Új privát üzeneted érkezett!

Cas! Tök hülye vagyok, még olvastam is, csak valahogy nem tudatosult bennem! Kép

Szilvi! Szívesen elvisszük Myráékat! Ha holnap kiderül, hogy mehetünk, akkor megbeszélem vele.
aranyhold
 
 


Sziasztok!

Hmmc,
Tegnap túl szivacsos volt az agyvelőm(de ma sem javult a helyzet), elfelejtettem Sárának boldog szülinapot kívánni, meg Dorinának is gratulálni a szép eredményhez! Akkor most üzenem a 2 csajszinak, hogy nagy gratula mindenhez!
Pedig még az is eszembe jutott, hogy hasonló korkülönbség lesz a kicsik között, mint nálunk Olivér és Hanna esetében (valamivel több, mint 19 hónap).

Cas,
Káááár, hogy ilyen hamar lelőtted a poént a fotóval kapcsolatban. Én is pont azt akartam kérdezni, mivel készítettétek? Állati hangulatos a fotó, mintha kb. 30 évvel ezelőtt készült volna SebirőlKép De ha ez Zsombor, akkor meg micsoda hasonlóság apja és fia között, megáll az ész!!!

Köszi a képeket, rendes vagy hogy gondolsz rám meg mások isKép Ugye gyakran kirándultok barátokkal? Legalábbis a képekből ítelve...

Nálunk nem túl vidám a hangulat, szegény Olivérünk meg még soha nem volt ennyire lebetegedve, de én se mostanában. Mandulái bedagadva, orra bedugulva, pedig szörcsög rendesen, de még orrszívóval se lehet tisztességesen kihozni, egész nap pátyolgatni kellKép Ma végre kapott antibigyót, mert a torka is nagyon fájhat, nem bír nyelni, enni se akar 2 napja. Szörnyű, hogy a mindig vidám kisfickónkból egy ennyire elesett picurka lett a rohadt bacik miattKép

Viki
ccviki
 
 


Viki
Ugyanez a nyavalya ment rajtunk is végig, szegény TI!!! Nekünk sajna 1 teljes hét volt, mire éreztük a javulást, addig töxar volt! Kép
Épp abba gondoltam bele, hogy egész sokat csavargunk, a társaság is olyan, hogy még képesek vagyunk kirándulni... Aztán mostmár az esküvők/gyerekek is elkezdtek potyogni, mégis el tudunk menni együtt ide-oda.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Szilvi
Enikő kúszik? Valamit nagyon el akar érni! Kép

Petra
Talán jobbak az éjszakáid. Kép A szülés jele talán egyértelmű, nálam nem volt kérdés, óriási víztócsa éjfél után a franciaágyba. Ne pánikolj! Bár nem lehet könnyű, hogy tök egyedül leszel.

Cas
Tényleg olyan rossz volt (nekem nem annyira) várni a szülés időpontjára, de erre jó orvosság volt a munka! Kép Én nagyon élveztem, és jó volt hogy csak egy szabad napom volt szülés előtt!
Majdnem jól átvágtál minket a fotóval. Nem semmi a hasonlóság! Na ki az aki azt állítja, hogy én mindenkinek azt mondom tiszta apja? Na most mi a helyzet? Ugye igazam van?!
Holnapi tali: én nem érzem betegnek magam, csak nehogy fertőző legyek. Nem tudom, hogy menjünk-e vagy sem? Laci beteg volt, de szerintem csak olyan férfiasan, de azért kapott antibiotikumot. Hőemelkedéstől meg akar halni, tipikus férfi. Mi tévő legyek?

Viki
Jobbulást!Kép

Hmmc
Dorináért minden elismerés! Tényleg azt még nem írtad, hogy mit szólt Dorina? Nem mondta, hogy reméli öcsi is lesz?

Aranyhold
Ma megint divat ám ilyen fekete-fehér fotókat csináltatni. Nekünk van ilyen esküvői fotónk, nem is egy! Kép Szívesen elviszem megmutatni, meg a fotós nagyon sok babás fotózást is csinál! Na ez most nem is rossz ötlet!

