Donát is élvezi a bulit

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Dóri: Isten Éltessen Téged és Tündit is! Nagyon jók a képek és nagyon ügyes Tündi, hogy így megtanult bicajozni! Gratulálok!
A torta sima csokitorta volt?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Dóri! de jó titeket is látni!! mekkora lett ez a lány :lol: :lol:
Tündike Isten éltessen sokáig!!!

Veronikusz! meg aki még ajánlott oviszsákot, elkészült Encié.....
rakok képeket róla...nagyon szép lett.Pillangó lesz a jele. Tornazsákot is csináltattam!ha már lúd,legyen kövér...
Kép
Kép :lol:
ha valakit érdekelne, itt csináltattam:

http://www.wikstudio.hu/ :lol:

sziasztok! jó éjt!

Kép
gablaty
 
 


Na csak nem bírom abbahagyni..... :lol:

Dóri!

De jók a képek!!! :lol: És Donát is milyen cuki! Na akkor Neki ma van a névnapja? Mert erre nem írtál semmit! :oops: Persze nem baj, csak kiváncsi vagyok, hogy eltaláltam-e! :wink:
Gondolom a virág még mindig nem száradt el! :lol: :wink:

Gabi!

Nagyon szépek lettek a zsákok. Nekem ilyet nem kellett csinálni/csináltatni, mert az oviban adtak ovis zsákot meg torna zsákot meg ágyneműt is! :wink:

Judy!

Hát Hannát ahogy elnézem ezen a képen....tiszta Apja!!!! :lol: :wink: Bocsi Judytesó! 8) De úgy is alakul még a Gyerkő! :lol: Jó egészséget az egész családnak!
Mikor jártok legközelebb Érden?

Emse!

Látom visszatértél!!!! Humorvesztés nélkül!!! :lol: :wink: 8) Szívből örülök!!!!! Flórka és Jankó mit két toji!!! :lol: :wink: És ezek a szülinapos képek!!! :lol: Adri tuti besz@rt :roll: :oops: volna a tüzijátéktól!!! Ezért Neki eddig még sosem volt! :roll: És valszeg 20 éves kora előtt nem is lesz!!! :lol: :wink: 8)
Na majd Jáznak! :wink:

Most már menek aludni! Szép álmokat mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Felébredtem :oops: :lol:

MSE
Üdv újra itt és nagyon, de nagyon örülök :D Flórka nagyon sokat változott! Egyre szebb ez a csajszi vagy huncutabb :wink: :lol: Jankó meg nagyon király ezzel a kétkerék+tekerés dologgal! A kétkerék nálunk is megvan de tekerni nem akarja....Minek, ha lábbal is hajthatja :lol: VAgyis nekünk pedál nélküli an, de másét is így kezeli...

Gabi
Tök szépek az ovizsákok! Mondjuk nekünk sem kell. Nálunk is adnak mindent...

Timi
Asszem most nem különösebben izgul az ovira. Most Linda a téma :lol: Elkezdett babázni. Szopiztat, vagyis csak mondja meg húzogatja a pólóját, de aztán hozzáteszi, hogy "Inkább Anyu!" :D Leginkább altat és takargat. És persze mindenkit leszól, hogy csend legyen, mert alszik a baba :) Mostmár napi szinten mesélni kell, hogy ő hogyan született és Linda hogy fog. Mondtam, hogy Apu segített Anyunak nyomni. A kis drága...mikor azt mesélem, hogy Linda hogy fog születni, akkor mindig hozzá teszi, hogy "én segíteni akarok!" :lol: De halál édes, mert mindig felhúz és tolja a fenekem...mikor mire van szükségem :D

Brigi
Izgi, izgi! Jövőhét szerdán tuti nem megyek CTG-re, mert hivatalos ügyeket intézek...De talán a szülőszobán találkozunk :lol:
Megnyugtató, hogy te is voltál 1 héten 2x ctg-n....és most meg egy hét múlva mész :) Kíváncsi leszek csütörtökre...egy ujjnyi...de klassz! Uh-n voltál már? Bálint kb. súlya?

Ma voltunk szülőszoba látogatáson. Ugyan sokat tudok tőletek, de azért hasznos volt. Ami új volt számomra, hogy azt mondta a szülésznő, hogy ha külön nem szólsz, akkor meztelenül nem kapod meg a babát, hanem azonnal viszik fürcsi és öltözni, csak úgy kapod vissza :shock: Meg délután még nem voltam bent, de most láttam, hogy a csecsemőosztály ajtaja tárva nyitva és ott kaszinóztak a látogatók a baba feje felett :roll: Azt hittem, hogy apukán kívül senki nem mehet be az ajtó mögé, de itt látszott, hogy valójában mindenki ráliheghet a babára :roll: Persze előnye, hogy Iván simán megsimizheti vagy amit szeretne :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Renáta!
Én egyszer sem szóltam külön, és mindkétszer azonnal rámtették a babát azon dzsuvisan, ahogy megszülettek. Ki lesz a szülésznő? Rita? Nem lesz ezzel gond. Pláne, ha Vidadokit is elcsíped még.
Aztán vitték el csak őket fürdetni. Még akkor is bentvannak, amikor "rendbetesznek", úgy emlékszem, hogy Panka még a kezemben is volt, Petit meg Péter fogta mellettem ülve.

