Új privát üzeneted érkezett!

mondom én, h most mindneki megújul, csak nem készülődünk tavaszra. :oops: 8) Mi is újraéledünk, mint a természet... 8) :wink:

Kata, kép nagyon klassz. Én is kaptam a fiúktól nárciszt, meg vmi más virágot. Annyira jó, h egy kis tavasz van a szobában/lakásban! :) :)

Logi, Marcipán csúcs!!!!!!!!!Szokás szerint fantasztikus a "szemtágítós" képeivel, imádom, zabálnivaló! 8) :lol: :lol: Ja a 2. képen, annyira cukli, ahogy néz. Olyan, angyalarcba bújtatott kisördög.... :oops: :oops: 8)
mazsolák
 
 


már hiányoltalak zsófi! Örülök, h újra itt vagy az éterben! Mi volt ma, uszi, torna? Főzés? :P :P

Pusszok!
mazsolák
 
 


Zsófi ez tök jóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edu, nálatok még hatalmas hó van, ugye? Már kérdeztem régebben, de elsiklottál felette :) , hogy milyen a PP babakocsi? Mi a hétvégén hozzuk el a miénket (kölcsönbe).

Egész délelőtt csavarogtunk,pl. lementünk a Mammutba és shoppingoltunk egy kicsit Marcival. Jó kis leárazások vannak még mindig. A Kenguru Goldban ha van törzsvásárlói kártyátok, most 16% árengedmény van mindenre. Vettem is marcipánnak egy tavaszi tipegőt, jó lesz itthonra kúszni-mászni-bukdácsolni.
Majd megsültem, pedig a tavaszi vékony dzsekit vettem föl. :shock:
Kata nárcisza nagyon szép, én is rendelek ittonra egy kis tavaszt Apától. :roll: :D

KépKép
logi
 
 

 
 

"angyalarcba bújtatott kisördög.... " :lol: jaja, tényleg olyan.. :lol:
a következő pillanatban már a dvd lemezeket rántotta le a tartóról :roll: :? .

KépKép
logi
 
 


sziasztok !

na vagyok, még mielőtt a kisasszony ébred remélem kapok 20 percet :wink:
csak ebédeltem is, meg cseteltem is, meg előtte napoztam is... bár a táska meg a cuccok még a kocsiban, mióta hazaértünk... :oops: :lol:

Marcipánó naaaagyon helyes!!!! tök mindegy milyen a frizuja :lol:
az az ártatlan gigantikus szempár a lényeg úgyis :lol:

ühümmmm na már nem is tudom miket akartam írni... kicsit visszaolvasok :oops:
lmkata
 
 


LIZUNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!


Mindjárt olvasok!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


ja meg van! na igen....

hát Zsombi zsófi-sérójától kidőltem... haláli! kinek az ötlete volt ez az agymenés??? hihihi nagyon vicces !!!

tegnapi film igazából tetszett, leszámítva azt, amitől már annyiszor kiborultam a natgeos meg discovery-s dokufilmek kapcsán: hogy ugyanazt elmondják 6-szor egy filmen belül!!! és ezzel húzzák az időt. szóval néha úgy éreztem, hogy kevés az anyag és hosszú filmet akarnak viszont csinálni... nemtom...
de amúgy összességében jó volt, a végén a szülések a legjobbak: mutatták a csaszit is.
na apa itt jajgatott meg nyögött a kanapén, nem mert odanézni, és örült h reklám is volt, akkor tudott pihenni. tisztára mintha vajúdott volna :) teljesen kiakadt a dolgoktól :D jót nevettem rajta. nem véletlen h mi nők vagyunk terhesek...:D ;)

Mangó, nekem eddig nem hullott, de most NAGYON GÁZ! nem is tudom mit egyek / vegyek...
hisztiben nemtom.... néha úgy érzem én is mintha Lizu hisztizne. példul amikor evés közben megállunk büfizni, ő meg megfeszíti magát és olyan hangon nyekereg, nyafog, hgy így csak ilyenkor csinál! (mondjuk ez nem hiszti), de van h dajkáljuk, ágyba be, és ott persze sír. ha felvesszük, semmi ... szóval sztem kezdenek rafkósodni! ;) az tuti! de nem is bánom ;)