Cipő: tényleg hallgatni kell az "öreg rókára", aki nem vén róka! Szóval Szilvit felhívtam tanácsért hol vegyünk utcai cipőt Királylánynak. 3 boltot mondott Szilvi 2-be voltunk, és 500 m-en belül mekkora árkülönbség van?! Kinéztünk egy Falcon cipőt Kipp-Koppba 6490,-, de nem volt Kori méretében (18), másikba Polupus ugyan ez 5990,-, de egy másik Falcon vettünk meg végül 5390,- Kipp-koppba volt egy ciciban cipő, de inkább siestat, vagy falcon szerettem volna venni. Szóval cicibánt elrakattuk, de csak foglaló ellenében lehetett, pénz nem volt nálunk, szerencsére. Elmentünk a másik boltba (P), ahol még olcsóbbak is voltak a cipők, találtunk falcont, itt pedig elrakták a cipőt mindenféle foglaló ellenében. Ma meg is vettük!

Boglárka
Szilvi ajánlotta, hogy kartonból vágjuk ki a lábát és evvel egyszerűbb megnézni, és tényleg igaz! Mert összehúzzák a lábukat.

Szopizás: Kori 3 napja nem szopizik egyáltalán, eleinte reggel nem akart, de már este sem. 13 hónaposan nem szopik az én kis piócám. A cicim még most is sebes, de ennek ellenére hiányzik a kis harapósom! Nekem nehéz feldolgozni, hogy már nem szopizik. Ráadásul tápizni sem akar! Ez már végképp aggaszt, beszéltem a védőnővel és ez normális állítólag ennyi idősen. Kép
nikcsi
 
 


Szerintem gyertek nyugodtan. Legfeljebb nem puszilgatunk benneteket! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nem tiltakoztatok, úgyhogy megyek palacsintát sütni.
1-től várunk!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lányok, Cas! Mi sajnos ma sem tudunk menni! A dokinéni szerint valami vírusos hasmenésről van szó, ami fertőző. Szóval inkább nem megyünk, nehogy elkapja valaki Matyitól. Jó bulizást nektek! Kép
aranyhold
 
 


Sziasztok!!
Van netem!!! KépKépKép
Ahhoz képest, hogy max. 30 nap lenne az áttelepítési határidő, sikerült 39 nap alatt idehozniuk... Na mindegy a lényeg, hogy már van.
Ha jól látom sokáig fog tartani mire visszaolvasok. Kép

Aranyhold,
Matyinak jobbulást!
myra
 
 


Aranyhold
Kép Matyinak gyors gyógyulást!!!

Myra
Ugye jöttök ma?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Vki hozna egy fújós tejszínhabot? Vettem ki málnát a fagyasztóból, de csak most vettem észre, hogy alig van tejszínhab hozzá...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
Megyünk Szilviékkel. Megnézem azt hiszem van a hűtőben tejszínhab. Kép
myra
 
 


Cas
OKÉS, bár a puszi még nem lenne baj, de smacizni biztos nem fogunk! És nem fogok senkit nyalogatni, másik palacsintájába beleenni, és még sorolhatnám. Megígérem jól fogok viselkedni! Kép

Myra
Jó visszaolvasást! Kép

Aranyhold
Matyinak jobbulást! Akkor a beszámolót várom e-mailben, vagy felhívlak valamikor. de vagy du jobb nektek?
nikcsi
 
 


Cas, Szilvi vagy valaki aki ott lesz be tudna az iwiw rejtelmeibe avatni? Tudjátok vizuális alkat vagyok!

Két kép a segítőkész lányomról:
KépKép
nikcsi
 
 


Nikcsi! Majd megírom emilben. Ha ilyen jó az idő, szinte egész nap kint vagyunk, nem tudom mikor tudnál telefonon elérni. Kép
aranyhold
 
 


sehol senki?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
nemsokára indulok Myráért, megyünk
csináltam túrókrémet mazsolával (Nikcsi!)

Aranyhold!
én is kérek egy másolatot a bölcsi/ovi tapasztalatokról. köszi
szilvamag
 
 


Cas
Sajna mi nem tudunk menni Kép
Az oltásról kettőkor értünk haza és Sára most ébredt fel. Ennyit szerintem egyhuzamban még nem aludt soha.

Velem minden OK. Ma voltam UH-n. Nagyon édes még így is a kicsi. Kis kerek feje van Kép és mozgatta a kezeit. 12-14 hét között vagyunk valahol a méretei alapján.

Nikcsi
Dorina még nem tudja.

Myra
Üdv újra itt!! Kép
hmmc
 
 


Cas,
köszönjük a vendéglátást, fini volt a palacsinta nagyon. Kép
Sajnálom, hogy Beni nyűgi volt, legközelebb majd alvás után megyünk.

