Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Laga! Köszi az infót a bölcsiről! Mindjárt megnézem! Kép

Cas! Elvileg ráérünk! Remélem most már mi is el tudunk menni! Kép

Cory! Most olvasom a jó hírt! Óriási gratula nektek!
aranyhold
 
 


Cas,
írtam e-mailt. Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bocsi, módosult az időpont, csütörtök délután megyek soppingolni a dm-be, addig írjátok a megrendelést!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Cas
Mi kedden csak kb. 2 után tudunk odaérni, mert megyünk oltásra (agyhartyágyulladás). Ha nem lesz nyűgös akkor megyünk mindenképpen.

Nikcsi
Ha minden rendben csak akkor lesz nyilvános, de 2 napja nagyon sz@rul érzem magam.
hmmc
 
 


Sziasztok!

Cory,
nagyon aranyos a pici és gyönyörű gyerkőceid vannak!!! Kép

Hát megkaptuk a szurit ma, nagyon jól viselte Beni, remélem nem lesz semmi gond este, vagy éjszaka.
6,9kg és 64cm. Nő, mint a bolondgomba. Kép
KépKép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hmmc
Megy a drukk! Remélem minden oké, és csak vmi más miatt vagy vacakul (annyi fertőző szar van mostanság...)!

Ilba
Micsoda mosoly! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Laga!
segíts kérlek Myrának, hogy mennyi ideig lehet egyfolytában adni a homeós bogyókat?
köszi
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Cory,
Én is sok boldogságot kívánok a kislányhoz! Nálunk egyszerűen a Liza nevet kapta volna Olivér, ha némileg nemileg másképp alakult volna a helyzetKép

De hogyan érted, hogy békén hagytak benneteket? Már ha lehet érdeklődni... mert egyből arra asszociáltam, hogy teljesen "rátok hagyták" a szülést segítség nélkül, hiszen a 3. baba szülését már úgyis mindenki rutinból magának lerendezi(rajtam kívül, aki 1 hétig nem tudtam, hogy éppen szülök vagy nem szülökKép

Jaj, de sóhajtozok itten egy ilyen kis összegombóckodott babóért... de puff, már fejbe is húztam magam, hogy észhez térjekKép

Szilvamag,
Jaj, hát persze, hogy Olivér rajzolta a lámpákat! Nem lehet kivenni, milyen kis egyszerű, kezdetleges formavilága van a rajznak? Csak nem gondolod, hogy én rajzolok ilyen gagyin??
Na jó, mégis én rajzolok ilyen gagyin, de másnak ne mondd elKép

Ja, és az etetős kép nagyon aranyos a lányokról!

Cas,
Édesen alszik Sebi azon a fotónKépRemélem, már nem beteg!
Á, nem tudni, hogy villanyszerelő lesz-e Olivérből vagy táncdalénekes. Egyelőre mindkettő szakmára gyúrKép

Hmmc,
Annyira jó, hogy írsz ide Dorináról, lehet, majd magánzóban is igényt tartanék a gyereknevelési tapasztalataidról, ha lehet. Marcival pont ez a helyzet ovival, barátkozással kapcsolatban, Mi is nagyon aggódunk az általad említett következmények ("mélyre süllyedés", stb. )miatt, ezért is kerestünk neki gyorsan egy szakembert (ovi pszcihológus vagy mi), hátha segít megoldást találni Marci problémáinak kezelésére, mert mi évek óta nem sok fejlődést látunk e téren.
Egyszerűen borzalmas, hogy van az embernek egy nagyon érdeklődő, korához képest széles ismeretekkel rendelkező kölke, és pont az ilyen gyerekek "vesznek el" a közösségben, mert nincs meg a lehetőség a fokozottabb pedagógusi odafigyelésre, de leginkább megfelelő hozzáállás hiányzik szerintem.

Nikcsi,
De miért különböztettek meg benneteket így??
A hivatali sorbanálláshoz:egy gyerekkel még jól ki lehet használni az ilyen lehetőségeket, de már a 3 gyerekes kommandómmal semmi pénzért nem akcióznék semmilyen hivatalban, az tuti. Max. ha azonnal behívnak ügyintézni és addig a 3 gyereknek külön bemutatót tartanak a fénymásolókkal, iratmegsemmisítőkkel vagy egyéb érdekességekkelKép

Ilba,
Benedek király a vizi trónon!KépNagyon vidám kis fiúcskának látszik a fotókon!