Hát, ha valaki kiviszi az ajtóba, akkor rá lehet lihegni. De volt már, hogy szóltak érte. Ha nem nyitod ki, csak megmutatod bentről, akkor nincs ilyen.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Szia Ren!

Hát engem, most jól megleptél. :shock: Le is esett az állam. :shock:
Nekem mind a két csajszit egyből rám rakták és ott is maradhattak velem. Nem kérdeztek semmit, csak odarakták. Adri fél óráig volt ott velem, utána vittél el fürcsizni stb. Jáz meg 2 és fél órát volt ott velem még szopizhatott is :!: :!: és a doki bácsi is "úgy rakott rendbe", hogy Jáz a pocimon pihizett közben és csak utána vitték el. Apa mindkét Csajt elkísérte a fürcsire, mérésre. Majd az Ő kezébe adták vissza és hozta oda hozzám megint a Csajokat. Szóval ez számomra most kicsit magas. És azért Jáz még nem olyan "öreg", mint Adri! :lol:
Az meg, hogy a csecsemősoszt. ajtaja tárva nyitva volt.....na ez is gáz! Ez csak "bunkó" anyukák műve lehet, ugyanis a csecs.nővérek nagyon nem díjjazzák, ha nyitva van a lengőajtó!!!! Főleg, ha utcáról jövő rokonok ott kaszinóznak az ajtóban és behoznak oda mindenféle szírszart!!! :evil: Nekünk most januárban max. addig volt nyitva, míg a kaját (reggeliebédvacsi) hozó nővérke betolta a kocsit és utána vissza is csukta.
Adrinál volt ilyen, hogy egy bunyi anyu kinyitotta a lengőt, (aszitte nem veszik észre! :twisted: ) hogy úgy bámulhassák a rokonyok a picurt, aztán ezt meglátta a csecs.nővér és jó lebalázta!!! :twisted: Mondjuk szerintem jogosan!!! :roll:
Úgy hogy ezek így leírva nekem most egy kicsit furcsának tűnnek. És egyébként Apukán kívül tényleg SENKI :!: :!: nem mehet(ne) be a csecs.folyosóra!!! Nekik is kéztörlés az öltözőben (ami a lengőajtó mellett van belül) és köpeny felvétel kötelező!

Na jó, lelövöm magam. Bocsi de most csak ennyire volt időm. De ezt nem tudtam szó nélkül hagyni! :roll:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Reni, én régen szültem ott, de tényleg szólnak a csecsemősök. :) Nekem anyukám sunnyogott be a lengőajtón egy kézbevétel erejéig, 2 percre, de már mehetett is kifele. :D

Dóri, nagyon ügyes gyerekeitek vannak! Szuper. És jó kis buli volt a garázsban is! :)

mtunde
 
 


Hát nem jutottam ideáig, de most is robogok, egyszerre alszanak, tudjátok, munka van...
Csak a legfontosabb, amit mindenképpen meg szeretnék írni, hogy Ancsa nagyon örülök Nektek, (majdnem) minden drukkom most a Tiétek.
A rárakáshoz annyit, hogy szerintem azt is mérlegelik, hogy milyen állapotban vagy, Kisjankót mire kitoltam, kivoltam, mint a liba, őt elvitték fürdetni, Flórkát pedig kérdés nélkül ráfektették a pocakomra. Ua. a szülésznőm volt mindkettőjüknél.
Flórkával annyit cseleztem, hogy mikor jöttek Nagyiék, betoltam az alapítványi szobák folyosójára, így kellett pár perc, mire kiszúrták a csecsemősök, addig Nagyiék gyönyörködhettek. De kiszúrtak! :D

Kép
Kép
paklincs
 
 


Judy!
annira helyesek a lányok együtt! kicsit irigykedek a pöttömre! nagyon édi!

