Új privát üzeneted érkezett!

Sebinek boldog szülinapot! KépKép
Cas
Nem kevertem össze, betadine az a jódos!

Ilba
Már tárgytalan! Barátnőm férje vette, de nem szedheti a veseköve miatt. Már elkelt, ha minden igaz.
nikcsi
 
 


Sebi!
boldog szülinapot!
ne hagyd, hogy egyedül szomorkodjon a csacsiKépKép

Lányok!
én lemondom az állatkertet a jövő héten, mert Máté szeretné először elvinni Kingát

viszont itt a tavasz, április utolsó hétvégéjén (29) már lehetne a baba-mama-papa-buli
ugye jó mindenkinek az időpont Kép
szilvamag
 
 


Sebi
boldog szülinapot!

Szilvi
Amikor én is elővezettem az állatkertet Apának, ő is kijelentette, hogy először ő akar Fannival menni az állatkertbe. Szóval mi is lemondjuk.
boglarka
 
 

 
 

Sebi
Boldog szülinapot!!
Kb. egy évvel ezelőtt anyukád szomorkodva állt a Margit Kórház folyósóján és azt mondta, hogy "ez a kölök nem akar kijönni" Kép
hmmc
 
 


Sebi
Boldog SzületésnapotKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Köszönjük a köszöntést mindenkinek!!!
Füles pedig még a kamrában csücsül (és a frászt hozza ránk a sötétben), holnap reggel lesz a nagy meglepetés!

A holnapi keresztelőhöz sok boldogságot, a miénk ma igen kalandosra sikerült, időnként röhögött az egész társaság az atyát is beleértve, mert Sebi mindig a legjobbkor kezdett sóhajtozni meg viháncolni. Sőt, az elején menekülőre fogta a dolgot, alig bírtuk megfogni... Kép
Na majd mesélek, de most hulla fáradt vagyok.

Ja, és nálunk is apával megyünk először állatkertbe.

Szilvi
Ápr. 29? Felírom!!! Nekünk jó!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Mi lenne, ha tömegesen vonulnánk ki az állatkertbe az apákkal és a tesókkal? Elengednénk a gyerekeket, apák szaladgálnának utánuk mi pedig nyugodtan beszélgethetnénk, pihenhetnénk egyet. Kép
hmmc
 
 


Sebi: boldog szülinapot Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boglarka, Szilvi,
köszi a ruhajavítós címeket, azt hiszem hétfőn meg is nézem valamelyiket.

Cas,
ááá, az almáimmal voltam elfoglalva, pedig személyesen tudtam volna Sebinek boldog szülinapot kívánni.
Sebi, boldog szülinapot! Kép
Hol volt a keresztelő?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hmmc!
én benne vagyok. Már látom lelki szemeim előtt a felvázolt apa-gyerek kergetőzést Kép
Máté véleménye: he-he-he, némi szájhúzással Kép

a többiek nem is reagálnak a meghívásomra?

Ilba!
majd kíváncsi vagyok a tapasztalatodra
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Cas,
Boldog szülinapot Sebinek! Rohan az idő felétek is... időben vedd meg a fiad ballagási öltönyétKép
Ma többször eszembe jutottatok, mert megjegyeztem, hogy Sebi és Olivér között pont fél év a korkülönbség Kép
Hangulatos keresztelő lehetett, ha másért nem is, de ilyenekért szivesen járnék templombaKép És milyen nevet kapott ilyen körülmények között Sebi a keresztségben, a Kacagó Sebestyént? Kép

Mi még mindig dögrováson, nagggyon lassan gyógyulunk Kép A szétkönnyezett szemeimen át már nem is látom, a szaglásilag megvakult orrlikaimon át meg egyáltalán nem érzem semerre az egészség friss illatát...

Viki
ccviki
 
 


Na gyorsan, mert megyek az ágyikóba. Sikerült megint lebetegednem. Kép

Sebi,
Boldog szülinapot! Kép

Nikcsi,
Ha eddig megoldottam kupak nélkül, az az 1-2 hét már nem számít. KépKép
Különben Lillát is mindig fiúnak nézik. Azt még SOHA nem kérdezték, hogy lány-e? Még akkor is fiúzták amikor a cipőjétől a sapiáig minden rózsaszín volt rajta. Volt, hogy Gergő a kérdésre azt válaszolta: több rózsaszínt már tudunk ráadni...