Viki
ccviki
 
 


Viki!
a lámpaoszlop meglepő egyenessége miatt gondoltam ,hogy anyai segítség is volt, és a színes pontok is nagyon szabályosan vannak egymás alatt
szilvamag
 
 


Viki
Ha a gyereked minden reggel elhányja magát és rosszul lesz, mert nem akar oviba menni, akkor te is feladod egy idő után. Azt mondta, kiscsoportos korában, hogy ezek annyira buták, hogy még az időjárásról sem lehet beszélgetni. De éppen most kezdjük a kiskamaszkor, ha gondolod 2 napig kölcsön adom és máris nem szeretnél egy ilyen gyereket Kép Ha valamit ő is akar akkor az 1 perc alatt megvan, nem akarja akkor lerimánkodhatom a csillárt is a plafonról akkor sem.

Szóval a lényeg:
Nyilvánosságra tárom titkomat!!!!!
Szeptember közepe és október eleje között valamikor beköszönt hozzánk gólya. Eddig azért nem mertem nyilvánosan szólni, mert veszélyben volt a baba. Kedden kiderül (UH), hogy elmúlt-e a veszély, de ma voltam a dokinál és azt mondta, hogy szerinte minden rendben.
3 napja annyira fáj a derekam és a keresztcsontom, hogy néha nem bírok felállni ülésből, a lehajolásról nem is beszélve. Remélem elmúlik minél hamarabb, mert besz....k annyira fáj.

Ilba
Beni a beülősben úgy ül, mint egy igazi pasi, már csak a távirányító és a sör hiányzik a kezéből Kép Kép
hmmc
 
 


Móni!
húúú, nagyon gratulálokKép de jó!!!
Nikcsi hsz-e kicsit gyanús volt, aztán a válaszod is rá...eszembe is jutott, hogy nem e valami ilyesmiről van szóKép
Akkor most hol is tartasz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Móni!
minden együttérzésem!
kedden azért számíthatunk Rád?
szilvamag
 
 


Móni!
kedden azért számítunk rád!
nem emlékszem, hogy sikerült Dorina helyesírásversenye?
szilvamag
 
 


upsz , meglett az előző levelem is Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
A helyesírást (kerületi) megnyerte a kiscsaj.

Mucus
Fogalmam sincs, hogy hol tartok. Kedden talán pontosabb időt tudnak mondani az UH után.
hmmc
 
 


Hmmc!
Gratulálok én is az újonnan érkező családtaghoz! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Dorina!
óriási gratula!!!
Kép
szilvamag
 
 


Dorina! Szívből gratulálok a teljesíményedhez! Hurrááá! Hurrááá!
aranyhold
 
 


Hmmc: gratulálok!!
Dorina: neked is! Nagyon ügyes vagy!!!
cory+6 napos Liza

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hmmc Kép,
gratulálok a Babóhoz és Dorinának is!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat!!! Ez olyan megható Kép Kép
Legalábbis nekem, vagy lehet, hogy csak a hormonok?? Kép
hmmc
 
 


Nem tudtok fagyasztott anyatejet, vagy nem fagyasztottat. Az egyik helyi csajszinak (Õrbottyán) a szülés után vérfertőzése lett ki kellett venni szerencsétlen összes női belsőszervét és olyan gyógyszereket kapott, hogy elapadt a teje és nem is szoptathatna. A baba most 6 hetes.
Előre is köszi!
hmmc
 
 


Móni!
Kép
helyi védőnéni nem tud segíteni?
szilvamag
 
 


Hmmc
Gratulálok a Babóhoz, Dorinához. Kép Kép
És boldog szülinapot Sárának.Kép
boglarka
 
 


Ilba
Még egy korábbira is válaszolok. Mondtad, hogy avent mellszívód van, nekem is az van, de amit kerestem, annak semmi köze ehhez. Szóval van az a műanyag, amit rácsavarsz a cumisüvegre, ebbe teszed bele a cumit, na e helyett lehet egy kupakot tenni, ilyet kértem.
Kori cicijét azért kellett kötözni, mert valószínűleg megütötte és beduzzadt a cicije.
Iszonyú aranyos Beni!

Cas
Lehet, hogy mi nem megyünk, ma én robbantam le.