Dóri!
Boldog-boldog szülinapot Tündinek és neked!!!!
nagyon szépek vagytok!!! Tündi szöszke feje :lol: :lol: Donát meg elbűvölő :D :D :D

Gabi!
nagyon szépet csináltattál! ügyi vagy!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap megnézni Matyust. Annyira édes, és annyira nem hiszem el, hogy nekem is valaha ekkorka volt Lecsó. Uh, teljesen beleszerelmesedtem itten a csecsemőkbe. Aztán jövök és látok ilyen csodásgyönyörű szép szülinapos képeket Rólatok Tünde-Flórka és teljesen elolvadok és muszáj lesz újra bebabásodni....szóval mától nem eszem, hogy legyen újra hely a pocaklakónak és a hájcis-védőpáncélzatnak....

Viszont a Szentimrés csecsemős nővérekre ki vagy akadva nagyon.
Nem pont nekik kéne támogatni a kissé depressziós anyukákat, ha szoptatni akarnak? Már van egy eléggé közeli ismerős anyuka, akinek a fia ezért lett tápszeres, mert kérdés nélkül teletömték tápival és amikor ordított Beni és nem akart szoptatni és ment segítséget kérni, azt mondták, hogy persze, éhes, és nem tud szopizni, aztán a kezébe nyomták a tápszert, mondván, hogy ezt szokta meg a gyerek. Tegnap reggelre, meg a pici is eléggé lefogyott, 2600 és a nővér közölte, hogy túl gyenge, ezért nem tud szopni, adjanak neki tápszert.... :shock: :shock: én még ilyet életemben nem hallottam, hogy gyengeség miatt ne tudna szopizni, Évi sógornőm már be sem meri adni 1 percre sem, ki tudja mivel tömnék. Szerencsére volt egy nővér, aki segített neki lefejni és pipettával végül saját tejcit evett!
Szóval a Kút. ebből a szempontból is főnyeremény.
Reni, ugyan nálunk extrém helyzet volt, de sztem is maradhat a picúr ha szeretnéd és nálunk is haraptak a lengőajtó nyitogatókra!

Még szerettem volna, de éhezik a banda...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jöttünk, láttunk ettünk.....spenótot hallal. Levinek is ízlett, ma sem gyümizünk. Valahogy a tejtermékek és a gyümik nem csúsznak. De azért csak nem lesz vitaminhiánya a lurkónak.... :roll:

Szóval még annyit akartam, hogy bár én császáros, de még így is megkaptam Levit még benn, a műtő előtt egy puszira és a szobában is, hogy szopizhasson, csak ugye megmozdulni nem tudtam, szóval hiába magyarázták, hogy kellene, ha tilos volt mozogni. Ez akkor eléggé hülyén jött ki. Állítólag szopizott is, de ugye az érzéstelenítő miatt nem éreztem semmit. :cry:
Remélem a következő már nagykönyvi lesz! :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Örülök, hogy ilyen sokan reagáltatok :) És annak is, amit írtatok ;) Kicsit mondjuk fura volt nekem a szülésznő, aki tartotta...Vagyis kedves volt, meg minden, csak ha én most először szülnék, akkor rámparrantott volna, de így, rutinosan :lol: Szóval, mikor azt mondta, hogy majd mindenki félelemmel jön szülni és kötelező a borotva-beöntés, első szülőknél a gátmetszét és elsőre nem lehet ülve szülni :shock: Meg ez az elviszik azonnal a babát és csak felöltözve kapod meg....Meg a nagyon fog fájni...Oké, ez igaz, mindenki tudja, de valahogy ha én vezetem ezt az előadást, akkor tuti, hogy hozzáteszem, hogy mindig arra kell gondolni, hogy a fájások, akármilyenek is előre visznek...Ha az ember erre gondol, tuti, hogy hasznosabb, mint összerándulni a fájdalomtól...Ha értitek mire akarok kilyukadni...
Akkor jó...valszeg ez egy ritka eset lehetett, hogy ajtó tárva nyitva, de mindkettő és több, mint 1 órán át :roll: Na azért Iván bejutását megoldom valahogy :wink: Ha szólnak, akkor meg tartom a hátam 8) De nekem nem ér 30-40 ezret ez a dolog...Mármint az alapítványi szoba...

És ez az én formám :( Jövőhéten nem lesz Rita 4 napig, a hétvégén...Kész csoda lenne, ha mégis Rita+Vidadoki szülnék és még a gyerekorvos sem lenne szabin :roll: Azért nem tojok...csak jó lenne