Örülök, hogy személyesen is találkozhattam Veletek! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, gyertek máskor is! Ittfelejtettetek egy pelust meg a sütisdobozt, holnap vmikor beadjuk, jó?
Otthon evett még Beni?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lányok lenne egy ötletem! Egy barátnőm írta, hogy Prágában voltak állatkerbe, ami a mi budapestinknél vagy 5-ször nagyobb, és az árak is jóval alacsonyabbak az itthoniaknál. Õk 3-an diákkal átszámítva 1.000,-Ft-ért mentek be, míg nálunk 1 diák jegy 1.300,- Szóval az az ötletem támadt, hogy egyszer elmehetnénk családosan, végre apukákkal is. Mit szóltok? Jön a tavasz jó idő, stb. Közbe Lacitól megkaptam, hogy az messze van ám, nem csak átugrunk. Kép

Mondom mindenkinek, nehogy csak azok tudják akik voltak talin: ma du. megyünk dm-be (Nóra ott talizunk 18-kor) . Szóval a megrendeléseket 16 óráig várom. Aki leadta az okés!

Cas
Nagyon szépen köszönjük a talit Kép, én iszonyatosan jól éreztem magam, bár Kori lehetett volna jobb passzban is. De Sebi nagyon megbarátkozott végre a gyerekekkel, azt hittem ennél még több idő lesz.

Ilba
Örülök, hogy Veletek is találkozhattunk!Kép

Hmmc
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek! Kép Pedig jól kikérdeztelek volna! Meg visszavittem néhány ruhát is.
Dorina mostanában nem olvassa a babanetet?
nikcsi
 
 


Állatkerileg egyeztessünk időpontot, van ismerősöm, szervezhetünk egy kis extraprogramot Kép
szilvamag
 
 


Az állatkertezés jó ötlet! Mi lenne, ha hétvégén mennénk, és vinnénk az apukákat is?

Nikcsi
Én is nagyon örülök, hogy Sebi végre nem fél a gyerekektől! Ahogy láttam, ő is végre jól érezte magát! Kép
Szegény Kori, jól megkínozza a foga... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc
Remélem hamarosan találkozunk!!!
Jó lehetett az UH, azért picit irigyellek...
Bár amikor Sebi ORDíT, mert a babakocsiban ülni nem akar, de menni sem akar, csak leül a járdára, akkor meg nem! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Most akkor melyik állatkertről van szó? A prágairól? És mennyi a felnőtt jegy, kell-e szállás, az mennyi, mivel mennénk, milyen messze van, stb. Mi csak komplexen tudunk dönteni, hogy belefér-e a ktgvetésbe. Ja, és Matyinak nincs útlevele sem.
De miért nem jó első körben a bp-i?
aranyhold
 
 


Aranyhold!
én is a budapestire gondoltam
külföldre nem mennék két csemetével (sőt még messzebb vidékre sem)Kép
szilvamag
 
 


Cas
A most hétvége nem hiszem, hogy jó lesz! Ti szombaton keresztelkedtek, mi Szilviékkel vasárnap (mármint külön-külön a gyerekek). Esetleg köv. hétvége, bár nem tudom, meg elhinni sem, hogy tényleg itt a tavasz! Voltunk is sétálni, Kori alszik is, kicsit napoztattam, aztán már itt fent szunyál! Kép
Végre jó idő! KépKépKép

Amúgy állatkert nem tudom, hogy ezek a bébik mennyit fognak fel a dologból, ezért még talán ráérünk mégis csak. Szóval mehetünk játszóra is, meg Szilviékhez a rencsre! Kép Volt szó férjes BULIRÓL! Kép
nikcsi
 
 


Kis helyre igazítás: ha valaki kér valamit dm-ből, akkor hívjon vagy sms, mert nem hiszem, hogy lesz időm még előtte benézni. Főzök, rakott krumplit, aztán királylány nem enged ide... Kép
nikcsi
 
 


Ez zajlik most itt:
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kép

nekem ez csak álom:
egyszerre alszanak a gyerekek . . .
szilvamag
 
 


Akkor jó, ha a bp-ire gondoltatok! Kép Szerintem Matyi már élvezné! Amúgy is terveztük, hogy ha jön a jóidő elmegyünk! Viszont a hétvégékről nem tudok előre nyilatkozni. Ez és a következő 2 nekünk 100%, hogy nem jó. Kép Nálunk elég nagy családi jövés-menés, programok szoktak hétvégén lenni.
aranyhold
 
 


Sziasztok!
Saci feltöltötte a buliképeket!
szilvamag
 
 


Hajaj, még a tavaly augusztusiakat is, remélem működnek! Majd jön még két bulinyi, csak hát idő, nyugalom, ilyesmi nem létező dolgok... Kép
Máténak mégegyszer óriási köszönet érte!