Szilvi,
Elvileg jó, bár azon a hétvégén lesz amerikai autó kiállítás, és Gergő arra is el szeretne menni.
Cicisebesedésre nagyon jó még a Medela PureLan 100% lanolin kenőcse. És ezt nem kell lemosni szopi elött.

Hmmc,
Jó ötlet. Kép Nem kezdthetnénk a láblólagatos programot holnap? KépKép
És így utólag hivatalosan is GRATULÁLOK!! KépKép

Cory,
Neked is sok boldogságot kívánok a rózsaszín babával!! KépKép (Nethiány miatt egy kicsit megkésve. Kép)
myra
 
 


Köszi a köszöntést újra! Kép

Hmmc
Támogatom!!!! Kép

Ilba
Itt volt a szaléziaknál, egy nagyon aranyos fiatal szerzetest találtunk, jól beszélt (már amennyire tudtam figyelni, mert én Sebivel birkóztam, hogy ne lógjon meg Kép), igyekezett személyesre venni az egészet, nemcsak ledarálni a rutinszöveget, a többieknek is tetszett.
És utána van a plébánián egy kis közösségi terem, ahol tudtunk szendvicsezni-sütizni-beszélgetni, nem kellett rohanni sehová.
Ha kell megadom az e-mail címét az atyának...

Viki
Ballagási öltöny?! SAPKÁT nem bírok neki venni, az összes gyereksapka kicsi neki! Kép 4-est vettem, de ordít benne, olyan szoros...
Sebi keresztneve László lett (a királyunk után), az apja választotta, érdemes különben elolvasni a Szentek életében a leírását, jó nagy macsó volt (a szó jó értelmében Kép), ráfér az én anyámasszony katonája fiamra... Kép
Sajna a képek nem sikerültek, hogy tennék fel róla (hát ugye nem én fotóztam... Kép). Pedig biztos gyorsan meggyógyulnál a látványtól, ahogy üldözzük a templomból kifelé menekülő kölköt, amikor próbáljuk tartani a szenteltvíz alá (kész birkózás volt!), vagy ahogy gyakorolja a lépcsőmászást az oltár előtt... Kép
A köv. gyerekünket asszem sokkal kisebb korában fogjuk megkeresztelni, amíg még nyugodtan hagyja magát... Kép

Myra
Jobbulást neked is!
Milyen lett a függöny?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

jó régen jártam erre. Pénteken átvettük a házunkat, erért, hogy minél gyorsabban tudjunk beköltözni, ezzerrel akarjuk csinálni a felújítást. Ez azt jelenti, hogy nagyon ritkán tudok bekukkantani ide.

De:

Aranyhold,
ha nem gond megírod azért ide a bölcsis tapasztalatod? (Szilvamagot is érdekli.) Remélem még be tudok nézni a jövô héten.

Myra,
jó nektek, hogy túl vagytok a felújításon. A homeós bogyókról meg csak annyit, hogy azért az adagolás menetét szerintem kellene tudnia egy homeopatának. Milyen potenciált adsz?
Ha félsz, hogy túllôsz a célon, akkor szüneteltesd a bogyót és ha Lilla megint bekattan, akkor kezd el újra.

Cas,
könnyen lehet, hogy ez indította be Sebi fogait is. Teának per pillanat 5 foga van és a 6. is piszkosul nyomul. Mostanában heti 1 fog bújt elô. Na akkor azt mondtam, hogy állj! Ha ez így megy tovább, akkor a nyár végére kinn lesznek a fogai. Én meg elpatkolok krónikus kialvatlanságban...

Sebi,
boldog szülinapot kívánok! Én is emlékszem, amikor találkoztam anyukáddal a kórház udvarán és arról beszélgettünk, hogy ha ez így megy tovább, akkor Tea be fog elôzni téged! De szerncsére ez nem lett így.

Hmmc,
olyan jó volt azt olvasni, hogy bár nem terveztétek a harmadikat, de úgy döntöttetek, hogy elfér ô is!