Jujjjjjjjj Edu! dejóóóóó! nemsoká meg rólad nézegetünk majd pocakos képeket! te úgyis kimaradtál a sorból, mármint a real-time szériából :) na érted....
de most élőben követünk majd nyomon :)
hát nagyon izgat mi lesz majd a dokinál! vajon hány szív dobog odabent? ;) bár nem hiszem h ikreket várnál... :roll:
(na ez még a tegnapi ikres film hatása! ;) )

Zsófi, indul a rendszabályozós projekt?
akartam kérdezni: ötlet hogyan próbáljam Lizut annak irányába terelgetni h ne egyen éjjel 2* hanem az egyiket hagyjuk ki???
és mi lesz most a kedvenc sütiddel holnap ha norbizol??? :wink: :wink: :wink: :P :P :P


és a végére értem annak amit akartam! yessssssss :)
megyek lassan gyereket kelteni, mert már régóta alukál... de most meg az a rossz, hogy ha eszik, akkor majd nem szabad hagynom utána már aludni az esti elalvás projekt miatt.. ami akkor nem rossz ha nem nyügi... bár végülis ma délelőtt is egész jókedvű volt...

na meglássuk!
(azt mondta a vak is)

és Lizu nagyon nagyon köszöni a köszöntéseket ám!!!!!!!!!
lmkata
 
 


Zsókám, bocsi, nem direkt volt. :oops: 8) Szal babakocsi nagyon kényelmes, nagyon nagyon könnyű!Viszonylag elég sokáig ledönthető, de teljesen vizszintesen nem tudni feküdni benne a gyerek. nekem egy kicsit furcsa volt a biztonsági öve - mert a miénkbe nincs rögzítve az üléshez, hanem csak egyszerűen bekötöm. Ill alul van csak rögzítve, felül, karmagasságban nem.-De nagyon fordulékony, és ami még mellette szól, nagyon kényelmes, és könnyű egy kézzel tolni. (Zs többnyire szereti fogni a kezemet, v néha fogja a babakocsi oldalát, v zs kezét.., ill jó, ha van 1 szabad kezed, ha reagálni kell...) A korábbi esernyőbabakocsit 2 kézzel kellett tolnom, vagy ha egy kézzel toltam, akkor csak egyirányba haladtunk... Én nem bántam meg! Nagyon kis klassz járgány! :P :P :P
vmit még szerettem vona írni, de Zs elvette a figyelmemet... :roll: :oops: :?
ja még annyit, h irigykedem nagyon a tavaszra, itt állandóan esik, már mennék ki a fiúkkal, de ilyen vacak időbe, hova, minek...., irigy irigy... :evil: :evil: :? :(
mazsolák
 
 


ja még annyit Zsóka, - nem ez volt az agyamba korábban, ez most jutott az eszembe, ahogyan elküldtem...- , de akár Nóra Te is válaszolhatsz rá. :D :D A Ti lányaitokat mennyire érdeklik a számok, betűk? Zsigát nagyon érdekli, már számol (angolul) magyarul 10-ig simán, mutatja a kezén az ujjaival. Amerre járunk, vannak betűk, amiket egyből kiszúr, felismer. és mindig kérdezi: "Anya, mi van odaírva??!!" :shock: :roll: :oops: :? 8) Ti hogy vagytok eme témákkal. Bocsi az offért a többiek miatt... :oops:
mazsolák
 
 


Kata, kép.... :oops: :roll: tegnap együtt fürödtem zs-vel, aki imád fürödni, hajatmosni, így megmosta magának, apa lefényképezte, én meg mondtam, olyan csini, mint Zsófi az új séróval, szal vhogy így... 8) :wink: Apát meg ismeritek már annyira, h nem tud egy ilyen lehetőséget kihagyni... 8) :lol:

Film, igen, ezt a szájbarágós stílust én sem szeretem, de sztem ez tipikus amcsi dolog, mindent 1000x a tutibiztos miatt.. :oops: :? :evil:

Ákos vajúdás, akár csak Imri. Ő már többször megjegyezte - aki egy apró pattanástól meg akar halni -, h nemhiába mi szülünk, mert hát ha neki kéne, ott halna meg. :roll: :oops: 8) :lol: :lol: Eddig is imádott, de azóta még nagyobb a tisztelet irányomba, ill minden nő irányába, aki szült már.. :) :)

tippek nyűgire, hátha bevállnak:
:roll: :oops: 8)
- én szoktam kukucsolni, Hol a baba?! Zsombor most már elveszi a kezemet, ill utánoz, de akkorákat kacag
-aki olyan típus, én pl szoktam puszilgatni, kicsit harapdálni a meztelen talpukat, nagyokat kacagnak..
-purcintok a hasukra, combukra...
szal vmi ilyesmivel szoktam terelni, h bírják tovább a fürdetésig..., aztán vacsi, alvás...
mazsolák
 
 


látom, ma engem fognak olvasni a metrón, :oops: :oops: 8) 8) én töltöm meg a topikot... 8)
Szal már annyiszor akartam kérdezni, de agyam szita, h Reni, mindig mondod, h van rajtad plussz kiló, te ? cm, és ? kg vagy? mert én sem látom a többletet. :roll: :roll: :shock: :)

mára eldugultam, mielőtt megcsömörlötök tőlem... 8) :wink: :lol:
mazsolák
 
 


Katának egy uccsót :arrow: sztem sem ikrek bújnak a pocimban...., de majd kiderül :) :)
mazsolák
 
 


LIZACICÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Kép

Gyönyörű a kis hófordulós tündérmaci!!!!

Marcinak tuti a sérója és hát azok a szemek....!!!
Tök jó, holy olyan nagyott tudtatok barangolni! Mi még ki sem juttottunk ma :roll:

Zsófival egyetértek szempárversenyügyileg :D

Kicsi Zs nagyon aranyos a Zsófiséróval :lol: :lol: :lol:

Balaképek 8) :lol: :lol: :lol:
Hogy van valakinek annyi esze, hogy ilyen videót készítsen :roll: De egész profin mászkálnak a futópadokon :wink: :lol:

A bébis videóval kapcsolatban :roll: :lol: :shock: :lol: :lol: :shock:
Ismerős kisfia is pár hónaposan ezt csinálta, csak nem babával hanem az ágyal :lol: :lol: :lol: Nem akartam elhinni :shock: :shock: De tényleg van ilyen!!!

Mangó, hajhullásra passz.. Nekem nem hullott, viszont a fejbőröm tök száraz azóta...
Hiszti létezik már pár hónapos kortól! Kikérdeztem a vnőt :wink:

Niki ma csúcsot dönt! Borult az egész napirendünk ma :roll: Délelőtt aludt 1.40-percet, ésmost is huzza a lóbőrt 2-óta :shock: :shock: :shock: HIHETETLEN :shock: Ilyet még soha nem csinált. Mondjuk este ment a show rendesen :roll:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


na csak egy sor, majd este leszek bővebben: nálunk állandó nyűg és hiszti volt lefekvésig kata. aztán egy huszárvágással egy órával korábbra tettük a fürdést. 6kor fürcsi, f7kaja 7 alvás. tökéletesen műkszik. nem kel korábban, és este nem nyűgös. hmm?
kerekpocak
 
 


Edus

168cm magas vagyok és jelenleg 63kg!!! Niki előtt 55kg voltam.... Szóval a képek csalnak! Jó nagy ..eggem van meg szép kis csülkeim az uszógumik mellett :(

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Te Reni, ennyire nem torzíthatnak a képek!!! Ne máááá, nincs is nagy sejhajod, bár nekem lenne akkora :oops: :lol: . Vagy nagyon sovány lehettél Niki előtt, vagy a hajadra ment a 8 kg. :wink:

Edu köszi a választ:wink: . Nem is írtam, hogy a metrós képek szuperek. Az a sörösdoboz nagyZs mögött :roll: , mintha leitta volna magát a sárgaföldig a fiatalember. :lol: :lol:

KépKép
logi
 
 


Csajok, hogy műkszik ez a Norbi módszer???? :roll: :?:
logi
 
 


Mostmár engem is nagyon izgat ez a Norbi-féle módszer!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


norbi röviden:

-bizonyos ételeket ehetsz mittom én reggeltől 12ig (3as kód)
-bizonyosakat csak reggeltől 3 ig (2es kód)
-és vannak olyan ételeket amelyeket egész nap (1es kód)

ennyi.

bővebben:

http://www.norbiupdate.hu/

én így minden nehézség nélkül könnyedén fogytam 10 kilót. 4-5 hónap alatt.

én úgy csinálom h az első időszakot keményen meghúzom (reggelire 1 zsömle, ebédre bármi de kevesebb, vacsira szigorúan 1es kódú kaják) utána már reggel eszem pl csokit is. mellette természetesen nem árt ha kicsit sportolsz, mert az eészséges éltehez hozzátartozik és ez ugye nem fogyókúra program hanem életmódváltás. ugyanis ezt lehet tartani éveken át mert ehetsz mindent csak az a lényeg h mikor.
nekem nayon bevált, mingyá mutatok képet!
kerekpocak
 
 


sajnos nem találtam jó kövér képet magamról de kb before Kép Kép

3 hónappal később:

after: azért nem mosolygok mert nagyon késő éjjel van..

Kép
kerekpocak
 
 


hihi kicsit elgyötört de télleg nagyon álmos voltam....

első kép edu imi: na hol készült???????
kerekpocak
 
 


Húúú Zsófi, nagyon látványos a különbség. Aztamindenit!!!
Köszi a linket, nézem is!! 8)

puszi, jó éjt

KépKép
logi
 
 


bakker zsófi, ez nem semmi! :shock: :shock: :roll: Csak zsóka szavait tudom ismételni, nagyon látszik a különbség, nagyon sokat fogytál! :roll:

reni, én gyermekek előtt, 48-50kg között mozogtam, most, h hol várandós vagyok, hol szoptatok beálltam az 53-55 kg-ra 164 cm-hez. sztem akkor te inkább vékony voltál nagyon nikkencs előtt. Azért ehhez a magassághoz a 63 kg sem sok, sztem. :) Ja gratula niki pár pillanatos állásához! :P Itt kezdődnek a nagy dolgok! 8) :wink:

Zsóka, akkor nektek nem ariatok lesz...gondolom, milyen lesz a tiétek, mert már látam hasonlót, csak itt mamas&papas néven fut...Ez a babakocsi is ilyen könnyűvázas, mint az aria? :roll: :shock: :)

viszem a srácokat fürdetni, ha tudok, még jövök 8) :wink:
mazsolák
 
 


ja még lemaradt:
timcsi, tetszett a kondis videó! Jól bírták a pasik 8) :wink: én nem biztos, h tudnám így nyomni.. :oops: :oops: :? :( 8)
julcsi, nem semmi volt a kisbaba, de már én is hallottam hasonlókat... :oops: :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 


De Edus Ariánk lesz!!!! :wink: :wink: Most is PegPeregonk van, Pramette. Ez is szupi, de ha ingyé kapunk használatra egy Ariát, hát szívesen fogadom, mert kisebbnek tűnik jóval még a Pramette-nél is. Hasonló színű, mint a tiétek. :wink:
puszi

KépKép
logi
 
 


sziasztok!!