Autó és a T betű... Szerintem is hasznos. Nekem volt, hogy vagy 4x lefulladtam egy pirosnál az Árpád-hídon :roll: Szerencsére több kanyarodósáv, így ki tudtak kerülni. Tudom, az volt a baj, hogy először lefulladt és utána már ideges lettem, hogy mögöttem tuti anyáznak :? Mellesleg Anyu autójában inmobiliser van, szal idő, mire újra tudod indítani...Meg parkolásnál egyszer...azt le se írom, de még csak el sem mondanám :!: Olyan beszólást kaptam...De én voltam kettőnk közül a kultúr lény, mert nem szóltam semmit...Gondoltam, mennyé köcsög :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!
Ki tartotta? Tavaly, amikor voltam (meg amikor 4 éve) Zachár Erika tartotta és nem volt ilyen horror. És azt sem tudtam, hogy a beöntés, borotva kötelező az első szülésnél. Ez valami új szerintem. Eddig mindig azt mondták, hogy kinél hogy. Egy csomóan fazonírozva mennek eleve, a beöntés meg attól függ, hogy kezdődött a vajúdás, mert ugye van akinél a rohanás az első jel... :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Figyi!
Én már a férjemnek is mondtam egyszer, hogy nehéz lehetett anyukájának megszülni, ha már akkor kormánykerék volt a kezében.... :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Jaj bocs, én összekevertem. A szülés-együttszülést tartotta Erika, és az nem volt ilyen horror. Nem koncentráltam, hogy ez szülőszobalátogatás volt. Na de akkor is! Rita majd megnyugtat, bár szerintem nem is kell annyira. Nekem egyébként fényképem is van (csak nem publikus) mindkét bébiről rajtam :)
Na most már nem beszélgetek itt magammal.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta
Engem is sokminden meglepett, amit mondott, mert tőletek egészen mást hallottam :shock: De sebaj, annyira nem hoz lázba. Úgysem engedném, hogy elvigyék :D Azt mondta, hogy szokott (?)lenni ilyen kérés, hogy ne vigyék el, ilyenkor kell vinni polárplédet a babának :shock: Oké, bekészítem, de....
Azért nem volt horror csak nekem ijesztő lett volna néhány dolog, ha először szülnék. Tudom, minden szülés más, de én alapból úgy készülök, hogy ez se lesz gázosabb, mint Ivánnal, ami pedig villám volt :D Zsolti az életmentő cuccokat keresgélte a szülőszobákban, mert Ivánnal volt egy kis zűr, 7/10 volt az Apgar....Szóval ő attól fél, hogy megint "elvérzek" és Linda sem lesz 100-as :roll: Én ennél pozitívabban állok hozzá. Most szedek Arnicát, már tegnap elkezdtem...ártani nem fog :wink:
Kissné Margó tartotta...De tényleg szimpi volt, meg kedves, csak asszem ő más irányból közelít, mint pl. Rita

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó éjt!

Ren!

Bocsi, hogy így eltüntem, de leb....szott ez a szemét net!!!! :evil:
Holnap jövök! :wink:

Aproo!

Na ha valaki, akkor én tudom, hogy miről beszélsz Szentimrével kapcsolatban. :evil: Nálunk is uncsitesó nem tud szopizni az ottani segítőkész :evil: csecs.nővérek "miatt". Nem "eröltették" Anyukának a szopiztatást, hanem nyomták a bébi szájába az üveget!!! :evil: Főleg egy első gyerekesnél.....Anyukának is annyi a szopival való önbizalmának!!!! :evil: Gondolhatod, hogy Dani baba is másfél óra :!: :!: alatt szopik 50-et a többit Anyuja kifeji és adja üvegből. Meg naponta kétszer tápit. Dani (is) ordít, ha nem ömlik a szájába a tej!!!! :shock: :? Úgy hogy csak az éjszakai szopi az, ami "rendesen" megy. Álmában. Ha fent van, iszonyú lusta. És mivel az első másfél hónapban nem igazán hízott és anyuja sem erőltette gyakrabban a szopit....bár ezért kicsit fenékbe tudnám billenteni uncsitesó anyut :oops: :? ...... ezért a doki bizti kedvéért felírt tápit. Úgy hogy anyuval jól elhitették, hogy nem tud szoptatni és valszeg nincs elég teje!!!! :evil: :evil:
Szóval tudnál lelőni az ottani "kedves/segítőkész" csecs. nővérkéket!!!! :evil: :evil:
Még hogy a Szentimre a "NAGY" és "elit" kórház!!!! :twisted: Hát meséljék ezt be annak, akinek tudják!!!
Na befejezem, mert csak jól felhúzom magam!!! :twisted: :roll:

Ancsám!

Minden okés? Lara jobban van már?

Lányok!

Bocsi, de már hulla vok. Majd holnap még jövök!