Cory,
az az alvós kép szenzációs!

Mucus,
mit szól a nagyfiad a kistesóhoz?

Nem tudtok valamit Meglepirôl? Az ô fia volt a következô tavaly. Ugye emlékeztek rá?

Laga
laga
 
 


Laga
A felújításhoz jó munkát!!!
Éjszakai ordítás fogak miatt dettó. De végre kint van 9., gondolom jön a párja is hamarost. Aztán remélem kis szünet, mert tényleg fárasztó!
Fú, rendesen flashback volt a kórházkerti beszélgetésünk, ahogy írtad! Még a hátamat sütő nap melegét is éreztem. És mekkora hasunk volt! Kép
Meglepi: asszem Nikcsi írt neki párszor, de nem jelentkezett. Ki tudja mi lehet velük...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Na telefonon érdeklődtem, van eredménye a vérvételnek: tej, tojás egyértelmű, és macskaszőr (erre én is allergiás vagyok). Szóval marad a tej-tojás-szárnyashús-marhahús mentes diéta, és szőrös jószág sem jöhet a házhoz.
de a többi kaja remélem végre minden mennyiségben!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
kutya?
itt Lucára gondolok

miért csinálnátok a következő gyerekkel másként? Így a keresztelő egy életre szóló élmény marad. Kép

Nálunk csak Korit akarták Enikőnek keresztelni, de erről majd ő mesél Kép
szilvamag
 
 


Boglárka
Mit szólt Fanni a Kecskeméti ételekhez?

Hmmc
Nem félsz, hogy Dorina olvas minket és innen fog tudomást szerezni?

Cas
Ezek a gyerekek? Kori is kavicsra és csikkre vadászik!
Otthon szülés: én mindig is mondtam, hogy kockázatos! Ha valakinek iszonya van a kórháztól néhány napot szerintem akkor is ki lehet bírni! Még néhány nem túl kedves csecsemős mellett is!

Ilba
Mit értesz ruhajavítás alatt?

Aranyhold
Meg lehet szokni, hogy másik neműnek nézik a gyerekeinket?

Szilvi
Miért ne bírnál két gyerekekkel? Irtó jó gyerekeid vannak! Kép
Időpont, jónak tűnik, de olyan messze van az még. Kép De bababuli azért lesz még addig ugye?????
Nektek mi volt a keresztelőn?

Képzeljétek mi voltunk előbb a keresztelőn, utánunk Szilviék. Szilvi protezsált be, együtt voltunk megbeszélni az időpontot. Fél 12-től lett volna a keresztelő, de 11-re istentiszteletre mentünk előtte. Végül 12-kor kezdődött, amit Kori picit nehezen viselt, mert egy grammot sem aludt. Végre elkezdődött az "átkeresztelő", mert Enikők lettünk - mármint Kori. Szegény esperes úr nagyon belepirult, de van ilyen. Kép Jót nevettünk! Van ilyen emberek vagyunk.

Viki
Jobbulást!
nikcsi
 
 


Szilvi
Passz. Én is allegiás vagyok mindenféle "puhaszőrű" (csak én hívom így, szóval macska, tengerimalac, hörcsög, nyúl stb.) jószágra, de úgy tűnik, kutyára nem annyira. Meg gond általában akkor van, ha közös zárt légtérben vagyok az állattal (taknyosodás, szemviszketés-könnyezés, súlyos esetben szörtyögés-fulladás), és ha vmi érzékenyebb bőrfelülethez ér a szőre (arc, nyak, kar belső oldala, ilyesmi).
Szóval majd nem ültetem Luca hátára, és nem ehetnek egy tányérból. Különben nem lesz gond! Kép
Keresztelő: igazad van! Kép Tényleg, akkor nálatok az anyakönyvi keresztnévre keresztelik automatikusan? (Jól tudom, hogy nincsenek szentek, ugye?)

Nikcsi
Ma a máltain akkora gyönyörűséggel ült a kavicshalom közepére, és akkorát játszott, hogy csak na. Nagyon aranyos volt! Kép
Csak akkor léptem közbe, amikor kóstolgatni is akarta a kavicsot, de legalábbis lenyalogatni a sarat a kezéről... Kép
Keresztelő: akkor a tiétek is kellően vidámra sikeredett! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, mert belefogtam a nagytakaríásba, és én ilyenkor az egész lakást kipakolom-bepakolom, átsúrolom, lomtalanítok, meg amit csak el tudtok képzelni.