Köszi a dicsiket :wink: jól esnek.. :wink:

Reni nekem minden vágyam h 63 kg legyek!!! (régebben 58 volt a vágyam, de annyi tizenöt korom óta nem voltam szal nem hiszem h pont most leszek annyi :P :P ) én is 168 cm vagyok, és nem mondom meg hány kilo :? :evil: :evil: :evil: :evil:
de majd jön Noémi és leszoktat a rudievésről (az előbb nyomtam be hármat :oops: :oops: :oops: ) meg fölzavar futni. :lol:
legalábbis remélem....
és akkor olyan látványosan lefogyok mint Zsófi !!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
gratu! hatalmas a különbség, nekem többnek is tűnik így fotón mint 10 kg. de sztem ott a before képen is helyes voltál.. :wink: persze nyílván más feeling az after-ön. :wink:


Igazából Lizu nem volt most sem nyügi fürcsi előtt. Nem szokott az lenni (pár napja), csak azt hittem mivel ma csak 1* aludt du. nagyot, és de. nem aludt (azaz autóban 20 percet) szal emiatt azt hittem az lesz.

Amúgy Zsófi hasonlóan csináljuk, szigorúan betartom h fürcsi előtt nincs már alvás (legkésőbb fél 5-kor ébresztő) és akkor fél 7 fürcsi, 7 kaja és csicsi. és így nagyon jól kijövünk mindennel!
ez így már néhány napja nagyon bejön!!! (mondjuk olyan óra-pontos napirend nincs, csak kb. időpontok vannak, na meg az alvás is napközben ahogy esik.... tudjátok ennyi jövés-menés mellett... :roll: :roll: :roll: )

és ma apájára kacagott még hangot is adott ki mellé!! aki persze elolvadt meg minden mert őrá még nem mosolygott sosem Lizi, eddig esténként már csak egy sírós, nyügi baba jutott szegénynek. de mondom valahogy most 4-5 napja megint jókedvű nagyon !!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doktornénik elutazik messzire, majd csak márciusban jön vissza. :cry: :cry: :cry:

de átad egy másiknak, akihez nagyon nehéz amúgy odakerülni és ma Mo-n az egyik legnagyobb tudású epi téren!!! amúgy is mondta h Lizi annyira speckó eset h már akart vele konzultálni.
(Zsófi! a pécsi drnéni is azt kérdezte legelőször h nem ennél a dokinéninél vagyunk e amikor anno beszéltem vele...)
Úgyhogy ez a másik dokinéni vár minket szerdán reggel 9kor.
remélem ő is ari, mert a Paraicz doktornénink nagyon nagyon szupi emberileg meg szakmailag is !
kíváncsi vagyok! :shock:

Edu! talpi-puszi minden peluscserénél :wink: , kukuccs megy ha ébren van és játszunk, és poci-prückölés is bejátszik fürcsi előtt vetkőzésnél! szal dettó! :lol: 8) :wink:

na meg nálam szájrapuszi is mindennapos :wink:
lmkata
 
 


Zsóka, az tök jó! :P :P :P
Csak ezek szerint belekeveredtem..., csak a másikba(=szülészet) nem az ariat ajánlottad...igen, azért is kérdeztem, mert az nekem is masszívnak tűnt, azaz, h ahhoz a felépítéshez (vázhoz) más súly dukál, mint az ariahoz...
na ezt mos jól megaszondtam..., bocsi a szétesett agyú fogalmazásért! :oops: :oops: :oops: 8) :wink: Azért érthető voltam? :roll: :oops: :shock:
mazsolák
 
 


szájrapuszi a legjobb!!!!!
tudom gáz... de imádjuk!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Kata, apa akkor biztos nagyon örült!!! Nálunk is apát leveszi a lábáról a kiccsaj egy mosolyal :D

Hú Edus, akkor te nagyon sovány vagy :shock: :shock: :shock:

Asszem összehaverkodok a Norbi-prgrammal, látva az eredményeket :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


igen Zsófi, igeeeen!!!! jajj mingyá felmegyek, felébresztem és kap egy nagy csókot ! :lol: :lol:
(ááá, úgyis ébred nemsoká :lol: )

na ilyen vagyok öööö izé voltam 63 kilósan:
szóval ez az álmom ismét de elég messze vagyok tőle egyelőre.............. :roll: :?
de csakazértis még idén! :wink: (jahahajjjjjj de jó lenne! na Zsófi ezt jól elindítottad! :wink: )
Kép
lmkata
 