Szép álmokat Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja még annyit akartam kérdezni, hogy tudja valaki, hogy ki az a Kissné Margó? Hogy néz ki? Mert nekem nagyon nem rémlik!!! :roll: :shock:

Na most már tényleg léptem!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kép ő Margó, én vele szültem Szofit :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Kissné Margó
Veronikusz emiatt nem kell :oops: !!!!!! Kedves volt, segítőkész meg minden!!!! Tényleg! Minden kérdésre válaszolt korrektül, alternatív lehetőségeket is mondott csak volt 1-2 dolog, amin meglepődtem és semmi horrort nem mondott!!! Én csak azt írtam, hogy ha először szülnék, akkor valszeg kicsit beparrantottam volna attól, hogy húde fog fájni és kötelező vágás meg elviszik a babát és csak felöltözve...meg hogy majd a félelem. De azért NEM MONDTAM!!!!, hogy horror volt, csak helyenként meglepő!
De hamár Te nála szültél...Akkor hogy volt? Mármint azok a részek, amiket kiemeltem....

Timi
Semmi gáz ;) AZt hittem, hogy Zizi miatt léptél ilyen sürgősen, de így is majd' 1/2 1 volt, mire ágyba kerültem :roll: :oops: Most hulla vagyok. Ctg volt csak, mert ugyan bekacsintott a ctg alatt Vidadoki, hogy akkor utána randi, de fél perc múlva jött is vissza, hogy neki mostazzonnal műtő és min. 2 óra, azt azért ne várjam meg, csúsztassunk inkább a jövőhétre. Minden oké, a kisebb fájásokra azt mondta tök normális. Az előző dokim pusztán a keményedések miatt szigorú fekvésre ítélt ilyenkor, pedig akkor sokkla kevesebb volt és fájdalommentes :twisted:
Este...nem ígérek semmit. Attól függ mennyit alszunk délután :)

Brigi
Szerdán megyek mégis az 5.-re :) Te hányra mész? Én 8-ra, mert minden lesz. Vérvétel, vizsgálat, ctg....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Hé Verokám! :lol:

Csak semmi pánik!!! :lol: Csak egy szimpla kérdés volt tőlem! :wink: Nem ítélem el nyugi!!! Se őt, se azt aki vele szült!!!! Az nem én vagyok!!!! :lol: :wink: 8) Nem összekeverni mással!!!! :lol: :wink:
Csak még nem nagyon hallottam a nevét és azért voltam kíváncsi. Egyébként így már valami rémlik. Talán egyszer láttam a nővérpultban mikor januárban bent voltam. :wink:

Ren!

Mi volt ma CTG-n? Egyébként tegnap még akartam Neked, hogy Rita kérdezés nélkül :lol: :wink: pakolta rám Jázt! :wink: Tök jó volt, hogy nem kellett külön szólnom. Jah, és semmilyen saját pléd nem kellett!!! Egy lepedőt tettek Rá(nk) oszt kész!!! Nem is értem, hogy minek kell polárpléd. Szerintem az "szöszöl" és ráragadna a kicsire. Na de ez tök mindegy. Rita úgy is tudja a dolgát! :wink: :lol:

cfBrigi!

És Te??? Nagyon csöndben vagy!!! :oops: :wink: Szerdán mész legközelebb CTG-re ugye? Januárban én is így voltam vele, hogy szerdán kell mennem....de végül szülni mentem!!!! :lol: :wink: 8)

Na jó. mennem kell. ebéd van.

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


én csüt-ön megyek UHra (3/4 10)...vlki nem lesz ott?? :D

Timi, üdv újra itthon...bele kell megint rázódni a régi kerékvágásba?

hát, én is totál kivoltam mire megszületett Kolos, de nekem is se szó se beszéd odarakták hogy akkor most szopizzon (nem baj, csak totál kivoltam, meg sem mertem fogni nehogy elejtsem). rólam is vannak nem publikus képek, de tök jó őket visszanézni, nem Kriszta. :)
snooopy
 
 


Jaj, én csak úgy értettem a horrort, hogy ijesztgetés. :oops:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Lányok!
én vele szültem ezért a :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


hogy érthetőbb legyen!!!

:oops: = rossz emlékek

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero
Jaaaaaaaaaaaa....értem. Valamit esetleg....akár priviben is...

Timi
Este tuti itt dekkolok, hogy trécseljünk :lol: Kicsit fáradt, de van mit "fröcsögnöm" :? Muszáj, különben kipukkadok...Meg a jövőheti randinkat is meg kellene beszélni.... 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!
semmi különösebb! Szakmailag semmi kifogásom nem volt, csak szerencsétlen körülmények között találkoztunk. Nekem tolófájás, dokim meg kellett várnom, őt meg kiugrasztottam éjjel az ágyból. Nehezen indult az "ismerettség" :oops: :D én esküdöztem hogy már tolófájás ... stb. ő meg azt hitte hisztizem. :lol: De ahogy megvizsgált már porzott az ügyeletes dokiért. (rögtön elöntötte a harci ideg :lol: :lol: )