Sebinek mi is boldog szülinapot kívánunk, és a megkereszteltelteknek sok puszit küldünk! Kép
Nálunk nem volt és nem is lesz keresztelő.

Állatkert! Nekünk az a hétvége majdnem biztosan rossz, mert apuék akkor akarnak disznót vágni. Ha valamiért nem lenne jó a hentesnek, akkor máskor lesz, ezért mi csak ebben az esetben tudunk menni. Bár ahogy elnéztem az elkövetkező hétvégéinket, május második hétvégéje az első, amikorra eddig még nincs programunk. Kép

Laga! Akkor beírom majd ide a bölcsis tapasztalatokat, csak olyan nehezen szánom rá magam. De megígérem, hogy még a héten erőt veszek magamon, és bepötyögöm.

Nikcsi! Meg lehet szokni! Engem mondjuk soha nem érdekelt ki minek nézte Matyit, inkább jót szórakoztam rajta.

Cas! A kavicsok náluk is menők voltak tavaly nyáron. Kép
aranyhold
 
 


Aranyhold
Te mivel pucoltad le Matyi kezét játék után? A máltain jó, mert van csap... De máshol? Ugyanis utána Sebi hazafelé szopizza az ujját a kocsiban alvás előtt...
Popsitörlő?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
A ház előtti kavicsokat már Sára is átrendezte. Imádja pakolászni Kép

Mostmár van 3 (HÁROM)!!!!!! fogunk!!!!!!!
Felül jött ki kettő, de nem a két középső, hanem mellette 1-1. Alul még mindig csak az az egy világít. Jó lenne, ha már jönne mellette is, nehogy elferdüljön.

Nikcsi
Dorina mostanában nem olvassa a babanetet. Éppen Pimpoli és társai mánia van nálunk.

Szilvi
Még nem tudom, hogy a 29-e jó-e apának, nála ezt előre sohasem lehet tudni, hogy beesik egy-egy fellépés vagy sem.

Ma voltam EKG-n, kiderült, hogy félrever a szívem. Minden harmadikra csinál egy olyan, amít nem kellene. Állítólag ez még nem kóros, ha nehezen kapnék levegőt akkor vissza kell mennem. Mondtam is viccesen a dokinak, hogy most elég nehezen kapok levegőt, mert be van dugulva még a fülem is Kép De amúgy minden rendbe, eddig fogytam 2 kilót.
Szerdán a védőnő is megkérdezte, hogy mikor volt az utolsó menstruációm én rávágtam, hogy 2004. május . . . Ezen jót kacagtunk Kép

Engem már nem igazán érdekel, hogy minek nézik Sárát, eddig idegesített, mostmár nem. Az a lényeg, hogy én tudom.
hmmc
 
 


Sziasztok!

jövő héten mikor legyen a tali? kedd vagy szerda?
a "nagy" bulira meg direkt nem válaszol a többség?????????

Nikcsi!
Vannak szentek, de nem volt követelmény a név választásához, sőt van barátnőm ilyen néven és ő katolikus.
Nálunk az Esperes Úr többször rákérdezett, hogy ő-e az Enikő Kép
szilvamag
 
 


Hmmc
Fogytál? Megint diétáznod kell a terhességi cukorbetegség miatt?! Hogy bírod?

Szilvi
Jövő héten tali: nekünk a kedd lenne jobb... Megint nálatok? ÉLJEN A KERT!!!!!! Kép
Apás-tali: ezek szerint csak nekünk jó? Tőlünk akkor lehet máskor...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
a jövő héten, ha jó idő van, már lehet majd homokozni is

papabuli akkor esetleg május 13?
bár még Mátét is meg kell kérdezzem
szilvamag
 
 


Egy gyors bekukk, míg Gergő levitte Lillát a játszóra. Én még mindig betegen. Egy kicsit már kezd elegem lenni belőle. Kép