 


felébredt.... :lol:
lmkata
 
 


Kép Farmon1

Kép farmon2

Kép anyalka Niki :-)

Kép kisördög Niki :-)

Kép Sebesen...de már gyógyul!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


De jól nézel ki Kata! Nagyon jó a kép!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Boldog 4.hófordulót Lizinek !


képtelenség mindenre reagálni, szóval csak röviden:

a kukucsjátékot Laura is imádja, mostmár ő is tudja kezdeményezni ! bármit képes az arca elé tenni napjában többször is, h. találjuk meg. aztán leleplezi magát, és nagyokat kacag közben.. :)

Zsóka, ki nyírta meg Marcit ? fodrász v. ti? nagyon cuki ezzel az új hajjal !
lassan tényleg te is beújíthatnál :wink: , mostmár mind2 gyerkőc nagyon trendi lett az új sérókkal !

nagyobb gyerekek anyukái:

1) nálatok hogy játszik a baba egész nap? egész nap "kint van"? járókán \ kiságyon \ saját szobán kívül ?
Laura csak így bír létezni, bárhová "be van zárva", követeli, h. kijöhessen.
ja, és legújabban követ, mint a pincsikutya. :)

ma a baba-mama torna is csak babatorna maradt, mert én nem tudtam tornázni, hanem utána rohangáltam végig.
szerintem mindegyik 1-2 éves tankcirkáló az én védtelen lányomat akarja :) na majd belejövök az érzésbe.. :wink:
meg abba is, h. koszos lesz, meg koszt eszik. egész álló nap.


2) spenótot mikortól és hogyan elkészítve adtatok?


Reni, Nikinek gratula az önálló álldigáláshoz !

Edus, bulis Zs-k haláliak !

Zsófi, frankó lett az új hajad.
én nem vagyok ilyen bevállalós több okból sem.
viszont fodrászhoz szerencsére eddig havonta sikerült eljutnom, a festés miatt muszájos.
feeling utána: kb. mint plasztikai sebész után.

fogyi:
mi most elterveztük, h. megint edzőterembe fogunk járni. szülés után pár héttel jártunk, de aztán abbamaradt a nagy lelkesedés :oops:
mármint csak nekem kell súlykarbantartás, Apája izmozni tervez.
ezt úgy akarjuk, h. Laura lefekszik, anyukám át, mi meg el. itt a környéken 2 terem is van este 10-ig.
aztán kérdés meddig tart majd megint a nagy elhatározás. :shock:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Ha így haladunk Áprilisra bombázók leszünk Norbinak köszönhetően :lol: :lol: :lol:
Kivéve Edust (neki jó nagy pocija lesz addig :wink: :lol: )

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Mangó: hajhullás:
nekem Laura 4 hós korában hullott csomókban, de aztán magától abbamaradt pár hét múlva, nem csináltam vele semmit. aszongyák természetes, h. ami terhesen nem hullott ki, az szülés után igen.
fúúúú.. vissza is sírom a terhesség alatti hajamat !

Reni, Niki vmi eszméletlen gyönyörüü ! az a sapi nagyon tutin áll neki ! és mit szólt az állatokhoz?

sebes állacska: :cry:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja Nóri, neked akartam még írni, h. amikor enyém lányom megszületett, én azért "vártam" a szoptatás végét, h. ihassak alkoholt. :oops: :oops: :shock: mondtam is Apájának, h. na féléves lesz Laura megiszom egy üveg Martinit.
persze még mindig szopik, mission elhalasztva.. :)
nekem egyébként most állt be az ideális egyensúly szoptatásügyileg, mármint a hozzátáplálással. nem egész nap szoptatok, csak napjában 3x - ez nekem-nekünk az intimitás részére pont elég, plusz megnyugtató, h. más is meg tudja etetni, ha engem elüt a villamos.
persze az első kanál főzelékeknél a szívem vérzett, de azért jobb így mostmár.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Cuki lehet ahogy elszaladgált a tornán Laura :lol:

Niki sem marad meg bezárva :roll: Az egész nappali az övé :lol: (kb 100nm) És pincsikutya efektus van nálunk is :lol:

Spnótot mi már régóta eszünk! Spenótot megfőzöm (csak a leveles mélyhütöttet szoktam venni), főttkrumlival szoktam összekeverni, és pipihusival. Mostanában nagyonpici fokhagymát is szoktam rakni bele :wink:

Köszi a dícséreteket! Teljesen el volt ájulva a nagy lovaktól. Főleg, hogy ott vágtáztak az udvaron egy ideig (nem akartak bemenni a helyükre :D )! de a kutyusokkal haverkodott a legjobban :lol:

Kukucsozni Niki is szeret :D Meg mostanában mindent a fejére húz :roll: Legutóbb egy bugyival a nyakakörül jelent meg :lol: :lol: :lol: És mutogat, kozben mongja, hogy ooo !

Na mentem!
Jó éjt!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


húú ma nagyon lemaradtam!
kata nagyon szép vagy!!! most is!!! a képen is!!!
reni niki egyre cukibb!!! ediig is iszonyú édes volt de most egyenesen harapivalóancukkancs!!!

samunak sztem jön a foga mert sokkal nyugtalanabbul alszik. kb f10kor felsírt elég keservesen, szerencsére egy kis ölelgetés, puszi elég volt neki és aludt tovább, de ilyet sose csinált korábban. szal sztem vmi elkezdődött!!!
ma 2x is átfordult teljesen spontán a hátára a hasáról!!! olyan jó!!!! és tolatgat továbbra is.
ma voltunk dokinál is van egy kis ekcémája, ami a dagi lábacskák miatt van. meg mert szőke+kék szemű. érzékeny fehérbőrű.
itt volt a barátnőm marci fiával (7hós) aki mindent elhalászott szegény samu orra elől aki ezt 1.5 órán át tűrte, mad olyan ideges lett h remegett a kis keze amikor odaadtam neki a kacsáját amit végre megfoghatott és jól a szájába tömhetett....

én májusig le fogok fogyni!!!!! már több mint 1 hete semmi gondot nem okoz a fogyó!!! szupppper!! remélem lassan leolvadnak a kilók. ha nem akkor durvítunk!!!


na pusszok mek aludnee :wink: :wink:
kerekpocak
 
 


ja és samu is kukucsozik!!! akkorákat rötyög h hihetetlen, amikor előbukkanok!!
kerekpocak
 
 


kata! hol vagy 63 kiló?? mármint hol készült a fotó?
kerekpocak
 
 


[quote] írta:ööö izé voltam 63 kilósan

én is! én is! én is!
24 évesen :D :D :D
Na azóta... hajj-jajj.
De hát két gyerek, szoptatás...

mazsolák2

Kép
Kép
Kép
mazsolák2
 
 


jaaaj te mazsolák2! olyan komolytalan vagy ilyen véresen komoly témákban! :wink: :wink: :P :P :wink: :wink: :P :P

Krétán voltam 63 :)

Niki nagyon helyes! olyan kis csibészes pofija van, nem az az ártatlan kiskirálylányos-kislányos, hanem olyan huncut! nagyon ari, hát az a kettő darab fog alul kérem!!! :)

na látod Zsófee! hogy Samu nekiindult a pörgés-forgásnak!!! 1 hete még itt teljes kétségbeesésben voltál... most meg! :wink:
akarom mndani:
hepi börzdéj tu júúú
hepi börzdéj tu júúú
hepi börzdéj dír ZSÓFI
hepi börzdéj tu júúú !!!

(ezt most énekeltem!!! :wink: )

figyu, Samu szőke + kék szemű????????????? :shock: :shock: :shock:
nekem eddig minden képen barnaszeműnek tűnt és barna hajúnak!! :shock:
mutass olyat ahol szöszis!! plííííííz :roll: :lol:

ma dévényes kezelés! yippiiii!
és nagy dolog!!!! (számunkra) Lizut ha felültetem a karomban, akkor már nem mindig feszíti hátra magát :arrow: tud rendesen ülni :arrow: és már egész sokszor meg tudja tartani a buksiját középen (nem hátradönti vagy lógatja)
tudjátok nekünk ilyen téren (is) vannak problémák... :evil:
de ennek most nagyon örültem reggel h ilyen kis ügyi volt, és ha véletlenül leesett a golyója, akkor is visszaemelte, visszaküzdötte középre!
jajjj hátha javulgat a tónusa!! :roll:
(ha a görcsök javulnak akkor ez is javul magától is + torna és így kéne szépen rendbejönnünk)
lmkata
 
 


milyen az új zsiráfos rugim (74es...)??? :lol:
Kép
lmkata
 
 


Edus is bombázó lesz, csak ő más kategóriában: ő a kismamásban indulhat majd! :wink:

ja Reni: apa-mosoly :arrow: mondtam is hogy nagyobb lesz Lizu és majd ketten kikészítenek, ha összefognak és együtt csibészkednek itt nekem :lol: :lol: már most sem tudom sírni hagyni Lizit ha épp valami "megrendszabályozás"-félét akarnék nagy ritkán, mert apa egyből ott terem, hogy miért sír az a gyerek??? éhes??? aztán már hozza is a kaját.......
(mint ma reggel... mondtam is Lizunak az a mákja h apja még itthon volt, mert tőlem biza nem kapott volna tejcit 2 órával előző evés után... :roll: :? :P :lol: )
lmkata
 
 


köszönöm köszönöm!!!!

az a baj h az összes kép este v félhomályban készül, de szöszke.
próbálom érzékeltetni vhogy:
Kép

összehasonlítási alapul: csaba nagyon szőke és a hajárnyalatuk elég hasonló itt:
Kép

Kép
kerekpocak
 
 


a szemet úgy látni ha kinagyítja az ember a képet. akkor látszik h mélykék. (egyelőre)
kerekpocak
 
 


irtó édes lizu!!!!!!!!

én a rendszabályozás érdekében megrendeltem ezt a könyvet:
Gina Ford: A kiegyensúlyozott babák és nyugodt szülők kézikönyve

állítólag atom szigorú napirendes téma. pont nekem való!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


ZSÓFINAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

(talán csabi is így állít haza majd, élén a kedvenc tortával! 8) :wink: )
mazsolák
 
 


huuu, szegény Samu, ha egyszer anya beindul!!!!!!!!!!!!! :( :( Nem lehet le/kilöni :oops: :oops: :oops: 8) :wink: (Zs-k sztem Samuval lesznek! :oops: 8) :lol: )

na azé jöttem eredetibe, -mert elkésünk az oviból - , Kata dévényhez drukkdrukkdrukk!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P Lizuribizli nagyon édes!!!!!!!!!!!!! :P És GRATULA, H ILYEN ÜGYES!!!!!!!!!!!!!!! :P És ez csak a kezdet!!!!!!!!!!!!Lesz ez még ennél 1000te meg még sokkalta jobb!!!!!!!!!!!!Meglásd, mindneki csak hűledezni fog!!!!!!!!!!!!!! :shock: :roll: 8) :P :P

ja Samu is tündérbogár, mint mindig!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon pasis!!!!!!!!!!! :P :P

ja amit, tegnap írt Reni a norbizásról, meg rólam, az nekem is tetszett!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Niki nagyon helyes, nagyon csinos! Nagyon sokat változott a kis arca :arrow: nőcisedett (bár absz nem babás... :oops: 8) )!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P Gyönyörűséges kislány!!!!!!!!!! :P :P

na most leakadok az éterről, mert rohannunk kell! :oops: :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?