más. tudjátok kit láttam ma???? :D :D :D hintázunk az I. kerületben, Kata ovijánál. Mondom magamban, hogy olyan szép ez a kislány a hintán, mint Zsófizsófi kislánya Léna. Végül csak megkérdeztem a hölgyet, hogy hívják a kislányt. Mondja: Léna. Mire én: csak nem Maja a kishuga??? :lol: :lol: úgyhogy Zsófi mamájával és Lénával találkoztunk a játszótéren. :lol: :lol: :lol: remélem valamikor beköszön Zsófi is!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat! Kedden megint voltunk dokinál, most egy másiknál! Szerencséje torka, tüdeje rendben! Köhögése két ok miatt lehet, 1 hogy az orrán vesz levegőt, és ezért a szája kiszárad és köhög! 2 mert tele van az orra, és visszafolyik a trutymó. Mivel 3 hete tart a dolog, már nagyon, nagyon küzd az orrszívás ellen az elején, még boldog volt, hogy vau és Ő is milyen ügyes, de most, kész harc! De reméljük, most végre meggyógyul!

Emese,
Flórka gyönyörű nagylány már!!! Gratula KisJankónak!!

Tigrincs Pajti!
Üdv ismét itt! De hát hol vagy!!! csak nem egy másik helyen??? :wink: azt hittem itt leszel?

Dóri
édes vagy nagyon!! :wink: és köszönöm
De jó Titeket is látni!!!
Nagyon, nagyon boldog születésnapot a nagyLÁnynak! Hol volt a buli? egy garázsban?

Veronikusz,
ilyen későn a gép előtt?
:roll: :wink: hogy hogy?
HOgy vagytok? Férjed???
És hogy vannak Zsófiék???

Judy
Annyira édesek!!!

Gabi
Nagyon szép lett a zsák!!!
De hát mindig szépeket találsz! Emlékszem a falvédőre is!! meg van még?

na ezt most elküldöm.

ancsaboszi
 
 


Zsófi,

Gratula a kis Matyushoz!!!! Örülök, hogy jól vannak! és képeket meg szívesen látunk!
Nem válaszoltál?
hogy milyen linkre gondoltál???

ancsaboszi
 
 


Hát msm-n sincs senki, hol vagytok??? :wink:

Reni,

mi az hogy elvérzel??? :roll: ezt nem értem.
Hát nem tudom, mi úgye császárosok voltunk, és úgy altattak. :cry: Lara 9,29-kor született, vagyis kijött :lol: . És Apa lefotozta, meg megnézte a fürdést, Ő ott volt vele, de én nem láttam. :cry: Nem ébresztettek fel!Én feküdtem a szobában fél egyfelé hoztak egy gyönyörű rószaszínbe öltözött kisManót, és azt mondták, hogy Ő a lányom! És én így találkoztam vele először.Igaz miután kitoltak Apa felébresztett, és akkor foton láttam :roll: . Nekem ez azóta is fájó emlék, de hát a lényeg hogy azóta állandóan látom!!!!De hát úgye mi extrák voltunk, most majd nyomatékosan kérem, hogy ha megint altatás lesz, akkor ébresszenek fel!!! :twisted: :wink:
Üvegajtó, nálunk nagyon szigorúak voltak, tényleg csak Apa jöhetett be, és az ajtó csukva volt, igaz akkor tél volt!
De szerintem komolyan vették!

ancsaboszi
 
 


Na jól el vagyok egyedül! :lol:
Remélem nem baj, de igyekszem reagálni mindenkinek!!


Emese,
de édes vagy! Köszönjük!!!

Komolyan?
Hát simán el tudom rólad képzelni! nagyon kis cseles vagy? és mit szóltak mikor elkaptak a szobák előtt? :wink:

Andi,hogy vagytok?
De jó, hogy jól érzed magad itt! akkor küldök egy kis boszierőt, hogy maradhassssssssssssss!!!!
:wink: :wink:

Dóri
Neked is nagyon, nagyon boldog szülinapot!
Kicsit megkésve!

ancsaboszi
 
 


Na kicsit sok voltam, most akkor el is tünhetek! :wink:

Na jó nem viccelek! Még hétvégén próbálok jönni, aztán hétfőtől kérek igazolt hiányzást a hétre! Reméljük Lara is meggyógyul mert vár minket Sopron hétközben, hétvégén meg a Balcsi :wink:

Mindenkinek sok puszi!!!nyaralókank jó nyaralást!!