Cas,
Hááát én nem szoktam Lilla homokos kezét mosogatni amíg haza nem érünk, így az ujjszopival bizony jut a szájába is. Ennyi minden gyereknek kell. KépKép
Szerencsére a kavicstenger evés szempontjából nem érdekli. Csak a vödrébe vagy a kezembe pakolja. Kép Különben Lilla játszótér függő lett. Hihetetlenül imádja, homokozni-csúszdázni-hintázni-gyerekek stb. Mindennap ott vagyunk. Azért nem rossz, hogy pont a ház elött van egy nagy Máltai játszótér. KépKép

Szilvi,
Bulinak jobb a kedd a Tücsökzene miatt. Azt hiszem a jövő héttől (Cas erősíts meg) indul az újabb turnus, amire Titeket is szeretettel várnak. Kép

Laga,
Majd írok neked homeós bogyó ügyben. Most abbahagytam, és újra elég rossz éjszakáink vannak. Már nem mertem adni neki. 2-3 hétig napi 1-3x 5 bogyót kapott a CH15-ből. Már 2 hónapja fogzik és még mindig tart (4 örlőfogat növeszt a drágám)...

Hmmc,
Az unokatesóm lányának is így jöttek ki a fogai, és ahogy összeharapdálta a kezüket, úgy néztek ki mint akit egy vámpír támadott meg. Kép
myra
 
 


Mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!
jövő hét kedd bababuli!!!!!!!!!
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
Hát még semmi tapasztalatom nincsen, ma a Vörösvárin vettem észre, hogy a ruhákat itthon hagytam nagy eszemmel. Holnap nem érek rá, talán szerdán eljutok a javítóhoz.

Viki,
Jobbulást!

Cas,
Az Atya e-mail címét? Hol tart a világ? KépKépKép
Én kaptam kéztörlőt a játszóra (mikor fogunk mi ott tartani????) a neve: Antibakteriális frissítő kendő. Mindenféle értékes összetevő van rajta és rá van írva, hogy utazáshoz, játszótérre.

Nikcsi,
Patent, zippzár javítása, ami most kell, esetleg majd felhajtás, bevevés.

A keresztelők ahogy olvasom jó hangulatúak voltak, gratulálok mindenkinek! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Laga
hogy mit szól?
Igazából nem sokatKép Sokszor ha kérdezi valaki, hogy hol van a kistesója akkor az Õ hasát mutgatja, de ugyanakkor az enyémet isKép
Beszéltünk már róla, és tudja, hogy hol lesz a kiságya stb... Volt velünk 4D-s uh is, csak nézte-nézte...Igazából nem tudom, hogy mi játszódik le benne, nem nagyon mutatja jelét semminek. Talán ha már közeledik az időKép

Cas
akkor a mi keresztelőnk elég "unalmas" volt annoKép Semmi műsor, szépen végig ülte a keresztanyja ölében az egészet. A fiam akkor 11 hónapos volt.
Egyébként nálam is van általában popsitörlő, ha az úton kell "mosakodni" akkor legyen mivel.
De amit Ilba mond, az is jó lehet, főleg hogy antibakteriális.
Én nem a síma portól, piszoktól tartok, hanem a sok kutya-macska pisitől, kakitól meg a BKV-n össze szedhető baciktól.

Móni
most mi a helyzet a cukroddal? Mert ha jól emlékszem azt mondtad, hogy Dorinával nem voltál az.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Szilvi
Mi az apás bulira nem tudunk mit mondani ilyen előre. De a jövő hét kedd jó.

Gratulálok a keresztelésekhez.

Hmmc
Tényleg most is terhességi cukorbeteg vagy? A fogak gyorsítására te nem akarsz homeobogyót adni, ami másoknál bevállt?

Nikcsi
Még csak a gesztenést kóstoltuk, de az fincsi.

Ilba
Milyen márka az a kéztörlő és hol vetted?
Bár ahogy néztem az utcán a kisgyerekeket, a ház falakat a pisiknél előszeretettel fogdossák. A szomszéd kislány belepakolta a kavicsokat a kapu elé, ahol pisi szokott lenni, rászolt anyukája, hogy ne tegye oda, erre belemarkolt és visszatette.
boglarka
 
 


Sziasztok,

ismét itt és még mindig baba nélkül. :-)Lenne egy indiszkrét kérdésem. Hálapénz ügyben tudnátok segíteni? Márminthogy mi a 'tarifa'.