Hmmc
Remélem minden rendben lesz! Na azóta már nyilvánossá vált! Nagyon szurkolunk! Dorinának is gratulálunk!
Múlt héten dobtam ki az összes tejet, de egy 6 hetesnek nem is biztos, hogy jó lett volna! Én is a védőnőt ajánlom, vagy ha nem, akkor net! ott van egy misszió is! Kép

Viki
Anyámat kéne megkérdezned? Én egy olyan gyerek vagyok, aki a jég hátán is megél, nem véletlen, és talán ezért is kezel teljesen máshogy!

Cory
Nagyon édesek a gyerekeid!
nikcsi
 
 


Sziasztok,

Hmmc,
ez óriási!!! Nem tudtam, hogy harmadikat is terveztek, ezért nekem nagy meglepi! Gratula!

SáraKata,
boldog szülinapot! Jön má' a kistesó!

Szilvamag / Myra,
így nemtom mirôl van szó. Ha alkati szert adsz Lillának, vagyis 1x10 bogyó hetente, akkor azt hosszabbtávon is lehet, ha akut problémára, akkor addig, amíg a tünetek nem enyhülnek (és akkor lehet ritkítani), vagy meg nem szünnek.
Teánál az a helyzet, hogy 2féle bogyót is adtam heti 1x10 adagolásban.
1. Calcium Carbonicum (késôi elindulásra)
2. Calcium Fluoratum (kötôszöveti gyengeségre)

Az elsôt kb 2-2,5 hónapja szedi, de úgy döntöttem, hogy nem adok többet, mert iszonyatosan beindította a fogait. Heti egy fog elôbújik, és ez baromi gyors. Szegénynek annyira le is gyengült ettôl az immunrendszere, hogy be is nyalt valami vírust és lázas. Valszeg Vilmostól, mert neki is volt egy enyhe hôemelkedése a héten, de nem lett belôle semmi komoly.
A kettes számút csak 1 hónapja szedi, de remélem annak nem lesz semmi kellemetlen "mellékhatása".

Vilmosnak heti egyszer 10 Chamomillat adok, és mintha együttmu˝ködôbb lenne. (Egyébként nálunk ugyanaz a helyzet mint Hmmcnél: ha valamit akar, szinte azonnal kész, ha nem, akkor a fejem tetejére is állhatok, akkor se csinálja. Állati fárasztó mindig ravaszkodni, hogy hogyan tudom motiválni.)

Szóval nálatok mirôl van szó? Mit adsz, mióta, milyen potenciálban? Hogy reagált Lilla?
Ja és mi van az örjöngô sírásával? Jobb a helyzet?

Aranyhold,
majd írd meg, melyik bölcsit választottátok. Kíváncsi vagyok a jelenlegi helyzetképre.

Hallottátok? Jövô hétre jobb idôt mondanak! Lehet hogy jön a tavasz?

Laga
laga
 
 


Enikő tegnap óta kúszik!!!!
azóta nem lehet semmit lent hagyni a földön, azonnal megszerzi, Kinga papucsa a fő zsákmány Kép

Sára!
boldog szülinapot!
Kép

Laga!
ha jól emlékszem, a Chamomilla...-t adja Lillának, azóta kezelhetőbb, de nem tudja meddig adhatja.
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Már írtam a szülős topikba is, hiszen egy ideje már az is babás topik lett :-)), de gondoltam itt is megkérdezem, tudnátok-e nekem pár szó biztatást küldeni? A 39.hétben vagyok és ma szörnyű éjjelem volt. Visszatért az éjjel egy 'forgásos' szédülés, ami a terhesség elején volt, az idegygyógyi szerint nem veszélyes, viszont iszonyú ijesztő érzés. Hozzá még hányinger, enyhe hasmenés, amikről tudom, hogy akár a szülés jelei is lehetnének. Még mindig nem vagyok túl jól, persze alig aludtam éjjel, de igaziból nincsenek görcseim, csak nagyritkán még mindig mintha csikarna kicsit a hasam. Ugye tudni fogom, ha tényleg a fájások jönnek??? Ráadásul egész nap és éjjel is egyedül leszek, ez is stresszel.... Ti, akik már túlestetek a dolgokon, biztos tudtok valami okosat mondani nekem. Légyszi...:-)

Petra
38+4

petra73
 
 


Petra!
én mindkét szülésem előtt izgultam, honnan fogom tudni, de végül egyértelmű lett Kép
még 1-2 hét és Te sem fogsz erre gondolni. A szédülés nagyon rossz, nekem is volt, de el fog múlni. Ha bármilyen kétséged van, hívd fel a szülésznődet, védőnődet, akiben megbízol, segíteni fog, ezért vannak.
Miért vagy egyedül?
drukkolok neked!!!
KépKépKép
szilvamag
 
 


Kedves Petra73!