És aki rég járt erre az is jöjjön!! Örülünk ám neki!!!
Vali? merre vagy???Hogy van a szőke herceg? Manoka? Merci?Barbi?
Katiék nyaralnak?
Meg még sokan mások!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
látom jól elvoltál éjjel :lol:
sajnálom Larát hogy még mindig beteg. Millió gyógypuszit küldünk fénypostával!!! :oops:
én meg :lol: csak vártam este, hogy a lányok elcsendesedjenek és mehessek fürödni :wink: Ma reggel meg 4:44-től Zsófi a cicin lógott kómásan, majd 5.30-kor reggeli riadót fújt 8) :lol: férjem???? hát, kitalálhatod! :oops: majd jön vissza reggel 7-re KAtáért. :? :D

most megyek, kihasználom, hogy a két nagy még durmol 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Ancsa, igaz, az a link, amit Cukipofától is kérdeztél? Az ajánlós.....hogy mit tud.
Szép nyaralást.

Andi, sajnálom nagyon hogy ritkábban jössz, de legalább a hely bejön, ennek örülök.

Vero, nem semmi Zsófi. És mikor kezdi az éjjeli alvást?

Dóri, akartam kérdezni, hogy a 8-9 óra/éjjel kevés Donát úrtól? Tündi többet aludt? Csak mert Levi is max. ennyiket alszik csecsemő kora óta, akkor ezek szerint ez vajmi kevéske... :?: :roll:

NA, én meg jól kiválogattam és picassáztam a képeket, íme pár, sajna ennél nem tudtam jobban szűkíteni:
Képapummal Csopakon
Képtipikus hisztimimika a fényképezőért. Imádom ezt a pofát, meg kell zabálni. :oops:
KépRejtő fun-ok előnyben....fantasztikus lett az új füredi sétány és kikötő és szuper kis lélekvesztők állnak a vízen.

és innen Tisza-tó:

Képsegítek pakolni
Képfürdőgatya próba
Képkutyázunk
Képjakuzzis pancsi...ezen nevettünk egész héten, mert nem fért be a cucc a sarokba, de megvette a tulaj és csak úgy középen állt a sarokzuhanyzó, hátul bele, mindene kilógott.:-)
Képstrandolás, imádtuk
Képbarátosném a közelben lakik és átjött Alma babájával látogatóba.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ren!

Bocsika, de tegnap kidőltem 10kor! :oops: És 3/4 1 után már nem jöttem bnetre. :oops: És lelépni tudod sosem szoktam szó nélkül. Ha ilyen van, akkor az a net hibája!!! :evil: Látod, nem is tudtam visszajönni csak éjfélkor! :evil: Azért is írtam, hogy tudd, nem direkt volt!
Ma viszont virrasztok és várlak!!! :lol: Gyere és mesélj! :wink:

Ancsám!

Kimenőt megkapod!!!! :lol: :wink: Jó utat!!! Remélem Lara már meggyógyult! Minden okés lesz Vele! :wink:
Én is beszélgettem magammal egy időben jó sokat!!! :lol: :wink:
Igaz Orsi! :wink: Picurka jól van? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Aproo!

Levi képek! :lol:

Vero!

Sajnálom, hogy nem volt valami jó élmény a szülésznővel szülni! :oops: De azért egy második vagy harmadik gyerekesnél már nem feltételezném, hogy "hisztizik"!!!! :shock: :evil:
Remélem tudtál még kicsit aludni! :wink: 8)

Orsi!

Nem ide nehéz visszarázódni! :wink: Csak mosok, vasalok, takarítok stbstbstb. És most nincs még túl sok időm. De majd jövő héttől, ha már teljesen vissza tudok állni a kerékbe! :lol: :wink:
Picurka hogy van? És Te? Émelygések?

Lányok!

Mindenkinél naon sz@r az idő? Tisztára borús és fúj a szél is! :?

Bocsi, ha valakit kihagytam!

Most megyek, majd még később jövök!

Szép napot Nektek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
Oksa, akkor tolom a KV-t :lol: Délután egy 3in1. Néha ezzel gyorsítok :lol:


Többikenek este...bocsi :oops: [/b]

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


okés Bébi! :lol: Várlak! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Meg ha tudsz, akkor aluggyá egyet délután Ivánnal. Én is ezt teszem Adrival! :lol: :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok Lányok!

Itten vagyok ám :) totál egyedűl :( Gyerkőceim hétfőn elhúztak nyaralni agárdra anyukámmal és nagyimmal...mondanom sem kell, hogy baromi jól érzik magukat...nagy kert, csúszdás medence, ugrálóvár...és nagyim finom főztjei...meg sok fagyi...stb...
Na szóval holnap megyünk őket meglátogatni, de nem jönnek haza csak jövő pénteken...
Mondjuk napközben így jobban tudok dolgozni, de esténként nem tudunk magunkkal mit kezdeni :D tök fura, hogy semmi dolgunk...
Arról nem is beszélve, hogy én ugye kötetlen munkaidőben vagyok és így többet is vagyok itthon. Szóval lakás pikkpakk tiszta, főzés, vásárlás megvolt...szóval már nem is tudom mit csináljak...
Végülis lenne még dolgom, mert nem kaptam még igazolást a kincstártól a kismamabérlethez, de oda elmenni és ott ücsörögni órákig ahoz meg semmi kedvem...