Petra
39+6

petra73
 
 


Myra
Én is csak a mindenféle állati eredetű cuccoktól féltem, mint a homoktól... Kép
A közeli játszótér klassz, nekünk kell sétálnunk kicsit a máltaiig, de ma Sebi is nagyon élvezte, remélem holnap is ilyen szép idő lesz, és tudunk menni megint. Úgy kifáradt, hogy utána 3,5 órát aludt egyben! Kép

Szilvi
Igen, a mostani az utsó alkalom ebből a bérletből, a jövő héten indul a következő.

Mucus
Aranyos ez az ő-pocakjában-is-van-baba... Kép

Petra
Ha magánba jársz, akkor az egyszeri terhesgondozási díj mögé írj egy nullát. Ha nem, akkor szerintem érdemes megbeszélni a dokival.
A szülésznők (amennyire én tudom), ha fogadott, akkor 10-20 eFt körül szoktak kapni. Nekem nem volt fogadott, de én így is ennyit adtam.
Hogy bírod ezeket az utsó napokat?

Lányok nagy-nagy drukkot kérek lakásügyben!!! Nem merek semmit írni, nehogy elkiabáljam, de... szóval szurkoljatok léccccci! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas, köszi szépen. Én is erre a magánrendelés 10x-ese verziót olvastam, vagy hallottam valahol csak gondoltam rákérdezek még.
Amúgy már elég nehezen viselem a napokat, de ha csütörtökig nem akar előbújni Baba Úr, akkor kicsalogatják!

Petra

petra73
 
 


Petra
Miért indítják?

Na Lyányok, én feltöltöttem az összes képemet, lehet nosztalgiázni!
Ti jöttök! Képeket fel!
Ja, és csak az én böngészőim ilyen retik?! A Firefox alatt mákszemek a betűk és a képek is, de legalább funkcionálisan jól működik, Explorer alatt meg az összes név látszik mindig, nemcsak az, akinél vannak fent képek... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Most látom, hogy amit írtam még délután, az elszállt!

Nekünk jó a jövő hét kedd, és a május 13 is jól hangzik, megkérdezem az embört. Kép

Én sem mosom Matyi kezét, nem is törölgetem, annyi kosz kell neki. Emlékszem tavaly nyáron külön örömmel kóstolgatta a homokot is, nem csak a kavicsokat. Kép
aranyhold
 
 


Szilvi,
Én egyáltalán nem látom az oldalon a képeket. Kép
Feltöltést pedig nem tudom.

Cas,
Játszótértől függetlenül Lilla "úti táskájában" mindig van kéz-száj törölgetésre nedves törlőkendő. Én a DM saját márkájú Ebelin Aloe Verás (világoskék tetejű műanyag dobozos, alkoholmentes, ph-bőrsemleges stb.) kendőjét használom. Ettől nem lettek pöttyei. Kép
Drukkkkkkkk...... Azért kíváncsiskodhatok? Kertes? III. kerület? KépKép

Sajnos a bacikat Gergő is elkapta tőlem, és tegnap este óta Lilla is lázas.... KépKép
myra
 
 


Cas,
indítják, mert már nagy a bébi és én sem voltam ellene a dolognak nem bánnám, ha már inkább kint hízna tovább. Ha nem csütörtökön, legkésőbb hétvégén akkor is meg kellene születnie.

petra73
 
 


Cas
Hajrá! Hajrá!!! Drukkk!!!

Nem kell diétáznom, csak nem kívános semmi kaját. Van olyan nap, hogy össz-vissz 2 zsemlét eszem meg, de nem is tudom, hogy mit ennék szívesen. Most még a betegség is rátett egy lapáttal.
hmmc
 
 


Hmmc!
jobbulást!!!
keddre legyél egészséges é s gyertek!!!!!!!!!