Engedje meg, hogy először is hadd gratuláljak az elmúlt 9 hónapban nyújtott teljesítményéhez! Megbírkózni hormonokkal, szagokkal, közlekedési nehézségekkel nem férfi embernek való!

Másodsorban pedig a legkompetensebbként - a tapasztalt kismamikat nem megbántva, csak beelőzve - szeretnék megnyugtató választ adni kérdésére. Mivel ugyanazokkal a gyakorlott és magabiztos ujjakkal gépelek, amelyekkel tapasztalatokat szereztem a szülés beindulási jeleinek kutatása során
Igen, valóban, a felsorolt szédülés, hányinger, hasmenés már a nagyon baromira közeledő szülés jele lehet (98,99919999%). (Ennél biztosabb extra baromi tuti jel a szélkakas 3 kukorékolása magzatvíz szivárgás közben.) Ezzel jelzi a baba a közösen eltöltött időszak közeli végét, emlékeztetve a terhesség korai szakaszában előforduló kellemetlenségekre és hosszabb időre bebiztosítva magának az elsődleges helyet a családban,s hogy édesanyjában még véletlenül se foganjon meg a kistesó gondolata egy jó darabig.
Mert a szülés beindulását kizárólag csak a baba tudja befolyásolni. Meg én. A patikában kapható mindenféle "elősegítő" bogyók csak mentálisan erősítenek és egyben tudatot tompítanak. Amin a magzat jóesetben kacag, rosszabban úgy röhög, hogy majdnem belecsinál a magzatvízbe. Szóval csak elővigyázatosan a sok .
A legbiztosabb jel a szülés beindulásába, ha a baba 2-őt a keresztcsontba, egyet a hasfalba rúg, még pitymalat előtt. Ha a pitymalatról lemaradt a kismama, akkor a megnyílvánuló fájások csak jóslófájásnak számítanak. Ha viszont 3-at vesébe és 1-et gyomorszájba (vagy 2-öt vesébe 1-et a májba? ... na mindegy) csűr a baba, akkor vagy elfogyott az összes helye és ballaszt kiengedést sürget, vagy egyszerűen rossz napja van.
Az egyedüllétre pedig ajánlanám a nyugdíjas klubtalálkozót, ahonnan vészhelyzetben kölcsön kerekes kocsival beugurulhat a kórházba.

remélem megnyugtató és kimerítő választadtam (én mindenesetre kimerültem... most le IS dőlők egy szülőágyba, amíg nem jön paciens)

Üdvözlettel:

Dr.Dee Lee
nő-, lélek - és természetgyógyász ( ill. -búvár)
dilidoki
 
 


Szilvamag,

köszi! A párom időnként 24 órázik, azért vagyok egyedül. Persze 2 óránként hívogat, de ugye az nem olyan, mintha itt lenne. :-))

Dilidoki,
remek kimerítő választ adott, és mivel pitymalat előtt csak egyet rúgott a keresztcsontba, egész biztos, hogy ez csak egy komolytalan 'had higgye, hogy beindul a szülés' rúgás volt. Furfangosak ezek a mai babák.

Petra

petra73
 
 


Sára nevében köszönöm szépen a szülinapi jókívánságokat.

Laga
Mi sem tudtuk eddig, hogy tervezünk harmadikat is. De ha már így alakult, akkor ahol elfér kettő, ott elfér három is.
hmmc
 
 


Hmmc
Ezt már én is hallottam. Hogy a 2. kell jól meg gondolni, mert ahol kettő elfér ott a 3 isKép
Egyébként sztem nálatok ez még jó is, mert Dorina már úgy is nagy mint tesó, így legalább lesz Sárával közel egyidős játszótárs isKép

Laga
én már csak akkor hiszem, ha látom (tavasz)

Petra73
lehet, hogy azóta már meg is szültélKép Ha nem, akkor én is azt mondom, hogy ne félj, tudni fogod mikor kell menni. Nekem a szülésznőm azt mondta, hogy ha a fájások rendszeresek és 5-7 percenként jelentkeznek, akkor már indulhatunk. Nem biztos, hogy ekkor még marha erős lesz, úgy hogy ne azt várdKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok,

nem volt valami remek éjszakám, de semmi nem történt. Szóval csak 'fölöslegesen' aggódtam. Bár azt hiszem annyira fölöslegesen már nem tudok, hiszen tényleg itt az idő, főleg, hogy az utolsó keddi UH-n már 4kg-nak mérték a bébit! Tulajdonképpen nem bánnám, ha nem hízna többet! :-))

Petra
38+5

petra73
 
 


Sziasztok,

Mucus, nem szültem meg :-) Továbbra is itthon 'aggasztom' magam. :-) Délutánra szerencsére lesz programom így talán kicsit elterelődik a figyelmem.

Petra
38+5

petra73
 
 


Sziasztok!

Hmmc,

Nagy gratula a kistesóhoz!!
Ahogy Mucus is írta, tényleg jó lesz majd Sárának (meg neked isKép a játszópajtás. Dorina hogyan fogadta? Gondolom ő is örült, de ebben a korban már határozott véleményük van a család gyarapodásáról, vagy nem?Kép
Nálunk meg van mondás: ahol 2 elfér, ott a 3-ik is, csak elég szűkösenKép Ezért csapunk bele az építkezésbe.

Marci meg már ilyen, de nem hagyjuk megtümmedni egyedül, majd javítunk rajta, csak találjuk már meg a jelszót a belépéshezKép

Petra,
Szerintem a terhesség tudatosulása után ez a legklasszabb izgalom, amikor letelik lassan a 9 hónap,a baba már nyugodtan kibújhat. És azzal a gondolattal fekszel le vagy éppen ébredsz fel, vajon a mai lesz-e a nagy esemény napja. Persze a 9 hónapos pocak nyűgjei miatt ez max. 1 hétig élményKép Aztán jön a vajákolás, hogy végre igazán beinduljonKép
Csak, hogy érezd, neked még mennyire kellemetes ez az időszak: nekem mindhárom szülésem napokig tartott. Vagyis első nap az éjszaka és a köv. reggel a könyvszerinti sűrűsödő fájásokkal telt, aztán a kórházba érve ált. a 2 perceseknél adta fel a szervezetem a szülést. Az első szülésnél 2 napot a patológián töltöttem, a 2-nál rutinosan be sem mentem az első ilyen majdnem igazi éjszaka után, a 3-nál meg a dokim javasolta, hogy a 3. szülésztre bevonulás után, 2 és fél ujjnyi tágulással határozzuk végre el magunk és szüljünk komolyanKép

Na, mára ennyi, és azért ennyi, mert elért valami influenza féle és annyira szarul vagyok, hogy írnom kell, hogy jobban legyenKép

Viki
ccviki
 
 


Viki
Kép

Hmmc
Akkor mostmár bátran gratulálunk a picúrhoz! Kép
És Dorinának pedig minden elismerésem a helyesírás-versenyhez!!! Kép
Sárának pedig sok boldog szülinapot!

Nikcsi
Kép Jobbulást!!! Remélem gyorsan helyrerázódsz, és mégis tudtok jönni! Ezer éve nem találkoztunk!

Laga
Calcium Carbonicum késői elindulásra? És beindultak a fogai ezerrel? Sebi a kiütéseire kapta ugyanezt a bogyót, lehet, hogy ezért produkált ilyen döbbenetes mozgásfejlődést és 3 hónaposan az első fogat?! (Jójó, az öröklött tulajdonságok is, de biztos ráerősített!)

Szilvi
Na akkor mostmár neked se lesz egy perc nyugtod se, szemmel kell tartani a leányzót! Nagyon ügyi! Kép

Petra
Igen, én is így mentem szülni, hogy szerveztem magamnak programot, mert elegem lett arra várni, hogy mikor szülök már! Mentünk volna tojást festeni, de a nyuszi inkább egy bébit hozott! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


CSináltunk Sebiről egy fekete-fehér képet... Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc! Először is boldog szülinapot Sárának! Kép
És most már nagyon-nagyon nagy gratula a kistesóhoz! Kép
Az egyik barátnőmék hordtak anyatejet valami gyűjtő állomásról, problémás szülés következtében 0 tejcsi. Nekik a házidoki írta fel receptre, és arra adtak talán a babó 8 hós koráig.

Laga! Nem jössz a talira kedden? Ott mesélnék a bölcsikről. Esetleg küldj mailcímet és akkor megírom.
De szóljatok, ha mást is érdekel, akkor egyik ebéd utáni alvásnál írok egy litániát róluk! Kép

Cas! Jó ez a ff kép. Hogy csináltátok? Először azt hittem a férjed kiskori képe! Kép
aranyhold
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors kérdés, mert hulla vagyok.
Cas,
mit vigyek kedden???

Mindenkinek nyugodt, jó éjszakát! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Aranyhold!
engem érdekel, de élőben is jó lesz Kép

Cas!
holnap akkor buli Nálad?
szilvamag
 
 


Igen! HOLNAP BULI NÁLUNK!
Gondolom a szokásos 1 körüli kezdéssel.

Aranyhold
Jól gondoltad, ez tényleg Zsombor kiskori képe!

Ilba
Semmi különöset, vmi palacsintatöltelék persze mindig jól jön, és ásványvíz meg tea van itthon, ha ezeket nem szereted, akkor vmi innivalót.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc
Vagyis Sára Sok boldog szülinapot kívánunk! Kép

Aranyhold
A bölcsis tapasztalat engem is érdekel!
nikcsi
 
 


Cas
Mi holnap dokihoz megyünk 3/4 3-ra, szóval meglátjuk hogy sikerül, meddig szokott tartani a buli?

Most már ideje cipőt vennem Fanninak. Mire kell figyelni szerintetek? ÉS tudtok jó boltot, ahol érdemes venni?
boglarka
 
 


Boglárka
Szerintem jöhettek még utána is, 6 előtt úgyse engedek haza senkit. Kép
Cipő: jó legyen belül a talpkiképzése, fogja a bokáját, ne csússzon a talpa, jól szellőzzön (bentre), legyen strapabíró (kintre).
Méret: hát vki itt írta, hogy legalább fél centi legyen a lábujja előtt, de Sebi abban oltári nagyokat esett, így kapott egy nyitott orrú szandit, amit majdnem végigért a lába, abban ügyesebb volt.
Mostmár a kicsit hosszabb orrúban is ügyesen megy.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Boglarka!
Saciékhoz közel van a kedvenc cipőboltom, akár útba is ejthetitek: a Flórián mögött a Szentendrei útra merőlegesen a templom felé eső végén Polipus (vagy valami ilyesmi). A néni nagyon gyakorlott, segít. És szerintem a környéken ott vannak a legjobb árak, legalábbis Falcon cipőkből.
szilvamag
 
 


és a Szieszta Haris közben lévő boltjába van egy 500Ft-os bónom, ha kell valakinek
szilvamag
 
 


Szilvi! Most már az a kedvenc cipő boltod? Kép Nem a Kipp-kopp a Flórián melletti hosszú tömbben a Vörösvári 5 alatt? Mi most szombaton ott vettünk Falcon cipőt, és ugyan annyi volt mint tavaly őszön. A Polipusba nem mentünk be, gondoltuk majd visszafelé, ha nem kapunk, de a kirakatba kitett Falcon cipő drágább volt, mint amit mi vettünk.

A jó cipőhöz még annyit hozzátennék, hogy természetes anyagból készüljön és a talpa könnyen hajlítható legyen.

Cas! Holnap mikortól lehet menni? Igaz mi úgy tervezzük, hogy Matyi ebéd után alszik kicsit, és utána indulunk, vagyis 2-3 között. De még nem biztos, mert délelőtt leviszem Matyit a dokinénihez, mert ment a hasa (talán ma már csak kicsit), nézze meg fertőző-e. Szóval holnap derül ki pontosan.
aranyhold
 
 


már régóta, csak az első 2 cipőt vettem a Kipp-koppban, azóta csak a Polipusban vettem cipőt. Ezek szerint én mindig kifogtam az itt olcsóbb cipőket? Kép
na akkor tavasszal megint körülnézek

Livi!
Myráékat viszitek esetleg?
Matyinak jobbulást!
szilvamag
 
 


Aranyhold
Fentebb írtam picivel: 1-től szerintem fogadóképesek leszünk! Remélem Matyi rendbejön!

Na egy kis képriport a hétvégi kiruccanásra, hogy szegény Vikinek betegen még olvasnia se kelljen! Kép
Rendet raktam a szálláson!
Kép

Apával a várban
Kép

Szabadtéri pelenkázás után jó a kedvem
Kép

A rabszolgáim, akik 3 napig kényeztettek, viszont megtanultam nyakban ülni sokat
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?