Állatkert: a bp-ibe menjünk el együtt vmelyik hétköznap a jövő héten!!! Na?
Ja, és Sebinek sincs útlevele...

Tegnap voltam színházban, sógornőm elvitt a Medeia-ra, ő egy kicsit kiborult rajta (nagyon bele tudja magát élni mindenbe, és itt a főhős bosszúból megöli a két kisfiát), pedig még nincs is gyereke. Hát még nekem milyen volt belegondolni, hogy mekkora bosszúvágy kellhet ahhoz, hogy a saját gyermeked életét kioltsd!
Érdekes, mostanában könyvek is kerültek a kezembe, amiket Sebi előtt olvastam utoljára, és most anyaként már egész más szemmel olvasom.
Ti hogy vagytok ezzel?

Szilvi
Tücsökzenén tárt karokkal várnak, "fel is írt" a köv. turnusra.

Nikcsi
Ti még mindig nem tudtok jönni tücsökzenére? Tök jó lenne együtt menni!

Cory
Nagyon aranyosak! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Csak gyorsan és röviden dm:
Szilvi volt minden, itt van nálam
Myra nem volt 4-es pampers és "kupak" sem - ez mennyire sűrgős? Mert 15%-kal megvehetnénk, de csak 2-3 hét múlva megyek én újra. Esetleg valaki más nem megy?

Szilvi ma fél 1-től 5-ig nem leszek itthon, ha akarnál jönni a cuccért. Kép
nikcsi
 
 


Elszállt. Kép

Na mégegyszer: szóval megvan Sebinek a szülinapi ajándéka, ő választotta ki magának. Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
segítsetek kérlek, milyen krémet ajánlotok Enikő barátnőmnek, kirágott cicijére
köszi
szilvamag
 
 


Garmastan elég jól bejött nekem...
Szegény... Kép Most rágcsálta ki neki? Hát már nem is olyan pici az a baba?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
nekem a Bepanten jobban bevállt, csak azt jól le kell mosni. A Garmatant is, de annál nincs gáz, ha még is rajta marad.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok
Az állatkertbe mi is elmennénk.
Remélem jó volt a buli és hiányoztunk.
Tegnap óta nem megy le a lázam. Teljesen nulla vagyok. Csak alszok, mint egy mormota. Fáj a torkom, köhögök, folyik az orrom, beszélni sem tudok Peti legnagyobb örömére. Most is rövid leszek, mert megyek vissza alukálni.
Kedden voltam UH-n. Úgy néz ki, hogy valahol a 13-14. hét magasságában járunk a baba méretei alapján. A szülés dátumát még nem módosították, mert még megvárják az AFP-t. Április 13-án megyek vérvételre és ha az AFP értéke túl alacsony, akkor 20-án megismétlik.
hmmc
 
 


Cas
Szilvi barátnőjénél márc 14-én vagy 15-én született a baba, ha jó az informátorom. Kép

Szilvi
Nekem nem jöttek be a fent említett gyógyszerek. Ami segített, gyerekorvos által felírt készítendő krém.

Szóval kicsit bővebben, tegnap dm-be Nórával rendesen bevásároltunk. A januárba megreklamált 4 pontot is megkaptam, szóval 30 ponttal jöttünk el. Így 2-szer 15%-os kedvezményem is van már, természetesen szólok, ha vásárolni megyek.
Ma ügyvédhez kellett mennem anyuval (még mindig apu halála miatt). Kori tök lányosan felöltöztetve, mindjárt feltöltöm, erre a nő megkérdezi, hogy kisfiú vagy kislány? Ez teljesen kiakasztó!
Aztán még két kép azért ilyet lassan mi is tudunk (egyedül enni), és az első utcai séta cipőben, saját lábon.
KépKép
Kép
nikcsi
 
 


Niki!
persze, manapság a kisfiúkat öltöztetik rózsaszínbe. Nem tudtad?

köszi a cicijavaslatokat. Enikő kislánya októberben született, ő az aki volt már bababulin nagy pocakkal Saciéknál.
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Cas,
Be tudunk mi is ugrani a cuccokért, de persze Ti is jöhettek nyugodtan! Holnap délután? Vagy bármikor, csak sétálni szoktunk eljárni hétköznap.
Beni evett igen, szopizott is egy keveset, meg kanállal is, aztán 8ig aludt, úgy keltettem fel megint enni, meg a fürdéshez. Nagyon fáradt volt.

Cory,
Nagyon aranyosak a gyerekek!

Szilvi,
Nekem is a Garmastan vált be.

Tudtok valahol a környéken ruhajavítót?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cory
Nagyon jó ez a csendes kép!

Cas
Kori még mindig alszik de., sőt napi 2-3-szor alszik még mindig. Szegénykém tegnap csak egyszer tudott, kicsit nehezen is lehetett kezelni, de türelem kérdése az egész.
Tök ari Sebi, hogy így kiválasztotta az ajándékát! Nálunk már családtagok a Micimaci family!

Hmmc
Jobbulást! És persze hogy hiányoztál, Szilvi azért hívott!
Remélem az AFP-del nem lesz semmi. Többieknek már meséltem, barátnőmnek gond van vele és szörnyű ez a mizéria! Kép

Szilvi
Johannáról van szó, vagy a kisfiúról? Akkor Johannáról, ugye? A doki által felírt krém nagyon jó, mivel keverős nincs neve, ezért én hegesztőnek neveztem el! Nagyon jó! Ja és ha sebes, akkor még a betadinet tudom ajánlani, én ezt is használtam, persze jól le kell mosni (éjszakára kentem be, nem tudom éjszaka szoptat-e?)!
Fiúk rózsaszínbe????, akkor hajrá Sebi, Zsombor idegeid erősítsd! Kép Adjak kölcsön ruhákat? Kép
nikcsi
 
 


köszönöm mindenkinek a jótanácsokat
igen, Johanna a cicinyúzó Kép
szilvamag
 
 


Nikcsi,
én szedem, miért?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Viszonylag kevés nyűglődés után ma reggel észrevettem, hogy Sebinek kint van az első őrlőjének a hegye! Nem csoda, hogy annyit kotort mélyen a szájában az utóbbi hetekben...

Hmmc
Jobbulást! Pihenj sokat (persze könnyű mondani...)!

Nikcsi
A néni biztos színvak volt! Kori aztán igazán lányos lány!!! Kép
Utcai séta: hát már mi is próbálgatjuk pár napja, Sebi előszeretettel vadászik csikkekre, ül le a legnagyobb porba, és mindig az ellenkező irányba megy, mint amerre én akarom, kézen fogva meg nem hagyja magát vezetni... szóval még mi lesz itt?! Kép
Betadine?! Az nem egy jód-szerű fertőtlenítő szer?! Nem a bepantenre gondoltál?

Szilvi
Na ugye?! Nem vagyok én teljesen szenilis... Kép

Ilba
Mindig akkor jut eszembe, amikor már lent vagyunk, hogy fenthagytam a cuccaitokat. Kép Majd a jövő héten egyeztetünk, és sétálhatunk egyet együtt.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Otthonszülés
Most hallottam a rádióban, hogy bepereltek egy anyát és a segítőit (gondatlanság v. vmi ilyesmi), mert ikreket szült otthon, és a másodikkal lett vmi gond, így a pici hamarosan meghalt (hiába rohantak be a kórházba vele). Azt a szülész-nőgyógyász dokinőt is beperelték, aki levezette otthon a szülést.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc
Jobbulást.

Állatkerti sétába mi is benne vagyunk, bár Fanni mostanában minden szopiba belealszik, ami persze elég kényelmes nekem és én is alszom vele együtt. Régebben nem aludt ennyit, lehet hogy tavaszi fáradtság.

Cory
Így tudnak együtt aludni? Nagyon aranyosak, de olyan kis soványnak látszanak.

Nikcsi
Szerintem azért mondják a kisgyerekekre, hogy fiú, mert az kevésbé ciki, mintha fiúra mondanák, hogy lány.

Ilba
A Polgár u. 3. alatt van egy varrodás, aki úgy tudom, hogy minden félét vállal.
boglarka
 
 


Sziasztok!
Nekünk is jó a jövő hét állakterti sétára (kivéve pénteket).

Nem tudom mi cikibb lányt fiúnak vag fiút lánynak nézni, de Matyit meg rendszeresen lánynak nézik az idősebb mamik. Már megszoktam! Kép
aranyhold
 
 


Móni!
jobbulást

Ilba!
a Vörösvári úti cikk-cakk házban láttam ma kíírva

nekem a szerdám szabad
bár Enikő még nem élvezi szerintem Képkét gyerekkel el merjek menni?
szilvamag
 
 


Aranyhold
Matyinak olyan szép hosszú szempillái és álmodozó tekintete van, mint egy kislánynak, talán azért... Kép
Bár a minap egy néni levezette az unokájának, hogy Sebinek kék a sapkája, úgyhogy biztosan fiú. Kép

Szilvi
Segítünk, és akkor talán bírsz két gyerekkel.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?