Cas!
vettem, igaz 74-esnek írták, de ugyanakkora mint az egyel nagyobb piros, amit Kingának vettem
ha nem jó, nekünk jó lesz majd vagy "kiárusítjuk" Kép
majd hívlak piac ügyben

Myra!
pedig neked is küldtem, de elküldöm újra
szilvamag
 
 


Myra
Jobbulást!
Okés, akkor most csak ott fogom a 15%-ot beváltani, ahol van kupak!
Ma lánynak nézték Korit (cipőtől sapkáig rózsaszín-pirosban volt)! Végre! Ha egy ilyen eset lesz, biztos visszakérdezek, hogy színvak-e?!

Szilvi
Johannának sok boldog névnapot kívánunk! Cicibajjal hogy áll Enikő?
Tényleg a dm-s dolgok nem kellenek? Nem jártok erre?
Nekünk mindegy ott leszünk a talin!
Apás tali egyre később? Melyik évről beszélünk, így a távlatokban???

Cas
E-mailcímét az atyának? Tényleg fiatal lehet.
Fogak, eddig Korinak is párosával jött, de most nem tudom mi van? Az 5. február 26-án bújt ki, azóta semmi. Bár gyanítom, hogy lassan kint lesz a 6. is, mert megint rosszabb az étvágya.
Nem is mondtad, hogy Timiék lakását is voltatok megnézni, ma mesélte.

Laga
Meglepinek írtam e-mailt, de semmi választ nem kaptam, de ez is már legalább 3-4 hónapja volt.

Ma először volt Kori játszótéren: hát én kicsit kiborultam! Persze kavicsok felszedése, bekapása, majd lenyelése volt az érdekes. Talán csak egyet nyelt le, de egyfolytában a földön kaparászott csikkeket, fém kupakokat és további veszélyes dolgokat. A keze olyan mocskos lett, hogy nem is igaz, és persze nyalogatta. Ez elsőre nagyon sok(k) volt nekem, majd talán edződök. Cas popsitörlővel töröltem le, én is!

Vörösvári úton Bóroka bababoltba 50%-os kedvezmények vannak ruhákra. Már nincs nagy választék, de ami van, az megéri!

3 kép: 1 keresztelőn, 2 Kori fotel – iszonyatosan imádja!, 3. Első autó (örült nagyon Kori az ajándékoknak). A fotelt egyenesen imádja, egész nap abba mászik be és ki. Belekucorodik, szinte törökülésbe, annyira édes!
A képeket máskor, mert egyet nem sikerült 5 perc alatt betölteni! KépKépKép Nem tudom mi van már megint a babanettel?????????
nikcsi
 
 


Délelőtt óriásit játszótereztünk, Nikcsi ne borulj ki, Sebi is pontosan ugyanolyan, mint Kori, én már nem is számolom, hány kavicsot kell majd keresnem a pelusban, remélem mindet sikerült időben kikotornom a szájából. De a játszóeszközöket nagyon élvezte!!!
Mire elindultunk, úgy nézett ki, mint egy kismalac! Kép Ja, és én is, mert a koszos kezét rendszeresen a fekete nadrágomba törölte. Kép

Lakás: sajna nem kertes, de itt van a környéken, és nagggggyon szuper! (Nikcsi: ott van, ahol a Timiéké, csak kicsit nagyobb és kicsit távolabb az úttól.)
Csütörtökön megyünk vissza, remélem meg tudunk egyezni, és hamarosan szerződünk! Ja, és addig nem is viszik el az orrunk elől, mert nagyon jó árban van!

Myra
Gergőnek és Lillának jobbulást! Az a kendőt majd megnézem legközelebb a dm-ben...

Petra
Az én fiam is nagy volt (4200g 55cm), de csak jópár napos túlhordásban lett volna szó indításról... de szerencsére a kiírás napján elindult, és másnap már meg is volt a pocok. (Ahogy a dokim kitette a lábát a városból - de a mi dokinknál ez már csak így van, ugye Hmmc? Kép)

Hmmc
Valami lehet a levegőben, mert tegnap én is csak 2 szelet kenyeret ettem, meg 2 tejszeletet, és nem is kívántam semmi egyebet. Pedig én nem is vagyok terhes (asszem...). Kép
Tényleg, mit szólt a dokink, hogy megint babát vársz? Végre nem a síeléses időszakra leszel kiírva... vagy most meg a nyaralása alatt?! Kép

Szilvi
Köszi a pulcsit!!!!! Olyan nehéz Sebinek találni... A számozás egy vicc, biztos jó lesz, ha Kinga mérete! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Most már előre szólt, hogy volt sielni és szeptemberre már jó előre le fogja tudni a nyaralását. De sem ő, sem én nem tehettem róla, hogy a kisasszony 2 héttel korábban szerette volna már a kinti levegőt kóstolgatni.
hmmc
 
 


Sziasztok!

Most csak a kendő, mert rohanok. Márkája nincsen(?)
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cas,
Én még mindig nem tudtam egyetlen képet sem megnézni, pedig már a "guru" férjemnek is mutattam. Lehet, hogy mégsem akkora "guru"? Kép
Csak a pici nyilak jönnek be, de amúgy semmi nem történik.
Talán majd ha áthozzátok valamikor a cuccot megnéznéd Kép
Hol van a lakás a környéken? Megy a drukk, hogy meglegyen. Kép

Myra,
Jobbulást Nektek!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszi a drukkot mindenkinek!

Ilba
Nagyszombat-Kecske u. sarok.
Az oldalhoz pedig Flash-player kell, ha csak a nyilak jönnek be, frissíts rá, és akkor nevek is megjelennek mellé, és akkor aki rakott fel képeket, ott a képek is bejönnek.
Kár, hogy ennyire kiforratlan dolog még ez a Flash, pedig nagyon jó, és Máté klassz cuccok rakott össze!

Hmmc
És komplikációk? Vagy jó eséllyel minden olyan simán megy majd, mint Sáránál?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
A hematóma felszívódott, a többi komplikáció ugyanaz, mint Sáránál, ki kell húznom a 36. hétig és megint nem lehet tudni, hogy hogyan fog megszületni.
Most éppen azt találták ki az EKG-n, hogy minden harmadik ütemre félrever a szívem.
hmmc
 
 


Hmmc!
félre??

Ilba!
kattincs a nyílra a nev(ek) mellett

Cas!
Máté csak irul-pirul a sok dícsérettől Kép
kérdezi, hogy nem tudod mit lehet a baj vele? bármint a Flash-sel
lakás: drukkkkkkkkkkkk
a két pólót meg lehet, hogy elszúrtam, hozzámértem Kinga egy most hordottjához és annál néhány centivel kisebb Kép

Nikcsi!
bocsi, mindennap tervezem, aztán mégis valami más jön. Legkésőbb a bulin úgyis megkapom Kép
homokozni meg gyertek nyugodtan ide, itt legalább söröskupak, és csikk nincs
a többieket is szívesen várom szinte bármikor

Myra!
sikerül a feltöltés?
szilvamag
 
 


Szilvi,
Igen megy a feltöltés. Kép

Nem akarom elkiabálni, de Lilla még soha nem gyógyult meg ilyen hamar. Tegnap este még kúppal ment aludni, reggel már csak hőemelkedés, délutánra pedig már semmi baja nem volt. KépKép Remélem így is marad.

Van még valaki, akinek a gyerkőce megérzi az óraátállítást? Mi már tavaly is legalább 1 hónapig szenvedtünk, és sajnos Lilla most is a régi időszámítás szerint működik. Ennek örömére este 1/2 10-10 elött esélyünk sincs letenni aludni. De legalább ha a foga nem kelti fel hajnalban, reggel is tovább alszik 1 órával. Kép
Ma például este 10-kor még nagy bőszen fiókot rámolt...
Kép
myra
 
 


Szilvi,
Mivel Lillának megint nyűgi éjszakája van, és ezért úgyis ébren vagyok nekiálltam előkeresni a legrégebbi bababulis képeket. Ezek többségét szerintem Saci csinálta, de mivel nem tette fel, ezért bátorkodtam én megcsinálni. Mátétól pedig elnézést kérek, hogy egy kicsit belenyúltam, de létre kellett hoznom 2 új dátumot és ami vele jár.
myra
 
 


Tünde!
nagyon profi Kép
a képeiden látom, hogy hova ültettem azt a tulipánt amit most keresek Kép
szilvamag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?