Ancsa!
Orsinak szoktak lenni elhúzódó köhögései és akartunk venni párásítót, de aztán azt ajánlotta a dokink, hogy inkább inhaláló készüléket vegyünk (olyan igazi korházit)...az nagyon jó..abba mindenféle gyógyszert lehet tenni meg salvust is...az oldja a taknyot és megszünteti a köhögést....azóta rengeteg gyógyszerszedést ki tudtunk hagyni...

Csajok...olyan szörnyű sztorim van...teljesen hatása alatt vagyok még mindíg...
Szóval mentünk az árpád hídon, haladtunk nyugodtan és aki elöttünk ment az hirtelen kivágott oldalra. Mi már nem tudtunk kivágni hanem padlófék...ott ácsorgott egy taxi...a sofőr meg a barátnője CSÓKOLÓZTAK és nézték a dunát...semmi vészvillogó...
Férjem rádudált mire az kitette neki a középső ujját. A férjem próbálta oldalról kikerűlni, de elénk vágott és ordibált. Aztán megint megpróbáltuk kikerűlni, de megint elénk vágott. Akkor férjem le is fulladt úgy fékezett. Kiszálltak mindketten és a srác elkezdett üvöltözi, hogy mi a f.... bajunk van...erre a férjem mondta, hogy engedjen már el minket és visszaűlt az autóba. Erre a csávó odajött az ablakhoz tök vörös volt a feje...észrevette a két gyereket hátúl és egy kicsit gondolkodott, hogy most mit tegyen...aztán megint elkezdett kiabálni, hogy csak azért nem ba...om szét a fejedet, mert nem akarlak a két gyereked elött megölni... :shock: na akkor már én is üvöltöztem vele, hogy takarodjon...
A lényeg, hogy felírtam a rendszámát meg a taxitársaságát és felhívtam őket. Persze közölték, hogy ott helyben kellett volna rendőrt hívnom, mert így utólag semmit nem tudok bizonyítani. Mondom persze majd ott kihívom a rendőrséget és szépen odahív egy csomó másik taxist, hogy megvédjék...(láttam már ilyet). Vagy elhúz...
Na szóval Orsi azóta fél, hogy az apukáját bántani akarják...meg akarja védeni.

Na szóval ilyenek történnek velünk.

És akkor DRÁGA FLÓRKA és TÜNDI!!!!!!!! Nagyon boldog születésnapok Nektek így utólag is... :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Sziasztok,

Cukipofa, még olvasni is rossz volt amit írtál. dúrva story. szegény Orsi. és vlhogy meg tudjátok magyarázni, hogy apukáját nem akarja senki bántani?

Tigrincs, úgy értettem, hogy a nyaralás után a szokásos napi teendőkbe nehéz visszarázódni...4 gyerek, mosás, főzés...nekem mindig ez van amikor megyünk vlhova (pl. havonta anyósomékhoz gyöngyösre)...mindig olyan nehéz visszarázódni. halom ruha a szennyesben, egész nap mosok, pedig csak 3man vagyunk.
Pocilakó jól van, dokinál tegnap voltam, minden rendben, UH-ra jövő csut.

Zsó, de édes Levi, úgy bírom a fejét. :lol: szereti a vizet? további program a nyárra? összefuthatnánk.
snooopy
 
 


SZiasztok!
B.fenyvesről jelentkezem, esik az eső :cry: :evil: ugyhogy Enci nem tudja felavatni egyik fürdőruháját sem :roll: de remélem azért javul majd holnapra vagy vasárnapra...esetleg, én is tudom mikor kell nyaralni jönni :twisted: bezzeg hétfőtől megint kánikula lesz, akkor meg dolgozni kell mennem :twisted:
na megyek mert kész az ebéd 8)
majd jelentkezem még...

Kép
gablaty
 
 


Brigi,
bárkinek kéccszáz, csak vigyétek... :)
Kati,
szép történet :shock:
Dóri,
Tünde továbbra is nagy kedvencem, Őt is Isten éltesse! Igazi nagylány ezzel a bicajjal! Flórka triciklin próbálkozik...
Steffi,
most akkor jöszöl vagy nem jöszöl? :)

Próbálok még,de már nem merek ígérni...

Kép
Kép
paklincs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: